+38 (099) 638-52-73 info@ucf.in.ua

Міжнародної співпраці

УВАГА! Обов'язковий перелік документів для подачі на конкурс:

  • проектна заявка (електронна форма, що заповнюється в особистому онлайн-кабінеті на сайті УКФ);
  • Зразок № 1 до проектної заявки «Робочий план проекту» (документ у форматі PDF);
  • Зразок № 2 до проектної заявки «Запланована програма заходу» (документ у форматі PDF);
  • кошторис проекту (спеціальна таблиця EXCEL, яку можна знайти на сторінці відповідної конкурсної програми);
  • повний (розширений) витяг з ЄДР з інформацією, сформований на момент подання аплікаційного пакета (документ у форматі PDF). Замовити витяг можна на сайті Міністерства юстиції України (витяг платний, для замовлення витягу потрібен електронний цифровий підпис особи, яка створює запит);
  •  за наявності партнера (крім Дніпровської міської ради) – лист(и) про наміри співпраці від партнера (-ів): скан-копія оригіналу у PDF. Зразок листа про наміри співпраці – Зразок № 4 до Інструкції – завантажити у додаткові документи. Звертаємо увагу на наявність підписів та печаток (за наявності).
  • за наявності партнера (крім Дніпровської міської ради) – повний (розширений) витяг з ЄДР партнера, сформований на момент подання аплікаційного пакета, для міжнародного партнера – реєстраційний документ за встановленою формою + завірений переклад (документ у форматі PDF) – завантажити у додаткові документи (формат PDF). Звертаємо увагу на наявність підписів та печаток (за наявності).

Проект міжнародної співпраці — це культурно-мистецький проект, що передбачає реалізацію проекту в Україні та/або за кордоном у партнерстві з іншими юридичними особами всіх форм власності (підприємствами, установами та організаціями). Заявник має бути резидентом України, а один з партнерів – нерезидентом. Заявником і партнером цього типу проекту не може бути  фізична особа-підприємець.

Документи

2022 Кошторис Інструкція ЛОТ 5. Регіональна ініціатива. Дніпро
Подача заявок: 01 Лютого 2022 18:00 — 14 Березня 2022 18:00
Подання заявки на конкурс завершено