+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Ukrainian Cultural Foundation / FAQ

FAQ

Що таке «галузь» у термінології програми «Культура плюс»?

Галузь — сукупність суб'єктів, які здійснюють переважно однакові або подібні види діяльності. До галузей сфери нематеріального виробництва відносяться: культура та креативні індустрії; туризм; охорона здоров'я; освіта; наука; безпека; інфраструктура; соціальна робота тощо.


Що таке «сектор» у термінології програми «Культура плюс»?

Сектор — вид культурно-мистецької та економічної діяльності, який належить до відповідної галузі. В межах одного сектору суб’єктам притаманні деякі спільні галузеві, технологічні, організаційно-правові та інші характеристики. У галузі культури та креативних індустрій визначають наступні сектори: візуальний; аудіовізуальний; мода; дизайн тощо. У галузі соціальної роботи: інклюзія, робота з дітьми, робота з людьми похилого віку, людьми різного роду залежностями, тощо.


Що таке «кроссекторальні проекти»?

Кроссекторальні проекти — це проекти, які реалізуються в межах однієї галузі та охоплюють різні сектори однорідних суспільних відносин, наприклад, сектор літератури із сектором візуального мистецтва.

Що таке «міжгалузеві проекти»?

Міжгалузеві проекти — це проекти, які реалізуються на межі двох і більше галузей суспільних відносин, наприклад, галузі культури та галузі охорони здоров'я тощо.