+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Program registery Audiovisual Arts

#
ID
Project name
LOT
General budget
The requested amount from the UCF
# 1.
ID: 4AVS11-00009
Project name: Жива УПА. Тернопільщина
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1104416
The requested amount from the UCF: 1104416
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Яремчук Марія Валеріївна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Тернопіль та область,
Project description: Створити цикл із чотирьох документальних телепередач тривалістю 30 хв. кожна про життя та долю жінок-учасниць УПА, уродженок Тернопільщини. Показати створені телепередачі на регіональному телеканалі Тернопіль 1.
# 2.
ID: 4AVS11-00069
Project name: Повнометражний телевізійний художньо-документальний фільм "Протест ціною життя"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1871668.30
The requested amount from the UCF: 1871668.30
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Об'єднання кінематографістів "КІНО-ЛОГОС"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ, смт. Богородчани Івано-Франківської області, м. Станіслав (Івано-Франківськ), м. Канів, м. Калуш, м. Стрий,
Project description: Повнометражний телевізійний художньо-документальний фільм "Протест ціною життя" з елементами художньої постановки. Метою фільму є познайомити глядача у сучасній художній формі з патріотом, людиною видатного патріотизму й величі духу Олексою Гірником, який посвятив своє життя боротьбі проти російської окупації України та тотальної русифікації українського народу. В ніч на 21 січня 1978 року він спалив себе на Чернечій Горі в Каневі. У своїй передсмертній записці написав: «Я ішов простою дорогою, тернистою. Не зблудив, не схибив. Мій протест – то сама правда, а не московська брехня від початку до кінця. Мій протест – то пережиття, тортури української нації. Мій протест – то прометеїзм, то бунт проти насилля і поневолення. Полум’я любові Олекси Гірника до своєї нації, свого народу не згасло, воно горить в серцях та справах захисників України від російської окупації на Сході та патріотів по всій Україні.
# 3.
ID: 4AVS11-00105
Project name: "Гра долі". Сезон 2021"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 2008040.00
The requested amount from the UCF: 1965540.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІАТЕЛ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ, м.Полтава, м. Львів, м.Ніжин, м. Кам'янець-Подільський, Острог-Дубно,
Project description: «Гра долі». Сезон 2021» передбачає створення нових телепрограм про видатних діячів української культури. Це продовження відомого циклу, який представлений на телеканалах України з 2005 року і є у вільному доступі в Інтернеті з англійськими субтитрами. 5 нових імен в серіалі доповнять перелік особистостей, які творили нашу державу в минулому і залишаються маркерами національної ідентичності сьогодні. Через призму приватного життя ми дізнаємося про їхню творчість і внесок у скарбницю української та світової культури. Інтелектуальний телепродукт в доступній формі з харизматичною ведучою покликаний заохотити до вивчення історії і вживання державної мови в усіх сферах життя. Духовність героїв гідна поваги і наслідування.
# 4.
ID: 4AVS11-00338
Project name: Laboraverum
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 2130955.00
The requested amount from the UCF: 1998955.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватне підприємство "Метеор"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Laboraverum» - телепередача науково-популярного характеру, яка розповідає біографії українських вчених-медиків. Кожен випуск присвячений одному науковцю, чий внесок істотно вплинув на світову науку. Мова йде про дуже серйозні роботи світового рівня. Хто переміг бубонну чуму? Хто відкрив імунітет, отримавши за це Нобелівську премію? Як саме робилась вакцина від висипного тифу у Львові і як з її допомогою рятували євреїв від нацистів під час війни? Хто винайшов ту саму хірургічну маску, яку сьогодні носить без перебільшення весь світ? Відповіді на ці питання дасть перший сезон телепередачі “Laboraverum”. В подальшому планується ще три сезони телепередачі про визначних українських вчених.
# 5.
ID: 4AVS11-00359
Project name: Виготовлення циклу телевізійних передач «СВІТЛЯЧОК» (12 передач х 15 хвилин (48 пісень для дітей))
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1161902.00
The requested amount from the UCF: 1161902.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Телекомпанія «Малятко-ТВ»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Його актуальність, ідея та мета визначаються, насамперед, проблематикою національної самоідентифікації підростаючого покоління, мотивацією замолоду оволодівати, вивчати і спілкуватися українською мовою та брати активну участь у сучасному національному інформаційно-культурному діалозі. Проєкт покликаний сприяти суспільному визнанню творчості україномовних авторів та виконавців. Результатом реалізації проєкту є виготовлення циклу телевізійних передач «СВІТЛЯЧОК» (12 передач по 15 хвилин (48 пісень для дітей)). Проєкт не є бізнес-орієнтованим і є відкритим для участі будь-якої талановитої дитини чи дитячого колективу.
# 6.
ID: 4AVS11-00623
Project name: Аратта - держава вільних людей
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1991160
The requested amount from the UCF: 1991160
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Яковлева Наталія Вікторівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Миколаївська область, село Скобелево, Запорізька область, селище Мирне,
Project description: Цикл науково-популярних програм з 4 епізодів, про один з найбільш дискусійних періодів історії України - Трипілля, яке є колискою культури на теренах Європи. Тема ментальності, вірувань та побуту слов'яно-арійських народів, нащадками яких є сучасні українці, не є розкритою і ми розглянемо її, відштовхуючись від легенди про державу Аратта, яка виникла на основі дослджень з історії та археології. Разом з науковцями бачимо зв'язок між давниною та сьогоденням. Результати досліджень учених буде подано у новаторському форматі “наукового батлу”, що уможливить донести в популярній формі до широкого кола глядачів ідеї про походження українського етносу, особливості формування українського менталітету та ідентичності.
# 7.
ID: 4AVS11-00737
Project name: Чотири катастрофи Івана Франка
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1743800.00
The requested amount from the UCF: 1743800.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІНОСТУДІЯ "КІНЕМАТОГРАФІСТ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Львівська область, Івано-Франківська область, Київ, Одеса,
Project description: Сто з гаком літ минуло від року кончини великого літератора, філософа Івана Франка, але й досі його постать оповита міріадами неоднозначних оцінок, думок як з боку фахівців, так і пересічних громадян. Мета проекту - розповісти через мас-медіа широкому загалу про "невідомого" Франка. Результат проекту обґрунтовано тим,що автори проекту впевнені: настала пора дати відсіч спотвореним уявленням про великого поета, який прожив недовге, сповнене трагічних обставин, життя.
# 8.
ID: 4AVS11-00740
Project name: Цикл телепередач на основі відео ютуб-каналу імені Т.Г. Шевченка
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1907790.00
The requested amount from the UCF: 1907790.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Джерела М"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Після вибухового успіху історичного ютуб-каналу імені Т.Г. Шевченка, який за рік набрав понад 300 тисяч підписників, до нас постійно звертаються регіональні та центральні телекомпанії з пропозиціями співпраці. Проект має на меті створення 1 сезону телепередач (разом 12) по 20 хвилин кожна за матеріалами найпопулярніших відео каналу із субтитрами для людей з вадами слуху.
# 9.
ID: 4AVS11-00782
Project name: Виробництво циклу телефільмів "Шість історій про вигадане життя"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1192805.00
The requested amount from the UCF: 1192805.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Харківська обласна громадська організація "Театр на Жуках"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків, Україна,
Project description: «Шість історій про вигадане життя» - цикл з шести оригінальних телефільмів-роздумів за мотивами, як добре відомих, так і не дуже відомих творів класиків та сучасних письменників: Шекспіра, Коцюбинського, Селінджера, Куліша, Кортасара, Жадана. Головною метою проекту є популяризація читання та свідомого відношення до художнього тексту. Весь цикл матиме незвичну та сучасну театральну форму і будуватиметься на розмовах з відомим філологом і священником Віктором Маринчаком. Ми прагнемо поділитися з глядачем нашою любов’ю до обраних авторів, пробудити зацікавленість до книжок, підкреслити європейську ідентичність української літератури та підштовхнути появу культури обговорення літературних творів в різних аудиторіях
# 10.
ID: 4AVS11-00923
Project name: Ендорфіни науки
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1969946.00
The requested amount from the UCF: 1969946.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Грачова Надія Сергіївна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation:
Project description: «Ендорфіни науки» — цикл соціальних документальних телепрограм про трьох жінок, молодих українських вчених. Кожна з них прагне зробити вагоме відкриття в українській науці і уже сьогодні подолала ледь не половину шляху. Такі різні: скромні, амбітні, мрійливі — усі вони це обличчя наукової України сьогодні. Про науку, яка твориться тут і зараз, про особисте життя та наукові перспективи, про матеріальні труднощі та невгамовний ентузіазм розкажуть нам молоді науковці у фільмі. Цикл складається з 3-х телепрограм. Хронометраж кожної телепрограми — 25 хвилин.
# 11.
ID: 4AVS11-00958
Project name: Виклик
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1919868
The requested amount from the UCF: 1919868
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Плюта Олена Георгієвна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ, Київ,
Project description: У 2022 році виповнюється 100 років Київській станції швидкої допомоги. Вона є однією з найстаріших у Европі. Наш телевізійний документальний фільм - це подорож у часі. Від створення станції і до наших днів.
# 12.
ID: 4AVS11-01050
Project name: ЗАМОВЧУВАНА ПРАВДА (попередня робоча назва "Цього ніколи не було")
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1981840.00
The requested amount from the UCF: 1981840.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "НОВА ФІЛЬМ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київська обл., м. Чернівці, м. Ужгород,
Project description: «Замовчувана правда» - цикл телепередач (4 програми по 22 хв.) про довго приховувану Канадою історію інтернування українців першої хвилі еміграції в період Першої світової війни. Пройшовши щеплення колючим дротом, вони 65 років мовчали про свої страждання. Діти і внуки в’язнів концтаборів в кінці 80-х озвучили цю трагедію і добилися її визнання на законодавчому рівні. Етапи їх боротьби протягом чверті століття – канва телециклу. Гортати ці найтемніші сторінки історії еміграції будуть разом українські експерти та лідери українців Канади. Діалог зцілить світлом правди задавнені рани, адже спільне переживання драматичних, трагічних моментів історії зближує людей, незважаючи на відстані, сприяє порозумінню та об’єднанню.
# 13.
ID: 4AVS11-01155
Project name: Кінооператори України
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1982645
The requested amount from the UCF: 1982645
Competition type: Individual
Full name of the organization: Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Створення та демонстрація телевізійного циклу про видатних кінооператорів України.
# 14.
ID: 4AVS11-01298
Project name: Історичний документальний фільм «Некоронований король Вітовт»
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1800372
The requested amount from the UCF: 1800372
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Правда ПРО»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Історичний документальний телефільм розповідає про боротьбу Вітовта, Великого князя Литовського та Руського, за монаршу корону, автономію князівства і рівність з іншими європейськими державами, та значення у цій боротьбі З’їзду європейських монархів, який відбувся в Луцьку в 1429 році. Фільм інформує, надихає, інтригує та підіймає патріотичний дух глядача.
# 15.
ID: 4AVS11-01399
Project name: Легендарна харків’янка
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1989750.00
The requested amount from the UCF: 1989750.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФРЕШ ПРОДАКШН Ю ЕЙ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, м. Київ, Україна, м. Харків,
Project description: Варвара Каринська стала легендою ще за свого життя. Вона була головною дизайнеркою костюмів для всесвітньо відомого Нью-Йоркського балету. Не випадково його незмінний керівник - хореограф Джордж Баланчин - стверджував, що «у літературі є Шекспір, а в костюмах – Каринська». Американські критики та професіонали шанобливо називали самобутню майстриню «Мадам», а її костюми - «візуальною музикою».
# 16.
ID: 4AVS11-01612
Project name: "Життя після 16:30"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1744512.00
The requested amount from the UCF: 1744512.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Кірсанов Артемій Павлович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Львів, Дніпро,
Project description: Пілот серії телевізійних фільмів про десантника 79-ої аеромобільної бригади - Олександра Терещенка, який по праву має позивний «Кіборг». Рятуючи побратимів від гранати у донецькому аеропорті, він залишився без обох рук і з пошкодженим оком. Однак, Олександру вдалося подолати труднощі пов’язані з інвалідністю та повернутися до повноцінного особистого та громадського життя.
# 17.
ID: 4AVS11-01753
Project name: Невідомий Бортнянський
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 2218977.4
The requested amount from the UCF: 1999977.4
Competition type: Individual
Full name of the organization: Івано-Франківське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, Івано-Франківська ОТГ,
Project description: Мета проєкту «Невідомий Бортнянський» - пропагування українського хорового мистецтва у медіапросторі через створення якісного національного телепродукту. Проєкт складає цикл з п’яти відеороликів об’єднаних єдиним творчим задумом. Тривалість кожного відеоролика - близько 20-и хвилин. В рамках цього проєкту буде представлено невідому музичну спадщину одного з найвизначніших українських композиторів ‒ Дмитра Бортнянського (1751‒1825), 270 років від дня народження якого святкуємо у 2021-му році. Завдяки реалізації проєкту буде віднайдено та упорядковано п`ять невідомих в Україні «хорових концертів» Д. Бортнянського, здійснено аудіо та відеозапис цих творів хором «Воскресіння», а результат буде презентовано в ефірах всеукраїнських та регіональних телеканалів.
# 18.
ID: 4AVS11-02160
Project name: Зимова містерія "Територія Різдва"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 2000000.00
The requested amount from the UCF: 2000000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Рудницька Анжеліка Миколаївна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: “Зимова містерія “Територія Різдва” – аудіовізуальний продукт, спрямований на популяризацію та осучаснення нематеріальної культурної спадщини, основою якого є традиційні українські колядки, щедрівки та новостворені різдвяні пісні, що звучатимуть в автентичному звучанні та у сучасних аранжуваннях. Виконавцями різдвяних пісень будуть фольклорні колективи, дитячі гурти, відомі поп- та рок-виконавці у супроводі оркестру, об’єднані різдвяною містерією, де у сучасному світі оживають прадавні традиції. Кожна з колядок – це окрема історія, вплетена у загальну канву різдвяної містерії. Проєкт носить також інклюзивний характер, він буде адаптований жестовою мовою. Проєкт ставить за мету єднання суспільства довкола одвічних цінностей. Загальна тривалість 75 хв.
# 19.
ID: 4AVS11-02353
Project name: Землетрус
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1644418
The requested amount from the UCF: 1644418
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОКНОУТФІЛМС"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків, Одеса, Дніпро, Маріуполь, Київ,
Project description: Землетрус – телевізійний документальний фільм-свідчення учасників цивільного протистояння в Харкові, Одесі, Дніпрі та Маріуполі у лютому-травні 2014 року. Це історії людей, що у непевний час тектонічних змін у суспільстві та гібридної агресії Росії зробили все для того, аби зберегти своє місто для України та Україну для всіх нас. За формою це 4 серії по 26 хвилин, кожна серія охоплює одне з заявлених міст. Через спогади документальних героїв, хронікальні матеріали та аматорські відео того часу, ми спробуємо відповісти на питання – завдяки чому Україна вистояла в часи цього найбільшого в новітній історії суспільного землетрусу.
# 20.
ID: 4AVS11-02378
Project name: Український дукач
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1138165
The requested amount from the UCF: 1138165
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Коваленко Євгеній Анатолійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Черкаси, Кропивницький, Київ, Рівне, Ніжин, Радивилів, Чернігів, Дніпро,
Project description: Телефільм "Український дукач" присв'ячений дослідженню традиційного ремесла золотарства. Реконструкція жіночої прикраси дукача буде видбуватыся в майстерні реставратора-ювеліра Юрія Коваленка.
# 21.
ID: 4AVS11-02451
Project name: Сурогатна мама. Відмова выд бажаного
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1974230
The requested amount from the UCF: 1974230
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Прожепюрко Вікторія Олександрівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета свторення фільму є привернути увагу суспільства та органів влади к проблематиці сурогатного материнства, а саме к частині брошених дітей, які народилися на підставі договірних відносин.
# 22.
ID: 4AVS11-02477
Project name: Принцеса квітів
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1999536.00
The requested amount from the UCF: 1999536.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: "СТАРЛАЙТ ФІЛМС"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: населений пункт Київ, Київська область, Миргород,
Project description: «Принцеса квітів» - це міні-серіал, що створюється для показу в ефірі українського телеканалу СТБ та в онлайні. «Принцеса квітів» є художнім осмисленням біографії видатної української художниці Катерини Білокур (1900-1961). 7 грудня 2020 року виповнилося 120 років із дня її народження, Google присвятив мисткині цього дня спеціальний дудл. У серіалі глядачі побачать Катерину впродовж 35 років її життя – від 1920-х років до середини 1950-х. Від молодої дівчини, яка тільки обирає шлях художника, до немолодої жінки, яка втратила у своєму житті все, але виборола собі право займатись мистецтвом… Ми не знаємо, чи всі події життя Катерини Білокур відбувались саме так. Документальної біографії її досі не існує. У сценарії використані згідно із хронологією усі події із життя Катерина Білокур - реальні факти, що відомі із її щоденників й листів. Як саме вони відбувалися – ми дозволили собі уявити. Мета проєкту – познайомити широку глядацьку аудиторію із життям Катерини Білокур на тлі трагічних історичних подій, що розгортаються на теренах українського села у ХХ столітті. Результат проєкту – створення унікального українського телепродукту, спецпроекту каналу СТБ, який після прем’єри буде у ротації демонструватись глядачам кілька років.
# 23.
ID: 4AVS11-02482
Project name: «Історія християнської церкви. Український вимір»
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1894900
The requested amount from the UCF: 1894900
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Український альманах»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Чернігів, Глухів, Полтава, Лубни, Почаїв,
Project description: Сім завершених за драматургією та змістом телепередач хронометражем 10 хвилини кожна. Драматургічною домінантою є розслідування фактів минулого. Подача матеріалу - через наскрізне ведення, часткову художню реконструкцію подій і відео біографії особистостей, діяльність яких була надважливою для поступу українського народу та становлення української церкви. В основі проєкту науково-пізнавальні програми про Дмитра Ростовського (Туптала), Феофана Прокоповича, Григорія Сковороду, Максима Березовського, Дмитра Бортнянського, Артемія Веделя, Стефана Ковніра. Через призму емоції, сподівань і звершень ми бачимо історичний контекст і конкретних людей, яким долею, провидінням та через духовний подвиг судилося стати частиною історії людства.
# 24.
ID: 4AVS11-02784
Project name: Крутий Заміс: Сезон 3
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1988634
The requested amount from the UCF: 1988634
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЛЯРЧУК СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Бровари, Ірпінь, Черкаси,
Project description: Це третій сезон документальної телепрограми про наших ветеранів АТО/ООС. У новому сезоні географія знов значно розшириться, адже до нас долучаться ветерани з англомовного світу. Через справжні розповіді героїв, перчений солдатський гумор глядач зможе разом з нашими хлопцями та дівчатами поринути в їх бойові спогади та цивільне сьогодення. У восьми серіях по 26 хвилин - історії підприємницького успіху, перипетії післяфронтового життя ветеранів-бізнесменів з України, США, Великої Британії, Австралії. Курйозні воєнні оповідки для одних стануть дієвим стимулом, а для інших - справді відвертим знайомством. В рамках проекту УКФ передбачається зйомка цього телепродукту та початок промо кампанії до виходу в ефір.
# 25.
ID: 4AVS11-02793
Project name: 3. Terra incognita «Бойчукізм» (попередня робоча назва – «Портрет митця в дорозі»)
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1999645.00
The requested amount from the UCF: 1999645.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватне підприємство "КАЛИНА ПЛЮС"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: М. Львів, С. Романівка (Тернопільська обл.), М. Краків (Польща), М. Закопане (Польща), М. Мюнхен (Німеччина), М. Париж (Франція), С. Словіта (Львівська обл., Золочівський район), М. Київ, М. Харків,
Project description: 5. Проєкт «Terra incognita «Бойчукізм»» має на меті глибше занурення глядача в тему бойчукізму. Він почує голоси всіх тих, хто зберігав пам’ять про забороненого радянською владою митця Михайла Бойчука та його учнів, а також разом із ведучою вирушить у подорож знаковими місцями бойчукізму в Україні та за кордоном. Захопливий тон оповіді, переплетення документального матеріалу з елементами анімації, постать харизматичної ведучої – все це оживляє на перший погляд сухий науковий матеріал та показує бойчукізм повнокровним явищем, достойним щонайглибшого інтересу сучасного глядача. Три серії проєкту заповнять лакуну в українському медіа контенті та приваблять спільноту до роздумів про це епохальне для України культурне явище.
# 26.
ID: 4AVS11-02803
Project name: Мама Ксюша
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 789240
The requested amount from the UCF: 789240
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Знімальний Цех Артура Якубова"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київ, Київ,
Project description: Створення документального телефільму на тему волонтерства в нашій країні. Головною героїнею виступає відома волонтерка Оксана Лазебник, котра опікується долями дітей загиблих військовослужбовців. Мета привернути увагу до теми та показати людям необхідність розділити опіку над такими дітьми. Результатом стане збільшення волонтерів у цьому напрямку, оскільки є немало людей котрі вже дозрівають до волонтерства, але не розуміють з чого саме почати.
# 27.
ID: 4AVS11-02804
Project name: "20: Світ Належить Відважним"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1706470.00
The requested amount from the UCF: 1706470.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Гужва Лідія Миколаївна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Дніпро, Дніпропетровська область, смт Черкаське, Новомосковський район, Дніпропетровська область,
Project description: Військово патріотичний фільм, що розкриває історію спротиву російській агресії силами 20 батальйону ЗСУ який складався переважно з цивільних добровольців, що вперше взяли до рук зброю та одразу потрапили в найгарячіші точки АТО. Вчорашні трактористи, нафтовики, менеджери, що неочікувано для себе самих, стали воїнами, діляться своїми спогадами та відеозаписами, які вони зробили під час бойових дій. Оборона Маріуполя, звільнення Мар’їнки, втрата блокпосту в Червоному Партизані, утримання Пісків… Фільм розкаже, що таке війна з точки зору цивільної людини, зануреної у військове середовище.
# 28.
ID: 4AVS11-02947
Project name: ЗАГАДКИ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 2039280.00
The requested amount from the UCF: 1999280.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП СТРЕЛЬЧЕНКО КАТЕРИНА ОЛЕГІВНА
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Дніпро,
Project description: Цикл передач розповідає про життєвий шлях Дмитра Яворницького, розкриває його як провідного історика, фундатора досліджень Запорізької Січі, фахівця у галузі збереження матеріальної культурної спадщини, громадського діяча, державника, колекціонера, благодійника. Сенс і результати діяльності Яворницького потребують популяризації серед українців. Яворницький був людиною, яка фактично сформувала сучасні погляди на значні віхи в історії України. Проте постать самого дослідника потребує більшого висвітлення у сучасній і цікавій формі. Окрім того, життя Яворницького овіяна численними таємницями.
# 29.
ID: 4AVS11-02984
Project name: Зворотний зв'язок
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1546540
The requested amount from the UCF: 1546540
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрфільмресурс"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Створення проекту «Зворотний зв'язок» (продакшн) сприятиме проведенню системної роз’яснювальної роботи серед населення щодо правових інструментів вибудовування ефективного діалогу з органами державної влади та місцевого самоврядування. На прикладі окремо взятої людини можливо вирішити питання, яке є типовим для багатьох громадян. Даний проект є унікальним, тому що на теренах українського телепростору відсутні проекти, в яких кабінетна політика пов'язується з реальною картиною життя. Крім того, впровадження проекту «Зворотний зв'язок» дозволить побачити в чому саме є наявні проблеми: в системі, схемі їх вирішення або в місцевих кадрах, та надасть глядачам покрокову інструкцію задля їх розв’язання в рамках діючого законодавства.
# 30.
ID: 4AVS11-02996
Project name: «Голодомор очима дитини»
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1804505
The requested amount from the UCF: 1804505
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товаристово з обмеженою відповідальність «Євразія-Медіа», ТОВ «Євразія-медіа»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета проекту - донести біль меленької людини, її переживання та страхи під час цієї катастрофи Голодомора. Допомогти глядачеві пережити разом з героями той відчай, що відчували ці маленькі діти. Новий погляд на трагедію стане результатом цього фільму. Допоможе молоді: учням, студентам зрозуміти ці страшний переод нашої історії.
# 31.
ID: 4AVS11-03044
Project name: МОЛОДІЖНА ТЕЛЕВІЗІЙНА ПІЗНАВАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА «МИСТЕЦТВО БУТИ ГЕНІЄМ»
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1676600.00
The requested amount from the UCF: 1676600.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТЕЙДЖ СЕРВІС"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, м. Київ,
Project description: Молодіжна телевізійна програма нового формату для нового покоління глядачів, яка мотивує, інформує, надихає та розважає. Її гаслом може бути: «Історія країни твориться тут і зараз. Завдяки таланту наших співвітчизників світ відкриває для себе нову Україну. А ти вже визначився зі своїм покликанням?».
# 32.
ID: 4AVS11-03053
Project name: Українці, які змінюють світ
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1198660
The requested amount from the UCF: 1198660
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична Особа-Підприємець Негрієнко Роман Валерійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Українці, які змінюють світ» - іміджевий проєкт, який буде реалізовано в коллаборації з Міністерством закордонних справ України.
# 33.
ID: 4AVS11-03082
Project name: Перший рубіж
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1974996
The requested amount from the UCF: 1974996
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ Міжнародний продюсерський центр «Фор-Пост»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation:
Project description: Цикл телевізійних програм «Перший рубіж» показує глядачеві українську прикордонну службу не тільки як захисників державного кордону, а й як захисників український цінностей, в першу чергу — культурних. Проєкт покликаний сформувати або зміцнити імідж Держприкордонслужби України надійної, професійної і сучасної та підвищити її престижність серед підростаючого покоління і молоді та в суспільстві в цілому. В результаті реалізації проєкту буде створено 3 серії циклу телевізійних документальних фільмів хронометражем 25 хвилин кожна серія.
# 34.
ID: 4AVS11-03120
Project name: Бойові родини. Продовження
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1999052.80
The requested amount from the UCF: 1999052.80
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Дріз Олександр Якович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation:
Project description: Проект є продовженням циклу телевізійних програм «Бойові родини». Він розповідає про армію як елемент загальної культури країни та про культурологічну складову самої армії. Проєкт покликаний відкрити суспільству армію зсередини, сформувати або зміцнити імідж української армії як сильної, професійної, боєздатної і сучасної, підвищити престижність і авторитет армії серед підростаючого покоління і молоді та в суспільстві в цілому. В результаті реалізації проєкту буде створено 4 серії циклу телевізійних документальних фільмів хронометражем 24 хвилин кожна серія.
# 35.
ID: 4AVS11-03178
Project name: "Землячки та поезія"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1498560.00
The requested amount from the UCF: 1498560.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ "СОН-ЦЕ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: 15 випусків (телепрограм) по 25 хв. «Землячки та Поезія» - це цикл телевізійних програм про сучасну українську жінку. В кожному випуску, за допомогою інтерв’ю та української поезії ведуча буде допомагати розкривати ліричні ноти душі, кожної своєї Землячки. Неважливо ким працює чи скільки заробляє жінка, в її серці з дитинства лунають поетичні рядки. Вірші-колискові, вірші-зізнання в коханні, вірші-розчарування, вірші-зцілення…
# 36.
ID: 4AVS11-03202
Project name: Друг
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1999470.00
The requested amount from the UCF: 1999470.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Козюба Антон Валерійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, м. Київ, м. Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський район, Одеська область (Аккерманська фортеця), Тернопільська область (Збараж), міста Конотоп ( Конотопська фортеця), Київська область ( парк "Київська Русь"),
Project description: У 2014 році, коли Крим було окуповано з боку Російської Федерації, українці наче тільки-но почали своє знайомство із таким народом, як кримські татари. Але насправді взаємовідносини між цими двома народами були сформовані дуже давно. «Друг» - це розповідь про історичні події, які об’єднали українців та кримських татар. За допомогою істориків-експертів автори проєкту розкажуть, хто такі кримські татари та який вплив Кримське ханство та Запорізька Січ мали один на одного.
# 37.
ID: 4AVS11-03335
Project name: Мати Апостолів міні-серіал
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1986252.72
The requested amount from the UCF: 1986252.72
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Золоте Руно»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Патріотичний міні-серіал "Мати Апостолів" створюється на основі художнього фільму "Мати Апостолів" режисера Зази Буадзе, відзнятого за підтримки Міністерства культури України.
# 38.
ID: 4AVS11-03381
Project name: Другий сезон циклу аналітично-пізнавальних телевізійних передач "Фантастичні українці"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1997858.19
The requested amount from the UCF: 1995858.19
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Кармаліта Катерина Євгеніївна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Фантастичні українці» – цикл аналітично-пізнавальних телевізійних передач про пошук сучасних культурних ідентифікаторів українців. Через постаті відомих діячів культури і мистецтв та інтелектуальну еліту досліджується сучасний культурний контекст, що визначає засоби маніфестації, самобутності громадян України незалежно від національності. В другому сезоні ми продовжуємо вивчати культурні індустрії та їхні досягнення. До другого сезону увійдуть 2 передачі, що досліджують індустрії української моди та танців. Контроверсійні опінії широкого кола митців та експертів, динамічний, насичений візуальний ряд, вироблений з використанням сучасних технологій та потужна промо-кампанія вигідно відрізняє наші програми від більшості відеоконтенту про мистецтво та збільшує привабливість такого аудіовізуального продукту для широкої аудиторії, а особливо – молоді.
# 39.
ID: 4AVS11-03418
Project name: Мова обєднує
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1999340
The requested amount from the UCF: 1999340
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Експертний Корпус"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: ПТелевізійна програма «Мова обєднує» для 5 каналу про людей, які творять український простір. Про мову, як український бренд та інструмент для обєднання країни та протидію російським пропагандистським наративам. Це програма про Мову, яка перемогла і досі існує всупереч усім обставинам. Наше завдання показати мову живим організмом – брендом України. У програмі розкривається три періоди існування української мови: минуле, теперішнє і майбутнє. В кожній програмі ми ставимо запитання: Що буде, якщо всі громадяни України розмовлятимуть українською? Як зміниться країна? Чи будуть українці відчувати більшу причетність рідного краю і до своєї громади?
# 40.
ID: 4AVS11-03433-2
Project name: Бідняк та смерть
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1994306.00
The requested amount from the UCF: 1994306.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Спорт Медіа Плюс"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Республіка Латвія, Республіка Молдова, Республіка Білорусь, Республіка Казахстан,
Project description: Створити сучасний анімаційний фільм на основі невідомих українських казок і представити його широкій глядацькій аудиторії та на міжнародних кінофестивалях.
# 41.
ID: 4AVS11-03444
Project name: І ДЕ Я
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1980119
The requested amount from the UCF: 1980119
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець ФІЛОНОВА ВІКТОРІЯ ЮРІЇВНА
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Багатожанровий твір – трилер, драма, фантастика. Створити сучасний художній фільм та представити його широкій глядацькій аудиторії. Прокинувшись на безлюдному острові, Лаура хоче вибратись звідти та згадати, хто вона є насправді. Але в результаті пошуків, вона з’ясовує, що стала трагічним персонажем у чужій грі, який, попри всі зусилля, не досягне мети. Чи погодиться вона на це?
# 42.
ID: 4AVS11-03456
Project name: Спорт у часи катострофи
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1795464.00
The requested amount from the UCF: 1795464.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватне Підприємство "К-Медіа Плюс"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Республіка Латвія, Республіка Молдова, Республіка Білорусь, Республіка Казахстан,
Project description: Трагедія, що показана через долі людей, завжди цікавить велику глядацьку аудиторію. Наша мета - познайомити з людьми, яких торкнулася Чорнобильська катастрофа, але з представниками абсолютно несподіваної для тієї події професії: не рятувальниками, не пожежниками, не науковцями, не лікарями, а спортсменами.
# 43.
ID: 4AVS11-03932
Project name: "Всередині музики"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1999995.00
The requested amount from the UCF: 1999995.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "ДРУЗІ МУЗИКИ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київська область, м. Київ, м. Харків, Харківська область, м. Амстердам, Нідерланди, м. Гаага, Україна,
Project description: "Всередені музики" - український телевізійний міні-серіал в стилі доку-фікшн про сучасну академічну музику України, що розповідає глядачам історію український молодий музиколог, подорожує Україною та Європою, спілкуючись з провідними композиторами, виконавцями, культурними діячами та пересічними людьми, щоб з’ясувати передумови розвитку сучасної академічної музики в Україні, проблеми її популяризації, а також виявити взаємозв’язок музичного мистецтва та інших сфер людської діяльності, вплив української академічної музики на розвиток інших музичних жанрів та світового музичного мистецтва загалом.
# 44.
ID: 4AVS11-04641
Project name: Крим. 25 років боротьби за Україну. 1999-2002 рр.
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 763038
The requested amount from the UCF: 763038
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Сулейманов Ібрагім Талятович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, в тому числі Херсонська область та тимчасово окупована територія АР Крим,
Project description: Проект «Крим. 25 років боротьби за Україну» передбачає створення чотирьох телевізійних документальних програм про боротьбу громадянського суспільства в Криму у 1999-2002 роках за його українську приналежність, що грунтуватиметься на архівних матеріалах та свідченнях очевидців тих подій. Через хронологічну подачу та використання архівних кінофотоматеріалів, глядачу стане зрозуміло, що Росія з перших років незалежності України не полишала спроб анексії АР Крим і тимчасова окупація 2014 року стала логічним завершенням системної політичної, культурної та інформаційної окупації півострову. Саме відсутність правдивої та достовірної інформації про події на території АР Крим в новітній історії України, дала виклик для створення якісного українського телепродукту, який має частково вирішити цю пробему.
# 45.
ID: 4AVS11-05212
Project name: Невідоме Полісся
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 797684.00
The requested amount from the UCF: 797684.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГРОМАДСЬКЕ. ВОЛИНЬ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Волинська, Рівненська, Житомирська області,
Project description: Наш проєкт – це соціокультурне дослідження, мета якого – популяризація нематеріальної культури України, шляхом створення та поширення унікального тематичного телепродукту.
# 46.
ID: 4AVS11-05886
Project name: Щедрик і Ко
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1307940
The requested amount from the UCF: 1307940
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Пономарьова Наталія Леонідівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна, Кам'янець-Подільський, Прага, Чехія, Відень, Австрія, Париж, Франція, Брюссель, Бельгія, Гамбург, Німеччина,
Project description: Проект передбачає створення просвітницько-документальної телевізійної історії про тріумфальне європейське турне капели ім. Кошиця на початку 1920-х років, яке принесло світову славу колядці "Щедрик". Мета проекту – максимальне поширення історії про пригоди та успіх хорового колективу УНР, який мав аншлаги у всіх європейських столицях, підвищення загального рівня знань щодо культурної дипломатії УНР. Історія розкаже подробиці створення хору за наказом Симона Петлюри, талант-шоу для пошуку вокалістів, евакуацію з захопленого Києва, арешти учасників та виїзд за кордон, перші концерти та, врешті, небачена доти слава українського колективу.
# 47.
ID: 4AVS11-05958
Project name: Організація fashion-проєктів в Україні: переваги та недоліки індустрії. Погляд зсередини
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 754120.00
The requested amount from the UCF: 754120.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Українська акадумія індустрії моди"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Українська Академія індустрії моди розробила новий телепроєкт: «Організація fashion-проєктів в Україні: переваги та недоліки індустрії. Погляд зсередини», який розкриє усі тонкості організації fashion-проєктів в Україні, сприятиме міжкультурному діалогу, підтримці та промоції культурних та креативних проєктів та дасть чіткі уявлення про сучасний рівень розвитку індустрії моди в Україні.
# 48.
ID: 4AVS11-06361
Project name: "Вперед, у 90-ті"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1760678
The requested amount from the UCF: 1760678
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженною відповідальністю "Фільм Плюс"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: 90-ті роки в новітній історії України – унікальний і важливий період для розуміння причин і наслідків того, що відбувається в Україні сьогодні. Фільм розповість історії людей, для яких той час всупереч обставинам став часом успіху - це Євген Уткін, Олександр Роднянський, Арсен Савадов, Юрій Сенченко, Сергій Маслобойщиков, Оксана Забужко, Олександра Коваль; та історії створення культурних проєктів того часу, які сьогодні можна вважати знаковими – фестивалів «Червона рута», «Вивих», поезоопери бубабістів «Краслер-імперіал», фотопроєкт «Донбас-шоколад». Фільм створить колективний портрет покоління, передасть настрій тих часів і філософськи проаналізує той переламний період життя України. Тізер фільму: https://vimeo.com/499591105/c01c8a6c1c
# 49.
ID: 4AVS11-06526
Project name: «Оршанська битва. І побив князь Москву»
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 2032790
The requested amount from the UCF: 1999190
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛЮЧОВЕ СЛОВО"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Телепрограма розповість про перемогу об’єднаних військ Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського та Королівства Польського, на чолі з українським князем Костянтином Острозьким над московським військом у битві під Оршею, в 1514 році. Битва під Оршею – це досвід спільних зусиль різних європейських народів у боротьбі за свою свободу та незалежність. Ця тема актуальна і сьогодні. Створення «Люблінського трикутника» (союз між Польщею, Литвою та Україною,як відповідь на російську агресію), апелює в першу чергу до історичної спадщини часів битви під Оршею. Проєкт «І побив князь Москву» дає можливість українцям переосмислити власну історію, сприяє налагодженню співпраці та розбудові добросусідських взаємин з європейськими країнами.
# 50.
ID: 4AVS11-06572
Project name: Рідний уїк-енд
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 619224
The requested amount from the UCF: 619224
Competition type: Individual
Full name of the organization: Міське комунальне підприємство "Муніципальна телерадіокомпанія "Місто"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Хмельницька область, Вінницька обл., Тернопільська обл.,
Project description: Телевізійна інформаційно-пізнавальна програма «Рідний уїк-енд» - цикл із десяти телевізійних програм тривалістю 30 хвилин кожна. У програмі двоє ведучих будуть досліджувати Подільський край (територію Хмельницької, Вінницької та Тернопільської областей) та розповідати про нього глядачам. В кожній передачі буде представлена історія території, традиції, фольклорні особливості, кухня, народні ремесла, туристичні маршрути, веломаршрути, місця сили. Також, дослідимо різні види відпочинку та розваг що пропонуються на окремій території. Мета проєкту - розповісти глядачу про унікальні культурні, історичні, архітектурні, природні особливості Поділля, передати їх колорит та залучити українців до відпочинку на незвіданих місцинах рідної землі, шляхом випуску циклу телевізійних програм «Рідний уїк-енд” у сучасному форматі.
# 51.
ID: 4AVS11-06645
Project name: РІЗНІ
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1997624.00
The requested amount from the UCF: 1997624.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: АП ЮЕЙ СТУДІО
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Серіал «РІЗНІ» піднімає проблематику соціальної, культурної, ментальної та світоглядної різниці між Заходом і Сходом України на прикладі родини головного героя. Сюжет розгортається під час війни на Сході України, головні герої через особисті причини, змушені проживати на території так званої «ДНР», але планують перебратися в Київ та розпочати життя заново. Життєві обставини постійно змушують головного героя робити вибір – між сім’єю, роботою, суспільством, мораллю. Головний герой важко рефлексує з приводу такої дихотомії, тому часто обирає шлях конформізму. Все змінюється завдяки спілкуванню з людьми, яких Вова перевозить з так званої «ДНР» на батьківщину.
# 52.
ID: 4AVS11-06667
Project name: Серія відеосюжетів про "закулісне" життя Національного заповідника "Хортиця"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 213200.00
The requested amount from the UCF: 213200.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Національний заповідник "Хортиця"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Запоріжжя,
Project description: Розповідь про аспекти роботи Національного заповідника “Хортиця”. Матеріал відкриє шлях до розуміння аудиторією внутрішньої роботи заповідника, яка зазвичай скрита від зору віддвідувача. Дасть відповіді на найпоширеніші запитання. Наприклад: "Що таке фонди?", "Що відбувається з артефактами, які не виставляються в експозиціях?", "Хто займається реставрацією і як це відбувається?", "Як археологи обирають місця майбутніх пошуків?". Ми висвітлимо нюанси роботи кожного відділу заповідника. Глядач дізнається, про роботу, яка проводиться співробітниками для захисту флори і фауни остріву, пошуку нових матеріалів і артефактів, залучення новітніх технологій їх збереження, розвитку і популяризації нашої культури і історії.
# 53.
ID: 4AVS11-06803
Project name: Скарби Прибужжя
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 892234
The requested amount from the UCF: 859978
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ "Смарт Медіа Ессетс"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Червоноградський район, Червоноград, Сокаль, Великі Мости, Белз,
Project description: Проєкт передбачає створення серії науково-пізнавальних програм тривалістю 25-30 хвилин про історію 10 населених пунктів Червоноградськського району Львівської області, зокрема про заснування цих населених пунктів, їх збережені пам’ятки культури та релігії
# 54.
ID: 4AVS11-06836
Project name: Дорогою пам'яті
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 934480
The requested amount from the UCF: 934480
Competition type: Individual
Full name of the organization: громадська організація «Поступовий гурт франківців»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Project description: Цикл з 10 документальних фільмів “Дорогою пам'яті” присвячений трагедії депортації українців польським владним режимом з українських етнічних територій сучасної Польщі та радянським владою з Західної України у 40-х роках ХХ сторіччя. Кожен епізод присвячений долі окремого героя, який пережив трагедію депортації. Сюжет базується на спогадах та інтерв'ю головного героя. Для ілюстрації використовуються фотографії зі сімейного архіву, кадри кінохроніки, копії архівних документів. Мета — максимально доступно, відверто і неупереджено розповісти про складні випробування, які пережили українці з вини різних тоталітарних режимів
# 55.
ID: 4AVS11-06869
Project name: Сильні історії
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 2790130
The requested amount from the UCF: 1990130
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Всеукраїнський демократичний форум"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Київ, Харків, Львів, Дніпро,
Project description: «Сильні історії» - це телецикл з 12-ти програм – успішних кейсів становлення родин відомих українців - батьків дітей з інвалідністю. Кожен випуск – це приклад окремої сім’ї, яка виховує «особливу» дитину – незрячу, з аутичним розладом, епілепсією, ДЦП та ін. – бореться за її повноцінний розвиток – і успішно справляється з цим завданням. Сенс програми – дати надію та інструкцію до дій батькам, які зіткнулися з потребою виховання дитини з інвалідністю, сприяти нетворкінгу таких родин і поширенню контактів між ними, підняти рівень толерантності та поваги до «іншості» в суспільстві і закликати чиновників до відповідальності у напрямку втілення реформ інклюзивного виховання дітей.
# 56.
ID: 4AVS11-06983
Project name: Врятовані в Уневі
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1474180
The requested amount from the UCF: 1474180
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДІ І ГОЛОДНІ ПРОДАКШН"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Унів, Львівська область, Львів,
Project description: У роки Другої Світової війни група монахів-студитів українського греко-католицького монастиря в селищі Унів переховують єврейських дітей, видаючи їх за поляків та українців. Це – белетризована документальна історія, розказана нобелівським лауреатом з хімії, громадською діячкою, професором фізики та кардіологом, а також екс-міністром закордонних справ. Усі вони – врятовані єврейські діти з Унева. Їхній порятунок відбувся завдяки суворій конспірації та винахідливості монахів і глави українських греко-католиків, митрополита Шептицького. Проект – поєднання коментарів істориків та документальних розповідей п’яти головних героїв на підставі особистих інтерв’ю з ними та надрукованих спогадів, а також художьої реконструкції окремих епізодів їхньої оповіді
# 57.
ID: 4AVS11-07355
Project name: Телепрограма «За завісою»
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 2002550.00
The requested amount from the UCF: 1999550.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІДАС ІНТЕРНЕШНЛ ФІЛМ»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Київ,
Project description: “Телепрограма «За завісою»” висвітлить шлях однієї з головних співачок свого часу - Соломії Крушельницької - в умовах закритого кордону, коли вона, після слави і багатства у Європі, з 1939-го змушена поневірятися в радянському Львові, маючи обмежений доступ до професії та засобів виживання. Результатом буде підготовлена для показу на UA: Суспільне телепрограма, де основними питаннями постануть проблеми митця і влади, тоталітарності і свободи творчості, історії і її ревізії - через показ однієї з найменш досліджених сторінок життя співачки, 150-ліття з дня народження якої будуть відзначати в 2022 році.
# 58.
ID: 4AVS11-07361
Project name: Фільм "Іван Гаврилюк. Непокірний"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1964420.50
The requested amount from the UCF: 1964420.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: Колективне підприємство "Кіностудія "Контакт" Національної спілки кінематографістів України
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Львів,
Project description: Неігровий документальний кольоровий фільм по оригінальному сценарію. Формат зйомок ціфровий. Хронометраж 70 хв. Документальна повнометражна кінорозповідь про драматичні сторінки життя і творчості українського письменника Олеся Гончара, сторіччя якого відзначалося минулого року. На його долю випало чимало випробувань: раннє сирітство, війна, оборона Києва, поранення, полон (маловідомий епізод його біографії) Він став знаменитим після своєї першої ж ролі у фільмі «Анничка». Хіба можна забути його Іванка, який відчайдушно танцює смертельний аркан на розбитому склі?.. Це стало початком безмежного монологу високого трагедійного звучання, з якого почалося акторська доля Івана Гаврилюка.
# 59.
ID: 4AVS11-07365
Project name: «ВЕСЬ СВІТ – ТЕАТР»
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1976618
The requested amount from the UCF: 1976618
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Т.Т.М.»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Цикл програм «Весь Світ – Театр» (4 епізоди), буде присвячено сучасному українському театру. Перші чотири епізоди програми буде присвячено виставам київського Академічного Театру на Липках, яким з 1991 року керує Народний Артист України Віктор Гирич. Для зйомки керівником театру запропоновані вистави: «Фігаро (Шалений день)», автор – Огюст Бомарше, режисер-постановник Віктор Гирич; «Місто» автор – Валер’ян Підмогильний, режисер-постановник Артур Артіменьєв; «Чайка» автор – Антон Чехов, режисер-постановник Віктор Гирич; «Поліанна» автор - Елеонор Портер, режисер-постановник Віктор Гирич. Мета проекту – екранізація кращих вистав сучасного українського театру, яка буде відповідати кращим зразкам теле-виставав світового рівня. Результат проекту – чотири теле-вистави київського Академічного Театру на Липках, які вітчизняні та невітчизняні телеканали зможуть демонструвати вічно.
# 60.
ID: 4AVS11-07386
Project name: "Блискавка Харлан"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1801239.00
The requested amount from the UCF: 1801239.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Кірсанов Артемій Павлович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Миколаїв, Болонья (Італія), Токіо (Японія),
Project description: «Блискавка Харлан» - телефільм про жінку у спорті, лідерство, характер і силу духа, завдяки яким вдається підкорити Олімп і славити Україну у Світі.
# 61.
ID: 4AVS11-19513
Project name: "Національний інтерес"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 2600000
The requested amount from the UCF: 2000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ "АРС МАГНА ПРОДАКШН"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Проєкт «Національний інтерес» - це унікальний формат на межі документального, науково-пізнавального фільму та емоційної розповіді про унікальних персон, досягнення, історичні знахідки та скарби, підприємства та культурні розробки через історії людей. Все, що нас між собою об’єднує та популяризує у світі. Проєктом заплановано виробницво 20 серій, хронометражем 50 хвилин кожна. Ми відвідаємо усі регіони, знайдемо наші різноманітні унікальності, про які має дізнатися світ, а українці почнуть відчувати гордість, за себе та Україну! Ми покажемо історію та сьогодення, країну, яку маємо і не можемо втратити через сварки. Ми залучимо істориків, археологів, митців, підприємців, представників унікальних народностей в Україні та україців з інших куточків світу. Однією з ведучих проєкту буде незряча дівчина, студентка, яка дасть змогу через своє сприйняття "побачити" ВСЕ людям із вадами зору.
# 62.
ID: 4AVS11-22864
Project name: НАТХНЕННЯ
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1987336
The requested amount from the UCF: 1987336
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕЙЧДІ ФЕШН"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Косів, Київ, Луцьк, Одеса, Івано-Франківськ, Харьків,
Project description: Документально-розважальна программа «Натхення» досліджує природу натхнення, що перетворює мрії на реальність, змінює життя людей і країни на краще. «Натхення» відриває ексклюзивні локації і унікальні міста України та знайомить з неймовірними людьми, які присвятили своє життя створенню нових культурних кодів і відтворення українських культурних традицій.
# 63.
ID: 4AVS11-26349
Project name: Дитячий анімаційний серіал «ЕКОПЛАНЕТЯНИ»
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1999332.00
The requested amount from the UCF: 1999332.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Колеснік Олександр Анатолійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, вся Україна,
Project description: Анімаційний серіал «ЕКОПЛАНЕТЯНИ» - це український дитячий пізнавальний серіал, в якому підіймаються питання важливості екологічної просвіти та заходів для збереження навколишнього середовища. Головні герої серіалу - прибульці, жителі планети Еко, які прибули, щоб врятувати Землю від екологічної катастрофи. Разом з інопланетянами на захист навколишнього середовища стають звичайні діти, з якими прибульці подружилися під час приземлення. Кожна серія мультфільму «ЕКОПЛАНЕТЯНИ» – це закінчена історія на одну з актуальних екологічних тем. Хронометраж однієї серії – 7 хвилин. Орієнтовна кількість серій – 3 серії у рамках гранту; 26 серій в одному сезоні.
# 64.
ID: 4AVS11-26394
Project name: ALTIN DEVIR/ Золота епоха
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1999650
The requested amount from the UCF: 1999650
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МЕМЕТОВА ЗЕРА ЕНВЕРІВНА
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Цикл програм про історію Кримського ханства представлений через біографії його правителів. Історичний проект ALTIN DEVIR / Золота епоха розповідає про долі 46-ти ханів, а також видних політичних і культурних діячів доби. Це історія про інтриги, злети, тріумфи та падіння.
# 65.
ID: 4AVS11-26421
Project name: Буковина відома і невідома.
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1441260
The requested amount from the UCF: 1441260
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “Міська телерадіокомпанія “Чернівці”
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Чернівці, Біла криниця, Чернівецькій район, Хотин, дністровський район, Вижниця, вижницький район, Розтоки, вижницький район, Долишній шепіт, вижницький район, Мамалига, дністровський район, Хрещатик, чернівецький район, Ломачинці, днісровський район, Новодністровськ, дністровський район,
Project description: Проєкт "Буковина відома і невідома" це-цикл телевізійних програм,який складається з 12 випусків та має на меті в легкій та пізнавальній формі, ознайомити глядачів із знаковими культурними, історичниими місцями Буковини, розповівши про маловідомі факти та легенди.
# 66.
ID: 4AVS11-26619
Project name: "Україна співає": телевізійний конкурс дитячих хорових колективів
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1905730.00
The requested amount from the UCF: 1905730.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІЯ «МІСТО»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Полтава,
Project description: Одним із інструментів для реалізації місії культури в часи криз є українське хорове мистецтво. Саме участь у хорі об’єднує, спонукає чути один одного, допомагає відчути підтримку та досягнути результату разом. Чи не важливо Україні знову навчитися чути один одного? Особливо коли в Україні нещодавно утворилося 1469 нових громад, які вчаться жити разом. Дитячий хор , який створений та поповнений дітьми з різних регіонів стане візитівкою для громади, об’єднає її батьків та мешканці. Суспільству необхідно об’єднуватися навколо цінностей, гармонізуватися та розвивати колективну творчість аби відчувати причетність до перетворень. Хорова та пісенна творчість є питомими для українського світобачення. Вона виникла на основі фольклору. Мета проекту - формування нового телевізійного контенту у форматі телевізійного шоу, який спрямований на презентацію, популяризацію дитячих хорових колективів з нових об’єднаних громад України, які навчаються хоровому співу за новою методологією, що поєднує інструменти онлайн та офлайн навчання. Фахівці сфери хорового мистецтва кажуть : «Заспівають діти – заспіває Україна! Україна буде стежити за змаганням 30 дитячих хорів, які презентують себе та свою громаду, розкриють свої проблеми та спробують їх вирішувати під час підготовки телевізійного шоу. Заявлені в конкурсі колективи пройдуть кастинг, який в 10 серіях ( по 3 колективи в 1 серії)будуть змагатися далі в наступних чверть фіналі, півфіналі та фіналі. На кастингу буде : представлення візитівки колективу – 1 твір, їх творчий доробок, 1 творче завдання, надане їм для вивчення онлайн та співбесіда з журі конкурсу. Глядач побачить 30 дитячих хорових колективів та презентацію 30 громад, сам процес навчання хоровому співу онлайн, його особливості та вболіватиме за колектив зі своєї громади аби той продовжив змагання та участь в проекті. Дуже важливо показати глядачу як інструмент онлайн підготовки творів отримують керівники дитячих хорів та як столичні фахівці хорового співу допомогають їм опанувати його. Треба показати в ефірі, що навчатися онлай хоровому співу можна і треба! Як доказ цьому 600 дітей з 30 хорових колективів України до 30 річчя Незалежності України підготують онлайн 1 твір та вперше заспівають онлайн. Це буде новий рекорд для України!
# 67.
ID: 4AVS11-26676
Project name: "АРХІВ"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1599873.44
The requested amount from the UCF: 1599873.44
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТЕП ПРОДАКШН"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м.Київ,
Project description: Телевізійний проєкт «АРХІВ» - власний національний аудіовізуальний контент. Відтворення справжньої історії України через призму дослідження долі конкретних людей на основі реальних документів. Проєкт складається із 6 оригінальних епізодів хронометражем 12 хвилин. В основі кожного епізоду реальні архівні справи з фондів радянських спецслужб (ЧК-ҐПУ-НКВД-КҐБ), що зберігаються у Галузевому державному архіві Служби безпеки України. Проєкт науково-пізнавального та соціального спрямування. Нашою метою є протидія фейкам та інформаційній агресії, консолідації українського суспільства та сприяння формуванню позитивного іміджу України та українців через виховання розуміння причинно-наслідкового зв’язку між минулим та сучасними подіями. Проєкт «Архів» є складовою частиною та продовженням нашої діяльності, спрямованої на протидію «інформаційній війні», яку веде російська федерація в Україні та за кордоном. Ми створюємо інструмент протидії пропаганди комуністичних тоталітарних режимів через публічне заперечення, зокрема через засоби масової інформації, злочинного характеру комуністичного тоталітарного режиму, яку здійснює російська федерація в Україні (особливо на тимчасово окупованих територіях) та за кордоном.
# 68.
ID: 4AVS11-26793
Project name: Художній телефільм-реквієм "Мам!"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1998606.72
The requested amount from the UCF: 1998606.72
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "РАІ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Івано-Франківськ, м. Бурштин, Івано-Франківського району, Івано-Франківської обл, с. Зелене, Надвірнянського району Івано-Франківської обл, смт. Ворохта Яремчанської міської ради, Івано-Франківської обл,
Project description: Проект передбачає створення художнього телефільму соціального спрямування для підтримки сімей загиблих захисників України.У самотньої жінки-коваля з мальовничого села в Карпатах - гине єдиний син на війні. Вона вирішує покінчити життя самогубством,її рятує син…
# 69.
ID: 4AVS11-26852
Project name: Діаспора
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1989139.25
The requested amount from the UCF: 1989139.25
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватне підприємство "ПКС"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Світ,
Project description: Мета проекту — змінити ставлення українців до власної діаспори, показати історії реальних людей та цілих громад в Канаді, які суттєво впливають на сучасну Україну: формують політичну думку своїх урядів про українські події, впливають на владу та створюють фонди, які надають фінансову допомогу та підтримку Україні. Герої шоу — дослідник та ведучий Геннадій Попенко, який покаже реальний вплив української діаспори на формування політики держави проживання, їх відношення до України за напрямами культура, політика й економіка. У фокусі — українська діаспора в Канаді. Ще одна мета проекту — змінити наратив та на противагу російській пропаганді показати, що українці мають не тільки спадщину від Радянського Союзу, але й тісно пов’язані культурно та соціально-економічно з цивілізованим світом, зокрема з Канадою.
# 70.
ID: 4AVS11-26905
Project name: Ігровий короткометражний фільм "Волонтер"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1515755
The requested amount from the UCF: 1515755
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Авшаров Олександр Георгійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м.Київ, Київська область,
Project description: "«Волонтер» - це короткометражна драма, події якої відбуваються на тлі війни в Україні. Вона про відчуття залежності від самопожертви, а також про місце родини та особистого життя серед таких пріоритетів. Тут ви можете ознайомитися зі сценарієм та синопсисом https://drive.google.com/drive/u/2/folders/16IE_hLfAy8gY2gwggE8CZH7ihnjo1fga Приклад головного героя показує, як захопленість справою стає небезпечною залежністю. Він допомагає оточуючим, а виявляється сам в ситуації, коли йому потрібна професійна допомога. Здавалося б, добрі наміри і благородна справа, стають згубними для нього і рідних йому людей. "
# 71.
ID: 4AVS11-26923
Project name: «Я так бачу» з Олегом Сосновим
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1201411.32
The requested amount from the UCF: 1201411.32
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ КОРИСНЕ ТБ»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ, вся Україна – через показ на телеканалі,
Project description: «Я так бачу» з Олегом Сосновим – це цикл культурно-мистецьких телевізійних передач. Цикл складається з 12 епізодів. Орієнтовний хронометраж кожного – 30 хв. Епізоди присвячені сучасним тенденціям розвитку різних секторів культури та мистецтва в Україні та світі. Героями передач стануть визначні та відомі українські митці, які у легкій, розважальній, доступній та цікавій формі ділитимуться з глядачем своїм баченням сучасного стану та тенденцій розвитку культури та мистецтва в Україні та у світі. Передачі міститимуть інструменти роботи з аудиторією щодо спонукання до культурно-мистецького творення та/чи доєднання до сучасних культурно-мистецьких проектів в Україні.
# 72.
ID: 4AVS11-27784
Project name: Телевізійний документальний фільм “За нашу і вашу свободу”
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1268646.00
The requested amount from the UCF: 1268646.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Волинщиков Вячеслав Юрійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Фільм «За нашу і вашу свободу» – є живою документальною хрестоматією боротьби Литви та України проти радянсько-російської імперії. Здобуття та захист державної незалежності показано крізь зворушливі історії учасників подій, їх роздуми і висновки. Україна і Литва мають більше причин для подальшої взаємодії, ніж відомо пересічному громадянину. Фільм «За вашу і нашу свободу» – формує громадянську свідомість і відповідальність, створює привід для гордості та взаємоповаги.
# 73.
ID: 4AVS11-28078
Project name: Вулиці мого міста
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1998290
The requested amount from the UCF: 1998290
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Ясаков Олексій Миколайович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Кожна цивілізація оформлює свої інформаційні посили до людей в символах, архетипах і героях. Радянська влада добре зналася на цьому, і тому ми до цього часу, після 30-ти років Незалежності, живемо на вулицях, названих на честь чужих героїв, які були зокрема ворогами України, залишаємось в цих наративах і не помічаємо цього. Наш цикл передач дасть глядачу інформаційну технологію, за допомогою якої можна захистити свій простір від впливу старої, окупаційної культури, замінюючи її на українську. На прикладі 20 вулиць, перейменованих в рамках Закону про декомунізацію, ми побачимо, наскільки цей процес є прогресивний та необхідний суспільству.
# 74.
ID: 4AVS11-28158-2
Project name: Розумахи, до справи!
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 2415817.50
The requested amount from the UCF: 1913437.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ВТВ ПЛЮС"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Херсон,
Project description: Протягом 5,5 місяців створити українською мовою 5 передач культурно-соціального дитячого талант-шоу «Розумахи, до справи!», 18 інформаційних сюжетів та потужної рекламної кампанії, що сприятиме формуванню об’єднаної української ідентичності, позитивного іміджу м.Херсон та Херсонької області, руйнуванню пострадянських стереотипів, зменшенню наслідків інформаційній агресії РФ. В рамках програми на навчаннях (5 тренінги, 12 майстер-класів) трансформувати ідеї учасників-команд у 15 реалістичних проєктів для участі у громадському бюджеті, що сприятиме розвитку міста. Переконати підлітків бути не пасивними отримувачами благ, котрі для них створили дорослі, а і самим активно, через втілення власних проєктів, котрі надають можливості для творчої самореалізації, покращувати життя навколо себе.
# 75.
ID: 4AVS11-28287
Project name: Успішна дитина. Сучасні методи виховання
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1950810.30
The requested amount from the UCF: 1950810.30
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація Фонд мистецтв "Амадеус"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Наша задача-покращення якості інформації, що спрямована на формування методів виховання дітей. Головний герой програми – Діти. Від того, якими вони стануть дорослими, залежить майбутнє країни. Розвиток дитини – пріоритет батьків, суспільства і держави. Здебільшого молоді батьки та частина педагогів не мають сучасних системних знань про формування рис характеру, які необхідні для самостійного життя дитини в сучасному суспільстві, особливо це стосується жителів містечок та сіл, де такої інформації ще менше. Наша програма покликана допомогти глядачам зрозуміти актуальність формування позитивних рис характеру дитини для самостійного життя в сучасному суспільстві, ток-шоу сприятиме популяризації сучасних методів виховання з урахуванням біологічних і соціальних факторів. У кожної дитини є здібності творчі, організаційні, виконавські і допомогти батькам розгледіти ці здібності і розвинути іх одна із цілей програми. А найголовніше, що глядач зможе отримати конкретні поради та кейси щодо виховання дитини від науковців, педагогів та успішних людей.
# 76.
ID: 4AVS11-28298
Project name: «Григір і Григорій Тютюнники»
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1896264
The requested amount from the UCF: 1896264
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Джас ТВ»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Полтава, Лубни, с. Шилівка, Полтавська область,
Project description: «Григір і Григорій Тютюнники» - цикл телепередач (трилогія) про геній Григора Тютюнника в контексті творчості та впливів його старшого брата Григорія, особисті прагнення, мистецькі та світоглядні принципи, процес перетворення російськомовної людини в українського прозаїка, непересічне вміння створювати образи, передавати велике в малому. «З любові і муки народжується письменник»,- писав Григір Тютюнник. Іншого шляху для українського письменника справді немає і цикл телепрограм саме про це.
# 77.
ID: 4AVS11-28672
Project name: "Постаті. Український вимір"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1950271
The requested amount from the UCF: 1950271
Competition type: Individual
Full name of the organization: "Приватне Підприємство "В.С.Продакшн"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Місто Київ, Україна,
Project description: Метою проєкту є створення та введення в публічний медіапростір високохудожнього мистецького контенту за допомогою сучасних виконавських та комунікаційних засобів. Результатом проєкту є створений телецикл лекцій-концертів знакових кантатно-ораторіальних творів відомих постатей української культури: Т.Шевченка, С.Людкевича, Є.Станковича, М.Скорика, Л.Ревуцького, Л.Костенко та ін. Лекції телепроєкту будуть подані в доступній популярній формі, що збільшить аудиторію та приверне увагу пересічного слухача до перлин національної академічної музики та високо поетичної української мови. Виконавці телепроєкту – найкращі творчі сили країни – провідні професійні колективи та солісти Національної опери та європейських оперних театрів, серед них Людмила Монастирська, Тарас Штонда, Валентин Дитюк. Планується використання сурдоперекладу та англомовної стрічки під час а) звучання творів; б) лекційної частини, що потенційно збільшить аудиторію проєкту.
# 78.
ID: 4AVS11-28739
Project name: Чотирьох серійний фільм "Карате - шлях до української ідентичності"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1396070
The requested amount from the UCF: 1396070
Competition type: Individual
Full name of the organization: Всеукраїнська громадська організація "Українська федерація карате"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Створення унікальної чотирьох серійного телепродукту "Карате - шлях до української ідентичності" з роликами тривалістью по 20 хвилин кожний, який на прикладі успішних спортсменів карате дасть змогу побачити телеглядачу, що в незалежності від гендеру, культурних чи фізичних особливостей людина може бути успішно реалізуватися в українському суспільстві і досягати високих результатів, як в спорті, так і в особистому житті
# 79.
ID: 4AVS11-28883
Project name: Цикл науково-пізнавальних телепередач «Надихаючі»
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1999781.00
The requested amount from the UCF: 1999781.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Лєсков Олексій Юрійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Фільми з циклу «Надихаючі» ставлять за мету дослідження сфер, що формують сучасного українця, свідомість та культурне середовище країни. Йдеться про архітектуру/дизайн, український прогресивний бізнес та про ІТ технології. Ці сфери докорінно змінились в розрізі останніх 30 років, та стали кроссекторальними: дизайн інтегрувався в психологію, бізнес - в науку, ІТ - в мистецтво та креатив. На перетині цих сфер народжуються нові професії, що надихають українців мислити ширше і робити свій внесок в прогрес та культуру сучасної України.
# 80.
ID: 4AVS11-28934
Project name: Телевізійна концертна програма “FUNK.ROCK.ETHNO.MUSIC.FOLK” #KHORTA & CITY BIG BAND”
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1113848.52
The requested amount from the UCF: 1113848.52
Competition type: Individual
Full name of the organization: Запорізький муніципальний театр танцю
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: місто Запоріжжя,
Project description: Головною метою є підтримка молодих сучасних авторських українських гуртів, української музики; розвиток сучасної музики у регіоні та поєднання нового телевізійного концерт-шоу авторських колективів; удосконалення професійної підготовки дітей з музичних шкіл, розширення нових горизонтів музичного мислення підростаючого покоління, гурту “KHORTA”, Запорізького муніципального оркестру “CITY BIG BAND” та популяризація на просторах телебачення сучасної музичної культури. Збільшення кількості якісного національного україномовного телевізійного продукту культурно-мистецького, науково-пізнавального у різних жанрів музики історії і культури країни. Створення якісного національного аудіовізуального контенту та його поширення через медіаплатформи. Створення якісного авторського продукту з використанням мультимедійних технологій. Підтримка створення власного, національного контенту, який сприятиме формуванню об’єднаної української ідентичності, консолідації українського суспільства, протидіятиме фейкам та інформаційній агресії, сприятиме формуванню позитивному імеджу України та українців. Підтримка створення контенту, який сприятиме формуванню спільних цінностей громадського суспільства, дотриманню культурних прав, рівних можливостей для особистого розвитку та самореалізації всіх громадян та спільнот, належно від культурних, мовних, етничних регіоних, соціальних, гендерних та інших особливостей чи розбіжностей. Підтримка контенту музично-пізнавального, культурно-мистецького та соціального спрямування, що задовольняє потреби та інтереси різних аудиторій, в т.ч. дітей та молоді. Очікувані результати: - привернення уваги глядацької аудиторії до розвитку дитячого мистецтва та початкових гуртів - активізація співробітництва професійного гурта “KHORTA” та Запорізького муніципального оркестру з талановитими дітьми з музичних шкіл; - поліпшення якості підготовки фахівців сучасної авторської музики на телебаченні.
# 81.
ID: 4AVS11-28991
Project name: «Кримські татари і українці: віхи спільної боротьби і солідарності»
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1999800
The requested amount from the UCF: 1999800
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГО"Звільнення Криму"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Цикл телепередач «Кримські татари і українці: віхи спільної боротьби і солідарності» присвячений подіям і особистостям славної, повної героїчних прикладів боротьби українців і кримських татар в різні історичні епохи. Цикл складається з 5 передач; хронометраж однієї програми – від 20 до 26 хвилин
# 82.
ID: 4AVS11-29016
Project name: Повернення Мазепи
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1999618
The requested amount from the UCF: 1999618
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "ТЕТ-ПРОДАКШН"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: с. Варниця (Молдова), Галац, Ясси, Бухарест (Румунія), Єрусалим (Ізраїль), Санкт-Петербург (Росія), Київ (Україна),
Project description: Повернення Мазепи - це масштабний проект, в якому група дослідників історії намагається розшукати останки одного з найвизначніших діячів нашого минулого - гетьмана Івана Мазепи. Проєкт має дві головні мети: 1) Створити науково-пізнавальний, якісний та цікавий контент, що сприятиме формуванню об’єднаної української ідентичності – через популяризацію історії та українських діячів. 2) Започаткувати процес зі створення Пантеону Національних Героїв у Києві, що стане важливим етапом у відроджені національних наративів. В результаті проекту буде знята 90-хвилинна телеперадача, що вийде в ефір телеканалу 1+1.
# 83.
ID: 4AVS11-29140
Project name: Persona CULT з Гульнарою Поготовою
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1685520.00
The requested amount from the UCF: 1685520.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Морозова Анна Михайлівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Популяризація ідеї єдності української та кримськотатарської національностей через новий цикл програми «Persona CULT з Гульнарою Поготовою», що буде присвячений культурній тематиці за участі відомих сучасних культурних діячів. Проект покращуватиме розуміння аудиторією особливостей обох національностей, сприятиме взаємному поширенню української та кримськотатарської культури та підтримці міжкультурного діалогу.
# 84.
ID: 4AVS11-29178
Project name: "Інстинкт Щастя": психологічне шоу про здорові стоунки
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1999973.40
The requested amount from the UCF: 1999973.40
Competition type: Individual
Full name of the organization: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КИЇВ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Вся Україна та україномовна діаспора за кордоном,
Project description: «Інстинкт Щастя» — це 20 щотижневих шоу (30 хв.) у вечірній час у трьох форматах: телевізійному, YouTube-відео та у форматі подкасту (на радіо та на Internet подкаст-платформах). 600 хвилин психологічних лайфхакамиків, коупінгових стратегій, ефективних інструментів, алгоритмів дій, практичних знань та рекомендацій для розвитку навичок та вмінь побудови здорових стосунків з собою та іншими людьми без насильства та маніпуляцій. Особливість і унікальність проєкту у тому, що він у концентрованій формі за мінімум часу дає максимум корисної практичної інформації на вибір. Він розроблений у стилі журналістики рішень і є дієвим медійним інструментом у запобіганні та профілактиці насильства у стосунках. Команда проєкту — досвідчені медіафахівці. Ведучі: Олена Вострова, спеціалістка у сфері психічного здоров’я сертифікована Міжнародним медичним корпусом, та Богдан Буткевич, відомий журналіст, теле- і радіоведучий. Герої — прості люди, лідери думок, відомі люди. Експерти — фахівці сфери психічного здоров’я. Проєкт є логічним розвитком медіапроєкту «Гормон Щастя» (http://www.nrcu.gov.ua/gormon_shchastya?page=1), який було реалізовано на платформі Першого каналу Українського радіо за підтримки Українського культурного фонду у 2020 році, та виходом на новий рівень у новому відеоформаті.
# 85.
ID: 4AVS11-29188
Project name: Невідомі перлини Карпат
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1984620.00
The requested amount from the UCF: 1984620.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Свридов Олег Ігорович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Республіка Латвія, Республіка Молдова, Республіка Білорусь, Республіка Казахстан,
Project description: Це фільм про українські Карпати, природні парки, прадавні ліси, флору і фауну України, про етнічне розмаїття. Наукова складова фільму буде скерована науковими співробітниками заповідників.
# 86.
ID: 4AVS11-29189
Project name: БЕЗ СТАТУСУ
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1973850.00
The requested amount from the UCF: 2000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Петренко Іван Миколайович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation:
Project description: Пізнавально-розважальний формат. Мета проекту - показати глядачам, як проходить процес змін у різних ключових державних сферах. 4 програми. Хронометраж 20 хвилин. Програми будуються на освітленні життя галузі. Керівник (державний діяч) разом з журналістом проживають ті моменти, з якими щоденно мають справу українські споживачі. Йдеться про українську залізницю та пошту, медичну сферу, освітню тощо.
# 87.
ID: 4AVS11-29256
Project name: Шалені Мандри
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1972000
The requested amount from the UCF: 1572000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Нерода Андрій Віталійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Миколаївська область,
Project description: «Шалені Мандри» – розважальний телепроєкт, покликаний мотивувати глядацьку аудиторію мандрувати туристичними місцями Миколаєва та області, відкривати нові туристичні маршрути та відпочивати в Україні. Наша мета – показати, що для ідеального відпочинку не обов'язково їхати за кордон на дорогі курорти. Варто всього увімкнути фантазію та креатив, подивитися нашу програму та спланувати омріяну відпустку. У телепрограмі показуємо різноманітні маршрути: від етнографічного та культурного до гастрономічного і екстремального. Як результат – розвиваємо та популяризуємо ідею внутрішнього туризму серед українців.
# 88.
ID: 4AVS11-29274
Project name: Душі криниця
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1196180.00
The requested amount from the UCF: 1196180.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: телерадіокомпанія "Надвірна"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Надвірна, Івано-Франківська обл., селище Ланчин, Надвірнянський район, с. Заріччя, Надвірнянський район, селище Битків, Надвірнянський район, с. Бистриця, Надвірнянський район, село Білі Ослави, Надвірнянський район, селище Делятин, Надвірнянський район, село Чорний Потік, Надвірнянський район, село Пасічна, Надвірнянський район, село Молодків, Надвірнянський район,
Project description: Проект ставить на меті сприяння взаємному пізнанню українцями один одного задля популяризації культурного розмаїття України, підтримки його розвитку на регіональному та національному рівнях На основі досліджень та поглиблених інтерв’ю з мешканцями сіл ми окреслимо проблематику сучасного життя Прикарпатського села крізь призму їхнього ставлення до своєї спадщини та соціально-культурних тенденцій, покажемо, як люди бережуть та підтримують культурні надбання своїх предків і як ця спільна справа гуртує громаду. Однією з дослідницьких цілей проекту є також привернення уваги суспільства й державних інституцій до проблем високогірних регіонів.
# 89.
ID: 4AVS11-29326
Project name: Маруся Чурай
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1829250
The requested amount from the UCF: 1829250
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обеженою відповідальністю "МО Філмз"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ і Київська область, Полтава і Полтавська область,
Project description: Проект "Маруся Чурай" – історія любовного трикутника та кохання на фоні українсько-польської війни Хмельницького. Головна героїня – МАРУСЯ ЧУРАЙ, легендарна авторка «хітів» української пісні, «Засвіт встали козаченьки», «Ой не ходи Грицю», «Віють вітри» та інших. Маруся Чурай дійсно існувала, жила в Полтаві, мала трагічне кохання. Це – знаменита особа в українській історії, про Марусю пишуть, думають, її пісні співають, це вказує на те, що серіал про Марусю Чурай зацікавить українських глядачок і не тільки. Другорядні паралельні драматургічні лінії відбуваються в Стамбулі та Варшаві, що додає кольору у серіал та збільшує потенціал продаж.
# 90.
ID: 4AVS11-29353
Project name: Проти катувань в Україні
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 950512.00
The requested amount from the UCF: 759512.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГО "Форпост"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Цикл документальних фільмів «Проти катувань в Україні». Хронометраж - 12 хвилин. Цикл з 5 фільмів. На прикладі реальних історій розкриємо масштаб фізичних та психологічних тортур в Україні та їхніх наслідків; розповсюдженість - у місцях несвободи, поліцейських відділках, дитячих притулках, медико-соціальних закладах та зоні збройного конфлікту.
# 91.
ID: 4AVS11-29377
Project name: Коли ти Коливанова
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1994120.00
The requested amount from the UCF: 1994120.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕДА ПРОДАКШН"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Харків,
Project description: Документальний фільм про життя та творчість великої балерини Світлани Коливанової
# 92.
ID: 4AVS11-29416
Project name: Culturno
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1998635
The requested amount from the UCF: 1998635
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Спецекспотрейд"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: “Culturno” - нове українське медіа на платформі YouTube та у колаборації з Апостроф ТВ, що сприятиме відкриттю української культури та створенню культурного діалогу між професійною спільнотою. Для початку роботи нового проєкту, окрім збору команд і нагалодження всіх процесів, ми плануємо виготовити (відзняти) 30 історій, які дадуть змогу українцям більше дізнатися та заглибитися у сучасну українську культуру та сприятимуть її популяризації всередині країни та за її межами. Ці 30 історій будуть поділені на 3 рубрики по 10 випусків: 1. “Все буде Culturno” - великі інтерв’ю у форматі вечірнього шоу, спрямовані розкривати успішні грантові проєкти у сфері культури, для збільшення впізнаваності українського культурного продукту. 2. “Як це робиться?” - невеликі пізнавальні відео, націлені на висвітлення внутрішньої складової культурних процесів. 3. “Невідома культура України” - рубрика, що буде досліджувати маловідомі культурні феномени та процеси, для популяризації та росту зацікавлення до багатогранності української культури.
# 93.
ID: 4AVS11-29440
Project name: "Майя Дерен.Танок у Києві"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1347440.00
The requested amount from the UCF: 1347440.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ "Прем'єр-Медіа"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Просвітницько-популяризаторський телевізійний міні-серіал про видатну особу України, зроблений у документально-ігровій формі (доку-фікшен)
# 94.
ID: 4AVS11-29442
Project name: ГАРД
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1940847
The requested amount from the UCF: 1940847
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "А-ФОР"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Дніпро, Київ, Біла Церква, Сокілець,
Project description: "ГАРД" Спецпроект в жанрі доку-фікшн, у якому ми доводимо, що інвалідність - не перешкода для повноцінного життя, активного туризму та подорожей.
# 95.
ID: 4AVS11-29459
Project name: "Терещенко", художньо-документальний фільм
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1908960
The requested amount from the UCF: 1908960
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Касторних Сергій Сергійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м.Київ, м.Глухів, Сумська область,
Project description: Мало які династії в історії України можуть зрівнятися за масштабом впливу на суспільство з родиною Терещенків. Цей козацько-купецький рід дав Україні та світових бізнесменів, політичних діячів, покровителів мистецтва, меценатів і навіть піонера авіабудування. Мета проекту - популяризувати знання про Терещенків та на їх прикладі показати, що заможні та успішні люди можуть приносити користь суспільству та боротися за українську ідентичність. За посиланням ви можете ознайомитися з синопсисом, тритментом та тизером проекту https://drive.google.com/drive/folders/1sxbEzdnV4f32HWBXQn60mao8_Ub8RVai?usp=sharing
# 96.
ID: 4AVS11-29485-2
Project name: Неможливе - можливо. Сікорський
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1999990.00
The requested amount from the UCF: 1999990.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Лежанін Олексій Олександрович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект "Неможливе - можливо. Сікорський" - мотиваційний документальний фільм про видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського. Ключовою метою є створення продукту, використовуючи сучасний формат і засоби поширення контенту, який буде затребуваний як серед внутрішньої аудиторії, так і для міжнародної. Ідея проекту полягає в оригінальному сюжеті, який поєднує і поступово розкриває дві історії, самого Ігоря Сікорського та молодих канадських винахідників з «AeroVelo», які надихнулися прикладом Ігоря Сікорського та спромоглися здійснити неможливе. А саме виграли приз імені Сікорського - премію засновану в 1980 році на честь видатного українця, та яку вже понад тридцять років спроб і намагань не вдавалося виграти нікому. Результатом проекту буде створення та показ готового фільму на VOD сервісах
# 97.
ID: 4AVS11-29489
Project name: АТО.‌ ‌Історія‌ ‌героїв‌ ‌в‌ ‌обличчях
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1923710
The requested amount from the UCF: 1837040
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Голдберрі"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київська область, Дніпро, Харків,
Project description: Серія документальних телевізійний програм: «АТО. Історія героїв в обличчях.» Зараз важко знайти українця, який не знає, що таке АТО. Щодня зі Сходу України надходять сумні звістки — гинуть люди. Ми всі маємо знати, що це не просто статистика, а історії, мрії, радості і сльози, це долі! Всі ці люди пішли захищати свою Батьківщину, бо бачили майбутнє своїх дітей саме в цій країні. Кожна серія – це історія життя. Буде відтворено портрет людини, яка загинула захищаючи свою країну. Це не про смерть, а про справжнє життя. Адже людина жива, поки ми про неї пам'ятаємо. Але найголовніше в кожному фільмі буде здійснено мрію загиблого Героя.
# 98.
ID: 4AVS11-29502
Project name: НАЙМИЧКА
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1999446.00
The requested amount from the UCF: 1999446.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “ПРОКІНО”
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Кропивницький,
Project description: Восьмисерійний серіал «Наймичка» є художнім осмисленням біографії легендарної української акторки Марії Заньковецької (1854-1934) й охоплює великий період її життя - від юності до підняття на вершини акторської майстерності і визнання глядацькою аудиторією. У проєкті передбачається створення пілотної серії серіалу (вже написаний посерійний план, сценарій усіх восьми серій, відзнятий тізер серіалу). Мета проєкту – познайомити широку глядацьку аудиторію з життям Марії Заньковецької, з обставинами її боротьби проти порушення її особистих прав як жінки у родині й шлюбі, за право обрати шлях акторського самовираження, що розгортаються на тлі нищення української мови з боку російського царату у ХІХ-ХХ століттях, утисків і цензурування українського національного театру.
# 99.
ID: 4AVS11-29548
Project name: Назустріч одне одному
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1565722.5
The requested amount from the UCF: 1565722.5
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАЗУСТРІЧ СОНЦЮ
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Шпола, Сміла, Черкаси, Львів, Хмельницький, Житомир, Умань, Дніпро, Вінниця, Рівне та понад 20 інших міст та сіл України,
Project description: Три роки тому почався проєкт «Назустріч Сонцю»: пішки Україною – назустріч людям, які сяють. Понад 200 відео-історій людей, які своє діяльністю, своїми проєктами змінюють Україну на краще вже зібрали понад 2 млн. переглядів у соціальних мережах, а телевізійна версія продовжує розміщуватися в ефірах національних та місцевих телеканалів. Наступний крок – 25-серійний документальний телефільм про те, які зміни відбулися за 3 роки в проєктах героїв та як вони вплинули на зміни в оточенні. Ми розширюємо контекст історій за рахунок ретроспективи в часі, пов’язаностей історій та корисної для глядача інформації про практики розвитку проєктів в різних галузях діяльності.
# 100.
ID: 4AVS11-29714
Project name: Серія відеосюжетів про "закулісне" життя Національного заповідника "Хортиця"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 738346.00
The requested amount from the UCF: 738346.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Національний заповідник "Хортиця"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Запоріжжя,
Project description: озповідь про аспекти роботи Національного заповідника “Хортиця”. Матеріал відкриє шлях до розуміння аудиторією внутрішньої роботи заповідника, яка зазвичай скрита від зору віддвідувача. Дасть відповіді на найпоширеніші запитання. Наприклад: "Що таке фонди?", "Що відбувається з артефактами, які не виставляються в експозиціях?", "Хто займається реставрацією і як це відбувається?", "Як археологи обирають місця майбутніх пошуків?". Ми висвітлимо нюанси роботи кожного відділу заповідника. Глядач дізнається, про роботу, яка проводиться співробітниками для захисту флори і фауни остріву, пошуку нових матеріалів і артефактів, залучення новітніх технологій їх збереження, розвитку і популяризації нашої культури і історії.
# 101.
ID: 4AVS12-01191
Project name: Українська фабрика зірок
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 3995300.0
The requested amount from the UCF: 2997650.0
Competition type: National
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС «ЦЕНТР» (ТОВ «ВБА «ЦЕНТР»)
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Тернопіль, Луцьк, Львів, Скадовськ, Каховка,
Project description: Мета створити 4х серійний музичний документальний телефільм про найвизначніші музичні фестивалі в історії сучасної незалежної України, та донести його до цільової аудиторії. Результати проекту наявність продукту готового до показу на національному телебаченні.
# 102.
ID: 4AVS12-03308
Project name: Іван Сірко
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1641424
The requested amount from the UCF: 1641424
Competition type: National
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Ю.ЕФ.АЙ. ПРОДАКШНЗ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м.Київ,
Project description: Сценарій восьмисерійного телевізійного фільму про пригоди Івана Сірка та його вірних братчиків на теренах українських земель та на шляхах до королівських домів Європи, про осаду та блискавичне захоплення неприступної фортеці Дюнкерк.
# 103.
ID: 4AVS12-28001
Project name: Вистава, яку ми не бачили
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 3990800.0
The requested amount from the UCF: 2995400.0
Competition type: National
Full name of the organization: ТОВ «РЕСТ-ВЕРУМ»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета створити 4х серійний музичний документальний телефільм про сучасне життя національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка. У сучасному, яскравому та нестандартному стилі. Результати проекту наявність продукту готового до показу на національному телебаченні.
# 104.
ID: 4AVS12-29466
Project name: Легендаріум. Експедиція забутими замками України
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1999091.44
The requested amount from the UCF: 1999091.44
Competition type: National
Full name of the organization: Товариство з Обмеженою Відповідальністю АСИСТАНС
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Хмельницька область, місто Старокостянтинів, Хмельницька область, місто Ізяслав, Тернопільська область, місто Теребовля, Хмельницька область, селище міського типу Меджибіж,
Project description: Ми створюємо 4 документальні фільми про невідомі палаци Поділля: Острозьких в Старокостянтинові, Сангушків в Ізяславі, Меджибізька фортеця та Теребовлянський замок. Кожна споруда бере початок та досягає піку в різні століття. При цьому їх об'єднують українці, які тоді жили. Мета - просто і цікаво розповісти історію України в розрізі цих чотирьох історичних пам'яток. При цьому ведучий з експертами зосереджується на легендах, історіях та житті українців тих часів. Результатом ми бачимо збільшення впізнаваності цих фортець серед українців. Що, в свою чергу, призведе до зростання кількості туристів, які цікавляться історією. І які опосередковано своїми коштами допоможуть убезпечити пам'ятки від подальшого руйнування.
# 105.
ID: 4AVS12-29567
Project name: "ПАРАДОКСИ "ЩЕДРИКА"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1986809
The requested amount from the UCF: 1986809
Competition type: National
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРО ПРОДАКШН УКРАЇНА"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Аудіовізуальний твір «Парадокси «Щедрика» розкриває тему історичних, мистецьких, особистісних аспектів створення шедевру композитора Миколи Леонтовича «Щедрик», його світову славу і популярність, проблематику культурної дипломатії в історії та сучасності України, гострі детективні історії, пов’язані з життям Миколи Леонтовича, світового турне Української республіканської хорової капели під керівництвом Олександра Кошиця.
# 106.
ID: 4AVS12-29698
Project name: Ключі від неба
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 3992397.6
The requested amount from the UCF: 2996468.8
Competition type: National
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛВТ-ПРОГРАМИ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Бориспіль,
Project description: Мета створити біографічний документальний телефільм про долю людини, що віддала майже все своє життя служінню своєму народу, своєму місту, своїй країні та багато зробила задля Борисполя, та Київської області в цілому, але пішла з життя занадто рано. Таким чином не тільки увіковічнивши пам’ять про нині покійного многолітнього мера міста Бориспіль на просьбу мешканців міста, але й продемонструвавши, як у сучасній Україні будуються громади та єднаються люди, задля процвітання свого міста, свого краю, своєї країни. Показати успішний приклад місцевого самоврядування. Результати проекту наявність продукту готового до показу на міському телебаченні.
# 107.
ID: 4AVS13-03316
Project name: документальний фільм "Український авангард"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1992605.00
The requested amount from the UCF: 1992605.00
Competition type: International
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ "САД"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ (вся Україна), Мюнхен (Німеччина), Чикаго (США), Париж (Франція),
Project description: Ідея проекту виникла у червні 2020 року внаслідок спілкування з засновником і володарем художньої галереї в Америці паном Ходорковським, який є емігрантом з Радянського Союзу, народився та навчався в Києві, а зараз колекціонує твори представників українського авангарду та популяризує твори українських художників в усьому світі. Згодом ми зрозуміли, що українська спільнота дуже мало знає про наших творців, які своєю роботою несли та продовжують нести українські цінності, в незалежності, де вони жили та працювали – завданням цього проекту, з нашої точки зору, є виправлення цієї ситуації. В подальшому сподіваємося продовжити цикл фільмів про українських емігрантів: спортсменів, вчених, співаків, акторів.
# 108.
ID: 4AVS13-03351
Project name: Хотин 1621. Битва за Європу
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1995458
The requested amount from the UCF: 1995458
Competition type: International
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Апграунд"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Хотин, Черкаси, Польща,
Project description: Історико-документальний фільм про події Хотинської битви 1621 р., коли спільні польсько-українсько-литовські війска зупинили турецьку навалу на Східну Європу.
# 109.
ID: 4AVS13-05856
Project name: Телевізійний фільм "Культурний код Кшиштофа Зунуссі"
LOT: LOT 1. TV content
General budget: 1969844.52
The requested amount from the UCF: 1969844.52
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Обличчям до культури"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Варшава, Ходорів, Львівська область, Париж, Львів,
Project description: Документальна телевізійний фільм режисера Владислава Робського, оператор - Олександр Запорощенко. З польської сторони фільм підтримує та транслюватиме TVP Telewizja Polska S.A. В Україні транслюватимуть ще 17 телерадіокомпаній. У польської сторони фільм викликав великий інтерес, бо Кшиштоф Зануссі досі залишається загадкою навіть для поляків. При цьому, мало хто знає, але Кшиштоф Зануссі допоміг відбутись цілому поколінню українських митців та режисерів. Владислав Робський - чи не єдиний режисер за останнє десятиліття, якому пан Кшиштоф дозволив провести з ним близько місяця часу для зйомок фільму-портрету..
# 110.
ID: 4AVS21-00062
Project name: Подкаст «Човен в океані»: цикл з 12 радіовистав
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 702700.00
The requested amount from the UCF: 702700.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична-особа підприємець Портнікова Ірина Іллівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Подкаст «Човен в океані»: сучасна авторська радіовистава, що складається з 12 серій. Разом вони створюють цілісний продукт, але кожна окрема є самостійною радіовиставою для прослухування. 12 радіовистав з авторською музикою, що створена спеціально для цього проєкту. Кожна серія подкасту є історією, що відбувається з непересічною людиною, особистістю, хто стала символом певної галузі в житті України.
# 111.
ID: 4AVS21-00224
Project name: «Аве Марія»
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 833320
The requested amount from the UCF: 833320
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «СТУДІЯ ЖИВЕ.ТБ»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Аве Марія» - концертна радіопрограма з коментарями гостей у студії, присвячена музичним творам світових класиків та сучасних українських композиторів на мотив молитви «Аве Марія», яка розміщується в прямому ефірі інтернет-радіостанції «Воскресіння. Живе радіо», в записі та/або в прямому ефірі FM-радіостанцій «Радіо «Марія», радіо «Дзвони» та у вигляді подкастів на популярних платформах (SoundCloud, Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify). Мета проєкту - збільшити частку сучасного україномовного радіопродукту культурно-мистецького спрямування та класичної музики в радіоефірі та в мережі інтернет, привернути до неї увагу широкої аудиторії, познайомити слухачів з сучасною українською духовною музикою, композиторами і виконавцями.
# 112.
ID: 4AVS21-00543
Project name: Шлях до себе
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 972960
The requested amount from the UCF: 972960
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Парбат»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт «Шлях до себе» - це серія інтерв‘ю про вплив СРСР на українців. Акцент - не на ідеології, а на побутових питаннях та звичках. 20 записних інтерв‘ю хронометражем по 25 хвилин. Інтерв‘юйовані - авторитетні люди з гуманітарної сфери, які розкажуть про вплив на їхню галузь. Це ресторатори, архітектори, мовознавці, перекладачі, дизайнери. Окрім ефірів на радіостанціях плануються подкасти та відеозапис для Youtube.
# 113.
ID: 4AVS21-02034
Project name: Голоси ідей
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 891600
The requested amount from the UCF: 891600
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР СУБКУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ "УРБАН Х"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків, Рубіжне,
Project description: Взаємодія музичного онлайн-радіо, креативного онлайн-медіа та аналогового радіо для розвитку аудіального мистецтва через серію подкастів про ідеї, які рухають креативні індустрії, соціальні явища та норми за допомогою серії подкастів, радіошоу та освітньої компоненти.
# 114.
ID: 4AVS21-02056
Project name: Науковий підхід - мультимедійний аудіопроєкт, що розвиває навички самостійного судження і критичного мислення
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 994900
The requested amount from the UCF: 994900
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Громадське Радіо»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ і область, Донецька область, Луганська область, Одеська область,
Project description: У двох просвітницьких програмах Громадського Радіо авторитетні експертки обґрунтовують науковий підхід до різних сфер життя на противагу неперевіреній інформації і пропаґанді, та разом з гостями діляться порадами як самостійно аналізувати події і явища: 1) «Ми про все домовились» - програма і подкаст про розвиток комунікативних навичок заради зниження рівня конфліктності у суспільстві. Кожен епізод містить конкретні, прості у реалізації інструменти та техніки, що допоможуть покращити навички спілкування. 2) «Наука як по маслу» - програма спрямована на розвиток критичного мислення, популяризацію науки і наукового методу, та розширення світогляду. Обидві програми щотижня транслюватимуться на хвилях Громадського Радіо. Аудіо-, відео- та мультимедійні продукти будуть доступні на вебсайті та подкастових платформах, у соцмережах, а також на Youtube каналі.
# 115.
ID: 4AVS21-02288
Project name: Пошук — новий сезон подкастів на Urban Space Radio
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 985938.00
The requested amount from the UCF: 985938.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація «Благодійний фонд «Тепле Місто»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Івано-Франківськ, Івано-Франківськ,
Project description: ПОШУК — сезон на Urban Space Radio, де у циклах подкастів ми розкажемо історії українців про пам’ять і повагу. Про пошук української ідентичності, поваги до кожного громадянина і пам’ять простору. Ми реалізуємо три серії подкастів про: культуру національних меншин, знакові історичні подїі міст та історії репресованих сімей. Усі ці історії ми реалізуємо у форматі радіорепортажу, щоб у повній мірі занурити слухача в реальні історії героїв.
# 116.
ID: 4AVS21-02463
Project name: НАЦІЯ: радіопрограма, подкасти та мобільний додаток
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 629700
The requested amount from the UCF: 629700
Competition type: Individual
Full name of the organization: Інститут креативного міста
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Рівне, Рівненська область,
Project description: Проект “НАЦІЯ” покликаний цікаво, оригінально, доступно у форматі аудіо-історій та мобільного додатку привернути увагу аудиторії до українців, які змінили та змінюють світ.
# 117.
ID: 4AVS21-02937
Project name: Радіопрограма "Війна з історією"
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 996303.54
The requested amount from the UCF: 996303.54
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ "СтратКом УА"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Окуповані та неокуповані території Луганської та Донецької областей,
Project description: В межах проекту буде створено серію радіопередач «Війна з історією», що є власним національним контентом, за оригінальним не придбаним форматом, який протидіятиме фейкам та інформаційній агресії. Радіопрограму «Війна з історією» буде розроблено у партнерстві з “Радіо Кордон” – офіційним онлайн радіо Державної прикордонної служби України, та транслюватиметься в національному масштабі з фокусом у просуванні на території Донецької, Луганської областей, в тому числі на тимчасово окупованих територіях. В межах проекту запланована робота з персоналом ДПСУ та закупівля обладнання для посилення спроможностей Радіо Кордон у моніторингу та виявленню інформаційних фейків, та для створення якісного радіоконтенту, що сприятиме самодостатності Радіо «Кордон» після завершення проекту.
# 118.
ID: 4AVS21-03183
Project name: Про що говорять? Створення сучасної аудіостудії подкастів про життя та культуру
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 1326520
The requested amount from the UCF: 1326520
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Вірлич Євгенія Михайлівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Херсонська область, місто Умань,
Project description: Проєкт покликаний створювати унікальний радіопродукт у форматі аналітики та інтерв'ю з експертами з різних тем. За рахунок висвітлення інформації ми хочемо розповідати історії успіхів українських проєктів, разом із цим зачіпаючи теми толерантності, інформаційної стійкості, розвитку демократії, рівних можливостей для особистісного розвитку та самореалізації всіх громадян та спільнот, незалежно від культурних, мовних, етнічних, регіональних, соціальних, гендерних та інших особливостей чи розбіжностей
# 119.
ID: 4AVS21-04606
Project name: 30 найкращих українських оповідань (робоча назва)
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 666548.71
The requested amount from the UCF: 666548.71
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Радіо-Ера»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: більше 40 міст мовлення Радіо НВ (80% покриття України),
Project description: Пропонується створення великого мультимедійного проекту, реалізація якого підвищить інтерес до української літератури. Це буде 30 подкастів з озвучкою найкращих україномовних оповідань незалежної України та 15 радіопрограм з переформатуванням у 15 подкастів у вигляді авторської програми відомого українського поета, письменника, музиканта, сценариста Сергія Жадана. В кожну програму буде запрошено гостя (автора оповідань, провідного фахівця або експерта у цій галузі). Розповсюдження радіопрограм буде на Радіо НВ та подкастів у мережі інтернет.
# 120.
ID: 4AVS21-04611-3
Project name: Рубрика Прем'єр Перший Крок та Український Чарт Рок Прем’єр Рокіровка на РокРадіо UA
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 762700.00
The requested amount from the UCF: 762700.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватне підприємство "О.Т.В. Студія"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Територія України де існує доступ до мережі Інтернет.,
Project description: Пошук, відбір, підтримка і подальша співпраця з маловідомими але талоновитими музикантами, з метою їх популяризації, а також наповнення якісним Рок контентом медійного простору
# 121.
ID: 4AVS21-04625
Project name: Подкаст “Культурна робота”
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 597659.05
The requested amount from the UCF: 597659.05
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація “Центр дослідження суспільства”
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation:
Project description: Метою проєкту є проблематизування умов праці у культурних та креативних індустріях і висвітлення основних можливостей і перешкод на кар’єрному шляху працівників цих індустрій. Також проєкт прагне популяризувати ідею про гідні умови праці серед людей, зайнятих у сфері культури і креативних індустрій, і поширювати цінності справедливості, солідарності, особистісного розвитку та самореалізації. Результатом проєкту будуть десять епізодів подкасту “Культурна робота” про різні аспекти зайнятості й умов праці у сфері культури. Епізоди подкасту матимуть практичні поради і рекомендації щодо забезпечення гідних умов праці у сфері культури та креативності.
# 122.
ID: 4AVS21-04693
Project name: "Перервана пісня" - створення циклу аудіопрограм про діячів української музичної культури, які постраждали від совєтського режиму.
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 572570
The requested amount from the UCF: 572570
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійний фонд підтримки та розвитку культурно-мистецьких ініціатив РУСТ
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Підготовка та випуск в ефір 12 двадцятихвилинних радіопердач програми "Перервана пісня" про відомих українських діячів музичного мистецтва, які бути репресовані совєтським режимом
# 123.
ID: 4AVS21-05109
Project name: Файний подкаст
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 556250
The requested amount from the UCF: 556250
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОЛИНСЬКА ФУНДАЦІЯ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Луцьк,
Project description: Файний подкаст - серія з 10 професійно записаних подкастів в рамках проведення культурно-просвітницького проєкту "Файна гутірка" в сезоні 2021 року на теми української культури, мови, збереження історико-культурної спадщини, захисту довкілля та екології.
# 124.
ID: 4AVS21-05539
Project name: Культура Всього: Жінки
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 975840.00
The requested amount from the UCF: 975840.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Боборикін Андрій Ігорович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: “Культура всього: Жінки” - розвиток “Культури всього”, подкасту про сучасну культуру в найширшому її розумінні в форматі довірливої неформальної розмови ведучого з гостями. Новий спеціальний сезон буде присвячений знайомству слухачів з присутністю та реалізацією українських жінок в культурному, науковому, економічному, соціальному житті України та світу. Проєкт передбачає публікацію кожного випуску у вигляді подкаста на всіх основних подкаст-директоріях (iTunes, Soundcloud, Google Podcasts) та на платформі подкастів онлайн-видання "Українська правда". Мова подкасту - українська.
# 125.
ID: 4AVS21-05809
Project name: Подкаст "До ворожки не ходи"
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 699818.39
The requested amount from the UCF: 629318.39
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Журнал Куншт"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Львів, Одеса, Харків, Івано-Франківськ,
Project description: Сезон наративного науково-популярного подкасту під назвою «До ворожки не ходи» про магічне мислення з музичним обрамленням українськими народними піснями у виконанні хору. Кожен епізод подкасту буде присвячений новому аспекту магічного мислення, а також міститиме пояснення упереджень, психологічних та нейрофізіологічних процесів, які лежать в основі магічного мислення. Мета проєкту: показати логічні пастки, які використовують конспірологи, і розкрити історичний аспект різних «магічних» вірувань. У довгостроковій перспективі: надати цільовій аудиторії інструменти протидії та аргументації проти прихильників теорії змов. Результат: 10 епізодів, тривалість кожного – 30-35 хвилин. Основний KPI: 100 000 прослуховувань на всіх платформах для подкастів та ефірів радіо «Громадське».
# 126.
ID: 4AVS21-06770
Project name: Радіо Толока ФМ - продовження, розширення роботи
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 915670.00
The requested amount from the UCF: 915670.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська Організація "Творча Майстерня "ЕтноТолока"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Радіостанція Толока ФМ - це можливість бути почутими для тисячі автентичних виконавців, дослідників та реконструкторів нематеріальної культурної спадщини України, а для десятків і сотень тисяч поціновувачів традиційного аудіо мистецтва слухати унікальний контент та вивчати власну культуру.
# 127.
ID: 4AVS21-06870
Project name: Дискусійна радіопрограма «Та не однаково мені»
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 4965360
The requested amount from the UCF: 49653960
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізочна особа-підприємець Шевченко Сергій Вікторович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Дискусійна радіопередача «Та не однаково мені…» покликана розповісти про українських культурних діячів, які творили в часи імперій – Російської, Австро-Угорської, Совєтської. Деякі митці, попри всі очевидні ризики, обирали українську ідентичність та українську мову творчості. Імперії натомість творили про них власні міфи, а чи навпаки - репресіями примушували мовчати чи затирали пам’ять про них і український вимір їхньої творчості. Проект має на меті за допомогою інструментів постколоніальної критики подолати пропагандистські міфи про українських культурних діячів, а також актуалізувати дискурс щодо культурної деокупації, щодо вибору митцями національної ідентичності, спонукати до вибору на користь українського.
# 128.
ID: 4AVS21-07029
Project name: Подкаст "Непам'ятники"
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 796304.00
The requested amount from the UCF: 796304.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Освітній центр "Перспектива"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Що суспільство знає про відомих та знаменитих українок минулого?- зазвичай це застиглі, як у пам»ятниках, факти, скамянілі шаблонні знання. Проект "Непам'ятники" -це серія культурно-просвітницьких епізодів у формі Подкасту про відомих та видатних українських жінок. Проект має на меті розширити горизонти пізнання феномену української ідентичності, спростувати низку стереотипів та фейків щодо поняття «традиційна українка». Новий погляд на відому особистість змусить по-новому оцінити їх творчість. І, як наслідок, сприятиме відчуттю громадянами своєї приналежності до України, змінить погляд на історію, культуру через непересічних людей. Сприятиме утвердженню патріотичної та громадянської позиції слухача, пробудить у ньому відчуття причетності до багатої на культурні традиції історії свого народу. Аудіо-проект «Непам’ятники» заплановано зреалізувати у вигляді Подкасту – нового, сучасного аудіо формату, для відтворення на портативних медіа-програвачах чи персональних комп’ютерах. Подкаст буде транслюватися на онлайн-радіо «Аристократи» https://aristocrats.fm, з яким підписано Договір про співпрацю, на відкритих інтернет подкаст-платформах. Випуски Подкасту - це серія з 10 епізодів, кожен з яких присвячений невідомим історіям про відомих Жінок: 1. Ольгу Кобилянську 2. Лесю Українку 3. Олену Кисілевськау 4. Марію Заньковецьку 5. Нателу Королеву 6. Софія Окуневську 7. Ольгу Франко 8. Марко Вовчок 9. Ірину Вільде 10. Ганну Барвінок.
# 129.
ID: 4AVS21-07409
Project name: Підтримка запорізьких театрів та популярізація культури в період пандемії коронавірусу через створення серії радіопрограм (подкастів): "Театр: життя за лаштунками"
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 463800
The requested amount from the UCF: 463800
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІОСТАНЦІЯ "ВЕЛИКИЙ ЛУГ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: місто Запоріжжя, Запорізька область, Україна,
Project description: Метою проекту є привернення увагу мешканців Запоріжжя до культури та зокрема театру через створення серії радіопрограм у форматі сторітелінгу про театри, що діють в місті. За 2020 рік сфера культури пережила значну втрату, а як наслідок недостатньо коштів на нові вистави. Тривалий локдаун та обмежувальні заходи позначилися на прем'єрах та отриманні зворотньої реакції від глядачів. Свої втрати театри рахують і в грошовому еквіваленті, і в емоційно-іміджевому плані. Наша команда прагне виправити ситуацію та подивитися на театри не просто афішами вистав та виступів, а показати життя всередені творчих колективів. Сторітелінг – формат не тільки модний, але і затребуваний аудиторією різних вікових груп, оскільки людям цікаво слухати про історії інших людей. В даному випадку історії акторів, яких мешканці Запорізького регіону можуть побачити в театрах. Серія таких програм приверне увагу до театру, підвищить зацікавленість глядачів та збільшить кількість якісного медіа-контенту про українську культуру в Запоріжжі та Східній Україні.
# 130.
ID: 4AVS21-26609
Project name: "Українська для українців"
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 998421.48
The requested amount from the UCF: 998421.48
Competition type: Individual
Full name of the organization: "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СКІФІЯ" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м.Дніпро,м.Камянське, райони:Дніпровський, Новомосковський, Синельниковський, Солонянський, Томаківський,
Project description: Інформаційна, культурологічна програма “Українська для українців”.
# 131.
ID: 4AVS21-26803
Project name: Ми пам'ятаємо
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 977740
The requested amount from the UCF: 977740
Competition type: Individual
Full name of the organization: Дочірнє підприємство "Новий обрій"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Мета проекту: створення циклу програм в радіоформаті який знайомить широкі верстви населення щодо пам’ятних дат України що відзначаються на загальнодержавному рівні. Результатом проекту буде створення та розміщення на одній з найбільших та найрейтінгових радіомереж України «Радио Пятница» циклу програм.
# 132.
ID: 4AVS21-26860
Project name: IZONE Radio / IZONE Media
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 1795868
The requested amount from the UCF: 1397806.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "ІЗОН"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: IZONE RADIO / IZONE MEDIA — проєкт із демократизації доступу до медіа і створення відкритої інфраструктури для вироблення аудіо контенту, професіональної сцени подкастів і гіперлокальних медіа. В рамках проєкту у 2020 році вже створено відкриту студію для сприяння диверсифікації та децентралізації створення аудіо матеріалів, а також збільшення професіоналізму в сфері звукозапису. Проєкт складається з трьох частин: Створення відкритої платформи для подкастінгу на базі IZONE, яка буде підтримувати незалежні професійні та аматорські медійні продукти, створення освітньої програми з конференцій, воркшопів та професійних програм з залученням іноземних та локальних експертів з індустрії, а також робота з регіонами на базі партнерских організацій ГО ІЗОН.
# 133.
ID: 4AVS21-26986
Project name: Жива історія
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 556840
The requested amount from the UCF: 556840
Competition type: Individual
Full name of the organization: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "КЛАСИК" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІОСТАНЦІЯ "ВЕЛИКИЙ ЛУГ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Запорізька область,
Project description: Ідея полягає у створені 18 тематичних радіопрограм присвячених культурно-історичним об’єктам Запоріжжя, а також 18 аудіо матеріалів (мультимедійні аудіо гіди), які будуть доступними при зчитуванні спеціальних QR-кодів. Вони будуть розміщені на інформаційних табличках на об’єктах історичної, культурної та архітектурної спадщини нашого міста. Таким чином, усі охочі зможуть дізнатися про історію Запоріжжя та українську культуру. Інформація буде представлена українською та англійською мовами. Проект «Жива історія» в своїй реалізації «оживить» історичні будівлі Запоріжжя та приверне увагу до культурної складової міста.
# 134.
ID: 4AVS21-27106
Project name: Затоплені мрії або Дніпро, який реве та стогне...
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 857888
The requested amount from the UCF: 857888
Competition type: Individual
Full name of the organization: Редакція радіомовлення Чорнобаївської селищної ради та смт Чорнобай Черкаської області
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Чорнобаївський район,
Project description: Мета проєкту - зберегти пам'ять про затоплені села та роповісти про життя переселенців, соціальний розвиток та культурні надбання, побут селян на новій території . Передати настрої учасників і очевидців подій 60-ти річної давнини, виготовивши якісний радіопродукт. Результат- виготовлення 40 радіопередач, в яких йтиметься прот затоплені села, життя переселенців, розбудову інфраструктури у нових селах. Результат - розширення слухацької аудиторії.
# 135.
ID: 4AVS21-27205
Project name: "Літературний подіум" філософсько-культурологічні бесіди про український феномен"
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 500488.66
The requested amount from the UCF: 500488.66
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад Редакція радіомовлення "Голос громади" Паланської сільської ради
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Умань, Всі населені пункти Бабанської ОТГ, Баштечківська ОТГ, Буцька ОТГ, Дмитрушківська ОТГ, Жашківська ОГ, Іваньківська ОТГ, Ладижинська ОТГ, Маньківська ТГ, Монастерищенсяка МГ,
Project description: У форматі літературно-соціологічного дослідження, про яке слухачі дізнаються з діалогу журналістки Тетяни Чорномаз та доктора філософських наук, професора кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського національного університету садівництва Павла Ямчука. Це діалоги-роздуми на теми літературних жанрів у яких працювали визнані митці-літератори та працюють їхні молоді колеги, про вплив їхньої творчості на формування в суспільстві почуття українства
# 136.
ID: 4AVS21-27507
Project name: Усвідомленість громадян про етапи розвитку здорової та благополучної особистості, за допомогою психології, спорту та харчування.
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 676525
The requested amount from the UCF: 676525
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ "ТЕОДОР"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Закарпатська область,
Project description: Ми пропонуємо прослухати нашим слухачам експрес програми, які будуть націлені саме на три основні напрямки здорового існування людства, а саме: психологічний стан(психологічне благополуччя, відчуття психологічної рівноваги, подолання стресів, та вміння керувати своїми емоціями), спорт(фізичний розвиток людини в різних напрямках) та харчування/голодання (пошук альтернативних шляхів у підборі правильного режиму та способу харчування/голодання). Для реалізації даного проекту буде запрошено спеціалістів, кожного у своїй сфері, які надаватимуть професійні консультації та поради в прямих ефірах радіостанції. Паралельно на веб-сайті організації буде створена окрема "площадка", на якій слухачі цих програм матимуть змогу обговорити важливі проблеми та отримати кансультації від наших спеціалістів.
# 137.
ID: 4AVS21-28339
Project name: «Привіт. Леся»
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 404000
The requested amount from the UCF: 404000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ПП «Редакція газети «Сім’я і дім. Народна трибуна»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Луцьк, Волинська область, Україна,
Project description: Серія радіопрограм про Лесю Українку. Проєкт має на меті показати класика української літератури у сучасному форматі, сформувати у слухачів уявлення про поетесу не як про черговий розділ з шкільної програми, постамент на вулицях міст чи портрет з 200-гривневої купюри. У 2021-му Україна на державному рівні відзначає 150-річчя від дня народження великої поетеси. Кожен випуск серії радіопрограм буде розкривати особистість Лесі Українки як звичайної людини, зі своїми проблемами та переживаннями, познайомить з її звичками, ходом мислення, знаковими людьми та локаціями з її життя та творчості. Радіопрограми будуть розділені на три блоки. 1. Листи Лесі Українки (30 випусків з озвучкою заслуженої артистки України Ірми Вітовської) 2. Міфи про Лесю Українку (15 випусків із синхронами експертів) 3. Відомі люди про Лесю Українку (15 випусків прямої мови українських культурних діячів, лідерів думок) Очікувані результати: ⇢ Створено 60 культурно-просвітницьких аудіопрограм про Лесю Українку ⇢ Аудіопродукція звучить в ефірі Радіо CID FM, а також залишається назавжди у вільному доступі в мережі ⇢ Виготовлено 10 фірмових авторських листівок з Лесею Українкою від відомого українського ілюстратора Олександра Грехова ⇢ Український радіоефір та подкаст-простір наповниться якісним оригінальним україномовним контентом культурно-мистецького спрямування
# 138.
ID: 4AVS21-29197
Project name: Інформаційне радіо для кримчан
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 906500.00
The requested amount from the UCF: 906500.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Янковський Олександр Володимирович, фізична особа-підприємець
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: АР Крим і м. Севастополь, село Чонгар Херсонської області, Київ,
Project description: Створення інформаційних радіопрограм "Крим сьогодні" і "Кримський пармезан" для поширення в ефірі Радіо Крим.Реалії.
# 139.
ID: 4AVS21-29304
Project name: НЕ ТА ЛЮДИНА: СПРАВА СЕРІЙНОГО ВБИВЦІ, ЯКОГО НІХТО НЕ ШУКАВ
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 999996
The requested amount from the UCF: 999996
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛУК'ЯНЕНКО ОЛЕСЯ МИКОЛАЇВНА
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Київ, Дніпро, Запоріжжя,
Project description: Подкаст «НЕ ТА ЛЮДИНА» розповідає історію Сергія Ткача, одного з найкривавіших серійних вбивць в історії України, який протягом 25-ти років залишався непоміченим для правоохоронних органів. Ця соціально спрямована історія буде подана у жанрі наративного детективного подкасту, популярному нині true crime. Головна мета проекту — підняти рівень правової грамотності серед населення, стати на заваді інертності і маніпуляціям у суспільстві, привернути увагу до проблем несправедливого засудження і соціальної адаптації колишніх в’язнів. Водночас, автори вийдуть на нову для українського подкастингу жанрову територію, створюючи справді якісний та важливий україномовний продукт.
# 140.
ID: 4AVS21-29521
Project name: Подкаст «Я, «Побєда» і Берлін»
LOT: LOT 2. Radio content
General budget: 957070
The requested amount from the UCF: 917050
Competition type: Individual
Full name of the organization: Рекламно інформаційна агенція 911
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: вся Україна,
Project description: Проект - це комедійна радіовистава-подкаст у форматі серіалу з 20 серій тривалістю до 5 хв. кожна за мотивами дебютної книги Андрія Кузьменка «Я, «Побєда» і Берлін». Створення на оригінальному українському літературному матеріалі якісного життєствердного аудіоконтенту, здатного протидіяти інформаційній агресії, спрямованій, в тому числі, на формування комплексу меншовартості у співвітчизників, донесення цього контенту максимальній кількості слухачів – головна ціль проекту. Гумор підтримував наших співгромадян у найважчі часи, тож в результаті проєкту українцям буде легше опиратися інформаційній агресії.
# 141.
ID: 4AVS31-00034
Project name: Про кіно з Володимиром Войтенком
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1357900
The requested amount from the UCF: 1285900
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Суярко Андрій Миколайович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Увесь світ, Місце зйомок - м.Київ,
Project description: Серія відеоблогів відомого українського кінокритика Володимира Войтенка про кіно і український кінематограф зокрема, в контексті розвитку, як складової світового кіномистецтва.
# 142.
ID: 4AVS31-00085
Project name: КіберКрай веб-комікс-серіал за мотивами однойменного коміксу
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1766530
The requested amount from the UCF: 1766530
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУД МОНІНГ ДІСТРІБЬЮШН"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Метою створення анімаційного веб-комікс-серіалу КіберКрай є наповнення інформаційного простору мережі Інтернет унікальним україномовним контентом, привернення уваги глядачів до цікавих історій, що відбуваються у фантастичному сеттінгу альтернативної історії України.
# 143.
ID: 4AVS31-00174
Project name: Навчай українською + школа відеоблогерів
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1630489
The requested amount from the UCF: 1629939
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Федечко Наталія Дмитрівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Одеса, Київ, Запоріжжя, Дніпро, Харків,
Project description: “Навчай українською + школа відеоблогерів” створена для того, щоб викладачі позашкільних навчальних закладів (гуртків, мистецьких шкіл) та їхні учні комфортно і легко перейшли на українську мову спілкування та навчання. Проєкт покликаний об’єднати зусилля викладачів та учнів, завдяки завданням у 21-но денному курсі блогерів та серії уроків про відеоконтент і передбачає створення відео про сам гурток, мистецьку школу чи вид мистецтва, яким займаються діти. Одночасно з курсом блогерів викладачі отримають відеолекторій, вебінари, відео з українськими зірками, що мотивує і допоможе перейти вчителів на українську мову. Завдяки інтенсивній роботі у кількох напрямках з однією цільовою аудиторією команда зможе досягнути синергетичних результатів - збільшиться кількість дитячих гуртків та секцій українською, у вільному доступі з'являться відеолекції про влоги та самі викладачі мистецтва та діти отримають навики створення контенту.
# 144.
ID: 4AVS31-00181
Project name: Відеоплатформа "МультБезпека"
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1987950
The requested amount from the UCF: 1987950
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кей Анімейшен Студіо»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м.Київ,
Project description: Створення відеоплатформи, а саме YouTube каналу соціального спрямування для дітей “МультБезпека”(цільова авдиторія - діти від 6 років), який складається з трьох анімаційних роликів до 3 хв.(«Безпека на вулиці», «Безпека вдома», «Безпека в інтернеті»), відеоблогів дітей-блогерів про безпеку, права, закони та власний досвід. Мета проекту - створити цілком дитячу медіаплатформу, де діти-відеоблогери віком від 12 років пояснюють молодшим дітям правила безпеки, права та закони для дітей з використанням анімаційних роликів (2Д анімація, стилістика озвучання: реп, хіп-хоп дитячими голосами). Результат – створення YouTube каналу та сторінки в Instagram та Facebook з максимальним охопленням авдиторії, загалом від 300 тис до 500 тис людей .
# 145.
ID: 4AVS31-00186
Project name: Розробка документального інтерактивного фільму "У ПОВІТРІ VR"
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1990760
The requested amount from the UCF: 1990760
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Сигарева Оксана Вікторівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Розробка документального інтерактивного фільму "У ПОВІТРІ VR", мета якого привернути увагу до дотримання прав дитини та до питання збереження культурної спадщини. Результатом розробки має стати створення сценарію, 3-х сцен фільму та тізеру.
# 146.
ID: 4AVS31-00214
Project name: Документальний фільм для медіаплатформ "#ЯKURBAS"
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1897659
The requested amount from the UCF: 1897659
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватне підприємство "Інспірейшн філмз"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Створення документального веб-фільму #ЯKURBAS про видатного авангардного режисера Леся Курбаса. За часів радянщини в Україні він створив європейський театр із зірковими акторами і був знищений системою 1937-го року. Проект має інноваційну форму – поєднання документалістики і театру док. Молоді українські актори братимуть інтерв’ю у культурних діячів - шістдесятників, знавців життя Курбаса для подальшого відтворення визначних подій в театрі док. Спостерігаючи за глядачами відеопроекції кінохроніки, організованої нами на стінах міста - зафіксуємо емоції, створимо атмосферу зв’язку у часі. Мета проекту – спроба із сьогодення осягнути травми, які залишив нам у спадок тоталітарний режим, оживити образ людини і митця Леся Курбаса.
# 147.
ID: 4AVS31-00215
Project name: 10 з'яв кохання (робоча назва)
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1545684.00
The requested amount from the UCF: 1545684.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Грінберг Валентин Євгенович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт-візуалізація у жанрі ню поетичних образів української інтимної лірики, почуттів та відчуттів, переданих у творах українських авторів.
# 148.
ID: 4AVS31-00230
Project name: Україна Гастрономічна
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1877500
The requested amount from the UCF: 1877500
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Недбаєв Олександр Миколайович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Одеська область, Прикарпаття, Закарпаття,
Project description: Мета: промотувати внутрішній і міжнародний гастрономічний туризм регіонами України у форматі незвичного розважального тревел- гастро-шоу. Результатом стане залучення якомога ширшої авдиторії глядачів до перегляду серіалу.
# 149.
ID: 4AVS31-00254
Project name: ImagoBus
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1602883.50
The requested amount from the UCF: 1602883.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "ІМАГО"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: с. Княгининок, Волинської області, м. Володимир-Волинськ, Волинської області, м. Камінь-Каширськ, Волинської області, м. Ковель, Волинської області,
Project description: Проєкт передбачає створення якісних аудіовізуальних продуктів з використанням анімаційного мистецтва для висвітлення соціально важливих проблем громад через сучасні медіаплатформи.
# 150.
ID: 4AVS31-00261
Project name: Веб-серіал «Оптимальний варіант»
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1950269
The requested amount from the UCF: 1950269
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ Кінокомпанія "Офіс Бочко"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, м. Рівне,
Project description: Ангели, Світлий і Темний, приходять до простого фрілансера, який не відає, що завтра вранці має померти. В іншому ж випадку він порушить хід подій, в результаті яких судилося народитися дитині, що в майбутньому врятує всіх живих. Саме він - та втрата, якої ніхто навіть не помітить. Відчайдушно намагаючись знайти вихід, він просить ангелів дати йому можливість вижити і познайомити його з дівчиною, яка повинна народити те дитя. Не без участі та сприяння ангелів він створює новий варіант розвитку подій.
# 151.
ID: 4AVS31-00263
Project name: LIVE. МУЗИЧНИЙ ХАБ
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1998480.00
The requested amount from the UCF: 1998480.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Георгадзе Едуард Анзорович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Коротка інформація про проект Майданчик для прямих трансляцій виступу музичних гуртів у студії та пізнавальних відео програм про стан та розвиток музичної індустрії в Україні. 24 музичних виступів на Вебсайті проєкту, а також в соціальних мережах
# 152.
ID: 4AVS31-00274
Project name: Культурно-просвітницька відеоплатформа DOGMA
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1273808
The requested amount from the UCF: 1273808
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Бесхмельниціна Ольга Миколаївна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation:
Project description: Cтворення культурно-просвітницької відеоплатформи DOGMA — проект, що масштабує унікальний досвід запуску відео-фото/медійної кампанії захисту тварин з метою ефективного поширення важливої культурно-соціальної тематики креативними засобами серед населення. Амбасадорами та спікерами проєкту будуть відомі зірки та медійні персони. Наш проєкт базуватиметься на досвіді DOG MA, який уже підтримали ONUKA, alyona alyona, Alina Pash, DJ Nastia, гурти KADNAY, Yuko, Open Kids, акторка Ліза Василенко (т/с «Школа»), танцювальне об'єднання Apache Crew, тату-артистки Уляна Нєшева та Марія Терещенко.
# 153.
ID: 4AVS31-00339
Project name: Військові звитяги. Козаччина
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1988556.00
The requested amount from the UCF: 1988556.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Полікашкін Андрій Віталійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київська обл., Одеса, Одеська обл., Хотин, Чернівецька обл.,
Project description: Проект веб серіал «Військові звитяги. Козаччина» це 3 серії по 25 хвилин (альманах) розважально-документальної спрямованості який розповідає про військові досягнення українського козацтва часів гетьманства П. Сагайдачного. (1620-1622 р), а саме про ноу-хау, що винайшли та вперше застосували війська українських козаків. Кожна програма має у своїй структурі три елементи: 1. Участь ведучого-доповідача, який спрямовує глядача по шляху історії, та знайомить його з експертами, матеріалами, експонатами тощо. 2. Експериментальна частина, - експерименти які доводять або спростовують існуючі теорії , міфи та факти про військові досягання та звитяги козацької доби. 3. Реконструкції – завдяки яким глядач занурюється у епоху 17 сторіччя.
# 154.
ID: 4AVS31-00360
Project name: Тут і зараз: Mainstream
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 199931.18
The requested amount from the UCF: 199931.2
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Іздрик Андрій Юрійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Тут і зараз: Mainstream» - це кросплатформенне (веб-, теле-, радіо-) щотижневе музичне шоу. Його метою є популяризація якісної молодої української поп-музики серед широкої аудиторії. Щотижня протягом 50-хвилинного випуску до студії запрошується один виконавець (колектив), що презентує свою актуальну музичну програму та в діалозі з ведучими розповідає про себе та свою творчість, отримуючи відгук від музичних експертів. Шоу буде виходити у вебі (Youtube, Facebook) та на телеканалі «Київ» у вигляді запису, а також на Громадському радіо в прямому ефірі. В рамках пропонованого проекту вийде 12 епізодів.
# 155.
ID: 4AVS31-00405
Project name: Приховані історії
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1998724
The requested amount from the UCF: 1998724
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповіддальністю "Студія "Червоний собака"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Дніпро,
Project description: Живі картини, з якими можна спілкуватись . Мультимедійний проект, що переосмислює традиційну картинну галерею, спроба в ігровій формі залучити звичайного відвідувача стати активним співавтором. Шлях – заміна звичайних статичних зображень на анімацію, додавання елементів звуку та інтерактивності, тактильної взаємодії, діалог з експонатами, як результат отримання нового емоційного досвіду. Мета - дати кожній людині, що прийняла участь в цій виставці, змогу замислитися над своїми емоціями та емоціями інших, зрозуміти, що інші теж відчувають схожі почуття. І врешті решт усвідомити, що емоціями можна керувати.
# 156.
ID: 4AVS31-00415
Project name: Моя Країна
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1625113
The requested amount from the UCF: 1625113
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична Особа-Підприємець Орлов Роман Іванович ParaDogs Production
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Берлін (Німеччина), Лос Анджелес (США), Будапешт (Угорщина), Україна, Відень (Австрія),
Project description: Відео-рубрикатор "Моя Країна". Структура: 5-6 рубрик (Веб-журнал "Моя Країна" складається з постійних рубрик: «Світова країна», «Здивуй мене», «Страшилки», «Сильні та успішні», «Наша пісня», «Український слід», в центрі кожної рубрики стоїть відповідна історія з цікавими героями – українцями). Всі рубрики об'єднані спільною ідеєю: показати, здивувати, надихнути всім, що пов'язано з Україною. Мета: в легкій і позитивній формі подати цікаву інформацію про нашу історію, культуру та людей, які живуть, як в Україні, так і поза її межами, створюючи позитивний імідж країни. Результат: використовуючи при цьому різні формати рубрик (тревел, портрет, «музикалка», сторі), створити пізнавальний та мотивуючий цикл сюжетів про сучасних українців та нашу культуру. Пілотний випуск дивіться: https://youtu.be/e28-QavuE0o
# 157.
ID: 4AVS31-00418
Project name: “Стефка”
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1785290
The requested amount from the UCF: 1785290
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Сучасне Укараїнське Кіно"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: село Рашівка, Полтавська область, Україна, Хмельницький,
Project description: 10 короткометражних епізодів в стилі німого чорно-білого кіно з музичним супроводом про життя молодої селянки Стефки. Вона живе і порається по господарству, виконує роботу, характерну для першої половини ХХ століття. Її оточує відповідний побут та устрій. Маленькі невдачі, які неодмінно трапляються, спричиняють вибухову реакцію характеру героїні, що призводить до комічних ситуацій. Для зручності користувачів всі епізоди буде викладено на спеціально розробленому сайті, а також в фотокнизі з описами та посиланнями через QR- коди.
# 158.
ID: 4AVS31-00482
Project name: Діджиталізація бейбі-вистав Львівського театру ляльок
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 501630.00
The requested amount from the UCF: 501630.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад Львівської обласної ради Львівський академічний обласний театр ляльок
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Діджиталізація бейбі-вистав Львівського театру ляльок — проєкт, покликаний об’єднати мистецтво театру анімації та сучасні інформаційні технології. В результаті реалізації проєкту буде створено відеоверсії трьох вистав театру — "Стук-грюк", "Як нотки пісеньку складали” та “Веселі Ангелята”, де усі інтерактивні елементи буде відтворено у вигляді комп’ютерної гри. В процесі перегляду онлайн-вистави перед дитиною на екрані телефона, планшета чи ноутбука з’являтимуться цифрові інтерактивні завдання (за принципом комп’ютерної гри), виконавши які вона зможе продовжити перегляд дійства. Відеовистави дублюватимуться також англійською та польською мовами. Продукт стане першим в Україні онлайн-театром з елементами ігрофікації.
# 159.
ID: 4AVS31-00538
Project name: Батьки Незалежності
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1814809.00
The requested amount from the UCF: 1814809.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР КОМПЕТЕНЦІЙ З ЯКІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Проект «Батьки Незалежності» - це 30 відеороликів-інтерв’ю знакових осіб (державного чиновника, діяча культури, політика), безпосередніх учасників проголошення Незалежності України в 1991 році. Кожному буде задано однакові питання та додатково унікальні (в залежності від історичної ролі). В підсумку буде створено та викладено у вільний доступ у вигляді відеоархіву всі відзняті матеріали. Проект орієнтовано на громадян України, істориків, ЗМІ.
# 160.
ID: 4AVS31-00597
Project name: Поліція думок
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 7690526
The requested amount from the UCF: 1990526
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Захаревич Д. Є.
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ і Київська область,
Project description: Серіал для інтернету та ОТТ платформ, що є фото-анімаційною адаптацією визначного твору "1984", автор Дж. Орвелл
# 161.
ID: 4AVS31-00636
Project name: "Емєль"
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1848859
The requested amount from the UCF: 1848859
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Алєм"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект «Емєль» направлений на інтеграцію кримськотатарської культури в загальний культурний простір України через створення музичних відеороликів з кримськотатарськими народними піснями та їхнім перекладом. Для підняття значимості проекту для українського суспільства та збільшення його аудиторії, серед виконавців кримськотатарських народних пісень, окрім кримськотатарських співаків, будуть провідні актори Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, зокрема, Наталія Сумська, Тетяна Міхіна, Олександр Печериця та відома українська етноспівачка, головний хормейстер Театру ім. І.Франка Сусанна Карпенко. В результаті реалізації проекту буде створено відеоконтент культурно-мистецького спрямування, який сприятиме міжкультурному діалогу та повазі до культурного розмаїття всередині країни, збереженню та популяризації нематеріальної культурної спадщини кримських татар.
# 162.
ID: 4AVS31-00734
Project name: OpenTheatre
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1993440
The requested amount from the UCF: 1993440
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Казанцев Павло Валерійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Херсон, Харків, Чернігів,
Project description: Розвиток та наповнення відеоконтентом медіаплатформи культурно-мистецького спрямування OpenTheatrе (https://opentheatre.net/), яка пропонує вільний доступ до відеоконтенту про український театр: онлайн-трансляції вистав, відеоролики про театри та вистави, інтерв’ю, лекції. Розширення географії представленого на медіаплатформі відеоконтенту через онлайн-трансляції вистав, створення відеоматеріалів про театри Львова, Івано-Франківська, Одеси, Херсона, Харкова, Чернігова. Проект покликаний наповнювати інтернет-простір загальнодоступним якісним україномовним відеоконтентом культурно-мистецького змісту, підвищувати доступність театрального контенту для широкої аудиторії, популяризувати український театр, сприяти впровадженню діджиталізації та нових технологій у сфері перформативного мистецтва.
# 163.
ID: 4AVS31-00773
Project name: “Польові дослідження з українського сексу” в ХХІ столітті
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 2012730
The requested amount from the UCF: 2006010
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "УКРКІНО"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Одеса, Київ,
Project description: Задум проєкту полягає у створенні серії відео-роликів з декламаціями уривків з роману О.Забужко "Польові дослідження українського сексу" із залученням відомих українок. Приурочений до 25-ї річниці з видання книги, він пропонує новітнє опрацювання важливого твору незалежної України в аудіовізуальному форматі під творчою редакцією команди. Читання будуть презентовані як серія 10 стилізованих роликів з монологами у виконанні успішних у своїй сфері жінок, доповнені версіями для людей з вадами зору та слуху, а також обговореннями у вигляді подкастів.
# 164.
ID: 4AVS31-00777
Project name: Павучиха
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 2004077
The requested amount from the UCF: 2002000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська Організація "Сприяння Міжкультурному Співробітництву (СМС)"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Сюрреалістична VR хоррор драма, посвячена тому щоб донести до глядача проблему психологічного насильства у сім'ї.
# 165.
ID: 4AVS31-00830
Project name: Відеоблог "Історія для дорослих"
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1550600.00
The requested amount from the UCF: 1550600.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДИСКУРСУС", ТЗОВ "ДИСКУРСУС"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Завдання проєкту - створення і публікація 10-ти україномовних випусків влогу "Історія для дорослих" на платформі YouTube. Це науково-популярні міні-фільми, присвячені видатним українцям та нерозкритій особистій стороні їхнього життя. Проєкт має на меті популяризувати історію України, розвінчувати російські імперські наративи, "олюднювати" ключових діячів історії й доносити маловідомі факти до масового глядача. Очікуваний KPI проекту - охоплення аудиторії в два мільйони людей протягом півроку.
# 166.
ID: 4AVS31-00896
Project name: Уста Мусафир: культурна індустрія, що згуртовує небайдужих
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1832000
The requested amount from the UCF: 1832000
Competition type: Individual
Full name of the organization: громадська організація "Кримський центр ділового та культурного співробітництва "Український дім"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: У межах України, тимчасово окупована територія: Автономна Республіка Крим та м. Севастополь, Київ,
Project description: Уста Мусафир у перекладі з кримськотатарської мови "майстер гостинності". Проєктом передбачається створення культурологічного відеоконтенту для інформаційно-просвітницької медіаплатформи "Голос Криму. Культура" (https://culture.voicecrimea.com.ua ), реалізація якої стала можливою при підтримці Українського культурного фонду в 2020 році. Це створення десяти відеопрограм (серій) краєзнавчого культурологічного змісту, що сформують фактично веб-серіал "Майстер гостинності" про культурну спадщину корінних народів та національних меншин, що проживають на Кримському півострові України.
# 167.
ID: 4AVS31-00948
Project name: Фільм-концерт Музичного фентезі-шоу «Володарі Стихій»
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1999790
The requested amount from the UCF: 1999790
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація «Благодійний фонд «Омріяна Країна»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Фільм-концерт Музичного фентезі-шоу «Володарі Стихій» - це художнє відео-доповнення, художньо-документальний фільм унікального інструментального мюзиклу, який поєднує в собі високопрофесійну майстерність найкращих солістів-інструменталістів України та Національного оркестру народних інструментів. У 2018 році інструментальний мюзикл «Володарі Стихій» був презентований в Одесі, Івано-Франківську, Києві та отримав велику кількість відгуків захоплення. Минуло два роки, але глядачі продовжують писати, ставити запитання про концерти, запрошують та висловлюють готовність приїхати на шоу у будь-яке місто України. В той час, коли гастрольна діяльність залишається під питанням через пандемію, фільм-концерт – це культурний продукт, який із задоволенням подивиться велика кількість глядачів: і прихильники, і нова аудиторія. Фільм стане сюжетним доповненням до запису з концерту, розкриє процес створення проекту, життя кожного з солістів - Володарів Стихій, та оркестру НАОНІ - Хранителів зерен мелодій. Сюжетна лінія у стилі фентезі компенсує тимчасову неможливість безпосереднього спілкування з глядачем, тобто інтерактивну складову концерту, та подарує незабутню атмосферу якісного музичного шоу з сучасним професійним аранжуванням, вражаючим візуальним рядом та інноваційною подачею з використанням 3D графіки.
# 168.
ID: 4AVS31-00998
Project name: «Мистецтво мислення»
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 989406
The requested amount from the UCF: 989406
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІ-ТІ-ЕЛ-ВАВІЛОН»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Вся територія України,
Project description: «Мистецтво мислення» - це цикл із 100 програм (тривалість однієї 7-8 хвилин), кожна з яких присвячена одному із афоризмів видатних філософів всіх часів. Для привернення уваги широкого споживача, програми знімаються у постановочному форматі – відома персона (селебретіс) озвучує афоризм, фаховий філософ коментує цей афоризм, надає пояснення щодо суті афоризму, складових та напрямків мислення автора афоризму. Мета проєкту – повернути через створення нової програми зацікавленість філософією, адже афоризми легко сприймаються аудиторією та є ефективним інструментом - донесення ідей та резюме філософського мислення. Проєкт сприятиме приверненню уваги масового споживача до мистецтва мислення, надасть поштовх до розвитку, насамперед, для молоді, поверне філософію у суспільний̆ дискурс. Для проєкту створюється оригінальний̆ формат аудіовізуального твору. Ретельний̆ добір 100 афоризмів для циклу 100 окремих програм створює освітній екскурс розвитку філософії̈.
# 169.
ID: 4AVS31-01076
Project name: Онлайн-відеокурс для дітей та освітян із запобігання та протидії булінгу
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 153866700
The requested amount from the UCF: 153866700
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Студена"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Створити для учителів, учнів молодшої школи, учнів середньої школи і батьків (чотири різних модулі) онлайн-курс з протидії булінгу, базований на доказовому способі превенції. Це важливо, бо попри антибулінгове законодавство, Україна досі не розробила єдиного методу з протидії булінгу. Тож вчителям доводиться шукати інформацію самотужки або вдаватися до застарілих (радянських) підходів. Нашою метою є збільшення поінформованості про булінг, способи превенції та пртидії і зниження цькування у школах загалом. За два роки існування курсу ми плануємо охопити від 50 000 вчительської аудиторії, 10 000 батьківської та 20 000 учнівської.
# 170.
ID: 4AVS31-01098
Project name: Перша серія міні-серіалу "Материнство"
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1845560.00
The requested amount from the UCF: 1845560.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Незалежні культурні ініціативи"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Перша серія міні-серіалу "Материнство". Як зазвичай уявляють материнство? Безтурботна, осяяна піклуванням про себе вагітність, муки народження, з якими, до слова всі жінки справляються, безмежна радість від зустрічі з немовлям. Далі милий крихітний одяг, перша посмішка, прогулянки, вперше вимовлене слово «мама». А що ще?... Ми спробуємо вам розказати дещо цікаве, що ви не уявляли.
# 171.
ID: 4AVS31-01100
Project name: Анімовані дитячі пісні "Першосвіт"
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1318400
The requested amount from the UCF: 1318400
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець ЛІСЕНБАРТ ДМИТРО В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Анімовані дитячі пісні "Першосвіт" - це українська адаптація всесвітньо відомих дитячих пісень, що мають вільну ліцензію для використання. Проект має на меті витіснити російськомовний дитячий контент з повсякденного вжитку і замінити його українським.
# 172.
ID: 4AVS31-01124
Project name: Анімаційний відео-тизер за мотивами ілюстрацій Даши Вернової "Вовк-Собаця" в технології відео 360
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1993144
The requested amount from the UCF: 1993144
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Анімаційна студія "КАРАНДАШ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Створити анімаційний відео- тизер за мотивами ілюстрацій Даши Вернової "Вовк-Собаця" з використанням технології відео 360. Це дасть змогу оживити улюбленого героя книги, автором якої є Даша Вернова, ознайомити глядачів з роботами нашої сучасної української письменниці, та популяризувати українських авторів в інтернет мережі. Крім того, з технологічного аспекту виготовлення анімаційного ролику за допомогою відео 360 дозволить розширити наш досвід та дасть можливість створювати нові та більш сучасні анімаційні продукти.
# 173.
ID: 4AVS31-01148
Project name: Батьки на мільйон, або корисні звички самостійних батьків
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1988796
The requested amount from the UCF: 1988796
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Яковіцька Олена Петрівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Батьки на мільйон, або корисні звички самостійних батьків - це серія відео майстер-класів присвячена батькам, що виховують дітей одноосібно, без допомоги партнера. Проект складається з 30-ти відео майстер-класів, хронометраж однієї програми становить 20 хвилин. Проект розкриє 20-ть корисних звичок, що має здобути кожна мама-одиначка/батько-одинак, щоб досягти успіху у професійному та особистому житті, виховувати дітей із задоволенням та любов’ю.
# 174.
ID: 4AVS31-01153
Project name: Харизма UA
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1512500
The requested amount from the UCF: 1512500
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МЕРЕЖА ЗАХИСТУ НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ "АНТС""
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Львів, Тростянець, Радовель, Іван-Франківськ та інші, де відбудуться зйомки,
Project description: Розкриття потенціалу України через історії успіху унікальних постатей, які показують тяглість харизми України як держави, що народжує лідерів в багатьох сферах національного та світового масштабу.
# 175.
ID: 4AVS31-01157
Project name: «Книга-мандрівка. УкраїнКа»
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1811260.64
The requested amount from the UCF: 1811260.64
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРІН ПІНГВІН МЕДІА»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Передбачуваний рівень охоплення території при реалізації проєкту — Україна та країни з значущою українською спільнотою (країни Східної Європи та Канада),
Project description: Спецпроєкт є прикладом сталого розвитку мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна». Анімаційний освітній 2D вебсеріал у короткому форматі едьютейнмент, 5 серій. Присвячений історіям українок, які своїми здобутками, життєвими принципами та щоденним вибором творили історію. Основною метою спецпроєкту є вирівнювання гендерного дисбалансу в історично-культурному полі України. Історії покликані показати рольові моделі та мотивувати українських дівчат та жінок до перетворень у житті. Деякі приклади — Ольги Кобилянської або Соломії Крушельницької — вже відомі українцям. А про деяких глядач дізнається вперше. Спецпроєкт відкриває світ широких можливостей для сучасних українців — дівчат та жінок, хлопців та чоловіків — толерантний світ без стереотипів та гендерної дискримінації. Світ — у єдності різноманіття.
# 176.
ID: 4AVS31-01206
Project name: Відеопроєкт “ГРУШЕВСЬКИЙ &” (до 155-річчя від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського та 30-річчя незалежності України)
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1896240.00
The requested amount from the UCF: 1896240.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Крюковська Тетяна Олександрівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: село Криворівня, Україна, Івано-Франківська область, місто Львів, Україна, місто Київ, Україна,
Project description: «ГРУШЕВСЬКИЙ &» – подорожі, альпінізм, театр, їжа, гардероб, емоції, музика, переклад, архітектура, колекціонування, конфлікти, друзі, кохання та багато-багато іншого, маловідомого та малодослідженого. Проєктом передбачено створення 7-ми відеосюжетів на розмаїту тематику, покликану репрезентувати в доступному форматі численні грані непересічної особистості Михайла Грушевського ‒ людини широких поглядів і європейської культури. Вустами провідних істориків, грушевськознавців, музейників та експертів широкому загалу будуть озвучені за результатами останніх напрацювань дослідників подробиці захопливих пошуків джерел і пережитих емоцій. Відеопроєкт буде оприлюдено на Youtube-каналі Історико-меморіального музею Михайла Грушевського. Музейники поставили перед собою амбітну мету – створити один із провідних каналів популяризації постаті вченого, його творчої спадщини, меморіальної колекції.
# 177.
ID: 4AVS31-01215
Project name: Науково-популярний вебсеріал «Прозріння. Досягнення сучасної української офтальмології»
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1498160
The requested amount from the UCF: 1498160
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Десятерик Максим Валентинович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Одеса, Київ,
Project description: Проект спрямовано на створення пізнавального науково-популярного вебсеріалу, присвяченого досягненням сучасної української медицини, а саме – офтальмології. Нашими героями стануть лікарі та науковці одеського Інституту ім. В. П. Філатова, які наочно познайомлять глядачів із винаходами та інноваціями останніх років. Україномовний науково-популярний вебсеріал «Прозріння. Досягнення сучасної української офтальмології» буде знято у високій кінематографічній якості у форматі Ultra HD і оздоблено пояснювальною комп’ютерною та інфографікою, що зробить науковий зміст доступним для широкого глядача. 7 епізодів до 12 хвилин кожна.
# 178.
ID: 4AVS31-01246
Project name: Пісенна подорож Україною
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 397730
The requested amount from the UCF: 397730
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Центр української пісні "Народна філармонія"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Дніпро, Запоріжжя (острів Хортиця, Монастирський острів), Мелітополь Запорізької області (Кам'яна могила,с.Мирне), Херсонська область, НПЗ "Олешківські піски", Миколаїв, Одеська область (Тузлівські лимани, с. Вилкове, м.Кодима),
Project description: «Пісенна подорож Україною» - це проект, спрямований на створення відеоконтенту, що презентує регіональні пісенні традиції та туристичні перлини України. З метою збереження та поширення пісенної спадщини нашого народу, створення сучасної мультимедійної презентації української пісні ми плануємо відвідати 5 областей України, а саме унікальні природні об’єкти: Хортиця, «Кам’яна могила», «Тузлівські лимани», «Олешківські піски», Вилкове, Дніпро, Кодима. Актуальність проекту полягає у відтворенні народної традиції сучасними методами комунікації та просування нового культурного продукту в медіапросторі. Заплановано створити 7 етнографічних відеороликів з найвиразнішими зразками українського пісенного фольклору з метою популяризації даного контенту на спеціально створених та вже існуючих медіаплатформах.
# 179.
ID: 4AVS31-01302
Project name: Харків. Призма Погляду.
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1981200
The requested amount from the UCF: 1981200
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Мороз Володимир Iванович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Харків. Призма погляду - це багатосерійний відеосеріал про минуле, сьогодення та майбутнє Харкова. Разом з лідерами креативних індустрій Харкова ми покажемо альтернативні локації міста, розкривши його урбаністичний пейзаж і дослідимо нові його куточки.
# 180.
ID: 4AVS31-01317
Project name: «Codeky Art – “Чайник в галереї””
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1997224.00
The requested amount from the UCF: 1997224.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "ПАРЕА"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Ютуб канал, що популяризує сучасне мистецтво в Україні серед звичайних людей, зацікавлює, розширює аудиторію поціновувачів мистецтва. Залученя селебритіз та блогерів-інфлюєнсерів є сучасними методами маркетингу онлайн. Канал вийде в українській та англійській версії із таргетингом в Україні та Великобританії. Цільова аудиторія проекту 14-44 років, тобто молодь.
# 181.
ID: 4AVS31-01336
Project name: Твоя персональна екскурсія
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1993846.36
The requested amount from the UCF: 1993846.36
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "СКАЙРОН"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Метою проєкту є зацифрування музейних експонатів Музею етнографії та художнього промислу, які є унікальними пам’ятками геології і археології, що дасть можливість познайомити різноманітні спільноти із фондовою збіркою музею не тільки в стінах установи, але й далеко поза її межами. Всього в рамках проєкту планується зацифрувати 50 найбільш популярних серед відвідувачів експонатів. Всі тривимірні об'єкти будуть зібрані у наборі поштівок. Використовуючи камеру смартфона, відвідувачі зможуть безкоштовно переглядати 3D-моделі у доповненій реальності. Наш проект пропонує створити новий сучасний музейний продукт, який дозволить розширити діапазон сучасного експозиційного представлення пам’яток для відвідувачів, сворити новий навчально-пізнавальний та культурно-просвітницький простір.
# 182.
ID: 4AVS31-01395
Project name: Білопілля кома Нью Йорк
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1704840
The requested amount from the UCF: 1674850
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Трумен Продакшн"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Білопілля (Україна), Нью Йорк (Сполучені Штати Америки),
Project description: Розповідь про двох творців, один з них колись народився в Україні, але живе та працює у Нью Йорку, а інший, ентузіаст і шанувальник свого міста, зображає в своїх полотнах чужий далекий Нью Йорк. Розповідь про людей родом з України, таких різних і таких близьких за відчуттями життя, яких об'єднує спільна ідея зробити простір до життя цікавішим, затишнішим, оптимістичним.
# 183.
ID: 4AVS31-01520
Project name: Особливий світ. Аутизм.
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1991122.85
The requested amount from the UCF: 1991122.85
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «РРП Груп» (бренд – Ivory films)
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: вся Україна,
Project description: Проект – веб серіал в жанрі драмеді для молодої аудиторії (14-35 років) про дітей/підлітків з аутизмом який спрямований на розвиток інклюзії, руйнування наявних стереотипів щодо людей з РАС та змінення ставлення у суспільстві до людей з аутизмом.
# 184.
ID: 4AVS31-01580
Project name: ДНК. Земля Левів.
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1421940
The requested amount from the UCF: 1421940
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Мазур Володимир
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Львів, Львівська область.,
Project description: Проєкт «ДНК. Земля левів» реалізовуватиметься у форматі серії відеофільмів науково-пізнавального та культурно-мистецького спрямування, що перебуватимуть у вільному доступі на Ютуб-каналі та партнерських медіаплатформах. Тематично усі відео будуть об’єднані розповідями про унікальні явища культурної спадщини, які побутують на теренах Львівщини і які варті медійної та промоційної підтримки. Яворівська іграшка, яблунева ялинка на Різдво, турикання на Щедрий вечір, гаварецька кераміка, ладкання і коляда у часі жнив, а ще ритуально багате опільське весілля – перелік непересічних місцевих традицій, який підштовхнув команду проєкту не тільки до бажання глибшого вивчення цих культурних явищ, а й до пошуку способів якнайкращої презентації їх для широкої аудиторії. Саме тому у рамках презентації проєкту, окрім чотирьох відеоробіт та промокниги, заплановано ще й сучасну інтерпретацію дослідженого матеріалу, а саме перфоменс у виконанні ТанцТеатру Життя – колективу на чолі з народною артисткою України Іриною Мазур, режисеркою, яка уже понад 30 років успішно працює з автентичним матеріалом (як приклад, спільний із Русланою Лижичко гуцульський проєкт «Дикі танці», що здобув свого часу перемогу на Євробаченні-2004).
# 185.
ID: 4AVS31-01649
Project name: Мотивуючі ролики: цикл «Подолання»
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1992235.0
The requested amount from the UCF: 1992235.0
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «СТУДІЯ «КІНОРОБ»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ (Україна), вся Україна – через розміщення відеороликів на Youtube,
Project description: Мотивуючі ролики: цикл «Подолання» - 4 відеоролики хронометражем 3-5 хв, розміщенні на Youtube. Розміщення відео приурочено до старту Паралімпійських ігор 25 серпня – 6 вересня 2021 року у Токіо. Героями відео є титуловані українські паралімпійці, які братимуть участь у Паралімпіаді у Токіо – Ілля Яременко, Ігор Цветов, Наталя Морквич та Оксана Зубковська. Відеоролики розкажуть про життя та перемоги спортсменів, про подолання самих себе та упереджень суспільства на шляху до успіху. Місією відео є мотивувати та надихати глядача до дії та руху вперед, змінювати суспільство та суспільні цінності, у першу чергу, ставлення до людей з обмеженими можливостями та формування віри у самого себе.
# 186.
ID: 4AVS31-01669
Project name: Віртуальний блогер. Серія відеороликів для дітей про космос та досягнення України в космонавтиці.
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1999788
The requested amount from the UCF: 1999788
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація “Вінницький регіональний центр з інвестицій та розвитку”
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Вся Україна, Вся Україна,
Project description: Проєкт є першим в Україні, що поєднує комп’ютерну анімацію, створення 3D віртуального блогера, науково-пізнавальний контент про планети сонячної системи та досягнення України в космонавтиці для дітей 5-10 років. Втілення проєкту підвищить зацікавленість дітей у космонавтиці, гордість і національну свідомість малюків. Діти отримають українського казкового героя-блогера жабеня Дрімко (герой дитячої книги “Ква(ко)ролі світів”). Результати проєкту - віртуальний блог, серія науково-пізнавальних відео про космос (10 відео по 5 хв., в вільному доступі на YouTube каналі блогера), сторінки в Facebook, Tik Tok з 20 промо відео 15 сек., методологія зайнять з відео проєкту в старших групах дитячих садків та початковій школі, презентація результатів проєкту.
# 187.
ID: 4AVS31-01678
Project name: Звук Райдуги
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1532915
The requested amount from the UCF: 1532915
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Синчук Роман Іванович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: "Звук Райдуги" - фільм про глухих акторів та робітників сцени театру "Райдуга". Знайомство з історією театру - від часів заснування і до сучасних закулісних буднів. Популяризація театрального мистецтва глухих.
# 188.
ID: 4AVS31-01762
Project name: Історичний музично-літературний проект “Земляки”
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1999873.84
The requested amount from the UCF: 1999873.84
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВІТАРТА"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Земляки» — кроссекторальний історичний літературно-музичний проєкт, націлений на популяризацію читання літературного спадку, підтримку сучасних, професійних музикантів і акторів та привернення уваги до об’єктів матеріальної культурної спадщини у всіх регіонах України. Культурні продукти будуть створені за принципом єднання творчості земляків — поетів-класиків та сучасних музикантів і акторів, які є представниками різних поколінь та епох, але народжені в одному регіоні, тому і є земляками, об’єднаними малою Батьківщиною. Результати проєкту: 13 відеокліпів (5 пісень і 8 поетичних читань), 13 аудіо-творів (5 пісень і 8 поетичних читань), 5 музичних композицій, архів відео та фото-матеріалів об’єктів регіональної архітектурної спадщини, а також спецпроєкт на медіаплатформі «СЛУХ»
# 189.
ID: 4AVS31-01786
Project name: Цикл відео-блогів для соціальної адаптації підлітків
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1999420
The requested amount from the UCF: 1999420
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація «Міжнародний фонд Івана Франка»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Це унікальна авторська розробка, яка покликана через індивідуалізоване інтерактивне споживання українського культурного продукту, з елементи едьютейменту, допомогти соціалізуватися підліткам. Цикл короткометражних відео-блогів пов’язаних між собою логіко-семантичним зв’язком, де сенсами будуть фрагменти культурної спадщини, які здатні створювати емпатію у користувачів під час різних психоемоційний станів. Мета: створити цикл відео-блогів для чат-бота, які допоможуть підліткам соціалізуватися та позбутися соціального інфантилізму через культурний продукт. Результат: З використанням технології чат-бота буде створено інтерактивну платформу з пов’язаними між собою відео-блогами, які, за допомогою елементів сервісу VoD, стануть віртуальними друзями для підлітків і, через емпатію з героями творів Івана Франка, допомагатимуть їм долати психоемоційні розлади.
# 190.
ID: 4AVS31-01919
Project name: «Співочий код. Чернігівщина»
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 909889.58
The requested amount from the UCF: 909889.58
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Че студія"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Чернігів,
Project description: Проєкт передбачає створення та розповсюдження тематичного контенту для медіаплатформ - великої збірки відео- та аудіозаписів живих, концертних виступів фольклорних колективів з пісенним матеріалом Чернігівського регіону. Результатом проекту стане своєрідний відео- та аудіоальманах – записані, оброблені і оформлені у одному стилі записи автентичних пісень регіону східного Полісся. Цей продукт стане важливою фіксацією того пісенного наробку, який напрацьовували українські фольклорні колективи у численних експедиціях останніх років.
# 191.
ID: 4AVS31-01984
Project name: Відеоблог (та його аудіоверсія - подкасти) “My сontemporary. аrt – про сучасне мистецтво просто. Серія інтерв’ю з провідними українськими актуальними художниками”.
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 551230
The requested amount from the UCF: 551230
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація “Фонд підтримки візуальних досліджень”
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Відеоблог/ Подкасти “My сontemporary. аrt – про сучасне мистецтво просто” створюється на базі інформаційно-аналітичної платформи My сontemporary. аrt: https://www.facebook.com/My-contemporaryart-110255174086199. Відео/аудіо контент (заливається на канали My сontemporary. аrt в УouТube, Apple Podcasts, Google Podcasts та Spotify) – це серія з 10-ти інтерв’ю з топовими українськими актуальними художниками. Ведуча відеоблогу – кураторка, арткритикиня Вікторія Бурлака. Мета проєкту – розширення аудиторії актуального мистецтва. Діалог ведучої та її гостей буде побудовано так, щоб говорити про складні речі просто – невимушено доносити до широкої аудиторії естетику, ціності, стратегії, світогляд сучасного мистецтва. Показати, що воно є потужним інструментом транформації, модернізації свідомості, як окремої людини, так і суспільства взагалі.
# 192.
ID: 4AVS31-02040
Project name: ЧорноГора VR
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1649811.00
The requested amount from the UCF: 1639811.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Мельничук Ігор Васильович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: c. Ворохта, c. Татарів, Івано-Франківська область, смт. Рахів, Закарпатська обл, смт. Ясіня, Закарпатська обл, с. Зелена, с. Буркут, с. Бистрець, с. Шибене, Івано-Франківська обл.,
Project description: ЧорноГора Virtual reality - медіаплатформа з спеціалізованим медіаконтентом яка покликана підвищити спроможність територіальних громад Івано-Франківської та Закарпатської областей через підвищення привабливості та зміни уявлення про українські карпатські села, селища та міста, що стоять навколо історико культурного кордону між Польщею та Чехословаччиної в межах Чорногірського хребта Карпатського національного парку. ChornoGora VR - комплекс віртуальний турів найвищим гірський масивом Українських Карпат та сіл, селищ, міст навколо. До нього належить г. Говерла, найвища точка України з висотою 2061 м. Основним на схід від Полонинського Бескиду. Головний хребет простягається на довжину бл. 40 км між долинами річок Чорної Тиси на заході і Чорного Черемоша на сході. Чорногора Історичний кордон Польщі та Чехословаччини. http://carpathiansoutdoors.com/uk/blog/chornohora Віртуальні тури будуть зроблені з можливістю перегляду на сайтах, смартфонах, окулярах VR - мобільний додаток з функцією завантаження на смартфон через посилання - QR коди на окремі об'єкти в віртуальному турі - окремо панорамні фото всіх локацій (для використання в Facebook) - відеоколажі локацій зроблені із панорамних фото (відео в форматі 360 для Facebook та YouTube) Основним представленням ЧорноГора медіаплатформи здійснюватиметься на обладнані ICARUS, що дасть змогу у відчутті вільного польоту та невагомості здійснити VR експедицію об’єкти культурної спадщини а також виготовлені Промовідеоролики культурної самобутності Зеленської, Ворохтянської, Рахівської, Ясінянської ТГ які межують і знаходяться на території Карпатського національного парку в межах Закарпатської та Івано-Франківської областей. https://www.icaros.com Трохмовний (польська, німецька, англійська) комплексний медіа продукт, створений за допомогою використання повітряної та наземної панорамної зйомки високої розподільної здатності, адаптований для перегляду на комп'юері, смартфоні та в окулярах віртуальної реальності. У зображенні місцевості будуть інтегровані елементи доповненої реальності, а саме: назви локацій, населених пунктів, відстаней по маршрутам та інформація про об'єкти. Кожна локація буде мати окремий унікальний QR код, створений для використання в друкованих презентаційних продуктах. Інтерфейс та інша інформація буде доступна трьома мовами із можливістю вибору необхідної. Українські та Європейські мандрівники, дослідники культури та мистецтва, експедитори, подорожуючі, в т.ч. діти та молодь, студенти, інклюзивна аудиторія яка покищо не має змоги подоружвати фізично. Всього орієнтовно 34 млн.осіб. В базовому проєктному циклі в Україні охоплення проєкту передбачено в межах регіонів: Івано-Франківсько, Закарпатської, Одеської обл.
# 193.
ID: 4AVS31-02139
Project name: Назустріч Сонцю 2021 (3 сезон)
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 2423959
The requested amount from the UCF: 1994240
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа - підприємець Кашпур Андрій Олександрович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Шпола, Черкаси, Хмельницький, Львів, Житомир, Дніпро, Харків, Херсон, ще понад 50 інших міст та сіл України,
Project description: Щоб впізнати свою Україну 4 мандрівника вже втретє йдуть пішки Україною від її кордонів до географічного центру. Впродовж місяця їх шляху до них приєднуються герої проекту – заздалегідь відібрані та ті, що зустрілися дорогою. Герої проходять із мандрівниками частину маршруту, розповідаючи про свій проєкт: соціальний, культурний, науковий, освітній, виробничий. Обмеження: жодної політики та чиновників. Автори цих проектів діляться своїм досвідом, дають практичні поради, пропонують допомогу у створенні своїх проектів глядачеві. Кожна з цих 50-70 розмов та відвідувань точок активності героїв стає окремим документальним фільмом, своєрідною відеоантологією досягнень українців.
# 194.
ID: 4AVS31-02180
Project name: Українська Одіссея. Епізод 1. Тлінний Олімп
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1212191.00
The requested amount from the UCF: 1212191.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Молодіжна театральна компанія " Доллмен"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Міждисциплінарний проєкт, що фокусується на колективних практиках і дослідженнях давньогрецького міфу про Одіссея. Проєкт буде реалізовано на спеціальній медіаплатформі за допомогою розробленого відео та візуального контенту. Осмислення теми героїзму, посттравматичного військового розладу, історичної травми в контексті сучасного українського суспільства об’єднає змістові та технологічні пошуки команди. Інтерактивна форма, об’ємність зображення та рівень імерсії доповнюватиме і розкриватиме зміст проєкту. Проєкт є частиною кроссекторального мистецького серіалу Українська Одіссея, що об’єднує різні типи медіа: лекції, дискусії, музичні твори та театральні вистави. Досліджує теми війни, еволюції та героїзму в різних їхніх вимірах, цифровому та аналоговому, реальному та вигаданому.
# 195.
ID: 4AVS31-02196
Project name: UART
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1755322
The requested amount from the UCF: 1755322
Competition type: Individual
Full name of the organization: ВІДЛІК ПРОДЖЕКТС
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: онлайн, Краматорськ,
Project description: UART - мистецький освітній проєкт для платформи Youtube, в якому підлітки, під керівництвом професійних менторів, презентують сучасне українське мистецтво, залучаючи знаних українських митців\мисткинь по напрямках: документальний, сайт-специфік та аудіо- театр, ігрове та документальне кіно, література та драматургія, мода та дизайн, нова музика, перформативне мистецтво.
# 196.
ID: 4AVS31-02235
Project name: ТРИПІЛЬСЬКІ ГІГАНТИ
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1496805.00
The requested amount from the UCF: 1496805.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Державний історико-культурний заповідник "Трипільська культура"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Легедзине, Легедзине, Доброводи, Веселий Кут, Тальянки, Глибочок, Косенівка, Вільхівець, Київ,
Project description: Серіал (8 серій по 26 хв.) про 8 найбільших поселень-гігантів Трипільської культури (V-IV тис. до н.е.), яких ще називають доісторичним феноменом Стародавнього Світу.
# 197.
ID: 4AVS31-02251
Project name: НЕБУВАЛИЙ ПОХІД 3.0
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1952700
The requested amount from the UCF: 1952700
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Котляр Андрій Володимирович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: “Небувалий Похід 3.0” - це фільм-концерт. Коллектив Антона Байбакова виконує авторський музичний супровід до фільму “Небувалий похід” Михаїла Кауфмана 1931 року, який майже сторіччя вважався загубленим. Композитор поставив перед собою задачу через музику переосмислити пропагандистский твір присвячений розкуркуленню, колективізації та індустріалізації. Передчуття великої катастрофи - це той ракурс сприйняття, який вибрав композитор, вдивляючись у майстерні портрети селян, зняті Кауфманом незадовго до голодомору 32-33 років. Музичний твір написаний на 5 інструментів: за двома роялями - сестри близнючки Софія та Варвара, за барабанною установкою легендарний Андрій Надольський, віолончель та бас. Задача проекту - повноцінна екранна версія живого виступу коллективу на візуальному рівні кінематографу.
# 198.
ID: 4AVS31-02276
Project name: Онлайн лабораторія “Жовтого автобуса” 2021
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1997097.75
The requested amount from the UCF: 1997097.75
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "ГЕРОЇ.ЮЕЙ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ, всі регіони України,
Project description: Творча он-лайн лабораторія «Жовтий автобус» спрямована на реалізацію освітньої програми у сфері журналістики, кіновиробництва – ігрового та документального кіно, анімації та нових медіа для дітей військовослужбовців, учасників бойових дій та підлітків переселенців з Криму, окупованих територій та зони проведення ООС.
# 199.
ID: 4AVS31-02280
Project name: Біоетика для всіх
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1587380.00
The requested amount from the UCF: 1587380.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Литвиненко Андрій Володимирович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Біла Церка, Бахмут, Вінниця, Добропілля, Дружківка, Косівський р-ну Івано-Франківської області, Краматорськ, Кропивницький, Маріуполь,
Project description: 5 відеороликів науково-пізнавальних про культуру відношення людей до тварин. Анімовані персонажі, кіт та пес - «Няв» та «Гав» разом із цікавими спікерами та фахівцями із зоозахисної тематики розкажуть глядачам про вирішення проблем пов’язаних з безпритульними тваринами. Хронометраж кожного відеоролику - 10-15 хв. Відеоматеріали будуть використовуватися на «уроках доброти» у школах України.
# 200.
ID: 4AVS31-02299
Project name: Малі міста-велика історія. Павлоград
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1000000
The requested amount from the UCF: 1000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Альошечкін Олександр Анатолійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м.Павлоград,
Project description: «Малі міста - велика історія. Павлоград» - це пілотний проєкт великого просвітницького веб-серіалу присвяченого історії малих міст України. Багато проєктів, присвячено історії великих міст таких, як Київ чи Львів. Ці міста завжди на слуху, про них знають всі, але є безліч маленьких міст (Павлоград, Кобеляки, Вишгород…)в яких проживають мільйони українців, і про них невідомо майже нічого. Але ці міста мають не менш цікаву історію ніж великі тому важливо розуміти, що наша держава з її поразками та перемогами, не стала б такою, без малих містечок, які інколи ціною свого існування рятували нашу країну. Одним з таких міст і є Павлоград.
# 201.
ID: 4AVS31-02301
Project name: Герць (літ. «суперечка»)
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1962577.10
The requested amount from the UCF: 1962577.10
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватне підприємсто "ПЛАТФОРМА КІНО"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київська область,
Project description: Проект “Герць” – це серія гострих інтерв’ю з давнопомерлими, але досі суперечливими постатями української історії, створених для аудиторії YouTube та соцмереж. За участі відомих журналістів та лідерів думок у двадцятихвилинних відео видатні особи «оживуть» та дадуть відповіді на запитання, які нас цікавлять: княгиня Ольга пояснюватиме, чому вона так жорстоко обійшлася з древлянами; Богдан Хмельницький захищатиме своє рішення щодо скликання Переяславської Ради; Микола Гоголь виправдовуватиметься, чому він не писав українською; Винниченко відкидатиме звинувачення у руйнуванні Української Держави, таке і подібне. Інтерв’ю, представлені з гумором, зачіпатимуть серйозні теми й виконуватимуть просвітницьку функцію в легкій та популярній формі. У результаті більше людей зможуть відрізняти справжні історичні факти від фейків та свідомо протистояти інформаційній агресії.
# 202.
ID: 4AVS31-02363
Project name: Харківщина. #30роківнезалежності України
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1416781
The requested amount from the UCF: 1416781
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Балабай Катерина Костянтинівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків та харківська область,
Project description: Проєкт, присвячений 30-річчю Незалежності України, який передбачає створення повнометражного документального веб-фільму про Харківщину – висвітлення позитивних змін, які відбулися за роки Незалежності, розвиток суспільства та нові напрямки розвитку регіону. Упродовж 300 днів (з листопада 2020 року) на сторінці проєкту публікуватимуться фрагменти інтерв’ю мешканців регіону, фотографії Харкова та Харківщини - таким чином ми плануємо залучити та сформувати зацікавлену аудиторію. А 24.08.2021 ми плануємо провести прем’єру фільму в кінотеатрі та на сторінках проєкту в соцмережах (Facebook, YouTube). Фільм передбачає висвітлення найважливіших змін, які відбулися за роки Незалежності у регіоні, думок мешканців міста та області, інтерв’ю з представниками різних галузей – від культури та туризму до будівництва, інфраструктури та економіки. Ми плануємо створити неупереджену розповідь про життя регіону сьогодні та разом з героями фільму – мешканцями регіону - поміркувати про майбутнє.
# 203.
ID: 4AVS31-02401
Project name: Партія
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1992912
The requested amount from the UCF: 1992912
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ "ФАН ФІЛМЗ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Одеса, Київ,
Project description: Восьмисерійний веб-серіал "Партія: Регіональний штаб" в гумористичній формі відкриє глядачам внутрішнє життя регіонального офісу політичної партії. Це український "Картковий будинок", де замість Вашингтону - спальний район Києва, а боротьба за світове панування зводиться до підкупу пенсіонерів гречкою і офісних інтриг. Серіал заснований на реальних особах і подіях, підглянутих авторами в штабі однієї з партій і буде знятий в псевдо-документальному стилі, що нагадує британський серіал "Офіс".
# 204.
ID: 4AVS31-02424
Project name: ОДНА КРАЇНА ЗА СТОЛОМ. Історія в українських застольних піснях
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1950760
The requested amount from the UCF: 1910760
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Базелінський Антон Сергійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м.Київ,
Project description: ІДЕЯ - Створити веб-серіал, якій розповідає про історію українських застольних пісень. У першому сезоні – 12 серій, у кожній з яких розповідь про одну пісню. Xронометраж серії – 7-10 хвилин.
# 205.
ID: 4AVS31-02483
Project name: Середньовічні ігри престолів
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1989920.00
The requested amount from the UCF: 1989920.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Леонова Алла Олександрівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київська обл., м. Чернівці, м. Львів, м. Чевідале (Італія), М. Мюнхен (Німеччина), м. Краків (Польща), м. Білгород-Дністровський,
Project description: Цикл із шести телевізійних програм (хронометраж кожної 20 хв.), який познайомить глядачів з історіями шести найяскравіших, найдраматичніших династичних шлюбів часів Київської Русі та шістьма видатними жінками, безпосередньою пов'язаними із цим краєм. Проект є спробою перекинути мости між минулим і сьогоденням, оцінити засади державотворчих процесів часів Середньовіччя і роль жінки у цих процесах.
# 206.
ID: 4AVS31-02568
Project name: Collegium Live Vlog
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 0
The requested amount from the UCF: 1998000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЛЕҐІУМ МУЗІКУМ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: “Collegium Live Vlog: Хроніки дуже креативної індустрії” - це відеоконтент для медіаплатформ, що у простій, цікавій та пізнавальній формі висвітлює живий процес створення культурного продукту у сфері класичної музики на прикладі діяльності помітного в Україні “культурного хабу”, створеного у Львові на базі музичної спільноти “Collegium”, “Львівського органного залу” та “Галицького Музичного Товариства”. Завдяки інноваційним методам документалістики проект, у формі відеоблогу, представить основні аспекти діяльності та живий процес творення мистецьких проектів та процесів, що їх супроводжують, “не сірі будні” інституційної діяльності організації креативної індустрії.
# 207.
ID: 4AVS31-02580
Project name: Курс відеолекцій “Як слухати музику, щоб руйнувати держави”
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 613720
The requested amount from the UCF: 613720
Competition type: Individual
Full name of the organization: СПІЛКА ТВОРЧОЇ МОЛОДІ УКРАЇНИ "ЛІГА АРТІС"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Львів,
Project description: “Як слухати музику, щоб руйнувати держави” - це курс відеолекцій, у якому за 5 випусків пояснюється вплив культури прослуховування західної музики на політичні погляди молоді УРСР, і в подальшому на поступову руйнацію радянського режиму. Метою проєкту є таким чином зруйнувати міт про ізольованість культурного простору УРСР та можливість існування музики поза політикою. Курс показує, що музика була і є важелем впливу в політичній ситуації держави. Результатом реалізації проєкту буде зміна ставлення цільової авдиторії до ролі культурного контенту в такому контексті, а також їхнє більш глибоке розуміння історичних процесів в Україні 30-80-х рр. ХХ ст.
# 208.
ID: 4AVS31-02584
Project name: Сучатр
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1994313
The requested amount from the UCF: 1994313
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВіДПОВИДАЛЬНіСТЮ ТАБОР
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Сучатр -- це веб-серіал, котрий знайомить глядача з історією формування сучасного тетру. Головна мета--розпалити інтерес, до театру, пояснивши його форму та методи спілкування із глядачем. Показати як зробити театр з підручних матеріалів
# 209.
ID: 4AVS31-02638
Project name: Dance for the heritage
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1538049
The requested amount from the UCF: 1538049
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійний фонд "Софос"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: с. Вищеольчедаїв, Вінницька область,
Project description: Благодійний фонд “Софос”, що працює у сфері збереження нерухомої культурної спадщини України, у 2021 році планує розпочати низку проєктів, що покликані ревіталізовувати пам’ятку архітектури місцевого значення Садибу Когана у селищі Вищеольчедаїв на Вінниччині. З метою промоції пам’ятки та розвитку її культурно-туристичного потенціалу прагнемо реалізувати проект Dance For The Heritage, що передбачає виготовлення музичного промоційного кліпу за участю гурту Mari Cheba та танцювального колективу під музику гурту Mari Cheba в унікальних інтер’єрах пам’ятки та поширення його в мережі.
# 210.
ID: 4AVS31-02661
Project name: Відеокурс «Створюємо успішний кінопродукт»
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 846318.70
The requested amount from the UCF: 846318.70
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Ліфер Тетяна Миколаївна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ та вся Україна,
Project description: Відеокурс «Створюємо успішний кінопродукт» - це відеоконтент для медіаплатформ, що являє собою комплекс відеороликів культурно-мистецького спрямування, які висвітлюють теми створення та реалізації успішного кінопродукту, спираючись на досвід іноземних та українських кіностудій та кіномитців. Метою проекту є ознайомлення аудиторії з основами створення якісного конкурентоспроможного кінопродукту, обмін професійним досвідом, знаннями, ідеями, розвиток молодих кіномитців, налагодження та розвиток партнерств. Проект пропонує інноваційний підхід до навчання кіномистецтву, що заснований не на теорії, а на досвіді успішних кіномитців та проектів. Навчальний матеріал подається в форматі інтерв’ю зі спеціалістами кінобізнесу. Проект створюється з залученням іноземних експертів та має на мені підвищення знань та навиків кіномитців.
# 211.
ID: 4AVS31-02730
Project name: Українська без табу
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 2000000
The requested amount from the UCF: 2000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Трилобіт фільм"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Документальний проєкт про обсценну лексику та інвективи української мови, який включає в себе ігрові гумористичні псевдодокументальні епізоди з представниками українського суспільства та захопливі наукові екскурси в історію і лінгвістику разом з провідними дослідниками української мови.
# 212.
ID: 4AVS31-02737
Project name: Лєна, Лейла, Лейна
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1309652.00
The requested amount from the UCF: 1309652.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Харківська громадська неприбуткова організація «Сучасна жінка»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Мета проєкту – створити веб-фільм за виставою «Лєна, Лейла, Лейна» на основі моноп’єси турецької драматургині Зехри Іпшіроглу для посилення українсько-турецької культурної співпраці, а також проведення інформаційної кампанії, спрямованої на попередження гендерно обумовленого насильства і захист прав жінок, у тому числі мігранток.
# 213.
ID: 4AVS31-02755
Project name: ФОМО, або в погоні за лайками
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1999549.00
The requested amount from the UCF: 1999549.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа - підприємець Мірошников Віталій Сергійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Одеса (Україна), Шабо (Одеська область, Україна),
Project description: Проект «ФOMO, або погоня за лайками» - це аудіовізуальний сторітеллінг для медіаплатформ в жанровому стилі неонуар. Через вигадану історію дівчини Надін, проект в художньому стилі піднімає гостру соціальну проблематику залежності від соціальних мереж, яка все сильніше проявляється в сучасному цифровому суспільстві. Історія Надін - це сторітеллінг про непереборне бажання «здаватися, а не бути», прагнення до створення віртуального глянцевого образу, дарма що часто ціною втрати самого себе в реальному житті.
# 214.
ID: 4AVS31-02761
Project name: НЕРЕАЛЬНИЙ КОПець - англомовна версія фільму для Amazon
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 2148550
The requested amount from the UCF: 1995550
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Бєляк Олександр Сергійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Одеса, Одеська область,
Project description: Мета проєкту - створити англомовну версію фільму "НЕРЕАЛЬНИЙ КОПець", яка здатна привернути увагу до фільму та України іноземного глядача на міжнародній платформі Amazon Prime і в подальшому на платформі Netflix. На 4 березня 2021 року заплановано реліз фільму в усіх кинотеатрах України, а на 28 вересня 2021 реліз фільму на платформі Amazon Prime.
# 215.
ID: 4AVS31-02770
Project name: веб-фільм “Забобони”
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1604706.00
The requested amount from the UCF: 1604706.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ "ЕССЕ ПРОДАКШН ХАУС"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Івано-Франківська обл., Закарпатська обл., Чернівецька обл., Львівська обл., м.Київ,
Project description: Веб-фільм “Забобони” – дослідження звичаїв, культури забобонів та народних вірувань у Карпатському регіоні, результатом якого стане документально-постановочний веб-фільм, що розкриває таїнство та самобутність цих традицій. Веб-фільм складатиметься з 5 новел. Кожна частина розкриє певне вірування, ритуал чи персоналію. Сучасна подача та використання спеціальних світлових приладів для підсилено візуально-світлового ефекту підкреслить атмосферу таїнства та зробить відеопродукт привабливим для молодої аудиторії , що активізує її зацікавленість до культурної спадщини.
# 216.
ID: 4AVS31-02818
Project name: Це моє Болото
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1185720
The requested amount from the UCF: 1185720.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Моргунець-Ісаєнко Олеся Олександрівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Світ,
Project description: Крім інформування широкого загалу населення про фунцкії болота і розуміння значущої цінності цього прироного ресурса, ми хочемо донести до господарств і середнього бізнеса думку про можливість включати болота до екосистемних послуг і наголосити на необхідності включення еко відновлення торфових болот у Національну політику з попередення кліматичних змін!
# 217.
ID: 4AVS31-02868
Project name: КРАЇНА КОЗАКІВ
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 2037270
The requested amount from the UCF: 1997270
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ СТЕПАНЕНКО КОСТЯНТИН КОСТЯНТИНОВИЧ
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Веб-проєкт «КРАЇНА КОЗАКІВ» - це цикл просвітницьких відеороликів, в якому, у стислій формі, будуть висвітлені найважливіші події, пов'язані з історією українського козацтва від часу його виникнення на межі XV-XVI ст. до ліквідації урядом Російської імперії в кінці XVIII. В українській системі освіти, на жаль, панує карамзінсько-сталінський історичний наратив, немає історії, де наша держава була би головною дійовою особою та об’єктом вивчення, тому мета цього проєкту змінити ставлення до історії країни. Проєкт розрахований на розміщення у мережі Інтернет на вже існуючих каналах, та є продовженням проекту "Історія Незалежності України" https://ua-history.com/, робота над яким почалась у 2019р. за підтримки УКФ
# 218.
ID: 4AVS31-02879
Project name: Повернення в Україну та реставрація фільму «Брехня» (1918) – найстарішої вцілілої екранізації творів В.Винниченка
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1484767.15
The requested amount from the UCF: 1144800.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Державне підприємство «Національний центр Олександра Довженка»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Тема кінематографічної спадщини та віднайдених шедеврів українського кіно актуалізується в проекті через пропозицію відновлення й оприлюднення унікальної архівної знахідки – фільму В'ячеслава Висковського "Брехня" (1918) за однойменною драмою Володимира Винниченка. Єдина фільмокопія стрічки зберігається в Держфільмофонді Російської Федерації. Мета – репатріація фільму “Брехня” (1918) реж. В. Висковського за В.Винниченком, знятого на українському матеріалі та за участі українських митців, шляхом створення цифрової копії фільму на основі аналогової копії та повна реставрація цифрової копії з метою публічного (фестивального) показу та подальшого зберігання відтвореного фільму у відкритому доступі у фільмофонді Національного центру Олександра Довженка.
# 219.
ID: 4AVS31-02880
Project name: Документальний серіал «Приватне музейництво»
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1976214.00
The requested amount from the UCF: 1976214.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Видавничий дім "Антиквар"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Скнилів, Львівська обл., Харків, Одеса,
Project description: Документальний серіал «Приватне музейництво» розповідає історію створення чотирьох приватних музеїв з різних областей України — Музей історичного костюма та стилю «Victoria Museum» (Київ), MOKSOP – Музей Харківської школи фотографії (Харків), Музей сучасного мистецтва Одеси (Одеса), Краєзнавча бібліотека Анатолія Недільського (Скнилів, Львівська обл.). Чотирисерійний веб-серіал покаже глядачам віртуальні екскурсії інституціями за участю фундаторів та провідних українських мистецтвознавців, що спеціалізуються на історії костюму, фотографії, образотворчому мистецтві і букіністиці. Проєкт має на меті акцентувати на важливості приватного збиральництва у формуванні національного культурного надбання і популяризувати діяльність незалежних регіональних музеїв.
# 220.
ID: 4AVS31-02884
Project name: Щоденник режисера
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1961324
The requested amount from the UCF: 1961324
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОДЕКС ФІЛМ»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Документальний веб-серіал, що складається з 20-ти епізодів. Проект заснований на спогадах режисера Сергія Лисенка про зйомки легендарного короткометражного фільму «Кінець канікул» 1986 року з Віктором Цоєм у головній ролі. Водночас ці спогади мають стати основою для сценарію майбутнього телевізійного міні-серіалу. «Щоденник режисера» поєднує в собі меморії про українську андерграундну субкультуру 80-х та творчий пошук режисера, який перетворює ці спогади на основу для майбутнього телефільму. Метою проекту є поява захопливого та інформативного видовища. Результат – перший етап створення справжнього мультимедійного продукту (веб-серіал + телесеріал).
# 221.
ID: 4AVS31-02900
Project name: Досить!
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 2002899.00
The requested amount from the UCF: 1996799.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАРКЕР МЕДІА»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Створення проекту, який буде транслювати важливість прийняття складних рішень в житті є актуальним в усі часи і охоплює максимально широку аудиторію. Ця історія транслює, як просто творити щастя власними руками, лише за умови, якщо герой зможе бути сильнішим за свій страх, оставини і тиск соціуму. Головна героїня, яка раптово стає безробітною і стрімко розлучається, не дивлячись на осуд оточення, виграє битву за власне щастя. В основі сюжету нашого проекту закладена потужна соціальна і змістовна, особистністна складова, що сприяє формуванню позитивного мислення людини-бійця, справжнього героя, який прихований в кожному з нас і якого не скорюють обставини та невдачі, навіть коли суспільні обмеження провокують страх і безвихідь.
# 222.
ID: 4AVS31-02904
Project name: Безмежні
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 2418520
The requested amount from the UCF: 2000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Батицький Руслан Олександрович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Одеса, Харків, Полтава, Дніпро, Слов'янськ, Миколаїв, Запоріжжя, Луцьк, Київ,
Project description: Документальний серіал “Безмежні” - це 10-серійний проект про українських спортсменів-паралімпійців та Паралімпійський рух в Україні. Ділячись своїми життєвими історіями герої серіалу проведуть глядача в світ професійного спорту, розкриють особливості життя людей з інвалідністю та покажуть приклад боротьби за рівні права в суспільстві. Головна мета - поглибити суспільний діалог про особливості, потреби та можливості людей з інвалідністю.
# 223.
ID: 4AVS31-02911
Project name: Капелани. Між пеклом і раєм
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1605654.00
The requested amount from the UCF: 1605654.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Всесвітній день вишиванки»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Дніпро, Чернівці, Донецька область, Луганська область,
Project description: Серія телепередач «Капелани. Між пеклом і раєм» - це серія передач (3 документалки) про шлях священиків різних конфесій від звичайноого священослужіння в парафіях до капеланства на сході у російсько-українській війні. Мета проєкту: показати, через які виклики проходять священики, коли стають капеланами, чи змінюються їхні погляди на життя і смерть, звідки і як вони знаходять силу не втрачати людяність, віру, не зламуватись, і чому у 2017 році ЗСУ ввели офіційну посаду капелана. Результатом проєкту стануть відзнятих та готових до ефіру 3 передачі по 30 хвилин.
# 224.
ID: 4AVS31-02933
Project name: Україна - колиска народів
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1760840.00
The requested amount from the UCF: 1760840.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватне підприємство "Галфільм"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Львів, с.Трипілля, Київська область, Черкаська область, Івано-Франківська область,
Project description: Фільм репрезентує новий погляд на історію України, відображену в реальних задокументованих дослідженнях і висновках науковців. Україна є колискою, а етнос, який населяє її з давніх-давен,- живим пульсуючим нервом європейської цивілізації. Стисло, на рівні національного міфу – Україна є Колискою багатьох народів. Чотири історії з документальними розповідями про епохи: Мисливців на мамонтів;Циркумпонтійський потоп , Трипільську цивілізацію; Нащадків Аратти. Закорінені у минувшині історії, однак, духовно пов’язані з сьогоденням. Засаднича ідея – відобразити , як упродовж багатьох тисяч років на землях України і прилеглих територіях формувалася людська спільнота, яка увійшла у світову історію як український народ.
# 225.
ID: 4AVS31-02969
Project name: Смак Свободи. За рецептами Ольги Франко
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1933602
The requested amount from the UCF: 1933602
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Кравченко Дмитро Володимирович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: 5 - 10 хвилинні відео для показу на медіаплатформі. Відео проекту «Смак Свободи. За рецептами Ольги Франко» створюються у форматі гастрономічних відкриттів – відомі шефи та гастроентузіасти готують аутентичні українські рецепти з книги Ольги Франко – «Перша загальнопрактична українська кухня» 1929. Вони відкривають для себе та глядачів забуті та заборонені у Радянські часи особливості багатої кулінарної культури України.
# 226.
ID: 4AVS31-02979
Project name: Візуальна новела "Грибний магазинчик"
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1979729.00
The requested amount from the UCF: 1979729.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Світ Незнайки»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: "Грибний магазинчик" - візуальна новела з елементами квесту. Це історія про 19-річну Долину, яка працює в родинному магазині в Королівстві Карпати. Її мама зникає, а в горах починається революція проти влади королеви. Творча команда має на меті розробити комп'ютерну гру, яка матиме неповторні колорит та філософію народів Карпатських гір, яка розмірковує над вічними питаннями щастя, родини, дружби та кохання.
# 227.
ID: 4AVS31-02983
Project name: «По наш бік Барикади»
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 903008.30
The requested amount from the UCF: 903008.30
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Загоруйко Віталій Володимирович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Буськ, Львівська обл.,, м.Львів,, м. Рівне,, м. Вінниця, с. Бойове, с. Новоукраїнка Донецької обл., Обухів, Київська область, Київ, м.Маріуполь Донецької обл., м. Слов'янськ Донецької обл., м. Запоріжжя,, м. Дніпро,
Project description: Цикл інтерв’ю очевидців чи учасників контраверсійних історичних подій української та радянської історії. Мета проекту: створення національного просвітницького контенту, стимулювання інтересу до вітчизняної історії, протидія російській інформаційній агресії. Результати: п’ятнадцять інтерв’ю, хронометражем до 30 хвилин, викладених на каналі «Yarema Film» в Youtube. Не менше 20 тисяч підписників.
# 228.
ID: 4AVS31-03004
Project name: Анімаційний серіал «Легенди одеського лиману»
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1352690
The requested amount from the UCF: 1352690
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Яскрава Країна»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Дніпро, Одеса, Київ, Миколаїв, Херсон,
Project description: «Легенди одеського лиману» - це серія короткометражних анімаційних роликів (7 роликів до 5 хв. кожен), об’єднаних спільним сюжетом, які в казковій формі розповідають про пригоди, що відбуваються на тлі реальних історичних подій в околицях Хаджибея-Одеси протягом XV–XXI століть. Проєкт поєднує 2D-анімацію із насиченими, яскравими візуальними образами, сповнену колоритом Півдня України, сучасною авторською музикою на перетині фолку та електроніки та цікавою історією, яку озвучують популярні українські актори та музиканти. Головні герої втілюють в собі збірні образи різних верств населення, які протягом століть формували культурний колорит південної України: козаки та чумаки, кримсько-татарські дворяни та селяни, польські шляхтичі та німецькі колоністи. Пригоди головних героїв пов’язані з реальними історичними постатями, серед яких: шляхетська родина Бучацьких-Язловецьких, які володіли землями сучасної Одещини в XV столітті, козацький полковник Семен Палій, генерал армії УНР одесит Всеволод Змієнко, захисники Одеси часів Другої світової війни, сучасні патріоти, одеські добровольці АТО, прикордонники. Пригоди героїв також пов’язані з абсолютно реальним явищем – маревом, яке інколи здіймається над узбережжям Куяльницького лиману. Короткий опис кожної серії і перелік персонажів у концепції проєкту (Додаток 2).
# 229.
ID: 4AVS31-03035
Project name: Гуцули. На межі віків
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1005901
The requested amount from the UCF: 1005901
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Вовкогон Юрій Вікторович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: високогірні села Путильського району Чернівецької області,
Project description: Проект має на меті відзняти серію документальних сюжетів, узгоджених у своєму тематично-сюжетному матеріалі зі сценарієм та ідеями документального фільму “Випчина. Село одного дня”: упродовж ряду експедицій до високогірних карпатських сіл та полонинських осідків Путильського району ми візьмемо поглиблені інтерв’ю з героями фільму та іншими гуцулами, відзнімемо сезонні плани місцевостей; відзнятий матеріал буде адаптований як документальний серіал — серія окремо представлених тем для відкритого доступу. Сюжетними темами проекту будуть зникаючі традиції у господарюванні, процес змін — тяглість перехідних та з’ява нових форм у житті гуцульського етносу — та культура пам’яті.
# 230.
ID: 4AVS31-03036
Project name: Скажи собі "Так"
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1370000
The requested amount from the UCF: 1370000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ІВАШЕЧКІНА МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Серія соціальних відеороликів спрямованих на формування фундаментальних якостей особистості в умовах виховання підлітків 11 – 17 років. Проект "Скажи собі "Так" - це 5 відеороликів, що будуть створені за участі команди професіоналів у сфері українського кіно та підлітків,що наразі займаються акторською майстерністю у студіях міста Києва. Кожен ролик розкриває в собі одну з важливих якостей соціального розвитку дитини. Такі як: здатність говорити про свої проблеми та почуття, прояв толерантності у сучасному суспільстві, розкриття масштабу проблеми булінгу серед підлітків, обізнаність та алгоритм дій в ситуаціях кіднепінгу. Ролики створюються для широкого поширення в інтернеті та як пропозиція для використання відеоматеріалів в середніх загальноосвітніх закладах України.
# 231.
ID: 4AVS31-03042
Project name: Покоління. Війна
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1998750.00
The requested amount from the UCF: 1998750.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ВАВИЛОН 13"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Івано-Франківськ, Маріуполь, Урзуф,
Project description: Цикл із восьми документальних відеороликів, присвячених українським добровольцям російсько-української війни у період 2015-2017 років та сьогодення. Це історія не про воєнний конфлікт в Україні, а про те, як війна змінює долі людей. Про тих, хто в 19 років став ветераном, про покоління, яке змінилося назавжди. Мова проекту орієнтована на молодь та є свіжою для сучасного глядача. Це — новий контент, мікс із жанрів відеоблогу та короткометражного документального кіно, який показуватиме добровольця не в консервативному образі «Героя-патріота», а молодим, відчайдушним, подекуди комічним і трагічним водночас. Стиль роликів драйвовий пульсуючий, динамічний, як і самі герої. Ролики у стилі MTV орієнтовані на YouTube та IGTV Instagram.
# 232.
ID: 4AVS31-03048
Project name: Обережно: брехня (світова інформаційна війна та стратегія перемоги)
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1130220.00
The requested amount from the UCF: 1130220.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Атасов Фільм Тревел"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,Україна,
Project description: Веб-серіал з 10 відеороликів всебічно досліджує інформаційну агресію та можливості протидії брехні, яка сьогодні стає важливим негативним фактором суспільного та міжнародного життя.Інформаційне протистояння завжди було складовою військового конфлікту, інколи - приводом для нього, чи навіть його безпосередньою причиною. Історичних прикладів такого роду дуже багато, і ми про деякі з них розповімо.Об’єктом і ціллю інформаційної агресії є все суспільство, тому захист від інформаційної агресії та фейків - завдання для всього суспільства. Проект “Обережно: брехня” має на меті наступне: ● продемонструвати суть подібної агресії, її основні форми і методи впливу на масову свідомість; ● розповісти про величезну битву за уми людства, яка точиться просто зараз, та про сили, які цю битву ведуть; ● показати роль і місце України у цій битві; ● висвітлити основні стратегії перемоги у інформаційній війні.Проект повинен започаткувати широку суспільну дискусію за участі як професіоналів інформаційної галузі, так і соціально активних громадян. Боротьба проти інформаційної агресії повинна бути загально-суспільною справою і не може залишатися лише, наприклад, фаховою проблемою працівників ЗМІ, тому сьогодні потрібна мобілізація інтелектуального та культурного ресурсу суспільства, використання “горизонтальних” зв’язків між громадянами, і постійне мережеве обговорення стану справ на фронтах інформаційної війни - як в Україні, так і в цілому світі. Кожний відеоролик присвячений окремій темі. Ролик 1. Уроки інформаційних війн минулого; Ролик 2. Інформаційна війна для “внутрішнього споживача”; Ролик 3. Інформаційна віна “на експорт”; Ролик 4. Глобальна інформаційна війна; Ролик 5. Інформаційна мілітаризація; Ролик 6. Релігія інформаційної війни; Ролик 7. Інформація як причина війни; Ролик 8. Фейкова історія як маніпулятивна технологія інформаційної війни; Ролик 9. Фейкові новини - тактична зброя сучасності; Ролик10. Стратегія і тактики перемоги в інформаційній війні.
# 233.
ID: 4AVS31-03061
Project name: Пластично-музичний web-фільм ДРЕВО
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1858853.60
The requested amount from the UCF: 1858853.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Ангелов Ангел Ангелович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Григорівка, Чаплинськи район Херсонська обл.,
Project description: Пластично-музичний web-фільм ДРЕВО. Хронометраж 10 хвилин. Основою аудіо-візуального твору буде музика українського етно-гурту ДахаБраха, а мовою твору - танець. Свою розповідь автори планують побудувати в жанрі містерії – древнього ритуалу посвячення людей в таємниці життя і смерті. Архаїчне плем’я оточене головними стихіями – ВОДА, ЗЕМЛЯ, ВОГОНЬ, ПОВІТРЯ. В центрі добре знайомий нам символ – ДРЕВО, яке акумулює в собі енергію людей і стихій. Воно є центром існування ПЛЕМЕНІ, яке перебуває ніби поза простором і часом. Плем’я опиняється на межі виживання через свою жагу до насолод і влади. Реалізація проєкту планується в мережі інтернет через альтернативні медіа платформи із застосованням методу кросмедійності.
# 234.
ID: 4AVS31-03065
Project name: Пригоди в епоху динозаврів
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1997880.00
The requested amount from the UCF: 1997880.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Гапон Юрій Віталійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Пригоди в епоху динозаврів». Це анімаційний науковопізнавальний фільм у форматі Fulldome, призначений для показу у планетаріях та сферичних кінотеатрах. Фільм буде створений із застосуванням якісної комп’ютерної 3D-графіки та анімації. Стрічка не несе сцен насилля та кровожерливості, має надихати на вивчення історичних та географічних фактів, створювати атмосферу пригод та примушувати замислитись над такими чеснотами як відвага, кмітливість, героїзм при рятуванні друзів та зацікавленість у мандрах. Майбутній фільм розрахований на перегляд всією сім’єю та має зацікавити дітей віком від 6 до 15 років, які вже починають замислюватися над історичними процесами на Землі та цікавляться живою природою.
# 235.
ID: 4AVS31-03073
Project name: УМ:"чуждоє пролетаріату і соціалістічесскому іскусству"
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1750373.80
The requested amount from the UCF: 1750373.80
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Держава і я"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Харків та Харківська область, м. Полтава та Полтавська область, м. Дніпро, Дніпропетровська область, м. Київ та Київська область, м. Чернігів та Чернігівська область, м. Львів та Львівська область, Україна (результати реалізації проєкту),
Project description: Проєктом передбачено створити 10-тисерійний документальний науково-популярний веб-серіал для платформи YouTube про епоху українського архітектурного модерну з метою показати та розказати простою мовою (тобто сучасними засобами едьютейнменту та сторітелінгу) широкій аудиторії історію українського успіху. Відомий гід Максим Розенфельд проведе десятисерійну «екскурсію на дивані», яка розкриє невідомі деталі про дух та мрії часу, про людей, які мріяли українізувати модерн та модернізувати Україну. Проєкт актуалізує тему, яка мало представлена в медіа, та спробує ввести український модерн в одну лінію з іншими національними школами: німецький югенштіль, віденська сецесія, каталонське модерніссімо, бельгійське ар-нуво; а також актуалізує українську сучасну наративну документалістику як жанр, який потребує розвитку
# 236.
ID: 4AVS31-03088
Project name: Терзиул 14
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1161320
The requested amount from the UCF: 1161320
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Правило Ірина Олександрівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ, м. Одеса, м. Южне, Одеська область, м. Суми,
Project description: Створення біографічного документального веб-фільму про Владислава Терзиула — “Сніжного барса”, кавалера орденів “За мужність” всіх ступенів, єдиного українського альпініста серед 50 людей світу, які піднялись на всі 14 восьмитисячників планети. На кожну з вершин він ніс свою мужність, силу, добрий гумор та український прапор, але на останній з них загинув. Проект реалізується з метою адвокації спорту, здорового способу життя та популяризації звершень українців у контексті світового альпінізму.
# 237.
ID: 4AVS31-03096
Project name: Веб серіал "Підсумкові підсумки"
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 0
The requested amount from the UCF: 0
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Немеш Богдана Михайлівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Ведучий щотижневої аналітичної програми на ТБ, очікуючи звільнення, зривається в прямому ефірі, несучи повну нісенітницю і несподівано з’ясовує, що нісенітниця (fake news) приносить дуже високі рейтинги.
# 238.
ID: 4AVS31-03102
Project name: «Червоні рюкзаки»: серія науково-пізнавальних аудіовізуальних програм для медіаплатформ
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1953925.4
The requested amount from the UCF: 1953925.4
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДОБРАНІЧФІЛЬМ»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Вилкове, Україна, м. Київ, Україна,
Project description: «Червоні рюкзаки»: серія науково-пізнавальних аудіовізуальних програм для медіаплатформ» - це серія україномовних дитячих та підліткових програм натуралістично-екологічного напрямку на базі Червоної Книги України, що має на меті дослідження туристичного потенціалу Дунайського регіону України та показ його рідкісних тварин, висвітлення наявних екологічних проблем та процесів через відеорепортажі з туристичних місць і формування у глядача відчуття причетності до екологічного руху за чисте довкілля і збереження дикої природи, а також розвиток цивільної науки - відомого в усьому світі підході з залучення громадян до збору наукових даних як культурного явища, що визначає особливу роль екологічної освіти дітей та молоді в цілях сталого розвитку України.
# 239.
ID: 4AVS31-03122
Project name: Жива традиція
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1549276.00
The requested amount from the UCF: 1549276.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "МИР І КО ПРОДАКШН""
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Луцьк, Волинська обл., Черкаська область (у пошуку конкретного місця), Полтава, м. Галичі Івано-Франківської області, м. Кути Івано-Франківської області, м. Лебедин Івано-Франківської області, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Харківська область (у пошуку конкретного місця),
Project description: У ювілейний рік (110-та річниця народження) плануємо зняти короткометражний фільм про Івана Гончара і розглянути фотографії з його етнографічного альбому “Україна та українці”. Матеріальна та нематеріальна культурна спадщина 9 регіонів (Волинь, Середнє Подніпров’я, Полтавщина, Слобожанщина, Галичина, Покуття, Гуцульщина, Буковина, Поділля) також буде представлена у 9 сторіз у соціальних мережах НЦНК “Музей Івана Гончара”(Instagram, Facebook). Кожна світлина представляє певний етнографічний регіон. Вона буде реконструйована за допомогою акторів, які не тільки знімуться у точній реконструкції історичного вбрання, але також на специфічному діалекті регіону поділяться своїми думками. Це будуть написані сценаристом та фахівцем-філологом сучасні побутові діалоги. Також в деяких історіях будуть розповідати про експонати музею.
# 240.
ID: 4AVS31-03131
Project name: Відкрий напрямок ЮА. Третій сезон
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1998125.10
The requested amount from the UCF: 1998125.10
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАТАГУДС"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Світ,
Project description: Третій сезон шоу Відкрий напрямок ЮА , що складається з циклу 10 програм, хронометражем 10-25 хвилин кожна у форматі англомовного відеоблогу шоу (дубльованого українською мовою). Мета проєкту – розкрити потенціал України як культурної, туристичної та бізнес локації як для іноземців так і для українців. Герої шоу – харизматичні гості з-за кордону, вперше відвідують Україну та опановують туристичні маршрути – як популярні, так і нові, незвичайні. У фокусі – культурні пам’ятки та рекреаційні локації, а також нічне життя мегаполісів, сучасні розваги, міста-привиди та сільські спільноти з унікальними культурними традиціями, технологічні стартапи та освітні хаби. Ми продовжимо розказувати про Україну як про цікаву та безпечну країну, де є все необхідне для різних інтересів – культурних, подієвих, рекреаційних, ділових та інших
# 241.
ID: 4AVS31-03153
Project name: ЗМУЗ
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1345660.00
The requested amount from the UCF: 1345660.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Скакун Ірина Володимирівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Це серія креативних відеороликів із лайв-виступами популярних українських виконавців у музейних просторах. Проєкт має на меті встановити кроссекторальну співпрацю між музейною та музичною сферою та популяризувати музейні простори та колекції для широкої аудиторії в Україні та за її межами.
# 242.
ID: 4AVS31-03159
Project name: КАХАН-урбан фолк
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1991500
The requested amount from the UCF: 1991500.0
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Кнорозок Любов Володимирівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Кахан – це історія еволюції особистості, розказана за допомогою тіла, голосу і музики. Це міждисциплінарний проект оформлений у серію хореографічних відео про розвиток людини, що разом об’єднуються в цілісний фільм. Історія розкривається шляхом взаємодії кількох культур: української та європейської. Сучасна і традиційна хореографія, українські народні музики та гітаристи фламенко, майстри традиційного вокалу двох країн та український реп співак Otoy. Разом з підтримкою митців відео-мапінгу, світла, костюмів, сценографії та анімації вони створюють унікальний перформанс про пошук себе, пошук нових сенсів через роботу з традицією.
# 243.
ID: 4AVS31-03176
Project name: Хрещатик
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1505280.00
The requested amount from the UCF: 1505280.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Анучін Іван Олександрович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: "Хрещатик" прагне показати історію центру Києва, створити вічну пам'ятку, за допомогою якої, глядачі веб-серіалу зможуть поринути у часи Старого Хрещатика.
# 244.
ID: 4AVS31-03203
Project name: Український Колумб
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1478250
The requested amount from the UCF: 1478250
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Омельянов Олександр Ігорович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Український Колумб — інтерактивний проект у віртуальній реальності про першого і єдиного астронавта незалежної України Леоніда Каденюка. Глядачі проекту дізнаються про найяскравіші моменти української космонавтики та стануть учасниками космічного польоту, який Каденюк разом з іншими астронавтами здійснив наприкінці 1997 року на американському шатлі “Колумбія”. Результатом проекту буде 15-хвилинний VR-експірієнс для шолому Oculus Quest та його презентація у Головній астрономічній обсерваторії НАН України.
# 245.
ID: 4AVS31-03205
Project name: Документальний веб-фільм "Швидко. Дорого. Задаром"
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1970220.00
The requested amount from the UCF: 1970220.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємецб Блажан Роман Костянтинович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ, смт Баришівка (Киівська область), смт Колки, Волинська область, місто Одеса, смт Петропавлівка, Дніпропетровська область, місто Дніпро,
Project description: Створення документального веб-фільму хронометражем 40-50 хвилин - антропологічного дослідження української матеріальної культури секонд-хенд речей через український сегмент сервісу оголошень OLX. Герої проекту - звичайні українці, що використовують платформу не тільки для купівлі-продажу, а й для знайомств, нових вражень, боротьби з самотністю і самореалізації. Запрошені експерти з дисциплін антропологія, культурологія і соціологія розкажуть про феномен “дошок оголошень” і того, що стоїть за нашими оголошеннями на більш масштабному рівні - наші цінності, економічна ситуація і події в країні, відчай або віра у краще майбутнє. Метою проекту є урізноманітнення неігрового українського кіно через поєднання фестивальної естетику і якість з динамікою затребуваною інтернет простором.
# 246.
ID: 4AVS31-03208
Project name: Підтримка та розвиток тематичного You Tube каналу присвяченого ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Робоча назва: "Хроніка трагедії та подвигу".
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 691034
The requested amount from the UCF: 691034
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "СТУДІЯ "ТЕЛЕКОН"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Підтримка та розвиток тематичного You Tube каналу, присвяченого ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи з унікальною хронікою 1986-1987 років студії «Телекон». Створення нових відео та адаптація існуючих англійською та українською мовами з переробкою графічного дизайну.
# 247.
ID: 4AVS31-03257
Project name: Міжнародний проект "Найвідоміші українці світу"
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 2470000
The requested amount from the UCF: 1970000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Україна. Культура. Світ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Нью-Йорк (США), Київ, Львів, Торонто (Канада), Буенос-Айрес (Аргентина), Чікаго (США),
Project description: Міжнародний проєкт «Найвідоміші Українці Світу» створений для гідного представлення українців, відомих особистостей українського походження, котрі є вихідцями з України або мають українське коріння і стали відомими у світі у різних галузях: культура, кіно, медицина, спорт, IT- технології, тощо.. Проєкт буде відзнятий у вигляді інтерв’ю з елементами документального жанру та представлений в інтернет просторі, на телеканалах, та на медіа платформах.
# 248.
ID: 4AVS31-03266
Project name: Чу-Ва-Чі: непрост(о)а гра (серія відеороликів науково-пізнавального характеру для дітей та молоді)
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1747014.62
The requested amount from the UCF: 1683414.62
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВАУ СТУДІО"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Київ,
Project description: Наш Проєкт – це 10 україномовних (англійські субтитри) відеороликів тривалістю 20-30 хв кожен науково-пізнавального характеру, які в доступній розважальній, а головне сучасній формі допомагатимуть дітям та молоді пізнавати світ довкола, а саме осягнути суть тієї чи іншої професії та/або установи/інституції. Як працює автомобільна фабрика, як з’являється морозиво, як працює Інтернет, як працює кінотеатр, - це ті і не лише ці питання на які ми збираємося надати відповідь. Нашими героями є діти віком 10-14 років, які подорожують країною в пошуках цікавого об’єкту дослідження. Вони пізнаватимуть світ через гру Чу-Ва-Чі, де той, хто виграв цікавитиметься простою/чистішою/цікавішою стороною справи, а той хто програв – «поковтає трішки пилюки». Але наш проект – це також і про компроміси, про стосунки між дітьми, про підтримку та партнерство. Тому усе в наших героїв буде добре. Проєкт грунтується на наявному досвіді створення подібного контенту, але в рамках власних ініціатив ГО, тому в процесі реалізації даного Проєкту ми розуміємо більшість викликів, що можуть виникнути. Реалізація Проєкту дозволяє підсилити україномовний інтернет контент дитячого спрямування, тим самим зменшивши вплив іншомовного на підростаюче покоління.
# 249.
ID: 4AVS31-03268
Project name: Ненудна історія України
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1978600
The requested amount from the UCF: 1978600
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Хазан Наталія Вікторівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, світ,
Project description: Мета: Просвіта населення, пізнавання України іноземцями та зацікавлення до туризму та дослідження нашої країни.
# 250.
ID: 4AVS31-03271
Project name: Революція на граніті: робота над помилками
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1950200.00
The requested amount from the UCF: 1950200.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Ткаченко Тарас Анатолійович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Львів,
Project description: Чому українці так славно б’ються, але не можуть чи не хочуть втримати результати, здобуті в боротьбі? Бо після того, як здійснений героїчний подвиг, наступає період подвигу негероїчного – важка кропітка нудна праця для закріплення результатів. Подвиг романтизується, оспівується, пам’ятається,. Подвиг героя входить в історію, але без закріплення його результатів тисячами безіменних для історії є марним. Фільм «Революція на граніті: робота над помилками» ставить на меті дослідити події жовтня 1990 року, які призвели до утворення незалежної України, без романтичного захвату подвигом, а проаналізувати – чому ж подвиг став марним? Чому ж все таки через 30 років ми маємо державу, яка є незалежною лише формально, але економічно, духовно і культурно все ще тісно пов’язана з державою, яка є наступницею Радянського Союзу та Російської Імперії. Щоб зрозуміти, чому і Помаранчева, і Революція гідності потерпіли крах і призвели до реваншу проросійських політичних, культурних, релігійних сил, ми дослідимо відправну точку – Революцію на граніті та здобуття Україною незалежності в її результаті.
# 251.
ID: 4AVS31-03403
Project name: Освітньо-ігрова VR-платформа “Артефакти фортеці Тустань”
LOT: LOT 3. Video content for media platforms
General budget: 1998925
The requested amount from the UCF: 1998925
Competition type: Individual
Full name of the organization: Львівська обласна громадська організація Тустань
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: с.Урич Сколівського району, Львівська область, Україна,
Project description: Освітньо-ігрова VR-платформа “Артефакти фортеці Тустань” - освітньо-культурний інноваційний проект, що передбачає створення VR-платформи, яка завдяки імерсивним технологіям та ігровій формі поєднає в собі наукову презентацію культурної спадщини з якісною візуальною презентацією, захопливою для широких мас. Це дасть можливість перенестись в минуле середньовічної Тустанської фортеці, увійти в роль на вибір одного з кількох персонажів, ознайомитися з окремими аспектами життя фортеці, скористатися за прямим призначенням предметами, які сьогодні є музейними експонатами, і виконати нескладне завдання, яке відображає щоденне життя обраного персонажа. Це дасть змогу, з одного боку, зрозуміти історію фортеці і походження знань про неї, отримати повну історичну довідку та ознайомитися з експонатами музею, а з іншого – повністю зануритися в атмосферу в ігровій формі, що знижує "поріг входження" в сферу культурної спадщини. У рамках проекту буде створено локацію з VR обладанням на території з