Ви можете поставити питання фахівцям Українського культурного фонду і отримати на нього відповідь на той контакт, що вкажете у цій формі.
Для участі у конкурсах ви повинні зареєструватися у нашій системі. Якщо ви вже зареєстровані - увійдіть, якщо ні - зареєструйтесь.
Якщо ви забули ваш пароль - ви можете скористатися формою для відновлення паролю
Для участі у конкурсах ви повинні зареєструватися у нашій системі. Якщо ви вже зареєстровані - увійдіть, якщо ні - зареєструйтесь.
Якщо ви забули ваш пароль - ви можете скористатися формою для відновлення паролю
Якщо ви забули ваш пароль - ви можете надіслати собі на пошту форму для його відновлення!
Згідно зі змінами, внесеними до Закону України «Про Український культурний фонд» від 16 липня 2020 року, до основних завдань державної установи додається «надання грантів інституційної підтримки юридичним особам усіх форм власності для забезпечення конкурентоспроможності та створення робочих місць в умовах дії запроваджених відповідно до законодавства обмежень господарської діяльності, зумовлених надзвичайною ситуацією чи надзвичайним станом, або вжиття адміністративних та (або) медико-санітарних заходів (карантин)», а також «надання грантів на підтримку та розвиток проектів у сферах культури та мистецтв, креативних індустрій та культурно-пізнавального (внутрішнього) туризму».
З метою реалізації цих завдань УКФ розробив конкурсну програму «Культура в часи кризи: інституційна підтримка», початок прийому аплікаційних заявок на яку розпочнеться 30 липня 2020 року. Програма буде спрямована на надання грантів інституційної підтримки для покриття боргових зобов’язань, що виникли в організації у період з березня по серпень 2020 року, а також на покриття витрат на операційну діяльність до кінця року. Її імплементація стала можливою завдяки своєчасному рішенню Уряду України щодо підтримки культурних та креативних індустрій в часи масштабних втрат та загрози їхнього існування.
Згідно з Постановою № 592 від 08 липня 2020 року, Український культурний фонд отримує 590 млн грн «для надання грантів інституційної підтримки юридичним особам усіх форм власності сфери культури, культурно-пізнавального (внутрішнього) туризму та тим особам, основний вид діяльності яких належить до креативних індустрій, для забезпечення конкурентоспроможності та створення робочих місць в умовах дії запроваджених відповідно до законодавства обмежень господарської діяльності, зумовлених надзвичайною ситуацією чи надзвичайним станом, або вжиття адміністративних та (або) медико-санітарних заходів (карантин)».
Програма сприятиме стабільному розвитку культурних та креативних індустрій в часи пандемії та підвищенню конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу культурної галузі.
Цілі програми:
Бюджет програми становить: 540 млн. грн. (бюджет програми не включає витрати пов’язані з адмініструванням та оцінюванням проектів працівниками та експертами експертних рад Фонду).
В рамках програми підтримка надаватиметься за 9 ЛОТами у відповідних секторах ККІ:
Максимальна сума гранту для ЛОТів 2-9 для юридичних осіб усіх форм власності, крім ФОПів – 1 млн грн.
Максимальна сума гранту для ЛОТів 2-9 для ФОПів – 500 тис. грн.
Максимальна сума гранту для ЛОТу 1 :
Грант програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» покриватиме суму кредиторської заборгованості, що виникла у зв’язку та у період дії обмежувальних заходів пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (з 12 березня 2020 року – дата введення карантину) і витрати заплановані заявником до кінця 2020 року відповідно до кошторису наступними типами та видами витрат до підтримки:
Заявниками програми можуть бути:
Заявники ЛОТу «Аудіовізуальне мистецтво» можуть бути лише виробники кінофільмів та суб'єкти демонстрування фільмів, що мають підтвердити:
для виробників фільмів:
Заявниками ЛОТу Культурно-пізнавальний (внутрішній) туризм можуть бути тільки суб'єкти туристичної діяльності, що:
для туроператорів:
для готелів:
Перелік документів та вимоги до заявників ЛОТів «Аудіовізуальне мистецтво: кіновиробництво, розповсюдження та демонстрування фільмів» та «Культурно-пізнавальний туризм» напрацьовано спільно Державним агентством з питань кіно та Державним агентством розвитку туризму.
У випадку отримання кількох заявок від різних юридичних осіб, проте з одним і тим самим кінцевим бенефіціаром, підтримку отримує лише одна заявка.
Заявники зобов’язані пам’ятати, що витрати зазначені у кошторисі, поданому на отримання гранту інституційної підтримки, не можуть бути профінансовані коштами з державного та місцевих бюджетів. Задвоєння бюджетного фінансування передбачає фінансово-правову відповідальність заявника.
Подання аплікаційних пакетів в електронній формі розпочнеться 30 липня 2020 року. Докладну інформацію про програму буде надано на сайті УКФ та в Інструкції для заявників.
Категорія: Новини