+38 (050) 629-18-08
+38 (044) 504-22-66
info@ucf.in.ua
02 Листопад 2018, 23:11

Надсилай резюме, та короткий мотиваційний лист з посиланням на свій профіль в соцмережі на info@ucf.in.ua до 12.11.2018, вказавши в темі листа «Я – ВОЛОНТЕР УКФ»

Приєднуйся до новоствореної державної установи, яка цього року надала грантову підтримку 298 проектам у сфері мистецтв та культури.

Цього року ми підтримали проекти у всіх регіонах України. Серед них музейні та театральні проекти, музичні та кінофестивалі, художні резиденції та творчі лабораторії, інтерактивні виставки та фешн-покази.

Ми розробили повний цикл грантової підтримки проектів, адаптували найкращий міжнародний досвід у своїй практиці, та в результаті – сприяли створенню нових культурних сенсів та мереж в Україні, а також реалізації проектів національного та міжнародного значення.

Шукаємо волонтерів для допомоги у проведенні заходів УКФ: підсумкової конференції, інформаційних днів та тренінгів – для грантерів УКФ 2018 року та майбутніх заявників 2019 року. Оголошення нових конкурсів та програм УКФ – незабаром!

Кого ми хочемо знайти:

  • випускника або студента вищого навчального закладу (бажано культурологія, соціологія, політологія, проектний менеджмент, маркетинг, державне управління та ін.) 
  • вмотивованого члена команди, що має бажання навчатися новому та працювати, готового до виконання завдань в межах встановлених часових рамок

Перевагами будуть:

  • знання Excel
  • володіння англійською мовою на рівні B2 та вище (інші мови - плюс)

Ми цінуємо своїх волонтерів, тому:

1) програма триває 1 місяць

2) графік гнучкий, його можна поєднувати з навчанням

3) кількість годин фізичної присутності в офісі буде обговорено  під час інтерв'ю

4) кандидатам буде запропоноване працевлаштування

Категорія: Новини