+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Program registery Culture +

#
ID
Project name
Rating
General budget
The requested amount from the UCF
Culture +
1.
ID: 3PLUS1-07319
Project name: Київський Кит
Rating: 467
General budget: 1609920.00
The requested amount from the UCF: 1609920.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Коршунов Валерій Юрійович
Cities of implementation: Київ,
Project description: Екологічний проєкт зі створення медіа-скульптури Київського Кита з переробленого пластику й проведення інформаційної кампанії по сортуванню сміття та очищенню Києва та Дніпра, з освітньо-екологічною програмою, серією подій по збору та сортуванню сміття, встановленням та презентацією медіа-скульптури в центрі Києва.
2.
ID: 3PLUS1-26485
Project name: Бібліотека сержанта
Rating: 450
General budget: 1443100
The requested amount from the UCF: 1188760
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Громадська організація “Реформація”
Cities of implementation: Київ, м.Одеса, м. Харків, м. Глухів, Сумська обл., м. Кременчук, Полтавська обл., м. Кам'янець-Подільськис, Хмельницька обл.,, м. Надвірна, Івано-Франківська обл.,
Project description: Стан бібліотек навчальних закладів, які готують військових, аж ніяк не відповідає задачам формування особистості майбутнього офіцера. ГО “Реформація” в межах проекту “Бібліотека Сержанта” планує наповнити бібліотеки військових навчальних закладів актуальною літературою і дати мотиваційний поштовх курсантам за рахунок проведення мотиваційно-освітніх заходів у вигляді зустрічей з письменниками, ветеранами АТО, культурними діячами, з метою сприяти створенню нової еліти української армії.
3.
ID: 3PLUS1-02129
Project name: Українські митці 1920-х у фокусі радянських спецслужб
Rating: 449
General budget: 1980732.00
The requested amount from the UCF: 1980732.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Львівська міська громадська наукова організація Центр досліджень визвольного руху
Cities of implementation: Київ, Львів,
Project description: Проект передбачає поширення інформації про представників українського мистецтва 1920-х років через підготовку та публікацію 15 цифрових колекцій документів про них з архівів радянських спецслужб. Колекції будуть зосереджені на персональних справах на митців та охоплюватимуть літературу, кіно, театр та художнє мистецтво. Результати будуть опубліковані на сайті Електронного архіву (avr.org.ua) — проекту Центру досліджень визвольного руху. Всі документ будуть описані для зручного й швидкого пошуку. Опубліковані цифрові копії будуть доступні для вільного завантаження для всіх зацікавлених. Планується підготовка україномовного та англомовного резюме до кожної з колекцій документів, а також публікація колекцій на Europeana Collections та статей у ЗМІ на базі оцифрованих документів. Буде проведено також практичний воркшоп для студентів.
4.
ID: 3PLUS1-21033
Project name: Digital Art therapy Studio (Студія терапії цифровим мистецтвом)
Rating: 448
General budget: 1377500.00
The requested amount from the UCF: 1377500.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «В-Арт»
Cities of implementation: Харків (Україна), Харківська область,
Project description: Крос-секторальний проєкт «Digital Art therapy Studio» вперше поєднує цифрове мистецтво з класичною українською музикою задля досягнення арт-терапевтичного ефекту, діджиталізації арт-терапії та створення інноваційного напряму на стику візуального та аудіального мистецтва. Результатом проєкту постане продукт світового рівня у вигляді унікальної серії цифрових робіт, створених у рамках онлайн резиденції за участі провідних українських фахівців, митців та музикантів, а також його безпосередня імплементація у лікарні Харківської області, презентація, віртуальна виставка робіт та практичне керівництво для запровадження іншими регіонами.
5.
ID: 3PLUS1-00628
Project name: Діагноз: війна
Rating: 446
General budget: 665303.44
The requested amount from the UCF: 627803.44
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Науково-видавниче об'єднання "Дух і Літера""
Cities of implementation: Київ, міста України,
Project description: Проект «Діагноз: війна» має дві важливі частини і, відповідно, дві мети: (1) зібрати та зберегти особисті історії учасників російсько-української війни та (2) сприяти просвіті ветеранів щодо подій історії та сьогодення. В результаті проекту отримаємо: тексти-свідчення 100 ветеранів, впорядкований та описаний архів свідчень. Будуть проведені просвітницькі зустрічі з ветеранами війни на важливі історичні та соціальні теми. В подарунок учасники зустрічей отримають книги з відповідних тематик.
6.
ID: 3PLUS1-03145
Project name: ALTstage - онлайн платформа доповненої реальності для перформативних мистецтв та освітніх програм
Rating: 444
General budget: 2747615
The requested amount from the UCF: 2000000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська Організація "Всеукраїнська Асоціація "Платформа сучасного танцю""
Cities of implementation: Київ, Берлін, Німеччина, Катовіце, Польща,
Project description: Мета проекту - розробка та втілення на практиці механізму застосування технології Доповненої Реальності (AR) для перформативного мистецтва та освіти. Проект спрямований на розробку онлайн платформи яка включатиме в себе: розробку технології AltStage, що додає доповнену реальність до звичайного 2D відео на екрані монітору комп’ютера або ноутбука, синхронізуючись з зображенням створення та публікацію мобільного застосунку для перегляду контенту, створеного за технологією AltStage створення освітнього курсу з використання технології AltStage та промоція технології дослідження можливостей використання доступних технічних засобів для створення 3D відео, що інтегрується в доповнену реальність в застосунку ALTstage
7.
ID: 3PLUS1-00923
Project name: Проєкт «Інтерактивна книга». Новий інтерактивний формат у сфері Edutainment
Rating: 443
General budget: 1609396.00
The requested amount from the UCF: 1609396.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Грачова Надія Сергіївна
Cities of implementation:
Project description: Створення нового інтерактивного формату в сфері Edutainment (education + entertainment, навчання + розваги), що буде поєднувати ігрову онлайн-платформу, портативну офлайн-гру (з механічними та електронними компонентами) і кінематографічні матеріали (phygital + cinematic) — для максимального залучення гравців до тем української літератури та мови, розкриваючи їх у абсолютно новому аспекті. Поєднання ігрового, аудіовізуального та тактильного досвіду в форматі командної гри максимально покращує засвоєння матеріалу, стимулює подальший інтерес та змінює стереотипні уявлення про шкільний курс літератури в учнів старших класів та абітурієнтів.
8.
ID: 3PLUS1-05804
Project name: 18ий Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Rating: 442
General budget: 3924315.00
The requested amount from the UCF: 1975815.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Докудейз»
Cities of implementation: Київ, Вся Україна (вся онлайн версія фестивалю), Увесь світ (стріми під час фестивалю),
Project description: Проєкт забезпечить підготовку та організацію 18го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбудеться з 26 березня по 4 квітня 2021 року у м. Київ фізично (якщо дозволять карантинні умови) та/або у онлайн форматі. Фестиваль буде співорганізовано з Українською Гельсінською Спілкою з Прав Людини, котра допомагатиме організовувати правозахисну програму Rights Now! в межах фестивалю. Тема фестивалю «право людини на здоров’я», в тому числі подолання викликів пандемії. Проєкт сприятиме розвитку критичного мислення, культурного рівня мешканців України, а також посиленню міжгалузевих партнерстві між гравцями різних галузей та секторів через спільну участь у фестивалі Docudays UA.
9.
ID: 3PLUS1-26240
Project name: Горна державності. Громадянська освіта для молоді через історію ремесел.
Rating: 442
General budget: 942444.42
The requested amount from the UCF: 942444.42
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Не святі горшки ліплять"
Cities of implementation: Червоноград, Львівська область, Гусятин, Тернопільська область, Вижниця, Чернівецька область, Опішня, Полтавська область, Балаклія, Харківська область,
Project description: Проект спрямований на популяризацію народних ремесел через інтеграцію тематики дослідження культурної спадщини у курси громадянської освіти. Проєктом передбачено реалізацію пілотного кроссекторального навчально-практичного онлайн-курсу з історії державотворення для школярів віком 14-17 років з п’яти "депресивних" регіонів України на прикладі розвитку традиційних ремесел. Практична частина курсу включає проведення молодіжними командами досліджень за темою проекту, презентації результатів у своїх громадах із залученням місцевих гончарів та підготовку просвітницької брошури. Центральною подією проекту є фестиваль громадянської освіти та ремесел. Досвід проекту буде представлений у методичному посібнику для педагогів, тренерів та працівників центрів БПД, які працюють у сфері громадянської освіти.
10.
ID: 3PLUS1-26519
Project name: Творимо мистецтво у шкільному саду
Rating: 441
General budget: 163170
The requested amount from the UCF: 1632170
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "МІСТО-САД"
Cities of implementation:
Project description: Проєктом передбачається проведення п’яти виставок у шкільних садах різних регіонів України та створення освітнього онлайн-курсу з реалізації мистецьких проєктів у публічних просторах. Школи, в яких будуть проводитися виставки, будуть визначені після проведення всеукраїнського конкурсу. Кураторами стануть школярі, які розроблятимуть наповнення виставки, проведуть аудит культури свого міста, залучатимуть до своєї команди місцевих митців, пропонуватимуть формат подачі. Для додаткових знань з реалізації мистецьких проєктів у публічних просторах команда ГО “Місто-сад” разом з партнерами з ГО “Смарт Освіта” розробить і запустить унікальний онлайн-курс «Виставки в садах», доступний для слухачів зі всіх регіонів України.
11.
ID: 3PLUS1-23619
Project name: Драмотерапевтичний проект «Драма - Діти - Терапія: трилогія зцілення»
Rating: 440
General budget: 1766914.00
The requested amount from the UCF: 1766914.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Благодійна організація «Благодійний фонд “Вогник доброти”»
Cities of implementation: Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Project description: Драмотерапевтична трилогія на гострі соціальні теми у виконанні дітей віком 10-15 років стане спільним культурно-терапевтичним продуктом, створеним у співпраці театральної школи «Живбувпес», Центру психологічної допомоги дітям «Серденько» та Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Проблематика вистав буде зосереджена на вирішенні родинних проблем та складнощах соціалізації, які безпосередньо впливають на якість дитинства. У рамках проєкту також буде створено: книгу-посібник з методичними рекомендаціями з драмотерапії як міжгалузевого методу психологічної реабілітації, сайт з відкритим доступом до усіх теоретичних і практичних напрацювань, відеоверсії трилогії та медіаконтент, включно з вправами для драмотерапії та проведено драмотерапевтичні заняття. Результати проєкту будуть імплементовані у театральній та медично-терапевтичній практиках.
12.
ID: 3PLUS1-26515
Project name: "Камерний мюзикл "Соломон та Суламіф: Пісня Пісень""
Rating: 439
General budget: 730700
The requested amount from the UCF: 730700
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ ДУША/ЮЕЙ", ГО "ДУША/ЮЕЙ"
Cities of implementation: Київ/Україна,
Project description: Метою проекту є створення і оригінальне сценічне втілення древньобіблійної історії кохання засобами камерного мюзиклу за мотивами одного з найбільш знакових, класичних творів – «Пісня пісень». Це перше в Україні подібне прочитання (трактування) старозавітної поеми, що здійснила і продовжує здійснювати глибокий вплив на розвиток людської думки, літературний пам'ятник, який однаково важливий для кожної культурної людини, яку б віру вона не сповідувала. Проектом передбачається створення та цільове розповсюдження аудіополіграфічного альбому мюзиклу серед регіональних мистецьких закладів.
13.
ID: 3PLUS1-01085
Project name: Програма міських ініціатив з відновлення архітектурних пам’яток «Оголені»
Rating: 437
General budget: 1460000.00
The requested amount from the UCF: 1430000.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Комунальна установа Хмельницької міської ради “Агенція розвитку Хмельницького”
Cities of implementation: Хмельницький,
Project description: Проєкт передбачає згенерування нових креативних рішень та продуктів для вирішення проблеми відновлення об’єктів історико-культурної спадщини міста Хмельницького за видом “Архітектура” шляхом заснування міжгалузевого партнерства та розвитку відповідних громадських практик. Результатом стане створення 3D моделей архітектурних пам’яток, взаємодія з якими буде здійснюватися за допомогою мобільного додатку, організація виставок інтерактивних картин в медичних, освітніх та соціальних закладах міста, проведення панельних дискусій з фахівцями в галузі охорони культурної спадщини, створення дизайнкоду історичних будівель міста Хмельницького, здійснення інвентаризації об'єктів культурної спадщини, виготовлення облікових документацій на об'єкти культурної спадщини, створення театральної вистави, налагодження діалогу з представниками бізнесу — власниками історичних будівель з метою їх подальшого відновлення.
14.
ID: 3PLUS1-05760
Project name: Школа документалістики та медіа
Rating: 434
General budget: 1999548.00
The requested amount from the UCF: 1999548.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація “НОВИЙДОНБАС”
Cities of implementation: Донецька область, Луганська область, Запорізька область, Дніпропетровська область, Житомирська область, Одеська область, Київська область, Харківська область і місто Київ, Донецька область, Донецька область, Луганська область,
Project description: Двотижневі курси, зорієнтований на підлітків 14-17 років зі сходу України, які постраждали від війни. Мета проекту - розвинути навички, які допоможуть зрозуміти основні принципи професійної журналістики та документалістики в умовах демократії: медіаграмотність, критичне мислення, основи документальної фотографії, документальної відеозйомки та монтажу, журналістських інтерв’ю, базові знання та інструменти для створення сайту. Результати: учасники усвідомлять місце та функцію незалежної журналістики в демократичному суспільстві, навчаться та створять серію інтерв’ю з обраними героями, їх фотопортрети, документальний сюжет, які викладуть на власних сайтах.
15.
ID: 3PLUS1-02212
Project name: Культурно-освітній проєкт БайкиХАБ
Rating: 432
General budget: 1960680.40
The requested amount from the UCF: 1960680.40
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Платформа Театральних Ініціатив"
Cities of implementation: м. Харків,
Project description: Популяризація байок українських авторів, та світових байок в українському перекладі за рахунок створення: 30 анімованих коміксів, 30 відеороликів з повним текстом твору для розповсюдження в мережі інтернет та постановки вистави з вибірки байок. Ефективність програми посилюється створенням методичних рекомендацій з проведення розмовних клубів для дорослих, які хочуть підтримати дітей у спілкуванні українською поза межами навчальних закладів. Регулярні заняття розмовного клубу в рамках проєкту відвідають творча команда та харківські батьки. Проєкт особливо важливий для Харківського середовища, де впровадження української відбувається з певними проблемами.
16.
ID: 3PLUS1-05657
Project name: Майстерня з переробки вживаного одягу – можливості для молодих дизайнерів та популяризація Sustainable фешн
Rating: 431
General budget: 1678458
The requested amount from the UCF: 1601458
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Клочко Олена Павлівна
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Культурно-бізнесовий проєкт - відкриття майстерні апсайклінгу (переробки) вживаного одягу. Проект передбачає залучення дизайнерів та безкоштовний доступ для них до обладнання майстерні та скилів майстрів для створення дизайнерських моделей з одежі з секонд-хендів , що допомагає вирішувати проблему забруднення довкілля. Досвідчена команда майстерні застосовуватиме як сучасні цифрові технології (цифровий друк, зD друк, лазерна перфорація), так і ручні техніки (вишивка, плетіння, аєрографія). Проєкт формує екологічні цінності у громадян України, популяризує усвідомлене споживання одягу, апсайкл одяг. Задля цього заплановано створення власних медіа, зйомки освітнього та інформаційного контенту, організація заходу-відкриття майстерні з майстер-класами та переробкою одягу гостей та зірок, а також онлайн-шоу показ колекції виробів.
17.
ID: 3PLUS1-01553
Project name: Культурна спадщина Львівщини. Перезавантаження.
Rating: 431
General budget: 1999996.30
The requested amount from the UCF: 1790096.30
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації
Cities of implementation: м. Львів, Львівська область, м. Броди, Львівська область, м. Комарно, Львівська область, м. Сколе, Львівська область, м. Дрогобич, Львівська область, м. Добромиль, Львівська область, смт. Щирець, Львівська область, смт. Поморяни, Львівська область, смт. Підкамінь, Львівська область, сс. Звенигород, Свірж, Старе Село, Годовиця, Білий Камінь, Матків, Ісаї, Тартаків Львівська область,
Project description: Проєкт «Культурна спадщина Львівщини. Перезавантаження» передбачає створення комплексних програм ревіталізації відібраних знакових об’єктів культурної спадщини Львівської області, що увійдуть до національної програми «Велике Будівництво». Програми ревалоризації, що будуть створені на основі вивчення та глибинного аналізу культурних потреб регіону, дозволять включити ці об’єкти у культурне та економічне життя локальних громад, громади Львівської області та України в цілому, а також створить умови в перспективі для забезпечення їхньої конкурентоспроможності як туристичних об’єктів на регіональному, українському та міжнародному рівнях.
18.
ID: 3PLUS1-07616
Project name: Шануймося
Rating: 429
General budget: 403190
The requested amount from the UCF: 403190
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Всеукраїнське Громадське Об'єднання "Рушійна сила""
Cities of implementation: м. Київ, Київська область,
Project description: За рахунок співпраці культури, науки та освіти сприяти поглибленню знань учнівської молоді (та дорослих) про видатні події історії України. Створити цикл із 10 навчальних відеоматеріалів з історії України, хронометражем до 7 хв. Залучити для створення відео 10 відомих українців, в тому числі ветеранів АТО/ООС, та дітей із соціально вразливих груп населення. Розмістити ці матеріали на спеціально створеному веб-сайті, доповнити текстовою версією у форматі лонгріду і таким чином оформити весь контент у повноцінний дистанційний урок з історії. Сприяти поширенню впровадження даних уроків у освітній процес навчальних закладів м. Києва та Київської області із подальшим розвитком проекту до всеукраїнського масштабу.
19.
ID: 3PLUS1-00989
Project name: Програма короткострокових резиденцій “Заземлення”
Rating: 427
General budget: 2046984.00
The requested amount from the UCF: 1998534.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІЗОЛЯЦІЯ. ПЛАТФОРМА КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ"
Cities of implementation: Соледарська ОТГ (Донецька область),
Project description: Серія короткострокових резиденцій “Заземлення” для митців і дослідників, які працюють з темою Антропоцену. Мета проєкту - запровадження якісно нового підходу до співпраці між органами місцевої влади, екологічними організаціями і закладами культури на прикладі Соледарської ОТГ, забезпечення культурного розвитку місцевої громади і створення спільного простору взаємодії запрошених дієвців з локальними спільнотами і між собою задля привернення уваги засобами мистецтва до найбільш актуальних проблем, пов’язаних з довкіллям та екологічними проблемами, пошуку можливих шляхів їх вирішення. Структура резиденції передбачає серію тижневих візитів митців і дослідників, які відбуватимуться щомісяця від грудня 2020 до серпня 2021 року. Учасники резиденції будуть відібрані за допомогою опен-колу.
20.
ID: 3PLUS1-26196
Project name: Знищені шедеври української дерев'яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю
Rating: 426
General budget: 1325740
The requested amount from the UCF: 1325740
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: ФОП Савчук Олександр Олегович
Cities of implementation: Харків,
Project description: Видання книги Стефана Таранушенка "Знищені шедеври української дерев'яної сакральної архітектури" великим форматом (218*240мм) з доповненою реальністю (точні кольорові 3d-моделі церков, з якими можна буде взаємодіяти: обертати, збільшувати, наближатися, розглядати з усіх боків, змінювати освітлення пори дня). Додатковою частиною проєкту стане проведення 4 онлайн-дискусій із провідними фахіівцями за тематикою проєкту.
21.
ID: 3PLUS1-03102
Project name: «Зірки на Землі»: інклюзивний кіно-мистецький воркшоп для дітей із особливими освітніми потребами та створення документального фільму
Rating: 424
General budget: 1990515
The requested amount from the UCF: 1990515
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДОБРАНІЧФІЛЬМ»
Cities of implementation: м. Львів, Україна, м. Львів, Україна,
Project description: «Зірки на Землі» - кроссекторальний соціально-культурний проєкт, що включає в себе розробку та проведення інклюзивного кіно-мистецького воркшопу для дітей із особливими освітніми потребами та нормотипових дітей, а також створення документального фільму в рамках проведення воркшопу з метою підвищення рівня соціальної адаптації та культурної інклюзії дітей з особливими освітніми потребами (ООП) на базі навчально-реабілітаційного центру «Джерело». У результаті здійснення проєкту діти віднайдуть нові для себе мистецькі інструменти взаємодії та самореалізації. Крім того розроблені кіно-мистецькі практики зможуть бути залучені в практичну роботу багатьох соціальних установ та реабілітаційних центрів країни.
22.
ID: 3PLUS1-06833
Project name: «МИ В ЕФІРІ плюс»
Rating: 423
General budget: 1988554.00
The requested amount from the UCF: 1988554.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо "Веселка ТВ"
Cities of implementation: м. Київ, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, м. Ужгород, Закарпатська область, м. Умань, Черкаська область, м. Ірпінь, Київська область, м. Полтава, м. Вінниця, м. Житомир,
Project description: «МИ В ЕФІРІ плюс» – унікальний проект, який органічно поєднає сферу культури із соціальною та освітньою сферами. Завдяки спільній співпраці партнерських організацій і використанню партисипативних методів роботи 70 дітей-переселенців, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт і напівсиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей віком від 6 до 17 років із різних куточків України стануть телеведучими 7 нових випусків циклу дитячих пізнавальних культурно-мистецьких телепрограм із перекладом на жестову мову, що поширюватимуться засобами медійного простору. Проект одночасно спрямований на посилення інтеграції культури в щоденні громадські практики, розвиток інклюзії (включення виключених груп), розширення розуміння ролі культури в житті суспільства та розвиток міжгалузевої співпраці.
23.
ID: 3PLUS1-21497
Project name: Етноосвіта: інноваційна програма для курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Rating: 419
General budget: 1294129.61
The requested amount from the UCF: 1294129.61
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Комунальний заклад «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради
Cities of implementation: м. Рівне, с. Волошки Рівненського району, Рівненська область,
Project description: Проєкт «Етноосвіта» - це створення та апробація програми підвищення кваліфікації вчителів позашкільної освіти та керівників гуртків у напрямку дослідження, збереження та популяризації дітьми та молоддю культурної спадщини Рівненщини на основі пластової методики роботи. Результатом стане навчання за програмою 60 слухачів курсів підвищення кваліфікації з категорії “керівники гуртків” та практичне застосування ними здобутого досвіду з супроводом менторів у формі таборування з мотивованою молоддю віком 14-18 років у групах на базі Рівненського обласного молодіжного пластового вишкільного центру, проведення підсумкової аналітичної зустрічі та видання альманаху проєкту і методичних рекомендацій. Програма «Етноосвіта» після апробації в рамках проєкту передбачена для подальшого використання в освітньому процесі для підвищення кваліфікації педагогів позашкільної освіти, керівників гуртків.
24.
ID: 3PLUS1-05062
Project name: «DovgeCastrumArt»-новий туристичний культурний бренд Закарпаття
Rating: 416
General budget: 1980121
The requested amount from the UCF: 1980121
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Простір молоді"
Cities of implementation: с. Довге, Іршавський район, Закарпатська область,
Project description: Мета проекту - створення унікального, цілісного, конкурентно-спроможного культурного туристичного продукту-бренду «DovgeCastrumArt», шляхом промоції пам’ятки архітектури національного значення палацу-фортеці графів Телекі та традиційних народних ремесел. Основний продукт проєкту -фестиваль середньовічної культури "DovgeCastrumFest"; Побічні продукти: -інтерактивна світлова інсталяція; -культурно-мистецький простір-«Містечко майстрів»; -контент для наповнення інтернет-ресурсу Креативного хабу-"DovgeCastrumArt"-11 відеоробіт (зокрема-віртуальна екскурсія та 8 промо-відео роботи майстрів); -етнографічня експозиції «Побут та народні ремесла жителів Боржавської долини»" та експозиції-«Історія палацу в полотнах»; -збережено 10 багатовічних лип-памяток природи місцевого значення; -1 велика кованої робота-скульптури, яка розкриватиме основну ідею проєкту; -40 робіт автентичного народного мистецтва; -20 творів художнього мистецтва.
25.
ID: 3PLUS1-01336
Project name: Імерсивна мобільна платформа "Museums3d"
Rating: 416
General budget: 1956675.6
The requested amount from the UCF: 1956675.6
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "СКАЙРОН"
Cities of implementation: Львів,
Project description: ме
26.
ID: 3PLUS1-02568
Project name: Опера Порфирія Бажанського. Від рукопису до аудіосеріалу
Rating: 416
General budget: 1822480.00
The requested amount from the UCF: 1822480.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЛЕҐІУМ МУЗІКУМ"
Cities of implementation: Львів,
Project description: Віднайдені в архівах рукописи опер-мелодрам Порфирія Бажанського “Довбуш” і “Біла циганка” будуть вперше представлені світу в інноваційній формі аудіосеріалу. В сучасних умовах цифрової реальності і швидких темпів традиційний та високий жанр опери може стати частиною щоденного життя. Аудіосеріал розкриє весь потенціал опери як синкретичного мистецтва виключно аудіальними засобами - замість традиційних декорацій, використання динамічних звукових картин. Унікальна спадщина культури, що була забута впродовж століття - творчість українського композитора-просвітника Бажанського буде вперше представлена у проекті без кордонів завдяки новаторській колаборації фахівців з медіа, IT та музичного світу. Світові прем’єри його творів та промоція віднайдених партитур повернуть митця в національну культуру після столітнього забуття.
27.
ID: 3PLUS1-00892
Project name: Франкомандри +
Rating: 416
General budget: 1999904.80
The requested amount from the UCF: 1999904.80
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка"
Cities of implementation: Львів, Івано-Франківськ, Мшанець (Тернопільська обл.), Нагуєвичі (Львівська обл.), Криворівня (Івано-Франківська обл.), Самбір, Краків (Польща), Відень (Австрія), Ловран (Хорватія), Будапешт (Угорщина),
Project description: “Франкомандри +” - це унікальний міжсекторальний проект, покликаний поєднати у своїй ідеї творчих партнерів, які через інтерактивні технології презентуватимуть історичний період життя Івана Франка у сучасних мандрівних маршрутах. Ми діємо на засадах партисипації та відкриті до співпраці із туристичним, гастрономічним та локальним бізнесом. Наша ідея полягає у створенні публічного культурно-туристичного продукту, який доступний у декількох форматах: аудіо, відео та друкованих продукціях. Використовуючи їх Ви маєте можливість спланувати самостійну мандрівку маловідомими місцями, а також скористатись послугами наших туристичних партнерів, які допоможуть Вам поринути у минулу епоху та заново відкрити для себе здавалось добре відомі місця та локації. У нашому проекті ми не розповідаємо про Івана Яковича Франка, у цьому проекті він виступає провідником, себто туристичним гідом, який розповідає власну історію, змінюючи Ваш погляд на минуле.
28.
ID: 3PLUS1-26186
Project name: "Людині – медицина і музика" - мистецький медико-соціальний проект для допомоги хворим на рак та діабет в час пандемії COVID-19
Rating: 415
General budget: 1202495.28
The requested amount from the UCF: 1202495.28
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського
Cities of implementation: Україна,
Project description: Мета проєкту – покращення якості життя хворих на рак та діабет завдяки синергії музики та медицини із використанням інтерактивних підходів. В умовах соціальної самоізоляції вказаних пацієнтів, що посилюється під час пандемії COVID-19, поєднання спеціальної серії онлайн-концертів класичної, джазової музики та медичних компонентів дозволить спілкуватися хворим між собою, музикантами і лікарями. Цей проект допоможе привернути увагу громадськості до ролі мистецтва як інструменту вдосконалення багатьох медичних та соціальних питань, стимулюючи дискусії щодо вивчення можливості поєднання медичних методів лікування з музичним мистецтвом.
29.
ID: 3PLUS1-02737
Project name: Жінки і цифри
Rating: 414
General budget: 1590560.00
The requested amount from the UCF: 1590560.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Харківська громадська неприбуткова організація «Сучасна жінка»
Cities of implementation: Східна Україна,
Project description: Проект «Жінки і цифри» спрямований на створення міні-серіалу та тематичного перформансу, які відображають реалії роботи бухгалтерок, фінансисток та аудиторок і базуються на особистих історіях. Результати проєкту: (1) міні-серіал, який допоможе подолати стереотипи про жінок у сфері управління фінансами і надихнути професіоналок на реалізацію творчого потенціалу, (2) перформанс про жінок у сфері управління фінансами, (3) сайт проєкту, на якому розміщено міні-серіал, відео перформансу, розроблені інформаційні матеріали. Для цього будуть проведені бізнес- та мистецькі воркшопи, які допоможуть жінкам почуватись більш впевнено, управляти командами і реалізувати свій творчий потенціал. Заплановані заходи спрямовані на підвищення престижу професій у сфері управління фінансами.
30.
ID: 3PLUS1-02626
Project name: Обережно крихке: розробка та запуск театральної школи
Rating: 414
General budget: 1284108.84
The requested amount from the UCF: 1284108.84
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки
Cities of implementation: Львів,
Project description: “Обережно крихке! Розробка і запуск театральної школи” - це проєкт, яким театр Лесі Українки робить ще один крок для укріплення та збільшення спільноти шляхом поширення спільних цінностей через мистецькі практики. Разом з нашими партнерами з Освітнього центру з прав людини у Львові та Арт Центру Фабрика Повидла ми хочемо розробити програму школи театрального мистецтва, котра дасть можливість мешканцям міста через інструментарій театру набувати софт-скілів таких як емпатія чи прийняття іншостей; відновлювати власне відчуття впевненості та безпеки; а також формувати відчуття довіри до людей та прийняття одне одного в пост-карантинний час.
31.
ID: 3PLUS1-26299
Project name: Міста Погориння
Rating: 414
General budget: 957724
The requested amount from the UCF: 957724
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Клуб історичної реконструкції "Оствиця"
Cities of implementation: м. Рівне, смт Гоща, Гощанський р-н, Рівненська обл., с. Хотин, Рівненський р-н, Рівненська обл., с. Білів, Рівненський р-н, Рівненська обл., с. Кунин, Здолбунівського р-ну, Рівненської обл., с. Варковичі, Дубенського р-ну, Рівненської обл.,
Project description: Проєкт передбачає створення унікального туристичного продукту на основі ефективного використання культурної спадщини Рівненщини, а саме древніх поселень доби Русі – городищ. Буде прокладено та промарковано близько 200 км туристичних маршрутів, описано не менше 50 цікавих місць, які варто відвідати. Основну увагу буде акцентовано на давні городища, як місця які мають пізнавальну, історичну, культурну та туристичну цінність.
32.
ID: 3PLUS1-00539
Project name: Культурно-екологічна ініціатива "Місто шумить інакше"
Rating: 413
General budget: 918321.77
The requested amount from the UCF: 918321.77
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Агенція сталого розвитку міста"
Cities of implementation: Рівне,
Project description: Проект спрямований на поєднання екологічної та культурної складової в рамках просвітницької кампанії щодо популяризації бережного ставлення до зелених насаджень серед жителів міста Рівне. Окрім виховної частини проект передбачає створення офіційної документації та оцифрування найстаріших дерев в місті для уможливлення їхнього збереження на державному рівні.
33.
ID: 3PLUS2-01541
Project name: Розробка методології та пілотна імплементація маркування історичних атракцій в малих містах України. Ядро Острога – культурна інтервенція в минуле задля подорожі в майбутнє
Rating: 413
General budget: 2032000.00
The requested amount from the UCF: 1625000.00
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України»
Cities of implementation: Острог, Острог, місто 1 обране під час конкурсу, місто 2 обране під час конкурсу, місто 3 обране під час конкурсу, місто 4 обране під час конкурсу, місто 5 обране під час конкурсу,
Project description: Метою проекту розробка методології та пілотна імплементація маркування історичних атракцій в туристичний маршрут. Ціль 1.Розробка іміджевого туристичного магніту -інтерактивного туристичного маршруту з маркованого малими пластичними формами з нанесеними QR кодами Острог. Результат : зібрано базу знань історико- культурні цінності;сформовано 25 локацій на яких розміщено малі пластичні форми( скульптури) вздовж туристичного маршрутуз занесенням на карту та інтерактивну платформу. Ціль 2 . Формування методології розробки іміджевого туристичного продукту-туристичного магніту у вигляді інтерактивного туристичного маршруту маркованого малими пластичними формами з нанесеними QR кодами для міста Острог. Результат : Узагальнено отриманий досвід та знання та сформовано методологію . Ціль 3. Поширення та мультипікація досвіду на 5 малих міст України. Результат: Методологію імплементовано в 5 міст, визначено їх конкурентні переваги та створено проект туристичного маршруту. Проведено квест
34.
ID: 3PLUS1-05109
Project name: Історико-культурний екомаршрут "Волинський спадок"
Rating: 412
General budget: 861085
The requested amount from the UCF: 861085
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОЛИНСЬКА ФУНДАЦІЯ"
Cities of implementation: cел. Олика, Волинська область, сел. Цумань, Волинська область, сел. Клевань, Рівненська область, с. Деражне, Рівненська область,
Project description: Історико-культурний екомаршрут “Волинський спадок” — це туристичний маршрут, прокладений за міжнародними стандартами ознакування, який пролягатиме територіями чотирьох суміжних громад Волинської та Рівненської областей. До маршруту входитимуть різноманітні пам’ятки історії, культури та архітектури, а також об’єкти природо-заповідного фонду на території цих громад. Мета проєкту — сформувати та прокласти унікальний туристичний маршрут, що поєднає у собі культурні та природозахисні елементи. У результаті, отримаємо туристичний маршрут протяжністю 150 км, який підвищить туристичну привабливість регіону, розширить розуміння ролі збереження історико-культурної спадщини та довкілля в житті суспільства та сприятиме єднанню та інтеграції різних спільнот навколо історії, культурного надбання, об’єктів тяжіння.
35.
ID: 3PLUS1-02401
Project name: КіноТабор
Rating: 411
General budget: 3811315.16
The requested amount from the UCF: 1980157.16
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВ "ФАН ФІЛМЗ"
Cities of implementation: Київ, Одеса, Вся Україна (Май-Сентябрь 2020),
Project description: Проєкт “КіноТабор" об'єднує компанію з виробництва надувних кінотеатрів "Гігантоманія", компанію по прокату аудіо-відео обладнання “Август” і українську кінокомпанію "Фан Філмз" для створення постійно діючої мережі пересувних кінотеатрів для сільської місцевості з легальним українським контентом. Партнери надають свої послуги та обладнання, а кінокомпанія створює малобюджетний альманах кіноісторій для демонстрації на екранах мережі в літній сезон 2021 року. Альманах під назвою "За Вікном: Українські історії" базується на інноваційному форматі онлайн-проекту "За Вікном: Карантин-серіал", який був знятий в умовах карантину дроном через вікно навесні 2020 року, залучив більше 60-ти кінематографістів і акторів з усієї країни і привернув широкий інтерес преси.
36.
ID: 3PLUS1-26494
Project name: Тематична шкільна програма «Урок пам'яті Чорнобиля »для 1-11 класів
Rating: 411
General budget: 824836.00
The requested amount from the UCF: 824836.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець ТАРАНЮК-РУСАНІВСЬКИЙ КИРИЛО ГЕННАДІЙОВИЧ
Cities of implementation: Київ, вся Україна,
Project description: «Тематична шкільна програма «Урок пам'яті Чорнобиля» для 1-11 класів» - культурно-освітній проект з розробки та створення серії відеоуроків за підтримки Міністерства освіти і науки України та Всеукраїнської школи онлайн, з метою надання педагогам України достовірної інформації та якісних матеріалів для роботи з дітьми.
37.
ID: 3PLUS1-26518
Project name: Туристична Україна в просторі й часі
Rating: 411
General budget: 1604783.00
The requested amount from the UCF: 1604783.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа – підприємець Голубенко Поліна Аркадіївна
Cities of implementation: Кіїв, Одеса, Львів, Ужгород, Чернівці, Дніпро, Харків, Суми, Чернігів, Запоріжжя,
Project description: Наша мета – відзняти видовий фільм про Україну, її життя протягом чотирьох сезонів, — зими, весни, літа й осені. Показати її річний цикл як самостійного організму, а так само більш короткі, — сезонні та добові цикли, — від пробудження навесні, через буяння літа, естетику осені й до завмирання взимку. Показати через знакові туристичні об'єкти України її метаморфози протягом дня і від сезону до сезону. Фільм об'єднаний ідеєю краси та гармонії в ландшафті, — природному, міському і водному. Результати – поширення туристичної й іншої інформації про Україну у світі; зробити її привабливим місцем для міжнародного туризму і для міжнародної співпраці у сфері кіно.
38.
ID: 3PLUS1-06112
Project name: Перший в Україні мистецький аудіофільм "Біблія - Книга Життя"
Rating: 410
General budget: 1998030
The requested amount from the UCF: 1998030
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГАЛИЦЬКЕ МУЗИЧНЕ ТОВАРИСТВО"
Cities of implementation: Львів, Київ,
Project description: Промоція українського аудіального мистецтва через створення першого в Україні аудіофільму “Біблія - Книга Життя” з технологією 3D Sound Design. Популяризація української мови через використання в аудіофільмі сучасного літературного перекладу Біблії, що вийшов у 2020 року. Збереження українського звукового ландшафту, його відтворення в аудіофільмі через здійснені звукозаписи з різних куточків України. Створено унікальний культурний продукт - аудфлфільм “Біблія - Книга Життя”, який буде представлено у мобільному додатку. Завдяки цьому, ми охоплюємо широку цільову аудиторію, як в Україні, так і за кордоном. Ми поєднуємо в проекті мистецький та освітній сектори, до створення аудіофільму залучено митців, акторів, науковців, ветеранів АТО, людей різних конфесій, та релігій для формування в Україні спільних цінностей громадянського суспільства.
39.
ID: 3PLUS1-00850
Project name: Промоція історико-культурної та природної спадщини Ужанської долини через формування нових портнерств і створення спільних продуктів.
Rating: 409
General budget: 1486265.88
The requested amount from the UCF: 1486265.88
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Щасливі діти»
Cities of implementation: Місто Ужгород, Закарпатська область., Великоберезнянський район, Закарпатська область, Перечинський район, Закарпатської області, Ужгородський район, Закарпатська область,
Project description: Мета проєкту - сприяти промоції та покращенню туристичної привабливості Ужанської долини, інтеграції культури в щоденні громадські та бізнесові практики шляхом об’єднання зусиль представників різних галузей і створення краєзнавчих культурно пізнавальних продуктів. Під час реалізації буде створено: відео-візитівку Ужанської долини; 10 унікальних маршрутів (авто, вело, пішохідних) для самостійних подорожей, художньо відтворених у сувенірному наборі листівок «Пізнай Ужанську долину»; 10 двомовних (українською і англійською) аудіогідів, доступних на платформі міжнародного мобільного додатку izi.travel (згенеровані QR-коди – посилання на аудіогіди будуть відтворені і у листівках), 10 фотоальбомів об’єктів історико-культурної та природної спадщини. Посилить промоцію регіону потужна інформаційна кампанія. Над проєктом працюватимуть: екскурсоводи, історики, художники, дизайнери, відеографи, режисери, фотографи, лісівники та журналісти. Проєкт стимулюватиме розвиток депресивних районів Закарпаття, сприятиме збільшенню туристичних атракцій та промоції Ужанської долини, популяризації історико-культурної та природної спадщини регіону.
40.
ID: 3PLUS1-00123
Project name: Культура онлайн/офлайн, цифрові мости
Rating: 409
General budget: 1379950.00
The requested amount from the UCF: 1379950.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія"
Cities of implementation: Хмельницька область,
Project description: В рамках проєкту ми плануємо мобільну мистецьку експедицію по віддаленним ОТГ Хмельницької області під час якої об'єднаємо досвідчених активістів, місцеву владу та бізнес для пошуку нових механізмів взаємодії. Ми створимо партнерства для обміну досвідом та промоції культури в ОТГ, враховуючи нові умови, які виникли внаслідок пандемії, навчимо локальних операторів практичному застосуванню нових інноваційних форм та форматів культурного вираження за допомогою цифрових інструментів та сучасних технологій. Результатами проєкту стануть промоція культури та туризму і віддалених регіонах, створення нових партнерств, опанування нових цифрових технологій місцевими активістами, які вони зможуть застосувати для подолання дистанції та обмежень, спричинених COVID-19.
41.
ID: 3PLUS1-03248
Project name: Стежками предків: Сяноцький повіт
Rating: 409
General budget: 853290.00
The requested amount from the UCF: 853290.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Молодіжна громадська організація «Вирій»
Cities of implementation: Сяноцький повіт, Республіка Польща, Перемишль, Республіка Польща, Львів, Київ,
Project description: Проєкт передбачає популяризацію української культурної спадщини, що після масових виселень українців у 40-50-х рр. XX cт. залишилась на теренах Польщі. В рамках проєкту передбачено виконання «польових» досліджень, виявлення, аналіз, фото- та відеофіксацію, створення віртуального 3D туру, опис об’єктів культурної спадщини українців історичної землі Сяніччини — межових земель української Східної Лемківщини і Надсяння. У підсумку досліджень передбачається створення та презентація для громадськості України та Польщі (Львів, Київ, Перемишль, Сянок) україномовного друкованого та цифрового путівника українськими місцями Сяніччини, доступного для масового користування, а також розробка та проведення першої грунтовної екскурсії Сяніччиною для представників малого бізнесу з України у сфері туризму, гідів-екскурсоводів.Проєкт передбачає популяризацію української культурної спадщини, що після масових виселень українців у 40-50-х рр. XX cт. залишилась на теренах Польщі. В рамках проєкту передбачено виконання «польових» досліджень, виявлення, аналіз, фото- та відеофіксацію, створення віртуального 3D туру, опис об’єктів культурної спадщини українців історичної землі Сяніччини — межових земель української Східної Лемківщини і Надсяння. У підсумку досліджень передбачається створення та презентація для громадськості України та Польщі (Львів, Київ, Перемишль, Сянок) україномовного друкованого та цифрового путівника українськими місцями Сяніччини, доступного для масового користування, а також розробка та проведення першої грунтовної екскурсії Сяніччиною для представників малого бізнесу з України у сфері туризму, гідів-екскурсоводів.
42.
ID: 3PLUS1-26508
Project name: «Наші. Інженерна історія України»
Rating: 409
General budget: 1540731.00
The requested amount from the UCF: 1540731.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Громадська організація «Про.Про.Лаб»
Cities of implementation: Україна,
Project description: Мета проєкту − пробудити у школярів по всій Україні інтерес до творчості та інновацій через історії про українських інноваторів та винахідників. Проєкт передбачає проведення Всеукраїнського конкурсу, в рамках якого школярі збиратимуть біографії та історії про дослідників свого регіону. Матеріали конкурсу ляжуть в основу кольорового видання та онлайн-платформи про українців, чиї винаходи змінили світ. Аби підсилити проєкт освітньою та інклюзивною складовою, історії буде доповнено тематичними інженерними завданнями, більшість з яких будуть адаптовані для дітей з особливими освітніми потребами. Видання буде розіслано у 1000 бібліотек та презентовано у п’яти містах України та за кордоном.
43.
ID: 3PLUS1-02847
Project name: Кроссекторальний соціальний проект "На рівних"
Rating: 409
General budget: 1336042.00
The requested amount from the UCF: 1336042.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Єфіменко Злата Романівна
Cities of implementation: Київ,
Project description: Кроссекторальний соціальний проект «На рівних» має за мету створення серії соціальних відеороликів - 6 коротких вірусних СМ роликів до 1 хвилини, що висвітлюють 6 груп людей з інвалідністю та одне загальне відео з висвітленням проблеми працевлаштування, що будуть транслюватися на відеоплатформах, у соціальних мережах, телебаченні та у виокремлених спеціальних місцях) , а також онлайн-платформи (з базою потенційних компаній-роботодавців, які готові надати робочі місця людям з інвалідністю). Цей проект має сприяти розвитку партнерства між некомерційними організаціями, кінопродукції та людьми, що належать до вразливої групи.
44.
ID: 3PLUS1-07108
Project name: "Поміж нас"
Rating: 408
General budget: 1011408.5
The requested amount from the UCF: 1011408.5
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Пінаєва Ольга Анатоліївна
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: «Поміж нас» - це інклюзивний мистецький проект, що полягає у створенні збірки з 7 відеоновел на вірші українських поетів 19-20 століття. Їх виконають нечуючі актори жестовою мовою у оформленні театру анімації. Проект спрямований на об’єднання митців різних сфер у умовах пандемії та створення відео контенту нового формату для культурного дозвілля. Що транслюватиме ідеї людяності поезій «поміж нас», таких важливих сьогодні і завжди. Реалізовувати проект буде команда «ТАМ» (Театр анімаційного мистецтва) у партнерстві з ГО «Відчуй». Відеозбірка буде викладена у інтернет та залишиться вільному доступі.
45.
ID: 3PLUS1-26355
Project name: Русалка XXI
Rating: 406
General budget: 1140606.8
The requested amount from the UCF: 1140606.8
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТР "СОЦІАЛЬНІ ІНДИКАТОРИ" (ЦЕНТР СОЦІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ І РОЗРОБОК ДЛЯ СПРИЯННЯ ВІДКРИТОСТІ, ДЕМОКРАТИЧНОСТІ І ГУМАННОСТІ СУСПІЛЬСТВА)
Cities of implementation: Київ,
Project description: Перформанс-апокаліпсис за мотивами однойменного твору. Дія відбуватиметься на станції сортування сміття “Київміськвторресурси” в справжніх декораціях з відходів нашої життєдіяльності. І хоч це рефлексія на відомий твір, сьогодні образ та світ трансформувалися. Після техногенної катастрофи світ, як один індустріальний завод, де більше нічого не росте, людина є втіленням культури споживання, а Русалка – образом понівеченої природи. Для підкреслення необхідності такого перформансу буде проведено кількісне онлайн-дослідження. Головна мета - переосмислення ставлення людини до природи, як до нескінченного джерела, що слугує для задоволення потреб. А також привернення уваги до самої станції, яка веде бої з забудовником за свою територію. Результати - створення запиту про заборону поліетиленових пакетів, відкриття пунктів сортування. Звернення до великих мереж магазинів із запитом «Про відкриття пунктів прийому продукції, яку вони випускають». Сприяння зменшенню використання поліетилену.
46.
ID: 3PLUS1-01134
Project name: «Art-громада»
Rating: 406
General budget: 1685237.0
The requested amount from the UCF: 1685237.0
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Приватне підприємство “Телерадіокомпанія Сфера-ТВ”
Cities of implementation: Рівненська область,
Project description: Мета проєкту – продемонструвати широкій аудиторії культурні надбання та туристичні принади територіальних громад Рівненщини, підвищити їх інституційну спроможність у сфері культури шляхом спільного навчання працівників органів місцевого самоврядування та менеджерів культури особливостям функціонування та розвитку новоутворених громад. Результати проєкту – цикл художніх телепередач з аналітичною складовою «Art-громада» про розвиток культури та мистецтва у територіальних громадах Рівненщини; серія фахових майстерень для представників органів місцевого самоврядування та культурних інституцій територіальних громад, що включають аналіз стану галузі культури у громаді, реорганізацію закладів культури у ноовоутворених громадах, які утворилися навколо малих міст та селищ, пошук шляхів розвитку сфери, висвітлення нових повноважень і можливостей, що виникли в процесі децентралізації, розробку експертних рекомендацій та кейсів, обмін досвідом.
47.
ID: 3PLUS1-26363
Project name: Загальнодоступний багатожанровий театр
Rating: 405
General budget: 3439866.00
The requested amount from the UCF: 1999866.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
Cities of implementation: Харків,
Project description: У Харкові існує унікальний творчий колектив Театр-студія Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Серед його учасників 3 народних, 7 заслужених артистів України. На жаль, колектив може припинити свою діяльність через карантинні обмеження. Театр фінансувався університетом для реалізації власних творчих потреб. Статус навчального закладу не дозволяє займатися показом вистав для широкої аудиторії. Цей проект передбачає створення умов для роботи багатожанрового Театру у приміщенні Палацу студентів. Зал на 1200 місць навіть при карантинних обмеженнях забезпечить 600 глядацьких місць. Допомога УКФ надасть можливість Театру на початку самостійної діяльності поєднати інтереси університету і бізнесу, закласти основи регулярних показів репертуарних вистав, задовольнити соціально-культурний попит громадян.
48.
ID: 3PLUS1-00523
Project name: Небесний координатор
Rating: 404
General budget: 1900690
The requested amount from the UCF: 1870690
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТЕП ПРОДАКШН"
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Небесний координатор» це проєкт, присвячений Володимиру Кочеткову-Сукач (позивний ЧУБАКА), засновнику «Аерозвідки», який загинув 15 березня 2015 року. Режисер - ветеран «Аерозвідки» Євген Ярило (Трегубов), який воював разом з героєм нашого фільму, зараз актор ветеранського театру Project«W» Veterans, Volunteers and William. Результатом проєкту стане документальний фільм-пам'ять про видатного українця, який будут власноруч створювати ветерани-побратими "Чубаки" за допомогою професійної команди
49.
ID: 3PLUS1-00825
Project name: Cittart
Rating: 403
General budget: 1608040.00
The requested amount from the UCF: 1608040.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Момот Дарина Тарасівна
Cities of implementation: Україна,
Project description: Cittart - це інноваційний маркетплейс, розроблений як мобільний додаток. У Cittart будь-який митець зможе легко розмістити свій арт-об'єкт для продажу і популяризувати, а покупець зможе просто оформити замовлення. Поєднання технологій інтернет магазину і динамічного оновлення стрічки в онлайн режимі дозволяє розкрити бекграунд (історію) арт-об'єкту, створити глибокий емоційний контент, залучаючи значно вищий відсоток користувачів, підвищити рівень довіри до ціноутворення. Cittart – це перший додаток, що розкриває бекграунд арт-об’єкту. Користувачі напряму взаємодіятимуть з авторами, слідкуватимуть за їх творчістю, купуватимуть та перепродаватимуть арт-об’єкти за найвигіднішими умовами доступними на світовому арт-ринку.
50.
ID: 3PLUS1-05982
Project name: МІТЄЦ. РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПРОСТІР
Rating: 402
General budget: 1999839.00
The requested amount from the UCF: 1999839.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Мистецька ініціатива тимчасового єднання цінностей"
Cities of implementation: Київ, Львів, Село Недільна, Львівської області,
Project description: Зважаючи на воєнні дії на сході України, їхній вплив на суспільство, проєкт піднімає актуальне питання реабілітації ветеранів АТО та колишніх в’язнів. У часи глобальних викликів мистецтво не може не реагувати на кризу, породжену російською агресією, але може стати каналом виходу із кризи, подолання труднощів соціалізації травмованих людей. Проєкт відбуватиметься у форматі реабілітаційної мистецько-психотерапевтичної (міжгалузевої) програми для учасників проєкту, націлений на інтеграцію мистецьких практик в поле психоаналітичного дискурсу. Протягом мистецько-психотерапевтичної програми, яка втілюватиметься як міжгалузеве практичне дослідження, провідні митці та визнані українські психоаналітики працюватимуть з ветеранами АТО та колишніми в’язнями для вивчення терапевтичного впливу художніх практик на дану вразливу групу населення.
51.
ID: 3PLUS3-01905
Project name: «Відроджуємо Молитовник Гертруди XI ст. і Молитовник князя Володимира XIVст. в рамках започаткованої видавництвом 2009 року програми “Повертаємо в Україну культурну спадщину”».
Rating: 402
General budget: 1834124.37
The requested amount from the UCF: 1281814.57
Competition type: International
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Видавництво "Горобець"
Cities of implementation: Київ, Нью-Йорк (США), Чівідалє (Італія),
Project description: Видавництво «Горобець» в рамках програми зі збереження культурної спадщини віднаходить, досліджує та розповсюджує давньоруські рукописи, що є важливими елементами для сучасного розуміння спільної європейської, американської та української історії і культури. У рамках проєкту йдеться про відтворення і наукове дослідження з використанням інноваційних методик двох рукописів походженням з України: Молитовник Гертруди XI ст., оригінал якого знаходиться в музеї італійського міста Чівідалє, та Молитовник-служебник XIV ст. (молитовник князя Володимира, який Русь хрестив, 999 року), оригінал якого зберігається в Нью-Йоркській публічній бібліотеці. В результаті проєкту древні рукописи буде повернено світовій громадськості та науковій спільноті через створення та розповсюдження факсимільних копій із науковим коментарем
52.
ID: 3PLUS1-26284
Project name: Слухати серцем
Rating: 402
General budget: 499380.00
The requested amount from the UCF: 499380.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Гончарова-Горянська Мар'яна В'ячеславівна
Cities of implementation: Харків,
Project description: Проект «Слухати серцем» передбачає створення 11 аудіокнижок, що сприятимуть соціалізації дитини, за творами сучасних українських письменників. Всі твори будуть звучати сучасною українською літературною мовою. Паперові версії цих книжок вийдуть друком у видавництві «Ранок», партнерові проекту, який в рамках співпраці дозволяє використовувати літературні твори для озвучування. Зазначені книжки призначатимуться дітям дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку. До озвучування аудіокнижок будуть залучені кваліфіковані фахівці: відомі актори, радіоведучі та телеведучі, музиканти. Аудіокнижки буде розміщено у вільному доступі: на сайті видавництва «Ранок» та в онлайн бібліотеці для людей із вадами зору «Лихтар». Для вихованців 12 шкіл-інтернатів для сліпих та слабозорих дітей з різних міст України будуть сформовані аудіобібліотеки «Голоса книжок», що міститимуть створені в рамках проекту аудіокнижки. Аудіобібліотеки, записані на електронні носії (CDrom), разом із зчитувальними пристроями, придбаними за кошти бюджету проекту, будуть відправлені за адресами шкіл-інтернатів, задіяних в проекті. Крім того кожна дитина, яка виховується в зазначених закладах, отримає власний диск з аудіокнижками, відповідно до своєї вікової групи разом з вітальними листівками від проекту. Загалом подарунки отримають 2000 дітей.
53.
ID: 3PLUS1-06429
Project name: Освітній профіль стратегії культури Львова.
Rating: 401
General budget: 1220966
The requested amount from the UCF: 1220966
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Українська асоціація культурологів - Львів"
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проєкт має на меті розробити та зреалізувати соціальний експеримент та провести соціологічне дослідження, які дозволять напрацювати індикатори та виміряти співвідношення компетенцій випускників спеціальності культурологія у львівських ВУЗах із актуальними потребами культурного ринку міста. Проєкт включатиме аналіз освітніх навчальних програм культурологічного спрямування (4 освітніх програми) та наявних документів місцевого самоврядування, що регулюють політики в галузі культури. Участь у проєкті братимуть випускові кафедри ВУЗів, студенти спеціальності “культурологія”, інституції культури м. Львова. Результатом дослідження стане напрацювання методології та моделі вимірювання якості наданої профільної освіти та запитів відповідного сегменту ринку, яка стане адаптивною для галузей, які використовують роботу незалежних менеджерів.
54.
ID: 3PLUS1-26268
Project name: Серія воркшопів «Нове життя старих речей, або модний апсайклінг з турботою про середовище»
Rating: 400
General budget: 1089456
The requested amount from the UCF: 1089456
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Лотиш Марта Ростиславівна
Cities of implementation: Львів,
Project description: Освітня онлайн-програма, яка має на меті популяризацію принципу бережливого споживання предметів одягу, взуття, аксесуарів (sustainable fashion) і включає серію воркшопів (8 навчальних відеороликів онлайн за участю фахівців і лідерів думок) для осіб, котрі хочуть впровадити принцип „sustainability” у щоденне побутове життя. Проект планується до реалізації у партнерстві з ГО «Львівський тиждень моди» (організатор заходів „Lviv Fashion Week”) та Громадська організація «Нуль відходів Львів».
55.
ID: 3PLUS1-01029
Project name: Кіносереда
Rating: 400
General budget: 1989240.00
The requested amount from the UCF: 1989240.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО "СУК"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Кіносереда – це освітня програма, яка була заснована у 2017 році, що здійснюється за допомогою молодіжних заходів в галузі кіно та пропонує дещо більше ніж звичайний кіноперегляд. Мета організаторів - ознайомлення аудиторії з сучасним українським кіно та його творцями за допомогою онлайн та офлайн майстер-класів, кінопоказів, читок сценаріїв та інтерактивних вечорів. Більше того, проект спрямований на розвиток і підтримку молодих митців, які тільки-но пізнають кіноіндустрії та створення умов для сприяння творчій діяльності, створення нових партнерств і формування в Україні спільних цінностей громадянського суспільства
56.
ID: 3PLUS1-00199
Project name: Підзамче. Нарешті!
Rating: 400
General budget: 1940630
The requested amount from the UCF: 1940630
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЬВІВСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР"
Cities of implementation: Львів,
Project description: Мета проекту: створити інтегрований образ ідентичності району Підзамче міста Львова, який комунікуватиме назовні його історію очима мешканців в поєднанні із унікальною історичною спадщиною, та стане основою для створення нового бренду та нового культурно-туристичного продукту, через створення платформи дієвців, створення мобільного застосунку “Підзамче. Нарешті!” та просування нового бренду району Підзамче як привабливого для змістовного дозвілля та туристів. Основними продуктами проекту стануть: 1) мобільний AR застосунок із двома сценаріями туристичних маршрутів Підзамче; 2) створений та презентований новий візуальний бренд району
57.
ID: 3PLUS1-00695
Project name: ХІ Міжнародна Трієнале еко-плакату "4-й Блок"
Rating: 400
General budget: 2000000
The requested amount from the UCF: 2000000
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Асоціація дизайнерів-графіків «4-й Блок»
Cities of implementation: Харків, Україна,
Project description: Проект Трієнале еко-плакату «4-й Блок» – це міжнародний фестиваль екологічного плакату та проектів соціального спрямування, що майже 35 років мовою дизайну змінює ставлення людей до навколишнього світу й до себе. В рамках Трієнале проводяться майстер-класи, творчі зустрічі, молодіжні екологічні акції в яких активну участь беруть студенти різних вузів України, активні представники бізнес сектору, соціальні угруповування та численні гості з-за кордону. Тематика ХІ Трієнале 2021 присвячена 35 річниці з дня катастрофи на ЧАЕС, 10 річниці катастрофи на Фукусімі, та змінам які відбуваються в світі після появи Covid 19.
58.
ID: 3PLUS1-20650
Project name: Організаційний розвиток для культурних і креативних індустрій
Rating: 399
General budget: 1339000.00
The requested amount from the UCF: 1339000.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ФОП Коновалов Артем Володимирович
Cities of implementation: Україна,
Project description: Запровадити оцінку та підсилення організаційної спроможності осередків культурних і креативних індустрій засобами сталого партнерування з ресурсними хабами організацій громадянського суспільства - місія проєкту. Організаційна здатність культурницьких інституцій - візія проєкту. Стратегічне підсилення професіоналів культури - узагальнений результат проєкту, який поєднає сектори мистецтв, неурядові організації й бізнес-асоціації.
59.
ID: 3PLUS1-00948
Project name: Міні промо-тур музичного фентезі –шоу «Володарі Стихій»
Rating: 398
General budget: 2525580.00
The requested amount from the UCF: 1998580.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійна організація «Благодійний фонд «Омріяна Країна»
Cities of implementation: Київ, Львів, Харків, Дніпро,
Project description: Музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій» - національний музичний продукт високого рівня, унікальний інструментальний мюзикл, який поєднує в собі високопрофесійну майстерність найкращих солістів-інструменталістів та Національного оркестру народних інструментів України. Музичну складову доповнюють високоякісні аранжування, глибоке змістовне наповнення, цікавий фентезійний сюжет, вражаючий візуальний ряд та інноваційна подача з використанням 3D віджеїнгу. Учасники проекту - музиканти-віртуози, лауреати багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів: киянин Георгій Матвіїв (Стихія Води, бандура), фіналісти шоу «Україна має талант» - Петро Сказків з смт. Ворохта (Стихія Землі, цимбали) та Олексадр Божик зі Львова (Стихія Вогню, скрипка), Олесь Журавчак (Стихія Повітря, етно-духові), м. Київ та НАОНІ під керівництвом Віктора Гуцала. Музична шоу-програма створена на основі авторських композицій солістів, світових хітів та сучасних обробок інструментальної української народної музики. Проект передбачає реалізацію промоційного туру по 4 містах України: Київ, Львів, Харків, Дніпро.
60.
ID: 3PLUS1-02593
Project name: «Культурні терени» / мультимедійна представницька та комунікаційна інтернет-платформа в галузі ККІ»
Rating: 398
General budget: 1998309
The requested amount from the UCF: 1998309
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Центр Сучасного Мистецтва «Новая Сцена»
Cities of implementation: Проєкт реалізується в національному масштабі, з особливим фокусом на громади Харківської, Донецької, Луганської та Сумської областей,
Project description: Проєкт реалізується в рамках соціально-культурної ініціативи «Культура: крок назустріч» з метою створення інтегрального інструменту для розвитку горизонтальних мережевих зв'язків між культурними інституціями, митцями, культуроутворюючими та культуроспоживаючими спільнотами, ОТГ, компаніями та організаціями, які використовують партисипативні методи залучення нових аудиторій до соціально-культурних процесів у країні на базі автоматизованої представницької і комунікаційної інтернет-платформи в галузі ККІ «Культурні терени». Результати: - стандартизація та автоматизація створення відкритої поповнюваної бази електронних представництв учасників проекту, культурних продуктів, програм лояльності, проєктів розвитку; - інтерактивна мапа локального, регіонального та національного культурного туризму; - мобільний додаток. - підвищення рівня сприйняття культури як чинника соціально-економічного розвитку, репрезентативних можливостей територій та громад;
61.
ID: 3PLUS1-03131
Project name: Відкрий напрямок ЮА 2.5
Rating: 397
General budget: 1988757.96
The requested amount from the UCF: 1988757.96
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Відкрий напрямок ЮА"
Cities of implementation: Україна,
Project description: Мета проекту – розкрити потенціал регіонів України, як культурних, туристичних та бізнес локацій для відвідування. Формування «місць сили» для творення, кристалізація локацій-туристичних магнітів, в яких можливо буде відійти від «туризму споглядання» до «відвідування з залученням» завдяки створенню нових змістів або відновлення забутих. У фокусі – культурні пам’ятки та рекреаційні локації, сучасні розваги, локально відомі та визнані творці та крафтери, спільноти з унікальними культурними традиціями, технічні та технологічні стартапи. Ми не лише розповімо про про Україну як про цікаву та безпечну країну, де є все необхідне для різних інтересів – культурних, подієвих, рекреаційних, ділових та інших, а й спільно з місцевими органами державної влади обласного рівня, а також старійшинами об’єднаних територіальних громад, створимо культурний продукт, який користуватиметься попитом далеко за межами регіону
62.
ID: 3PLUS1-05500
Project name: "Хмельниччина - зелене серце України"
Rating: 397
General budget: 1599934.95
The requested amount from the UCF: 1599934.95
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Агенція сталого розвитку "АСТАР"
Cities of implementation: Хмельницька область,
Project description: Проект «Хмельниччина – зелене серце України» спрямований на зменшення негативного впливу на довкілля аграрних, швейних та поліграфічних компаній, а також на формування еко-світогляду в дітей. Мета досягається:  розвитком економічного потенціалу компаній (онлайн форум по безвідходному виробництву у форматі В2В, продукція (сувенірна та органічна) з відходів компаній, сторінки в соцмережах по циркулярній економіці;  формуванням корпоративної соціальної відповідальності (онлайн форум по КСВ, екологічні рольові «Світ громад», облаштування еко-двориків в Хмельницькому та Кам’янці-Подільському);  розвитком екологічної свідомості дітей (онлайн навчання, екскурсії на виробництва, друк книги про поводження з відходами);  стимулюванням творчої діяльності (екологічні рольові ігри, майстер-класи, створення моделі кооперативу в школі-інтернаті).
63.
ID: 3PLUS1-04704
Project name: ПОРТАЛ «МЕДИЧНА СПАДЩИНА: ІСТОРІЯ. КУЛЬТУРА. МИСТЕЦТВО»
Rating: 397
General budget: 414432.35
The requested amount from the UCF: 414432.35
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Національний музей медицини України
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: ПОРТАЛ «МЕДИЧНА СПАДЩИНА: ІСТОРІЯ. КУЛЬТУРА. МИСТЕЦТВО» – унікальна спроба систематизувати, оцифрувати та популяризувати багату та маловідому історію медицини України, зокрема втілену й передану засобами мистецтва (живопис, скульптура, декоративно-ужиткове мистецтво, графіка). Ідея не тільки у представленні Музею, але й у можливості популяризації невеликих музеїв, а також пропагування за допомогою сучасних творчих засобів здорового способу життя, знань з анатомії, основ медицини, гігієни, екологічного мислення. Портал дає можливість розширити географію контактів, види активностей та напрямки діяльності закладів. В результаті реалізації проекту очікуємо: створення сайту порталу; формування онлайн-реєстру інституцій із подальшим доповненням, оцифрування та відображення на порталі не менше 1200 експонатів з описами.
64.
ID: 3PLUS1-26500
Project name: Театр еко-тіней
Rating: 393
General budget: 1691748.00
The requested amount from the UCF: 1691748.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТЕАТР ТІНЕЙ ДЕЛАЙТ
Cities of implementation: Чернігів, Чернігівська обл., с.м.т..Березна, Чернігвська обл., с. Черешеньки, Чернігівська обл., с.м.т. Замглай, Чернігівська обл., м. Прилуки, Чернігівська обл., м. Ніжин, Чернігівська обл., с.м.т. Сосниця, Чернігівська обл.,
Project description: Проєктом передбачено створення інноваційного продукту у формі оригінального жанру театр тіней для підвищення рівня знань дітей зі збереження довкілля для розвитку культури збереження природи та навколишнього середовища шляхом створення навчальних відео робіт та інтерактивної театральної вистави в жанрі театру тіней. Проєкт буде продемонстровано в онлайн форматі та з подальшим його показом, включаючи майстер-класи, для дітей сиріт, інвалідів та позбавлених батьківських прав. У співпраці з ГО “Еко місто Чернігів” розробимо серію навчальних відео робіт у форматі жанру театру тіней, за допомогою яких буде показано проблеми та методи вирішення екологічних тем, серед яких: “Боротьба зі змінами клімату”, “Роздільний збір сміття”...
65.
ID: 3PLUS1-01520
Project name: Що таке аутизм. Продовження
Rating: 393
General budget: 2432600
The requested amount from the UCF: 1998700
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “РРП ГРУП”
Cities of implementation: вся Україна,
Project description: Проєкт для та про дітей/підлітків з аутизмом, який має два компоненти, та є спрямований на особистий розвиток та соціалізацію дітей/підлітків з РАС, а також на розвиток інклюзії, руйнування існуючих стереотипів щодо людей з РАС та змінення ставлення у суспільстві (особливо у молоді) до людей з аутизмом. Компонент №1 - навчання дітей/підлітків з РАС творчим професіям; Компонент №2 - створення аудіовізуального продукту переважно для молодої аудиторії - серіаліті, де головними героями будуть підлітки з РАС.
66.
ID: 3PLUS1-00253
Project name: Перша Львівська Анти-COVID-екскурсія
Rating: 393
General budget: 1895576.0
The requested amount from the UCF: 1865576.0
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Історико - краєзнавчий музей"
Cities of implementation: м. Глиняни Львівської області, Глиняни,
Project description: Метою Проекту є створення нового формату експозиції на основі впровадження інноваційних музейних технологій для подолання дистанції, обмежень та соціокультурних проблем, спричинених викликами сьогодення. Реалізація проекту саме у експозиції Музею ткацтва та килимарства м. Глиняни дасть можливість підняти на новий рівень інтерактивну презентацію музейних предметів та експозиції в цілому, що сприятиме популяризації культурної спадщини регіону на всеукраїнському та світовому рівнях. Результом проекту стане корисний досвід співпраці закладу культури з партнером з галузі розробки технологічних музейних інновацій у створенні нової експозиції, а також практичні напрацювання і рекомендації, в умовах епідемічних загроз корисні музеям будь-якої тематики.
67.
ID: 3PLUS1-00557
Project name: Культурно-освітній фестиваль «Fashion ПРОРИВ»
Rating: 393
General budget: 855106.00
The requested amount from the UCF: 844106.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Громадська Спілка «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Культурно-освітній фестиваль « Fashion ПРОРИВ»- це проект розширення конкурсу, який проводиться в Україні вже 4 роки та орієнтований на розвиток професійної освіти в фешн індустрії. Завдяки практичному досвіду, логічним продовженням початої справи є розбудова міжнародних зв’язків та виведення профтехосвіти на рівень участі у найбільшій виставки фешн індустрії країни. Організація базису для співпраці освіти, громадськості та бізнесу - ідеологічний підхід для переосмислення питання браку кадрів мистецьким шляхом. Запрошено учбові заклади із всіх регіонів України та країн Європи. Реалізація: -міжнародний форум освітян та роботодавців, -конкурс студентських робіт профтехосвіти на одній з найбільших в Європі міжнародній виставці Київ-Фешн -впровадження у масове виробництво найкращих студентські колекцій.
68.
ID: 3PLUS2-26418
Project name: Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль патріотичної творчості «СУРМИ ЗВИТЯГИ»
Rating: 392
General budget: 620470
The requested amount from the UCF: 470470
Competition type: National
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Сурми звитяги»
Cities of implementation: Україна, всі області, крім Криму та окупованих територій,
Project description: Фестиваль має на меті широко популяризувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, а також активно сприяти розвитку сучасної української молодіжної творчості. Молодь з усіх куточків України має нагоду презентувати свій творчий доробок, ознайомити з творчістю інших учасників, обмінятися досвідом, знайти нових друзів, налагодити взаємні контакти, напрацювати нові творчі ідеї тощо. Для вчителів, викладачів, керівників колективів заплановане проведення навчально-методичних семінарів провідними спеціалістами (музика, вокал, хореографія, образотворче мистецтво, художнє слово). Будуть видані навчально-методичні матеріали (посібники, співаники, буклети, плакати) на паперових та електронних носіях.
69.
ID: 3PLUS1-05868
Project name: Аудіовізуальний проєкт "Голодомор. Занурення в історію"
Rating: 392
General budget: 1986695.00
The requested amount from the UCF: 1986695.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд розвитку Меморіалу жертв Голодомору"
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Проєкт «Голодомор. Занурення в історію» - це виставковий, мультимедійний проєкт, що звертається до свідомості й сумління людини. Розповідь про великий злочин, що мав місце в Україні на початку 1930-х років і забрав життя понад 7 000 000 українців, буде представлена за допомогою сучасних технологій, які можуть створити ефект занурення в процеси тих часів. Щоб людина самостійно могла знайти відповіді на питання: чому Сталін вчинив геноцид? які були зовнішні і внутрішні обставини, що уможливили вчинення злочину? що відчували люди, які пережили Голодомор? які події передували масовому вбивству?
70.
ID: 3PLUS1-07388
Project name: Резиденція - гра «Повернення в майбутнє». Програмування генетичного культурного коду.
Rating: 392
General budget: 1700500.00
The requested amount from the UCF: 1700500.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Український центр культурних досліджень
Cities of implementation: м. Київ, Вінницька область Тульчин, Харківська область , с. Шарівка, Івано - Франківська область, смт. Печеніги, смт. Верховина, м. Чернігів,
Project description: Резиденція - як активний діджітальний простір для вивчення та втілення методик просування Нематеріальної культурної спадщини України через гру, що сприятиме програмуванню генетичного коду шляхом пізнання минулого – НКС (традиції, звичаї, обряди, ритуали, ремесла) – через адаптацію європейських ігрових методик, зокрема дизайнтрансферінгу. Резиденція складається з двох частин: резиденція для тренерів, резиденція для молоді та дітей. Резиденція для тренерів має два модулі, під час яких відбувається вивчення ігрових технологій та підготовка до проведення резиденцій Резиденція для молоді та дітей складається з двох просторів: он лайн простору для навчання та діджитальної ігрової платформи . Он- лайн резиденція об'єднує представників всіх областей України та складається з 3 модулів та міжмодульних завдань: 1. Культурна інтервенція в традиційний простір. Створення нарративів, пов’язаних з НКС 2.Гейміфікація традиційних просторів 3.Медіа-конструювання історії. Дизайнтрансферінг Діджитальний простір – створена ігрова он лайн платформа, як супровід до модулів резиденцій, користуватись якою можуть всі бажаючи.
71.
ID: 3PLUS1-01034
Project name: "PLAY - імерсивна вистава-променад для підлітків"
Rating: 391
General budget: 1928170.98
The requested amount from the UCF: 1928170.98
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕВЕНЬЮ ПРОМОУШЕН»
Cities of implementation: м.Київ, м.Дніпро,
Project description: PLAY - імерсивна вистава-променад психологічного спрямування для підліткової аудиторії 12-17 років, присвячена темі самоідентифікації підлітків та їх стосункам з собою та оточуючими. Проєкт «говоритиме» з підлітками їх мовою та розширить їх уявлення про потенціал культури у житті. Протягом 4 місяців показів у Києві та Дніпрі у виставі візьмуть участь від 2520 до 4920 підлітків. Професійний супровід та аналіз результатів проєкту психологами допоможе визначити перспективи розвитку формату імерсивної вистави в освітньо-розвиваючих цілях, збільшить кількість проєктів міжсекторальної співпраці «культура-психолгія» та виведе тему уважного ставлення до психологічного стану та розвитку підлітків на рівень трендових тем культурно-мистецьких подій.
72.
ID: 3PLUS1-03122
Project name: Жива традиція
Rating: 390
General budget: 1590960.00
The requested amount from the UCF: 1590960.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «МИР І КО ПРОДАКШН»
Cities of implementation: Київ, Луцьк, Волинська обл., Черкаська область (у пошуку конкретного місця), Полтава, м. Галичі Івано-Франківської області, м. Кути Івано-Франківської області, м. Лебедин Івано-Франківської області, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Харківська область (у пошуку конкретного місця),
Project description: У ювілейний рік (110-та річниця народження) плануємо зняти короткометражний фільм про Івана Гончара і розглянути фотографії з його етнографічного альбому “Україна та українці”. Матеріальна та нематеріальна культурна спадщина 9 регіонів (Волинь, Середнє Подніпров’я, Полтавщина, Слобожанщина, Галичина, Покуття, Гуцульщина, Буковина, Поділля) також буде представлена у 9 сторіз у соціальних мережах НЦНК “Музей Івана Гончара”(Instagram, Facebook). Кожна світлина представляє певний етнографічний регіон. Вона буде реконструйована за допомогою акторів, які не тільки знімуться у точній реконструкції історичного вбрання, але також на специфічному діалекті регіону поділяться своїми думками. Це будуть написані сценаристом та фахівцем-філологом сучасні побутові діалоги. Також в деяких історіях будуть розповідати про експонати музею.
73.
ID: 3PLUS1-04468
Project name: Шлях Закарпатського живопису
Rating: 390
General budget: 1836990.77
The requested amount from the UCF: 1836990.77
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація “Культурна платформа Закарпаття”
Cities of implementation: Закарпатська область,
Project description: «Шлях Закарпатського живопису» має на меті розробити першу експертизу партнерства ГО з ОТГ Закарпатської області у сфері створення комбінованого рішення по забезпеченю умов сприяння творчій діяльності громад сільських та високогірних територій краю. В результаті прокту буде створено AR-додаток, фізичну мапу про концентрацію точок малювання художників Закарпатської школи живопису, міні-серіал про Шлях Закарпатського живопису та освітній модуль для загальноосвітніх закладів. В результаті, проект стане комплексним конкурентноспроможним продуктом, який уособлює значимі теми розвитку Закарпаття: мистецтво, культурну спадщину, сталий розвиток.
74.
ID: 3PLUS1-07110
Project name: Мандруймо разом
Rating: 389
General budget: 1442834.30
The requested amount from the UCF: 1442834.30
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Боротьба за права"
Cities of implementation: Чернівецька область, Хмельницька область, Київ,
Project description: Мета проекту — надати людям з інвалідністю можливість реалізувати свої культурні права в галузі туризму. Задля цього ми розробляємо та публікуємо онлайн туристичний маршрут Хмельницькою та Чернівецькою областями, локації в межах якого (культурні об'єкти, готельні установи, заклади харчування тощо) стануть архітектурно та інформаційно доступними для людей з інвалідністю. Охочі випробувати маршрут першими зможуть долучитися до пілотного туру, який ми (ГО "Боротьба за права") та наші партнери (туристичне бюро "Деінде") проведемо в рамках проекту. Це стане частиною масштабної інфокампанії, мета якої — створити запит на інклюзивну туристичну послугу з боку людей з інвалідністю та агентів туріндустрії.
75.
ID: 3PLUS1-26249
Project name: Конкурсний сайт та конкурс перекладачів "Мателот"
Rating: 389
General budget: 668576.11
The requested amount from the UCF: 668576.11
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Санченко Антон Віталійович
Cities of implementation: місто Київ, місто Харків, місто Франкфурт,
Project description: На нашу думку, кожен яскраво виражений жанровий сегмент книжкового ринку – фантастика, детектив, науково-популярна, жіночий роман тощо – визначається наявністю: - перекладачів з європейських мов; - авторів оригінальних українських текстів; - ілюстраторів, які розбираються саме в цій темі; - рецензентів, що спеціалізуються саме на цьому жанрі. А також має бути: - PR, реклама, промоція жанру; - спеціалізовані книгарні; - спонсорство, краудфандінг, акумуляція коштів від фанатів жанру на його розвиток. Ми плануємо задовольнити своїм сайтом всі ці потреби для гарно відомого нам жанру Мариністика, процесі колективно перекласти цікаву книжку Генрі Дана, видати її і розповсюдити через сайт.
76.
ID: 3PLUS1-01426
Project name: Соціальна ковдра
Rating: 387
General budget: 1994790.00
The requested amount from the UCF: 1994790.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Порт культури»
Cities of implementation: Київ (з потенційним масштабуванням на інші регіони),
Project description: Соціальна ковдра – це проєкт взаємодії культури та мистецтва з соціальною сферою, який покликаний на сприяння публічного висвітлення проблеми безпритульних в Україні та боротьби з наявною стигматизацією цієї групи у суспільстві. Шляхом взаємодії соціальних робітників та українських митців проєкт намагатиметься допомогти безпритульним у їх щоденному житті, розробивши функціональні речі (теплоутримуючі ковдри, водонепроникні плащі, портативні шелтери тощо), які можуть бути корисними для безпритульних у несприятливих умовах та створить систему їх постійної підтримки онлайн. Більше того, комунікаційна частина проєкту буде спрямована на інформування українського суспільства та боротьбу з упередженнями, які існують в Україні щодо групи безпритульних.
77.
ID: 3PLUS1-23233
Project name: Пересувний мистецько-освітній хаб «Територія довіри»
Rating: 387
General budget: 987521.76
The requested amount from the UCF: 987521.76
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: КЗК «Муніципальний центр культурних ініціатив»
Cities of implementation: Місто Харків, Селище міського типу Великий Бурлук Великобурлуцького району Харківської області Великобурлуцька ОТГ, Село Черкаська Лозова Дергачівського району Харківської області Малоданилівська ОТГ,
Project description: Проєкт полягає у створенні пересувного мистецько-освітнього хабу «Територія довіри» з метою соціалізації різних категорій населення, в тому числі - вразливих, - шляхом створення спільного культурного простору. Передбачається, що хаб буде багатофункціональним і працюватиме у двох напрямах: мистецькому – «Театр на колесах» і освітньому – «Мобільна лабораторія мистецьких ідей», що базується на принципах та ідеях Педагогіки театру. У рамках проєкту командою буде створено та представлено глядачам Харкова та ОТГ Харківської області інтерактивну виставу та мистецько-освітню програму, пов’язані спільною тематикою. Мистецька продукція хабу у своїй концепції спиратиметься на результати анкетувань, які виявлятимуть проблеми та болючі точки цільової аудиторії.
78.
ID: 3PLUS1-02424
Project name: Бути!
Rating: 386
General budget: 1719920
The requested amount from the UCF: 1619920
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Базелінський Антон Сергійович
Cities of implementation: Дніпро,
Project description: Онлайн проект "Бути!" у форматі документально-просвітницького веб-серіалу про проблему адаптації воїнів після війни. Актор та режисер одного з театрів України пішов добровольцем захищати Батьківщину від ворога. Отримав поранення, повернувся до театру. Але біль втрат, відчуття провини за товаришів, яких не врятував, були жахливим. Актора «накрила» важка депресія, він планував зробити непоправиме. Але, на щастя, йому вдалося врятуватися. Зараз він успішно ставить вистави у рідному театрі. На реальній історії Ігоря Кирильчатенка ми покажемо воїнам, ветеранам, як побороти спокусу добровільно поринути у вічність.
79.
ID: 3PLUS1-06447
Project name: «Словник-довідник для майбутніх митців: Подорож у країну музики з використанням AR-технології»
Rating: 385
General budget: 2192180.00
The requested amount from the UCF: 1799680.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ФОП “Величко Олександр Антонович”
Cities of implementation: Україна,
Project description: Мета проекту полягає в посиленні спроможності українських культурних операторів щодо передачі музичної та культурної спадщини школярам, в тому числі і при співпраці з представниками бізнесу та громадськості. Через забезпечення спеціалізованих закладів мистецької освіти та закладів інклюзивної освіти якісними інноваційними україномовними навчально-методичними матеріалами. Продуктом проекту є видання словника - довідника (шляхом розробки комплексу з навчальних предметів «Сольфеджіо» і «Українська та зарубіжна музичні літератури» з використанням інструментів доповненої реальності (AR-технології) у форматі книги та аудіокниги).
80.
ID: 3PLUS1-00495
Project name: Своя сорочка ближча до тіла
Rating: 384
General budget: 1139960.40
The requested amount from the UCF: 1139960.40
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: КЗ "Закарпатський музей народної архітектури та побуту" ЗОР
Cities of implementation: Ужгород, м. Перечин, Хуст, Берегово, Мукачево Закарпатська область, Київ, Львів,
Project description: Проект спрямований на підготовку та реалізацію однойменної виставки, видання книги «Традиційне вбрання Закарпаття» та проведення низки заходів, що матимуть на меті популяризацію та збереження народного вбрання та вишивки Закарпаття. Унікальність книги полягає в тому, що це буде перше комплексне видання про важливу частину культурної спадщини – традиційне народне вбрання етнографічних груп Закарпаття (долинян, гуцулів, бойків, лемків) та національних меншин (угорців, румун, словаків). Результатом проекту також стануть каталог виставки та буклет для дітей з розмальовками та квестом по виставці, відеоролик про одяг та вишивку, 7 жіночих та 7 чоловічих традиційних костюмів, виготовлених за музейними взірцями, запровадження костюмованої екскурсії «Одягни вбрання предків» та її проведення в Ужгороді та містах краю, показ-дефіле у народному вбранні, видання книги тиражем 500 примірників та створення її відповідника у форматі pdf для вільного доступу, її презентація у трьох містах України – Ужгороді, Львові та Києві.
81.
ID: 3PLUS1-00533
Project name: Мобільний додаток “Шептицький LIVE” з віртуальним квест-туром
Rating: 384
General budget: 1646840.00
The requested amount from the UCF: 1546840.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація «Інтернаціональний новий симфонічний оркестр «ІНСО-Львів»
Cities of implementation: Львівська область, Мережа Інтернет,
Project description: Мета: розгерметизація сприйняття історичної фігури Андрея Шептицького як виключно церковного діяча. В 2020 році відзначається ювілей – 155 років від його народження. Ми маємо системно переосмислити його життєвий шлях та доробок, популяризувати його через створення мобільного додатку “Шептицький LIVE” з віртуальним квест-туром культурно-історичними пам'ятками за маршрутом м. Львів - с. Вишня - м. Добромиль, контент якого базуватиметься на фундаментальних принципах Митрополита: родина, територіальна громада, добровільні товариства, здорова нація, сильна держава. Результат: двомовний мобільний додаток “Шептицький LIVE” з віртуальним квест-туром на основі авторського маршруту, розробленого представниками туристичної галузі.
82.
ID: 3PLUS1-02114
Project name: Історико-культурна спадщина кримськотатарського народу в освітньому просторі сучасної України: вивчаємо, розуміємо, цінуємо.
Rating: 384
General budget: 1257888.00
The requested amount from the UCF: 1257888.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Кримська родина"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Деконструкція стереотипів та історичних міфологем про кримськотатарський народ і його історію, сформованих і розповсюджених радянською (а тепер – російською) пропагандою; формування уявлень, що кримськотатарський народ є невід’ємною частиною української політичної нації, а його культура – органічним складовим елементом культурного простору сучасної України. Результати: підготовка і поширення циклу лекцій та їх обговорення, що забезпечить ознайомлення учнів шкіл (також учителів історії та літератури) із історичними обставинами, в яких розвивалася культура кримськотатарського народу впродовж XVIII – XXI століть; проведення конкурсу і оцінювання результатів для школярів творчих робіт, пов’язаних із лекціями, що спонукатиме їх краще розуміти і цінувати його історико-культурну спадщину; підготовка і публікація і поширення збірки творів усіх учасників конкурсу.
83.
ID: 3PLUS1-03331
Project name: Екологія культури
Rating: 383
General budget: 1680240.00
The requested amount from the UCF: 1680240.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація “Регіональний центр розвитку “Тріада”
Cities of implementation: село Нобель Зарічненського району Рівненської області, смт Зарічне Рівненської області,
Project description: ГО “Регіональний центр розвитку “Тріада” у співпраці з Національним природним парком «Нобельський» розробили проект зі створення інтегрованого еко-культурного продукту. Проект передбачає включення культурної складової до комплексу послуг національного природного парку «Нобельський», а саме: 1 експертне обстеження території, розроблення 3 тематичних еко-культурних програм, 2 тренінгів для працівників парку та представників місцевих громад, 1 навчального туру, створення 1 візит центру та 1 пункту прокату туристичного інвентарю, зйомку 5 відеороликів, розробку 1 сайту, проведення 1 промотуру.
84.
ID: 3PLUS1-26309
Project name: Переклад і перевидання українською «Scott's Last Expedition. Volume I. Being the Journals of Captain R. F. Scott (1913)» як внесок у скарбницю історичної пам’яті про експедицію та на згадку про участь українця Антона Омельченка у цій події світового значення
Rating: 382
General budget: 440000
The requested amount from the UCF: 440000
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: ФОП Гурович Володимир Григорович
Cities of implementation: Київ,
Project description: Планується вперше перекласти і перевидати українською один із двох щоденників капітана Р. Ф. Скотта та його товаришів: «Scott's Last Expedition. Volume I. Being the Journals of Captain R. F. Scott (1913)». У цій антарктичній експедиції брав участь українець, полтавчанин А.Омельченко, якого в радянській літературі 70-х «звичайно» називали росіянином, і яким пишалися. Після здобуття Україною незалежності та з подачі псевдоісториків із Росії, про А.Омельченка почали згадувати у зневажливій манері. Перевидання щоденників Скотта українською є культурно значущим, захисним, виховним, просвітницьким, "антарктичним" і справедливим кроком. Планується видати книжку тиражем 50 примірників і озвучити її на YouTube чи на іншій платформі.
85.
ID: 3PLUS1-03663
Project name: Білий Дизайнерський Променад
Rating: 382
General budget: 1964540.00
The requested amount from the UCF: 1964540.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Севен Ай Ді Ем Джі"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Метою проекту є збереження, відновлення та поліпшення культурної спадщини України, її переосмислення та надання нових сеансів; забезпечення стійкого користування ресурсами культурної спадщини для розвитку міст та селищ. Щороку проект опікується над обраним об’єктом культурної спадщини України. Проводяться, як реставраційні , так і поліпшувальні робіти. Через популяризацію пам’ятки привертається увага влади та суспільства до більш свідомого ставлення, до охорони та збереження культурної спадщини України.
86.
ID: 3PLUS1-02880
Project name: «MEDICINA NOBILISSIMA: мистецтво милосердя»
Rating: 381
General budget: 1990400
The requested amount from the UCF: 1990400
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Видавничий дім "Антиквар"
Cities of implementation: Усі обласні центри та найбільші міста України,
Project description: Видавничо-виставковий проєкт «MEDICINA NOBILISSIMA: мистецтво милосердя» охоплюватиме найвизначніші дати, постаті, досягнення, твори мистецтва, культурно-історичні артефакти, архітектурні об’єкти, які представлять медичну галузь України в найшляхетнішому її вимірі — у нерозривному зв’язку з історією, культурою та мистецтвом. Проєкт передбачає підготовку та друк розширеного тематичного номера журналу «Антиквар» і створення тиражної мобільної фото-інформаційної виставки на основі матеріалів видання з подальшим розповсюдженням їх по медичних закладах країни. Тож цільовою аудиторією проєкту є співробітники, пацієнти, студенти та відвідувачі центральних і регіональних медичних і спеціалізованих академічних закладів України: обласних і міських лікарень, військових шпиталів, лікарень першої хвилі, що приймають пацієнтів з коронавірусом, профільних навчальних і культурних установ.
87.
ID: 3PLUS1-03317
Project name: Зміцнення медіа заради розвитку громад
Rating: 379
General budget: 1999236.80
The requested amount from the UCF: 1999236.80
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Львівський медіафорум"
Cities of implementation: Київ, Львів,
Project description: Мета проєкту - стимулювати широку суспільну дискусію про значення та вагу креативних індустрій, зокрема медіа, для соціального та економічного розвитку українського суспільства. В рамках проєкту під час VIII LMF будуть організовані два тематичні кластери, пов'язані з підвищенням впливовостій медіа. Окрім того, Центр економічної журналістики КШЕ проведе дослідження “Медіа та економічний розвиток українських регіонів”
88.
ID: 3PLUS1-02227
Project name: Шевченко. Перший Тріумф.
Rating: 379
General budget: 1970074.11
The requested amount from the UCF: 1970074.11
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з Обмеженою Відповідальнистю «Маркус Фільм»
Cities of implementation: Київ, с. Качанівка, Чернігівська обл.,, с. Шевченкове, Черкаська обл., м. Яготин, Київська обл.,
Project description: Документальний фільм про першу подорож Тараса Шевченка Україною після закінчення Академії мистецтв та першого видання «Кобзаря». Шевченка визнають на Батьківщині як національного поета. Тріумфальне повернення в Україну, його знайомство з передовими людьми свого часу - Тарновським, Забілою, Рєпніним. Фільм розкриває Шевченка як тріумфатора, що силою свого таланту заслужив повагу сучасників. Фільм створюється на основі спогадів сучасників (Тарновського, Афанасьєва-Чужбинського, Костомарова). Плануються поїздки в Качанівку, Яготин, Кирилівку зйомки артефактів, графіка, реконструкції. Мета – залучення нових аудиторій, які до цього не розглядалися, як потенційні глядачі фільмів такого типу. Результат – підвищення інтересу до біографії і творчості Шевченка у аудиторій, які раніше цим не цікавились.
89.
ID: 3PLUS1-26308
Project name: "Дача. Запорука."
Rating: 379
General budget: 1477095.00
The requested amount from the UCF: 1477095.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВ "Маланка Студіоз"
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Дача» - це єдиний в Україні центр, де діти, які хворіють на рак, безкоштовно живуть зі своїми родинами. За час існування центр вже прийняв та підтримав більше 1100 діток. «Дачники» це не лише діти, але їх мами та тата, не лише медичний персонал, а і волонтери та просто чуйні та активні люди. Цього разу головним персонажем фільму виступає не лише історія, а і кожна людна що подивиться стрічку, адже ми ставим за високу мету залучити кожного глядача до співтворчості та допомоги. Тема дитячої онкології сповнена драми, тому ми хочемо трохи відійти від методів її штучного посилення, та експлуатації, і показати інший бік цієї історії, інший погляд, надати глядачеві інші можливості. Проект «Дача. Запорука» об’єднує у собі такі інституції як Культура, Медіа і Благочинність, і трансформує документальну стрічку та заходи пов’язані з його зйомкою, прем’єрою і показами у інструменти (медіапідтримка, активне просування, залучення інфлюенсерів) для фінансової допомоги центру «Дача», збору коштів на будівництво центру. Наш проект – це культурний інструмент, що рятує реальні життя.
90.
ID: 3PLUS1-07018
Project name: Аутогенний оркестровий тренінг «Симфомедитація»
Rating: 379
General budget: 1325400
The requested amount from the UCF: 1325400
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець ЛИХОМАНЕНКО СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
Cities of implementation: Київ,
Project description: Аутогенний оркестровий тренінг «Симфомедитація» - музично-терапевтичний симбіоз музики та спеціально-розроблених семантичних формул (дикторського голосу). Вихідним результатом проєкту є медійний, аудіо-відео контент для індивідуального використання (аудіальний продукт та відео-ряд (включаючи використання VR-технологій), а також «жива» офлайн-концертна програма за участю оркестру для групової терапії (похідний продукт). Результатом реалізації проєкту стане доступний для вільного користувакння контент на створеному web-ресурсі для використання широким загалом для індивідуальної медитативної терапії. Залучений ПАРТНЕР ПРОЄКТУ допоможе інтегрувати продукт серед наступних аудиторій: військовослужбовці (резервісти, військовозобов'язані) Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, військовослужбовці військових прокуратур, особи рядового та начальницького складу підрозділів оперативного забезпечення зон проведення антитерористичної операції центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, державну політику у сфері державної митної справи, поліцейські, особи рядового, начальницького складу, військовослужбовці Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної пенітенціарної служби України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів; члени сімей загиблих та поранених військовслуюбовців під час виконання службових повноважень. До участі у створенні аудіального контенту запрошено відомого італійського композитора Габріеле Денаро, оркестр Eclectic Sound Orchestra, голос проєкту – заслужений артист України Дмитро Хоркін.
91.
ID: 3PLUS1-01078
Project name: Хор “Щедрик” - Місту та Світу
Rating: 379
General budget: 2204711.20
The requested amount from the UCF: 1999911.20
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація “Міжнародний інститут культурної дипломатії”
Cities of implementation: Київ, Україна, Базель, Швейцарія,
Project description: На здобуття гранту УКФ подається міжнародна частина проєкту ХОР “ЩЕДРИК” - МІСТУ ТА СВІТУ, яка побудована на участі хору (художній керівник Маріанна Сабліна) у ХІІ Європейському фестивалі молодіжних хорів у Базелі (11-16 травня 2021). В рамках Проєкту хор представить Україну як «фокусну» країну фестивалю. Для цього буде створено нову концертну програму, підготовлено світову прем'єру твору Д.Росселя (Швейцарія), низку заходів в рамках освітньої програми Базельського фестивалю. У партнерстві з ТОВ «Інфопульс-Україна» й спільнотою випускників хору «ShchedrykAlumniClub» буде створено лекцію-презентацію. Головний меседж Проєкту базується на понятті емоційного інтелекту як одній із пріоритетних й найбільш затребуваних суспільством компетентностей майбутнього.
92.
ID: 3PLUS1-03120
Project name: Гімн українських прикордонників
Rating: 378
General budget: 1608172.00
The requested amount from the UCF: 1608172.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Дріз Олександр Якович
Cities of implementation:
Project description: В результаті реалізації цього проекту буде створено Гімн українських прикордонників та музичний відеокліп на нього. Текст буде створюватись колективно користувачами сайту проекту, а остаточний варіант зкомпілює професійний поет. Гімн, кліп та сайт проекту сприятимуть підвищенню іміджу ДПСУ. Унікальність проекту полягає в використанні гімну в профорієнтаційній роботі, адже кліп покаже діяльність ДПСУ в трьох стихіях — на морі, на суші, у повітрі, та продемонструє все розмаїття спеціальностей Держприкордонслужби. Особливу увагу буде приділено жінкам, які служать на кордоні. Гімн стане новим елементом корпоративної культури ДПСУ, яка в 2021 році відзначає свою 30-у річницю.
93.
ID: 3PLUS1-01225
Project name: Купуй, вивчай, колекціонуй
Rating: 377
General budget: 1998410
The requested amount from the UCF: 1998410
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація ПЕРФЕКТНА АРТ ГРУПА
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Проєкт спрямовано на розвиток українського арт-ринку в умовах динамічних змін, популяризацію сучасного мистецтва та спрощення доступу до нього. Також на меті є оптимізація підприємницької діяльності вітчизняних арт-галерей та митців, задля подолання кризи, що пов'язана з епідемією та карантинними обмеженнями. Проєкт являтиме собою унікальну для українського ринку онлайн-платформу у вигляді мобільного додатку, що збере десятки галерей та митців в одному місці. Відтак майданчик дозволить ознайомитися з об’єктами мистецтва та придбати їх. Додаток надасть користувачу можливість комунікувати з митцями, знайомитися з їх творчістю, відкривати для себе нові мистецькі простори та отримати доступ до бази молодого українського мистецтва.
94.
ID: 3PLUS1-06550
Project name: Добрі сни маленьким пацієнтам, або художнє оформлення передопераційного холу (кімнати пробудження) у Львівському Охматдиті
Rating: 377
General budget: 513163.5
The requested amount from the UCF: 513163.5
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Фундація підтримки мистецьких ініціатив «Візія»
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проект художнього оформлення адаптивного типу передопераційного холу (приміщення для введення в наркоз і післяопераційного пробудження) у Львівському Охматдиті із залученням українських художників у партнерстві з Львівською національною академією мистецтв та Львівським Охматдитом. Результатами вбачаємо створення якісного робочого (ескізного) проєкту візуального оформлення передопераційного холу із залученням українських митців, який буде враховувати вікові характеристики пацієнтів та психологічні характеристики їхнього стану у цьому приміщенні; якісну реалізацію робочого (ескізного) проєкту; додатково друк мистецької розмальовки для дітей, а також подальше впровадження практик міжгалузевої співпраці (візуальне мистецтво-медицина-психологія).
95.
ID: 3PLUS1-07250
Project name: Переломний момент
Rating: 375
General budget: 1367330.00
The requested amount from the UCF: 1367330.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТВОРЧА ДУША»
Cities of implementation: У проєкт залучені герої з усієї України.,
Project description: Це серія щирих, відвертих інтерв’ю, де герої діляться досвідом, як свого часу подолали складні життєві ситуації та кризи; розповідають про моменти, що стали поштовхом до позитивних змін в їх житті та дають поради до дій іншим, хто опинився у схожій життєвій ситуації.
96.
ID: 3PLUS1-05597
Project name: «Культура України для кожної дитини»: настільна гра, інтерактивний додаток, цикл вебінарів (адаптовано для дітей з особливими освітніми потребами)
Rating: 374
General budget: 798795
The requested amount from the UCF: 798795
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ФОП Соколова Ірина Василівна
Cities of implementation: Відкриття й презентація проекту - м. Харків. Пряма трансляція події, інтерактивний додаток, посилання та версію гри для роздруку та відеоматеріали - вся Україна., Друковані матеріали будуть надіслані у ІРЦ у містах: м.Вінниця, м.Луцьк, м.Дніпро, м.Житомир, м.Ужгород, м.Запоріжжя, м.Івано-Франківськ м.Київ, м.Кропивницький, м.Львів, м.Миколаїв, м.Одеса, м.Полтава, м.Рівне, м.Суми, м.Тернопіль, , м.Херсон, м.Хмельницький, м.Черкаси, м.Чернівці, м.Чернігів,
Project description: Проект розроблено з метою популяризації української культури серед наймолодшої аудиторії, сприяння інтеграції дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, зокрема дітей з особливими освітніми потребами навколо історичної та культурної спадщини України, вивчення українських традицій, побуту, мистецтва тощо, формування спільних цінностей української культури у ігровій формі. Проект передбачає створення настільної гри (що знайомить дітей з культурною спадщиною країни) з інтерактивним додатком, її друк накладом 2500 примірників, що будуть розповсюджені у ІРЦ 22-х обласних центрах України (і далі по районам), презентації гри та запису серії з 10 відео-зустрічей з відомими спікерами у підтримку проекту. Макет гри (картки, інструкція) у готовому для друку вигляді буде розміщено у вільному доступі на медіаресурсах – щоб кожен міг роздрукувати його, як дидактичні матеріали й застосовувати для гри та навчання дітей.
97.
ID: 3PLUS1-00534
Project name: Мистецький проект «Поезія під столітнім дахом»
Rating: 373
General budget: 383253.00
The requested amount from the UCF: 383253.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД РІВНЕНСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ"
Cities of implementation: Рівне,
Project description: Головна мета проєкту - створення платформи для “діалогу” між митцями і аудиторією з використанням нетрадиційних форм роботи. З одного боку митці отримають можливість презентувати свої творчі доробки в умовах, коли обмежена можливість традиційних поетичних вечорів, перфомансів, презентацій, тощо. З іншого, суспільство, змучене карантинними обмеженнями та постійним страхом за власне здоров'я, отримає емоції та почуття звичайного життя “до карантинного“ світу. Проєкт покликаний урізноманітнити вимушене перебування людей в обмеженому просторі (в умовах жорсткого карантину), компенсувати відсутність традиційних культурних подій, зумовлену карантинними обмеженнями, через соціальну рекламу в громадських місцях, громадському транспорті “переключити” людей на позитивні емоції, що покращить психоемоційний стан суспільства.
98.
ID: 3PLUS1-06134
Project name: Короткометражний анімаційний освітній 3D фільм "ЛАВРИКИ" (пілотна серія)
Rating: 373
General budget: 1998040
The requested amount from the UCF: 1998040
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛАЙЗ ФІЛМС»
Cities of implementation: Київ, Усі міста та села, де є загальноосвітні і приватні школи, гуртки анімації, гуртки з еко-виховання.,
Project description: Створити короткометражний анімаційний освітній 3D фільм, що буде демонструватися в освітніх цілях для дітей 6-12 років, з подальшим створенням навчально-пізнавального серіалу.
99.
ID: 3PLUS1-05828
Project name: Точка відліку "Нуль"
Rating: 373
General budget: 1882785.89
The requested amount from the UCF: 1882785.89
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Арт Спатіум Фаундейшн»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Взаємозв‘язок пересічної людини і сучасних технологій в проєкті “Breaking point Zero” формує зміни у глядацькому сприйнятті і нові інструменти творчих замислів. В основі проєкту філософія “передачі дару”, якій понад дві тисячі років. “Breaking point Zero” це проєкт-дослідження, в межах якого, відбуватимуться такі події: - офлайн артвиставка, як результат індивідуальних і соціальних досліджень митців, учасників проєкту; онлайн платформа з VR кімнатою (соціальне дослідження)- лекції, artist/curator talk; - конференція за участі наукових співробітників ІПСМ і НАОМА; - панельна дискусія з лідерами думок. – всеукраїнський артчелендж #500днівпісля (дослідження наслідків соціальної дистанції після covid-19). Унікальність проєкту полягає у створенні постійно генерованої онлайн платформи і VR кімнати “Я- Людина”, ціль якої- залучити пересічну людину до вирішення найважливіших питань сучасного суспільства.
100.
ID: 3PLUS1-06249
Project name: "Divka - пілот"
Rating: 372
General budget: 1
The requested amount from the UCF: 1
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: МИСТЕЦЬКЕ КОЛО
Cities of implementation: Одеса, Київ, Львів,
Project description: Створення кіномюзиклу «DIVKA» - проекту, що покликаний на запровадження крос-секторального підходу до модерного українського твору мистецтва, створеного на базі однойменного українського сучасного популярного театрального мюзиклу.
101.
ID: 3PLUS1-06898
Project name: «Створюємо інноваційні туристичні маршрути за допомогою веб ресурсу - бази даних “Історія Східного Поділля в 1000 картах і планах кінця 18 - початку 20 століття”
Rating: 371
General budget: 1229533
The requested amount from the UCF: 1229533
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Державний архів Вінницької області
Cities of implementation: Вінницька та Хмельницька області,
Project description: Мета Сприяти розвитку внутрішньому туризму, розробці нових інноваційних туристичних напрямків через картографічну історію населених пунктів Східного Поділля за допомогою створення сайту-бази даних з оцифрованими картографічними матеріалами кінця 18 - початку 20 століття Результати: Оцифровано 1000 карт та планів населених пунктів Східного Поділля кінця 18 - початку 20 століття, створено відкритий вебресурс - базу даних , на якому розміщено оцифровані карти та плани з анотаціями, розроблено методологію для створення інноваційних туристичних маршрутів населених пунктів Східного Поділля на основі картографічних матеріалів та розроблено 1 новий маршрут за картографічними матеріалами.
102.
ID: 3PLUS1-01811
Project name: Творчий проект «Листи здалеку» - створення вистави «Легенда срібної флейти»
Rating: 371
General budget: 860412.16
The requested amount from the UCF: 860412.16
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві»
Cities of implementation: м. Запоріжжя, Донецька область, м.Маріїнка, смт. Тошківка, Луганська обл., Красного́рівка — місто районного значення у Мар'їнському районі Донецької області., Бахму́т — місто обласного значення в Донецькій обл., Крамато́рськ — місто обласного підпорядкування у Донецькій обл., Кура́хове — місто в Мар'їнському районі Донецької обл., Попа́сна — місто, районний центр Попаснянського району Луганської обл., Сє́вєродоне́цьк — місто, адміністративний центр Луганської обл., Слов'я́нськ — місто обласного значення Донецької обл.,
Project description: Творчий проєкт «Листи з далеку» націлений на три головні аспекти, пов’язані з війною на Сході нашої країни. Погляд «очима дітей» - погляд автора матеріалу офіцера, ветерана АТО - погляд театральної спільноти. Проект застосовує партисипативні методи роботи, засоби «прямого контакту» з елементами art-терапії - задля зниження рівня психологічної травмованості дітей у «сірій зони» за допомогою безпосереднього контакту з мистецтвом театру та літератури Результатом проєкту - є створення вистави професійними акторами театру, по книгам автора ветерана АТО Бориса Кутового та творчими ескізами дітей. Показ вистави відбудеться у населених пунктах наближених до зони проведення бойових дій Донецьких та Луганських областей.
103.
ID: 3PLUS1-26283
Project name: 25 сходинок до суспільного щастя
Rating: 370
General budget: 1998917
The requested amount from the UCF: 1998917
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: "Мистецьке об'єднання Остання Барикада""
Cities of implementation: Краматорськ, Слов'янськ, Северодонецьк, Лисичанськ, Маріуполь, Костянтинівка, Станиця Луганська, Бахмут, Новопсков, Старобільськ,
Project description: Проект включає в себе видання книги, а також її представлення у вигляді дисусійних панелей в підконтрольних Україні містах Донецької та Луганської областей за участі співавторів. Запропонований проект, це роздуми відомих українських інтелектуалів на тему майбутньої щасливої України. Це відповіді на питання: а що потрібно зробити, щоб конкурувати з успішними країнами? В цьому проекті беруть участь 25 відомих українських діячів науки, літератори, журналісти, історики, філософи, мистецтвознавці. Авторам запропоновано написати статтю на тему, що стосується одного з 25 пунктів рецепту суспільного щастя, що були описані в концепції ідеолога творення новітньої української нац
104.
ID: 3PLUS1-04906
Project name: Експати в Україні
Rating: 369
General budget: 1997530.91
The requested amount from the UCF: 1997530.91
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ КОМУНІКАЦІЙ"
Cities of implementation: Україна, Світ,
Project description: Проект має на меті сприяти створенню позитивного інвестиційного іміджу, налагодженню міжрегіонального, міжнаціонального та крос-секторального діалогів, а також стимулювання підприємницького духу в українців. Результатами реалізації проекту стане цикл із 8 програм, хронометражем 45-60 хвилин кожна у форматі документалістики з унікальними історіями успіху та цікавими підприємствами, створеними іноземцями в Україні: від французьких виноробень до ізраїльських IT-компаній. Ми розкажемо про Україну як привабливу країну для втілення бізнес-ідей і щасливого життя, про багату історичну, культурну та нематеріальну спадщину України. Ми свідомо закладаємо в проект певну провокативність, що полягатиме в тому, що ми зіштовхнемо культурні простори України та іноземців, а наслідком цього буде формування єдиного локального культурного дискурсу та наближення України до спільного із Європою культурного простору. Проект відкриє нові горизонти для творення нових культурних продуктів, партнерств та підняття підприємницького духу в українців.
105.
ID: 3PLUS1-01049
Project name: Перша онлайн платформа CHITOO для бібліотек, мистецьких та загальноосвітніх шкіл
Rating: 368
General budget: 1452178.02
The requested amount from the UCF: 1452178.02
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Департамент культури і туризму Запорізької міської ради
Cities of implementation: м. Запоріжжя, в подальшому різні міста України,
Project description: Проєкт є продовженням впровадження інформаційних технологій у міських бібліотеках на базі системи автоматизації бібліотечних послуг "Е-книга". Цілями розробки додаткових модулів програми «Е-Книга» та створення мобільного додатку для власників мобільних пристроїв на базі основних операційних систем IOS і Android є розширення функціоналу існуючої системи, підключення зручних та корисних сервісів для читачів, відкриття широких можливостей для дистанційного навчання та навчання під час пандемії.
106.
ID: 3PLUS1-03626
Project name: Включай Культуру
Rating: 368
General budget: 656237.62
The requested amount from the UCF: 656237.62
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Харківська обласна фундація "Громадська Альтернатива"
Cities of implementation: Харків, Харківська область,
Project description: Мета проєкту — сприяти міжсекторальній взаємодії культури і бізнесів в Харківській області, звернути увагу бізнесів, що працюють в сфері громадського просвітництва, на культуру як простір можливостей, розвитку та отримання прибутку. Проєкт передбачає створення та презентацію мобільних застосунків для 3 музеїв (Харківський художній музей, Історичний музей, Дім-музей І. Є. Репіна) та оглядової екскурсії Харковом: онлайн-гра, чат-бот, квест в партнерстві із медіашколою «Новий кадр», IT-univer та квест-провайдером Encounter. Ми показуємо разом з нашими партнерами, що, можна створювати продукти, що будуть популяризувати культуру та базуватися на принципах інклюзії, а також - користуватися попитомом серед цільових груп залучених бізнесів (підлітки, молодь, сімейна аудиторія), приносити прибуток.
107.
ID: 3PLUS1-04990
Project name: Освітня програма з розвитку моди та підприємництва на основі сталості, діджиталізації та інновації
Rating: 368
General budget: 1238538
The requested amount from the UCF: 1238538
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Тoвариство з обмеженною відповідальністью "ТРИФІЛМС"
Cities of implementation: Київська область, Харківська область, Одеська область, Львівська область, Дніпровська область, Запорізька область, Миколаївська область, Чернігівська область, Вінницька область, Рівненська область,
Project description: Освітня програма про створення модного бренду від концепції до продукту на засадах сталого розвитку визначених ООН, яка складається з лекцій та майстер класів від українських та міжнародних експертів індустрії, що розміщуються та транслюються онлайн. Учасники програми після засвоєння матеріалу матимуть змогу презентуватися у діджитал шоурумі The Sustainables, до якого мають доступ міжнародні топові онлайн та оффлайн рітейлери. 
108.
ID: 3PLUS1-26499
Project name: Майбуття особистості
Rating: 367
General budget: 1609538
The requested amount from the UCF: 1609538
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Галенко Ігор Леонідович
Cities of implementation: Харків,
Project description: Мюзикл «Ти особливий» народився в Харкові та об’їхав майже всі великі міста України. COVID-19 став перешкодою наступного етапу – приїзду до дітей невеликих містечок Харківщини. Тому виникла ідея показати їм виставу в найкращому залі України. Комфортабельними автобусами їх буде привезено до Харкова, організовано екскурсію містом та представлено чудовий мюзикл. І все це з дотриманням усіх карантинних вимог. Після цього дітей буде поділено на команди, взаємодія в яких дасть змогу пізнати справжню радість від сумісної творчості. Отже, 6000 маленьких глядачів отримають натхнення і нагоду перебороти депресивні тенденції сьогодення, інакше поглянути на світ довкола себе і побачити широкі перспективи для подальшого особистісного розвитку.
109.
ID: 3PLUS1-00582
Project name: Історія російсько-української війни. Створення історичного простору в бібліотеці.
Rating: 366
General budget: 195244.00
The requested amount from the UCF: 195244.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Комунальний заклад "Запорізька обласна бібліотека для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради
Cities of implementation: Запоріжжя,
Project description: Формування у комунальному закладі «Запорізька обласна бібліотека для дітей «Юний читач» Запорізької обласної ради цілісної системи патріотичного виховання шляхом створення в бібліотеці сучасної інноваційної території для організації та проведення роботи з національно-патріотичного виховання дітей та підлітків. У співпраці з громадською організацією ветеранів АТО «Честь і гідність» видання 3-х томів книги «Усна історія російсько-української війни 2014 – 2019 рр.» з метою організації та проведення історико-патріотичних заходів в бібліотеках області, що обслуговують дітей, збільшення кількості читачів бібліотек. Підвищення іміджу КЗ «Запорізька обласна бібліотека для дітей «Юний читач» ЗОР у соціокультурному просторі міста Запоріжжя та Запорізької області.
110.
ID: 3PLUS1-05188
Project name: «Самчиківський розпис», Арт-бук Вікторії Радочиної
Rating: 365
General budget: 1515400.22
The requested amount from the UCF: 1515400.22
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Радочина Вікторія Валеріївна
Cities of implementation: Київ,
Project description: Видання Арт-бук “Самчиківський розпис” - це дебютний проект талановитої української художниці та дизайнерки Вікторії Радочиної. Головною метою проекту є сприяння популяризації українського автентичного декоративного розпису та просування якісного контенту через створення видання Арт-бук “Самчиківський розпис” та серії авторських відео-уроків. Народний декоративний розпис – джерело самобутності української культури, національні коди формотворення, кольоробачення, що складають світоглядні та естетичні засади традиційного мистецтва. Книга покликана формувати яскраві образні уявлення про культуру українського народу, залучити до власних художніх пошуків, сприяти естетичному розвитку. Арт-бук “Самчиківський розпис” може стати подією в фаховому середовищі та закласти основи для більш детального вивчення історії виникнення цього декоративного розпису. В рамках проекту запланована промоція видання та проведення виставок та майстер-класів з техніки Самчиківського розпису. Авторка проекту має особисту зацікавленість в якісному розвитку української культури та в формуванні позитивного, оптимістичного іміджу країни на міжнародному рівні.
111.
ID: 3PLUS1-02482
Project name: «Леся Українка. Піснею стати»
Rating: 364
General budget: 1436950
The requested amount from the UCF: 1436950
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Український альманах»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Культурно-мистецький проєкт «Леся Українка. Піснею стати» спрямований на переосмислення і надання нового звучання поезії Лесі Українки. До 150-річчя від дня народження поетеси композитори, аранжувальники, виконавці, які працюють у жанрах рок-, поп-, або ж полістилістичної музики створять на слова Лесі Українки та за участі симфонічного оркестру 15-ть музичних композицій, що в подальшому стануть частиною репертуару як сольних виконавців, так і великих колективів. Проєктом також передбачено створення, промоція та поширення аудіовізуального твору «Леся Українка. Піснею стати» хронометражем 72 хвилини, створення малих аудіо та аудіовізуальних форматів для поширення на інтернет-платформах, радіоефірах та в якості подкасту, забезпечення вільного доступу іншим художнім колективам до написаних партитур.
112.
ID: 3PLUS1-26258
Project name: Соціальна промокампанія “КУЛЬТ+фермерство”
Rating: 364
General budget: 1991592.43
The requested amount from the UCF: 1991592.43
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» (ДП «ХНАТОБ»)
Cities of implementation: Харків та Харківська область з можливістю масштабування на інші регіони України,
Project description: Промокампанія «Куль+фермерство» - це створення довгострокової програми, спрямованої на комплексний кросгалузевий вплив академічної культури та аграрного виробництва. Колаборація двох несуміжних індустрій взаємно збагатить обидві галузі, і створить алгоритм партнерства для мистецьких колективів та представників реального сектору економіки. Результат: перфомансы СХІД OPERA в 5 різних локаціях фермерств; кульмінаційний мультимедійний гепеннінг “Культ + фермерство”, що включатиме виставу (оперу «Любовний напій»), відео-арт за участі артистів театру та фермерів з реального сектору та фотовиставку перфомансів. Все це стане інфоприводами та мультимедійним контентом промокампанії.
113.
ID: 3PLUS1-02613
Project name: "Енергія" | Науково-пізнавальний проект
Rating: 364
General budget: 1999977.00
The requested amount from the UCF: 1999977.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТЕЛЕПРОСТІР СТУДІО
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Концепція проєкту передбачає створення циклу популярно-розважальних просвітницьких програм, що розкриватимуть велику тематику енергоефективності, провідного соціально-економічного тренду десятиріччя. Цикл складатиметься з 10 відеопрограм, кожна з яких присвячена окремій побутовій проблематиці. Сценарій ролика побудований на допомозі у вирішенні прикладних завдань, що стоять перед населенням (заощадження енергоресурсів, оптимізація роботи технічних систем, скорочення витрат тощо) за допомогою сучасних методик, таких як енергоаудит, диспетчеризація, модернізація, створення нових форм власності, користання програмами фінансової допомоги. У підсумку будуть прораховані глобальні зиски для конкретної групи (родини, колективу мешканців будинку, бізнес-компанії, теріторіяльної громади) для України та в цілому для світу. Зокрема, зменшення шкідливих наслідків урбанізації, покращення екології, збереження та відновлення природних ресурсів, боротьба з парниковим ефектом, перехід на низьковуглецеву модель розвитку.
114.
ID: 3PLUS1-02170
Project name: Проєкт Закону України «Про меценатство у сфері культури та мистецтва."
Rating: 363
General budget: 560234.50
The requested amount from the UCF: 560234.50
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний театр оперети"
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Створення проекту Закону «Про меценатство у сфері культури та мистецтва», який започаткує сприятливі правові умови для меценатської діяльності – важливого чинника розвитку культури та мистецтва. До проекту закону увійдуть найкращі світові практики в галузі меценатства. До створення закону будуть залучені представники галузі культури, фінансів, бізнесу та юриспруденції.
115.
ID: 3PLUS1-26512
Project name: Мобільна освітньо-мистецька платформа “Убогий жайворонок”
Rating: 362
General budget: 1838555.60
The requested amount from the UCF: 1838555.60
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація ПАВА
Cities of implementation: Львів, с. Криворівня (Івано-Франківська обл.), Тернопіль, Острог (Рівненська обл.), Київ, Одеса, Миколаїв, с. Крячківка (Полтавська обл.), Краматорськ, Харків,
Project description: Мобільна освітньо-мистецька платформа “Убогий жайворонок” є унікальною відповіддю на виклики пандемії через проведення заходів на відкритому просторі. Метою проєкту є актуалізація цінностей гідного громадянського суспільства (культурних, освітніх та екологічних) у локальних осередках, налагодження зв’язків між культурними центрами та сприяння співпраці між ними для формування спільних цінностей вільного громадянського життя у ширшому вимірі України. Через проведені лекції культурологічного, філософського, театрознавчого спрямування про епоху бароко, спільні екологічні акції та покази перформативного дійства «Убогий жайворонок» (за текстами барокового філософа Г.Сковороди та українськими бароковими піснеспівами), зіграного на мобільній переїзній сцені-конструкції — учасники будуть ділитися надбаннями унікального українського багатоголосся і драматичним розкриттям текстів Сковороди.
116.
ID: 3PLUS1-26419
Project name: ОдесаOpenArts
Rating: 361
General budget: 1770600.00
The requested amount from the UCF: 1770600.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “КУЛЬТУРНА РЕНОВАЦІЯ”
Cities of implementation: Одеса,
Project description: На перетині усіх доріг, Одеса стає місцем мистецької зустрічі для обміну досвідом, дружби та налагодження контактів в культурному середовищі. Команда OdesaOpenArts– це відомі виконавці та культурні менеджери з Києва, Львова, Одеси та Берліна, які прагнуть побудувати міст між артистами зі всіх куточків України та налагодити тісний зв’язок з мистецьким світом. Камерна музика та кіно об’єднаються в основну тематику фестивалю OdesaOpenArts. Відкриті зустрічі, майстер-класи та концерти з провідними українськими та світовими музикантами та режисерами, в основі програми фестивалю. Окрім об’єднання українських виконавців, важливу увагу команда фестивалю приділяє виконанню української академічної та сучасної музики.
117.
ID: 3PLUS1-26361
Project name: Навколо Нас UA: культура заради розвитку
Rating: 361
General budget: 1818889.4
The requested amount from the UCF: 1818889.4
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація Центр розвитку "Демократія через культуру"
Cities of implementation: м. Богуслав, Київська обл.,
Project description: Метою проєкту є робота з потенціалом культурної спадщини для економічного розвитку Богуславської ОТГ (в подальшому цей досвід може бути використаний ОТГ різних областей України); промоція історико-культурного надбання громади; презентація шляхів забезпечення сталого розвитку малого та середнього бізнесу задіяного у збереженні та популяризації місцевої матеріальної і нематеріальної культурної спадщини; налагодження комунікації між органами влади, неурядовими організаціями, місцевими жителями. В результаті проєктної діяльності будуть створені наступні продукти: мультифункціональна інформаційна платформа (сайт); навчальний онлайн-курс «Культура на варті змін: як зберегти і примножити»; чотири унікальні історико-культурні туристичні маршрути; дводенний інформаційно-практичний семінар.
118.
ID: 3PLUS1-23714
Project name: Едукаторіум. Естамп — освітній інтенсив з друкованої графіки
Rating: 360
General budget: 1411625
The requested amount from the UCF: 1411625
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Дукат Арт
Cities of implementation: Київ,
Project description: Альтернативна освітня програма для молодих мистецтвознавців і художників, присвячена історії та художній практиці естампу. Програму поділено на 5 курсів. Тема кожного курсу — певна графічна техніка. Інтенсив складається з 3-х частин: лекторій, практикум, екскурсії. Учасники процесу прослухають унікальні лекції від провідних українських мистецтвознавців, пройдуть практикум у відомих київських графічних майстернях, зустрінуться зі знаними українськими графіками та відвідають екскурсії до фондів художніх музеїв Києва. Після кожного курсу передбачається виставка творів учасників. У фіналі проекту відбудеться звітний захід, де буде представлено результати проекту: художники, що пройшли інтенсив, представлять найкращі роботи, мистецтвознавці — статті про друковану графіку, що будуть опубліковані в веб-версії журналу "Антиквар". Весь відеоконтент ( лекцї, майстер-класи) буде поширено на платформі YouTube.
119.
ID: 3PLUS1-26452
Project name: Будуємо Україну Разом
Rating: 359
General budget: 11200000.00
The requested amount from the UCF: 1994385.04
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПЛЕЙ ПРОДАКШН»
Cities of implementation: м. Київ (Україна) – робота команди проекту., різні регіони України – регіони буде відомо після проведення кастингу родин-учасників проекту.,
Project description: Цикл телевізійних передач у жанрі ремонт-реаліті шоу, створений за участі всеукраїнського волонтерського руху “Будуємо Україну Разом”. У кадрі бригада волонтерів під керівництвом прораба робить ремонт в оселях сімей, які цього потребують, за ескізами професійних дизайнерів. Сім’ї під час ремонту навчаються чомусь корисному або отримують допомогу у вирішенні своїх проблем.
120.
ID: 3PLUS1-02363
Project name: Вебсеріал «Категорія "С"»
Rating: 359
General budget: 1610000
The requested amount from the UCF: 1610000
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Балабай Катерина Костянтинівна (MEDIAGROUP 8 ™)
Cities of implementation: Харків та харківська область,
Project description: «Категорія "С"» - це вебсеріал у жанрі мок’юментарі для аудиторії водіїв-далекобійників та тих, хто працює або прагне працювати у транспортно-логістичній галузі – однієї з найважливіших галузей економіки України. Мета: Створити сучасний культурний продукт, який матиме вплив на транспортно-логістичну галузь. «Категорія "С"» створюється задля того, щоб шляхом цікавої, жартівливої псевдо-документальної розповіді підняти важливі та актуальні для галузі питання та знайти відповіді на них. Результати: Широка потенційна аудиторія дозволяє прогнозувати високу глядацьку зацікавленість - очікується щонайменше 100 000 переглядів кожного вебепізоду. Створені нові сенси у галузі, які допоможуть вирішувати проблеми та/або мінімізувати негативний вплив від них.
121.
ID: 3PLUS1-00477
Project name: Постправда: театральна постановка театру Арабески з харківськими журналістами 
Rating: 359
General budget: 1072528.49
The requested amount from the UCF: 1072528.49
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Театр-студія "Арабески"
Cities of implementation: Харків,
Project description: Спільна постановка театру «Арабески» з харкіськими журналістами з різних ЗМІ на підставі майстер-класів, дискусій, обговорень книги Тімоти Снайдера «Про тиранію» та книги ізраїльського історика Ювала Ноя Харарі «21 урок для 21-го століття». Театр як комунікаційний майданчик з горизонтальними зв’язками дослідить способи функціонування «постправди» задля ефективної протидії інформаційним травмам та маніпуляціям. Окрім театральної постановки буде створена низка соціальних відеороликів на підставі документації репетиційного процесу, спектаклів, дискусій.
122.
ID: 3PLUS1-06902
Project name: Юні композитори України. Аудіальне мистецтво в умовах пандемії.
Rating: 358
General budget: 1946000
The requested amount from the UCF: 1946000
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Український центр розвитку культур "ЄДНАННЯ"
Cities of implementation: м. Київ, Одеська область, м. Вилкове, Дунайський біосферний заповідник,
Project description: Проєкт спрямований на творчу реалізацію та професійне зростання юних композиторів, які навчаються в Київській дитячій академії мистецтв і є лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів композиторів. Передбачається: створення онлайн платформи для реалізації основних завдань музичної освіти в умовах пандемії; видання власних творів юних дебютантів у вигляді ілюстрованої нотної збірки (книга з компакт-диском). Особливістю видання є те, що всі твори написані юними митцями в пісенній формі на поезії українських класиків. Для ознайомлення фахової спільноти (музикантів) та ширшої аудиторії тираж видання буде безкоштовно розповсюджено по всіх вищих і спеціалізованих навчальних закладах, де є спеціальність «Музичне мистецтво», музичним школам України, а також передано мистецьким колективам української діаспори.
123.
ID: 3PLUS2-03004
Project name: «Social Art Vision of Carpathian Ecology» (SAVE CARPATHIANS)
Rating: 357
General budget: 2183725
The requested amount from the UCF: 1704675
Competition type: National
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Яскрава Країна»
Cities of implementation: Дніпро, Закарпатська область, Україна, Київ, Львівська область, Івано-Франківська область,
Project description: Проєкт «Social Art Vision of Carpathian Ecology» (SAVE CARPATHIANS) передбачає проведення загальнонаціонального конкурсу анімаційних відео та коміксів з проблеми охорони, відновлення, збереження Карпат. Переможці конкурсу вирушають у 10-денну творчу експедицію Карпатами: знайомляться з природною, культурною, історичною спадщиною Закарпаття, беруть участь в тренінгах, творчих зустрічах з екологами, краєзнавцями, художниками, формують уявлення про екологічні проблеми регіону. За підсумками експедиції створюють культурний продукт – анімаційний ролик та комікси, які буде презентовано у рамках екологічної акції та концерту до Всесвітнього дня охорони довкілля у с. Кам’яниця. Відеоконтент про заходи та їх результати розміщується на YouTube-каналі «SAVE CARPATHIAN». Комікси публікуються на еко-папері та розповсюджуються регіонами України.
124.
ID: 3PLUS1-26529
Project name: Культура та спорт: долаємо Covid разом
Rating: 357
General budget: 440260
The requested amount from the UCF: 440260
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ТВОЯ ДОБРОТА»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Мета: підготувати 32 історії людей, які поділяться власним досвідом виходу з кризи. Це розповіді про долання негативних наслідків у спорті та медичній галузі. У виданні будуть озвучені ті проблеми, котрих важливо уникнути в разі настання другої чи третьої хвилі коронавірусу в Україні та світі. До видання будуть залучені найуспішніші спортсмени країни, які вважаються гордістю нації й котрі відверто розкажуть про непрості сторінки власного життя в режимі ізоляції; будуть представлені історії лікарів, які розкажуть про роботу в складних і нетипових умовах. Книгу буде презентовано під час спортивного шахового турніру на честь Євгена Чикаленка у сквері імені Є. Чикаленка.
125.
ID: 3PLUS1-26505
Project name: Пригоди Сортуна
Rating: 356
General budget: 1599060.00
The requested amount from the UCF: 1599060.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Гутаревич Лариса Віталіївна
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Проєкт складатиметься із чотирьох анімаційних роликів у технології 3D про сортування сміття. Кожен ролик пояснює, як правильно сортувати/утилізувати конкретний матеріал – пластик, скло, метал, папір. Мета проєкту – підвищити екологічну самосвідомість співгромадян(ок) та підказати практики щодо утилізації відходів, які завдають значно менше шкоди довкіллю на противагу сталому "викидаймо все докупи".
126.
ID: 3PLUS1-13034
Project name: "Музика на кінчиках пальців"
Rating: 356
General budget: 1823490.00
The requested amount from the UCF: 1823490.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Гібелінда Ольга Валентинівна
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Музика на кінчиках пальців»\"Music at your fingertips" унікальний для Українського культурного середовища проект: для двадцяти знакових українських пісень буде знято двадцять унікальних високохудожніх відеокліпів мовою жестів. Проект присвячений проблематиці та подоланню стигматизації та виключення з культурного простору людей із порушеннями слуху як у якості об’єктів та і у якості суб’єктів сучасної Української культури.
127.
ID: 3PLUS1-06102
Project name: Лунай
Rating: 355
General budget: 1935148.00
The requested amount from the UCF: 1935148.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "БЕД РЕЙВЕН"
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Це унікальний музичний проєкт, який демонструє виняткові таланти українських музичних колективів. Даний проєкт в першу чергу орієнтований на створення якісного аудіовізуального контенту, а головною метою є просування найвидатніших молодих вітчизняних виконавців не тільки на території України, а й на світову музичну арену.
128.
ID: 3PLUS1-02196
Project name: ТИЖДЕНЬ. НОВА ХВИЛЯ
Rating: 355
General budget: 1998533.4
The requested amount from the UCF: 1998533.4
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: неприбуткова громадська організація "Центр "ТЕКСТ"
Cities of implementation: Україна,
Project description: ТИЖДЕНЬ. НОВА ХВИЛЯ - міжнародний освітній соціально-культурний проєкт, який охоплює такі напрямки діяльності: проведення конкурсу з освітньою програмою, 4 театральні лабораторії, зйомки документального фільму, резиденція "ВІДЛЮДНИК" і проведення мережевої мистецької події.
129.
ID: 3PLUS1-26206
Project name: Видання дитячої книги "Дитинство Сергія Прокоф'єва"
Rating: 354
General budget: 813080
The requested amount from the UCF: 764080
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД РОЗВИТКУ ГРОМАДИ"
Cities of implementation: Україна,
Project description: У 2021 році відзначається 130-річчя від дня народження композитора Сергія Прокоф'єва, який народився і виріс у селі Сонцівка Донецької області. Проект пропонує створення та видання дитячої ілюстрованої книги про дитинство композитора з метою популяризації його спадщини, стимулювання інтересу до рідного краю та налагодженню міжрегіональнихзв'язків. Книга буде розповсюджуватися по бібліотеках та освітніх закладах області та закладах мистецької освіти в Україні. Проект також включає промоцію книги на "Книжковому арсеналі" зі створенням локації з дитячими активностями.
130.
ID: 3PLUS1-26463
Project name: Модернізація експозиційного простору Національного музею Тараса Шевченка
Rating: 352
General budget: 547.500
The requested amount from the UCF: 547.500
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Національний музей Тараса Шевченка
Cities of implementation: м.Київ,
Project description: Мета проекту модернізації експозиції - побудова сучасної наративної експозиції у вигляді зв'язної розповіді зі своєю сценографією, використовуючи сучасні методи експонування і нові мультимедійні засоби. Використання сучасного експозиційного обладнання дозволить створити нову експозиційну модель, застосовуючи нові методи демонстрації та представлення музейних експонатів, здійснюючи впливи на просторові та емоційні відчуття відвідувачів. Головним результатом проекту стане побудова наративної експозиції, вписаної у простір пам’ятки національного рівня зі збереженням її історичної спадщини, а також пристосування експозиції нового типу до потреб сучасного музейного відвідувача – наповнення простору інтерактивними елементами, мультимедійними форматами та, в результаті, формування інклюзивного музейного середовища.
131.
ID: 3PLUS1-02610
Project name: Опішня - розробка просторової туристично-культурної моделі сервісів
Rating: 352
General budget: 1397803.15
The requested amount from the UCF: 1397803.15
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: фізична особа-підприємець Шевченко Олександр Едуардович
Cities of implementation: Опішня, Полтавська область,
Project description: Проект передбачає виявлення конкурентного та оригінального потенціалу/контенту, що буде основою до подальшої розробки просторової моделі сегменту культури і креативних просторів Опішні. Мета проекту зібрати у єдину просторову модель більшість культурного і туристичного наповнення Опішні. Наразі ці об’єкти роззосереджені по селищу без відповідного маркування та вказівок. Протягом проекту буде виконано аудит та розроблено проектні механізми кластеризації для поєднання об’єктів культурного та туристичного інтересу в зв’язну просторову модель на рівні населеного пункту. Як результат відвідувачі Опішні матимуть змогу реально оцінити перелік актуальних дестинацій і запланувати відповідний маршрут. Проект передбачає також актуалізацію переліку ключових проектів Опішні із впровадженням покращень.
132.
ID: 3PLUS1-05282
Project name: Лінгвістична резиденція міжкультурного діалогу "Language & Culture"
Rating: 350
General budget: 1701902.00
The requested amount from the UCF: 1701902.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Цікава справа"
Cities of implementation: Харків, Харків,
Project description: Популяризація української культури та культурно-історичної спадщини шляхом запроваження інноваційного формату вивчення іноземних мов на основі кроскультурного діалогу та розвитку комунікаційних навичок. Подолання негативних наслідків пандемії COVID-19 та карантинних обмежень через застосування новітніх технологій та дистанційних форм навчання та спілкування. Покращення іміджу українських університетів на міжнародному рівні та ріст вхідної мобільності іноземних студентів завдяки участі у проекті, що дозволяє прискорити процеси адаптації та полегшення спілкування, обізнаності про культуру та суспільний уклад України. Підвищення якісного рівня професійної підготовки фахівців, що задовольнить зростаючі потреби не лише в галузі освіти, культури, науки, але також у торгівлі, промисловості та інших сферах людської діяльності.
133.
ID: 3PLUS1-22253
Project name: Гуманітарна реінтеграція – важлива умова встановлення миру на Сході України.
Rating: 349
General budget: 988368.16
The requested amount from the UCF: 988368.16
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Українське товариство охорони памяток історії та культури"
Cities of implementation: Краматорськ, Київ,
Project description: Проєктом передбачено вивчення історико-культурного потенціалу Донеччини шляхом проведення інвентаризації збережених пам’яток та об’єктів культурної спадщини, що не перебувають на державному обліку. Це дозволить створити наукову базу відомостей про різні види пам’яток, сприятиме розвитку туристичної діяльності, створенню культурно-креативних просторів, інтегруванню культури в щоденні громадські практики Донеччини. Результативним аспектом формування національної свідомості та патріотизму у дітей та молоді буде їх залучення до конкурсу «Збережемо спадщину – збережемо Україну». Діяльність Українського товариства охорони пам’яток історії та культури в напрямку аналізу гуманітарних реінтеграційних процесів підтримали Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Донецька облдержадміністрація. Роботу над проєктом буде відображено на веб-сайті.Проєктом передбачено вивчення історико-культурного потенціалу Донеччини шляхом проведення інвентаризації збережених пам’яток та об’єктів культурної спадщини, що не перебувають на державному обліку. Це дозволить створити наукову базу відомостей про різні види пам’яток, сприятиме розвитку туристичної діяльності, створенню культурно-креативних просторів, інтегруванню культури в щоденні громадські практики Донеччини. Результативним аспектом формування національної свідомості та патріотизму у дітей та молоді буде їх залучення до конкурсу «Збережемо спадщину – збережемо Україну». Діяльність Українського товариства охорони пам’яток історії та культури в напрямку аналізу гуманітарних реінтеграційних процесів підтримали Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Донецька облдержадміністрація. Роботу над проєктом буде відображено на веб-сайті.
134.
ID: 3PLUS1-04987
Project name: CASTRUM VIA SALIS/ЗАМКИ СОЛЯНОГО ШЛЯХУ
Rating: 349
General budget: 218114
The requested amount from the UCF: 1999714
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Благодійна організація Благодійний фонд "Відродження. Замок Хуст"
Cities of implementation: Закарпатська облпсть,
Project description: Туристично-розважальний 3D AR кластер «CASTRUM VIA SALIS» - на основі новітньої 3D технології доповненої реальності (Augmented Reality technology) стане одним з перших відомих на сьогодні проектом для популяризації культурної спадщини пам’яток фортифікаційної архітектури не тільки в Україні але і у країнах Європи. Допо́внена реа́льність (англ. augmented reality, AR), — термін, що позначає всі проекти, спрямовані на доповнення реальності будь-якими віртуальними елементами. Доповнена реальність — складова частина змішаної реальності (англ. mixed reality), в яку також входить «доповнена віртуальність» (коли реальні об'єкти інтегруються у віртуальне середовище). Головним інноваційним фактором проекту стане поєднання результатів наукових досліджень у сфері історії, археології та реставрації памятки архітектури у загальну цифрову медіа модель, яка дасть змогу будь якій особі взаємодіяти з нею.
135.
ID: 3PLUS1-26218
Project name: Сатиричне Лейт-Найт Шоу
Rating: 348
General budget: 1980000
The requested amount from the UCF: 1980000
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОКС УКРАЇНА"
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Сатиричне Лейт-Найт Шоу — це медіапроєкт Громадської організації "ВОКС УКРАЇНА» у партнерстві з ФОП Яніцьким А.К. Це 12 щотижневих динамічних і легких іронічно-аналітичних вечірніх шоу тривалістю до 30 хв. Це шоу, де можна все і трохи більше. Без купюр, стиду та страху – про всіх й все. Кращі сатирики та сатирикині країни – в одному проекті! Вдаримо іронією, фактчекінгом та сарказмом по невігластву та популізму. Побачимо, скільки цікавих людей є в Україні і з яких незвичних ракурсів на них можна подивитися. Класичний американський формат з українським духом, який покликаний через доведення до повного абсурду оточуючої дійсності, через посмішку, хай навіть іноді гірку – викликати у глядача розуміння правди. Та й просто допоможе відпочити після важкого тижня за переглядом якісного контенту, за який не соромно. Мета проєкту — у легкодоступному для широкого кола глядачів форматі протидіяти дезінформації, фейкам та інформаційній агресії, розвивати критичне мислення глядачів та навички медіаграмотності.
136.
ID: 3PLUS1-00037
Project name: Створення та показ вистави «Пожежі» за мотивами сценарію Важді Муавада в креативному просторі Львова за участю різних суспільних груп
Rating: 347
General budget: 989100.00
The requested amount from the UCF: 791900.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Львівський академічний духовний театр Воскресіння
Cities of implementation: Львів,
Project description: Наш проект має на меті згуртувати кілька суспільних груп навколо культурної ідеї та допомогти людям, які опинились в тяжких життєвих ситуаціях подолати психологічні проблеми шляхом залучення їх до творення культурного процесу. З одного боку проект передбачає створення нової креативної вистави під назвою «Пожежі» за романом канадського письменника Важді Муавада, в постановці Алли Федоришиної , Заслуженої артистки України. У виставі візьмуть участь студенти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Показ вистави планується в колишньому цеху заводу Львівприлад за адресою м.Львів, вул.Сахарова, 35. Для реалізації проекту буде залучено психологів з Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина» для надання консультативно-інформаційних послуг для акторів театру та буде залучено пацієнтів Центру до перегляду створення вистави в рамках культурно-соціальної програми, яку вони будуть розвивати зі своїм куратором. «Пожежі» - п’єса актуальна, бо ставить під сумнів наші спроби співіснувати з війною сьогодні. Ця війна узагальнена, виражена поетичною, образною мовою, яка зберігає таємницю і піддає сумніву самі слова. Перед обличчям жаху, що ми можемо сказати? Чи повинні ми мовчати? Чи здатні ми висловити невимовне. Другим аспектом проекту є проведення дискурсу на тему « Театр, як засіб реабілітації психологічних травм». Учасниками дискусії будуть актори, студенти ВНЗ, психологи, соціальні працівники, військові, учасники АТО, пацієнти реабілітаційного центру «Галичина».
137.
ID: 3PLUS1-23656
Project name: АРТІЛЬ
Rating: 347
General budget: 1590610.00
The requested amount from the UCF: 1590610.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Хазова Олена Олегівна
Cities of implementation: Київ,
Project description: АРТІЛЬ - це колаборація традиційних ремесел та сучасного мистецтва. Мета проєкту - перевідкрити для сучасних українців продукти народного промислу та створити екосистему для міжгалузевої взаємодії кустарних виробництв та креативних індустрій. Діджитал-каталог - це відкрите джерело знань про історію та сучасний стан ткацьких осередків в Україні. Результати роботи буде представлено у вигляді виставкового проєкту у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва та серії практично-орієнтованих воркшопів.
138.
ID: 3PLUS1-01623
Project name: «Зцілюємо мистецтвом»
Rating: 346
General budget: 2247050.00
The requested amount from the UCF: 1997050.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Благодійний дитячий фонд "Подаруй дитині світ"
Cities of implementation: Черкаська область, місто Черкаси,
Project description: Мета: стабілізація психоемоційного стану онкопацієнтів (дорослих та дітей), полегшення страждань невиліковно хворих, надання емоційного ресурсу для боротьби з хворобою; запобігання професійному вигоранню та зняття стану тривожності медперсоналу закладів онкологічного та паліативного профілів шляхом створення та розповсюдження друкованих посібників з порадами психологів та арт-практиками для пацієнтів і медпрацівників, дитячої книги для маленьких онкопацієнтів та застосування музикотерапії. Результати: три окремо розроблених, надрукованих та розповсюджених арт-альбомів з порадами психологів та арт-практиками для психоемоційного розвантаження онкопаціентів (дітей та дорослих), медперсоналу; дитяча книга для онкопацієнтів, героями якої та авторами малюнків є пацієнти Черкаського дитячого онкоцентру; проведення 20 «тихих концертів» в Черкаському онкодиспансері та паліативному центрі.
139.
ID: 3PLUS1-00212
Project name: Дзвони Пам'яті. Сумщина
Rating: 343
General budget: 1600352.00
The requested amount from the UCF: 1600352.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Чайка Ігор Владиславович
Cities of implementation: Місто Суми і Сумська область,
Project description: Мета проекту – відродження історичної пам’яті про знищені храми Сумщини, що були не тільки унікальними пам’ятками архітектурної і культурної спадщини, а й потужними осередками духовності. Храми організовували навколишній простір та надавали неповторної оригінальності місту чи селу і завжди були чимось більшим, ніж духовний центр громади - вони слугували осередком освіти та культури, скарбницею історії "малої" батьківщини та центром суспільного життя громади. Під час реалізації проекту буде виготовлено та встановлено у визначних місцях Сумщини 20 пам’ятних знаків з унікальними QR-кодами, що надаватимуть можливість отримати повну історико-культурологічну інформацію про пам'ятки минулого на спеціальних web-ресурсах, створених в рамках проекту, встановлено дзвони на відновленому храмі.
140.
ID: 3PLUS1-03159
Project name: “Хлорофілові зерна”. Мультимедійний концерт творів Ярослава Верещагіна
Rating: 343
General budget: 1198890
The requested amount from the UCF: 1198890
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Кнорозок Любов Володимирівна
Cities of implementation: Київ та область, Херсон та область, Чернігів та область,
Project description: Мультимедійний концерт “Хлорофілові зерна” це звернення до новітньої спадщини української академічної музики авторства київського композитора Ярослава Верещагіна. Автори прагнуть максимально розкрити потенціал цієї музики, показати її актуальність. Твори Я.Верещагіна отримують, нажаль, недостатньо уваги як у музичних колах, так і серед широкої громадськості. Ми прагнемо створити відео-виставу з використанням робіт, розроблених спеціально для супроводу кожної композиції, у виконанні найактуальніших відео митців країни (команда Blck box) спільно з молодими талановитими режисерами та операторами, а також долучити до цього сучасну хореографію, що допоможе осучаснити виконання і привабити до унікального здобутку ширшу аудиторію. У створенні програми прийматимуть участь як досвідчені музиканти, так і молоді виконавці. Зокрема, Стефанія Довгань (сопрано), Роман Страхов (баритон), Володимир Кнорозок (фортепіано) та Катерина Козачишин (скрипка), Анастасія Поліщук (меццо-сопрано) та інші.
141.
ID: 3PLUS1-07239
Project name: Художній фільм "Постріли долі"
Rating: 343
General budget: 1993345.00
The requested amount from the UCF: 1993345.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Харизма Груп"
Cities of implementation: Україна, Київська область, м. Ірпінь, Україна, м.Київ,
Project description: «ПОСТРІЛИ ДОЛІ» – двосерійний художній фільм про зламані війною на Донбасі долі трьох жінок. Фільм про те, наскільки важливо залишатися людьми у тяжкі часи, не зупинятися у пошуках підтримки і що навіть із безнадійної ситуації є вихід, який полягає в прагненні до миру і збереженні гідності української нації. логлайн: Медсестра Ольга їде волонтером допомогти військовим, раптово потрапляє до полону, в якому витримує три роки безнадії та страждань за своєю сім’єю разом з іншими жінками. Але основна битва чекає на неї після повернення додому, де прихищена нею переселенка з Донбасу вже стала дружиною для чоловіка Ольги і матір'ю - для її сина.
142.
ID: 3PLUS1-05519
Project name: Проведення міжнародного конкурсу зі сталого модного дизайну
Rating: 342
General budget: 835183.42
The requested amount from the UCF: 835183.42
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Маслій Марія Андріївна
Cities of implementation: Київ, онлайн,
Project description: Проведення міжнародного конкурсу сталого модного дизайну. Мета конкурсу - спонукати дизайнерів створювати колекції на засадах стратегічних цілей сталого розвитку ООН, інтернаціоналізувати українську культуру, отримати фідбек та контакт з міжнародною панеллю журі, з подальшою можливістю для переможців розвивати свій експортний потенціал за рахунок презентації колекцій у шоурумі в Парижі. До складу журі входять топові міжнародні впливові модні експерти. Переможець отримає можливість бути представленим у міжнародному офлайн шоурумі під час Паризького тижня моди міжнародним онлайн та офлайн рітейлерам, а також буде представлений на віртуальній оптовій платформі THE SUSTAINABLES.
143.
ID: 3PLUS1-00753
Project name: Музичний кліп "Море нашого життя"
Rating: 342
General budget: 923220.00
The requested amount from the UCF: 923220.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Літвін Ангеліна Олександрівна
Cities of implementation: Київ, Одеса,
Project description: Проект знімання музичного відеокліпу на пісню “Море нашого життя” гурту Тимпаче. Кліп має на меті привернути увагу до проблем людей із вадами слуху за допомогою сюжету та буде створена адаптована, під потреби глядачів, окрема версія із сурдоперекладом тексту пісні. Загалом, цим кліпом ми хочемо пропагувати толерантне та гідне ставлення людей одне до одного.
144.
ID: 3PLUS1-26516
Project name: Акселератор для креативних індустрій в малих містах України
Rating: 341
General budget: 1629554.10
The requested amount from the UCF: 1629554.10
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ СПРИЯННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ"
Cities of implementation: Вся Україна, міста до 200 000 населення,
Project description: Проєкт має на меті розробити пілотну акселераційну програму для креативних підприємців з малих міст, котрі мають ідеї бізнесу у сфері креативних індустрій і хотіли б запустити комерційно успішні культурні проєкти у своїх регіонах. В рамках проєкту, 20 перших учасників пройдуть навчання та отримаюють менторську підтримку для розробки стратегії розвитку та просування своїх концепцій.
145.
ID: 3PLUS1-26296
Project name: Intercity live boost
Rating: 341
General budget: 1695902.91
The requested amount from the UCF: 1695902.91
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Мистецьке об'єднання "ПЛАЙ"
Cities of implementation: Вінниця, Київ, Хмельницький, Львів, Дніпро, Тернопіль, Харків, міста ЄС, Маріуполь, Ужгород,
Project description: Проект об’єднає 10 відомих українських культурних операторів, 4 з інших країн і українську IT-компанію. Спільно вони проведуть два фестивалі і запустять цифрову платформу здатну поєднати в одному віртуальному просторі виробників і споживачів культурного продукту, що готові його купити. Перший – онлайн, поєднує міста у прямій трансляції в мережі Інтернет. Кожне місто/країна матиме слот у 12-годинній програмі різних секторів мистецтва та культури. Інший - оффлайн, відбудеться в одному місті - Вінниця, із залученням організаторів міст-учасників, що надасть можливість представникам різних секторів продемонструвати свій культурний продукт, а також здійснити обмін між містами-учасниками. За умови погіршення ситуації з Covid-19, другий фестиваль також проводиться онлайн.
146.
ID: 3PLUS1-03089
Project name: Розпаковка книжок
Rating: 339
General budget: 1774800
The requested amount from the UCF: 1774800
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Громадська організація "Соціальний Капітал"
Cities of implementation: Україна,
Project description: 30% українського YouTube припадає на дитячий контент який посідає топ -9 позиції з 10 в категорії ‘найпопулярніше’ https://thepage.ua/ua/news/ukrayinski-dolarovi-miljoneri-top-10-najpributkovishih-youtube-blogeriv. Топ-1 дитячий YouTube канал має 42 млн. підписників. Як правило, діти в в кадрі в основному розпаковують іграшки, тестують дитячу косметику, розважаються. Проєкт «Розпаковка книжок» створить нову генерацію дітей – книжкових блогерів. Задля швидкого здобуття популярності учасники проєкту спочатку «розпаковуватимуть» (розповідатимуть основну інформацію про сюжет та автора) книжки із шкільної програми, поступово включаючи до оглядів інші тексти. Проєкт змінить ставлення дітей до читання – вони побачать, що популярним можна стати завдяки книжкам. Очікувані результати: 6 - 8 успішних каналів дітей-блогерів із 10 000+ фоловерами.
147.
ID: 3PLUS1-26526
Project name: "Професії щасливих людей. Від мрії до покликання"
Rating: 339
General budget: 1997812.360
The requested amount from the UCF: 1997812.36
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВ "Торговий Дім "Фешн Глобус Юкрейн"
Cities of implementation: Київ, Харків, Дубно, Запоріжжя,
Project description: «Професії щасливих людей. Від мрії до покликання" – це проект сучасної культурної профорієнтації для школярів. Щасливе майбутнє дорослих, в тому числі залежить від вірного вибору професії в підлітковому віці. За статистикою до 70% випускників українських ВУЗів не працюють за фахом, а це неефективне використання часу людей та державних коштів. Міленіали ( покоління Z) ефективніше сприймають інформацію саме через відео, особливо, якщо відома і авторитетна компанія покаже себе із середини. Завдяки нашим матеріалам по всій Україні підніметься рівень інформованості та усвідомленості у виборі професії для реалізації свого потенціалу. Цей проект демонструє нову модель секторального партнерства: освіта-бізнес-молодь-щасливе суспільство.
148.
ID: 3PLUS1-26197
Project name: Онлайн гала-концерт зірок українського балету
Rating: 337
General budget: 1609998.00
The requested amount from the UCF: 1609998.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Стоянов Олександр Афанасійович
Cities of implementation: Географія реалізації проєкту: Україна,
Project description: Онлайн гала-концерт зірок українського балету — виступ народних артистів України Олександра Стоянова та Катерини Кухар, а також артистів театру Тетяни Льозової, Ярослава Ткачука, Станіслава Хольшанського, Анни Богатир, Андрія Гавришківа, Анастасії Гурської, Віталія Нетроненка, Юлії Москаленко. Видатні танцівники виконуватимуть уривки з відомих балетів класичної та сучасної хореографії таких як «Лебедине озеро», «Дон Кіхот», «Діти ночі», «Жізель» та ін. Мета проєкту — популяризувати та розвивати український балет в Україні та світі та забезпечити доступ до нього якомога більшої кількості людей (онлайн). Це перший захід такого формату в Україні, він транслюватиметься на великий екран у центрі Києва, також онлайн — на всю Україну.
149.
ID: 3PLUS1-26399
Project name: Сходи
Rating: 336
General budget: 1593350.34
The requested amount from the UCF: 1593350.34
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Скальський Вадим Сергійович
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Проект «Сходи» покликаний створити майданчик для гуртів і виконавців-початківців, який би зменшив поріг їх входу на медіаринок України. Шляхом створення записів їх виступів і популяризації їх в мережі Інтернет. В зв'язку з карантинними обмеженнями, забороною концертів і фестивалів можливості виконавців звузились, а умови здійснення проекту і записів нададуть їм можливість якісно вийти в он-лайн. Проєкт містить освітню складову. До процесу створення контенту залучатимуться студенти креативних професій для проходження практики і отримання першого професійного досвіду, що сприятиме зміцненню зв'язку освіти і ринку праці.
150.
ID: 3PLUS1-01612
Project name: «Розвиток системи освіти з домедичної допомоги в Україні»
Rating: 336
General budget: 1586168
The requested amount from the UCF: 1586168
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична Особа Підприємець Кірсанов Артемій Павлович
Cities of implementation: Україна,
Project description: Метою проекта є створення відео уроків, що могли б використовуватись на предметах «Основи здоров’я” і «Захист України», і відповідати міжнародним протоколам( ERC, NATO) і бути впровадженими як додатковий навчальний матеріал в ЗОШ. Поширення їх серед всіх зацікавлених організацій. Результати: 1. Проведення навчання з домедичної допомоги за курсом BLS (базова підтримка життя) знімальної групи. 2. Створення відео уроків в кількості 12. 3. Проведення презентацій відео робіт з відкритими майстер-класами по навчанню з домедичної допомоги серед зацікавлених в закладах загальної середньої освіти в Рівному і найбільших містах України ( Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро). 4. Розробка навчально-методичного посібника для вчителів «Захисту України» і «Основи здоров’я” 5. Проведення перемовин з зацікавленими в впровадженні і поширенні знань з домедичної допомоги організаціями на розміщення на їх території інформації( в вигляді плакатів, QR – кодів тощо) для доступу до відео або самого відео.
151.
ID: 3PLUS1-26522
Project name: Знай і допоможи
Rating: 333
General budget: 963230.00
The requested amount from the UCF: 963230.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Вербецький Дмитро Григорович
Cities of implementation: Київ,
Project description: Метою проекту є формування культури використання медичних практик в повсякденному житті суспільства. Проект стане інструментом для активної громадськості, благодійних фондів та медичних закладів в подоланні недуг та їх наслідків. Як результат будуть створені соціальні відео ролики які розказують що таке проблема інсульту, розсіяного склерозу, та мігрені ознаки та як треба діяти. Буде використаний формат як промо-роликів так і загально освітній.
152.
ID: 3PLUS1-06328
Project name: "100/10" Сто років у 10 стравах минулого України
Rating: 332
General budget: 427880.00
The requested amount from the UCF: 427880.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Брайченко Олена Юріївна
Cities of implementation: Україна,
Project description: 100/10 - це науково-мистецький проект, який показує гастрономічне минуле України через 10 текстів і артсвітлин цікавих і небанальних страв минулого. Популяризує наукові гастрономічні дослідження та пропонує інноваційний підхід у сфері поширення знань та залучення громадян до осмисленого розуміння минулого.
153.
ID: 3PLUS1-07030
Project name: "Леся Українка у дзеркалах часу"
Rating: 331
General budget: 1561605
The requested amount from the UCF: 1561605
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІНОСТУДІЯ "КІНЕМАТОГРАФІСТ"
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: "Леся Українка у дзеркалах часу" - це міні цикил телевізійних програм, який буде створено до 150 річчя поетеси. Проект представить глядачеві малознайомий таємничий образ «єдиного мужчини у нашому суспільстві», як писав Іван Франко.
154.
ID: 3PLUS2-00298
Project name: LITERALLY. Фестиваль Слів
Rating: 331
General budget: 2560000.00
The requested amount from the UCF: 1970000.00
Competition type: National
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: БО БФ "РАЗОМ ДЛЯ УКРАЇНИ"
Cities of implementation: Всеукраїнський,
Project description: LITERALLY - це комплексний мультикультурний гуманітарний проект, присвячений словам як формі дії, мови та комунікацій. Напрямки: 1. Навчання, передача інформації, обмін знаннями. 2. Творче самовираження через мову, усне та письмове слово. 3. Соціальний і культурний активізм; висловлювання від імені тих, кого "не чують". 4. Зв'язки, комунікації, нетворкінг. Цілі: популяризувати читання і самоосвіту через суміжні культурні сектори, створити трендовий образ успішної грамотної людини, заохотити молодь до любові та поваги до слова. Результати: 1) соціальна медіакампанія національного масштабу, що популяризує читання; 2) серія культурних подій; 3) 2-денний фестиваль формату "едьютейнмент"; 4) Онлайн трансляція.
155.
ID: 3PLUS1-26412
Project name: WELOXIA
Rating: 330
General budget: 1610000.00
The requested amount from the UCF: 2000000.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Шевченко Ірина Перівна
Cities of implementation: Сполучені Штати Америки, Европа, Азія,
Project description: WELOXIA – це сервіс, який дає можливість користувачам в усьому світі пройти або проїхати вздовж бульварів найкрасивіших міст, вулиць затишних провінцій, зелених парків, набережних мальовничої України за допомогою VR-хедсету та вело- або іншого кардіотренажеру. Основною метою проєкту є інтегрування культури через яскраву візуально-етнографічну спадщину України в щоденні громадські практики, сприяючи посиленню мотивації людини, що перебуває в соціальному ті географічному вакуумі через пандемію, до подорожей Україною та комфортних тренувань. Об’єднуючи різні спільноти навколо історії й культурного надбання нашої країни, проєкт дарує широкому загалу яскраві враження та емоції, які вони можуть отримати, не виходячи з власної домівки, новим технологічним способом! Спільні ті індивідуальні велозаїзди, квести, рейтинги та ігрові місії разом з відстеженням ефективності тренувань роблять WELOXIA платформою для соціо-культурного збагачення, емоційного фітнесу і неймовірних пригод.
156.
ID: 3PLUS1-02839
Project name: Леонід Рубцов — видатний ландшафтний архітектор
Rating: 330
General budget: 617893.96
The requested amount from the UCF: 587279.96
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Державне підприємство "Державне спеціалізоване видавництво "Мистецтво"
Cities of implementation: м. Київ, м. Біла Церква Київської обл.,
Project description: Інноваційний проект спрямований на створення культурного продукту, зокрема, друкованої візії «Леонід Рубцов – видатний ландшафтний архітектор» з включенням в контекст книги QR-кодів із посиланнями на сайт Національного ботанічного саду імені М. М. Гришка НАН України та промоцією в структурі друкованого видання на основі діджиталізації короткометражного документального фільму про науковця. Іноваційний продукт присвячений творчості Л. Рубцова — доктора біологічних наук, професора, видатного ландшафтного архітектора, автора багатьох унікальних проектів садів і парків, зокрема широко відомого «Саду бузків» у Національному ботанічному саду імені М. М. Гришка НАН України в Києві. Будуть випущені в світ інтерактивні листівки та візитівки з посиланням на друковану візію та продукти інтерактивних напрацювань.
157.
ID: 3PLUS1-26323
Project name: Реактор пам'яті
Rating: 330
General budget: 1604619.00
The requested amount from the UCF: 1604619.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ФОП БІЛЕЙ АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Cities of implementation: місто Київ, місто Славутич,
Project description: Онлайн-проєкт музеєфікації спогадів про Чорнобильську катастрофу, агрегатор інформації, цілком присвячений Чорнобильській катастрофі як події та всім явищам, змінам, людям, процесам, пов’язаних з нею.
158.
ID: 3PLUS1-26202
Project name: Театр участі “ПРО Нас”
Rating: 330
General budget: 1998992.00
The requested amount from the UCF: 1998992.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ ПСИХОДРАМИ"
Cities of implementation: м. Чернігів та Чернігівська область, м.Житомир та Житомирська область,
Project description: Театр участі «ПРО нас» – це творча форма соціального діалогу та залучення ветеранської і волонтерської спільноти до суспільного життя; сприяння формуванню соціальної ідентичності, спільних цінностей ветеранської спільноти, усвідомленню ветеранами їх істотної ролі не лише у минулому, а і в майбутньому громадянського суспільства України; адаптація до динамічних змін в житті та обмежень, викликаних пандемією COVID-19. Театр участі унікальний тим, що у ньому немає глядачів, а всі учасники є режисерами і акторами. Театр участі сприяє розвитку навичок здорової взаємодії, подоланню психологічної травми, побудові та підтриманню міжособистісного емоційного контакту, підвищенню рівня культури діалогу в цілому. У проекті, окрім ветеранів, задіяні співробітники соціальних служб, що дозволить розширити рефлексивну та навчальну складову цих фахівців.
159.
ID: 3PLUS1-26490
Project name: Я люблю твої тихі затоки
Rating: 329
General budget: 622720.55
The requested amount from the UCF: 622720.55
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Кириченко Олексій Миколайович
Cities of implementation: Київ,
Project description: Створення відеокліпу на пісню «Я люблю твої тихі затоки» (1976р., у виконанні Тараса Петриненка та гурту «Візерунки Шляхів») в сучасному аранжуванні та обробці від музичного проєкту Alexjazz. Мета: переосмислення культурної музичної спадщини України 1970-х р.р. і донесення до широкої аудиторії сьогодення через сучасні жанри та обробку; популяризація української музики; підвищення інтересу широкої аудиторії до української музики всіх часів. Результат: музичний відеокліп, який сприяє міжпоколіннєвій колоборації українських митців та артистів, допомагає поширенню та популяризації української музики через цифрові медіа.
160.
ID: 3PLUS1-26509
Project name: Створення мережі креативних локацій, що містять об’єкти культурного надбання, історії, об’єктів тяжіння Слобожанської ОТГ Харківської області.
Rating: 327
General budget: 1546550
The requested amount from the UCF: 1546550
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ФОП Лисак Вікторія Миколаївна
Cities of implementation: Слобожанська ОТГ, Харківська область,
Project description: Проєкт має на меті єднання та інтеграцію різних спільнот навколо локацій , що містять об’єкти історії, культурного надбання, об’єктів тяжіння на території Слобожанської ОТГ Харківської області ( Суворівське цілюще джерело с. Мохнач, городища та скіфські поселення с. Нижній Бішкін, р. Сіверський Дінець, лісовий заказник Середньодонеобряд слобожанського весілля та традиції плетіння віників с. Лиман). Створення цих локацій надасть можливостей для розвитку культури, креативної економіки. Результати: створення креативних локацій ( стенди з QR-кодами, елементи інсталяцій, фотозони, велопарковки), що об’єднані в мережу за допомогою розробленого веломаршруту, створення умов для розвитку велотуризму ( закупівля велосипедів, інструктаж туристів, оприлюднення правил безпеки) встановлення партнерств, привернення уваги до локацій та залучення місцевих мешканців та гостей.
161.
ID: 3PLUS1-17405
Project name: Земний рай Поліни Райко
Rating: 327
General budget: 1565699
The requested amount from the UCF: 1565699
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ФОП Джулай Маріана Олександрівна
Cities of implementation: Київ, Олешки, Херсонської обл.,
Project description: Проєкт покликаний відкрити Україні та світу незнану зірку наївного мистецтва Поліну Райко. Це бабуся з села Олешки, що після трагічної загибелі усіх рідних залишилася на самоті та відкрила в собі потужний талант художника, розписавши всі стіни та стелі свого будинку. Поліни Райко не стало у 2004 році, зараз її будинок з унікальними розписами руйнується. Проєкт складається з декількох напрямків. Перший – експедиція-дослідження, в якій ми проведемо збір та всебічний аналіз даних про унікальну художницю-самоуку та її доробку. Другий – у партнерстві з it-компанією, створимо відкриту он-лайн платформу (веб-сайт) з інформацією про художницю та творчість, що дасть можливість забезпечити вільний доступ до матеріалів дослідження. Крім цього, ми створимо інноваційний продукт - віртуальний музей наївного мистецтва Поліни Райко, що буде являти собою чітку копію будинку мисткині з розписами. Одним з важливих напрямів реалізації проєкту вважаємо видання книги – альбому про творчість Поліни Райко у партнерстві з видавництвом “Дух і літера”. Це буде унікальна художня книга з анімованими ілюстраціями AR (доповнена реальність), гідна представляти Україну на міжнародному рівні. Книга буде безкоштовно розповсюджена серед бібліотек художніх та культурологічних ВНЗ, арт-експертів, журналістів та інш.
162.
ID: 3PLUS1-05886
Project name: "Самобутні". Візитівки малих громад
Rating: 326
General budget: 905600
The requested amount from the UCF: 905600
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Пономарьова Наталія Леонідівна
Cities of implementation: 10 населених пунктів - центрів об'єднаних громад будуть визначені підготовчому етапі проєкту,
Project description: Проєкт “Самобутні. Візитівки малих громад” - це створення серії з десяти промоційних відеороликів для десяти об’єднаних територіальних громад України, що потребують розвиткового поштовху. Це міста і села, які стали центрами ОТГ, але ніколи раніше не були адміністративними центрами, не мають великих потужностей для розвитку і не завжди вміють помічати і використовувати свій потенціал. Мета проєкту – показати, що кожне українське село і місто – самобутнє. Навіть, якщо воно саме про це не здогадується. Посилити віру мешканців у себе і пробудити у них самих відчуття гордості за свій край. Відеоролики, виготовлені в результаті проєкту стануть промоційним матеріалом для громад, сприятимуть творенню позитивного іміджу, покращенню інвестиційної та туристичної привабливості.
163.
ID: 3PLUS1-26390
Project name: Відкритий світ музею
Rating: 325
General budget: 1888456.95
The requested amount from the UCF: 1888456.95
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Благодійна організація "Благодійний фонд Національного художнього музею України"
Cities of implementation:
Project description: Проект "Відкритий світ музею" має на меті інтегрувати українське мистецтво у світовий контекст через відкриті інформаційні ресурси. Результатом проекту буде створено інтерактивний сайт музею українською та англійською мовами з посиланнями на ютуб канал музею з лекціями з підкастами українською та англійськими мовами, онлайн аудіогідами мовами національностей, які проживають в Україні та іноземними мовами. Буде прописаний додаток до смартфону, з аудіогідами та путівниками, якими можна скористатися в музеї. Планується надати доступ до дитячої художньої майстерні, можливістю ознайомитись з віртуальною експозицією та окремо фондами музею (онлайн архів – музей налічує більше 11 тис. одиниць архівного) та онлайн магазин музейних видань.
164.
ID: 3PLUS1-01224
Project name: «Славу і шану складаєм щодня героям АТО від Ужка до Ясіня» - заходи патріотичного спрямування УжІКіМ та ГО «Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області»
Rating: 325
General budget: 903759.00
The requested amount from the UCF: 903759.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Комунальний заклад вищої освіти "Ужгородський інститут культури і мистецтв" Закарпатської обласної ради
Cities of implementation: м.Рахів, м. Хуст, м.Перечин, м. Мукачеве, с. Чікош Берегівського району, м. Ужгород. Закарпатської області,
Project description: Представляємо інноваційний, актуальний на сьогодні за своєю значимістю проект «Славу і шану складаєм щодня героям АТО від Ужка до Ясіня» - заходи патріотичного спрямування УжІКіМ та ГО «Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області». Нам випало жити у складні часи, коли зникають традиційні вияви самоідентифікації народу: мова, культура, почуття національної гідності та національної свідомості, патріотизму. Вважаємо, що все не так безнадійно! В Україні знайдуться люди, які ще не розчинилися у віртуальному світі, яких не поглинув вакуум байдужості . Історія свідчить, що українці в усі часи були патріотами. Та, на жаль, сьогодні патріотизм населення пішов на спад порівняно з сплеском патріотичних почуттів перших років бойових дій на сході. Мета проекту - укріплення віри в мирне майбутнє держави через тематику проекту: патріотичне виховання , вшанування ветеранів АТО, організація відпочинку з отриманням максимально позитивних емоцій через спілкування з мистецтвом. Проект покликаний здійснити виховну, інформаційну, навчальну діяльність підростаючого покоління та всіх верств населення по патріотичному вихованню ,використовуючи можливості громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області» та працівників закладів культури області. Проект використовує партисипативні методи. Проектом передбачено проведення виїзних тематичних заходів у районних центрах Закарпаття де відбувалися визначні історичні події. Результатом проекту стане підсумкова подія проекту - проведення Всеукраїнського форуму учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною».
165.
ID: 3PLUS1-06401
Project name: Креативно-підприємницька Освітня Програма "КУЛЬТУРНИЙ БІЗНЕСМЕН"
Rating: 324
General budget: 792933.73
The requested amount from the UCF: 792933.73
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАР"
Cities of implementation: Київ та Київська область, Івано-Франківськ та Івано-Франківська область,
Project description: Як творчій особистості достойно заробляти і навіть вести свій креативний бізнес? Відповість та навчить Креативно-підприємницька Освітня Програма із застосуванням ігрових практик настільної (та онлайн) мистецько-фінансової гри «КУЛЬТУРНИЙ БІЗНЕСМЕН». МЕТА: в ігровій формі сформувати навички та вміння підприємницької діяльності в креативних галузях, зокрема щодо: інвестування і управління фінансами, формування пасивного грошового потоку, оподаткування, ведення фінансової звітності, реєстраціі та управління різними формами бізнесу (малий: ФОП / середній: ТОВ / великий: АТ), монополізація галузей економіки, кредитно-фінансові відносини тощо. РЕЗУЛЬТАТ: Освітня Програма під керівництвом викладача (ведучого Програми) у формі гри та інтерактивної дискусії з гравцями на актуальні підприємницькі/фінансові питання, які виникли на кожному ЕТАПІ проходження гри (6 етапів/сесій).
166.
ID: 3PLUS1-00470
Project name: Театральний фестиваль “Вулиця Бергнер”
Rating: 323
General budget: 972436
The requested amount from the UCF: 972436
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Дрогобицький Народний дім ім. Івана Франка
Cities of implementation: Дрогобич, Дрогобич, Львівська область,
Project description: Театральний фестиваль “Вулиця Бергнер” відкриває нові віяння театру у маленькому місті та зможе репрезентувати нові театральні форми, котрі після фестивалю стануть важливою театральною та соціальною практикою. Велику частину у проєкті займає соціальна складова, а саме інклюзивний театр та різноманітні театральні інклюзивні практики, тим самим демонструючи, що театр повинен бути доступний кожному, як і мистецтво загалом. Нашими партнерами в інклюзивній частині є БО МТЦ "Непротоптана стежина" з інклюзивною виставою “Погляд”. Окрім інклюзії театру, ми акцентуємо увагу на професійних театрах через освітній лекторій: вистави, майстер-класи, воркшопи, відеоролики та інші нові практики для театру маленького міста.
167.
ID: 3PLUS1-26451
Project name: Україномовний розмовний клуб
Rating: 322
General budget: 643135
The requested amount from the UCF: 643135
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Благодійна організація “Благодійний фонд “Восток-СОС”
Cities of implementation: м. Сєвєродонецьк, Луганська область,
Project description: Основна ідея проекту полягає у створенні україномовного середовища для дорослого населення, де кожен може покращити своє розмовне мовлення в процесі вивчення української культури та історії. Мета проекту - поширення та популяризація української мови та культури на Сході України. Очікувані результати: 15% осіб - знають і вільно володіють українською, 50% - покращили рівень розмовгого мовлення; у 60 % учасників проєкту сформувалося позитивне ставлення до української мови та культури; 10% - є амбасадорами у питаннях поширення позитивного ставлення до української мови та культури; у місті та за його межами збільшується зацікавленість та лояльне ставлення до української культури. У регіоні зростає інтерес до української мови та культури
168.
ID: 3PLUS1-07263
Project name: «МІСІЯ Арх2 — поєднання заради співпраці»
Rating: 321
General budget: 1549006
The requested amount from the UCF: 1549006
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Фізична-особа підприємець Акмен Інна Робертівна
Cities of implementation: Харків, Меджибіж,
Project description: Провідною ідеєю проекту є створення міжгалузевого продукту на основі співпраці видавців в галузі культури з науковцями, які вже багато років працюють в архітектурно-археологічних експедиціях на базі Державного історико-культурного заповіднику «Межибіж». Наукові дослідження будуть опрацьовані та представлені як аналітичний звіт-каталог у вигляді культурно-мистецького видання, де буде відтворено історію виникнення найдавніших поселень на території Поділля, найцікавіші легенди про кам’яну фортецю, про русинів, поляків та євреїв, що мирно мешкали поруч один з одним, а також буде задокументовано більш ніж 500 об’єктів української історії. В рамках проєкту буде створено, відповідно до видання, інтерактивний інформаційний 3D-ресурс, який розміститься в геоінформаційній системі Google Earth.
169.
ID: 3PLUS1-01941
Project name: Барабан для ветеран
Rating: 319
General budget: 1664894.20
The requested amount from the UCF: 1584894.20
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Центр розвитку бізнес-технологій та культури"
Cities of implementation: м.Запоріжжя, Запорізька область,
Project description: Проект спрямований на полегшення реінтеграції ветеранів у цивільне життя шляхом творчого навчання грі та виготовлення барабанів під керівництвом доброзичливих та досвідчених тренерів. Понад 60 ветеранів навчаться грати на барабанах, імпровізувати та бути частиною "оркестру", а також робити 6 типів барабанів: тулумбас, кахон, дарбука, гонг, дунун та уду. Крім того, для дітей ветеранів буде проведено кілька майстер-класів з виготовлення музичних іграшок. Кожен учасник отримає матеріальні / інструментальні ресурси, знання, досвід та натхнення для нового життєвого хобі чи навіть власного бізнесу в галузі ККІ.
170.
ID: 3PLUS1-26306
Project name: Міжкультурний діалог через мистецькі практики
Rating: 319
General budget: 1940339.00
The requested amount from the UCF: 1940339.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська спілка "Аналітичний центр Українського католицького університету"
Cities of implementation: Київ, Київ,
Project description: Метою проєкту є концептуалізація розуміння і сприяння налагодженню міжкультурного діалогу через мистецькі практики. Три основні складові проєкту комплексно забезпечують реалізацію мети. 1. Дискурсивно-аналітична (проєкт передбачає проведення дискусій/обговорень з залученням експертів, митців, культурологів, дослідників-практиків) 2. Мистецька (проведення мистецьких акцій, що включатимуть різні форми вираження основних сенсів та змістів культури) 3. Освітня (розробка і створення на основі результатів проведених дискусій та мистецьких акцій онлайн-курсу та супроводжуючих навчально-методичних матеріалів та розміщення його у вільному доступі) Результатом проеєкту є проведення 4 дискусій, 4 мистецьких акцій та розробка онлайн курсу.
171.
ID: 3PLUS1-06437
Project name: УСПІШНА КРАЇНА UA
Rating: 317
General budget: 1595089.00
The requested amount from the UCF: 1595089.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа –підприємець Мієнко Максим Костянтинович
Cities of implementation: Ужгород, Львів, Чернівці, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя, Хмельницький, Вінниця, Дніпро, Харків,
Project description: Метою цього проекту є пошук та демонстрація позитивних прикладів співвітчизників, які живуть в Україні та успішно втілюють свої задуми по поліпшенню рівня життя в різних регіонах країни, незважаючи на усі проблеми і перешкоди, що існують в наш час. Показати потенціал країни, територію та людей, що змінюють ситуацію у суспільно значущих галузях. Результат проекту - зробити сучасний та якісний україномовний відеоконтент з великим охопленням аудиторії, який приверне увагу суспільства, місцевих органів влади та уряду задля подальшої реалізації цікавих та вагомих проектів, які сприятимуть зміцненню суспільних відносин та інвестиційної привабливості регіонів.
172.
ID: 3PLUS1-26493
Project name: Сreative&Business&Community
Rating: 317
General budget: 1948544
The requested amount from the UCF: 1948544
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОДЕСА ВАУ"
Cities of implementation: м. Одеса, м. Ананьїв, Одеської області, смт. Любашівка, Одеської області, м. Вилкове, Одеської області, м. Кілія, Одеської області, м. Рені, Одеської області,
Project description: Проект спрямовано на створення мережі підприємців сфери культурних та креативних індустрій, залучення широкого кола стейкхолдерів, у тому числі жінок-підприємниць, до розробки рекомендацій та практичних заходів, які сприятимуть розвитку сфери ККІ 5 новостворених громад Одещини. В рамках проекту буде здійснено мапування, оцінку наявних ресурсів ККІ, надання рекомендацій з їх розвитку а також розроблено концепцію створення креативних просторів у громадах в рамках Плану реалізації Стратегії розвитку Одещини 2021-2027 рр. Залучення креативного бізнесу до виявлення ресурсів культури (в тому числі елементів НКС) сприятиме формуванню проактивної поведінки щодо їх збереження та інтеграції в життя громади. Партнери проєкту нададуть послуги з модерації досліджень, медіації прийняття суспільно значимих консолідованих рішень та бізнес консалтингу міжнародного рівня, що сприятиме подоланню гендерної нерівності та розбудові сучасних бізнес моделей.
173.
ID: 3PLUS1-00622
Project name: Театральна освіта +
Rating: 314
General budget: 2001851.88
The requested amount from the UCF: 1881851.88
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ"
Cities of implementation: м.Одеса, Україна,
Project description: Метою проекту є розширення акторського інструментарію і, відповідно, зростання рівня українського культурного продукту у драматичному та кіномистецтві через представлення та практичне впровадження ефективних альтернатив традиційним педагогічним методам театральної освіти та диверсифікацію джерел культурної освіти. Проєкт передбачає переклад і видання українською мовою підручників, необхідних для впровадження нової авторської освітньої програми «Технологія сучасного актора» для студентів Першої української школи театру і кіно (м. Одеса). Першу українську школу театру і кіно було започатковано у 2018 р. у рамках проєкту за підтримки УКФ.
174.
ID: 3PLUS1-01302
Project name: ZelenoMolodo - програма промоції свідомої екологічної культури та інформаційна кампанія серед українців за допомогою мистецтва та співпраці з розсадниками в Україні та корпоративно-відповідальними компаніями
Rating: 313
General budget: 2968240.00
The requested amount from the UCF: 1998240.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР СУБКУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ "УРБАН Х"
Cities of implementation: Харків, Маріуполь, Краматорськ, Дніпро,
Project description: Розвиток екологічної культури українців через кроссекторальну співпрацю бізнесу з вирощування саджанців, медіа та мистецького середовища. Це буде реалізовано за допомогою створення інформаційної кампанії ЗеленоМолодо, цифрового продукту-інтерактивної мапи краудсорсингу дерев та мапи насаджень у школах та соціальних організаціях, та мистецької резиденції із залученням університетів, що готують спеціалістів з ландшафтного дизайну у Харкові.
175.
ID: 3PLUS1-26280
Project name: Онлайн-курси з української мови
Rating: 312
General budget: 1385970.00
The requested amount from the UCF: 1385970.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Розлуцька Анастасія Богданівна
Cities of implementation: Україна,
Project description: Ми маємо на меті створити комплексний онлайновий інструмент з вивчення української мови задля сприяння міжкультурному діалогу, підтримки культурного розмаїття, уможливлення єднання та інтеграції різних спільнот навколо культурного надбання. Завдання: 1. Надати інструмент для вивчення мови як для українців, так і для іноземних громадян 2. Формувати діалог та долати стереотипи 3. Сприяти популяризації та розвитку української мови Результати: Ми створимо онлайн-курси української у вільному доступі з відеоуроками, тестами, завданнями та додатковими матеріалами. Кожен охочий отримає інструмент для вивчення української та пізнання культури через мову. Слухачі отримають нові знання з української і використовуватимуть її у роботі, навчанні, дома, соціальних мережах. Курс пройдуть не менше 10 тис. слухачів.
176.
ID: 3PLUS1-25187
Project name: VIVA!КУЛЬТУРА для Трансформації
Rating: 309
General budget: 1599531.20
The requested amount from the UCF: 1599531.20
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська Організація Асоціація ДИЗАЙН ДЛЯ УКРАЇНИ
Cities of implementation: Вся Україна,
Project description: Проект має унікальну складову за рахунок об'єднання ініціатив декількох партнерів на етапі його ініціації. Партнерів, які є представниками різних сфер і зацікавлені в глобальній системній трансформації суспільства - медіа, бізнес спільнота, організації, які розвивають культурні індустрії. Та у такій архітектурі своїм прикладом, команда Проєкту, демонструє можливість ефективної взаємодії культури та бізнесу. Мета Проєкту - утворити поле ефективної синергії для спільного діяння культури і бізнесу та ініціювати прогресивні ментальні зміни в суспільстві.
177.
ID: 3PLUS1-26005
Project name: Театр відновлення особистих та соціальних ресурсів
Rating: 308
General budget: 2000000
The requested amount from the UCF: 1996701.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Чернігівська міська асоціація"Конкордія"
Cities of implementation: Чернігівська область: м.Чернігів, Ніжин, Корюківка, Прилуки, Мена, Житомирська область: м. Житомир, Коростень, Бердичів, Немиренці,
Project description: Соціально-економічні події, що відбуваються в Україні останнім часом, спричинені бойовими діями на Сході України та неочікуваним поширенням коронавірусної інфекції (COVID-19) є серйозними негативними стрес-факторами, що безпосередньо впливають на психологічний стан та активну життєдіяльність населення країни. В цьому сенсі і ветерани АТО/ООС і цивільні опинилися в одній системі координат тотальної психологічної травми та впливу її наслідків. Жодна з цих категорій не звикла звертатись за допомогою до психолога чи психотерапевта і як наслідок, з часом це призводить до особистісної, а згодом до суспільної психокультурної деформації населення, втрати ресурсів на відновлення свого психічного здоров’я і відповідно перспектив розвитку суспільства. Метою проєкту є ефективний психологічний вплив на морально-психологічний та психоемоційний стан людей за допомогою імпровізованого театру «Театр відновлення особистих та соціальних ресурсів» направленого на стабілізацію психоемоційного стану, відновлення психологічних ресурсів людини та бачення перспективи подальшого життя в умовах обмежень, спричинених пандемією.
178.
ID: 3PLUS1-26371
Project name: beGenius Lab | Українська кроссекторальна бізнес-лабораторія для культурних та креативних індустрій.
Rating: 306
General budget: 1470958.91
The requested amount from the UCF: 1470958.92
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «КУЛЬТУРНИЙ БІЗНЕС ОСВІТНІЙ ХАБ»
Cities of implementation: Фізично і технологічно штаб-квартира проекту зосереджено у місті Дніпро (Дніпропетровська обл). Команда проекту: Київ, Дніпро, Полтава, Львів. Аудиторія учасників і слухачів подкастів: завдяки можливостям онлайн комунікації він охоплює всю територію України та низку регіонів світу (там, де є доступ до інтернету і є креативні підприємці, митці та учасники і реципієнти культурних практик. Ментори і Наглядова Рада проекту (на даний момент): Україна, Естонія, Нідерланди, Великобританія, Франція, Швейцарія.,
Project description: Проект кроссекторальної співпраці зосереджений на подоланні економічних і культурних наслідків пандемії для “крафтових” секторів креативних індустрій. Гайд антикризових рішень з відповідними інструментами допоможе митцям і підприємцям адаптуватися до “нової нормальності” і розширити географію діяльності при збереженні суті ремесла, майстерності, творчого напрямку. Подкасти з менторами допоможуть зорієнтуватися у дискурсі культури та креативності, збалансувати сенс і прагматику. На етапі відкритого інтенсиву з продуктового дизайну близько 1 тис. учасників отримають інструменти для кроссекторальной роботи “в умовах невизначеності. На етапі прототипування (кроссекторальноЇ Лабораторії) відібрати як мінімум 10 команд по 2-4 людини та отримати 5-7 продуктів/сервісів, готових до масштабування.
179.
ID: 3PLUS1-07560
Project name: Україна у фокусі
Rating: 305
General budget: 1234383.00
The requested amount from the UCF: 1234383.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Фізичної особа-підприємець МИХАЙЛЕНКО СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА
Cities of implementation: Київ, Хмельницький, Харків, Полтава, Херсон, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Ужгород, Маріуполь,
Project description: Проект «Україна у фокусі» - це соціально-мистецький проект, що об’єднає сфери мистецтва, туризму, медіа, екології у прагненні якісних змін в Україні. Мета проекту: відкрити новий формат свідомого туризму в Україні, що в першу чергу дбатиме про екологію та налагодить взаємодію регіонів між собою та з іншими країнами. Результати проекту: виставка і тур фоторобіт містами-учасниками, презентація концепцій вирішення регіональних проблем у містах, український путівник. 2 візуальних контексти проекту: що туристи хочуть бачити у подорожах і що вони готові зробити заради кращих умов. Проект реалізується в 3 етапи: експедиція, аналіз регіональних проблем та робота над концепцією їх вирішення, виставка/тур.
180.
ID: 3PLUS1-02336
Project name: Освітній ВЕБ-портал з відкритим доступом, на якому розміщений мультимедійний освітній контент, інформаційні сервіси і технології на єдиній програмній платформі, призначений для підвищення ефективності інноваційних форм навчання фахівців художніх промислів і ремесел для потреб сектора креативної індустрії «Народні художні промисли».
Rating: 300
General budget: 594320.00
The requested amount from the UCF: 594320.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Контур плюс.»
Cities of implementation: Проект реалізується в мережі Інтернет, отож доступ до контенту проекту матимуть цільова і опосередкована аудиторії як в межах, так і поза межами України,
Project description: В Концепції державної цільової програми підтримки і розвитку народних художніх промислів на 2020-2024 роки, розробленій Міністерством культури України, одним із шляхів подолання проблем в цій галузі є модернізація освіти та підвищення рівня підготовки фахівців художніх промислів. Метою проекту є створення мультимедійного контенту з навчальних дисциплін художнього напрямку, використання якого в інноваційних та інтерактивних технологіях навчання є значним підґрунтям для підвищення якості , творчого потенціалу, креативності майбутніх фахівців. Розміщення освітніх ресурсів на ВЕБ-порталі надає в результаті можливість їх використання в дистанційній, змішаній, інклюзивній формах навчання, розширити коло користувачів, реалізувати принцип рівного доступу до якісної освіти, також сприяти подоланню проблем в навчальному процесі, спричинених Covid-19 .
181.
ID: 3PLUS1-03093
Project name: Generation Next: Класика
Rating: 299
General budget: 1999389.39
The requested amount from the UCF: 1999389.39
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Державне підприємство "Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України"
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Проведення серії концертів та лекцій українською та англійською мовами на базі Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру. План концертів побудований на навчальному плані з вивчення музичної літератури. Мета – зацікавити та захопити не лише тих, хто вивчає музику, але й звичайних школярів, що зростають в час домінування інтернет-сервісів. Кінцевий продукт у вигляді відзнятих та змонтованих подій може бути інтегрований в освітній процес музичних та загальноосвітніх шкіл. Це є особливо важливим для шкіл, віддалених від великих міст. Такий підхід допоможе підвищити якість освіти для учнів і одночасно стане підвищенням кваліфікації для вчителів.
182.
ID: 3PLUS2-26484
Project name: GOGOL-HUB
Rating: 298
General budget: 2500000
The requested amount from the UCF: 2000000
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Громада. Лабораторія соціальних проектів"
Cities of implementation: Чернігівська область, Сумська область, м.Ніжин (Чернігівська область) як центральна локація (хаб) для реалізації проєкту,
Project description: GOGOL-HUB – міжгалузевий проєкт, що охоплює галузі культури (креативні індустрії, культурна спадщина, музейна справа), освіти та туризму. Місія проєкту – створити майданчик для діалогу та співпраці академії (викладачі, студенти), влади, відповідального бізнесу та активної громади задля місцевого культурного та економічного розвитку на базі історичного, академічного та творчого потенціалу Університету. Хаб розкриє креативний та підприємницький потенціал молоді для створення актуального туристичного продукту для м.Ніжин та ширше – Чернігівської та Сумської області. GOGOL-HUB стане каталізатором формування Сіверського туристичного кластеру, який завдяки синергії стейкхолдерів підвищить туристичну привабливість цих депресивних регіонів України. У фокусі проєкту – також стимулювання соціального підприємництва у сфері гостинності в історичних малих містах регіону.
183.
ID: 3PLUS1-26506
Project name: Розвиток спроможності відділу культури Бучанської міської ради реалізовувати культурні проекти із залученням спонсорської підтримки
Rating: 298
General budget: 972030
The requested amount from the UCF: 897030
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "12 ВАРТОВИХ"
Cities of implementation: смт.Ворзель Київської області, місто Буча Київської області,
Project description: Розвинути спроможність працівників дому-музею Уварових та відділу культури Бучанської міської ради щодо створення та представлення сучасних культурних продуктів , які генеруватимуть потік туристів в громаду, за рахунок отримання навичок розробки та управління культурними проектами та опанування підходів щодо роботи з партнерами та спонсорами. Довгостроковим результатом проекту буде підвищення професійності культурного сектору Бучанської ОТГ, розвиток подієвого туризму в Бучанській ОТГ, перетворення місцевих парків та культурних пам’яток на туристичні атракції. Проект сприятиме можливостям Бучанської міської ради залучати кошти на відновлення та ревіталізацію наявних культурних пам’яток (дача Патона, будинок Штамма, старовинний дім-аптека та інші). В перспективі Бучанською міською радою розглядається можливість створення Агенції культурного та туристичного розвитку як комунальної установи, що займатиметься розвитком подієвого туризму та збереженням культурної спадщини.
184.
ID: 3PLUS1-04220
Project name: Етно Кіно Фест
Rating: 297
General budget: 1519424.00
The requested amount from the UCF: 1519424.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична Особа Підприємець Онищенко Юрій Борисович
Cities of implementation: Одеса, Одеса, Одеська область,
Project description: В Україні проживають більше сотні різних національностей, що включає в себе представників корінних народів, національних меншин та нових меншин. Кожний має унікальну культуру, традиції та мову, які в своїй сукупності складають загальнонаціональний скарб нашої країни. Запропонований проєкт сприятиме формуванню більш різноманітного, інклюзивного та толерантного суспільства в Україні через культуру. Ми плануємо залучити представників меншин в просування своєї власної культури зі застосування різних форм мистецтва (відео-арту, танцю, співу, кулінарії, тощо). Результати їх роботи будуть представленні на Одеському Етно Кіно Фесті, де кожний бажаючий зможе долучитися до культури та мистецтва народів України.
185.
ID: 3PLUS1-00174
Project name: VR-досвід «Відчуй силу роду»
Rating: 294
General budget: 1737985
The requested amount from the UCF: 1737985
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Українська гуманітарна платформа"
Cities of implementation: Житомир, Луцьк, Київ, Львів,
Project description: VR-досвід(гра), у якій буде створена модель людського роду у сім поколінь. Кожен учасник увійшовши у VR-кімнату може побачити, як багато людей долучилось до його народження. Мета -- дати відчути людині підтримку, силу і велич роду. Цілі проекту: - згенерувати нові креативні рішення для вирішення психо-емоційних наслідків Covid-19 таких, як тривожність, невпевненість, страх, втрата мотивації пов’язані із соціальною ізоляцією та постійним стресом від загрози захворіти; - розширити розуміння ролі культури в житті суспільства; - показати молоді, яку силу і підтримку може дати рід, який завжди віртуально знаходиться всередині кожної людини, надихнути на діяльність в Україні. Спробувати гру зможуть студенти Житомира та Львова, а також VR-кімната буде розміщена у Луцьку та Києві
186.
ID: 3PLUS1-06977
Project name: «Матриця ідентичності. Українська колекція печаток ВКЛ»
Rating: 293
General budget: 1998604.00
The requested amount from the UCF: 1998604.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Музей Шереметьєвих»
Cities of implementation: Київ, Посольство Литовської Республіки в Україні,
Project description: 2020-го Литва відзначає 30-ліття відновлення незалежності, а 2021-го такий ювілей святкуватимуть Україна й Білорусь. У будівлі Посольства Литви до 24.08.2021 діятиме виставка-апробація, що надасть Проєктові виміру «матриці солідарності». Проєкт (два видання, веб-сайт, конференція) є першим етапом до масштабної міжнародної виставки у Вільнюсі. Проєкт представить 250 унікальних матриць печаток (мистецьких творів водночас) часів Великого князівства Литовського. Принаймні 75% артефактів уперше буде введено в науковий обіг і вписано в культурний контекст. Буде висвітлено соціокультурний вплив спільної спадщини на сьогодення народів і держав, які в XIV–XVIII ст. становили один історико-культурний простір, де формувалися їхні ідентичності, – Литви, Білорусі й України. Погоня (давній герб ВКЛ) – символ активізації громадянського суспільства в Білорусі – фігурує не на одному з артефактів Проєкту.
187.
ID: 3PLUS1-04825
Project name: "Живи і твори"
Rating: 293
General budget: 895240
The requested amount from the UCF: 895240
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Центральне медіа"
Cities of implementation: Львів, село Давидів, Львівської області,
Project description: Проєктом “Живи і твори” передбачено перетворення та адаптація лікарняного простору у дружнє до пацієнтів та працівників медичних закладів середовище. Шляхом наповнення мистецьким оздобленням приміщень лікарень та прилеглої території у семи медичних закладах м. Львова та області, надання їм естетичного вигляду. Проєкт “Живи і твори” передбачає залучення професійних митців для створення безпосередньо на території лікарень двадцяти одного художнього твору в техніці живопису та монументального живопису. Весь створений в рамках проєкту культурний продукт буде передано на постійне експонування медичним закладам. Окрім цього, проєктом передбачено проведення художніх майстеркласів для поліпшення психоемоціного стану пацієнтів та медичних працівників.
188.
ID: 3PLUS1-06871
Project name: Інтерактивний гостросюжетний сайт у форматі сторітелінгу "Наступного літа": культурно-туристичний путівник шляхами героїв фільму
Rating: 291
General budget: 1999819.00
The requested amount from the UCF: 1999819.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ПРОМОЦІЇ ЗМІН "ВЗАЄМОДІЯ" (ГО "ЦЕНТР "ВЗАЄМОДІЯ")
Cities of implementation: Київська область, Житомирська область, Вінницька область, Львівська область Закарпатська область Івано-Франківська область Тернопільська область Чернівецька область Хмельницька область Черкаська область Одеська область, Закарпатська область, Івано-Франківська область, Тернопільська область, Чернівецька область, Хмельницька область, Одеська область,
Project description: Інтерактивний сайт-путівник у форматі сторітелінгу представлятиме культурно-туристичну мапу та маршрути сюжетних подорожей шляхами кінематографічних героїв майбутнього однойменного фільму, створені спільно з туристичною кампанією як результат експедиції глибинкою України. Географія проєкту охоплюватиме 11 областей, якими мандруватимуть персонажі, приділяючи особливу увагу локальному колориту, потенційним туристичним маркерам, гастрономічним особливостям регіону. Експедиція складатиметься з 2-х частин: антрополого-етнографічної експедиції для локейшн-скаутингу і мистецької інтервенції з тренінгами-вербатіумами для місцевої молоді та широкого загалу. Проєкт зорієнтовано на популяризацію співпраці культури і туризму з метою створення спільного культурного продукту, розвиток екотуризму, збереження культурної спадщини, на професійний розвиток молоді на периферії та підвищення обізнаності щодо переваг здорового способу життя.
189.
ID: 3PLUS1-03557
Project name: Ярмарок креативних проєктів
Rating: 289
General budget: 1985570
The requested amount from the UCF: 1985570
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Агенція регіонального розвитку Запорізької області
Cities of implementation: Запоріжжя, селище Геленджик Вільнянського району Запорізької області,
Project description: Створення сталої моделі вирішення економічних суспільних проблем депресивної сільської території, спричинених викликами сьогодення (зокрема COVID) 19), шляхом генерування креативних продуктів та формування партнерств культурних операторів, влади і бізнесу на базі полікультурного стартап майданчика шляхом проведення серії освітніх заходів з розвитку креативного мислення, генерації ідей, полікультурної історії Запорізького краю, проектного менеджменту. Реалізація на практиці згенеровані під час освітніх заходів креативні ідеї та проєктів на базі стартап майданчика.
190.
ID: 3PLUS1-00791
Project name: Популяризація історико-культурних ресурсів Луганщини
Rating: 287
General budget: 676090
The requested amount from the UCF: 676090
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Вибір"
Cities of implementation: Луганська область, територія підконтрольна Україні,
Project description: Мета - Формування у населення регіону національних та патріотичних цінностей на противагу існуючим пострадянським ідеологічним цінностям: пробудження у населення регіону почуття патріотизму; мотивація населення регіону до культурно-історичної свідомості; розвиток у населення регіону інформаційних потреб. Результати: Проведені заходи-круглі столи, презентації книги в районах; Залучені учасники заходів; Поширені інформаційні продукти; Охоплені населені пункти меморіальними заходами; Пошириться інформаційний простір патріотичного громадянського суспільства; Активується інтерес до національної історії серед населення та місцевої влади; Підвищиться рівень використання інформаційних технологій для розширення національної свідомості; Поширення досвіду проекту серед патріотичної громадськості та краєзнавців Луганської та Донецької областей; Наукові кола України отримають стимул в дослідженні історично-культурних ресурсів Сходу.
191.
ID: 3PLUS1-00661
Project name: Циркове тревел-шоу "Світ навколо нас"
Rating: 286
General budget: 1999980
The requested amount from the UCF: 1999980
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Державна агенція промоції культури України
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: У результаті реалізації проєкту буде створена шоу-програма з елементами віртуальної подорожі визначними місцями світу, яка поєднає майстерність кращих артистів цирку різних жанрів з голографічними та маппінговими зображеннями найвідоміших туристичних пам’яток планети. В час обмежень і закритих кордонів, а також, для багатьох співвітчизників, економічних обмежень, буде запропоновано інноваційний культурний продукт, що дозволить глядачам відвідати віртуально найпопулярніші місця в різних куточках планети та пережити захоплюючі історії, виконані артистами циркового мистецтва. Запропоновані технічні рішення реалізації шоу програми нададуть нові інструменти для розвитку як циркового мистецтва , так і туристичної галузі.
192.
ID: 3PLUS1-26125
Project name: Книжковий Клуб «Сила читання»
Rating: 286
General budget: 1597360
The requested amount from the UCF: 1597360
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ФОП Березняк Катерина Юріївна
Cities of implementation: Україна,
Project description: Проєкт Інноваційний Книжковий Клуб «Сила читання» (www.powerofreading.club) має на меті сприяти міжкультурному діалогу та укріпленню горизонтальних зв’язків між учасниками Клубу, що є представниками різних бізнес-спільнот, через читання та обговорення різноманітних творів художньої літератури, у тому числі українських авторів. Завдяки digital формату Клуб стійкий до локдаунів. Новітні моделі модерації обговорення книг у Клубі стимулюють та заохочують читачів до розвитку критичного мислення та відкритого діалогу. Модель стійкого розвитку Клубу у горизонті двох років надасть можливість Проєкту вийти на самостійне фінансування та розвиток. А створеня IT -платформи клубу надасть можливість побудови впливової мережі аудиторії читачів та її кількісного та якісного розвитку. Проєкт безпосередньо сприяє покращенню економічного стану таких українських бізнес-стейкхолдерів як електронні бібліотеки, автори книг, книжковий ритейл.
193.
ID: 3PLUS1-06806
Project name: Діалоги: Душа і Тіло
Rating: 283
General budget: 1609996.82
The requested amount from the UCF: 1609996.82
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ВАВІЛІН ГЕННАДІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Ковід-19 оголив непідготовленість суспільства до соціальних обмежень, що вже сьогодні негативно впливає на комунікацію, освіту та культуру людей. Наша команда з досвідом у сфері сучасних мультимедійних технологій пропонує зосередитись на важливих аспектах: вічних питаннях тіла та душі. Наш результат – створення інтерактивної інтернет-телевізійної програми з двох частин. В першій частині онлайн-діалог глядачів та лікарів із обговоренням суспільно значущих тем з медицини. Друга частина – це досконале живе виконання академічної класичної музики. Кількість програм за цей період: не менше 48 (хронометраж 2 години) із студії та 12 програм (хронометраж 4 години) з великою кількістю учасників за допомогою ZOOM. Загалом не меньш 60 програм.
194.
ID: 3PLUS1-06608
Project name: Культурно-мистецька програма «Музейні посиденьки»
Rating: 282
General budget: 753165.40
The requested amount from the UCF: 753165.40
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МЛТ МУЗЕУМ ПЛЮС»
Cities of implementation: місто Мелітополь,
Project description: Культурно-мистецька програма «Музейні посиденьки» реалізується Благодійною організацією «Благодійний фонд «МЛТ МУЗЕУМ ПЛЮС» в партнерстві з Територіальним центром соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області з метою забезпечення культурного дозвілля людям похилого віку для подолання дистанції та соціокультурних обмежень, спричинених COVID 19, шляхом створення мобільного простору в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї для проведення 32 тематичних зустрічей і творчих майстер-класів. Матеріали програми стануть основою тематичного видання з перебігом проєкту для відвідувачів центру, які не змогли долучитись до програми (зокрема, за станом здоров’я). Фінальною частиною стане проведення свята для 100 учасників проєкту в культурно-мистецькому просторі «Музейний дворик» за участю творчих колективів міста.
195.
ID: 3PLUS1-04447
Project name: Ток-шоу “Контраргумент” як вільний дискусійний майданчик для обговорення нагальних проблем Миколаївщини та України
Rating: 279
General budget: 996140
The requested amount from the UCF: 996140
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Громада каже"
Cities of implementation: Миколаїв,
Project description: Ток-шоу «Контраргумент» є телепродуктом, який виходитиме щочетверга в прямому інтернет-етері, у запису на сторінці Фейсбук, та у телевізійному ефірі. Мета проекту – інтегрування культури через медіаплощадку в щоденні громадські та бізнесові практики, винесення проблем Миколаївщини з голосу громадськості, бізнесу та влади у публічну площину, висвітлення різних точок зору на проблему і методів її вирішення. Культтрегерство як поглиблення розуміння ролі культури в житті суспільства, забезпечення знайомства та зв’язків між різними верствами суспільства, і, як наслідок, оздоровлення суспільних відносин. Проект залучає в себе організації, що представляють найрізноманітніші галузі суспільства. Завдяки партисипативним методам та синергічному ефекту народжуватимуться спільні цінності громадян Миколаївщини як частини України.
196.
ID: 3PLUS1-06746
Project name: Метод право пів кульного моделювання, як інструмент культурно- соціальної адаптації людей з інвалідністю в суспільстві
Rating: 275
General budget: 1844753
The requested amount from the UCF: 1844753
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: "КИЇВСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ "СІМ'Я УСПІХУ"
Cities of implementation: Київ,
Project description: На прикладі 6 людей з інвалідністю різних нозологій, залучаючи до участі від 6 студентів психологів- асистентів, поєднуємо в групу з людьми з інвалідністю. Формуємо соціальну згуртованість. Створюємо єдину модель адаптації людини з інвалідністю в суспільстві окремо по кожній нозології. Проводимо паралелі: Людина на візку потребує пандус. А хто ще? Мати з немовлям в колясці, бабуля з кравчучкою, турист з великим чемоданом. Методом правопівкульного моделювання відеороликів, готуємо 6 короткометражних відео по 15хв., з перекладом жестовою мовою та тифлокоментарями про пояснення процесів культурно - соціальної адаптації людей та людей з інвалідністю в суспільстві. Шляху, від само ізольованості до соціальної згуртованості для вирішення проблем.
197.
ID: 3PLUS1-26532
Project name: "Безпековий менеджмент соціокультурних подій"
Rating: 274
General budget: 1931849.00
The requested amount from the UCF: 2000000.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАБЛІК МЕНЕДЖМЕНТ ГРУП"
Cities of implementation: Полтава, Харків, Сєвєродонецьк, Краматорськ, Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький, Черкаси, Миколаїв, Херсон,
Project description: Інноваційний продукт неформальної освіти, який обєднав знання з різних сфер для забезпечення взаємодії між зацікавленими сторонами для стабільного розвитку культури. Програму спрямовано на посилення і розвиток міжгалузевої співпраці в культурній та креативній індустрії, збереження здоров’я відвідувачів та працівників соціокультурних заходів, забезпечення економічного зростання всіх учасників. Заплановано провести конференції для менеджменту та працівників, що дотичні до створення масових заходів в 24 обласних центрах України. Інноваційним підходом для подолання дистанції, обмежень та соціокультурних проблем, спричинених COVID 19 заплановано розподіл аудиторії освітнього процесу на реальний (відвідування в залі) та дистанційний (відвідування через пряму трансляцію). Проект має: активізувати здібності учасників до усвідомлення відповідності кожного культурного продукту світовим нормам безпеки, з якими гармонізується Україна; стати рушійним у створенні випереджувальної стандартизації галузі, навчити розумінням взаємозамінності та властивостям технічного забезпечення. Під час проведення конференції в кожному місті проводиться з'ясування проблемних питань. Результатом стане структурування проблем за секторами діяльності та створення методичного матеріалу з вільним доступом
198.
ID: 3PLUS1-00043
Project name: Голос Кохання
Rating: 274
General budget: 1603520.00
The requested amount from the UCF: 1603520.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ТКАЧЕНКО ОЛЬГА ПЕТРІВНА
Cities of implementation: Київ,
Project description: Простір «Голос кохання» - це резиденція з поширенням новітніх мистецьких практик,територія діалогу з питань інтеграції у сучасний соціокультурний простір ветеранів АТО, їх дітей, дружин. Простір передбачає систему тренінгів, майстер-класів, лекцій, довільного спілкування учасників, виступів, концертів, спектаклю. Проект охоплює і поєднує унікальну техніку вібраціонного співу Free Voice, прийоми класичного вокалу, православному співу , тібетської мантри, народного причитання, класичної і неокласичної музики, рольові ігри. Резиденція підтримує нову візію в музиці де звучання чистого людського голосу вільного від тексту надає граничну можливість для взаєморозуміння, спільного переживання і творіння для людини не залежно від національності, мови, віку і віри.
199.
ID: 3PLUS1-02266
Project name: Народний гід або Путівники міст Дніпропетровської області «очами городян»
Rating: 266
General budget: 1930388.00
The requested amount from the UCF: 1930388.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Громадська організація «Перспектива 2020»
Cities of implementation: Днiпро, Верхньоднiпровськ Днiпропетровська область, Вiльногiрськ Днiпропетровська область, Жовтi Води Днiпропетровська область, Кам'янське Днiпропетровська область, Кривий Рiг Днiпропетровська область, Нiкополь Днiпропетровська область, Новомосковьск Днiпропетровська область, Павлоград Днiпропетровська область, Синельникове Днiпропетровська область,
Project description: Мета: Підвищити розуміння ролі культури в житті суспільства шляхом створення онлайн і оффлайн путівників по містам Дніпропетровської області на умовах партісіпації мешканців міст. Проектом передбачене проведення конкурсу серед городян 10 міст Дніпропетровської області та створення «народних» путівників «очами городян». Проект залучить не менш 10000 учасників проекту, отримає не менш 500 публікацій про культурні надбання. Інформація буде розміщена на сайті проекту і сторінках ФБ. За результатами проекту буде здійснено друк «народних» путівників: для м.Дніпро – 700 екз., для м.Кривий Ріг – 300 екз., для міст Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Жовті Води і Синельникове – по 100 екз., для міст Кам’янське, Нікополь, Новомосковськ, Павлоград – по 200 екз.
200.
ID: 3PLUS1-05894
Project name: Посилення ролі культури у розвитку суспільства, шляхом об'єднань організацій культури та бізнесу, для створення нового ефективного "рішення"
Rating: 266
General budget: 971210
The requested amount from the UCF: 971210
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Комунальний заклад «Закарпатська обласна філармонія» Закарпатської обласної ради
Cities of implementation: Ужгород, Закарпатська область,
Project description: Мета: Посилення ролі культури у розвитку суспільства, шляхом об'єднань організацій культури та бізнесу, для створення нового ефективного рішення. Завдання: 1) Проведення комунікаційної діяльності, для інформування та залучення населення до занять у музикальному гуртку Закарпатської обласної філармоні; 2) Проведення високоякісного навчання із використанням новітньої техніки, музичного обладнання та інфраструктури; 3) Встановлення відносин з підприємцями краю для вирішення проектних цілей;
201.
ID: 3PLUS1-26503
Project name: Український мобільний театр
Rating: 262
General budget: 1162589.00
The requested amount from the UCF: 1162589.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець ФЕДОРЧУК СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект має на меті створення першого українського мобільного театру, в репертуарі якого міститимуться вистави соціального, прихологічного та культурно-просвітницького спрямування, який дасть можливість театралам нашої країни відвідувати вистави не зважаючи на форс-мажорні обставини. Результатом проекту буде створення та популярізація нового театрального формату, збільшення культурно активної аудиторії у нашій країні, підтримка діячів театру у період кризи.
202.
ID: 3PLUS1-02326
Project name: Культура для бізнесу та бізнес для культури - працюємо на розвиток громади
Rating: 262
General budget: 1638170
The requested amount from the UCF: 1638170
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Мистецьке об'єднання "Стендаль"
Cities of implementation: місто Луцьк, Волинська область,
Project description: Підвищення соціально-економічної спроможності, інвестиційної привабливості та культурної самобутності Луцька та громад Волинської області через а) впровадження бізнес-послуг в діяльність культурних інституцій Луцька та громад; б) проведення спільних заходів за участі культурних організацій та бізнесу; в) впровадження незалежної фахової оцінки громадських проєктів в культурній сфері та створення рекомендацій щодо розробки культурної стратегії Луцька.
203.
ID: 3PLUS1-26497
Project name: Cultural Incubator “Creator”
Rating: 254
General budget: 1872740.00
The requested amount from the UCF: 1872740.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Платформа впливу"
Cities of implementation: Україна, Київ,
Project description: Cultural Incubator “Creator” - 4-місячна програма підтримки та навчання представників культурних інституцій та креативних підприємств від українського бізнесу. Програма допоможе учасникам розвинути свої ідеї, проекти і продукти та підготує їх до успішного виходу на ринок задля подальшої комерціалізації. У рамках лекційної та менторської програм представники українського бізнесу дадуть відібраним учасникам необхідні знання та навички для впровадження сучасних та ефективних бізнес-моделей у культурні проекти, що дозволить вивести такі проекти на комерційну основу з високим потенціалом зростання прибутку. Учасниками проекту стануть 16 представників різноманітних секторів культури та креативних індустрій, які бажають навчитися необхідним компетенціям та бізнес-технологіям з метою комерціалізації власних проектів чи інституцій та побудови сталої бізнес-моделі, яка може як функціонувати в умовах розвитку економіки, так і адаптована до можливого кризового періоду (наприклад,COVID-19). Пройшовши інкубатор-креатор, культурні проекти зможуть стати інвестиційно привабливими для потенційних інвесторів і підвищити частку вкладу культурних та креативних індустрій у ВВП держави. Програма поєднує офлайн та онлайн навчання від дев’яти представників українського бізнесу, а також передбачає роботу з творцями-візіонерами, засновниками та генеральними директорами знакових брендів та місячну підтримку професійних менторів. Наприкінці інкубатору-креатору кожен учасник має представити розроблену бізнес-модель на прикладі власного проекту.
204.
ID: 3PLUS1-26320
Project name: 3D візуалізація колекцій KartNate, просування. Навчання та популяризація digital-дизайнерів.
Rating: 252
General budget: 409225.14
The requested amount from the UCF: 335400.14
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Фізична Особа-підприємець Картуненко Наталія Павлівна. Бренд KartNate
Cities of implementation: Львів, Львівська область, та по Україні.,
Project description: Проектом передбачено купівля ліцензованого програмного забезпечення CLO 3D для візуалізації нових колекцій KartNate, просування бренду. Проведення лекцій та популяризація digital-дизайнерів у школі CREATIVE design school. Мета: - популяризувати свідоме споживання в моді. - зменшити відходи у виробництві. - збільшити асортимент бренду у 3D візуалізації KartNate, оптимізувати витрати. - створити об'єднання digital-дизайнерів.
205.
ID: 3PLUS1-00190
Project name: PR-компанія популяризації української книги
Rating: 252
General budget: 1992500.00
The requested amount from the UCF: 1992500.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "ВОЛЯ-ГРОМАДА-КОЗАЦТВО"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Створення 10 анімаційних рекламних відеороликів для відеопрезентації в Україні та світі 20 набільш соціально значимих творів української літератури з метою популяризації і розповсюдженні. Креативні огляди привернуть увагу великої кількості людей.
206.
ID: 3PLUS1-26488
Project name: Застава Муромця
Rating: 251
General budget: 1995000.00
The requested amount from the UCF: 1995000.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФЕДЕРАЦІЯ СУЧАСНОГО МЕЧЕВОГО БОЮ ТА СЕРЕДНЬОВІЧНОГО БОЮ УКРАЇНИ "
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: Новий громадський простір в парку міста з набагато нижчими бар'єрами для проведення заходів у порівнянні з приміщеннями подібного типу. Можливість безперешкодного доступу всіх бажаючих (від 1000 осіб на тиждень) на територію проекту для ознайомлення з культурою та історією давніх часів, а також можливість брати участь в історичних інтерактивах. Залучення молоді (від 1000 осіб) до культурно-освітніх заходів, передбачених проектом.
207.
ID: 3PLUS1-02661
Project name: "ВОЛОХАТЯ"
Rating: 251
General budget: 1362900.39
The requested amount from the UCF: 1362900.39
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Ліфер Тетяна Миколаївна
Cities of implementation: Київ, Одеса, Львів, Харків,
Project description: ОХАТЯ - це проект, що створюється з метою видання та популяризації серії українських казок про інопланетну істоту, яка разом з маленькою дівчинкою рятують землю та інші планети від зла, пандемії та екологічних катастроф завдяки міцній дружбі, кмітливості та чарам доброти. Результатом проекту стане: 1) видання друкованої дитячої книжки з робочою назвою «Пригоди Волохаті», що включатиме три віршовані казки українською мовою: «Пригоди Волохаті», «Волохатя і коронавірус»,«Спасіння Волохать» (назви можуть змінитися); 2) створення аудіо-книги, що міститиме 3 казки, озвучені професійними акторами, з накладенням спецефектів та музичного оформлення; 3) створення відео-книги з використанням пісочної анімації; 4) проведення презентації та популяризації проекту. Культурні продукти, створені в рамках проекту. будуть доступні для дітей з особливими потребами.
208.
ID: 3PLUS1-06351
Project name: МудруМ
Rating: 246
General budget: 1917840
The requested amount from the UCF: 1917840
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТФАЙ СІСТЕМС"
Cities of implementation: Киев, Киев,
Project description: Мета проекту популяризувати український дизай і національного виробника, прищепити смак до естетичної стороні житла, спонукати людей купувати продукти національного виробника
209.
ID: 3PLUS1-26335
Project name: Конкурс коміксів "Легенди Карпат"
Rating: 242
General budget: 291530
The requested amount from the UCF: 291530
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «КОМУНІКАТИВНА ПЛАТФОРМА «МІСТ.ОК»
Cities of implementation: Івано-Франківська область,
Project description: Мета проекту – залучити творчу молодь до активного вивчення та популяризації культури, історії , фольклору та традицій Прикарпаття за допомогою коміксів та сприяти позитивному ставленню до культурної спадщини Прикарпаття, як в інших областях України так і в світі в цілому. В рамках конкурсної програми діти та молодь (непрофесійні художники) представлять роботи в 5 номінаціях, пов’язаних з Прикарпаттям: - історія Прикарпаття (події та видатні постаті); - Фольклор Прикарпаття (казки, легенди, пісні та т.і.); - Географічні об'єкти Карпат; - Туристичні маршрути Карпат; - Екологія Карпат. Завдання проекту: підготувати матеріали авторів-переможців для видання збірки коміксів ; розповсюдити збірку коміксів по бібліотеках України.
210.
ID: 3PLUS3-06443
Project name: Керована креативність: фахівцям сфери культури та освіти для привнесення нових рішень
Rating: 242
General budget: 2309670.70
The requested amount from the UCF: 1496750.70
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “Інноваційні технології розвитку”
Cities of implementation: Україна,
Project description: Продуктом проекту є відкритий онлайн-курс для представників культурного сектору із розміщенням на веб-платформі «DrivЕd» та 3 зустрічі слухачів та тренерів у 3 обласних містах України. Мета проекту полягає в посиленні спроможність українських культурних операторів до творчого впровадження культурних інновацій, в тому числі і при співпраці з представниками бізнесу. Проект створює умови для залучення мистецьких форматів та рішень з інновативним підходом, спрямування творчого потенціалу культурних операторів та представників культурних індустрій і непрямих цільових аудиторій на розробку власних креативних проектів та культурних / освітніх інтервенцій, на формування мислення слухачів для створення конкурентоспроможних культурних продуктів, за допомогою інноваційної методології розвитку креативності - ТРВЗ.
211.
ID: 3PLUS1-06154
Project name: TRSHCHN platform. Переосмислення феномену спального району
Rating: 240
General budget: 1703021
The requested amount from the UCF: 1703021
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ГО "Арт Метерс Україна"
Cities of implementation: Київ,
Project description: TRSHCHN PLATFORM - це мультидисциплінарний проект, який переосмислює феномен спального району як вакуумного соціального середовища; аналізує причини та наслідки змін, що відбулися з часу створення району; сприяє міжгалузевим проектам, які трансформують та розвивають місце розташування громадського простору та сприяють формуванню громади в районі. Проект є безпрецедентним та інноваційним, та розкриє потенціал району, долаючи розуміння “спального району” як географічної та культурної периферії, й має амбіції стати прикладом для інших міст. Перша частина проекту - створення онлайн-путіника Троєщиною із використанням нових технологій VR/AR, саунд-арту та 3D. Такий інноваційний підхід надасть можливість по-новому поглянути на “спальний” район та віднайти нові змісти й можливості в ньому. Друга частина проекту - робота з публічним простором, що має на меті трансформувати публічний простір методом тактичної ревіталізації, а також майбутня реконструкція занедбаного фонтану “Водограй”, створення публічного місця, що спонукає до громадотворення, проведення дослідження, що включає мігрантський дискурс, залучити митців для створення нових практик щоденного життя, відкриття майстерень на Троєщині.
212.
ID: 3PLUS1-26443
Project name: Мистецтво бізнесу
Rating: 233
General budget: 1515236.78
The requested amount from the UCF: 1515236.78
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Комунальний заклад "Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради"
Cities of implementation: Кропивницький,
Project description: Навчальна бізнес програма (офлайн формат + створення безкоштовного онлайн тренінгу на основі курсу) для митців та майстрів міста Кропивницького, що сприятиме розвитку їх незалежної комерційної діяльності та надасть можливість не лише розширити свої знання з маркетингу та просування власної продукції, а й в ході одного з модулів програми підвищити творчі навички та професійний потенціал. Програма включатиме 2 фестивалі: майстер - класи на базі Музею мистецтв та фестиваль виробів на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати.
213.
ID: 3PLUS1-03095
Project name: Навчальна онлайн - платформа на основі" Навчально -просвітницької практико-зорієнтованої програми розвитку та виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку «Сонячне коло».
Rating: 231
General budget: 1526940.00
The requested amount from the UCF: 1526940.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “Світ Успіху"
Cities of implementation: м.Івано-Франківськ, Україна, Україна,
Project description: Навчальна онлайн-платформа на основі "Навчально-просвітницької практико-зорієнтованої програми розвитку та виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку «Сонячне коло» Л.В.Калуської» є актуальною та інноваційною, доступною широкому загалу батьків, педагогів, дітей . Мета - об’єднати зусилля батьків, педагогів, громадськості для формування розуму, душі, тіла дитини дошкільного віку та молодших школярів. У 4 –х посібниках («Здоровійко», «Розумна читалочка для Іванка і Наталочки», «Сонячні промінці душі» ,«Калиновий край») надані практичні матеріали для роботи з дітьми . Посібники затверджені науково-методичною радою Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, матеріали апробовані департаментом освіти Івано -Франківської міської ради у навчальних дошкільних закладах.
214.
ID: 3PLUS1-02773
Project name: Рушники і символи українців
Rating: 229
General budget: 939968.12
The requested amount from the UCF: 939968.12
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Мартиненко Віталій Петрович
Cities of implementation: Чернівці,
Project description: Проект передбачає залучення різних соціальних груп, професійних спільнот та їх об’єднання довкола народного мистецтва. Інтеграції медиків, педагогів, студентів та інших громадян в український культурний простір сприятимуть безкоштовні пересувні виставки колекції тканих і вишитих рушників з найдавнішими орнаментами, які представляють в