+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Program registery Scholarships

#
ID
Project name
Rating
Applicant
The requested amount from the UCF
Scholarships
1.
ID: 4SCH1-28111
Project name: Стажування і навчання у діджитал-лабораторії «Dream Adoption Society» Театру Повшехни у Варшаві з метою використання технологій VR/AP у театрі і перформативних проєктах
Rating: 479
Саркісян, Роза Володимирівна
The requested amount from the UCF: 113376.21
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Варшава, Мачкова руда (Сувалкі),
Project description: Стипендіальний проєкт фокусуватиметься на проходженні стажування у «DreamAdoptionSociety» (DAS) - міждисциплінарному просторі Театру Повшехни, що спеціалізується на використанні технологій віртуальної (VR) і доповненої реальності (AP) в контексті перформансу, театру. Програма стажування включатиме: дослідження роботи і функціонування DAS в просторі театру, участь у репетиціях діджитал-проєкту польського режисера Кшиштофа Гарбачеського в рамках підготовки до Фестивалю сучасного мистецтва імені А. Струміли, участь у майстер-класах з формування цифрових компетенцій і використання VR/AP у театрі, роботу зі створення драфту перформативного діджитал проєкту під менторським керівництвом Кшиштофа Гарбачевського, серію зустрічей з театральними митцями з метою налагодження міжнародної співпраці, знайомство і відвідування вистав (перформансів), виставок з використанням VR/AP.
2.
ID: 4SCH1-02096
Project name: Участь у конференції "Мистецтво та держава в сучасній Центральній Європі" в Загребі (Хорватія)
Rating: 467
Мироненко Вікторія Олександрівна
The requested amount from the UCF: 43516
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Загреб (Хорватія),
Project description: Міжнародна конференція "Мистецтво та держава в сучасній Центральній Європі" відбудеться на факультеті гуманітарних та соціальних наук Університету Загреба. Це міжнародна подія на яку запрошено представників мистецької та академічної спільноти з усього світу. Конференція має на меті дати уявлення про сучасні знання та інтерпретації відносин мистецтва та держави з 18 століття до сьогодення , тобто з періоду, в якому європейські держави пройшли інтенсивну централізацію, що призвело до зростання їх впливу на мистецтво, державні культурно-мистецькі установи та освіту. Моя Доповідь була обрана шляхом конкурсного вібору. Та є єдиною , що представляє на конференції проблематику українського мистецтва.
3.
ID: 4SCH1-28603
Project name: Творча резиденція в Центрі міської історії з метою дослідження колекцій приватних/аматорських кінозаписів Міського медіаархіву для розробки фільму
Rating: 467
Стоянова Марія Михайлівна
The requested amount from the UCF: 46150
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: В рамках проекту я працюватиму з приватними (аматорськими, домашніми) кінодокументами радянської доби другої половини ХХ століття, які зібрані в колекціях Міського медіаархіву (ММА) Центру міської історії (ЦМІ). У формі режисерського щоденника я фіксуватиму ідеї щодо можливості їх реактуалізації і реконтекстуалізації. Я оберу одну з можливостей, створю концепцію фільму і його чорновий монтаж. Наприкінці резиденції я представлю свої творчі напрацювання у форматі work in progress під час моєї публічної презентації в ЦМІ.
4.
ID: 4SCH1-28578
Project name: Анатолій Лавренішин: участь у CEE Animation Workshop
Rating: 467
Лавренішин Анатолій Вячеславович
The requested amount from the UCF: 97830
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Біла Церква, Україна, Загреб, Хорватія або Прага, Чехія,
Project description: Участь художника та режисера анімації Анатолія Лавренішина у річній майстерні створення анімаційних продуктів CEE Animation Workshop — провідній події Центрально-Східної Європи для аніматорів. В рамках майстерні буде здійснена художня розробка крос-медійного проєкту “Люба Жужжа” (розробка персонажів та візуального стилю, створення “біблії” проєкту, написання тритменту та сценарію анімаційного серіалу), що дасть змогу створити український дитячий бренд, успішний на міжнародному ринку.
5.
ID: 4SCH1-01003
Project name: Перший український проєкт на CEE Animation Workshop
Rating: 466
Чубко Олександр Юрійович
The requested amount from the UCF: 55330
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Загреб або Прага,
Project description: Участь креативного продюсера Сашка Чубка у річній майстерні створення анімаційних продуктів CEE Animation Workshop — провідній події Центрально-Східної Європи для аніматорів. В рамках майстерні буде здійснена креативна та продюсерська розробка крос-медійного проєкту “Люба Жужжа” (складання кошторису та плану виробництва, створення “біблії” проєкту, написання тритменту та сценарію анімаційного серіалу, розробка маркетингової та крос-медійної стратегії), що дасть змогу створити український дитячий бренд, успішний на міжнародному ринку та привнести нові унікальні знання в сферу виробництва дитячого контенту в Україні.
6.
ID: 4SCH1-28105
Project name: Стипендія для дослідження експериментально-показових селищ України
Rating: 464
Нікіфоров Євген Олександрович
The requested amount from the UCF: 49026.80
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Заайдарівка, Наумівка, Шабо, Пирогівці, Ратнів, Василівка, Грейгове, Білки, Єлизаветівка,
Project description: Мій дослідницький та фотографічний проект, який триває з 2017 року, присвячений вивченню архітектурних та соціальних особливостей феномену експериментально-показових сіл України. Для його реалізації необхідна серія експедицій у 9 сіл. Експериментально-показові села були створені в 1960-80х рр. по всій країні із застосуванням найбільш прогресивних прийомів планування з новими типовими проектами житлових будинків і громадських споруд. Завданням мого дослідження є фіксація засобами фотографії результатів цього соціального експерименту 50 років потому, а також висновки про історичний та політичний вплив саме такого типу села для спільноти мешканців сьогодні. В подальшому результати та матеріали дослідження будуть упорядковані та видані як фотокнига.
7.
ID: 4SCH1-28277
Project name: Стипендія на навчання у школі сучасних ювелірних мистецтв ALCHIMIA, Флоренція
Rating: 458
Музика Денис Анатолійович
The requested amount from the UCF: 194437.40
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: Флоренція, Італія, Флоренція,
Project description: Напрямок Contemporary Jewellery, який у світі зародився у 60-тих роках, в Україні ще на стадії становлення. Його характерна риса - прикраса - це маніфест автора та є артоб’єктом, а ювелір знаходиться в постійному експерименті з формами та матеріалами. Вже 9 років я працюю в цьому напрямку в Україні не маючи спеціалізованої освіти. Мої роботи були відзначені на ювелірних виставках Франції, Італії. Німеччини та Іспанії. Та все одно я відчуваю брак знань та підходів для створення більш конкурентного продукту.  Саме тому я хочу пройти навчання в найкращій школі сучасного ювелірного мистецтва ALCHIMIA у Флоренції та отримати знання за напрямком Contemporary Jewellery Design. Це посприяє моїй творчій діяльності як українського сучасного ювеліра, це дозволить мені ділитися отриманими знаннями з зацікавленими ювелірами в Україні та підсилить конкурентність України у сфері Contemporary Jewellery у світі через появу українських імен серед учасників міжнародних виставок та конкурсів. 
8.
ID: 4SCH1-28350
Project name: Стипендія на стажування у театрі Rimini Protokoll (Дрезден-Берлін, Німеччина)
Rating: 456
Левицький Дмитро Сергійович
The requested amount from the UCF: 100475.61
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Берлін (Німеччина), Дрезден (Німеччина),
Project description: Стипендія на стажування у театрі Rimini Protokoll в Дрездені та Берліні у травні. Це включає 10-денний карантинний період під час якого я буду залучений до онлайн проектів та роботи Rimini Protokoll, що є не менш важливим елементом сучасної роботи театральних колективів в умовах пандемії та постпандемічного часу. Потім з 14 по 21 травня я буду залучений до роботи колективу у Дрездені, де відбуватимуться фінальні репетиції та прем’єра вистави “Conference of the Absent” (Лист-підтримки прикріплюю) . Наступний тиждень до 30 травня я буду долучений до роботи театру у штаб-квартирі в Берліні, де працівники колективу люб’язно погодились ознайомити мене з новими технологіями та інструментами для продакшну вистав, особливостями досліджень для постдокументального театру, презентації ідей донорам, співпрацею з міжнародними партнерами, юридичними аспектами роботи у країнах з підвищеними ризиками. У рамках стажування я буду особливо тісно співпрацювати з драматургом Rimini Protokoll Альошою Бегрічем Aljoscha Begrich, який погодився поділитись зі мною особливостями роботи драматурга у проектах світового виміру - йдеться про фактчекінг, збалансованість, розуміння контексту тієї чи іншої країни. Також Альоша Бегріч запропонував залучити мене до розробки фестивалю Kulturpark e.V. 2022, де він є організатором (лист підтримки від нього прикріплюю). В рамках стажування мною буде написано один журналістський репортаж як відбувається виробництво вистави та зроблено одне інтерв’ю з працівником театру Rimini Protokoll.
9.
ID: 4SCH1-28840
Project name: Дослідження для написання біографічної книжки про поета-футуриста Михайля Семенка
Rating: 451
Якимчук Любов Василівна
The requested amount from the UCF: 135403
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Київ, Харків, Одеса, Полтава, Миргород,
Project description: Проєкт полягає у дослідженні архівних документів та матеріалів, що зберігаються в архівах Києва, Харкова, Одеси, Полтави та Миргорода з метою написання художньої біографії Михайля Семенка. У цій книзі творчий шлях поета-футуриста буде зображений на тлі покоління Розстріляного відродження, а також на тлі жорстоких політичних подій початку ХХ століття. Результатом дослідження стануть зібрані копії документів і фотографій, розшифровані рукописні матеріали, написаний детальний план усієї книжки і завершена чернетка однієї з частин книжки.
10.
ID: 4SCH1-07858
Project name: Стипендія на запис студійного аудіо альбому власних аранжувань Українських народних пісень та інструментальних композицій "Фолк еволюція".
Rating: 450
Пономарьов Володимир Володимирович
The requested amount from the UCF: 64800
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета проекту- реалізувати якісний студійний запис моїх власних аранжувань українських народних пісень, як відомих, так і майже невідомих широкому загалу. А також інструментальних композицій ,що створені на основі народних танцювальних та ліричних мелодій. Стилістика аранжувать це стиль world music, що поєднує в собі фольк, джаз, популярну та сучасну академічну музику. Для реалізації запису запрошені відомі фольк музиканти і співакі. Наприклад Максим Бережнюк- народні духові інструменти, Сусанна Карпенко- народний спів. Партії струнних інструментів та деякі вокальні партії виконаю я сам. Запис планую на студії "Свобода рекордс" з відомим українським звукорежисером Андрієм Ободом. Результатом проекту буде музичний альбом з дев'яти композицій, який буде розміщений на інтернет ресурсах для вільного прослуховування. Також, як наслідок успішної реалізації програми, планую концертну презентацію альбому в т.ч. онлайн трансляцію.
11.
ID: 4SCH1-28330
Project name: Розробка трітменту та створення тізеру документального фільма "Чад"
Rating: 449
Лактіонова Зоя Вікторівна
The requested amount from the UCF: 73688.08
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Маріуполь, Київ, Попова Гребля, Вінницька область, Кодима, Вінницька область,
Project description: Розробка трітменту документального повнометражного фільму "Чад" для представлення проекту на пітчингу "Держкіно", отримання коштів на створення фільму і в результаті - розвитку української креативної документалістики.
12.
ID: 4SCH1-26496
Project name: Дистанційне навчання в школі Projector на курсах ”Сторибординг” та “3D Animation Basic”
Rating: 448
Філончук Ольга Леонідівна
The requested amount from the UCF: 66925
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Дистанційне навчання в школі Projector на курсах ”Сторибординг” та “3D Animation Basic”, з метою надбання нових навичок у сфері створення відео та комп’ютерної анімації та їхнього безпосереднього застосування у постійній професійній діяльності в якості художника-постановника Бейбі театру. Тривалість кожного курсу становить 3 місяці.
13.
ID: 4SCH1-29258
Project name: Стипендія для проходження онлайн-воркшопу для продюсерів кіно і телебачення від NEW YORK FILM ACADEMY.
Rating: 448
Мельник Олександра Василівна
The requested amount from the UCF: 61060.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Метою участі в онлайн-воркшопі від New York Film Academy є отримання актуальної вичерпної інформації про міжнародні підходи до кіновиробництва, яка допоможе реалізовувати успішні кіно- та телевізійні проєкти в Україні. Курс навчання включає такі модулі: Producer's Craft (дослідження всіх аспектів творчого продюсерства), Line Producing (вивчення програм для планування та складання бюджету фільму), Pitching (отримання навичок для презентувавання проєкту), юридичний супровід, фінансування виробниства, фестивальна стратегія, а також вступ до інших професій кіновиробництва, включаючи: сценарну майстерність, режисуру, операторську майстерність, освітлення, звук і монтаж. Результатом проходження навчання буде імплементація набутих знань і розвиток власних проєктів, що будуть реалізовані в Україні.
14.
ID: 4SCH1-29213
Project name: Онлайн-майстерклас з американським музикантом Борисом Аллахвердяном
Rating: 447
Булига Стефан Вікторович
The requested amount from the UCF: 35050
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Рівне, Лос-Анджелес,
Project description: Фінансування онлайн-майстеркласу відомого музиканта та викладача Бориса Аллахвердяна. Метою проєкту є реалізація заходів, направлених на особистісний професійний розвиток, підвищення кваліфікації, вдосконалення ключових навичок, необхідних для участі в міжнародному конкурсі та формування позитивного іміджу України та національної кларнетової школи за кордоном. Результатами проєкту стануть: достойний виступ у найпрестижнішому світовому конкурсі, індивідуальне мережування, яке сприятиме обміну інформацією та професійними секретами між людьми та групами, які мають спільні інтереси та отримання інформації усіма зацікавленими особами про програму УКФ "Стипендії", про даний проєкт і про одного з найкращих музикантів та викладачів світу та його спосіб і методику проведення онлайн-майстеркласу, який і стане етапом підготовки до конкурсу.
15.
ID: 4SCH1-29486
Project name: Стипендія для підвищення кваліфікації тренера з ірландських танців
Rating: 446
Кругляк Дмитро Олегович
The requested amount from the UCF: 33200
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Запоріжжя, Одеса,
Project description: Метою проекту є підвищення кваліфікації тренера з ірландських танців, закріплення знань, вмінь сольних та групових ірландських танців, шляхом проходження семінарів та складання іспитів, що дозволить фахово та на новому професійному рівні викладати ірландські танці, як культуру Ірландії в Україні.
16.
ID: 4SCH1-08136
Project name: Стипендія для участі у мистецькій резиденції "Residencia Corazon" у Аргентині
Rating: 446
Федорова Ольга Євгенівна
The requested amount from the UCF: 82500
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Ла-Плата, Аргентина,
Project description: Мета: ознайомлення з культурним контекстом міст Ла-Плата та Буенос-Айрес, Аргентини та латиноамериканського регіону; презентація власної практики та українського мистецтва місцевій широкій та професійній аудиторії; мистецьке дослідження практики «споглядання птахів» у контексті унікальної екосистеми заливу Ріо-де-ла-Плата та природних заповідників Пунта-Лара та Костанера Сур; збір візуального матеріалу. Результати: створення відео-арт серії на тему енвайронментальних практик, її презентація під час публічної події резиденції, а також в харківському «Єрмілов Центрі» та в рамках програми міжнародного фестивалю сучасного мистецтва «Pixxelpoint» (Нова Горіца, Словенія); встановлення професійних зв’язків та домовленостей про майбутні колаборації із локальними художниками, кураторами та арт-просторами; ознайомлення аргентинської публіки з культурою та мистецтвом України.
17.
ID: 4SCH1-28416
Project name: Інтерактивна інсталяція "Св. Себастьян"
Rating: 439
Барабаш Михайло Васильович
The requested amount from the UCF: 54544.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Львів, Львівська обл.,
Project description: Інтерактивна інсталяція «Св. Себастьян», планується бути створена для участі у Фестивалі аудіовізуального мистецтва ТЕТРАМАТИКА 2021, який має відбутися у Львові в жовтні 2021 році. Темою цьогорічного фестивалю буде «Технології та Чуттєве». Твори підніматимуть питання ПРИСУТНОСТІ в цифрових та електронних засобах творення. Проект «Св. Себастьян» – це інтерактивний мультимедійний твір, основною метою реалізації якого є розкриття потенціалу цифрових технологій в мистецькому оприявлені духовних пережиттів та феноменів. У своєму мистецькому досліджені я буду працювати з проблематикою сакрального/духовного із фокусом уваги на темі мучеництва по образі однієї з важливих й поширених релігійних тем у мистецтві «Мучеництво св. Себастьяна».
18.
ID: 4SCH1-02738
Project name: Дослідницька подорож до Вільнюсу з метою реконструкції життєвого та професійного шляху художника Григорія Гавриленка
Rating: 438
Герман Єлизавета Сергіївна
The requested amount from the UCF: 70070
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Вільнюс,
Project description: В рамках комплексного дослідження, яке стане підмурком майбутньої монографії про художника-шістдесятника Григорія Гавриленка у (співавторстві з Ольгою Балашовою, видавництво IST Publishing) я досліджую важливий, але фактично не вивчений період життя та творчої практики художника, пов’язаний з містом Вільнюс, де, починаючи з кін. 1940х рр. проживала його родина, і куди він регулярно подорожував упродовж 1940-80х рр. Мета: через реконструкцію невідомих фактів біографії Гавриленка проаналізувати зв’язок його творчості та українського мистецтва з ширшим європейським контекстом, частиною якого в даний період уже було литовське культурне середовище. Результатом подорожі стане публічна презентація, опубліковані тексти та медіа контент з метою популяризації постаті Гавриленка.
19.
ID: 4SCH1-28477
Project name: Участь у науковій конференції "Сьомий міжнародний конгрес з Причорноморських старожитностей. Чорне море: центр народів і культур (8 ст. до н. е. - 5/6 ст. н.е.)"
Rating: 438
Ліфантій Оксана Валентинівна
The requested amount from the UCF: 43700
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Київ, Україна, Салоніки, Греція,
Project description: Планую взяти участь у міжнародній науковій конференції "Сьомий міжнародний конгрес з Причорноморських старожитностей", 27 вересня - 03 жовтня 2021 р. в Міжнародному Грецькому Університеті, м. Салоніки, Греція. Тема моєї постерної доповіді: «Жіночі образи на коштовних аплікаціях скіфського церемоніального вбрання». У рамках роботи конференції передбачені усні доповіді, постер-сесія, презентація нових книжок та екскурсії. Наукові статті за результатами проголошених доповідей мають бути опубліковані англійською мовою у науковому збірнику видавництва Archaeopress (м. Оксфорд, Сполучене Королівство). Запитувану суму планую витратити на авіаквитки, проживання, харчування, внесок на участь у конференції, друк постера та екскурсії в рамках програми конференції.
20.
ID: 4SCH1-28531
Project name: Стипендія для участі в освітньому курсі продюсерської майстерні школи ЕАВП
Rating: 438
Суханов Дмитро Валерійович
The requested amount from the UCF: 23789.28
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Опатія, Хорватія, м. Київ,
Project description: EAVE - це навчальна програма для продюсерів кіно та телебачення, що підтримується підпрограмою "Творча Європа - МЕДІА" Європейського Союзу та Кінофонду Люксембург. Фінальна освітня резиденція буде складатися з групових робочих сесій, у яких 52 продюсера з 38 країн продовжать обмін професійним досвідом у роботі над проєктами, управління компаніями та кар’єрним розвитком. Також відбудуться пленарні сесії щодо сучасних напрямків розвитку міжнародної кіно індустрії, професійні зустрічі з ключовими експертами європейської кіно індустрії та випуск студентів 2020 року.
21.
ID: 4SCH1-06519
Project name: Стипендія для проведення стажування в Українському інституті Америки.
Rating: 432
Кульчинська
The requested amount from the UCF: 142492
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Нью-Йорк,
Project description: Метою проекту є стажування в Українському інституті Америки (УІА). Я вважаю цю інституцію стратегічно дуже важливою для промоції української культури в світі. Під час стажування хочу глибоко познайомитися з її командою, структурою та принципами роботи, з метою налагодження довгострокової співпраці, а також організувати виставку: “Суспільство, що докорінно відрізнятиметься. Українське відео мистецтво 2015-2021 років”, що представить міжнародній аудиторії провідних українських молодих художників та їх візії українського суспільства в драматичний період історії: після революції та під час війни. Керівництво УІА виявило інтерес до запропонованої ідеї виставки, та погодилося посприяти в її реалізації за умови мого стажування.
22.
ID: 4SCH1-29110
Project name: Фотодослідницький проект “Чорнобиль. Проект без назви”
Rating: 431
Дондюк Максим Юрійович
The requested amount from the UCF: 239295
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Чорнобильська зона відчуження, Київ,
Project description: Це фотодослідницький проект, над яким я працюю з 2016 року. Головною метою є дослідження та збереження величезного пласту історії міст та сел Чорнобильської зони відчуження, втраченої після атомної катастрофи 1986 року. Це переосмислення усталеного постапокаліпістичного образу Чорнобиля, шляхом відтворення побуту, культури, буденного життя територій ДО моменту їх спустошення силою мирного атому. Це спроба поринути в спогади колись квітучих поселень та показати історію, яка була втрачена для світу та для сімей, змушених поспіхом покидати свої домівки. Проект передбачає експедицію в зону відчуження, збір, реставрацію та цифровізацію знайдених в покинутих будівлях архівів - фотографій та фотоплівок із сімейних альбомів, листів та документів колишніх мешканців.
23.
ID: 4SCH1-27928
Project name: Участь у конференції "7th International Congress on Black Sea Antiquities"
Rating: 430
Шелехань Олександр Володимирович
The requested amount from the UCF: 38800
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Київ, Київська обл., Салоніки, Греція,
Project description: Планується взяти участь у міжнародній конференції "7th International Congress on Black Sea Antiquities", яка проходитиме з 27 вересня по 03 жовтня 2021 року в Міжнародному Грецькому Університеті, Салоніки, Греція. У рамках конференції передбачено доповіді, постер-сесія, презентація нових видань та екскурсії. Я планую представити доповідь “Horsemen with hoplites' armour: Greek influence on the Scythian armament” (“Вершники з обладунком гоплітів: грецький вплив на скіфське озброєння”). Статті на основі доповідей мають бути опубліковані англійською мовою у спеціалізованій збірці, у видавництві Archaeopress (Оксфорд, Сполучене Королівство). Запитувану суму планується витратити на квитки, проживання, внески на участь у конференції та екскурсії в рамках програми конференції.
24.
ID: 4SCH1-29249
Project name: Стипендія для навчання на онлайн-курсі “Introduction to Art and Finance” (Sotheby’s Institute of Art)
Rating: 430
Пожоджук Альона Сергіївна
The requested amount from the UCF: 43154.65
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ,
Project description: Навчання на онлайн-курсі “Introduction to Art and Finance” від провідної освітньої установи в сфері мистецтва та економіки Sotheby’s Institute of Art спрямоване на: 1) здобуття знань, що лежать на межі 2 різних дисциплін (економіці та фінансах, і теорії й історії мистецтва); 2) отримання галузевої спеціалізації в сфері економіки мистецтва та арт-фінансах; 3) власний піар серед мистецьких кіл України в ролі майбутнього фахівця з економіки мистецтва та арт-фінансів; 4) підготовку інформаційного підгрунтя для написання дисертаційного дослідженя; 5) та передачу здобутих знань студентам та викладачам профільних учбових закладів, музейникам, кураторам, арт-критикам, тощо, задля сприяння просуванню українського мистецтва в світі.
25.
ID: 4SCH1-08673
Project name: Стипендія на навчання за програмою міжнародного освітнього курсу "Уніфікація мистецтва і культури" Літнього Університету Центрально-Європейського університету (Будапешт, Угорщина)
Rating: 424
Чернета Тетяна Олександрівна
The requested amount from the UCF: 55791
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Будапешт, Угорщина,
Project description: Проєкт «Стипендія на навчання за програмою міжнародного освітнього курсу "Уніфікація мистецтва і культури" Літнього Університету Центрально-Європейського університету (Будапешт, Угорщина)» створений з метою отримати стипендію на навчання його авторки за програмою курсу «Commoning Art and Culture» («Уніфікація мистецтва і культури»), розробленого Літнім Університетом Центрально-Європейського університету (ЦЄУ), Будапешт, Угорщина. Авторка проекту – кандидатка мистецтвознавства, науковець-культуролог, викладачка, що прагне постійного підвищення власної кваліфікації, самоосвіти. Мета її навчання – перейняти досвід у галузі культури мистецтвознавців, істориків, критиків, економістів, юристів, антропологів, соціологів з Європи і США. Знаннями, які будуть отримані під час проходження курсу, авторка проєкту планує поділитися з українською молоддю у процесі викладання в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Крім того, набутий під час навчання досвід буде висвітлено у публікації (стаття/тези). Це надасть змогу ознайомитись з ним широкій аудиторії теоретиків і практиків у галузі культури.
26.
ID: 4SCH1-08103
Project name: Стипендія для дослідження архівних матеріалів періоду існування Берлінського Mуру та явища розділення країн і націй у Берліні, з метою набуття матеріалу для написання художньої книги.
Rating: 423
Макаренко Ілля Олегович
The requested amount from the UCF: 63249
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Берлін, Німеччина,
Project description: Написавши свою попередню книгу про явище української еміграції в Португалії, я вирішив продовжити розвивати тему життя людини, вимушено відірваної від рідної домівки. Цю проблему я вивчаю давно, бо сам на собі відчув, що значить бути відокремленим від дому і родини. Я родом з Донбасу і вже сьомий рік не маю змоги побувати у рідному місті. Під час заходів з нагоди 30-річчя Німецької Єдності в мене виникла ідея розглянути питання розділення народу, розбіжності поглядів, конфліктів більш об'ємно, і на прикладі історії Німеччини періоду “холодної війни” я вирішив дослідити способи вирішення цих конфліктів, примирення і єднання. Для цього я маю здійснити поїздку в Берлін, відвідати низку музеїв, тематика яких присвячена тому періоду, і провести інтерв'ю з очевидцями подій і молоддю, яка вже не відчуває колись існуючої стіни. Стипендія на 9-денну поїздку до Німеччини дозволить глибше вивчити тему і наповнити зміст книги реалістичними подіями, історіями людей, що зробить його більш цікавим і правдивим.
27.
ID: 4SCH1-27941
Project name: "Народне.Традиційне.Сучасне"
Rating: 423
Дудка Світлана-Роксолана Олександрівна
The requested amount from the UCF: 57400
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ-Полтава,
Project description: Мистецький проєкт «Народне. Традиційне. Сучасне», в рамках якого планується створення серії живописних полотен та малої пластики (серія глиняних скульптур, що розписані в авторській манері акриловими фарбами- українська народна іграшка), проведення інформаційної кампанії по відкриттю двох персональних виставок (м.Київ, Національному музеї українського народного декоративного мистецтва та м. Полтава, Полтавський художній музей, Галерея мистецтв імені Миколи Ярошенка), виготовлення дизайну та друк каталогу з авторською малою пластикою (українська народна іграшка), презентація каталогу на платформі сайті бібліотеки українського мистецтва (http://uartlib.org).
28.
ID: 4SCH1-06896
Project name: Григорій Гавриленко: реконструкція біографії та аналіз робіт з колекції Сумського художнього музею
Rating: 422
Балашова Ольга Олександрівна
The requested amount from the UCF: 49437.50
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Глухів, с.Перемога, Суми, Лебедин,
Project description: В рамках комплексного дослідження, яке стане підмурком майбутньої монографії про художника-шістдесятника Григорія Гавриленка (видавництво IST Publishing, 2021 р.) ми (з моєю постійною співавторкою Лізаветою Герман) прагнемо оприявнити зв’язок його життя та творчої практики з локальним контекстом Сумщини, де він народився, провів значну частину життя та де нині зберігається одна з найрепрезентативніших колекцій його творів (Сумський та Лебединський музеї). Мета: через реконструкцію біографії Гавриленка сформулювати складніше та глибше уявлення про художнє життя шістдесятих поза усталеними києвоцентричним виміром. Результатом стане публічна презентація: науково-популярний текст (публікації у виданнях “Антиквар” та YourArt), медіа-контент (відео-блог про подорож) та лекція-презентація за мотивами подорожі представниками Сумського художнього музею.
29.
ID: 4SCH1-06691
Project name: Місця пам'яті Української революції 1917-1921 років на Волині
Rating: 419
Скальський Віталій Валерійович
The requested amount from the UCF: 56700
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Луцьк, Ковель, Затурці, Володимир-Волинський,
Project description: Метою проекту є зібрати, впорядкувати та поширити у доступній формі інформацію про місця пам'яті Української революції 1917-1921 рр. на Волині. Результатом проекту буде перелік місць пам’яті Української революції 1917-1921 рр. на Волині з описом, фотографіями (сучасними та історичними) та точними координатами. Ця інформація буде опублікована на різних платформах (місцеві та регіональні сайти та пабліки).
30.
ID: 4SCH1-28886
Project name: Стипендія на проходження курсу "Commoning Art and Culture" від CEU Summer University
Rating: 416
Кобринович Марта Степанівна
The requested amount from the UCF: 80600
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Будапешт, Львів,
Project description: Стипендія передбачає участь у курсі «Commoning Art and Culture» від Літнього Університету Центрально-Європейського Університету (Будапешт, Угорщина). Курс досліджує зв’язок креативних індустрій та розвитку відкритих суспільств: як вони стимулюють та підтримують одне одного та як мистецтво та креативні індустрії можуть допомагати розвитку спільного блага у часи економічних, технологічних та політичних трансформацій. Курс передбачає лекційна та практичні заняття, створення письмової роботи та концепції проекту. Подавач планує ділитися набутими знаннями із зацікавленими особами як безпосередньо завдяки онлайн-публікаціям та участі у професійних подіях, як і опосередковано через проекти у сфері КІ.
31.
ID: 4SCH1-28517
Project name: Фортепіанний курс післядипломної освіти в Музичній Академії "Neue Sterne" Ганновер
Rating: 416
Погуляєва Олена Сергіївна
The requested amount from the UCF: 183520
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Німеччина, Ганновер, Україна, Київ,
Project description: Післядипломне навчання випускниці НМАУ ім. П.І. Чайковського, піаністки Погуляєвої Олени (1 семестр - 16 уроків тривалістю 60 хв. кожний) в Музичній Академії "Neue Sterne" Ганновер в класі відомого піаніста, професора Альберта Мамрієва
32.
ID: 4SCH1-29043
Project name: В пошуках Анни Стен (кіноекспедиція-дослідження)
Rating: 415
Козленко Іван Васильович
The requested amount from the UCF: 250000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Лос-Анджелес, Нью-Йорк,
Project description: Дослідження архівів кіностудії MGM та університетських архівів Каліфорнії з метою вивчення та реконструкції голлівудського періоду біографії Анни Стен. Інтерв'ювання дослідників біо Анни Стен в США, її нащадків та спадкоємців. Оцифрування, сканування документів з метою їх подальшого використання в підготовці виставки, присвяченої Анні Стен в Києві.
33.
ID: 4SCH1-01262
Project name: Обмін досвідом. Дніпро-Львів
Rating: 414
Полікарчук Ірина Василівна
The requested amount from the UCF: 19112.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: місто Львів, Україна,
Project description: Метою проєкту є здійснення ознайомчого візиту до Львова задля обміну практичним досвідом із ГО “Арт Центр Фабрика Повидла” від імені галереї Артсвіт та Центру сучасної культури у Дніпрі. Вважаю цю інституцію одним із взірців в Україні в межах створення концепту сучасного культурного центру, ревіталізації та роботи із місцевими ком’юніті. Під час поїздки маю на меті глибоко познайомитися з її командою, структурою та принципами роботи, для налагодження довгострокової співпраці, шляхом проведення кількох вузькоспеціалізованих та професійно орієнтованих зустрічей. Поїздка також буде присвячена знайомству із художньою сценою Львова, митцями, що працюють з різними медіа, та представниками професійної спільноти міста, що представляють різні інституції.
34.
ID: 4SCH1-28193
Project name: Народження персонажа
Rating: 413
Гвоздєва-Тивонюк Мар'я Олександрівна
The requested amount from the UCF: 223613
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Луцьк, м. Київ,
Project description: Головною мотивацією та метою проєкту є навчитися професійно виливати анімаційних персонажів з подальшою їх підготовкою до знімального процесу. Є певні знання, але їх не достатньо для створення повноцінної ляльки. Завдяки знанням, отриманих провідними майстрами студії пластичного гриму «ГОЛЕМ», вдасться підвищити свій професійний рівень та сприятиме розвитку творчої діяльності лялькарки.
35.
ID: 4SCH1-00815
Project name: Навчання в Лондонській кіношколі: Режисерська літня школа з Удаяном Прасадом
Rating: 413
Демура Алла Анатоліївна
The requested amount from the UCF: 250000
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Лондон, Сполучене Королівство,
Project description: Проєкт передбачає навчання стипендіата на тритижневому курсі Лондонської кіношколи за програмою “Режисерська літня кіношкола з Удаяном Прасадом”. Заснований на вправі, що вперше була винайдена у FAMU (Чеській національній кіношколі), цей курс досліджує основи кіновиробництва від сценарію до екранізації. Програма є надзвичайно прикладною, основною метою проєкту є розширити знання та отримати практичні навички за такими напрямками кіновиробництва: написання сценарію, візуальна мова, підбір локацій, мізансцена, робота з акторами, зйомки, монтаж та постпродакшн. Художній керівник курсу – Удаян Прасад – британський режисер драматичних фільмів, володар численних кінонагород, який співпрацює з телевізійними компаніями Netflix, BBC, Sky Atlantic. Наприкінці курсу кожний учасник отримує сертифікат про проходження навчання, а також USB - накопичувач з самостійно відзнятими сценами, які можуть бути використані у режисерському портфоліо або шоурілі.
36.
ID: 4SCH1-28707
Project name: Олександр Богомазов у Фінляндії. Століття потому.
Rating: 412
Терамае Наталія Сергіївна
The requested amount from the UCF: 93480
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Іматра (Imatra), Фінляндія, Лаппеенратна (Lappeenranta), Фінляндія, Пункахар'ю (Punkaharju), Фінляндія, Савонління (Savonlinna), Фінляндія,
Project description: Мета проекту – дослідити поїздку художника світового рівня Олександра Богомазова до Великого князівства Фінляндського влітку 1911. На даний момент ця поїздка не є детально досліджена. Дослідження фізично відтворюватиме подорож художника і базуватиметься на його неопублікованих листах та мистецьких творах того періоду. Завдяки даному проекту відбудеться ідентифікація місць, зображених на роботах художника; факт роботи Богомазова у Фінляндії буде донесено експертному середовищу (працівникам фінських музеїв) та ширшій аудиторії (через канали соціальних медіа); буде представлено іншу історію українців у Фінляндії, які сприймаються як переважно трудові мігранти. Зібраний матеріал буде оформлено у книжку, друк якої погоджено із видавництвом «Родовід».
37.
ID: 4SCH1-29612-2
Project name: Дитячий альбом
Rating: 411
Андреєва Оксана Львівна
The requested amount from the UCF: 240000
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Клайпеда, Литва,
Project description: “Дитячий альбом” - довгостроковий соціальний проект художниці у форматі дитячого альбому, що осмислює та оприявнює досвід пережитого насилля у дитячі роки. На резиденції в м. Клайпеда, Литва художниця продовжить роботу над проектом, що дозволить подивитись на нього комплексно, залучаючи досвід фахових закордонних спеціалістів та використанням сучасних технічних рішень. Результатом програми резиденції стане видання артбуку художниці та ретроспективна виставка її творчого доробку останніх років. Також будуть відбуватися презентації, артіст-толк, екскурсії, воркшопи в онлайн та офлайн форматі з метою розширення потенційної аудиторії проекту в Литві та Україні.
38.
ID: 4SCH1-27687
Project name: Участь у стипендійній програмі для молодих професійних танцівників та хореографів danceWEB
Rating: 411
Дзюбан Анастасія Сергіівна
The requested amount from the UCF: 140536.65
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Відень, Австрія,
Project description: Стипендійна програма danceWEB пропонує молодим професійним танцівникам та хореографам з усього світу взяти участь в інтенсивній мультинаціональній навчальній програмі. Маючи на меті орієнтацію подальшої кар'єри учасників і учасниць, програма сфокусована на обміні ідеями та знаннями, не обмеженими національними кордонами, а також на концентрованому тренуванні та зустрічах із всесвітньо відомими художниками і художницями, що збираються на фестивалі ImPulsTanz. Задля досягнення як навчальних, так і мистецьких цілей програми, учасників і учасниць супроводжують ментор(к)и, обрані серед тих представників і представниць сфери танцю, які протягом останніх років відіграли вирішальну роль у розвитку сучасного танцю на міжнародному рівні.
39.
ID: 4SCH1-06199
Project name: "Петриківський Дивосвіт"
Rating: 408
Ольхова Вікторія Вікторівна
The requested amount from the UCF: 6901.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: селище Сартана,
Project description: "Петриківський Дивосвіт" - проект націлений на популяризацію українського народного мистецтва. Петриківський розпис - це візитна картка України. В нашому регіоні не має майстрів які б могли б навчити, пояснити виконання цього розпису. Працюючи з дітьми в школі, мені дуже хочеться їх навчити всім тонкощам Петриківського розпису.
40.
ID: 4SCH1-04427
Project name: Кураторська дослідницька резиденція
Rating: 408
Касперович Олена Володимирівна
The requested amount from the UCF: 120900
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Slovenia,
Project description: В листопаді 2021 в Словенії відбудеться щорічний фестиваль мистецтва та нових технологій Pixxelpoint. Кураторкою фестивалю цьогоріч організатори обрали українську кураторку Олену Касперович, яка є відповідальною за побудову концептуальної складової фестивалю та виставкової програми. До участі в фестивалі будуть залучені художники різних країн, зокрема українські автори, а також 50% мають складати словенські художники. Мета стипендії - візити до студій словенських художників та виставкових локацій фестивалю. Результатом мобільності стане затвердження остаточного списку митців-учасників Pixxelpoint.
41.
ID: 4SCH1-29230
Project name: Стипендія для дослідження української повсякденної фотографії: люди, місця, пам'ять
Rating: 407
Мартинчук Олена Володимирівна
The requested amount from the UCF: 17.390
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: с. Кошари, Волинська область, с. Вільшанка, Волинська область, с. Залісся, Волинська область, с. Грабове, Волинська область, с. Адамчуки, Волинська область, с. Смоляри-Світязькі, Волинська область, с. Голядин, Волинська область,
Project description: Як воно ― жити у селищах біля українсько-польського кордону? Що про це можуть розповісти повсякденні фотографії із сімейних фотоальбомів? Це основні питання для етнографічної експедиції прикордонними селищами на Волині. Метою експедиції є дослідження повсякденної (вернакулярної) фотографії мешканців і мешканок території, яка у ХХ столітті пережила чимало складних і трагічних історій. Звичайні світлини з домашнього альбому здатні відкрити нові історії/досвіди, що допоможуть критично переосмислити контроверсійне минуле.
42.
ID: 4SCH1-07340
Project name: НОВА АВТЕНТИКА. Пісні сили для важкого часу
Rating: 406
Йосифович Юрій Романович
The requested amount from the UCF: 234.600
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проєкт «НОВА АВТЕНТИКА. Пісні сили для важкого часу» передбачає переосмислення і популяризацію української традиційної пісні в новій мистецькій формі. Проєкт допоможе розкрити творчий потенціал співака Юрія Йосифовича, сприятиме його професійному зростанню та поглибленню навиків з music production. Результатом проєкту будуть 5 нових унікальних творів на основі маловідомих автентичних пісень з 5 регіонів України, випуск 5 якісних відео-кліпів до цих пісень та концерт у Львові (або його відео-версія), що сприятиме розвитку проєкту «СЕРЦЕ. НОВА АВТЕНТИКА» та його виходу на новий рівень.
43.
ID: 4SCH1-27262
Project name: Очі демона
Rating: 405
Бабанський Георгій Варламович
The requested amount from the UCF: 250000
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Очі Демона»- перший в Україні масштабний графічний роман в жанрі нео-нуар про Київ та його недалеке майбутнє, розроблений митцями Георгієм Бабанським та Анатолієм Беловим. У романі відображаються такі актуальні та дискурсивні для суспільства питання як проблеми соціалізації людини з хворобою Альцгеймера та науково-фантастичних методів її подолання, міжособистісні стосунки, а також питання аборту, що є вкрай болючим для країн східної Європи. Роман планується бути представлений в Україні та закордоном.
44.
ID: 4SCH1-01046
Project name: Стипендія для пошукової роботи у бібліотеці Українського Національного об’єднання (УНО) в Монреалі (Канада)
Rating: 403
Антоненко Анетта Леонідівна
The requested amount from the UCF: 78300
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Монреаль (Канада),
Project description: Познайомити українського читача з українською канадською літературою 20-го сторіччя. Дати сучасному читачу в Україні змогу краще зрозуміти життя української громади Канади й познайомитися з творчістю українських канадських письменників, твори яких ніколи не видавалися в Україні. Видання маловідомих широкому загалу творів українських канадських письменників в Україні. Налагодження контактів з канадськими видавцями, переговори щодо видання в Канаді перекладів українських авторів.
45.
ID: 4SCH1-28119
Project name: «Технології, як джерело творчості». Стипендія на відвідання конференції носимих технологій у Сан-Франциско, США.
Rating: 396
Полюхович Ірина Віталіївна
The requested amount from the UCF: 59525
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: Хмельницький, Сан-Франциско, США,
Project description: Мета проєкту - розширити знання українських дизайнерів, технологів, конструкторів та інших учасників світу моди про носимі технології та можливості їх впровадження у одяг шляхом збору інформації під час відвідання конференції, що присвячена таким технологіям. Для систематизованого поширення інформації передбачено розробка і проведення двох майстер-класів у режимі онлайн для студентів і викладачів спеціальностей пов’язаних з модною індустрією: «Дизайн», «Технології легкої промисловості» тощо.
46.
ID: 4SCH1-00636
Project name: Крос-культура: Україна - Індонезія
Rating: 394
Аджієва Есма Рамзіївна
The requested amount from the UCF: 109000
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: Київ, Україна, Джакарта та Бандунг, Індонезія,
Project description: Проект має на меті презентацію інноваційного культурного продукту створеного в рамках проекту "Крос-культура" №3ICP61-0636, який був реалізований ГО "Алєм" в 2020 році за підтримки УКФ . Це сміливий творчий експеримент, у якому об'єднані елементи нематеріальної культурної спадщини трьох країн - ексклюзивна колекція витончених модних шарфів та хусток розписаних вручну кримськотатарськими орнаментами Орьнек в індонезійській техніці Батік на маргіланському шовку ручної роботи з Узбекістану. Результатом проекту стануть дві інтерактивні виставки в Індонезії (м. Джакарта і Бандунг), організовані в партнерстві з посольством України в Індонезії в серпні 2021 року.
47.
ID: 4SCH1-27864
Project name: Але не так: лабораторія розширення тематичних меж популярної української пісні.
Rating: 393
Доляк Микола Миколайович
The requested amount from the UCF: 171000
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Вінниця, Івано-Франківськ, Косів, Київ,
Project description: Резиденція організована ГО Ініціатива ЦСМ для співпраці музиканта (Микола Доляк) та письменника (Тарас Прохасько), націлена на розширення тематичних меж сучасної української популярної пісні.
48.
ID: 4SCH1-28812
Project name: Навчання в Лондонській кіношколі: Режисерська літня школа з Удаяном Прасадом
Rating: 393
Єсін Олексій Євгенович
The requested amount from the UCF: 250000
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Лондон, Сполучене Королівство,
Project description: Проєкт передбачає навчання стипендіата на короткостроковому курсі Лондонської кіношколи за програмою «Режисерська літня кіношкола з Удаяном Прасадом". Програма є надзвичайно прикладною, основною метою проєкту є розширити знання та отримати практичні навички за такими напрямками кіновиробництва: написання сценарію, візуальна мова, підбір локацій, мізансцена, робота з акторами, зйомки, монтаж та постпродакшн. Наприкінці курсу кожний учасник отримує сертифікат про завершення навчання, а також USB-накопичувач з самостійно відзнятими сценами, які можуть бути використані у режисерському портфоліо або шоурілі.
49.
ID: 4SCH1-29592
Project name: Олайн навчання на 8ми тижневих онлайн курсах в Нью-Йорській кіноакадемії
Rating: 392
Іванюк Анастасія Олександрівна
The requested amount from the UCF: 78019.06
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Програма розділена між онлайн-класами, консультаціями та виробництвом кожним учнем серії короткометражних фільмів зростаючої складності. Після виробництва та пост-продакшну кожного фільму студенти проводять скринінг своєї роботи для своїх однокласників та інструкторів, які займаються критикою та обговоренням.
50.
ID: 4SCH1-29321
Project name: Стипендія для створення серії живописних творів-портретів на тему “Видатні українки”
Rating: 392
Козелецька Ганна Сергіївна
The requested amount from the UCF: 122000
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Проект передбачає створення портретної галереї видатних українок, які вплинули на хід історії та культури України. В рамках проекту буде створено 10 живописних творів - портретів, які мають надихнути майбутнє покоління. Серія передбачає розвиток і з часом доробок буде зростати.
51.
ID: 4SCH1-29212
Project name: Участь у резиденції від R.A.R.O Barcelona - реалізація скульптурного проекту "Спецівка супергероїв"
Rating: 391
Підгайний Іван Миколайович
The requested amount from the UCF: 249993
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Барселона, Іспанія,
Project description: Зробити авторський скульптурний проект, використовуючи можливості резиденції R.A.R.O Barcelona та досвід митців, які працюють в резиденції. Продемонструвати проект на іноземному виставковому майданчику, що сприятиме зростанню власного професійного рівня та розуміння місцезнаходження власної мистецької практики і художнього бачення у світовому контексті.
52.
ID: 4SCH1-28614
Project name: "Здобуття навичок операторської майстерності та відеозйомки" на курсі "ACTION" від компанії ProCut School
Rating: 388
Гривняк Маркіян Ігорович
The requested amount from the UCF: 26800
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект «Здобуття навичок операторської майстерності та відеозйомки» створений з метою отримати стипендію для навчання на курсі «ACTION» від компанії ProCut School. Автор проекту - відеомонтажер, метою якого є постійне підвищення знань, умінь та навичок у напрямку створення якісного та креативного відеоконтету. Результатами проекту є: отримання досвіду та здобуття навичок створення відеоконтенту від видатних фахівців галузі на лекціях та на спеціально організованих знімальних майданчиках з професійним обладнанням.
53.
ID: 4SCH1-00545
Project name: Участь у програмі MIDPOINT з метою розвитку власного аудіовізуального проекту "Fata Morgana", заснованого на творах Михайла Коцюбинського
Rating: 387
Шевченко Катерина Вікторівна
The requested amount from the UCF: 170400
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Чеська Республіка, Естонія,
Project description: Стипендія розрахована на девелопмент проекту "Fata Morgana" шляхом участі в програмі MIDPOINT TV Launch 2021, зйомки тизеру та оформлення всіх документів по проекту для подальшої реалізації. Проект "Fata Morgana" - це власна розробка сцепендіата, 8-ми серійний україномовний міні-серіал, заснований на творах видатного українського письменника Михайла Коцюбинського. MIDPOINT TV Launch 2021 - єдина у своєму роді програма девелопменту художніх серій для кінопрофесіоналів зі Східної Європи.
54.
ID: 4SCH1-00965-2
Project name: Концептуальна розробка та створення першого драфту сценарію дебютного повнометражного ігрового фільму «Кома».
Rating: 385
Романченко Нікон Сергійович
The requested amount from the UCF: 142800
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м.Київ, Київська область,
Project description: Стипендія передбачає проведення дослідження, концептуальної та художньої розробки, а також створення першого драфту сценарію дебютного повнометражного ігрового фільму «Кома». Результати досліджень візуальної та побутової культури міста Києва та його областей та знакових споруд (основної локації сценарію), допоможуть створити повноцінні сюжетні лінії, біблію персонажів та доповнення сценарію автентичними та історичними деталями. На основі дослідження буде створено перший драфт сценарію, його візуальне та естетичне вирішення у формі візуального прес-кіту з майбутніми героями фільму та їхніми інтерв’ю. Також буде зроблено редагування та переклад сценарію англійською мовою - для подальшої промоції його на національних та міжнародних платформах, пітчингах, співпраці із скріп-докторами та знайомства з ко-продукційними партнерами для подальшої міжнародної фестивальної долі фільму.
55.
ID: 4SCH1-28279
Project name: Мистецька освіта в часи швидких технологічних інновацій
Rating: 382
Мельник Мирослав Тарасович
The requested amount from the UCF: 81501.20
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Тарту, Естонія,
Project description: Літній університетський інтенсив, мета якого вдосконалення викладання та навчання за допомогою інноваційних технологій, переосмислення принципів викладання в часи цифрової трансформації. Програма розділена на три модулі: 1. Використання технологій в освіті: аналіз навчання, доповнена, віртуальна реальність, Інтернет-освіта. 2. Педагогіка у контексті викликів XXI століття: реагування на цифрові перетворення, цифрова грамотність. 3. Освітні технології проти невизначеності: системне мислення, критична оцінка, управління інноваціями в освіті. Результатом програми стане впровадження отриманих знань і навичок в мистецькій освіті в Київській академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М.Бойчука, а також відкриті лекції та наукові статті апліканта.
56.
ID: 4SCH1-29546
Project name: Стажування у Royal Shakespeare Company (United Kingdom)
Rating: 381
Захоженко Дмитро Олегович
The requested amount from the UCF: 49660
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Stratford-upon-Avon, London,
Project description: Даний проєкт проводиться із метою підвищення кваліфікації заявника, налагодження контактів та співпраці між театрами Англії та України. Відвідування та долучення до репетиційного процесу. Перейняття досвіду всіх етапів виробництва вистав, ознайомлення із принципами роботи британського театру, режисерських методів. Відвідання кращих вистав у театрах Лондона та Стретфорда-на-Ейвоні. Тож, завдяки відвідуванню вистав та долучення до репетиційного процесу заявник підвищить свою кваліфікацію, налагодить необхідні зв”язки та співпрацю між театрами. Проведе онлайн бесіду із режисеркою Сарою Тіпл та представниками українського театру.
57.
ID: 4SCH1-26765
Project name: Літня школа тотального маркетингу
Rating: 379
Голубова Тетяна Олександрівна
The requested amount from the UCF: 38580
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Харків, Київ,
Project description: Метою є поглиблення та закріплення знань у сфері маркетингу та брендингу, здобуття навичок побудови маркетинг-стратегії, бізнес-системи, адаптації у періоди кризових явищ. Усі ці знання комплексно можна отримати у одному з кращих навчальних закладів України - Києва-Могилянькій бізнес-школі. Результатом проєкту стане відвідування 5-денного інтенсиву для маркетинг-директорів, прослуховування лекцій від 11 професійних спікерів, робота в групах та розбудова партнерських контактів, робота в командах над живими кейсами та захист робіт в останній день навчання. Якщо говорити про довгостроковий результат - то це здобуття професійних знань, які необхідні креативному менеджеру для аналізу, позиціонування, комунікації та просування того культурного продукту, із яким я працюю.
58.
ID: 4SCH1-28464
Project name: «Мабуть, ми зможемо весело провести час разом»
Rating: 379
Світличний Іван Євгенович
The requested amount from the UCF: 165300.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Польща, Варшава,
Project description: Проєкт складається з двох частин ― резиденції у Центрі Сучасного Мистецтв Zamek Ujazdowski, частиною структури якого є підрозділ перформативного мистецтва. І саме з дослідницькими та архівними матеріалами цього підрозділу я планую працювати.  Друга частина ― перформативна подія, що стане результатом моєї роботи під час резиденції. 
59.
ID: 4SCH1-04632
Project name: Стипендія на проведення 25 інтерв'ю та 25 фотозйомок для проекту "Точка творення бізнесу. Креативні індустрії"
Rating: 375
Дорошевська Катерина Андріївна
The requested amount from the UCF: 91650.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів,
Project description: “Точка творення бізнесу. Креативні індустрії” - це майбутня книга та онлайн-ресурс з мотивуючими історіями українських підприємців у сфері креативних індустрій, які успішно монетизували творчу діяльність. Ціль проекту - продемонструвати бізнес-моделі, що успішно функціонують, дати бізнес-інструменти, надихнути творців забезпечувати собі стале існування за рахунок монетизації своєї діяльності. Для створення книги планується залучити 25 підприємців з Києва, Харкова, Дніпра, Львову, Одеси. Їхні історії стануть основою проекту. Результатом стипендії стане: 1) Дослідження, пошук, складання шорт-листу креативних підприємців в 5 містах України 2) Організація та проведення 25 інтерв’ю з підприємцями із шорт-листу 3) Організація та проведення 25 фотозйомок у локаціях бізнесів 4) Розшифровка усіх інтерв'ю 5) Готова структура книги та онлайн-ресурсу
60.
ID: 4SCH1-27627
Project name: Стажування у головного режисера Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької
Rating: 373
Гнатюк Тетяна Олександрівна
The requested amount from the UCF: 47210
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Львів,
Project description: Стипендіальна програма фонду стане можливістю отримати досвід в організації творчого життя професійного колективу театру опери та балету. Під керівництвом головного режисера прагну удосконалити свої навики роботи з диригентом, акторами-вокалістами, хоровим колективом, балетом та театральними цехами, а також зануритися у підготовчий процес створення вистави, кристалізації ідейного та художнього задуму і його втілення на практиці. Метою стажування бачу застосування поглиблених знань та набутого досвіду у майбутній роботі над створенням власних музично-драматичних вистав та культурно-просвітницьких перформансів.
61.
ID: 4SCH1-29590
Project name: Розробка музейного проєкту "Камінний хрест"
Rating: 372
Гаврилишин (Алферов) Андрій Богданович
The requested amount from the UCF: 100000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Києв,
Project description: Розробка мультимедійного виставкового проекту, що через кіно має розкрити феномен такого уникального явища, як українська еміграція (та діаспора), яка є частиною світового українства.
62.
ID: 4SCH1-28336
Project name: Участь в резиденції для митців arthereistanbul в Стамбулі - створення серії картин "Дванадцять портретів"
Rating: 371
Кудрявченко Ірина Ігорівна
The requested amount from the UCF: 103005
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Стамбул, Турція, Київ, Україна,
Project description: Перейняття досвіду та створення комунікацій з міжнародними арт-кураторами через художній проєкт в турецькій арт-резиденції arthereistanbul. Обмін досвідом з іноземними художниками та кураторами, створення міжкультурних зв'язків, отримання запрошень для майбутніх художніх проєктів в Європі та Близького Сходу. Результатом програми резиденції буде створення на базі резиденції серії портретів місцевих жителів тюрського та сірійського походження в авторській техніці. Таке портретування також відбуватиметься через контакт з місцевими жителями з занурення у їхні життєві історії.
63.
ID: 4SCH1-29756
Project name: Монументальна паркова скульптура з металу та кераміки для міста Львів "Дім".
Rating: 367
Бєро Валентина Георгіївна
The requested amount from the UCF: 249430
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Харків (тільки реалізація металевих деталей на спеціалізованій фірмі).,
Project description: Мета втілити монументальну скульптуру з поєднанням нержавіючої сталі та кераміки на тему "Дім" та встановити її в місті Львів і поширити інформацію про проект як у місті, так і онлайн, що включатиме міжнародну спільноту. Візуально це не буде зображення будівлі, працюватиму з образом людини, розглядаючи тему дому. Тематика дому завжди є актуальною для кожного, вона відносить до тем пошуку свого місця в світі, роду та коріння, почуття безпеки. Та для мене, ця тема також особливо відчувається, через досвід пов’язаний із різким переїздом з Донецька, через війну. Ця тематика зустрічається, в деяких з попередніх моїх робіт, то моя мета продовжити розвивати її.
64.
ID: 4SCH1-27006
Project name: Участь у мастер-класі по створеню образів зі світлом та сучасному театру тіней у місті Бамберг (Німечина)
Rating: 362
Шульга Ігор Анатолійович
The requested amount from the UCF: 121777.80
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Bamberg, Germany,
Project description: Вивчіть сучасний театр тіней. Навчіться професійній роботі зі світлом та вивчіть основні та передові техніки театру тіней.
65.
ID: 4SCH1-28892
Project name: Травма
Rating: 362
Каїнська Олена Ігорівна
The requested amount from the UCF: 81673
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Метою проекту «Травма» є вивчення трьох вимірів травми у житті особистості: фізичної, емоційної, та соціальної (сімейної, родової, суспільної), та її наслідків для функціонування тіла та психіки. Рефлексії та розмірковування на тему травматизації та розшарування свідомості на «до» та «після» травми будуть опрацьовані у візуально-символічні образи та схеми, які кодуватимуть в собі сам тип травми, його емоційне навантаження, та шляхи до подолання та лікування травми. Результатом проекту стане повномасштабна мистецька виставка із 25 великоформатних картин, що супроводжуватимуться текстовими наративами-поясненнями.
66.
ID: 4SCH1-28577
Project name: Шести тиждневий семінар з кіновиробництва у Нью-Йоркській кіноакадемії у Парижі
Rating: 361
Філіппова Софія Володимирівна
The requested amount from the UCF: 249569.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Франція, Париж,
Project description: Навчання на шеститижневих курсах з киновиробництва Нью Йоркської киноакадеммиї в Парижі. Отримати неохідні навички для майбутнього освітлення важливих соціальних інтернальних та національних питань на міжнародній арені засобами аудіовізуального мистецтва. Набутий на цьому семінарі досвід матиме дуже великий вплив на мою подальшу роботу. Адже продовж цих шести тижнів я набуду дуже різноманітний досвіт роботи у кіноіндустрії. Саме тому моє усвідомлення процесу кіновиробніцтва стане ще яснішим.
67.
ID: 4SCH1-28447
Project name: Оформлення і видання навчального посібника «Комп’ютерна дизайн-графіка. Adobe Illustrator для художнього проєктування одягу»
Rating: 359
Базилюк Ельвіра Володимирівна
The requested amount from the UCF: 166337.55
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: м. Хмельницький,
Project description: Метою проєкту є мистецька діяльність, яка передбачає оформлення і публікацію навчального посібника про застосування редактора векторної графіки Adobe Illustrator для створення технічних і художніх ескізів моделей одягу. Результатами стипендії стануть: навчальний посібник (350-400 стор., близько 400 кольорових ілюстрацій) у вигляді гіпертексту із зручними елементами навігації та можливістю формувати власну траєкторію навчання; стікер з інформацією про комбінацію клавіш програми; буклет з інформаційно-навчальними матеріалами та електронна версія посібника з відео і перехресними посиланнями між фрагментами тексту. Розроблений посібник допоможе модельєрам та дизайнерам одягу отримати навички роботи в програмі Adobe Illustrator, що дозволить не лише зменшити час на візуалізацію нових ідей, але й працювати дистанційно або за договором аутсорсингу як в Україні, так і в інших країнах світу.
68.
ID: 4SCH1-28379
Project name: Дослідження "Економічні можливості культурних та креативних індустрій"
Rating: 359
Овчаренко Юлія Геннадіївна
The requested amount from the UCF: 164950.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ,
Project description: Переосмислення професії «менеджера культури» від принципів неприбутковості до принципів культурних та креативних індустрій. Час стипендії я присвячу самоосвіті та пошукам нових для себе сенсів, щоб продовжити роботу в професії. Через дослідження досвіду ККІ в Британії, Нідерландах та Німеччині вивчу їх економічний потенціал, щоб вирішити для себе питання матеріальної стійкості. Через взаємодію з Ассоціацією креативних індустрій України досліджу стан ККІ в Україні та точки, з яких можна розвинути історії успіху. Через вивчення класичної та сучасної філософії почну пошуки стійких сенсів, виходячи з яких будуватиму нові проєкти. Вивчу дизайн-мислення як інструмент людиноорієнтованого пошуку рішень. Вийду на нові стратегії діяльності.
69.
ID: 4SCH1-28944
Project name: Вивчення італійської мови для покращення професійних навичок
Rating: 359
Ключковська Ірина Євгенівна
The requested amount from the UCF: 79200
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Івано-Франківськ,
Project description: Знання репертуару, високий професійний рівень вокаліста ‒ це необхідні два етапи його професійного зростання. Однак, щоб наблизитися до ідеального співу італійського бельканто, потрібне знання італійської мови, розуміння того про що ти співаєш, і чим вищий буде цей ступінь, тим глибшим буде розуміння. Саме ґрунтовному вивченню італійської мови я присвячу 2021 рік.
70.
ID: 4SCH1-28184
Project name: Радянський культурний експрес: що везе, куди прямує?
Rating: 358
Коряга Павло Ігорович
The requested amount from the UCF: 94860
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: м. Львів, Львівська область, м. Київ, Київська область, м. Шепетівка, Хмельницька область, с. Кмитів, Житомирська область,
Project description: Дослідницька стипендія «Радянський культурний експрес: що везе, куди прямує?» покликана дослідити та актуалізувати твори радянської спадщини в Україні (архітектура, монументальне мистецтво, мистецькі фонди музеїв, які включені в дискурс тематики) за допомогою досліджень цієї спадщини в просторі міст Львова та Києва, а також в музеях, бібліотеках та інших культурних інституціях, які надали рекомендаційні листи, та в інших інституціях та об’єктах культурної спадщини, які тісно пов’язані з цією темою. Результатами дослідження стануть матеріали, зібрані в інституціях, музеях, бібліотеках та під час польових досліджень об’єктів спадщини радянського періоду. Матеріали досліджень будуть опубліковані у вигляді 2 наукових статей, публічної лекції, тематичної фотовиставки об’єктів дослідження та підсумкової брошури проєкту.
71.
ID: 4SCH1-00263
Project name: Стипендія для підвищення кваліфікації кінорежисера, при проходженні короткого курсу у Budapest film academy
Rating: 356
Георгадзе Едуард Анзорович
The requested amount from the UCF: 183984.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна, Будапешт, Угорщина,
Project description: Навчання на короткому курсі Кінорежисури та Кіномови, відвідування додаткових майстеркласів з метою вдосконалення проекту "Якими ми не були" у відповідальності до европейских стандартів, що знаходиться в сценарному періоді.
72.
ID: 4SCH1-27594
Project name: Три місяці експериментального кіно - Берлінська школа MetFilm
Rating: 356
Максюта Андрій Анатолійович
The requested amount from the UCF: 223800
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Берлін,
Project description: Трьохмісячний курс експериментального кіно покликаний занурити студента в світ пошуку нових форм та смислів, досліджуючи природу людини та світу навколо. Головною задачою проекту є зуміти відрити нові горизонти пізнання та самовираження у формі аудіовізуального твору. Викладачем даного курсу є Ніна Кеннеманн - берлінська, всесвітньо відома художниця, яка працює з кіно, відео та інсталяцією. Її роботи демонструвались у галереях, музеях та кінофестивалях, включаючи MoMA, Нью-Йорк; Палац Токіо, Париж; Музей сучасного мистецтва, Базель; Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, Оберхаузен та Міжнародний кінофестиваль у Торонто.
73.
ID: 4SCH1-08270
Project name: Курс кіновиробництва
Rating: 356
Ціопкало Тетяна Василівна
The requested amount from the UCF: 57183.20
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Киї,
Project description: Мета проекту - бажання підвищити свою кваліфікацію, оскільки є практичний досвід кіновиробництва, але немає професійної кіноосвіти. Результатами проекту буде проходження курсів «Режисер-сценарист» та «Продюсер» та створення випускних робіт. Довгострокові результати проєкту – реалізація суспільно-важливих аудіовізуальних продуктів, які будуть більш якісними та ефективними
74.
ID: 4SCH1-28361
Project name: 36 видів Говерли (частина третя)
Rating: 356
Купріян Дмитро Павлович
The requested amount from the UCF: 59680
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Верховина, Кривопілля, Заросляк, Київ,
Project description: Гора Говерла - найвища гора України, що за аналогією до священної гори Фудзі для Японії та японців, має майже священну та міфічну ауру для українців. Крім того ці обидві гори зовнішньо схожі та мають практично ідеальні конічні обриси. Цими фотографіями я хочу заповнити ту прогалину, що лишилась не заповненою у візульному мистецтві, а колористикою апелювати до гравюр серії «Тридцять шість видів Фудзі» Кацусіко Хокусая та того метафізичного та автентичного ставлення до Фудзі. Крім того я хочу внести образ гори Говерли у сакральне світосприйняття українцями цього місця, яке наразі є тільки туристичним об'єктом.
75.
ID: 4SCH1-28632
Project name: Стипендія для навчання на сертифікованій програмі "Проектування експозицій" - Дунайський Університет Кремса (Кремс-на-Дунаї, Австрія)
Rating: 355
Дзюбенко Наталія Вячеславівна
The requested amount from the UCF: 220188.95
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: м. Кремс-на-Дунаї, Австрія, м. Львів, Україна,
Project description: Навчання на сертифікованій програмі «Проектування експозицій» відділення Візуальних Наук Факультету Освіти, Мистецтва і Архітектури Дунайського Університету Кремса (Австрія), дозволить мені вдосконалити професійні компетенції у галузі створення музейних експозицій та отримати унікальні нові знання та досвід від видатних європейських експертів зі створення наукових та культурних експозиційних та виставкових проектів. Навчання на програмі дає можливість отримати креативні та організаційні компетенції і навички з процесу розробки експозицій та виставкових проектів, сценографії та управління проектами, а також з сучасних підходів до фінансування, управління авторськими правами та міжнародним обміном експонатами, а також з сучасних підходів до використання мультимедіа на експозиціях.
76.
ID: 4SCH1-29137
Project name: текстові й голосові
Rating: 355
Харчук Олександр Анатолійович
The requested amount from the UCF: 0.5
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Березне Рівненська обл.,
Project description: Написання роману з робочою назвою "Текстові й голосові" та його подання на один із літературних конкурсів наприкінці року.
77.
ID: 4SCH1-25901
Project name: Стипендія для навчання та підвищення кваліфікації фахівця з К–поп культури у Сеулі, Південна Корея - "К–поп. Навчання в Кореї – використання в Україні"
Rating: 353
Іванченко Олена Ігорівна
The requested amount from the UCF: 249985.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Південна Корея, Сеул,
Project description: Актуальність - в Україні немає жодного фахівця з К-поп, а сучасна молодь потребує сучасного контенту, яким є К-поп контент, високо оцінений в світі. Тому реалізація проекту актуальна та своєчасна. Отримання навчання продюсера, підвищення компетенції митця та кваліфікації спеціаліста з К-поп культури, шляхом переймання досвіду К-поп індустрії, завдяки проходженню, спеціально розробленого курсу з К-поп досвіду в Сеулі, Південна Корея. Реалізація проекту надасть змогу подальшого застосування та впровадження набутих вмінь в Українське мистецтво, що збагатить культурне надбання України та поліпшає взаємо обмін між Україною та Республікою Корея й надасть, в подальшому, можливість встановлення та налагодження партнерських і ділових культурних зав’язків.
78.
ID: 4SCH1-08588
Project name: Розбудова туристичного кластеру Тростянецької ОТГ з використанням набутого досвіду Литовської республіки
Rating: 352
Іванцова Олена Іванівна
The requested amount from the UCF: 31980
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Кернаве, Литовська Республіка, Тракай, Литовська Республіка, Лентваріс, Литовська Республіка, Каунас, Литовська Республіка, Вільнюс, Литовська Республіка,
Project description: Історично так склалося, що Україна належить до країн з багатою історико-культурною спадщиною, а земля Сумщини багата на культурні пам’ятки та історичні події, тому місцева влада вбачає вектором розвитку Тростянецької громади саме через її історичний потенціал. Як країни-сусіди, яких поєднує багата спільна історична та культурна спадщина Україна і Литва мають потужний потенціал до тривалої та плідної співпраці. Для змістовної роботи в напрямку розбудови туристичного кластеру нам потрібен дієвий приклад та позитивний європейський досвід. Реалізація даного проекту покликана стати наступним поштовхом до активації туристичного потенціалу громади та розвитку економічних показників території на якій відбувались важливі події всесвітнього масштабу. Мета проекту - спираючись на досвід Литовських партнерів створити методологію та план розбудови туристичного кластеру Тростянецької громади.
79.
ID: 4SCH1-27773
Project name: Навчання в Академії Стилю та Дизайну Андре Тан
Rating: 340
Никитенко Юлія Анатоліївна
The requested amount from the UCF: 250000
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Освітній проект, основна мета якого - здобути нові знання та навички, підвищити кваліфікацію в сфері моди та дизайну.
80.
ID: 4SCH1-09224
Project name: Стипендія для участі стилістів-початківців в онлайн курсах проекту modeis.me «Персональний стиліст» та «Історія моди»
Rating: 339
Марцинюк Марина Петрівна
The requested amount from the UCF: 31430
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: Київ,
Project description: Ці курси спрямовані на навчання стиліста усім необхідним навичкам і тонкощам професії. По закінченню курсів (після успішного проходження курсової роботи) видається офіційний сертифікат освітнього проекту MODEISME. Після кожної другої лекції студенти отримують домашнє завдання, яке необхідно виконати та надіслати викладачу курсу не пізніше 21:00 (за київським часом) у п’ятницю. По закінченню курсу кожен студент, який хоче отримати сертифікат про навчання в освітньому проекті MODEISME, повинен написати та захистити курсову роботу з заданої теми.
81.
ID: 4SCH1-27852
Project name: Дослідження, публікація та розповсюдження книги «Нью Медіа Мистецтво. Пам'ять. Простір»
Rating: 336
Барінова Яна Дмитрівна
The requested amount from the UCF: 248.320
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Київ, Київська, Париж, Франція,
Project description: Книга є міждисциплінарною розвідкою в області художніх практик комемораціі в міському просторі. Досліджуючи існуючі практики, авторка пропонує власний проект комеморативного жесту з використанням потенціалу мистецтва нових медіа. Автор заглиблюється в аналіз такої окремої сфери сучасного мистецтва як робота з травматичним минулим, працюючи з проблематикою контрмонументов і тих художніх експериментів, які спрямовані не на репрезентацію, а на пропрацювання минулого в контексті орієнтації на майбутнє. Актуалізація специфіки проблем комемораціі в Східній Європі в цілому і в Україні, зокрема, особливо важлива в контексті неартикульованості власного українського способу роботи з травматичним минулим, наявністю конкуренції жертв в ситуації насиченості культурного простору тригерами трагічної пам’яті. Робота розкриває особливості комеморативного простору України в загальній перспективі світових практик роботи мистецтва з травмою та може стати серйозним кроком в пошуках нової мови комемораціі.
82.
ID: 4SCH1-28471
Project name: ВЕРОНСЬКА СПРАВА. ГРА ШЕКСПІРА
Rating: 330
Івінська Анна Іванівна
The requested amount from the UCF: 250000
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ, м. Верона, м. Суррей, м. Стратфорд-на-Ейвоні, Лондон, Мілан,
Project description: Розробка сценарію художнього фільму та історії до його спін-оффу з проведенням ґрунтовних досліджень.
83.
ID: 4SCH1-27504-4
Project name: "Книга про Горбів"
Rating: 329
Приходько Світлана Володимирівна (творчий псевдонім Світлана Корма)
The requested amount from the UCF: 237208
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: село Горбове,
Project description: "Книга про Горбів" - перше видання про село за його 453-річну історію, позначену трудовими здобутками, бойовими етапами, культурно-мистецькими традиціями, освітніми та спортивними досягненнями. Книга містить відомості з державних архівів та місцевих інформаційних джерел, також перекази, фотоматеріали, зокрема зіставні світлини інфраструктурних та ландшафтних об'єктів, художні твори про Горбів місцевих авторів, інформацію про культурну спадщину, видатних земляків, промислові та сільськогосподарські осередки, туристичні об'єкти. В книзі даються посилання на відеоматеріали, розміщені на каналі ютуба "Творчий Горбів".
84.
ID: 4SCH1-28419
Project name: Проходження курсу у Европейській школі дизайну - "Fashion design. Професіонал"
Rating: 328
Огарко Софія Дмитрівна
The requested amount from the UCF: 109890
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: Київ,
Project description: Здобуття професійної підготовки у сфері фешн-дизайну задля побудови власного конкурентноспроможного бренду українського одягу.
85.
ID: 4SCH1-27169
Project name: Редактор чи Development Executive
Rating: 326
Журженко Ольга Сергіївна
The requested amount from the UCF: 197669.5
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Odesa, Ukraine, Czech Republic, Tallin, Estonia,
Project description: Участь у MIDPOINT TV Launch у якості редактора
86.
ID: 4SCH1-29240
Project name: Культурно-освітній курс телеведучих для дітей та молоді
Rating: 322
Богатир Інна Валентинівна
The requested amount from the UCF: 211400
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Кам’янець-Подільський,
Project description: Проект спрямований на отримання мною освіти в медіа школі ShowMax (курси телеведучих), яка є логічним та важливим доповненням до неформальної освіти авторки та акторки Ліги Сміху. Отримані знання будуть реалізовані на практиці впродовж проекту, шляхом створення освітнього продукту для дітей та молоді. Цей освітній продукт буде реалізовано у формі гуртка, який буде діяти впродовж проекту в результаті якого діти отримають відповідні навички та буде створено серію відеороликів, які будуть продемонстровані громаді міста, як зразок забезпечення культурно-освітнього дозвілля для дітей та молоді.
87.
ID: 4SCH1-27565
Project name: Стипендія для проведення творчих експериментів зі створення дизайну та сценарію 3-х рольових ігор живої дії та постановки
Rating: 319
Позднишев Микола Олегович
The requested amount from the UCF: 86142
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Дніпро,
Project description: Проєкт спрямований на здобуття нових знань і досвіду роботи з рольовими іграми живої дії як формою партисипативного імпровізаційного театру та дослідження їх можливостей за допомогою проведення індивідуальних творчих експериментів. Буде створено 3 різних за концепціями гри, а саме їх дизайн, сценарії, а також відбудеться їх постановка. Проєкт дозволить сконцентруватись на творчій діяльності і у подальшому започаткувати професійну діяльність автора у цьому напрямі.
88.
ID: 4SCH1-04614
Project name: Livemusic
Rating: 317
Ільчук Наталія Любомирівна
The requested amount from the UCF: 249575.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Париж,
Project description: “Livemusic” - це відеоінсталяція, в центрі якої безтурботна молодь на концерті драм'н'бейс-музики в одному з найбільш забруднених міст України. Непередбачуване майбутнє та невидима небезпека глобального потепління будуть запрограмовані за допомогою штучного інтелекту, підраховуючи вплив парникових газів, що виділяються на заводах міста Кам'янське, та генеруючи зображення забруднюючих речовин не в атмосфері, а на танцполі.
89.
ID: 4SCH1-29469
Project name: “Де вони шиють в Україні?”. Стипендія для дослідження підприємств швейної промисловості України
Rating: 317
Щербина Аліна Сергіївна
The requested amount from the UCF: 152200
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: Дніпро, Харків, Львів, Першотравеньск (Миколаївська область), Одеса,
Project description: “Де вони шиють в Україні?” - це дослідження стану швейної промисловості України на прикладі Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Львова та Першотравенська. Метою проекту є занурення у галузь, особисті знайомства з власниками малих і великих підприємств, виявлення проблем у швейній галузі та можливі шляхи їхнього вирішення, пошук інноваційних підходів у галузі для того, щоб розробити Результатами проекту стануть: створення бази з 30+ швейних підприємств з фото, історією та цінною інформацію публікація аналітичного матеріалу про стан галузі на Forbes.ua (у блозі, на стадії запуску) зробити “видимим” та “людяними” серед моєї аудиторії та аудиторії моїх проектів галузь, яка має великий вплив на розвиток дизайну та моди в Україні та становленні України як експортера, проте залишається у тіні. У рамках дослідження планується: відвідування 30+ швейних підприємств у 6 містах України інтерв’ю власників, працівників та експертів галузі створення онлайн-довідника про підприємства на ресурсах БУДЬ в UA
90.
ID: 4SCH1-28549
Project name: Прип"ять TV-Моя Прип"ять-моя історія.
Rating: 317
Панцюк Олена Петрівна
The requested amount from the UCF: 163200
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Лодзь, Славутич, Прип"ять, Прип"ять, Славутич, Київ, Київ, Прип"ять, Славутич,
Project description: Цикл документальних фільмів про єдиних і останніх в історії міста Прип"ять його мешканців, присвячений 35-м роковинам Чорнобильської трагедії. Фільми з історіями прип"ятчан, які через вибуху на четвертому реакторі ЧАЕС були евакуйовані із рідного міста "на три дні", та вже ніколи не повернулися додому. Автор-прип"ятчанка і журналіст- розповідатиме в цьому циклі історію своєї родини-п"яти сестер із Прип"яті, яких розлучила Чорнобильська катастрофа, а також історії багатьох інших сімей із Прип"яті. 35 років після того, як прип"ятчани вимушено залишили своє рідне місто, вони донині пам"ятають і люблять його так само. Цикл історій про невмирущу любов до рідної землі і вічну пам"ять про неї.
91.
ID: 4SCH1-27305
Project name: Єврейський Миколаїв
Rating: 314
Камінська Марія
The requested amount from the UCF: 21000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: м. Миколаїв, Миколаївська область, Україна, м. Київ, Україна, м.Одеса, Україна, м. Дніпро, Україна, м. Нова Одеса, Миколаївська область, м. Вознесенськ, Миколаївська область, Україна, с. Новополтавка, Миколаївський район, с. Богданівка, Миколаївська область,
Project description: Проєкт «Єврейський Миколаїв» - включає в себе науково-дослідницьку роботу результатом якої буде участь у наукових конференціях на тему «Становлення єврейської культури на теренах Миколаївщини». Культурний продукт проєкту - стаціонарна виставка у Миколаївському краєзнавчому музеї «Єврейські сльози» на 22 липня. Мета проєкту – формування міжетнічної толерантності серед мешканців Миколаївської області.
92.
ID: 4SCH1-02621
Project name: Дитячі куточки
Rating: 313
Галкін Данило Олегович
The requested amount from the UCF: 250000.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Берлін, Дніпро,
Project description: Вивчення рішень дитячих куточків в музейних і культурних закладах Німеччини, а також в публічному просторі, не тільки з технічної (художньої) сторони, а й соціальної, що з самого початку виховує усвідомлення гендерної рівності та толерантність до всіх груп меншин на території загальної "пісочниці". Аналіз впливу післявоєнної архітектури на проектування дитячих «майданчиків» і дослідження матеріалів бібліотеки BERLIN ART INSTITUTE та інших, присвячених питанням залучення уваги молодого поколненія до візуального мистецтва, креативної індустрії, музейній справі, археології, тощо. Розробка власного проекту «куточка» і презентація художньої виставки присвяченої травмам, отриманим в дитячих садках на стику кінця радянської епохи та новітньої незалежної історії України.
93.
ID: 4SCH1-28715
Project name: Коли у мене виростуть крила
Rating: 312
Войцехівська Олександра
The requested amount from the UCF: 40000
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Львів,
Project description: Моїм проектом є рукопис підліткової повісті. Історія про дівчину, яка попала в зовсім інший світ, до якого доведеться адаптуватися.
94.
ID: 4SCH1-27293
Project name: Стипендія на навчання В Франції НА БРЕНД-МЕНЕДЖЕРА з метою створити колекцію високого рівня "Відродження культури носіння національного одягу"
Rating: 310
Соботюк Марина Іванівна
The requested amount from the UCF: 317680
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: КИЇВ,
Project description: Мета проєкту - пройти навчання в ESMOD Париж, школі зі світовим ім'ям, що навчає моді та дизайну, з метою отримати знання в індустрії моди найвищого рівня, аби в Україні відтворити національне вбрання з регіонів, переформатувати їх на сучасний образ. Створити ескізи та відшити колекцію. Колекціями показувати еволюцію образу від минулого до сьогодення. Від 100 річних образів (строїв) до мистецтва носити одяг сьогодні з нотками українськості саме свого регіону. Робоча назва проєкту "Амазонка" - це жінка-воїн, яка, за історичними фактами, проживала на території Донецької та Луганської областей (484—425 рр. до н. е.) Оскільки ця територія зараз знаходиться під загрозою, важливо привернути увагу до культури образів саме цієї території, що прокладе місток реінтеграції регіонів в сучасну культуру і об'єднає регіони. Крім того, за результатами виготовлення сучасних образів, буде організована яскрава фотосесія, що приверне увагу ЗМІ та, відповідно, громадськості.
95.
ID: 4SCH1-28708
Project name: Створення сценарію серіалу "Сирени" про неординарні жіночі долі
Rating: 306
Бінюков Тимофій Сергійович
The requested amount from the UCF: 26950
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Сценарій до міні-серіалу, який би розповідав про долі жінок з "заниженою соціальною відповідальністю". Засновано на реальних інтерв'ю, це напівхудожній, але більшою мірою документальний проект, який досліджує долі, психологію, особливості соціального устрою сьогодення, пріоритети та цінності різних соціальних груп населення. Дія відбувається у Харкові - мегаполісі не лише географічно близького до лінії збройного конфлікту, але й через те – до двох світів: України, яка намагається розвиватися і йти в Європу і варварського виміру північного сусіда. В такій площині долі жінок, які будують власне майбутнє, танцюючи довкола пілона – погляд, яким можна з певного ракурсу оцінити наш простір і час
96.
ID: 4SCH1-28718
Project name: Українська поп-рок музика
Rating: 305
Овсянніков Вячеслав Георгійович
The requested amount from the UCF: 49999
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета - популяризація української сучасної поп-рок музики. Результати - запис аранжування, запис голосу, зведення та мастерінг авторської пісні "Не спіши жити".
97.
ID: 4SCH1-29309
Project name: V4W.ENKO
Rating: 303
Ващенко Євген Петрович
The requested amount from the UCF: 224220
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Сантьяго, Чилі,
Project description: Створення умов для видання музичних композицій та аудіовізуальних творів-випусків медіа проекту V4W.ENKO на платформах міжнародного музичного видання та дистрибуції української алгоритмічної всесвітньовідомої цифрової інтелектуальної музики та аудіовізуальних електронних композицій.
98.
ID: 4SCH1-28575
Project name: Культурно-освітній курс з акторської майстерності для дітей
Rating: 297
Онищук Наталія Олександрівна
The requested amount from the UCF: 180240
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Кам'янець-Подільський,
Project description: Проект спрямований на отримання мною освіти в кіношколі ShowMax (акторські курси), яка є логічним та важливим доповненням до основної освіти соціального педагога. Отримані знання будуть реалізовані на практиці впродовж проекту, шляхом створення освітнього продукту для дітей. Цей освітній продукт буде реалізовано у формі гуртка, який буде діяти впродовж проекту в результаті якого діти отримають відповідні навички та буде створено цикл скетчів, які будуть продемонстровані громаді міста, як зразок забезпечення культурного освітнього дозвілля для дітей.
99.
ID: 4SCH1-26371
Project name: Креативний менеджмент. В ногу з часом.
Rating: 294
Владімірова Яна Вікторівна
The requested amount from the UCF: 104400
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Дніпро,
Project description: Мета навчання — покращити рівень знань в креативному менеджменті. Фокус на цей рік включає в себе: 1. Підвищення рівня англійської мови для сертифікації IELTS, у результаті це дасть можливість взаємодіяти з партнерами з інших країн та створювати проєкти на міжнародному рівні, а сертифікація дасть можливість приймати участь у міжнародних професійних обмінах, стажуваннях, тощо. 2. Як у голови правління ГО, маю на меті підвищити навички в управлінні організацією та проєктами, щоб створювати міжнародні проєкти, а для цього планую присвятити рік розвитку навичок у стратегії, креативі, бренд-менеджменті та вибудовуванню актуальних у креативній економіці освітніх програм для юніорів та дорослих людей.
100.
ID: 4SCH1-05044
Project name: «Культура + ІТ після 45-ти». Творчо-соціальне дослідження під час навчання на курсі з інтернет-маркетингу і створення онлайн платформи проекту.
Rating: 292
Бречко Каріна Юріївна
The requested amount from the UCF: 193899
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, Черкаси, Київ, Львів,
Project description: «Культура + ІТ після 45-ти» - це реаліті-дослідження на базі власного досвіду за соціально чутливою темою незатребуваності людей покоління Х. В рамках дослідження письменницею буде пройдено навчання на довготривалому онлайн-курсі професійного інтернет-маркетингу для оволодіння актуальними знаннями і навичками. Ідея реаліті-дослідження є початком культурно-просвітницького проекту, що передбачає створення україномовної онлайн-платформи (веб-сайту) для цієї стипендіальної програми і подальшої роботи з вивчення інших соціально чуттєвих тем, а також розвитку сайту в напрямках освіти і культури.
101.
ID: 4SCH1-28380
Project name: Запис концерту камерної музики
Rating: 292
Любенко Микола Володимирович
The requested amount from the UCF: 15950.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Проект спрямований на популяризацію та підтримку віолончельної, камерної та української музики. Незважаючи на широку популярність віолончелі як інструмента за кордоном, в Україні тенденція розвитку доволі повільна та спрямована насамперед на сольне виконання. Ми вважаємо що втілення подібних проектів сприяє як загальному культурному розвитку так і допомагає створити довговічний продукт що сприятиме популяризації віолончелі в Україні у програмі сонати Franck Sonata in A major for Violin and Piano, Shostakovich Cello Sonata 2, Op. 40, Золтан Алмаші «Елегія», Любава Сидоренко «Дотик».
102.
ID: 4SCH1-29369
Project name: Видання збірника психологічних казок
Rating: 292
Макарова Ганна Станіславівна
The requested amount from the UCF: 45380
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Дніпро, Київ, Одеса,
Project description: Я написала збірку психотерапевтичних казок. Це історії, що допомагають впораться зі складними життєвими ситуаціями. Історії, які надихають на роздуми та зміни. Розраховані вони на дорослу аудиторію, а також на людей, що переживають кризу. При цьому -це казки написані доступною мовою та з гумором.
103.
ID: 4SCH1-26560
Project name: Студія "Візуальне мистецтво"
Rating: 292
Романюк Тетяна Володимирівна
The requested amount from the UCF: 15000
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Село Чайки Києво - святошинського району,
Project description: Дослідження нових професій. Створення попиту на професію ілюстратор, аніматор
104.
ID: 4SCH1-27288
Project name: Публікація статті у міжнародному виданні
Rating: 286
Любенко Наталія Володимирівна
The requested amount from the UCF: 5918.34
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Австрія, місто Відень,
Project description: Я навчаюсь на другому курсі наукової аспірантури та підготувала унікальний матеріал з історії творчості маловідомого іспанського композитора Франсіско Асенхо Барбьері та його опери «Хліб та бики», який на початку XIX століття заклав фундамент подальшого розвитку іспанської культури. Він боровся за самоідентичність іспанської нації і ця тема близька мені і багатьом моїм співвітчизникам. Я хочу опублікувати дослідження в міжнародному збірнику (The European Journal of Humanities and Social Sciences) і привернути увагу професійних дослідників до наукових досягнень мого вузу (Одеська національна музична академія ім. А. В. Нежданової), моєї кафедри теоретичної та прикладної культурології та України.
105.
ID: 4SCH1-29041
Project name: Дитяча книга "Просто ах! Просто жах!"
Rating: 282
Мартинюк Микола Іванович
The requested amount from the UCF: 163000.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Луцьк, Волинська область,
Project description: Дитяча книга поезій - подвійна повноколірна ілюстрована книга письменника Миколи Мартинюка. Мета видання - у доступній формі підготувати дітей до соціальної адаптації, виховати любов до природи, рідного краю, людей.
106.
ID: 4SCH1-00788
Project name: Подкаст "Оператон"
Rating: 281
Дзундза Роман Михайлович
The requested amount from the UCF: 249997
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Івано-Франківськ,
Project description: Ідея проєкту у створення українського подкасту про професійну музичну культуру для внутрішнього і зовнішнього (світового) ринку. В основі українського подкасту ‒ ідея культурації української молоді за допомогою подання важливої культурно-історичної інформації у зручній для неї формі подкастів. В основі англомовного подкасту – ідея поширення української музичної культури у вигляді камерно-вокальних творів українських композиторів записаних міжнародним проектом Art Song Project з розширеними анотаціями про українську культуру та епохи.
107.
ID: 4SCH1-28266
Project name: Сучасний орнамент в декоративному та емальерному ювелірному мистецтві. Погляд в майбутнє Українського стилю декорування.
Rating: 281
Коваль Мартін-Андрій Дмитрович
The requested amount from the UCF: 197800
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Ржищів,
Project description: Маючи багаторічний досвід художньої та ювелірної оздоблювальної практики з використанням орнаментів різних країн та часів хочу провести художній пошук новітнього і майбутнього українського орнаменту в декоративно-прикладному мистецтві. Результатом дослідження стане створення масштабного ювелірного виробу (концепції новітньої ікони) оздобленого в техніці художньої гарячої емалі.
108.
ID: 4SCH1-00265
Project name: Світ із кубиків
Rating: 280
Стрижеус Валерій Дмитрович
The requested amount from the UCF: 54000
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проведення дослідження в галузі тенденцій розвитку наукової фантастики як літератури про майбутнє та написання книги літературознавчо-філософських есеїв «Світ із кубиків» (автор Валерій Стрижеус).
109.
ID: 4SCH1-27266
Project name: Український вітраж другої половини XX століття
Rating: 275
Меценко Наталія Вікторівна
The requested amount from the UCF: 90000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Україна,
Project description: Проєкт "Український вітраж другої половини XX століття" передбачає каталогізацію на сайті http://ukrvitrage.com.ua вітражів України періоду СРСР задля подальшого їх збереження й переосмислення як об'єктів монументального мистецтва.
110.
ID: 4SCH1-28267
Project name: Підготовка до реалізації перформансу "Ритуал-казка Кібела"
Rating: 274
Бєлов Анатолій Євгенович
The requested amount from the UCF: 246119
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Метою стипендії є потреба у підготовці до реалізації перформенсу “Ритуала-казка Кібела”. Ідея проекту полягає в перенесенні ритуалу з містичної площини у мистецьку, перформативно надаючи фрігійський богині Кібели нової якості — захисниці-покровительки квір людей. Проект звертається до проблеми присутності ЛГБТІ спільноти в Українському соціумі, де вона зазвичай закрита і сприймається як окремі розрізнені секти по інтересам. Проект має на меті через гру в ритуал-казку, об'єднатися з людьми в одному безпечному квірному просторі і познайомитися та відчути одна одну. Разом у спільному просторі без чітких гендерних і сексуальних ролей практикувати свою тілесність через провідників богині Кібели – перформерів, і психоделічну електронну музику. Мета проекту -- видимість ЛГБТІ спільноти, включеність її в загальний культурний Український контекст.
111.
ID: 4SCH1-29221
Project name: Стипендія для участі в освітньому онлайн-курсі зі стоп-моушн анімації від Кевіна Перрі
Rating: 271
Запольська Поліна Дмитрівна
The requested amount from the UCF: 14000
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation:
Project description: Курс Кевіна Перрі (відомого аніматора зі студії Лайка, США) дасть змогу мені як режисерці анімації опанувати нові технічні та творчі навички для професійного зростання та щоби використати у майбутньому анімаційному проєкті.
112.
ID: 4SCH1-28992
Project name: Синестезія
Rating: 261
Тетяна Крячек Олександрівна
The requested amount from the UCF: 250000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Київ, Kиїв,
Project description: Оволодіти необхідними навичками і знаннями, дослідити способи програмування і керування світлом, дослідити способи поєднання аудіо, відео, візуальних проекцій та систем захвату руху. Розробити та реалізувати способи художнього поєднання усих елементів для створення експериментального авторського шоу-перформансу, який в результаті буде зафільмований і випущений у вільний доступ, як і буде зафільмований сам процесс навчання, пошуку, експериментів та процесу реалізації. Дослідження та впровадження нових цифрових технологій для створення аудіо медіа перформансу і/або інсталяції з вплітанням у нього відео арту, фотографії, графіки, а також з елементами інтерактиву. P.S. Синестезія у психології — продукування сенсорної реакції одного з органів чуттів, що стимулює інший орган чуттів. Часто люди мають не одну форму синестезії, адже такі відчуття можуть переплітатися, поєднуватися й існувати у мозку однієї людини.
113.
ID: 4SCH1-01636
Project name: Культурна мапа Прикарпаття
Rating: 258
Січка Михайло Ярославович
The requested amount from the UCF: 197000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Івано-Франківська область,
Project description: Проект передбачає опис найцікавіших пам'яток культурної спадщини в усіх 62 територіальних громадах Івано-Франківської області, створення онлайн карти та мобільного додатку з переліком таких об'єктів.
114.
ID: 4SCH1-29740
Project name: Виробнича практика в бренді одягу
Rating: 257
Сусяк Наталія Володимирівна
The requested amount from the UCF: 122400.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: Париж,
Project description: Проходження виробничої практики (типова посада - асистент дизайнера, залежить індивідуально від приймаючої сторони) як обов'язкової складової бакалаврської програми мого навчання на дизайнерку одягу в Берлінському університеті мистецтв. Орієнтація - м. Париж (інші менш пріоритетні варіанти: Лондон, Антверпен, Стокгольм, Нью Йорк). Практика передбачає повний робочий день та здебільшого не оплачується роботодавцем (часткова невелика оплата радше виняток), не фінансується університетом напряму та не передбачає можливості додаткових доходів у країні. Я сама шукаю собі фінансування. Мета - застосування набутих під час 7 семестрів навичок дизайну, розвиток і закріплення нових, розбудова зв'язків у сфері, нові роботи для портфоліо і підготовка до випускної колекції.
115.
ID: 4SCH1-28900
Project name: Пленер-марафон архітектурними пам'ятками України
Rating: 253
Федорчак Марія Володимирівна
The requested amount from the UCF: 230066
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Хмельницький, Чернівці, Вінниця, Луцьк, Рівне, Закарпаття, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ,
Project description: Метою проекту є вдосконалення наявної в мене освіти художника: шляхом здійснення пленерної діяльності (замальовки пам’яток архітектури та цінної історичної забудови, контекстного природнього ландшафту); шляхом відвідування закладів культури (музеї, галереї, центри мистецтва тощо) для ознайомлення із зразками художньої творчості, що демонструються в цих закладах, ознайомлення зі специфікою виставкової діяльності тощо. Результатами проектної діяльності будуть: вдосконалення художніх навичок; здобуття унікального пленерного досвіду; художні роботи, виконані у різних форматах та техніках; створення інформаційного продукту-довідника розрахованого на студентів профільних навчальних закладів у формі сторінок в соцмережах; друк артбуку з пленерними роботами; організація виставки пленерних робіт для популяризації пам’яток архітектури та привернення уваги громади до культурної спадщини України.
116.
ID: 4SCH1-27873
Project name: Історія мистецтва вустами Європи
Rating: 252
Войченко Марія Русланівна
The requested amount from the UCF: 192340
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Кропивницький, Кіровоградська область, Велика Британія, Оксворд,
Project description: Освітній проект, який спрямований на обмін досвідом у сфері історії мистецтв у країнах Європи. Навчання у літній школі в Оксворді, задля проведення освітніх заходів на базі Музею мистецтв у Кропивницікому. Проведення семінарів і експозиції присвячених культурі і мистецтву Європи з використанням онлайн формату і запису на Ютуб.
117.
ID: 4SCH1-27623
Project name: Сучасний Погляд
Rating: 245
Барр'є Ольга Олександрівна, псевдонім-Ольга Кошелева
The requested amount from the UCF: 247000
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Суть проекту- привернути увагу до безконтрольних маніпуляцій на способи мислення, бажань, підміни «понять» та цінностей. Автор представляє 10 скульптур 3-D окулярів, в яких відображає власне бачення проблем, пов’язаних з бездумним споживанням інформації, яку нам агресивно нав’язують.
118.
ID: 4SCH1-28801
Project name: Стипендія для старту освітнього проекту «Опера all inclusive. Оперне лібрето»
Rating: 242
Гнатюк Анастасія Олександрівна
The requested amount from the UCF: 129900
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Опера all inclusive.Оперне Лібрето» - це перша частина освітнього проекту для всіх професій оперно-симфонічного мистецтва (режисерів, диригентів, концертмейстерів,співаків та сценографів). Мета проекту сприяти вихованню молодих кадрів оперно-симфонічного мистецтва та підвищити кваліфікацію діючих митців. Завдання проекту «Оперне лібрето» - вирішити проблему перекладу та правильної вимови іншомовних лібрето через професійний аудіо-запис лібрето 10 найвідоміших опер світу, прочитаних носіями мови з українськими, російськими та англійськими субтитрами. Таким чином проект «Оперні лібрето» націлений забезпечити необхідним матеріалом студентів, які вивчають оперу та професіоналів, які працюють в оперно-симфонічному мистецтві. Вільний доступ до матеріалів та реклама стимулюватиме та сприятиме підвищенню загального виконавського рівня жанру опери в Україні.
119.
ID: 4SCH1-28344
Project name: Карпатська Школа Мистецтв
Rating: 236
Денега Руслана Василівна
The requested amount from the UCF: 201000
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Івано-Франківськ, смт Верховина,
Project description: Проведення семиденної школи мистецтв шляхом системи майстер-класів з вокального та театрального мистецтв для творчої молоді з метою підвищення рівня виконавської майстерності та посилення комунікації між творчими особистостями
120.
ID: 4SCH1-27657-2
Project name: Створення сценарію до повнометражного фільму "Композитор"
Rating: 232
Леоновець Євгеній Євгенович
The requested amount from the UCF: 39770.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Кривий Ріг, Київ,
Project description: Створення сценарію художнього повнометражного фільму "Композитор"
121.
ID: 4SCH1-01246
Project name: Онлайн-школа Україноспіву
Rating: 227
Лоцман Руслана Олександрівна
The requested amount from the UCF: 217000
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Черкащина, Драбів, Черкащина, Чигирин, Сміла Черкаської обл, Шпола, Черкаської обл, Звенигородка, Тальне, Умань, Христинівка, Маньківка, Жашків,
Project description: Метою проєкту є створення 10 відеороликів та Збірки фольклорних пісень Черкащини, що буде створено на основі організованої фольклорної експедиції в 10 локацій, де живуть унікальні виконавці Україноспіву. Реалізація проєкту дозволить систематизувати народні знання з Україноспіву та подати їх в доступній формі для наслідування нашій молоді.
122.
ID: 4SCH1-28188
Project name: Ти герой
Rating: 216
Чиженко Альона Василівна
The requested amount from the UCF: 50000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ,
Project description: Розробка сценарію до організації реалізації сучасної мультидисциплінарної науково-практичної конференції в розважально-інтерактивному форматі та створити оцифрований освітній простір про видатних особистостей України. Яка підніме питання дослідження спадку країни в персоналіях та ініціює культурний обмін через патерн створеної конференції між іншими країнами.
123.
ID: 4SCH1-28808
Project name: "FACES" - портрети відомих українців Ірини Федоренко (Semira)
Rating: 214
Федоренко Ірина Анатоліївна
The requested amount from the UCF: 250000
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Мілан, Італія, Болонья, Італія, Нью-Йорк, США, Бердяньск, Україна,
Project description: Проект "FACES" - це серія портретів відомих українців, над якою працює художниця Ірина Федоренко вже кілька років, проект постійно оновлюється новими роботами, виставки цього циклу робіт були представлені на персональних виставках в Музеї історії Києва, у Верховній Раді України, в Міністерстві закордонних справ України, в галереях Нью-Йорка, Музеї сучасного мистецтва Єнді Воргола, та в рамках Фестивалю сучасного мистецтва "СЛІДИ", що проходив за підтримки Міністерства Культури України та Департаменту культури КМД. Зараз планується робота над новою серією портретів, прісвячених 30 річниці Незалежності України, та виставка цих робіт за попередніми домовленностями в Італії (за підтримки UNESCO BOLOGNA CENTER) та в США (за підтримки Madatarat LLC).
124.
ID: 4SCH1-29340
Project name: Стипендія на рекламну компанію індивідуальної мистецької діяльності в рамках старт проекту «Opera Show». Відтворення вистави опери Ж. Бізе «Кармен».
Rating: 184
Маслаков Андрій Миколайович
The requested amount from the UCF: 100750
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект «Opera Show» - це коллаборація провідних та молодих митців оперного жанру з метою створення шоу-продукту, який спровокує оперну залежність у глядача. Відтворення вистави «Кармен» - це відтворення на Україні та з українськими митцями моєї постановки опери «Кармен», реалізованої мною як режисером та сценографом в Гран театрі міста Гавана (Куба, 2018). Обрана перша редакція опери (з діалогами)дозволяє створити дійсно шоу-продукт де сценічна правда захоплює глядача та змушує співпереживати подіям опери. Міксуючи діалоги українською мовою та музичні номери французькою ми допоможемо українському глядачеві повноцінно осягнути матеріал опери і насолодитись сюжетом і музичною драматургією та зажадати побачити оперу «Кармен» знову. Потужна рекламна компанія шоу-проекту, розщирить коло цільової аудиторії, створить розуміння, зо опера - це живо, сучасно, круто.
125.
ID: 4SCH1-28040
Project name: Rap.od.ua
Rating: 153
Омельченко Олег Олегович
The requested amount from the UCF: 250000
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Мета: Надати виконавцю, продюссерам, композиторам, журналістам, піар-менеджерам актуальну інформацію про стан одеської реп культури, та можливвості для колаборацій між усіма представниками української хіп-хоп культури в Одесі, забезпечити контактами зі студіями, бітмейкер, виконавцями, майданчиками для виступів.Поширити одеську хіп-хоп культуру та відомості про неї. Результати: Веб портал із новинами про реп в Україні, з акцентом на Одеський регіон. Такий портал надасть змогу дослідити і поширити відомості про одеський реп, сприятиме його розвитку. Також надасть змогу об’єднати хіп-хоп культуру Одеси і вивести її на якісно новий рівень.