+380 (44) 506 22 66 [email protected]
01 Травня 2025, 10:05

Європейська мережа культурних центрів (ENCC) у партнерстві з Українським культурним фондом відкриває додатковий набір для учасників з України до міжнародної освітньої програми Incubator 2025, що відбудеться з 7 по 10 жовтня у Стамбулі, Туреччина.

Incubator 2025 – це інтенсив для соціокультурних організацій, які хочуть розробити або вдосконалити свій проєкт для участі в таких програмах ЄС як Creative Europe, Erasmus+, Interreg, CERV, New European Bauhaus (NEB) тощо. Фокус Incubator 2025 – інклюзія та соціальний вплив. Основний набір на подію тривав до 4 квітня, але ENCC передбачила додаткові місця для учасників з України.

Чотириденна програма передбачає візити до провідних культурних ініціатив Стамбула, пітчинг успішних кейсів, консультації з експертами європейських програм, створення міжнародних партнерств і простір для експериментів. Для учасників – це шанс посилити свою проєктну ідею, залучити європейське фінансування, знайти партнерів і стати частиною європейської культурної спільноти.

Для участі необхідно:

  • бути представником чи представницею соціокультурної організації з України;
  • мати ідею проєкту, яка відповідає одній з програм фінансування ЄС;
  • мати щонайменше двох потенційних міжнародних партнерів.

Умови участі:

  • вартість для учасників, які не є членами ENCC – 200 євро (включає проживання, харчування, матеріали);
  • подорож до Стамбула – за власний кошт, але для до 5 учасників можлива часткова компенсація.

Як подати заявку:

Надішліть англійською мовою короткий лист з описом вашої організації, проєктної ідеї та підтвердженням готовності до участі на електронну адресу провідної фахівчині Відділу міжнародного та регіонального співробітництва УКФ Іванни Карпенюк [email protected].

Більш детальна інформація про Incubator 2025 доступна на сайті ENCC англійською мовою.

Нагадаємо, Український культурний фонд (УКФ) – державний інвестор розвитку культури та креативних індустрій України. Інституція заснована у 2017 році на підставі Закону України «Про Український культурний фонд». Підтримка проєктів здійснюється на конкурсних засадах в межах семи секторів: аудіальне мистецтво, візуальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, культурна спадщина, літературна справа, перформативне та сценічне мистецтво, культурні та креативні індустрії. Упродовж восьми років своєї діяльності Фонд профінансував 2951 проєкт. Сума інвестованих коштів у них становить понад 2 млрд грн, а кількість охопленої аудиторії – 56 млн осіб.

Категорія: Статті