Міжнародної співпраці

УВАГА! Обов'язковий перелік документів для подачі на конкурс:

  1. Проєктна заявка (подається в електронній формі, що заповнюється на сайті УКФ);
  2. Кошторис Проєкту (спеціальна таблиця EXCEL, яку можна знайти на сайті УКФ. Детальні інструкції із заповнення кошторису є однією із вкладок завантаженого файлу). 
  3. Для заявника - повний (розширений) витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (ЄДР), сформований не раніше дати оголошення про проведення конкурсного відбору проектів за відповідним Лотом (документ у форматі PDF). Звертаємо особливу увагу на те, що в умовах воєнного стану та протягом одного місяця з дня його припинення або скасування надання/отримання відомостей/інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі шляхом безпосереднього доступу до них, проводиться/забезпечується з урахуванням особливостей, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 209 "Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану". Враховуючи зазначене, рекомендуємо завчасно подбати про отримання витягу з ЄДР.;
  4. За наявності партнера – лист(и) про наміри співпраці від партнера (-ів) або Протокол про наміри співпраці. Скан-копію оригіналу (у форматі PDF) слід завантажити у додаткові документи. Зразок листа/протокола про наміри співпраці в кінці Інструкції. Звертаємо увагу на наявність підписів та печаток (за наявності).
  5. Для партнера: національні проєкти – повний (розширений) витяг з ЄДР партнера, сформований на момент подання аплікаційного пакета, для міжнародного партнера – реєстраційний документ за встановленою формою, обов’язково з завіреним перекладом (документ у форматі PDF) – завантажити у додаткові документи. Звертаємо увагу на наявність підписів та печаток (за наявності).
  6. Робочий план проєкту - зразок плану наприкінці документу;
  7. План проєкту (документ у форматі PDF).

Проєкт міжнародної співпраці — це культурно-мистецький проєкт, що передбачає реалізацію проєкту в Україні та/або за кордоном у партнерстві з іншими юридичними особами всіх форм власності (підприємствами, установами та організаціями). Заявник має бути резидентом України, а один з партнерів – нерезидентом. Заявником і партнером цього типу проєкту не може бути фізична особа-підприємець.

Документи

2023 Кошторис
Подача заявок: 16 Січня 2023 18:00 — 28 Лютого 2023 18:00
Подання заявки на конкурс завершено