ЛОТ 2. Кроссекторальні проєкти зі збереження культурної спадщини

Інструкція для заявників ЛОТ 2

Пріоритети підтримки ЛОТ-у:

  • дослідження культурної спадщини та популяризація її серед широкої аудиторії, в тому числі шляхом створення цифрових платформ та продуктів: нових веб-сайтів (оновлення вже існуючих), мобільних додатків, інтерактивних мап, розробка ігор, онлайн квестів, 3D екскурсій тощо. 
  • вивчення, збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини через нові форми та підходи, в тому числі з залученням дітей та молоді; 
  • створення інтерактивних бібліотечних та музейних просторів, впровадження архівних, бібліотечних та музейних послуг доступних онлайн (зокрема цифровий квиток, віртуальна читальна зала), віртуальний тур, квест онлайн, мобільних додатків для інтерактивної взаємодії архівів, бібліотек та музеїв з відвідувачами, створення широкого спектру активностей наживо та онлайн для маломобільних (інклюзивних) категорій населення, впровадження імерсивних технологій. 

Загальний бюджет ЛОТ-у* – 40 млн грн**

Мінімальна сума гранту (не може бути зменшена): 500 тис. грн 

Максимальна сума гранту (не може бути збільшена): 3 млн грн 

У рамках ЛОТ-у підтримується тільки сектори: культурна спадщина.

Пріоритетні продукти ЛОТ-у: 

  • цифрова платформа (веб-сайт, мобільний додаток/застосунок); 
  • цифровий продукт (інтерактивна мапа, ігри, онлайн квест, 3D екскурсія, програмне забезпечення); 
  • цифрові архів, бібліотека, музей; 
  • інтерактивний архівний, бібліотечний, музейний простір. 

* УКФ залишає за собою право не витрачати всі кошти, передбачені цим ЛОТ-ом.

** Звертаємо увагу, що бюджет ЛОТ-у може змінитися як у сторону збільшення, так і у сторону зменшення, після затвердження Верховною Радою України Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік».

Заявниками ЛОТ-у можуть бути юридична особа всіх форм власності або фізична особа-підприємець, що зареєстрована на території України відповідно до чинного законодавства не менше, ніж за два роки на дату оголошення конкурсу та має відповідний досвід діяльності у сфері культури.

Подача проектної заявки на конкурс: 19.11.2021 – 31.01.2022 (до 18.00 за київським часом)

Конкурсний відбір: 01.02.2022 – 17.05.2022

Реалізація проектів включно з поданням звітності: з дати підписання Договору про надання гранту Фондом, але не раніше 30 квітня, до 31.10.2022

Контакти: [email protected]

Конкурси лоту

Програма відбувається: 19 Листопада 2021 — 31 Жовтня 2022