Program registery Grand Event

#
ID
Project name
Rating
General budget
The requested amount from the UCF
LOT 1. Large-scale cultural projects
1.
ID: 5GRAND13-03085
Project name: Триєнале сучасного мистецтва. УКРАЇНСЬКИЙ ЗРІЗ. «У ГЛИБОКОМУ ЧАСІ»
Rating: 282
General budget: 3050000
The requested amount from the UCF: 2100000
Competition type: International
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадське об’єднання Галицького району міста Львова «Вірменська – тридцять п’ять»
Cities of implementation: Львів (Україна), Каунас (Литва),
Project description: Триєнале сучасного мистецтва «УКРАЇНСЬКИЙ ЗРІЗ» це спільна виставка не менше 15-ти українських проєктів, яка відбудеться восени 2022 року у Львові і в Каунасі (Литва) в рамках річної програми Європейського Союзу «Каунас - Європейська столиця культури 2022». За концептуальною складовою «У ГЛИБКОМУ ЧАСІ» проєкт має на меті представлення та критичний огляд сучасного українського мистецтва, посилення міжнародної співпраці між митцями, дієвцями культури та креативних індустрій. Проєкт є мистецьким дослідженням сучасного стану, взаємодії та взаємовпливу між людським, технологічним і природним. Портфель із двох виставок доповнюють дискусійні, промоційні та інформаційні події із загальним охопленням аудиторії понад 70 тис осіб.
2.
ID: 5GRAND13-03325
Project name: Звуки Чорнобиля: музичний фестиваль, інтерактивна виставка та міжнародний форум
Rating: 279
General budget: 8046334.00
The requested amount from the UCF: 5511464.00
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «ЛАВІНА КОНЦЕРТ»
Cities of implementation: Київ, Україна, Світ,
Project description: Масштабний міжнародний соціальний культурно-мистецький проект — фестиваль Звуки Чорнобиля, що включає в себе проведення концерту та нічного івенту, з виступами 15 українських та міжнародних артистів, масштабну інтерактивну виставку з 6 просторами та міжнародний форум CHRNBL, з 22 експертами з 10 країн, спрямований на формування об’єднаної української ідентичності, через популяризацію правдивих історичних подій та процесів об’єднання української нації навколо Чорнобиля, які призвели до відновлення Незалежність України, звільнення від тоталітарного режиму та розпаду Радянського Союзу.
3.
ID: 5GRAND11-02725
Project name: XIX Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри»
Rating: 279
General budget: 9638321.00
The requested amount from the UCF: 5994671.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТАВРІЙСЬКІ ІГРИ»
Cities of implementation: Херсонська обл., м.Скадовськ, м. Київ,
Project description: У Фестивалі беруть участь громадяни України від 6-ти до 16-ти років , в т.ч. з тимчасово окупованих територій. До складу журі входять відомі фахівці музичної індустрії та мас-медіа. Участь для конкурсантів є безкоштовною. Результати: конкурсанти-понад 2000 тис, глядачі open air-60 тис, телеаудиторія- понад 3 млн, інтернет аудиторія- 2 млн, висвітлення: 250 публікацій та 35 сюжетів в ЗМІ. Мета: Знайти талановитих дітей, надавати їм можливість для творчої реалізації; Ознайомити широкий загал з талановитими дітьми України за допомогою усіх видів комунікацій; Обмін досвідом між досвідченими фахівцями музичної галузі, та тими, хто лише стає на цей шлях; Сприяння розвитку української музичної індустрії;
4.
ID: 5GRAND11-00113
Project name: Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM 2022
Rating: 277
General budget: 6258210.17
The requested amount from the UCF: 4265217.72
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Анімаград»
Cities of implementation: м. Київ, вся Україна – онлайн освітня програма,
Project description: Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM 2022 - це масштабний проєкт, який охопить Схід, Захід, Центр та Південь України, пройде в 12 містах у 12 різних регіонах. Це щорічний фестиваль анімації у м. Київ 7-11 вересня 2022, покази та лекції у Житомирі, Луцьку, Сєвєродонецьку, Херсоні, Маріуполі, Миколаєві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та Івано-Франківську. Це якісне наповнення програм, нові конкурсні роботи, сучасні шедеври української та світової анімації, безкоштовна дитяча та освітня програма (майстер-класи, лекції, воркшопи визнаних та висококваліфікованих фахівців анімаційної індустрії України та світу), нетворкінг івенти. Особливість 2022 року - інтенсив з анімаційної кінокритики та фокус на створенні короткого анімаційного метру через проведення круглих столів та дискусій на тему освіти, виробництва та дистрибуції із залученням іноземних експертів.
5.
ID: 5GRAND11-00718
Project name: Фестиваль "Тарас Бульба" - 31/22
Rating: 275
General budget: 3165310
The requested amount from the UCF: 2115310
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "ДОМНА"
Cities of implementation: м. Дубно, Рівненська область, м.Київ,
Project description: "Тарас Бульба" один з найстарших українських фестивалів, який щорічно проводиться у древньому місті Дубно на Рівненщині вже понад 30 років. Фестиваль "Тарас Бульба" – ровесник незалежної України!
6.
ID: 5GRAND11-30695
Project name: Національний Сорочинський ярмарок - 2022
Rating: 274
General budget: 7814104.80
The requested amount from the UCF: 5462777.05
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Сорочинський ярмарок"
Cities of implementation: село Великі Сорочинці, Миргородський район, Полтавська область,
Project description: Національний Сорочинський ярмарок – ґранд-подія в Україні загальнонаціонального масштабу та міжнародного рівня, комплекс культурно-мистецьких, фестивальних, виставкових та науково-просвітницьких заходів, які вирізняються масштабністю і залученням широкого кола людей різного віку. Сорочинський ярмарок органічно поєднує: історію, культуру, етнографію, обрядовість, народні художні промисли, сучасне мистецтво, дипломатію та потужну економічну складову, яка презентує українського товаровиробника та є центром єднання і консолідації українців зі всього світу
7.
ID: 5GRAND11-01169
Project name: Організація та проведення 9-го всеукраїнського міжнародного кінофестивалю для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест»
Rating: 273
General budget: 3281728.01
The requested amount from the UCF: 2019608.01
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ТРАФІК ФІЛМЗ”
Cities of implementation: Київська область, Дніпровська область, Львівська область, Чернівецька область, Донецька область, Луганська область, Харківська область, Черкаська область, Одеська область, Сумська область, Івано-Франківська область, Рівненська область, Житомирська область, Полтавська область, Волинська область, Чернігівська область, Дніпропетровська область, Вінницька область, Миколаївська область,
Project description: Чілдрен Кінофест – найбільший в Україні безкоштовний міжнародний кінофестиваль для дітей і підлітків, заснований у 2014 році з метою популяризації кіномистецтва серед широкого загалу, розвитку практик родинного культурного дозвілля та залучення дітей до перегляду і створення кінофільмів. Фестиваль відбувається у гібридному форматів – одночасно у понад 20 містах України та онлайн, і залучає аудиторію понад 40 000 глядачів. До програми фестивалю входять Міжнародна конкурсна програма, показ ретроспективи та Конкурс дитячих фільмів. Щороку Чілдрен Кінофест співпрацює з благодійними організаціями, службами дітей, фондами, для залучення населення із вразливих соціальних груп: постраждалих від війни на сході України, сиріт, дітей з інвалідністю.
8.
ID: 5GRAND13-00417
Project name: "Феномен української моди”
Rating: 273
General budget: 7320239
The requested amount from the UCF: 5022339
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "ТИЖДЕНЬ МОДИ"
Cities of implementation: Київ,
Project description: “Феномен української моди” – масштабна мультимедійна експозиція присвячена 25-річчю сучасної української моди. Виставка поєднуватиме найінноваційніші формати: інтерактивні, діджитальні та імерсивні. Проєкт посилить занурення глядача у світ української моди, надасть розуміння, як працює індустрія зсередини, простимулює відвідувачів розвивати власні креативні навички. Фізичне експонування знакових речей українських дизайнерів підкреслить вплив моди на сучасну українську культуру, суспільство та актуалізує збереження, переосмислення та осучаснення національних культурних традицій. Проєкт представить моду у новому демократичному вимірі й продемонструє багатотисячній аудиторії здобутки індустрії з часів заснування (у 1997 році дизайнери отримали від Українського Тижня Моди заклик об'єднуватись в індустрію), підкреслить її розвиток у найважливіших напрямках - sustainability, діджиталізації, інклюзивності.
9.
ID: 5GRAND11-01138
Project name: Місяць авторських читань у Львові 2022
Rating: 269
General budget: 2673040
The requested amount from the UCF: 2279040
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Львівська міська громадська організація «Мистецька рада «Діалог»
Cities of implementation: м. Львів, м. Дрогобич (Львівська обл.),
Project description: Місяць авторських читань – найбільший транскордонний літературний фестиваль Центральної Європи. У 2022-ому МАЧ протягом липня паралельно відбудеться у 6 містах Європи – Брно, Остраві (Чехія), Кошицях, Прешові, Братиславі (Словаччина) і Львові (Україна). Спеціальним гостем фестивалю у 2022 році є Ісландія і це означає що 31 ісландський, 16 українських, 8 чеських і 7 українських авторів стануть учасниками львівської частини фестивалю. Також 6 українських письменників відвідають всі міста господарі цьогорічного МАЧ. Крім того, цьогоріч до проведення фестивалю доєднується місто Дрогобич, де планується провести 7-денний марафон за участі 14 письменників. МАЧ було започатковано у 1999 році чеським видавництвом «Větrné mlýny». Протягом 20 років у проекті взяли участь письменники з Франції, Канади, Білорусі, Словенії, Польщі, Німеччини, Іспанії, Грузії, Туреччини. За більш ніж 20-ти річну історію, фестиваль поєднав у цьому літературному маршруті різні міста - Брно, Острава (Чехія), Кошице, Братислава (Словаччина), Вроцлав (Польща). Україна і м. Львів від 2015 року є постійною учасницею МАЧ, навіть незважаючи на світову пандемію, коли фестиваль змушений був відбуватися лише онлайн у 2020-ому і 2021-ому році. За 8 років в українській частині фестивалю взяли участь 98 українських авторів і 252 закордонних письменника з 8 різних країн.
10.
ID: 5GRAND11-05059
Project name: ХІIІ Фестиваль звичаєвої культури “Живий Вогонь" єднає Україну!
Rating: 267
General budget: 4262069.00
The requested amount from the UCF: 2983617.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Крайове Товариство “Вінницький козацький полк імені Івана Богуна”
Cities of implementation: с. Якушинці, Якушинецька ОТГ, Вінницька обл., м. Вознесенськ, Миколаївська обл., м. Дніпро, Дніпропетровська область., м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.,
Project description: Мета проєкту - формування української ідентичності та розвиток культурної екосистеми, шляхом масштабування ХІІІ Міжнародного фестивалю звичаєвої культури «Живий Вогонь», ідея фестивалю полягає у відтворенні та демонстрації автентичних обрядів, козацьких звичаїв та бойових мистецтв, народної музики та хореографії. Реалізація проєкту передбачає проведення заходів у с. Якушинці, м. Вознесенськ, м. Дніпро, м. Кривий Ріг, а також онлайн. До участі у фестивалі буде залучено 15 козацьких організацій, 50 творчих колективів, 60 майстрів народних ремесел, продемонстровано 4 автентичні обряди. Досягнення мети проєкту формує позитивний імідж України та українців, сприяє міжкультурному діалогу та інтернаціоналізації української культури, утворює міжсекторальні партнерства, зберігає та популяризує культурну спадщину.
11.
ID: 5GRAND13-03466
Project name: Ukrainian Film Hub / Gogol Hub
Rating: 266
General budget: 7403147.96
The requested amount from the UCF: 4917420.96
Competition type: International
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВЕРТІГОЕФІКС"
Cities of implementation: Україна, Німеччина, Польща, Чехія, Литва, Латвія, Іспанія, Швейцарія,
Project description: Мобільний хаб, який курсуватиме найвизначнішими кіноподіями світу, поєднуючи функції українського прес-бюро, студії подкастів та open-air кінотеатру і популяризуючи інноваційну онлайн-платформу для копродукції. Онлайн-хаб дасть змогу українським кінематографістам створювати ефективні копродукції та покращить обізнаність іноземних продюсерів про аудіовізуальний сектор України.
12.
ID: 5GRAND12-06103
Project name: Фестиваль Авангарду
Rating: 265
General budget: 6055984.76
The requested amount from the UCF: 4227579.0
Competition type: National
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ФУНДАЦІЯ "КУЛЬТАУРА"
Cities of implementation: Київ, Одеса,
Project description: Фестиваль Авангарду – масштабна культурна подія, яка включає в себе серію виставок на 8 локаціях в Києві та Одесі, авангардний балет, лекції, екскурсії від кураторів і волонтерів та триденний Форум Авангарду. Під час Форуму буде розроблена стратегія створення Музею Авангарду в Києві. Фестиваль має на меті показати Україну, як центр європейського авангарду, висвітлити еволюцію авангарду від прото авантагрду та народного мистецтва до сучасного мистецтва, відвоювати символічний капітал у країни агресора, перемогти стереотип про вторинність українського мистецтва, промотувати українське мистецтво серед широкої аудиторії в Україні та світі й закласти фундамент майбутнього Музею Авангарду в Києві.
13.
ID: 5GRAND11-03973
Project name: Архів Майдану
Rating: 263
General budget: 5995813.22
The requested amount from the UCF: 4804051.22
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “Постмен-Україна”
Cities of implementation: Київ,
Project description: Maidan Archive – масштабна ґранд подія, що складається з аудіовізуального виставкового проєкту в Національному центрі “Український Дім” та веб-платформи maidanarchive.org, присвячених українському протесту. В основі проєкту – фотографія як найдемократичніший культурний формат сьогодення.  Ядром стануть фотографії українського протесту, зроблені українськими та світовими фотографами і очевидцями цих подій.  Експозиційна частина буде відкриватись перформансом у вигляді опери "Maidan Archive", створеним формацією НОВА ОПЕРА, що після прем’єри стане  аудіовізуальним супроводом виставки. Всі роботи для виставки будуть надруковані і обрамовані в музейній якості, а після її завершення будуть передані до фондів Музею Революції Гідності.
14.
ID: 5GRAND11-02051
Project name: Фестиваль українського духу «Бандерштат»
Rating: 263
General budget: 7460000.00
The requested amount from the UCF: 4000000.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Бандерштат"
Cities of implementation: Село Рованці Луцького району Волинської області (Боратинська територіальна громада),
Project description: Мета: посилить роль української культури у житті суспільства шляхом демонстрації широкій аудиторії у понад 6 500 000 осіб кращих культурно-мистецьких і бізнесових практик України на авторитетному фестивалі українського духу із шістнадцятирічною історією. Результати: розширено доступ до культурних подій для різних категорій населення та соціального статусу; на одній території і в один час поєднано різні традиційно непоєднувані сектори культури та бізнесу, створено міжсекторальний діалог між лідерами думок і відвідувачами для спільного формування меседжів про перезавантаження країни, національну ідентифікацію народу і подолання кризових настроїв; проєкт продемонстрував широкій світовій аудиторії український конкурентоспроможний інноваційний продукт з шести різних секторів культури; проєкт посилив серед відвідувачів відчуття української ідентичності та приналежність до одного культурного простору; збільшено кількість покупців та споживачів українського культурного продукту.
15.
ID: 5GRAND11-06905
Project name: Міжнародний фестиваль світла та медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival
Rating: 260
General budget: 5895443.05
The requested amount from the UCF: 4125966.19
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ІНДЖОЙ МЕДІА”
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект Kyiv Lights Festival - перший в Україні міжнародний фестиваль світла та медіа-мистецтва, метою його є організація та проведення інноваційної культурно-мистецької події європейського рівня заради розвитку та популяризації медіа-мистецтва в Україні, ствердження Києва як культурного та туристичного центру Європи та підвищення освіченості сучасних художників в напрямку медіа-арту. Результатом проекту стане підготовка та проведення міжнародного конкурсу з 3D-мапінгу та позаконкурсної програми робіт кращих медіа-художників світу на різних локаціях міста Києва (міські будівлі, мурали, діджитал-екрани), а також підготовка та проведення освітньої частини фестивалю від найкращих фахівців в області мапінгу з України та світу.
16.
ID: 5GRAND11-04691
Project name: Варсава
Rating: 259
General budget: 6305000
The requested amount from the UCF: 4850000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВ "Продюсер плюс"
Cities of implementation: м. Київ, c. Сковородинівка, Харківська обл.,
Project description: Варсава - це масштабний культурно-мистецький проект - фестиваль сучасного мистецтва, свободи та філософії, що присвячений багатій філософській та культурній спадщині Григорія Савича Сковороди саме в 300-річчя від народження постаті. Подія, яка має за мету актуалізувати та популяризація серед молоді та широкої аудиторії культурний потенціал творчий феномену Григорія Сковороди в контексті сучасності шляхом реалізацію мистецької комплексної програми заходів у місті Києві офлайн та онлайн та популяризації через широку комунікаційну кампанію. Протягом 2-х тижнів у вересні аудиторія отримає різносторонній досвід зустрічі з філософією та постаттю Сковороди через різіні форми сучасного мистецтва.
17.
ID: 5GRAND11-05358
Project name: 5 міжнародний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN - 2022
Rating: 258
General budget: 6792500.00
The requested amount from the UCF: 4748000.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Інститут культурної політики"
Cities of implementation: місто Тульчин, Вінницька область,
Project description: Міжнародний open air фестиваль «OperaFest Tulchyn» проходить на території палацу Потоцьких, пам’ятки національного значення, який має назву «Подільський Версаль». Відомий стартап в сфері культури, об’єднує багато мистецьких чинників та туристичний компонент, відвідали у 2021 році понад 57 тисяч осіб та передивилися онлайн трансляцію 102 тисячі осіб. Структура фестивалю дозволяє презентувати до 12 оперних вистав без жанрових із використанням сучасних технологій, за допомогою яких відтворюється атмосфера оперного театру. Опери лунають українською мовою або надається переклад українською на інтерактивній стрічці. Програма побудована від класичної опери до сучасних мюзиклів та рок опер, що дозволяє залучити широку аудиторію В рамках фестивалю відбувається проект KIDS OPERAFEST, що додає потужний освітній компонент у масштабну мистецьку подію України. Стратегічна мета фестивалю: популяризація культурної спадщини та історичних традицій міста Тульчин за допомогою якісного культурного фестивального продукту, що сприяє зміцненню міжнародних та регіональних культурних зв’язків, залучає туриста та впливає на інвестиційну привабливість регіону. Результатом реалізації проекту є: 1. інтеграція матеріальної культурної спадщини Національного значення – Палацу Потоцьких в життя громади, що дозволяє залучати кошти різних фондів на реставрацію Палацу та впорядкування території, яка має площу 9 га 2. Вплив на формування аудиторії - прихильників оперного мистецтва, зокрема залучення молоді до високого мистецтва завдяки нестандартній формі презентації оперного мистецтва просто неба 3. Розробка алгоритмів адаптації важких оперних вистав для показу просто неба завдяки використанню новітніх технологій та інноваційних підходів, що вплинуло на формування мистецького ринку країни (започаткування модної течі: презентація оперних перфоменсів просто неба)
18.
ID: 5GRAND11-06897
Project name: День української музики на Atlas Weekend
Rating: 257
General budget: 3339675.00
The requested amount from the UCF: 2337315.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТВІЙ НАЙКРАЩИЙ ФЕСТИВАЛЬ
Cities of implementation: Київ,
Project description: День української музики на Atlas Weekend - це масштабна подія фестивалю Atlas Weekend, яка проводиться в перший день фестивалю та є абсолютно вільною до відвідування широкою аудиторією - прихильниками фестивалю та української сучасної музичної сцени. Протягом першого дня гості фестивалю мають можливість наживо послухати відомі українські гурти та виконавців, таких як OTORVALD, Viviennе Mort, Alina Pash, Один в каное, 5’nizza, та ін, а також познайомитися з “молодими” українськими виконавцями та гуртами, що розширюють музичні вподобання слухача, такі як: mountain breeze, Tvorchi , FO SHO, Тонка, YUKO, WELL, Львівський Танцювальний клуб. Вперше у 2022 році під час проведення першого відкритого дня буде організована та проведена музична конференція Music Conference Ukraine, яка об’єднає “молодих” музикантів, українських музичних продюсерів, представників українських радіостанцій, представників музичних лейблів. Метою проекту є сприяння розвитку українського музичного культурного продукту та культурний розвиток українського суспільства шляхом проведення відкритого дня української музики на Atlas Weekend.
19.
ID: 5GRAND11-02326
Project name: Tone of voice сучасної української фантастики
Rating: 247
General budget: 3101305.28
The requested amount from the UCF: 2000041.28
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Громадська організація "Мистецьке об'єднання "Стендаль"
Cities of implementation: 25 населених пунктів України (Київ, Львів, Чернігівська, Сумська, Харківська, Донецька, Луганська, Полтавська, Кіровоградська, Дніпропетровська, Запорізька області), Польща (Варшава, Кельце, Краків, Зелена Гура, Тримісто (Ґданськ, Ґдиня, Сопот), Чехія (Прага), Австрія (Відень), Німеччина (Брауншвейг, Гамбург),
Project description: Пакет ініціатив, які на національному (11 областей України) та міжнародному (Польща, Австрія, Німеччина, Чехія) рівнях презентують сучасних українських письменників-фантастів. Проєкт передбачає залучення партнерів із різних професійних сфер - видавничий бізнес, профільні інституції, медіа, блогінг, IT, наука, громадський сектор; широку інформаційно-просвітницьку кампанію; становлення української фантастики як бренду цікавого для українського та закордонного читача; формування читацького ком’юніті за характеристиками: зацікавлення українським культурним продуктом, критичне мислення, пошук науково обґрунтованих рішень глобальних викликів сучасності. Результат – потужна спільнота фахівців, які працюють із українською фантастикою (видавці, автори, культурні менеджери, агенти, перекладачі) та широка аудиторія прихильників; інтерес до української фантастики з-за кордону. Ядро проєкту – тур одного із найбільш впізнаваних авторів України Макса Кідрука та нової генерації авторів-фантастів.
20.
ID: 5GRAND11-00101
Project name: Фестиваль соціальних інновацій та нової музики "План Б"
Rating: 247
General budget: 6123942.00
The requested amount from the UCF: 4253942.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Культурна агенція А"
Cities of implementation: Харків,
Project description: Фестиваль соціальних інновацій та нової музики “Plan B” — це дводенний музичний фестиваль Plan B Night, що відкриває нові українські та європейські музичні імена, триденна конференція-нетворкінг Plan B Day з сайд-програмою виставок та воркшопів, акселератор соціокультурних проєктів Idea Boot Camp.
21.
ID: 5GRAND11-32035
Project name: Креативні індустрії та культурні коди України в рамках Київського міжнародного економічного форуму
Rating: 247
General budget: 7776007.20
The requested amount from the UCF: 3708100.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “ФОРУМ МЕНЕДЖМЕНТ КОМПАНІ”
Cities of implementation: Україна, ЄС, США, Центральна Азія, Близький Схід. (Грузія, Велика Британія, Гонконг, Швейцарія, Катар, Німеччина, Польща, Австрія, Литва, Португалія, Румунія, Франція, Бельгія, Швеція, Китай, Люксембург, Нідерланди та ін.),
Project description: Київський міжнародний економічний форум об'єднає тисячі учасників та глядачів з України та понад 40 країн світу, українських й міжнародних спікерів з бізнесу, влади, культури та суспільства та стане платформою для пошуку нових ідей та шляхів розвитку країни, покращення її іміджу за кордоном, підвищення інвестиційної привабливості, розкриття креативного потенціалу. Через панельні дискусії, присвячені майбутньому креативних індустрій, розкриттю культурних кодів України, форум всебічно вивчає, аналізує, формує та висвітлює питання українського та глобального економічного порядку денного, привертає увагу до можливостей та потенціалу креативних сфер. Місія проєкту: сприяти інтеграції України у світову спільноту в якості рівноправного перспективного гравця, розкрити її економічний, креативний та інноваційний потенціал.
22.
ID: 5GRAND11-00063
Project name: Фестиваль-Переберія міських культур Межа
Rating: 246
General budget: 5000600.00
The requested amount from the UCF: 3500605.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Культурно-мистецька агенція Брама"
Cities of implementation: Івано-Франківськ,
Project description: “Фестиваль-Переберія міських культур Межа” має на меті сформувати принципово новий культурний простір, підкріплений етнографічною та історичною базою та націлений на представлення актуальної культурної інформації. Створити платформу для міжкультурного діалогу, залучивши різні хронологічні та етнічні пласти української міської культури, сформувавши діалог між традицією і сучасністю. В межах платформи виокремлено шість ключових напрямків (література, музика, лекторій, культура, театр, ярмарок), які вичерпно залучають основні культурні виміри фестивалю. Кожен із обраних напрямків має функціонувати як автономне культурне середовище, пов’язане при цьому з рештою напрямків загальнофестивальним середовищем, презентованими історичними епохами і залученими учасниками.
23.
ID: 5GRAND11-28904
Project name: Фестиваль сучасної опери "Nova Opera Days"
Rating: 242
General budget: 3096659
The requested amount from the UCF: 2081139
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТРОПОЛІС ПРОДАКШН"
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: "Nova Opera Days" - перший в Україні фестиваль сучасної опери, який демонструє здобутки сучасних українських композиторів в контексті здобутків світової музично-театральної спільноти. Фестиваль складається освітньої програми - серії майстер-класів із розширених технік співу, сучасної режисури, оперної конференції, шоукейсу опер молодих українських композиторів. Фінальним акордом проєкту стане прем'єра опери композитора Максима Шалигіна та формації НОВА ОПЕРА, створена на замовлення фестивалю. Окрім того, заплановано покази опер із Німеччини, Великобританії, Ізраїля та Греції.
24.
ID: 5GRAND11-00905
Project name: Кінофестиваль Subtitle Odesa
Rating: 242
General budget: 4293465
The requested amount from the UCF: 2096965
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Джей Ес Фільмс"
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Міжнародний кінофестиваль “Subtitle Film Festival” з 2012 р. проводиться в м. Кілкенні, Ірландія і є авторитетною масштабною культурною подією. В 2021 в обмеженому форматі фестиваль відбувся в Одесі, в 2022 вдруге планується проведення “Subtitle Odesa” (13-19 червня) в розширеному форматі. Фестиваль спрямовано на популяризацію світового кіно з видатними акторськими роботами, також відкриття нових імен та розширення можливостей для акторів, агентів акторів та кастинг-директорів з Європи та України. В програмі фестивалю також передбачено освітні події та кінопокази вибраних європейських кінострічок для широкої аудиторії. Тривалість фестивалю - 7 днів, 6 локацій. Дві локації для демонстрації кінофільмів (25 показів) та проведення майстер-класів і творчих зустрічей, інші чотири - для проведення професійної частини заходу – професійні зустрічі європейських та українських акторів, кастинг директорів, агентів, продюсерів та режисерів. Запланована кількість запрошених іноземних кінопрофесіоналів – 120, запрошених до участі акторів до 30 (з них 10 українських). Загальна кількість гостей та відвідувачів фестивалю - близько 6000 тис.. Офіційний сайт фестивалю http://subtitlefest.com/staging/?fbclid=IwAR37di5ZLfZwIOSMoMXUuYVEUEmWaJuDo46CiejsGuxRVMGbOVXIskti6AA Сторінки в соціальних мережах: https://www.facebook.com/search/top/?q=subtitle https://www.instagram.com/subtitlefestival/?fbclid=IwAR2B7hIAP-ZpGgZeGNLA8mQ3LwAKHFMkQ1ytj4nm4__K2BtwsTDVieiWIb8
25.
ID: 5GRAND11-02604
Project name: Ґранд-фестиваль «Зірки світової опери»
Rating: 241
General budget: 8570072.00
The requested amount from the UCF: 5999182.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Київське міське відділення творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України»
Cities of implementation: Одеса, Харків, Львів,
Project description: Проект «Зірки світової опери» цього року стане фестивалем, події якого відбудуться у трьох українських містах - Одесі, Харкові та Львові. Це серія опен-ейр концертів та майстер-класів за участю найкращих українських оперних солістів, які виступають на провідних оперних сценах світу.
26.
ID: 5GRAND11-26258
Project name: Крос-культурний open air фестиваль «СКОВОРОДА '300»
Rating: 237
General budget: 8571428.90
The requested amount from the UCF: 5999999.90
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» (ДП «ХНАТОБ»)
Cities of implementation: місто Харків,
Project description: Крос-культурний open air фестиваль «СКОВОРОДА '300» – масштабна мистецька подія, присвячена актуалізації і промоції наукової та творчої спадщини легендарної постаті української історії Григорія Сковороди, 300-річчя якого Україна святкуватиме у 2022 році. Метою фестивалю є створення молодіжного мультимистецького хабу, в якому сучасне покоління зможе реалізувати свої творчі ідеї, переосмисливши філософські постулати видатного філософа. У межах фестивалю буде проведено ряд творчих відборів для молоді, результати яких буде представлено під час основної програми. Центральною подією фестивалю стане презентація музично-динамічного перформансу на музику І. Карабиця та тексти Г. Сковороди «Сад Божественних пісень», що акумулює у собі основну ідею фестивалю – формування нових сенсів української ідентичності.
27.
ID: 5GRAND13-29840
Project name: Відновлення та впорядкування військових поховань Першої світової війни та міжвоєнного періоду на території Чеської Республіки та України
Rating: 233
General budget: 4647165.29
The requested amount from the UCF: 3250169.59
Competition type: International
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Комунальне підприємство Івано-Франківської обласної ради з питань пошуку та перепоховання жертв воєн, депортацій та репресій тоталітарних режимів «Пам’ять»
Cities of implementation: Місто Івано-Франківськ, Україна, Місто Калуш, Івано-Франківська область, Україна, Місто Пардубице, Чеська Республіка,
Project description: Ідея проєкту – це збереження світової пам’яті про загиблих воїнів різних національностей Першої світової війни, похованих на території України, та увіковічення національної української пам’яті про загиблих воїнів армії Української Народної Республіки, полеглих на території Чеської Республіки у міжвоєнний період. Ідея буде реалізована шляхом відновлення та впорядкування військового цвинтаря та здійснення перепоховань військових на території міста Калуш (Україна) та спорудження пам’ятника воїнам Української Народної Республіки у місті Терезін (Чеська Республіка), який було знищено після Другої світової війни.
28.
ID: 5GRAND11-30495
Project name: Фестиваль вульчних культур BATTLE SCHOOL
Rating: 228
General budget: 2902566.00
The requested amount from the UCF: 2001802.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАРТОН-ГРУП"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета фестивалю вуличних культур - це популяризація вуличних культур як інструменту заохочення молоді до сміливого висловлювання, самовираження та соціалізації, а також привернення уваги влади до великого культурного голоду молодих людей на хіп-хоп культуру. Для цього буде проведено масштабний фестиваль зі змаганнями у формі батлу за чотирьма дисциплінами: брейкданс, діджеїнг, графіті та українськомовний реп. В проєкту візьмуть участь учасники та судді з щонайменше 6 країн світу. В результаті проєкту ми маємо намір розширити аудиторію вуличних культур, надати можливість кожному (включаючи осіб та дітей з сімей з достатком нижче середнього) познайомитись з цінностями хіп-хоп культури та дати можливість спробувати себе у майстрекласах.
29.
ID: 5GRAND11-02069
Project name: Міжнародний театральний фестиваль-шоукейс «OPEN OPEN OPEN THEATRE FESTIVAL»
Rating: 228
General budget: 2951973.22
The requested amount from the UCF: 2001061.22
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота»
Cities of implementation: Київ, Вся Україна, Країни Європи,
Project description: Міжнародний театральний фестиваль-шоукейс «OPEN OPEN OPEN THEATRE FESTIVAL» є логічним та масштабним продовженням проведеного у 2019 році фестивалю «Open open open Golden Gate theatre festival». Це масштабна театральна міжнародна подія, що передбачає показ вистав режисерів з України, Польщі та Литви театральним експертам, критикам, діячам театру та широкій міжнародній аудиторії онлайн та офлайн. В рамках фестивалю-шоукейсу буде показано 16 вистав щонайменше 6 українських театрів, проведено 2 воркшопи для акторів та режисерів, 8 панельних дискусій з театральними критиками та експертами та спеціальний захід - “театральний спіддейтинг” під час якого представники українських театрів зможуть презентувати свої ідеї та знайти партнерів для їх реалізації серед європейських та українських колег. Метою події є затвердження іміджу українського театру на міжнародній арені як сучасної інституції, що відкрита до співпраці; обмін досвідом, демонстрація доробку українського театру на прикладі вистав відомих та молодих режисерів, налагодження та підтримка вже наявних міжнародних партнерств, залучення більшої кількості людей до «театрального туризму».
30.
ID: 5GRAND11-05804
Project name: Урочисте відкриття 19го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
Rating: 227
General budget: 8548146
The requested amount from the UCF: 5951796
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Докудейз»
Cities of implementation: м. Житомир,
Project description: Запропонований проєкт забезпечує підготовку та реалізацію урочистого відкриття та проведення 19-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у м. Житомир із 2 по 5 вересня 2022 року. Даний проєкт буде реалізовуватись у тісній співпраці із регіональним партнером – ГО «НУО «Сучасний формат», який протягом 13 років успішно проводить Мандрівний Docudays UA у Житомирі. Метою проєкту є розвиток культурної екосистеми України, сприяння розвитку культурного рівня мешканців малих та середніх міст, посилення внутрішнього туризму та популяризація документального кіно серед різних категорій населення. В результаті проєкту буде розширено доступ до якісних культурних подій для широкої аудиторії та встановлено нові партнерства на регіональному та національному рівнях.
31.
ID: 5GRAND11-32198
Project name: Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST»
Rating: 225
General budget: 8319550.97
The requested amount from the UCF: 5817466.97
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КЛУБ ШАНУВАЛЬНИКІВ ОПЕРЕТИ"
Cities of implementation: місто Київ, місто Буча,
Project description: Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST» гармонійно поєднує у собі класичний та сучасні формати мистецтва: оперета, опера, мюзикл, джаз, фольк, естрадна музика, сучасна поезія, скульптура, саунд-інсталяції, вуличне мистецтво та інші формати. Фестиваль об’єднає на одній сцені артистів з 15 країн світу та сприяє популяризації музично-театральне мистецтво різних країн. Фестиваль значно підвищує позитивний імідж України в світі та сприяє інтеграції нашої країни до Євросоюзу через мистецтво, розвиває туризм та міжнародне культурне співробітництво.
32.
ID: 5GRAND12-26930
Project name: Велика кінопромоція ЕКСПО 2030
Rating: 224
General budget: 15942860.00
The requested amount from the UCF: 5946860.00
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Спецекспотрейд"
Cities of implementation: Україна,
Project description: Проект спрямований на перемогу України у конкурсі на проведення Всесвітньої Виставки 2030 року. Однією з головних умов для присудження перемоги, згідно з правилами, є підтримка цього заходу широкими верствами населення. Наш проект вирішує це завдання за допомогою мистецтва кіно – найпотужнішого інструменту впливу на громадську думку. Протягом чотирьох місяців двадцять чотири пересувні кінотеатри показуватимуть п'ять найкращих українських фільмів у всіх областях України. Кожен з фільмів буде починатися з промо ролику, знятого спеціально для нашого проекту в стилістиці показу фільму. Таким чином, всеукраїнський кіномарафон перетвориться на найбільшу промокампанію в історії країни та схилить журі у наш бік.
33.
ID: 5GRAND12-02049
Project name: П'ятикнижжя "Українська спадщина у світовому вимірі" та його онлайн-платформа
Rating: 224
General budget: 7000000.00
The requested amount from the UCF: 4900000.00
Competition type: National
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Приватне підприємство "Видавничий дім журналу "Пам'ятки України"
Cities of implementation: вся країна, всі області,
Project description: П'ятикнижжя "Українська спадщина у світовому вимірі" та однойменна онлайн-платформа, окрім символічного переклику із П'ятикнижжям Мойсеєвим, започаткують давно очікуваний знаковий проєкт популяризації України в світі. Українською та англійською мовами буде видано: 1.Д.Степовик. Богоматір Марія в українському мистецтві ХІ-ХХІ століть. 2.Збірка «Голівуд на березі Чорного моря: Українське кіно 1920-1960-х». 3.Збірка "Адам Сталони-Добжанський (1904-1985) - українсько-польський класик європейського вітража ХХ століття». 4.В.Шагала. Перші українські комікси. Передмова й упорядкування А.Куркова. 5.С.Куліда. 100 українських меценатів Х-ХХ століть. 1000 комплектів по 5 примірників книг буде розіслано провідним бібліотекам України всіх областей, 500 – посольствам. Онлайн-платформа започаткує електронну кроссекторальну енциклопедію кількома мовами. До проєкту залучено лідерів думок та публічних інтелектуалів, провідних діячів науки і культури, письменників, журналістів.
34.
ID: 5GRAND11-00528
Project name: «Діалог культур: разом у різноманітті»
Rating: 223
General budget: 3514866
The requested amount from the UCF: 2458166
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Департамент культури Луцької міської ради
Cities of implementation: м. Луцьк, м. Павлоград, м. Мелітополь, м. Суми, м. Вінниця, м. Одеса, м. Київ,
Project description: Основною метою проєкту є зміцнення міжкультурного діалогу на місцевому, загальнодержавному та міжнародному рівнях шляхом створення комунікативної платформи, як дієвого механізму для ефективної взаємодії представників багатокультурних середовищ та розробки механізмів/інструментів для розвитку інтеркультурної політики в Україні. Основні результати проєкту: проведення міжнародного Форуму «Діалог культур», за участі мерів інтеркультурних міст України і зарубіжжя, експертів з питань інтеркультурної політики національного та міжнародного рівнів, представників національних меншин; проведення масштабного інтеркультурного фестивалю «Палітра культур» за участі творчих колективів національних меншин з міст України та з-за кордону; демонстрація тематичного лазерного шоу дронів; створення тематичного муралу та інші.
35.
ID: 5GRAND13-29855
Project name: 51 Світовий Конгрес CIOFF в Україні
Rating: 221
General budget: 5258675.60
The requested amount from the UCF: 5258675.60
Competition type: International
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Dik Art Creative Marketing Company/ Приватне підприємство"Дік Арт"
Cities of implementation: Львів,
Project description: Світовий конгрес CIOFF – це конгрес, який щорічно відбувається вже впродовж 50 років. Щороку він збирає близько 200 представників національних секцій, міжнародних експертів з понад 65 країн членів організації. Делегати збираються кожного разу в іншому місті та іншій країні й обговорюють поточні та майбутні проєкти, розповсюджують світову культурну та фольклорну творчість, вивчають здобутки місцевої культурної спадщини. Такий конгрес є надзвичайно важливим для кожної країни, оскільки це шанс поділитися своїми культурними надбаннями та внести свою лепту у багату скарбницю світової нематеріальної культурної спадщини. Наступним містом, що 7-15 жовтня 2022 року прийматиме іноземних делегатів буде Львів. Це надзвичайно почесно зустрічати у себе делегатів з усього світу, адже це шанс презентувати багату українську культуру світовій спільноті та мати нагоду продемонструвати світові високий рівень проведення таких масштабних та національно важливих заходів.
36.
ID: 5GRAND11-32335
Project name: Міжнароднйи ровер-фест «Вело-party на томаті»
Rating: 219
General budget: 4868979.04
The requested amount from the UCF: 4
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХАРВЕСТ ЦЕНТР»
Cities of implementation: село Велика Кісниця,
Project description: Міжнароднйи ровер-фест «Вело-party на томаті» - стане унікальною та самобутньою культурною масштабно подією 2022 року в Україні. Проведення фестивалю заплановане з 26 по 28 серпня 2022 року в селі Велика Кісниця Вінницької області. Основні локації та заходи Фестивалю: Вело- village, Street-bar party-zone, «ПО самі помідори» (Маршрут в віддаленій частині села, з перешкодами (грядки, городи, місток через річку, калюжа), локації Фортеця Нимидори. «Вгамуй дракона помідорами» (ТОматний пейнтбол, Ангріпомідор (стрільба по мішенням помідорами з великої рогатки), Томатне місиво – боротьба в басейні з розчавленими помідорами.) Кінотеатр просто неба, Відкриття фестивалю, концертна програма, конкурси та розваги, прямі ефіри на екранах з інших локацій, Великий концерт та нагородження учасників на 3 день, закриття фестивалю, Гравійний велозаїзд по маршруту Велика Кісниця – Цекинівка – Велика Кісниця, Батли: ВМХ-батли, скейт – батли, роллери, трюковий самокат(вуличний спорт), Велоекскурсії «На крилах мрій», Пряма трансляція Гравійного велозаїзду на екранах головної сцени, Кулінарні майстер-класи від партнера проекту ресторану «АССА», шеф-кухар Валерій Сиверський, Кулінарні битви, Встановлення Рекорду України з приготування найбільшої томатної стратви, Велопарад «Модний ровер», Встановлення Рекорду України: Наймасовіші томатні бої в Україні, Встановлення Рекорду України: найбільший Герб України (Тризуб) з велосипедів, Лазерне шоу зі звуковим рядом. Хедлайнерами Фестивалю стануть гурти «Пан Карпо», «Лісапетний батальйон», ВІП Тернопіль з ВІА Кип’яток, та гурт «ТІК» з солістом Віктором Бронюком. Така масштабна та оригінальна подія має привернути увагу не лише до творчості артистів, а й до такого цікавого дозвілля як велотуризм, гравійні велозаїзди, та поціновувачів вуличних культур.
37.
ID: 5GRAND11-31415
Project name: Пікенд – полтавський фестиваль міського типу
Rating: 219
General budget: 5426040
The requested amount from the UCF: 3797840
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "ЗМІСТ ПОЛТАВА"
Cities of implementation: Полтава, Полтавської області,
Project description: Розвиток культурної екосистеми Полтавського регіону, підвищення його туристичного потенціалу і привабливості та залучення українців до культурного життя міста та області шляхом проведення культурно-мистецького фестивалю “Пікенд: полтавський фестиваль міського типу”. В результаті проекту підготовлена детальна концепція та сценарій проведення фестивалю, залучено партнерів до проведення фестивалю з числа представників громадських організацій, культурних організацій, бізнесу та влади; українці дізналися про туристичну привабливість Полтавського регіону та його історичну, культурну, гастрономічну спадщину та про проведення фестивалю; полтавці та гості міста відвідали фестиваль та Полтавщину, відкрили для себе Полтаву та культурні осередки Полтавської області
38.
ID: 5GRAND11-03257
Project name: Національний телепроєкт "Українська пісня / Ukrainian Song Project"
Rating: 218
General budget: 7334895
The requested amount from the UCF: 4999695
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Україна. Культура. Світ"
Cities of implementation: Львів,
Project description: Національний телепроєкт "Українська пісня / Ukrainian Song Project” - цьогоріч, як і минулі роки в тому числі, проєкт приурочений до Дня Незалежності України, це грандіозне свято україномовної музики, що не згасає з 2016 року. Головним завданням Національного проєкту «Українська Пісня / Ukrainian Song Project» є створення потужного проєкту з новим, сучасним українським обличчям, який стане головною музичною подією в Україні, а з 2023 року набуде й міжнародного значення. Глобальна мета проєкту «Українська Пісня / Ukrainian Song Project» - пошук та популяризація молодих артистів та гуртів із різних міст України, а також, підтримка та промоція україномовної музики в Україні та у світі. Цього року проєкт масштабується та розвивається, і поряд з конкурсом молодих виконавців, та фінальним концертом, будуть проводитись культурно-освітні заходи різного спрямування: лекції від провідних спеціалістів та зірок у сфері шоу-бізнесу, режисури, журналістики, психології та бізнесу, виступи молодих артистів представлених виданнями та радіостанціями, виступи молодих артистів - представників українських лейблів, тощо.Та головним лейтмотивом проєкту залишається підтримка молодих артистів та надання їм максимальних можливостей в плані промоції в рамках проєкту в період року, до початку наступного заходу. Переможець проєкту отримує безкоштовний запис пісні на одній з кращих студій України, безкоштовну зйомку відеокліпу, розміщення пісні та кліпу в ротації радіостанцій та телеканалів, популяризація творчості даного артиста чи гурту. "Українська пісня / Ukrainian Song Project” - це поєднання конкурсного та фестивального форматів, де молоді артисти поряд із найвідомішими виконавцями України виступають на одній сцені масштабного проєкту, популяризують створений ними музичний продукт, таким чином наповнюючи медіапростір україномовною музикою.
39.
ID: 5GRAND11-32720
Project name: Фестиваль нової української культури "СПАЛАХ"
Rating: 217
General budget: 16489805.00
The requested amount from the UCF: 6000000.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛАУД 9"
Cities of implementation: Київ,
Project description: СПАЛАХ — унікальний масштабний фестиваль актуальної культури в Україні. Мета – об’єднання творців і споживачів актуальної культури для збагачення культурного поля, появи нових ідей і явищ. Ціннісна пропозиція – занурення у живий процес формування сучасної культури. Спільне формування «тут і зараз». Як результат: популяризація української культури (незалежних виконавців, брендів одягу, книговидавців, художників, митців, культурних та креативних інституцій) серед аудиторії фестивалю та їхніх майбутніх контактів.
40.
ID: 5GRAND11-02548
Project name: VIII Міжнародний театральний фестиваль Джойфест
Rating: 215
General budget: 3668300
The requested amount from the UCF: 2567800
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Міжнародний соціально-культурний проект "Джойфест"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Міжнародний театральний фестиваль "Джойфест" - є найбільшим за кількістю глядачів і відвідувачів театрально-мистецьким фестивалем в Києві. Програма фестивалю не обмежує участь у фестивалі за тематикою, кількістю вистав, формою власності та ін. Фестиваль спрямовано також на поліпшення крос-секторального співробітництва митців різних жанрів.
41.
ID: 5GRAND11-26573
Project name: Фестиваль нової української культури "СПАЛАХ"
Rating: 214
General budget: 16489805.00
The requested amount from the UCF: 6000000.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІРУС М'ЮЗІК"
Cities of implementation: Київ,
Project description: СПАЛАХ — унікальний масштабний фестиваль актуальної культури в Україні. Мета – об’єднання творців і споживачів актуальної культури для збагачення культурного поля, появи нових ідей і явищ. Ціннісна пропозиція – занурення у живий процес формування сучасної культури. Спільне формування «тут і зараз». Як результат: популяризація української культури (незалежних виконавців, брендів одягу, книговидавців, художників, митців, культурних та креативних інституцій) серед аудиторії фестивалю та їхніх майбутніх контактів.
42.
ID: 5GRAND11-32683
Project name: "Карачун фест єднає"
Rating: 210
General budget: 2613124
The requested amount from the UCF: 2002144
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Союз ветеранів АТО Донбасу"
Cities of implementation: гора Карачун Донецька область,
Project description: Залучення до фестивалю «Карачун фест єднає» 4-5 липня 2022 року на горі Карачун, присвяченого річниці звільнення північної Донеччини від проросійських окупантів ветеранської спільноти з 10 областей України і 4 країн світу. Проведення прямої трансляції заходу.
43.
ID: 5GRAND11-32771
Project name: Міжнародний етнофестиваль Древо Фест
Rating: 210
General budget: 4352837.00
The requested amount from the UCF: 3046985.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ФОП Золотарьова-Собко Ольга Миколаївна
Cities of implementation: Київ,
Project description: Міжнародний етно фестиваль весільних традицій народів світу DREVO FEST. Заснований в 2013 році. Автор ідеї і керівник проекту - Ольга Собко За свою історію фестиваль об’єднав сотні учасників з різних куточків світу і тисячі глядачів! DREVO FEST – це міжнародний весільний етно фестиваль, головні цілі і задачі якого - підвищення у аудиторії поваги до інституту сім’ї, підвищення лояльності і інтересу у аудиторії до народних традицій нашого народу та народів інших країн. Drevo Fest - це площадка, де панує повага до традиційної культури України та культури інших народів світу. Наш фестиваль - це територія ідеального світу, де кожна людина, незалежно від кольору шкіри, походження і національності, відчує себе в атмосфері дружби та любові. Тематикою Drevo Fest є весільна традиція, бо це тема, яка представлена в традиційній культурі кожного без виключення народу. Фестиваль дає можливість побачити, наскільки кожен народ є унікальним і самобутнім, і разом з тим - скільки спільного у всіх нас є!
44.
ID: 5GRAND11-03919
Project name: Фестиваль народно-художніх промислів та туристичних маршрутів “Мандруй Київщиною”
Rating: 205
General budget: 4543259
The requested amount from the UCF: 3152714
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: АСОЦІАЦІЯ “КИЇВ ТУРИСТИЧНИЙ”
Cities of implementation: с. Копачів, Обухівський район, Київська область,
Project description: Фестиваль народно-художніх промислів та туристичних маршрутів “Мандруй Київщиною” має на меті презентувати та популяризувати Київську область серед внутрішніх та в’їзних туристів. Для цього планується проведення десятиденного фестивалю, на якому буде представлена історична та культурна спадщина Київщини, творчі колективи, народні художні промисли, практики і техніки народної творчості, а також гастрономічні особливості регіону, можливості для зеленого та сільського туризму. Це дозволить збільшити туристичний потік у регіоні та створить умови для збільшення туристичного збору, розвитку культурних продуктів, розвитку туристичної інфраструктури, сфери послуг у області.
45.
ID: 5GRAND11-28438
Project name: Фестиваль української музики та пісні на САМОМУ ВЕЛИКОМУ ФОРТЕПІАНО у світі на о. Хортиця та греблі ДніпроГЕС у м. Запоріжжя
Rating: 204
General budget: 5738620.00
The requested amount from the UCF: 3968720.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Приватна установа "Новий Театр"
Cities of implementation: м. Запоріжжя,
Project description: Унікальна для Запоріжжя та України, масштабна мультидисциплінарна культурно мистецька подія, на батьківщині Запорізького Козацтва - колиски Незалежності України, видовищний, фестиваль Фестиваль української музики та пісні . Концерт наживо з грою на електричному фортепіано, а на відстані 1,5 км на греблі ГЕС між биками дистанційно синхронно будуть вмикатися 28 великих клавіш величезного розміру 12х30 м відповідно до мелодії за рахунок радіоканалу та ліхтарів. 26-27 серпня 2022 р., з 18:00 до 23:00, 5 годин в день, 2 дні поспіль, 12 номерів на годину = 120 унікальних номерів, 500 учасників української музики, пісні, танців наживо та у Ютюб трансляції. Планується фіксація рекорду України та Гінесу.
46.
ID: 5GRAND11-07266
Project name: IV Міжнародний фестиваль письменників-перекладачів «КОЧУР-ФЕСТ»
Rating: 203
General budget: 3363345
The requested amount from the UCF: 2327245
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «ВИДАВНИЦТВО «САМІТ-КНИГА»
Cities of implementation: м. Ірпінь, м. Київ,
Project description: Міжнародний фестиваль письменників-перекладачів в Україні «КОЧУР-ФЕСТ» має на меті налагодити творчі зв’язки з відомими зарубіжними письменниками-перекладачами, що забезпечить гідне представлення української літератури в різних країнах світу та допоможе передати досвід зарубіжних письменників-перекладачів українським молодим перекладачам. Ознайомлення з доробком іноземних авторів дозволить підвищити рівень знань українського суспільства щодо панорами новітньої зарубіжної літератури, як західноєвропейського, так і східного й далекосхідного культурного ареалів. Поряд із тим, наявність значного перекладацького досвіду в запрошених авторів дасть змогу сприяти поширенню творчості українських письменників (і ширше – української культури) за кордоном, зокрема завдяки переклaдним проектам і залученню авторів до міжнародних культурних подій, введення в коло елітних зарубіжних літературних угруповань. Фестиваль є щорічним заходом і проводився тричі (2019-2021 рр)
47.
ID: 5GRAND11-00726
Project name: Всеукраїнський відкритий фестиваль української музики “Твоя Країна Fest”
Rating: 197
General budget: 8623108.00
The requested amount from the UCF: 5997108.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “Інтерколор- Україна”
Cities of implementation: Чернігів, Шацьк, Ковель, Сарни, Овруч,
Project description: Створення масштабної і знакової культурної події, а саме, ІІІІ Фестивалю української пісні «Твоя Країна FEST», що є продовженням попередніх двох однойменних фестивалів, які дозволили організаторам популяризувати сучасне україномовне пісенне мистецтво в прикордонних населених пунктах, де відчувається вплив російськомовної музики та культури загалом. Досягнута мета – підвищення рівня музичної культури населення, захід став культурним майданчиком. Виступ відомих виконавців став для громадян міст святом української музичної культури, значним елементом національно-патріотичного виховання. Супровід ЗМІ охопив широке коло осіб різних вікових та соціальних груп по всій Україні. Фестиваль підтримало Міністерство інформаційної політики України, місцеві органи державної влади та місцевого самоврядування. Під час 3-го фестивалю буде відзнята його відеоверсія.
48.
ID: 5GRAND11-00349
Project name: Міжнародний фестиваль дерунів
Rating: 193
General budget: 2252857
The requested amount from the UCF: 1539103
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Відділ культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради
Cities of implementation: м.Коростень, Житомирська обл.,
Project description: Популяризація гастрономічної, матеріальної і нематеріальної культурної спадщини поліського краю, підвищення рівня її доступності для всіх соціальних груп населення, створення позитивного туристичного іміджу Коростенської міської територіальної громади, регіону та України в рамках проведення Міжнародного фестивалю дерунів із впровадженням інноваційних заходів.
49.
ID: 5GRAND13-06249
Project name: "Футуристична опера - 2014"
Rating: 173
General budget: 2929929.2
The requested amount from the UCF: 2050892
Competition type: International
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИСТЕЦЬКЕ КОЛО"
Cities of implementation: Мюнхен (Німеччина), Регенсбург (Німеччина), Нюрнберг (Німеччина), Аугсбург (Німеччина),
Project description: Міждисциплінарний проєкт, спрямований на актуалізацію теми окупації Криму Росією у 2014 році та пов'язаних із цією катастрофою наслідками для України, країн ЄС та світу в цілому.
50.
ID: 5GRAND11-32800
Project name: Золота Пектораль
Rating: 96
General budget: 8582870
The requested amount from the UCF: 5972870
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Львівський благодійний фонд “Підгорецький замок”
Cities of implementation: Львів,
Project description: Культурний проект "Золота Пектораль"