Реєстр програми Культура. Регіони

#
ID
Назва проекту
Лот
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
# 1.
ID: 5REG11-00511
Назва проекту: Дорога на південь
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 614270.00
Запитувана сума від УКФ: 614270.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Калиновий рай"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: села Вовків, Раковець, Кугаїв, Товщів, Підтемне (Солонківська ОТГ), Львівська область,
Опис проекту: Зйомка документального фільму про нових мешканців Вовківщини, які зберігають місцеві традиції та вносять інноваційні ідеї в усталене життя села. Фільм торкнеться історії та сучасності, де дорога, як метафора перемін та подолання життєвих бар’єрів відкриває шлях до нового дому. На прикладі героїв фільму глядачі довідаються про сучасні субурбанізаційні процеси, їх переваги та недоліки.
# 2.
ID: 5REG11-00989
Назва проекту: ЗМІНА 2.0: Путівник Соледара
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 799703.20
Запитувана сума від УКФ: 699903.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародний благодійний фонд «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Соледар, Донецька область,
Опис проекту: Проєкт покликаний розвинути туристичний потенціал Соледарської МТГ через розробку й популяризацію індустріального екскурсійного маршруту, присвяченого історії солевидобутку на Донбасі, а також ремесла різьблення по солі. Результатом стане триденна подія, приурочена до Дня шахтаря, під час якої відвідувачі матимуть змогу відвідати чотири локації маршруту й взяти участь у міні-фестивалі з лекціями та воркшопами, які працюють із темою місцевої культури. Сталість проєкту полягає в подальшому просуванні й реалізацій туристичного маршруту та відповідної співпраці між культурними інституціями, громадами й підприємцями Соледара. Проєкт впроваджується як нова додаткова активність до довгострокового проекту фонду Ізоляція ЗМІНА 2.0, що реалізується за підтримки Європейської комісії.
# 3.
ID: 5REG11-02052
Назва проекту: Експозиція “Острозькі татари”
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 541870.00
Запитувана сума від УКФ: 541870.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Державний історико-культурний заповідник м. Острога»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Острог,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення експозиції на першому поверсі Музею книги та друкарства міста Острога. Його метою є збереження, захист та популяризація культурної спадщини західних татар задля формування коректного бачення української полікультуральної ідентичності, формування спільних цінностей громадянського суспільства. Історія татарської громади міста сягає 16 ст. Експозиція оповідатиме про історію західних татар, їх звичаї, віру та спадщину, яку вони залишили. Експозиція підтримуватиме культурне розмаїття та акцентуватиме на значенні спільної культурної спадщини задля підвищення рівня толерантності й поваги, що сприятиме відчуттю громадянами своєї приналежності до України та залучення до єдиного соціокультурного простору.
# 4.
ID: 5REG11-03211
Назва проекту: Перформанс "Час поза межею" за мотивами творчості Міртали Пилипенко
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699372
Запитувана сума від УКФ: 699372
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Княжий Острог"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Острог Рівненської області,
Опис проекту: Перформанс “Час поза межею!” за мотивами творчості Міртали Пилипенко - це переосмислення творчості відомої мисткині української діаспори Міртали Пилипенко через символізм відродження. Проєкт покликаний створити перформанс із можливістю спонтанного долучення до театрального дійства через музикування та хореографічний рух засобами орф-оркестру, світлове та голограма-шоу, які розвиватимуть уявлення про філософію мистецтва Міртали Пилипенко. Проєкт здійснить спробу інтерпретації місії митця у здобутті української незалежності, формуванні української національної ідентичності. Успішно реалізований проект сприятиме актуалізації української культурної спадщини, представленої шедеврами митців української діаспори та незалежної України, підвищить туристичну привабливість міста Острог, сприятиме створенню додаткових можливостей для залучення молоді міста до культурного розвитку.
# 5.
ID: 5REG11-03557
Назва проекту: Створення інклюзивного полікультурного маршруту “Туристичні перлини Михайло-Лукашівської Територіальної Громади” (“Туристичні Перлини”)
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 693533
Запитувана сума від УКФ: 693533
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Запорізька обласна громадська організація "Дивосвіт"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: Проєкт спрямований на розвиток туристично-пізнавального потенціалу Михайло-Лукашівської Територіальної Громади Запорізької області шляхом розробки локального інклюзивного полікультурного маршруту “Туристичні перлини Михайло-Лукашівської Територіальної Громади” (“Туристичні Перлини”), націленого на збереження, розвиток та промоцію народних ремесел, промислів та створення нового креативного культурного продукту.
# 6.
ID: 5REG11-04513
Назва проекту: Культурно-пізнавальний маршрут «Дивовижні села Печера та Сокілець. В глибину віків»
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699065
Запитувана сума від УКФ: 699065
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НЕМИРІВСЬКА СПІЛКА ТВОРЧИХ ІНІЦІАТИВ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Вінницька обл., Тульчинський р-н, с. Печера, Вінницька обл., Немирівський р-н, с. Сокілець, м. Вінниця,
Опис проекту: Проєкт спрямований на створення культурно-пізнавального маршруту по селам Печера та Сокілець на Вінниччині, який охопить щонайменше 12 локацій з об’єктами культурної спадщини різних історичних епох. Каскад порогів та скель Південного Бугу, гроти, печери дозволяють задіяти різноманітні варіанти проходження маршруту - пішохідний, велосипедний, водний. В рамках проєкту будуть розроблені квест-екскурсія, аудіо-гід, відео-огляд маршруту, організовано експозицію археологічних артефактів, історичних документів та предметів старовинного побуту сіл на базі Вінницького обласного краєзнавчого музею. Для промоції маршруту буде проведено 2-денний промотур для представників туристичних агенцій з презентацією культурної спадщини, зокрема народних ремесел та місцевої кухні.
# 7.
ID: 5REG11-04903
Назва проекту: Створення віртуальної колекції історичного одягу " Образи минулого".
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 898205
Запитувана сума від УКФ: 698205
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство « Акермантурінвест»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеська область , м . Білгород-Дністровський,
Опис проекту: Наш проєкт "Образи минулого" передбачає створення колекції фотореалістичних цифрових реплік історичних костюмів з можливістю їх "одягання" завдяки мультимедійній техніці , а саме віртуальної примірювальної, яка дозволить відвідувачам «приміряти» на собі, не залежно від розміру і росту, стародавні костюми і прикраси, обладунки та зброю жителів давньогрецького міста Тіра, та скіфського степу. Майже наживо відчути їх світовідчуття, відірватися від реальності і зануритися в інший світ косплею. Основною метою проєкту є отримання нових та яскравих вражень від відвідування віртуального музею памятки, який розташован біля розкопок античного городища Тіра, значно розширити кругозір та забезпечити певну частку інформаційної новизни.
# 8.
ID: 5REG11-05031
Назва проекту: іНФОРМАЦІЙНО-ТУРИСТИЧНИЙ ЦЕНТР Межівської селищної територіальної громади
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 878395.94
Запитувана сума від УКФ: 645805.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури Межівської селищної ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: СМт.Межова, Смт.Межова,
Опис проекту: Межівська селищна територіальна громада розташована в межах степової природної зони, яку місцями перетинають яружно-балкові ліси, що ростуть у заплавах річок, тому вона має всі передумови для розвитку зеленого туризму. Враховуючи особливості географічного положення, багатство природного, історико-культурного та туристично-рекреаційного потенціалів, туризм – це перспективне джерело зростання добробуту як окремих мешканців, так і всієї громади загалом. Місцеві жителі – активні та творчі люди, які виготовляють ексклюзивну сувенірну та крафтову продукцію, організовують і беруть активну участь у різноманітних місцевих і всеукраїнських фестивалях, можуть поділитися досвідом створення унікальних традиційних виробів (як-от: соломоплетіння, виготовлення традиційної місцевої пшінки-затірки і т.ін.). Враховуючи це, Межівська СТГ потребує розвитку туристичної інфраструктури, просування власної туристичної продукції та послуг, поширення інформації про туристичні можливості нашої громади. Проєкт «Створення туристично-інформаційного центру Межівської СТГ на базі КЗК «Історико-краєзнавчий музей» Межівської селищної ради» спрямований на забезпечення сталого розвитку туристичної галузі в Межівській СТГ, а також ефективне використання природного, історико-культурного та туристично-рекреаційного потенціалів, підвищення рівня зайнятості і добробуту місцевого населення.
# 9.
ID: 5REG11-05109
Назва проекту: Культурно-пізнавальний гастромаршрут “Смачні традиції Волині”
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 486029
Запитувана сума від УКФ: 486029
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Доманська Марія Григорівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Луцьк, Волинська область, с. Світязь, Ковельський район, Волинська область, смт. Шацьк, Ковельський район, Волинська область, с. Сомин, Ковельський район, Волинська область, смт. Стара Вижва, Ковельський район, Волинська область, Черемський заповідник, Камін-Каширський район, Волинська область, с. Прилісне, Камін-Каширський район, Волинська область, Цуманська Пуща, Луцький район, волинська область,
Опис проекту: “Смачні традиції Волині” – це аудіогід та інтерактивна мапа з 12 локацій, обʼєднаних у цифровий культурно-пізнавальний гастромаршрут регіоном. Інформацію про традиції рибальства та лісового збиральництва, віддавна поширених на цих територіях, буде поєднано з давніми кулінарними рецептами, легендами та гастрономічними звичаями краю. Особливий акцент буде зроблено на шанобливому веденні народного господарства нашими предками та важливості збереження екологічного ставлення до природи, а також промоції культурного та гастрономічного туризму в регіоні.
# 10.
ID: 5REG11-05455
Назва проекту: На дачу у Гадяч: дослідницький пленер місцями родини Драгоманових-Косачів
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 517210.00
Запитувана сума від УКФ: 494210.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ГАДЯЧ ДРУЖНІЙ”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Гадяч, Полтавська обл.,
Опис проекту: Дослідницький пленер місцями родини Драгоманових-Косачів “На дачу у Гадяч” має на меті зібрати разом у історичних місцях десятьох сучасних дослідників та дослідниць культурної спадщини з найрізноманітніших галузей знань, чия тематика роботи стосується тематично чи регіонально Гадяча і околиць другої половини ХІХ — поч. ХХ століття. Безпосереднє знайомство між собою, з місцевими ентузіастами краєзнавства та активістами культури, занурення у локальне середовище і активний обмін знаннями з колегами та аудиторією покликані розкрити genius loci маленького містечка на Полтавщині, яке було яскравим осередком високої української культури, родинним гніздом Драгоманових-Косачів, магнітом для інтелектуальної еліти кінця ХІХ — поч. ХХ століття.
# 11.
ID: 5REG11-05588
Назва проекту: «Відкритий музейний публічний простір - Територія діалогу».
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 769949.97
Запитувана сума від УКФ: 699949.97
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Прилуцький краєзнавчий музей ім. В. І. Маслова
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Прилуки,
Опис проекту: Мета проєкту - формування туристичної впізнаваності міста Прилуки шляхом створення нового локального відкритого музейного публічного простору в садибі контраверсійної постаті - молодогвардійця Олега Кошового, шляхом реекспозиції колишнього музею Молодої гвардії, а нині філії ім. Олега Кошового Прилуцького краєзнавчого музею ім. В. І. Маслова (пам’ятки історії), методом деідеологізації музейного наративу. Як результат: новий музейно-туристичний об’єкт міста, який провокує до переосмислення ролі «героїв» у житті суспільства, сприяє усвідомленню самоідентифікації, пізнанню відомих та маловідомих фактів локальної історії, зростанню відвідувачів музею та туристів міста.
# 12.
ID: 5REG11-05679
Назва проекту: Ханенко.Art
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 697640.00
Запитувана сума від УКФ: 697640.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Фастів, Київська область, село Оленівка, Фастівської міської територіальної громади Фастівського району Київської області,
Опис проекту: Проект Ханенко.art має на меті відродити традиції меценатства культури, підтримати молодих митців та створити платформу для синергії творців культурного продукту та меценатів. Як приклад культурного меценатства команда проекту обрала відому колекціонерку, меценатку, співзасновницю мистецького музею Варвару Ханенко. За ініціативи Фастівської громади до календаря пам’ятних та ювілейних дат на 2022-2023 р.р. постановою ВРУ було внесено 170-ту річницю з Дня народження Варвари Ханенко. Історично на фастівщині у селі Оленівка родина Ханенків мала маєток та робітничі майстерні також був заснований парк, який і досі зберігає неймовірні живописні ландшафти. Проектом заплановано проведення художнього пленеру та серію майстеркласів у селі Оленівка для художників різних напрямків живопису та створення онлайнресурсу – платформи, де митці зможуть виставляти (продавати) свої творчі доробки, а креативні професіонали зможуть шукати ресурси для реалізації культурних проектів.
# 13.
ID: 5REG11-06252
Назва проекту: «Створення Дестинації «Північна брама» як ефективного механізму використання культурно-туристичного потенціалу громад Чернігівщини»
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1327300.72
Запитувана сума від УКФ: 1316100.72
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тупичівська сільська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Тупичів Чернігівського району Чернігівської області, селище Седнів Чернігівського району Чернігівської області, місто Городня Чернігівського району Чернігівської області,
Опис проекту: Туристична Дестинація «Північна брама» поєднала в своєму складі три громади півночі Чернігівського регіону, 62 населених пункти (29419 мешканців) та є в прямому значенні північною брамою земель Чернігівських. У маленькому селі Сеньківка Городнянської територіальної громади розташовано пункт перетину кордону між Україною, Росією та Республікою Білорусь. Багато років та століть цими шляхами до місцевих мешканців надходили не лише товарні грузи, але і нові ідеї, культурні традиції. Все це сприяло збагаченню культурного, туристичного та повсякденного життя місцевих мешканців. Даний проєкт спрямований на розвиток туристичної привабливості північного регіону Чернігівщини, шляхом поєднання зусиль Тупичівської, Городнянської, Седнівської територіальних громад. Специфікою даного регіону є, з одного боку, наявність в кожній з громад унікальних історичних та культурних пам'яток, а з іншого – відсутність чітких механізмів популяризації туристичних можливостей краю, і успішної практики промоції території, несформований якісний і цілісний туристичний продукт регіону. Основним продуктом проєкту є розробка та запуск нового культурно-туристичного маршруту дестинації «Північна брама», якій розкриває, актуалізує та популяризує наявні та потенційні колоритні культурні та історичні родзинки північного регіону Чернігівщини, залучає молодь та науковців до вивчення історичної та культурної спадщини, мотивує розвиток підприємництва, впроваджує сучасні анімаційні та модернізаційні екскурсії, інформаційні технології. Впровадження даного продукту стане поштовхом до збільшення інтересу як туристів Чернігівщини, так і України, до вивчення та подорожей за маршрутом, що стане новою точкою економічного зростання для громад, новим туристичним магнітом півночі Чернігівщини.
# 14.
ID: 5REG11-06317
Назва проекту: "Коло садиб живої сільської культури" - інформаційний промотур інтернет блогерів по сільських садибах та маловідомих туристичних місцях Вінничини – Хмельниччини – Житомирщини»
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 710150.60
Запитувана сума від УКФ: 692150.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР КОМПЕТЕНЦІЙ ГАЛУЗІ СІЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Житомирська обл., Вінницька обл., Хмельницька обл.,
Опис проекту: Популяризація маловідомих туристично привабливих місць у селах Вінницької, Хмельницької, Житомирської областей шляхом організації інформаційних турів для тревел-блогерів та представників туристичних компаній. Тревел-блогери опублікують близько 200 публікацій на різних інтернет-платформах. Українці та іноземці дізнаються про нові туристичні можливості та почнуть подорожувати Україною самостійно або за допомогою туристичних агентств. Туристи стимулюють життя сільської культури.
# 15.
ID: 5REG11-06418
Назва проекту: Створення та промоція туристичного маршруту “Соляний шлях Карпат
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 700000
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Талан"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стебник, Урич, Нагуєвичі, Сколе,
Опис проекту: Кожен населений пункт туристичного маршруту “Соляний шлях Карпат” має свої унікальну історію, звичаї, легенди. Всі ці міста й села свого часу були центрами соляного шляху чумаків. Новий туристичний маршрут об’єднає місцеві громади заради відновлення й промоції історичної та культурної спадщини України, сприятиме розвитку внутрішнього та зовнішнього туризму в регіоні, культурному й освітньому розвитку місцевих громад, а також покращить фінансову спроможність регіону та сприятиме збільшенню фінансових надходжень в громади-учасники проєкту.
# 16.
ID: 5REG11-06667
Назва проекту: Екскурсія-квест з ефектом повного занурення "Хортицька Січ. Total immersion"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 626791.31
Запитувана сума від УКФ: 626791.31
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний заповідник "Хортиця"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Запоріжжя, острів Хортиця,
Опис проекту: Проєкт уявляє собою розробку та впровадження нових форм просвітницької діяльності з метою укріплення або виховання в учасників проєкту української ідентифікації, зокрема це квест-екскурсія з ефектом повного занурення в козацький побут та традиції. Екскурсант потрапляє на Запорозьку Січ та стає частиною козацького січового життя: перевдягається в козацький одяг, стріляє з луків, їздить на коні, готує козацьку їжу, вчиться працювати батогом та отримує майстер-клас козацького фехтування шаблею від старших козаків. Екскурсія буде мати характер змагань для надання їй динамічності та виклику азарту і захоплення в екскурсантів та створення загального духу на Січі. А також створення коміксів на козацьку тематику з метою популяризації козацтва серед молоді в сучасній формі.
# 17.
ID: 5REG11-07599
Назва проекту: Астрагаліс – інтерактивний музей (Дике Поле, Старовинна гра у кості і Побут Кочовиків)
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 660510
Запитувана сума від УКФ: 660510
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП "Горіап Наталя Сергіївна"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Котловина, Ізмаїльський район, Одеська область,
Опис проекту: Село Котловина прагне зберегти культуру і традиції народу гагаузів, що є культурною спадщиною країни. Їх залишилося дуже мало – тільки 30 тисяч в Україні. Туризм є поки єдиним інструментом збереження села та його культурної спадщини. Є попит на культурні атракції і проєкт планує використати цей попит для збереження нематеріальної культурної спадщини – гри у кості (налічує 7000 років!), в яку нащадки кочовиків досі можуть грати. «Астрагаліс» - інтерактивний емоційний музей гри у Кості, Дикого Поля і Побуту кочовиків стане новою атракцією села і допоможе зробити важливий крок для розвитку села, як культурно-туристичної дестинації
# 18.
ID: 5REG11-24391
Назва проекту: Збереження національних традицій
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 690980
Запитувана сума від УКФ: 669380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд "Партнер Решетилівщини"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Решетилівка Полтавського району Полтавської області,
Опис проекту: Маючи на меті зробити внесок у справу збереження традиційних стародавніх національних ремесел ( елементи яких в тому числі включено до національного переліку об'єктів нематеріальної культурної спадщини України згідно Наказу Мінкульту №105 від 12.02.2018р.) , очікуємо: 1. Залучення більш широкого загалу до справи збереження традиційних народних ремесел як частини самоідентифікації української нації. 2.Безкоштовного розповсюдження примірників народних ремесел в національних та приватних музеях України для загального вільного до них доступу. 3. Забезпечення об’єму робіт на 4 місяці для 7 майстрів-виробників, що є носіями нематеріальної культурної спадщини України .
# 19.
ID: 5REG11-26792
Назва проекту: Реекспозиція, як переосмислення історії та злам стереотипів.
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 556763.47
Запитувана сума від УКФ: 556763.47
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "МУЗЕЙНИЙ ПІДРЯД"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с.Нескучне, Волноваський район, Донецька область,
Опис проекту: Меморіальний музей-садиба В.І.Немировича-Данченка та М.О.Корфа заснований у 1992 році, у родинній садибі 19 сторіччя – пам’ятці національного значення. Його експозиція - створена через декілька років Донецьким обласним краєзнавчим музеєм з основним акцентом на постать та театральну діяльність Володимира Немировича-Данченка. Натомість майже не представлено життя та діяльність видатного педагога України – Миколи Корфа. Музей-садибу внесено до орієнтовного переліку конкурсного відбору в межах програми «Велика Реставрація». В ході реалізації проєкту буде розроблено проєкт реекспозиції Меморіального музею-садиби, який охопить: концепцію, план, візуалізацію, кошторис реекспозиції 8 виставкових залів. Проєкт сприятиме переосмисленню музейного наративу, що позитивно вплине на популяризацію культурної спадщини Донеччини.
# 20.
ID: 5REG11-26973
Назва проекту: Мамай єднає Україну
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 730000
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація інвалідів "Святий Юрій"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: До 90-ї річниці масового вбивства українських кобзарів та лірників. Метою є привернення уваги суспільства до трагедії та фольклорного героя козака Мамая та видати роботи видатного українського діяча Ореста Скопа.
# 21.
ID: 5REG11-27378
Назва проекту: Розвиток туристичних маршрутів в Лозуватській ТГ Дніпропетровської області
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 615300
Запитувана сума від УКФ: 555300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Криворізька фундація майбутнього"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області, Карпівська ТГ, Криворізького району, Дніпропетровської області, Лозуватська ТГ, Криворізького району, Дніпропетровської області, Глеюватська ТГ, Криворізького району, Дніпропетровської області, Петрівська ТГ, Олександрійського району, Кіровоградської області,
Опис проекту: Мета: Посилити туристичну привабливість Лозуватської ТГ, Дніпропетровської обл. на 20%, шляхом створення туристичного путівника для громади щоб стимулювати місцевий культурний розвиток до кінця тривалості проєкту. Результати: 1)Сформовано не менше трьох активних та пасивних маршрути для туристичного путівника Лозуватської ТГ, Дніпропетровської обл. 2)Створено туристичний путівник з аудіовізуальним супроводженням для привабливості та обізнаності туристів в Лозуватській ТГ, Дніпропетровської області.3)Провдено інформаційну кампанію для цільової аудиторії проєкту та зацікавлених сторін про старт, реалізацію та результати проєкту.4)Збільшено туристичну привабливість Лозуватської ТГ в Діпропетровській обл. на 20%. 5) Створити туристичний сайт громади.
# 22.
ID: 5REG11-27715
Назва проекту: "Модернізація виставково-експозиційного простору Березнівського краєзнавчого музею"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 670610
Запитувана сума від УКФ: 670610
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Березнівський краєзнавчий музей» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Березне Рівненська обл.,
Опис проекту: Проект передбачає створення у Березнівському краєзнавчому музеї експозиційно-виставкового простору, який стане одним з інструментів процесу актуалізації локальної історії як частини національної спадщини, приверне увагу громадськості до проблеми відновлення та збереження історичної памяті, популяризуватиме музейну колекцію. Проєкт спрямований на вшанування памяті особистості, яка може стати культурною візитівкою міста Березне - Митрофана Янцевича , світлини якого є особливою сторінкою локальної культурної спадщини. Проєкт забезпечить розширення можливостей роботи музейного закладу через створення ряду інноваційних продуктів, що стануть частиною виставкового простору: оцифрування колекціЇ, аудіогід, 3-D панорама, онлайн-платформа фотоархіву. Буде проведено активну комунікаційну стратегію для активізації місцевого населення та туристів до роботи музейного комплексу
# 23.
ID: 5REG11-27807
Назва проекту: Культурна спадщина Української Бессарабії: єдність та розмаїття
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 739950.00
Запитувана сума від УКФ: 695950.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Придунайський центр громадських ініціатив"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Ізмаїл, Болград, Каракурт, Вилкове, Рені, Котловина, Сарата, Кислиця, Утконосівка, Суворове,
Опис проекту: Проєкт спрямовано на збереження, захист та популяризацію поліетнічної культурної спадщини та посилення культурної толерантності на території Української Бессарабії через генерування нового конкурентноспроможного іноваційного культурного продукту із використанням новітніх технологій
# 24.
ID: 5REG11-28099
Назва проекту: Vivat, Опішне!
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699845
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Опішнянський державний художній ліцей імені Василя Кричевського
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт. Опішня, Полтавський район, Полтавська область,
Опис проекту: Мета проєкту: розвиток шкільного Народного художньо-етнографічного музею «Відродження»; популяризація етнокультурної спадщини Опішні; розвиток туристичної привабливості регіону; створення фірмового стилю музею. Результат: реекспозиція Народного художньо-етнографічного музею «Відродження» Опішнянського державного художнього ліцею імені Василя Кричевського. Поповнення фондових колекцій глиняними виробами з відомих осередків гончарства України. Виготовлення на основі музейних фондових колекцій відеоматеріалів культурно-просвітницького, етнографічного характеру та розміщення їх в інтернет-мережі. Випуск друкованої продукції, яка візуалізує традиційну та сучасну кераміку із фондів музею.
# 25.
ID: 5REG11-28139
Назва проекту: Проєкт "Pinsel. Ab Initio"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 670680
Запитувана сума від УКФ: 670680
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДІТИ НЕПОРОЧНОЇ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Городенка,
Опис проекту: Проєктом "Pinsel. Ab Initio” передбачено створення постійної експозиції дев’яти 3D копій робіт видатного митця Йогана Пінзеля на території унікального комплексу 18-го століття костелу непорочного зачаття Діви Марії та монастирських келій. Комплекс є геніальним шедевром творців архітектора Б. Меретина та скульптора Й. Пінзеля та першим місцем, де митець створив свої скульптури. Проєкт спрямований на популяризацію культурного надбання, промоцію традицій, культури та гостинності, сприянню культурної активності в громаді. Реалізація проєкту стане якісним культурним продуктом, який доповнить культурно-туристичну стратегію регіону, дасть поштовх якісній промоції туристичного потенціалу та збільшенню туристичного потоку. Використання нових технологій для відновлення виробів створить конкурентоспроможний продукт для розвитку комплексу. Проєкт є логічним продовженням європейського культурно-туристичного маршруту “Pinsel.Return” та є сходинкою до покращення туристичної привабливості регіону.
# 26.
ID: 5REG11-28262
Назва проекту: СКАРБИ ГЛИНЯН
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 697275
Запитувана сума від УКФ: 697275
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Фонд розвитку Глинян»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Глиняни, Львівської обл.,
Опис проекту: Проєкт «СКАРБИ ГЛИНЯН» покликаний привернути увагу до міста Глиняни та покращити навчально-виховний процес школярів, шляхом створення інтерактивного культурно–пізнавального маршруту з елементами квесту. Тур тривалістю один день розрахований на групи школярів, як навчальна культурно-пізнавальна екскурсія - обов'язковий елемент навчально-виховного процесу учнів загальноосвітніх навчальних закладів Львівської області. В межах проєкту буде створено сценарій квесту, адаптований для трьох вікових груп, виготовлено костюми для гідів, аксесуари, реквізит. Розроблено маршрут із щонайменше 10 об’єктів історико-культурної спадщини, об’єкти описано, промарковано QR-кодами та нанесено на карту Google Maps, розміщено інформацію про культурно-пізнавальний маршрут та об’єкти історико-культурної спадщини на сайті БФ «Фонд розвитку Глинян» та в соціальних мережах. Маршрут стане візитівкою новоутвореної Глинянської міської територіальної громади Львівської області.
# 27.
ID: 5REG11-28316
Назва проекту: Концептуальний 3D проєкт «Парку Пам'яті з меморіальним комплексом «Шталаг-364»
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 590417.6
Запитувана сума від УКФ: 590417.6
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд Пам'яті жертв Голокосту с.Богданівка"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Миколаїв,
Опис проекту: Практично в центрі Миколаєва розташована безлюдна територія, що засмічена і заросла дикими рослинами. Тут, у 1941-1944 рр. знаходився табір радянських військовополонених Шталаг364, і, пізніше, табір військовополонених гітлерівської коаліції. Понад 30 тисяч загиблих захисників нашої Батьківщини, та близько 2 тисяч її колишніх ворогів лежать у ций землі німим докором совісті наступних поколінь. Ця трагедія невідома майже нікому в місті. Створення Парку Пам'яті схвалено керівництвом міста та депутатськими комісіями. Наша мета – цім проектом зробити перший крок до реалізації цієї ідеї. Результат буде вагомим аргументом для громадських слухань при затвердженні культурно-історичної зони в Генеральному плані, а також для створення культурно-туристичного центру.
# 28.
ID: 5REG11-28494
Назва проекту: Пісенна етно-скарбниця
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 566173
Запитувана сума від УКФ: 516173
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Прилуцький міський Будинок культури Прилуцької міської ради Чернігівської області
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: місто Прилуки,
Опис проекту: Метою проекту «Пісенна етно-скарбниця», який впроваджуватиме Прилуцький міський Будинок культури, є фіксація- звукозапис пісенного фольклору Прилуцького району Чернігівської області у виконанні народного аматорського фольклорного колективу «Горлиця». У рамках проекту передбачено облаштування кімнати для звукозапису, запис аудіозбірки, що матиме 12 автентичних пісень, та презентація, популяризація напрацювань серед шанувальників народної пісні, молодого покоління, художніх колективів , краєзнавців, вчителів Прилуцької та навколишніх громад.
# 29.
ID: 5REG11-28606
Назва проекту: Культурно-туристичний маршрут "Село однієї вулиці"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 524225
Запитувана сума від УКФ: 494225
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Острозька міська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Острог, Острозька міська територіальна громада,
Опис проекту: Культурно-туристичний маршрут «Село однієї вулиці» - це проект що покликаний дослідити та з’єднати мережею чеську та німецьку колонізацію Волині в межах Острозького повіту в існуючі пам’ятки культури: сакральні, архітектурні, історичні, природні. Вибудувати в логічній послідовності якнайбільшу кількість об’єктів для перегляду і ознайомлення з культурною спадщиною поліетнічного краю Острозької громади та Рівненської області загалом. Що дасть можливість створити конкурентоспроможний регіональний культурний продукт, популяризуватиме унікальну локальну культуру та ідентичність нашого краю.
# 30.
ID: 5REG11-28784
Назва проекту: Приорільська Street - екокультурний туристичний маршрут-фестиваль
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 688942.56
Запитувана сума від УКФ: 663942.56
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "ГРОМАДСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР МИРУ, ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Шедієве, Полтавська область, Україна,
Опис проекту: Проєкт спрямований на створення і промоцію культурно-пізнавального й екологічного маршруту-фестивалю в мальовничому с. Шедієве, що на Полтавщині, з віковічною історією. Маршрут побудований на 7 точках 4 з яких є інтерактивними з проведенням майстеркласів з гончарства, гастро-кулінарії, музикування на традиційних та інноваційних інструментах, образотворчого мистецтва, а також відвідання знакових історико-культурних локацій, які мають загальнонаціональне значення.
# 31.
ID: 5REG11-29063
Назва проекту: Моя мотокраїна: відомі українці рекомендують
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 700000
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Фундація "Галичани"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Полтавщина, Поділля, Тернопільщина, Слобожанщина,
Опис проекту: Проєкт «Моя мотокраїна: відомі українці рекомендують» представить 4 туристичні мотомаршрути різними цікавими куточками України. Буде відзнято другий сезон проєкту - 4 відеоролики, мото-гідами і героями яких стануть зіркові байкери: Олег Фагот Михайлюта, Віктор Павлік, Олександр Пономарьов, Валерій Кришень. Кожен з них разом із командою проєкту проїде улюблений мотомаршрут і розповість про найцікавіші культурні об'єкти вздовж нього. Проєкт сприятиме підвищенню туристичної привабливості українських культурно-природних пам’яток - особливо в умовах пандемії, коли можливість подорожувати за кордоном для українців є ускладненою; позитивно вплине на розвиток місцевих громад; сприятиме розвитку мотокультури в Україні і популяризації серед учасників моторуху активного туризму.
# 32.
ID: 5REG11-29087
Назва проекту: Виставковий проект "Японські квіти Віктора Луганщука"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 210000
Запитувана сума від УКФ: 210000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Історичний музей Компаніївської селищної ради Кіровоградської області"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: смт. Компаніївка Кропивницького району Кіровоградської області,
Опис проекту: Виставковий проект «Японські квіти Віктора Луганщука» включає в себе створення виставки робіт художника В. Луганщука на базі Історичного музею Компаніївської селищної ради та розробку та публікацію онлайн-виставки з метою посилення конкурентоспроможності та туристично-пізнавального потенціалу Компаніївської громади через популяризацію унікального місцевого культурного явища - доробку місцевого художника Віктора Луганщука.
# 33.
ID: 5REG11-29159
Назва проекту: Найдавніша історія плюс сучасні технології дорівнює...
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699767.58
Запитувана сума від УКФ: 699767.58
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Патріоти Українського Донбасу"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Покровськ Донецької області,
Опис проекту: Проєкт націлений на реекспозицію залу "Археологія" КЗ "Покровський історичний музей". В процесі реалізації проєкту будуть досліджені експонати, які знаходяться в цьому залі, створені їх 3-D зображення з можливістю перегляду відвідувачами музею, оновиться експозиційний простір, на стелі демонструватиметься спеціально створена 3-D графічна анімація «Зоряний календар». Також плануються до впровадження «зоряні» розповіді про експонати (два відео роліки з розповіддю про музейні експонати та фрагменти найдавнішої історії краю із залученням популярних українських співаків, ведучих або акторів).
# 34.
ID: 5REG11-29248
Назва проекту: 3D екскурсія Острогом XVI століття
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 764300
Запитувана сума від УКФ: 699300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Студія розвитку туристичного іміджу малих міст"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Острог Рівненська обл.,
Опис проекту: У рамках проекту буде створено віртуальну екскурсію містом Острог XVI століття, історичний вигляд якого буде реконструйований за допомогою цифрових технологій. Проект сприятиме розвитку туристичного потенціалу міста та, завдяки онлайн формату, буде популярний серед широкої аудиторії як в Україні, так і закордоном. Екскурсія буде розміщена на сайті «Віртуального музею спадщини князів Острозьких» та стане логічним продовженням ряду ініціатив з популяризації важливої сторінки української історії та культури. Для промоції та підсилення основного культурного продукту буде розроблено анімаційний ролик про Острог XVI століття, що матиме пізнавальні та освітні функції.
# 35.
ID: 5REG11-29508
Назва проекту: ЕтноМайстерня "Торба"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 287112.00
Запитувана сума від УКФ: 257112.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Бережанський краєзнавчий музей Бережанської міської ради Тернопільської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Бережани,
Опис проекту: Створення інтерактивного культурно-мистецького простору для збереження, популяризації українських традицій та ремесел. Демонстрація різнобарв'я української культури шляхом проведення майстер-класів, уроків, презентацій, зустрічей з майстрами народної творчості. Видання буклетів, створення відеороликів про вишивку, різьбу, писанкарство, гончарство, соломкоплетіння, ткацтво, ляльки-мотанки сприятиме промоції народних ремесел, традицій та музейного продукту.
# 36.
ID: 5REG11-29758
Назва проекту: «Збережена культурна спадщина (До 100-річчя з Дня народження Михайла Сікорського»)
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 690000
Запитувана сума від УКФ: 690000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний історико-етнографічний заповідник "Преяслав"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Переяслав,
Опис проекту: Кожне суспільство сприймає своє минуле безпосередньо через культуру, артефакти, літературу, народну творчість, музику, мистецтво. Переяслав має давню та багату історію, яка насичена фактами та подіями, відтворена пам’ятками архітектури національного значення та унікальними музейними цінностями. Саме музейні предмети з колекції Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» дають можливість розкрити багатогранну спадщину культури українського народу. Збережена культура допомагає майбутнім поколінням тримати зв’язок із минулими поколіннями. Важливим напрямком проєкту є популяризація музейного фонду, шляхом проведення консервації та реставрації пам’яток, яким загрожує руйнація та втрата. Відновлення інтересу громадськості до рухомих пам’яток та збагачення свідомості про необхідність заходів, які вживаються працівники НІЕЗ «Переяслав» для збереження фондів. Пріоритетне місце в цьому процесі належить історико-культурній спадщині, зібраній у фондовій колекції НІЕЗ «Переяслав». Основою культурно-мистецького проєкту «Збережена культурна спадщина (До 100-річчя з Дня народження Михайла Сікорського») є інформаційна, популяризаційна складова, яка дасть можливість всебічної презентації колекції Заповідника. Реалізація проєкту передбачає проведення виставки з відреставрованих, унікальних музейних предметів у приміщенні по вул. Шевченка, 6 (м. Переяслав), створення ілюстрованого альбому-каталогу, проведення онлайн-лекцій та семінарів-практикумів на базі Заповідника у реставраційній майстерні на території Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини. Майстерня, де буде здійснена практична реставрація, консервація та науково-дослідницька робота, оснащена новітнім обладнанням та матеріалами. Підсумком проєкту будуть: відреставровані музейні предмети, ілюстрований каталог про відреставровані музейні предмети, лекції, семінари-практикуми, оцифрована колекція, що сприятиме популяризації збережених Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав» культурних цінностей. Каталог презентуватиме відреставровані музейні предмети, які є складовою частиною загальної колекції музейних предметів Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав». Для друкованого каталогу буде відібрано та оцифровано понад 50 одиниць творів мистецтва. Незважаючи на те, що відреставровані предмети фондової колекції Заповідника становлять надзвичайну історико-культурну цінність, демонструють надбання української та європейської культури, наразі через низку причин вони переважно недоступні для дослідників й відвідувачів, тому зберігаються виключно у фондах. У результаті реалізації проєкту буде створено цифрову колекцію відреставрованих музейних предметів із вільним доступом до неї в форматі 24/7, що дозволить увести музейні предмети в науковий обіг, покращить джерельну базу наукових досліджень. Так, у рамках проєкту у 2023 році буде оцифровано, оброблено, досліджено та каталогізовано відреставровані музейні предмети НІЕЗ «Переяслав», створено веб-ресурс, що дозволить користувачам у зручному форматі переглядати та зберігати електронні копії культурних цінностей. Проєкт є унікальним для Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав», так як вищевказані заходи дають можливість представити музейні предмети, відреставровані художниками-реставраторами Національного науково-дослідного реставраційного центру України, що належать до фондової збірки Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав», на виставці «Збережена культурна спадщина (До 100-річчя з Дня народження Михайла Сікорського»). Експозиція виставки включатиме 52 музейні предмети, які зберігаються у фондах Заповідника. Видання ілюстрованого альбома-каталога є ще одним джерелом знань про рідкісну музейну колекцію серед культурних установ України. У 2023 році нами планується реалізували культурну програму з 3 онлайн-лекцій та 4 семінарів-практикумів із виконавцями, які допоможуть методичними рекомендаціями, знаннями та практичними порадами щодо реставрації, консервації та збереження музейних цінностей. Проєкт сприятиме збереженню та популяризації культурної спадщини України та дозволить інтегрувати надбання вітчизняної культури у світовий культурний простір, а також відкриє Переяслав як ще один центр на культурній мапі країни.
# 37.
ID: 5REG11-29768
Назва проекту: Інтерактивний культурно-пізнавальний маршрут Оноківської громади «Карічка-тур: стежками предків»
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 716384
Запитувана сума від УКФ: 699384
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Рокаш"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Оноківці, Ужгородський район, Закарпатська обл., с. Невицьке, Ужгородський район, Закарпатська обл., с. Кам'яниця, Ужгородський район, Закарпатська обл., с. Оріховиця, ужгородський район, Закарпатська обл., с. Гута, Ужгородський район, Закарпатська обл.,
Опис проекту: Мета проєкту - сприяння збереженню та популяризації культурної спадщини громади, стимулювання розвитку її туристично-пізнавального потенціалу шляхом об’єднання зусиль представників різних галузей (влади, громадського сектору, культури, туризму) і створення конкурентоспроможного продукту- інтерактивного культурно-пізнавального маршруту 5 селами громади. На його основі буде створено: - аудіо гід українською та англійською мовами (на платформі міжнародного мобільного додатку izi.travel); - театралізована екскурсія із залученням місцевих колективів художньої творчості та майстрів народних ремесл – послуга для туристичних груп (відтворює фольклор, гастрономію, традиції сіл громади); - 5 інформаційних стендів з картою маршруту та qr-кодом – посиланням на аудіо гід (розміщені на автобусних зупинка сіл громади). Промоцію проєкту забезпечить активна інформаційна кампанія. Над проєктом працюватимуть: експерти-екскурсоводи, історики, туризмознавці, фотографи, художники, дизайнери, журналісти та культурні діячі. Його реалізація сприятиме популяризації історико-культурної спадщини громади, збільшенню туристичних атракцій та часу перебування туристів на її території.
# 38.
ID: 5REG11-29771
Назва проекту: Культурно-пізнавальний маршрут "Землянська вольниця"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 320124.26
Запитувана сума від УКФ: 303124.26
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури та туризму Березівської сільської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Землянка Сумської області, хутір Теребень Сумської області, хутір Каплиця Сумської області, хутір Гута Сумської області,
Опис проекту: Село Землянка – незвіданий куточок Сіверщини, багатий на культурну спадщину, традиційні надбання, має сприятливі природно-кліматичні умови, є батьківщиною української фольклористки, етнографа Пелагеї Литвинової-Бартош (народилася на хуторі Теребень поблизу Землянки), яка залишила унікальний спадок, вартий для вивчення. Проєкт має символічну назву, взяту з праці науковиці «Как землянци потеряли свою «вольницу». Мета - створення першого культурно-пізнавального маршруту батьківщиною відомої землячки, відродження, збереження традиційної спадщини, привертання уваги до народної культури як місцевих жителів, так і туристів, а також розвиток зеленого туризму, що сприятиме зайнятості мешканців села. Результати: формування туристичної дестинації, соціально-економічний розвиток громади, відродження та збереження традиційних ремесел і промислів.
# 39.
ID: 5REG11-29789
Назва проекту: Генетичний код, як культурна трансформація Первомайської міської громади
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 700.00
Запитувана сума від УКФ: 700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "МОУШН+"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Харківська область, Лозівський район, місто Первомайський,
Опис проекту: Генетичний код — це поєднання брендингу громади та дизайн коду простору. На основі партисипативного дослідження територіальної громади експерти допоможуть виявити візуальну ідентичність, унікальність, підібрати слоган, професійно розробити бренд та вивести громаду на новий культурний рівень. Генетичний код — це ліки проти візуального шуму на вулицях міста. Інструмент боротьби з хаотичною рекламою, вивісками, білбордами. Генетичний код покаже яким може стати місто вже через кілька років, якщо дотримуватись правил та застосовувати рекомендації. Проєкт допоможе громаді підвищити рівень естетичного сприйняття простору, покращити благоустрій, створити позитивний імідж громади для жителів, гостей, туристів, інвесторів та донорів.
# 40.
ID: 5REG11-29816
Назва проекту: Локальний
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 875000
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Климчук Богдан Ярославович
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Волинська область,
Опис проекту: Сервіс пошуку локальних туристичних продуктів та гідів
# 41.
ID: 5REG11-29859
Назва проекту: Створення культурно-пізнавального маршруту "Стежки торських вівчарів"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 750000
Запитувана сума від УКФ: 560000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Шилов Олег Вікторович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Торське Лиманської ТГ Краматорського району Донецької області,
Опис проекту: Мета проекту – посилити туристичну привабливість Придінців'я шляхом створення культурно-пізнавального маршруту на базі діючого традиційного вівчарства Донеччини, історичної спадщини і сучасних можливостей. Створення маршруту «Стежки торських вівчарів» спрямовано на збереження та популяризацію матеріальної та нематеріальної спадщини, історії заселення сіл Придінців’я, популярних на селі народних ремесел. Результати: маршрут прокладений через 5 локацій, які розкривають історичну спадщину, та знайомить з місцевим вівчарством; використані на локаціях новітні технології , а саме QR-коди, нанесення на Google-мапу, безкоштовний Wi-Fi, роблять маршрут більш привабливим; локації маршруту обладнано місцями для перепочинку з інформаційними стендами; досліджено та збережено історію, традиції, народні ремесла; створено контент для веб сайтів, який включає в себе фото, відео та опис маршруту; ключові зацікавлені сторони об’єднані в подальшому створенні інтерпретаційного Центру вівчарства Придінців'я
# 42.
ID: 5REG11-29919
Назва проекту: Скарби курганів Баштанщини 3D
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699950
Запитувана сума від УКФ: 699950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Явкинці"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Баштанка Миколаївської області, місто Київ,
Опис проекту: Оцифрування предметів матеріальної культурної спадщини з колекції Наукових фондів Інституту археології Національної Академії Наук України виявлених під час дослідження поховальних пам’яток - курганів на території Баштанського району Миколаївської області, створення на їх основі цифрової експозиції в КЗ «Баштанський краєзнавчий музей» та друкованої продукції з діджиталізацією.
# 43.
ID: 5REG11-29961
Назва проекту: Гуцульська світлиця - сучасна інтерпретація культурної спадщини
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 531305.60
Запитувана сума від УКФ: 531305.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Спадщина Гуцульщини"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Косів, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення, для відвідувачів Косівщини, концептуально нового, креативного та туристичного продукту – локального музею "Гуцульська світлиця", в якому будуть відображені давній побут, традиції та обряди гуцулів крізь сучасні інтерактивні експозиції, технологію доповненої реальності окремих експонатів, проведення майстер-класів з традиційних гуцульських ремесл, пізнавальних та виховних заходів, розважальних програм тощо. Реалізація проєкту дозволить створити новий об’єкт для культурного дозвілля дітей та дорослих, обладнаний відповідно до сучасних вимог, а сучасна інтерактивна експозиція в музеї дасть додатковий поштовх для розвитку етнографічного туризму в місті, громаді та районі, сприятиме збільшенню потоку туристів.
# 44.
ID: 5REG11-29966
Назва проекту: Бакота - у пошуках затопленої спадщини
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 673560.00
Запитувана сума від УКФ: 673560.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Староушицька селищна рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Староушицька ТГ (Гораївка, Каштанівка, Чабанівка, Стара Ушиця), Хмельницька обл.,
Опис проекту: Підвищення культурного та туристично-пізнавального потенціалу Староушицької ТГ (Бакоти) шляхом створення низки інноваційних арт-об'єктів та першого локального цифрового архіву об'єктів культури для збереження та актуалізації культурної спадщини та традицій регіону завдяки новоствореному культурному продукту, цифровим технологіям та новим підходам. Результатами проєкту стануть 2 арт-об’єкти (мозаїчна зупинка та арт-об'єкт на тему затоплення сіл регіону), мурал за мотивами локального репресованого художника О.Грена, виставка художніх робіт створених на Бакоті, 3D-тур по Бакотському скельному монастирю, цифровий архів автентичних бакотських пісень та мозаїчних зупинок регіону, а також сайт, як цифровий архів локального культурного надбання з занесенням на мапу всіх культурних точок регіону у вигляді культурно-пізнавального маршруту.
# 45.
ID: 5REG11-30101
Назва проекту: Культурно-пізнавальний водний маршрут річкою Луга
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 588010
Запитувана сума від УКФ: 588010
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Сиротюк Тарас Валерійович
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Зимне Володимир-Волинського району, Волинської області, м. Володимир, Волинська області, м. Устилуг, Володимир-Волинського району, Волинської області,
Опис проекту: Культурно-пізнавальний водний маршрут річкою Луга - це туристичний маршрут, прокладений за міжнародними стандартами ознакування водноплавною частиною річки. Маршрут пролягатиме через древні пам’ятки історії, культури та архітектури Волині поруч з якими протікає річка Луга, а також весь водний шлях буде проходити в межах об’єктів природо-заповідного фонду. Мета проєкту — сформувати та прокласти унікальний туристичний маршрут поблизу кордону України та Європейського союзу, що поєднає у собі культурні та природозахисні елементи. У результаті, отримаємо привабливий та доступний туристичний водний маршрут протяжністю близько 50 км, який підвищить туристичну привабливість регіону, розширить розуміння ролі збереження історико-культурної спадщини та довкілля в житті суспільства.
# 46.
ID: 5REG11-30148
Назва проекту: ВелоЗубра: нове життя давнього шляху
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 760950
Запитувана сума від УКФ: 637950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Тростянець, м. Львів, с. Зубра, с. Вовків, с. Кугаїв, с. Раковець, с. Красів, с. Бродки, с. Демня, м. Миколаїв,
Опис проекту: Метою проекту «ВелоЗубра: нове життя давнього шляху» є сприяння ревіталізації населених пунктів у долині Зубри, відкриття маловідомих природніх та культурних дестинацій для подорожей мешканців міста в його околицях шляхом прокладання і повноцінного ознакування нового велосипедного туристичного шляху зі Львова вздовж р. Зубра. У разі підтримки та успішного втілення запропонованого проєкту буде створено новий туристичний продукт, що дозволить громадянам безпечно подорожувати екологічно чистим транспортом на великі віддалі безпосередньо з центру міста, пізнаючи природу, історію та культуру рідного краю, а також планувати такі подорожі за допомогою сучасного вебресурсу.
# 47.
ID: 5REG11-30192
Назва проекту: “Розписи України”
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 686980.00
Запитувана сума від УКФ: 686980.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Шаповалова Світлана Сергївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Дніпро, Дніпропетровська обл. із можливістю залучення учасників з усієї України., Дніпропетровська обл., Україна,
Опис проекту: Створення (зйомка, монтаж) 12 відеовипусків-історій циклу документальних замальовок, героями яких стануть митці України, які зберігають техніку унікальних декоративних розписів краю. Аби допомогти не розгубити свою культурну спадщину, змотивувати глядачів на активні дії щодо її збереження та зняння, ідентифікувати регіон через розпис. Паралельно із історією героя відбувається розкриття унікальності розпису, його історії, особливостей тощо. Наприклад, розписи: Миколаївський, Петриківський (Дніпропетровщина), Васильківський (Київщина), Бубнівський (Вінничина), Опішнянський (Полтавщина), Косівський (Івано-Франківщина). Проєкт має мотиваційне та інформаційне завдання. Знайомить і мотивує глядачів бути активним, плекати традиції свого краю та бути гордим за місце, у якому він/вона живе. З подальшим створенням сторінок у соцмережах (facebook, instagram) та youtube-каналу та викладом випусків на створені ресурси, а також трансляція проєкту на платформах місцевого телеканалу ІРТ (м. Дніпро) та телеканалу Жовта Річка (м. Жовті Води, Дніпропетровська обл.). Суспільне телебачення України АТ НСТУ розгляне можливість демонстрації проєкту на своїх каналах у м. Києві та 24 регінах після створення всього проєкту.
# 48.
ID: 5REG11-30241
Назва проекту: Дракон Велес скликає друзів
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 847580
Запитувана сума від УКФ: 697580
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Адміністрація державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Володимир, Волинська область,
Опис проекту: Проект спрямований на на популяризацію історії та культури міста Володимира через продовження створення туристичного маршруту, маркованого малими пластичними формами. Є реалізацією напрацювань робочої групи м. Володимир як партнера проекту підтриманого УКФ Асоціації сільських громад України та 6 малих міст  у 2021 році в частині впровадження методології маркування туристичних маршрутів малими пластичними формами.  В межах реалізації проєкту буде виготовлено 15 малих пластичних форм - Дракон-Велес, встановлено вздовж маршруту історико- культурних об’єктів матеріальної та нематеріальної спадщини, з QR-кодами. Розроблено унікальний контент, розташований у додатку IZI Trevel та  мапа , яка проведе туриста маршрутом під час квесту. Буде виготовлено набір 3D поштівок «Кишеньковий Володимир» на яких буде зображено 5 оцифрованих об’єктів культурної спадщини Володимира.
# 49.
ID: 5REG11-30338
Назва проекту: "Створення меморіального комплексу на горі Карачун" - розробка Концепції, Макету, та Стратегії комеморації (комплекс ставлення до минулого) української боротьби в 21 столітті .
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 749870
Запитувана сума від УКФ: 699870
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд "Союз ветеранів АТО"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Краматорськ, Донецької обл (гора Карачун),
Опис проекту: Розробка Концепції, Макету та Стратегії комеморації (комплекс ставлення до минулого) української боротьби в 21 столітті – Меморіального комплексу на горі Карачун - на основі робочих зустрічей та публічних обговорень з метою уніфікація та стандартизація системи увічнення пам'яті, створення легковпізнаного образу засобом сучасної архітектурної форми, яка уособлює символічний образ української боротьби за свою державність вже в XXI столітті на основі історичної української мілітарної традиції й найкращих практик світу. Підготовка та винесення проекту - рішення на розгляд.
# 50.
ID: 5REG11-30361
Назва проекту: Міжнародний симпозіум майстрів та художників “На берегах ЯЛПУГА”
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699560.00
Запитувана сума від УКФ: 699560.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Криничненська сільська рада Болградського району Одеської області
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: село Криничне, Болградський район, Одеська область, село Криничне, Болградський район, Одеська область,
Опис проекту: Проєкт “Міжнародний симпозіум майстрів та художників “На берегах ЯЛПУГА” направлений на популяризацію місцевої культури, мальовничої природи Придунав'я, її різноманіття та цінностей представників національних меншин, які проживають на берегах найбільшого в Україні та другого, за величиною, у Європі прісноводного озера Ялпуг. Симпозіум має на меті показати чим живе самобутній регіон України, де мешкають болгари, молдавани, гагаузи, через твори образотворчого мистецтва та культурні заходи. Проєктом передбачено організація та проведення екскурсій, пленерів, майстер-класів, творчих зустрічей. Запрошенні до реалізації проєкту визнані майстри і художники України та зарубіжжя представлять свою творчу роботу у вигляді картин під час мистецьких виставок.
# 51.
ID: 5REG11-30891
Назва проекту: Жива книга-каталог "Рушникові стежки Тернопільщини"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 61000000
Запитувана сума від УКФ: 655028.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тернопільський обласний краєзнавчий музей
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Тернопільська обл., Тернопіль,
Опис проекту: У фондах Тернопільського обласного краєзнавчого музею зібрано колекцію рушників 17 адміністративних районів (550 од.), доступними для відвідувачів є лише 20. Створення Живої книги-каталогу забезпечить розширену доступність ознайомлення з решта одиницями колекції рушників, дасть змогу з допомогою QR-кодів поринути в минуле нашого краю, візуально та аудіально пізнати традиції та обряди використання рушників, за схемою створити власний шедевр. Створення каталогу рушників не повинно допустити втрати можливості особистого споглядання експоната, а тому, в перспективі – створення 17 локальних вітрин рушників Тернопільщини, які мають справити враження на відвідувача своєю інтерактивною подачею, бути інформативними для людей з особливими потребами.
# 52.
ID: 5REG11-30971
Назва проекту: Ясіня на старих фото та сучасних картинах - публічна виставка
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 221750
Запитувана сума від УКФ: 221750
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Нове Ясіня"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Ясінянська територіальна громада,
Опис проекту: Проект передбачає розмістити в публічній доступності: на площі перед музеєм виставку для перегляду та ознайомлення з найкращими світлинами селища різних періодів на перилах мосту в центрі Ясіня виставку картин, створених місцевими художниками на території громади, надрукованих на міцному матеріалі (суміші пластику з металом) з коротким описом автора та місця створення картини. на 20 локаціях місцевих пам’яток культури по 2-3 старі світлини та/або картини про це місце з вказівником до оригінальної пам’ятки та qr-посиланням на опис на туристичному сайті громади, а загальне розміщення всіх локацій включно з виставками, на двох мапах, які будуть розміщені на автостанції та залізничній станції.
# 53.
ID: 5REG11-31041
Назва проекту: «Різдв’яний ГощаЛенд. Мандрівка стежками національних звичаїв та обрядів»
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 692600.00
Запитувана сума від УКФ: 643100.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Гощанська селищна рада Рівненської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Гоща,
Опис проекту: Метою проекту є популяризація та збереження культурної спадщини української національної автентичності та створення якісного культурного продукту, зрозумілого та важливого мешканцям громади, шляхом створення різдв’яного містечка та різдв’яного маршруту локаційними точками, кожна з яких репрезентує певний національний звичай чи обряд зимового обрядового циклу.
# 54.
ID: 5REG11-31156
Назва проекту: Кіно - майстерня "Повіримо у себе"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 500000
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Відродження"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Покровська ТГ село Успенівка,
Опис проекту: проект спрямований на організацію та облаштування сучасної кіно-фотомайстерні для створення якісного кінопродукту (різножанрові проморолики, мультипликація, кліпи, соціальна реклама тощо).Знайомство з історією українського кіно, його жанрами та видами, професіями кіно індустрії. Діти, молодь та люди золотого віку зможуть стати героями, режисерами або операторами кіно.
# 55.
ID: 5REG11-31233
Назва проекту: Марко Кропивницький -український Шекспір з Бобринця
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 312000
Запитувана сума від УКФ: 312000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: комунальний заклад "Бобринецький міський краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука" Бобринецької міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Кіровоградська область, місто Бобринець,
Опис проекту: Створення інноваційного культурного продукту "Марко Кропивницький – український Шекспір з Бобринця" - це модернізація вже існуючого пішохідного екскурсійного маршруту містом у більш сучасну, якісну та доступну культурну послугу, яка дасть можливість максимально задовольнити туристичні потреби споживача, призведе до збільшення зацікавленості серед туристів, підвищення рівня доступності до надбань історичної та культурної спадщини краю та підвищення туристичного потенціалу громади в цілому.
# 56.
ID: 5REG11-31349
Назва проекту: "Героїка боротьби за незалежність"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 763895.00
Запитувана сума від УКФ: 693660.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний заповідник "Замки Тернопілля"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Збараж,
Опис проекту: Реекспозиція "Зали козацької слави", розміщеної в Збаразькому замку ХVІІ ст., одному із об’єктів Національного заповідника "Замки Тернопілля" буде реалізована шляхом створення композиції "Героїка", котра відображатиме події часів Визвольної війни українського народу середини ХVІІ ст. та доповнена прапорами козацьких полків Богдана Хмельницького, що брали участь в облозі Збаража 1649 року. Композиція, виконана Заслуженим художником України Володимиром Бахтовим в унікальній авторській техніці «геліографіті», яка поєднує в собі сучасний театралізований перформанс з сучасними фототехнологіями, розкриватиме тему героїчного минулого нашої історії. Вагомим доповненням проекту стане проведення Урочистої академії з нагоди відкриття оновленої експозиції та інформаційна кампанія у ЗМІ та соціальних мережах.
# 57.
ID: 5REG11-31453
Назва проекту: Зелені маршрути Подністер'я
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 626432
Запитувана сума від УКФ: 626432
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Бакота»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Староушицька ТГ, Хмельницька обл., Сокирянська ТГ ( Чернівецька область),
Опис проекту: В Україні, як і в більшості країн ЄС, у 2020-2021 р. COVID-19 стимулював розвиток внутрішнього туризму та розиток народних мсцевих ремесел та крафтових підприємств. Тому, проект передбачає активну роботу над розвитком і популяизацією культуної спадщини регіонів, розвитку туризму, створенням іміджу України як цікавої, різноманітної, туристично привабливої країни. Метою є розробка і популяризація двох зелених маршрутів як єдиного туристичного продукту, пов'язаного річкою Дністер. В рамках проекту буде удосконалено маршрут “Легенди Пониззя” та повністю розроблено сухопутний маршрут “Легенди Північної Бессарабії” і 42-кілометровий річковий маршрут “Легенди Дністра”, який з'єднуватиме обидва сухопутні. Це працюватиме як єдиний комплексний продукт для популяризації: • історико-культурних об’єктів, • природних пам’яток, • фольклорної та етнографічної спадщини, • народних промислів та ремесел, • гастрономічної культура Поділля і Бессарабії.
# 58.
ID: 5REG11-31513
Назва проекту: Creative Galchynets
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 244381
Запитувана сума від УКФ: 244381
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Гришковецька селищна рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Гальчин, Бердичівський район, Житомирська область,
Опис проекту: Проєкт «Creative Galchynets» - створення сучасного простору в селищній громаді для зосередження та розвитку культурного, креативного, туристичного потенціалу на засадах збереження та відновлення історичного минулого. Наша команда впевнена, що можливості простору в тандемі з інформаційними технологіями створять конкурентоспроможні проєкти та дадуть поштовх для розвитку цікавих продуктів, які будуть відомі і за межами громади. А популяризація простору приверне увагу до збереження подібних садиб по всій країні, переосмислення їх цінностей та використання їх для задоволення креативних потреб жителів в поєднанні з сучасними технологіями.
# 59.
ID: 5REG11-31535
Назва проекту: Етнографічне свято "Жовнинське весілля"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 512076
Запитувана сума від УКФ: 497076
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Соса Анатолій Володимирович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: село Жовнине Золотоніського району Черкаської області,
Опис проекту: Відтворення традиційного українського весільного обряду села Жовнино з Наддніпрянщини, яке має автентичну назву Жовнинське весілля, а також його фото і відеофіксації, як елементу нематеріальної культурної спадщини, і внаслідок, створення якісного аудіовізуального контенту про живий народний обряд, що зберігся в Україні. В рамках заходу здійснюється промоція та підтримка майстрів народних ремесел і промислів задля збільшення кількості внутрішніх та зовнішніх туристів. Регіон – Черкаська область.
# 60.
ID: 5REG11-31560
Назва проекту: Безбар'єрне ремесло "Очима особливих"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 721028
Запитувана сума від УКФ: 699728
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Районна громадська організація “Федерація футболу Якимівського району”, код реєстрації 26250852
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: смт.Якимівка,Мелітопольського району,Запорізької області,
Опис проекту: Наша громада стане територією, де мешканці створюють картини, вишиванки, поробки, що сприятиме розвитку та неформальній освіті протягом життя. Створення простору зробить можливими адаптацію, соціалізацію та залучення в культурний та інклюзивний процес людей віком 50+, осіб з особливими потребами та інвалідністю різних нозологій та вікових категорій. Діти та дорослі зможуть реалізовуватися.
# 61.
ID: 5REG11-31574
Назва проекту: Реекспозиція Музею історії Галича: перезавантаження
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 877316.4
Запитувана сума від УКФ: 680316.4
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний заповідник "Давній Галич"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Крилос, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проєкт «Реекспозиція Музею історії Галича: перезавантаження» спрямований оновити історичну експозицію унікальною виставкою-реконструкцією середньовічного одягу ХІ-ХІІІ ст.. та доповнити її мультимедійними засобами з цікавою інформацією. Це дозволить побачити артефакти, які зберігаються фондами заповідника, а також віддалено. Концепція реекспозиції Музею включає креативний інтерактивний простір на території Музею у формі середньовічного табору та відео з майстер-класів. В рамках проєкту планується соціологічне дослідження цільових аудиторій Музею, їх зацікавлень, що стане основним критерієм розробки тематичних екскурсій, інтерактивних програм “openair” з ремісництва. Заключною подією стане веб-трансляція “Музей - Музею” спільно із Мукачівським історичним музеєм Замку “Паланок”.
# 62.
ID: 5REG11-31617
Назва проекту: Скарби долини Дністра
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 700000
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Туристична Ямпільщина"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: 24500 Україна, Вінницька область, Могилів-Подільський район, місто Ямпіль,
Опис проекту: Долина Дністра – це віковічні нашарування багатопластових культур. Наша місцевість відома геологічними та археологічними відкриттями. Принадою є археологічна знахідка - поховання знатних Сарматів (70-80 рр. I ст.н.е.) та поклади білого каменю - пісковику вендського періоду, що сприяло розвитку каменотесних промислів . Виникає потреба створення сучасного музею геолого-археологічного напрямку. Мета проекту: популяризація історико – культурної спадщини, розвиток туризму. Завдання проекту: розробка художнього проекту експозиції музею, створення нових інтерактивних експозиційних залів , художньо – мистецьке облаштування фасаду каменем пісковиком. Очікувані результати: створення інтерактивного музею, збільшення кількості відвідувачів, туристів, що сприятиме популяризації та економічному розвитку міста. Діяльність музею: залучення жителів до вивчення історичного минулого та виховання екологічної культури.
# 63.
ID: 5REG11-31657
Назва проекту: Автентична пісня
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 697635
Запитувана сума від УКФ: 696435
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадське об'єднання "Ліра"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Новоград-Волинський, м.Новоград-Волинський, Житомирської обл., село Киянка, село Кикова, село Немильня Новоград-Волинський р-н, Стриївська ТГ, м.Київ, смт. Ємільчине,
Опис проекту: Проект спрямований на вирішення проблеми збереження старовинної пісні нашої місцевості. Старовинна пісня – вид культурної спадщини нашого народу, що передавалась із уст в уста, від покоління до покоління. У зв'язку із тим, що старіють і помирають носіїї цього виду творчості , постала проблема збереження цього культурного продукту. В нашому місті Новограді-Волинському народилась видатна Українська поетеса Леся Українка, яка все своє життя збирала і записувала народні пісні. Реалізація проекту дасть можливість нашій молоді продовжити цю справу. Створить умови для збереження, вивчення дітьми та молоддю старовинних пісень нашої місцевості, подальшої популяризації цього виду художньої творчості шляхом концертного виконання та участі у мистецьких конкурсах.
# 64.
ID: 5REG11-31663
Назва проекту: Опільська гончарня: відродження втраченого ремесла.
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 321503.76
Запитувана сума від УКФ: 321503.76
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Рогатинська міська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Рогатин,
Опис проекту: Місто Рогатин має власну древню історію, адже отримало Магдебурзьке право раніше від Станіславова та Києва, тут народилась легендарна Роксолана (Анастасія Лісовська), а давні архітектурні пам`ятки міста надають йому особливого шарму (дерев`яна Церква Зішестя Святого Духа, історія якої сягає XV-XVI ст., у 2013 році внесена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО). Рогатин - центр історико-етнографічного регіону Опілля, який є малодослідженим. Тому, зусиллями місцевої громади та за сприяння Рогатинської міської ради 18 листопада 2018 року було відкрито комунальний Рогатинський історико-краєзнавчий музей «Опілля», який став центром дослідження та популяризації історичних та етнографічних особливостей краю. Початок зроблено, однак для удосконалення вивчення історичної спадщини минулого основною метою є акцентування уваги на окремих аспектах. Зокрема, у 2019 році при музеї було закладено перші кроки до створення Центру дослідження нематеріальної культурної спадщини Рогатинського Опілля – проекту, який був підтриманий Міністерством культури України та грантовою програмою «Малі міста – великі враження». В рамках реалізації даного проекту, на базі музею почалась робота над відкриттям культурно-мистецького простору «Опільська гончарня». Саме запуск майстерні, орієнтованої на відновлення та популяризацію давнього опільського ремесла спрямований даний Проєкт.
# 65.
ID: 5REG11-31699
Назва проекту: Остер Лайтс
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 770000
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Остерська міська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Остерська міська територіальна громада,
Опис проекту: Проєкт Остер Лайтс популяризує Остер як місто з багатою тисячолітньою історією та маловідомою національною пам’яткою - Юр’євою Божницею ХІ ст. Щоб привернути увагу до культурної спадщини та історії Остра молоді та туристів з Києва та Чернігова, буде створено мультимедійну відеопроекцію (3-D мапінг) для демонстрації на фасаді Юр’євої Божниці та проведено спеціальний захід - історичне шоу “Остер Лайтс”. Перед світловим шоу на історичному пагорбі навколо Божниці буде організовано “музей живої історії” - інтерактивні театральні перформанси, які відтворять основні віхи тисячолітньої історії Остра. Відеозапис заходу слугуватиме туристичною візитівкою містечка, а відеопроекція постійно демонструватиметься в Остерському краєзнавчому музеї.
# 66.
ID: 5REG11-31892
Назва проекту: "Без перешкод і зайвих слів" музично - пластична вистава "Ігри богинь"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 519700
Запитувана сума від УКФ: 519700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Київський пансіонат ветеранів праці
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київська область,
Опис проекту: «Ігри богинь» – це музично-пластична вистава за мотивами трагедії давньогрецького драматурга Евріпіда «Іпполіт». Це вистава про людські пристрасті, боротьбу людини з ними, а також про ігри долі, яку уособлюють богині грецького пантеону Гера, Афродіта, Артеміда, Амур та Танатос. Саме підступний характер богинь призводить до вічних суперечок та сварок, що в свою чергу відображається на «шахівниці»-Землі, на долях смертних-«пішаків». Музично – пластична вистава передбачає залучення непрофесійних акторів, мешканців Пансіонату для організації постановки вистави. Мистецтво має бути доступним для всіх. Весь проект передбачає спільну співпрацю зі спеціалістами, що займаються реабілітацією та психологічною допомогою.
# 67.
ID: 5REG11-31953
Назва проекту: Молодіжний мистецький хаб
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 200714
Запитувана сума від УКФ: 200714
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Оржицької селищної ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Оржиця Полтавська область,
Опис проекту: Створення багатофункціонального публічного простору, осередку молодіжного життя в громаді, що забезпечує базові потреби молоді в культурних, освітніх та інформаційних послугах. Активізації та розвиток молодого покоління, шляхом створення умов для спілкування та проведення дозвілля.
# 68.
ID: 5REG11-32006
Назва проекту: СИНЕРГІЯ ТРЬОХ КУЛЬТУР: МАНДРІВКА ВУЛИЦЯМИ СТАРОГО БЕРЕЗНОГО
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699670
Запитувана сума від УКФ: 699670
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Березнівська БРАМА»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Березне Рівненська обл.,
Опис проекту: Проект спрямований на створення нового інноваційного культурно-туристичного маршруту старими вулицями мультинаціонального міста Березне на основі української, польської та єврейської культурних спадщин. В рамках проекту буде розроблено та встановлено туристине ознакування українською, англійською мовами та шрифтом Брайля, розроблено та апробовано театралізовану екскурсію про історію життя трьох дітлахів з родини українця, поляка та єврея. Також передбачається створення ряду цифрових культурних продуктів: відеороліки з використанням архівних фото, аудіогід, 3D-тур, 3D-моделювання втрачених архітектурних пам’яток, видана книга-фотоальбом «Синергія трьох культур: мандрівка вулицями старого Березного», які будуть розміщені на єдиному сайті. Проект сприятиме підвищенню рівня доступності та розуміння поліетнічної культурної спадщини Березнівської громади та Рівненської області зокрема
# 69.
ID: 5REG11-32078
Назва проекту: Херсонщина: культурна спадщина південного краю
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 605000
Запитувана сума від УКФ: 605000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Херсонська міська громадська організація “Херсонський прес-клуб”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Херсон, Херсонська область,
Опис проекту: Створення 10 програм тривалістю 10 хв у трьох медіа-форматах (відеопрограма, лонгрід, радіопрограма) та розміщення їх на різноманітних медіаплатформах (телеканали, вебсайти, радіостанції) та соцмерехаж для широкого кола широкої аудиторії з метою: - донесення до суспільства прикладів позитивної трансформації життя героїв та героїнь, які займаються улюбленою справою у сфері культури, скористалися можливостями і заснували власну справу; - демонстрації підвищення стандартів якості життя населення у прикордонних районах із Кримом; - підвищення загального рівня оптимізму та спонукання до прогресивних ініціатив та позитивних перетворень більшої кількості українців та українок і, як наслідок - суспільства загалом; - висвітлення культурних ініціатив, що змінюють сучасний ландшафт культурного ринку нашої країни. Створення титрування та озвучення відеопрограм англійською мовою для демонстрації розвитку українського культурного спадку світовій громадськості.
# 70.
ID: 5REG11-32104
Назва проекту: "Туристичний путівник: майстерні Тернопільщини"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 262084.88
Запитувана сума від УКФ: 251284.88
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тернопільський обласний методичний центр народної творчості
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Тернопіль,
Опис проекту: Проєкт "Туристичний путівник: майстерні Тернопільщини" націлений на включення суб’єктів народних художніх промислів до туристичних маршрутів шляхом висвітлення інформації вигляді друкованої продукції (туристичні мапи) та цифрового каталогу.
# 71.
ID: 5REG11-32147
Назва проекту: “Локація креативу “Ковчег”
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 524539.67
Запитувана сума від УКФ: 494539.67
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Мшанський центр дозвілля та надання культурних послуг"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с.Мшана, Городоцька ОТГ, Львівська обл., с.Заверешиця, Городоцька ОТГ, Львівська обл., с. Повітно, Городоцька ОТГ, Львівська обл., с. Зучиці, Городоцька ОТГ, Львівська обл., с.Бартатів, Городоцька ОТГ, Львівська обл.,
Опис проекту: “Локація креативу “Ковчег” (при КЗ “Мшанський ЦД та НКП”) – це креативний простір, який стане місцем спільного дозвілля юного та поважного покоління. “Ковчег” – це символ взаємодоповненості, здавалось несумісних речей. Завдяки його створенню ми зможемо поєднати у межах одного приміщення: 3-D моделювання і традиційні ремесла, психологічний гурток, студія кіно- та телемистецтва, гурток “Hand made”, англомовний гурток, любительські об’єднання озеленення та літературне об’єднання, а також долучити до його діяльності учасників самодіяльності Мшанського центру. Кожен гурток і об’єднання, зберігаючи свою особливість, буде пронизані, мотивами нашої культурної спадщини, що в свою чергу допоможе популяризувати її серед молоді, вкотре підняти на обговорення дану тематику поважним поколінням.
# 72.
ID: 5REG11-32232
Назва проекту: біоTECHNOсфера
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 697800
Запитувана сума від УКФ: 697800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Центр стійкого місцевого розвитку «СИНЕРГІЯ»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Луганська область, місто Попасна,
Опис проекту: Ідея проекту полягає в тому, щоб показати місце в історії мистецтва, та неочевидну або забуту історію самого міста Попасна. Його унікального залізничного інфраструктурного комплексу, та промислових об'єктів. З ініціативи Микити Кадана, Дани Косміної та групи ДЕ НЕ ДЕ у 2015 році почався пошук "Біотехносфери", створеної Федором Тетяничем в 1980-х роках в Попасній на замовлення Попаснянського вагонного депо. В 1990-х роках, в обставинах економічної кризи та браку знань про культурну цінність цього об'єкта, монументальна скульптура була знищена. В 2021 році вдалось віднайти свідків та точне підтвердження реалізації роботи силами майстрів депо. Нині розпочався процес відновлення "Біотехносфери", що вже визнана провідними художніми інституціями України та низкою знаних міжнародних експертів як значне явище українського мистецтва ХХ століття та важливий приклад "космічного стилю" 1960-80-х рр. у мистецтві Східної Європи. Центральною подією в рамках проекту буде презентація відновленої попаснянської біотехносфери Федора Тетянича та її точної копії для Національного художнього музею України
# 73.
ID: 5REG11-32340
Назва проекту: Історичними стежками Миколаївщини
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 586890.00
Запитувана сума від УКФ: 586890.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Кінбурн"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Миколаївська область, Очаківський район, село Покровка, село Парутине, село Рибаківка,
Опис проекту: Проект націлений на популяризацію культурної спадщини регіону та розкриття туристично-пізнавального потенціалу Очаківського району, завдяки створенню 3Д моделювання об'єктів історично-культурної спадщини та розповсюдження його через доступні інтернет платформи.
# 74.
ID: 5REG11-32441
Назва проекту: Майстерня творчості та талантів
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 353463.29
Запитувана сума від УКФ: 353463.29
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Світоч" Новоєлизаветівської територіальної громади Красноармійського району Донецької області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Донецька область, Покровський район, Покровська ТГ, село Новоєлизаветівка,
Опис проекту: Створення на базі клубного закладу сучасної кімнати-майстерні, оснащеної сучасними технічними засобами та необхідними ресурсами, де вихованці зможуть реалізувати власний творчий потенціал. Проведення майстер - класів з виготовлення ляльки – мотанки з залученням народної майстрині. Проєкт буде реалізований на базі КЗ «Новоєлизаветівський сільський клуб». Залучення до майстер-класу 100 і більше осіб села. Винахід універсальної ляльки-мотанки, як нематеріальної культурної спадщини села, популяризація традицій села. Формування туристичної мапи Покровської територіальної громади. Створення виставок, участь в ярмарках.
# 75.
ID: 5REG11-32460
Назва проекту: Маланкарська маска: загадки старовинного ремесла міста Вашківці
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 698710
Запитувана сума від УКФ: 698710
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Вашківецька міська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чернівці, Вашківці, Вінниця, Черкаси, Київ, Чернівці,
Опис проекту: Вашківці - невелике місто Чернівецької області, яке є батьківщиною феєричного свята Маланки та стародавнього ремесла виготовлення маланкарської маски. На фоні популярності святкування Маланки, ремесло з виготовлення маланкарської маски часто залишається невідомим для багатьох людей, тому перевага при святкуванні надається звичайним резиновим маскам, з якими втрачається автентичність та самобутність фестивалю. Проект націлений на посилення культурної та туристичної привабливості Вашківців шляхом популяризації унікального місцевого ремесла з виготовлення маланкарської маски в Україні та закордоном. Заходи проекту передбачають проведення мандруючої виставки робіт вашківецьких майстрів та створення віртуального каталогу-виставки маланкарських масок вашківецьких майстрів для просування унікального місцевого культурного продукту до української та закордонної аудиторії.
# 76.
ID: 5REG11-32464
Назва проекту: Вебсайт Сосницького краєзнавчого музею ім. Ю.С. Виноградського
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 200600
Запитувана сума від УКФ: 200600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С. Виноградського Сосницької селищної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Сосниця, Чернігівська область,
Опис проекту: Створення веб-сайту Сосницького краєзнавчого музею має на меті підвищення туристичної привабливості Сосниччини як для внутрішнього, так і для зовнішнього туризму. Очікувані результати проєкту - збільшення потоку туристів до Сосниччини, розвиток і розбудову туристичного сектору загалом.
# 77.
ID: 5REG11-32473
Назва проекту: ВЕСІЛЬНІ ВІНОЧКИ - КОШТОВНІСТЬ НОВОАЙДАРСЬКОГО МУЗЕЮ ТА ГРОМАДИ
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 700000
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НОВОАЙДАРСЬКА ПОШУКОВО- ПАТРІОТИЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДРОДЖЕННЯ
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Новоайдарська громада Луганська область, Щастинський район,
Опис проекту: Це проект, який направлений на роботу по опрацюванню та експонуванню унікальної колекції весільних віночків, з фондів Новоайдарського краєзнавчого музею, які належать до подільського (центрально-українського) типу, на основі яких можна безапеляційно говорити про українські традиції, обряди та побут що притаманні сходу України і проти яких працюють міфи та стереотипи.
# 78.
ID: 5REG11-32516
Назва проекту: Туристичний маршрут "Від криниці Піддубного до дуба Хмельницького"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 565295.00
Запитувана сума від УКФ: 565295.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури, молоді та спорту Чорнобаївської селищної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чорнобаївська територіальна громада,
Опис проекту: Метою проекту є створення туристичного маршруту історичними місцями громади для популяризації культурної спадщини та розвитку регіону. Лівий берег Черкащини мало представлений на туристичній мапі України, хоча потенціал цього краю вагомий і щодо знаменних історичних подій, і щодо відомих постатей, які прославляли Україну. В період пандемії даний маршрут набуває ще більшої актуальності, адже це можливість не лише насолодитися мальовничим природним ареалом та відчути атмосферу минулих часів, а й долучитися до активного оздоровчого відпочинку. Реалізація проекту сприятиме збереженню народних промислів, залучення молоді до еко/вело-туризму, проведенню щорічного етно-фестивалю «Козацька ватра» та створенню мобільного додатку культурно-пізнавального маршруту.
# 79.
ID: 5REG11-32526
Назва проекту: Артлокація просто неба "Narbut Street"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 325000
Запитувана сума від УКФ: 294000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Березівська сільська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: cело Первомайське Шосткинського району Сумської області,
Опис проекту: Мета проєкту: популяризація мистецької спадщини Георгія Нарбута задля посилення культурної та туристично-пізнавальної привабливості Березівської громади. Проектом передбачено створення артлокації на центральній вулиці Братів Нарбутів у селі Первомайське, що знаходиться за 3 км від села Нарбутівка, де народився Г.Нарбут. Артлокація створюється шляхом розміщення просторових інсталяцій - малюнків та силуетів з творів Г. Нарбута. Артлокація стане складовою туристично-пізнавального маршруту на території громади.
# 80.
ID: 5REG11-32547
Назва проекту: Журавно - місто на перетині культур
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 705714
Запитувана сума від УКФ: 693714
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ЖУРАВНО-ВПЕРЕД!"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Журавно,
Опис проекту: Метою проєкту є популяризувати Журавно в інтерактивній формі, шляхом створення віртуального 3D туру, що сприятиме розвитку туристичного потенціалу містечка, та й громади загалом. Виконання аерозйомки, відео та фотозйомки 360, відео, наповнення точок інтересу театралізованими постановками із залученням вихованців гуртка "Юні екскурсоводи" та акторів Журавнівського аматорського театру "Надія". Планується на цій базі створення онлайн-квестів, наповнення новими матеріалами та залученням нового покоління у промоції культурної спадщини.
# 81.
ID: 5REG11-32549
Назва проекту: Театральна вистава «Камінний господар» на локації Звягельської фортеці просто неба #новоград
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 576800
Запитувана сума від УКФ: 576800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури і туризму Новоград-Волинської міської ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Новоград-Волинський,
Опис проекту: Мистецький проєкт, що має на меті започаткувати сучасні театральні традиції. Вийти за рамки традиційного сприйняття класики, відчути легкість могутнього творчого інтелекту видатної феноменальної письменниці Лесі Українки. Відкрити нові межі театру через незвичну атмосферу просто неба на локації Звягельського замку, відкривши для Новоград-Волинської територіальної громади нове сприйняття неповторного театрального дійства «Камінний господар» аматорським народним театром міського Палацу культури ім. Лесі Українки.
# 82.
ID: 5REG11-32566
Назва проекту: Віртуальний музей С.С. Прокоф'єва
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 352483.53
Запитувана сума від УКФ: 352483.53
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Донецький обласний краєзнавчий музей
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: вулиця Центральна, будинок 2а, село Сонцівка, Покровський район, Донецька область,
Опис проекту: Музей знаходиться в селі Сонцівка, де народився та провів своє дитинство відомий композитор Сергій Прокоф'єв. Через віддалене розташування від великих міст відвідування музею для багатьох шанувальників творчості композитора є не можливе. Мета даного проекту – надати можливість ознайомлення з музеєм людям, які не мають змоги відвідати музей особисто. Тим самим популяризація музею шляхом створення 3 D-тура, оцифровка експонатів та запис аудіоекскурсії
# 83.
ID: 5REG11-32570
Назва проекту: Circular Craft Lab: майстерня кругового дизайну для розвитку крафтових індустрій
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 616574
Запитувана сума від УКФ: 616574
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "АГЕНЦІЯ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ ДУБЕНЩИНИ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Привільненська територіальна громада,
Опис проекту: Майстерня з (від)створення, редизайну культурної спадщини з новими екоматеріалами, новими формами, функціями, застосуванням. Навчальні події для дітей та молоді з предметного дизайну, дизайн мислення, дизайну, натхненного природою, кругової економіки, біомімікрії для збереження і інновацій в крафтовому виробництв
# 84.
ID: 5REG11-32603
Назва проекту: Репін Art Space: cучасний простір спілкування
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 386579.16
Запитувана сума від УКФ: 386579.16
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Художньо-меморіальний музей І.Ю.Рєпіна» Харківської обласної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Чугуїв Харківська область,
Опис проекту: Проєкт спрямований на популяризацію КЗ «Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна» у просторі міста. В рамках проекту передбачається продемонструвати мешканцям громади музей, як сучасну локацію, дружню і відкриту для мешканців міста. Для цього музей виходить за стандартні рамки стін будівлі і збільшує свою видимість за рахунок проведення дистанційних виставок, інтерактивів на арт-алеї міста Чугуєва, зон для фотографування. Також в рамках проекту передбачається виготовлення ігрового маршрутного листа та створення відеоролика, для просування бренду музею та промоції місцевої культури.
# 85.
ID: 5REG11-32632
Назва проекту: Промоція гуцульської культури. Hutsul Ethnos
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 367700.00
Запитувана сума від УКФ: 367700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Ясінянська селищна рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт. Ясіня,
Опис проекту: Смт Ясіня Рахівського району Закарпатської області – столиця історичної «Гуцульської Республіки», одне з небагатьох місць в Україні, де зберігається гуцульський колорит, танці (гуцулка), одяг та традиції. Зокрема, написані гуцульські коломийки, які виконуються на гуцульських інструментах: цимбал, бербениця, трембіта, ріжки, бубень, дримби за участі дитячого фольклорно-етнографічного колективу Ясінянської школи мистецтв. Також, на прикладі промоції гуцульської культури «Hutsul Ethnos», ми хочемо, щоб всі знали, що ми гордимося тим, що ми гуцули і уміємо зберігати традиції, що ми відкриті і щирі, проте одночасно з цим ми хочемо бути сучасними, цікавими та креативними. Ми хочемо зберегти те, що багато інших етнічних груп вже частково втратило - локальну культуру та впроваджуватимемо її в подальшому для ефективного збереження матеріальної та нематеріальної культурної спадщини Карпат. Вважаємо, що наша культура може бути фундаментом для розвитку музичних інструментів для молодіжних гуртів, креативної молоді. Основною метою проєкту є промоція гуцульських традицій та сталий розвиток народного ремесла через створення креативного хабу у якому виготовлятимуть музичні гуцульські інструменти. За результатами проекту: - Створиться креативний хаб Hutsul Ethnos. - Підвищиться можливість економічного зростання громади; - Виготовлено місцевими майстрами гуцульські інструменти; - Збережуться гуцульські традиції та ремесла; - Підтримка народних умільців.
# 86.
ID: 5REG11-32641
Назва проекту: Цифровий каталог "Одеський архіваріус"
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 350255.00
Запитувана сума від УКФ: 350255.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство "Телевізійне інформаційне агентство "Вікна-Одеса"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Одеса, Одеська область,
Опис проекту: Цифровий каталог «Одеський архіваріус», який містить ексклюзивний мультимедійний контент історико-краєзнавчого розвитку Одеси (фактологічна текстова довідка, аудіо— та візуальна інформація, включаючи 1000+ унікальних ілюстрацій) із функцією аудіогіду для інклюзивних верств населення. Каталог базується на матеріалах досліджень краєзнавців (під керівництвом Євгена Волокіна), краєзнавчих колекцій з державних і приватних зібрань, музеїв, архівів та бібліотек.
# 87.
ID: 5REG11-32642
Назва проекту: Шлях Закарпатського живопису: орнамент
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 716450.00
Запитувана сума від УКФ: 696930.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Рахівська міська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Рахівська територіальна громада,
Опис проекту: Проєкт є продовженням розвитку першого культурного маршруту України, започаткованого ГО “Культурна платформа Закарпаття” 2020 року. Завданням “Орнаменту” в 2022 є забезпечення просторової навігації маршруту та створення сучасних діджитальних продуктів для промоції екологічного туризму Рахівщини та збереження культурної спадщини субкультурних етногруп горян карпатського регіону. Рахівська ОТГ - друга громада після Ставненської ОТГ, яка прагне промаркувати Шлях закарпатського живопису на своїй території. В результаті проєкту буде встановлено дерев’яні малі архітектурні форми “Мольберт”, зовнішні кастомізовані мапи, дорожні знаки, створено, зокрема, AR-фільтри, туристичний путівник та аудіогід.
# 88.
ID: 5REG11-32652
Назва проекту: Чернігівська кулінарна спадщина. Новобілоуська ОТГ
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 648444
Запитувана сума від УКФ: 648444
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Новобілоуська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Новобілоуська ОТГ, Чернігів, Київ,
Опис проекту: Інвентаризація гастрономічної культури сіл Новобілоуської ОТГ  з метою збереження, розвитку та промоції локальної гастрономічної спадщини та кулінарних традицій. Створення серії публікацій з автентичними рецептурами зібраними під час антропологічних експедицій, виявлення та фіксація страв-візитівок регіону. Що сприятиме популяризації регіону для внутрішнього туриста, напрацювань у напрямку розвитку зеленого туризму та гастротуризму у регіоні.
# 89.
ID: 5REG11-32671
Назва проекту: Реновація експозиційного простору культурно-археологічного центру «Пересопниця»
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699790
Запитувана сума від УКФ: 679790
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад “Культурно-археологічний цент «Пересопниця» Рівненської обласної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Пересопниця Рівненська область,
Опис проекту: Проект спрямовано на підвщивення конкурентноспроможності та ефективності надання екскурсійних послуг у культурно-археологічному центрі “Пересопниця” шляхом модернізації внутрішньої музейної експозиції, яка присвячена темі книгописання та книгодрукування. В межах проекту буде створено ряд інноваційних, інклюзивних культурних продуктів, що стануть частиною музейної експозиції – 3D моделі експонатів, аудіогід, 3D панорами, доповнена реальність, тактильні копії експонатів. Буде проведено активну комунікаційну стратегію для активізації місцевого населення та туристів до роботи музейного комплексу. Оновлена експозиція сприятиме вивченню національної культурної спадщини та посиленню культурної ідентичності громадян України.
# 90.
ID: 5REG11-32816
Назва проекту: МОДаНА ХУСТКА
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 574734
Запитувана сума від УКФ: 534734
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації:  Виконавчий комітет Белзької міської рада Львівської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Угнів Львівська область,
Опис проекту: Проєкт передбачає популяризацію та відродження автентичного головного убору «Угнівської хустки З ЧУБОМ» в рамках мистецької виставки «МОДаНА ХУСТКА». Проєкт покликаний сприяти посиленню культурної ідентичності громади, як промоція місцевої культури та популяризацію місцевого стилю хусткування.
# 91.
ID: 5REG11-32852
Назва проекту: Культурно – туристичний маршрут «Шляхами Наталії Кобринської в Болехові»
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 0
Запитувана сума від УКФ: 439043
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Болехівська міська рада Івано-Франківської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Болехів,
Опис проекту: Однією з визначних постатей, яка проживала на території Болехівської територіальної громади була талановита письменниця, перекладач, видавець Наталія Кобринська. Для Наталії Кобринської «болехівська земля» стала малою Батьківщиною, на якій вона проживала понад 30 років та прославила своєю творчістю й громадською діяльністю. Тут вона творила, переживала невдачі, вдивлялася в майбутнє України. Культурним взаєминам письменниці провінційного Болехова може позаздрити не один столичний літератор. У хаті Наталії Іванівни днями, тижнями гостювала Ольга Кобилянська і Євгенія Ярошинська, Іван Франко з родиною, Михайло Павлик. Проте, тільки одиниці знають, що на території м.Болехів проживала, вела свою громадську діяльність, творила та померла Наталія Кобринська. Тому створення культурно-туристичного маршруту «Шляхами Наталії Кобринської в Болехові» із використанням новітніх цифрових технологій, допоможе донести до підростаючого покоління, населення, туристів відомості про визначну постать. Метою проекту є збереження, популяризація історико-культурної спадщини та підвищення туристичної привабливості Болехівщини, шляхом створення культурно – туристичного маршруту «Шляхами Наталії Кобринської в Болехові». Проект спрямований на збереження та популяризацію культурної спадщини, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу задля зміцнення сучасної української ідентичності, формування спільних цінностей громадянського суспільства.
# 92.
ID: 5REG11-32880
Назва проекту: Книга інструментів - “Сільський туризм для початківців”.
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 690680.00
Запитувана сума від УКФ: 690680.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Агенція регіонального розвитку Запорізької області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запоріжжя, с. Геленджик Вільнянського району Запорізької області,
Опис проекту: Проєкт спрямований на посилення культурної та туристично-пізнавальної привабливості сільських територій Запорізького регіону шляхом аналізу місцевого культурного розвитку громад. В результаті буде створена Книга інструментів «Сільський туризм для початківців» з генерування нових конкурентоспроможних туристичних продуктів.
# 93.
ID: 5REG11-32884
Назва проекту: Коломийська гончарна майстерня
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 746350
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Коломийська художня школа імені Ярослава Пстрака"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Коломия,
Опис проекту: Сприяти розвитку гончарного ремесла, відродженню традицій виготовлення кераміки, шляхом створення “Коломийської гончарної майстерні” та впровадження однойменного проекту, що в довгостроковій перспективі вплине на розвиток впізнаваного бренду регіону «Коломийська кераміка». Результатами проекту стануть: відкрита Коломийська гончарна майстерня; проведені 15 майстер-класів “АРТКЕРАМОС”, який відвідали 150 учасників; відкрито вуличну банерну виставку “Гончарство… Ідентифікація коду”; створення сучасного вуличного арт-об’єкту “Стіна тепла”.
# 94.
ID: 5REG11-32892
Назва проекту: Гуцульщина на експорт
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699920
Запитувана сума від УКФ: 699920
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Центр "Криворівня"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Верховинський район, Львів,
Опис проекту: Проєкт «Гуцульщина на експорт» є культурологічним проєктом із вибудовуванням концепту, що передбачає усвідомлення та переосмислення чим є Гуцульщина у всеукраїнському культурному ландшафті. З репрезентативною частиною культурної спадщини та живої традиції народних ремесел та промислів; польових досліджень сприйняття Гуцульщини у різних регіонах України (починаючи зі Львова) та спрямований на підсилення голосу Гуцульщини у творенні автентичної української культури.
# 95.
ID: 5REG11-32901
Назва проекту: Вільний кінозал в бібліотеці
Лот: ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 434660.00
Запитувана сума від УКФ: 434660.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад Новоград-Волинська міська бібліотека
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Новоград-Волинський,
Опис проекту: Створення кінотеатру на базі бібліотеки-філії №5 у місті Новоград-Волинський. Модернізація бібліотеки за європейським зразком передбачає організацію при бібліотеці кінозалу для безкоштовних кіно-, відеопереглядів та навчально-художніх кіносеансів. Спрощення доступу молоді до кінодозвілля, привернення уваги до можливостей сучасної бібліотеки та популяризація її.
# 96.
ID: 5REG21-00332
Назва проекту: Кенеберг FEST. Відродження
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1118980
Запитувана сума від УКФ: 893980
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Агенція розвитку громад "Інтонація ЗМІН"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Смига, Рівненська область,
Опис проекту: В рамках проєкту заплановане проведення фестивалю сучасної духової музики і народного танцю у онлайн та офлайн форматах. Проєкт передбачає заснування та розвиток локального фестивалю для розвитку та популяризації духової музики і танців, сприяння міжкультурному діалогу, пошуку нових творчих зв’язків та створенню позитивного іміджу Смизької територіальної громади і Дубенського району загалом. Проєкт пропонує інноваційні підходи до навчання духової музики, підтримує розвиток аматорського мистецтва та популяризацію самобутніх традицій етнічних груп, які проживали на території Дубенщини, а також дає змогу налагодити творчі та наукові контакти на взаємовигідних умовах. Проєкт сприяє розвитку подієвого та культурного туризму та розробку унікального локального туристичного маршруту, пов'язаного з культурою етнічних груп.
# 97.
ID: 5REG21-00644
Назва проекту: Історико-культурний фестиваль «Конотопська битва 1659. Шлях переможців»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 530000
Запитувана сума від УКФ: 424000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури і туризму Конотопської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Конотоп, Сумська область,
Опис проекту: У рамках історико-культурного фестивалю передбачається забезпечити підвищення рівня патріотичного виховання та громадянської свідомості мешканців міста Конотопа, через вшанування видатної історичної події періоду Козаччини, шляхом проведення на території міста Конотоп патріотичного фестивалю «Конотопська битва», за участю провідних дослідників, науковців, реконструкторів, відомих українських гуртів патріотичного спрямування, відновлення національної пам’яті та історичної правди, пошук, використання і поширення нових організаційно-творчих підходів у діяльності закладів культури міста. У подальшому фестиваль проводиметься щорічно на сталій основі.
# 98.
ID: 5REG21-01077
Назва проекту: Фестиваль борошна «Станишівська житниця»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 845000
Запитувана сума від УКФ: 615000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Молодіжна громадська організація "Пісенний Спас"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Житомир, селище Станишівка,
Опис проекту: «Станишівська ОТГ – найбільша аграрна громада Житомирщини», «Станишівка – житниця району!»,«Є хліб, буде і пісня!» - основні гасла фестивалю. Місія: Рідне робити престижним. Мета: Розвиток та популяризація Станишівської ОТГ, як житниці району, сприяння розвитку культурної галузі та внутрішнього туризму регіону. Збереження національної культурної спадщини. Фестиваль є комплексним культурно-мистецьким дійством, що поєднує різні види, жанри та форми творчої художньої діяльності. У рамках Фестивалю відбувається конкурс-презентація снопів, дідухів, плетених обжинкових вінків, короваїв; різноманітні виставки, майстер-класи від майстрів народної творчості та кулінарів. Інтерактивні ігри-конкурси, які відображають процес приготування хліба традиційно-етнічним способом. Концерти за участю аматорських колективів, молодих виконавців та зірок. Частування традиційними стравами.
# 99.
ID: 5REG21-01196
Назва проекту: Черкаський книжковий фестиваль "Екологія ментальності"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1287999.00
Запитувана сума від УКФ: 999983.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “КНИЖКОВИЙ МАЕСТРО”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Черкаси, сел.Степанецьке , Степанецька територіальна громада, Черкаського району, Черкаської області, м.Кам"янка, Кам"янської міської громади, Черкаського району, Черкаської області, м.Городище Городищенської міської громади, Черкаського району ,Черкаської області, м.Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківська міської громади, Черкаського району ,Черкаської області,
Опис проекту: Формування та фундація здоров’я нації, набуття стабільності й визначеності, позбавлення стресу та тривоги через джерела співзвучних думок, життєвих аналогій, що унеможливлять “самотність у натовпі”; сприяння популяризації читання як базового інструментарію для стабілізації відносин в системі “суспільство-індивід”, культурному розвитку регіону, відродженню ролі книги у розвитку суспільства через популяризацію вітчизняної книговидавничої продукції; залучення молоді до вирішення важливих соціально-значимих проблем; формування стійкої потреби в читанні.
# 100.
ID: 5REG21-01233
Назва проекту: VІІ Міжнародний фестиваль-конкурс оркестрів, ансамблів та мажореток « Яскрава Симфонія Прикарпаття" у м.Трускавець
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1092200.00
Запитувана сума від УКФ: 872500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Виконавчий комітет Трускавецької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Трускавець,
Опис проекту: Трускавець - відомий український бальнеологічний курорт з добре розвиненою відпочинковою інфраструктурою, що знаходиться у Львівській області. Санаторно-курортна галузь є основою економіки міста. Одночасно Трускавець – це один із культурних центрів Західної України. Усвідомлюючи економічний ефект від синергії культури і туризму громада Трускавця упродовж 20 років намагається активно розвивати зв’язки між ними. Проведення VІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу оркестрів, ансамблів та мажореток «Яскрава Симфонія Прикарпаття» у місті Трускавець є важливим промоційним заходом для курорту, який має культурно змістовне наповнення. З 2014 року була започаткована традиція проведення фестивалю-конкурсу оркестрів та мажореток «Яскрава Симфонія Прикарпаття» у місті Трускавець, який перетворився на родзинку святкування Дня міста та доповнив календар саме музичних культурних подій регіону. За ці роки фестиваль виріс як кількісно, так і жанрово, та залучив оркестри з різних регіонів України (https://youtu.be/TkVQycvphU4, https://youtu.be/xFn4M12lW7I). Участь у конкурсі стала престижним стимулом для розвитку аматорських і студентських колективів, які презентували свою творчість, обмінювались досвідом та вдосконалювали майстерність. У 2020-2021 роках економічна ситуація в Україні і Трускавці зокрема різко погіршилась у зв’язку з пандемією COVID-19. Найбільше від COVID-19 та карантинних обмежувальних заходів постраждали культурна та туристична галузі, ресторанно-готельний бізнес та транспорт. Забезпечення сталого розвитку курорту Трускавецької громади та налагодження міжкультурного діалогу регіонів України і Європи спільними зусиллями органів влади, бізнесу та організацій громадянського суспільства шляхом підвищення туристичної привабливості регіону - розвитку креативних індустрій на їх основі та формування культурно-туристичної політики курорту Трускавець в нових умовах є пріоритетним завданням сьогодення. Проведення VІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу оркестрів, ансамблів та мажореток «Яскрава Симфонія Прикарпаття» у місті Трускавець сприятиме туристичній привабливості міста-курорту Трускавець та водночас слугуватиме площадкою для представлення культурних здобутків і сучасної творчості українських та міжнародних колективів.
# 101.
ID: 5REG21-01377
Назва проекту: Проведення, в селі Дубівка Костянтинівської сільської територіальної громади Херсонської області, фестивалю "Україна - це МИ"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 574800
Запитувана сума від УКФ: 458300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Костянтинівська сільська рада Каховського району Херсонської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Дубівка Костянтинівської сільської територальної громади Херсонської області,
Опис проекту: Фестиваль «Україна – це МИ» має на меті створити культурне середовище для (мешканок) мешканців громади, яке дасть можливість згуртувати людей та організувати їх змістовне дозвілля, розкрити творчий потенціал та започаткувати нові традиції в громаді, популяризувати сільську громаду як центр надання гендерно-чутливих культурних послуг, розвиток підприємницьких навичок, підвищення рівня задоволеності мешканців
# 102.
ID: 5REG21-01594
Назва проекту: Медовий фестиваль "Веселий трутень".
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 450000
Запитувана сума від УКФ: 420000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Черкаська обласна громадська організація "Українська млинологічна асоціація"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Івківці, Черкаського району Черкаської області,
Опис проекту: Медовий фестиваль Веселий трутень відбудеться 20-21 серпня 2022 року у с. Івківці на території просвітницько-розважального етнографічного комплекса "Зерноленд". У рамкх фестивалю відбудеться ярмарок медової продукції, науково-практична конференція "Новітні технології у бджільництві", концерт етнографічних колективів та Сашка Лірника, розіграш медової лотареї, конкурс краси "Матка року"
# 103.
ID: 5REG21-01769
Назва проекту: Фестиваль народних ремесел "Запорізький дуб"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1127896.00
Запитувана сума від УКФ: 900986.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Запорізький міський центр народної творчості та культурно-освітньої роботи «Народний дім»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Запоріжжя,
Опис проекту: В рамках проєкту 10-денний симпозіум зі скульптури та народного мистецтва на території історико-культурного комплексу «700-літній Запорізький дуб». Майстри створять 8 дерев’яних та 1 вогняну скульптуру, що разом поєднаються у серію образів. Проєкт передбачає проведення майстер-класів з декоративного мистецтва, організацію екскурсій до історико-культурного комплексу, широке висвітлення фестивалю у медіа. Реалізація проєкту сприятиме підтримці та розвитку культурно-креативних індустрій та креативної економіки, збереження нематеріальної культурної спадщини, відродження інтересу суспільства до народних промислів, активізація зацікавленості дітей та молоді до народних промислів, залучення їх до творчої діяльності. За підсумками буде видано каталог, який стане додатковим засобом поширення культурної та туристичної привабливості Запорізького краю.
# 104.
ID: 5REG21-01815
Назва проекту: «Русалка Дністрова» - перший мультидисциплінарний фестиваль на Бакоті
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 570270.00
Запитувана сума від УКФ: 454020.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Драгомерецький Валентин Володимирович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с.Гораївка (Бакота), Староушицька ТГ, Кам'янець-Подільський район, Хмельницька обл.,
Опис проекту: «Русалка Дністрова» - локальний мультидисциплінарний фестиваль на Бакоті на узбережжі Дністра, який поєднає 5 секторів культури та актуалізує історію та культуру регіону за допомогою сучасних цифрових технологій. Мета проєкту – створити діалог між минулим та сучасним регіону, переосмислити культуру та культурну спадщину регіону в рамках мультидисциплінарного фестивалю на Бакоті та актуалізувати її для сучасного споживача культурного продукту. Результатами проєкту стане проведення локального фестивалю на Бакоті на різновпланових майданчиках з залученням представників 5 секторів культури, які предоменструють регіональні культурні традиції та актуалізують культрну спадщину на широку цільову аудиторію, як локальну так і туристичну (охоплення офлайн – 4000 осіб, охоплення онлайн – 200 000 осіб).
# 105.
ID: 5REG21-01938
Назва проекту: Ретрофест
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 997425
Запитувана сума від УКФ: 796625
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Клуб шанувальників ретро та реплікарів "Діксі-ретро"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Кам'янець-Подільський, с. Маліївці, Хмельницька обл.,
Опис проекту: Посилити партнерство і співпрацю ретроспільноти із місцевою владою та агентами культурного впливу (музеї, заповідники, го) задля популяризації збереження унікальної спадщини.
# 106.
ID: 5REG21-01956
Назва проекту: Фестиваль стильної музики "БарРокКо"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 759100
Запитувана сума від УКФ: 487100
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Актив.Бар"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Бар, Вінницької області,
Опис проекту: Фестиваль стильної музики БарРокКо – ключова складова подієвого туризму міста Бара Вінницької області, яка поєднує у своїй програмі класичне та сучасне мистецтво (класичну та рок-музику, різні види візуального мистецтва). Локаціями фестивалю є об’єкти культурної матеріальної спадщини (територія Барського замку 16 ст., неоготичний костел 19 ст.), популяризуючи їх та місто на зовнішні аудиторії. БарРокКо об’єднує двохтисячну аудиторію внутрішніх туристів, активної молоді та митців з центральних регіонів Україні у місті Барі, тим самим сприяючи культурному розвитку міста та регіону. Не маючи аналогів в регіоні, фестиваль займає свою нішу та зацікавлює унікальністю широку аудиторію.
# 107.
ID: 5REG21-02108
Назва проекту: Трускавецький ЛітФест 2022
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 627100
Запитувана сума від УКФ: 501380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури Трускавецької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Трускавець, Борислав, Стебник, с. Уличне, с. Доброгостів, с. Модричі, с. Орів,
Опис проекту: «Трускавецький ЛітФест» покликаний надихнути людей на читання і пізнання, дати можливість діалогу з авторами і створити для цього умови. Фестиваль пропонує традиційний книжковий ярмарок, літературну, музичну, виставкову програми, та різноманітну програму для дітей і підлітків. 35-40 письменників зі всієї України зустрінуться з читачами на презентації своїх нових книг і в діалогах на важливі теми, на авторських читаннях і вечорах поезії.
# 108.
ID: 5REG21-02135
Назва проекту: Фестиваль - ярмарок «Корона Якуба - Струмилівський Гранд-Денс»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 795450.0
Запитувана сума від УКФ: 597400.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Кам'янка-Бузька міська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Кам'янка-Бузька, Кам'янка-Бузька ТГ, Львівська область,
Опис проекту: Починаючи з 1411 року Кам'янеччина прокладає свій шлях з яскравих історичних подій та слави видатних постатей. 29 серпня 1619 р. на міській Ринковій площі Кам’янки Струмилової Якуб Гаватович поставив першу україномовну інтермедію, відтоді вважається, що саме наше місто є колискою українського театру. Після приголомшливого успіху театрального фестивалю-ярмарку «Корона Якуба» в 2019 році, ця подія стала відома і поза театральними колами. Для популяризації театрального мистецтва, промоції Кам'янка-Бузької громади та регіону в цілому, фестиваль «Корона Якуба» став щорічним локальним культурно-масовим заходом. З початком пандемії в 2020 році його не вдалося провести, проте в 2021 році захід став однією з найяскаравіших подій року нашої громади. Фестиваль-ярмарок «Корона Якуба - Якуб музикує», окрім основної театральної, отримав ще одну цікаву концепцію - музичну, а саме грандіозне шоу духових оркестрів.
# 109.
ID: 5REG21-02222
Назва проекту: Фестиваль мистецтв "Харитонівська ремінісценція"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 999970
Запитувана сума від УКФ: 799970
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП «Пазич Микола Миколайович»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Городне, Краснокутська селищна громада, Богодухівський район, Харківської обл.,
Опис проекту: Фестиваль мистецтв "Харитонівська ремінісценція" покликаний через візуальне мистецтво, осучаснену народну творчість та академічну класичну музику посилити процеси ревіталізації унікальної пам'ятки архітектури - єдиного в Україні саду-амфітеатру "Співочі тераси", котрому більш як 120 років. Подія актуалізує для населення області та мешканців громади історичну пам'ять про відому родину слобожанських цукрозаводчиків та меценатів Харитоненко, а також відроджує традицію використання природних комплектів та унікальних ландшафтів громади, як майданчиків для культурних подій, створення мистецького продукту й артоб'єктів. Концерт презентує широкому колу слухачів шедеври світової класичної музики в "природному амфітеатрі" від Харківського Молодіжного академічного оркестру "Слобожанський" та запрошених виконавців з Європи та США.
# 110.
ID: 5REG21-02235
Назва проекту: ТРИПІЛЬСЬКА ТОЛОКА
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 414812.04
Запитувана сума від УКФ: 331812.04
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державний історико-культурний заповідник "Трипільська культура"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Легедзине, Черкаська обл.,
Опис проекту: Одноденний локальний фестиваль «Трипільська Толока» проходить на музейній території Заповідника «Трипільська культура», який включає у себе найбільші поселення неолітичного світу. Основна фестивальна частина включатиме в себе спільне будівництво трипільської хати: толочіння ногами глиняного замісу, вкидання вальками стін, підлоги та даху, їх вигладжування. Під час його проведення працюватимуть майданчики архаїчних ремесл (ліплення кераміки стрічками, ткацтво, добування вогню) та «Трипільської казки», будуть організовані екскурсії від провідних дослідників Трипільської культури, як у музеї Заповідника, так і на місце проведення археологічних розкопок на мега-поселенні «Тальянки» (початок IV тис. до н.е.). Ввечері на учасників фестивалю чекатимуть «Трипільські вечорниці» (давні танці, казки від Сашка Лірника, кінопоказ).
# 111.
ID: 5REG21-02278
Назва проекту: «Сім відтінків пристрастей просто неба»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1114655.56
Запитувана сума від УКФ: 854955.56
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури і туризму Чугуївської міської ради Харківської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Місто Чугуїв Харківської області,
Опис проекту: «Сім відтінків пристрастей просто неба» - це платформа синергетичного ефекту. Поєднання таких складових, як музичне, театральне, образотворче мистецтва, еногастрономічний туризм, виробництво традиційних продуктів/страв/напоїв у форматі кроссекторального локального фестивалю, дозволяє не тільки висвітлити та презентувати унікальну місцеву культуру Слобожанщини у її різних проявах, зберегти її унікальність як національного культурного коду, але й створювати, розвивати та споживати культурні проєкти та продукти, що лежать на перехресті мистецтва, бізнесу і технологій. Адже саме культурні індустрії – це інструмент для співпраці та інтеграції кращих культурних інституцій, підвищення конкурентоспроможності, продуктивності, зайнятості населення, стійкого економічного зростання громад та платформою для приватних та державних інвестицій.
# 112.
ID: 5REG21-02430
Назва проекту: Міжнародний форум-фестиваль "Ромська культура Закарпаття - 2022"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 744037
Запитувана сума від УКФ: 744037
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Культурне товариство циган Закарпаття «Ром Сом»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Ужгород,
Опис проекту: Проєкт спрямований на збереження і популяризацію ромської культури та мистецтва Закарпаття. Проєкт передбачає дві складові: дискусійну (форум) та фестивальну (власне концертна програма). Відвідувачі фестивалю зможуть ознайомитися та насолодитись виступами фольклорних колективів, майстер-класами, ознайомитися з кулінарними традиціями ромів. Впродовж дискусійної частини – форуму – буде обговорено питання збереження ромської культури та інтеграції ромів в українське суспільство. Проведення фестивалю зробить ще один крок до підвищення рівня толерантності та запобіганню ксенофобії щодо ромів в Україні.
# 113.
ID: 5REG21-02463
Назва проекту: Культурно-мистецький крафтовий фестиваль "Медові сади"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 479205
Запитувана сума від УКФ: 381205
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Привільненська сільська рада / територіальна громада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Малі Сади, Рівненська область,
Опис проекту: Культурно-просвітницький розважальний захід: відновлення, збереження, популяризація культури бжільництва та садівництва
# 114.
ID: 5REG21-02935
Назва проекту: Фестиваль "Дніпровський колорит"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 319845.20
Запитувана сума від УКФ: 255871.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Міський Палац культури Світловодської міської ради"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Місто Світловодськ Олександрійського району Кіровоградської області, Село Велика Скельова, Село Павлівка, Село Миронівка, Село Озера, Селище Власівка,
Опис проекту: Фестиваль «Дніпровський колорит» покликаний об’єднати новостворену громаду. Для проведення фестивалю наша команда обирає локації в кожному населеному пункті громади. Проект вирішить конкретні проблеми у новоствореній громаді, а саме об’єднає містян та селян, познайомить учасників, створить культурний продукт, підтримає розвиток культур регіону, трансформує у одну мережу заклади культури. У програмі фестивалю передбачено презентації представників шести населених пунктів громади про їх досягнення; кожна спільнота познайомить зі своїми туристичними принадами, місцевою культурою, ремеслами та гастрономічними вподобаннями. Прийшов час і нашій об’єднаній громаді заявити про себе як про культурний осередок регіону, запрошуючи на музичні, кулінарні та мистецькі фестивалі.
# 115.
ID: 5REG21-02960
Назва проекту: 11-й фестиваль “Медова забава”
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1226117
Запитувана сума від УКФ: 996117
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МАЙБУТНЄ ОПІЛЛЯ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Ганачівка (Перемишлянський район, Львівська область),
Опис проекту: У селі Ганачівка Перемишлянської територіальної громади відбудеться фестиваль “Медова Забава”. 11 фестиваль вперше відбудеться спільно з Львівською національною оперою. На гостей заходу чекає ярмарок продукції бджільництва, дегустація меду та медопродуктів, всеукраїнський семінар із пасічництва, експозиція та майстер класи народних промислів (Художня обробка дерева, гутництво, писанкарство, свічкова мануфактура, плетіння, ковальство, гончарство, витинанки, гаварецька кераміка, глиняна іграшка, яворівська дерев’яна дитяча забавка), пленер різьби по каменю, експозиція скульптур, музичні майстер класи, таборування, велика концертна програма та на завершення - постановка опери “Лис Микита” Івана Небесного за участі артистів Львівської опери.
# 116.
ID: 5REG21-02992
Назва проекту: Фестиваль "ШАШКЕВИЧ Fest" 2022
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 770000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Золочівська міська рада Золочівського району Львівської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Золочів, Золочівський район, Львівська область, село Підлисся Золочівський район, Львівська область, Біла гора (Підлиська гора, гора М. Шашкевича),
Опис проекту: Створення культурно-туристичного продукту на Золочівщині – краю Маркіяна Шашкевича, стимулювання місцевого культурного розвитку громад та генерування конкурентоспроможних культурних продуктів, посилення їх інтеграції в життя громад в умовах децентралізації, привернення уваги людей до проблем української книги і мови, вшанування пам'яті борця за українську державність Маркіяна Шашкевича, шляхом проведення заходу «Фестиваль «ШАШКЕВИЧ Fest» 2022. Заходи фестивалю будуть проходити у три етапи та у різних формах, що стануть цікавими і доступними для різновікових категорій відвідувачів з застосуванням сучасних цифрових технологій. Основними цілями є: популяризація імені Маркіяна Шашкевича, розвиток туристичного потенціалу Золочівської міської територіальної громади, популяризація творчих, культурно-мистецьких надбань та духовних цінностей Золочівщини серед школярів та молоді.
# 117.
ID: 5REG21-04684
Назва проекту: Щорічний відкритий сучасний український «open air» рок-фестеваль: територія українського року «Гард Рок-Фест»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 385456
Запитувана сума від УКФ: 306856
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Первомайськ, Миколаївська область,
Опис проекту: Основна мета проекту: підвищення конкурентоспроможності фестивалю, що, в свою чергу, сприятиме розвитку культурно-пізнавального туризму Первомайської громади та збільшить туристичну привабливість регіону; підтримка функціонування та популяризації української мови через українську рок-музику; підтримка молодих українських рок-колективів; поширення та популяризація українського року Проект сприятиме: розвитку та популяризації вітчизняної молодіжної культури, творчому розвитку талановитої молоді, збільшенню потоку туристів, підвищенню професіоналізму рок-виконавців, розширенню культурних, інформаційних та ділових зв’язків громади, популяризації регіональних культурних традицій Первомайщини, посиленню злагоди, толерантності та взаємоповаги у громаді, завдяки відкритому формату «open air» сприятиме формуванню почуття причетності до події, встановленю зв'язків між різними спільнотами, створенню та посиленню позитивного іміджу Первомайської громади у культурній сфері, фестиваль є гарним стимулом для покращення інфраструктури громади
# 118.
ID: 5REG21-05054
Назва проекту: Культурно-гастрономічний фестиваль "Опішня СливаФЕСТ"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1529930
Запитувана сума від УКФ: 829930
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Опішнянська селищна рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Опішня, Полтавська область,
Опис проекту: Культурно-гастрономічний фестиваль "Опішня СливаФЕСТ" спрямований на популяризацію та відродження культурно-історичної спадщини Опішнянської громади, частиною якої є забутий гастрономічний бренд - опішнянські сливи. Проведення фестивалю сприятиме розвитку українських місцевих народних традицій, популяризації Полтавщини, як сприятливого туристичного регіону і центру народної гастрономії та органічної їжі, а також народної творчості. Проєкт направлений на розбудову партнерств між іншими громадами, які зацікавлені в популяризації місцевої культурно-історичної спадщини та промоції свого регіону.
# 119.
ID: 5REG21-05297
Назва проекту: Всеукраїнський фестиваль народної творчості, історії та побуту "Красносільські вітряки"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 365637.00
Запитувана сума від УКФ: 283157.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Гощанський районний фонд розвитку культури і мистецтва"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Красносілля Рівненського району, Рівненської області, село Красносілля, Рівненського району, Рівненської області,
Опис проекту: Всеукраїнський фестиваль народної творчості, історії та побуту «Красносільські вітряки» проводиться з метою відродження, збереження та популяризації традиційної української культури, розширення культурних зав’язків, виявлення та підтримки творчо обдарованих учасників мистецького аматорства. Головною темою фестивалю є хліб, як символ українського народу. Результатом фестивалю буде формування інтересу до українських традицій, пов’язаних з шануванням хліба в українських родинах, обрядів пов’язаних із збиранням врожаю, млинарством, випіканням хліба в різних регіонах України. створення належних умов для охорони і розвитку народної творчості, збереження народних традицій та уповільнення процесу їх занепаду; - вивчення та популяризації народних звичаїв, обрядів, традиційного народного мистецтва, народних ремесел, кулінарної спадщини, що побутують в регіонах, збереження їх регіональних особливостей; - забезпечення в сучасних умовах спадковості поколінь, консолідації суспільства на основі народних традицій; - пошук кращих зразків виконавської майстерності та їх презентації шляхом публічного показу; - культурно-мистецький обмін між творчими колективами України.
# 120.
ID: 5REG21-05665
Назва проекту: Фестиваль культурної спадщини "Kizim Юшка Fest"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 385
Запитувана сума від УКФ: 300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Трансформація"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: С. Кізомис, Південь України,
Опис проекту: Проект передбачає поширення знань про культуру Південного регіону України під час проведення фестивалю культурної спадщини «Kizim Юшка Fest» в унікальному місці Херсонської області на березі річки в Дельті Дніпра, а також збільшення кількості жителів різних регіонів Ураїни, які дізналися про історію, культуру, традиції жителів Дніпровських плавнів. Цим самим сприяючи розвитку історико-культурнго туризму у Херсонському регіоні.
# 121.
ID: 5REG21-05730
Назва проекту: АмберФЕСТ
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1185915.4
Запитувана сума від УКФ: 935915.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “РІВНЯНИ”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Сарни, Сарненський район, Рівненська область,
Опис проекту: Фестиваль АмберФЕСТ - це локальний фестиваль Полісся, що посилює роль культури в житті громади та популяризує регіональні культурні традиції та культурну спадщину, і особливу увагу привертає на збереження бурштинових лісів. Саме в бурштинових лісах Полісся на Рівненщині народилось багатство кулінарних традицій приготування мацика,, ремесло бортництво та поліського серпанку, унікальна традиція “водіння КУСТа”. Протягом всього фестивалю пізнаватимо унікальність туристичних та культурних магнітів Рівненщини, та відкриватимемо світу нематеріальну культурну спадщину Рівненщини - кожен охочий зможе спробувати себе в ролі майстра чи майстрині ткацтва (серпанок) та стати бортником, побачити що ж таке поліський мацик та разом ми готуватимемо в печі автентичні страви Полісся. Дрібними мурахами, які пробіжаться по вашому тілу, ми доберемось в глибинку вашого серця з поліською етнічною піснею, у традиційному її виконанні. Особливою гостей концерту стане 85-річна співачка з Полісся Домініка Чекун. А на завершення – драйвова концертна програма, під час якої країна відчує всю енергію якісного українського етно-джазу та космічного фолку. Формат – наживо та онлайн.
# 122.
ID: 5REG21-05747
Назва проекту: Подорожуй зі смаком
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 375235
Запитувана сума від УКФ: 300135
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Осіб з інвалідністю "Довіра"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Маневичі,
Опис проекту: Кулінарія є невід’ємною частиною культурної спадщини регіону, адже кожен регіон має свої традиції, як в їжі, фольклорі, одязі. Проведенням Фестивалю чорниці "МаневичіBerryFest" ми хочемо не просто нагодувати людей, а змусити подивитися на чорницю в абсолютно новому світлі, показати скільки існує способів використання чорниці у стравах - її користь. А ще нашою головною метою є привернення уваги до дбайливого ставлення до довкілля та розумного використання природних ресурсів, зокрема ягідників. На фестивалі буде можливість взяти участь в будь-якому з майстер-класів, спробувати себе у конкурсах, квестах, купити сувеніри, локальні продукти, а також насолодитися гучним святом, подивитись виступи кращих творчих колективів Волинської області. Для того щоб охопити аудиторію іншомовних туристів буде розроблено буклет рецептів з ягодами чорниці, який буде доступним англійською, польською мовами та шрифтом Брайля.
# 123.
ID: 5REG21-05949
Назва проекту: БІЛГОРОД КИСІЛЬ ФЕСТ
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1222382
Запитувана сума від УКФ: 943382
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Агенція креативного розвитку"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Білогородка Бучанського району Київської області,
Опис проекту: БІЛГОРОД КИСІЛЬ ФЕСТ – це креативний простір для об’єднання сучасних культурно-креативних індустрій з метою формування культурно-пізнавального іміджу Білогородської громади шляхом розкриття туристичного потенціалу на основі культурно-історичної спадщини літописного Білгорода. Триденний фестиваль триватиме в період, коли в Україні відзначається Хрещення Київської Русі-України князем Володимиром Великим, засновником давнього Білгороду. Ключовими цілями фестивалю є формування цінності культури та традицій історичного Білгорода мешканцями та гостями Білогородської громади в контексті української культурної спадщини. Для забезпечення виконання поставлених цілей діятиме локація в центрі села Білогородка з пізнавально-розважальною програмою, організацією екскурсії культурно-історичними пам’ятками літописного Білгорода, облаштуванням кемпінгової зони на березі р. Ірпінь.
# 124.
ID: 5REG21-05998
Назва проекту: Фестиваль "Красна гора"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1446060
Запитувана сума від УКФ: 961560
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПІЛКА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ЩИТ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: хутір Черуковатиця, Радехівська міська територальна громада, Львівська область, с.Стоянів, Радехівська міська територіальна громада, Львівська область, с.Журавичі, Горохівська міська територіальна громада, Волинська область,
Опис проекту: Фестиваль є культурно-просвітницьким, мистецьким проектом, який відбувається в унікальному урочищі “Красна гора” на історико-етнографічному, адміністративному рубежі Волині та Галичини. Має за мету популяризацію національної ідеї через призму української національної ідентичності, є прикладом єднання місцевих громад та українців, а від так запорукою успішного соціально-гуманітарного та економічного розвитку країни. Популяризує традиційні українські цінності, тисячолітню історичну спадщину, героїку минулого і сучасності через залучення відомих, популярних українських гуртів, виконавців, письменників, публічних діячів.
# 125.
ID: 5REG21-06050
Назва проекту: Чумацький шлях: на Схід
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1359700
Запитувана сума від УКФ: 999700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ДРІМ ТАУН"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Луганська обл., Біловодська СТГ, с. Новодеркул, на території Деркульського кінного заводу, село Новодеркул Старобільського району Луганської області,
Опис проекту: Мета проєкту – популяризація української ідентичності Луганщини шляхом проведення фестивалю «Чумацький шлях: на Схід» у Біловодській громаді, через яку історично пролягав торгово-візницький Чумацький шлях понад 300 років тому. З XVIII століття у Біловодську щорічно відбувалися чотири чумацьких ярмарка. З часом, ці традиції було втрачено, тому наш проєкт спрямований саме на відродження місцевих звичаїв і подій. Проєкт сприятиме розвитку туристичного потенціалу Біловодської ОТГ, підняття іміджу Луганщини як безпечного та мальовничого краю, що відіграє важливу роль у становленні української державності на східних корданах України. Проєкт «Чумацький шлях: на Схід» стане приводом для руйнації стереотипів про Луганщину як промисловий та «сірий», нецікавий регіон.
# 126.
ID: 5REG21-06310
Назва проекту: Щорічний відкритий фестиваль традиційної слов'янської культури та бойових єдиноборств "Київська Русь"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 427522
Запитувана сума від УКФ: 273650
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Любецька селищна рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Чернігівська область, Ріпкинський район, смт. Любеч,
Опис проекту: Осердя Київської Русі – містечко Любеч (882 року перша згадка) останнім часом став непомітним в публічному просторі. Об'єкти культурної спадщини, що залишилась нащадкам втрачають свою привабливість, а мають стати місцем туристичного показу. Метою проекту є формування розуміння спільної відповідальності за спільну спадщину між всіма зацікавленими сторонами, бізнесом, владою та громадою через проведення фестивалю, якій популяризує традиційну культуру, відновить туристичні маршрути до знакових об'єктів громади, а головне відновить втрачений статус місця в якому народилась Київська Русь. В результаті реалізації проекту буде проведена велика промоційна компанія з інформування про культурні, історичні та туристичні об'єкти Любеча, пройдуть навчання місцеві мешканці, які будуть гідами, місцевий бізнес почне розвиватися щоб задовільнити потреби туриста.
# 127.
ID: 5REG21-06340
Назва проекту: Фестиваль "GO ROST FEST 2022"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 796248
Запитувана сума від УКФ: 612448
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнська організація "Розвиток освіти спорту та талантів"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Місто Бровари, Київська область.,
Опис проекту: Фестиваль має на меті розвиток та популяризацію паркуру і воркауту як напрямів культури та оздоровлення нації, залучення населення до рухової активності шляхом демонстрації виступів початківців та професіоналів обох напрямів.
# 128.
ID: 5REG21-06455
Назва проекту: Авдіївка. Фестиваль мистецтв (Авдіївка ФМ)
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 375000
Запитувана сума від УКФ: 300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Сила ідей"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Авдіївка,
Опис проекту: Фестиваль мистецтв “Авдіївка ФМ” – наймасштабніший кроссекторальний фестиваль прифронтової зони Донеччини. Культурно-мистецький захід громадської організації «Сила ідей», який вже вп'яте об’єднає молодь Авдіївки та всієї України довкола напрямків музики, прикладного мистецтва, театру, літератури, тим самим популяризуючи сучасну українську культуру, неформальну освіту, волонтерство та внутрішній фестивальний туризм серед молоді. Одним з важливих елементів події є конкурс каверів українських пісень, який орієнтований на творчу молодь Донецької та Луганської областей. Фестиваль залучить 1500 гостей, у т.ч. 200 осіб з інших міст та регіонів, 15 інститутів громадянського суспільства, 30 волонтерів та понад 30 артистів та митців. Фестиваль передбачатиме активну співпрацю з органами місцевої та обласної влади, залучення бізнес-партнерів.
# 129.
ID: 5REG21-06729
Назва проекту: Фестиваль "ЗміївТурФЕСТ-2022. Козацька Зміївщина"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 360000
Запитувана сума від УКФ: 300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Розвиток разом
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Зміїв, Зміїв,
Опис проекту: З метою посилення ролі культури в житті громади, популяризації регіональних культурних традицій та культурної спадщини шляхом популяризації культурно-пізнавального туризму серед мешканців та гостей Зміївщини для підвищення інвестиційної та туристичної привабливості Зміївської громади буде проведений унікальний безкоштовний для відвідувачів фестиваль «ЗміївТурФЕСТ-2022. Козацька Зміївщина». Фестиваль щорічний, відбуватиметься 7-й рік поспіль на березі річки Сіверський Донець на Зміївщині. Результат фестивалю - сприяння збереженню, захисту та популяризації культурної спадщини, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу задля зміцнення сучасної української ідентичності, формування спільних цінностей громадянського суспільства через знайомство, участь та занурення в традиції козаків, що мешкали на Зміївщині майже 400 років тому. Завдяки проведенню інформаційної кампанії, залучення до участі у проєкті волонтерів (в тому числі студентів-етнологів), партнерів, відвідувачів - туристів професіоналів та аматорів з усіх верств населення, проведенню просвітницької роботи про інтеграцію культурної спадщини в життя громади та популярізації туризму Зміївщиною відбудеться посилення ролі культури в житті громади, популяризації регіональних культурних традицій та культурної спадщини, підвищення туристичної та інвестиційної привабливості Зміївщини. Очікувана кількість відвідувачів фестивалю - понад 4000 осіб (в 2021 році фестиваль відвідало більше 4000 осіб) для проведення екскурсій з зануренням в історію, проведення тематичних майстер-класів, проведення концертів, проведення конкурсу гопака, фотосушки, промоція туристичної привабливості Зміївщини, проведення спортивних змагань, квестів. Цільова аудиторія проєкту - мешканці та гості Харківської області.
# 130.
ID: 5REG21-06879
Назва проекту: 19 музичний фестиваль "Стравінський і Україна"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 998795.00
Запитувана сума від УКФ: 774020.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Волинська обласна філармонія
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Луцьк, Волинська обл., м. Устилуг, Волинської обл., Нововолинськ Волинської області, Володимир Волинської області, Ковель Волинської області,
Опис проекту: Музичний фестиваль "Стравінський і Україна" - єдиний фестиваль академічної музики на Волині , що покликаний сприяти популяризації творчості І. Стравінського, вивчати його зв’язки з Україною, виконувати кращі зразки світової та української музичної класики, розвивати позитивні тенденції національної музичної культури, проводити естетичне виховання молоді на кращих здобутках світового і національного мистецтва. Заснований у 1994 році, фестиваль з 2005 року став щорічним. Цього року 19 фестиваль відбудиться в першій декаді жовтня в містах Луцьку , Ковелі та Устилузі.
# 131.
ID: 5REG21-06912
Назва проекту: Міжнародний перформативний фестиваль "Кіт Ґаватовича"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1464595.00
Запитувана сума від УКФ: 998195.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Склад 2ʼ0"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Міжнародний перформативний фестиваль "Кіт Ґаватовича" презентує мистецтво, яке не є статичним. Для фестивалю, який відбуватиметься всьоме у Львові, важливо показувати перформативне мистецтво, яке говорить із глядачем зблизька на теми, які найбільше резонують у суспільстві. Цього року фокусом обрано тему неогуманізму, - коли ми говоримо про різноманітність із позиції різноманітності, коли право говорити про неї не належить якійсь окремій привілейованій групі людей. Після останніх років, коли всі суспільства були різко поляризовані - ми хочемо реанімувати людяність, говорити про довіру та розвивати емпатію, усвідомити, що здоров'я суспільства залежить від людяності кожного і кожної із нас.
# 132.
ID: 5REG21-06951
Назва проекту: ШухевичФест 2022
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 360000
Запитувана сума від УКФ: 300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міський Народний дім Білогорща
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: ШухевичФест щорічний локальний фестиваль, що проходить у мікрорайоні м. Львова - Білогорщі , де провадив свою діяльність та загинув головнокомандувач УПА генерал Роман Шухевич. Метою проекту є залучення якнайбільшої уваги аудиторії до розвінчання історичних міфів та пошуків порозуміння в непростих історичних темах, а також переосмислення неординарної постаті Романа Шухевича, що будучи найбільш знаним, як політичний діяч, попри це був талановитим музикантом, спортсменом, бізнесменом та докладав численних зусиль задля збереження української культури. Саме тому фестиваль, що присвячений йому - ШухевичФест має культурно-просвітницький, а не політичний характер. Також проект передбачає втілення децентралізаційних тенденцій у львівській культурі, оскільки мікрорайон Білогорща, де проводиться фестиваль, є віддаленим від центру міста.
# 133.
ID: 5REG21-06973
Назва проекту: Історичний фестиваль "Під Покровом Тризуба"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1198114.00
Запитувана сума від УКФ: 998114.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Валькірія"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Боярка,
Опис проекту: Фестиваль “Під Покровом Тризуба” має власну шестирічну історію і традиційно відбувається у Боярці - місті, де зародилася ідея Української Революції 1917-1921 рр. Сама тематика локації диктує формат заходу - лекційні сети, військово-історична реконструкція, потужні музичні гурти, фольклорні студії, виставкові проєкти, гутірки - усе це наповнює програму події. Цього року “Під Покровом Тризуба” прогримить під гаслом “голос поколінь” і продемонструє державотворчі процеси України періоду Русі, козацтва, УНР, Других визвольних змагань та сьогодення.
# 134.
ID: 5REG21-07066
Назва проекту: Фестиваль "Південний Шевченко. Рок. Фест. "Кобзар"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 700000
Запитувана сума від УКФ: 560000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Палац молоді і студентів" Херсонської обласної ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт. Залізний Порт Херсонської області,
Опис проекту: Фестиваль за участю сучасних українських рок-гуртів, які представляють свої творчі програми з обов'язковим виконанням одного і більш музичних творів на вірші Т. Г. Шевченка. Мета фестивалю: збереження, вшанування та популяризація української культурної спадщини; розвиток сучасної молодіжної культури та сприяння творчому розвитку талановитої молоді, зростанню професійного рівня рок-виконавців; розширення творчих зв'язків між музичними гуртами та популярізації україномовної рок-музики; популярізація змістовного, активного відпочинку та здорового способу життя; створення позитивного культурного та туристичного іміджу Херсонщини.
# 135.
ID: 5REG21-07083
Назва проекту: Rap.ua Awards 2022
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1290138
Запитувана сума від УКФ: 972938
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОЛОМІЙЦЕВ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: З позиції охоплення продуктом – місто Львів, Україна,
Опис проекту: Проєкт передбачає проведення фестивалю-премії "Rap.ua Awards" від головного інтернет-порталу про реп музику та лайфстайл «rap.ua», на якому вже вп'яте зберуться головні діячі урбан-культури зі всієї України та визначать кращих урбан-виконавців у дев’яти номінаціях: колаборація року, артист року, реліз року, саунд-продюсер року, прорив року, кліп року, фреш та внесок у культуру. Фестиваль-премія, яка з 2018 року проводилася у Харкові, цього року переноситься до Львову, щоб знову об'єднати артистів з усієї країни та звести нові мости серед діячів культури для її подальшого розвитку.
# 136.
ID: 5REG21-07194
Назва проекту: 10-ий Міжнародний фестиваль позитивного кіно "Кіносарай" 2022
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 264200
Запитувана сума від УКФ: 998800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “ВОГОНЬ ВіДРОДЖЕННЯ”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Мистецький хутір Обирок, м. Батурин, 10+ ОТГ в Чернігівській області,
Опис проекту: Проведення у сільській місцевості на Чернігівщини Міжнародного фестивалю позитивного кіно “Кіносарай” з метою налагодження та популяризації культурного діалогу між містом та селом, розвитку культури на периферії, популяризації сучасного українського й іноземного кіно серед місцевих мешканців і широких аудиторій, збільшення туристичної привабливості сільської місцевості Чернігівського регіону та Батуринської ОТГ і мистецького хутору Обирок, зокрема. Новинкою “Кіносараю 2022” буде проведення показів кращих фільмів “Кіносараю” 2022 у 10+ ОТГ Чернігівщини, з метою значного розширення сільської аудиторії фестивалю.
# 137.
ID: 5REG21-07344
Назва проекту: Bobritsa Film Festival 2022 (Бобриця Фільм Фестиваль 2022)
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1152806.00
Запитувана сума від УКФ: 609016.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БОБРИЦЬКИЙ СІЛЬСЬКІЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РОЗВИТОК ТА БЛАГОУСТРІЙ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Бобриця Бучанського району Київської області, с. Бобриця Бучанського району Київської області,
Опис проекту: Bobritsa Film Festival 2022 – проект націлений на розвиток туристичного, культурного і креативного потенціалу села Бобриця Київської області та Білогородської ОТГ в цілому з такими селищами, як Білогородка, Бобриця, Гнатівка, Гореничі, Лука, Музичі, Неграші, Святопетрівське, Стоянка, Шевченкове, завдяки промоції сучасного українського кінематографу, підтримці місцевої сільради та локального бізнесу. Під час фестивалю планується низка заходів: перегляд фільмів-переможців конкурсної програми, творчі зустрічі з продюсерами і режисерами фільмів-переможців, перегляд програми сучасного українського кіно, майстер-класи від фахівців кіноіндустрії, дитяча анімаційна програма, фудкорт від локальних виробників, Бобрицька ярмарка, музична програма. Очікувана кількість відвідувачів – 4000-5000 осіб.
# 138.
ID: 5REG21-07480
Назва проекту: «День магії в Паланку»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 477420.00
Запитувана сума від УКФ: 376970.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Іршавщина»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Мукачево,
Опис проекту: Мета проекту -створення унікального, цілісного, конкурентоспроможного фестивалю «День магії в Паланку». Фестиваль буде проходити в Мукачівському історичному музею. Подібного роду фестивалі на території області ще не проводились це буде унікальний захід із залученням сучасних технологій для повноцінного відображення фестивалю. Під час заходу буде створено магічний ринок, задіяно фокусників у програму фестивалю, буде проходити відбір в школу магії, проведено перші уроки та магічну дуель. У вечірній час нас чекає театралізована неповторна екскурсія, фаєр шоу та неповторне лазерне шоу. Фестиваль буде знайомити із фольклором області його непізнаністю, магічністю. Буде створено сайт де буде висвітлено та описано магічні істоти, предмети та обряди.
# 139.
ID: 5REG21-23254
Назва проекту: Фестиваль "Молот": українське традиційне ковальство
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 992134.94
Запитувана сума від УКФ: 791934.94
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватний заклад "ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНИЙ МУЗЕЙ "УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с.Бузова, Києво-Святошинський район, Київська область,
Опис проекту: В рамках проекту планується реалізувати «Фестиваль «Молот»: традиційне ковальське ремесло». Основною метою заходу є збереження, відродження та популяризація одного з найдавніших українських ремесел - ковальства із залученням до культурного контексту дітей та молоді місцевої громади, вразливих верств населення, ветеранів ООС, учасників культурно-пізнавального туризму. Заплановано провести: дводенний фестиваль з демонстрацією майстерності ковалів з Київщини та інших областей на відкритому майдані з розкриттям різноманітних технологій польового ковальства та безоплатними майстер-класами з ковальства, виступи фольклорних гуртів, народні дитячі забави, ярмарок народних майстрів, 5-ти денні майстер-класи для дитячої аудиторії, двотижневу школу ковалів для потенційних бажаючих, зокрема ветеранів-учасників ООС, з метою отримання перших навичок професії коваля.
# 140.
ID: 5REG21-26115
Назва проекту: День Української Державності. Київська Русь
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1750000
Запитувана сума від УКФ: 975000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРК КИЇВСЬКА РУСЬ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Застугна Обухівського району Київської області,
Опис проекту: Проєкт «День Української Державності. Київська Русь» має на меті організацію комплексу громадських, науково-освітніх, презентаційних, культурно-масових заходів щодо першого відзначення 28-29 липня 2022 року державного свята Дня Української Державності. Фестиваль запроваджується задля збереження та популяризації історії української державності з розширеною програмою, присвяченою історії та традиціям часів Київської Русі, як епохи, що розпочала, стала корінням процесу державотворення України.
# 141.
ID: 5REG21-26181
Назва проекту: ГуморFest - дитячий фестиваль гумору
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 380100.00
Запитувана сума від УКФ: 300100.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР РОЗВИТКУ "ЗОРЯНИЙ ДІМ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Кам'янець-Подільський,
Опис проекту: Створення потужного фестивалю гумору для дітей та молоді і популяризація культурних традицій Кам’янця-Подільського.
# 142.
ID: 5REG21-26331
Назва проекту: Потік - фестиваль мистецтва перформансу
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1249625
Запитувана сума від УКФ: 999625
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Василюк Денис Олександрович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Дніпро та Дніпровський район,
Опис проекту: “Потік - фестиваль мистецтва перформансу” має на меті стати щорічним міжнародним заходом, який проводиться в місті Дніпро та Дніпровському районі. Обраний формат - 2-денний фестиваль, що включає в себе виступи міжнародних та українських артистів мистецтва перформансу та андеграундних музичних гуртів/артистів та як частина фестивалю 1-денний симпозіум, який започатковує глобальну мережу артистів та організацій мистецтва перформансу з України, Німеччини, Сполученого Королівства та Норвегії. У фокусі проєкту - переосмислення соціокультурних явищ, культурно-історичної спадщини та сьогодення міста Дніпро і регіону через актуальні мистецькі практики, інтервенції в публічний простір.
# 143.
ID: 5REG21-26687
Назва проекту: ЕтноСквер
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1386000
Запитувана сума від УКФ: 986000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГАЛІГУЗОВ ОЛЕКСАНДР ГЕННАДІЙОВИЧ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Концепція фестивалю: Сімейний вікенд в ЕтноСквері. На відокремленій історично обжитій території у центрі Львова протягом дня є можливість відвідати етно виставку-ярмарок, придбати та виготовити товари народної творчості, спробувати автентичні версії локальних смакот, долучитися до національних традицій. Увечері відвідати концерт українських та європейських етно-виконавців, а вночі долучитися до молодіжної етно-електро культури.
# 144.
ID: 5REG21-26775
Назва проекту: Казанка Глазовий-Fest
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 560681.32
Запитувана сума від УКФ: 447082.92
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури та туризму Казанківської селищної ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Казанка, Баштанський район, Миколаївська область,
Опис проекту: Фестиваль «Казанка Глазовий-Fest» - це культурно-мистецький захід, покликаний зібрати виконавців сатири і гумору України на малій батьківщині велетня української сатири та гумору, поета- сатирика Павла Прокоповича Глазового в рік сторіччя від дня його народження. Фестиваль слугуватиме позитивному іміджу Миколаївської області та на державному рівні, ствердженню концепції щодо туристичної привабливості регіону та його окремої адміністративно-територіальної одиниці- Казанківської селищної територіальної громади. Фестиваль згуртує в смт Казанка переможців попередніх конкурсів «Усмішки Глазового», «Україна сміється з Павлом Глазовим», молодих літераторів, послідовників творчості Павла Прокоповича, в черговий раз популяризує його творчість, як пересмішника нації та вірного українця.
# 145.
ID: 5REG21-26954
Назва проекту: Проведення етнофестивалю "Купальська містерія над Бугом"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 861480.00
Запитувана сума від УКФ: 645480.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Агенція місцевого економічного розвитку Кам’янка-Бузького району»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Добротвір,
Опис проекту: Обласний фестиваль «Купальська містерія над Бугом» – проводиться щороку у липні. Основною метою фестивалю є взаємозбагачення досвідом Карпатських регіонів, ознайомлення місцевих мешканців та гостей фестивалю із споконвічними традиціями українців святкування Івана Купала, виховання в української молоді розуміння культурних цінностей, шанобливого ставлення до традицій, звичаїв, обрядів, збереження традицій рідного краю, національної культури, відродження духовності, культури, самобутності, налагодження дружніх взаємин та шанобливого ставлення до культурних розбіжностей.
# 146.
ID: 5REG21-27014
Назва проекту: "Space-проєкт "Астроблема"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1500000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури Іллінецької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Об’єкт природно-заповідного фонду місцевого значення - геологічна пам’ятка природи «Іллінецький кратер» у с.Лугова Якубівського старостинського округу Іллінецької міської територіальної громади Вінницького району Вінницької області,
Опис проекту: Метою проєкту є підвищення економічної, туристичної та інвестиційної привабливості Іллінецької міської територіальної громади Вінницького району Вінницької області через популяризацію та розвиток об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення - геологічної пам’ятки природи «Іллінецький кратер» шляхом проведення фестивалю "Space-проєкт "Астроблема".
# 147.
ID: 5REG21-27022
Назва проекту: Соціально-культурна подія «ЧурФест»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1796493
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Центр розвитку, культури, дозвілля, туризму, спорту та молодіжної політики» Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Терешки, Полтавський район, Полтавська область,
Опис проекту: Соціально-культурна подія «ЧурФест»/Socio-cultural event «ChurFest» проводитиметься в с. Терешки, Полтавського району, Полтавської області протягом двох днів, 30-31 липня 2022 року. За своїм характером є некомерційним заходом, спрямованим на реалізацію основних принципів національно-патріотичного виховання (національної спрямованості, історичної і соціальної пам’яті) дітей та молоді, розвитку туризму в Полтавському регіоні та популяризація його культурної спадщини. Пріоритетним завданням проекту є формування позитивного образу ветерана АТО/ООС та обміну досвідом.
# 148.
ID: 5REG21-27132
Назва проекту: Фестиваль «Східницькі лакітки»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 999535
Запитувана сума від УКФ: 799535
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕСПЕКТ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Східниця,
Опис проекту: Триденний фестиваль «Східницькі лакітки» покликаний сприяти просуванню позитивного іміджу курорту Східниця - смачного, корисного, дружнього до гостей. Проведення такого фестивалю перш за все, це просування гастрономічної культури карпатських етносів лемків і бойків, принципів толерантності та фокус на гастротуризм, який набуває популярності. Фестиваль створює майданчик для збереження культурної спадщини карпатських етносів, демонструє різновид оригінальних бойківських та лемківських регіональних страв, через участь у майстер-класах розкриває гастрономічні здібності і таланти відвідувачів Фестивалю, стимулює місцеву громаду до розвитку та залучає туристів на курорт Східниця в осінній сезон. Фестиваль поєднує мистецтво гастрономії з музичним та театральним мистецтвом, світ професійних виконавців з любителями, відпочинок і оздоровлення з культурною спадщиною двох карпатських етносів бойків та лемків. Заходи Фестивалю: конкурси, дегустації, виступи аніматорів та художніх колективів, майстер класи, концерт бойківської музики, концерт лемківської музики та урочисте відкриття та закриття Фестивалю.
# 149.
ID: 5REG21-27599
Назва проекту: Wake Up Stage фестивалю Khortytsia Freedom
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 719800
Запитувана сума від УКФ: 899800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Департамент культури і туризму Запорізької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: «Wake Up Stage» - платформа для молодих виконавців та гуртів з усієї України, які за попереднім конкурсним відбором отримають можливість виступити на одній сцені з професійними артистами та заявити про себе. Окрема сцена Wake Up Stage стане одним з напрямів фестивалю Khortytsia Freedom, який є унікальним музичним заходом, що поєднує музичні зони різних напрямів, а саме: «Ethno stage» - сцена, де виступають відомі виконавці, які грають фольк та етно; «Freedom stage» - сцена сучасної української музики з найвідомішими українськими виконавцями та «Wake Up Stage» для молодих колективів різної вікової категорії, які виконують професійну сучасну українську музику.
# 150.
ID: 5REG21-27764
Назва проекту: Міжнародний Етно Foodfest «МАМАЛИГА VS БАНОШ»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1513713
Запитувана сума від УКФ: 1059438
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР РОЗВИТКУ СТУДЕНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Студена,
Опис проекту: Даний проект покликаний привернути увагу не лише до традиційної української кухні, а й за допомогою кулінарних традицій популяризувати туристичні особливості Вінницької області. 3 жовтня 2021 року у селі Студена Вінницької області відбувся І Міжнародний Еtно Foodfest «МАМАЛИГА VS БАНОШ». Результати проведення фестивалю перевершили всі очікування команди проекту. Кількість відвідувачів фестивалю була вдвічі більша запланованої, а кількість згадувань у медіа втричі. Саме з метою масштабування Фестивалю, та проведення його зі всіма відповідними для культурної масштабної події атрибутами, локаціями та активностями, для збільшення кількості учасників не лише з України, а й з-за кордону, команда проекту вирішила реалізувати проект ІІ Міжнародного Еtно Foodfestу «МАМАЛИГА VS БАНОШ». Також, особливістю даного заходу стане те, що в рамках проведення фестивалю відбудеться Міжнародний Форум «Подієвий туризм – шлях до розвитку сільських територій», в якому візьмуть участь представники українських, молдовських та польських територіальних громад.
# 151.
ID: 5REG21-27885
Назва проекту: ІІ Причорноморський екофестиваль "Бессарабія Екофест"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 950880
Запитувана сума від УКФ: 740880
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Обслуговуючий кооператив "Рекреаційно-туристичний комплекс "Буджак"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Приморське, Одеська область, Вилкове, Одеська область,
Опис проекту: Метою проєкту є посилення культурної та туристичної привабливості Одеського регіону шляхом підтримки конкурентоспроможного культурного продукту - унікального фестивалю на узбережжі Чорного моря “Бессарабія Екофест”, спрямованого на формування екологічної культури населення, популяризації еко-туризму, визначення екологічної складової в системі цінностей, традицій та звичаїв громад Південної частини Бессарабії. Проєкт передбачає проведення масового святкового заходу, результатом якого буде демонстрація культурних досягнень місцевих громад, об’єднаних наскрізним пріоритетом - екокультурою. В рамках фестивалю будуть представлені виступи творчих колективів; презентовані кулінарні традиції регіону; проведені серії тренінгів з навчання дбайливому ставленню до довкілля, створені умови для активного відпочинку та розваг, які не шкодять природі.
# 152.
ID: 5REG21-28154-2
Назва проекту: Фестивальний контент "Книжкові трансформації"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 11
Запитувана сума від УКФ: 300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд "Українська організація по боротьбі з корупцією"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Покровськ Донецької області, 1,
Опис проекту: Проєкт «Фестивальний контент «Книжкові трансформації» спрямований на популяризацію літературно-мистецького компоненту наявних друкованих та електронних ресурсів, як важливого джерела іміджу громади. Реалізація проєкту підвищить привабливість Покровського ТГ в літературно-мистецькому плані, сприятиме розвитку культурного рівня громади та національній самоідентифікації мешканців Покровського регіону. Організація фестивального простору та проведення цілого комплексу літературно-мистецьких заходів, спрямована на виховання патріотизму, любові до рідного краю, на популяризацію культурно-мистецьких доробків творчих особистостей, промоцію української книги і читання. В рамках фестивалю в різних форматах будуть діяти локації: «Сучасний видавничий формат», «Турнір літературних Витребеньок», «Марафон книжкових ілюстрацій», Виставка-інсталяція «Жива дитяча книга», цикл літературних майстер-класів «Магія слова», проведення благодійних акцій.
# 153.
ID: 5REG21-28183
Назва проекту: «UnityFest (фестиваль єднання) – від минулого до сьогодення»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 986560.00
Запитувана сума від УКФ: 774760.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Новопокровка, Дніпропетровська область, с.Олександропіль, Дніпропетровська область, с.Кринички, Дніпропетровська область, с.Павлівка, Дніпропетровська область, с.Іверське, Дніпропетровська область, с.Багате, Дніпропетровська область,
Опис проекту: З метою розвитку туристичного та креативного потенціалу Новопокровської ТГ, посилення ролі культури в житті місцевих мешканців та популяризацію регіональних культурних традицій і історико-культурної спадщини, виховання української молоді у дусі національних традицій, духовності та патріотизму, підвищення рівня знань про місцеві культурні та історичні пам’ятки, підтримку та спонукання до майбутньої творчості і співпраці в громаді місцевої молоді, дослідження та розробки туристичних стежин для мандрівок територією Новопокровської ТГ, поширення отриманої інформації серед населення України задля підвищення туристичної привабливості громади, в рамках проекту буде проведено фестиваль "UnityFest (фестиваль єднання) - від минулого до сьогодення". Основні результати: видано книгу «Новопокровська територіальна громада. Історія, звичаї та традиції рідного краю», розроблена туристична карта та карта «зеленого» туризму, сформована база історико-культурних та туристичних місць громади, визначено 10 місць історико-культурної спадщини та розпочато роботу по їх захисту, запущено в дію туристичний маршрут «Новопокровський кургано-ленд з основним об’єктом – Олександропільським курганом «Лугова могила», відзначено та нагороджено митців та місцеві таланти, створено нові робочі місця. Залучено до фестивалю 5000 чоловік.
# 154.
ID: 5REG21-28228
Назва проекту: Фестиваль родинного відпочинку "FamilyFest"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 340877.0
Запитувана сума від УКФ: 271007.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Лисичанська міська територіальна громада, Луганська область, Сєвєродонецький район,
Опис проекту: Інститут сім’ї в Україні переживає складні часи через економічні, соціально-політичні та духовно-культурні трансформації суспільства. Батькам не вистачає часу на дітей. В світі сучасної комп’ютеризації знизився показник особистісного спілкування. Тож започаткування фестивалю родинного відпочинку у 2021 році слугувало створенню нового комфортного родинного відпочинку на відкритому повітрі. Фестиваль став осередком єднання батьків і дітей, надав можливість для спільної творчої діяльності, поєднав у досягненні спільної мети під час проходження квесту та відривно разом відпочити. Крім того слід зазначити спортивно-оздоровчу складову фестивалю, під час якого були презентовані існуючі в місті види спорту. Фестиваль мав значний позитивний вплив на забезпечення культурно-оздоровчого розвитку лисичанських родин.
# 155.
ID: 5REG21-28247
Назва проекту: БібліоФЕСТ-2022
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 715660
Запитувана сума від УКФ: 620500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Івано-Франківськ,
Опис проекту: 8 локацій різних тематичних напрямів: поетична, інформаційна, інклюзивна, воркшопи, майстер класи, бібліотечна фотозона, локація з представленням творчості людей “золотого віку”, простір віртуальної реальності.
# 156.
ID: 5REG21-28478
Назва проекту: Проведення фестивалю мінеральної води "Сила життя - у джерелах карпат"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 767125
Запитувана сума від УКФ: 613700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ПОЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Полянська ТГ ( Поляна, Солочин Голубине, Сусково, Яківське, Пасіка, Уклин, Яківське, Павлово, Плоский Потік, Плоске, Оеленьово, Родниківка, Родникова Гута,
Опис проекту: В межах проєкту ми пропонуємо провести фестиваль мінеральної води «Сила життя - у джерелах Карпат», який вже став традиційним та щорічно збирає понад 3000 відвідувачів. Під час цього дійства представники заводів презентують різновиди мінеральної води, а власники курортно-санаторних закладів встановлюють стенди з зазначенням усієї необхідної інформації щодо туристичних принад та рекреаційних послуг. На гостей також очікує мистецько-культурна програма. Територія фестивалю облаштована зручним наметовим містечком з точками для підзарядки гаджетів, фудкортом з різноманітними закарпатськими стравами, зоною відпочинку, біотуалетами та автопаркінгом. Даний проєкт популяризуватиме культурну спадщину як сучасний туристичний ресурс, сприятиме збільшенню інвестиційного потенціалу та посилить роль культури у житті громади.
# 157.
ID: 5REG21-28480
Назва проекту: Одеський фестиваль короткого метру
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 780450.00
Запитувана сума від УКФ: 620450.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Сидорушкіна Ольга Анатоліївна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Одеський фестиваль короткого метру — фестиваль короткометражного кіно, мета якого дати доступ до якісного сучасного кіно та підтримати локальну кіноспільноту Одеси. Його фокусом має стати - український короткий метр та кіно зняте у країнах, національні меншини якої проживають в Одесі та регіоні. Фестиваль відбуватиметься в Одесі протягом 4 днів і його головним майданчиком стане Зелений театр, який за останні роки став головним центром культурного життя міста. Фестиваль планує залучити щонайменше 4 тисячі глядачів та запросити мінімум чотирьох представників творчих груп фільмів на зустріч з аудиторією. Така значна подія доповнить культурний ландшафт Одеси та вплине на туристичну привабливість регіону.
# 158.
ID: 5REG21-28906
Назва проекту: "Етногастрономічний фестиваль Дорога Вина та смаку Закарпаття"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1250000
Запитувана сума від УКФ: 999000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Сольва-прогрес"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Солочин,
Опис проекту: Проєкт спрямовано на створення інтеграційного культурного продукту – етногастрономічного фестивалю «Дорога вина та смаку Закарпаття» з метою валоризації унікальної культурної та гастрономічної спадщини етнічних груп Закарпаття у культурному та суспільному розвитку територіальних громад Лужанської долини та забезпечення рівного доступу членів громад до культурних процесів; консолідації діяльності локальних установ культури, освіти та туризму, творчої реалізації мистецьких колективів (професійних та аматорських), майстрів народної творчості, носіїв елементів нематеріальної культурної спадщини та інших членів громад; подальшого просування фестивалю у якості обєкту туристичного тяжіння та його інтеграції у туристичну пропозицію регіону.
# 159.
ID: 5REG21-28935
Назва проекту: Фестиваль Тилігульського бичка
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 672132.6
Запитувана сума від УКФ: 562366.6
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Визирська сільська рада Одеського району Одеської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Визирська СТГ (с. Кордон, с. Любопіль, с. Калинівка),
Опис проекту: Фестиваль Тилігульського бичка - це масовий захід, який має на меті популяризацію внутрішнього зеленого туризму, промоцію Тилігульського лиману, культурної спадщини Одеського регіону та Визирської громади, розвиток туристичної галузі Визирської громади, та новий літній фестиваль, який стане однією з візитівок Визирської громади.
# 160.
ID: 5REG21-29070
Назва проекту: Фестиваль народного гумору "Приймацька Січ"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 791988
Запитувана сума від УКФ: 614888
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Підгайцівська сільська рада Луцького району Волинської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Село Хорлупи, Луцький район,Волинська область,
Опис проекту: Фестиваль народного гумору "Приймацька Січ" починає свою історію із 2000 року і традиційно проводиться у селі Хорлупи. У кінці 2020 року село Хорлупи увійшло до складу Підгайцівської ТГ. За цей час у населеному пункті було реалізовано інфраструктурні проекти, що значно покращили рівень життя місцевих жителів. Керівництво громади прикладає максимум зусиль для розвитку села. Одним із кроків в цьому напрямку є проведення фестивалю народного гумору "Приймацька Січ" . Метою проекту є посилення конкурентоспроможності локального фестивалю шляхом створення культурного продукту, який транслює вікові місцеві традиції в сучасне суспільство. В рамках проекту плануються заходи, спрямовані на промоцію регіону і проведення фестивалю в подальші роки: розробка інформаційних, друкованих матеріалів; створення YouTube каналу з відеороликами про культурну спадщину та туристичну привабливість Хорлупівського старостинського округу.
# 161.
ID: 5REG21-29161
Назва проекту: Відкритий фестиваль-конкурс «Його величність, Ніжинський огірок»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 459157.40
Запитувана сума від УКФ: 265246.44
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Ніжин Чернігівська область,
Опис проекту: Відкритий фестиваль-конкурс «Його величність,Ніжинський огірок» проводиться з метою збереження та популяризації традицій Ніжинського краю, презентації бренду «Ніжинський огірок» як частини культури України і Ніжина, налагодження та встановлення тісних творчих стосунків між регіонами України, залучення туристів до Ніжина.
# 162.
ID: 5REG21-29480
Назва проекту: Фестиваль народної кулінарії «Кручений товченик»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1129396
Запитувана сума від УКФ: 902576
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: виконавчий комітет Царичанської селищної ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт.Царичанка, Дніпровський район, Дніпропетровська область,
Опис проекту: Даний проєкт має на меті популяризувати традиційну місцеву страву серед гостей та закріпити її як гастрономічний об’єкт нематеріальної культурної спадщини регіону. Більша частина фестивалів, які проводяться на території області, несуть більше ярмарковий характер, де гастрономія знаходиться на другорядному місці. Ми ж пропонуємо фестиваль, де гастрономія постійно залишатиметься в центрі уваги відвідувачів та учасників фестивалю. Це допоможе Царичанській громаді не тільки започаткувати фестиваль, а й офіційно презентувати Товченики як гастрономічний бренд Царичанської громади. Пізнаваність цієї страви істотно змінить відношення потенційних гостей/туристів до громади як до потенційного місця відпочинку. Для мешканців – це можливість позбавитись страху започаткування власної справи та стартапів з перспективних сфер діяльності.
# 163.
ID: 5REG21-29621
Назва проекту: Регіональний етнофестиваль «День подяки: хліб наш насущний …»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 603436.88
Запитувана сума від УКФ: 479266.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Чернівці,
Опис проекту: Фестиваль є мистецькою акцією направленою на збереження на та популяризацію народних звичаїв, традицій та народної культури Чернівецької, Івано-Франківської та Тернопільської областей на засадах популярного у світі дня подяки з місцевими традиційними святами обжинків, вшанування трударів за вирощений урожай та демонстрацією урожаю полів та садів. Творчий формат передбачає тематичні блоки фестивалю та окремі локації, де буде відтворено процес збору урожаю та виготовлення продуктів харчування, що характерні для регіону в далекому минулому та сьогоденні. Зібраний урожай на Західній Україні вважається сакральним елементом духовності і народом створено багато традицій, звичаїв та елементів народної культури на дану тематику.
# 164.
ID: 5REG21-29696
Назва проекту: Міжнародний фестиваль "В гості до Бойків"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1070000
Запитувана сума від УКФ: 850000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Магура"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Мшанець, Стрілківська ОТГ, Самбірський р-н, Львівська обл.,
Опис проекту: Найзахідніший український Міжнародний фестиваль “В гості до Бойків” покликаний підвищити туристичну привабливість гірського бойківського регіону через актуалізацію ресурсів культурної спадщини та локальної ідентичності як одного із чинників сучасної української ідентичності. Проводиться за 1 км від кордону з Польщею. Результати проекту: ріст зацікавленості серед молоді до історії, традиційний ремесл та об’єктів нематеріальної спадщини бойківської культури; розвиток культурного туризму в малознаному для туристів регіоні Карпат; популяризація нових історико-культурних туристичних маршрутів та місць відпочинку; створення “бойківського нетворкінгу” – креативного кроссекторального майданчику для формації партнерств між представниками різних сфер культурних та креативних індустрій, місцевих жителів, органів обласної та місцевої влади, підприємців, громадських активістів, а також представників закордонних делегацій.
# 165.
ID: 5REG21-29775
Назва проекту: Перший Поліський міжнародний екологічний етнофестиваль "На гостини до Лесі"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 563384.00
Запитувана сума від УКФ: 450544.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Колодяжненська сільська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: c.Скулин, Волинська область,
Опис проекту: Осучаснення існуючого фестивалю "На гостини до Лесі". Збереженя та популяризація життя та творчості видатної діячки Лесі Українки, збереження фольклорної спадщини Полісся, розвитку аматорського мистецтва, налагодження та встановлення зв'язків між творчими колективами та окремими виконавцями з усіх регіонів України та зарубіжжя;формування екологічної свідомості та популяризації еко-стилю життя. Реалізація даного проєкту створить власний бренд, що зробить Колодяжненську громаду впізнавною та туристично привабливою.
# 166.
ID: 5REG21-29836
Назва проекту: Триденний Еко-етно-фолк фестиваль "ХАРАктерник"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 619190.00
Запитувана сума від УКФ: 510000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Освітня спільнота "108"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Село Запорізьке, ОТГ Михайлівка, Вільнянський район, Запорізька область,
Опис проекту: Основна мета - провести фестиваль, який стане поштовхом для розвитку освітньо-туристичного центру (еко-етнопоселення) "Характерник". Ми вже отримали землю на березі Дніпра, в гарному для туризму місці (двуадцять три гектари). Раніше на цьому місці було козацьке поселення та хутори козаків-характерників. Сьогодні у двох кілометрах від нас є село Запорізьке, у якому залишилося 40 жителів, у напрямку якого є багато землі для розвитку проекту... Фестиваль, який ми плануємо проводити протягом 3 днів, стане локомотивом для досягнення наших планів, візитною карткою нашої організації. На фестивалі ми презентуємо усі наші програми, а саме: 1. Створенняо освітнього центру (коучінг, тренінги, медіація... в команді багато викладачів, кандидатів наук). На самому фестивалі планується проведення безкоштовних тренінгів та семінарів. Буде можливість відпочити, зайнятися йогою з інструктором, пройти тренінг з сімейних відношень, медіації, волонтерства... Наша ідея - навчатися і відпочивати в еко-етнопоселенні, на природі. 2. Розвиток зеленого туризму, та сільського господарства з максимальною наближеністю до українськоїі дентичності та з використанням екологічних технологій. На фестивалі можна буде спробувати різні види ремесел, посадити дерево, покататися на конях, подоїти корову, пройти курси як стати успішним фермером, покататися на каяках, постріляти з лука, спробувати бій на шаблях, покращити своє здоров'я... 3. Музична та розважальна складова. Виступ учасників "Голосу країни" (козак Сіромаха, наприклад). козацького театру, музичного гурту "Бандерштат", виступ рідновірів (виїзний музей давньослов'янської культури), виступ фолк DJ (дискотека). Майстер -класи с гончарства, ковальства... Запрошені любителі реконструкції лицарських часів, козацької доби. Можливо залучення толкієністів та інших шануввльників відпочинку на природі. Взагалі у наших планах: етнопоселення (будівництво українських хат, усе поселення і, відповідно, локації фестивалю будуть в етно-стилі та схожим на Чортомлицьку Січ), розвиток зеленого туризму, висадка лісу, чистка ріки, відновлення свердловини, відновлення українських ремесел (гончарня, кузня), пекарня, сироварня, музей козацької культури, зоопарк, ОСВІТНІЙ ЦЕНТР, тимбілдинг, табір для вегетаріанців, аюрведичний лікувальний центр, бджолярна, фестивалі, вирощування екологічно чистих продуктів (обліпиха, спаржа, ягоди, лаванда), вироблення чаїв, відкриття екомагазинів тощо.
# 167.
ID: 5REG21-29906
Назва проекту: Фестиваль “Razomfest”
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1490000
Запитувана сума від УКФ: 990000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Разомфест»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Офлайн - Львів, Онлайн-трансляція - Україна та усі країни світу, де існує Інтернет, Офлайн - Львів, Онлайн-трансляція - Україна та усі країни світу, де існує Інтернет,
Опис проекту: Метою фестивалю «Разомфест» є популяризація автентичних надбань української культури сучасними механізмами комунікації. Цьогорічним напрямком діяльності проєкту є культура лемківської та бойківської етнічних груп. Фестиваль популяризує культурну спадщину Західної України. А саме, поєднання сучасної етномузики, яка набуває все більшої популярності в Україні та закордоном; популяризації історії формування етносу регіону; сприяє розвитку культурно-пізнавального туризму та збільшує туристичну привабливість регіону. В рамках дводенного фестивалю “RAZOMFEST” буде проведено ряд кроссекторальних заходів: виставка унікального автентичного вишитого одягу з приналежністю до етнічних груп; декламування писемного надбання етнічних груп лемків та бойків відомими українськими письменниками та лідерами думок; дводенний концерт відомих та маловідомих музичних виконавців, які окрім своєї творчості будуть виконувати твори, що мають приналежність до лемківської та бойківської етнічних груп; дозвільні заходи гастрономічного та розважального (розіграші, конкурси тощо), що базуються на автентичних цінностях вищезгаданих етнічних груп.
# 168.
ID: 5REG21-29910
Назва проекту: Фестиваль усної оповіді "Озерце"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 596844.0
Запитувана сума від УКФ: 477356.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Дубовецька сільська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Озерце , Дубовецька ТГ , Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проект «Фестиваль усної оповіді «Озерце» буде реалізовано в селі Озерце Дубовецької громади Івано-Франківської області, одному з найменших в регіоні. Метою проекту є створення нового культурного продукту шляхом популяризації вміння усно розповідати історії. Згідно з регламентом: «Фестиваль відбувається у формі змагання в змістовності та майстерності усної оповіді в режимі реального часу». Фестиваль буде проведено вдруге. Минулого року він відбувся у форматі офлайн і зібрав близько 300 відвідувачів. Про Фестиваль позитивно відгукнулись медіа, зокрема Збруч, Еспресо Захід, Читомо. Головою журі Фестивалю є Юрій Андрухович. Завданнями проекту є формування актуальної моделі локальної культурної події, привертання уваги до процесу зникнення «неперспективних» сіл.
# 169.
ID: 5REG21-29912
Назва проекту: Етно-екофест "На хвилях Світязя"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 999310
Запитувана сума від УКФ: 598710
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Волинський національний університет імені Лесі Українки
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Світязь, Шацький район, Волинська область,
Опис проекту: Проєкт полягає у відображенні, збереженні та популяризації культурних традицій та культурної спадщини Волині шляхом організації Етно-еко фестивалю «На хвилях Світязя». Основний результат проєкту - локальний фестиваль - культурний продукт у форматі Етно-еко заходу, що передбачає включення громад до управління та примноження культурної спадщини завдяки налагодженню зв’язків та творчого взаємообміну між молодими та досвідченими майстрами мистецтв заради розбудови ідентичності, посилення культурної складової та туризму в економіці Волині.
# 170.
ID: 5REG21-29950
Назва проекту: Кольорова громада
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 421088.00
Запитувана сума від УКФ: 326870.4
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Пустомитівська міська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Пустомити, Наварія, Семенівка, Милошевичі, Віняви, Береги, Містки, Полянка,
Опис проекту: Кольорова і розвинена громада – це запорука постійного розвитку, руху, мотивації, свята та впізнаваності! Головна мета -це заявити про себе та власну самобутність, популяризуючи власний продукт, тим самим розвиваючи внутрішній туризм та зміцнити партнерство між громадами. Саме це і буде результатом фестивалю, який зуміє зміцнити відносини між громадами та цілими областями; фестиваль зуміє відкрити давню історію усіх громад області; завдяки проведенню фестивалю, буде здійснено безліч культурних обмінів та обмінів досвідом між громадами та всередині області. Загалом, проведення фестивалю «Кольорова громада» зміцнить зв’язки між громадами області та прославить не тільки нашу громаду, а й усіх інших в області, зуміє популяризувати та вивести місцеву культуру на новий рівень в цілій країні
# 171.
ID: 5REG21-29976
Назва проекту: «Сокальщина – історія, культура, архітектура, туризм, українсько-польська співпраця»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1162632.00
Запитувана сума від УКФ: 912147.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Сокальська міська рада Львівської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Варяж, Гута, Тартаків, Сокаль,
Опис проекту: Популяризація культурних традицій, звичаїв, обрядів та культурної спадщини, розвиток культурно-пізнавального туризму, збільшення туристичної привабливості Сокальщини та промоція культурного різноманіття Сокальського краю шляхом проведення трьох фестивалів. Результати: - Розвиток туризму; - Залучення великої кількості населення до проведення культурних заходів в тому числі людей з інвалідністю; - Налагодження зв’язків між місцевою владою та міжнародними організаціями; - Обмін досвідом; - Ознайомлення з історією Сокальської територіальної громади, її культурним надбанням, культурною спадщиною - Посилення культурної та туристично-пізнавальної привабливості регіону; - Пропагування проекту через місцеві ЗМІ та соціальні мережі.
# 172.
ID: 5REG21-29978
Назва проекту: Локальний фестиваль Summer Fest
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 747792.60
Запитувана сума від УКФ: 583674.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "ЗМІНИТИ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: 52434,Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н,с. Павлівка,
Опис проекту: Summer Fest - це локальний фестиваль,що розпочав свою історію у 2019 році, та за 3 роки існування здобув свою ідентичність та цікавість у людей. Головною метою проекту є посилення туристичної та культурної привабливості локального громади за рахунок створення якісно гокультурного продукту у сільській місцевості за рахунок поширення фестивально горуху та залучення до нього широкої верстви місцевого населення.
# 173.
ID: 5REG21-29984
Назва проекту: Етнофестиваль "Дністрові зорі" в м. Городенка
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1249500
Запитувана сума від УКФ: 999500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Городенківська міська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Городенка, Івано-Франківської області,
Опис проекту: Етнофестиваль «Дністрові зорі» - це відкритий етнофестиваль, що містить в собі відновлення народних ремесел, концертні та театралізовані дійства, ярмарки, відтворення побуту та інші культурні напрямки, що можуть бути цікавими для туристів та мешканців громади. Його родзинкою є те, що він відтворює традиції трьох регіонів Буковини, Покуття, Поділля, які близько межують вже довгий час. Метою проекту є підвищення рівня свідомості населення та посилення конкурентоспроможності та туристичної привабливості Городенківщини і регіону Покуття, популяризація культурного надбання, промоції традицій культури та гостинності, шляхом проведення оновленого етнофестивалю «Дністрові зорі». Фестиваль передбачає створення 10 різних локацій, де проводитимуть різнопланові заходи, представлення виробників місцевої крафтової продукції, історичні екскурсії та виступи гуртів, майстер-класи та круглі столи. Ревіталізація фестивалю дасть поштовх для створення нового культурного продукту міжрегіонального масштабу.
# 174.
ID: 5REG21-30026
Назва проекту: Пісні часу війни
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1135000
Запитувана сума від УКФ: 948000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОЗАХИСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "МЕМОРІАЛ" ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТУСА"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект має на меті проведення патріотичного заходу із залученням всіх верст населення для привернення уваги до проблеми війни. Як наслідок посилення ролі суспільства у підтримці ветеранів та накопичення культурного матеріалу даної тематики.
# 175.
ID: 5REG21-30057
Назва проекту: Літературно-мистецький фестиваль «Фрампіль FEST: Політ над Поділлям», приурочений до 220 річниці з дня народження Мавриція Гославського
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 680210
Запитувана сума від УКФ: 538782
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Ярмолинецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с.Косогірка Хмельницького району Хмельницької області,
Опис проекту: Метою проекту є інвестування у розвиток людського капіталу та сприяння утвердженню престижу і популярності культури, ознайомлення широкої авдиторії з творчістю відомого польського поета та фольклориста Мавриція Гославського шляхом проведення фестивалю "Frampil Fest" в с.Косогірка (колишнє містечко Фрампіль) Ярмолинецької селищної ради Хмельницької області, приуроченого до 220 річниці з дня народження поета. Завдяки реалізації проєкту: - популяризовано творчий потенціал видатного польського діяча Мавриція Гославського; - налагоджено міжнародне культурне співробітництво у рамках проєкту; - покращено культурно-естетичний та духовний розвиток жителів громади та регіону; - згуртовано громаду; - підвищено туристичну привабливість громади та регіону.
# 176.
ID: 5REG21-30113
Назва проекту: "Славсько Фанк" щорічний фестиваль української попмузики 70-х років у Славську
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1556055
Запитувана сума від УКФ: 999345
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Славська селищна рада Стрийського району Львівської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт.Славське,
Опис проекту: "Славсько Фанк" - це щорічний фестиваль української попмузики 70-х років у Славську, що покликаний підвищити туристичну привабливість територіальної громади, а також популяризувати українську естрадну пісню 60 - 70 років XX століття (та загалом культуру тих років) через призму музики, мистецтва та традицій. Завдяки тематиці фестивалю Славське зможе охопити широку аудиторію, що охоплює різні покоління українців: як тих, чия молодість припала на 70-ті роки, так і теперішню молодь, в середовищі якої відроджується інтерес до фанк-музики. Проєкт також створює можливості для презентації місцевої бойківської культури та поглиблення участі місцевої громади у культурному житті країни.
# 177.
ID: 5REG21-30114
Назва проекту: «Культурно-мистецький проєкт «Вогонь»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1198665.00
Запитувана сума від УКФ: 998665.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: обласне комунальне підприємство "Центр кіномистецтва та культури"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Краматорськ, м. Лиман,
Опис проекту: Культурно-мистецький проєкт «Вогонь» - це посилення ролі культури в житті суспільства, як об’єднувальної сили; розвиток культури, як конкурентної переваги в суспільстві та бізнесі; розвиток інноваційного та креативного мислення; посилення співпраці ділових та культурних кіл, з ціллю створення інноваційних продуктів; долучення молодих талантів з метою обміну знаннями, розвитку активної громадської позиції; підтримка та поліпшення культурної спадщини та громадських місць. Фестиваль поділяється на 2 основні частини, що дає практичну можливість долучення до нього як місцевих мешканців так і туристів з інших регіонів. "Вогонь" – це арт-іскра Донеччини, що сприятиме сприйняттю регіону як центру культурного розвитку, креативних індустрій, міжкультурного діалогу. Це динамiчне креативне утворення, яка заохочує свободу творчого самовираження, збагачує культурне життя Донеччини.
# 178.
ID: 5REG21-30130
Назва проекту: Фестиваль повітряних зміїв “Dragon fest”
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 974620.00
Запитувана сума від УКФ: 759900.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХОТИНСЬКИЙ БУДИНОК НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ ТА ДОЗВІЛЛЯ" ХОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, РБНТД
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Хотин, Дністровський район, Чернівецька область,
Опис проекту: Проєкт “Фестиваль повітряних зміїв “Dragon fest” передбачає проведення дводенного фестивалю повітряних зміїв, а у повітря одночасно буде запущено більше 150 повітряних зміїв різного розміру, що стане рекордом України і буде занесено до Книги рекордів України на території ДІАЗ “Хотинська фортеця” із залученням учасників з інших куточків України та з-за кордону, а також запровадження міжнародного щорічного фестивалю повітряних зміїв у м. Хотин. Проєкт має на меті підвищення культурно-туристичної привабливості Хотинської громади через створення та проведення масштабного конкурентоспроможного продукту. Фестиваль гармонійно поєднає два світи: історико-архітектурного та креативно-культурний, завдяки локації, де буде проведено захід - територія ДІАЗ “Хотинська фортеця”. Минулорічний досвід проведення фестивалю повітряних зміїв показав, що в разі його реалізації у відомому туристичному місці, можна отримати свої дивіденди, завдяки більшому охопленню аудиторії проєкту та якісній промоції.
# 179.
ID: 5REG21-30182-2
Назва проекту: Проведення етнографічно-гастрономічного фестивалю "Ситий Бойко"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 400000
Запитувана сума від УКФ: 320000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Долинська міська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Долинська ТГ,
Опис проекту: Метою проекту є привернення уваги до етносу бойків шляхом проведення локального етнічно-гастрономічного фестивалю «Ситий Бойко». Це сприятиме у розвитку культурно-етнографічного, гастрономічного туризму, відродженні і популяризації культур праці та традицій. Цілі - промоція культурної, етнографічної та гастрономічної спадщин Бойківщини шляхом представлення особливостей та культур праці старостинських округів Долинської громади, дегустації бойківських страв, проведення дефіле в бойківському одязі, перформансу та виступів народних колективів. Результати: - відродження культурних традицій та гастрономічної спадщини; - акумулювання та співпраця колективів; - популяризація місцевих народних звичаїв, побуту; - підвищення обізнаності громадян про культурний потенціал регіону; - збільшення туристичного інтересу та відвідуваності; - додаткові надходження до місцевого бюджету.
# 180.
ID: 5REG21-30273
Назва проекту: «Володимир 2.0» - відродження фестивалю «Володимир» в оновленому форматі
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1225000
Запитувана сума від УКФ: 976085
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Володимир, Волинська область,
Опис проекту: Колись культовий музичний фестиваль «Володимир» слугував стартовим майданчиком для багатьох гуртів та виконавців, сприяв формуванню музичних смаків волинян та гостей фестивалю. Він проводився з 1993 до 2014 року. Сьогодні особливо актуальним є його відродження у зв’язку з поверненням місту історичної назви - Володимир! Метою фестивалю «Володимир 2.0.» є створення умов для утвердження позиції україномовного культурного продукту як сучасного, якісного і передового серед відвідувачів та гостей фестивалю шляхом проведення серії різножанрових культурних заходів, на яких задіяні українські артисти, художники та митці. В рамках даної культурної події ми масштабуємо локації колишнього фестивалю, акцентуючи увагу саме на україномовному контенті.
# 181.
ID: 5REG21-30448
Назва проекту: Популяризація спільності українсько-польської культури шляхом проведення фестивалю врожаю
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1374229.80
Запитувана сума від УКФ: 998500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр Європейської Інтеграції Слобожанщини"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: селище Білка поблизу м. Тростянець (Сумська область, Україна), м. Богухвала (Польща),
Опис проекту: 1. Промоція національних культур країнами-партнерами Завдання 1.1. Відкриття народних традицій, ретрансляція їх на широкий загал, Завдання 1.2. Надання творчого простору для автентичних фольклорних колективів Завдання 1.3. підтримка талановитих митців, виконавців, колективів етнічних спільнот 2. Формування толерантності, поваги до культури, звичаїв і традицій країни-партнера Завдання 2.1. Обмін досвідом між творчими колективами культурних товариств Завдання 2.2. Заохочення місцевих органів самоврядування до якісного підвищення культурного рівня сіл. 3. Наглядно демонструвати різноманітність українського та польського фольклору Завдання 3.1. Інсценування українських та польських обрядів, демонстрація та дегустація національної кухні Завдання 3.2. Демонстрація прикладного мистецтва та організація майстер-класів
# 182.
ID: 5REG21-30736
Назва проекту: «Червона калина» - фестиваль, де оживає історія
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 973180.64
Запитувана сума від УКФ: 769560.64
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Радомишльська міська рада Житомирської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Ставки Радомишльської територіальної громади Житомирського району Житомирської області,
Опис проекту: «Червона калина» - фестиваль, де оживає історія Проєкт передбачає організацію, проведення та популяризацію місцевого культорологічного стартапу – фестивалю патріотичної пісні «Червона калина». Фестиваль спрямований на уславлення традицій українського народу; патріотичного виховання молоді на кращих зразках народної творчості; вивчення історії українського визвольного руху, українського козацтва та розвиток на цій основі подієвого туризму. Фестиваль є унікальним поєднанням різних галузевих напрямів: історико-культурної матеріальної та нематеріальної спадщини, туризму й мистецтва, які будуть представлені на 9 тематичних мобільних локаціях фесту. Захід проходитиме на території мистецького маєтку «Ставки» (маєток графа Дуніна-Вонсовича 1792 року), який є частиною туристичного маршруту «Velo Regia: королівським шляхом на велосипеді» створеного у 2021 році за підтримки Українського культурного фонду. Особливою привабою фестивалю «Червона калина» є відтворення епізодів справжніх історичних подій на території стародавнього маєтку. Завдяки демонстрації епізодів історичних військових реконструкцій, вишколів, майстер-класів, обрядів під час виконання патріотичних пісень – гості заходу опиняються в місці, де історія оживає.
# 183.
ID: 5REG21-30752
Назва проекту: ОілСітіФест
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 623650.00
Запитувана сума від УКФ: 498920.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури, молоді, фізичної культури та спорту
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львівська обл., м. Борислав., Львівська обл., м. Борислав,
Опис проекту: Борислав – місто з давньою нафтовою історією, в якому активно розвивається туристичний напрямок. Проте в місті бракує події, яка б сприяла розвиткові подієвого туризму. У вирішенні даного питання допоможе організація фестивалю «OilSitiFest». Діятиме у розрізі: історія, культура, особистість. Мета й очікуваний результат: формування автентичного стилю та позитивного іміджу міста; підвищення туристичного потенціалу міста; задоволення міжкультурної комунікації населення; організація змістовного дозвілля; популяризація активних форм відпочинку; урізноманітнення мистецьких заходів регіону; задоволення культурно-естетичних потреб жителів громади і гостей міста; прищеплення культури відвідування фестивалів.
# 184.
ID: 5REG21-30857
Назва проекту: Фестиваль "Воргол. Сила стихій"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 547343.00
Запитувана сума від УКФ: 437348.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури і туризму Кролевецької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Воргол,
Опис проекту: Фестиваль у селі Воргол Кролевецької громади буде проводитися вдруге і має всі шанси стати найвідвідуванішим заходом сімейного відпочинку північної України. У 2022 році була обрана назва «Воргол. Сила стихій» як символ об’єднання природних елементів, що створюють світову гармонію. Як і Україна, що знаходиться у центрі найзапекліших соціально-політичних подій, тільки об’єднавшись зможе вистояти та вийти на новий рівень розвитку. Найяскравіші діячі культури, мистецтва, ремесел Сіверщини, лідери суспільної думки, влада та підприємці – 24-25 червня всі зберуться у місці, де панує атмосфера взаєморозуміння та радості життя, для обміну досвідом, створення нових знайомств, усвідомлення людини як найважливішого елемента історії та культури.
# 185.
ID: 5REG21-30933
Назва проекту: Кулінарний фестиваль - конкурс «Рубіжанський борщик»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 416.42
Запитувана сума від УКФ: 348.22
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальна установа "Культурно-спортивний центр"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Рубіжанська міська територіальна громада,
Опис проекту: 29 травня 2021 року Рубіжанська територіальна громада запровадила фестиваль «Рубіжанський борщик». Фестиваль – конкурс на кращий борщ проводився з метою популяризації традиційної української страви серед жителів Рубіжанської ОТГ. Основними завданням його були: - відродження і розвиток народних традицій національної кухні; - поширення різних рецептів борщу серед населення; - популяризація найкращих традицій, звичаїв та обрядів українського народу, а також змістовного дозвілля населення громади та гостей фестивалю; - розвиток дружніх взаємовідносин між учасниками і глядачами фестивалю. Захід проводився на безоплатній основі для учасників. Результатом проведення свята стало велике об’єднання людей: команд – учасників та глядачів. Після вдалого досвіду в проведенні фестивалю постало питання розвитку заходу та вихід на регіональний рівень.
# 186.
ID: 5REG21-30974
Назва проекту: Другий Всеукраїнський фестиваль історичної пісні та поезії «Шабелина 2022"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 876704.00
Запитувана сума від УКФ: 614384.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд родини Грицаків"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Воля Якубова, Львівська обл.,
Опис проекту: Патріотизм – це сучасно! Від УПА до АТО. Хто такий Андрій Мельник?. Під такими девізами пройде Другий Всеукраїнський фестиваль історичної пісні та поезії «Шабелина 2022» у селі Воля Якубова, що на Дрогобиччині, у рідному селі провідника УПА – Андрія Мельника, і приурочений 80 річниці створення УПА. Мета – показати через сучасну історичну пісню, поезію, створення мистецьких творів, реконструкцію бою, організацію мистецько-історичних квестів, що ця тема може захоплювати надзвичайно широкі аудиторії, особливо молодь, ветеранів АТО, нащадків борців за незалежність. Видати брошуру з QR кодами «Шабелина 2022», з подальшим розповсюдженням по країні.
# 187.
ID: 5REG21-31128
Назва проекту: Morshyn Classic Fest
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 999932
Запитувана сума від УКФ: 0768932.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління соціально-гуманітарної політики Моршинської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Моршин,
Опис проекту: Morshyn Classic Fest - фестиваль класичної музики, який відбуватиметься просто неба на двох центральних локаціях: в Амфітеатрі міського парку та на території Мармурового Палацу - пам’ятки місцевого значення. Концепція заходу спрямована на представлення та популяризацію класичної музики. Подія вийде за межі особистого простору класичної музики та за межі класичних фестивалів, які ми звикли бачити, вона представить нове бачення класики та кросоверу за допомогою новітніх технологій відео графіки з елементами світлового та вогняного шоу. Оперне дійство буде представлене як сучасне обличчя. Виконавці зі світовим ім’ям, десятки музичних інструментів та яскрава музика, що з перших нот занурює у світові хіти класичної музики.
# 188.
ID: 5REG21-31153
Назва проекту: Всеукраїнський гастрономічний фестиваль «ЩУКА-FEST».
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 894828.00
Запитувана сума від УКФ: 724928.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Старокостянтинів, м. Старокостянтинів,
Опис проекту: Метою фестивалю "ЩУКА FEST" є відтворення, збереження та популяризація гастрономічних традицій нашого краю починаючи з ХІІ ст. А саме страв і напоїв меню князя Василя-Костянтина Острозького. На межі Поділля та Волині при злитті річок Случі та Ікопоті розташована резиденція князів Острозьких. Князь любив поїсти та почастувати своїх гостей зі СМАКом та пишністю. Однією з найулюбленіших головних страв княжого меню є щука. Результат: співпраця науковців із замку Острозьких та рестораторів дасть змогу поринути в атмосферу історичного минулого і скуштувати відтворене автентичне, унікальне княже меню. Гасло фестивалю: «Фестиваль, що СМАКує». Родзинка свята: Зірковий гість.
# 189.
ID: 5REG21-31161
Назва проекту: Фестиваль “CowBassFest”
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 393550.00
Запитувана сума від УКФ: 293550.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальна установа "Копичинецький міський Центр Культури і Дозвілля" Копичинецької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Копичинці, Копичинці,
Опис проекту: Місцевий фестиваль “CowBassFest” який, спрямований на популяризацію, розвиток та промоцію ковбасної місцевої продукції та продуктів регіональних крафтових виробників; сприяння міжкультурного діалогу, пошуку нових творчих зв’язків та створення позитивного іміджу Копичинецької громади. Подія сприятиме досягненню операційної цілі - створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу у “Стратегії розвитку Копичинецької громади” через запровадження проведення щорічного фестивалю CowBassFest, розвинути культуру малих галузевих фестивалів в місцевих громадах в регіоні.
# 190.
ID: 5REG21-31185
Назва проекту: Фестваль-ярмарок "Щедрості і таланту" в с. Саф'яни
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 983302
Запитувана сума від УКФ: 784302
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Саф'яни, Ізмаїльський район, Одеська область,
Опис проекту: Основна мета Проєкту: розвинути регіональну культуру, сформувати нематеріальну культурну спадщину півдня Одеської області. Зменшити рівень конфліктності в соціумі в період реформ та зовнішнього тиску. Показати, що Україна – це багатонаціональна країна, в якій живуть і розвиваються всі мешканці, незалежно від національної приналежності. Основні результати Проєкту: розширити пізнаванність бессарабської культури та Саф’янівської сільської територіальної громади, підвищити усвідомлення культурних цінностей мешканцями Бессарабії, зменшення рівня конфліктності в соціумі.
# 191.
ID: 5REG21-31276
Назва проекту: Мандрівний фестиваль духовної музики ITER ORGANUM
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 625000
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури, молодіжної політики спорту та туризму Барської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Вінниця, Гнівань, Бар, Дунаївці, Підлісний Мукарів, Кам'янець-Подільський, Кременець,
Опис проекту: Мандрівний фестиваль духовної музики ITER ORGANUM (у перекладі з латини - «Шлях органу» або «Органна подорож») спрямований на те, щоб посилити туристичну привабливість культурного маршруту Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова завдяки проведенню низки органних концертів та супутніх подій у населених пунктах вздовж маршруту: Вінниця, Гнівань, Бар, Маліївці, Підлісний Мукарів, Дунаївці, Кам’янець-Подільський, а також у місті Кременець, який розташований на іншій українській ділянці Шляху святого Якова - Via Regia. Фестиваль зможе об'єднати у спільному гуманітарному просторі декілька областей з акцентом на спільній європейській спадщині, що дозволить сформувати міцні культурні, економічні та соціальні зв'язки, давши поштовх новим проєктам у сферах локальної культури та туризму. Також проєкт є чудовою нагодою запросити високопрофесійних виконавців у малі громади та познайомити мешканців зі світовою класикою.
# 192.
ID: 5REG21-31364
Назва проекту: XV Молодіжний фестиваль живої музики “Rock на селі”
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 935155.40
Запитувана сума від УКФ: 746155.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Виконавчий комітет Кролевецької міської ради Конотопського району Сумської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Алтинівка, Конотопського району, Сумської області, с.Алтинівка, Сумської обл., Конотопського р-ну,
Опис проекту: Молодіжний фестиваль живої музики “Rock на селі” було засновано у 2003 році у селі Алтинівка, тоді ще Кролевецького (нині-Конотопського) району. Це самобутній захід, який, крім цікавих дводенних рок-концертів молодих виконавців пропонує учасникам і відвідувачам насолодитися колоритом українського села у всіх його проявах: від простої і ситної кухні до випробувань саморобної техніки; душевності і щирої простоти у спілкуванні до нестримного виявлення позитивних емоцій. На ньому завжди панує дружня атмосфера, добрий гумор, повага і толерантність. ПроведенняXV фестивалю живої музики «Рок на селі» є засобом організації цікавого і змістовного культурного дозвілля для громади села та гостей з усієї країни, сприяє розвитку та поширенню української рок-культури, шляхом створення молодим виконавцям рок-музики умов для презентації власної творчості. 25 молодих українських колективів зможуть прийняти участь у фестивалі всеукраїнського рівня, без значних капіталовкладень з їх боку,через 100% реалізацію своїх можливостей під час виступу на фестивальній сцені. Збільшиться кількість україномовного культурного продукту , який здатний задовольнити інтереси та потреби аудиторії у різних музичних стилях, жанрах, напрямах (70% контенту - це авторські твори колективів), що сприяє культурному розвитку не лише місцевого, а й населення регіону, формуванню української ідентичності. Протягом 14 років щорічно збільшується кількість заявок, розширюється географія заходу, приїзд учасників із різних куточків країни зумовлює його привабливість для публіки, кількість якої вже зросла до 4000 чоловік.Завдяки розвитку фестивалю підвищується рівень туристичної привабливості Кролевеччини, багатої на визначні та цікаві пам’ятки. Втілення проєкту сприяє формуванню партнерств між секторами культури, освіти, туризму та представниками органів місцевого самоврядування, враховуючи, що складові фестивалю це концерти, воркінги, виставки, туристична привабливість події із відповідними атракціями. «Рок на селі» - позитивний приклад того, як можна працювати над формуванням традицій, соціальної згуртованості, підсиленням культурної ідентичності громадян .
# 193.
ID: 5REG21-31441
Назва проекту: Родинний фестиваль "Софіївська толока"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 407994.24
Запитувана сума від УКФ: 305494.24
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури,туризму,молоді та спорту виконавчого комітету Софіївської селищної ради Криворізького району Дніпропетровської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: селище міського типу Софіївка Криворізького району Дніпропетровської області, смт Софіївка Криворізького району Дніпропетровської області,
Опис проекту: Мета- виявлення талановитих родин громади, презентація їх талантів.Популяризація елементів нематеріальної культурної спадщини громади.. Результат- об'єднання мешканців, можливість проявити свої таланти,демонстрація розмаїття культурних звичаїв та обрядів, спільний відпочинок.
# 194.
ID: 5REG21-31451
Назва проекту: Фестиваль "GoodoK_Fest"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 774747
Запитувана сума від УКФ: 669077
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Гайворонська міська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Гайворон,
Опис проекту: Фестиваль "GoodoK_Fest" спрямований на розвиток туристичного та креативного потенціалу Гайворонської ОТГ, присвячений збереженню та популяризації Гайворонської вузькоколійної залізниці. Проектом передбачено паровозний ретро-тур, с зупинками по туристичним маршрутам історії та культурної спадщини краю, становленню залізниці. Плануємо створення сценарію з театралізованим антуражем екскурсій, виготовлення інформаційних стендів фестивалю, фуд-зони, мистецькій простір, музичні колективи, фотозони. Очікувана кількість аудиторії - 5000 осіб.
# 195.
ID: 5REG21-31494
Назва проекту: ІІІ Всеукраїнський фестиваль "Акорди гармоні над Ташанню" в м. Зіньків Полтавської області
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 375000
Запитувана сума від УКФ: 315000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури, спорту та інформаційного забезпечення виконавчого комітету Зіньківської міської ради, ВКС та ІЗ виконкому ЗМР.
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Зіньків Полтавської області.,
Опис проекту: Проєкт «ІІІ Всеукраїнський фестиваль «Акорди гармоні над Ташанню!» - спрямований на збереження та подальший розвиток духовних, історичних, культурних цінностей та традицій, популяризацію народної творчості та народних інструментів, зокрема української гармонії, удосконалення виконавської майстерності, виявлення та підтримку нових талановитих гармоністів. В пріоритеті для Зіньківської територіальної громади створити власний проєкт, який дасть можливість підвищити інтерес до народної творчості, у тому числі до музичного інструменту – гармонії, популяризувати та відродити гру на гармоні на Зіньківщині, та надати підтримку новим талановитим гармоністам, особливо учасникам з обмеженими можливостями задля включення осіб з інвалідністю в активне суспільне життя. Даний проєкт стимулюватиме розвиток культурно-пізнавального туризму та туристичного сервісу.
# 196.
ID: 5REG21-31504
Назва проекту: Гастрономічний фестиваль «Купинська ковбаса»
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 375000
Запитувана сума від УКФ: 300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури, національностей, релігій та туризму Городоцької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Купин,
Опис проекту: Фестиваль націлений на промоцію нематеріальної культурної спадщини, розвиток креативного і туристичного потенціалу Купина, і Городоцької міської територіальної громади вцілому. Результатом проєкту буде іміджевий стрибок Купина, як умовно “нового” привабливого історико-культурного центру Поділля.
# 197.
ID: 5REG21-31576
Назва проекту: Стрілки АРТ ФЕСТ
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1782380
Запитувана сума від УКФ: 991380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЕДЕМ-РЕЗОРТ ЕНД СПА”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Стрілки Львівська обл.,
Опис проекту: Стрілки Арт Фестиваль – унікальний регіональний проект, покликаний привернути увагу до невідомої культурно-історичної місцевості Бібреччини, показати здобутки минулого та альтернативний розвиток цього округу у майбутньому. Наша ідея полягає у створенні культурно-мистецького осередку, який приверне увагу молодих, креативних людей, туристів та місцевих мешканців до мистецького продукту – Парку сучасної скульптури (Парк 3020). Який своєю чергою популяризує сучасне українське мистецтво, а саме сучасну скульптуру та знаходиться у 30 км від Львова у с. Стрілки. Мистецько-культурний центр у с. Стрілках вже є візитною карткою не лише Львівської області, а й всієї України. Місія локального фестивалю полягає у поєднанні етно-культури регіону та нових форм творення цієї культури, які зараз відображені у Парку 3020. Це стане прикладом, як маленьке українське село, в якому проживає 550 осіб, може стати мистецько-культурним осередком цілого регіону.
# 198.
ID: 5REG21-31587
Назва проекту: Фестиваль мистецтв "Мамина сорочка"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 674100
Запитувана сума від УКФ: 539280
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Горлиця"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Полтава, Україна,
Опис проекту: Фестиваль мистецтв “Мамина сорочка” створений благодійною організацією “Горлиця” у партнерстві з Центром культури та дозвілля Полтавської міської територіальної громади. Він спрямований на популяризацію української сучасної та фольклорної творчості і довгострокову підтримку та розвиток талановитих дітей. У рамках фестивалю реалізовується благодійний проєкт “Тепло серця” для дітей з інвалідністю. Його мета - сприяння процесу соціальної реабілітаціі, виявлення таланту та розвитку їх творчих можливостей. Також для всіх учасників фестивалю у рамках Проєкту проводиться семінар-тренінг “Повір у себе” за участі кращих педагогів різних вокальних та хореографічних шкіл і творчих спеціалістів, а також педагогів-коректорів, які мають досвід роботи в галузі інклюзії.
# 199.
ID: 5REG21-31598
Назва проекту: Фестиваль " Петрівські субітки"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 200000
Запитувана сума від УКФ: 180000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Костринська сільська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Вишка, Ужгородський район ,Закарпатська область,
Опис проекту: В с. Вишка проводиться фестиваль "Петрівські субітки. Цей фестиваль належить до рідкісних календарних обрядів літнього циклу, що збереглися лише у західних слов’ян, і проводиться у ніч на свято апостолів Петра і Павла. Приуроченість до Петра і Павла визначила назву Петрівські.Висота субіток залежала від кількості вулиць, які брали участь у обряді. Між хлопцями різних частин села існувало змагання: чия субітка буде вищою, і горітиме довше.
# 200.
ID: 5REG21-31682
Назва проекту: Конкурс української та європейської академічної музики" Мистецькі перлинки"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 150000
Запитувана сума від УКФ: 100000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Дитяча школа мистецтв Долинської міської ради"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Долинська Кіровоградської області,
Опис проекту: Хочеться зацікавити учнів мистецьких шкіл до виконання української та європейської музики в академічній манері, а для кращого виконання - створити належні технічні умови. В умовах 21 сторіччя забуваються традиційне виконання класичної та народної української музики, на якій тримається наша культура. Тож, ми хочемо привернути увагу до неї і учнів, і слухачів громади.
# 201.
ID: 5REG21-31719
Назва проекту: Фестиваль "Різдвяна зірка"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 375490.00
Запитувана сума від УКФ: 253490.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Виконавчий комітет Софіївської селищної ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Софіївка, Дніпропетровська область,
Опис проекту: Фестиваль "Різдвяна зірка" засновано у 2018 році. Фестиваль створено за ініціативи Софіївського селищного голови Петра Сегедія та за підтримки керівниці Дніпропетровського регіонального офісу Програми U-LEAD з Європою Олени Тертишної. За період з 2018 по 2020 рік участь у фестивалі взяло понад 150 колективів з усієї України. У 2020 році фестиваль отримав рекорд України, як «Наймасштабніший український децентралізаційний онлайн фестиваль-конкурс вертепів» Метою фестивалю є розвиток українського аматорського мистецтва, відтворення, популяризація та збереження народних звичаїв, свят, традицій та обрядів, сприяння розширенню мистецько-художнього світогляду учасників, збагачення їх духовності, встановлення творчих стосунків між аматорами художньої творчості територіальних громад. Як результат ми прагнемо щоб у фестивалі до 2025 року році взяли участь всі 1470 територіальних громад з 24 областей України.
# 202.
ID: 5REG21-31721
Назва проекту: Історичний етнофестиваль "Бойки степу"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1229772
Запитувана сума від УКФ: 885532
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури Роздільнянської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Новоукраїнка Роздільнянського району Одеської області, Село Новоукраїна, Роздільнянський район, Одеська область,
Опис проекту: Популяризація унікальної культурної спадщини вимушених переселенців з Бойківщини (місцеві звичаї та традиції, страви) на території Роздільнянської територіальної громади шляхом проведення історичного етнофестивалю "Бойки степу". Створення конкурентоспроможного туристичного продукту, що сприятиме формуванню позитивного іміджу громади та інтеграції Одеського регіону у загальноукраїнський культурний код.
# 203.
ID: 5REG21-31793
Назва проекту: Фестиваль "Муравський шлях"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 360
Запитувана сума від УКФ: 300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: всі населені пункти Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської област,
Опис проекту: Мета проекту: визначення ідентичності Близнюківщини через історичний екскурс. У XVI-XVIII століттях цими землями проходив Муравський шлях. Сучасна територія громади входила до складу земель Вольностей Війська Запорізького. Ця сторінка історії, попри наявність двох однакових курганів (близнюків) тих часів, яким селище Близнюки, а зараз і вся громада, зобов’язана своєю назвою, безпідставно забута. Результати: розкриття туристичного потенціалу Близнюківської громади завдяки створенню конкурентноспроможного культурного продукту. Створення з пам’яток архіології місцевого значення – курганів-близнюків «туристичного магніту».
# 204.
ID: 5REG21-31801
Назва проекту: Найкраща українська плачинда
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 900000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Центр культури і дозвілля Зеленогірської селищної ради"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Зеленогірське,
Опис проекту: Вперше на території Зеленогірської селищної ради відбудеться Фестиваль української Плачинди. Дата проведення планується на 10 вересня 2022 року. Організатори Фестивалю запрошують всю громаду та гостей області і інших регіонів приєднатись до святкування пирога: насолодитися кулінарними витворами нашої кухні,співочими талантами нашої землі, помилуватися роботою декоративно прикладного мистецтва, майстрів нашої громади, взяти участь в різноманітних конкурсах, майстер - класах . Популярна Плачинда в нашій громаді , уявити собі традиційний недільний обід без цього частування досить складно. Любов до цієї страви глибоко увійшла в українську культуру нашого регіону. А видів пирогів настільки багато, що кожен зможе вибрати відповідний для себе варіант. Відмінним блюдом для обіду будуть плачинди з картоплею, м’ясом, капустою,печінкою,грибами,сиром,солоним сиром,зеленю,кабаком,яблуком - які подають гарячими до недільного столу. На Фестивалі пирога для гостей підготовлена спеціальна (по тематиці заходу) музично-розважальна фольклорна програма, яка складається з жартівливих побутових українських народних пісень та гумору. До того ж, глядачі почують популярні українські народні та популярні сучасні пісні у незвичайних музичних обробках.
# 205.
ID: 5REG21-31823
Назва проекту: Фестиваль "Народних та художніх промислів Черкащини"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 614500
Запитувана сума від УКФ: 614500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Творча спілка "Народних та художніх промислів"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Черкаси,
Опис проекту: Забезпечення розвитку, популяризація всіх видів і жанрів традиційного народного мистецтва народних майстрів, які створюють художні вироби декоративно-вжиткового призначення, що здійснюють на основі колективного освоєння і спадкоємного розвитку традицій народного мистецтва збагачення культури українського народу, відродження та розвиток міні-майстерень традиційних народних промислів. Міні-майстерні-робоче місце майстра, яке облаштоване певним обладнанням за напрямком роботи майстра, та працюють для розвитку та популяризації, цього виду творчості на своїй території з певними слоями населення. В реалізації данного проекту маємо намір провести Фестиваль "Народної та художньої творчості майстрів Черкащини" різних направлень в творчості (ткацтво, гончарство, художня майстерність), для детального, наглядного показу роботи міні-майстерні (робочого місця майстра), для заохочення населення у навчанні та подальшому відкритті міні-майстерень. В рамках Фестивалю маємо намір залучити майстрів, які наглядно проведуть майстер класи для бажаючих.
# 206.
ID: 5REG21-31838
Назва проекту: Етнофестиваль "Жартівливої та сороміцької пісні"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 505325.00
Запитувана сума від УКФ: 396400.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради Черкаської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Григорівка Черкаського району Чекаської області,
Опис проекту: Етнофестиваль «Жартівливої та сороміцької пісні» заснований етнічними козаками Придніпров’я у 2017 році і з того часу став традиційним заходом, що проводиться на території Бобрицької територіальної громади (село Григорівка), та має на меті гуртування та єднання українців навколо народних традицій методом відродження, підтримки та просування національних цінностей. Як результат, проведення фестивалю сприяє розвитку культурно-пізнавального туризму громади, формуванню сталого партнерства між виконавцями; та збереження нематеріальної культурної спадщини (жартівливі та сороміцькі пісні), як важливої ланки національного коду.
# 207.
ID: 5REG21-31899
Назва проекту: Фестиваль середньовічної культури "Срібний Татош"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1382220
Запитувана сума від УКФ: 997465
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КАЛГАН-А"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт. Чинадійово, Мукачівський р-н, Закарпатської обл.,
Опис проекту: Проєкт є продовженням, започаткованого у 2012 році, однойменного заходу на території замку Сент-Міклош. Метою поданого на конкурс проєкту є виведення знакового для Закарпаття фестивалю середньовічної культури «Срібний Татош» на якісно новий рівень. Розробка та апробація успішної моделі проведення тематичного масового заходу, що стане імпульсом до підвищення загального рівня таких подій на Закарпатті. Серед очікуваних результатів проєкту визначено: виконання всіх складових програми проєкту, розширення аудиторії (відвідувачі, учасники) та пізнаваності фестивалю, розробка та презентація сталої стратегії проведення фестивалю середньовічної культури «Срібний Татош» та поширення успішного досвіду на інші тематичні заходи Закарпаття.
# 208.
ID: 5REG21-31988
Назва проекту: Фестиваль "Поліська пані Картопелька"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 746980
Запитувана сума від УКФ: 583480
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Овруцька міська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Овруч, Коростенський район, Житомирська область,
Опис проекту: Фестиваль «Поліська пані Картопелька» покликаний розкрити особливості Овруцького краю, його принади і таємниці, відродити культурні традиції, зберегти їх, показати кулінарні таланти древлянського краю через відродження старовинних і самобутніх рецептів приготування страв із картоплі. Результатом реалізації проекту буде проведення масштабного картопляного карнавалу, встановлення нового рекорду України та видання збірки старовинних та сучасних кулінарних рецептів страв з картоплі.
# 209.
ID: 5REG21-32067
Назва проекту: АРТ-фестиваль "Подільський Манчестер"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 540424.78
Запитувана сума від УКФ: 540424.78
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальна установа Дунаєвецької міської ради "Міський культурно-мистецький, просвітницький центр"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Дунаївці Кам'янець-Подільського району Хмельницької області,
Опис проекту: Проєкт АРТ-Фестиваль «Подільський Манчестер» має на меті відтворення життя та побуту народностей (поляки, німці, євреї), які населяли місто та працювали на його розвиток у ХІХ ст. та місцевого населення старого міста Дунаївці.
# 210.
ID: 5REG21-32076
Назва проекту: Всеукраїнський відкритий фестиваль - конкурс української народної пісні та декоративно - ужиткового мистецтва "Соловейко"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 320000
Запитувана сума від УКФ: 300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Центр творчості дітей та юнацтва"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Тернопіль,
Опис проекту: Пошук нових талантів, популяризація серед дітей та молоді творчої спадщини нашого народу - української народної пісні, оволодіння юними співаками художнім та емоційним досвідом за допомогою залучення їх до народної пісенної творчості, спрямування знань, умінь і навичок на активне естетичне осягнення змісту народних пісень, використання в творчому процесі духовного потенціалу особистості.
# 211.
ID: 5REG21-32143
Назва проекту: Заплава Фест
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 989340
Запитувана сума від УКФ: 791472
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ МІСТА ІРПІНЬ "КОЛЕДЖ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Ірпінь, Київська область,
Опис проекту: Мета: мобілізувати громадськість і привернути увагу влади до питання збереження природного та історичного об’єкта - заплави річки Ірпінь. Результат: посилення уваги жителів і влади міста Ірпінь щодо збереження заплави - природної екосистеми та чинника комфорту проживання в Ірпені. ZaplavaFest згуртує екосвідомих людей, поєднавши екологічну, історичну та культурну тематику. Фестиваль передбачає дискусійні майданчики та лекторії, майстер-класи та корисні розваги для дітей і дорослих, виставки фото та картин, екомандрівки лісом та заплавою, концерт, ярмарок та фуд зону. ZaplavaFest проводиться вдруге - у 2021 році наша ініціативна група проводила його за власні кошти. Фестиваль отримав позитивні відгуки і має попит на масштабування.
# 212.
ID: 5REG21-32161
Назва проекту: "Сіверська повідь"
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 999892
Запитувана сума від УКФ: 999892
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна, Сумська область, Конотопський район, місто Путивль,
Опис проекту: Зробивши аналіз фестивальної діяльності, нами було прийнято рішення про створення кардинально нового музичного фестивалю творчості. Більшість українських фестивалів є поверховими, не здатними розкрити історичний потенціал місцевості. Ми виділили дві мети. Перша — інтертеймент, друга - розвиток туристичного потенціалу унікального міста на Сумщині. Наша мета - створення фестивалю, який за форматом буде тематичним музичним парком. Людина, потрапивши на цей фестиваль, матиме змогу зануритись в певну історико-етнографічну атмосферу, стати співучасником яскравого музичного перформансу. Фестиваль стане своєрідним перехрестям, де будуть перетинатися історія та сучасність. «Сіверська повідь» стане унікальною платформою для взаємодії виробників та споживачів, дасть потужний поштовх для розвитку туризму та крафтингу Путивльщини. В планах — створити в Україні інтеграційний проект, в якому можна було б чітко сформувати культурний простір. І на цій платформі займатися інтеграцією європейської та української культури.
# 213.
ID: 5REG21-32192
Назва проекту: «Добромиль – файно-фест »
Лот: ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 650875
Запитувана сума від УКФ: 500750
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Добромильська міська рада Самбірського району Львівської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Добромиль Львівська область Самбірський район,
Опис проекту: Коротка інформація про проект * «Добромиль-файно-фест» - фестиваль, покликаний презентувати історичну спадщину міста Добромиля та його околиць, популяризувати унікальні культури самобутніх етнічних груп Карпат – бойків та лемків, підвищити туристичну привабливість територіальної громади. В основі фестивалю - 2 тематичні блоки, які гармонійно поєднуватимуть в собі історію та культуру старої галицької провінції та сучасність. Проект розрахований на широку аудиторію та різні вікові категорії : від дітей , які з отримають неоцінений досвід минулого, до старшого покоління які отримають нові враження від суча