22 Березня 2024, 14:03

Український культурний фонд завершив перевірку проєктних заявок на відповідність технічним вимогам за трьома ЛОТами грантової програми «Культура. Регіони»: ЛОТ 1. «Локальна культура», ЛОТ 2. «Культура корінних народів України» і ЛОТ 3. «Реінтеграція культурою».

Дотримуючись принципів відкритості та прозорості, публікуємо відповідний реєстр за посиланням.

Після проходження технічного відбору проєктна заявка передається на опрацювання експертам УКФ. За результатами експертного оцінювання заявник отримує коментарі експертів та їхні бали у своєму онлайн-кабінеті. Рейтингові реєстри після експертного оцінювання публікуються на сайті УКФ. 

Нагадаємо, проєкти заявників оцінюються відповідно до Положення про експертні ради УКФ та Методики експертного оцінювання. Максимальна кількість балів, яку може набрати аплікаційний пакет в межах програми – 300 балів, оскільки при формуванні загальної кількості балів в розрахунок не беруться найвищий та найнижчий бали.

Послідовність фінансування проєктів відбуватиметься відповідно до сформованого рейтингу та в межах коштів, що передбачені за програмою.Категорія: Статті