ЛОТ 2. Культура і ветерани

Інструкція для заявників ЛОТ 2

Пріоритети ЛОТ-у: 

 • підтримка культурно-мистецьких проектів, що сприяють соціальній реінтеграції ветеранів, а саме учасників бойових дій, що брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та членів їхніх сімей;
 • реабілітація ветеранів, а саме учасників бойових дій, що брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, засобами культури та мистецтва;
 • створення нових та поширення існуючих комеморативних практик про учасників та події відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, формування колективної пам’яті.

Прямою цільовою аудиторією проектів мають бути ветерани, а саме учасники бойових дій, що брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та члени їхніх сімей. Вітаються партисипативні методи роботи з прямою аудиторією. 

Бюджет ЛОТ-у: 10 млн грн

Мінімальна сума гранту (не може бути зменшена): 100 тис. грн 

Максимальна сума гранту (не може бути збільшена): 700 тис. грн 

Пріоритетні продукти ЛОТ-у (список не є вичерпним): 

 • вистава 
 • видання 
 • виставка/експозиція
 • відеоконтент
 • радіоконтент
 • телепередача 
 • фестиваль
 • медіаплатформа 
 • креативний простір (хаб)
 • інформаційна кампанія

Зверніть увагу: всі проекти за підтримки Фонду мають бути україномовними або передбачати переклад українською мовою!


Партнер – Міністерство у справах ветеранів України.

Міністерство у справах ветеранів України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей ветеранів.

Заявником ЛОТ-у може бути юридична особа всіх форм власності або фізична особа-підприємець, що зареєстрована на території України відповідно до чинного законодавства не менше, ніж за рік на дату оголошення конкурсу (20.11.2020 р.) та має відповідний досвід діяльності з прямою цільовою аудиторією – ветеранами, а саме учасниками бойових дій, що брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та членами їхніх сімей.

Важливо! На конкурс програми можуть подаватися виключно організації, які брали участь у конкурсі ідей та успішно пройшли освітню частину програми з отриманням відповідного сертифікату.

Подача проектної заявки на конкурс: 20.11.2020 - 15.01.2021, до 18:00 (конкурс ідей) та 15.03.2021 - 19.04.2021 до 18.00 (за київським часом) (подання аплікаційних пакетів)

Конкурсний відбір: 20.04.2021 – 21.06.2021

Реалізація проектів включно з поданням звітності: з дати підписання Договору про надання гранту Фондом, але не раніше 30.03.2022, до 30.09.2022

Конкурси лоту

Програма відбувається: 20 Листопада 2020 — 30 Вересня 2022