+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Program registery Education. Exchanges. Residencies. Debuts

#
ID
Project name
Technical assessment
LOT
General budget
The requested amount from the UCF
1.
ID: 4NORD11-00017
Project name: Ігровий навчальний додаток з музики «Ритмічний потяг»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 993400
The requested amount from the UCF: 993400
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Дуб Галина Володимирівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Проєкт передбачає створення навчального ігрового додатку для учнів музичних шкіл на основі правил з теорії музики, що спрямовано на засвоєння гравцем особливостей ритмічної системи. Заплановано створення 2-D гри з пазловою механікою. Ігровий рушій – Unity. Стартові платформи IOS і Android. Оскільки, гра орієнтована на дитячу аудиторію молодшого та середнього віку, то для створення візуального контенту залучено художницю, ілюстраторку дитячих книг – Мар’яну Петрів, а музичне оформлення напише композитор Ігор Стецюк, що є автором музики в тому числі до анімаційних робіт для дитячої аудиторії. Авторка ідеї та методичних розробок, на основі яких створюватиметься додаток, - викладачка музично-теоретичних дисциплін, музикознавиця Галина Дуб.
2.
ID: 4NORD11-00101
Project name: НАВЗАЄМ
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 977250
The requested amount from the UCF: 977250
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Культурна агенція А"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Україна,
Project description: НАВЗАЄМ — онлайн-екосистема для вільного обміну знаннями між представниками культурних та креативних індустрій за методологією мережевого навчання. Наш проєкт — людиноцентричний освітній ресурс й ком'юніті для професіоналів. Платформа просуває ідею особистісного розвитку та обміну знаннями у форматі peer-2-peer (від людини до людини) шляхом створення відкритої “живої” бази користувацьких знань й інтеграції моделі колаборативного навчання. Платформа фокусується на темі менеджменту культурних й креативних ініціатив та побудована за принципом поєднання профайлів користувачів згідно освітніх запитів. НАВЗАЄМ створює циркуляцію знань та навичок в спільноті, які потрібні менеджерам вже сьогодні. Метою проєкту є створення екосистеми для обміну знаннями від людини до людини, інтеграція її у культурний та креативний сектор й сприяння міждисциплінарним колабораціям. Результатами є створення онлайн-спільноти для обміну знаннями. Інструментами є: онлайн-платформа з системою метчингу, телеграм-канал для ком'юніті-навчання, текстовий та відео-гайд щодо самонавчання й застосування peer-2-peer в щоденній роботі.
3.
ID: 4NORD11-00295
Project name: Едукаторіум Богдани Півненко "Антологія скарбів української музики"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 999350
The requested amount from the UCF: 999350
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Цивіна Максим Володимирович
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Освітній курс народної артистки України Богдани Півненко є унікальною авторською методикою у форматі циклу відеолекцій, присвячених українській академічній музиці ХХ століття. Викладачкою теоретичної та практичної складових є сама авторка за участі кращих музикантів країни. Метою проекту є вдосконалення формальної та неформальної мистецької освіти в Україні та розширення аудиторії дистанційного навчання учнів, викладачів та споживачів культурного продукту. Курс буде запропоновано для вивчення в рамках навчальних програм закладам середньої та вищої музичної освіти України, а також викладено у вільний доступ на онлайн-платформі YouTube. Результатом проекту стане інноваційна для України освітня програма, а також видання нот рідкісних творів українських композиторів.
4.
ID: 4NORD11-00418
Project name: Польська кіношкола в Україні
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 986245
The requested amount from the UCF: 986245
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Дубашидзе Нателла Михайлівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Львів, Тернопіль, Ужгород, Дніпро, Харків, Івано-Франківськ, Одеса, Маріуполь,
Project description: У 9 містах України відбудуться кіноінтенсиви від кінорежисера Тараса Дроня та оператора Олександра Позднякова. Вони навчалися кіномистецтву у Лодзькій кінокадаемії в Польщі. Інтенсив базується на основі набутого досвіду при створенні дебютного повнометражного фільму “Із завязаними очима”, який переміг на Варшавському кінофестивалі класу А в міжнародному конкурсі у 2020 році. Попередні домовленості про проведення інтенсивів в містах: Львів, Київ, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Маріуполь, Дніпро.
5.
ID: 4NORD11-00595
Project name: Навчально-практична програма «Монтажна лабораторія» в Україні
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 797968.00
The requested amount from the UCF: 797968.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Лібет Наталія Олександрівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Навчально-практична програма «Монтажна лабораторія» в Україні - це міжнародна навчальна програма із лабораторією кіно-монтажу, що проводиться First Cut Lab (Лабораторією першого кіномонтажу), що заснована Метью Даррасом та Бенджаміном Мірґу. До участі у навчально-практичній програмі наставниками та експертами залучаються впливові кіно-професіонали, серед яких режисери монтажу та режисери-постановники, арт-директори та відбірники фестивалів класу «А», дистриб'ютори, міжнародні агенти з продажу та досвідчені продюсери. Участь команди фільму у навчально-практичній програмі такого рівня стає запорукою подальшої успішної фестивальної, дистрибуційної та прокатної історії як для самого фільму-учаснику, так і для нових проєктів учасників програми. В Україні Монтажна лабораторія буде проходити наживо та онлайн з базою її координації та управління в Києві для обраних на конкурсній основі трьох команд українських ігрових та документальних фільмів.
6.
ID: 4NORD11-00653
Project name: Казкова країна Віолончель
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 420900
The requested amount from the UCF: 420900
Competition type: Individual
Full name of the organization: Державне спеціалізоване видавництво "Музична Україна"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Розповсюдження видання по всій Україні,
Project description: "Казкова країна Віолончель" (автори-упорядники Н. Фещак, З. Алмаші, художник К. Лавро) – перша за часів Незалежності школа гри на віолончелі, основана на українському фольклорі, найкращих зразках української та європейської класики. Видання охоплює початковий період занять. Партія учня міститиме QR-коди та посилання на Ютуб-канал з акомпанементом вчителя-віолончеліста та фортепіанною партією концертмейстера. Проєкт скерований на поповнення бібліотек дитячих мистецьких освітніх закладів по всій Україні.
7.
ID: 4NORD11-00663
Project name: Культурна спадщина як капітал ОТГ: сучасні практики віталізації.
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 857168.80
The requested amount from the UCF: 857168.80
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АРТ ОБОРОНА"
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: штаб реалізації проєкту - місто Харків, розраховано покрити всю Україну: маленькі міста та селища,
Project description: Проєкт «Культурна спадщина як капітал ОТГ: сучасні практики віталізації» направлений на підвищення спроможності широкого кола цільової аудиторії у застосуванні інструментарію в роботі з культурною спадщиною шляхом реалізації дистанційного освітнього курсу обсягом 90 год, заснованого на здобутках науки пам’яткознавства та побудованого за вимогами НАЗЯВО до інноваційності та якості ОП та вимогами МОН до розробки освітніх програм. Проєкт передбачає реалізацію не лише курсу для 120 слухачів з 24 областей України, а й інформаційної кампанії, що забезпечує такі критерії якості як прозорість та публічність ОП, налагодження комунікацій зі стейкхолдерами. В рамках проекту учасниками будуть напрацьовані пакети проектних пропозицій до використання спадщини в ОТГ.
8.
ID: 4NORD11-00794
Project name: Інтеграція у вищу формальну освіту навчальної дисципліни «арт-маркетинг»: розробка посібника та онлайн-курсу для викладачів.
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 981805.80
The requested amount from the UCF: 981805.80
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Малиш Ольга Олександрівна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Україна, Дніпро,
Project description: Проєкт передбачає розробку методичних матеріалів навчальної дисципліни «арт-маркетинг» для їх подальшого впровадження у програмах вищих навчальних закладів України. Зокрема, буде розроблений посібник дисципліни та підготований онлайн-курс для викладачів. В основу матеріалів проєкту ляжуть: (1) матеріали пілотного курсу з арт-маркетингу, який був реалізований командою спільно з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» у 2020 році, (2) відгуки студентів пілотного курсу, а також (3) результати напрацювань двох науково-практичних конференцій, запланованих у рамках проєкту. Матеріали будуть розміщені на лендингу проєкту у загальному доступі.
9.
ID: 4NORD11-00923
Project name: Лабораторія українського доку
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 973171.60
The requested amount from the UCF: 973171.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Грачова Надія Сергіївна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ,
Project description: “Лабораторія українського доку” під керівництвом Мікаеля Опструпа, міжнародного експерта з проведення підготовчих сесій на початковій стадії виробництва документальних фільмів, орієнтована на кінематографістів, зокрема документалістів. Мета - розвинути, удосконалити та завершити роботу над підготовкою промоційного пакету майбутнього фільму для подальшого пошуку партнерів та інвесторів під час участі в міжнародних пітчингах, семінарах, фондах. Завдання лабораторії – знайти проєкти з потенціалом для розвитку, допомогти авторам розвинути свої ідеї та отримати унікальні професійні знання та навички. Проєкт включає наступні етапи – лекторій для широкої аудиторії (3 лекції) та індивідуальні сесії для попередньо відібраних професійним журі проєктів. Очікувані результати – 5 потенційних фільмів з готовим промоційним пакетом.
10.
ID: 4NORD11-01063
Project name: «Пастель:contemporary»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 417742.23
The requested amount from the UCF: 417742.23
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад «Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» Чернігівської обласної ради
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Чернігів, Чернігівська область, Україна,
Project description: Сучасне мистецтво є плюралістичним у підході до вибору автором конкретного медіуму. Водночас, важливим лишається і принцип збереження мистецької традиції: від митця до учня. Євген Кріп, видатний український митець, учень Романа Сельського, створив унікальну сучасну манеру письма пастеллю, яку передав своєму учню Євгену Шаповалову. Проект «Пастель:contemporary» має на меті викликати суспільний інтерес та передати основи цієї техніки майбутньому поколінню українських митців через: проведення 2-х тижневого курсу інтенсиву з групою учнів у м. Чернігів, спільної виставки учасників та Євгена Шаповалова, популяризації творів учасників через зовнішню рекламу, соціальних мережах, та на спеціально створеному онлайн-порталі “ART&LIBRARY”.
11.
ID: 4NORD11-01153
Project name: Охорона здоров'я та профілактика захворювань через бібліотеки та літературу
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 538894
The requested amount from the UCF: 526394
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація "Благодійний фонд "Бібліотечна країна"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ, 5 пілотних громад в різних регіонах,
Project description: Створення комплексної програми інформування громадян про охорону здоров’я та профілактику захворювань через бібліотеки та літературу.
12.
ID: 4NORD11-01183
Project name: Експериментальна майстерня з композиції
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 920575.00
The requested amount from the UCF: 920575.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Синєпупова Наталія Євгенівна, проводить власну господарську діяльність під знаком для товарів та послуг (брендом) «School of visual communication», діє на підставі свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця від 20.09.2006 р., зареєстрованого у Шевченківській Районній Державній Адміністрації м. Києва
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: Київ/Україна,
Project description: Експериментальна навчальна майстерня з композиції. Теми практичного дослідження: «Колаж, digital-колаж, VR: багатовимірна обіцянка глядачеві», «Вільна композиція: колажне мислення в дизайні, рекламі, візуальних комунікаціях. Від випадковості – до системи». Склад: Методична розробка навчальної програми; 20 воркшопів; Звіт-сесія/Доклад/Сертифікація; Медіа виставка/Artist talk; Навчальний анімаційний ролик з описом методології і матеріалами воркшопів; Практична цінність проекту, мета та результати: актуальні знання, вміння, навички і професійні компетентції у представників креативної сфери, які формують сучасний український дизайн і візуальну культуру. Системна підготовка спеціалістів, які за рахунок інноваційних знань та навичок, розуміння їх доцільного застосування, зможуть стати лідерами культурних перетворень, задавати вектори змін, робити якісний продукт інформаційно-комунікаційного характеру.
13.
ID: 4NORD11-01317
Project name: Програма Бізнес Ази для Митців - БАМ
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 998784
The requested amount from the UCF: 998784
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "ПАРЕА"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Сучасний світ розвивається супер швидкими темпами. Мистецька галузь також значно змінилась у 21 столітті, а також прийоми ведення бізнесу, тенденції у комерційному секторі арту, маркетингу та самопрезентації, онлайн банкінгу. Усі галузі економіки та в тому числі і мистецька – переходять в онлайн формат завдяки пандемії та сучасних економічних викликів. Щоб митці почувалися себе впевнено в бізнес-процесах та співпраці з маркет-плейсами та могли пристосуватися до нових онлайн реалій, ми пропонуємо їм освоїти освітню програму та тренінг з базових основ бізнесу, маркетингу та основ онлайн-банкінгу у розрізі користувачів. Прикладні тренування в рамках освітньої програми допоможуть митцям зрозуміти нові прогресивні методи впровадження методики сучасного онлайн-маркетинга, що допоможуть само просуванню та самопрезентації а також активації їх арт-бізнесів в інтернеті. Такі знання значно активують український арт-ринок онлайн.
14.
ID: 4NORD11-01355
Project name: "Є-ТОМУС"- 2 ("Єврейська традиційна освіта в модерному українському суспільстві")
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 993025.00
The requested amount from the UCF: 993025.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ЦЕНТР ЄВРЕЙСЬКОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Київ, онлайн,
Project description: Проєкт спрямовано на створення навчально-методичного забезпечення для імплементації освітньої програми курсів підвищення кваліфікації з теорії та методики викладання дисциплін юдаїки для освітян, діячів науки та культури у галузі єврейської формальної, неформальної й інформальної освіти. В результаті буде розроблено навчальні матеріали, тестові завдання, відео-лекції та презентації до модулів освітньої програми та веб-платформа курсів підвищення кваліфікації освітян, діячів науки та культури у галузі єврейської формальної, неформальної й інформальної освіти.
15.
ID: 4NORD11-01998
Project name: Меценат. Грантовий менеджент для культурної сфери та креативних індустрій
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 207000
The requested amount from the UCF: 183000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Кравцов Григорій Юрійович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ,
Project description: "Меценат" - це проект створення та наповнення тематичного Ютуб-каналу, завдання якого дати представникам української сфери культури та креативних індустрій доступ до грантових інструментів не тільки в УКраїні, але і з боку численних міжнародних фондів та організацій. Серія відео, що виходитиме кожні 2 тижні протягом 6 місяців - загалом 12 відео, присвячених правилам т а прнципам підготовки грантових проектів в культурній сфері, розбору ключових фондів Европейського союзу, США, можливостей міжнародних організацій простою і зрозумілою мовою, з прикладами на реальних кейсах. В результаті представники сектору культури та креативних індустрій матимуть дієвий інструмент для розширення власних ініціатив як в матеріальному, так і в географічному відношенні, додаткові можливості до експорту культурного продукту, будуть створені нові робочі місця.
16.
ID: 4NORD11-02150
Project name: Сектор+ : навчальні програми для міжсекторальної взаємодії
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 995580
The requested amount from the UCF: 995580
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Народна допомога Україна"
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: Чернівці, Чернівецька область, Мигове,
Project description: Проект передбачає розробку навчальних програм для двох секторів: «культурна спадщина» та «дизайн». Заходи проекту спрямовані на формування та розвиток компетенцій у дієвців обох секторів, а за результатами навчальних модулів, вивченням запиту на змістове наповнення навчальних програми та кращих практик неформальної освіти, учасниками навчання будуть розроблені інновативні крос секторальні проекти. Для посилення взаємодії гравців передбачено: проведення фінального нетворкінгового онлайн заходу з мережування у форматі майстерні та конкурсу на менторську підтримку для розвитку ідеї проекту. Особливістю проекту є компонування навчальних програм для суміжних секторів з метою створення якісно нових проектів та культурних продуктів.
17.
ID: 4NORD11-02170
Project name: Школа-студія театру оперети "Перезавантаження"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 999890.00
The requested amount from the UCF: 999890.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний театр оперети"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Школа-студія театру оперети «Перезавантаження» - це культурно-освітній проєкт, який впроваджується в Національному театрі оперети задля розвитку мистецтва в цілому, музичного та театрального жанру в Україні, зокрема. Головною метою проєкту є створити базу, для надання здобувачам (студійцям, вікова категорія 14-17 років) початкових та базових знань, а також практичних навичок та умінь для формування мистецької компетенції. Втілення проєкту сприятиме розвитку молодіжної творчості та професійному становленню митців. Курс школи, в рамках Гранту, розрахований на два навчальних місяці, а на базі школи, буде створено кілька освітніх роликів, які будуть представлені на загал на сайті школи та у соціальних мережах.
18.
ID: 4NORD11-02276
Project name: Освітня платформа “Платформа Жовтого автобуса” (робоча назва)
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 999996.78
The requested amount from the UCF: 999996.78
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «ГЕРОЇ.ЮЕЙ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Освітня платформа “Платформа Жовтого автобуса” - всеукраїнська он-лайн платформи для навчання творчим дисциплінам, що дасть можливість навчатися підліткам зі Сходу України, а в майбутньому буде об’єднувати дітей з різних куточків України. У 2021 році буде розроблено першу частину платформи, на якій будуть розміщені 9 уроків у 3-х напрямках - сценарна майстерність, операторська та монтаж та проходження уроків учнями-учасниками. Надалі платформа передбачає розміщення освітніх матеріалів для навчання, підготовки та виконання завдань, а також пряму взаємодію з майстрами-експертами галузей кінематографії, журналістики та медіа. Створення освітньої платформи онлайн, що надаватиме актуальні знання у галузях кінематографу та підтримувати творчий розвиток підлітків з прифронтових зон ООС.
19.
ID: 4NORD11-02339
Project name: Театральні майстерні "Безкордоння"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 986203
The requested amount from the UCF: 0
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Незалежні культурні ініціативи»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Освітня програма з театрального мистецтва для підлітків з вадами зору має на меті сприяти включенню в суспільство підлітків з вадами зору та розповсюджувати нові методи інклюзивної мистецької освіти серед фахівців неформальної освіти. Освітня програма втілюється партисипативним методом - учасники працюють над театральною постановкою, основним виразним засобом якої є аудіальний компонент, вони є спів-авторами методів роботи та драматургічного матеріалу. За результатами освітньої програми командою розробляються методичні рекомендації по роботі з молоддю з вадами зору методами театру. Фахівці з регіонів України опановують нові методи інклюзивної мистецької освіти - беруть участь у відкритих онлайн заняттях і знайомляться з напрацьованими інструментами.
20.
ID: 4NORD11-02438
Project name: НА.МИ.СТ.О. (НАука. МИстецтво. СТудії. Освіта). Скарби Ірану
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 709407.50
The requested amount from the UCF: 709407.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Бюро науково-технічної експертизи «АРТ-ЛАБ»
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт пропонує альтернативну освітню програму в галузі сучасних мультидисциплінарних методологій дослідження культурної спадщини. У рамках проєкту буде вперше здійснено комплексне (історичне, типологічно-стилістичне та фізико-хімічне) дослідження 27 преметів іранського художнього металу 10–початку 18 століть з колекції Музею Ханенків. Це зібрання є унікальним за своїм історичним та художнім значенням для України. Дослідницький процес та його результати будуть представлені студентам та професіоналам у рамках лекцій, майстер-класів, практичних занять і семінару. Результати проєкту будуть доступні у вигляді навчального матеріалу, методичного посібника і у форматі тематичної освітньо-інформаційної виставки у Музеї Ханенків, яка відбудеться в офлайн і онлайн форматах.
21.
ID: 4NORD11-02448
Project name: Школа ораторського мистецтва для бібліотекарів
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 335513.21
The requested amount from the UCF: 335513.21
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад "Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Чернігів, Чернігівська область,
Project description: Чернігівська обласна унверсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка – методичний центр для бібліотек області, проводить заходи спрямовані на підвищення професійної кваліфікації бібліотекарів. Зважаючи на професійну необхідність володіння навичками ораторського мистецтва, виникла ідея проєкту "Школа ораторського мистецтва для бібліотекарів". Метою проєкту є сприяння підвищенню кваліфікації бібліотекарів Чернігівської області задля професійного та особистісного розвитку, підвищення престижності професії, популяризації навчання протягом життя, сприяння удосконаленню української мови, підвищення якості обслуговування користувачів бібліотек. Досягнути мети команда проєкту планує шляхом розробки освітньої програми, проведення онлайн-навчання для 20 бібліотекарів та запису 12 відеолекцій з ораторського мистецтва, а також популяризації відеолекцій через сайт бібліотеки та канал на ютубі задля розширення аудиторії проєку та охоплення, як бібліотекарів, так і громади загалом.
22.
ID: 4NORD11-02463
Project name: DesignKIDS: креативне лідерство в навчанні
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 672400
The requested amount from the UCF: 672400
Competition type: Individual
Full name of the organization: Інститут креативного міста
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Рівне, Рівненська область,
Project description: Розробка навчальних курсів для дітей та молоді з предметного дизайну, архітектурного та дизайн мислення, кругової економіки
23.
ID: 4NORD11-02544
Project name: ПроМайновіПрава, або абсолютна величина мистецтва
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 999713.00
The requested amount from the UCF: 999713.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛО НЕТ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ,
Project description: Освітня програма ”ПроМайновіПрава, або абсолютна величина мистецтва” з використанням інноваційних та альтернативних перформативних методів в форматі театру юридичного дослідження, практикумів та арт-ігор. Програма створена для митців з залученням лідерів думок серед мистецької екосистеми. Метою проєкту є розвиток правової культури та обізнаності митців задля збільшення впливу мистецтва і креативності у суспільстві. Освітня програма ”ПроМайновіПрава, або абсолютна величина мистецтва” допоможе митцям зрозуміти природу права, аби митці навчилися структурувати свою діяльність, що вплине на їх сталий розвиток - тяглість через правові документи підсилює ліквідність активів митця, а держава отримує впливовий сегмент творчих людей без тіньової економіки в сфері культури.
24.
ID: 4NORD11-02571
Project name: Музеї та політика пам’яті: кого і як пам’ятати?
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 998760
The requested amount from the UCF: 998760
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація “Школа політичної аналітики”
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: м. Київ, Донецька та Луганська обл.,
Project description: Політика пам’яті посідає чільне місце у культурному просторі кожної сучасної держави. Кожні фільм, вистава, картина, літературний текст, музейна експозиція, які торкаються подій, що відбувалися в України чи на її історичних землях, докладаються до формування історичних образів, а отже - є елементами політики пам’яті. Зосередившись на ролі саме музейних установ, цей проєкт має на меті розширити знання музейних співробітників та інших зацікавлених громадян щодо політики пам’яті, її теоретичних основ та ознайомити з успішними практиками переосмислення локальної історії за допомогою оновлення експозицій краєзнавчих музеїв областей. Результатом проєкту стане онлайн курс на платформі Prometheus.
25.
ID: 4NORD11-02607
Project name: Літні курси школи міських проєктів «Урбанина»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 575434.30
The requested amount from the UCF: 515434.30
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Головко Максим Сергійович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ,
Project description: Навчальна літня програма школи міських проєктів «Урбанина» — можливість для студентів вищих навчальних закладів безкоштовно отримати сучасні знання та навички у проєктуванні площ та публічних просторів, та у створенні стратегій розвитку районів. Проєкт передбачає покриття витрат на навчання для 20 студентів — 10 студентів курсу «Урбан дизайн» та 10 студентів курсу «Урбан планування». За перший рік існування школи студенти створили 3 проєкти — проєкт нових Золотоворітської та Лук’янівської площ, та стратегію розвитку Липок. Школа була створена співзасновниками ГО «Агенти змін», яка займається дизайном міського простору. 2019 року за підтримки УКФ відбувся фестиваль міських проєктів «Урбанина», довгостроковою метою якого було створення школи міських проєктів.
26.
ID: 4NORD11-02619
Project name: Публічна освітня програма Харківської школи архітектури
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 411400
The requested amount from the UCF: 371800
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватний заклад "Інститут "Харківська школа архітектури"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Харків,
Project description: Публічна освітня програма Харківської школи архітектури — це серія відкритих лекцій, презентацій, дискусій, подкастів та відео, метою якої є поширити актуальні знання та практики у сфері архітектури, урбанізму та міждисциплінарних мистецьких проєктів щодо сучасної екологічної адженди, змін клімату та нових викликів міського способу життя серед студентів творчих професій, професіоналів та зацікавленої спільноти у Харкові та Україні; спровокувати діалог щодо ролі архітектури та мистецтва у майбутньому українських міст в контексті глобальних екологічних викликів.
27.
ID: 4NORD11-03609
Project name: Освітня платформа «MindCraft»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 610125.48
The requested amount from the UCF: 610125.48
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальна установа «Чернігівський обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Чернігів, Чернігівська область,
Project description: Проєкт «Освітня платформа «MindCraft» передбачає розробку та реалізацію освітньої програми бенефіціарами якої стануть культурні оператори (представники секторів культури та креативних індустрій). Мета освітньої програми проєкту полягає у розвитку фахових компетентностей за напрямками: 1) грантрайтинг та менеджмент культурних проєктів; 2) розробка стартапів в культурних та креативних індустріях; 3) форми управління культурними інституціями. Заплановані в освітній програмі серія тренінгів, навчальні візити та майстер-класи будуть відбуватися наживо. Не основним продуктом проєкту стане посібник, що включатиме методичні рекомендації та дидактичні матеріалами освітньої програми.
28.
ID: 4NORD11-03916
Project name: Креативна молодь змінить Україну
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 999805
The requested amount from the UCF: 999805
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОДИНИ БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Онлайн (уся Україна),
Project description: Проєкт реалізовується з метою підвищення рівня компетенцій та продуктивної кооперації серед представників культурних та креативних індустрій від 18 до 35 років шляхом онлайн-навчання проєктному менеджменту та дотичним темам. У результаті реалізацї на першому етапі 150 представників сектору культурних та креативних індустрій з усіх областей України пройдуть інтенсивне 8-тижневе навчання, отримають досвід взаємодії та побудови проектів на основі спільних цінностей, які визначаться шляхом дизайн-мислення у процесі роботи у групах. Відбудеться мережування та нетворкінг. У результаті онлайн-навчання за другим етапом близько 20000 представників культурних та креативних індустрій отримають цінні знання з проєктного менджменту. Вищезгадане позитивно вплине на якість розроблених ними культурних продуктів.
29.
ID: 4NORD11-03950
Project name: Підготовка менеджерів у галузі культури "Культмен"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 945800
The requested amount from the UCF: 945800
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Освітньо-аналітичний центр розвитку громад"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Тернопіль,
Project description: Метою проекту є підвищення якості організації культурних заходів України, незалежно від суб’єкта, які їх організовують, надавши культурним менеджерам актуальні знання з кризового менеджменту, стратегічного планування, фандрейзингу, комунікації, використання сучасних IT-технологій, мережуванню, юридичних і дозвільних аспектів, оцінки ефективності проведення культурних заходів, просуванню та монетизація культурних заходів. У результаті проведення 2-х сесій та виконанню практичних завдань буде підготовлено 90 культурних менеджерів з усієї України, 90 проектів Стратегій розвитку культурного середовища громад та “Довідник з організації культурних заходів в Україні” підготовлений експертами та учасниками проекту.
30.
ID: 4NORD11-03952
Project name: Створення навчально-консультаційного центру культурних менеджерів
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 362000
The requested amount from the UCF: 362000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Креативна Україна"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ, Дніпро, Черкаси, Хмельницький,
Project description: Проект передбачає організацію і функціонування навчально-консультаційного центру з питань культурного менеджменту для: • Проведення навчання та консультацій з юридичних, фінансових питань (зокрема з питань файдрайзингу), питань комунікацій • Навчання з питань написання грантових заявок (описова частина) • Навчання та консультації з питань захисту авторських прав у галузі культурних і креативних індустрій• Навчання та консультації з питань захисту трудових прав працівників культурної та креативних індустрій • Навчання та консультації з питань маркетингу та комунікації, піар-кампаній.
31.
ID: 4NORD11-03967
Project name: «Культурний трамплін 2.0»: школа управління проєктами для культурних менеджерів територіальних громад
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 386315.00
The requested amount from the UCF: 386315.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Інститут соціальної політики регіону»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: 5 територіальних громад, визначених за результатами конкурсного відбору,
Project description: Онлайн навчання грантрайтингу та основам проєктного менеджменту 96 митців, працівників мистецьких шкіл, будинків культури, організаторів культурно-мистецьких заходів та культурних креативних просторів з територіальних громад, що раніше не проходили навчання з соціального проєктування. Також буде організовано поглиблений дистанційний курс з управління культурними проєктами для 48 культурних операторів та менеджерів, які вже мають базові навички написання проєктних заявок. Відбудуться 5 візитів команд менторів у територіальні громади, де буде проведено воркшопи з грантрайтингу та стратегічні сесії з розвитку культурно-креативних індустрій. Буде видано і розповсюджено друковану та електронну версії навчально-методичного посібника «Управління проєктами для культурних операторів».
32.
ID: 4NORD11-04628
Project name: Лабораторія керативних індустрій. Сектор освіти
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 923912
The requested amount from the UCF: 905412
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Інститут транскордонних ініціатив"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Луцьк,
Project description: Створення циклу онлайн навчальних курсів для представників сектору креативних індустрій з метою підвищення якості людського капіталу та розбудови потенціалу окремих секторів. Навчальна складова складається з двох блоків: перший блок профільний, зокрема, для фахівців сектору візуального мистецтва, що охоплює теми та складові історії та практики сучасного мистецтва; другий блок осереджено на отриманні додаткових компетенцій, що не викладаються в рамках формальної освіти, а доступ в середовищі неформальної освіти є обмеженим або відсутнім (креативне підприємництво, стартапи в креативній сфері, управління проєктами інше).
33.
ID: 4NORD11-04692
Project name: Школа менеджерів креативного бізнесу «Be Profy»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 938138
The requested amount from the UCF: 938138
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "ОЛЛСТАРС"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Очне навчання відбувається в м. Харків, Харківська обл.,
Project description: Проект направлений на підвищення спроможності підприємницьких організацій, керівників і адміністраторів малого та середнього бізнесів культурно-мистецького спрямування до власного розвитку, масштабування, розробки і реалізації нових креативних продуктів шляхом проведення очно-дистанційної навчальної програми, побудованої на основі методик edutainment (поєднання ігрових та освітніх практик) у неформальному освітньому процесі. Знання та практичні поради, отримані від успішних практиків в культурно-креативних індустріях, дозволять учасникам розвинути свій малий бізнес чи навіть започатковувати новий бізнес на основі власних креативних продуктів. Розробка Плану-конспекту розвитку креативного бізнесу, організація нетворкінгу – залучення учасників Школи до діяльності і розвитку кластеру креативних індустрій ВАКІ (Всеукраїнська асоціація креативних індустрій) стане поштовхом до розвитку ССІ в Харківському регіоні.
34.
ID: 4NORD11-04791
Project name: Навчальна програма "Культурна анімація в 6Д: Діагностика. Довіра, Дії, Дизайн, Додаткова підтримка, Документи"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 110620
The requested amount from the UCF: 105120
Competition type: Individual
Full name of the organization: Жіноча благодійна організація " Наші візії"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Львівська область,
Project description: Проект "Навчальна програма "Культурна анімація в 6Д: Діагностика.Довіра,Дії.Дизайн.Додаткова підтримка.Документи " спрямовано на формування в учасників знань і вмінь з менеджменту культурних проектів як інструментарію включення у суспільне життя своєї громади та промоції важливості культурних цінностей Чому власне анімація(animation)- похідне від латинського «anima»,що означає «душа»? Тому наша програма має ще й таку амбітну ціль, як «пожвавити» культурне життя для громад сіл та малих міст Львівської області через навчання надавачів культурних послуг .
35.
ID: 4NORD11-04828
Project name: “Театр і реальність” в рамках освітньої програми зі сучасного театру “the black box”
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 455020.00
The requested amount from the UCF: 412040.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АРТ ЦЕНТР ФАБРИКА ПОВИДЛА"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: “Театр і реальність” - це проєкт в рамках освітньої програми зі сучасного театру “the black box”, метою якого є розкрити спектр тих театральних форм, що напряму взаємодіють з суспільством та означити ці напрямки як професійний театр, що вплаває на формування суспільної думки та піднімає складні і часто замовчувані питання. Короткотривалим результатом стануть 6 проведених освітніх подій, їх відеозапис та форматування подій у формат статей. По завершенню проєкту всі бажаючі з театрального сектору Львова та інших міст отримають інструментарій до аналізу, та розуміння політичного, інклюзивного та соціального театру.
36.
ID: 4NORD11-05111
Project name: Розвиток європейського дизайну: навчальний курс
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 961450.52
The requested amount from the UCF: 961450.52
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація "Благодійний фонд "КІ ФАНД"
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: Київ, Харків,
Project description: Даний проєкт – це розробка та впровадження освітнього курсу «Розвиток європейського дизайну» для програм рівня «бакалавр» та «магістр» в закладах середньої та вищої мистецької освіти. В результаті проєкту буде створено освітню програму у вигляді онлайн курсу. Мета проєкту – за допомогою розробленої освітньої програми та проведенного навчання і стажування підвищити обізнаність та конкурентоздатність студентів-дизайнерів, розширити їх світогляд, ознайомити з останніми тенденціями та досягненнями європейського дизайну, надати можливість ознайомитись з напрацюваннями та методами, які були використані при реалізації проєкту з Модернізації європейського дизайну та підготовці до участі українських дизайнерів у Dutch Design Week 2020.
37.
ID: 4NORD11-05204
Project name: Інноваційна театрально-освітня модель МЕТАТЕАТР - завершальна частина: організація і проведення 2-ої та 3-ої завершальних сесій та презентацій дипломної вистави освітньої магістерської програми «Метатеатр».
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 999982.40
The requested amount from the UCF: 999982.40
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Дом Майстер Клас»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м.Острог Рівненська обл-ть, м.Острог, м.Київ, м.Львів, м. Харків, м.Київ, м.Львів, м.Харків,
Project description: Мета проекту - успішне завершення інноваційного освітнього курсу “МЕТАТЕАТР” в Національному університеті “Острозька академія”, випуск та відповідна сертифікація закінчивших навчання студентів. Передбачається організувати і провести дві навчальні сесії вже розпочатої на попередньому етапі магістерської програми “Метатеатр” в Національному університеті “Острозька академія”, випустити дипломну студентську виставу та організувати її публічні покази і обговорення в різних містах України (Острог, Київ, Львів, Харків), провести захист магістерських дипломних робіт. Результатом проекту має стати успішне завершення програми навчання, випуск та покази дипломної вистави, забезпечення відповідної сертифікації студентів та широке розповсюдження інформації і накопиченого методичного досвіду серед театральних фахівців і навчальних закладів України.
38.
ID: 4NORD11-05305
Project name: Школа фінансового менеджменту “Фінанси креативу”
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 1000000
The requested amount from the UCF: 1000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Воробей Володимир Георгійович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Україна,
Project description: Мета проекту – підвищити компетентності фінансового управління бізнесом/організацією представників креативних індустрій. Проект є логічним продовження дослідження “Фінансування креативних індустрій” за підтримки УКФ. Навчальна програма націлена на представників бізнесів креатвиних індустрій, громадських органiзацiй, що генерують дохід, та установ культури, що прагнуть диверсифікувати свою бізнес-модель (30 організацій). Унікалькість програми полягає у її фокусі та дизайні - глибинному пропрацюванню компетентностей фінансового менеджменту, розробці спеціальних навчальних об’єктів та додатковому консультуванні від тренерів програми. Напрацювання проекту будуть у вільному доступі (навчальні об’єкти, методичні рекомендації, воркшоп для зацікавлених викладачів/тренерів) для використання у ЗВО, ОПБ, організаціях неформальної освіти з метою покращення мистецької освіти в Україні.
39.
ID: 4NORD11-05332
Project name: Школа Культурних і Креативних Індустрії для культурних операторів та менеджерів ОТГ
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 999879.56
The requested amount from the UCF: 999879.56
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська Організація "Міжнародний рух Еко-Культура"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Путильська ОТГ, Чернівецька обл., Вашківська ОТГ, Чернівецька обл., Нікольська ОТГ, Донецька обл., Мангушська ОТГ, Донецька обл,
Project description: Наш інноваційний освітній проект спрямований на розвиток фахових компетенцій культурних операторів та менеджерів шляхом проведення 3 Шкіл в 4 громадах Буковинських Карпат та Донецького Приазов’я, які приймуть участь у 48 тренінгах з фінансової грамотності, розвитку культурної економіки, проектного менеджменту, брендування , логістики, цифрових технологій, 24 майстер-класах, менторської підтримки, обміну досвідом та встановленню контактів по налагодженню системи Колабораційного маркетингу для створення спільних культурних продуктів та реклами, що сприятиме сталості й самозарадності культурного менеджменту та креативних індустрій в громадах.
40.
ID: 4NORD11-05370
Project name: Школа медіа-амбасадорів культури сусідства
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 996926
The requested amount from the UCF: 996926
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Фонд розвитку міста Одеси"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Одеса+,
Project description: Проведення курсу неформальної освіти для розвитку навичок роботи з медіа для 20 амбасадорів культури сусідства серед випускників (щонайменше 50%) Школи культури сусідства (2019 та 2020 років) та лідерів мікрогромад з регіонів України, залучених через проведення відбору - Школа медіа-амбасадорів культури сусідства - від збору та обробки інформації до розповсюдження у вигляді контенту різних медіа засобів (візуального - статичного та відео; текстового - сторітеллінг техніки, тощо); по завершенню медіа-амбасадори зможуть регулярно вести блог (включаючи влог) своєї мікрогромади, готувати з подій інформацію та репортажі на різного рівня медіа-платформи.
41.
ID: 4NORD11-05558
Project name: Освітній кіно курс VERTICAL
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 90664.44
The requested amount from the UCF: 90664.44
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад "Кіноконцертний зал ім. О.Довженка"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Запоріжжя,
Project description: Освітній кінокурс «VERTICAL» - це унікальна творча майстерня, яка стане путівником у світ кінематографа. З майстер-класами, семінарами , лекціями та творчими зустрічами з професіоналами кінематографа. Курс дасть основи та базу знань, які необхідні, щоб робити упевнені кроки у кіномистецтві (режисура, сценарна майстерність, операторська діяльність, монтаж, акторська майстерність та ін), ознайомить з повним процесом кіновиробництва, включаючи основні етапи препродакшину, продакшину і постпродакшину.
42.
ID: 4NORD11-05726
Project name: Медійний конструктор, як засіб просування креативної індустрії
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 198340
The requested amount from the UCF: 198340
Competition type: Individual
Full name of the organization: Хмельницький національний університет
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Україна, Україна,
Project description: Проєкт спрямований на підвищення ролі учнівської та студентської молоді в популяризації ряду освітніх програм навчального закладу. Проєкт передбачає інноваційний підхід у зміцненні лідерських навичок у реалізації соціальних та креативних ініціатив шляхом створення інтерактивної проблемно-дискусійної медійної платформи для надання нових можливостей креативній молодіжній аудиторії. В межах проєкту передбачено ряд інформаційних рубрик, стрімів, серед яких цикл відео лекцій про створення і розвиток модного бізнесу на етапах від виникнення ідеї бренду до виробництва та продажу.
43.
ID: 4NORD11-05958
Project name: Менеджмент й продюсування культурних та fashion-проєктів
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 270970.00
The requested amount from the UCF: 270970.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Українська акадумія індустрії моди"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Українська Академія індустрії моди розробила освітній курс, який на протязі 3 місяців розкриє усі тонкості менеджменту культурних та fashion-проектів, на якому Слухачі отримають затребувані знання: від SMM і PR до продюсування культурних та fashion-проєктів.
44.
ID: 4NORD11-06107
Project name: Менторська програма в Chekachkov Photo Academy
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 999020.00
The requested amount from the UCF: 999020.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Леонова Анастасія Романівна
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків, Київ, Львів, Одеса, Ужгород, Хмельницький, Херсон, Миколаїв, Суми, Івано-Франківськ,
Project description: Менторська програма в Chekachkov Photo Academy - освітній проект, метою якого є створення освітньо-менторської онлайн платформи, спрямованої на пошук індивідуальної візуальної мови, що буде сприяти збільшенню кількості фотомитців в Україні. Проєкт дозволить створити навчальну програму нового рівня, долучивши провідних фотографів та дослідників фотографії з різних міст і країн в ролі менторів і створивши умови для становлення починаючих фотографів, як професійних митців. Проект сприятиме створенню конкурентоспроможних культурних продуктів, що будуть представлені на онлайн виставці.
45.
ID: 4NORD11-06242
Project name: Орф-підхід для людей з інвалідністю. Теорія і практика
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 897550
The requested amount from the UCF: 897550
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійний фонд "Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом""
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Луцьк,
Project description: Проект передбачає створення дистанційного освітнього курсу «Використання Орф-підходу в роботі з людьми з інвалідністю» для підвищення освітньо-мистецьких компетенцій професійного середовища для роботи з інклюзивними аудиторіями.
46.
ID: 4NORD11-06401
Project name: Освітня Програма "Культурний Бізнесмен"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 838680.00
The requested amount from the UCF: 838680.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАР"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Україна,
Project description: Як творчій особистості достойно заробляти і навіть вести свій креативний бізнес? Відповість та навчить Освітня програма фінансової грамотності та основ підприємництва із застосуванням інтерактивних практик настільної (та онлайн) гри «КУЛЬТУРНИЙ БІЗНЕСМЕН». МЕТА (МІСІЯ) Проекту: започаткувати РУХ прикладної фінансово-економічної та підприємницької освіти митців і популяризації мистецтва серед різних верств населення як ОКРЕМОГО ПРИБУТКОВОГО ВИДУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. Впровадження Програми заплановано в 500 бібліотечних установах України. На сьогодні отримано офіційні листи про готовність впровадження від більш ніж 150 бібліотек. Детально про Програму, особливості та переваги див. План Освітньої програми (Дод.2)
47.
ID: 4NORD11-06471
Project name: VІ Воркшоп "Сучасні методи роботи музею". Музей відкрито на ремонт
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 726250.00
The requested amount from the UCF: 726250.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Марущак Леонід Михайлович
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Вінниця,
Project description: Найбільшим якісним результатом проекту "Музей відкрито на ремонт" є створення сталої спільноти музейних співробітни(ць)ків. Це стало можливим завдяки систематичній організації воркшопів "Сучасні методи роботи музею", яких було 4 з 2017 по 2019 роки в форматі офлайн і одного онлайн-воркшопу в 2020 році. З 2020 року, завдяки підтримці УКФ, аудиторія проекту розширилася на всі області України і зросла з 31 (музеї Донецької та Луганської області) до 60 музеїв, які вже є сталими учасниками проекту, та ще понад 70 музеїв опосередкованої аудиторії. На жаль, у 2020 році не вдалося провести офлайн воркшоп для сталих та нових учасників проекту для консолідації спільноти та початку нових партнерських контактів між музеями. Ціль проекту і традиційних воркшопів “Сучасні методи роботи музею” є не лише музейна тематика у всіх активностях, а й взаємодія, менторство, кураторство та адвокація в музейній сфері. До прикладу - завдяки спільним зусиллям в рамках проекту створено «Асоціацію музейних працівників Луганської області «Культурна спадщина Луганщини». Планується проведення всеукраїнського воркшопу для учасників проекту “Музей відкрито на ремонт”, у якому музейні працівни(ці)ки з числа сталих учасників будуть виступати в ролі менторів для колег з інших регіонів України, які доєдналися до проекту в 2020 році. Основними теми воркшопу мають бути: культурний менеджмент, залучення експертів з інших галузей і вироблення нового культурного продукту та послуг за умов децентралізації.
48.
ID: 4NORD11-06574
Project name: Performanzzz: онлайн навчання з мистецтва перформансу
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 408840.00
The requested amount from the UCF: 408840.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Зайцев Олексій Вікторович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation:
Project description: Performanzzz – це серія онлайн майстер-класів з мистецтва перформансу. Освітня програма складається з лекцій, дискусій, відеопоказів, презентацій перфомансів. Проект має на меті покращити стан освіти сучасного мистецтва та мистецтва перформансу в Україні та сприяти міжкультурному діалогу, обміну знаннями та досвідом. Ідея проекту полягає у налагодженні співпраці з міжнародними мистецькими організаціями та фестивалями мистецтва перформансу та систематизації навчального процесу. Студенти отримають такі знання та навички, які важко знайти в Україні – це можливість дізнатися нові тенденції сучасного мистецтва. З іншої сторони, організатори намагаються відкрити Україну та її мистецтво для міжнародних студентів та викладачів. Освітня програма стане частиною онлайн фестивалю мистецтва перформансу Carbonarium. Це перший міжнародний фестиваль мистецтва перформансу у Києві, який створений у 2018 році.
49.
ID: 4NORD11-06831
Project name: Освітній курс для викладачів образотворчого мистецтва «Комп'ютерна графіка в мистецькій школі»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 363748.00
The requested amount from the UCF: 363748.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Департамент культури і туризму Запорізької міської ради
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Запоріжжя, м. Запоріжжя,
Project description: Мета проєкту — надати дітям та підліткам м. Запоріжжя можливість вивчати сучасні комп’ютерні технології у сфері візуального мистецтва. Завдяки підвищенню кваліфікації викладачів образотворчого мистецтва у сфері комп’ютерних технологій впровадити в освітні програми з образотворчого мистецтва мистецьких шкіл м. Запоріжжя додатковий предмет «Комп’ютерна графіка» з метою задовольнити потреби дітей та підлітків різних верств населення в отриманні знань, пов’язаних з сучасними цифровими технологіями в образотворчому мистецтві, підвищити прагматичну складову підготовки учня до життя та майбутньої професійної зайнятості, забезпечити дітей доступними освітніми послугами.
50.
ID: 4NORD11-06897
Project name: MUSIC HUB - освітня програма для музикантів
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 997500
The requested amount from the UCF: 997500
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Сидоренко Дмитро Петрович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Освітня програма від Music Hub покликана дати набір теоретичних та практичних навичок для представників музичної індустрії, в першу чергу музикантів, задля подолання актуальних проблем та розвитку музичного сектору в Україні. В рамках освітньої програми будуть реалізовані такі теми для навчання, які не доступні в жодному іншому закладі формальної та неформальної освіти музичного сектору, будуть розглянуті актуальні теми, зроблено онлайн трансляцію кожної з подій та викладено у вільний доступ для абсолютно всіх бажаючих представників музичної індустрії.
51.
ID: 4NORD11-07003
Project name: "STEM освіта - Робототехніка. Впровадження інноваційної шкільної дисципліни - створення методики викладання"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 999902.00
The requested amount from the UCF: 949906.90
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Навчальний СТЕМ - Центр "Сократ""
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Київ, м. Запоріжжя, Вся Україна (передача учбових матеріалів у всі області України),
Project description: "STEM освіта - Робототехніка. Впровадження інноваційної шкільної дисципліни - створення методики викладання. Написання методики, адаптація, переклад інструкцій, впровадження на прикладі збірки та программуванні п'ятьох моделей учбових роботів та мікроконтролерів. Друк та розповсюдження матеріалів у навчальні заклади України (300 копій), проведення учбових занять. Сумісна робота двох шкіл робототехніки України (Київ та Запоріжжя)."
52.
ID: 4NORD11-07032
Project name: АРХІГІДИ
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 534080.00
The requested amount from the UCF: 534080.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЖИВЕ МІСТО. КИЇВ»
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета проекту «АРХІГІДИ» - розробити та впровадити безкоштовні онлайн-курси для гідів, які включатимуть навчання з урбаністики, архітектури, а також особистого піару, розробки туристичних маршрутів та використання мультимедійних технологій під час підготовки та проведення екскурсій. Проект передбачає розробку навчальної програми, створення Інтернет-платформи для розміщення відео-уроків та тестових завдань, пошук експертів та запис 30 відео майстер-класів, апробація результатів на фокус-групі та проведення онлайн-курсів.
53.
ID: 4NORD11-07096
Project name: Онлайн-курс: «Продюсування в Україні»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 998862.60
The requested amount from the UCF: 998862.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: Підприємство громадської організації «Міжнародний кінофестиваль «Молодість»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Україна,
Project description: Проєкт «Онлайн-курс: «Продюсування в Україні»» – це освітня програма, націлена на вдосконалення бізнес-процесів у виробництві, поширенні та монетизації українських фільмів на ринку. У ядрі освітнього компоненту відеокурсу – виробництво та промоція фільму з точки зору ключових стейкхолдерів процесу: власне продюсера, маркетолога та кінотеатру. Проєкт надасть знання та навички з аналізу аудиторії та визначення тенденцій ринку, розробки маркетингової стратегії та виробництва з метою оптимізації ресурсів та успішної комерціалізації фінального продукту. У результаті реалізації проєкту буде створено відеокурс з 16 випусків (30-40 хв) та методичний збірник. До розробки курсу будуть долучені Дмитро Суханов (Асоціація кіноіндустрії України), Дмитро Деркач («Планета кіно»), Андрій Федорів («Fedoriv Agency») та їх безпосередні колеги та працівники.
54.
ID: 4NORD11-07433
Project name: Курс "Соціальне підприємництво у сфері культури"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 157000
The requested amount from the UCF: 157000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Полтавський кооперативний коледж Полтавської облспоживспілки
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Полтава,
Project description: Розвиток фахових компетентностей культурних операторів (молодих митців) -здобувачів освіти, випускників закладів мистецької освіти Полтави - у напрямі бізнес-процесів та бізнес-моделей в культурних та креативних індустріях шляхом розробки і реалізації освітньої програми: Курс «Соціальне підприємництво в сфері культури».
55.
ID: 4NORD11-21497
Project name: "Кі’нуЦа у менеджмЄнт": освітній курс проєктного менеджменту для промоції нематеріальної культурної спадщини
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 983525.60
The requested amount from the UCF: 983525.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад "Рівненський обласний центр народної творчості" Рівненської обласної ради
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: смт Зарічне Рівненської області, смт Рокитне Рівненської області, м. Дубровиця Рівненської області, смт Володиимрець Рівненської області,
Project description: "Кі’нуЦа у менеджмЄнт": освітній курс з проєктного менеджменту для промоції нематеріальної культурної спадщини Рівненського Полісся. В ході реалізації проєкту планується створення освітнього курсу з записом та викладенням у вільний доступ 15 відео лекцій з проєктного менеджменту у сфері культури з акцентом на збереження та розвиток локальної нематеріальної культурної спадщини з метою створення та подальшої діяльності 4 груп проєктного менеджменту на місцях для грантової роботи з промоції нематеріальної культурної спадщини Рівненського Полісся. Також після закінчення навчання груп освітнього курсу заплановано проведення 2-денної Майстерні у форматі оффлайн та видання арт-буку з тематичними статтями лідерів думок та спікерів проєкту, відгуками учасників проєкту, описом культурних ініціатив, пропрацьованих у ході навчання, коментарями місцевих активістів, фотозвітами по проєкту і вказанням сайту проєкту з навчальними матеріалами і контактною інформацією та QR кодами для переходу на онлайн сторінки проєкту та корисні матеріали.
56.
ID: 4NORD11-24742
Project name: FASHION-ОСВІТА МАЙБУТНЬОГО
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 998040
The requested amount from the UCF: 998040
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Лабай Денис Сергійович
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект FASHION-ОСВІТА МАЙБУТНЬОГО вирішує актуальні проблеми молодих дизайнерів, надаючи можливість отримати практичний досвід у реалізації production design project повною мірою, отримати навички виробництва комерційних культурних продуктів, а також з тайм-менеджменту, комунікацій та налагодження партнерств.
57.
ID: 4NORD11-26315
Project name: Школа анімації "3D/овженко/"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 527340
The requested amount from the UCF: 527340
Competition type: Individual
Full name of the organization: ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Львів,
Project description: Метою проєкту є підготовка майбутніх авторів комп'ютерної графіки з кола здобувачів базової художньої освіти шляхом проведення Школи, а саме лекційного та практичного курсу (воркшопів) із тривимірної анімації. У результаті 100 учнів і студентів художніх навчальних закладів пройдуть базовий курс створення тривимірної графіки, створять власні зразки 3D-анімації , а 20 авторів найкращих з них візьмуть участь у воркшопі – спільному творенні тривимірного культурного продукту. На фінальній презентації проєкту творчі результати будуть продемонстровані стейкхолдерам, мистецькій спільноті Львова та потенційним інвесторам. Також для кожного охочого на веб-сторінці Центру Довженка буде доступний онлайн-курс лекцій з тривимірної анімації.
58.
ID: 4NORD11-26497
Project name: Культурний інкубатор "Креатор"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 994265.54
The requested amount from the UCF: 994265.54
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Платформа впливу"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ,
Project description: Культурний інкубатор “Креатор” - 2-місячна програма підтримки та навчання представників культурних інституцій та креативних підприємств від українського бізнесу. У рамках лекційної та менторської програм найуспішніші представники українського бізнесу дадуть учасникам проекту необхідні знання та навички для розробки та впровадження сучасних та ефективних бізнес-моделей у культурні проекти, що дозволить вивести такі проекти на комерційну основу з високим потенціалом зростання прибутку. Учасниками проекту стануть представники різноманітних секторів культури та креативних індустрій (як представники незалежного сектору, так і державних культурних інституцій), які бажають навчитися необхідним компетенціям та бізнес-технологіям з метою комерціалізації власних проектів чи інституцій та побудови сталої бізнес-моделі, яка може як функціонувати в умовах розвитку економіки, так і бути адаптована до можливого кризового періоду (наприклад, COVID-19). Програма поєднує офлайн та онлайн навчання від представників українського бізнесу. Наприкінці інкубатору-креатору учасники мають представити розроблену бізнес-модель на основі власного проекту.
59.
ID: 4NORD11-26566
Project name: Перепідготовка і створення професійної платформи менеджерів культури в світлі нових досягнень.
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 548130.00
The requested amount from the UCF: 548130.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Львівський академічний духовний театр Воскресіння
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проект передбачає розробку та впровадження неформальної освітньої програми для менеджерів культури, на базі театру Воскресіння та міжнародного театрального фестивалю "Золотий лев" із залученням міжнародних експертів з Грузії, шляхом проведення спеціальних тренінгових програм, які розтягнуті в часі. Проект є освітнім; включає як перепідготовку кадрів з питань креативних та інноваційних методів управління в сфері культури, так і створення нової професійної платформи для культурних менеджерів, яка буде забезпечувати майбутнє планування, обмін досвідом та обговорення професійних ініціатив, і створення нових спільних проектів. Проект здійснюється на основі гібридного методу, що означає використання онлайн технологій і прямої комунікації (що обумовлено пандемією). Проект складається: 1. Тренінги: • креативний та інноваційний менеджмент культурних проектів • маркетингові дослідження в культурі як основа ідей проектів • сучасне міжнародне співробітництво і нетворкінг 2. Заключна конференція, присвячена цим питанням і створення професійної платформи.
60.
ID: 4NORD11-27107
Project name: Освітній бізнес-курс «Основи практичного продюсування: створення і реалізація творів аудіовізуальної культури»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 474520.00
The requested amount from the UCF: 474520.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ПРОДЮСЕРІВ УКРАЇНИ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Проект передбачає створення освітньої програми - бізнес-курсу «Основи практичного продюсування: створення і реалізація творів аудіовізуальної культури». Основна мета – надання початківцям-продюсерам, аматорам, випускникам профільних вузів знань щодо створенням продукту творчої діяльності в сфері культури, кіно і телебачення. Програма курсу включає теоретичну частину ( видання методичних рекомендацій) та практичну частину (проведення 8 тренінгів, які складаються із 3-х блоків: 1 блок – створення аудіовізуального контенту, продакшн та постпродакшн; 2 блок – правові відносини та укладення договорів на створення фільму та його дистрибюція; 3) отримання державної грантової підтримки на створення та виробництво фільмів
61.
ID: 4NORD11-27862
Project name: Курс "Creative Level-Up"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 490390
The requested amount from the UCF: 490390
Competition type: Individual
Full name of the organization: Харківська обласна громадська організація правовий центр сприяння та розвиток
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Харків, Вся територія України,
Project description: Створення освітнього курсу, друкованого посібника з менеджменту креативних та соціально спрямованих проєктів у розрізі співпраці із донорськими організаціями
62.
ID: 4NORD11-27981
Project name: Юридичний супровід національних та міжнародних культурних проектів
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 999600.00
The requested amount from the UCF: 999600.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІГАЛ ХАЙ СКУЛ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м.Київ,
Project description: Освітній проект для менеджерів, продюсерів та юристів культурних індустрій в галузі юридичного супроводу культурних проектів. Проект створюється у формі освітньої програми, яка охоплює повний спектр юридичних питаннь, які виникають при реалізації культурних проектів. Програма включає питання авторського права, інтелектуальної власності, розбір судових прецедентів, договорних та фінансових взаємовідносин, огляд національного та міжнародного законодавства, міжнародний досвід, захист прав працівників культурних індустрій співпраця з профспілками з залученням топових українських, європейських та амеріканських фахівців з відповідних напрямків права, державних інституцій ( Business ombudsman, Міністерство юстиції). Проект буде реалізовано у вигляді офлайн та онлайн курсу з лекціями, семінарами та практичними заняттями.
63.
ID: 4NORD11-28124
Project name: Підручний інструментарій культури: міждисциплінарна освітня програма про місто і мистецтво
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 884548
The requested amount from the UCF: 699840
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація “Центр міської історії Центрально-Східної Європи”
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Львів,
Project description: Проєкт доповнює та розширює освітню пропозицію у сфері культури і мистецтва та будує зв'язки: між академічними форматами та позауніверситетськими програмами; між різними дисциплінами; та між різними досвідами викладання в Україні та міжнародно. Програма включає три курси з візуальних студій, культурної історії та соціології міста, які будуть доступні онлайн українською та англійською мовами. Освітня пропозиція надає інструментарій для аналізу культурного життя міст, мереж взаємозв'язків між культурою, соціальними процесами і владою. Програма показує множинні перспективи, фактори та дієвців культури і формує навики для участі й роботи у конкретних культурних та урбаністичних проєктах, інституціях чи ініціативах.
64.
ID: 4NORD11-28204
Project name: Національний онлайн проєкт з тестування та вивчення української мови
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 1350385.00
The requested amount from the UCF: 953500.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Асоціація інноваційної та цифрової освіти
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Україна,
Project description: Створення цифрової технології адаптивного тестування української мови, а також онлайн навчального курсу із сучасного українського правопису та розміщення на Національній платформі з вивчення Української мови Міністерства культури та інформаційної політики України, проведення широкої інформаційної кампанії у співпраці із профільними державними органами (Мінкульт, Міносвіти, Нацдержслужба, Міграційна служба тощо) серед різних цільових аудиторій, в тому числі іншомовних громадян.
65.
ID: 4NORD11-28252
Project name: Впевнений погляд у майбутнє
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 248024
The requested amount from the UCF: 248024
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП "Тимченко Олена Михайлівна"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Біла Церква, Київська обл.,
Project description: Проект спрямований на освітню та соціальну адаптацію учасників АТО, ООС та членів їх родин. Пропонуємо освітні програми вивчення іноземних мов (англійської, іспанської, італійської). Курси навчання комп’ютерних дисциплін: Користувач персонального комп’ютера; Збирання, ремонт та модернізація ПК; Адміністратор комп’ютерних мереж та систем; Програмування; Дизайн та графіка; Дизайн інтер’єрів; Креслення; WEB-дизайн.
66.
ID: 4NORD11-28320
Project name: Цифрові інструменти популяризації культурних продуктів та послуг: базові навички
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 362748
The requested amount from the UCF: 362748
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИДАВНИЧА ГРУПА "ОСНОВА"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation:
Project description: Передбачається проведення трьох дистанційних курсів для фахівців наступних секторів культурних та креативних індустрій - бібліотек, архівів, музеїв тощо, викладачів закладів мистецької та культурної освіти. Результатом навчання стане створення цифрових проєктів, що популяризують культурні продукти та послуги культурних та мистецьких установ об'єднаних територіальних громад, регіону, країни.
67.
ID: 4NORD11-28355
Project name: Комплексний інструментарій для монетизації діяльності незалежних митців за допомогою інформаційних технологій
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 511312
The requested amount from the UCF: 511312
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Повхан Андрій Тарасович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Закарпатська область,
Project description: Проект передбачає створення та просування мистецької онлайн-платформи / інтернет-магазину для Закарпатських діячів мистецтва, на якій будуть представлені вироби Закарпатських майстрів та можливості для їх придбання. Митці отримають власні профілі на платформі та доступ до самостійного адміністрування, щоб мати можливість самостійно поповнювати галереї своїх виробів. Крім того, передбачена серія тренінгів для учасників проекту, присвячена технічним можливостям платформи та інструментам монетизації в інтернеті. Результатом стане діюча та розпіарена мистецька платформа, знання учасниками проекту засобів роботи в інтернеті та монетизації культурно-мистецької діяльності.
68.
ID: 4NORD11-28382
Project name: Active House Academy Online
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 1082060
The requested amount from the UCF: 998060
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВАУ ОСВІТА"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Україна,
Project description: В усьому світі з боку бізнесу, держав і громадянського суспільства зростає попит на еко-девелопмент та “зелені” архітектурні рішення. Найпросунітішою сходинкою в еволюції енергоефективного і “розумного” будівництва та сталої архітектури на сьогоднішній день є технологія активного будинку. Для того, щоб активні будинки стали новою реальністю і для України, необхідно підвищити рівень поінформованості як споживачів, так і виконавців (архітекторів, дизайнерів та будівельників). На сьогоднішній день в Україні немає жодної навчальної програми для архітекторів, дизайнерів та спеціалістів з будівництва, яка б акцентувала увагу на екостійкому девелопменті, тобто розвитку громадських і житлових просторів з точки зору підвищення їх якості, екологічності, загальнодоступності, безпеки і контрольованості. Тому метою цього проєкту є сприяти поширенню сталих підходів в українській архітектурі шляхом створення та промоції навчального онлайн-курсу з методології Active House.
69.
ID: 4NORD11-28567
Project name: Skill Up 1st AD з Олексієм Смоляром
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 1000000
The requested amount from the UCF: 1000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська кіношкола»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ, Україна - заявки приймаються з усіх регіонів України,
Project description: «Skill up 1AD з Олексієм Смоляром» — це безкоштовний навчальний курс для підготовки професійних других режисерів. Його головна мета — заповнити прогалину освіти для других режисерів в Україні і підготувати 15 спеціалістів, що оволодіють навичками, необхідними для організації виробництва фільмів на міжнародному рівні. Програма передбачає 11 офлайн-воркшопів з одним з кращих других режисерів України, Олексієм Смоляром (ментор проєкту), 2 практичні заняття на знімальному майданчику та 4 онлайн лекції з кращими іноземними експертами. Воркшопи будуть проводитися на базі сценарію реального кінопроєкту «Elvis». В результаті проєкту буде напрацьована теоретична база, яку можна буде використовувати для подальшого навчання других режисерів в Україні.
70.
ID: 4NORD11-28604
Project name: Розробка та апробація дистанційної освітної програми підвищення кваліфікації фахівців освітньо-культурних закладів всіх рівнів по використанню мобільного додатку на алгоритмі «РеДоЛя-НаДіЗ» в навчальних цілях , в тому числі і для осіб з особливими освітніми потребами (ООП)
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 922852.00
The requested amount from the UCF: 892852.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання "Українські рубежі"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: • Мета проекту: Створення унікальної інноваційної освітньої програми у сфері мистецької освіти (на межі різних жанрів музичного та образотворчого мистецтва використовуючи мобільний додаток на алгоритмі «РеДоЛя-НаДіЗ») з акцентованим запровадженням елементів інклюзивної освіти та інклюзивного мистецтва, її презентація в Україні та за її межами. Результати проекту : - розроблений дистанційний курс підвищення кваліфікації фахівців освітньо-культурних закладів до вересня 2021р ; - створена інтернет-платформа для проходження дистанційних курсів підвищення кваліфікації до вересня 2021р; - проведена презентація освітньої програми (дистанційного курсу) на он-лайн конференції, що відбудеться в вересні 2021р та інтернет ресурсах проекту (рекламно-інформаційна компанія); - щонайменше 100 фахівців освітньо-культурних закладів підвищать кваліфікацію та отримають сертифікат (12 годин) до кінця жовтня 2021р.
71.
ID: 4NORD11-28966
Project name: Програма-акселератор для україномовних каналів YouTube
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 853838.7
The requested amount from the UCF: 853838.7
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація “Центр громадської дії”
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Проєкт передбачає створення акселераційної програми для YouTube-блогерів, які створюють якісний україномовний контент на актуальну соціально-культурну тематику.
72.
ID: 4NORD11-29018
Project name: Цифрові технології в мистецькій освіті
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 328860
The requested amount from the UCF: 328860
Competition type: Individual
Full name of the organization: Толмач Марина Сергіївна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Україна,
Project description: Основна мета проєкту: розробка та апробація програми підвищення кваліфікації за напрямом цифрова компетентність та використання цифрових технологій в освітньому процесі закладів мистецької освіти в умовах дистанційного та змішаного навчання. Очікувані результати: розроблено програму підвищення кваліфікації, створено веб-ресурс з підтримкою інтерактивного та мультимедійного контенту для загального доступу; проведено курси підвищення кваліфікації для 200 осіб; підвищено мотивацію учасників щодо використання цифрових технологій в освітньому процесі. Набуті знання із використання цифрових технологій допоможуть викладачам зробити навчальний процес інноваційним, доступним, якісним та забезпечити відповідний рівень організації дистанційного та/або змішаного навчання, що сприятиме подоланню негативних наслідків пандемії Covid 19.
73.
ID: 4NORD11-29092
Project name: Яскравий хендмейд: шлях побудови власного бізнесу
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 8475584
The requested amount from the UCF: 769284
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Клуб сталого розвитку "Південна ініціатива"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: місто Миколаїв,
Project description: Проєкт направлений на надання можливостей 45жителям Миколаєва перетворити хобі у прибуток та власну справу в контекстівикликів, пов’язаних із пандемією, шляхом проходження навчання в поблоковійпрограмі "Яскравий хендмейд: шлях побудови власного бізнесу". У результатипроходження 3 освітніх блоків: І – Мистецький. Результатом блоку є створення 45учасниками власної продукції за вищезазначеними мистецькими напрямками наналежному рівні. ІІ – Психологічний. У результаті 45 учасників поборють внутрішністрахи та блоки, віднайдуть зовнішні та внутрішні ресурси для досягнення новихжиттєвих цілей щодо реалізації бізнес ідей. ІІІ – Бізнесовий. У результаті учасникинавчяться робити професійні фото для презентації та продажу виробів всоціальних мережах та інших спеціалізованих платформах в інтернеті, відкривативласні ФОПи та познайомити з основами SMM. Результатами проєкту станутьочікувані освітні методичні і культурні продукти, які будуть відображені вдрукованій збірці: «Яскравий хендмейд: шлях побудови власного бізнесу».
74.
ID: 4NORD11-29298
Project name: Film crew Academy
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 999818.54
The requested amount from the UCF: 1000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТЕХНОРЕНТАЛ
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Програма має на меті сприяти обміну знаннями, досвідом та ідеями в галузі аудіовізуального мистецтва, а також відкриттю нових обличь у цій сфері.
75.
ID: 4NORD11-29337
Project name: Чендей Фест 2021. Школа Чендея. Шлях від прокрастинації до Шевченківської премії
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 884240
The requested amount from the UCF: 855740
Competition type: Individual
Full name of the organization: Закарпатський Фонд Підтримки Підприємництва "ТЕС Фонд"
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: м. Ужгород, Закарпатська область, смт. Дубове, Тячівський район, Закарпатська область,
Project description: Студії літературної майстерності, що відбуваються водночас наживо та он-лайн покликані залучити до мультидисциплінарної творчості авторів української літератури. Основні компетенції, які здобуваються під час реалізації освітньої програми, мають своєю метою – забезпечити послідовне інтегрування базових компонентів навчального матеріалу та новітніх форм і засобів навчально-виховної діяльності для формування готовності та можливості у слухачів «Школи Чендея» використовувати набуті знання, уміння й навички для особистісного творчого розвитку.Мотивування до творчості, високий рівень самореалізації та набуття практичних навичок самопромоції серед письменників України та популяризація культурної спадщини Івана Чендея через проведення заходу Чендей Фест у поєднанні з освітнім проєктом Школа Чендея - є основною метою проєкту.
76.
ID: 4NORD11-29381
Project name: StratForCulture. Курс з цифрової стратегії для культурних та креативних індустрій
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 991700
The requested amount from the UCF: 991700
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Огоцький Ярослав Петрович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ (наживо та онлайн), вся Україна (онлайн),
Project description: Проект з реалізації освітньої програми для інституцій культурних та креативних індустрій має на меті розвиток компетентностей щодо стратегічного менеджменту у представників культурних та креативних індустрій для розробки та імплементації у свою діяльність цифрової стратегії як ефективного інструменту просування культурних та креативних продуктів.
77.
ID: 4NORD11-29476
Project name: Онлайн програма підвищення кваліфікації КРОС КУЛЬТУРНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 994533.50
The requested amount from the UCF: 994533.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ, Київська область, Одеса, Одеська область, Миколаїв, Миколаївська область, Мелітополь, Мелітопільска область,
Project description: Загальною метою проекту є підвищення теоретичного, методичного та практичного рівнів професійної, зокрема, крос культурної та управлінської компетентності викладачів дисциплін циклу «Культура та мистецтво» в закладах вищої мистецької освіти шляхом створення онлайн програми підвищення кваліфікації “Крос культурний менеджмент” відповідно до основних положень нормативно-правової бази у галузі освіти загалом і культурно-мистецької освіти зокрема, а також згідно до основних напрямів державної освітньої політики, потреб і запитів громадянського суспільства України. Цілі проекту: 1) Підвищення кваліфікації викладачів системи вищої мистецької освіти, розвиток їх крос культурної та управлінської компетентності; 2) Розповсюдження підходів і технологій крос-культурного менеджменту для розвитку креативних індустрій Очікувані результати: 1) розроблена програма підвищення кваліфікації викладачів в сфері вищої мистецької освіти за темою "крос-культурний менеджмент" (180 годин); 2) проведено воркшоп з представниками місцевої влади, громад та креативних індустрій по темі "Крос-культурний менеджмент”. Загальна кількість учасників: не менше 100 осіб, підвищився рівень обізнаності учасників щодо креативних індустрій та крос культурного менеджменту, в учасників сформувались вміння щодо розробки проектів, постановки наукових та творчих завдань у сфері креативних індустрій; скореговано програму підвищення кваліфікації та навчального посібника з крос культурного менеджменту; 3) розроблено та опубліковано у відкритому доступі навчальний посібник по темі “Крос культурний менеджмент”. Надруковано посібник, орієнтована кількість сторінок в посібнику: 200 стр., наклад посібника: 300 примірників; 4) проведено презентацію програми підвищення кваліфікації та навчальний посібник на науково-практичній конференції проведено 2 стратегічні сесії з представниками місцевої влади, громад та креативних індустрій по темі "Крос-культурний менеджмент". Загальна кількість учасників: не менше 100 осіб; 5) розроблено методичні рекомендації для керівників державних закладів культури та органів місцевого самоврядування щодо підходів та технологій крос-культурного менеджменту для використання у фаховій діяльності. Кількість сторінок: не менше 30 стр.; 6) на прикладі Київської, Одеської, Миколаївської та Запорізької областей України напрацьовано досвід щодо роботи з викладачами галузі “Культура та мистецтво” в сфері технологій крос-культурного менеджменту та креативних індустрій для розповсюдження досвіду на інші області України. 7) записи онлайн заходів проекту забезпечено у відкритому доступі (розміщено на youtube) на сайті проекту, сайті Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова, Мелітопольського державного педагогічного університету ім.Б.Хмельницького, інших партнерів проекту. Кількість переглядів на youtube: не менше 100 переглядів кожного відео. 8) Інститут підвищення кваліфікації НПУ ім. М.П. Драгоманова та Центр розвитку компетенцій викладачів ЗВО сформував групу слухачів курсу з 30 осіб для апробації програми підвищення кваліфікації “Крос культурний менеджмент”
78.
ID: 4NORD11-29516
Project name: Оцифрування та видання зібрання унікальних творів композитора Юлії Гомельської
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 474210
The requested amount from the UCF: 474210
Competition type: Individual
Full name of the organization: Одеська національна музична академія імені А.В.Нежданової
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Проект оцифрування та видання зібрання унікальних творів композитора Юлії Гомельської - це створення та видання нотного архіву музичного здобутку видатного українського композитора, з метою поширення у навчальних закладах, бібліотеках, архівах та подальшого виконання творів. Юлія Гомельська належить до одеської композиторської школи, її твори часто виконувалися на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях, видавалися в Великобританії. У 2016 р. вона передчасно пішла з життя, залишивши великий спадок творів, багато з яких існують лише у рукописах. Проект дасть можливість популяризувати сучасну академічну українську музику, а також розширити навчальну програму закладів музичної освіти.
79.
ID: 4NORD11-29573
Project name: Онлайн уроки з відеомейкінгу для школярів
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 350521.30
The requested amount from the UCF: 350521.30
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Яремчук Марія Валеріївна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Метою освітньої програми є розробка навчальних матеріалів із відеомейкінгу, котрі можуть застосовуватися в подальшому для підвищення доступності даного виду мистецької освіти в Україні. Освітня програма має сприяти розвитку навичок із відеомейкінгу серед школярів України, віком від 11 до 17 років, а також підвищенню їх рівня культури під час створення та споживання відеоконтенту. Для чого планується зняти чотири онлайн-уроки відеокурсу «Відеомейкінг для школярів», хронометражем 20-25 хв. кожен та забезпечити їх поширення у вільному доступі в мережі Інтернет.
80.
ID: 4NORD11-29649
Project name: Розробка комплексної освітньої програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів мистецької освіти
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 999964
The requested amount from the UCF: 999964
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Інститут місцевого розвитку територіальних громад»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Закарпатська область, Ужгород, Тячів, Закарпатська область,
Project description: Розробка та презентація інноваційної комплексної освітньої програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів мистецької освіти. Створення робочих груп з фахівців по розробці окремих модулів програми. Розробка навчального плану та методичних матеріалів до програми. Презентація освітньої програми.
81.
ID: 4NORD11-29692
Project name: Цифрова ера в культурно-мистецькій освіті & Перспективи розвитку
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 838084
The requested amount from the UCF: 823084
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Лабораторія ідей"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Львів, онлайн проєкт для усієї України,
Project description: Мета проєкту - вдосконалення викладацької майстерності, збільшення використання сучасних технологій у навчальному процесі галузі культури і мистецтв, що буде реалізовано шляхом впровадження методів активного навчання, розвитку навичок змішаного навчання і використання інформаційних технологій в освітній діяльності. Проєкт включає три основні етапи: 1. Проведення циклу онлайн-тренінгів на зазначені в освітній програмі теми, для 30 відібраних учасників, з виконанням домашніх завдань та їх перевіркою і фітбеком від лекторів. Курс завершується презентацією фінального проєкту учасників, що має продемонструвати оновлення діючого чи створення нового курсу/освітньої програми, використовуючи здобуті під час навчання знання та навички). На презентації проєкту будуть присутні лектори курсу та запрошені експерти. 2. Аналіз проведеного онлайн-курсу та фідбеків учасників, адаптація під вимоги та формат відео-курсу, що подається на платформу ЕдЕра; 3. Запис курсу та його розміщення у вільному доступі на платформі ЕдЕра. Ключові слова проєкту та грантової заявки, задля подальшого простішого орієнтування по заявці: - цикл онлайн-тренінгів/онлайн-курс (мається на увазі основний етап проєкту, проведення курсу в онлайн форматі на платформі Zoom з 30 відібраними учасниками); - програма курсу; - відео-курс (мається на увазі записані лекції, адаптовані самостійні домашні завдання під новий формат, та доступні на платформі ЕдЕра).
82.
ID: 4NORD12-27303
Project name: Освітня програма " Управління інтернет-інфраструктурою та діджитал-маркетинг для закладів культурної спадщини"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 1038584.22
The requested amount from the UCF: 918584.22
Competition type: National
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Інститут моделювання розвитку територій"
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: м. Новгород-Сіверський (Чернігівська область), м. Чернівці (Чернівецька область), м. Херсон (Херсонська область), с. Буша (Вінницька область), м. Гуляйполе (Запорізька область),
Project description: Перша комплексна освітня програма для закладів культурної спадщини, направлена на підвищення фахових компетенцій в напрямах цифрової комунікації, розбудови аудиторії та збільшення відвідуваності. Головний результат проекту - друкований навчальний посібник «Управління інтернет-інфраструктурою та сучасний цифровий маркетинг у закладах культурної спадщини», який буде видано під ліцензією Creative Common та розповсюджено серед музеїв України. Він доповнюється програмним рішенням, що дозволяє музеям створити та розвивати власний сучасний сайт. Програмне рішення буде впроваджено в п’яти музеях-партнерах у східному, західному, північному та південному регіонах України. Для закріплення отриманих знань будуть проведені навчально-практичні заходи. Довгострокову доступність результатів проекту забезпечує онлайн-портал - інтеграційний елемент проєкту.
83.
ID: 4NORD12-28000
Project name: «ВІД ГОРИЩА – ДО ПЕНТХАУСА. Школа креативного підприємництва».
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 834000.00
The requested amount from the UCF: 834000.00
Competition type: National
Full name of the organization: Громадська організація «Партнерство.»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Територія всієї України, за винятком АР Крим та непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей.,
Project description: Проєкт покликаний підвищити підприємницьку активність молоді, віком 18-35 років, яка має намір започаткувати власний бізнес у сфері креативних індустрій, чи масштабувати вже існуючий, що дасть поштовх до розвитку українських креативних індустрій загалом. У рамках проєкту передбачається навчання основам підприємництва, вмінню використовувати бізнес-інструменти для втілення креативних ідей та успішного розвитку підприємницької діяльності. Проєкт передбачає проведення двох навчальних модулів для 100 учасників, які включають курс лекцій для чотирьох груп учасників з консультативною Q&A сесією в онлайн форматі та тренінг для 25 найбільш успішних учасників в офлайн форматі. Буде створено консультативну раду з креативного підприємництва, е-банк креативних ідей, е-посібник, е-каталог додаткових джерел інформації.
84.
ID: 4NORD13-02558
Project name: Голоси регіонів України 2021
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 1243620.50
The requested amount from the UCF: 989185.50
Competition type: International
Full name of the organization: Благодійний фонд "Творча лабораторія"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків, Львів, Миколаїв, Дніпро, Суми, Київ,
Project description: Voices of regions of Ukraine 2021— це кіно-освітня програма, покликана дослідити соціальні проблеми 5 регіонів України та інтегрувати їх в контекст світової документалістики. Проєкт поєднує функції художньої лабораторії та дискусійного майданчику. Пропонує застосування смартфонів у якості інструменту дослідження теми та зйомок своїх короткометражних робіт учасникам програми. Під час перебігу навачння досвідчені ментори з України та Франції допомагатимуть молодим кінематографістам з виробництвом та розповсюдженням своїх фільмів. Основною метою заходу є розширення мережі документалістів в Україні та популяризація українського мистецтва на міжнародному рівні. Продуктами діяльності програми стануть: 8 досьє проектів, 8 тизерів, знятих на гаджети.
85.
ID: 4NORD13-06443
Project name: Керована креативність: фахівцям сфери культури та освіти для привнесення нових рішень
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 1122633.80
The requested amount from the UCF: 935633.80
Competition type: International
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “Інноваційні технології розвитку”
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Україна,
Project description: Проект «Керована креативність: фахівцям сфери культури та освіти для привнесення нових рішень» - це неформальна освітня онлайн та офлайн програма для діячів мистецтва: архітектори, урбаністи, дизайнери, модельєри, маркетологи та рекламщики, фотографи, діячі у сфері анімації, 3-д друку, технологій віртуальної та доповненої реальності, комп’ютерної графіки. Мета проекту полягає в посиленні спроможності українських культурних операторів до творчого впровадження культурних інновацій, в тому числі і підвищення конкурентоспроможності від співпраці з представниками різних індустрій. Програма курсу базується на інноваційній методології розвитку креативності – ТРВЗ. Оволодіння цією методологією представниками культурного сектору сприятиме створенню мистецьких форматів та рішень з інновативним підходом, впровадженню сміливих проектів на перетині мистецтва та промисловості. Це підвищить попит на послуги культурних індустрій, що сприятиме всебічному розвитку українців. В рамках проекту буде створений онлайн курс та розміщений на веб-платформі «DrivЕd», проведено 3 освітні зустрічі у трьох обласних містах – Харків, Львів, Одеса.
86.
ID: 4NORD13-28132
Project name: Міжнародний театрально-освітній фестиваль-форум «ALTER*STUD*FEST*FORUM*21»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 1. Educational Programs
General budget: 997387.6
The requested amount from the UCF: 997387.6
Competition type: International
Full name of the organization: Київський національний університет культури і мистецтв
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Україна, Білорусь,
Project description: Створення постійно-діючої міжнародної освітньої платформи з метою розробки та впровадження в навчальний процес альтернативних освітніх курсів, шкіл, практик та методик виховання режисерів та акторів рівня «бакалавр» та «магістр» в закладах вищої мистецької освіти. Короткостроковий результат: • оновлення педагогічного інструментарію вітчизняної театральної освіти; • розширення кола педагогічної та студентської театральної спільноти, здатної до пошуково-експериментальної діяльності. • Збагачення вітчизняних театрально-освітніх програм світовим педагогічним досвідом. Довгостроковий результат: • подолання рутинних методів вітчизняної театральної освіти; • стимулювання науково-методичних досліджень у сфері виховання акторів та режисерів; • встановлення сталої міжнародної системи навчально-методичних комунікацій між закладами вищої освіти для взаємообміну педагогічними ідеями у сфері театрального виховання.
87.
ID: 4NORD21-00279
Project name: Науково-практична конференція "Бібліотека - інтердисциплінарна платформа сучасності"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 184092.55
The requested amount from the UCF: 184092.55
Competition type: Individual
Full name of the organization: Луганська обласна універсальна наукова бібліотека
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: м. Старобільськ, Луганської області, м. Київ,
Project description: Бібліотеки постають перед проблемою, коли їхнє існування залежить від того, чи спроможні вони розвивати свою діяльність за межами класичних напрямів, взаємодіяти з культурними та науковими індустріями. Бібліотеки мають довести власну потрібність громадянам та відстояти право на існування, мають стати центрами культурних процесів на потреби суспільства. Мета проєкту - сприяти взаємодії діячів науки та мистецтва в бібліотеці шляхом популяризації та практичного втілення механізму інтердисциплінарності як синтезу багатоаспектного досвіду в науці та творчості. Прагнемо створити механізми та методи розвитку для бібліотек, долучити їх до сфери комунікації, в якій вони знайдуть однодумців, партнерів, які допоможуть у реалізації спільних творчих планів на користь громади.
88.
ID: 4NORD21-00558
Project name: Стажування О. О. Перепелиці у Фрайбурзькому музичному університеті
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 395070.00
The requested amount from the UCF: 395070.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Міжнародна громадська організація "Асоціація "Нова музика"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Одеса, Україна, м. Фрайбург, Німеччина,
Project description: О. О. Перепелиця (1983 р. народження) є відомим українським піаністом, диригентом, науковцем. Його досвід як доцента Одеської національної музичної академії ім. Нежданової, як диригента, виконавця, керівника ансамблю сучасної музики Senza Sforzando, науковця дає можливість глибше зрозуміти процеси які проходять в українській культурі, вивчити її сильні сторони, визначити шляхи розвитку. Учасник багатьох міжнародних фестивалів та проектів він знаходиться у постійному саморозвитку на шляху професійного самовдосконалення. З метою подальшого підвищення професійного рівня рекомендується Асоціацією «Нова музика», членом правління якою він являється, на місячне стажування у Фрайбурзькому університеті музики, який пов'язаний с Одеською національною музичною академією багатьма годами співпраці. Фрайбузький університет з 1994 року був пов'язаний з Одеською національною музичною академією партнерськими відносинами, тому саме він був обраний для стажування у класі диригування професора Бернхарда Вульфа, професора Франка Марковича та професора Скотта Сандмейєра.
89.
ID: 4NORD21-02069
Project name: Міжнародна мобільність “Золоті ворота відкриті для світу”
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 999585.82
The requested amount from the UCF: 999585.82
Competition type: Individual
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект міжнародної мобільності «Золоті ворота відкриті для світу» передбачає мобільність режисерки з Литви Андри Каваліускайте (режисерка та художня керівниця міського театру м. Алітус) та режисера з Угорщини Мартіна Бороша (художнього керівника та режисера театру “StereoAkt”) в Україну. Метою проекту є обмін професійним досвідом в контексті використання соціальних досліджень задля створення сучасного театрального продукту, затвердження іміджу українського театру на міжнародній арені як сучасної інституції, що відкрита до співпраці, налагодження та підтримки вже наявних міжнародних партнерств. Результатами проекту стануть: 1) Проведена угорським режисером Мартіном Борошем лабораторія за участі акторів театру “Золоті ворота” та командою театру Stereo Akt Угорщина, попередньо відібраних шляхом опен-колу українських сценографа та драматурга. Тема лабораторії: “Що настає після кризи демократії” 2) Лабораторія, проведена литовською режисеркою Андрою Каваліускайте, що досліджуватиме тему сексуальної освіти в Україні та Європі методами театру
90.
ID: 4NORD21-03470
Project name: Концертно-освітній тур Київського академічного ансамблю народної музики "Дніпро" по музичних коледжах (коледжах культури)
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 1000000
The requested amount from the UCF: 1000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація Центр розвитку творчості "Лілея"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Львів, Дрогобич, Івано-Франківськ, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Кропивницький,
Project description: Проект "Концертно-освітній тур Київського академічного ансамблю народної музики "Дніпро" по музичних коледжах (коледжах культури)" має на меті реалізацію ідеї вільного доступу до слухання живого концертного виконання професійних колективів, поглиблення музичної освіти студентів музичних коледжів (коледжів культури) на основі української традиційної культури, вивчення професійної музики крізь призму її фольклорних джерел, збагачення музичного досвіду підлітків та молоді, заохочення до виконання народних творів, розширення аудиторії через залучення різних вікових та соціальних груп. В рамках проекту буде охоплено 12 музичних коледжів(коледжів культури), в яких відбудеться концертна програма, майстер-клас та вручення комплекту сопілок та нотного матеріалу (партитур та по голосників) для подальшого вивчення народних та авторських редакцій творів з репертуару Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро». Етапи проведення проекту - концертно-освітня програма Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро»; -майстер-клас та вручення комплекту сопілок та нотного матеріалу для подальшого вивчення з репертуару Київського академічного ансамблю української музики «Дніпро».
91.
ID: 4NORD21-03948
Project name: Open Partes. Комунікація без меж
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 738512.50
The requested amount from the UCF: 738512.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Оупен Опера Юкрейн»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Кривий Ріг, Чернігів, Сєвєродонецьк, Острог,
Project description: Партесний спів - це унікальний пласт української музичної спадщини доби бароко, який є недостатньо інтегрованим у культурне життя країни. На основі попередніх напрацювань Open Opera Ukraine прагне поширити знання про партесний спадок та активізувати інтерес до нього широкої аудиторії через програму обміну досвідом, що складається з лекції, хорового майстер-класу та концертного виконання. Для її реалізації обрано чотири локації за критеріями наявності фахової спільноти, освітньої установи та зацікавленої аудиторії: міста Сєвєродонецьк, Кривий Ріг, Чернігів та Острог. Результатом проєкту стане інтеграція партесного спадку в освітній процес та культурне життя країни. Планується залучення не менше 10 тис фахової аудиторії та 50 тис аудиторії соц.мереж
92.
ID: 4NORD21-03968
Project name: Opera UA 2021
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 844010
The requested amount from the UCF: 844010
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Культура. Інновації. Майбутнє.»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м.Одеса, Україна,
Project description: Проєкт має на меті сприяти промоції оперного театрального мистецтва в Україні та залученню представників даного культурного сектора до професійного діалогу, співпраці та обміну досвідом. Результатом проєкту стане проведення Всеукраїнського оперного форуму “Opera UA 2021” у м. Одеса за участі представників керівництва усіх оперних театрів України, молодих митців, експертного середовища, галузевих медіа та інших залучених до сектора оперного мистецтва професіоналів та операторів. Проведення Форуму «Opera UA 2021» сприятиме обміну професійним досвідом, розбудові міжрегіональних партнерств та промоції оперного мистецтва в Україні. Тривалість Форуму – 3 дні. Захід буде проведено із дотриманням всіх карантинних вимог.
93.
ID: 4NORD21-05369
Project name: Літні студії в рамках V Живописного пленеру ім. Володимира Патика
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 1000000
The requested amount from the UCF: 1000000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Тислюк Надія Олегівна
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: с. Мельники (Шацький район, Волинська обл.), Львів,
Project description: Літні студії в рамках V Живописного пленеру ім. Володимира Патика - ювілейний проєкт, що передбачає мобільність митців-педагогів - представників мистецьких інституцій для спільного створення живописних робіт на території Шацького національного природного парку. Основною цінністю проєкту є взаємообмін досвідом, презентація творчості та освітньо-наукова складова (конференція, круглий стіл, видання підсумкового каталогу та збірника статей, присвячених пленерному руху в Україні), а також підсумкова виставка у Львові. Це той формат мистецької комунікації, колективної творчості та взаємодії художників, теоретиків та кураторів, який сприяє розвитку пленерного живопису, як окремого явища українського мистецтва, підвищує рівень мобільності митців та актуалізує культуротворчі процеси на локальному, регіональному та державному рівні.
94.
ID: 4NORD21-05614
Project name: Афові Барви
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 232645
The requested amount from the UCF: 232645
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація "Благодійний фонд Вероніки Лемішенко"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: "Арфові барви" - це міжнародний арфовий проект, що об'єднує конкурс, фестиваль, майстер-класи, концерти та інші музичні заходи. Проект започатковано з метою проведення арфових заходів саме в Україні, це унікальна можливість для українських арфістів щодо професійного розвитку та розширення репертуару, обміну досвідом. В рамках проекту заплановано провести Другий всесвітній арфовий онлайн марафон. Це чудова нагода для всіх арфістів знайти для себе багато нового та цікавого, а для наших гостей – відкрити для себе Україну.
95.
ID: 4NORD21-06399
Project name: Кемп фешн менторів
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 999955.00
The requested amount from the UCF: 999955.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Нью Фешн Зон"
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: Україна,
Project description: Fashion Mentor’s Camp - це сталий майданчик для розбудови горизонтальних зв'язків, розвитку міжнародних партнерств у fashion сфері, поширення новітніх практик і знань, задля передачі досвіду молодим дизайнерам. Учасниками кемпу стануть провідні експерти індустрії моди України, які системно працюють з дизайнерами-початківцями, роблячи значний внесок у fashion сферу.
96.
ID: 4NORD21-06816
Project name: Навчальна подорож "Міжсекторний підхід: молодь і культура"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 546979.40
The requested amount from the UCF: 540869.40
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Простір рівних можливостей"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Суми, Сумська область, с.Корюківка, Чернігівська область, м. Ніжин, Чернігівська область, м. Вінниця, Вінницька область, м. Тульчин, Вінницька область, с. Ланівці, Тернопільська область, м. Теребовля, Тернопільська область, м. Кам'янець-Подільській, Хмельницька область, с. Копачів, Київська область, с. Бузів, Київська область,
Project description: Навчальна подорож по 9 різних за спрямуванням, організаційною формою та методиками роботи креативних просторах України для 12 працівників закладів культури Сумської області . Під час візитів учасники ознайомлюються з досвідом міжсекторного підходу в організації роботи просторів, а саме можливостей трансформації закладів культури з урахуванням потреб молодіжної аудиторії. Частина запланованих локацій – молодіжні центри, що проводять заходи і проекти в сфері культури і туризму; частина – заклади культури, які активно залучають молодь і фактично діють як молодіжні креативні майданчики.
97.
ID: 4NORD21-07081
Project name: Інтенсив "Я - актор кіно. Нові обличчя"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 999972.00
The requested amount from the UCF: 999972.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "СТАР МЕДІА СКУЛ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів,
Project description: Інтенсивні практикуми для професійних акторів та студентів акторських факультетів ВНЗ України спрямовані на інтеграцію, а саме на налагодження та розширення творчих зв’язків між провідними представниками кіносеріального виробництва та досвідченими акторами, акторами-початківцями. Проведення практикуму допоможе його учасникам усвідомити та визначити шляхи розкриття власного акторського потенціалу, самоідентифікуватися у професії, виявити власні сильні сторони та уміло використовувати їх під час побудови кар’єри, самопрезентайції на пробах, створення портфоліо та записі самопроб. Результатом практикуму стане опанування акторами-учасниками спеціальної методології, направленої на осягнення стану правдивого та органічного існування актора в процесі роботи перед камерою
98.
ID: 4NORD21-07505
Project name: Збереження та розвиток народно-сценічного танцю регіонів України
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 492380.20
The requested amount from the UCF: 492380.20
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Арт центр "Антре"
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Львів, Кропивницький,
Project description: Мета проекту збереження та розвиток народно-сценічних танців Західного та Центрального регіонів України шляхом міжрегіональної мобільності. Започаткування співпраці між творчими танцювальними колективами, ознайомлення з народною хореографією обох регіонів. Результатом реалізації даного проекту стане створення культурного продукту танцювальними колективами з м.Львова та м.Кропивницький та посилення ролі мистецтва у розвитку дітей та молоді віком від 12 до 19 років через усвідомлення, що усі ми частина однієї загальнолюдської культури.
99.
ID: 4NORD21-26178
Project name: "Museum Education" (Museum-Ed)
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 791214.60
The requested amount from the UCF: 791214.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЛЕРЕЯ-МУЗЕЙ «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Мета проєкту - створити якісний освітній курс для музейних працівників від провідних фахових спеціалістів. Курс спрямовано на сучасні напрямки роботи в музейній сфері (туризм, піар, SMM, маркетинг тощо). Крім теоретичних та практичних умінь, учасники мають удосконалити й комунікативну майстерність, що полягає в налагодженні зв’язків та співпраці з іншими учасниками ринку. Результатом курсу має стати доступність знань для музейних працівників, а також організація ефективної роботи музеїв в Україні за сучасними вимогами та пріоритетами цільової аудиторії самих музеїв.
100.
ID: 4NORD21-27713
Project name: Всеукраїнський форум-конкурс учнівських та студентських струнно-смичкових колективів
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 787736
The requested amount from the UCF: 787736
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Романюта Ксенія Олександрівна
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Дніпро,
Project description: Проект започатковано у 2006 році.Тематичний Форум-конкурс відбувається щорічно щорічно. Ідея проекту - створення майданчику для спілкування та обміну досвідом між представниками учнівських та студентських струнно-смичкових колективів, створення умов для внутрішньої мобільності представників креативної молоді. Головна мета - сприяння обміну мистецькими практиками та стимулювання створення нових творів та аранжувань для струнно-смичкових колективів. Результати проекту - проведення тематичної конкурсної частини проекту із загальним круглим столом та видання методичного посібника з напрацюваннями учасників Форуму. На грантову програму подається 15й ювілейний Форум-конкурс, який пройде 10 жовтня 2021 року.
101.
ID: 4NORD21-29022
Project name: Вивчення іноземного досвіду дизайн-проєктування марин для розвитку яхтового туризму в Україні
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 2837360
The requested amount from the UCF: 999640
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа - підприємець Котюх Віктор Вікторович
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ, Київська, Туреччина,
Project description: Протягом червня - листопада 2021 року за підтримки Українського культурного фонду вперше будуть проведена серія заходів з метою вивчення іноземного досвіду дизайн-проєктування марин для розвитку яхтового туризму в Україні: навчальна та практично-ознайомча програма в межах конференції архітекторів в Києві (яхт-тур Дніпром) та яхт-тур для вивчення досвіду побудови марин та прокладення яхтових маршрутів в Туреччині. Проєкт сприятиме розвитку яхтового туризму в Україні як єдиної системи, коли кожна марина розглядається як частина єдиного ланцюжка / мережі (оскільки практика свідчить, що жодна окрема гавань для яхтового туризму сама по собі не буде ані привабливою, ані прибутковою).
102.
ID: 4NORD21-29105
Project name: Поза кордонами: окреслюючи мапу сучасного українського мистецтва
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 1284781.87
The requested amount from the UCF: 999821.87
Competition type: Individual
Full name of the organization: Міжнародний благодійний фонд "Ізоляція. Платформа культурних ініціатив"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Чернівці - Коломия - Івано-Франківськ - Надвірна - Трускавець - Дрогобич - Тернопіль, Житомир - Могриця, Кропивницький - Дніпро - Запоріжжя - Херсон - Олешки, Костянтинівка - Бахмут - Краматорськ - Слов’янськ - Сєвєродонецьк - Маріуполь,
Project description: Мобільність передбачає 4 експедиції з метою дослідження мистецької сцени в різних куточках України, фокусуючись на митцях, які залишаються поза увагою мейнстримного мистецького процесу. Презентація результатів мобільності на двомовному веб-сайті у доступному форматі надасть можливість обмінюватись досвідом та кооперуватись різним учасникам культурної та креативної індустрії, сприятиме мережуванню та налагодженню тривких зв’язків усередині країни, а також підвищить інтерес широкої аудиторії до сучасного мистецтва. Результати проєкту: 50 інтерв’ю та 50 текстів-профайлів, серія відеороликів з митцями, які працюють в різноманітних мистецьких техніках; веб-сайт, де буде впорядковано напрацювання проєкту: інформацію про митців, галереї та інших об’єктів, які можуть бути залучені для подальших спільних міжрегіональних мистецьких проєктів.
103.
ID: 4NORD21-29705
Project name: Архів: мистецтво перформансу України
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 999291.8
The requested amount from the UCF: 999291.8
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Харламова Ірина Германівна
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Дніпро, Дніпропетровська обл., м. Київ, Київська обл., м. Львів, Львівська обл., м. Харків, Харківська обл.,
Project description: “Архів” - це перший і єдиний проект в Україні, який займається збором та структуруванням інформації, що стосується мистецтва перформанс. Запропонована до реалізації онлайн платформа поєднає в одному джерелі інформацію про творчість сучасних українських митців-перформерів і відкриє їх для співпраці з мистецькими організаціями не лише в межах України, але й для іноземних колаборацій, а нетворкінг-зустріч та експедиції створять нові контакти та підсилять вже існуючі в професійній спільноті: артистів, журналістів, дослідників, організацій і проєктів.
104.
ID: 4NORD22-27807
Project name: Університетська мобільніть: Mobile Art EDU CAMP
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 1046584.20
The requested amount from the UCF: 995996.20
Competition type: National
Full name of the organization: Громадська організація "Придунайський центр громадських ініціатив"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Ізмаїл, Переяслав,
Project description: Проект спрямовано на розвиток мобільності задля розширення можливостей для теоретичної і практичної підготовки студентської молоді у галузі мистецтв та впровадження в освітній процес нового культурного та професійного досвіду для викладацької спільноти через створення нового культурного продукту спільно з представниками партнерських закладів вищої освіти, ознайомлення з мультинаціональною культурною спадщиною Центральних та Південних регіонів України.
105.
ID: 4NORD23-00244
Project name: Літня Театральна Академія
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 1362569.60
The requested amount from the UCF: 1007909.60
Competition type: International
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АРТ ДОТ"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Стщелево, Польща, Голеньов, Польща,
Project description: Літня Театральна Академія-це 6 тижнів тренінгів, лекцій та спілкування оффлайн та онлайн для української та польської молоді. Академія об'єднає 36 студентів мистецьких ВНЗ Харкова та 30 молодих акторів польського театру Брама з міста Голеньов. Проект відбудеться у Польщі у резиденції у селі Стщелево та у місті Голеньов. Планується екскурсія до Берліну. Перший тиждень у Стщелево присвячений тренінгам - акторським, пластичним, співочим, на базі яких буде створено перформанс. Другий тиждень у Голеньові відведений під нетворкінг, лекції про соціальну місію митця, екскурсії та показ перформансу для мешканців міста. Після подорожі заплановані онлайн зустрічі та творчі рефлексії, що будуть представлені у мережі інтернет.
106.
ID: 4NORD23-01126
Project name: Точки Перетину
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 1004970
The requested amount from the UCF: 966370
Competition type: International
Full name of the organization: -ОСВІТНІЙ ЗАКЛАД «МУЗЕЙ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА В М. ОДЕСІ»
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Одеса (Україна), Вільнюс (Литва),
Project description: Метою проєкту міжнародної онлайн-мобільності “Точки перетину” є удоступнення для широкої аудиторії творів авангардного та неофіційного мистецтва періоду СРСР з колекцій Національного художнього музею Литви та Музею сучасного мистецтва Одеси, а також обмін знаннями та навичками з інноваційних рішень у сфері цифрового та онлайн архівування. Результатом мобільності стануть публікації 50 раніше невідомих творів митців з України, з коментарями та описами творів українською, литовською та англійською мовами, чотири публічні онлайн-лекції про творчість досліджуваних митців та професійний розвиток восьми мистецтвознавців-учасників мобільності. Це стане запорукою сталого міжнародного партнерства, в рамках якого інституції втілять спільні виставкові проєкти в Україні та Литві після закінчення проєкту.
107.
ID: 4NORD23-03167
Project name: 60 років партнерства Лейпцига та Києва. Творча колаборація хорової капели "Дзвіночок" та синагогального хору міста Лейпциг
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 2. Mobility and Exchange Programs
General budget: 994729.00
The requested amount from the UCF: 743737.00
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація "Народна хорова капела "Дзвіночок"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Лейпціг, Халле,
Project description: Проєкт присвячений 60-річчю партнерства між Лейпцигом та Києвом. Головною метою є музична співпраця та обмін між німецькими та українськими хорами, що ствердить давні культурні стосунки між м. Лейпцигом та Києвом, а також сприятиме інтеграції української хорової культури у європейський простір,розвитку толерантності через музику . Ця співпраця музикантів з Лейпцигу , нападу на синагогу в Галле у 2019 році. Це також можливість для всіх учасників, незалежно від того, є вони учнями, студентами чи професіоналами різних областей, працювати над частиною єврейсько-німецько-української культури, брати участь в дискусіях і згодом перенести цей досвід у своє повсякденне життя та передавати його .
108.
ID: 4NORD31-00113
Project name: LINOLEUM: Анімаційна Резиденція
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1500000
The requested amount from the UCF: 1500000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Анімаград»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, вся Україна – залучення учасників резиденцій з усієї території України,
Project description: LINOLEUM: Анімаційна Резиденція – перша в Україні анімаційна резиденція для різних вікових груп. Професійні режисери-аніматори 18+ років матимуть змогу доопрацювати та знайти нові вектори розвитку власних проєктів, підготувати пітчі для міжнародних майданчиків та опанувати основи продюсування. Підлітки 14-17 років, які мають мрію професійного зростання в анімації, дізнаються про усі етапи та процеси створення анімаційного контенту у техніці стоп моушн, і колективно створять анімаційний ролик хронометражем 1,5-2 хв. Менторами та лекторами запрошено визнаних професіоналів анімаційної індустрії України та світу. Протягом двох тижнів учасники будуть аналізувати та вивчати власні та проєкти один одного, працювати індивідуально та у групах, відвідувати додаткові лекції та анімаційні студії.
109.
ID: 4NORD31-00123
Project name: Мистецька резиденція ім. Володимира Гагенмейстера на Бакоті
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 652280.00
The requested amount from the UCF: 652280.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Хмельницька обл, Староушицька ОТГ, Бакота, с.Гораївка,
Project description: В рамках проєкту планується створення пілотної кроссекторальної резиденції на Бакоті в с.Гораївка спільно зі Староушицькою ОТГ. Метою мистецької резиденції є вирішення проблеми культурної ізоляції регіону та створення умов та надання ресурсу для творчого розвитку митців, локальної спільноти, а також для підвищення туристичного потенціалу регіону Бакотської затоки. Результатами проєкту стане створення першої в регіоні кроссекторальної резиденції з фокусуванням уваги на екопроблематиці, а також 40 робіт митців візуального та аудіального секторів мистецтва, які стануть основою колекції музею на базі резиденції.
110.
ID: 4NORD31-00192
Project name: Перкусійно-танцювальний простір "Z-TAPforLIFE"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1045318.24
The requested amount from the UCF: 1045318.24
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад «Палац культури «Орбіта»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Запоріжжя,
Project description: Перкусійно-танцювальний простір "Z-TAPforLIFE" – це чотирьохденна резиденція, метою якої є розвиток, популяризація та підтримка перкусійного мистецтва в Україні та забезпечення вільного обміну знаннями, вміннями, навичками та ідеями митців перкусійного жанру.
111.
ID: 4NORD31-00205
Project name: Мистецька дослідницька резиденція “Резиденти Всесвіту”
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 797600.00
The requested amount from the UCF: 797600.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "АСОЦІАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ, ВИКЛАДАЧІВ І ДРУЗІВ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ.В.Н.КАРАЗІНА"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Проект дослідницької мистецької резиденції побудований на принципі міждисциплінарності і спрямований на ефективну колаборацію інституцій освітнього, наукового і мистецького напрямків. У його реалізації задіяні структурні підрозділи ХНУ ім.В.Н.Каразіна: Музеї археології, природи, історії Університету, бібліотека, ботанічний сад, обсерваторія, будівлі та двір університету. Ми пропонуємо митцям обрати найбільш цікавий для них підрозділ Університету та протягом місяця працювати з їхніми контентом та простором. Під час резиденції “ЄрміловЦентр” та Асоціація підтримують митців в їхньому дослідженні колекцій. Завдяки цьому ми формуємо сучасний імідж наукових та освітніх інституцій як відкритих майданчиків для комунікації та інновацій та як просторів для роботи сучасних митців.
112.
ID: 4NORD31-00432
Project name: Резиденція ідей для серіалу
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 960436
The requested amount from the UCF: 960436
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська Спілка "Асоціація кіноіндустрії України"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: с. Бобриця, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Київ,
Project description: Резиденція ідей для серіалу - це міжнародна лабораторія для авторів аудіовізуального продукту, яка генерує, через проведення зустрічей та вправ, думки та ідеї, які створюють основу для майбутнього серіалу для телеканалу або стрімінгової платформи. Резиденція проводиться Татіно Філмс під керівництвом Метью Дарраса та Асоціацією кіноіндустрії України. До участі у програмі лекторами та консультантами залучаються впливові професіонали, серед яких арт-директори та відбірники фестивалів класу «А», дистриб'ютори, міжнародні агенти з продажу, досвідчені продюсери. Зокрема, Наомі Леварі, яка, вигравши численні нагороди та провівши амбіційні ко-продукції, отримала визнання французького CNC та Ізраїльського кіно-фонду як продюсер інноваційних фільмів та телесеріалів. Резиденція буде проходити в Україні у двох форматах: відкрита секція в Києві для широкого кола професіоналів (до 40 осіб) із онлайн відеотрансляцією (до 300 осіб) та закрита секція для обраних на конкурсній основі учасників (8 осіб).
113.
ID: 4NORD31-00482
Project name: Театральна резиденція "Ляльки долають кордони"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 569252
The requested amount from the UCF: 569252
Competition type: Individual
Full name of the organization: Комунальний заклад Львівської обласної ради Львівський академічний обласний театр ляльок
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Львівський театр ляльок запрошує до себе на резиденцію відомого польського лялькаря Мартіна Марця. Марець є універсальним діячем театру ляльок широкого профілю - він заснував свій власний маріонетковий театр Barnaby, який зараз діє у Гданську. У цьому театрі Мартін Марець виконує роль і директора, і режисера, і актора, і майстра-лялькаря. Таким чином, він володіє дуже різностороннім лялькарським досвідом, яким зможе поділитися із творчим складом Львівського театру ляльок. Проект передбачає кілька сесій-тренінгів для акторів, майстрів-лялькарів та режисерів. А також загальну лялькарську майстерню, результатом якої має стати постановка вистави за п’єсою знаної польської драматургині Марти Гусньовської “Про лицаря Прищака та королівну Гарнютку”.
114.
ID: 4NORD31-00524
Project name: Резиденція IYDC
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1482800
The requested amount from the UCF: 1461800
Competition type: Individual
Full name of the organization: МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА РАДА МОДИ"
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: Київ,
Project description: Міжнародна креативна Резиденція для молодих дизайнерів Східної та Центральної Європи, що є учасниками International Young Designers Contest. Метою резиденції стане надбання практичних навичок дизайнерами у брендингу та створенні фото та відео контенту для просування дизайнерського продукту онлайн під кураторством міжнародних професіоналів індустрії моди
115.
ID: 4NORD31-00555
Project name: Резиденція СЛОБОДА_СКОВОРОДА
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1499950
The requested amount from the UCF: 1499950
Competition type: Individual
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «МАЙДАН СВОБОДИ»
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: м. Харків - сел. Бабаї,
Project description: Резиденція Слобода_Сковорода об’єднає 50 митців Сходу України, які в форматі колаборацій та резиденцій переосмислять та осучаснять творчість Григорія Сковороди та створять не менше 30 культурних продукті різних секторів культури, які будуть передані для оновлення експозицій музейних установ (музика, театр, література, візуальне мистецтво). Результати резиденції будуть представлені на заході біля «Будинку Сковороди» (селище Бабаї, де писав свої байки митець), а також виставлені в галереї в серці міста Харкова. Запланована кількість глядачів оффлайн заходів не менше 2000, медійне охоплення близько 400 000 переглядів. Проєкт сприятиме формуванню об’єднаної української ідентичності на національному та локальному рівнях, а також популяризації української сучасної культури.
116.
ID: 4NORD31-00626
Project name: Харківська резиденція «Слово» для дитячих письменників
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 674419.1
The requested amount from the UCF: 674419.1
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБ'ЄДНАННЯ "ЛІТЕРА"
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Харків, Харківська область,
Project description: Харківська резиденція “Слово” як продовження діяльності Харківської літературної резиденції (2018 - 2020) у 2021 році запрошує дитячих письменників /-ць Сашка Дерманського, Дару Корній, Івана Андрусяка, забезпечує проживання в письменницькому будинку “Слово” для роботи над власними творами, популяризації читання серед дітей, формування читацької аудиторії, культурного обміну, промоції Харкова та його культури, особливо культури дитинства. Впродовж перебування на резиденції плануються творчі зустрічі з дитячою аудиторією, батьками, 6 виступів у малих містах Харківської області, створення загальноосвітнього відеоциклу на основі цих виступів, написання та публікація 3 есеїв, 3 матеріалів про культуру дитинства.
117.
ID: 4NORD31-00673
Project name: ІІІ Лабораторія драматургії НСТДУ
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1222993.00
The requested amount from the UCF: 1222993.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Національна спілка театральних діячів України
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Одеса, Одеська область, Київ, Київська область,
Project description: ІІІ Лабораторія драматургії НСТДУ буде присвячена створенню лібрето до оперних творів. Запит на таку спрямованість виник під час презентації творів ІІ Лабораторії, яка проводилася за підтримки УКФ. Метою ІІІ Лабораторії драматургії є стимулювання драматургів на написання лібрето до сучасних оперних творів згідно з обраними темами, надання для цього необхідної бази знань та навичок, співпраця з фахівцями (лібретисти, музикознавці, композитори), сприяння збагаченню репертуарів музичних театрів творами українських авторів, які відповідають на актуальні питання сьогодення. Планується провести 2 резиденції та фінальний пітчинг (презентація результатів резиденцій за участі оркестру, вокалістів, лекторів та зі створенням фрагментів музичних творів) з оцінкою та аналізом робіт експертною групою (представники театрів, композитори, режисери, музикознавці).
118.
ID: 4NORD31-00720-2
Project name: Арт-резиденція «Civitas Motus – пластика, хореографія, театр»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 848752.48
The requested amount from the UCF: 848752.48
Competition type: Individual
Full name of the organization: Запорізький муніципальний театр танцю
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Запоріжжя,
Project description: Двадцять чотири відібраних учасників під час Арт-резиденції «Civitas Motus – пластика, хореографія, театр» пройдуть активний хореографічний курс для професіоналів у стилі Jazz-funk, contemporary dance, modern-jazz та контактної імпровізації, у поєднанні з дисциплінами – акторська майстерність та психологія акторської майстерності. Ці практичні заняття будуть підкріпленні теоретичними уроками з історії театру, балету і сучасного танцю, танцювальної імпровізації. Гасло даного хабу – «Техніка – це форма, яка повинна бути наповнена лексичною та психологічною змістовністю».
119.
ID: 4NORD31-00911
Project name: Тіло на землі: Перформативна резиденція на Хаті-Майстерні
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 576507
The requested amount from the UCF: 576507
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська органіазція "Інша Освіта"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: c. Бабин Косівського райнону Івано-Франківської обл., м. Івано-Франківськ,
Project description: “Тіло на землі: Перформативна резиденція на Хаті-Майстерні” відбудеться влітку 2021 року в селі Бабин біля підніжжя Сокільського хребта в Карпатах. В партнерстві з незалежним львівським простором “Soma.майстерня” резиденція має на меті дослідити тему укорінення та практики тілесності, залучивши до спільної роботи та навчання десятьох міждисциплінарних митців/-инь і кураторів/-ок, а також сприяти започаткуванню актуальних перформативних практик у Івано-Франківську. Результатами проекту, окрім відео-документацій та практичних воркшопів, стануть мистецькі жести та колективні висловлювання, яких ми сподіваємося досягти в ході резиденції, свідомо зосередженої на процесуальності та мінімізації матеріального виробництва.
120.
ID: 4NORD31-00951
Project name: Єврейське мистецтво у контексті української культури
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 305650.00
The requested amount from the UCF: 305650.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Асоціація єврейських організацій та общин України (Ваад України)
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: он-лайн проєкт,
Project description: Вивчення та дослідження різноманітних та інколи непростих культурних взаємин між народами необхідне для їх гідного співіснування у майбутньому. Мистецтво є сферою, в якій ця взаємодія відбувалася найбільш активно. Вивчення та дослідження різноманітних та інколи непростих культурних взаємин між народами необхідне для їх гідного співіснування у майбутньому. Проект являє собою цикл зустрічей з дослідниками, мистецтвознавцями та художниками – фахівцями з українського та єврейського мистецтва. Мета проекту – представити широкому загалу найкращі зразки єврейського мистецтва України, продемонструвати взаємовпливи єврейського та українського мистецтв в різних сферах: академічне мистецтво, декоративно-прикладне тощо, які були створені на території України, на конкретних зразках простежити зв’язок української та єврейської ідентичностей шляхом взаємодії в архітектурі та мистецтві. Проєкт складається з низки лекційних зустрічей. Подібний курс сьогодні не представлений в жодному ВУЗі та інших освітніх заходах України.
121.
ID: 4NORD31-00959
Project name: Програма резиденцій галереї Артсвіт
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1499920.85
The requested amount from the UCF: 1499920.85
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійний фонд підтримки мистецтва "Галерея Артсвіт"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Дніпро, Дніпропетровська обл.,
Project description: Програма резиденцій галереї Артсвіт створює можливості для розвитку митців, що працюють з різними медіа, та молодих кураторів, а також локальної спільноти міста Дніпра. Обраний формат - індивідуальні резиденції Альони Соломадіної, Сергія Петлюка, перформанс-проєкту “Забіг” та групова резиденція для кураторів із освітньою складовою і наставництвом кураторки Тетяни Кочубінської; паралельна публічна програма, яка складається 3-ьох виставок і 2-ох днів перформансів, artist talks, лекцій, кураторської екскурсії в офлайн і онлайн форматах. У фокусі програми - дослідження міста Дніпро, аналіз та критика його соціокультурних явищ, культурно-історичної спадщини та сьогодення через художні практики.
122.
ID: 4NORD31-00970
Project name: Резиденція «Contemporary Art Rivne»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1084714.98
The requested amount from the UCF: 1084714.98
Competition type: Individual
Full name of the organization: “ПЛАТФОРМА ВЗАЄМОДІЙ “ПРОСТІР”
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Рівне, Рівненська область,
Project description: Резиденція «Contemporary Art Rivne» об’єднає митців і місцевих науковців й активістів Рівненського регіону, щоб привернути увагу до проблем екології, збереження історичної спадщини й осмислення ресурсного виснаження краю, через створення наукових й мистецьких колаборацій. Резиденція 2021 року «Voda. F.A.Q.?» («Вода. Часті питання») протягом 21 дня фокусуватиметься на темі збереження водних ресурсів. Протягом резиденції науковці провідного університету регіону — Національного Університету водного господарства та природокористування, дослідники, художники, активісти і мешканці Рівного утворять спільноту обміну досвідом та спільного творення за напрямками, вираженими у трьох лабораторіях: візуальній, екологічній і науковій. Результати резиденції буде розміщена у публічному просторі Рівного, вони будуть доступні для усіх охочих.
123.
ID: 4NORD31-00977
Project name: Mixed Media Art Residence
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 627110
The requested amount from the UCF: 627110
Competition type: Individual
Full name of the organization: Центр візуальної культури
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Mixed Media Art Residence – резиденція для митців та музикантів, що працюють на перетині дисциплін, створюючи гібридні цифрові проекти. ММА покликана розвивати синтез цифрових мистецтв і поширювати цей напрямок в Україні. До резиденції зможуть долучитись як молоді так і професійні артисти, що зацікавлені у творчій співпраці і нових технологіях. Проект надасть майданчик і технічну базу для реалізації дигітальних ініціатив, вивчення модулярного звуку, експериментальної роботи із зображенням та творчого експерименту.
124.
ID: 4NORD31-00988
Project name: Земля Легенд
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 765000.00
The requested amount from the UCF: 765000.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Клімов Олександр Сергійович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: місто Київ, Полтава, Харків, Львів, Маріуполь, Луцьк,
Project description: 5 відомих та успішних українських драматургів гостро-соціального жанру відшукають по одній українській страховинній легенді в регіоні їх походження, а саме: Н. Ворожбит (Полтавщина), В. Ченський (Маріуполь), П. Ар’є (Львів), Т.Киценко (Харків), Л. Лягушонкова (Луганськ). Під художнім керівництвом Н. Ворожбит - за мотивами фольклорного матеріалу, кожен творить сучасне переосмислення історії та, власне, п’єсу малого формату. За цими творами 5 режисерів, серед яких художній керівник проекту Максим Голенко, здійснять постановку українського хоррору з етнічної стилістикою та філософським обрамленням. Результатом проекту є художня вистава, яка відверто говорить про глибинні соціальні проблеми українського менталітету, спираючись на тисячолітні знання предків; а також популяризація української усної народної творчості; підняття питання ідентичності.
125.
ID: 4NORD31-01034
Project name: ТАК Резиденція: Burning Bridges
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1500000
The requested amount from the UCF: 1500000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Ревенью Промоушен"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Питання актуальності пам’яті, її викривлення, втрати та необхідності збереження, як ніколи стає затребуваним в рік 30-річчя Незалежності України. ТАК Residency має на меті побудову відкритого діалогу між представниками мистецької спільноти європейських країн, дотичних до радянського контексту, та представників української сцени. Художники з Німеччини, Словаччини та Грузії, разом з українськими митцями, спробують дослідити та переосмислити набутки та залишки радянського минулого, яке ще, деінде, чітко проступає крізь шар сьогодення. Резиденція має на меті створити умови для культурного діалогу між представниками різних культур, об’єднаних спільним фльором радянщини, торкнутися питання збереження (чи знищення) пам’яті та сформулювати власне бачення ідентичності людини, що більшу частину життя прожили поза радянським контекстом.
126.
ID: 4NORD31-01188
Project name: Ладомирія: відкритий простір
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1367200
The requested amount from the UCF: 1367200
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Центр дослідження і відродження Волині"
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: 1) місто Радивилів, Рівненської області (місце розташування резиденції «Ладомирія»), 2) вся Україна (онлайн-резиденція),
Project description: «Ладомирія», як етнорезиденція дизайну та моди, має на меті масштабування діяльності та реалізацію одночасно у двох вимірах: не тільки як території, а й як digital-середовища, ставши місцем навчання, спілкування, обміну досвідом та спільної роботи не тільки для модельєрів та дизайнерів, а й для широкого кола людей в Україні та світі, зацікавлених використовувати етнічні мотиви та автентичний крій у створенні одягу. Засобами реалізації мети та результатами проєкту стануть: -розширення діяльності резиденції; -онлайн-платформа (онлайн-резиденція); -оцифровані автентичні вироби, їх лекала; - двомовний навчальний курс з правил, особливостей, технології створення українського традиційного одягу; -нові вироби автентичного, сучасного етнічного одягу.
127.
ID: 4NORD31-01232
Project name: Арт-резиденція DiscoveryEAST
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 914982.80
The requested amount from the UCF: 914982.80
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЛЕГІУМ АННИ ЯРОСЛАВНИ СХІД"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Чермалик, Сартана, Павлопіль, Маріуполь, Київ, Київ,
Project description: Проєкт має на меті привернення уваги спільноти до територій Донеччини, які знаходяться на лінії зіткнення військового конфлікту, як особливо цінних для держави України через відображення в мистецьких продуктах природного, промислового та людського потенціалу. В рамках проєкту планується залучення талановитих художників з Європи та України для участі в резиденції, створення художніх робіт, колаборації з місцевими творчіми осередками, проведення воркшопів та майстер-класів. Також в ході проекту планується створити в кожному з невеликих міст виставковий простір, обладнаний відповідним устаткуванням для експонування художніх робіт та надати в постійне користування художнє обладнання. Таким чином буде створено арт-простори в маленьких віддаленних містах, які цього дуже потребують.
128.
ID: 4NORD31-01520
Project name: Знайди себе з Айворі Фільмс
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1499950.00
The requested amount from the UCF: 1499950.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «РРП Груп» (бренд – Ivory films)
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: вся Україна, Київ,
Project description: Ivory Films пропонує проєкт, що стимулює зростання кількості якісного україномовного контенту у соціальних мережах, зокрема у TikTok, та популяризує україномовний блогінг та якісний український контент (екожиття, культуру, побут, моду, розваги та інше) серед молоді. Ми організуємо ТikТок хаус для 20-ти молодих людей з усіх регіонів України, які 45 днів будуть постійно знаходитися у одній локації – Резиденції. Важливо, що вони в цей час ще й навчаються: - в першу чергу, жити екологічно, цікаво та як єднатися з природою; - отримають професійні знання та навички з режисури, драматургії, роботи оператора та монтажу; - дізнаються про стандарти та етику – для розуміння власної відповідальності за поширену інформацію, її наслідки та про вплив на свідомість аудиторії. Успіху проєкту сприятиме те, що у 2020році TikTok став найпопулярнішою соціальною мережею у світі за приростом аудиторії. Одночас, раніше контенту було менше, і щоб стрічка ніколи не закінчувалася — користувачам показували відео цілого регіону. Тепер, коли контенту надто багато, «територію» звузили — і якщо ви з України, то вам переважно показуватимуть відео з України, а не Росії, Казахстану та інших країн, де розмовляють російською.
129.
ID: 4NORD31-01745
Project name: Полтавщина сучасна. Театр як інструмент розвитку
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1233499
The requested amount from the UCF: 1200000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Полтавська філія Суспільної служби України
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, Полтава,
Project description: Під час резиденції на Полтавщини 10 драматургів напишуть п’єси на актуальні соціальні теми. В процесі написання, вони проведуть тренінги з сучасної драматургії для 10 аматорських театральних колективів Миргородщини та Полтави. Також для проведення освітньої програми на резиденцію будуть запрошені сучасні режисери та театрознавці. Вони допоможуть учасникам театрів опанувати інструменти сучасного театру. Наприкінці громади побачать виступи театрів з перформативними читками написаних драматургами п’єс. Виступи будуть записані на відео і розміщені в Інтернет. Збірка вийде друком, та пошириться серед державних і недержавних театрів.
130.
ID: 4NORD31-01800
Project name: NVAIR 2021 – Міжнародна програма мистецьких резиденцій для молодих митців Україна-Німеччина
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1169490.00
The requested amount from the UCF: 1169490.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Конгрес Активістів Культури"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: с.Травневе, Збаразький р-н, Тернопільська область, м.Тернопіль, м.Львів, м. Берлін (Німеччина),
Project description: Проєкт це продовження становлення NVAIR, як міжнародної програми резиденцій та інституалізацію через встановлення міжнародних партнерств. Програма NVAIR 2021 - Програма для митців, що практикують аналогову та цифрову графіку, зацікавлених у дослідженні локальних контекстів.
131.
ID: 4NORD31-01811
Project name: Літня театральна школа «Theatre.Lab»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1090740.00
The requested amount from the UCF: 1090740.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Запоріжжя та Запорізька обл.,
Project description: Створення та проведення інтенсивної мультидисциплінарної творчої резиденції - Літньої театральної школи «Theatre.Lab» на базі Запорізького муніципального театру-лабораторії «Ві» - як освітній десятиденний курс з фінальним показом підсумкових різножанрових (драматичних, лялькового, хореографічного, вуличного перформансів) робіт школи. За результатами резиденції найкраща вистава за підсумками голосів глядачів буде втілена на сцені театру. Учасники школи зможуть пройти практику по 8 творчим і психологічним дисциплінам: акторська майстерність, драматургія (читки п’єс), сценічна мова і рух, академічний вокал, сучасний танець, біоенергетика, основи перформативного театру.
132.
ID: 4NORD31-01851
Project name: Міфологічна арт-лабораторія в місті Славутич "Чарівний світ"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1420650.00
The requested amount from the UCF: 1420650.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «КОНТЕНТ-МАРКЕТИНГ»
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: місто Славутич, Географія презентації результатів проекту - весь світ,
Project description: У міфологічній арт-лабораторії "Чарівний світ" ми поєднаємо минуле і сучасність, аутентичні традиції і сучасні технології, маленьке місто і великі мегаполіси, Україну і весь світ... На 1 тиждень наймолодше місто України, Славутич, перетвориться на арт-резиденцію, до якої завітають митці з різних куточків країни, щоб віднайти нові сенси у древніх образах і транслювати їх в модерних арт-об'єктах. Свідками появи цих об'єктів стануть глядачі з усього світу, які через онлайн-трансляцію зможуть познайомитися з сучасним українським мистецтвом, української культурною спадщиною та чудовим маленьким містом на півночі України, колишнім "радянським Диснейлендом", який сьогодні шукає свій шлях у майбутнє. Мета проєкту - вплинути на формування української ідентичності та позитивний імідж України, а також розкрити потенціал міста Славутич, шляхом створення арт-резиденції, в якій українська міфологія буде актуалізована сучасними художніми практиками.
133.
ID: 4NORD31-02196
Project name: ТИЖДЕНЬ DRAMLAB
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1350560
The requested amount from the UCF: 1350560
Competition type: Individual
Full name of the organization: неприбуткова громадська організація "Центр "ТЕКСТ"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: село Олександрівка Херсонської області,
Project description: ТИЖДЕНЬ DRAMLAB - резиденція в селі Олександрівка на Херсонщині для українських драматургів\драматургинь, яка складається з трьох освітніх лабораторій по напрямках роботи з учасниками\учасницями: неофіти, початківці, професіонали, і спрямована на створення новаторських авторських текстів, які будуть представлені для широкого загалу каскадно (локально, регіонально, загальнодержавно) наживо та в онлайн форматі.
134.
ID: 4NORD31-02328
Project name: "KUST-WEST": мобільна україно-польська літературна резиденція
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1079311.00
The requested amount from the UCF: 1079311.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Рівненська організація Національної спілки письменників України
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: м. Рівне Рівненська область, м. Дубно Рівненська область, м. Острог Рівненська область, с. Пересопниця Рівненський район Рівненська область,
Project description: "KUST-WEST" – мобільна літературна резиденція, спрямована на створення умов для розвитку перекладацької літератури на Рівненщині, популяризації україно-польської перекладацької літератури в Україні та Польщі, активізації діалогу між українськими і польськими митцями, а також для підсилення мотивації залученості літераторів-початківців до літературної перекладацької діяльності. В ході реалізації проєкту передбачається проведення 5-денної резиденції у форматі оффлайн для посилення уваги вітчизняних літературних дебютантів та відомих українських письменників крізь призму дискусій, культурно-мистецьких зустрічей, екскурсійно-дослідницьких подорожей, поетичних читань, майстер класів та лекцій до перекладацької літератури, зокрема україно-польського напрямку, а також подальші онлайн активності та консультації учасників резиденції з досвідченими менторами - як вітчизняними так і іноземними. Результатом резиденції стане створення платформи із залученням іноземних експертів для діалогу між сучасними українськими поетами та їх польськими колегами, а також імплементація європейського і міжнародного досвіду для розвитку перекладацької літератури. Як синергія здобутого учасниками резиденції досвіду стане видання україно-польської антології «Діалоги/Dialogі», у якій відбудеться презентація творчих доробків відомих польських, українських письменників, а також літераторів-початківців, що займаються україно-польськими літературними перекладами.
135.
ID: 4NORD31-02453
Project name: Інтенсив-практикум для молодих дніпровських художників
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 365626.00
The requested amount from the UCF: 365626.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Коваль Надія Василівна
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Дніпро,
Project description: Проект передбачає проведення серії воркшопів для 5 молодих дніпровських художників, які обиратимуться за методом open call. На воркшопах художники/-ці опанують 4 нові техніки для творчої роботи: робота з деревом, металом, 3д друк та моделювання і електроніка (Arduino). Воркшопи проходитимуть у майстерні Ksi Prostir. Фіналом стане виставка художників-учасників, які втілюватимуть власні арт-проекти з використанням набутих знань та навичок. Це може бути групова виставка у Центрі Сучасної Культури Дніпра або індивідуальні проекти у публічному просторі міста (на вибір художників).
136.
ID: 4NORD31-02514
Project name: Освітня резиденція для джазових музикантів та фольклорних виконавців “ART JAZZ School 2021”
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1404004.28
The requested amount from the UCF: 1404004.28
Competition type: Individual
Full name of the organization: Рівненська обласна громадська організація «Джазовий клуб "ДжЕм»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Рівне,
Project description: Освітня резиденція для джазових музикантів та фольклорних виконавців “ART JAZZ School 2021” в Рівному - проект, що має на меті створення мультидисциплінарного музичного середовища колаборації, здобуття знань та обміну досвідом в сфері джазової музики, джазового вокалу та автентичного традиційного співу Полісся. Професійні викладачі з України, Польщі та Німеччини, провідні представники джазового та фольклорного жанру, об’єднаються з студентами вищих освітніх музичних закладів України, джазовими музикантами, джазовими вокалістами і фольклорними виконавцями в єдиному експерименті пошуку нових джазових форм звучання традиційного автентичного фольклору Полісся.-
137.
ID: 4NORD31-02536
Project name: Land art симпозіум «Простір покордоння», Могриця 2021
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 807800
The requested amount from the UCF: 807800
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Мистецька агенція «Простір покордоння»
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Село Могриця, Сумська область, м. Суми,
Project description: Land art симпозіум «Простір покордоння» проходить просто неба в селі Могриця Сумської області з 1997 року. Метою проєкту є створення незалежного мистецького простору, котрий об’єднує художників та діячів культури із різних куточків України задля популяризації мистецтва довкілля та свідомого ставлення до екології; обміну художнім досвідом; популяризації внутрішнього туризму. Результати проєкту: створення ленд-арт об’єктів, перформансів, створення творчих колаборацій, інспірація митців на пошук нових методів художнього висловлювання та привернення уваги громадськості до культурного туризму.
138.
ID: 4NORD31-02548
Project name: Арт-резиденція композиторів і виконавців в маєтку фон Мекк в с. Копилів Київської області
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 692500.00
The requested amount from the UCF: 692500.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Міжнародний соціально-культурний проект "Джойфест"
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: с. Копилів Макарівського району Київської області,
Project description: Проект передбачає організацію літньої арт-резиденції композиторів та виконавців нової академічної музики в с. Копилів Київської області на териториї маєтку баронеси фон Мекк, в якій бував композитор Петро Чайковський
139.
ID: 4NORD31-02593
Project name: Харківська Театральна Резиденція / 12 НІЧ: алеаторичний театр від Народження до Явлення
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1603250.00
The requested amount from the UCF: 1491250.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Центр Сучасного Мистецтва «Новая Сцена»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м.Харків,
Project description: Перформери - актори та музиканти – і досвідчені тренери у відкритому процесі створюють новий напрямок синтетичного театрального перформансу під назвою «алеаторичний театр», заснований на рівноправному існування на сцені, єдиній смисловій/семантичній/ системі, використанні імпровізаційних прийомів усіма учасниками та складеній «алеаторичній партитурі», що містить змінну алеаторичну інтегровану структуру перформансу для текстових, музичних, акторських,художніх, сценографичних рішень; відкриті освітні та репетиційні оффлайн і онлайн-сесії, створення алеаторичної театральної партитури, серія відкритих тематичних та інтегральних перформансів та артист-ток з відеозаписом та трансляціями, дискусійний майданчик, документальний фільм та мистецький нон-фікшн з проектним досвідом, обмін методичними розробками з професійною аудиторією та популяризація театру як методу дослідження людини та світу.
140.
ID: 4NORD31-02960
Project name: Мистецтво вічне
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1499590
The requested amount from the UCF: 1499590
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНЕ МІСТО"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Київ, Дніпро, Одеса, Харків,
Project description: Мистецтво вічне - міжнародна оперно-балетна резиденція для молодих солістів опери та балету, артистів оркестру, хору та балету. Для реалізації проєкту залучаються постановні групи віком 21-30 років у кожному з міст-учасників, а також запрошені досвідчені українські та зарубіжні артисти-коучі, котрі працюватимуть поряд з молодими артистами, передаючи свій практичний досвід у відповідній сфері. Вперше в Україні проєкт відбудеться на конкурсній основі одночасно у кращих мистецьких майданчиках країни у Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі та Києві.З усіх виконавців компетентне зіркове журі відбере кращих виконавців. Усі вони виступлять на гала-концерті, де й відбудеться їхнє нагородження. Здача матеріалу відбудеться відкрито з вільним доступом і наживо.
141.
ID: 4NORD31-03028
Project name: YO!DA Конкурс молодих режисерів
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1499788
The requested amount from the UCF: 1499788
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "ТОУ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Навчальна резиденція для молодих режисерів, метою якої є надати можливість талановитим авторам потрапити у поле професійного виробництва відеоконтенту, пройти освітній курс з режисури рекламного відео, який проведуть провідні фахівці індустрії. Ми плануємо залучити/отримати не менш ніж: 10 лекторів для проведення освітнього курсу, 357 заявок від учасників на участь у конкурсі, 20 з них для проходження курсу, найкращим фіналістам надати можливість створення своєї першої роботи для портфоліо. Результат - поява у просторі аудіовізуального ринку України нових талантів. Таким чином ми надаємо їм поштовх розвиватися і у сфері відеореклами та у кіновиробництві, адже кола спеціалістів у цих індустріях в Україні тісно переплетені.
142.
ID: 4NORD31-03403
Project name: Резиденція Тустань
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1492950
The requested amount from the UCF: 1492950
Competition type: Individual
Full name of the organization: Львівська обласна громадська організація Тустань
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: с.Урич, Сколівська територіальна громада, Стрийський район, Львівська область, Україна,
Project description: Створення простору творчості, пізнання та інтерпретації культурної та природної спадщини для митців, а також залучення до творчого процесу відвідувачів Тустані, місцеву громаду та дітей, шляхом створення сталої платформи-резиденції на основі культурного та природного потенціалу дестинації Тустань. Результати Резиденції будуть представленні у різних формах, враховуючи різні напрямки діяльності: артоб’єкти на території, міжсекторальна співпраця, кураторська співпраця, виставка робіт митців-учасників, каталог, відеоролик, фотозвіт, презентація результатів проекту. Презентація відбуватиметься для професійної спільноти та усіх зацікавлених у онлайн та офлайн форматі.
143.
ID: 4NORD31-03696
Project name: Лабораторія звуку на заводі "Електровимірювач" в Житомирі
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 994440
The requested amount from the UCF: 994440
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГО Науково-мистецька платформа «ОСТРІВ»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Житомир,
Project description: Проект передбачає запуск постійно діючої резиденції для саунд-артистів, інженерів, художників та дослідників в межах створення Лабораторії звуку на базі заводу "Електровимірювач" в Житомирі. Завод має легендарну історію виробництва електронних музичних інструментів. Аби зрозуміти потенціал ідеї створити Лабораторію звуку для процесу ревіталізації заводу та збереження індустріального спадку, у минулому році було організовано саунд-резиденцію "V:UNCASE / Вимірювач: розпаковка". В цьому році, окрім V:UNCASE 2.0, ми хочемо відкрити простір заводу для індивідуальних резидентів, що мають ідеї проектів, та для яких простір і можливості Електровимірювача допоможуть їх втілити в життя.
144.
ID: 4NORD31-04864
Project name: Стипендія Шептицького (для молодих митців)
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1499860
The requested amount from the UCF: 1499860
Competition type: Individual
Full name of the organization: Заклад вищої освіти "Український католицький університет"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Львів, Львівська область,
Project description: Проєкт інспірований благодійницькою діяльністю митрополита Андрея Шептицького та прагне підкреслити важливість підтримки культурно-мистецьких ініціатив. Ми ставимо за мету актуалізувати важливість меценатської підтримки та продовжити традиції підтримки талановитих українців через стипендії. Для цього ми організуємо 4 резиденції для 4 молодих митців та надамо їм “Стипендії Шептицького” на створення культурних продуктів у сферах літератури, перекладу, музики та живопису. Цілісність та комплексність проєкту буде забезпечена просвітницькою складовою. Буде створено: 8 онлайн-інтерв’ю про мотивацію підтримки меценатами культурних проектів, 10 коротких відео про українську культуру та чому потрібно підтримувати її фінансово, відеопроєкт про об’єкти архітектури, які постали за підтримки Шептицького, 4 лекції про знакові події за 30 років Незалежності України.
145.
ID: 4NORD31-05322
Project name: Всеукраїнський мистецький табір для молоді "Метаморфози-2021"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 245412.16
The requested amount from the UCF: 241862.16
Competition type: Individual
Full name of the organization: МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ СТАНИЦЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ПЛАСТУ-НАЦІОНАЛЬНОЇ СКАУТСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: 78651, Івано-Франківська область, Косівський район, с. Бабин, с. Осмолода, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська область, 77672,
Project description: Всеукраїнський пластовий мистецький табір "Метаморфози-2020" – це мистецький літній табір, цільовою аудиторією якого є молодь із різних куточків України. Організатор: МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ СТАНИЦЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ПЛАСТУ-НАЦІОНАЛЬНОЇ СКАУТСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ Мета: створення мистецького простору для молоді у форматі двотижневого табору для знайомства із українською культурною спадщиною, отримання першого мистецького досвіду, взаємообміну та творення нових зв’язків у культурній спільноті. Результати: здійснені перші мистецькі починання серед української молоді під час серій мистецьких активітетів, організація виставки та презентація власних мистецьких робіт.
146.
ID: 4NORD31-05358
Project name: Музична резиденція "Джазова НЕ школа" в рамках проведення 25 - го міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST - 2021
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 842690.00
The requested amount from the UCF: 842690.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Інститут культурної політики"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: місто Вінниця, Вінницька область,
Project description: «Джазові сніданки» - це мистецька резиденція неформальної освіти формату «Джаз», створеної з метою формування збалансованого джазового ринку України шляхом розвитку неформальної культурно - освітньої платформи інтерактивного характеру, де кожен учасник має можливість вільного творчого самовираження та самореалізації. Цілі: формування аудиторії шляхом залучення молоді до джазового мистецтва; обмін досвідом світових зірок джазу з молодим поколінням з метою створення вітчизняного джазового продукту задля презентації України на престижних джазових фестивалях світу. Результати: Надання поштовху для розвитку фестивального руху джазової музики в Україні, що створить передумови для впровадження нових джазових проектів; збільшення мистецьких ініціатив в обласних центрах та малих містах України, що пов’язані із джазовою музикою.
147.
ID: 4NORD31-05692
Project name: Карпатська літературна резиденція - 2021
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1027913
The requested amount from the UCF: 1027913
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Карпатська літературна резиденція"
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: смт Славське, Львівська обл.,
Project description: Карпатська літературна резиденція – це стала резиденція, яка з 2017 року щорічно приймає письменників, перекладачів, дослідників літератури та культурних менеджерів. Її відвідали 24 митці з Австрії, Польщі, Чехії та України. Мета проекту у 2021 році: створити платформу для взаємодії сучасних українських письменників з різних жанрів з метою обміну досвідом, продуктивної праці над своїми творами, у форматі резиденції та веб-ресурсу, залучити до резиденції авторів-початківців, вводячи їх до світу літератури, провести масштабну компанію з популяризації авторів та їхніх творів сучасними засобами та інструментами комунікації та промоції, та створити передумови для майбутньої успішної співпраці з закордонними резиденціями задля обміну досвідом та спільних проєктів. Основним результатом проекту стане сама резиденція, а також конкурс для авторів-початківців. Окрім цього очікувані продукти проекту: відео-матеріали та статі для популяризації авторів і їхньої творчості, освітня складова для навчання та розвитку молодих авторів, сайт проекту з онлайн-антологією есе, відкрита дискусія та онлайн-подія з закордонною резиденцією.
148.
ID: 4NORD31-05896
Project name: Театральна лабораторія «СТРУМ» для акторів Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького.
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 200588.76
The requested amount from the UCF: 200588.76
Competition type: Individual
Full name of the organization: Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М. Старицького
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Хмельницький; Україна,
Project description: Театральна лабораторія «СТРУМ» для акторів Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького має на меті підвищення професійної кваліфікації акторів Хмельницького театру, також надання можливості творчого розвитку для акторів інших театрів, ознайомлення молоді міста Хмельницького з практичною та теоретичною базою акторської професії. В результаті ми плануємо отримати – проведені для акторів Хмельницького театру імені М. Старицького, 3 практичних заняття та 3 теоретичні лекції, з яких будуть створені відео матеріали та розміщені у відкритому доступі на сторінках театру в мережі Інтернет, для усіх охочих акторів інших театрів. Окрім того, ці відео матеріали будуть розповсюджені в молодіжному середовищі міста Хмельницького.
149.
ID: 4NORD31-06356
Project name: НАТАЛІЇВКА - столітня резиденція
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1488195
The requested amount from the UCF: 1488195
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Добра воля"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: c. Володимирівка, Харківська обл., смт. Краснокутськ, Харківська обл., с. Пархомівка, Харківська обл.,
Project description: Це локалізований проект для розвитку позаміського мистецького осередку в с. Володимирівка (стара назва Наталівка), в основі якого експериментальні поєднання художнього мистецтва з медійними технологіями та перфомативним мистецтвом, з залученням митців з усієї України. Це продовження ініціативи, яку більше ста років тому в своїй садибі розпочав Павло Харитоненко, син відомого цукрового мецената та цукрозаводчика Івана Харитоненка, який створив перспективні та сприятливі умови для розвитку діячів художнього, театрального та музичного мистецтва.
150.
ID: 4NORD31-06357
Project name: Культурне літо 2021 Болградської ОТГ: Чотири резиденції для потужного старту
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1358600
The requested amount from the UCF: 1358600.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОДЕСА ВАУ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Болградська ОТГ, Одеська область: Болградська, Залізничненська, Табаківська, Виноградівська, Оксамитненська, Владиченська громади.,
Project description: Мета проєкту: створення спільноти активних людей в Болградському ОТГ, Одеської області, які проживають в сільській місцевості, хочуть розвивати свої громади через культуру та креативні індустрії. Об’єднати їх для реалізації спільних проєктів та подальшого розвитку, шляхом проведення серії резиденцій за чотирма напрямками: етнокультура та історія, фестивальна діяльність, будинки культури, арт-проєкти. В резиденціях візьмуть участь представники зі Львова, Дніпра, Хмельницького та Одеси. Результати напрацювань резиденцій стануть основою бренд-буку ОТГ, програми розвитку культури та туризму Болградської ОТГ та допоможуть у формуванні центру розвитку культури та креативних індустрій Болградської ОТГ.
151.
ID: 4NORD31-06391
Project name: "НЕпровінційні творці НЕзалежності": резиденція документального театру в “Гармидер ангар-stage”
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 434795.00
The requested amount from the UCF: 434795.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Творче об’єднання «Гармидер»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Луцьк, Волинська область,
Project description: Резиденція документального театру в “Гармидер ангар-stage” (м. Луцьк) - це навчальна та творча лабораторія повного циклу. По-перше, у рамках “Сценарної майстерні” дослідники-сценаристи з різних населених пунктів Волинської області створять сценарій художньо-документальної вистави, присвяченої 30-річчю Незалежності, на основі реальних історій людей із різних куточків Волинської області, з якими вони є/були знайомі й які у той чи інший спосіб долучилися до творення Незалежності України. Це можуть бути люди, які в малих містах і селах Волинської області, не маючи доступу до ресурсів та культурного контексту: зберігали автентичну культуру, впроваджували інновації, гуртували громаду, займалися волонтерством, творили культурний продукт тощо. По-друге, разом із групою відібраних акторів із різних населених пунктів Волинської області та з різних куточків України на основі цього сценарію під час 10-денної театральної лабораторії буде створено та показано 22 серпня документальну виставу “НЕпровінційні творці НЕзалежності”. По-третє, буде здійснена відеозйомка вистави та 24 серпня відбудеться онлайн-прем'єра із англійськими субтитрами.
152.
ID: 4NORD31-06486
Project name: В об’єктиві - культурна спадщина
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 749376.56
The requested amount from the UCF: 749376.56
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Екологія. Культура. Мистецтво»
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: с Стільське, Стрийського р-ну Львівської обл., с. Дуброва Стрийського району Львівської обл., с. Ілів Стрийського р-ну, Львівської обл., смт Тростянець, Стрийського району Львівської обл., м. Миколаїв, Стрийського району Львівської обл., м. Львів,
Project description: Проектом створюється ситуативна арт-резиденція для фотохудожників в місцевості на території ІКЗ «Стільське городище», Літня школа мобільного фото та відео для місцевих дітей, видання фотоальбому з роботами фотохудожників, календаря з роботами дітей, розміщення в мережі віртуальної галереї, мандрівна фотовиставка, чим ініціюється новий підхід до популяризації історичної спадщини та природного різноманіття Історико-культурного заповідника «Стільське городище».
153.
ID: 4NORD31-06508
Project name: Лабораторія для сценічних митців ім. Івана Франка
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1183110
The requested amount from the UCF: 1183110
Competition type: Individual
Full name of the organization: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Місто Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Project description: Проект передбачає співпрацю українських культурних організацій та митців з метою створення новітніх культурних продуктів. Всеукраїнська лабораторія сценічних митців це короткочасна резиденція для українських митців. П'ятнадцять митців будуть запрошені Національним драматичним театром Івано-Франківська, щоб разом працювати протягом тижня. Театр забезпечить місця для проведення репетицій та сценографічних робіт, костюми, музикантів та студії для запису музики. Наприкінці тижня кожна група проведе презентацію своєї роботи. Театр запропонує лекції та майстер-клас для учасників лабораторії. Переможці будуть обрані незалежним журі для створення вистави в репертуарі.
154.
ID: 4NORD31-06902
Project name: Пілотна арт-резиденція «АтмоСфера»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1436700
The requested amount from the UCF: 1436700
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ КУЛЬТУР "ЄДНАННЯ"
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: Україна, м. Біла Церква Київської області,
Project description: Проєкт реалізується з метою: підтримки створення в Україні арт-резиденцій для поширення новітніх мистецьких практик в сфері ландшафтного дизайну, інтернаціоналізації українських культурних проектів та залучення міжнародних менторів і митців до створення культурних продуктів в Україні. Сприяти усуненню стереотипів і зближенню підходів в інтерпретації минулого, а також ініціювати низку спільних проектів і програм, спрямованих на збереження культурної спадщини. Проект запланований у рамках молодіжного обміну за участю студентів, що вивчають ландшафтний дизайн. У ході проведення спільного проекту має бути реалізовано ряд заходів та зустрічей, результатами яких стане спільне створення зелених оаз на території українсько-польської культурної спадщини – парку Олександрія (м.Біла Церква).
155.
ID: 4NORD31-06969
Project name: Технологія блокчейн та ії місце у новому медіа-мистецтві
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 962217.3
The requested amount from the UCF: 962217.3
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Петренко Ганна Валеріївна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ,
Project description: "Технологія блокчейн та її місце у мистецтві" - це технологічна резиденція на тему викликів технології блокчейн у світі цифрового мистецтва, який включає круглий стіл та два хакатони. Проєкт базується на матеріалах досліджень та практичних надбань з цієї теми мистецтвознавиці та куратора Аіди Джангірової. Така резиденція створюється вперше та є найактуальнішим вкладом у вивчені медіа в світовому мистецтві. Актуальність проєкту полягає в тому, що міжнародні фестивалі сучасного мистецтва почали включати роботи, створені на технології блокчейн.
156.
ID: 4NORD31-07194
Project name: Архітектурна резиденція на Обирку
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1224590.00
The requested amount from the UCF: 1224590.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець - Карпенко Діана Леонідівна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Мистецький хутір Обирок,
Project description: Ми плануємо створити постійнодіючу мультидисциплінарну арт резиденцію Villa InDiana в мистецькому хуторі Обирок. Архітектурна резиденція - перший етап, який стане фундаментом для проведення подальших мистецьких резиденцій. Існуюча матеріальна база мистецього хутору Обирок - це традиційні сільські хати, які обиряни відремонтували та переробили в хостели для розміщення гостей. Для подальшого розвитку мистецьких резиденцій та проведення їх протягом всього року (особливо, у зимовий час), для залучення митців та кураторів потрібна більш розвинена інфарструктура: спільні простори, додаткові будинки для розміщення митців, майстерні тощо. Результатом архітектурної мистецької резиденції буде матеріалізований образ простору Villa InDiana для мистецьких резиденцій на Обирку та сформована команда реалізації майбутнього перетворення.
157.
ID: 4NORD31-07222
Project name: ФанЛітРівне
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 890.900
The requested amount from the UCF: 890.900
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "ЛІТЕКО"
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: місто Рівне Рівненська обл, учасники можуть бути з різних областей Украсїни,
Project description: “ФанЛітРівне” - культурно-дослідницька, літературно-навчальна, соціальна резиденція для дітей та молоді Рівненської області та інших регіонів України, що активно пишуть або хочуть навчитися креативному письму чи віршуванню. В ході практичних занять з лекторами та менторами молоді учасники познайомляться з видами творчого письма, попрацюють над створенням власного героя, сюжетними лініями, вигадають власні історії, оповідки, спробують себе у поетичних рядках. Результатом стане створення 30 творчих письменницьких творів, які можуть бути подані на Всеукраїнський літературний конкурс «Фантастичне Рівне», 10 навчальних відео роликів від менторів курсу, що будуть розміщенні на сайті Всеукраїнського конкурсу і будуть у вільному доступі для тих хто бажає навчитися і спробувати себе у літературному письмі.
158.
ID: 4NORD31-07263
Project name: Мистецько-просвітня резиденція «ГРАД МЕЖИБОЖА»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1499988
The requested amount from the UCF: 1499988
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Акмен Інна Робертівна
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Меджибіж, Хмельницький, Львів, Київ, Харків,
Project description: Мистецько-просвітня резиденція «ГРАД МЕЖИБОЖА» — це інноваційно організований простір творчої й дослідницької співпраці представників креативної, наукової, освітньої та туристичної сфер і молоді. У рамках реалізації проекту інституції та партнерські організації України, а також керівники, професори, науковці, студенти і волонтери п’яти університетів разом будуть проводити експедиції з фіксації пам’яток архітектури і матеріальної культури, організовувати просвітницькі заходи, брати участь у дослідженні ремісництва й української народної творчості. Упродовж літньої студентської практики п’ять проблемних груп активно працюватимуть над систематизацією зібраного матеріалу й створенням наукової моделі фіксації етапів розвитку Меджибожа впродовж століть і формуванням методологічної основи задля подальшої роботи з вивчення, збереження мистецького потенціалу регіону та для перспектив його розширення. Продуктами резиденції стануть: 3 воркшопи з фіксованими результатами у формі звітів у ЗМІ; 150 3D об’єктів візуалізації архітектурної та мистецької спадщини Меджибожа, геоінформаційна модель міста, розміщена в системі Google Earth; друкований мистецький альбом і його електронна версія, туристично-інформаційні буклети; програма організації освітньої платформи та мистецького осередку «МАЙСТЕРНЯ МЕЖИБОЖА».
159.
ID: 4NORD31-07388
Project name: Резиденція - гра «Повернення в майбутнє». Програмування генетичного культурного коду.
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1303300
The requested amount from the UCF: 1303300
Competition type: Individual
Full name of the organization: ДУ "Український центр культурних досліджень"
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: м. Київ, Харківська область , с. Шарівка, Івано - Франківська область, Вінницька область, Чернігівська область,
Project description: Резиденція - як активний діджітальний простір для вивчення та втілення методик просування Нематеріальної культурної спадщини України через гру, що сприятиме програмуванню генетичного коду шляхом пізнання минулого – НКС (традиції, звичаї, обряди, ритуали, ремесла) – через адаптацію європейських ігрових методик, зокрема дизайнтрансферінгу. Резиденція складається з двох частин: резиденція для тренерів, резиденція для молоді та дітей. Резиденція для тренерів має два модулі, під час яких відбувається вивчення ігрових технологій та підготовка до проведення резиденцій Резиденція для молоді та дітей складається з двох просторів: он лайн простору для навчання та діджитальної ігрової платформи . Он- лайн резиденція об'єднує представників всіх областей України та складається з 3 модулів та міжмодульних завдань: 1. Культурна інтервенція в традиційний простір. Створення нарративів, пов’язаних з НКС 2.Гейміфікація традиційних просторів 3.Медіа-конструювання історії. Дизайнтрансферінг Діджитальний простір – створена ігрова он лайн платформа, як супровід до модулів резиденцій, користуватись якою можуть всі бажаючи.
160.
ID: 4NORD31-07805
Project name: Арт – резиденція авторської «Школи виконавської майстерності і технологій перформативного мистецтва»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 607052.00
The requested amount from the UCF: 607052.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа - підприємець Гава Олександр Васильович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: смт. Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., смт. Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл.,
Project description: Арт – резиденція авторської «Школи виконавської майстерності і технологій перформативного мистецтва». Універсальна технологія створення креативного художнього продукту у перформативному мистецтві. Мета: - створення сталої резиденції для поширення теорії створення креативного художнього продукту. Як результат- створення і поширення відео лекцій, як навчальних посібників, для педагогів і студентів катедри народного і естрадового співу.
161.
ID: 4NORD31-23656
Project name: Резиденція ARTTECH
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1496620
The requested amount from the UCF: 1496620
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "ТУАШО"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Місто Славутич,
Project description: Резиденція ARTTECH спрямована на поєднання класичних видів мистецтва з новими медіа та інтеграцію цих робіт у простір міста Славутич. В рамках проєкту 13-ть митців створять тематичні роботи для 13-ти районів, а професіонали з віджеїнгу та мапінгу розроблять відео анімацію, яка демонструватиметься на будівлях міста та центральній площі Славутича.
162.
ID: 4NORD31-25933
Project name: Стала резиденція перформативного мистецтва "Школа-студія Ольги Ткаченко "TOPMUZA"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1326662.24
The requested amount from the UCF: 1326662.24
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Ткаченко Ольга Петрівна
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Театр-студія «Ольги Ткаченко «TOPMUZA» - це інтердисциплінарна та крос-секторальна резиденція з поширенням новітніх мистецьких практик, територія діалогу з питань інтеграції у сучасний соціокультурний простір вібраційного співу. Простір будується у формі сталої арт-резиденції і передбачає систему тренінгів, майстер-класів, лекцій, довільного спілкування учасників, виступів, концерту, спектаклю. Проект охоплює і поєднує унікальну техніку Free Voice, прийоми класичного вокалу, українського співу , тібетської мантри, народного причитання, класичної і неокласичної музики. Резиденція підтримує нову візію в музиці де звучання чистого людського голосу (вібраційний спів), вільного від тексту, надає граничну можливість для взаєморозуміння, спільного переживання і творіння для людини не залежно від національності, мови, віку і віри.
163.
ID: 4NORD31-26258
Project name: Молодіжний Музичний Хаб Схід ОПЕРА/Перша українська музично- театральна резиденція «Light & Space»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1496423.00
The requested amount from the UCF: 1496423.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» (ДП «ХНАТОБ»)
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Харків, Україна,
Project description: Музично-театральна резиденція «Light & Space» на базі Молодіжного Музичного Хабу Схід ОПЕРА/для художників з освітлення, режисерів, сценографів/ Резиденція направлена на опанування нових знань у сфері цифрових технологій сценічного світла, розвинення навичок при розробці світлової партитури оперно-балетної вистави; поєднує творчі конкурси, концептуалізацію, лекції, воркшопи, пітчинги, практичну роботу над особистим проєктом, прем’єрний показ робіт у вигляді світового шоу під супроводом симфонічного оркестру. Проект є наступним кроком в реалізації стратегії розвитку Схід/ОПЕРА у якості європейського центру розвитку української музично-театральної культури, вдосконалення української мистецької неформальної освіти, поєднує можливості державної культурної інституції, творчий потенціал молодих та знаних в Україні митців, напрацьовує технології та досвід співтворчості.
164.
ID: 4NORD31-26284
Project name: Ретрит під дубом Кобзаря
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1403600.00
The requested amount from the UCF: 1403600.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИДАВНИЦТВО "РАНОК", ТОВ ВИДАВНИЦТВО "РАНОК"
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Харків, Полтава, Велика Багачка,
Project description: Проект "Ретрит під дубом Кобзаря" має на меті створення письменницькой резиденції, де українські письменники, поети, перекладачі, сценарісти, ілюстратори – всі ті, хто працює в книжній сфері та над втіленням сумісних проектів, зможуть творити в атмосфері спокою та креативності в містечку, де певний час мешкав великий Кобзар, під дубом, де він творив. Традиція створення письменницьких резиденцій має багаторічний досвід та успішний досвід, тому завжди є актуальною. Резиденція «Ретрит під дубом Кобзаря» передбачає не тільки турботу про побут учасників – проживання та харчування, традиційне спілкування письменників з колегами, а й насичену культурну програму – заглиблення літературну діяльність великих українських митців, в тому числі І. Котляревського та Панаса Мирного, чия творчість пов’язана із цим краєм, знайомство з традиційними українськими ремеслами, культурним надбанням Полтавщини. Також у рамках проекту заплановано 11 творчих зустрічей із метрами української культури, які працюють в різних жанрах та напрямах. Заходи резиденції сприятимуть натхненню митців, міжкультурному діалогу та порозумінню, створенню талановитих рукописів, які зацікавлять видавців, зокрема видавництво «Ранок» (це буде безпосередніми результатами роботи резиденції). За результатами конкурса для участі в резиденції будуть відібрані 24 учасники.
165.
ID: 4NORD31-26290
Project name: Перша Акордеонна Резиденція
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1499923.00
The requested amount from the UCF: 1499923.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ЛЬВІВСЬКИЙ БУДИНОК ОРГАННОЇ ТА КАМЕРНОЇ МУЗИКИ
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів,
Project description: Перша Акордеонна Резиденція - це відкрита платформа для обміну виконавським і методичним досвідом гри на акордеоні. Резиденція має на меті задати якісно новий тон в професійному акордеонному мистецтві України, даючи потужний поштовх для розвитку молодих музикантів та створення нової оригінальної музики. Резиденція об'єднає відомих світових акордеоністів та молодих українських музикантів.
166.
ID: 4NORD31-26874
Project name: Театральна резиденція міжгенераційного діалогу
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 814064.46
The requested amount from the UCF: 814064.46
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Вусик Артем Олександрович
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Харків, Харківська область,
Project description: Проєкт має на меті створення творчої резиденції для акторів та акторок різного віку, в рамках якої відбудеться цикл тренінгів, лекцій, дискусій та дослідницька робота, результатом якої стане створення перформативно-пластичної вистави на тему діалогу поколінь а також низки відеороликів-інтерв’ю з учасниками та учасницями проекту. До участі у резиденції запрошуються 3 актриси та 3 актори в різних вікових категоріях: студенти 17-21р., дорослі 30-40 р., старші 50-+ років. Відбір учасників та учасниць відбуватиметься за допомогою заповнення анкет та написання мотиваційних листів. До участі відбиратимуться представники та представниці різних театрів аби отримати більш об’єктивну картину дійсності.
167.
ID: 4NORD31-27109
Project name: Індустріальна арт-резиденція
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1496580
The requested amount from the UCF: 1496580
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ ІННОВАЦІЙНОГО ВРЯДУВАННЯ"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область,
Project description: Проєкт Індустріальної арт-резиденції стане мистецькою лабораторією дослідження одного з найбільших промислових міст України зі своєю унікальною історією та соціокультурним контекстом. Проєкт покликаний покращити культурний імідж Кривого Рогу на теренах України і представити його на культурній мапі України як місто, що створює умови для розвитку та популяризації мистецтва. Резиденція стане стимулом для розвитку внутрішньої мобільності в регіоні, познайомить місцевих мешканців з новим форматом мистецької практики та створить можливості для подальшого розвитку культурного взаєморозуміння. Проєкт має на меті підтримати та розвивати молодих талановитих художників і дати їм простір для рефлексування та творчої роботи. Проєкт надасть можливість переосмислити культурну ідентичність і проблеми Дніпропетровського регіону та започаткувати мережу тематичних індустріальних резиденцій в Україні.
168.
ID: 4NORD31-27365
Project name: Мистецтво крізь кордони
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 417490.50
The requested amount from the UCF: 417490.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: Музей образотворчих мистецтв ім. О.Білого м. Чорноморська Одеського району Одеської області
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Чорноморськ, Одеська область,
Project description: міжнародний пленер-резиденція, що передбачає залучення фахівців найвищого міжнародного рівня до співпраці з нашим музеєм, та художньою спільнотою України, та як результат буде проведена підсумкова виставка.
169.
ID: 4NORD31-27546
Project name: Roots: Майстерня Івана Приходько
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 868075
The requested amount from the UCF: 768075
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Агенція Вільного Розвитку"
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: с. Дударків Бориспільського р-ну Київської області, село Дударків, Київська область, с. Требухів Броварського р-ну Київської області, місто Київ,
Project description: ROOTS: “Майстерня Івана Приходька” - це мистецький проєкт, метою якого є дослідження і популяризація творчості самобутнього художника, представника напрямку наїв - Івана Приходько - заслуженого майстра народної творчості України, Лауреата державних премій ім. Павла Чубинського, Катерини Білокур, Петра Верни, Члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Проєкт охоплює дослідницький, мистецький та освітній компоненти; полягає в передачі спадщини (знань і ремесла зі створення дерев’яної скульптури і дерев’яної народної іграшки) від народного майстра наступному поколінню митців, а також знайомить локальну спільноту Київщини з унікальними мистецькими доробками майстра-самоука та його учнів. Основна мета проєкту - популяризувати українське наївне мистецтво і показати, що традиційне може бути актуальним.
170.
ID: 4NORD31-27882
Project name: Резиденція "Вежа"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 727220
The requested amount from the UCF: 727220
Competition type: Individual
Full name of the organization: Житомирська обласна молодіжна громадська організація "Цілком природно"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Житомир, Житомирська обл.,
Project description: Метою проєкту є сприяння професійному становленню митців та створення конкурентоспроможного культурного продукту, що підсилює національну та локальну культурну ідентичність. Проєкт планується реалізувати у форматі 10-денної мистецької резиденції для митців, перформерів, саунд-дизайнерів на базі пам’ятки архітектури місцевого значення «Водонапірна башта» (вул. Пушкінська, 24, в м. Житомир) та мистецької виставки творів, створених під час роботи арт-резиденції. В результаті проєкту планується: • створити арт-резиденцію в місті Житомирі; • створити 10 мистецьких експозицій, що популяризують національну та регіональну історію, цінності, стратегічні цілі розвитку Житомирської міської територіальної громади до 2030 року; • надати технічну підтримку молодим митцям та дебютантам.
171.
ID: 4NORD31-28165
Project name: ”Хата-читальня” - культурно-дослідницька, соціальна резиденція для сільської молоді в селі Іванівка
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 931458
The requested amount from the UCF: 931458
Competition type: Individual
Full name of the organization: ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ПИСЬМЕННИЦЬКА РОБІТНЯ "ОПОВІДАЧ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: с. Іванівка Соснівської ОТГ Рівненської області, м. Рівне,
Project description: “Хата-читальня” в с. Іванівка - культурно-дослідницька соціальна резиденція для молоді Соснівської ОТГ Рівненської області для культурного розвитку молодих талантів, формування вмінь та навичок промоційної діяльності щодо культурного продукту громади, активізації діалогу між відомими культурними постатями Рівненщини та провінційною талановитою молоддю, підсилення мотивації залученості сільської громади до культурного процесу в Рівненській області, що сприятиме подоланню комплексу меншовартості серед сільської молоді. В ході практичних занять з лекторами та менторами молоді учасники познайомляться з актуальними тенденціями розвитку культури на Рівненщині, долучаться до сучасного культурного наративу та розвинуть свої творчі здібності. Результатом стане створення театралізовано-виставкового івенту “Моя хата скраю”, відеоролику на краєзнавчу тематику та набору листівок з описом культурних та історичних атракцій Соснівської ОТГ з QR-кодами для переходу на сторінку сайту проєкту у мережі Інтернет.
172.
ID: 4NORD31-28438
Project name: «Лікування інтернет-психозу засобами театру»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1500000
The requested amount from the UCF: 1500000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Приватна установа "Новий театр"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м. Запоріжжя, м. Павлоград, м. Запоріжжя, м. Мелітополь, Запорізької обл., м.Тернівка, Дніпропетровської обл., м.Токмак, Запорізької обл., м. Василівка, Запорізької обл., м. Енергодар, Запорізької обл.,
Project description: «Лікування інтернет-психозу засобами театру» - це проект, який передбачає створення на базі "Нового театру" (м. Запоріжжя) осередку резиденції театрального виховання дітей та підлітків з розробленою інтерактивною програмою, що направлена на реабілітацію дітей та дорослих, заражених сучасною хворобою – Інтернет -залежністю. Проект має на меті залучити якомога більше дітей та підлітків та створити умови для участі у театральній постановці. Структура резиденції передбачає 7 майданчиків – у м. Павлоград, м. Тернівка, м. Токмак, м. Енергодар, м. Василівка, м. Мелітополь із центром у Запоріжжі. Заняття будуть проходити безкоштовно 6 місяців – з травня по жовтень. У кінці проекту студійці матимуть змогу брати участь у виставі "Нового театру" за п'єсою М. Метерлінка "Заручини".
173.
ID: 4NORD31-28711
Project name: Резиденція "ДЕМОДЕРНІЗМ"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1331300.00
The requested amount from the UCF: 1331300.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "Ю7 УРБАН СТУДІЯ"
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: місто Вінниця,
Project description: Влітку 2020 року на базі кінотеатру “Росія” планується проведення резиденції , що матимуть перед собою завдання осягнути проблематику пов'язану з даним модерністичним кінотеатром в контексті подібних об'єктів по всій Україні, та створити в рамках резиденції свій варіант нової архітектурної концепції для кінотеатру, в якому і буде відбуватися резиденція. За результатом проведення резиденції планується отримати ряд сучасних концепцій ревіталізації кінотеатру “Росія”, які в подальшому будуть надані на розгляд громаді міста. Крім того, такий підхід може стати прецедентним у питанні вирішення долі низки подібних модерністичних об'єктів по всій Україні.
174.
ID: 4NORD31-28846
Project name: Дім мистецтва
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1458450
The requested amount from the UCF: 1458450
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Цікава справа»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: «Dome Of Arts» це проєкт-майстерня у форматі Резиденції для молодих культурних діячів Сходу України. Передбачено відбір 30 культурних продуктів та їх повноцінне супроводження – від вдосконалення ідеї та компонентів до втілення та проведення публічної презентації. Проєктом передбачається проведення Форуму підтримки мистецтва, який покращить комунікацію «культура-влада-бізнес» та запровадить практику підтримки культурних продуктів на локальному рівні.
175.
ID: 4NORD31-28950
Project name: КУБ КУРБАСА
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1490760.00
The requested amount from the UCF: 1490760.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Юр’єва Ольга Ярославівна
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект являє собою онлайн арт-резиденцію, в ході якої команди учасників прослухають онлайн цикли лекцій, присвячених філософії, естетиці, творчим методам видатного українського режисера Леся Курбаса, напрацюють разом із ментором-інноватором та наживо презентують проєкти з власною рецепцією вагомих курбасівських інновацій
176.
ID: 4NORD31-29211
Project name: Міжнародна програма резиденцій для митців та менеджерів культури від "Культура і Креативність", 2021
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1499965.00
The requested amount from the UCF: 1499965.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "АСОЦІАЦІЯ "КУЛЬТУРА І КРЕАТИВНІСТЬ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Сільська, селищна або міська територіальна громада України, що буде відібрана для проведення резиденції в межах проекту через відкритий конкурс на підставі мотивації. Митці залучатимуться з країн Східного партнерства (Азербайджан, Грузія, Молдова, Білорусь, Вірменія та Україна).,
Project description: Проєкт залучає митців з країн Східного партнерства, а також експертів з питань менеджменту культури до взаємодії з працівниками культури територіальних громад України (далі ТГ) у форматі культурної резиденції з освітньою програмою з менеджменту культури. Працівники культури ТГ підсилять компетентність у культурному менеджменті, отримають знання та практичні навички щодо організації культурних і мистецьких резиденцій; співпраці з кураторами та митцями; роботи з цифровими інструментами; створення проєктів національного, міжнародного масштабу. Залучені митці отримають простір для роботи та впровадження нових експериментальних мистецьких форматів. За результатами резиденції буде розроблена суспільно-практична реферативна брошура (PDF) про формат резиденцій, як провідника змін в культурній галузі для українських громад.
177.
ID: 4NORD31-29284
Project name: Акварельна палацова резиденція
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 581530.50
The requested amount from the UCF: 581530.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Освітній ресурсний центр»
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: село Підгірці Стрийський район Львівська область,
Project description: Метою проекту є популяризація акварельного мистецтва через створення сталої резиденції Watercolor palace residence» у селі Підгірці Стрийського району Львівської області. Проект стартує у з проведення пленеру Резиденції. Відбуватимуться лекції, демонстрації створення акварельних робіт відомими майстрами акварелі, презентації, дискусії між учасниками пленеру на території паркової зони палацу Яблоновських-Бруницьких в селі Підгірці. Всі учасники події матимуть можливість виконати декілька авторських творів і спільну тематичну акварельну роботу, яка буде представлена на онлайн аукціон. Програма події також буде транслюватись з використанням сторінки сайту https://orc.org.ua/ для вільного доступу перегляду та створення акварельних робіт (онлайн трянсляція через youtube). Завершальним етапом є організація виставки акварельних пленерних робіт, яка буде розміщена в галереї сторінки сайту. Кожному учаснику презентують каталог та сертифікат. Буде проведено онлайн аукціон виставкових робіт, кошти від якого будуть направлені на реконструкцію дендропарку с. Підгірці.
178.
ID: 4NORD31-29323-2
Project name: Мистецька резиденція «АРТ КУЗЕМИН» «Модус взаємодії з минулим і сучасним»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 974171
The requested amount from the UCF: 956212
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "ЄРМІЛОВЦЕНТР.АРТЛАБОРАТОРІЯ"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: с. Куземин Охтирського району Сумської області, 1,
Project description: Мистецька резиденція, що базується на принципі мультидисциплінарності, де культурна та мистецька складові переплітаються з вирішенням важливих соціальних питань та питань збереження культурної та історичної спадщини. Митці працюють поза звичним середовищем, досліджують певні культурні та історичні контексти, рефлексують, експерементують з матеріалами. Створюємо комфортне місце для творчості і надаємо художникам можливість взаємодіяти з локацією та громадою. Резиденція має оживити сільську місцевість, а художникам надати наснаги у творчості. Ініціатива має сприяти децентралізації, а місцевість набути нового культурного значення. Проект передбачає низку активностей: екскурсії, майстер класи для дітей та підлітків від митців, виставка в сільському будинку культури або в публічному просторі селища.
179.
ID: 4NORD31-29483
Project name: Фріда знайомить з Лесею
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1225490.00
The requested amount from the UCF: 1225490.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ МИСТЕЦТВА ТА КУЛЬТУРИ ДРІМ ПРОДЖЕКТС
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Мехіко (Мексика),
Project description: популяризація творчості Лесі Українки в країнах Латинської Америки Промоція іспанських перекладів творів Лесі Українки в Латинській Америці та іспаномовному світі через дослідження феномену ототожнення образу Лесі Українки з образом Фріди Кало, що має місце в Україні. Міжсекторальний проєкт, що реалізується в форматі онлайн-резиденції: художники, літературознавці, актори, перекладачі з України та Мексики діляться власним сприйняттям та розумінням образів обох героїнь та шукають відповідь на запитання чому українці ототожнюють Лесю з Фрідою і наскільки релевантним є таке ототожнення. Результати: презентація іспанських перекладів творів Лесі Українки Esperanza в Мехіко виставка в Києві на честь 150-річчя Лесі Українки, (офлайн та онлайн).
180.
ID: 4NORD31-29494
Project name: “Мистецтво реставрації”
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1484591.10
The requested amount from the UCF: 1342455.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: місто Львів,
Project description: “Мистецтво реставрації” це реставраційна літня школа - платформа, покликана сприяти обміну міжнародним досвідом з реставрації архітектурних елементів високої мистецької вартості. В рамках школи буде проведено майстер-клас експертами-реставраторами з Німеччини і Польщі по металу, дереву та ліпнині. Майстер-класи триватимуть протягом 10 днів, для навчання буде залучено реставраторів з різних міст України. В рамках резиденції буде проведено презентації, лекції щодо застосування сучасних матеріалів та технологій для проведення реставраційних робіт. Продуктами резиденції стануть відреставровані елементи та серія відео курсів, знятими на основі проведених майстер-класів із реставрації та догляду за елементами пам’яток.
181.
ID: 4NORD31-29578
Project name: Young Ukrainian Art Bootcamp
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 978566
The requested amount from the UCF: 978566
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Ірина Зарецька-Котруце
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Мигове,
Project description: Унікальний проєкт для молодих митців, який має три цілі: 1. Створити простір колаборацій, нетворкінгу, натхнення, обміну досвідом та знаннями. 2. Програма особистого розвитку молодих художників через запрошених спікерів, семінари, майстер-класи на тему будування особистого бренду, цілісність моєї творчості та інші актуальні теми. 3. Сталий розвиток і залучення місцевої молоді для спільного створення арт-простору, натхнення на участь і розуміння мистецтва. 4. Фінал резиденції – Виставка робіт в місцевому Домі культури та в Києві, а також друк каталогів. Місце проведення проєкту - база Мігово, на якій вже проводились три Арт-резиденції, та яка має необхідну інфраструктуру: керамічна майстерня, зали для загальних івентів, семінарів та тренінгів, студії. Крім того, в нас вже є зв'язки з місцевою владою, яка раніше підтримувала проєкт (мерія, школа, Вижницький коледж прикладного мистецтва, Вижницький національний природний парк).
182.
ID: 4NORD31-29685
Project name: Дослідницька АРТ-Резиденція «Аура міста»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1096880
The requested amount from the UCF: 1022380
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація «Центр спільного розвитку «Дієва громада»
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: м. Старобільськ та Старобільський район Луганської області, м. Кам'янець Подільський, м. Одеса, м. Запоріжжя,
Project description: На жаль, сьогодні Луганщина досі перебуває в ізоляції від культурних процесів країни і не входить у число розвинутих туристично - рекреаційних регіонів. Тому існує ряд причин, які заважають розвивати туризм як належно. Це і частина окупованої території, і низький рівень економіки, і низький рівень послуг. Дослідницької АРТ резиденції «Аура міста», сприяє розвитку туризму оскільки відіграє важливу роль в осмисленні власної ідентичності міста та регіону, у відродженні локальних традицій, реінтеграції Луганщини у загально національний культурний простір, сприяє децентралізації культурного життя в країні. Резиденція «Аура міста» 2021 року складається з трьох частин: Культурно-мистецька інтервенція. Для роботи в резиденції запрошуються 20 митців, які працюють в будь яких жанрах мистецтва. Митець працює над власним проєктом в рамках теми резиденції. Під час резиденції митці спільно проводять 20 творчих заходів. Робота трьох змін. Запрошуються 3 експерти (тьютори), які працюють разом з резидентами та місцевою спіл
183.
ID: 4NORD32-00346
Project name: Літературна резиденція "Меридіан Одеса"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1466230
The requested amount from the UCF: 1437230
Competition type: National
Full name of the organization: Громадська організація "Культурний капітал"
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Чернівці, Одеса, Херсон,
Project description: Метою є сприяння культурному взаєморозумінню, обміну мистецьким досвідом, формуванню об’єднаної української ідентичності в Херсонській та Одеській областях шляхом створення у м.Одеса літературної резиденції «Меридіан Одеса» до кінця реалізації проєкту. Протягом літа 2021-го у м.Одеса буде організовано резиденцію для 9 відомих україномовних письменників та письменниць (7 днів для кожного), під час якої відбудуться: 9 виступів з охопленням 5000 відвідувачів, 9 зустрічей із 20 локальними культурними операторами, 9 зустрічей резидентів із 10 музейниками, 45 інтерв’ю для медіа, 45 неформальних зустрічей з активістами. У м.Херсон буде організовано 3 виступи з охопленням 600 відвідувачів, 6 інтерв’ю для медіа. Інформаційне охоплення аудиторії 3 млн осіб.
184.
ID: 4NORD32-00367
Project name: Театральна резиденція "Провінція"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1498260.4
The requested amount from the UCF: 1498260.4
Competition type: National
Full name of the organization: ЛММГО "Мистецька майстерня "Драбина"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Луцьк/Трохимбрід,
Project description: Театральна резиденція “Провінція” покликана розпочати великий міжрегіональний проєкт, мета якого — консолідувати представників та представниць державного та незалежного сектору українського театру через опроявлення та укріплення театральних середовищ в регіонах України, відкриття нових імен, створення можливостей для розвитку і мережування задля підвищення якості театральної продукції в Україні та децентралізації культурних і мистецьких процесів. Програма передбачає 20 відібраних учасників та учасниць, котрі у двох сесіях резиденції спільно з ментор(к)ами та куратор(к)ами осмислюватимуть теми пам’яті та забуття, апробовуючи інноваційні методи досілдження та інструменти роботи з проблемою і темою в театрі. Сесії відбуватимуться у Львові та Луцьку (Трохимбрід).
185.
ID: 4NORD32-00622
Project name: Відкриття та запуск першої в Україні професійної Оперної студії при Оперному театрі
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1088880
The requested amount from the UCF: 948880
Competition type: National
Full name of the organization: Громадська організація «Центр підтримки та розвитку культурних ініціатив»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м.Одеса, Україна,
Project description: Мета проекту – створити умови для професійного розвитку, навчання та творчої реалізації на території України молодих українських оперних співаків. Результатом проекту стане відкриття та запуск першої в Україні професійної Оперної студії при Оперному театрі. Функціонування оперних студій та академій при великих театрах, де молоді виконавці навчаються, практикують і виступають пліч-о-пліч із досвідченими колегами на оперній сцені є сталою європейською практикою. Проект буде реалізовано у м. Одеса при Одеському національному академічному театрі опери та балету.
186.
ID: 4NORD33-02564
Project name: І Міжнародна музична резиденція “Crossroads”
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1118406
The requested amount from the UCF: 1118406
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація «Кримськотатарський культурний центр «Кримський Дім у Львові»
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: с. Бабин, Іллінецький р-н, Івано-Франківська обл., м. Львів, Львівська область, Україна, м. Клайпеда, Литовська Республіка,
Project description: І Міжнародна музична резиденція “Crossroads” має на меті актуалізувати тему взаємовідносин трьох народів та культур — литовської, української та кримськотатарської. До участі запрошені одні з найкращих джазових та фолькових музикантів України та Литви, які створять за час резиденції нову унікальну музичну програму в стилі world-music, що об'єднає мелодику трьох культур в єдиній музичній канві. Проект передбачає проведення 7-денної музичної резиденції в с. Бабин (Івано-Франківська обл.), та 7-денної резиденції в Клайпеді (Литва) під час якої буде створено нову музичну програму, яка буде презентована на Klaipeda Jazz Festival в Литві, а також в онлайн форматі до Дня корінних народів України.
187.
ID: 4NORD33-28296
Project name: Пітчинг в рамках фестивалю Kharkiv Meet Docs EUFF
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 3. Art Residencies
General budget: 1249400
The requested amount from the UCF: 1249400
Competition type: International
Full name of the organization: Громадська організація Тинк Теньк Юкрейн
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків, Харків, Харківська область,
Project description: Проект cтворює додаткові форми підтримки національного кінематографу в рамках кінофестивалю KharkivMeetDocs, який став найбільшою культурною подією України. Інноваційний формат Резиденції поєднає освітню складову (воркшопи), створення якісного аудіовізуального продукту, підготовку до пітчингу на національному рівні та міжнародних майданчиках. У комплексі це сприятиме мережуванню та створенню нових партнерств. Проектом передбачається пітчинг документального повнометражного кіно. Очікується для участі в конкурсі 150 кінопроектів неігрового жанру. Відібрано 20 робіт для участі у Резиденції та їх пітчинг на фестивалі KharkivMeetDocs. Розміщення портфоліо кіномитців, методичного посібника на сайті фестивалю, допомога переможцям у пітчингу на національному та міжнародному рівнях.
188.
ID: 4NORD41-00263
Project name: Валіза легко закрилася - Короткометражний фільм
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 699912
The requested amount from the UCF: 699912
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Георгадзе Едуард Анзорович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м.Київ,
Project description: Втративши роботу, Іван усвідомлює, що його життя немає сенсу. Мимоволі затягнутий колегами на святкування звільнення, він на спір вирішує боротися з буденністю за мрію, якої ще не знає.
189.
ID: 4NORD41-00269
Project name: Нові горизонти української музики: композиторсько-виконавська платформа
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 674247.49
The requested amount from the UCF: 674247.49
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВИКОНАВЦІ АКАДЕМІЧНОЇ МУЗИКИ "АКАДЕМУС"
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Харків, Одеса, Львів,
Project description: Композиторсько-виконавська платформа «Нові горизонти української музики: композиторсько-виконавська платформа» має на меті замовлення на музичний твір для конкретного колективу виконавців, зроблене чотирьом молодим композиторам. Сьогодні у композиторів, особливо молодих, відсутні можливості писати академічну музику на замовлення колективів чи солістів. Результатом проєкту стане формування культури прибуткової композиторської діяльності в руслі академічної музики, відродження тісної співпраці композиторів та виконавців. Запис виконання цих творів буде розміщено у відкритому доступі, планується видати ноти цих творів, аби вони виконувалися і надалі. В рамках проєкту композитори отримають консультації від відомої музикознавиці Л. Морозової у формі публічної лекції-гри. Для виконавців України результатом стане популяризація новітньої музики, написаної молодими авторами.
190.
ID: 4NORD41-00343
Project name: ДСК-3
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 691400
The requested amount from the UCF: 691400
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Моляр Є.О.
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Кременчук,
Project description: ДСК - 3 - це постіндустріальна історія одного з типових містобудівних підприємств минулого століття, викладена мовою сучасного вуличного мистецтва.
191.
ID: 4NORD41-00371
Project name: Подкаст FIPRESCI
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 699702
The requested amount from the UCF: 699702
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Крижна Вероніка Аркадіївна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Місця проведення фестивалів та місця дислокації членів журі (попередній список країн-місць проведень кінофестивалів: Німеччина, Туреччина, Польща, Франція, Болгарія, США, Косово, Хорватія, Чехія, Казахстан, Вірменія, Україна).,
Project description: Подкаст FIPRESCI - це професійний відеоподкаст на YouTube з популярними в усьому світі кінематографістами, кіно журналістами та кінокритиками, які створюють нові культурні контексти в світі великого фестивального кіно у партнерстві з Міжнародною федерацією кінокритиків. Ідея подкасту полягає у висвітленні результатів фестивалів у відеоформаті, де члени журі могли цікаво обговорити побачені фільми, взяти інтерв’ю у авторів фільмів-переможців та представників фестивалів.
192.
ID: 4NORD41-00538
Project name: Мій Перший комікс
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 698607.00
The requested amount from the UCF: 698607.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР КОМПЕТЕНЦІЙ З ЯКІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Онлайн конкурс для українських молодих людей що бажають створювати комікси і достатньо амбітні стати відомими в світі в якості авторів коміксу. Ми хочемо знаходити таланти та заохочувати їх на створення своєї власної казки (в сучасному стилі). Плануємо відкривати нові імена та допомагати розвиватися ринку мальованих історій.
193.
ID: 4NORD41-00661
Project name: Інтерактивна платформа "Agrum musicorum". Колективний дебют юних композиторів.
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 698870
The requested amount from the UCF: 698870
Competition type: Individual
Full name of the organization: Державна агенція промоції культури України
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Проєкт спрямований на творчу реалізацію та професійне зростання юних композиторів, які навчаються в Київській дитячій академії мистецтв і є лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів композиторів. Передбачається: створення інтерактивної онлайн платформи для реалізації основних завдань музичної освіти в умовах пандемії; видання власних творів юних дебютантів у вигляді ілюстрованої нотної збірки (книга з компакт-диском). Особливістю видання є те, що всі твори написані юними митцями в пісенній формі на поезії українських класиків. Для ознайомлення фахової спільноти (музикантів) та ширшої аудиторії тираж видання буде безкоштовно розповсюджено по всіх вищих і спеціалізованих навчальних закладах, де є спеціальність «Музичне мистецтво», музичним школам України, а також передано мистецьким колективам української діаспори.
194.
ID: 4NORD41-00734
Project name: Режисерський сценарій та презентаційний пакет повнометражного ігрового фільму-дебюту Давида Петросяна «Буна»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 689262
The requested amount from the UCF: 689262
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «СКРІН МЕДІА ЮКРЕЙН»
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проєкт дає можливість дебютувати у кіно молодому успішному театральному режисеру Давиду Петросяну, розпочати виробництво його дебютного повнометражного ігрового фільму «Буна» в частині девелопменту та препродакшину. В результаті реалізації проєкту буде створено режисерський сценарій, відібрано акторів та локації, створено презентацію, маркетингову стратегію, орієнтовний кошторис та план виробництва фільму.
195.
ID: 4NORD41-00785
Project name: Книжка есеїв "Бенкети з пантерами: естетизм як феномен європейського модернізму"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 118710
The requested amount from the UCF: 118710
Competition type: Individual
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Газета "Літературна Україна""
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Проєкт передбачає видання книги “Бенкети з пантерами: естетизм як феномен європейського модерну”, яка міститиме серію літературознавчих, мистецтвознавчих та культурологічних есеїв та міждисциплінарних досліджень про одне із найважливіших явищ європейського модернізму. У книзі на широкому фактологічному матеріалі буде представлено найважливіші постаті європейського естетизму у світлі перехресних культурних, цивілізаційних, релігійних та світоглядних впливів. Важливою рисою проєкту є запровадження кількох цілком нових програмних наративів. Дослідження покаже, що європейський естетизм, незважаючи на часову відстань, не є мертвою епохою, але прямо і опосередковано продовжує впливати на літературно-мистецьку дійсність і сучасне життя.
196.
ID: 4NORD41-00826
Project name: Мистецька резиденція "Дніпро"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 699962.35
The requested amount from the UCF: 699962.35
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІмпрезаТерра"
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: м. Черкаси,
Project description: Мистецька резиденція «Дніпро» в рамках міжнародного фестивалю академічної музики «Музичні Імпрези України» є спільним проєктом представників різних видів мистецтва. Його мета - засобами музики, літератури, кіно привернути увагу до ролі головної річки України в нашій культурі та екосистемі. Вперше в Черкасах реалізують формат «мистецька резиденція» з роботою творчої групи, лекціями, екскурсіями, майстер-класами, літературними, музичними та кінематографічними заходами для широкого кола відвідувачів. Результатом роботи стане музичний фільм. Прем’єра запланована на день міста Черкаси, а також в Черкаській області, м. Києві тощо. Дебютанти проекту — команда організаторів та учасників фестивалю «Музичні Імпрези України» спільно з фестивалем короткометражного кіно «Кіношот».
197.
ID: 4NORD41-00856
Project name: Українські діафільми
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 467931.50
The requested amount from the UCF: 467931.50
Competition type: Individual
Full name of the organization: ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТВОРЧИЙ ЦЕНТР "ПУБЛІЦИСТ"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків, Вся Україна,
Project description: Аудіовізуальний проект «Українські діафільми» передбачає створення музично-театралізованого супроводу для радянських україномовних діафільмів, діджиталізацію результатів та збереження готового продукту у відкритих джерелах
198.
ID: 4NORD41-00953
Project name: URBAN BANDURA
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 664000
The requested amount from the UCF: 664000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Анастасія Войтюк
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Львів, Харків, Київ, Чернівці,
Project description: Цей проект презентує синергію 3 компонентів: музики, архітектури та танцю через розробку 5 аудіо композицій на бандурі з сучасним аранжуванням, які відображають враження від 5 архітектурних об'єктів соціального модернізму в Україні та візуальна ілюстрація процесу у 1 одному відео кліпі, де героями будуть: архітектурний об'єкт, танцюрист, музикант.
199.
ID: 4NORD41-01900
Project name: NA4JOPM8: видання авторської фотокниги та публічна програма
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 632252.61
The requested amount from the UCF: 632252.61
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Чекачков Ігор Євгенійович
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Харків, Київ, Львів, Одеса, Миколаїв, Хмельницький, Херсон, Ужгород,
Project description: Проект є дебютом українського митця, фотографа та викладача Ігоря Чекачкова, як автора фотокниги. У своїй серії фотографій Чекачков порушує соціальні та політичні питання українського суспільства через дуже особисті історії, поєднуючи політичні зображення особистого життя. Цей проєкт був успішно представлений на міжнародних виставках (EEP Berlin, Німеччина; CEPA gallery, Нью-Йорк, США; Metaculture, Київ; Le Mur gallery, Мадрид; CCC, Клайпеда, Литва), а також опублікований у книзі UPHA: Made in Ukraine. У рамках проєкту планується створення фотокниги з авторськими світлинами Чекачкова, друк презентаційного тиражу за матеріалами серії, а також низка лекцій/презентацій для професійної спільноти та студентів із запрошеними фахівцями у галузі мистецького книговидання про багатоступеневий процес створення артбуків та фотокниг на базі своїх художніх доробків.
200.
ID: 4NORD41-02127
Project name: ”Прописи”. Літературний фестиваль-воркшоп для молодих авторів
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 699833
The requested amount from the UCF: 699833
Competition type: Individual
Full name of the organization: Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Івано-Франківськ,
Project description: Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу (далі – Український ПЕН) пропонує проєкт літературного фестивалю-воркшопу для молодих авторів у Івано-Франківську. 10 молодих людей, відібраних за конкурсом, у серпні 2021 року візьмуть участь у 4-денному літературному фестивалі, у межах якого для них влаштовуватимуться лекції, воркшопи, літературні читання й індивідуальні заняття, а у підсумку опублікують свої твори у одному альманасі. Ці заходи проводитимуть для молодих авторів досвідчені письменники, літературознавці, культурні діячі та правозахисники. Особливістю літературного фестивалю-воркшопу “Прописи” є спрямованість не лише на просування літератури як творчої й публічної діяльності, а й на просування правозахисних цінностей ПЕН серед молодих людей.
201.
ID: 4NORD41-02299
Project name: Маріпоса
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 698420
The requested amount from the UCF: 698420
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП АЛЬОШЕЧКІН ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: м.Київ,
Project description: "Маріпоса" моно-вистава, трагікомедія без слів, в стилі пластичної клоунади. Засобами розвитку історії виступають: клоунада, пантоміма, танець, живий оригінальний звук, мультимедіа, інтерактив з глядачем, створення яскравих образів. Сюжет передається через різні епізоди, які є замальовками важливих проблем і рішень, що зустрічаються у людини під час становлення її, як творчої особистості. Вступ до кожного з епізодів реалізується засобами мультимедіа, (анімаційними вставками) які також несуть в собі частину сюжетного навантаження, і допомагають розвинути історію, не вдаючись до слів. В основі сюжету, доля молодої жінки (МАРІПОСИ), яка йде працювати в цирк, а це єдине, що приносить їй радість. Буде також онлайн-трансляція та створена відео-версія вистави.
202.
ID: 4NORD41-02413
Project name: Монтаж повнометражного документального фільму "Фрагменти льоду"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 699610
The requested amount from the UCF: 699610
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВ Табор
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Чорновий монтаж документального фільму “Фрагменти льоду”, дебютної повнометражної стрічки режисерки Марії Стоянової та Аліни Горлової, як продюсерки. Це документальний фільм-есе, якій буде змонтовано з любительського VHS матеріалу батька режисерки, який був фігуристом колись всесвітньо відомого Українського ансамблю “Балет на льоду”, гастролював за кордон і знімав своє життя на камеру в часи Перебудови. Сьогодні режисерка наново відкриває його аматорський архів, щоб побачити Західну утопію очима пізньо радянської людини та ініціювати особистий діалог між двома поколіннями.
203.
ID: 4NORD41-02540
Project name: Підготовка рукопису прикладного інформаційного посібника «435 ПОРАД ПРО ТЕ, ЯК ЗНЯТИ СВІЙ ФІЛЬМ/СЕРІАЛ, НЕЗВАЖАЮЧИ НІ НА ЩО»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 647112.00
The requested amount from the UCF: 647112.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Паленчук Анна Альбертівна;
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект включатиме підготовку рукопису прикладного інформаційного посібника «435 ПОРАД ПРО ТЕ, ЯК ЗНЯТИ СВІЙ ФІЛЬМ/СЕРІАЛ, НЕЗВАЖАЮЧИ НІ НА ЩО», його переклад на українську мову, редагування, створення унікального дизайну та верстки для подальшого видання й тиражування. Майбутній посібник інформує читача з повним циклом виробництва кіно та серіалів за допомогою висвітлення мого особистого досвіду та коментарів знаних українських та іноземних кінематографістів. Крім цього, проект міститиме виробництво двадцяти відеоінтерв’ю з експертами книги. Дані відео будуть записуватись українською мовою та супроводжуватись англомовними субтитрами задля подальшої публікації на відеохостингу YouTube. Проект має на меті освітлити та систематизувати практичні навички виробництва кіно останніх років.
204.
ID: 4NORD41-02545
Project name: Підірвані. Донбас
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 674030
The requested amount from the UCF: 674030
Competition type: Individual
Full name of the organization: ВІДЛІК ПРОДЖЕКТС
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: 20 міст Донецької та Луганської областей, онлайн,
Project description: "Підірвані. Донбас" - мультимедійний сайт-специфік проєкт, який складається з 20 перформативних актів, створених молодими митцями-дебютантами з Донецької та Луганської областей та презентований для регіональної та всеукраїнської аудиторії. Реалізація проєкту передбачає залучення команди закордонних та відчизняних менторів, знаних спеціалістів профільної діяльності, які шляхом проведення онлайн воркшопів, надають інструментарій для практичної діяльності учасникам\учасницям проєкту. Проєкт має на меті надання можливості молодим митцям\мисткиням реалізувати свою ідею та творчий потенціал з допомогою менторів, змінити ставлення до дебютних мистецьких проявів та зробити їх повноцінними учасниками мистецького руху, а також зміну сталих уявлень про мистецьке середовище Донбасу (для всеукраїнської аудиторії), та щодо сучасного театру для регіональної аудиторії, що назагал може стати потужним інструментом розвитку культурного середовища.
205.
ID: 4NORD41-02661
Project name: Мобільний додаток «Пригоди Волохаті»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 688075.70
The requested amount from the UCF: 688075.70
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Ліфер Тетяна Миколаївна
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ та вся Україна,
Project description: Мобільний додаток «Пригоди Волохаті» - це гра для мобільних пристроїв, програмне забезпечення, спеціально розроблене під конкретну мобільну платформу (iOS, Android), призначено для використання на смартфонах, фаблет, планшетах, і інших мобільних пристроях. Це гра про інопланетну істоту на ім’я Волохатя, яка разом з дівчинкою-землянкою рятують Землю та інші планети від глобальних катастроф. Мобільна гра «Пригоди Волохаті» не лише розвиває фантазію, прищеплює загальнолюдські цінності, а й формує у дітей наукову картину світу. Результатом проекту стане мобільний додаток «Пригоди Волохаті».
206.
ID: 4NORD41-02744
Project name: Посібник «Понятійний словник сучасного мистецтва»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 698172.91
The requested amount from the UCF: 698172.91
Competition type: Individual
Full name of the organization: Благодійна організація «Благодійний фонд «Метод»
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Посібник «Понятійний словник сучасного мистецтва» є дебютом співпраці неформального освітнього напрямку МетодФонду «Курсу мистецтва» та Кафедри історії мистецтва КНУ імені Тараса Шевченка. Проєкт кроссекторального колективу покликаний об’єднати досвід і зусилля академічної установи вищої освіти в царині мистецтва, що традиційно орієнтована на фундаментальні дослідження та експериментальної самоосвітньої ініціативи із методиками, що спираються на актуальний мистецький процес. На меті спровокувати співпрацю дослідників/ць та практиків для пояснення понятійного лексикону сучасного мистецтва. Проект складається зі створення та друку оригінального посібника-словника та його обговорення в ході семінарів за участі студентства кафедри історії мистецтва КНУ. Посібник буде розповсюджуватися серед професійної спільноти та викладений у вільному доступі онлайн.
207.
ID: 4NORD41-02808
Project name: Документальний фільм "Дике дике місто"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 694219
The requested amount from the UCF: 694219
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Портян Олександр Олександрович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Київська область,
Project description: Проект виробництва документального фільму - дебюту режисера Олександра Портяна. "Дике дике місто" - фільм про київську команду порятунку тварин KARG та зоо-захисний рух в Україні. Проблема співіснування людей і тварин у мегаполісі та рух до більш цивілізованого ставлення до тварин - в фокусі майбутнього фільму. Мета проєкту - створення сприятливого середовища та унікальних інструментів задля лобіювання проблемних питань міських екосистем та соціальної відповідальність за диких та домашніх тварин, у тому числі через створення документального фільму про зоо-захисні ініціативи в Україні та таргетовану просвітницько-інформаційну кампанію.
208.
ID: 4NORD41-02847
Project name: Дебютний короткометражний фільм "Лісабон"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 699972.00
The requested amount from the UCF: 699972.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Єфіменко Злата Романівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Георгій, молодий чоловік 32-х років, пройшов війну і тепер намагається розпочати нове життя. Разом із дружиною Світланою вони дивляться квартиру в Києві, куди планують переїхати після народження дитини, і вночі повертаються додому. По дорозі вони грають у міста (загадують одне одному назви міст). Світлана повинна назвати місто на «Л» аж раптом на шляху їм трапляється дуже п’яний чоловік, вдягнений як рибак. Під тиском дружини Георгій погоджується підвести Рибака до міста, адже той спить та не може зв’язати навіть двох слів. Дорогою вони натрапляють на поліцейський патруль, який відмовляється забрати Рибака, не дивлячись на пояснення Георгія. Прямуючи далі, молода пара стикається з тим, що Рибак, який раптово прокинувся, починає шалено кричати та підбивати авто. Георгій не витримує і наносить Рибаку удар, після якого той втрачає свідомість. Через вмовляння Світлани довезти Рибака Георгій його зв’язує, внаслідок чого Рибак починає захлинатися блювотою. Пара не встигає зреагувати, і Рибак помирає. Охоплені сумнівами, Георгій та Світлана все ж вирішують позбутися тіла. Георгій вперше за всю історію починає відчувати себе комфортно, на відміну від Світлани, що в шоці, та охоплена жахом. Позбавляючись від тіла Георгій дізнається, що Рибак також був на війні, і це сильно б’є по стану чоловіка. Спаливши тіло, та всі його речі, Георгій та Світлана повертаються до авто, та їдуть додому. Викинувши телефон Рибака, що залишився в машині, Світлана називає місто на «Л» (Лісабон), яке мала сказати на початку.
209.
ID: 4NORD41-03006
Project name: Сонячний промінь
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 189080
The requested amount from the UCF: 189080
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Добрянська Олена Павлівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Проєкт «Сонячний промінь» націлений на сприяння реалізації мистецького дебюту, надання можливості створення сценарію повнометражного художнього фільму дебютантом. Проєкт передбачає написання сценарію, синопсису та логлайну фільму за мотивами повісті Б.Грінченка «Сонячний промінь», який сприятиме формуванню активної громадянської позиції, гуманістичних цінностей, прагнення здобувати освіту та втілювати в життя корисні для суспільства ініціативи. Серед довгострокових результатів – виробництво фільму «Сонячний промінь» та його промоція в Україні та за кордоном.
210.
ID: 4NORD41-03102
Project name: "Моє місце тут": розробка сценарію ігрового фільму та створення тізеру
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 622302.3
The requested amount from the UCF: 622302.3
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Рудюк Світлана Анатоліївна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: м. Київ, Україна, м. Переяслав-Хмельницький, Україна,
Project description: "Моє місце тут" – культурно-мистецький проєкт, який передбачає розробку сценарію ігрового фільму та створення тізеру про історію українського скульптора, «заточеного» у підвалі школи зі своїми роботами, дружиною та сином. Засновано на реальних подіях, історії скульптора Миколи Шматька та його родини.
211.
ID: 4NORD41-03266
Project name: WOWteam - нове ім'я дитячої музичної попкультури України
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 702213.60
The requested amount from the UCF: 683213.60
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВАУ СТУДІО"
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Львів (опорний нас. пункт), Україна (поширення продукту),
Project description: WOWteam – проєкт, який допомагає дебютувати дітям та підліткам 10-16 років в музичній поп-культурі України. Ми створили цей проєкт, щоб заповнити вакуум дитячо-підліткової музичної культури, де на сьогодні панує російськомовний контент із сумнівними цінностями. WOWteam – це сучасна українська дитяча музика, створена одними з кращих композиторів, це також і розробка бренду, комунікативної платформи, зйомка кліпів та ротація контенту. Ми маємо на меті створити умови для реалізації дитячих талантів і подальшого розвитку їхнього потенціалу.
212.
ID: 4NORD41-04827
Project name: Вистава за українською сучасною драмою «Двійники» О. Мацюпи у Хмельницькому обласному українському музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 271131.62
The requested amount from the UCF: 271131.62
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТЕАТРУ «ЧАС Т»
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Хмельницький; Україна,
Project description: Мета проєкту – налагодити ціннісні орієнтації сучасної української молоді, щоб сепаруватися від нав’язаного та маніпулятивного: чужих ідеалів, мрій, цілей, фейкової інформації, стереотипів, агресивних медійних впливів та віднайти шлях до себе справжнього у світі подвійних стандартів; активізація становлення молодої української драматургії та молодої режисури у державних театрах; активізація молодіжного театрального руху; популяризація сучасної української п’єси «Двійники» на місцевому та всеукраїнському рівні. Результатами проєкту є створення широкої комунікації між театром, сучасною українською драматургією та глядачем; висвітлення у виставі гострих соціальних тем та проблем сучасності, обговорення їх з глядачем після вистави; збільшення запиту від молоді до експериментального театру та вистав за українською сучасною драмою.
213.
ID: 4NORD41-04974
Project name: "Діаріуш мiста. Кропивницький"
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 472208
The requested amount from the UCF: 472208
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Шаріпова Гульфія Ахметівна
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Кропивницький, Кіровоградська область,
Project description: Проект, в якому жителі створюють відeопортрет свого міста і представляють його світу. Автори всіх епізодів проекту - жителі міста, вони самі вирішують що їм важливо розповісти про своє місто, самі обирають теми і героїв, самі знімають і монтують свої історії. Робота над проектом йде в кінолабораторії, де жителям, представникам різних професій допомагають діючі фахівці в галузі кіно. Проект є крос-медійних, оскільки він розвивається в декількох напрямках і жанрах. Це одночасно докумeнтальний фільм (альманаx), освітня програма, інтернет-сайт і проект з дослідження і розвитку міського середовища.
214.
ID: 4NORD41-05014
Project name: «Книга «КОРОЛЬ У ПОШУКАХ КОРОЛІВСТВА. Професія режисера в контексті радянсько-пострадянської епохи та умовах обласного театру»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 475840.87
The requested amount from the UCF: 475840.87
Competition type: Individual
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФОРУМ-АРТ»
Cultural sector: Література та видавнича справа
Cities of implementation: Запоріжжя,
Project description: Режисер, що створив Театр юного глядача та реформував українську муздраму в Запоріжжі, формував театральне обличчя міста близько 40 років. Олександр Король відомий театральній спільноті як принциповий у професії, харизматичний і талановитий митець. А також – керівник трьох театрів, постановник вистав, що ввійшли до історії театру України. В останні роки життя – педагог-керівник акторського курсу в Запорізькому національному університеті. Книга про нього – це і розповідь про історію сценічного мистецтва в Запоріжжі, естетику й реалії 1970-1990 років. Це розповідь про режисуру як професію і про те, що таке створювати театр у нетеатральному місті. Книга розрахована передусім на фахову аудиторію – театрознавців, режисерів, студентів театральних спеціальностей.
215.
ID: 4NORD41-05188
Project name: “Арт-бук Самчиківський розпис”
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 699006
The requested amount from the UCF: 699006
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Радочина Вікторія Валеріївна
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: Київ,
Project description: Видання “Арт-бук Самчиківський розпис” від Вікторії Радочиної - це дебютний проект талановитої української художниці та дизайнерки Вікторії Радочиної. Головною метою проекту є сприяння популяризації українського автентичного декоративно-прикладного розпису та просування якісного сучасного контенту через створення видання Арт-бук “Самчиківський розпис”. Народний декоративний розпис – джерело самобутності української культури, національні коди формотворення, кольоробачення, що складають світоглядні та естетичні засади традиційного мистецтва. Книга покликана формувати яскраві образні уявлення про культуру українського народу, залучити до власних художніх пошуків, сприяти естетичному розвитку. “Арт-бук Самчиківський розпис” від Вікторії Радочиної може стати подією в фаховому середовищі та закласти основи для більш детального вивчення історії виникнення цього декоративного розпису. Авторка проекту має особисту зацікавленість в якісному розвитку української культури та в формуванні позитивного, оптимістичного іміджу країни на міжнародному рівні.
216.
ID: 4NORD41-05713
Project name: SMART FASHION: гід у світі цифрової моди
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 608299.10
The requested amount from the UCF: 608299.10
Competition type: Individual
Full name of the organization: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОЛОДЖІ КОНСАЛТІНГ"
Cultural sector: Дизайн та мода
Cities of implementation: Україна,
Project description: Основною метою проєкту «SMART FASHION: гід у світі цифрової моди» є підвищення обізнаності у галузі цифрових технологій усіх учасників модного простору України (від виробників і творців до споживачів) шляхом створення сучасного інтерактивного науково-популярного видання з систематизованою інформацією про цифрові та смарт-технології у фешн-індустрії. Користувачі матимуть можливість скористатися результатами проєкту у вигляді паперового видання та/або його електронної версії з можливістю завантаження на власні носії. Завантажити можна буде як видання в цілому (у вигляді pdf-файлу з активними гіперпосиланнями), так і інтерактивних елементів окремо (мобільних додатків, віртуальних моделей тощо). Проєкт є дебютом колективу авторів у галузі науково-популярної літератури.
217.
ID: 4NORD41-05746
Project name: MONO. Я ніжність і cамотність.
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 498560
The requested amount from the UCF: 498560
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНЦЕРТНО-ТЕАТРАЛЬНЕ АГЕНТСТВО "ЕКСКЛЮЗИВ"
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Опера-диптих, компіляція з двох моноопер українського композитора В.С.Губаренко. Дипломна робота магістра 2 курсу навчання НМАУ ім.П.І.Чайковського. Сучасна мультимедійна експериментальна вистава зі синтезом кіно та театрі.
218.
ID: 4NORD41-06026
Project name: «Крути 30 січня»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 699192.00
The requested amount from the UCF: 699192.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФОП Кашин Олексій Леонідович
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Cities of implementation: Київ,
Project description: Національний міф, формуючись, відкидає або затушовує певні аспекти події, а інші – героїчні, трагічні – гіперболізує. У цьому сенсі бій під Крутами є таким міфом, але справа в тому що жертовність і героїзм одних мають і зворотний бік – безвідповідальність інших. Так було і у бою під Крутами. З одного боку, молодь справді героїчно захистила Батьківщину, з другого боку, значна частина військ київського гарнізону зайняла нейтральну позицію і відмовлялася протистояти більшовикам, і таких прикладів було багато. Короткометражний документальний фільм «29 СІЧНЯ» детально, без зайвого пафосу розповість про всі нюанси подій 29 січня 1918(бій під Крутами), розповість використовуючи популярний сьогодні метод 3Dанімації 2D зображень.
219.
ID: 4NORD41-06693
Project name: Симфонічний перформанс «Інтервалія»
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 700000
The requested amount from the UCF: 700000
Competition type: Individual
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Бершадська Галина Миколаївна
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Cities of implementation: Тернопіль,
Project description: Проект передбачає сценічне втілення та трансляцію абсолютно нового культурного продукту - симфонічного перфомансу "Інтервалія", який має на меті познайомити дитячу та дорослу аудиторію зі світом музичних інтервалів. Цикл творів сучасного композитора Анастасії Комлікової «Інтервалія» продовжує лінію музично-освітніх творів, як-от «Петрик і Вовк» С.Прокоф’єва, «Путівник оркестром» Б.Бріттена, які мають художнє та дидактичне значення. Кожна частина циклу – це мініатюра для фортепіано з оркестром, де солістом є юний піаніст, партія якого побудована винятково на певному інтервалі. Завдяки комплексному зануренню слухачів за допомогою музичних та візуальних образів у сонорику інтервалів відбувається набуття базових компетенцій з музичної грамоти навіть серед непідготовленої аудиторії.
220.
ID: 4NORD41-06740
Project name: Культпроцес: документація епохи в літературі
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 684300
The requested amount from the UCF: 634300
Competition type: Individual
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВАВИЛОНСЬКА БІБЛІОТЕКА»
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Cities of implementation: Київ, Львів, Харків, Івано-Франківськ,
Project description: Проєкт передбачає створення фотоальбому-каталогу професіоналів сучасної української літературної сфери — письменників, перекладачів, видавців, представників профільних інституцій, критиків, менеджерів, — на основі архіву фотографа Валентина Кузана від 2015 до 2021 років. Фотоальбом-каталог містить вступну інформацію про ідею, упорядковані фотографії літераторів, підписані бібліографіями та короткими біографіями. Текстова інформація подана українською та англійською. Мета проєкту — задокументувати сучасну літературну епоху, промотувати український літературний процес в Україні та за кордоном, сприяти зацікавленості до читання загалом й розуміння структури літературного процесу зокрема. Заплановано поширення каталогу — електронна версія та 500 друкованих примірників, онлайн промо-кампанія, 4 фотовиставки в Україні. Це дебютний проєкт фотографа за кураторством видавця.
221.
ID: 4NORD41-06836
Project name: Проект “МіСторіЯ” – видавництво монографії про невідому спадщину історичних міст Західної України та презентаційний (онлайн) тур з нею по містах, селищах, селах.
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 569613.00
The requested amount from the UCF: 569613.00
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Поступовий гурт франківців"
Cultural sector: Культурна спадщина
Cities of implementation: м. Івано-Франківськ, м. Калуш, с. Манява Богородчанський р-н, Івано-Франківська обл;, - смт Єзупіль, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл.;, с. Маріямпіль, Галицький р-н, Івано-Франківська обл.;, смт Оброшине, Пустомитівський р-н, Львівська обл.;, с. Муроване, Старосамбірський р-н, Львівська обл.;, смт Микулинці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл.;, с. Язлівець, Бучацький р-н, Тернопільська обл.;, с. Окопи, Борщівський р-н, Тернопільська обл.,
Project description: Просвітницька та популяризаційна діяльність з розкриття цінності архітектурно-містобудівної спадщини історичних міст, шляхом видавництва монографії авторки Зоряни Лукомської “Містобудування Західної України епохи бароко (XVII – XVIII ст.)”, проведення інтерактивного діалогу з громадами (в разі дії карантинних обмежень у онлайн форматі) та запис авторської відео-презентації по 10-ти вибраних історичних місцях. Досліджені цінні архітектурно-містобудівні комплекси у проекті вперше представлені як об’єкти містобудівної спадщини. Монографія є результатом багаторічних наукових досліджень авторки та видається вперше. Проектом заплановано розкриття результатів наукових досліджень широкій аудиторії у доступній імерсивній формі. За рахунок створеної інтернет-сторінки буде забезпечений діалог науковців та громади різних вікових груп.
222.
ID: 4NORD41-21809
Project name: ОСЯЯНІ ЧОРНИМ СОНЦЕМ: ДУЖЕ ЗВУЧНИЙ ДЕБЮТ-ПРЕМ'ЄРА
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 692520
The requested amount from the UCF: 692520
Competition type: Individual
Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЕТРИЧЕНКО ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Cities of implementation: Київ, Львів, Бахмут, Сєвєродонецьк,
Project description: Суть проекту полягає в організації та проведенні серії дебютних хорових івентів, які будуть містити виступи Костянтина Ленчика в унікально-синтетичній головній ролі диригента-постановника + мульти-інструменталіста + актора в прем’єрній презентації хорової симфонії-перформансу «Осяяні чорним сонцем» композитора Євгена Петриченка (музичний твір створюється спеціально під індивідуальні творчі та професійні здібності дебютанта). Чотири публічні презентації відбудуться на регіональному (музичні коледжі в Бахмуті та Сєвєродонецьку) та національному (міжнародні фестивалі «Контрасти» у Львові та «Київ Музик Фест») рівнях. В проекті також передбачена просвітницька складова (два майстер-класи та дві дискусійні панелі).
223.
ID: 4NORD41-26210
Project name: Перша виставка 2
Technical assessment: Approved
LOT : LOT 4. Debuts
General budget: 344792
The requested amount from the UCF: 344792
Competition type: Individual
Full name of the organization: Громадська організація "Гараж 127"
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Cities of implementation: Харків,
Project description: Ми пропонуємо молодим художникам, які ніколи не демонстрували свої роботи публіці, провести свою першу виставку. Ми розуміємо, що створення готового виставкового проекту - виклик для молодого художника, тому пропонуємо кожному учаснику індивідуальні консультації з кураторами Анастасією Хлестовою та Антоном Ткаченком. Під час цих консультацій молоді художники та художниці зможуть реалізувати свою ідею за нашої технічної допомоги. Всім художникам та художницям буде надано простір для роботи, гроші на виготовлення творів, допомогу у створенні виставки та виставковий простір.