+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Program registery Innovative Cultural Product

#
ID
Project name
LOT
General budget
The requested amount from the UCF
# 1.
ID: 4ICP11-00205
Project name: Міжнародна онлайн-виставка медіа-мистецтва
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1197380
The requested amount from the UCF: 1197380
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Асоціація випускників, викладачів і друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation:
Project description: Міжнародна онлайн-виставка медіа-мистецтва, яка сприятиме міжкультурному діалогу та популяризації сучасного мистецтва через використання новітніх технологій. В рамках програми проєкту: проведення опен-колу для куратора серед закордонних фахівців медіа-мистецтва, спільно з куратором проведення відбору 10 актуальних різножанрових медіа-проєктів (7 - закордонних та 3 - українських), створення онлайн-експозиції, втілення програми популяризації сучасного мистецтва через використання новітніх технологій, проведення та запис паралельної програми онлайн-заходів (відкриття онлайн-виставки, кураторська екскурсія виставкою, 10 артист-токів з митцями-учасниками, панельна дискусія зі спікерами - фахівцями з медіа-мистецтва). Створюючи виставку, що презентує актуальні мистецькі висловлювання медіа мистецтва в онлайн просторі, ми прагнемо розширити сприйняття суспільством розуміння як медіа форм, так і сучасного мистецтва, одночасно долаючи географічні обмеження та будуючи нові міжнародні зв’язки.
# 2.
ID: 4ICP11-00400
Project name: Спонтанний пошук еврітмії в буденному
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1398397.00
The requested amount from the UCF: 1398397.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Гринцевич Альона Василівна
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Одеса, Київ, Інтернет-трансляція: територія сповіщення мережі Youtube,
Project description: Відео-арт проєкт “Спонтанний пошук еврітмії в буденному” це виставковий кураторський проєкт, який має на меті популяризацію українського мистецтва, включення в сучасний міжнародний контекст мистецьких імен та явищ багаторічних напрацювань українського художника абстракціоніста Володимира Філіппова, що розвинуті в площині медіа-арту. За допомогою сучасних художніх технік на очах у спостерігача-учасника буде відбуватися спонтанне виявлення найкращих ритмічних взаємодій, існуючих в звичайних явищах і в випадкових предметах, що оточують людину кожен момент буття, спостерігаючи в кожному поєднання через квантову структуру світобудови. Результатом втілення проєкту буде створення через очевидні відеограми циклу роздумів про єдність в світі. Результати проєкту буде задокументовано та розповсюдженно на онлайн-платформах.
# 3.
ID: 4ICP11-00618
Project name: Соціо-культурний мультимедійний інноваційний проект “Гея vs Алгоритмічне суспільство”.
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1089622.2
The requested amount from the UCF: 1089622.2
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна Організація “Міжнародний Благодійний Фонд “Арт Спатіум Фаундейшн”
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Івано-Франківськ,
Project description: Проект представить виставку-трилогію з медіа-арт інсталяціями, які в трьох фазах досліджують суспільство в контексті науки, технології та екологічних викликів, аби спонукати до осмислення нової парадигми існування в умовах технологічного розвитку, де хакерські атаки на демократію, здатні вплинути на долі країн та подальший розвиток людства на Землі. Технології буде використано, аби за допомогою візуальної складової проявити цей "розширений" світ задля пошуків синергії та усвідомлення соціальної відповідальності. Завдяки застосуванню коду до активного і реактивного світу навколо нас утворюється нова дигітальна біосфера, що пропонує глядачеві імерсивний досвід, у який ми можемо зануритися, де закодовані як естетичні так так і етичні імпульси.
# 4.
ID: 4ICP11-00748
Project name: Фестиваль сценографії та театрального костюму "Львівське квадрієнале сценографії - 2021. Еволюція через революцію"
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 911050
The requested amount from the UCF: 815050
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Галерея сценографії"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проект має на меті розвиток сценографічного мистецтва та культури в України та його промоція на рівні країни та міжнародному рівні через розвиток комунікаційної та освітньої платформи, майданчику для обміну досвіду театральних художників України та світу у форматі фестивалю сценографії Даний проект відбудеться у форматі фестивалю візуального мистецтва Фестиваль матиме такі частини: 1) Освітня частина, що передуватиме фестивалю “Лабораторія молодого сценографа та режисера” 2) Створення 4 сценографічних просторів на тему “Еволюція через революцію” 3) Експозиція “Історія української сценографії” 4) Вулиця-галерея 5) Міжнародний павільйон 6) Театральний фешн 7) Храм майстер класів 8) Експериментальна експозиція “Територія студентів”
# 5.
ID: 4ICP11-00784
Project name: Виставковий проєкт-дослідження творчості Карла Звіринського «Ліс. Потойбічне»
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1498514.00
The requested amount from the UCF: 1498514.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «КУЛЬТУРНИЙ КОД»
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проєкт «Ліс. Потойбічне» - комплексне дослідження знакового феномена українського мистецтва ХХ ст. – львівської «підпільної академії» Карла Звіринського. проєкт відкриває досі невідомі для широкої аудиторії твори та фотоархіви Звіринського, проводить паралелі в середовищі школи між засновником і його колом та учнями. В рамках проєкту буде проведена мультимедійна виставка в Я Галерея Львів, паралельна програма з лекторіями та дискусійними платформами від фахівців з історії українського мистецтва другої половини ХХ ст., виданий каталог творів та фотоархівів Звіринського з культорологічними есеями. проєкт актуалізує та систематизує для української та світової культури автентичну мистецьку спадщину ХХ ст., переосмислюючи її через ключову для Звіринського тему потойбічного лісу.
# 6.
ID: 4ICP11-01063
Project name: Жіночий дискурс
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 412426.14
The requested amount from the UCF: 412426.14
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад «Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» Чернігівської обласної ради
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Чернігів, Чернігівська область, Україна,
Project description: Сучасне українське мистецтво досі знаходиться на роздоріжжі пошуку себе в світовому контексті. В цій невизначеності ми втрачаємо багато часу на сліпе копіювання трендів, замість підтримки своїх власних митців і поступового розвитку власного культурного продукту. Проект «Жіночий дискурс» є спробою 3-х чернігівських професійних художниць створити комплексний культурний продукт з власної суб’єктивної позиції та виразити своє бачення мистецтва та ролі жінки в ньому. Метою цього проекту є не тільки промоція чернігівських митців у соціокультурному просторі міста, але і створення комплексної взаємодії між авторками та громадою. Ключові завдання: написання авторських творів, проведення персональних виставок, арт-штудії та «artist-talk»-и трьох чернігівських художниць.
# 7.
ID: 4ICP11-01757
Project name: Проект NAЇ . Мистецька виставка художніх творів з використанням доповненої реальності, присвячена видатним українцям.
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1310900
The requested amount from the UCF: 1224710
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація ВІЗІОНЕРИ
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: вся Україна,
Project description: Мистецька виставка проекту NAЇ присвячена видатним українцям. Це перша серія проекту. Всі історичні персонажі намальовані художником та будуть анімовані за допомогою технології доповненої реальності (AR technology). Виставка має на меті ознайомити українців з видатними постатями української історії. А технологія доповненої реальності наддасть можливість поспілкуватися з анімованими персонажами. Після презентації живописних картин, анімації будуть доступні для широкого загалу через безкоштовний мобільний додаток.
# 8.
ID: 4ICP11-01802
Project name: Фестиваль аудіовізуального мистецтва ТЕТРАМАТИКА 2021
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 783833.00
The requested amount from the UCF: 783833.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Мистецьке об’єднання "НУРТ"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Програма Фестивалю аудіовізуального мистецтва ТЕТРАМАТИКА 2021 передбачає виставки, перформанси, майстер-класи, об’єднані темою “Технології та Чуттєве”. Тема є розвитком Фестивалю 2019 року, що був присвячений людському чиннику в технології. Метою проекту є актуалізація українського мультимедійного мистецтва в європейському контексті. Гостями Фестивалю будуть митці з України, країн ЄС та США, ряд робіт буде створено спеціально для Фестивалю. Детальна відеодокументація процесу створення/реалізації інсталяцій, перформансів та майстеркласів послужить дидактичною базою для розвитку новостворених напрямків мистецької освіти в Україні (Новостворена кафедра актуальних мистецьких практик у ЛНАМ та нещодавнє запровадження цілісного комплексу дисциплін пов’язаних із електроакустичною музикою на базі EESEM в ЛНМА)
# 9.
ID: 4ICP11-02148
Project name: Ідеальний світ. Україна
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 971690
The requested amount from the UCF: 971690
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Карпенко Ігор Вікторович
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description:  Фотопроект «Ідеальний світ. Україна» започаткований задля того, щоб у нинішній доволі непростий час, підняти дух та посилити відчуття самоідентифікації нашого народу. Незважаючи на кризові настрої та нестабільність сьогочасного суспільства, автор цього творчого доробку має на меті показати своїх співгромадян як сповнених краси, оптимізму та позитивної енергії людей.  Проект також прагне змінити уявлення світової спільноти про нашу державу та довести, що українці є вільними, сильними та непересічними особистостями, готовими розвиватися та змінювати своє життя на краще.  Цей творчий задум втілюватиметься на території всієї України, він торкнеться всіх сфер діяльності та прошарків нашого суспільства.
# 10.
ID: 4ICP11-02154
Project name: Пiдслуханий музей. Людина
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1108160
The requested amount from the UCF: 1108160
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Волошина Тетяна Андріївна
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: "Пiдслуханий музей. Людина" — це продовження співпраці композиторів та саунд-артистів Олексія Шмурака та Олега Шпудейка з Національним художнім музеєм України. Проєкт передбачає проведення спільно із музейною кураторкою проєкту Оксаною Баршиновою та вокалістами ансамблю Alter Ratio дослідження і творчої роботи заради створення інноваційної (формат саунд-арт-інтервенції) офлайн-виставки "Підслуханий музей. Людина" в залі НХМУ "Художні школи Києва та Одеси", а також онлайн-версії виставки із високоякісними цифровими копіями картин, аудіофайлами і дизайном. В результаті проєкту протягом півроку в НХМУ функціонуватиме офлайн-виставка, а також буде створена і запущена посадкова сторінка (landing page) онлайн-виставки з постійним доступом для глядачів з усіх куточків світу.
# 11.
ID: 4ICP11-02161-2
Project name: У ПОШУКАХ ІДЕНТИЧНОСТІ
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 976380.00
The requested amount from the UCF: 976380.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація Благодійний фонд "Спадщина.УА"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Національний музей Тарас Шевченка, бульвар Тараса Шевченка, 12, Київ, 01004, Київ, Харків, Одеса, Луцьк (локації для презентації видання уточнюються),
Project description: Кураторським проєктом мистецтвознавця Галини Новоженець «У пошуках ідентичності» прагнемо актуалізувати проблему української національної ідентичності в сучасній візуальній українській культурі та винести її у широку аудиторію. В рамках проєкту плануємо проведення у Києві підсумкового виставкового проєкту «У пошуках ідентичності» за участю сучасних митців з материкової України та діаспори; виготовлення та поширення серед культурних інституцій фундаментального однойменного видання, а також проведення активної промоційної оф-лайн та он-лайн кампанії на підтримку концепції #цінуй_національну_ідентичність.
# 12.
ID: 4ICP11-02354
Project name: Павільйон Джерело: Тіла в місті
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1493683
The requested amount from the UCF: 1493683
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Косміна
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Створення унікального проєкту синергії сучасного мистецтва та ревіталізації архітектурної спадщини “Павільйон Джерело: Тіла в місті”, який активує публічну дискусію стосовно екології буття людини у місті за допомогою тривалої виставкової та публічної програми, та прийматиме найширшу аудиторію у режимі 24/7 у самому серці столиці із новітнім підходом до подолання карантинних обмежень для культурної діяльності. Проєкт залучить надбання найкращих зарубіжних практик у репрезентації соціально-орієнтованого мистецтва у публічному просторі, досвід успішних українських кураторів та митців, а також підсилить імідж столиці через залучення до співпраці закордонних авторів. Проєкт підсилить професіоналів та ентузіастів які потенційно зацікавлені в самоорганізованих формах створення нових культурних осередків.
# 13.
ID: 4ICP11-02453
Project name: Серія мультидисциплінарних виставок “Re:consumer”
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 679416.00
The requested amount from the UCF: 679416.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Коваль Надія Василівна
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Дніпро,
Project description: Re:consumer — це серія з 4-ьох крос-секторальних виставок молодих українських художників, що висвітлюють різні аспекти консюмеризму у сучасному світі. Виставки говорять як про глобальні тенденції споживацтва, загострення екологічних, соціальних, економічних площин цього явища, так і про локальні прояви та впливи консюмеризму в Україні. Проект має на меті дослідити та переосмислити ідею споживання, надавши свою художню рефлексію та відкривши поле для дискусій та віднаходження практичних вирішень проблеми. Частиною проекту передбачається освітня онлайн-програма до кожної виставки.
# 14.
ID: 4ICP11-02680
Project name: ”Купуй, вивчай, колекціонуй”
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1407600
The requested amount from the UCF: 1407600
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація ПЕРФЕКТНА АРТ ГРУПА
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Проєкт спрямовано на розвиток українського арт-ринку в умовах динамічних змін, популяризацію сучасного мистецтва та спрощення доступу до нього. Проєкт являтиме собою унікальну для українського ринку онлайн-галерею у вигляді мобільного додатку, що збере сотні робіт українських митців в одному місці. Відтак майданчик дозволить відвідвувати онлайн виставки, ознайомитися з об’єктами мистецтва та придбати їх. Додаток надасть користувачу можливість комунікувати з митцями, знайомитися з їх творчістю, відкривати для себе нові мистецькі простори та отримати доступ до бази молодого українського мистецтва. Також на меті є оптимізація підприємницької діяльності вітчизняних митців, задля подолання кризи, що пов'язана з епідемією та карантинними обмеженнями. Проєкт сприятиме формуванню української ідентичності та створенню позитивного іміджу України та промотуватиме український культурний продукт.
# 15.
ID: 4ICP11-03002
Project name: Виставка Igor Sikorsky. An Impossible Dream
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 933350
The requested amount from the UCF: 933350
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Палій Владислав Ігорович
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна, Нью-Йорк, США,
Project description: Igor Sikorsky. An Impossible Dream – унікальна інноваційна виставка, присвячена видатному винахіднику гелікоптера українського походження Ігорю Сікорському, яка пройде в Українському музеї у Нью-Йорку, США, восени 2021-го року. Виставка складатиметься з архівних світлин, відео, документів, цифрових 3D-моделей літальних апаратів Сікорського та VR-куточку. Метою проекту є промоція та інтернаціоналізація української історико-культурної спадщини, а також створення позитивного іміджу України та українців за кордоном – культурна дипломатія в дії. Результатом проекту стане успішно втілена експозиція, яка викличе міжнародний резонанс серед мистецьких кіл і більш широкої аудиторії, а також встановить Ігоря Сікорського як винахідника саме українського, а не російського походження.
# 16.
ID: 4ICP11-03626
Project name: Епоха змін та перетворень: харківський вимір
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 878801.04
The requested amount from the UCF: 878801.04
Competition type: Individual
Full name of the organization: Харківська обласна фундація "Громадська Альтернатива"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Пропонується створення ескізного дизайн-проєкту експозиції, присвяченої історії Харківщини у ХХ – ХХІ ст. в контексті української державності, яка стане продовженням повнопрофільної експозиції. Основною ідеєю буде дуальна проблема повсякденного життя звичайної людини у вирі навколишніх глобальних суспільно-політичних процесів. Ключовий акцент буде поставлено на житлово-побутових комплексах, що відображають світ пересічної людини у відповідному часі. Це занурить сучасного відвідувача у центр подій, створить передумови для діалогу поколінь задля майбутнього країни. Проєкт має врахувати сучасні вимоги до експозиції: інформаційні технології, інтерактивність, інклюзія, права людини. Передбачено створення проєктної документації з ілюстраціями та відеороликом для наочної демонстраціїї майбутньої експозиції з локаціями, основними експонатами, обладнанням, технічними параметрами. На основі фінальної проєктної документації та презенатційного відеоролику в подальшому буде створено повнопрофільну експозицію.
# 17.
ID: 4ICP11-03952
Project name: Виставка фотографій «Муза пішла дорогою…» пам`яті фотокора Сергія Ніколаєва, який загинув в АТО в 2015 р.
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 271500
The requested amount from the UCF: 271500
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Креативна Україна"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Славутич,
Project description: Проект передбачає організацію та проведення в Києві, та Славутичі виставки фоторобіт Сергія Ніколаєва, талановитого фотохудожника, який загинув в АТО в 2015 році в с. Піски під час відрядження як фотокореспондент газети «Сегодня» - до 5-х роковин загибелі. Проект передбачає також проведення в рамках виставкового проекту в Києві круглого столу: «Журналісти на війні»
# 18.
ID: 4ICP11-04748
Project name: Чутливість. Сучасна українська фотографія
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 2605060.33
The requested amount from the UCF: 1499430.72
Competition type: Individual
Full name of the organization: Державне підприємство “Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал”
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Виставковий проєкт “Чутливість. Сучасна українська фотографія” об'єднає близько 100 визначних фотографічних проєктів та робіт понад 50 авторів, створених протягом останніх 30 років, у цілісній та різнобічній експозиції. Мультискладовість результату має на меті репрезентувати множинність підходів у використанні медіуму фотографії в Україні, проявити взаємозв’язки та взаємовпливи у практиках українських фотографів і художників, а також здійснити комплексне дослідження-зріз у галузі сучасної української фотографії. Комунікація результатів цільовим аудиторіям дозволить актуалізувати значення медіуму в мистецькому контексті сьогодні.
# 19.
ID: 4ICP11-04946
Project name: Модернізація експозиції єдиного в Україні музею українського поета-байкаря Л.І.Глібова в Чорному Острові та її популяризація
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 875276
The requested amount from the UCF: 875276
Competition type: Individual
Full name of the organization: Хмельницька районна асоціація "Світанок"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Хмельницький район, смт Чорний Острів,
Project description: Проект передбачає створення інноваційного культурного продукту - інтерактивної експозиції Літературно-краєзнавчого музею Леоніда Глібова у Чорному Остріві, єдиного в Україні музею українського поета-байкаря. Його реалізація сприятиме збереженню культурної спадщини України та розвитку туристичної привабливості селища Чорний Острів. Історичний музей Леоніда Глібова у населеному пункті існує з 1968 року. Спочатку існування композиції не були концептуально переосмислені, а лише доповнювались. Модернізація та діджиталізація експозицій зробить їх доступними та цікавими для широкої публіки. Створення та наповнення змісту сайту музею та розробка віртуальної екскурсійної програми дозволяють оновити та популяризувати культурний продукт.
# 20.
ID: 4ICP11-05246
Project name: Виставка "Українське кіно 1990-х" (робоча назва)
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 2523564.39
The requested amount from the UCF: 1498158.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Державне підприємство «Національний центр Олександра Довженка»
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Українське кіно 1990-х»​ (робоча назва) — масштабний виставковий проєкт, що охопить одну з найбільш бурхливих та резонансних епох в історії українського кіно — 1990-ті роки. Проєкт прагне репрезентувати ключові етапи та тематичні напрямки українського кінематографа 1990-х років; дослідити десятиліття як в кінематографічному, так і в соціокультурному контексті — в умовах зламу соціального устрою, зміни «правил гри» у всіх сферах життя. Ключовим мотивом виставки стануть теми свободи й незалежності в різних її ітераціях: вільна держава, вільний ринок, вільне падіння. Перебудова, а згодом і здобуття Україною незалежності, відкрили для українського кіно не лише більш вільні виробничі можливості, але й нові естетичні і тематичні напрямки. Виставка, спираючись на фільми, архівні матеріали та свідчення кінематографістів, має на меті створити концептуальну рамку для кінематографічного процесу в Україні наприкінці 80-х — початку 90-х років, виокремити українське кіно цього періоду як важливе, але поки що маловідрефлексоване явище, яке було втрачене для українського глядача через крах кінопрокату в ранніх 90-х; дослідити особливості українського кіно цього періоду, які вирізняють його з-поміж кінопродукції інших радянських і пострадянських республік; простежити надії й сподівання, які проєктувалися в майбутнє в цей переламний період і спробувати зрозуміти, чому далеко не всіх із них ще й досі змогли втілитися в життя. Виставка має стати кінематографічним портретом епохи.
# 21.
ID: 4ICP11-05293
Project name: Суспільство з кіноапаратом: історії візуальних режимів та практик творення в Україні
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1165845
The requested amount from the UCF: 879145
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація “Центр міської історії Центрально-Східної Європи”
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Виставковий проєкт “Суспільство з кіноапаратом: історії візуальних режимів та практик творення в Україні” пропонує поглянути з історичної перспективи на тему витоків масових візуальних практик у другій половині ХХ століття, які пов’язані зі створенням рухомих зображень – домашнього, вернакулярного та аматорського кіно. А також актуалізувати дискусію про візуальні практики і збереження спадщини кіноаматорів сьогодні. В основі проєкту лежить міждисциплінарний підхід, робота з унікальними приватними архівами 8 мм та 16 мм кіноплівок та їх оцифрування, дослідження маловідомого явища кіноаматорства, реалізація мультимедійної виставки та різноформатної публічної програми.
# 22.
ID: 4ICP11-05958
Project name: Віртуальна виставка UkrainianFashion.biz
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 291770.00
The requested amount from the UCF: 291770.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Українська акадумія індустрії моди"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: онлайн,
Project description: Проєкт Ukrainian.Fashion - це віртуальна виставка українських брендів онлайн 365 днів на рік, яка покликана сприяти розвитку української індустрії моди, просування українських торгових марок і дизайнерів одягу, взуття та аксесуарів на міжнародний ринок, знайомити європейську fashion-спільноту а також професіоналів індустрії моди з талановитими українськими дизайнерами та українським культурним продуктом з метою подальшої співпраці.
# 23.
ID: 4ICP11-06084
Project name: Персональна виставка Валерія Басанця — нонконформізм в Одеському художньому музеї.
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1225656.75
The requested amount from the UCF: 1225656.75
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальна установа «Одеський художній музей»
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Персональна виставка Валерія Басанця, одного з яскравих представників одеського нонконформізму — є продовженням виставкових проектів Одеського художнього музею присвячених українському мистецтву ХХ століття. Починаючи з проекту “Спецфонд: репресоване мистецтво”, що відкрив діалог історією про український модернізм та травматичний досвідом репресій продовжуючи виставками “Ексгумація. мистецтво соцреалізму” та “Суворі та стильні” (присвяченої мистецтву шістдесятих). Це також можливість продовжити діалог про опозицію офіційного та неофіційного мистецтво радянських часів. Мета виставки — дослідити складний історичний досвід неофіційного українського мистецтва радянських часів через оптику персональної виставки Валерія Басанця. Одним із міфів українського мистецтва є міф про одеських нонконформістів. Беручи за основу життєвий та художній шлях Валерія Басанця, який є одним з найяскравіших та разом з тим і наймалодослідженних митців цього руху, проект має на меті показати наскільки відрізняється міф нонкорфізму від історичних реалій. Не дивлячись на вагомий внесок в історію українського мистецтва за весь життєвий шлях у Валерія Басанця було жодної персональної виставки. Він є живим свідком цілої епохи та участником культурного явища, яке є одним з найменш досліджених феноменів культури. Цей виставковий проект є можливістю залучити широку аудиторію до обговорення та рефлексії над складним історичним явищем нонконформізму.
# 24.
ID: 4ICP11-06170
Project name: Етно-коляда
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1280796
The requested amount from the UCF: 1280796
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Патока Леся Ігорівна
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: “Етно-коляда. Сучасна подача культурних кодів” – це масштабний проєкт, що має на меті переосмислити культурно-етнічні українські традиції та показати нетривіальний сучасний візуал українського фольклору. Метою проекту є показати унікальність спадщини, та довести як сучасно і модно це може виглядати у сьогоденні. В основі концепції проекту лежать шість старовинних українських обрядів, що входять до зимового циклу календарних свят: Вечорниці, СВЯТ ВЕЧІР, РІЗДВО, ВЕРТЕП, МАЛАНКА, ВАСИЛЯ/НОВИЙ РІК.
# 25.
ID: 4ICP11-06211
Project name: Культурний карантин
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1186394.00
The requested amount from the UCF: 886394.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Кучеренко Євген Григорійович
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Культурний карантин - проект в якому приймуть участь митці з східної України. Вони будуть створювати картини які будуть присвячені медичним працівникам які захищають по сьогоднішній день нас від COVID-19
# 26.
ID: 4ICP11-06526
Project name: Сучасне мистецтво - квантовий світ думок
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 635510.00
The requested amount from the UCF: 635510.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Ключове слово"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Зміни в соціальних процесах, які спричинені розвитком технологій і підсилені всесвітньою пандемією, ведуть до скорочення робочих місць. Це спричиняє підвищення вимог на ринку праці. Відчувається гостра необхідність у нових методах створення оригінального контенту. Схожих алгоритмів не існує через брак даних і постійну мінливість. Причинно-наслідковий зв'язок мислення не здатен впоратись із сингулярністю часу. Вирішення однієї задачі потребує безліч логік з різних галузей, взаємодіючих в єдиному циклі. У людей креативних професій виникає гостра потреба у джерелі нових знань та ідей, що надає можливість бачити безліч можливих варіантів. В цьому і полягає компетенція сучасного мистецтва, яка, зокрема, буде представлена на онлайн виставці.
# 27.
ID: 4ICP11-06580
Project name: ДНК Української вишивки авангарду – «живопис голкою».
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1348940.00
The requested amount from the UCF: 1348940.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Петренко Ірина Вікторівна
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Запропонований проект спрямований на популяризацію унікального, але маловідомого українського мистецького феномена співпраці художників авангарду і українських народних майстрів початку ХХ сторіччя. Проект передбачає відтворення українських «вишивок авангарду» у цифровому форматі, проведення лекцій, воркшопів, презентації створенного онлайн музею, в якому буде представлена комплексна інформація про цей культурний феномен, який народився в результаті синергії живопису і вишивки. Проект донесе до українських і зарубіжних митців та усіх зацікавлених сторін зміст цього унікального українського явища та заохотить професійні мистецькі спільноти використовувати ці здобутки у своїй творчості.
# 28.
ID: 4ICP11-07175
Project name: Historia magistra vitae est. Наша Державність
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 890609.10
The requested amount from the UCF: 844089.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський історичний музей"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Інтерактивний проект, який передбачає ознайомлення із основними етапами державотворення України. Відвідувачі зможуть у ігровій формі відтворити модель держави апелюючи до власного досвіду.
# 29.
ID: 4ICP11-07480
Project name: Закарпаття в красках
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1327822.00
The requested amount from the UCF: 1327822.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Іршавщина»
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Закарпатська область,
Project description: Проєкт «Закарпаття в красках» полягає в залученні художників Закарпаття в серії пленерів, які відбудуться в знакових місцях регіону. Художниками на полотнах буде зображено сучасний побут, зайнятість населення, архітектура, природа тощо. Буде проведено інформаційну компанія з висвітленням роботи художників, пропаганда художнього мистецтва та ознайомлення із цікавими місцями Закарпаття з метою покращення їх туристичної привабливості. Між художниками буде підписано меморандум про співпрацю. Закінченням проєкту стане виставка художніх робіт (картин), яка буде подорожувати музеями, галереями та виставковими залами «Срібної землі».
# 30.
ID: 4ICP11-25363-2
Project name: Iнсталяцiя «МАВКА» - ЗЕЛЕНА ГАЛЕРЕЯ твору Лесі Українки.
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1404000
The requested amount from the UCF: 1400000
Competition type: Individual
Full name of the organization: КАРНАЛЛI МIЖНАРОДНА МЕДIА КОМПАНIЯ
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: КИЇВ,
Project description: Iнсталяцiя «МАВКА» -арт-об'єкт твору Лесі Українки. ЗЕЛЕНА ГАЛЕРЕЯ «МАВКА»-зі словами «Ні! Я жива! Я буду вічно жити!Я в серці маю те, що не вмирає»? 2021 рiк - це 150-річчя з дня народження Лесі Українки.Виставкова конструкцiя 3д зеленої галереї «МАВКА» розташована як концептуальне оновлення художнього мистецтва на территорiї музею,парку,озера та взаємодiє з архітектурою . За допомогою малих форм проектування кадрiв твору –це i є новий вид нової хвилI мистецтва. .Розробка проекту має каркасну структуру ,яка лягає на будь-яку територію i планування зеленої территорii. ЗЕЛЕНА ГАЛЕРЕЯ «МАВКА» - новий алгоритм, запрограмований на створення відеоарту як імпульсу до творчого. Перетасувавши значення та жанри, людству намагаються придумати принципово нове. Найважливішим нововведенням у нашому житті є зростаюча роль алгоритмів iсторичних творiв та 3д технологiй. Ми можемо перенести виставку у світові галереї та обьеднати з iншими галереями . Ми плануємо показати паралель між машинною технологією,скульптуро та iсторiєю, враховуючи вибуховий розвиток технологій, а також галас навколо машинного навчання і нейронних мереж.Скульптурні інталляціі як герої твору «Лісової пісні» Лесi Українки знайомлять аудиторію з екстер'єрними формами зеленого ландшафту ,який носять пiзнавально-культурний характер.
# 31.
ID: 4ICP11-25920
Project name: "Дифузія"
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 591143.80
The requested amount from the UCF: 591143.80
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Музей сучасного українського мистецтва Корсаків"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків, Черкаси, Дніпро, Херсон, Бердянськ, Вінниця, Маріуполь, Хмельницький,
Project description: Мета проєкту: Показати талановитість, автентичність та унікальність творчого потенціалу нації. Висвітлити особливості генези українського мистецтва. Суть проєкту – до тридцятиріччя Незалежності України провести 30 виставок сучасного українського мистецтва у всіх регіонах України. Основні завдання проєкту: • Зростання доступності сучасного національного мистецтва для кожного жителя України • Збільшення аудиторії його поціновувачів у нашій державі, а також за її межами • Інтелектуальне та естетичне збагачення відвідувачів музеїв та галерей через переосмислення та рефлексію сучасних трендів у мистецтві • Сприяння у розвитку мистецтва у різних регіонах України, через презентацію творчих пошуків провідних сучасних українських художників • Посилення взаємодії між музейними інституціями та досягнення синергетичного ефекту від співпраці, задля інтенсифікації розвитку культури української нації. • Створення дискусійної платформи для розвитку національного діалогу в контексті світової культури.
# 32.
ID: 4ICP11-26210
Project name: 25
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 478780
The requested amount from the UCF: 478780
Competition type: Individual
Full name of the organization: Молодіжна громадська організація “Мистецьке об’єднання “Людина, що грає
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Темою виставки «25» є оприявлення історії створення та функціонування першої в Україні муніціпальної галереї, що знаходиться у Харкові. Муніципальна галерея була відкрита в грудні 1996 року. Даний виставковий проект зосереджує увагу глядача саме на історії галереї, основних подіях та виставках, які вдалось створити за 25 років роботи. ХАРКІВСЬКА МУНІЦИПАЛЬНА ГАЛЕРЕЯ – сучасна платформа для творчих і соціально-культурних ініціатив художників, кураторів і активних участників художнього руху Харкова, яка за роки свого існування стала не від’ємною часткою арт-процесу України. Основний напрямок діяльності — робота з сучасними українськими художниками.
# 33.
ID: 4ICP11-26400
Project name: ARTUP ПЛАТФОРМА, ЩО ОБ’ЄДНУЄ МИСТЕЦТВО, МОДУ ТА ДИЗАЙН
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1354600
The requested amount from the UCF: 1354600
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГО "Щербенко АРт Центр"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, вся Україна,
Project description: ArtUp - платформа, яка об’єднує сучасне мистецтво, моду та дизайн. Тут представлена ексклюзивна колекція предметів мистецтва, дизайнерських меблів, декору та текстильних виробів від українських митців та дизайнерів. ArtUp — це мистецькі колаборації, з яких народжуються творчі продукти. Проєкт створений кураторкою Щербенко Арт Центру — Мариною Щербенко.
# 34.
ID: 4ICP11-26414
Project name: «30 міфів України. Гібридна війна»
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 2199207.98
The requested amount from the UCF: 1487908.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватне підприємство "Піар Мюзік"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,, Полтава,, Харків,, Запоріжжя,, Дніпро,, Миколаїв,, Одесса,, Кропивницький,, Чернігів,, Черкаси,
Project description: Мета проекту: Розвінчання 30 головних міфів гібридної війни про Україну. Збільшити кількість споживачів культурного продукту, залучення до споживання культурного продукту нових аудиторій; впровадження нових в Україні, але апробованих у світовій практиці підходів до розвитку культурної самосвідомості та історичної самоідентичності нації. Завдання: Довести, через призму реальних фактів – що тоді було набагато гірше ніж зараз. І за 30 років незалежності, насправді Україна зробила великий крок у перед і по підвищенню рівня життя громадян і по розвідку в усіх сферах. Наочно продемонструвати здобутки Незалежності, порівняти їх з Радянським минулим та розвінчати міфи «руського миру».
# 35.
ID: 4ICP11-26440
Project name: Тонка Червона Лінія
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1479528
The requested amount from the UCF: 1479528
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГО "Добропільський центр молоді "ДОБРО"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Добропілля, Донецька область, Бухмут, Донецька область, Маріуполь, Донецька область,
Project description: Дослідження та презентація феномена найновітнішого сучасного мистецтва Східного регіону України, ініційованого подіями 2014 року, повстанням на Майдані, війною на Донбасі та пов’язаними з війною міграційними процесами на прикладі групи запрошених куратором художників-нео-експресіоністів, створення загальної експозиції- інноваційного виставкового продукту, який буде презентовано в регіоні (Бахмут, Краматорськ), та в Київі і в подальшому- в Європі (Бельгія,Німеччина), та ініціювання засновання Художнього Центру Східного региону України.
# 36.
ID: 4ICP11-26456
Project name: Сучасна інтерактивна музейна експозиція «Українські рятівники та Праведники народів світу»
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 231330
The requested amount from the UCF: 228890
Competition type: Individual
Full name of the organization: МУЗЕЙ "ПАМ'ЯТЬ ЄВРЕЙСЬКОГО НАРОДУ ТА ГОЛОКОСТ В УКРАЇНІ"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Дніпро,
Project description: Україна є однією із найбільших країн світу за кількістю Праведників народів світу – людей неєврейського походження, які з ризиком для свого життя рятували та надавали допомогу євреям – жертвам нацистського геноциду. Саме сучасна інтерактивна музейна експозиція «Українські рятівники та Праведники народів світу» з додаванням необхідної мультимедійної інтерактивної компоненти може бути майданчиком, який у доступній формі та водночас на високому науковому рівні, ознайомлюватиме максимально широку аудиторію відвідувачів із відповідною сторінкою минулого нашої країни, сприятиме міжетнічному діалогу та відходу від міфологізованого погляду на період Другої світової війни в Україні.
# 37.
ID: 4ICP11-26834
Project name: ІІІ Бієнале артистичної фотографії «Українська художня фотографія – 2021»
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1497000.00
The requested amount from the UCF: 1497000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа - підприємець Котлярчук Андрій Сергійович
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Виставковий проект ІІІ Бієнале артистичної фотографії «Українська художня фотографія – 2021» покликаний дослідити розвиток української фотографії в наш час, популяризувати фотографічне мистецтво серед колекціонерів, ввести в обіг фотографію, як арт-об’єкт.
# 38.
ID: 4ICP11-26892
Project name: AMUSEUM: Відкрите мистецтво
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1472770.00
The requested amount from the UCF: 1472770.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: АМУЗЕУМ
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Бахмут, Сєвєродонецьк,
Project description: Проект "AMUSEUM: Відкрите мистецтво" передбачає створення пересувної виставки-інтервенції до міського простору. Виставка присвячена українському класичному мистецтву під назвою "Відчуття дому" і буде сприяти популяризації українського мистецтва та колекцій українських музеїв. Для створення виставки будуть використані сучасні технічні засоби та архітектурні рішення. Початкове розміщення виставки планується в містах Бахмут та Сєвєродонецьк. Зважаючи на те, що виставка є мобільною, надалі можливе її розміщення в інших населених пунктах України, чиї адміністрації виявлять зацікавлення.
# 39.
ID: 4ICP11-27063
Project name: Міжмузейний виставковий проєкт "Катерина Кричевська-Росандіч. Дороги. Straßen. Roads"
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 892696.50
The requested amount from the UCF: 892696.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СВІТОВИХ УКРАЇНЦІВ "ДІАСПОРА"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Дослідницький міжмузейний виставковий проєкт до 95-річчя з дня народження видатної мисткині та меценатки Катерини Кричевської-Росандіч (Україна-США), що представляє в офлайн, онлайн та мультимедійному форматі широку ретроспективу життя та творчості художниці, мистецьку спадщину та архівні матеріали з кількох музеїв та приватних колекцій. Офлайн (з мультимедійною складовою) виставки в Музеї української діаспори та Київській національній картинній галереї, онлайн виставка на фейсбук-сторінці Музею української діаспори та мультимедійні виставки в щонайменше чотирьох музеях України, а також перше науково-мистецьке видання про мисткиню дозволять цілісно дослідити життя та творчість художниці, розкрити маловідомі сторінки історії ХХ століття, віддати прижиттєву шану мисткині та меценатці та повернути в вітчизняний контекст українську спадщину, створену в еміграції.
# 40.
ID: 4ICP11-27064
Project name: Виставковий проєкт «Духовна велич: меморії видатних українців. Наукова реставрація" до 30-річчя Незалежності України
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1415223.00
The requested amount from the UCF: 1415223.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Національний науково-дослідний реставраційний центр України
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Виставковий проєкт «Духовна велич: меморії видатних українців. Наукова реставрація» до 30-річчя Незалежності України вперше надасть ексклюзивну можливість представити відреставровані речі, що належали знаним українцям, які своїм життєвим подвигом, політичною, творчою, науковою діяльністю зробили неоцінений внесок в історію України. Виставка також розповість про подвижницьку працю художників- реставраторів, які врятували ці раритети, що є актуальним для вирішення нагального питання: відродження культурної спадщини українського народу. Експозиція включатиме понад 200 музейних предметів з 40 музеїв країни, досліджених, відреставрованих в Національному науково-дослідному реставраційному центрі України. Підсумком проєкту стане ілюстрований каталог про видатні історичні постаті та відреставровані меморіальні речі; слайд-шоу про українських реставраторів, кураторські екскурсії, майстер-класи тощо.
# 41.
ID: 4ICP11-27443
Project name: Створення арт-галереї Solonair-museum
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1109370.00
The requested amount from the UCF: 1109370.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Фонд культурної спадщини "Оберіг"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: смт. Вишнівець Кременецького р-ну Тернопільської обл.,
Project description: Кураторський проект ставить собі за мету створити арт-студію та художню галерею робіт сучасного українського художника Миколи Солонера (Матусевича Миколи Миколайовича) у приміщенні Вишневецького палацово-паркового комплексу ХVІІ-ХVІІІ століть - пам'ятки культури національного значення, об'єкту Національного заповідника "Замки Тернопілля". Микола Солонер - автор нового стилю в мистецтві за назвою "пазлфаунізм", який більше 20 років проживає і творить у Великобританії, де став визнаним у мистецьких кругах, брав участь у низці світових художніх бієнале та виставках і має на меті виступити куратором виставки своїх робіт, керівником арт-студії для молоді та перевезти свої роботи на Україну.
# 42.
ID: 4ICP11-27525
Project name: Кроссекторальний артпроєкт «Історія еротизму»
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 999000
The requested amount from the UCF: 999000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійний фонд «Фундація літературних ініціатив»
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Львів,
Project description: «Історія еротизму» – артпроєкт про сутність і сенси еротизму в мистецтві й суспільному бутті. Фотограф і психоаналітик Юрій Ковальчик досліджував цей феномен багато років. Через призму аналогової фотографії він створив фотоісторію однієї моделі, яку фотографував понад 15 років. Благодійний Фонд «Фундація літературних ініціатив» спеціалізується на кроссекторальних проєктах. Таким чином визріла артподія на перетині різних мистецтв: фотографії, перфоменсу й літератури. «Історія еротизму» – це й назва філософської праці Жоржа Батая (1897-1962), філософа, теоретика мистецтва, письменника, чиї твори стали підвалинами сучасної європейської гуманітаристики. Книга вперше вийде в українському перекладі Івана Рябчія з передмовою наукового редактора, соціального психолога Олега Покальчука.
# 43.
ID: 4ICP11-27608
Project name: Музей цікавої науки "ЕВРІКА"
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1500000
The requested amount from the UCF: 1500000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Онищак Оксана Вікторівна
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: м.Хмельницький, Хмельницька область,
Project description: Придбання нових експонатів в діючий музей цікавої науки, що надасть змогу покращити додаткові освітні послуги для школярів та збільшить туристичну привабливість міста.
# 44.
ID: 4ICP11-27681
Project name: Секрети давніх полотен
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 506492
The requested amount from the UCF: 1500000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Відділ культури та туризму Срібнянської селищної ради
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: смт Срібне, Чернігівської області,
Project description: Ткацтво – одне з найдавніших ремесел в Україні. Поряд з добре відомими осередками ткацтва на території Срібнянщини Чернігівської області існувала Дігтярівська фабрика ім. 8 Березня. На сьогодні вона припинила свою діяльність, але на території громади на цей час живуть і працюють майстри, що володіють елементом нематеріальної культурної спадщини «Дігтярівське ткацтво». Ця техніка відрізняється особливим способом переплетення ниток та клітчастими узорами, присутніми майже в усіх виробах. Проект має на меті зберегти і популяризувати цю унікальну техніку ткацтва через виставкову діяльність, організацію майстер - класів для того, щоб відвідувач став активним учасником процесу виготовлення ткацького виробу.
# 45.
ID: 4ICP11-28131
Project name: Культурна спадщина як символ єдності
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1499900
The requested amount from the UCF: 1499900
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська Органiзацiя Посольство Художникiв
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Харкiвська область,
Project description: Вiдновлення iсторичних пам’ятникiв Харкiвської областi, наразi перебуваючих у повному занепадi, що вiдображують усе багатство й рiзноманiтнiсть культурної спадщини краю; а також створення нових скульптур - символiв нацiональних меншин, що населяли чи населяють Слобожанщину. Проект покликаний підтримати національні меншини, що є часткою багатонаціонального населення Харківщини, iнiцiювати дiалог культур, сприяти фокусуванню увагу громад на єдності та силі спільних зусиль, сприяти формуванню української ідентичності. Результатом виконання проекту стане виставка скульптур на найбільшій площi Європи - Майдані Незалежностi у Харковi. Сталість проекту полягає в подальшому встановленні скульптур на території ОТГ по всій області, що будуть символізувати єдність суспільства і популяризувати мистецтво усіх причетних націй.
# 46.
ID: 4ICP11-28375
Project name: Вохра
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 179190.00
The requested amount from the UCF: 159190.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Центр сучасного мистецтва
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Івано-Франківськ, Івано-Франківськ,
Project description: Виставка плакатів українських ілюстраторів на основі творів Олега Лишеги, як знакової постаті в українській літературі, поезії, а також як вихідця з Івано-Франківщини, про творчість якого ще не все сказано. Також створення своєрідних альбомів, щоб вся глиба проробленої роботи не залишилась тільки в стінах галереї, а також потрапила в маси і була певним носієм цього творчого доробку, адже вага, глибина, а не банальність, унікальність, в не вседоступність — ось що таке висока поезія Лишеги.
# 47.
ID: 4ICP11-28428
Project name: Імерсивний світ Тараса Шевченка
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1495420.00
The requested amount from the UCF: 1465420.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація "Перший благодійний театральний фонд"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Одеса (відвідувачі офлайн-виставки, презентація проекту), Київ (презентація проекту, доступ до ЗД-туру виставкою онлайн), США, Повтхан, Штат Вірджинія (презентація проекту, доступ до ЗД-туру виставкою онлайн), Канада, Торонто (презентація проекту, доступ до ЗД-туру виставкою онлайн),
Project description: Проект передбачає створення імерсивної офлайн-виставки “Імерсивний світ Тараса Шевченка” в м.Одеса та віртуального виставкового 3Д-Туру, доступного для перегляду з будь-якої точки світу. Проект спрямований на впровадження новітніх підходів у виставкову діяльність та орієнтований на просування іміджу України як інноваційної країни, що має культурні цінності світового рівня та успішно опановує сучасні цифрові формати їх презентації. Мета проекту – актуалізувати творчий спадок Т.Г.Шевченка у сьогоденні та завдяки технологіям імерсивної виставки познайомити українців та представників української діаспори у США, Канаді з творчістю Шевченка. Вперше в історії України буде створена імерсивна виставка, котра допоможе глядачу поринути у ментальний світ Тараса Шевченка, зрозуміти його світогляд та психологію.
# 48.
ID: 4ICP11-28460
Project name: Візульно-просвітницький проєкт «Культ Парсуни»
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1486333.50
The requested amount from the UCF: 1486333.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР В УКРАЇНІ"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Україна, м.Київ,
Project description: Візульно-просвітницький проєкт «Культ Парсуни» - проєкт для популяризації митців України з різних галузей та жанрів, визначених персон культури, шляхом створення 30 фотопортретів, 30 відеопортретів, інтернет-платформи та організацію сучасної експозиції (онлайн та офлайн) фотопортретів для формування української ідентичності.
# 49.
ID: 4ICP11-28487
Project name: Український Фотофонд/Архів українського інституту фотографії
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1000000
The requested amount from the UCF: 1000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “Букша”
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Територія всієї України та зарубіжжя,
Project description: Метою магістрального проєкту “Український Фотофонд/Архів Українського інституту фотографії” є візуальні та текстуальні дослідження, оприявлення, архівація й публікація творчого доробку, інтерв'ю, визначних фотографів, культурних явищ, що сформували або формують історію українського мистецтва. Український Фотофонд (Ukrainian Photo Foundation) — це дослідницька, комунікативна публічна платформа на якій будуть опубліковані мистецтвознавчі дослідження провідних українських дослідників фотографії, що стануть науковою інтерпретацією фотографічних практик українських митців. Науковий доробок створений на платформі Ukrainian Photo Foundation розробляється як фундамент для майбутньої організації — Українського інституту фотографії (Ukrainian Institute of Photography), ціллю та результатами роботи якого є дослідження фотографічного спадку, розвиток та підтримка фотомистецтва, налагодження культурних зв'язків з національними й міжнародними інституціями та популяризація українського мистецтва закордоном.
# 50.
ID: 4ICP11-28571
Project name: «Тонка лінія. Українська сучасна друкована графіка»
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1271220
The requested amount from the UCF: 1271220
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Підгайна Катерина Ігорівна
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Торонто, Канада,
Project description: Проведення виставки сучасної української друкованої графіки з метою підвищення культурного та мистецького іміджу України, інтеграція українського мистецтва у міжнародний контекст через цілісний потужний медіум друкованої графіки. Залучення місцевого населення та діаспорського кола до знайомства з українським мистецтвом, підвищення його цінності.
# 51.
ID: 4ICP11-28629
Project name: Всеукраїнський живописний культурно - креативний простір «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ»
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1082997.20
The requested amount from the UCF: 1082997.20
Competition type: Individual
Full name of the organization: ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ГАЛИЧИНИ"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: місто Львів, / Львівська область /, смт. Славське / Львівська область /, смт. Сколе / Львівська область / Національний природний парк «Сколівські Бескиди», м. Коломия, / Івано - Франківська область /,
Project description: Всеукраїнський мистецько живописний культурно - креативний простір «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ» включає в собі синтезований підхід до інноваційних навчальних методик спільної комунікації дорослих та дітей, мистецьких та освітніх практик. Проєкт передбачає залучення досвідчених митців та викладачів вищих навчальних закладів освіти та культури, серед яких народні й заслужені художники Львівщини, Тернопільщини, Івано - Франківщини й Закарпаття та дозволяє створити новітній підхід у вихованні творчої молоді / студентів мистецьких вузів, талановитої молоді … / та дозволить дітям з обмеженими можливостями інтегруватися в навчально - мистецький процес. «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ» - це синтез у новому підході виховання творчої молоді нашого регіону через проведення мистецького пленеру, лекцій, майстер - класів, воркшопів, виставки. • Організація та проведення всеукраїнського мистецького живописного культурно - креативного простору «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ» у місті Львів та смт. Славське, смт. Сколе / Львівської області /. • Провести 10 творчих зустрічей / лекцій / з митцями; • Провести пленер в Карпатах; • Провести 10 майстер - класів та воркшопів з митцями; • Провести виставку живописних робіт у м. Львів та м. Коломия - де поряд із знаними митцями будуть виставлені роботи молодих живописців; • Успішна реалізація проєкту в цілому, промоція всеукраїнського мистецько живописного культурно - креативного простору «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ» в культурному просторі України; • Успішна Промоція діяльності проєкту; • Написання не менше 4 мистецьких статей / арт - критик /; • Проведення фото та відео фіксації всеукраїнського мистецько живописного культурно - креативного простору «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ».
# 52.
ID: 4ICP11-28636
Project name: Пантеон
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 498500
The requested amount from the UCF: 498500
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТ ГАЛЕРЕЯ ВСЕСВІТ"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета проекту - відкрити для сучасних українців та світу красу прадавніх символів, що використовувалися на території сучасної України з 5 століття нашої ери. Розкрити символічний звязок наших сучасників та їх предків. Проект присвячений до 30-річчя незалежності України
# 53.
ID: 4ICP11-28817
Project name: Прості обличчя непростої історії
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 690138.00
The requested amount from the UCF: 690138.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійний фонд "Суспільні ресурси та ініціативи"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Чернівецька область,
Project description: Ідея проєкту є розвитком культурологічної ініціативи Фонду «Прості обличчя непростої історії», яка працює на «олюднення» історії громад Чернівецької області і побудову порозуміння в поліетнічному регіоні. Поштовхом до проекту послужила історія бабусі нашого колеги Єлізабет Кіцак. Вона народилася в Австро-Угорщині, вийшла заміж в Румунії, працювала в СРСР, а померла в Україні, при цьому весь час проживаючи у рідному селі. Змінювалися кордони, закони, державні мови і звичайним людям довелося жити в період цих змін. Ми пропонуємо вивчати історію краю не лише через підручники та біографії відомих постатей, а й через долучення кожної людини, яка має сімейний фотоальбом і береже сімейні історії.
# 54.
ID: 4ICP11-28865
Project name: Проведення 2-го спільного художньо-фотографічного пленеру "Рідне Рівне"
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 783100.00
The requested amount from the UCF: 698100.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація "Фонд Олексія Муляренка"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Рівне, Рівненська область, Україна,
Project description: Проект має на меті привернути увагу рівнян і гостей до краси міста Рівне, до його візуального контенту, розкрити місто Рівне в незвичних візуальних ракурсах і образах, створити нову айдентику міста через проведення обєднаного пленеру 30ти художників і фотохудожників “Рідне Рівне” влітку 2021 року. Мистецькі твори, які будуть створені в результаті даного пленеру будуть експонуватись на вуличних інсталяціях міста, у виставковій залі Рівненської обласної Національної спілки художників України та після оцифрування будуть доступні в онлайн галереї "Рідне Рівне" в мережі Інтернет.
# 55.
ID: 4ICP11-28873
Project name: “Архітектурна спадщина Вінниччини”
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 510515
The requested amount from the UCF: 510515
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська органзація "Бюро інституційного розвтку"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Вінниця та Вінницька область, Україна,
Project description: Проект “Архітектурна спадщина Вінниччини” має на меті створення культурних продуктів: колекція картин та фото-відео матеріалів “Архітектурна спадщина Вінниччини” (двадцяти п'яти архітектурних споруд на території м. Вінниці та області) для промоції історико-культурної спадщини Вінниччини та створення позитивного іміджу України та українців через проведення виставки (офлайн) та демонстрації культурних продуктів онлайн. В рамках реалізації проекту планується: провести відбір 20 молодих митців; провести навчання для них у техніці Скетчингу; здійснити виїзди на пленер для замальовки об'єктів архітектурної спадщини Вінниччини, фото і та відеозйомки цих споруд; створити культурний продукт: колекція картин “Архітектурна спадщина Вінниччини”, буклет виставки з описом архітектурних споруд, авторів картин та фото робіт митців, набір подарункових листівок архітектурних споруд, відеоролик “Архітектурна спадщина Вінниччини”; провести промоцію історико-культурної спадщини; провести виставку картин та фото- відеоматеріалів;
# 56.
ID: 4ICP11-28918
Project name: Створення мультимедійної експозиції у постійно діючій виставці електрогітар в"Universum Meseum" з можливістю онлайн перегляд екскурсій
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1500000
The requested amount from the UCF: 1500000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Універсум Гітарс"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Коротка інформація про проект - На території ВДНГ, в квітні цього року, розпочне свою діяльність унікальний простір «Universum Hall». Однією із складових частин цього простору буде постійно діюча виставка гітар - «Universum Museum». Виставка гітар розкриває історію гітар від моменту їх виникнення і закінчуючи сучасними музичними інструментами. Поряд із культовими американськими музичними інструментами головний акцент виставки, націлений на історію створення музичних інструментів в країнах Євразії, а також в Україні, в період 1950 – 1990 років і до сучасних українських інструментів. Реалізація проекту дозволить підвищити інтерес відвідувачів до історико-культурної спадщини, а можливість онлайн екскурсій дозволить відвідувати виставку бажаючим із різних частин Світу та людям із обмеженими можливостями.
# 57.
ID: 4ICP11-28993
Project name: "Digital-art інсталяція та виставка «Величні Жебраки. Поза зоною комфорту»
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1470872.00
The requested amount from the UCF: 1470872.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Міщенко Валентина Вікторівна
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт "Digital-art інсталяція та виставка «Величні Жебраки. Поза зоною комфорту» — непересічне художнє візуальне звернення до замовчуваного і «незручного» аспекту життя нашого суспільства — до теми жебрацтва та безпритульництва, а також до смерті в злиднях, що траплялося навіть з видатними творчими особистостями… Рембрандт, Вермеєр, Ван Гог, Модільяні.
# 58.
ID: 4ICP11-29009
Project name: Коріння незалежності
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1454052
The requested amount from the UCF: 1454052
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю Меджик Інновейшнз
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт «Коріння Незалежності» - це мультимедійна інсталляція, яка розповідає про прогресивні та інноваційні події та факти незалежної України.
# 59.
ID: 4ICP11-29224
Project name: Коріння Нації
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1500000.00
The requested amount from the UCF: 1498290.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Кукурудз Олена Володимирівна
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Створення онлайн галереї та проведення фотовиставки комплексів автентичного українського вбрання покликане показати справжню красу, справжнє духовне багатство нашої землі, розширити кордони України її культурою, викликати глибоку любов до своєї землі, народу, історії, пращурів, традицій українського народу, поливати коріння дерева життя для процвітання наших майбутніх поколінь.
# 60.
ID: 4ICP11-29261
Project name: Етнічність всередині
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1033400
The requested amount from the UCF: 1033400
Competition type: Individual
Full name of the organization: Центр громадських ініціатив "Ідеї змін"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation:
Project description: Проект візуального мистецтва “Inside the Ethno" – онлайн-виставка фотографій у стилі фейс-арту на основі орнаментики української вишивки, а також серія відеоінтерв'ю про героїв проекту – митців та громадських активістів, які є амбасадорами української культури та сприяють розвитку громадянського суспільства. Бути українцем важливо, перш за все, всередині. Це внутрішнє бажання людини бути частиною своєї нації, яке визначається не наявністю вишиванки, а діяльністю людини, її проявом у суспільному житті. Проект “Inside the ethno” – це спроба змінити точку зору на національну атрибутику із зовнішньої на внутрішню, пошук істинної мотивації людини проявляти себе частиною нації.
# 61.
ID: 4ICP11-29292
Project name: Організація інноваційного виставкового проєкту з представлення української шрифтової культури (неймінг проекту у розробці кураторською групою)
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1515973.00
The requested amount from the UCF: 1470973.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Державне підприємство “Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім”
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Ідея проєкту - активізувати роль шрифтової культури як важливої частини сучасної глобальної візуальної культури. Мета проєкту - стимулювати розвиток шрифтової галузі через створення нового простору, застосування інноваційних практик задля активізації професійного середовища, підвищення рівня шрифтової культури та збереження національної шрифтової спадщини. Великий виставковий проєкт буде реалізовано у двох формах - офлайн і онлайн, та збагачено важливими складовими: теоретичною та фестивальною програмами, створенням інноваційної інтернет-платформи. Результатом стане створення нових можливостей для взаємодії шрифтових дизайнерів, дослідників шрифтової культури, видавців, урбаністів та широких аудиторій, започаткування руху зі збереження та оцифровування історичних шрифтів, створення сучасної платформи-архіву для систематизації, зберігання та презентації актуальної шрифтової спадщини.
# 62.
ID: 4ICP11-29310
Project name: УКРАЇНА: історія 50 визначних особистостей
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 511010
The requested amount from the UCF: 511010
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підпритємець МАРКОВА МАРІАНА ВАЛЕНТИНІВНА
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: по всій територїі України та мережа Інтернет,
Project description: Виставковий проєкт на честь 30 річниці Незалежності України. Історії видатних українців та українок, які втілили у життя свої мрії й поклик життя. Віддані своїй справі, патріотичні, волелюбні, талановиті, сміливі, винахідливі, вони зробили неоціненний внесок у розвиток України. На виставці буде представлено бiографiї 25 українців і 25 українок, які допомогли й допомагають нашій державі бути. Бути на мапі, на Землі, в культурі й науці. Це не просто експозиція з фото, фактажем і датами — виставка розкаже історії людей, розкриє їхню мету життя, покаже, як представниці й представники різних соціальних верств, народжені в різних містах і навіть країнах, з різним станом здоров’я й різними статками йшли за покликом своєї душі. І навіть якщо за життя вони не були визнані, зараз ми пам’ятаємо про них і шануємо.
# 63.
ID: 4ICP11-29332
Project name: Відображення
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1437643.80
The requested amount from the UCF: 1437643.80
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Культурна агенція "Лінія втечі"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Виставка “Відображення” стане реакцією сучасних українських художників на вбивства журналістів та тиск на медіа. 12 художників будуть запрошені до співпраці з дзеркальним модулем, аби перетворити на арт-об’єкт їх спосіб мислення та творення. Інспірований інформаційною кампанією “Ціна слова”, проєкт присвячений складній темі - свободі слова та її значенню для вільного розвитку суспільства. Виставка буде презентована в рамках відзначення дня Незалежності України у Муніципальному мистецькому центрі у Львові та приурочена до відкриття найбільшої медіаподії України - VIII Lviv Media Forum.
# 64.
ID: 4ICP11-29430
Project name: Інновація КІНЕТИЧНИЙ ЖИВОПИС
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 496900
The requested amount from the UCF: 496900
Competition type: Individual
Full name of the organization: Художник. Фізична особа-підприємець
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Перше в світі поєднання живопису з оригінальними кінетичними комбінаціями механіки, електродвигунів з електронним програмуванням. 3 масштабні видовищні концепції, 79 картин: Алтар - 25 сюжетів Євангелія розкриваються, як квітка, обертаючись; Абстракція - 48 мінливих варіацій колористичних композицій, згідно авторському програмуванню поетапного руху; 6 абстракцій у неповторному непередбачуваному танку нон-стоп (маятники, електронне програмування хаоса). Абсолютне ноу-хау в мистецтві - аналогів немає, безмежний арсенал можливостей на майбутнє. Інтелектуальний, динамічний проект-прорив з багатьма можливостями, що братиме участь у світових арт-шоу, де глядачі спостерігатимуть за дивовижними метаморфозами незбагненно як досягнутого складного спектаклю кінетичного живопису. Світ дізнається, що українка стала першовідривачем революційного напрямку мистецтва
# 65.
ID: 4ICP11-29444
Project name: Стабілізація - інсталяційна виставка сучасного мистецтва
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 907226
The requested amount from the UCF: 907226
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Халілов Халіл Рашитович
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: “Стабілізація” - інсталяційна виставка сучасного мистецтва, що присвячена темі збереження пам’яті, як одного із найкрихкіших елементів людського буття у контексті українського культурного спадку та історії. В рамках проекту буде створена експозиційна виставка в провідній галереї сучасного мистецтва Львова - “Дзиґа”, і складатиметься з 20-ти заінстальованих предметів побуту різних епох, що належали сім’ям з різних регіонів України (в тому числі - Криму). Ці предмети зазнали часткового руйнування під впливом часу та потребують доповнення - стабілізації. Втрачені частини будуть відновленні і доповнені прозорою епоксидною смолою, аби повернути не стільки зовнішній вигляд, як початковий стан предметів. Виставка також буде представлена в онлайн-форматі та розширена окремим фотопроектом.
# 66.
ID: 4ICP11-29456
Project name: Сортувати просто
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 677780
The requested amount from the UCF: 627780
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Хая Афіна Геннадіївна
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Привернути увагу суспільства до проблеми екології – зокрема, накопичення сміття, його шкідливості та негативного впливу. Розповісти за допомогою художніх засобів (фотовиставки та інсталяцій) про необхідність сортувати, показати як це робити просто і легко, що це доступно кожному. Відтак – сформувати культуру екосвідомості та популяизувати її, у тому числі через залучення в якості фотомоделей медійних людей. Передбачається широкий суспільний розголос за допомогою культурно-інформаційної кампанії в мережі Інтернет.
# 67.
ID: 4ICP11-29562
Project name: Оборотність свідомості
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 832460.00
The requested amount from the UCF: 832460.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП БУГАЄНКО ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Відображення оберненості сприяння реалій в сучасності.
# 68.
ID: 4ICP11-29639
Project name: Чорнобиль. Сповідь репортера
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1499659
The requested amount from the UCF: 1499659
Competition type: Individual
Full name of the organization: Ведмідь Олена Олександрівна
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Виставка однієї книги “Чорнобиль. Сповідь репортера” стане першою в Україні і світі фото-виставкою про Чорнобиль, яка дозволить навколо однієї книги Ігоря Костіна зібрати і показати твори цілого покоління українських фотографів і інші роботи фотографів, які знімали в перші години, дні і місяці після аварії. Мета - цілісна експозиція фотокниг і фотографій українських фотографів навколо обставин найдраматичнішої техногенної катастрофи Планети. Результатом виставки стане: • широка громадськість зможе зануритись в обставини найбільшої трагедії, через високохудожні роботи світового рівня, більшість яких є невідомими для українців • актуалізація імен та поновлення пам’яті про фотографів, які ддокументували події в перші дні аварії • видання фотокаталогукаталогу. 
# 69.
ID: 4ICP11-29695
Project name: ІІІ Бієнале артистичної фотографії «Українська художня фотографія – 2021»
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1497000.00
The requested amount from the UCF: 1497000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа - підприємець Котлярчук Андрій Сергійович
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Виставковий проект ІІІ Бієнале артистичної фотографії «Українська художня фотографія – 2021» покликаний дослідити розвиток української фотографії в наш час, популяризувати фотографічне мистецтво серед колекціонерів, ввести в обіг фотографію, як арт-об’єкт.
# 70.
ID: 4ICP11-29717
Project name: "Magistral" виставка скульптора й художниці Оксани Крижанівської
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 584183
The requested amount from the UCF: 457702
Competition type: Individual
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "АРТСЛІД"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Моя МАГІСТРАЛЬ – то шлях пізнання світу через сприйняття творів візуального мистецтва. А саме: скульптури та живопису..кожній людині притаманний свій індивідуальний світ. Метою виставки є співучасть автора і глядачів-відвідувачів його світу. Це один із шляхів відкритості мистецтва, запрошення до активного діалогу-пізнання і нових мотивацій життя. Провідна ідея проекту полягає у висвітлені та привернення уваги громадянського суспільства до історичних витоків української культури. Саме популяризування трипільської культури засобами сучасної пластики, дає змогу інформувати та привертати увагу громадян до нашої багатої спадщини. Також важливо зберегти й передати спадщину, яку залишила трипільська культура та вплив, який вона спричинила на культуру сьогочасної України.
# 71.
ID: 4ICP12-03914
Project name: Українська фотографічна платформа
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 286431.00
The requested amount from the UCF: 286431.00
Competition type: National
Full name of the organization: Спілка фотохудожників Закарпаття
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: ужгород, Рівне,
Project description: «Українська фотографічна платформа» – акумулятор українського фотомистецтва На 30-у році існування Незалежної України незаперечним є факт вкрай повільного державотворення. Крім, інших чинників, однією з головних причин такого стану вчені вказують на відсутність інформації та канали її передачі. Для вирішення анонсованої проблематики слугує візуальне мистецтво, форпостом якого можна вважати фотомистецтво. Доступність і простота в користуванні засобів фотоекспонування стимулювало до появи в Україні фото-гуртків і спільнот, фото онлайн-маркетплейсів, фото-ресурсів, фото-банків і т.і. Але, вищеперелічені організації якщо й представлені онлайн-ресурсами, однак їх вузька спеціалізація не в змозі віддзеркалити стан української сучасної фотографії. На сьогоднішній день, в Україні та за її межами, не має онлайн-ресурсу репрезентації українського фотомистецтва (для такої держави як Україна необхідно десятки подібних ресурсів). У рамках проєкту ми плануємо створити «Українську фотографічну платформу» – фотографічний онлайн-ресурс для відображення самоідентичності українського фотомистецтва. Пропонований онлайн-ресурс – це сайт, на якому розміщатимуться портфоліо українських професійних фотографів та фотографів-аматорів, які ідентифікують себе як творці українського культурно-інформаційного простору. Першими на онлайн-ресурсі будуть розміщені портфоліо переможців та кращих учасників, організованих нами в рамках проєкту фотоконкурсів. Наступні портфоліо – творчі доробки українських професійних фотографів та фотографів-аматорів; закордонних українських професійних фотографів та фотографів-аматорів. Динамічності «Українській фотографічній платформі» додадуть українські й закордонні фото-спільноти, фото-клуби, іноземні фотоклуби, членами яких є етнічні українці, які шляхом рейтингового голосування визначать кращих з-поміж себе на створеному онлайн-ресурсі. Ексклюзив онлайн-ресурсу – розділ «Фотографи народжені Україною» поверне із забуття імена світлинотворців і сприятиме дослідникам історії фотографії ідентифіковувати «Родинні фото-архіви українців», адже авторство значної кількості світлин не встановлене. Наш проєкт – своєрідна Українська фотографічна енциклопедія, яка постійно нарощуватиме свій потенціал. До створення кінцевого продукту проєкту – онлайн-ресурсу, фотоконкурси і фотовиставки проходитимуть на діючому і популярому серед фото-спільнот сайті Спілки фотохудожників Закарпаття:https://fotokarpat.com.ua/. Крім того, дві презентації проєкту заплановані у виставкових залах партнерів.
# 72.
ID: 4ICP12-07366
Project name: Переможемо війну
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1499400.62
The requested amount from the UCF: 1052800.62
Competition type: National
Full name of the organization: Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета проекту «Переможемо війну» полягає у приверненні уваги до теми збройних конфліктів XX – початку ХХІ ст., історіософського осмислення феноменології війни та миру, дефінітивних конструктів Перемоги. Через автентичні пам’ятки та мистецькі інсталяції показати антигуманну, нищівну сутність світових, локальних, «гібридних», «пам’яттєвих» та «холодної» війн, згадати жертв цих «апокаліпсисів», висловити повагу всім борцям проти нацизму та фашизму, авторитаризму та тоталітаризму, активізувати пам’ять суспільства, застерегти людство від розпалювання нової планетарної воєнної катастрофи.
# 73.
ID: 4ICP12-27358
Project name: Музейна виставка «Становлення модерної освіти на Волині»
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1021176.00
The requested amount from the UCF: 801176.00
Competition type: National
Full name of the organization: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Рівне, Житомир,
Project description: Провідна ідея виставки полягає у відтворенні процесу становлення сучасної освіти на теренах історико-культурної Волині (сучасні Волинська, Рівненська та Житомирська області). Цей процес розпочався на зламі ХІХ та ХХ ст. і тривав аж до розбудови мережі сучасних шкіл в умовах запровадження загальнообов’язкової середньої освіти в СРСР. Завершення модернізації традиційної освіти ознаменувало перехід від спільноти, де грамотність була рідкістю до загальнообов’язкової середньої освіти. Проєкт передбачає створення виставки, що відтворюватиме основні етапи трансформації освіти на Волині. Основні риси традиційної освіти на території Волині (кінець ХІХ – початок ХХ ст.): – Освіта будувалася на етнорелігійні основі (польська католицька, російська православна, мережі юдейських шкіл, етнорелігійна освіта волинських чехів та німців). – Багатомовність освіти краю (існування закладів освіти польською, українською, російською, чеською, німецькою мовами навчання, мовою їдиш та іврит); діти вивчали мови не лише в різних школах, але й на вулиці, спілкуючись один з одним (адже різні етнічні групи мешкали по-сусідству). – Низький рівень грамотності (більшість населення не отримувало навіть початкової освіти). – Практична зорієнтованість навчання (здобуття конкретних вмінь та навичок/ремесел); навчання безпосередньо на виробничому процесі через практику підмайстрів. Основні риси модернізації освіти на Волині (міжвоєнний період): – Перехід від домінування релігійних принципів діяльності освітніх закладів до національних (виникнення на Волині українських просвітянських шкіл наприкінці Першої світової війни, створення світської державної системи освіти в Польщі у міжвоєнний період, поширення в регіоні сіоністських шкіл (націоналізація єврейської освіти). – Перехід до викладання національними мовами (українська, замість старослов’янської/російської, іврит як світська мова викладання в єврейських громад тощо). – Запровадження шкільних курсів, покликаних сформувати національну ідентичність (національні мова, література, історія, географія). Основні риси модерної стандартизованої освіти на Волині у період СРСР: – Навчання різними національними мовами за єдиним стандартом, що встановлюється центральними органами влади. – Загальнообов’язкова 7-класна (згодом 8-ми і 10-тикласна) освіта для всіх (більшість дітей вперше отримують доступ до безкоштовної освіти). – Вивчення єдино правильної історії (крізь призму класової боротьби). – Значний теоретичний фокус у методах навчання; виникнення централізованої мережі закладів професійно-технічної освіти. – Основна мета гуманітарної освіти – виховання слухняних громадян, здатних називати суму єдино правильних істин.
# 74.
ID: 4ICP12-28706
Project name: Синтезіум
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1483169
The requested amount from the UCF: 1483169
Competition type: National
Full name of the organization: Громадська організація "Мистецьке об'єднання "ПЛАЙ"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Кам'янець-Подільський, Херсон, Дніпро, Вінниця,
Project description: «Synthesium» - проект створення мобільної художньо-перформативної платформи у результаті міжсекторальної взаємодії митців. Проектом передбачено проведення кураторських студій із залученням художників та перформерів. Колаборація складатиметься з двох частин: «Synthesium.Art» - художники створюватимуть оформлення збірної конструкції та художню виставку. «Synthesium.inspiration» - перформери (хореографія) створюватимуть перформативно-театральне дійство. «Synthesium» - це лабораторія кроссекторальної взаємодії митців (діючих та початківців), кураторів, експертів різних напрямків сучасної культури. В перспективі може стати складовою будь-якої програми фестивалю всеукраїнського та європейського рівня, міських/державних проектів. Презентація програми відбудеться у період серпень-жовтень у рамках фестивалю RESPUBLICA (https://respublicafest.com/) в Кам’янці-Подільському, Dream GogolFest (https://www.facebook.com/dreamgogolfest/) в Херсоні, DniPro GogolFest (https://www.facebook.com/dniprogogol.org) в Дніпрі та AIR GogolFest (http://airfest.live/) у Вінниці.
# 75.
ID: 4ICP12-29020
Project name: Розділена пам'ять: українсько-польський конфлікт на Волині
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1213700.00
The requested amount from the UCF: 1213700.00
Competition type: National
Full name of the organization: Громадська організація "Асоціація випускників історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Волинська, Рівенська, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська.,
Project description: Проект привертає увагу до подій українсько-польського конфлікту під час Другої світової війни на Волині та Галичині. Акцент зроблено на гострих соціогуманітарних питаннях. У рамках проекту буде здійснена науково-пошукова експедиція, у ході якої ми плануємо зібрати усні свідчення та музейні артефакти про вищезгадані події. На базі зібраних матеріалів буде створено онлайн-виставку та презентовано всю інформацію на ресурсі: https://www.warmuseum.kiev.ua/ .
# 76.
ID: 4ICP13-00226
Project name: Ukraine Art Platform
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1476487
The requested amount from the UCF: 1476487
Competition type: International
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРА"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Америка,
Project description: Проєкт Ukraine Art Platform - це повноцінний багатофункціональний веб-ресурс, що призначений для презентації, перегляду і вивчення українського культурного продукту та спадщини у США та інших країнах світу. У першу чергу мова йде про живопис, музику, кіномистецтво, фотомистецтво та інші культурні продукти на території України і Америки. В основі ідеї є принцип створення сучасного комунікативного віртуального простору та виставкової віртуальної 3D галереї з можливістю налагодження секторальних комунікацій та співтворчості з профільними фондами та інституціями в Америці та інших країнах. Окрім того, на сайті розміщуються інформаційні матеріали про культурні події та проєкти в Україні, і заплановані для презентацій в Америці.
# 77.
ID: 4ICP13-00911
Project name: Неможлива виставка
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1107028.8
The requested amount from the UCF: 1107028.8
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Інша Освіта"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Івано-Франківськ,
Project description: “Неможлива виставка” - це міждисциплінарний виставковий проєкт, який методом фікції переосмилює тему (не)можливої зустрічі авангардного мистецтва зі східної (радянської) та західної (польської) України. В центрі проєкту знаходиться фейкологічна кураторська виставка серії робіт анонімного франківського художника, який по пам’яті відтворив низку робіт відомих авангардистів з східної та західної України, побачених ним на виставці у Станіславові в 1931 році. “Неможлива виставка” супроводжується фіктивною радіо програмою того ж року з Харкова, в якій звучать музичні фрагменти авангардних композиторів, відтворені музикантами по пам'яті та в методі контрольованої алеаторики. Це колективний художній жест пригадування, того, чого (не) було, створюється міждисциплінарною кураторською групою за участі Нікіти Кадана, Юрія Андруховича, Олександра Сушинського, Іллі Разумейко та Романа Григоріва. Локацією виставки та саунд інсталяції буде франківська Ратуша (Краєзнавчий музей), а в онлайн вимір проєкт перенесе платформа Shukhliada.
# 78.
ID: 4ICP13-28054
Project name: Україна з натури
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1499922.46
The requested amount from the UCF: 1499922.46
Competition type: International
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТТЮ «МУЗЕЙ-МАЙСТЕРНЯ ТВОРЧОЇ ДИНАСТІЇ ЗНОБИ»
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Лондон, Великобританія,
Project description: Метою проекту є: До 30 річниці Незалежності України проведення художньої виставки, де творчій доробок створеної однією мистецькою родиною, яка першою представляла Україну у Великобританії та має високу оцінку там - твори відкривали представники королівської родини. Популяризація українського мистецтва та мистецьких імен у світі, промоція української школи класичного мистецтва, в тому числі через цифрові технології. Створення позитивного іміджу України шляхом культурної дипломатії за допомогою творів мистецтва. Сприяння поновленню культурного обміну в умовах «після пандемічного світу». Результатом вбачаємо позитивний вплив на імідж держави, збільшення культурних обмінів та поінформованості й зацікавленості в українській класичній школі образотворчого мистецтва.
# 79.
ID: 4ICP13-28554
Project name: Ukraina. Wzajemne spojrzenia /Україна. Інші погляди на взаємини
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 2068929.00
The requested amount from the UCF: 1031852.00
Competition type: International
Full name of the organization: Благодійна Організація "Благодійний фонд Національного художнього музею України"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Краків, Польща,
Project description: Проєкт представляє мистецьку інтерпретацію української ідентичності в контексті історичної присутності наративів про ідентичність в Україні та Польщі. Він має на меті створити багатошарову ситуацію гри із зіставленням поглядів, смислів у формі художніх висловлювань таким чином, щоб на основі цих зустрічей розкрити потенціал для фіксації сучасного культурного контексту взаємних польсько-українських відносин. Мети буде досягнуто через побудову виставки з музейних і приватних колекцій України і Польщі за тематично-проблемним принципом для оприявлення сталих міфів та їхньої деконструкції, проведення насиченої паралельної програми з дискусіями провідних інтелектуалів і митців, та створення спільного українсько-польського інтерактивного сайт-специфік проєкту, який залучить до обговорення широку аудиторію.
# 80.
ID: 4ICP13-28626
Project name: «СОБОР СВІТЛА»
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 2419351.00
The requested amount from the UCF: 1499851.00
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація «Національний центр реабілітації учасників АТО та бойових дій»
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: місто Львів / Львівська область, Україна /, місто Київ / Київська область, Україна /, місто Чернігів / Чернігівська область, Україна /, місто Мена / Чернігівська область, Україна /, місто Прилуки / Чернігівська область, Україна /, м. Краків / Польща /,
Project description: Проєкт «СОБОР СВІТЛА» - виставка як результат мистецтвознавчого дослідження монументального вітража. Перша у світі унікальна великомасштабна інсталяція цілісного інтер’єру й архітектури храму, яка наповнена вітражами оригінальних розмірів з відомих пам’яток сакрального зодчества видатного художника України та Польщі Адама Сталони-Добжанського. Проєкт відбуватиметься у форматі тріших технологіях цифрового друку великоформатних прозоивалої пересувної виставки у знакових для художника містах України та Польщі, а саме: Львів, Київ, Чернігів, Прилуки, Мена, Краків. Інсталяція побудована на найноврих копій вітражів та сучасної технології ілюмінацій LED. Дотепер у музеях вітражі виставляли тільки фрагментами (кватерами). Проект поверне ім’я забутого генія та сприятиме поступу в інтеграції України на шляху до Європи.
# 81.
ID: 4ICP13-28859
Project name: Павільйон культури: створення виставки-відкриття та розробка програми виставок нової культурної інституції в Павільйоні 13 на ВДНГ в м. Києві
LOT: LOT 1. Exhibition projects
General budget: 1234831
The requested amount from the UCF: 1234831
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська Організація «МістоДія»
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Створення першої виставки Павільйону Культури на ВДНГ у Києві, що відкриється у 2021 році — амбітний проект, за який береться професійна кураторська група фахівців різних з різних сфер. Павільйон культури — це середовище для експерименту на перетині сучасного візуального мистецтва, нової музики та архітектури, заради збагачення особистої та суспільної культури взаємодії. Результатом проєкту стане виставка-відкриття, основана на перших дослідницьких міждисциплінарних резиденціях для архітекторів, музикантів та митців про сам простір модерністського Павільйону 13 на ВДНГ та про майбутню інституцію в ньому; розроблений та презентований механізм формування програми виставок Павільйону культури на наступні 3 роки; веб-сайт майбутньої інституції.
# 82.
ID: 4ICP21-00085
Project name: Створення саундтреку до художнього фільму-мюзиклу "Мрія Кіри"
LOT: LOT 2. Music
General budget: 843130
The requested amount from the UCF: 843130
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУД МОНІНГ ДІСТРІБЬЮШН"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: В рамках роботи над проєктом буде створено повноцінний музичний матеріал - саундтрек до повнометражного фільму драми-мюзиклу "Мрія Кіри". А саме буде написано тексти кількох пісень, створено партитуру для пісень і музики, зроблено аранжування для всіх музичних номерів, записано вокальні партії в супроводі симфонічного оркестру. Цей проєкт є окремим і важливим етапом - основою для подальшої роботи над створенням фільму, хореографічних номерів в фільмі і презентаційних матеріалів для участі у пітчах європейських і національних кіноконкурсів. Частину готових треків буде опубліковано у вільному доступі у вигляді промоматеріалів: тизеру, фільму про фільм та інтерв'ю. .
# 83.
ID: 4ICP21-00123
Project name: Створення шоукейсу на фестивалі «Respublica» для промоції молодих гуртів.
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1248210.00
The requested amount from the UCF: 1188210.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Кам'янець-Подільський,
Project description: Проведення першого шоукейсу для молодих виконавців та гуртів аудіального сектору з залученням представників музичної індустрії в рамках фестивалю «Respublica». Завдяки проекту одразу 30 молодих виконавців та гуртів отримають майданчики та ресурс фестивалю для промоції та популяризації свого культурного продукту. Промоція відбудеться як у звичному форматі офлайн так і в онлайн форматі на інноваційній платформі фестивалю та на віртуальному майданчику фестивалю у грі Minecraft. Результатами проекту стануть: промоція молодих виконавців у форматах офлайн та онлайн на широку цільову аудиторію великого музичного фестивалю, нетворкінг із професіоналами музичної індустрії для подальшого розвитку та пошуку нових форм для монетизації творчості дебютантів.
# 84.
ID: 4ICP21-00166
Project name: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАСЛУЖЕНОГО АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ УКРАЇНИ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1618897.00
The requested amount from the UCF: 1498897.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Державна організація "Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Сєвєродонецьк-Харків-Суми-Чернігів, Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Чернівці-Івано-Франківськ-Ужгород-Львів-Луцьк-Рівне-Житомир, Черкаси-Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя-Дніпро-Полтава-Маріуполь-Херсон-Миколаїв-Одеса,
Project description: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАСЛУЖЕНОГО АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ УКРАЇНИ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
# 85.
ID: 4ICP21-00263
Project name: Оригінальний саундтрек до фільму “Майдан. Дух свободи”: Стас Фекете, O'Torvald та симфонічний оркестр.
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1163790.00
The requested amount from the UCF: 1163790.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Георгадзе Едуард Анзорович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Наш проект- запис музии до кінофільму "Майдан. Дух свободи". Це унікальний синтез національних продуктів , які створені з головною ідеєю- національної самоусвідомлення та боротьби за незалежність. Унікальний віолончельний концерт "Дух свободи" класичної форми у викладі рокового напрямку, за участі відомого українського рок-виконавця Оторвальд , запис саундтреку та відеокліпу саундтреку.
# 86.
ID: 4ICP21-00302
Project name: V Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих виконавців української класичної музики «Смальта»
LOT: LOT 2. Music
General budget: 420000
The requested amount from the UCF: 420000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ № КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ВЕДАНТА ЕКСПЕРТ
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Проект передбачає організацію та проведення V-го Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців української класичної музики «Смальта» наприкінці травня – в червні 2020 року. Проект є логічним продовженням щорічного Фестивалю української класичної музики «Смальта», який проводиться в різних музейних комплексах Києва. Так перший фестиваль відбувся в 2015 році в Національному заповіднику «Софія Київська», три наступних фестивалі – в НІАМ «Київська фортеця». Фестиваль-конкурс має номінації: кращий вокаліст, кращий хор, кращий музикант, кращий музичний ансамбль. Фестиваль-конкурс спрямовано на популяризацію класичної української та сучасної академічної музики, просвітницьку та освітню діяльність в галузі музичного мистецтва, загалом розвитку вокального та музичного мистецтва, зміцнення зв`язків та співпраці між державним і недержавними закладами культури, а також між різними секторами галузі: музейним, креативної індустрії та музичним мистецтвом
# 87.
ID: 4ICP21-00405
Project name: Як влаштована музика
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1237294
The requested amount from the UCF: 1237294
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Червоний собака»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation:
Project description: Проект, завдяки якому кожен бажаючий зможе зрозуміти, як музика влаштована та дізнатись основні принципи написання музики. Після цього користувач зможе створити власні треки, за допомогою спеціальної програми, яка дозволяє поєднувати між собою попередньо створені композитором партії різних інструментів. В результаті користувач може створити власний унікальний музичний трек та поділитися ним в соціальних мережах.
# 88.
ID: 4ICP21-00653
Project name: Борис Лятошинський. Симфонія № 2, "Гражина".
LOT: LOT 2. Music
General budget: 479700
The requested amount from the UCF: 479700
Competition type: Individual
Full name of the organization: Державне спеціалізоване видавництво «Музична Україна»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Розповсюдження видання по всій Україні,
Project description: Видання та презентація двох творів найвеличнішого з українських композиторів ХХ століття – Б. М. Лятошинського: Симфонії №2 та симфонічної балади "Гражина" (партитура та оркестрові партії). Видання двомовне – українська та англійська. Вичитку партій та презентацію творів заплановано провести з Національним заслуженим симфонічним оркестром України
# 89.
ID: 4ICP21-00704
Project name: Всеукраїнський відкритий конкурс бандуристів «Кубок Києва»
LOT: LOT 2. Music
General budget: 925690
The requested amount from the UCF: 740790
Competition type: Individual
Full name of the organization: Національна спілка кобзарів України
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Всеукраїнський відкритий конкурс бандуристів "Кубок Києва" проводиться у м. Києві раз у три роки і є найскладнішим іспитом для молодих виконавців. Стати лауреатом цього конкурсу означає відкрити двері до професійної діяльності. На конкурсі обов'язково звучать нові твори, нові тенденції, без яких не можна стати переможцем.
# 90.
ID: 4ICP21-00718
Project name: Запис аудіо-версії рок-опери "Тарас Бульба"
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1500000
The requested amount from the UCF: 1500000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмежегою відповідальністю "РОК-ФЕСТ"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Запис аудіо-версії та презентація найепічнішої української рок-опери "Тарас Бульба" про сильного, сучасного українського воїна.
# 91.
ID: 4ICP21-00728
Project name: Три симфонії Максима Березовського
LOT: LOT 2. Music
General budget: 608000
The requested amount from the UCF: 608000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Київська організація Національної спілки композиторів України
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, розповсюдження по всій Україні,
Project description: Проєкт включає реставрацію, видання (партитура і оркестрові голоси), запис, видання диску та концерт-презентацію трьох симфоній Максима Березовського, які відносяться до перших зразків оркестрової музики в Східній Європі. Видання двомовне – українська та англійська. Заплановано розсил партитур з диском по культурних мистецьких закладах, а також викладення контенту в мережу Інтернет
# 92.
ID: 4ICP21-00759
Project name: Мюзикл постмодерн - "Воскрешаючи Демофонта" за мотивами опери Максима Березовського "Демофонт"
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1045937.61
The requested amount from the UCF: 986937.61
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний концертний заклад культури «Академічний камерний хор «Хрещатик»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Гданськ, Краков, Варшава,
Project description: Мюзикл постмодерн "Воскрешаючи Демофонта" за мотивами опери Максима Березовського "Демофонт" від творчої команди Академiчного камерного хору "Хрещатик" - сучасна, інноваційна вистава у жанрі музичного театру, у майстерному виконанні його артистів і інструментальної групи (включаючи: створення партитури і лібрето, концерт, концертний аудіозапис, концертний відеозапис і створення на його основі відеоролика для показу на фестивалях Варшави, Кракова, Гданська і подальшого поширення). Концепція вистави полягає у постмодерному прочитанні першоджерела, наповненні окремих лакун партитури і частковому відновленні її музичного матеріалу сучасним композитором, а також введення у склад персонажів, і героїв давньогрецького сюжету, і сучасників композитора, і постаті самого М. Березовського, і його творчих нащадків. Образи матимуть ремінісцентну природу, переосмислюватимуть емоційний і духовний світ, недостатньо відомого сучасним українцям композитора, а мистецька інтерпретація подій його творчості і життя, засобами мюзиклу буде захоплюючою.
# 93.
ID: 4ICP21-00780
Project name: IX Міжнародний конкурс молодих трубачів та валторністів ім. Мирона Старовецького
LOT: LOT 2. Music
General budget: 428170.00
The requested amount from the UCF: 377170.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІМЕНІ МИРОНА СТАРОВЕЦЬКОГО"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Тернопіль,
Project description: Міжнародний конкурс молодих трубачів та валторністів ім. Мирона Старовецького проводиться 1 раз на 2 роки з метою підтримки молодих музикантів трубачів, валторністів, підвищення їх технічної та художньої майстерності, популяризації здобутків українських та іноземних композиторів, інтеграції української культури у світовий культурний простір, пропаганди духового мистецтва.
# 94.
ID: 4ICP21-00948
Project name: Концертний промо-тур НАОНІ з проектом «Гуц and Roll»
LOT: LOT 2. Music
General budget: 2191300
The requested amount from the UCF: 1499720
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація «Благодійний фонд «Омріяна Країна»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Львів, Чернівці, Тернопіль, Полтава, Харків,
Project description: Концертний промо-тур Національного Академічного Оркестру Народних Інструментів України (НАОНІ) «Гуц-н-Рол» має на меті познайомити слухачів з творчістю сучасних українських композиторів, підкреслити світовий рівень вітчизняної інструментальної музики, підсиленої оригінальним оркестровим аранжуванням, особливим звучанням народних інструментів та бездоганною технікою виконання. Програма складаєтья з композицій, створених спеціально для музичного альбому «Гуц-н-Рол» та авторських обробок таких відомих народних пісень, як «Верше мій, верше», «Ой у лузі червона калина», «Взяв би я бандуру». Серед видатних українських композиторів, які взяли участь у проекті та написали нові твори: Ігор Поклад, Андрій Шусть, Юрій Шевченко, Іван Тараненко, Сергій Бедусенко, Ігор Юзюк, Борис Севастьянов, Віктор Дмитренко. Загалом в концертній програмі двадцять дві композиції, вісімнадцять з яких увійшли в альбом. Програма «Гуц-н-Рол» надає можливість висловитися сучасним українським композиторам, популяризувати українську музику, показати її розвиток.
# 95.
ID: 4ICP21-01081
Project name: Конкурс молодих професійних україномовних гуртів та виконавців «Хіт-конвеєр»
LOT: LOT 2. Music
General budget: 2947317
The requested amount from the UCF: 1498447
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕОДИН»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Місто Київ та вся Україна,
Project description: «Хіт-конвеєр» — це конкурс молодих українських виконавців та гуртів, який допомагає їм на етапі професійного становлення та промотує на всеукраїнському рівні. Мета конкурсу – розвивати сучасну україномовну музику, відкриваючи нових самобутніх артистів, підтримуючи музичну ідентичність та різноманітність. Фіналісти проєкту виступають у грандіозному шоу, ділять сцену з найуспішнішими вітчизняними виконавцями. Переможець отримує професійний відеокліп та розкрутку пісні у медіа. Окрім телеканалів М2, М1 та соцмереж, конкурс активно висвітлюється топовими теле-, радіо- та інтернет-ЗМІ. За чотири сезони «Хіт-конвеєр» отримав більше 2 тисяч заявок від молодих гуртів. Було відкрито більше 50 нових артистів, які вже стали частиною музичної індустрії України
# 96.
ID: 4ICP21-01225
Project name: ДЗВОНИ СВІТУ
LOT: LOT 2. Music
General budget: 414450
The requested amount from the UCF: 414450
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа – підприємець ЛИСИЦЯ ВАДИМ ВАДИМОВИЧ
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: “Дзвони Світу” – унікальний проект, який зародився на території України в 2018 році. Виконавці Корчагін Олексій (Alexduduk) та Андрій Чутченко (Amar Jyoti) поєднали унікальне звучання архаїчних звонарних та духових інструментів світу. Метою проекту є запис студійного альбому для промоції сучасної унікальної української музики та музикантів, ознайомлення жителів України та всього світу із звучанням незвичних інструментів, їхньою історією, традиціями їх використання. Показати людям, що дзвони можуть бути не тільки церковними, але і концертними інструментами, на них можливо виконувати різноманітну музику в поєднанні з духовими інструментами, які є голосом того чи іншого народу світу
# 97.
ID: 4ICP21-01246
Project name: Пісні наших предків
LOT: LOT 2. Music
General budget: 317000
The requested amount from the UCF: 317000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Центр української пісні "Народна філармонія"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект «Пісні наших предків» має на меті запис та презентацію концертної програми на основі старовинних пісень українського народу в композиторському аранжуванні Богдана Кривопуста для Національного ансамблю солістів «Київська камерата» та солістки (народний спів» - заслуженої артистки України Руслани Лоцман. Провідною ідеєю проекту є створення сучасного музичного продукту в поєднанні з древніми наспівами. Мета проекту – записати аудіоальбом з 12 композицій та презентувати його під час онлайн-концерту і в інтернет-просторі.
# 98.
ID: 4ICP21-01756
Project name: Створення концертної шоу-програми «Тетяна Вікторі» в жанрі classical crossover.
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1499162.96
The requested amount from the UCF: 1499162.96
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Борисенко Вадим Володимирович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект Tetiana Viktory передбачає створення концертної програми, в якій: 1) синтезуються різні музичні напрямки. Поєднання класичної фортепіанної мініатюри з DJ-сетом актуальних стилів ambient, doun tempo, chillout, trap, hip-hop, house, trans music забезпечить поєднання естетичних смаків в загальному напрямку classical crossover; 2) втілюється візуалізація концертної програми у промо відео кліпах на етапі підготовки до концертів, а також концертне шоу із залученням балету, світлових ефектів, трансляції на великому екрані. Яскравий відео ряд в сполученні з музичними композиціями створить умови для сприйняття публікою найяскравіших перлин класичної музики, налаштує молоду аудиторію на сприйняття творчих надбань композиторів-класиків.
# 99.
ID: 4ICP21-02051
Project name: Альбом “DOMINO”
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1500000.00
The requested amount from the UCF: 1500000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Бандерштат"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Мета проєкту - розвиток популярної музики в Україні шляхом створення інноваційного культурного продукту у вигляді аудіо-альбому “DOMINO”, до якого увійдуть 20 україномовних треків, аранжування яких поєднає сучасне звучання з автентичними національними інструментами різних культур. Результатати проєкту: створено конкурентоспроможний інноваційний аудіо продукт на тексти українського авторства для радіостанцій, телеканалів, фестивалів, концертів, музичних платформ, соціальних мереж; збільшено кількість якісної української музики на цифрових платформах, що забезпечило потребу населення в якісному україномовному контенті; розширено аудиторію проєкту, що забезпечило збільшення кількості покупців та споживачів українського культурного продукту в трьох країнах світу: Україні, Білорусі, Іспанії; проєкт дав поштовх для розвитку концертної діяльності гурту “Фіолет”.
# 100.
ID: 4ICP21-02482
Project name: «Музика на всі часи»
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1487980.47
The requested amount from the UCF: 1487980.5
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Український альманах»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Культурно-мистецький проєкт «Музика на всі часи» спрямований на переосмислення і надання нового звучання українській народній музиці. Композитори, аранжувальники, академічний симфонічний оркестр, виконавці-інструменталісти, що працюють у жанрах класичної, рок-, поп- або ж полі стилістичної музики створять 12-ть музичних композицій. Проєктом передбачено написання музичних творів на основі української народної музики, мелосу, аранжування, створення партитур, запис фонограм, концертна програма, промоція та поширення створених фонограм та концертного виступу, створення малих аудіо форматів для поширення на інтернет-платформах, радіоефірах та в якості подкасту, забезпечення вільного доступу іншим художнім колективам до написаних партитур. Створені музичні твори на основі українських народних мелодій у подальшому стануть частиною репертуару оркестрів, зокрема, Академічного симфонічного оркестру Українського радіо.
# 101.
ID: 4ICP21-02570
Project name: Крізь часи і кордони. Європейська музична спадщина у поліетничному культурному просторі Карпатського регіону.
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1073670.0
The requested amount from the UCF: 1073670.0
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Центр культурних ініціатив «Фортеця Унг»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Ужгород, м. Київ,
Project description: Проєкт спрямований на сприяння розвитку музичної творчості та промоції молодих українських музикантів, популяризує музичну спадщину, посилює міжкультурний діалог. Результат проєкту — унікальний культурний продукт — аудіоальбом “Крізь часи і кордони” містить музичні твори з історичних джерел 17 ст. Додатковий продукт проєкту — брошура, унікальний збірник з нотними ілюстративними та довідковими матеріалами, що публікуються в Україні вперше. Аудіоальбом буде розміщений на платформі Soundcloud для широкої аудиторії у вільному доступі. Аудіоальбом у форматі компакт-диску та брошура накладом 300 примірників кожний будуть безоплатно розповсюджені з-поміж цільової аудиторії в Україні.т проєкту — брошура, унікальний збірник з нотними ілюстративними та довідковими матеріалами, що публікуються в Україні вперше. Аудіоальбом буде розміщений на платформі Soundcloud для широкої аудиторії у вільному доступі. Аудіоальбом у форматі компакт-диску та брошура накладом 300 примірників кожний будуть безоплатно розповсюджені з-поміж цільової аудиторії в Україні.
# 102.
ID: 4ICP21-02737
Project name: Підкаблучник
LOT: LOT 2. Music
General budget: 598716.00
The requested amount from the UCF: 598716.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Нагаївська Дар'я Юріївна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Мета проєкту - створити та записати музичний альбом і концертну програму «Підкаблучник» на вірші українських поеток. Майбутній альбом поєднуватиме як інтимну лірику так і громадянську, гостро політичну лірику. У результаті проєкту буде створено 2 культурні продукти: музичний альбом (аудіо), музичний концерт (відео).
# 103.
ID: 4ICP21-02770
Project name: Музична лабораторія зі створення мультижанрових композицій Re:Invent
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1034113.00
The requested amount from the UCF: 1034113.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП ПЛЄШИВЦЕВА ТЕТЯНА ВАЛЕРІЇВНА
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Дніпро, Одеса, Львів,
Project description: Музична лабораторія зі створення мультижанрових композицій Re:Invent – це проект зі створення нових експериментальних та мультижанрових копозицій, шляхом об’єднання творчого потенціалу незалежних музичних продюсерів з різних жанрів та з різним досвідом. Проект передбачає серію музичних сесій у чотирьох містах України. Кожна сесія складатиметься із 5 днів, під час яких під керівництвом куратора новостворене музичне об’єднання працюватиме над спільним продуктом, обмінюючись досвідом та експериментуючи над новим звучанням. Набір до таких груп проходитиме шляхом open call. В кінці кожної сесії відбудеться публічний виступ, під час якого музиканти представлять результат своєї роботи.
# 104.
ID: 4ICP21-03158
Project name: Український передзвін. Карильйон і бандура
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1430500.00
The requested amount from the UCF: 1430500.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Телерадіокомпанія «РАІ»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Івано-Франківськ, Україна, Київ, Україна, Львів, Україна, Чернігів, Україна, Кам'янець-Подільський, Україна, Запоріжжя (Хортиця), Україна, Коломия, Україна, Калуш, Україна, Долина, Україна, Гошів, Україна,
Project description: Концепція проєкту «Український передзвін. Карильйон і бандура», присвяченого 30-річчю Незалежності України, полягає в популяризації національної музичної культури від бароко до сучасності в естетично-виразових і художніх можливостях ансамблю карильйону (Ірина Рябчун, Київ) з квартетом бандуристок «Ґердан» (керівник Віолетта Дутчак, Івано-Франківськ). Карильйон, як унікальний європейський інструмент, та бандура, як давній символ української культури, в концертній програмі синтезують оригінальний мистецький продукт для презентації національної музики в історичних і релігійних центрах України шляхом поєднання звучання дзвонів, гри та співу квартету бандуристок. Результати проєкту – концертна програма в 10 населених пунктах різних регіонів України, зафіксована на аудіо та відео, поширена через медіа і соціальні мережі.
# 105.
ID: 4ICP21-03325
Project name: Запис електронного альбому "Sound of Chernobyl. Radiation" з українськими та міжнародними електроними музикантами
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1499700.00
The requested amount from the UCF: 1499700.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «ЛАВІНА КОНЦЕРТ»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Чорнобиль,
Project description: В цьому році 4 українських електронних артистів та 2 міжнародних випустять 6 нових музичних треків для проекту Sounds of Chornobyl: Radiation, з використанням бібліотеки звуків "Звуки Чорнобиля", що були записані за підтримки УКФ о 2018 році. Артисти відвідають Чорнобиль в індивідуальних артрезиденціях, запишуть відео-блог, а потім відіграють живі електроні виступи у Чорнобильській Зоні Відчуження, що будуть записані на відео та презентовані з ефектами комп'ютерної графіки та у популярному музичному форматі youtube-стрімів з унікальних місць Зони Відчуження. Запис стрімів відвідають ліквідатори та постраждалі в наслідок аварії на ЧАЕС. Всього стріми та відео-блоги подивляться понад 1 500 000 людей.
# 106.
ID: 4ICP21-03356
Project name: Амазонки українського авангарду
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1270980.00
The requested amount from the UCF: 1270980.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Черевик Володимир Володимирович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: місто Вінниця, Вінницька область,
Project description: Проект є культовим інноваційним професійним музичним продуктом, дія якого спрямовується на популяризацію концептуальної, авангардної опери України, у світовому контексті. Проект інтенсифікує інтеграційні процеси аудіального, перформативного секторів із використанням новітніх технологій у сценічному втіленні та використання он – лайн технологій для інтеграції глядача в процесі животворення опери безпосередньо під час виконання. Два автори двох опер: чоловік та жінка торкаються жіночої тематики та презентують психологічні образи жінок з використанням методів сучасної виразності, що допоможе досягти ефекту вибуху та поставити дискусійне питання щодо рівних можливостей соавторства жінок та чоловіків у сучасному мистецтві. Стратегічна мета проекту є презентація ексклюзивного концептуального українського музичного продукту в контексті світового позиціювання із метою подальшого створення міжрегіональних та міжнародних проектів в яких об’єднуються сучасні технічні інновації, академічний контент та участь глядачів в процесі животворення оперних постановок. Результатом проекту стане створення двох конкурентоспроможних інтеративних українських опер, який вплине на формування сучасного музичного ринку України та формуванню активної аудиторії, яка буде зацікавлена концептуальним мистецтвом.
# 107.
ID: 4ICP21-03574
Project name: Проєкт «Рок-реп-фентезі-мюзикл «Неймовірні мандри та пригоди козака Василя Сліпака»
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1489380.00
The requested amount from the UCF: 1489380.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Мистецька Ліга»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт «Рок-реп-фентезі-мюзикл «Неймовірні мандри та пригоди козака Василя Сліпака» направлений на створення мультистильового мюзиклу - казкового та гостросюжетного за формою і - підкреслено національно-патріотичного за змістом, орієнтованого на широку аудиторію. В ході реалізації проєкту буде здійснено: створення музичної партитури вокальних та інструментальних партій, редагування лібрето, запис і друк готового мюзиклу у вигляді подвійного аудіо альбому на CD-дисках у кількості 1000шт. Окрім того будуть проведені відео-презентації мюзиклу та його публікація у мережі Інтернет на сторінках у соціальних мережах Фейсбук та Ютюб з вільним доступом до створеної партитури.
# 108.
ID: 4ICP21-03703
Project name: Народжена Незалежністю
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1134400.00
The requested amount from the UCF: 1134400.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЕРЕДЕРІЙ ОЛЕНА ЄВГЕНІЇВНА
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт «Народжена Незалежністю» - видання аудиозапису творів композиторів, які стали засновниками нових напрямків української академічної музики періоду Незалежної України. Проєкт є наступним етапом в створенні антології творів української камерної музики, ще не представлених широкому загалу (попередній проєкт - «Шедеври української музики 70-90-х років», підтриманий УКФ, 2020). Аудіозаписи творів чотирьох знаних українських композиторів Св.Луньова, А.Загайкевич, М.Шалигіна та О.Щетинського будуть розміщені в Apple Store і Google Play Market, що дає можливість популяризувати та розвивати українську академічну музику в Україні і за кордоном, охопити нові аудиторії, сприяти діджиталізації у сфері музичного виконавства, що є відповіддю на сучасні виклики світу.
# 109.
ID: 4ICP21-05080
Project name: "Проста музика" композитора-шестидесятника В. Загорцева
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1498000.10
The requested amount from the UCF: 1498000.10
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Дуб Галина Володимирівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Мета проєкту – популяризувати творчість українського композитора Володимира Загорцева, “шістдесятника”, учасника композиторського групування “Київський авангард”. Проєкт знаходиться на перетині науково-дослідницької діяльності, музичного виконавства, просвітницько-освітньої практики. Передбачено аудіозапис та випуск на носіях Камерних концертів композитора (диригент – Михеїл Менабде). Попередньо буде здійснена редакція партитур Загорцева (передбачає архівно-дослідницьку роботу, яку виконує програмний керівник – Олексій Войтенко). Запис здійснюватиметься колективом «Armonia Ludus», куди входять провідні виконавці й кращі солісти столиці (зокрема піаністи Є. Громов та А. Баришевський). Заплановано цифровий реліз та випуск на платівках з інформаційним буклетом (музикознавчою довідкою) та відеофіксацію концерту для поширення онлайн. (Продюсерка проєкту – Галина Дуб).
# 110.
ID: 4ICP21-05440
Project name: "Птахи повертаються", музичний альбом на вірші Юрія Іздрика
LOT: LOT 2. Music
General budget: 788429.25
The requested amount from the UCF: 788429.25
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Зубченко Юлія Володимирівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Створення музичного альбому гурту LILOVIY «Птахи повертаються» має на меті популяризувати літературне надбання сучасного українського поета і прозаїка Юрія Іздрика мовою музики. До альбому увійдуть 8 віршів автора майстерно оздоблені автентичною музикою та чаруючим вокалом. Зокрема: “Птахи повертаються”, “Відпусти”, “Пошук”, “Екологія”, “Літній дощ”, “Slowly (Жити повільно)”, “Пришестя”, “Все буде світло”. Концепція альбому – музично зобразити відчуття повернення людини до свого «я», своїх істинних бажань та відчути своє призначення.
# 111.
ID: 4ICP21-05598
Project name: Прем'єрна постановка опери В. А. Моцарта "Cosi fan tutte/Так чинять всі" під відкритим небом.
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1560000
The requested amount from the UCF: 1498487
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ МИСТЦІВ"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Одеса,
Project description: Постановка опери В.А. Моцарта “Так чинять всі” (Cosi fan tutte) - це всеукраїнська прем’єра цієї опери у форматі просто неба. Її головною метою є залучення на провідні партії молодих талановитих оперних співаків, - студентів та випускників музичних академій зі всієї України, здобуття ними досвіду на великій сцені, утворення робочих місць для них та успішний старт вокальної кар’єри. Окрім цього, в рамках проєкту для солістів буде проведено ряд майстер-класів для підвищення їх вмінь. Унікальним для України є місце і формат проведення постановки - під відкритим небом, як ще одна ідея культурного сімейного проведення дозвілля, на зразок літніх оперних фестивалів багатьох країн Європи. Проєкт вібудеться в рамках Дня конституції України 2021 року на грандіозному новому майданчику “ENIO Square”, що приверне увагу різних сегментів аудиторії. Таким чином, у проєекту виникає ще одна складова - популяриція оперного мистецва України.
# 112.
ID: 4ICP21-05722
Project name: "Нескорений ПроRock"
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1484004.00
The requested amount from the UCF: 1484004.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська спілка "Творче патріотичне об'єднання "МУЗИЧНИЙ БАТАЛЬЙОН"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Нескорений ПроRock» – серія альбомів пісень на вірші видатних українських поетів. У серії вже вийшли альбоми на вірші Василя Стуса (2019 р.), Тараса Шевченка (2020 р.), Олени Теліги (2020 р). Продовження серії – творчість Василя Симоненка та Лесі Українки. Наша мета – актуалізувати імена видатних українських поетів, чиї життя стали символом високого служіння народові, нагадати суспільству про громадянське звершення цих поетів, вплести їхню творчість у канву сучасного аудіопростору. Результат проєкту поповнить національну та світову скарбниці культурної спадщини новими збірками пісень на вірші геніальних поетів. Основним продуктом проєкту стане видання музичних альбомів (CD-дисків) накладом по 1000 примірників на вірші кожного з поетів, заявлених у проєкті, та відповідної кількості друкованих співаників. Додаткові продукти – концерт-презентація альбомів (тривалістю до 2 год.) та 5 промороликів про проєкт (тривалістю по 120 сек).
# 113.
ID: 4ICP21-05925
Project name: Аудіальний перформанс "BibliJa" від "Марії і Магдалини" feat Ґоґ
LOT: LOT 2. Music
General budget: 239845
The requested amount from the UCF: 239845
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Яремчук Богдан Вікторович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: "BibliJa" – синтез театру, цифрової музики та біблійних текстів. Метою є дослідження текстів "Нового заповіту" через призму мистецтва. Переосмислення сталих термінів гріх, любов, час, перелюб, бог. Що це для мене зараз ? Поєднання цифрового та міфологічного – це як зародження нової мови на перетині споконвічного та сучасного, те що може провести місток між вписаними в нас біблійними кодами і прописаними алгоритмами технологічного світу.
# 114.
ID: 4ICP21-06074
Project name: KEYSEE
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1284356.2
The requested amount from the UCF: 1284356.2
Competition type: Individual
Full name of the organization: Бабенко Олександр Сергійович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, українська діаспора у Польщі, українська діаспора у Німеччині, українська діаспора у країнах СНД, українська діаспора у США, українська діаспора у Канаді,
Project description: Реалізація тетраптиху під назвою "Море хвилюється раз, море хвилюється два...". Чітка стратегія та якісний продукт на українській мові, детальний контент та SMM план. Тетраптих включає в себе 4 треки, підкріплені 4-ома відеокліпами.
# 115.
ID: 4ICP21-06076
Project name: BernSTATION - перший Всеукраїнський незалежний онлайн конкурс диригентського мистецтва
LOT: LOT 2. Music
General budget: 876129.00
The requested amount from the UCF: 821229.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛМ ГРУПА", ПП "КЛМ ГРУПА"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: На теперішній момент вища музична професійна освіта має розгалужену систему, що дає можливість отримувати якісну освіту в різних містах країни. В даному проєкті ми звертаємо увагу на один із провідних напрямів навчання в більшості з музичних ВНЗ, інститутів та факультетів мистецтв, а саме на кафедри симфонічного та оперно-симфонічного диригування, які, на жаль, не входять в напрями конкурсної діяльності, що стало відомим після проведення аналітичного дослідження (https://drive.google.com/file/d/1S8ees0rzN1P7SxtyDIzm8tmaw0JknWCS/view?usp=sharing). Тому в рамках даного проєкту ми маємо на меті створити діючий Всеукраїнський онлайн конкурс для симфонічних диригентів, який не буде мати ані вікових, ані фінансових обмежень. Формат проведення конкурсу – онлайн, дозволить учасникам на власній сторінці учасника на спеціально створеному веб-ресурсі (http://bernstation.in.ua/) ознайомитись з положенням щодо проведення конкурсу, зареєструватись та стати учасником відбіркових турів, бачити оцінки судів та їх рекомендації, щодо професійної роботи учасника. Зауважимо, що ця технологія комунікації буде використана вперше, що показує унікальність проєкту. В свою чергу проєкт сприятиме формуванню духовно-моральних ідеалів і цінностей молодого покоління на основі кращих прикладів вітчизняних діячів музичного мистецтва, відомих оркестрових диригентів і творів оркестрово-ансамблевого репертуару. Розвиватиме творчу активність студентів, які навчаються, любителів і професіоналів, розширить культурний простір співтворчості молоді та колективного музикування. Висококваліфікована судейська рада, до складу якої входять провідні концертуючи диригенти (народний артист України, лауреат Національної премії ім.Т.Шевченка, головний диригент і художній керівник Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України – Володимир Сіренко; народний артист України, лауреат Національної премії ім.Т.Шевченка, художній керівник та головний диригент Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо – Володимир Шейко; народний артист України, головний диригент Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України, головний диригент Київського камерного оркестру - Микола Дядюра; народна артистка України, диригент-постановник Київського національного академічного театру оперети – Оксана Мадараш; заслужений дія мистецтв, директор Харківської обласної філармонії – Юрій Янко; народний артист України, диригент – Іван Карабиць; заслужена артистка України, лауреат міжнародних диригентських конкурсів – Вікторія Жадько; народний артист України, американський диригент, головний диригент одеського Національного філармонічного оркестру – Хобарт Ерл), дадуть якісну оцінку роботи конкурсанта з подальшою рекомендацією щодо вдосконалення диригентської мануальної техніки та навички по роботі з оркестровим колективом. Важливим є те, що конкурс налаштований на подальший розвиток, а саме на його реорганізацію в статус міжнародного з подальшою самоокупністю. Ми хочемо, щоб молоді симфонічні диригенти вливалися у відродження культури і перед тисячами глядачів керували знаними колективами. Це творчість, майстерність і престиж диригента.
# 116.
ID: 4ICP21-06231
Project name: Прем'єра «Космічної симфонії» С.Туркевич від Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1495076.80
The requested amount from the UCF: 1495076.80
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНА ПЛАТФОРМА"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Музичне втілення космічної теми крізь призму творчості української композиторки С. Туркевич, зокрема прем’єрне виконання її пізнього твору «Космічної симфонії», доповнене та оформлене мультимедійними проекціями живописних робіт французької малярки Соні Делоне, приурочене вшануванню 100-літнього ювілею С.Лема, в рамках фестивалю LvivMozArt 2021.
# 117.
ID: 4ICP21-06356
Project name: Концерт "Харитонівська ремінісценція"
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1262652
The requested amount from the UCF: 1262652
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Добра воля"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: с. Городне, Харківської обл.,
Project description: На туристичному об’єкті «Співочі тераси”, що на Харківщині, організувати вечір академічної музики з назвою «Харитонівська ремінісценція», який несе ідею підтримки молодих музикантів, як історичної тенденції від місцевої родини Харитоненків, коли меценатство в регіонах відігравало важливу роль в розвитку культури. Програма буде представлена молодіжним академічно - симфонічним оркестром «Слобожанський» разом з місцевим гуртом «ЯРИ», які спільно створили продукт – концертна програма «Добра хата», в основі якої обробки місцевих народних пісень, за підтримки Українського культурного фонду.
# 118.
ID: 4ICP21-06637
Project name: Авторський альбом Мар'яни Головко - "Liberum Arbitrium" ("Свобода Вибору")
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1086361.60
The requested amount from the UCF: 1086361.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Данченко Мар'яна Анатоліївна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета проекту полягає у відродженні в українському музичному мистецтві органічного жанру симфонічної популярної пісенної музики («симфо-поп/джаз»), підвищенні рівень присутності та статусу українського мистецтва на міжнародній арені, а також підтримка міжкультурного діалогу в українському суспільстві. Результатом проекту має стати студійний музичний альбом та концертна програма авторських пісень, жанровою особливістю яких є поєднання симфонічного, джазового, популярного та сучасного електронного аранжування - із залученням провідних професіоналів української музичної індустрії.
# 119.
ID: 4ICP21-06677
Project name: Рідвяна Мрія - 2021
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1468441.00
The requested amount from the UCF: 1468441.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна Організація “Благодійний Фонд “Мрійники України”
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Зірки, композитори, амбасадори об’єднуються навколо дітей, щоб подарувати як Україні, так і іншим країнам нове щорічне талант-шоу «Christmas Dream». Діти створюють поезію, а композитори музику. Краща пісня країни з постановкою, яку виберуть експерти, або глядачі представлятиме країну на міжнародному фіналі в Україні.
# 120.
ID: 4ICP21-06735
Project name: АЛЄКСІР: людина-оркестр
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1212636
The requested amount from the UCF: 1212636
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Черська Надія Валеріївна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Проект покликаний змінити сучасну українську поп-музику, привнести в неї сучасні світові тенденції за способом виконання та підкреслити корінні українські традиції - відображати в піснях справжні життєві переживання та почуття. Проект допоможе збагатити українську сучасну популярну музику та пісенну культуру текстами із глибоким змістом, що сповнені щирими емоціями та роздумами про любов, життя та пошук себе. Людина-оркестр – шоу одного артиста на сцені, але завдяки сучасному музичному обладнанню створюється атмосфера повномасштабного концерту і звучання цілої групи (використовую лупер, вокальний/гітарний процесори, плюс бітбокс, гітара, клавіші, перкусія). Це пустуюча ніша на нашому ринку і метою проекту є запис альбому.
# 121.
ID: 4ICP21-06785
Project name: Край
LOT: LOT 2. Music
General budget: 558100
The requested amount from the UCF: 558100
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Павлов Євген Олегович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Кривий Ріг,
Project description: Проєкт «Край» - це запис музичного альбому криворізького гурту «Роялькіт» у жанрі етно-фолк-рок. Метою запису нового альбому є створення якісного музичного українськомовного контенту, відродження автентичних українських традицій та відтворення української етніки через сучасне виконання музичних композицій. У короткостроковій перспективі виконання поставлених задач збільшить впізнаваність музичного гурту, його популярність та дасть сильний поштовх для розвитку та створення ще більш якісного музичного українського контенту.
# 122.
ID: 4ICP21-06805
Project name: Разом - Укрохаус
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1302400.00
The requested amount from the UCF: 1302400.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Лабораторіякреативних подій 3.0»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Створення музичного альбому (10 композицій) сучасної електронної музики, поєднаної з українськими народними інструментами та народного співу , якими володіють професіонали з профільною академічною освітою. Також створюється фірмовий стиль та дизайн обкладинки альбому Після створення цей музичний альбом видається на лейблі ......, альбом розміщується на цифрових платформах Apple Music, Google Music, Soundcloud, Beatport, Spotify, Shazam. Крім того, для підтримки альбому планується зйомка відеокліпу на головний трек. Для того щоб про реліз дізналась якомога більша аудиторія, буде проведено ряд PR -заходів
# 123.
ID: 4ICP21-06879
Project name: Аудіоальбом «Україна співає поезію»
LOT: LOT 2. Music
General budget: 211230.00
The requested amount from the UCF: 172190.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Волинська обласна філармонія
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Луцьк, Волинська обл.,
Project description: Проект відображає еволюцію у жанрі української співаної поезії протягом 1988-2021 років на Волині і включає три компакт-диски студійних і концертних записів, не призначених для продажу. Зокрема, тиражування студійних і концертних записів поета і співця Андрія Панчишина (1988-1993 років) з архіву Волинського радіо і записів 2001-2004 років на вірші волинських поетів та Роберта Бернса вокалістки Олени Мороз, архітектора Олега Книша (Петрова) з аранжуваннями Павла Завади, а також запис і тиражування програми «Зіграй мені мелодію дощу» дуету «Простір музики» (м. Київ) з Академічним камерним оркестром «Кантабіле» Волинської обласної філармонії. Проект спрямований на промоцію жанру української співаної поезії.
# 124.
ID: 4ICP21-06887
Project name: Музичний альбом "Дзеркало" гурту Vivienne Mort
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1042193
The requested amount from the UCF: 1042193
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Рудницька Юлія Олександрівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Створення музичного альбому "Дзеркало" незалежного гурту Vivienne Mort у жанрі інді-, фольк-рок, який популяризуватиме українську культуру та стимулюватиме інтерес слухачів до нової української музичної поезії. Досягнення світового рівня якості музичного продукту за рахунок збільшення бюджету проєкта. Продовження української пісенної традиції, збереження культурного коду.
# 125.
ID: 4ICP21-07018
Project name: Перший оркестр органів. Онлайн-концерт «Повстання органів» до 50-річчя органної школи України. Створення ГС «Всеукраїнська органна асоціації»
LOT: LOT 2. Music
General budget: 2072149
The requested amount from the UCF: 1498149
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа – підприємець Лихоманенко Сергій Вікторович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Унікальний онлайн-концерт оркестру з 8 органів (+професійний відео та аудіо запис) з приводу 50-річчя органної школи України, Перша установча конференція органістів, композиторів та органних майстрів, обрання керівних органів для «Всеукраїнської органної асоціації». Офіційна фіксація рекорду України. Вперше в Україні (а може й світі) буде зібрано оркестр органів у Львівському будинку органної музики. Окрім одного з кращих органів України, Львівського органного дому, фірми Rigier (духовий орган), будуть представлені ще 7 семплованих (цифрових) органів різних виробників. Поєднавши їх у безпрецедентний оркестр за участю найвідоміших виконавців-органістів з України пролунають спеціально переінструментовані твори виданих українських класиків: Ведель, Бортнянський, Лисенко, Лятошинський, та сучасних композиторів з України: Скорик, Дичко, Губа, Колодуб. Пролунають в унікальному ансамблі й «Боже великий Єдиний» та «Щедрик». Подія значуща не тільки для України, а є глобальною навіть для світового масштабу органної музики. Основна мета проекту: збереження органної школи України, привернення уваги до технічного стану унікальних органів в Україні, національне та міжнародне співробітництво у сфері органного мистецтва. Створення ГО «Всеукраїнська органна асоціації», як представницької установи спільноти органістів, композиторів для органу, органних майстрів, директорів будинків органної музики. Аудіо та відео-фіксація проекту, онлайн трансляція, масштабна медійна кампанія та фіксація рекорду України, щодо спільної гри одночасно 8 оргАнів.
# 126.
ID: 4ICP21-07090
Project name: Альбом «Тakesho Nemazasho I»
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1395764
The requested amount from the UCF: 1395764
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Тягнирядно Сергій Сергійович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Музичний альбому гурту «Тakesho Nemazasho» - «Тakesho Nemazasho I»
# 127.
ID: 4ICP21-07124
Project name: Рок-Опера "Орфей та Еврідіка назавжди"
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1053000
The requested amount from the UCF: 1053000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛЕМІЛЕНД БІЗНЕС КОМПАНІ" (ТОВ "ЛБК")
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект підтримує розвиток сучасного оперного мистецтва, творчість молодих українських композиторів та промоцію українських митців в Україні та за кордоном. Унікальність проекту полягає у сукупності поєднання різних музичних жанрів, використання можливостей симфонічного оркестру зі збільшеним складом та академічного українського хору. Сценічний виступ продемонструє глядачу унікальні голоси українських солістів у виконанні «живим звуком» (Tenor - Altino та Bass Profundo), познайомить з новітніми 3D технологіями у контенті з об'ємним відеозображенням Віджеінг (передусім – створення ілюзії об'ємного, казкового простору, в якому перебувають герої опери). Модернізація (доопрацювання) цього музичного проекту претендує на перше в світі шоу «повного метражу» в порівнянні з окремими номерами інших проектів , де застосовано подібну технологію.
# 128.
ID: 4ICP21-07132
Project name: Дніпропоп— лейбл сучасної української музики
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1499682.44
The requested amount from the UCF: 1499682.44
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "МОДУЛЬ МЬЮЗІК"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Дніпро,
Project description: Dnipropop - це лейбл сучасної української музики. Проект передбачає дослідження музичного ринку, відповідно фіксацію та систематизацію митців за жанрами. В основному задача лейблу - переосмислити та видати в загальноукраїнське та світове медійне поле електронну музичну спадщину Дніпра і України. Лейбл націлює свою роботу на релізах альбомів молодих виконавців, а також запис українських команд та виконавців, які вже цікаві в Європі. Проект є мультидисциплінарним за своєю суттю, в комплексі створюється: запис, мастеринг, дизайн та промо альбому. Команда проекту має досвід у створенні власного продукту, це єдина платформа у Дніпрі, яка працює з молодими митцями.
# 129.
ID: 4ICP21-07562
Project name: Ужгород в обличчях 2.0 Музика
LOT: LOT 2. Music
General budget: 514270
The requested amount from the UCF: 514270
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа - підприємець Кучер Тетяна Тмофіївна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Ужгород, Ужгород,
Project description: Підтримка та промоція молодих ужгородських гуртів на стадії становлення та професійних музикантів шляхом проведення концертів у форматі онлайн. Проєкт спрямований на створення соціального музичного продукту, який передбачає промоцію кожного учасника на сторінках проєкту в соціальних мережах, у місцевих ЗМІ, місцевому радіо. Для кожного учасника буде підготовлено інтерв’ю, проморолик тривалістю до 3 хвилин, фотосесія і міні концерт наживо, який транслюватимеся онлайн на сторінках проєкту FACEBOOK та Youtube каналі. Як результатом проєкту очікується значне розширення аудиторії шанувальників та прихильників ужгородських музикантів – учасників проєкту, мотивація для пошуку нових шляхів реалізації своєї творчості для інших виконавців.
# 130.
ID: 4ICP21-08434
Project name: Медіамісто
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1499665.00
The requested amount from the UCF: 1499665.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Стрельцов Євген Вікторович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Чугуїв, Харківська область, Лозова, Харківська область, Ізюм, Харківська область, Харків, Харківська область,
Project description: Проєкт має два складники. Перший — промоція українського гурту «Стрельцов», який передає по-новому звучання українських поетів. Друге — серія соціальних вечірок в маленьких містах Харківської області “Медіамісто”, на яких активні мешканці громади можуть розповісти про свої проєкти, виступатимуть музичні гурти Стрельцов, Жадан і Собаки, а також Благодійний фонд Сергія Жадана. Це можливість познайомити між собою різних активних людей та вплинути на створення нових бачень та ідей розвитку локацій. Планується чотири події в чотирьох містах. Євген Стрельцов (засновник гурту Стрельцов) — співак, поет та журналіст з Харкова. Працює керівником пресцентру медіагрупи «Накипіло» (модерує пресконференції, круглі столи, дискусії, презентації). Паралельно як звукорежисер робить подкасти для партнерських організацій, наприклад, EdCamp Ukraine. Також координує тренінг з громадянської журналістики та Школи універсальних редакторів. Пісні пише з 13 років. Випустив три альбоми. Останній — на вірші українських поетів сучасності та класиків — у 2015 році під назвою «#укрліт». Композиції «Крила» (текст Ліни Костенко) та «Відстань» (текст Юрія Іздрика) звучали в ефірах українських радіостанцій. Влітку 2021 року планує міні альбом під назвою «5!» з пісень на тексти Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Наталії Маринчак, Владислава Волочая, Павла Тичини, Миколи Зерова. Медіамісто на перетині музики та літератури створює контент в маленьких містах області, в якому соціальні ініціативи громад можуть презентувати загалу свої ідеї та роботу з місцевими викликами, а одночасно проєкт промоціює сучасних українських виконавців,що є прямою задачею лоту. При цьому в харківській області, яка є прифронтовою зоною популяризується українська культура.
# 131.
ID: 4ICP21-21809
Project name: ДИПТИХ "КОЛЯДА-ТРИБ'ЮТ"
LOT: LOT 2. Music
General budget: 960246.00
The requested amount from the UCF: 960246.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЕТРИЧЕНКО ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проектом передбачається на основі автентичних колядок і щедрівок східної України створити нові вокально-оркестрові кавер-версії (14 партитур) та зробити аудіозапис цих творів у диптих-форматі: 14 аудіо-пар, кожна з яких складається з оригінального «мінусу» у виконанні симфонічного оркестру та «плюсу» із взірцевими інтерпретаціями відомих артистів-вокалістів, а також здійснити підготовку матеріалів для презентації, яка відбудеться у форматі подвійного 14-ти денного «КОЛЯДА-МАРАФОНУ-РАДІО» на UA:РАДІО КУЛЬТУРА (презентація «плюсових» записів) і «КОЛЯДА-МАРАФОНУ-ZOOM» на проектній Fb-сторінці (презентація «мінусових» записів у виконанні дитячих вокальних колективів з різних куточків України) у передріздвяний період. Продукти проекту (плюсові та мінусові аудіозаписи, комплекти PDF-партитур) будуть доступні для всіх бажаючих на You Tube каналі та SoundCloud.
# 132.
ID: 4ICP21-24845
Project name: Майстерня ЧГС (чоловічого гуртового співу)
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1489394.00
The requested amount from the UCF: 1489394.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Данилейко Данило Володимирович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Концерт-шоу спрямований на відродження та перезавантаження старовинних козацьких пісень за участю молодих творчих митців. Ексклюзивом проекту є чоловічий поліфонічний спів у поєднанні з хіп-хопом у супроводі камерного естрадного симфонічного оркестру.
# 133.
ID: 4ICP21-26290
Project name: Нова Музика
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1499961.00
The requested amount from the UCF: 1499961.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ЛЬВІВСЬКИЙ БУДИНОК ОРГАННОЇ ТА КАМЕРНОЇ МУЗИКИ
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проект “Нова Музика” націлений на збагачення музичної культури нашої країни через створення нової української музики для органа в інноваційний спосіб: на конкурсних основах серед молодих композиторів, а також замовлення нових творів у знаних авторів. Основною метою проекту є створення нових партитур, що інспірують та пожвавлять середовища органістів, композиторів, концертних залів, порушать проблематику виконавства та розширення репертуару. Проект покаже, що органна музика є важливою складовою актуальної культури України та глибинного культурного коду через демонстрацію світові потужної національної органної школи.
# 134.
ID: 4ICP21-26366
Project name: Мольфар
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1497090.00
The requested amount from the UCF: 1497090.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ «Компанія Космос»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: MOLFAR – сучасний музичний проект, який виконує музику у стилі trap та альтернативний поп із вкрапленням суто українських мотивів. Цей проект є унікальним на українському музичному ринку і немає україномовних аналогів. Михайло Безушко (він же Мольфар) – професійний і талановитий автор та композитор, який співпрацює із багатьма українськими артистами. Він також є фронтменом відомого українського рок-гурту «Mad Heads».
# 135.
ID: 4ICP21-26454
Project name: Сучасна українська музика на зламі світів
LOT: LOT 2. Music
General budget: 996480
The requested amount from the UCF: 996480
Competition type: Individual
Full name of the organization: Грохоцький Ігор Якович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ та область, територія України, США, Великобританія, Канада, країни Європи та Азії,
Project description: Запис мого авторського музичного альбому українською мовою, в який я зібрав пісні написані та відпрацьовані в гастрольних турах та ті, що найбільш сподобались слухачам в Україні, Канаді, США та Великобританії. Мета проекту - розповсюдження через радіоефір, телебачення, інтернет ресурси, сучасну українську музику, а також демонстрація цих пісень на різних фестивалях, заходах та тісне спілкування виконавця зі слухачами та поціновувачами.
# 136.
ID: 4ICP21-26490
Project name: Фанкі
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1172545
The requested amount from the UCF: 1162545
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Кириченко Олексій Миколайович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, вся територія України,
Project description: Створення інноваційного культурного продукту у вигляді EP-альбому із 6 аудіокомпозицій, на основі української фанк-музики 1970-80х. р.р., а також створення відеокліпу, як промо матеріалу, на одну із композицій. Головним виконавцем альбому є хіп-хоп проєкт Alexjazz та його команда.
# 137.
ID: 4ICP21-26591
Project name: ІВАСЮК: перезавантаження
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1499925
The requested amount from the UCF: 1499925
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЬВІВ.МОЦ.АРТ.3"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проєкт “ІВАСЮК: перезавантаження” – це мультидисциплінарний проєкт, що складатиметься з концерту, виставки і мистецького видання “Червона рута”. В основі концерту – унікальні авторські оркестрові партитури естрадних пісень, що зберігаються у родинних архівах родини Івасюк, класичні твори Івасюка та нові оркестровки його творів від сучасних українських композиторів. Особливістю концерту стане інтерпретація спадщини Івасюка у “високому” стилі – стилістиці “старого Голівуду”, “black tie” із залученням великого симфонічного оркестру, знаних оперних та естрадних співаків – Василя Зінкевича, Джамали та ін.
# 138.
ID: 4ICP21-26670
Project name: Обличчя сучасної класики
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1275110.00
The requested amount from the UCF: 1275110.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "ДІДЖИТАЛ ЛЮКС МЕДІА"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: 15 мультимедійних портретних інтерв'ю із сучасними українськими композиторами/композиторками з їхніми фото, відео та демо-записами створених музичних творів
# 139.
ID: 4ICP21-26707
Project name: МЕЛОДІЯ
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1197832.84
The requested amount from the UCF: 1197832.84
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "ПІДКОВАарт".
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Львів,
Project description: Проект української пісні "Мелодія", започаткований солістом Львівської національної опери Петра Радейка у співпраці з володарем премії "Греммі" Андрієм Яцківим ставить за мету відродження та популяризацію української пісенної спадщини за допомогою нових, сучасних аранжувань, пошуку нових українсько - впізнаваних візуально аудіальних форматів звучання пісень, які у майбутньому ляжуть в основу мюзиклу (театралізованого концерту)
# 140.
ID: 4ICP21-26766
Project name: Музичний конкурс "School Bands Battle 2021"
LOT: LOT 2. Music
General budget: 544000
The requested amount from the UCF: 294000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Бульба Володимир Борисович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Конкурс для музичних гуртів із віком учасників від 6 до 18 років
# 141.
ID: 4ICP21-26819
Project name: Продюсерський центр для молодих виконавців
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1707800
The requested amount from the UCF: 934000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Бульба Наталія Михайлівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Відбір та розвиток талановитих молодих музикантів, створення якісного аудіо-візуального продукту продукту
# 142.
ID: 4ICP21-26904
Project name: Лунай
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1483230
The requested amount from the UCF: 1483230
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "БЕД РЕЙВЕН"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м.Київ,
Project description: Це унікальний музичний проєкт, який демонструє виняткові таланти українських музичних колективів. Даний проєкт в першу чергу орієнтований на створення якісного аудіовізуального контенту, а головною метою є просування найвидатніших молодих вітчизняних виконавців не тільки на території України, а й на світову музичну арену.
# 143.
ID: 4ICP21-27142
Project name: Погляд на сучасників: Антін Рудницький, Андрій Гнатишин, Борис Кудрик
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1454024.00
The requested amount from the UCF: 1454024.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Інтернаціональний новий симфонічний оркестр "ІНСО-Львів""
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: місто Львів, Уся територія України,
Project description: Проект покликаний популяризувати український музичний спадок через запис та видання CD-дисків з творами Андрія Гнатишина та Антіна Рудницького, а також проведення 4 онлайн-концертів у стінах Львівської філармонії. Саме так ми зможемо вливати на формування національної ідентичності та працювати з сенсами, залучаючи широку аудиторію.
# 144.
ID: 4ICP21-27179
Project name: Таємниці забутих манускриптів (невідомі кантати Д. Скарлатті)
LOT: LOT 2. Music
General budget: 640310
The requested amount from the UCF: 640310
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГУДЗЬ ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА, фізична особа-підприємець
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Одеса,
Project description: У 2018 році у творчому житті мого колективу старовинної музики «Pracht-ensemble» відбулася знакова подія . В бібліотеках Неаполя та Мадриду були знайдені невідомі ноти творів композитора доби Бароко Домєніко Скарлатті – видатного автора клавірних сонат. Ці рукописи були розшировані та презентовані европейській публіці під час кількох концертів наживо та мали еличезний успіх. Мета проекту - створити якісний аудіоальбом розшифрованих українськими композиторами рукописів Скарлаті. У результаті ми матимемо аудіоальбом 9 кантат по 2 арії на 140 хвилин загалом та відеоконцерт насамблю із виконання цих творів такої ж тривалості. У результаті буде створений знаковий культурний продукт, із великим експортним потенцалом в країнах Европи, а українські музиканти отримають широке визнання на світовій арені, підвищуючи імідж України.
# 145.
ID: 4ICP21-27206
Project name: Мобільний додаток DrumArt
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1358564.00
The requested amount from the UCF: 1358564.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Асоціація Барабанщиків України»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: online,
Project description: DrumArt - мобільний додаток для навчання грі на барабанах та тренування барабанщиків.
# 146.
ID: 4ICP21-27235
Project name: "МУЗИЧНИЙ АЛЬБОМ СПІВАЧКИ МАРІЇ ПАНТАЛІЙ"
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1487844.00
The requested amount from the UCF: 1487844.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Бедненко Євген Едуардович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Проект "МУЗИЧНИЙ АЛЬБОМ СПІВАЧКИ МАРІЇ ПАНТАЛІЙ" має на меті створення інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту, що сприятиме професійному становленню митців та розвитку молодіжної творчості в цілому. Проект є продуктом спільної праці сучасного українського композитора Євгена Бедненка та молодої українській співачки, студентки Марії Панталій. Інноваційність музичної складової буде виражена у поєднанні мелодізму та гармонійної різноманітності, притаманних музичним напрямкам нью-вейв, диско, сінті-поп, пост-панк та ін., із сучасними світовими трендами створення музичних треків (стилі електропоп, електронік-рок, інді та ін.) . До альбому планується записати 10 аудіо треків українською та англійською мовами. Соціально орієнтовані тексти підкреслюватимуть актуальність проекту.
# 147.
ID: 4ICP21-27248
Project name: “Улюблені класики”
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1269710
The requested amount from the UCF: 1269710
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Бурмака Марія Вікторівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Улюблені класики» — це проєкт створення професійними виконавцями альбому з 15 сучасних пісень на вірші класиків української поезії, від Т.Шевченка до В.Стуса, що є альтернативною формою подачі вивчення української класичної літератури. Продукти проєкту сприятимуть формуванню української ідентичності та збереженню культурної літературної спадщини. Проєкт передбачає створення, запис, видання та оприлюднення аудіоальбому, створення аудіоконцерту для радіо із можливістю його безстрокового використання, концерт-презентацію до Дня вчителя для педагогів Києва та концерти у форматі творчих зустрічей з програмою «Улюблені класики» для викладачів і студентів провідних університетів України.
# 148.
ID: 4ICP21-27465
Project name: Harmata - Дисидент
LOT: LOT 2. Music
General budget: 376400
The requested amount from the UCF: 376400
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Кушнір Дмитро Михайлович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Створення музично-літературного продукту, альбому з назвою “Дисидент”, основою якого стане підбірка віршів поетів-шістдесятників, які прозвучать у супроводі сучасного альтернативного року у виконанні українського гурту Harmata. Метою Проєкту є донесення до широкого загалу, методами музичного мистецтва, історію та ідею боротьби покоління українських дисидентів, яка би надихнула на нові звершення сучасне покоління свідомих українців, яке зараз як ніколи потребує чергової хвилі натхнення. Завданням проєкту музичного альбому “Дисидент” є популяризація, у доступній сучасній формі, творчого доробку та ідейного меседжу боротьби за волю України покоління шістдесятників, як одного із яскравих прикладів спалаху української національної свідомості у новітній історії України.
# 149.
ID: 4ICP21-27479
Project name: Скарби Української Музики
LOT: LOT 2. Music
General budget: 391.760
The requested amount from the UCF: 391.760
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "М'юзишнсфою"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Популяризація української класичної музики у світі. Виявлення та підтримка талановитих виконавців української акдемічної музики в Україні та за її межами. Презентація творів сучасних українських композиторів та виконання їх закордонними музикантами- виконавцями. Інтеграція українських фортепіанних класичних творів у світовий культурний простір, подальший розвиток та пропаганда українського фортепіанного мистецтва. Сприяння міжкультурному діалогу. Кожен учасник обов'язково виконує твір українського композитора та композитора своєї країни, тобто учасники з України виконуватимуть два українскькі твори
# 150.
ID: 4ICP21-27519
Project name: Музична трансміссія продакшн
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1488575
The requested amount from the UCF: 1468575
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація Інформал Буковина
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м.Чернівці, Чернівецька область.,
Project description: Створення майданчику для розвитку нового покоління Українських гуртів та виконавців сучасного рівня, шляхом відбору та організації талановитої молоді і забезпечення їх відповідними умовами для реалізації творчого потенціалу. Створення креативного пласту продюсерів, композиторів, сонграйтерів та кліпмейкерів.
# 151.
ID: 4ICP21-27649
Project name: Офіційний Музичний Чарт України
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1017650
The requested amount from the UCF: 1017650
Competition type: Individual
Full name of the organization: Асоціація "Музичної індустрії України"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект «Офіційний Музичний Чарт України» створений з метою популяризації українського музичного контенту та промоції сучасних вітчизняних виконавців. Його результатом стане привернення більшої уваги української музичної індустрії та слухачів до українських виконавців та їхніх пісень, а також показ реальної картини популярності конкретних артистів на території України та цінності кожного треку для музичної економіки країни.
# 152.
ID: 4ICP21-27741
Project name: Мультимедіа концерт "Відображення. Лінії долі"
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1593980
The requested amount from the UCF: 1493880
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Агентство міжнародного співробітництва"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Харків, Київ,
Project description: Мультимедійний концерт "Відображення. Лінії долі" присвячений камерній музиці українських композиторів ХХ ст. Центральною постаттю проєкту стане фігура видатного композитора Бориса Миколайовича Лятошинського, його життєпис, опис творчих перетинів з власним педагогом Р. Глієром, та деякими учнями: І. Карабицем, Є. Станковичем та В. Сильвестровим. Розвиток сюжетної лінії розкриває духовну спадкоємність творчих поколінь. Виконавці проекту - камерний колектив Лятошинський Тріо, у склад якого входять молоді, але вже відомі в Україні та закордоном музиканти, завдяки високій виконавській майстерності котрих, українська академічна музика, зокрема твори Бориса Лятошинського, - відкриваються Європою та світом. Проєкт покликаний продемонструвати інноваційний формат камерного концерту із залученням експериментальної сценографії та відеоарту.
# 153.
ID: 4ICP21-27988
Project name: Відлуння Києва
LOT: LOT 2. Music
General budget: 489.620
The requested amount from the UCF: 489.620
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична Особа Підприємець Левченко Тихон Дмитрович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт «Відлуння Києва» покликаний увіковічнити акустичні зліпки знакових місць Києва, а також надати можливість музикантам усього світу використовувати їх у своїй діяльності. Акустичні зліпки споруджень – це унікальне природне відлуння, притаманне кожному приміщенню. Проєкт має на меті вперше створити записи відлунь київських споруд, адже використання таких зліпків є важливою складовою створення будь-якого музикального витвору. Проєкт спрямований на демонстрацію цінності пам’яток київської архітектури та можливості створення унікальних музичних продуктів, що несуть в собі мистецьку цінність і українську ідентичність. Результатами проєкту мають стати 15 акустичних зліпків, створених за технологією запису відгуку на програний імпульс, та промо-відео для поширення інформації про ці зліпки.
# 154.
ID: 4ICP21-28037
Project name: ЕПСиЛОН: ЕМБІЄНТ-ПРОСТІР СиНТЕТИЧНОГО ЛАУНДЖ для ОСВІТИ та НАВЧАННЯ
LOT: LOT 2. Music
General budget: 406255.85
The requested amount from the UCF: 406255.85
Competition type: Individual
Full name of the organization: Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Дніпро, Київ,
Project description: створення звукового та відео витвору мистецтва (загалом 360 хвилин) у стилі, близькому до «ембієнт», «чилл-аут експерієнс», «електроніка», «нью-ейдж», «лаундж», який був би у доступі через платформу YouTube та SoundCloud для забезпечення нейтралізації шумового забруднення ззовні при інтелектуальній праці. Результат продукту зберігатиметья у вигляді WAV , mp3 та midi-файлах (проєктах), файлів онлайн та на компакт-дисках..
# 155.
ID: 4ICP21-28078
Project name: Плач Землі
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1469125.00
The requested amount from the UCF: 1469125.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Ясаков Олексій Миколайович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Музично-соціальна акція «Плач Землі» - інтерактивний концерт, в якому візьмуть участь чотири талановиті та драйвові гурти з центральної, західної та східної України. Кожний музичний твір, написаний ексклюзивно для проекту буде направлений на те, щоб донести до глядача, що проблеми екології – це проблеми його життя, та життя його нащадків. Пісні у найпопулярніших стилях garage rock, electronic, alternative rock та progressive art rock, в супроводі спеціально створеного відеоряду, танцівників, та концертних спецефектів зазвучать на одній з центральних площ столиці.
# 156.
ID: 4ICP21-28091
Project name: Запис антології фортепіанних сонат Святослава Луньова як пілотний проєкт лейблу “Bad Tempered Records”
LOT: LOT 2. Music
General budget: 733979
The requested amount from the UCF: 733979
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Мордерер Олександр Наумович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Проєкт передбачає  створення лейблу сучасної академічної української музики «Bad Tempered Records» та реалізацію пілотного проєкту —  запис Антології  фортепіанних  сонат українського композитора Святослава Луньова у виконанні Антонія Баришевського . Діяльність лейблу передбачатиме комплексний підхід (видання звукозаписів та нотних матеріалів) і має на меті представити сучасну українську музику в еталонному виконанні завдяки залученню композитора до процесу звукозапису й постпродакшну. Фортепіанні сонати Святослава Луньова представляють певну епоху української фортепіанної музики, адже охоплюють період з 1995 по 2021 рік. Результат: створення лейблу, запис 7 фортепіанних сонат та їх випуск під лейблом (цифровий реліз), створення каталогу партитур. 
# 157.
ID: 4ICP21-28205
Project name: Висока музика в малі міста.
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1288295.00
The requested amount from the UCF: 1288295.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Небесний Іван Васильович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Шостка, Павлоград, Білгород-Дністровський, Умань, Стрий,
Project description: Суть проекту полягає у створенні та виконанні інноваційної, конкурентоспроможної програми хорової музики «Антифони» та презентація її широкій аудиторії різних регіонів України. За участі команди досвічених музикантів. В рамках проекту заплановано проведення 5 концертів в різних регіонах України, а також просвітницької програми щодо стилістичного та жанрового діалогу визначних творів різних епох, з метою підвищення обізнаності аудиторії, а також пропаганди хорового мистецтва вцілому.
# 158.
ID: 4ICP21-28268
Project name: Рік потому
LOT: LOT 2. Music
General budget: 497700
The requested amount from the UCF: 497700
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець ЄФАНОВ СЕРГІЙ ДМИТРОВИЧ
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Запис альбому української авторської музики
# 159.
ID: 4ICP21-28314
Project name: #УкраїноGO!
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1858120.00
The requested amount from the UCF: 1498120.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: "Концертне агентство "Тур"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Харків, Одеса, Львів,
Project description: Мета проекту - створення та презентація інноваційної та конкурентноспроможної на світому ринку концертної шоу-програми #УкраїнаGO! на основі сучасної української авторської інструментальної музики з залученням композитора та виконавця скрипаля Святослава Кондратіва, українських саундпродюсерів, Державного академічного естрадного-симфонічного оркестру, в поєднанні з оригінальним віджеїнгом та light-дизайном. Програму буде презентовано в Києві, Львові, Одесі та Харкові. Довгострокова мета проекту – підняти престиж української сучасної авторської інструментальної музики серед широкої аудиторії. Проект передбачає потужну промоцію в інтернеті, ЗМІ, соціальних мережах, а також відеозапис одного з концертів для показу широкій аудиторії в мережі інтернет та на ТБ.
# 160.
ID: 4ICP21-28323
Project name: Популяризація української естрадної пісні в Україні та світі.
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1196640
The requested amount from the UCF: 1196640
Competition type: Individual
Full name of the organization: Будинок культури село Березівка
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Івано-Франківська обл. Вся Україна та весь світ.,
Project description: Ідея проєкту, записати 10 класичних естрадних пісень та створити кліпи до кожної пісні, а також 10 моїх власних естрадних пісень і також створити до них кліпи. Тим самим показити людям украхнську естраду зовсім по іншому.
# 161.
ID: 4ICP21-28373
Project name: Хорове мистецтво - простір єднання!
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1458169
The requested amount from the UCF: 1410169
Competition type: Individual
Full name of the organization: Івано-Франківська дитяча музична школа № 1 імені М. Лисенка
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Project description: Проект покликаний створити умови для підвищення рівня обізнаності та особистої культури міської молоді Прикарпаття в форматі поширення українських звичаїв та традицій, що збережені в духовній та автентичній пісні шляхом хорового мистецтва фольклорного ансамблю Івано-Франківської дитячої музичної школи №1 ім. М. Лисенка. Концертні виступи, присвячені Веснянкам та Гаївкам, Зеленим святам, першій борозні, зажинкам, жнивам, обжинкам, святу Купала, святу осіннього врожаю популяризуватимуть українську пісню, культуру та традиції серед населення області.
# 162.
ID: 4ICP21-28403
Project name: Світова онлайн-прем‘єра, та студійний запис «Українського концерту» для фортепіано з симфонічним оркестром Габріеле Денаро (Італія)
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1208688
The requested amount from the UCF: 1041488
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Марков Павло Сергійович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Світова онлайн-прем‘єра, та студійний запис «Українського концерту» для фортепіано з симфонічним оркестром Габріеле Денаро (Італія) Фортепіанний концерт “Український” (Сoncerto Ucraino) з симфонічним оркестром видатного італійського композитора, послідовника та учня Енніо Морріконе - Габріеле Денаро http://www.gabrieledenaro.it Концерт є першою присвятою Україні великого симфонічного твору (велика форма) закордонним композитором за останніх 150 років. Проект покликаний реалізувати студійний аудіо та відео-запис та світову онлайн-прем’єру цього твору широкому загалу в Україні та за її межами, широко розкрити національний музичний потенціал як джерело натхнення для закордонних митців. В рамках реалізації проекту відбудеться міжнародна співпраця італійського композитора, як соліста-піаніста та симфонічного оркестру з України. Буде створений професійний фондовий запис “Українського” концерту за участю пана Денаро. Додатковий продукт проекту: відеозапис концерту (близько 45 хв) та опублікований нотний матеріал, для вільного користування симфонічними оркестрами. Проект має потужний потенціал для подальшої творчої співпраці між Україною та Італією, приверне увагу як національні так і міжнародних ЗМІ.
# 163.
ID: 4ICP21-28406
Project name: Музикотерапевтичний онлайн-проєкт «Симфомедитація» та онлайн-платформа http://medmusic.in.ua/
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1270170.00
The requested amount from the UCF: 1130170.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ІВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Музикотерапевтичний онлайн-проєкт «Симфомедитація» - симбіоз спеціальної музики та розроблених семантичних формул (дикторського голосу). Вихідним результатом проєкту є розробка онлайн-платформи http://medmusic.in.ua/ та публікація на ньому першого продукту «Симфомедитація». «Симфомедитація» - це аудіо-відео контент для індивідуального використання (аудіальний продукт та відео-ряд (VR-технології ФУЛ ДОМ ТА ЗВИЧАЙНЕ ВІДЕО). Похідним продуктом також може бути «жива» офлайн-концертна програма за участю оркестру для групової терапії. Результатом реалізації проєкту стане доступний для вільного користування контент на створеному web-ресурсі http://medmusic.in.ua/ для використання широким загалом для індивідуальної та групової медитативної терапії.
# 164.
ID: 4ICP21-28408
Project name: Інтерактивне музично-пізнавальне шоу для дітей «Оркестроленд»
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1374930.00
The requested amount from the UCF: 1374930.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАБОТА
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Балаклія, Харківська область, Богодухів, Харківська область, Тростянець, Сумська область, Чутове, Полтавська область, Карлівка, Полтавська область,
Project description: Інтерактивне музично-пізнавальне шоу «Оркестроленд» реалізується Благодійним Фондом «Забота» (м.Харків) для дітей з дитячих будинків, шкіл-інтернатів, багатодітних та малозабезпечених сімей в регіонах, де немає можливості побачити та почути виступ академічного симфонічного оркестру. «Оркестроленд» - це привабливе, сучасне, інтерактивне шоу за участю симфонічного оркестру, яке має на меті зацікавити дітей віком від 6 до 16 років музичним мистецтвом та різними видами творчості. Використання відео-контенту, подача навчального матеріалу за стандартами нової української школи, програмою «Інтелект України» дозволяє адаптувати матеріал для учнів молодшого шкільного віку та підлітків, використання цікавих та сучасних аранжування класичних творів, популярні мелодії, які молодь знає з соціальних мереж та щоденного життя - створюють концентроване освітньо-розважальне шоу. Наша методологія базується на засадах музичної педагогіки видатного німецького вченого та композитора Карла Орфа, швейцарського музикознавця та педагога Еміля Жана-Делькроза, сенсетивній методиці Марії Монтессорі, методиці виховання навчання музичного мистецтва Дмитра Кабалевського. Наша локальна ініціатива провести 5 концертів майстер-класів, відпрацювати та створити відео та аудіо-контент, нотний доробок, передати його та розроблену методологію для використання всім державним оркестрам, філармоніям, музичним театрам як готовий репертуарний освітньо-розважальний продукт. За час реалізації ПРОЄКТУ планується провести 5 заходів за участю близько 2 тис. дітей в Харківській, Полтавській та Сумській областях.
# 165.
ID: 4ICP21-28409
Project name: Мюзикл «Гамлет» - український контекст. До 100-річчя жанру мюзикл.
LOT: LOT 2. Music
General budget: 894560.00
The requested amount from the UCF: 894560.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підриємець Гладкий Сергій Ігорович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Музично-театральний проект мюзикл «Гамлет» українського композитора Володимира Черненко та диригента-постановника Сергія Лихоманенко є інноваційним культурним проектом міжнародного рівня, який презентує здобутки сучасного українського музичного театру в одному із найпопулярніших жанрів сучасної світової музичної індустрії – мюзиклу. Проект повинен продемонструвати самобутність українського внеску у мейнстрим потужного напряму сучасного музично-театрального руху, що бурно розвивається останні десятиліття. Лібрето, яке було створено Володимиром Черненко на основі українського перекладу безсмертного твору В. Шекспіра Леонідом Гребінкою, переосмислює події трагедії крізь призму сьогодення сучасного моменту української історії. Для цього у текст лібрето була інкорпорована українська поезія ХХ-ХХІ років (від раннього П. Тичини до А. Жадана), що дало змогу осучаснити і трансформувати змістовну поліфонію драми у контекст українських реалій. Поєднання елементів симфо-джазу, рок-музики та українського мелосу також додає сучасного національного забарвлення звучанню одвічним питанням величного твору англійського драматурга. Гамлет, промовляючи мовою українських поетів ХХ-ХХІ ст., підіймає та вводить у світовий контекст питання пошуку Україною власної само- ідентичної та водночас універсальної екзистенції, розбудови етичних засад міжлюдських стосунків задля створення сучасного модерного суспільства про що так влучно написала Ліна Костенко: В епоху спорту і синтетики людей велика ряснота.Нехай тендітні пальці етики торкнуть вам серце і вуста… (Ліна Костенко) Даний проект вписується (і надалі може бути підтриманий) в діяльність організації British Council в Україні, яка сприяє і підтримує суспільні міжкультурні проекти, які ґрунтуються на творах англійської літератури й драматургії.
# 166.
ID: 4ICP21-28411
Project name: Українсько-польский проект на честь 200-річчя поеми Адама Міцкевича "ГРАЖИНА". Інтерактивна опера «Гражина»
LOT: LOT 2. Music
General budget: 810668
The requested amount from the UCF: 810668
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ "ПІ ЕМ ПАРТНЕРС"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Міцкевич працював над поемою «Гражина» з 1821 по 1823 роки. Саме в цей період заявник планує повністю реалізувати Українсько-польський проект Інтерактивна опера «Гражина». Перший етап, запитуваної суми передбачає фінансування створення оркестрової партитури, лібрето польською та українською мовами, та презентаційного бек-стрейджу проекту. Створення однойменної опери на основі симфонічної поеми Бориса Лятошинського, симфонічної музики Віктора Косенка, сучасного польського композитора Кшишотова Кобилінського та поеми Адама Міцкевича «ГРАЖИНА» у сучасній обробці. Вистава поєднує виступ симфонічного оркестру, гру акторів, оперні та естрадні арії та візуальні ефекти. На декорації-екрани проектується спеціально розроблений відеоряд з елементами 3D мапінгу де актори інтерактивно взаємодіють з відеоконтентом. Проект передбачає створення лібрето та партитури для симфонічного оркестру та солістів, побічний продукт- запис презентаційного відео найбільш яскравих моментів опери задля репрезентації опери в подальшому розвитку проекту та постановки опери в міжнародній співпраці. В проекті заявлений польський партнер “Agencja Brussa” (https://agencjabrussa.pl/ ), котрий при отриманні готового лібрето та музичного матеріалу, у співпраці з нашою організацією, гарантує польсько-український проект постановки інтерактивної опери «Гражина».
# 167.
ID: 4ICP21-28420
Project name: Українська фортепіанна музика від Романтизму до Модернізму
LOT: LOT 2. Music
General budget: 700296.00
The requested amount from the UCF: 700296.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “СВІТ МУЗИКИ”
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Основний зміст проєкту – запис та промоція фортепіанної музики визначних українських композиторів: Миколи Лисенка, Якова Степового, Федора Якименка та Бориса Лятошинського у виконанні відомих українських піаністів молодої генерації. Для проєкту відібрані композиції, які потребують якісного запису та промоції в Україні та світі, оскільки поки такі матеріали відсутні в культурному просторі. Проєкт стане візитівкою фортепіанного мистецтва в Україні до середини ХХ століття, відкриє маловідомі твори композиторів, дозволить виконавцям та публіці отримати у доступ якісні записи. В результаті будуть видані диски-альбоми із записами творів та інформації про композиторів (українською та англійською мовами).
# 168.
ID: 4ICP21-28451
Project name: Вакцинорок проти Covid-19
LOT: LOT 2. Music
General budget: 701600
The requested amount from the UCF: 701600
Competition type: Individual
Full name of the organization: Волошина Ірина Миколаїіна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проведення інформаційної кампанії і благодійного концерту патріотичного гурту Ot Vinta на підтримку вакцинації від Covid-19 в Україні.
# 169.
ID: 4ICP21-28544
Project name: Мольфар
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1447485
The requested amount from the UCF: 1447485
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУЛАВА ПРОДАКШН"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київська обл,
Project description: узика — особлива мова зрозуміла кожному. Вона об'єднує незалежно від національності, знань історії, віку або традицій. Саме за допомогою музики ми плануємо розмовляти з глядачем, насамперед з молодою аудиторією, аби бути почутими й досягти поставленої мети. Наш проєкт - музичне відео (хронометраж 7 хвилин) на пісню відомого українського гурту Kozak System. Сучасний музикальний твір з елементами фольклору та етніки. Режисер Ахтем Сеітаблаєв. Наша мета - створити не просто музичну сповідь, а подорож крізь віхи історії України очима головного героя — Мольфара.
# 170.
ID: 4ICP21-28736
Project name: Запис музичного альбому автора та виконавця Alex Kozar
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1393880.00
The requested amount from the UCF: 1393880.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Лихачов Валерій Іванович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Запис музичного альбому автора та виконавця Alex Kozar. Дебютний альбом Олексія Козарева, під робочою назвою «Додому» складатиметься з 10 композицій власного авторства, об’єднані філософськими роздумами на теми кохання, мрій, генези, самоідентичності.
# 171.
ID: 4ICP21-28780
Project name: Арт проект Аліси Лісової "E-Motions: discover your roots"
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1499919.00
The requested amount from the UCF: 1500000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальнісю "Базис Консалт"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Концерт фортепіанної музики, в якому звучать українські і не тільки, композитори, оздоблений звуками з діджейського пульту, відео- коментарями експертів різних напрямків. Відбуватиметься на природі, в ботанічному саду. Перформанс стає захищеним та безпечним місцем для осмислення, усвідомлення своєї української ідентичності. Арт єтюди, створені із змонтованих архівних матеріалів про культурну історію України, буття, та, власне, життя - це моя глибока вдячніть батькам, дідам за збережену українську ідентичність навіть в самі темні періоди ХХ століття. Вхід вільний, буде он лайн трансляція для західних країн, з диктором – перекладачем. Хочу показати своїм західним друзям, що Україна – це не тільки Чорнобиль.
# 172.
ID: 4ICP21-28784
Project name: Євшан-зілля. Колесо року
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1093276.00
The requested amount from the UCF: 1093276.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Мовчан Олександр Юрійович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Проєкт "Євшан-зілля. Колесо року" полягає у створенні та презентації якісного мистецького контенту — циклу з 4-х аудіо-альбомів на основі народних мелодій в авторському аранжуванні з використанням старовинних музичних інструментів народів світу у поєднанні з сучасними технологіями. Мета проєкту - популяризація рідкісного в Україні музичного жанру, такого як етно-джаз, а також сприяння заміщенню російського культурного контенту українським. Результатами проєкту стануть чотири аудіо-альбоми, відеоконтент на підтримку альбомів, а також ребрендінг фірмового стилю гурту і публічна презентація результатів проєкту. Проєкт приурочено до п'ятирічного ювілею гурту.
# 173.
ID: 4ICP21-28828
Project name: АНТИТІЛА - МЛНЛ
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1497808.00
The requested amount from the UCF: 1497808.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТИТІЛА"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: МЛНМ – Міленіальний, україномовний, сучасний, конкурентний, культурно-інноваційний проект в результаті якого буде створено, сьомий, музичний альбом популярного українського гурту Антитіла. Альбом буде включати 10 пісень соціального і розважального характеру, з прицілом на максимально широку аудиторію, від 12 до 65 років, що будуть стимулювати збільшення кількості споживачів саме українського продукту як в Україні так і за її межами, і впливати на розвиток сфери креативної індустрії в Україні. Одна з пісень майбутнього альбому – “КІНО”, вже була опублікована влітку 2020 року, зайняла перші місця у чартах радіостанцій, а відеокліп отримав найвищі оцінки вітчизняних та закордонних кінокритиків та режисерів. В пісні майбутнього альбому будуть вкраплятись українські народні наспіви та живе звучання українських народних інструментів, таких як бандури і цимбали, що за допомогою технічних засобів отримують сучасне і незвичне звучання, таким чином відроджуючи український мелос, а через лірику розкривати і передавати нашим дітям події сьогодення. Більшість пісень отримають додаткову підтримку новими відео кліпами, потужними промо компаніями, будуть розповсюджені по світу через мережу інтернет, радіо та телебачення. Альбом буде записаний наживо найкращими виробниками звукозаписів України, відомими виконавцями, аранжувальниками, інженерами аби фінальне звучання відповідало світовим вимогам та трендам.
# 174.
ID: 4ICP21-28876
Project name: Музичний альбом вигаданою мовою та зйомка кліпу гурту Mavka
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1244964.00
The requested amount from the UCF: 1244964.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: фізична особа-підприємець Кірєєва Наталія Вадимівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт передбачає запис повного 45-хвилинного музичного альбому з орієнтовно 9 пісень із робочою назвою «Kolo» у виконанні гурту Mavka і запрошених музикантів, а також зйомку кліпу на пісню «Kolo». Цінність роботи полягає в тому, що українська етнічна та фольклорна музика будуть введені в спільний контекст із новітніми жанрами електроніки, а всі тексти пісень будуть написані глосолалією – вигаданою «русалчиною» мовою. Аналогів таким синкретичним творам в Україні не існує – їх оприлюднення дозволить інтегрувати країну в світовий культурний простір, де подібні експерименти високо цінуються і користуються великою популярністю (наприклад, творчість Björk та гуртів Sigur Ros і Dead Can Dance).
# 175.
ID: 4ICP21-28935
Project name: Фестиваль духової музики "Vyzyrka Orchestra"
LOT: LOT 2. Music
General budget: 320000
The requested amount from the UCF: 300000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Визирська сільська рада Одеського району Одеської області
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: с. Визирка, Одеська область, с.Степанівка, Одеська область,
Project description: Проєкт направлений на збереженнереження духових оркестрів, колективів та сольних виконавців, як невід’ємної складової музичного мистецтва шляхом створення кардинального нового фестивалю духової музики
# 176.
ID: 4ICP21-28948
Project name: Аудіозапис камерно-симфонічного циклу "Що там у Святій Землі?"
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1391632
The requested amount from the UCF: 1391632
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Пилипчак Василь Григорович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Аудіозапис камерно-симфонічного циклу «Що там у Святій Землі?» передбачає здійснення професійного запису 9 музичних новел українського композитора, одного з найяскравіших представників музичного постмодерну початку ХХІ століття Василя Пилипчака. Створені у період 2005-2020 років, представлені твори репрезентують поетичну спадщину українських поетів ХХ-ХХІ століть і є семантично об’єднаними ідеєю відновлення української культурної ідентичності. Поруч із циклом у межах проекту буде здійснено аудіозапис одного з найбільш масштабних творів композитора – Камерної симфонії «Сповідь про Молитву» (2018). Супутніми продуктами, реалізованими у проекті стануть здійснення відеозаписів виконання творів та проведення концерту-презентації проекту, приуроченого до ювілею композитора з нагоди його 70-ліття.
# 177.
ID: 4ICP21-28954
Project name: музична атракція ONEYpromo
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1034755
The requested amount from the UCF: 1034755
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Боркунов А.Л.
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Полтава, Полтавська обл., смт. Краснокутськ, Харківська обл., м. Гадяч, Полтавська обл.,
Project description: Атракція ONEYpromo полтавський осередок, який гуртує багато творчої інтелегенції. Місце яке акумулює концепційні ідеї українських музикантів, поетів, філософів, та є для них культурним притулком. Одним із лідерів цієї атракції Андрієм Боркуновим виникла їдея створити музичний альбом андеграудної музики, яка насправді є актуальною серед інтернет аудиторії, запросивши до співпраці спочатку музикантів з Полтави та області.
# 178.
ID: 4ICP21-28959
Project name: Запис подвійного диску квартету ім. Л. Ревуцького з музикою Золтана Алмаші
LOT: LOT 2. Music
General budget: 591349.50
The requested amount from the UCF: 591349.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП ЛАРІН ДМИТРО РУДОЛЬФОВИЧ
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Запис подвійного диску зі струнними квартетами Золтана Алмаші, а також з українськими кантами у супроводі струнного квартету в аранжуванні Золтана Алмаші. Виконавці - Струнний квартет імені Левка Ревуцького та Оксана Нікітюк, сопрано.
# 179.
ID: 4ICP21-28968
Project name: ОушиНейшнСаунд
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1649317
The requested amount from the UCF: 1499317
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фiзична Особа-Пiдприємець Власова Наталя Василiвна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Бахмут (Донецька область),
Project description: Проект називається "OceaNationSound", ідея якого полягає в створенні інноваційної медіаплатформи, що спеціалізується на зведенні звуку і створенні об'єктів інтелектуальної власності. Мета проекту - створення конкурентно-здатного культурного продукту - інтернаціональної спадщини. Також цільовим пріоритетом є розвиток здібностей і фінансових можливостей талановитих людей і реалізації їх творчого потенціалу, з метою: креативним чином впливати на українську індустрію. Результат - створення спільно-значимого контенту, який буде сприяти посиленню ролі культури в житті української людини і тим самим українського суспільства. Етнічно-культурне збереження, щоб майбутні фахівці в області звуку вдосконалювали свої навички в межах не тільки країни, а й конкретно у взятому регіонi.
# 180.
ID: 4ICP21-29050
Project name: Світська вокальна спадщина Дмитра Бортнянського. Аудіопроект до 270-річчя композитора
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1294570
The requested amount from the UCF: 1294570
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Малахова Марія Вячеславівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Аудіопроект створено з метою актуалізації в сучасній концертній практиці України вокальних творів Дмитра Бортнянського, невідомих музичній спільноті. Проектом передбачено здійснення аудіозаписів близько 20 творів композитора, які раніше не звучали в Україні. Супутнім продуктом в межах проекту стане видання нотної збірки з 30 світських вокальних творів, в яку увійдуть ноти арій з 6-ти опер композитора, канцонети, мотети та романси, зібрані в архівах інших країн. Твори будуть опубліковані в Україні вперше, міститимуть переклад на українську з італійської та французької. Збірник буде розповсюджено в друкованому та електронному вигляді серед професійної музичної спільноти. Завершальним етапом проекту стане концерт-презентація, в якому візьмуть участь провідні українські виконавці у галузі камерно-вокальної музики
# 181.
ID: 4ICP21-29099
Project name: VESNA. Історія української музики
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1134174.0
The requested amount from the UCF: 937134.0
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ "Музична премія
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: "VESNA. Історія української музики" - це проєкт документального серіалу про головні події, постаті та тенденції сучасної української музики протягом періоду незалежності. Метою проєкту є популярізація сучасної української музики 1991-2020 років та створення якісного контенту, який закріплює історичну пам'ять українського суспільства про власну модерну культуру. Формат серіалу: 10 епізодів тривалістю від 40 до 60 хвилин.
# 182.
ID: 4ICP21-29115
Project name: Сучасний Український Кросовер
LOT: LOT 2. Music
General budget: 579610
The requested amount from the UCF: 579610
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ НІМЕЦЬКЕ НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІДЕРГЕБУРТ" (ГОООННКТ "ВІДЕРГЕБУРТ")
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Одеса, Ужгород, Харків,
Project description: Мета проекту - популяризація сучасної української музики - кросоверів (кросовер – музика, в якій є поєднання двох стилістик, що включає поєднання бароко і рок-музики, поп, фолк, джаз, неокласицизму та інших стилів), у виконанні та за авторством молодих українських гуртів. Проект реалізує одразу три напрямки: 1) Популяризує сучасну українську музику; 2) Надає підтримку молодим українським виконавцям (крім вже готових композицій передбачено створення нових), 3) Створює якісну українську музику, конкурентну на світомому ринку та формує позитивний імідж України. У результаті проекту буде записано 10 аудіокомпозицій - у стилістиці сучасного кросоверу, із залученням молодих виконавців та вже відомих гуртів. Записаний альбом буде презентовано під час 4-х концертів (Київ, Харків, Ужгород, Одеса). На концертах, крім новоствореної програми передбачено аранжування класичних творів європейських композиторів та твір українського композитора Л. Міллера, присвячений депортації німців, у виконанні молодих гуртів. Окремо буде проведений загальний відеоконцерт, що включатиме усі 10 створених композицій у стилістиці кросоверу. Результати проекту будуть поширенів в соціальних мережах, онлайн-ресурсах та сприятимуть якісним змінам у українській музичній сфері, адже на сьогодні сучасних кросоверів, попри усю популярність стилю, в українському музичному просторі, практично немає.
# 183.
ID: 4ICP21-29205
Project name: "Game over"
LOT: LOT 2. Music
General budget: 639880.00
The requested amount from the UCF: 639880.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Башкіна Аліна Едуардівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Київ,
Project description: Сворення аудіо-візуального контекту - україномовна пісня "Game over" та відео кліп до неї. У легкій грайливій формі у пісні та відео розкриваються актуальні проблеми ігроманії, підміни реального життя, на життя онлайн, стосунки молоді, співіснування в закритому просторі.
# 184.
ID: 4ICP21-29253
Project name: "Діти Самураїв"
LOT: LOT 2. Music
General budget: 581350.00
The requested amount from the UCF: 581350.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Вареніков Володимир Вікторович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: "Проєкт «Діти самураїв» - це аудіо альбом, що складається з поетично-музичних композицій різного жанру і напрямку, об’єднаних єдиною соціальною проблематикою «безбатьківства». Автори текстів – сучасні українські поети/еси з різних регіонів України і різного віку, для яких тема "безбатьківства" є особисто пережитою. спрямованість проєкту "Діти самураїв" - винести головну тему в площину арт-терапії, щоб на рівні масової аудиторії спровокувати рефлексії та обговорення і вивести проблему із підсвідомості у свідому площину. проект задумано як велику колаборацію поетів, композиторів та художників, що надає можливість широкого адресування - як до людей аудіального типу сприйняття інформації так і візуалів.
# 185.
ID: 4ICP21-29331
Project name: Запис камерної опери " Стус : Перехожий" за віршами Василя Стуса
LOT: LOT 2. Music
General budget: 541583.20
The requested amount from the UCF: 541583.20
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП ПАЛАТНИЙ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна та закордоном,
Project description: Проект «Стус: Перехожий» - камерна мінімалістична опера за віршами Василя Стуса. Метою проекту є максимально розкрити поезію і постать поета, та надати їй нове дихання у музично-драматичній формі, яка дозволяє сучасному українцю чуттєво та інтелектуально сприйняти непрості філософські теми, закладені Стусом. Опера постає із сольного жіночого голосу у супроводі чоловічих голосів та таких музичних інструментів як препароване фортепіано та контрабас . Запис та промоція проекту спрямовані на поширення якісного українського продукту в Україні та поза її кордонами, актуалізацію закладених поетом тем, ідентифікацію українського аудиального мистецтва. Результатом буде альбом з онлайн презентацією на день незалежності України 24 вересня на таких ресурсах як Facebook , Youtube та інші.
# 186.
ID: 4ICP21-29341
Project name: Онлайн відео платформа для української музичної сцени
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1174620.00
The requested amount from the UCF: 1174620.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕЗАНАЙН"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, онлайн,
Project description: Створення онлайн-платформи для легального перегляду музичних стрімів та освітніх проєктів у музичній сфері задля формування додаткового методу заробітку як для промоутерів/організаторів заходів, так і для музикантів у пост-ковідному світі. Основними цілями нашого проєкту є легалізація споживання музичного онлайн-контенту в Україні, а також підтримка музичних талантів, які завдяки використанню нашої системи зможуть заробляти своєю працею навіть у період локдауну чи заборони проведення масових заходів. Тестова версія онлайн-платформи буде безкоштовно розповсюджуватись серед незалежних музикантів та промоутерів у 2021-му задля тестування та удосконалення розробленої системи перед виведенням її на міжнародний ринок.
# 187.
ID: 4ICP21-29346
Project name: Музика - аудіозапиc
LOT: LOT 2. Music
General budget: 172996
The requested amount from the UCF: 100000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Гідність Донбасу"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Донецька область м.Покровськ вул.Київська буд.123,
Project description: Мета проекту -залучення дітей, молоді та населення середнього віку до глибшого вивчення народної пісні, стилів та традицій українського музичного світогляду. Розвитку вокальної культури української пісенної культури ,звичаїлановитих виконавців, збагачення репертуару в художніх та танцювальних кв,традиції ,тощо. Підтримка таолективах
# 188.
ID: 4ICP21-29357
Project name: Сам собі продюсер: Як записати та видати альбом починаючому інді-артисту
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1499088
The requested amount from the UCF: 1499088
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Корень Андрій Андрийович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Франція, Париж,
Project description: На прикладі запису та релізу третього альбому інді-гурту Mari Cheba, поділитися досвідом та технологією видачі та релізу альбом незалежному українському артисту-початківцю. Альбом буде записуватись в Києві, а деякі треки зводитись у Парижі, щоб показати, що кожен артист може через інтернет реалізувати собі якісне звучання. Буде приведено як бюджетні варіанти запису і робота над ними, так і треки, з великим бюджетом для тих артистів, які вимогливі до музичного виробництва. Оскільки Марі пройшла шлях від артистки-початківця з Кривого Рогу (2010-2012), вона має досвід релізів і бюджетних і професійних альбомів. На наш погляд, для розвитку якісного музичного продукту інді-сцени необхідно ділитися практичним досвідом з молодими артистами та підтримувати молоду незалежну сцену.
# 189.
ID: 4ICP21-29403
Project name: Rivne Music Production: створення альбому, електронної збірки та здійснення промотуру
LOT: LOT 2. Music
General budget: 614555
The requested amount from the UCF: 614555
Competition type: Individual
Full name of the organization: Рівненське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: місто Рівне, місто Сарни, місто Дубно, село Шпанів (Рівненський район), Рівненська область,
Project description: Метою проєкту є підтримка якісного контенту сучасних українських композиторів та авторів з Рівненщини шляхом створення альбому. Передбачається створення музичного альбому кращих 12 пісень написаних за останні п’ять років, 6 відеороликів про рівненських композиторів та авторів, потужна промоційна кампанія шляхом здійснення промотуру у регіональних, культурних центрах області, функціонування сайту онлайн-радіостанції, ротації пісень на місцевих радіостанціях. Також буде відпрацьований формат творчої співпраці музичної спілки Рівненщини зі Шпанівською школою мистецтв. Одним із продуктів проєкту стане електронна збірка композицій для українських мистецьких позашкільних освітніх закладів. Проєкт передбачає залучення широкої аудиторії, в тому числі молоді. Це близько 500 тисяч слухачів, глядачів, учасників подій проєкту.
# 190.
ID: 4ICP21-29417
Project name: Слово
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1499900
The requested amount from the UCF: 1499900
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «ВЕДЕЛЬ СКУЛ»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Період «Розстріляного відродження» ( Червоного ренесансу) (перша третина ХХ сторіччя ) навіть через десятки років є болючим для кожного українця. Занадто багато талановитого цвіту української культури та науки було знищено. Саме задля привернення уваги до теми «Розстріляного відродження» та пам'яті про знищених українців ми хочемо створити аудіо проєкт “Слово”. “Слово” – це альбом про нашу культуру і про наш біль. Це пісні на вірші поетів «Розстріляного відродження», зокрема Миколи Зерова, Михайла Драй-Хмари, Марка Вороного, Миколи Хвильового, Івана Багряного та інших представників “Червоного ренесансу”. Повноформатний, радіо-конкурентний, музичний альбом (8 пісень), створений під керівництвом відомої молодої співачки, композиторки та бандуристки Марини Круть (KRUTЬ) у співпраці з топовим саунд-продюсером Михайлом Клименком. Проєкт має на меті поєднати представників сучасної української молодої музики та відомих зірок. Музичною концепцією альбому є використання бандури та інших народних музичних інструментів у поєднанні із сучасним саунд-продакшном, а також синтез оркестрових струнних інструментів із хіп-хоп і реп- культурою. Таким чином, ми хочемо огорнути вірші «Розстріляного Відродження» у якісний та трендовий звук задля сприяння утвердженню національно-патріотичної свідомості молодої української аудиторії, великої конкурентоспроможності альбому на радіостанціях, та у медіа-просторі. Для підсилення релізу альбому планується створення художньо-постановчого онлайн-концерту, де кожен артист виконає пісню із альбому .
# 191.
ID: 4ICP21-29419
Project name: Місцева студія звукозапису: збережи глибину минулого – підко ри нові висоти творчого майбутнього!
LOT: LOT 2. Music
General budget: 780234.2
The requested amount from the UCF: 780234.2
Competition type: Individual
Full name of the organization: Управління культури, національностей та релігій виконавчого комітету Березанської міської ради
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Березань,
Project description: Мета: Збереження історико-культурної спадщини Березанського краю, шляхом запису унікальних автентичних пісень громади, творчих напрацювань народного аматорського хору ветеранів «Вересень життя» вихованців Березанського міського будинку культури і клубних закладів сіл громади та усіх бажаючих у співпраці з переможцями шоу талантів та зірками української естради. Результати: Наявність аудіо записів з унікальними музичними матеріалами, оцифрованими спогадами старожилів-очевидців про події першої половини ХХ століття, які можуть стати вагомим інструментом популяризації власної історії, української культури та традицій серед дітей та молоді, як в громаді, так і поза її межами.
# 192.
ID: 4ICP21-29477
Project name: Симфоманія
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1465514.50
The requested amount from the UCF: 1465514.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Оніщенко Ігор Олегович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Унікальний український жіночий інструментальний колектив. Стиль гурту можна охарактеризувати, як симфонічний рок чи неокласика. До складу гурту входять струнний квартет (2-ві скрипки, альт та 2-ві віолончелі), а також клавішні та ударні інструменти. З моменту заснування гурт виступав на багатьох музичних фестивалях та концертах, таких як: відкриття «Євробачення-2005» у м. Києві, міжнародний музичний фестиваль «Таврійські Ігри 2005-2006», церемоніях нагородження різних премій, авто- та мотошоу. Навесні 2010 року гурт брав участь в урочистому відкритті «Формули-2» у м. Марракеш (Марокко) та «Cheval Passion 2013» у м. Авіньон (Франція). Гурт активно виступає на міських та національних святах за кордоном (Франція, Польща, Турція, Мальта, Литва тощо).
# 193.
ID: 4ICP21-29482
Project name: REAL1ST (Реаліст . Под маской)
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1000000
The requested amount from the UCF: 380000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Музикальний альбом. 2 частини
# 194.
ID: 4ICP21-29516
Project name: Всеукраїнський творчий проект «Maestro, bravo!» (пам’яті видатних майстрів Одеської хорової школи)
LOT: LOT 2. Music
General budget: 734330
The requested amount from the UCF: 734330
Competition type: Individual
Full name of the organization: Одеська національна музична академія імені А.В.Нежданової
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Всеукраїнський творчий проект «Maestro, bravo!» (пам’яті видатних майстрів Одеської хорової школи) – це інноваційний культурний захід, що в своїх межах охоплює більшу частину творчої взаємодії молоді: конкурси, концерт, конференцію, олімпіаду, майстер-класи. Проект має за мету популяризацію хорового мистецтва в Україні та ознайомлення широкої аудиторії з шедеврами Одеської хорової школи. Також проект спрямований на виявлення та підтримку творчо обдарованої молоді; розвиток духовності підростаючого покоління хорових диригентів; збереження та зміцнення освітньо-музичних традицій українського хорового мистецтва, популяризації академічної хорової творчості та професійної диригентсько-хорової освіти.
# 195.
ID: 4ICP21-29524
Project name: БАХРОМА
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1494073.00
The requested amount from the UCF: 1494073.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Щічка Борис Олексійович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Український незалежний альтернативний музичний гурт з Києву. У 2009-му році BAHROMA дебютувала із своїм першим синглом «Надовго» - й одразу отримала статус «надії вітчизняного поп-року» у медіа. З тих пір BAHROMA записали чотири альбоми, стали фіналістами Національного відбору музичного міжнародного конкурсу «Євробачення», їх пісні звучать на радіо, а відеокліпи ротуються на музичних телеканалах. Сингл «На глибині» став центральним саундтреком до популярного українського молодіжного телесеріалу «Київ вдень та вночі». За часи своєї діяльності BAHROMA дали понад тисячу сольних виступів по містах України та за її межами. Виступали на головній сцені найкрупніших музичних фестивалів нашої країни: Atlas Weekend, Zaxid Fest, Faine Misto, Woodstock Ukraine, Best City UA, Беzviz, Respublika, Схід Рок та багато інших. BAHROMA відрізняється тим, що з ними не сумно – при класичному мінімумі інструментів гурт спритно варіює аранжуваннями. Їх музика – це стенографія почуттів та емоцій, а концерти – злагоджений саунд та по-справжньому хітові композиції, які на виступах BAHROMA співає хором увесь зал. Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук відзначає інтелігентність музики BAHROMA.
# 196.
ID: 4ICP21-29531
Project name: Збірка ВІА-70х
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1423820.00
The requested amount from the UCF: 1423820.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична-особа підприємець Папуга Тетяна Андріївна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: 70-ті роки ХХ століття - це той період, коли почали стрімко з'являтися цікаві молоді музичні колективи, які у Радянському союзі називали ВІА - вокально-інструментальні ансамблі. Ми щиро вважаємо, що в 70-х було створено багато якісної української музики такими гуртами: ВІА «Опришки», ВІА «Кобзар», ВІА «Арніка», ВІА «Водограй» та ін.. Дуже багато українських пісень, створених в цей період не дійшли до нашого часу, багато з них існують лише на вінілах на полицях колекціонерів. А сучасна українська молодь так і не почула ці шедеври. Чому б не дати їм друге дихання? Наш проєкт полягає у тому, щоб знайти найкращі 8 пісень українських ВІА 70-х років, в яких є фанковий грув та українська самобутність, та зробити цим пісням сучасне аранжування, перезаписати з топовим українськими музичними виконавцями.
# 197.
ID: 4ICP21-29544
Project name: Україномовний EP гурту One Light Inside
LOT: LOT 2. Music
General budget: 236000
The requested amount from the UCF: 236000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Волинська Обласна Громадська Організація "Ми плюс", ВОГО "Ми плюс"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Луцьк, Київ,
Project description: Метою проєкту “Україномовний EP гурту One Light Inside” є розвиток музики в Україні шляхом створення інноваційного культурного продукту у вигляді міні-альбому до якого увійдуть 5 україномовних треків, аранжування яких поєднає сучасне звучання з автентичними національними інструментами, а в текстах підніматимуться теми соціальних проблем нашого сьогодення. Результати проєкту: - пропагування української мови та сімейних цінностей; - винесення на загал таких соціальних проблем, як: самогубство та булінг, через створений змістовний україномовний контент для аудиторії у понад 40 000 осіб. - комунікаційний план проєкту охопив усі регіони України включаючи села, містечка, районні центри та великі населені пункти; - пісні з альбому виконуються гуртом на найбільших фестивалях України та Європи, звучать в ефірах українських радіостанцій, поширюються через музичні платформи; - 40 000 завантажень альбому на музичних платформах (одиниця виміру - кількість завантажень); - 70 000 прослуховувань альбому на стрімінгових платформах (одиниця виміру - кількість прослуховувань);
# 198.
ID: 4ICP21-29558
Project name: ЕРІЯ
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1488690.00
The requested amount from the UCF: 1488690.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійний фонд «Світ Білий»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: ERIA - новий український музичний проект Ірини Василенко, яка більш відома широкому загалу під псевдонімом VILNA і з яким брала участь у національному відборі музичного міжнародного конкурсу "Євробачення". Ім'я ERIA невипадкове та це ім'я вільно народжену людину, що своєю волею творить майбутнє. Головним гаслом творчості, є ідея свободи і незалежності, як невід'ємної потреби людини і особистості. Я вважаю свободу однією з найважливіших характеристик життя. Вільна ненька Україна, а в ній – кожен українець. Кожен з нас насправді вільний у своєму виборі, і це найдорожче надбання незалежної України. В проекті ми є одним цілим як волелюбні люди, і кожен з нас – вільно народжений. Що і означає ERIA. Свобода - це відчуття єднання зі світом. Саме це розуміння свободи, яке вкладаємо в назву проекту ERIA. Найгостріше її відчуваєш за містом, опиняючись один на один з природою під величезним небом, дихаючи на повні груди, а вся суєта залишається далеко позаду, тому що в цьому світі є щось більше - Всесвіт - і ти її частина.
# 199.
ID: 4ICP21-29749
Project name: Концерти гурту Форт для патріотичного виховання дітей та молоді
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1006710
The requested amount from the UCF: 1006710
Competition type: Individual
Full name of the organization: Смілянська Міськрайонна Громадська Організація Козацька Школа
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Черкаська область, Смілянський район, село Плескачівка,
Project description: Концерти рок-виконання давніх козацьких пісень та маршів з метою популяризації козацької культури серед дітей та молоді.
# 200.
ID: 4ICP22-03107
Project name: Опера «Ніч». Новий філармонічний формат
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1498601
The requested amount from the UCF: 1498601
Competition type: National
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ХРОНОТОП ЮЕЙ"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Створення унікального в українському контексті формату філармонічного виконання сучасної української опери "Ніч" з елементами візуалізації. Проєкт покликаний стерти протиріччя між "режисерською" та "дириґентською" оперою, демонструючи, як, керуючись музичною логікою партитури, можливо розширити формат філармонічного концерту, безболісно ввести в репертуар contemporary-твір та омолодити слухацьку аудиторію академічних концертних залів.
# 201.
ID: 4ICP22-03556
Project name: Мобільний промотур молодих виконавців жанру від фестивалю Файне Місто
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1493500.00
The requested amount from the UCF: 838500.00
Competition type: National
Full name of the organization: Громадська організація “Фестиваль “Файне місто”
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Черкаси, Полтава, Харків, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпро, Херсон, Одеса, Вінниця, Хмельницький, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів, Луцьк, Рівне,
Project description: Мобільний тур-промоція молодих митців аудіального сектору від фестивалю «Файне місто» під час карантинних обмежень. Нова інноваційна форма, яка надасть можливість виконавцям показати свій культурний продукт під час пандемії та карантинних обмежень, слухачам долучитись до перегляду музичної події, а організаторам працювати в новому пристосованому до нових реалій форматі. В результаті туру 17 містами України 40 музичних колективів зможуть долучитись до проєкту, біля 5000 слухачів відвідати заходи проєкту та 1000000 охоплення цільової аудиторії проєкту в онлайн.
# 202.
ID: 4ICP22-05890
Project name: Театралізована ораторія про Голодомор «Скорботна мати»
LOT: LOT 2. Music
General budget: 2260697.5
The requested amount from the UCF: 1499730
Competition type: National
Full name of the organization: Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд розвитку Меморіалу жертв Голодомору"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Цей крос-секторальний проект має на меті осучаснення ораторії "Скорботна мати" 2008 року авторства Юрія Ланюка на тексти Павла Тичини для сопрано, баритона, лірника, дитячого та мішаного хорів, великого симфонічного оркестру шляхом створення сучасної сценографії з застосуванням комп'ютерної анімації та відеоспецефектів, презентацію твору у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької, а також створенню професійного концертного (багатоканального) аудіозапису твору з подальшим його тиражуванням та поширенням серед українських та закордонних медіа. Твір "Скорботна мати" присвячений пам’яті жертв Голодомору та покликаний популяризувати створення першого у світі Національного музею Голодомору-геноциду, що будується в Києві.
# 203.
ID: 4ICP22-27442
Project name: "Українська пісня єднає всіх. Фестиваль-концерт".
LOT: LOT 2. Music
General budget: 561880
The requested amount from the UCF: 561880
Competition type: National
Full name of the organization: Комунальний концертний заклад культури "Об"єднання муніципальних мистецьких колективів Івано-Франківська"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Івано-Франківськ, Івано-Франківськ,
Project description: Створення якісного українського музичного продукту європейського рівня, розповсюдження, популяризація та промоція української музики та української пісні в Україні.
# 204.
ID: 4ICP22-29446
Project name: Пост-Схід:Гуртування
LOT: LOT 2. Music
General budget: 667360.00
The requested amount from the UCF: 667360.00
Competition type: National
Full name of the organization: Громадська організація "Майстерня Ідеї"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Cлов'янськ, Авдіївка, Соледар, Сєвєродонецьк, Покровськ, Торецьк,
Project description: “Пост-Схід: Рейвбус” - проект просування молодих виконавців електронної музики з Донецької та Луганської області в своїх та сусідніх громадах з акцентом на переосмислення пост-індустріальної спадщини через організацію сучасних культурних подій. В рамках проекту до співпраці буде залучено 6 громад, що вже реалізують культурні проекти та електронні вечірки, які нададуть майданчик для виступів 12 молодим локальним електронним музичним виконавцям та 1 колективу. Також, оскільки виступи виконавців переважно проводяться ввечері, для залучення менш зацікавленої в електронній музиці людей, планується перед виступами проводити серію виставок-дискусій з презентацією робіт тему культурно-історичної спадщини Донбасу для привернення уваги до пов’язаності історичного минулого та сучасного контексту.
# 205.
ID: 4ICP23-01076
Project name: Укрансько-польський музичний проект "Розстріляне Відродження"
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1499470.00
The requested amount from the UCF: 1499470.00
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська Організація "Студена"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Варшава, Краків,
Project description: Українсько-польський музичний проект “Розстріляне Відродження” направлений на популяризацію творчості Українського Розстріляного Відродження для нових поколінь в Україні, Польщі та цілому світі, шляхом створення пісень у сучасних стилях з застосуванням інноваційних комп’ютерних технологій; ознайомлення широкої аудиторії з самим історичним явищем розквіту українського мистецтва ХХ ст, та його знищення, - спланованого злочину тоталітарного режиму; сучасне прочитання творів; поєднання поетичної та музичної творчості; та зміцнення українсько-польської культурної співпраці і переосмислення спільного тоталітарного минулого. В рамках проекту буде створено двомовний альбом, який являє собою видання у вигляді музичного альбому – книжки з детальним описом історії Українського Розстріляного Відродження, пісень альбому та кожного виконавця, з фотографіями та артистичним дизайном.
# 206.
ID: 4ICP23-07323
Project name: Вулиця Сіда
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1669975
The requested amount from the UCF: 1498025
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Молодіжне об'єднання "ЛЬвівська школа джазу та сучасної музики"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Львів, с Вишків Івано-Франківської області,
Project description: Мета – створення міжнародної експериментальної мистецької формації для взаємодії і синергії між сучасними митцями у віддаленій місцевості ( хутір Сіда, с Вишків із презентацією у Львові), яку намагався започаткувати, як резиденцію Маркіян Іващишин і цим проєктом, наша мистецька спільнота хоче продовжити втілювати ідею розвитку сучасного мистецтва, гуртування навколо постаті Маркіяна нових генерацій митців, як жест вдячності та чергової згадки цієї персоналії, партнерів та наступних генерацій, щоб показати тяглість сталість результат діяльності не як підсумок, а як продовження започаткованого руху.
# 207.
ID: 4ICP23-28261
Project name: Мистецтво стрімінгу
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1500000
The requested amount from the UCF: 1500000
Competition type: International
Full name of the organization: ГО «Всеукїньска Асоціація Музичних Подій» (ВАМП)
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Європа,
Project description: Для підготовки учасників української музичної індустрії та організаторів заходів до прогнозованих втрат концертного ринку у 2021 році, пов'язаних з кризою COVID-19, проект спрямований на надання культурним групам навичок та компетенцій організації та просування онлайн-заходів, які допоможуть утримати себе на ринку в 2021 році. В рамках проекту, ми проведемо онлайн-воркшоп «Мистецтво передачі» для 30 учасників з різних організацій, що працюють у сфері музики, фестивалів, культури та мистецтва, навчимо їх кращим практикам від лідерів галузі та досвіду британських медіа-експертів у організації та просуванні онлайн-подій. Три найкращі концепції онлайн-заходів отримають мікрогрант та глобальний промоційний пакет від партнера з британського видання The IQ-magazine.
# 208.
ID: 4ICP23-28983
Project name: ХОРеографія/χορός
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1498690.00
The requested amount from the UCF: 1498690.00
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Альтер Раціо Арт Груп"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт передбачає постановку та фільмування оригінального вокально-хореографічного перформенсу «ХОРеографія/χορός». Це кроссекторальний мистецький проєкт, який поєднує такі види мистецтва: ансамблевий спів a cappella, хореографія, медіа-арт. Даний проєкт досліджує можливості людського голосу та його взаємодію з тілом, ефект посилюється доповненою реальністю медіа-арту. Цей перформенс − зразок чистого мистецтва, у якому задіяні митці з двох країн – України та Німеччини, яких поєднуватиме лише мова музики, рухів та світла. Одне з ключових завдань проєкту – промотування української сучасної академічної музики та розширення її цільової аудиторії через об’єднання з аудиторіями інших видів перформативних мистецтв та осучаснення формату концертного виконавства.
# 209.
ID: 4ICP23-29432
Project name: Шоукейс українських музикантів для Північної Америки
LOT: LOT 2. Music
General budget: 1939594.00
The requested amount from the UCF: 1012996.00
Competition type: International
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАС КОНЦЕРТ»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Канада,
Project description: Мета проекту - промоція сучасної української музики в Північній Америці. Зйомка шоукейсів 4 украінським артистами в 4 містах України та презентація на міжнародній конференціі Slavic Music Meet 15-19 вересня 2021, де будуть представлені 25 артистів Східної Європи. Аудіторія - спеціалісти індустріі шоубізнесу, які братимуть участь у конференціі як спікери, учасники: промоутери, менеджери фестивалів, букери, спеціалісти з PR та глядачі в Канаді, США, Україні Партнер - URGNT - платформа, створена в 2020 Торонто для надання можливості комунікаціі артистів з професійним середовищем та глядачами онлайн. Результат - створення якісного контенту для вукраїнських артистів, промоція за кордоном для професійної аудиторіі та загальної
# 210.
ID: 4ICP31-00063
Project name: Перформанс у жанрі живої скульптури “Кола Незалежності”
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1179500
The requested amount from the UCF: 1179500
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Культурно-мистецька агенція "Брама""
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Івано-Франківськ, Івано-Франківськ,
Project description: Перформанс живих скульптур “Кола Незалежності” має на меті привернути увагу пересічних українців до дослідження та базового аналізу державотворчих процесів і продемонструвати вплив основних інформаційних потоків сьогодення на формування нашої свідомості. Через легку та яскраву форму, за допомогою міміки, виразної емоційності, декорацій та взаємодії з глядачами ми говоримо про серйозні державотворчі процеси. Принцип побудови перформансу включає в себе три кола впливу на українську самоідентичність . Перше – три локації, які символізують газетну індустрію, соціальні мережі, телепростір. Друге – наука, історія, фольклор. Третє – енергетична, духовна складова.Досягти третього кола глядач може, пройшовши квест з питаннями про історію України.
# 211.
ID: 4ICP31-00144
Project name: "Тарас Шевченко. Chat"
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 0.0
The requested amount from the UCF: 0.0
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальне підприємство «Чернігівський обласний театрально-видовищний дитячий (ляльковий) театр ім. О.П.Довженка» Чернігівської обласної Ради
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Україна, м.Чернігів, онлайн-формат для всіх користувачів інтернет ресурсів,
Project description: Основна ідея проекту - по новому розкрити образ Тараса Шевченка - як батька-державника та імператора, що боровся за українську державність і був впевненим у її появі. Проект актуальний, унікальний, інноваційний тому, що створюється в час загрози українській державності та незалежності; тому, що це перший і єдиний на даний час психоделічний продукт лялькарів на таку тему, що поєднує в собі прийома та засоби різних видів театру, кіно, музики; тому, що це мультимедійнний контент у форматах відео, анімації, віртуальної реальності, комп'ютера, тексту; тому, що пропонується до (під час) 30-ї річниці незалежності України та 160-ї річнниці з дня смерті Тараса Шевченка.
# 212.
ID: 4ICP31-00336
Project name: Маски. Еволюція
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1499635.00
The requested amount from the UCF: 1499635.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Савицька Катерина Віталіївна
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ, Україна,
Project description: Проєкт “Маски. Еволюція” має на меті комплексно познайомити українського глядача з комедією дель арте, запропонувавши йому дві постановки від італійського режисера Маттео Спіацці. Перша вистава “Сеньйор Тодеро” Карло Гольдоні - це вуличний формат, створений за принципами класичної комедії масок, який буде наслідувати традиції мандрівних труп Італії епохи Просвітництва. Друга постановка під назвою “Офіс” представлятиме сучасну та актуальну комедію дель арте з використанням психологічних масок та авторських прийомів і охоплюватиме період з 60-х років ХХ століття до 2000-х. Крім того, в рамках проекту заплановано проведення освітньої лекції та обговорення для забезпечення повноти уявлення про цей вид театру.
# 213.
ID: 4ICP31-00339
Project name: Вистава «Експеримент»
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1499075.00
The requested amount from the UCF: 1499075.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Полікашкін Андрій Віталійович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київська обл.,
Project description: Створення змішаною трупою акторів з професійних театрів, акторів з особливими потребами з використанням синхронного сурдоперекладу інклюзивної театральної вистави «Експеримент» (жанр – мелодрама, тривалість – 100 хв.), за однойменною п’єсою Олександра Жовни, яка б була зрозуміла широкій публіці, в тому числі і публіці з особливими потребами. Метою вистави є інтегрування творчості людей з обмеженими можливостями в загальнонаціональний театральний процес, розширення рамок сприйняття інклюзивного театрального мистецтва і сприяння створенню нових інклюзивних вистав для широкого глядацького загалу. Передпоказ вистави для критиків і журналістів та головна прем'єра відбудуться в Києві. Прем’єрний тур вистави планується в великих містах України, з показом в інтернеті та програмами на телебаченні.
# 214.
ID: 4ICP31-00351
Project name: Театр просто неба
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 457360
The requested amount from the UCF: 457360
Competition type: Individual
Full name of the organization: ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: с. Кишково, Польща (Kiszkowo), м.Олешки,
Project description: Даний проект спрямований на створення стійких міжнародних партнерств в секторах культури та креативних індустрій. Обмін досвідом з нашими партнерами з Польщі, які так само як і ми, намагаються наблизити театр до глядачів, використовуючи цей вид художньої діяльності для стимулювання творчості, освіти та самовираження. В час, коли пандемія змінює світ, виникає перевага у театру просто неба. Люди частіше залишають місто. Ми спробуємо скоростатися цією тенденцією у 2021 році. Проект направлений на створення театру просто неба у малих містах, сільській місцевості, культурному взаєморозумінню, обміну мистецьким досвідом представників культурних та креативних індустрій.
# 215.
ID: 4ICP31-00367
Project name: Археологія однієї квартири. Відеоверсія
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 597625.60
The requested amount from the UCF: 464469.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: ЛММГО Мистецька майстерня "Драбина"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Львів, онлайн,
Project description: “Археологія однієї квартири” - це перформанс, який має на меті дослідити мнемонічний зв’язок покоління мілленіалів із матеріальною спадщиною УРСР через символічну археологічну розвідку типової радянської квартири 60-х років. Термін археологія у цій роботі стосується дослідження парадоксів історичної пам’яті та способів пам’ятання, що втілюються також у перформативних експериментах із предметами інтер’єру із квартири наших батьків, дідусів і бабусь. Результатом цих археологічних студій має стати перформативна моновистава, а також її відеоверсія, яка вибудовує не лише критичний погляд на минуле, а й пропонує візіонерські практики щодо його вивчення та прийняття.
# 216.
ID: 4ICP31-00470
Project name: Театральний фестиваль “Вулиця Бергнер”
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 725406
The requested amount from the UCF: 725406
Competition type: Individual
Full name of the organization: Дрогобицький Народний дім ім. Івана Франка
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Дрогобич,
Project description: еатральний фестиваль “Вулиця Бергнер” - це можливість по-новому репрезентувати та осмислити постать Елізабет Бергнер - відомої в усьому світі акторки та реформаторки театру та кіно, народженої у провінційному місті Дрогобич, це спроба популяризувати український театр у сучасному контексті, не забуваючи про його історичне значення, це суттєва перспектива децентралізації культури у маленькому місті, залучення українського глядача до нової форми театрального мистецтва та сприяння місцевих театрів до експериментів та нових форм театру, створення майданчика для взаємного діалогу, комунікації та розвитку соціальної складової театрального мистецтва. Проведення фестивалю планується у кінці червня 2021 року. Розпочнеться фестиваль прес-конференцією, присвяченій видатній дрогобичанці Елізабет Бергнер, першій голлівудській актрисі з України, та документальному театру. У рамках фестивалю відбудеться 6 театральних показів у форматах он/офлайн, а також воркшопи, лекції, індивідуальні зустрічі та обговорення, на основі яких будуть зроблені окремі 6 міні-відео по виставах, а також 6 відеороликів по програмних заходах фестивалю. Усі напрацювання будуть доступні в мережі YouTube, сторінці фестивалю на Facebook.
# 217.
ID: 4ICP31-00477
Project name: Місто одинаків
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 882676
The requested amount from the UCF: 882676
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Театр-студія "Арабески"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Постановка сучасного турецького автора Бехіч Ак "Місто одинаків" з використанням мультимедіа (цифрова сценографія, цифрові костюми, відеомепінг). Створення відеоверсії вистави для показу на ТБ та в інтернеті. Вистава критично осмислює низку проблем сучасних мегаполісів, зокрема підвищення кількості суіцидів.
# 218.
ID: 4ICP31-00622
Project name: Створення декорацій для опери-коміксу «Запорожець за Дунаєм»
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1493089.50
The requested amount from the UCF: 1493089.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Центр підтримки та розвитку культурних ініціатив»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м.Одеса, Україна,
Project description: Мета проекту – на основі класичної опери С.С. Гулак-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» зробити інноваційний актуальний сучасний конкурентоспроможний культурний продукт. Проект є частиною інноваційної постановки опери С.С. Гулак-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету. Створення постановки у вигляді опери-коміксу актуалізує класичний твір та сприятиме промоції оперного мистецтва серед молоді. Результатом даного проєкту стане створення декорацій для нової постановки.
# 219.
ID: 4ICP31-00773
Project name: Собака
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1551766
The requested amount from the UCF: 1499980
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ “Укркіно”
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Театральна п’єса Віталія Ченського, яка буде реалізована Максимом Голенко на базі Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В. Василька та мережі кінотеатрів Multiplex з поєднанням драматичного та аудіовізуального мистецтва, що є інновацією для Одеси та України в цілому. Це допоможе розширити рамки театральної вистави, обмеженою однією локацією, за допомогою реалізації окремих сцен п’єси у форматі кіно-фрагментів. Історія про типових представників нашого часу - чорна комедія, що виходить за рамки жанру і демонструє зріз деградації вітчизняного суспільства з неймовірним тонким гумором. Саша та її хлопець живуть у старій квартирі в провінційному місті. Через їх дурість хлопець вмирає від удару струмом. Поки вирішується, що робити з трупом - компанія друзів обговорює власні стосунки, сваряться, б’ють одне-одного, в пошуках кращого життя.
# 220.
ID: 4ICP31-00856
Project name: Вистава-ораторія "Наркомати"
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1234054.04
The requested amount from the UCF: 1194054.04
Competition type: Individual
Full name of the organization: ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТВОРЧИЙ ЦЕНТР "ПУБЛІЦИСТ"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Проектом передбачено створення мультижанрової вистави-художнього дослідження питань національної пам'яті про тоталітарне радянське минуле. В рамках проекту у місті Харків буде здійснено 2 прем’єрні покази вистави.
# 221.
ID: 4ICP31-01046
Project name: Блок театрально-видавничих заходів #Особливі прикмети: на сцені й зі сцени. Продовження, децентралізація й масштабування проекту грантового сезону 2020 "Книжка на сцені" 3ICP31-1046
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1472948
The requested amount from the UCF: 1464668
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИДАВНИЦТВО АНЕТТИ АНТОНЕНКО", ТЗОВ "ВИДАВНИЦТВО АНЕТТИ АНТОНЕНКО"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Полтава, Львів, Полтава, Маріуполь,
Project description: МЕТА: Основною метою проекту «#Особливі прикмети: на сцені й зі сцени» є колаборація й солідаризація поміж видавничим і театральним середовищами навколо знакової європейською та української драматургії з фокусом на децентралізацію культурного життя, а також на інклюзивні, комеморативні та правозахисні ініціативи. Результатом проекту стануть 6 перформансів за книжками серії, 2 багатоголосих аудіокнижки, записаних за участі театральних акторів і режисерів провідних театрів, 2 паперових книжки, виданих на основі театральних постановок, а також супутні освітні й просвітницькі заходи.
# 222.
ID: 4ICP31-01520
Project name: Історія одного театру
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1176211.59
The requested amount from the UCF: 1176211.59
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «РРП Груп» (бренд – Ivory films)
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: вся Україна,
Project description: Промо відео на українській та англійській мовах щонайменше 3-х регіональних театрів, яке буде надано театрам для подальшого використання та оприлюднено на діджитал майданчиках за сприяння Ivory Films. Промо відео приверне увагу українців та іноземних гостей до регіональних театрів.
# 223.
ID: 4ICP31-01710
Project name: Соціокультурний кроссекторальний проєкт "Де ти?"
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1498986.80
The requested amount from the UCF: 1498986.80
Competition type: Individual
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури "Український малий драматичний театр"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Соціокультурний кроссекторальний проєкт “Де ти?”, що складається з двох рівноцінних взаємодоповнюючих частин: драматичної вистави “Тарас Бульба” за мотивами однойменної повісті Миколи Гоголя та серії документальних відеороликів, що висвітлюють уявлення сучасних українців (в тому числі публічних осіб, лідерів думок) щодо їхнього місця в суспільстві та державотворенні та, навпаки, місця України в їхньому житті. Обидві частини об`єднані єдиною ідеєю та контекстуальними зв’язками. Основною метою проєкту є різностороннє вивчення, а також поглиблення існуючого суспільного дискурсу щодо самоідентифікації українців. Основним засобом досягнення мети є мистецьке переосмислення дійсності через інтерпретацію культури та історії минулого.
# 224.
ID: 4ICP31-01811
Project name: Вистава-Квест «VIЙ»
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 898211.08
The requested amount from the UCF: 898211.08
Competition type: Individual
Full name of the organization: Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Запоріжжя,
Project description: Проектом передбачено створення вистави - квесту «VIЙ» за творами Миколи Гоголя в унікальному форматі: вистава-пошук, вистава-пригода, вистава-атракціон: де глядач можете не тільки ходити в театр, але і ходити в театрі. Глядач стане учасником вистави, але право вибору, як і ступінь залученості, залишають за ним. У виставі буде створений оригінальний квест-сюжет, містична атмосфера, яскравий український колорит декорацій і персонажів, музичний супровід та відео-проекція - для того, щоб вийти зі звичної суєти, та не дослівно передати відомі сюжети, а скоріше, наблизити глядача до неповторної містичної атмосфери, в яку так уміло занурював сам Гоголь. Його художні образи отримують іншу інтерпретацію, оживуть в нових сучасних умовах.
# 225.
ID: 4ICP31-01829
Project name: Театральний арт-проект “Кристали Всесвіту”.
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 889401.00
The requested amount from the UCF: 889401.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад “Запорізький академічний обласний театр юного глядача” Запорізької обласної ради
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Запоріжжя, Запорізька область, Дніпро, Харків та інші міста,
Project description: Вистава-фентезі для юнацтва та молоді за оповіданням українського автора О.Артеменко. Тема боротьби добра зі злом переплітається з темою лицарства та відваги. Провідна ідея показати, як юні особи стають героями, як сила духу, відвага та дружність перемагають зло. Сучасний формат: дія має розгортатися в двох просторах – на сцені і на відео. Технологія зйомки на хромакеї, часткова анімація, перетворює акторів, виконавців головних герої на їх відео зображення. Мета об’єднати віртуальні та сценічні події в єдину цілісну драматичну дію. Нова театральна форма, вікова близькість героїв і глядачів, гострий конфлікт приверне сучасну молодь до театру, сприятиме їх естетичному та інтелектуальному розвитку.
# 226.
ID: 4ICP31-02069
Project name: Соціально-культурний проект "Червоний слон" (робоча назва)
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1497111.16
The requested amount from the UCF: 1487511.16
Competition type: Individual
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Соціально-культурний проект «Червоний слон» передбачає створення вистави у постановці режисерки Андри Каваліускайте (Литва) за участі українських акторів і має на меті засобами перформативного мистецтва дослідити соціально-важливу і табуйовану в Україні тему ранньої вагітності. Тема проекту розкриватиметься через художні засоби, включаючи сучасні музичні жанри, оригінальні музичні композиції та відео-кліпи. Максимальне охоплення аудиторії буде досягнуто завдяки трансляції вистави у вільному доступі. Результатами проекту стануть: нова за формою для театру “Золоті ворота” вистава сторітелінг-концерт присвячена темі ранньої вагітності та сексуальної освіти; - якісна художня відео-версія створеної вистави; -досвід міжнародного співробітництва, популяризацію альтернативних методів роботи з літературним текстом.
# 227.
ID: 4ICP31-02109
Project name: Chornobyldorf. OPERA LINGUA
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1616282.13
The requested amount from the UCF: 1491782.13
Competition type: Individual
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ "ПОРТО-ФРАНКО" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: OPERA LINGUA - це інтердисциплінарна опера композиторів Романа Григоріва та Іллі Разумейка, присвячена феномену мови, яка буде створена та представлена українській аудиторії в 2021 році. Використовуючи засоби сучасної опери, перформансу, фізичного та драматичного театру, алгоритмічної музики та експериментального кіно артистична команда проєкту зануриться в простір Національної Бібліотеки імені В.І. Вернадського, унікальна постмодерна архітектура якої стане декорацією та водночас змістовним джерелом натхнення для майбутньої опери.
# 228.
ID: 4ICP31-02170
Project name: Драматична опера «Амадеус»
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 15000000
The requested amount from the UCF: 15000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний театр оперети"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, м.Київ,
Project description: Драматична опера «Амадеус» на музику В.А. Моцарта, за мотвами п’єси «Амадей» Пітера Шеффера, переклад - української письменниці, театрознавця Яни Іваницької. Це інноваційний творчий продукт, який ставить собі на меті залучити нову молоду аудиторію у віці 16-25 років до театру та ознайомити глядача із світовою культурною спадщиною Амадея Моцарта. Темою твору є життя та творчість легендарного Амадея Моцарта, піднімаються теми заздрості, людської ненависті. Ідея твору полягає в розкритті таланту та багатогранності композитора, показується дух генія – бунтаря. Сюжет вистави базується на п’єсі «Амадей» британського драматурга П.Шеффера. Відомий віденський композитор Антоніо Сальєрі - успішний, щасливий у шлюбі, але одного разу до Відня приїжджає молодий бунтар Вольфганг Амадей Моцарт. Сальєрі розуміє, що ніколи не зможе писати таку геніальну музику. І незважаючи на те, що він не може не захоплюватися витворами Моцарта, композитор намагається всіма можливими способами принизити Амадея і розтоптати його. Проте навіть хворий і покинутий усіма, Моцарт пише прекрасну музику, і Сальєрі розуміє, що програв. Моцарт вмирає від отруєння. Минають роки, століття, але музику генія чи не найчастіше виконують. Бо вона вічна і назавжди в серцях людей.
# 229.
ID: 4ICP31-02180
Project name: Українська Одіссея. Епізод 3.
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1279291.00
The requested amount from the UCF: 1279291.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Молодіжна театральна компанія " Доллмен"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Харків,
Project description: Міждисциплінарна вистава, що фокусується на колективних практиках і дослідженнях давньогрецького міфу про Одіссея. Вибір теми продиктований актуальною нині проблемою посттравматичного синдрому. Через поєднання театру ляльок й з використанням нових технологій, ми створимо кроссекторальний театральний проєкт міжнародного рівня. Вистава буде продовженням театрального серіалу «Українська Одіссея», який розпочався у Києві виставою “Тлінний Олімп” і продовжився виставою що увійшла в репертуар львівського академічного театру ім.Лесі Українки, “Герої Хаосу”. Різні локальні контексти, в яких створюються вистави, доповнюють проблематику проєкту і спонукають до нових художніх рішень. Нова вистава поєднає античний міф, нові медіа і сучасний театр навколо непроговореної в суспільстві проблеми ПТСД.
# 230.
ID: 4ICP31-02196
Project name: ПРАВО ГОЛОСУ
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1499890
The requested amount from the UCF: 1499890
Competition type: Individual
Full name of the organization: неприбуткова громадська організація "Центр "ТЕКСТ"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: 23 регіональних центри, столиця, онлайн,
Project description: ПРАВО ГОЛОСУ - документальний аналітичний театральний проєкт, учасниками якого є 25 підлітків віком до 18 років (по одному від кожного регіону), які під час спільної роботи з залученими експертами у театральній, політичний, економічній сферах, створюють виставу в форматі маніфесту молодих майбутніх парламентаріїв з їх баченнями трансформацій українських реалій в соціальній, культурній, політичній, економічній сферах. Результати роботи будуть презентовані у 24 адміністративних центрах України в приміщеннях міських\обласних рад. З потенційним можливим фіналом в Верховній Раді України.
# 231.
ID: 4ICP31-02299
Project name: Забуті герої України. Марко Безручко
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 930570
The requested amount from the UCF: 930570
Competition type: Individual
Full name of the organization: АЛЬОШЕЧКІН ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Запорізька обл. місто Токмак,
Project description: Культурний проєкт «Забуті герої України. Марко Безручко» - це текстоцентрична вистава, яка використовуючи інструменти сучасного мистецтва, створюючи мультижанрові композиції розповість правдиву історію життя забутого героя України генерал-хорунжего УНР, Марка Даниловича Безручко, людини, що врятувала у далекому 1920 року Європу від нашестя більшовицької навали. Проєкт буде реалізовано у місті Токмак, Запорізької області. Саме в цьому містечку 31 жовтня 1883 року народився М. Безручко. Сьогодні це місто, на жаль, має статус «депресивного регіону», і саме для його мешканців, в рамках програми УКФ «Інноваційний культурний продукт» , готується цей проєкт. Автор проєкту – український кінорежисер Олександр Альошечкін, який також є уродженцем міста Токмак.
# 232.
ID: 4ICP31-02434
Project name: Сковорода-live
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 796780
The requested amount from the UCF: 796780
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад “Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Харків, Київ,
Project description: Музично-експериментальна вистава, присвячена розкриттю художніми засобами особистості й філософських ідей Григорія Сковороди, а також ряд заходів, спрямованих на популяризацію його особи через дану виставу
# 233.
ID: 4ICP31-02508
Project name: Постановка 2-х вистав з циклу "Нотний портрет" про творчість видатних композиторів - "Рудий коханець" (Вівальді) і "Життя в ритмі танго" (П`яццолла)
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 302800.50
The requested amount from the UCF: 302800.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Харкевич-Гончарова Інна Михайлівна
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект передбачає відновлення на новому рівні постановок 2-х "синтетичних" вистав з циклу "Нотниій портрет": "Рудий коханець"(Вівальді) і "Життя в ритмі танго" (П`яццолла) з використанням живої музики (камерний ансамбль) та артистів балету
# 234.
ID: 4ICP31-02523
Project name: Лісовий Сон
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1499915.00
The requested amount from the UCF: 1499915.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська Організація " Взаємодія та Успіх"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Автор проекту - Русіна Оксана Леонідівна вважає доцільним запропонувати музично-драматичний мистецький проект «Лісовий сон», за мотивами поеми-феєрії «Лісова Пісня» Лесі Українки, в рамках проведення мистецьких заходів присвячених 150 річчу з Дня Народження Лесі Українки. Такий проект презентує «Україну мистецьку» на світовій арені, в її духовному та культуро творчому потенціалі. Де висвітлюються такі питання, як: екзистенційна любов і свобода людини у феноменології «реальної та містичної свідомості», з відображенням природи як частини буття людини, та її екологічної цінності. Рух від трансцендентальної екології до «реального Я». Наша мета об’єднати у широкому матеріалі потужний склад митців та створити світовий український арт бренд в жанрі етно-рок мюзикл.
# 235.
ID: 4ICP31-02626
Project name: Сто перших слів: пошук спільної мови
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1239896.62
The requested amount from the UCF: 1239896.62
Competition type: Individual
Full name of the organization: Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проєкт спрямований на оновлення колективної ідентифікації нас, як українців та українок, через позитивні особисті історії тих, хто свідомо обрав Україну для тимчасового чи постійного проживання та опанували українську мову чи перебувають в процесі. Завдяки цьому вони можуть розповісти українською мовою власні історії, а відтак стають певного роду медіумами, що дозволяють нам самим подолати частину постколоніальних травм та по-новому подивитись на власну країну. Відтак цей проєкт дає можливість розширити розуміння “українськості” та усвідомити наше різноманіття та широту. В рамках проєкту заплановано 3 основні етапи: 1. Дослідження: збір інтерв’ю у респондентів, котрі обрали вивчати українську мову (іммігранти, діаспора та ВПО) 2. Театральне осмислення: робота з особистими історіями респондентів та соціологічними даними для створення драматургічного тексту 3. Презентація: створення вистави на цій основі та публікація інтерв’ю респондентів як окремих, самодостатніх історій.
# 236.
ID: 4ICP31-02884
Project name: Подвійне самогубство в Вероні
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1487100
The requested amount from the UCF: 1487100
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОДЕКС ФІЛМ»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: “Подвійне самогубство в Вероні” є продовженням п’єси Шекспіра “Ромео і Джульєтта”. Проект має на меті надцікавий творчий експеримент. Творча група (драматург, актори, режисер) має створити остаточну редакції п’єси “Подвійне самогубство в Вероні” за рахунок постановки вистави, під час репетицій якої відбудеться доопрацювання першої редакції п’єси: діалогів, характерів персонажів, теми. Літературний результат буде на пряму залежати від результату сценічного – цікавості глядача до вистави. Тож тільки після прем’єрного показу п’єса набуде остаточної редакції. Одразу після завершення цього етапу роботи текст буде направлено до літературних частин провідних українських театрів та оголошено про наступне – автор відмовиться від гонорару та/або авторських процентів повністю на користь театру, що першим візьме п’єсу до постановки. До реалізації проекту запрошено режисера Ігоря “Тихіна” Тихомирова, який багаторазово доводив цікавість своїх вистав для глядацького загалу (“Ромео і Джульєтта”, “Як витратити мільйон”, “Дівич-вечір”). Результат – створення високохудожнього театрального шоу та п’єси, що викликає резонанс в професійних та глядацьких колах.
# 237.
ID: 4ICP31-03221
Project name: Salome_Tech
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1499187.15
The requested amount from the UCF: 1499187.15
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЕТЕЛЬГЕЙЗЕ УКРАЇНА»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Проект "SALOME_Tech" – АУДІО-ВІЗУАЛЬНИЙ результат міжнародної колаборації медіа-художників з електронними музикантами і оперними вокалістами. Результатом є виконання опери "Саломея" Ріхарда Штрауса за п'єсою Оскара Уайльда, де оперний вокал і канонічний текст зазвучить з електронною версією музики у живому супроводі європейських та українських DJ-їв. Художнє втілення забезпечує 3dmapping-проекція на відкритому майданчику в центрі Одеси. Сценічне виконання втілюється як транс-медіальне дійство, побудоване за творчими принципами традицій українського авангарду. Творча мета - еволюція спільногуманістичних понять і класичних традицій у руслі сучасної образотворчої системи новітніх технологій та транскрипцій сучасної техногенної мови та її наративів. Культурний продукт, затребуваний свідомістю молодого покоління.
# 238.
ID: 4ICP31-03447
Project name: Піхота
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 391142
The requested amount from the UCF: 391142
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Іванюк Андрій Михайлович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Івано-Франківськ,
Project description: Моно-вистава (стендап) на основі моїх власних переживань на передовій під час беспосередньої участі в бойових діях на Донбасі в якій через трагікомічні ситуації я хочу показати що таке війна з середини і тим самим спровокувати глядача подивитись на ветеранів зовсім "іншими очима".
# 239.
ID: 4ICP31-03614
Project name: «Infinitus. Початок Великої Подорожі – Сценічне дійство за участі людей з необмеженими можливостями»
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1494855
The requested amount from the UCF: 1494855
Competition type: Individual
Full name of the organization: ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН «СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНИЙ ПР0ЕКТ «БЕЗ МЕЖ» ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «НАЦІОНАЛЬНА АСАМБЛЕЯ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Сценічне дійство «Infinitus» поєднує в собі безліч мистецьких жанрів – від балету і хореографічних картин до повітряної акробатики, від пластичного - візуального театру до вокальних дивертисментів. Особливістю його є включення у виставу людей з інвалідністю, які беруть участь у дійстві на рівних із професійними виконавцями – акторами, танцюристами, співаками, цирковими артистами. Ідеологія «Infinitus» – це інклюзія, можливість в тому числі людям з інвалідністю розвивати і використовувати свій творчій, художній та інтелектуальний потенціал, не тільки для власного блага, а й для збагачення всього суспільства. Саме на цьому фундаменті будується і наскрізна ідея сюжету, головне послання глядачам від творців шоу – «Ти маєш необмежені можливості. Ніколи не відступай!»
# 240.
ID: 4ICP31-03948
Project name: Demofoonte. Березовський + інші. Опера-розвідка
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1623850
The requested amount from the UCF: 1498850
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГО "Оупен Опера Юкрейн"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Максим Березовський - знакова постать історії, автор першої української опери. Його “Демофонт” (1773) написаний на італійський текст П’єтро Метастазіо. Відомі 4 арії, що не дозволяє “Демофонту” потрапити у сценічний простір. Проєкт передбачає повернення опери М.Березовського як значимого для України тексту. Команда має намір реконструювати “Демофонта”, виходячи з тексту автентичного лібрето. Молоді українські драматург, режисер, диригент та авторитетний науковець створять версію, що включатиме арії Березовського та фрагменти опер сучасників композитора, що зверталися до даного сюжету. Це стане першою подібною реконструкцією. Робота спрямована на діалог із сучасним глядачем, запроваджуватиме роздуми на тему ідентичності, розширюючи уявлення про Україну як частину європейської історії.
# 241.
ID: 4ICP31-04828
Project name: Сім смертних страхів
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 789533.70
The requested amount from the UCF: 789533.70
Competition type: Individual
Full name of the organization: Освітній Центр з прав Людини у Львові
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Метою проєкту є посилити видимість гомосексуальних людей в Львові та Україні, поширюючи цінності різноманіття, рівності та інклюзії через театральну виставу, створену на основі дослідження якості життя гомосексуальних людей у Львові
# 242.
ID: 4ICP31-05291
Project name: Фізичний театр. Вистава “Одіссею, повертайся додому”
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1452440.00
The requested amount from the UCF: 1452440.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ, Україна,
Project description: Історія Одіссея розказана не від імені відомого мандрівника, а від імені Пенелопи, його дружини, яка чекає на нього з війни. Вистава буде представлена у жанрі фізичного театру від відомого в країнах СНД білоруського режисера Євгена Корняга. Він є автором знакової вистави “VINO”на сцені Театру на лівому березі. Вистава підніматиме питання жіночої участі у війні, життя в тилу та років очікування повернення на свою людину.
# 243.
ID: 4ICP31-05705
Project name: Драматична п'єса-сповідь "Не мовчи"
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 190955
The requested amount from the UCF: 190955
Competition type: Individual
Full name of the organization: Виконавчий комітет Славутської міської ради
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Славутська міська ТГ, Хмельницька область,
Project description: В рамках виконання проекту, поданого на цей конкурс, театральна студія «Терен» планує реалізувати мистецький продукт – виставу під назвою «Не мовчи». Вистава, у жанрі драматичної сповіді розгортає тему домашнього насильства, що є надзвичайно актуальним нині для нашого суспільства. Авторство п’єси належить учасницям театральної студії – Ользі Павліковській та Уляні Нікітчук. Реалізовуючи проект, автори планують представити виставу увазі глядачів як у м.Славута, так і в інших населених пунктах регіону.
# 244.
ID: 4ICP31-05737
Project name: Ляльковий мюзикл "Чотири Сонця"
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 1458296.40
The requested amount from the UCF: 1458296.40
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МАЙСТЕРНЯ"МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Ляльковий мюзикл "Чотири Сонця"
# 245.
ID: 4ICP31-05862
Project name: Театральна вистава за п’єсою Павла Ар’є «Кольори»
LOT: LOT 3. Theatre and Circus
General budget: 380320.00
The requested amount from the UCF: 380320.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр "Актор""
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,