+38 (099) 638-52-73 info@ucf.in.ua

ЛОТ 1. Культурно-туристичний маршрут

Інструкція для заявників

Пріоритети підтримки ЛОТ-у:

  • підтримка створення нових культурно-туристичних маршрутів з обов'язковим включенням об’єктів історико-культурної спадщини до них;
  • сприяння розвитку сталих (сформованих) культурних маршрутів, які включають об’єкти культурної спадщини, демонструють локальне культурне різноманіття регіону (ремесла, традиції, обряди тощо) та можуть інтегрувати як складову екологічний туризм.
  • розбудова партнерств між представниками секторів культури / туризму та органами місцевого самоврядування з метою промоції культурного різноманіття регіону, розвитку культурно-пізнавального туризму.

Загальний бюджет ЛОТ-у ‒ 20 млн грн*

Мінімальна сума гранту (не може бути зменшена): 50 тис. грн

Максимальна сума гранту (не може бути збільшена): 1 млн грн

В рамках ЛОТ-у підтримується тільки сектор «культурні і креативні індустрії»


*Звертаємо увагу, що бюджет ЛОТ-у може змінитися як у сторону збільшення, так і у сторону зменшення, після затвердження ВРУ Закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік».

Заявником ЛОТ-у може бути орган місцевого самоврядування, що зареєстрований на території України (окрім реєстрації в столиці та обласних центрах), без обмежень щодо строку реєстрації; юридична особа всіх форм власності або фізична особа-підприємець, що зареєстрована на території України (окрім реєстрації в столиці та обласних центрах) відповідно до чинного законодавства не менше, ніж за рік на дату оголошення конкурсу та має відповідний досвід діяльності у сфері культури та/або розвитку культурно-пізнавального туризму.

Подача проектної заявки на конкурс: 02.12.2020 – 01.02. 2021 (до 18.00 за київським часом)

Конкурсний відбір: 01.02.2021 – 30.04.2021

Реалізація проектів включно з поданням звітності: з дати підписання Договору про надання гранту Фондом, але не раніше 30 квітня, до 30.10.2021

Конкурси лоту

Програма відбувається: 01 Грудня 2020 — 30 Жовтня 2021