Індивідуальний

УВАГА! Обов'язковий перелік документів для подачі на конкурс:

  1. Проєктна заявка (подається в електронній формі, що заповнюється на сайті УКФ);
  2. Кошторис Проєкту (спеціальна таблиця EXCEL, яку можна знайти на сайті УКФ. Детальні інструкції із заповнення кошторису є однією із вкладок завантаженого файлу).
  3. Повний (розширений) витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (ЄДР), сформований не раніше дати оголошення про проведення конкурсного відбору проектів за відповідним Лотом (документ у форматі PDF). Звертаємо особливу увагу на те, що в умовах воєнного стану та протягом одного місяця з дня його припинення або скасування надання/отримання відомостей/інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі шляхом безпосереднього доступу до них, проводиться/забезпечується з урахуванням особливостей, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 209 "Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану". Враховуючи зазначене, рекомендуємо завчасно подбати про отримання витягу з ЄДР;
  4. Робочий план проєкту - зразок плану наприкінці документу;
  5. План проєкту (документ у форматі PDF).

Індивідуальний проєкт — це культурно-мистецький проєкт, який реалізується за ініціативи та участі одного заявника. Тільки цей тип проєкту відкритий для подання заявок фізичними особами-підприємцями.

Документи

2023 Кошторис
Подача заявок: 16 Січня 2023 18:00 — 28 Лютого 2023 18:00
Подання заявки на конкурс завершено