+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
30 Вересня 2020, 18:09

З 30 вересня УКФ оголошує другий додатковий конкурс на програму «Культура в часи кризи: інституційна підтримка». Програма покликана сприяти стабільному розвитку культурних та креативних індустрій в часи пандемії та підвищенню конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу культурної галузі.

В рамках гранту заявники можуть запланувати витрати на операційну та основну діяльність організації на період з жовтня по грудень 2020 року в межах визначених Фондом статей кошторису. Також, грант покриває суми кредиторської заборгованості, що виникла з 12 березня 2020 року у період дії обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби для сплати фінансових зобов’язань відповідно до визначених Фондом статей кошторису.

Для забезпечення можливості підтримки секторів було прийнято рішення про перерозподіл бюджету відносно оголошених раніше в рамках другого додаткового конкурсу. Суми ЛОТ-ів другого додаткового конкурсу можуть бути скориговані за результатами конкурсного відбору проектів інституційної підтримки, що були подані з 30 липня по 28 серпня 2020 року; з 3 по 21 вересня 2020 року. Розподіл фінансування між ЛОТами може змінитися за результатами кількості поданих заявок в межах другого додаткового конкурсу.

Основні зміни, що відбулися:  

  • розширено перелік КВЕД-ів - див. Додаток 1 до Інструкцій для заявників;  
  • на підтримку в рамках додаткового конкурсу можуть подаватися організації, що зареєстровані на території України не пізніше 01.01.2019 року; 
  • на підтримку в рамках додаткового конкурсу можуть подаватися благодійні організації та професійні спілки; 
  • у рамках ЛОТ-у 1. Аудіовізуальне мистецтво можуть подаватися не тільки виробники, демонстратори та розповсюджувачі кінофільмів, але й представники телебачення.
  • у рамках ЛОТ-у 3 Аудіальне мистецтво зможуть подаватися організації, що здійснюють діяльність в сфері радіомовлення.
  • у рамках ЛОТ-у 7 Література та медіа можуть також подаватися організації, що здійснюють діяльність в сфері друкованих та онлайн медіа.

Бюджет додаткового конкурсу програми становить: 70 млн грн.

Подача проектної заявки на конкурс: 30.09.2020 – до 12.10.2020 (до 18.00 за київським часом)

Докладно про програму: https://bit.ly/2GbIt7a

Категорія: Новини