06 Квітня 2022, 13:04

Понад місяць триває повномасштабна війна, яку розв'язала російська федерація на території вільної України. Втрати української культури, завдані російською армією, включають не лише матеріальну (наприклад, музеї, архіви, театри, пам’ятники) та нематеріальну культурну спадщину (традиції, фольклор, пісні тощо), але й людей - носіїв цих традицій, професійних митців, культурних менеджерів та інших професіоналів сектору, які формують ідентичність української культури.

Сьогодні війна в Україні вимагає нової актуальної місії Українського культурного фонду та об’єднання зусиль заради збереження культурної спадщини українського народу. 

Тому ми розпочинаємо фандрейзингову кампанію та закликаємо наших приватних, закордонних та філантропічних партнерів долучитися до ініціативи.

Український культурний фонд пропонує: 

  • підтримати працівників сфери культури, які залишились в Україні і потребують термінового забезпечення базового рівня життя та безпеки (формат - стипендії);
  • підтримати культурно-мистецькі проєкти, які спрямовані на популяризацію української культури за кордоном, реалізацію проєктів в Україні (формат - гранти);
  • підтримати українські медіа;
  • підтримати діяльність УКФ, яка буде спрямована на адміністративні витрати фонду.

Детально про алгоритм підтримки української культури та УКФ розповідаємо за посиланням.

Долучайтеся до збереження культурної спадщини, культури, мистецтва та української нації!


Категорія: Статті