+38 (050) 629-18-08
+38 (044) 504-22-66
info@ucf.in.ua
23 Липень 2018, 22:07

Зважаючи на велику кількість заявок, яка  передається експертам та короткий строк відведений для оцінювання їх, Дирекцією Фонду було прийнято рішення щодо залучення до деяких експертних рад додаткових експертів з  реєстру експертів Українського культурного фонду шляхом використання онлайн жеребкування електронної системи відбору random.org. Відео онлайн жеребкування додається.



Експерти залучатимуться у такій послідовності:

Експертна рада з підтримки проектів у сфері візуального мистецтва

  1. Ковальчук Остап Вікторович.
  2. Заболотний Ілля Миколайович.
  3. Романенкова Юлія Вікторівна.
  4. Ременяка Оксана Сергіївна.
  5. Бурбело Сергій Володимирович.
  6. Сусак Віта Володимирівна.
  7. Циба Ганна Вікторівна.
  8. Ботанова Катерина Юріївна.
  9. Бєдарєва Світлана Віталіївна.
  10. Карась Євген Валерійович.

Експертна рада з підтримки проектів у сфері аудіального мистецтва

  1. Тарнопольський Ігор Ігоревич.
  2. Кривопуст Богдан Леонідович.
  3. Гадецька Ганна Миколаївна.
  4. Чекан Юрій Іванович.
  5. Голіусова Лариса Іванівна.

Експертна рада з підтримки проектів у сфері аудіовізуального мистецтва

  1. Чепелик Оксана Вікторівна.
  2. Олесов Єгор Олексійович.
  3. Костенко-Кузнєцова Віра Анатоліївна.
  4. Штепан Олександр Анатолійович.
  5. Моргунець-Ісаєнко Олеся Олександрівна.
  6. Bukauskas Artur.
  7. Коробіна Світлана Віталіївна.
  8. Пруденко Яніна Дмитрівна.
  9. Шпилюк Олександр Семенович.
  10. Храпко Галина Іванівна.
  11. Біловус Юрій Олегович.
  12. Вітер Василь Петрович

Експертна рада з підтримки проектів у сфері перформативного та сценічного мистецтва

  1. Васильєв Сергій Геннадійович.
  2. Шейко Володимир Петрович.
  3. Любченко Анастасія Миколаївна.
  4. Ібраімов Тімур Джевадович.
  5. Коваленко Ольга Сергіївна.
  6. Кебас Ольга Борисівна.
  7. Лавренчук Євген Вікторович.
  8. Загурська Ельвіра Владиславівна.
  9. Кравчук Юрій Федорович.
  10. Максименко Світлана Михайлівна.
  11. Огірчук Анастасія Володимирівна.

Експертна рада з підтримки проектів у сфері культурної спадщини

  1. Геращенко Олена Миколаївна.
  2. Кічатий Леонід Святославович.
  3. Гаврилів Ганна Мирославівна.
  4. Лазоренко Віктор Іванович.
  5. Філевська Тетяна В'ячеславівна.
  6. Ворончук Ірина Олексіївна.
  7. Агаркова Вікторія Вікторівна.
  8. Тарахан Мирослава Вікторівна.
  9. Аліференко Інна Михайлівна.
  10. Зубрицька Олена Анатоліївна.
  11. Чуканова Світлана Олександрівна.
  12. Попова Наталія Федорівна.
  13. Моргун Віталій Юрійович.
  14. Ковальчук Віктор Павлович.
  15. Ликова Вікторія Вікторівна.
  16. Куцаєва Тамара Олександрівна.
  17. Осередчук Ольга Анатоліївна.
  18. Олійник Тетяна Сергіївна.
  19. Рутковська Ольга Анатоліївна.
  20. Потупчик Михайло Валентинович.
  21. Лукашук Валентина Сергіївна.

Експертна рада з питань підтримки проектів у сфері культурних та креативних індустрій

  1. Гузь Оксана Степанівна.
  2. Скиба Микола Володимирович.
  3. Босий Павло.
  4. Карнаух Ганна Миколаївна.
  5. Богуцький Юрій Петрович.
  6. Шульга Тетяна Миколаївна.
  7. Преловська Алла Володимирівна.
  8. Bachmetjevas Viktoras.
  9. Топоров В'ячеслав Сергійович.
  10. Золотухін Михайло Євгенович.
  11. Гінкул Андрій Георгійович.
  12. Прокоф'єва Ірина Вадимівна.
  13. Корбут Дмитро.
  14. Бережний Ігнат Володимирович.
  15. Юсуфова Амалія Юріївна.
  16. Гнатів Тетяна Федорівна.
  17. Цепколенко Кармелла Семенівна.
  18. Білецька Тетяна Федорівна.
  19. Гнасюк-Терлецька Валентина Михайлівна.