+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
03 Січня 2019, 19:01

Зазвичай організації і фонди створюють свої архіви, коли обростають історією і досвідом. Ми думаємо наперед. У 2018 році відбулися перші конкурси культурно-мистецьких проектів Українського культурного фонду, і у перший же рік Фонд підтримав 297 з поданих проектних заявок. Це були дуже несхожі один на одного проекти: за формою і змістом, темами і кутами зору, цільовою аудиторією і мовою висловлювання, сферою культури і географією. Ми згрупували їх у 18 категорій, не згубивши жодного. Бо кожен проект ми беремо з собою і у архів Фонду, і в історію становлення нової української культури.

Для створення «Архіву УКФ» ми запросили наших грантоотримувачів надіслати нам матеріали про проведені проекти: фото, відео, зведені дані щодо охоплення аудиторії та інше. Інформацію про деякі проекти, автори яких не відповіли на наші прохання ми змогли знайти самостійно, але деякі сторінки, на жаль, так і лишилися порожніми.

Наприкінці січня ми плануємо представити спецпроект «Архів УКФ» у вигляді експозиції з десяти масштабних артбуків.Якщо у вас не відкривається «Архів УКФ» в режимі перегляду, ви можете завантажити його з документів.

Категорія: Новини