+38 (050) 629-18-08
+38 (044) 504-22-66
info@ucf.in.ua
10 Вересень 2018, 17:09
[Інформація доповнюється]

Після публікації рейтингових балів, які отримали проектні заявки, подані на фінансування, ми розпочали розгляд проектів Дирекцією Фонду. Частина проектних заявок, бюджети яких перевищили 150 мінімальних заробітних плат (500 тис. грн.), також була винесена на обговорення і схвалення Наглядовою радою Фонду (відповідно до ст. 9 Закону України «Про Український культурний фонд»).

Нараз згідно зі ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі», щодня відбуваються переговорні процедури між грантоотримувачами та Українським культурним фондом щодо укладання договорів. Процедуру проходять заявники:

  • у рамках конкурсу проектів міжнародної та національної співпраці - чиї проектні заявки отримали 70 і більше балів на суму, виділених на зазначені конкурси бюджетів;
  • у рамках конкурсу індивідуальних проектів – чиї проектні заявки отримали 75 і більше балів на суму, виділеного на зазначений конкурс бюджету.

Після завершення переговорних процедур буде опубліковано повний перелік проектів-переможців, рекомендованих до підписання грантових угод, а за рахунок економії коштів буде встановлено кількість таких проектів. Раніше вже повідомлялося, що за попередніми підрахунками Фонд зможе профінансувати від 265 проектів.

Нагадуємо, що усього на конкурс культурно-мистецьких проектів було подано 716 заявок, 522 з них пройшли технічний відбір, і лише 380 подолали 70-бальний бар’єр за оцінками експертів (16 – проекти міжнародної співпраці, 49 – проекти національної співпраці та 315 – індивідуальні проекти).

Ми публікуємо список проектів міжнародної співпраці, рекомендованих до підписання грантових угод. Індивідуальні проекти-переможці та проекти національної співпраці буде опубліковано згодом.


Проекти міжнародної співпраці: