Реєстр програми Культура. Регіони

#
ID
Назва проекту
Технічний відбір
Лот
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
1.
ID: 7REG11-00432
Назва проекту: Створення постійно-діючої пересувної виставки "Слава Героям!"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1032374.10
Запитувана сума від УКФ: 899374.10
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Хіцінська Іванна Миколаївна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Старокостянтинів, Самчики, Старий Остропіль,
Опис проекту: Проект "Слава Героям!" в Старокостянтинові орієнтований на вшанування та збереження історії Захисників, які борються або віддали своє життя за свободу країни. В рамках Проєкту планується створення постійної пересувної виставки, що складатиметься з 36 портретів військових-захисників, що будуть супроводжені літературними есе або віршами про них, а також проведення художнього пленеру, що розкриє історичний спадок міста, його культурну велич та особливості локальної культури на прикладі самчиківського розпису. До проєкту будуть залучені учні дитячної художньої школи, обдарована молодь ОТГ та місцеві художники.
2.
ID: 7REG11-01188
Назва проекту: Створення експозиції «Розвиток шкільництва на Волині у XI – середині XX століття» в етнопарку «Ладомирія»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 998834
Запитувана сума від УКФ: 891144
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр дослідження і відродження Волині"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Радивилів, Рівненської області,
Опис проекту: Проектом передбачено створення на базі етнопарку «Ладомирія» тематичної експозиції «Розвиток шкільництва на Волині у XI – середині XX століття». При цьому в основі розбудови експозиції ідея «історії повсякденності» одного із сучасних напрямів розвитку історичної науки, відповідно до якого в основі історії – умови життя, праці та відпочинку (побуту) переважної більшості населення («пересічних людей») певної місцевості в певний історичний період. Це дозволить нам будувати експозицію на основі побутових артефактів, шляхом відтворення інтерєру шкільного класу на волинських землях XIX століття, який ми будемо доповнювати актуальними з точки зору сучасності темами, що сприятимуть утвердженню самобутності українського народу, розвиткові почуття унікальності української культури та патріотизму, що в свою чергу, стане засобом протидії агресії російської федерації щодо України в інформаційній та освітньо-культурній сферах.
3.
ID: 7REG11-02052
Назва проекту: Експозиція “Острозькі татари”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1115847.00
Запитувана сума від УКФ: 990847.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Братство імені князів Острозьких"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Острог,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення експозиції на першому поверсі Музею книги та друкарства міста Острога з метою збереження, захисту та популяризація культурної спадщини західних татар задля формування бачення української полікультуральної ідентичності, усвідомлення спільних цінностей громадянського суспільства. Експозиція оповідатиме про історію західних татар, а саме їх звичаї, віросповідання, побут та спадщину, яку вони залишили в історії міста й регіону. Експозиція підтримуватиме культурне розмаїття та акцентуватиме на значенні спільної культурної спадщини задля підвищення рівня толерантності й формування відчуття приналежності громадян до поліетнічного українського соціуму та залучення до єдиного соціокультурного простору.
4.
ID: 7REG11-03158
Назва проекту: Лемківська культура Прикарпаття: постаті, традиції, події
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1090000
Запитувана сума від УКФ: 970100
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія РАІ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Бурштин (Івано-Франківська область), Калуш (Івано-Франківська область), Долина (Івано-Франківська область), Рожнятів (Івано-Франкіська область), Івано-Франківськ, Брошнів-Осада (Івано-Франкіська область),
Опис проекту: Мета проєкту – створення культурно-мистецького маршруту шляхами сучасної лемківської культури в Прикарпатському регіоні крізь призму творчої діяльності діячів мистецтва і науки, солістів і колективів, майстрів народної творчості, яка спрямована на збереження традицій лемківського субетносу. Результати проєкту відображатимуться в документально-музичному фільмі та радіосеріалі.
5.
ID: 7REG11-06324
Назва проекту: «Холодний Яр: шляхом хоробрих»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1111950
Запитувана сума від УКФ: 999950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Чигиринська районна благодійна організація «Фонд розвитку Чигиринщини»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: c.Мельники Черкаського р-ну Черкаської області, с.Грушківка Черкаського р-ну Черкаської області,
Опис проекту: Проєкт «Холодний Яр: шляхом хоробрих» передбачає створення VR туру, який включатиме найвизначніші пам’ятки та об’єкти заповідного урочища Холодний Яр, та облаштування туристичних культурно-пізнавальних авто- та веломаршрутів на території урочища впродовж червня-жовтня 2024 р. (сс.Мельники-Грушківка Черкаського р-ну Черкаської області)
6.
ID: 7REG11-06486
Назва проекту: IN HOC SIGNO VINCES/Сим знаком переможеш (робоча назва)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 768005.80
Запитувана сума від УКФ: 687005.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Екологія. Культура. Мистецтво»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Жовква Львівської області, село Стара Скварява Львівської обл., село Воля Висоцька Львівської області, село Крехів Львівської області, село Потелич Львівськї області,
Опис проекту: Проект скерований на посилення культурної привабливості містечка Жовкви та околиць шляхом промоції культурної спадщини з використанням сучасних мистецьких практик. Його завданням є організація мистецької резиденції, що має на меті дослідження жовківської іконописної традиції і створення сучасних ікон, залучення дітей та молоді до вивчення основ іконопису задля збереження та розвитку культурної спадщини в локальній громаді. Це досягається шляхом публікації каталогу, створенням промоційного фільму та проведенням підсумкової виставки, що демонструє результати роботи мистецької резиденції та Літньої іконописної школи для широкої аудиторії.
7.
ID: 7REG11-07881
Назва проекту: Гораївка - арт-село на Бакоті
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 905150.00
Запитувана сума від УКФ: 814150.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Культурний Клуб"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с.Гораївка (Бакота, Хмельницька обл.),
Опис проекту: Мета проєкту - посилити культурну привабливість туристичного села Гораївка на Бакоті шляхом промоції локальної культури та генерування нових інноваційних культурних продуктів на теми місцевої культури та історії в рамках резиденції Бакота Хаб з залученням професійних митців та кураторів, локальної спільноти та ВПО. Результатами проєкту стане серія культурно-мистецьких продуктів на теми локальної культури: резиденція з залученням 15 професійних митців, серія з 15 художніх робіт, арт-об'єкт, мурал, AR-мурал, аудіогід, 10 3D-турів по найцікавіших історичних та культурних точках регіону, а також маркований культурно-пізнавальний маршрут.
8.
ID: 7REG11-26585
Назва проекту: Карпатським трамваєм до бойків у минуле
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 508793.50
Запитувана сума від УКФ: 457793.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство Вигодської селищної ради "Центр спадщини Вигодської вузькоколійки"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт Вигода, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проєкт передбачає доповнення існуючої експозиції «Подорож вузькоколійкою» віртуальним туром на Карпатському трамваї у минуле до бойків. За допомогою окулярів віртуальної реальності або інтерактивної дошки, кожен відвідувач Центру спадщини побачить давній побут, особливості архітектури та ремесла бойків. Новостворений сайт дасть можливість ознайомитися з культурною спадщиною бойківського регіону, вирушивши у віртуальний тур з будь якої точки України та світу. Метою проєкту є створення концептуально нового креативного культурного продукту для популяризації культурної спадщину регіону та стимулювання його туристичного потенціалу. Результат: підвищення спроможності громади до генерування конкурентоспроможного культурного продукту націленого на місцевий розвиток в умовах збройної агресії з боку російської федерації.
9.
ID: 7REG11-27715
Назва проекту: Експозиція «За Україну, за її волю »
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 705580
Запитувана сума від УКФ: 634580
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Березнівський краєзнавчий музей» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Березне Рівненського району Рівненської області,
Опис проекту: Проєкт спрямований на активізацію діяльності Березнівського краєзнавчого музею шляхом створення експозиції «За Україну, за її волю», яка через артефакти та особисті історії продемонструє особливості локального національно-визвольного руху, покаже зв’язок поколінь, стане одним з інструментів переосмислення локальної історії як частини національної спадщини, приверне увагу громадськості до проблеми відновлення та збереження історичної памяті, популяризуватиме музейну колекцію. Сайт музею буде доповнено розділом «За волю України», двомовним аудіогідом, 3-Д панорамою експозиції.
10.
ID: 7REG11-28484
Назва проекту: "По стежках виноробства: Культурно-пізнавальний маршрут у світ виноградарства"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 627000.00
Запитувана сума від УКФ: 531000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛЮБОВ АНДРІЙ ІВАНОВИЧ
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: СМТ Таїрове, Одеська область,
Опис проекту: Культурно-пізнавальний маршрут спрямована на підвищення обізнаності громадськості у сфері виноградарства та виноробства. Проєкт знайомить своїх гостей із тонкощами виноробного мистецтва та дає можливість покращити психофізичний стан долучившись до виробництва вина на будь-якій стадії виробництва. Метою проєкту - є стимуляція туристичного потенціалу СМТ Таїрове, популяризація та збереження культурної спадщини виноградарства. Результати: 1. Збільшення знань про виноградарство серед відвідувачів. 2. Популяризація виноробного мистецтва. 4. Можливість приєднатися для до виробництва вина на будь-якій стадії, що сприятиме покращенню стану та отриманню нового досвіду. 5. Посилення зацікавленості в збереженні та вивченні культурної спадщини виноградарства як частини історії та традицій СМТ Таїрове. 6. Розвиток партнерств.
11.
ID: 7REG11-28589
Назва проекту: «Спадок минулого Волинського Полісся: таємниці Маневицького човна XIII століття»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 767000
Запитувана сума від УКФ: 690000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Маневицький краєзнавчий музей
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: селище міського типу Маневичі, Камінь-Каширський р-н, Волинська обл.,
Опис проекту: Проєкт «Спадок минулого Волинського Полісся: таємниці Маневицького човна XIII століття» передбачає створення нової інтерактивної експозиції з історії внутрішнього річкового судноплавства Волині, прадавньої України та Європи через презентацію Маневицького човна – моноксила 1223 – 1256 рр. на базі Маневицького краєзнавчого музею впродовж червня-жовтня 2024 р. (смт.Маневичі Волинської обл.)
12.
ID: 7REG11-28813
Назва проекту: "Дворик давніх вірувань" у Кам'янці-Подільському
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 968583.52
Запитувана сума від УКФ: 871583.52
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Кам'янець-Подільський,
Опис проекту: Мета проекту: відобразити дохристиянські вірування давнього населення України через оновлення експозиції "Давні вірування", зафіксувати колекцію кам'яних ідолів в цифровій формі, зробити її більш доступною для громадськості, привернути увагу громадськості до проблем збереження матеріальної культури. В результі реалізації проекту планується оцифрувати 13 кам'яних скульптур (створити 3 D моделі) розмістити їх на онлайн платформі з можливістю перегляду та скачування цифрових копій експонатів. Доповнити існуючу експозицію дерев’яними лавками зі скульптурами тотемних тварин. Видрукувати двомовний (укр. / англ.) ілюстрований каталог з промальовками і 3D моделями ідолів виконаних за технологією АR. Планується розробити таблички (13 шт.) та стенди присвячені дохристиянським віруванням (8 шт). провести презентацію каталогу та відкриття оновленої експозиції.
13.
ID: 7REG11-29063
Назва проекту: Моя мотокраїна
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1111100
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Валькірія"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львівщина, Бесарабія, Слобожанщина, Рівненщина, Житомирщина,
Опис проекту: Проєкт «Моя мотокраїна» продовжить дослідження культурних об’єктів в рамках експедицій різними регіонами України, представивши 5 нових мотомаршрутів. Буде відзнято третій сезон проєкту – 5 відеовипусків, мотогідами і амбасадорами у яких стануть відомі медійно українці. Кожен з них разом із командою проєкту проїде улюблений мотомаршрут і розповість про найцікавіші культурні локації вздовж нього. Важливою місією ініціативи сьогодні є також висвітлення тих культурних об’єктів, що постраждали внаслідок російської агресії. Проєкт сприятиме підвищенню відомості й туристичної привабливості українських культурно-природних пам’яток; позитивно вплине на розвиток місцевих громад у час війни; сприятиме розвитку мотокультури в Україні і популяризації серед учасників моторуху активного туризму.
14.
ID: 7REG11-29200
Назва проекту: Форум ”Карпати. Шелтер культури”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1332920
Запитувана сума від УКФ: 996920
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Верховина - квітка Карпат"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Верховина та Криворівня Івано-Франківської області,, онлайн - вся Україна,
Опис проекту: Концепція проєкту випливає з ідеї особливої ролі Криворівні, ширше — Карпат — в історії української культури як осередку її збереження і бази для відродження. Карпатський регіон можна справедливо ваажати своєрідним шелтером для національної культури. Проект створить простір для проговорення та осмислення цього феномену і його ролі у збереженні культурної ідентичності та мотивації протистояти імперії. Запланована дводенна конференція наживо, яка буде доступна онлайн та в телетрансляції, що охопить аудиторію близько 2 млн українців. Для гостей Форуму, жителів громади та ВПО команда пропонує новаторську прем’єрну постановку за п’єсою Івана Франка — одного із ключових представників культурного середовища Криворівні — “Украдене щастя” від Івано-Франківського драмтеатру.
15.
ID: 7REG11-29248
Назва проекту: Іммерсивна культурна спадщина Острога
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 959150.00
Запитувана сума від УКФ: 862650.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Студія розвитку туристичного іміджу малих міст"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Острог Рівненська область,
Опис проекту: У рамках проекту завдяки інноваційним технологіям буде реконструйовано вигляд найважливіших культурних пам'яток Острога - замок князів Острозьких, Кругла та Луцька вежа, та Богоявленський собор на Замковій горі - станом на XVI століття.
16.
ID: 7REG11-29696
Назва проекту: БойкоМандри 2.0: Музичний парк і Мандрівна школа
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1393890
Запитувана сума від УКФ: 998470
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Магура"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Село Стрілки Львівської області, Село Поляниця Івано-Франківської області, Село Кваси Закарпатської області, Село Дешичі Львівської області, Село Іза Закарпатської області, Село Дземброня Івано-Франківської області, Село Басівка Львівської області, Село Косів Івано-Франківської області,
Опис проекту: “БойкоМандри 2.0” – це культурно-освітній проект у сфері креативного туризму. З одного боку він зосереджується на організації виїзних тренінгів-вишколів для жителів сіл ("Мандрівна школа"), завдяки чому вони зможуть надавати оригінальні туристичні послуги, базовані на переомисленні бойківської культурної спадщини. А з іншого – проект передбачає популяризацію історії єдності українського народу через створення у селі Стрілки креативного простору – музичного парку з арт-об’єктами та вуличними музичними інструментами, присвяченого автору музики до Державного гімну України, творцю хорового стилю в Галичині та популяризатору гри на гітарі о. Михайлу Вербицькому, який служив у Стрілках у 1853-56 роках. Парк стане епіцентром мережі культурно-пізнавальних маршрутів "БойкоМандри", створених у 2023 році.
17.
ID: 7REG11-29720
Назва проекту: Творимо разом
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 647630.35
Запитувана сума від УКФ: 554330.35
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Університет Григорія Сковороди в Переяславі
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Переяслав,
Опис проекту: Мистецький проєкт «Творимо разом» спрямований на створення еко - культурного середовища для відродження та поширення локальної культури, підтримки талановитої молоді й митців міста та регіону, розширення культурно-освітньої співпраці між регіоном й іншими містами України, популяризації туристичного потенціалу Переяслава.
18.
ID: 7REG11-30130
Назва проекту: “Експозиція “Борщева мозаїка: смак та традиції”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 645640
Запитувана сума від УКФ: 550000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Хотинська міська рада
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Місто Хотин,
Опис проекту: У межах реалізації проєкту “Експозиція “Борщовий Арт: смак та традиції” буде проведена експозиція (виставка) рецептів борщу для популяризації та вивчення різноманітних традицій приготування цієї українського страви, будуть розроблені та встановлені інформаційні стенди з QR-кодом для завантаження рецептів, перегляду відеоінструкцій та історичних фактів, організована виставка фотографій. Актуальність проєкту полягає у поглибленні знань про культурні традиції Хотинської громади та інших регіонів України, збільшення інтересу та зацікавленості людей у збереженні та відновленні культурних цінностей, розвитку гастрономічного туризму громади, промоції її культурно-туристичного потенціалу.
19.
ID: 7REG11-30984
Назва проекту: Бачу, чую - знаю, пам'ятаю
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 851214
Запитувана сума від УКФ: 751200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Городоцька міська рада Львівської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Городок Львівська область,
Опис проекту: "Бачу, чую - знаю, пам'ятаю" це чотири слова, які пояснюють сутність нашого проекту. Форми сприяняття навколишнього світу такі як зір та слух дозволяють сформувати знання про певний об'єкт чи події, та, як наслідок, закарбувати їх у нашій пам'яті. Мета проекту - Популяризація історико-культурної спадщини міста Городка, шляхом відтворення однієї із найдревніших його частин - площі Ринок історичного періоду XIX- початку XX ст у вигляді макету виготовленого із використанням 3D моделювання, а також озвученого історичною довідкою про різні етапи розвитку, руйнації, відновлення площі. Продукт нашого проекту покликаний сформувати знання про історико-культурну та архітектурну спадщину нашого міста, сформування самосвідомості у містян та національної значущості через візуальне та аудіо вивчення основних елементів історико-культурної спадщини міста, його серця - його центральної площі. Посилення культурної привабливості регіонів шляхом стимулювання місцевого культурного розвитку громад
20.
ID: 7REG11-31313
Назва проекту: Тисячолітні скарби Бакоти
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1092880
Запитувана сума від УКФ: 982794
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Староушицька Селищна Рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Староушицька ТГ (Кам'янець-Подільський район Хмельницької області),
Опис проекту: Проєкт відродження втраченого пласта культури українського Подністров’я та його столиці Бакоти, яка цього року відзначає своє 1000-ліття. Результатом проєкту стане створення низки культурних продуктів, таких як: креативний простір майстерні коровайництва, експозиція дністровського розпису просто неба, етнорезиденція митців та волонтерів з відновленням дністровських весільних традицій і ремесел, створення патріотичної фотозони та муралу, а також галереї старожитностей української шляхти. Низка цифрових продуктів включатиме 11 пізнавальних відео роликів про традиції і ремесла та регіональний культурний веб портал зі збірками і медіа галереями зразків культурної спадщини. Все це неодмінно посилить культурну і туристичну привабливість регіону та сприятиме популяризації локальної дністровської культури.
21.
ID: 7REG11-31899
Назва проекту: Нескорена земля: інтерактивний путівник історією Карпатської України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1019300
Запитувана сума від УКФ: 917300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Рокаш"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Ужгород, Закарпатська область, Мукачево, Хуст, Закарпатська область,
Опис проекту: Мета проекту – популяризація історії Карпатської України, що мала вагомий вплив на формування української ідентичності на Закарпатті. Напередодні Другої світової війни Карпатська Україна була в епіцентрі уваги українського визвольного руху, що вбачав у ній зародок майбутньої Української держави. Наразі, вона залишається маловідомою сторінкою української історії і займає неналежне відображення у публічному просторі. Ще гірша ситуація із меморіалізацією визначних місць цього періоду у сучасному Закарпатті. Тому головним завданням проекту є створення доступного інноваційного цифрового продукту, який допоможе розширити знання про історію Карпатської України, місця пам’яті та сприятиме патріотичному вихованню молоді.
22.
ID: 7REG11-32006
Назва проекту: Місто над Случем
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 612580
Запитувана сума від УКФ: 550610
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Березнівська БРАМА»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Березне, с. Зірне, с. Городище, с. Моквин, с. Бистричі Рівненського району Рівненської області,
Опис проекту: Проєкт передбачає розроблення інноваційного підходу до систематизації та промоції локальної історії та культури. Він візуально відтворить втрачені квартали, старі вулиці, сакральні споруди, зрештою, людську пам’ять та дозволить переосмислити помилки минулого в розрізі сучасності, сприятиме посиленню культурної ідентичності громади.
23.
ID: 7REG11-32391
Назва проекту: Веб-сайт музейно-туристичного комплексу «Білгород-Київський»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 922398
Запитувана сума від УКФ: 772240
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури Білогородської сільської ради, Бучанського району, Київської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київська область, Бучанський район, село Білогородка, Білогородська територіальна громада,
Опис проекту: Веб-сайт «Білгород-Київський» - сучасна онлайн платформа пам'ятки культури національного значення «Городище літописного міста Білгород і Могильник» (село Білогородка), яка буде слугувати всебічному вивченню, популяризації, приверненню уваги для збереження даної пам’ятки та ознайомлення з нею широкого кола осіб, в тому числі осіб з особливими потребами яук в Україні так і за межами нашої країни. На порталі висвітлюватимуться різноманітні аспекти історії та досліджень стародавнього Білгорода, новинний дайджест, віртуальні виставки та історико-туристичні маршрути. Інформаційний портал «Білгород-Київський» - це початкова складова, що необхідна для реалізації та розвитку проекту музейно-туристичного комплексу «Білгород-Київський».
24.
ID: 7REG11-33838
Назва проекту: Створення експозиції “Колишня В’язниця”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1096528.00
Запитувана сума від УКФ: 986528.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПРО ТЕБЕ і УКРАЇНУ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Здолбунів Рівненська обл.,
Опис проекту: Метою проєкту є: Підвищити спроможність Здолбунівської громади через створення конкурентоспроможного культурного продукту націленого на місцевий розвиток, який популяризує культурну спадщину регіону та стимулює його туристичний потенціал шляхом використання нових підходів і технологій у регіональних ініціативах в поєднанні з елементами локального культурного надбання. В результаті проєкту буде створено інтерактивну меморіальну експозицію в підземеллях Здолбунівського краєзнавчого музею, що розкриватиме історію терору та репресій на Здолбунівщині в першій половині XX століття та стане важливим центром освіти і рефлексії про терор та репресії в регіоні. Сприятиме підвищенню рівня обізнаності містян та туристів про трагічні події минулого та їх вплив на сьогодення.
25.
ID: 7REG11-34214
Назва проекту: Етноцентр "Полісся"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1119762.48
Запитувана сума від УКФ: 999762.48
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Сарненський історико-етнографічний музей» Сарненської міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Сарни Рівненська область,
Опис проекту: У рамках проекту пропонується створити етноцентр "Полісся" на базі Сарненського історико-етнографічного музею. Нова культурна локація функціонуватиме для збереження та популяризації етнографії поліського регіону.
26.
ID: 7REG11-34392
Назва проекту: ЦАРІВНА ТОПОРІВНА
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 921813
Запитувана сума від УКФ: 826823
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Николайчук Василь Іванович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Топорівці, Колінківці, Чернівці,
Опис проекту: Єдність буковинців з культурою всього українського народу яскраво виявлена в матеріальній культурі, зокрема - в одязі. Вінок з ковилою та тайстра - одні з найупізнаваніших буковинських одягових маркерів. Їх автентичні зразки стануть основою для створення серії мистецьких продуктів та низки заходів проєкту. Колекція сучасних строїв “ЦАРІВНА ТОПОРІВНА” за автентичними зразками строїв топорівської громади, колекція тайстр та ляльок в топорівських костюмах, ексклюзивна колекція пишних дівочих уборів, жива традиція виготовлення і носіння яких зберіглась в громаді села Топорівці. Результати проєкту будуть представлені на виставці, в каталозі та відеороликом проєкту. Проект включає в себе мистецько-просвітницьку складову - створення етнографічного конструктора “ Топорівська тайстра”, етнографічні дитячі скетч-студії , храмове свято в громаді та мистецькі події-презентації складових проєкту.
27.
ID: 7REG11-34472
Назва проекту: Вбрані в історію : середньовічний одяг княжого Галича
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 965857
Запитувана сума від УКФ: 867857
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний заповідник "Давній Галич"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Крилос, Галицька територіальна громада, Івано-Франківська обл.,
Опис проекту: “Вбрані в історію : середньовічний одяг княжого Галича” - проєкт-колаборація науковців Національного заповідника “Давній Галич” та клубу історичної реконструкції “Чорна Галич”, націлений на реекспозицію Музею історії для підвищення культурних впливів та туристичної привабливості закладу. Виставка середньовічного одягу ХІІ-ХІІІ ст. включатиме інтерактивну складову для максимальної взаємодії відвідувача з експонатами. Для інформаційної підтримки проєкту буде проведено одноденний табір живої історії “Ремісничий двір княжого Галича”. Одним із головних повідомлень проєкту є “Музей береже історії людей”, тут хочемо наголосити на ролі музею у формуванні історичного суспільства, його значення для збереження культурної спадщини та її транслювання.
28.
ID: 7REG11-34796
Назва проекту: Створення артоб`єкта «Молитва гуцульської жінки за Героїв України»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 893200.00
Запитувана сума від УКФ: 812000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Ясінянська селищна рада Рахівського району Закарпатської області
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Ясіня,
Опис проекту: Створення артоб’єкта «Молитва гуцульської жінки за Героїв України» - об’єднає сучасне стріт-мистецтво та техніку виготовлення скульптури у патріотичному дизайні з глибоким сенсом для теперішнього часу. Інтерактивні світлодіодні елементи можна запрограмувати на зміну кольорів, яскравості та звукових ефектів. Артоб’єкт буде розміщено перед селищним будинком культури. Буде розміщено дві долоні рук складених разом ( 2 м.), які підносять молитву до Бога. Розпис артоб’єкта частково буде зроблено в гуцульському стилі.
29.
ID: 7REG11-35014
Назва проекту: Креативний простір «Твори любов під час війни»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1108900.00
Запитувана сума від УКФ: 998000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кочергін Олексій Якович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Ірпінь, Київська область,
Опис проекту: Креативний простір «Твори Любов під час війни» – локальний культурний майданчик в місті Ірпінь, який акумулює та висвітлює проблеми мистецтва і культурні ініціативи у контексті протидії російській військовій агресії та сприяє культурному відновленню місцевої громади в умовах російсько-української війни. Проєкт має на меті об'єднати та надихнути локальних митців, діячів культури та жителів Київщини на спільні зусилля для культурного відновлення регіону та вираження протесту проти російської військової агресії. Креативний простір слугуватиме місцем, де учасники діляться своєю творчістю, демонструють як вони використовують мистецтво для вираження любові та висловлення протесту проти російської агресії та війни. Відео будуть розміщені у соціальних мережах з хештегом #Твори_Любов, а також створено віртуальний арт-простір для обміну творчими ідеями та враженнями, які підкреслюють значення мистецтва та культурних ініціатив у відзначенні гасла «Твори любов під час війни».
30.
ID: 7REG11-35125
Назва проекту: Магія опішнянського зооморфного посуду
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 916877.00
Запитувана сума від УКФ: 810577.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Конгрес українських керамологів"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: сел. Опішня, Полтавська область,
Опис проекту: Проєкт спрямований на популяризацію основних форм гончарного зооморфного посуду та скульптури, характерних для опішнянського гончарного осередку, через формування експозиції у садибі одного з найвидатніших його представників - відомого на всю Україну гончаря, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Василя Омеляненка. Результатом реалізації Проєкту стане збільшення впізнаваності форм та пластики опішнянської кераміки та посилення туристичної привабливості селища. Для розширення впливу результатів Проєкту буде створено розділ про опішнянський зооморфний посуд на офіційному сайті Національного музею-заповідника українського гончарства та видано альбом-каталог, що репрезентує творчість майстра.
31.
ID: 7REG11-35150
Назва проекту: Репрезантація вишивки Малолюбашанської громади
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 837055.00
Запитувана сума від УКФ: 746896.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Малолюбашанська сільська рада Рівненського району Рівненської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Мирне, с. Данчиміст, с. Тихе, с. Моквин, с. Мала Любаша, с. Борщівка, с.Лісопіль, с. Маща, с. Кам'яна Гора, с.Глажева,
Опис проекту: Репрезентувати культурне надбання жителів Малолюбашанської сільської ради та створити каталог вишитих елементів.
32.
ID: 7REG11-35203
Назва проекту: Таємниці Ковеля
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 973000
Запитувана сума від УКФ: 868000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РОБИМО РАЗОМ»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Ковель, Волинська область,
Опис проекту: Таємниці Ковеля - новий локальний культурний проект, який має на меті відтворення, промоцію і популяризацію фізично втраченої культурної та історичної спадщини одного з найдавніших міст Волині - міста Ковеля. Проектом передбачено проведення та зйомку 6-ти театралізованих із музичним та танцювальним супроводом історико-культурних вечорів. На яких буде розглянуто, показано, обіграно історію Ковеля шістьох різних історичних періодів на шістьох, відповідних періодам, тематично облаштованих локаціях. Очікувані результати: 300 відвідувачів історико-тематичних зустрічей; 100000 осіб - загальне охоплення аудиторії проектом.
33.
ID: 7REG11-35754
Назва проекту: Ткацтво Камінь-Каширщини
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1050000
Запитувана сума від УКФ: 900000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Сектор культури управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Камінь-Каширський Волинська область,
Опис проекту: Ткацтво на Камінь-Каширщині було найпоширенішим традиційним ремеслом. Усі тканини для побутових потреб виготовлялися в домашніх умовах. Елемент «Традиційне ткацтво у Камінь-Каширській громаді» внесений у національний перелік нематеріальної культурної спадщини. Ідея проєкту полягає у підтримці та популяризації культурної спадщини, пов’язаної з давніми ремісничими традиціями Камінь-Каширщини, а також покращення іміджу та привабливості з точки зору туризму та економіки. Серед місцевих жителів підвищиться зацікавленість ткацьким ремеслом, збереженні самобутності свого регіону, відродження традиційного ремесла та обміні досвідом серед майстрів-носіїв. Це дасть можливості для створення та розвитку малого бізнесу у сфері ремесел та туризму.
34.
ID: 7REG11-35891
Назва проекту: Експозиція "Гербова кімната"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 698604.00
Запитувана сума від УКФ: 628604.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад культури "Історико-культурний центр-музей "Старий Костянтинів" Старокостянтинівської міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Старокостянтинів Хмельницька область,
Опис проекту: У рамках проекту пропонується створити нову експозиційну залу в замку князів Острозьких у м. Старокостянтинові - "Гербову кімнату"
35.
ID: 7REG11-35908
Назва проекту: "Садиби творчості й добра"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 762181.00
Запитувана сума від УКФ: 769233.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Прилучани особливі"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Прилуки,
Опис проекту: Проєкт «Садиби творчості й добра» вирішує проблему збереження, доступності та промоції в цифровому форматі сільських та містечкових садиб на території Прилуцького району Чернігівської області, як архітектурного, національного, просвітницького та історико-культурного феномену в історичному просторі ХІХ ст. Лівобережної України шляхом використання нових підходів та нових технологій у регіональних ініціативах в поєднанні з елементами локального культурного надбання. Основним продуктом проєктом має стати 11 3Д турів 10 садиб. 3Д тур матиме: 3-Д модель з україно-англійським аудіогідом, цифрову колекцію світлин предметів, інтер’єрів, власників, побуту садиби. Кожна садиба буде ознакована інформативним антивандальним стендом з QR-посиланням на 3Д тур. Для промоції проєкту буде виготовлено рекламний флаєр.
36.
ID: 7REG11-35952
Назва проекту: ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ «DESIGN FOR YOU»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1097726.52
Запитувана сума від УКФ: 940529.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Криворізький державний педагогічний університет
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Дніпропетровська область,
Опис проекту: Експериментальна лабораторія «Design for you» – простір, що сприяєтиме розвитку креативності та інновацій в галузі дизайну та декоративно-прикладного мистецтва з опорою на мистецькі надбання українського народу. Використання нових підходів та нових технологій у регіональних ініціативах в поєднанні з елементами локального культурного надбання. Особливість експерементальної лабораторії полягатиме: - в роботі локальних тематичних майстерень; - створення локації для спілкування із використанням мультимедійних засобів; - в орієнтації на існуючі потреби, прогнозування запитів ринку дизайн послуг з урахуванням регіонального контексту; - створення середовища, яке надихає на творчість, де ідеї вільно переплітаються та втілюються в життя; - реалізація інтелектуального потенціалу викладачів художньо-графічного відділення, підготовка до творчо-наукової роботи здобувачів вищої освіти та поглиблення їх практичної фахової підготовки; - здійснення досліджень та експериментів у галузі дизайну, які сприяють інноваціям та вдосконаленню продуктів і послуг; - створення та впровадження в освітній процес нових сучасних технологій дизайн-проєктування та оздоблення за їх допомогою внутрішнього та зовнішнього середовища; - забезпечення доступу до необхідних ресурсів, інструментів та технологій для реалізації проєктів у галузі дизайну; - підтримка спільноти та співпраця з дизайнерами, інженерами, митцями, програмістами тощо; - розвиток навичок у учасників у галузі дизайну та стимулювання їх креативного потенціалу; - відкриття нових можливостей для розвитку малого бізнесу та стартапів у сфері дизайну через підтримку та консультації; - популяризація ідеї дизайну як інструменту для вирішення складних суспільних, економічних та екологічних проблем; - створення платформи для обміну досвідом, ідеями та знаннями між учасниками спільноти з дизайну.
37.
ID: 7REG11-35979
Назва проекту: Голограма Корецької порцеляни
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 458630
Запитувана сума від УКФ: 401.580
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «КОРЕЦЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРНИХ ПОСЛУГ» КОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Корець, місто Корець, Рівненська область, Рівненський район.,
Опис проекту: Створення голограми Корецького посуду, відтворити та відновити зниклі артефакти, роблячи їх доступними для поколінь, які можуть не мати можливості бачити їх у реальному житті, ми хочемо допомогти зберегти та передати наступним поколінням культурну спадщину, роблячи її більш доступною. Результатом є залучення відвідувачів, збереженням культурних надбань, популяризація музею та історії Кореччини, впровадження інноваційних технологій в нашому краї.
38.
ID: 7REG11-36124
Назва проекту: Таврійський вайб
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 454890
Запитувана сума від УКФ: 409390
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури та спорту Вознесенської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Вознесенськ, Миколаївська область,
Опис проекту: Проєкт спрямований на відродження традицій та популяризацію таврійського розпису в поєднанні з гончарством серед мешканців Вознесенської та сусідніх громад.
39.
ID: 7REG11-36153
Назва проекту: Культурний маршрут "Прогулянка Смигою з графом Бергом"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 898810
Запитувана сума від УКФ: 808810
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД” ІНТОНАЦІЯ ЗМІН”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт.Смига Рівненська область,
Опис проекту: У рамках проекту пропонується створити культурно-пізнавальним маршрут, що поєднуватиме культурні та екологічні локації смт.Смига, та завдяки інноваційному наповненню спонукатиме широку аудиторію вивчати історію та культуру містечка.
40.
ID: 7REG11-36169
Назва проекту: “Мікіндівські пленери”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1100000.0
Запитувана сума від УКФ: 1000000.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Уманський краєзнавчий музей
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Умань,
Опис проекту: Проєкт дасть можливість художникам об'єднатися та відтворити унікальну міську архітектуру, історичні пам'ятки, які важливі в часи російсько-української війни для збереження культурного спадку міста, поповнення музейної фондової колекції, розвитку художньої платформи, туристичної індустрії та підвищення економічного благополуччя регіону, збереження культурно-мистецьких цінностей міста, дасть можливість вивчити і пропагувати творчі пленерні методи культурного діяча Уманщини, художника-педагога Корнелія Мікіндо, який в 50-х роках ХХ ст. започаткував першу дитячу художню студію та Черкаські обласні курси художників-оформлювачів в Умані. Проект передбачає проведення виставок, видання книги-альбому творів учасників пленеру.
41.
ID: 7REG11-36195
Назва проекту: Сільська гончарня: креативимо по-косівськи
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 450000
Запитувана сума від УКФ: 405000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець (ФОП ) Гринюк Марія Миколаївна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Вербовець, Косівського району,
Опис проекту: Проект передбачає облаштування гончарної сільської майстерні сучасним технологічним і технічним обладнанням, наглядним інформаційним матеріалом з метою адаптації виробництва до глобальних сьогоднішніх умов ринку та комунікацій. У майстерні виготовлятимуться вироби виключно за традицією косівської мальованої кераміки, тому необхідні особливі умови дотримання технологій, які ми закладаємо у проект. Завдяки комплексу технічних засобів (ноутбук, камера, наглядна інформація ін.) пропонуємо зв'язок із зовнішнім споживачем через соціальні мережі, що забезпечить результативність пріоритетів ЛОТу. Приміщення для гончарної майстерні знаходиться у приватній садибі керамістки, члена НСХУ Марії Гринюк, де уже є кілька творчих локацій про косівську мальовану кераміку - дров'яна мурована піч для випалу, літнє арт-шатро для майстер-класів, майстерня для фарбування виробів, виставка творчих робіт майстрині, криниця-мальований Дзбан'' тощо (фото додається). Але відсутня первинна і основна складова технологічного процесу - гончарня. Створення такого креативного культурного простору як сільська гончарня, передбачає залучення через соціальні мережі і наживо якомога ширшого кола зацікавлених осіб до народного ремесла, приверне увагу місцевого населення до своєї етнічної культури. Проект націлений через піар , креативний підхід до популяризації ремесла розширити мапу подібних керамічних майстерень як у селі Вербовець, так і в прилеглих осередках: с. Старий Косів, місто Косів, с. Пістинь, с. Смодна ін. Це підвищить культурно-туристичний потенціал краю , збільшить виробництво традиційної керамічної продукції, оживить дрібний бізнес та вмотивує майстрів до здорової конкуренції.
42.
ID: 7REG11-36203
Назва проекту: Культурно-пізнавальний маршрут «Старе Місто»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 520000
Запитувана сума від УКФ: 430000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Старосамбірська міська рада Самбірського району Львівської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Старий Самбір Львівської області,
Опис проекту: Старосамбірська міська рада має на меті популяризувати «бульварну культуру» серед мешканців та гостей міста, суть якої полягає у стилі життя, коли своє дозвілля люди проводять максимально довго на свіжому повітрі. Останніми роками у Старому Самборі для розвитку «бульварної культури» було проведено благоустрій Ринкової площі, головної міської вулиці Лева Галицького, засновано ряд культурних та спортивних заходів, які сприяють різноплановому проведенню вільного часу міщанами та гостями громади. Реалізація проєкту «Культурно-пізнавальний маршрут «Старе Місто» сприятиме покращенню міської інфраструктури, створенню умов інтелектуального і духовного розвитку, формуванню соціально-громадської позиції, кращому пізнанню історії мешканцями та гостями громади. Важливість проєкту «Культурно-пізнавальний маршрут «Старе Місто» полягає у створенні культурного продукту.
43.
ID: 7REG11-36230
Назва проекту: «МАНДРИ РОЗДІЛЬСЬКІ»: Мережа туристичних маршрутів субрегіоном Розділля
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1060030.00
Запитувана сума від УКФ: 953000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Гаврилів Ганна Мирославівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львівська обл. Стрийський район, Новороздільська МТГ, а також сусідні громади - Розвадівська, Тростянецька, Миколаївська та Жидачівська, Львівська обл. Миколаївський район,
Опис проекту: Проєкт передбачає дослідження та актуалізацію культурної та природної спадщини географічного субрегіону Розділля на Львівщині з центром у історичному місті Розділ шляхом створення 6 туристичних маршрутів з наступним ознакуванням ключових об’єктів спадщини, а також активну комунікаційну кампанію з метою забезпечення системного та сталого розвитку культурно-туристичного потенціалу Новороздільської та прилеглих громад.
44.
ID: 7REG11-36261
Назва проекту: “Навчання й розвиток без меж”. Створення диджіталізованого інтерактивного простору для творчого розвитку музично-обдарованих дітей та молоді
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 805731.00
Запитувана сума від УКФ: 635251.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київська область, місто Фастів,
Опис проекту: Проект передбачає створення комфортного модернізованого інтерактивного простору, наповненого сучасними інструментами, технічними засобами навчання, вільним доступом до мережі Інтернет та затишним інтер’єром. Це дасть можливість колективу впроваджувати у освітній і творчий процес сучасних методів навчання з можливістю проводити уроки як офлайн, так і онлайн. А також здійснювати відеозаписи уроків з подальшим розміщенням на на сторінці музичної школи відеохостингу Youtube для перегляду учнями або іншими зацікавленими особами. Результатом проекту буде створений діджітал-простір - місце для творчого розвитку, навчання музичній грамоті, музикуванню та емоційного розвантаження учнів музичної школи, розрахований на групові заняття у складі 14 учнів та одного викладача.
45.
ID: 7REG11-36266
Назва проекту: Театральна студія "Сузір’я надії"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 973392
Запитувана сума від УКФ: 873682
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління освіти, кульутри, туризму, молоді та спорту Доброславської селищної ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: село Трояндове, Доброславської громади, Одеського району, Одеської області,
Опис проекту: Основна мета проєкту - це облаштування креативного простору, який стане осередком творчої організації, самореалізації та культурного розвитку мешканців громади і сприятиме створенню нового соціально-цінного продукту - патріотичної вистави-мюзиклу «Нескорені», через який підніматимуться важливі теми: патріотизму, згуртованості українців, підтримки один одного у важкий воєнний час, безсмертного подвигу українських військовослужбовців, збереження і вшанування пам’яті про кожного героя. Проєкт надихатиме, вселятиме надію на відновлення, згуртовуватиме його учасників та глядачів.
46.
ID: 7REG11-36272
Назва проекту: Cтворення дитячого інтерактивного бібліотечного простору «ReadHub»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 509580.00
Запитувана сума від УКФ: 444820.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Центральна бібліотека" Віньковецької селищної ради Хмельницької області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: селище Віньківці,
Опис проекту: Проєкт «ReadHub» дозволить створити у нашій громаді унікальне середовище для дітей та підлітків, де вони зможуть не лише отримувати доступ до літератури, але й розширювати свій світогляд через інтерактивні засоби та заходи. Він спрямований на підтримку та розвиток творчості, активного дозвілля юних жителів нашої громади через наголос на культурні традиції нашого регіону та України в цілому, патріотичне виховання, виховання стійкості, лідерських якостей, збереженні та розвитку цінностей, що формують особистість кожного дитини. Також, метою є створення сприятливого середовища для соціалізації та спілкування між дітьми, що дозволить забезпечити їм психологічну та культурну підтримку у періоди важких життєвих ситуацій.
47.
ID: 7REG11-36273
Назва проекту: «Створення креативного простору «Твори своє»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 822422.00
Запитувана сума від УКФ: 737952.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСІНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Ясіня,
Опис проекту: «Створення креативного простору «Твори своє» - це простір творення, який спрямований на ініціативу збереження та розвитоккультури, відтворення народних традицій та створення нових сучасних витворів вокального мистецтва. Креативний простір сприятиме розвитку творчої молоді, яка активно долучається до культурного життя Ясінянської територіальної громади,популяризуватиме місцеві культурні цінності, багатовікову історію творення своєї індивідуальності та етнічної культури і формуватиме навколо себе культурну творчу спільноту, яка бачитиме для себе рідну громаду, як місце реалізації можливостей. Кожен виконавець, який матиме бажання проявити свою творчі вокальні здібності зможе скористатися професійним записом своїх композицій та послугами майстерні, яка працюватиме на постійній основі.
48.
ID: 7REG11-36279
Назва проекту: Культурно-пізнавальний туристичний маршрут «Шляхами Василя Скуратівського на Поліссі».
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 444450
Запитувана сума від УКФ: 400.000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури виконавчого комітету Малинської міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Малин – село Савлуки – село Мединівка, Коростенського району, Житомирської області.,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення нового креативного туристичного продукту – культурно-пізнавального маршруту «Шляхами Василя Скуратівського на Поліссі». Маршрут включає такі локації: 1. КЗ «Центральна публічна бібліотека імені Василя Скуратівського». 2.Літературна бесідка у міському парку культури і відпочинку ім.М.М.Миклухо-Маклая. 3. Малинський міський краєзнавчий музей:“Давні ремесла та промисли Полісся”. 4.Редакція газети “Малинські новини”, на шпальтах якої було надруковано перший вірш і оповідання В.Т. Скуратівського. 5. Майстерня кераміки “Жолудевий дім”. 6.Музей в селі Савлуки: експозиція “Рушники Полісся”. 7. Село Мединівка – школа, де В.Т. Скуратівський пішов до 1-го класу Проєкт включає створення офлайн та онлайн маршруту.
49.
ID: 7REG11-36283
Назва проекту: Петриківський родовід
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1119960
Запитувана сума від УКФ: 999960.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Швороб Валентина Іванівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт. Петриківка,
Опис проекту: Завдання команди – створити цифрову експозицію робіт найвідоміших майстрів петриківського розпису: Тетяни Пати, Федіра Панко та Василя Соколенко. Ці троє не тільки зробили дуже багато для збереження та розвитку традиції петриківки, а й є неперевершеними митцями-самородками. Експозиція включатиме розповідь про життя і творчість, а також презентуватиме їхні роботи, які ми оживімо за допомогою сучасних анімаційних технологій. Це відмінний спосіб продемонструвати творчість митців та поділитись ними зі світом. Готові роботи розмістимо на ютуб сторінці Музею петриківського розпису та народних ремесел, а також на сторінках у соцмережах. Також будуть проведені роботи з просування. Хронометраж експозиції 30 хвилин, протягом яких глядач дізнається про життя та творчість митців, а також побачить 15 найвідоміших робіт, які будуть оживлені за допомогою 2D анімації. Формат - 4К.
50.
ID: 7REG11-36294
Назва проекту: Ребут кемп АРТ-Синергія
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 944520
Запитувана сума від УКФ: 826920
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ освіти, культури, спорту і туризму Китайгородської сільської ради.
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Село Субіч, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський район,
Опис проекту: Проект "Ребут кемп АРТ-Синергія" об'єднує митців різних сфер, з різних куточків України, в форматі заїздів арт-резиденцій. Запрошені в громаду митці проживатимуть у геосферичних глемпінгах, в мальовничому місці над Дністровським каньоном, відокремлені від інтернету, міської суєти та побутових справ, для вдумливої творчості. Ця ініціатива залучає місцевих жителів з 5 сіл до спільного творчого процесу. Вони співпрацюватимуть з митцями над створенням 5 дерев'яних скульптур, що відобразять багатогранність культурної спадщини регіону. Цей, в перспективі щорічний, проект сприятиме розвитку громади, підвищить усвідомленість про мистецтво та культуру, збагатить культурний фонд регіону.
51.
ID: 7REG11-36302
Назва проекту: Кузня Української Пісні
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1302150
Запитувана сума від УКФ: 999250
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД БУДИНОК КУЛЬТУРИ ТОПОРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: с. Топорівці Топорівської Сільської Ради Чернівецького р-ну Чернівецької обл., с. Колінківці Топорівської Сільської Ради Чернівецького р-ну Чернівецької обл., с. Грозинці Топорівської Сільської Ради Чернівецького р-ну Чернівецької обл., с. Бочківці Топорівської Сільської Ради Чернівецького р-ну Чернівецької обл.,
Опис проекту: Кузня Української Пісні – це місце, де гартується українське серце. ТА серце України – це Пісня! Ми хочем запросити всю громаду, і дати приклад всьому регіону, як ми розпалимо наш дух і піднесемо його до небес! Але Кузня – це також конкретна інфраструктура, техніка, педагоги, адміністратори, фахівці – тобто, сучасні ART-ковалі. Для цього ми проведемо відкритий відбір серед мешканців громади, з яких оберемо 10 найперспективніших талантів, що представлять собою всю строкатість історії й сучасності краю, різного віку та походження та зробимо для них якісні студійні записи з кліпами, якими вразимо всю Буковину. А наша Кузня (студія столичного рівня) буде існувати і розвиватися надалі!
52.
ID: 7REG21-00339
Назва проекту: Грецький шлях
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів України
Загальний бюджет проекту: 1015000
Запитувана сума від УКФ: 990000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Полікашкін Андрій Віталійович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київська обл.,
Опис проекту: Проект "Грецький шлях" - це ініціатива, спрямована на збереження та промоцію культурної спадщини греків Приазов’я та Причорномор'я через створення документального фільму та інтерактивного віртуального туру. Цей проект розкриває унікальність грецької культури в Україні, її історичне значення та сучасні виклики. Він призначений для широкої аудиторії з метою освіти, збереження та підвищення обізнаності про важливість культурного розмаїття. Документальний фільм слугуватиме як вступ до глобальної проблематики, тоді як віртуальний тур запропонує новітні технологічні рішення для збереження культурної спадщини.
53.
ID: 7REG21-00711
Назва проекту: Крим. Золота колиска / Qırım. Altın beşik
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів України
Загальний бюджет проекту: 848968.00
Запитувана сума від УКФ: 823968.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Мале приватне підприємство "БУКРЕК"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Чернівці, Київ, Львів, Галич, Сімферополь,
Опис проекту: Проєкт передбачає зібрання, збереження та промоцію кращих фольклорних творів корінних народів Криму. Завдяки реалізації Проєкту вдасться оцифрувати та подати латинською графікою близько 80 зразків казок, прислів’їв, приказок, анекдотів, які ще збереглися у пам’яті представників кримськотатарського, кримчацького, караїмського етносів. Реалізувати мету Проєкту планується через створення цифрового зібрання фольклорних творів, аудіокниги, проведення чотирьох перформативних заходів. Забезпечить доступність до результатів Проєкту веб-сайт, на якому буде розміщено всі зібрані матеріали та короткий опис особливостей фольклору кожного з етносів. А переклад зібраних творів українською дасть змогу громадянам України познайомитися з фольклором частини корінних народів, що проживають на території нашої держави.
54.
ID: 7REG21-00740
Назва проекту: Знайомтеся, КРИМ. Цикл телепередач на основі матеріалів ютуб-каналу імені Т.Г. Шевченка. 3 сезон
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів України
Загальний бюджет проекту: 1570980.00
Запитувана сума від УКФ: 1570980.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Джерела М"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Дніпро, Рівне, Вінниця, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Успіх телепередач "Історія з Братами Капрановими", вироблених у 2021 та 2023 роках за підтримки УКФ, аудиторія глядачів яких сягнула 11 мільйонів, дає можливість застосувати цей ресурс для популяризації історії та культури Криму у нерозривному зв'язку з історією і культурою України для подолання російських міфів. Проєкт має на меті створення трьох аудіовізуальних продуктів на базі одного знімального процесу: циклу з 12 телепрограм з субтитрами для людей з вадами слуху, 12 відео з субтитрами українською, англійською, кримськотатарською мовами для соціальних мереж; 12 радіопередач.
55.
ID: 7REG21-01190
Назва проекту: Zincir/Ланцюг - ланки пам'яті: Золота колиска. Створення концепту
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів України
Загальний бюджет проекту: 2937684.00
Запитувана сума від УКФ: 2937684.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Кримський інститут стратегічних досліджень"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Київ,
Опис проекту: Ідеєю культурно-мистецького проєкту «Zincir/Ланцюг - ланки пам'яті. Золота колиска (створення концепту)» є створення літературної, музичної основи та сценографії першої національної кримськотатарської опери за легендою «Золота колиска». Метою проєкту є збільшення регіонального культурного розмаїття, зокрема кримськотатарської культури в житті українського суспільства, через реалізацію портфелю проєктних ініціатив та створення об’єднувальних ціннісних орієнтацій на нерозривність культурних зв’язків Криму та материкової України. В результаті реалізації буде підготовлено оперне лібрето, демозаписи та клавір, 11 ескізів костюмів головних персонажів, 5 типів ескізів костюмів персонажів 2-го плану та 7 декорацій, нотна публікація опери (4 екземпляри), альбом з уривками опери, лібрето и сценографічною композицією (100 екз.).
56.
ID: 7REG21-02114
Назва проекту: Bilgi ve medeniyet – halqnıñ hazinesi. Знання та культура - скарбниця народу
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів України
Загальний бюджет проекту: 2489300
Запитувана сума від УКФ: 2464300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Кримська родина"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт “Bilgi ve medeniyet – halqnıñ hazinesi. Знання та культура - скарбниця народу” спрямований на популяризацію тематики Криму та кримських татар в українському інформаційному та культурному просторі, винищення стереотипів, розвінчання міфів та викорінення всіх упереджень щодо корінного кримськотатарського народу в Україні. Метою проєкту є сприяння усвідомлення українцями того, що кримські татари є невід’ємною частиною української політичної націй та складовою громадянського суспільства. Синтез мультикультурних варіативних продуктів в рамках проєкту (науково-практичних та розважальних) надасть потрібний імпульс для популяризації та збереження спадщини корінного народу України, а підготовлені цифрові продукти стануть запорукою динамічного та повноцінного культурного розвитку.
57.
ID: 7REG21-02793
Назва проекту: «Крим - нова Атлантида»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів України
Загальний бюджет проекту: 1526650
Запитувана сума від УКФ: 1551650
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство "КАЛИНА ПЛЮС"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київська обл.,
Опис проекту: Проект "Крим - нова Атлантида" - це культурно-соціальна ініціатива, яка за допомогою аудіовізуального мистецтва (сценарій фільму, тизер, кі-арти) покликана створити передумови для виробництва сучасного конкурентоспроможного кінопродукту на важливі для суспільства теми. Через активне представлення на вітчизняних та міжнародних кінофорумах та конкурсах, та інших профільних площадках, проект спрямований на пошук та залучення інвестицій для виробництва фільму та сприятиме міжкультурному діалогу, популяризуючи українське кіно та культуру Криму на світовій арені.
58.
ID: 7REG21-03434
Назва проекту: Смаки України: Кримськотатарська Кухня
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів України
Загальний бюджет проекту: 30000
Запитувана сума від УКФ: 1578889
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Ткач Євген Сергійович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Київ, Вінниця, Дрогобич, Великий Ходак Івано-Франківської області, Тарасівка Київська область, Ізюм Харківська область,
Опис проекту: Проєкт «Смаки України: Кримськотатарська Кухня» спрямований на відтворення культурної спадщини кримськотатарської кухні. Шляхом створення документального фільму та освітнього кулінарного відеокурсу проєкт розкриває аутентичні рецепти, традиції та історію приготування страв. Результатом є доступні уроки та етнографічний фільм, що сприяють збереженню та популяризації культурної спадщини кримськотатарського народу серед українців.
59.
ID: 7REG21-03527
Назва проекту: «Симфонія Криму. Повернення»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів України
Загальний бюджет проекту: 2000000
Запитувана сума від УКФ: 1965000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ ДУША/ЮЕЙ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Житомир, Вінниця, Ужгород, Хмельницький, Тернопіль, Рівне, Черкаси, Кропивницький, Кривий Ріг, Дніпро,
Опис проекту: "Симфонія Криму. Повернення" - проєкт ГО “Культурно-мистецька фундація DUSHA UA” спільно з Національним президентським оркестром, спрямований на популяризацію кримськотатарської історії та культури, формування національної свідомості та єдності українського народу. Поєднання симфонічної музики кримськотатарської композиторки Ельвіри Емір, поезії видатного польського поета Адама Міцкевича (в перекладі Максима Рильського) та візуальної інтерпретації ключових подій життя кримськотатарського народу підкреслює різноманіття та багатство культурного спадку України та його важливу роль у формуванні національної ідентичності. Результатом реалізації проєкту стане всеукраїнський суспільно-просвітницький тур, що охопить 16 міст України; видання унікальних партитур кримськотатарської композиторки Ельвіри Емір та створення унікального відеоконтенту про проєкт. Шляхом представлення широкому загалу культури кримськотатарського народу як невід'ємної частини світового культурного поля, проєкт сприяє сприйняттю різноманітності та багатства культурного спадку, а також підтримує ідею реінтеграції Криму з Україною.
60.
ID: 7REG21-28339
Назва проекту: «Karaj Awazy» («Голос караїма»)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів України
Загальний бюджет проекту: 769100
Запитувана сума від УКФ: 769100
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Мистецьке об'єднання "Стендаль"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Луцьк, Волинська область, Вся Україна,
Опис проекту: Проєкт розповідає про корінний народ України караїмів, батьківщина якого – Крим. Караїмські громади були й в інших містах материкової України, в тому числі з середини 15 століття вони мешкали у Луцьку. Про життя цієї громади на Волині та загалом про загадковий тюркський народ поговоримо у подкастах та анімаційних відео, а також реалізуємо 3D-візуалізацію знищеної караїмської кенаси в Луцьку. Наша мета – ознайомити широку аудиторію із культурою караїмів, глибше зрозуміти цей корінний народ України, зберегти про нього пам'ять, створити емоційний зв'язок між культурою караїмів та українців. Назва проєкту «Karaj Awazy» відсилає до однойменного караїмського журналу, що видавався у Луцьку у 1931-38 роках.
61.
ID: 7REG21-28772
Назва проекту: Пізнання культури корінного народу України через популяризацію традиційної кримськотатарської вишивки
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів України
Загальний бюджет проекту: 2530200.00
Запитувана сума від УКФ: 2380200.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "Кримськотатарський Ресурсний Центр"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт спрямований на збереження, розвиток та промоцію культури корінного кримськотатарського народу, шляхом створення артубуку про традиційну кримськотатарську вишивку, розробки 3 відеоуроків для опанування техніки кримськотатарської вишивки та проведення форуму про збереження нематеріальної культурної спадщини кримських татар в умовах війни з презентацією артбуку. Артбук буде українською та кримськотатарською мовами, а також міститиме матеріали для створення 3 предметів з кримськотатарською вишивкою. Продукти будуть розміщені у вільному доступі. Цільова аудиторії: люди, що цікавляться вишивкою та культурою кримських татар, дослідники та культурологи. Результат: систематизація інформації про традиційну кримськотатарську вишивку, створення можливості опанувати техніку кримськотатарської вишивки, сприяння мультикультурному діалогу та популяризація культурної спадщини кримськотатарського народу.
62.
ID: 7REG21-30687
Назва проекту: Yuşan-Зілля: українсько-кримськотатарське суголосся
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів України
Загальний бюджет проекту: 1641605
Запитувана сума від УКФ: 1641605
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Асоціація музеїв Івана Франка"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Одеса, Київ,
Опис проекту: “Yuşan-Зілля: українсько-кримськотатарське суголосся” – це культурно-мистецький і науково-просвітницький проєкт, спрямований на збереження, вивчення та популяризацію кримськотатарської культури, передусім її пісенної творчості, музики, мови, літератури, у творчих перегуках та історичних зв’язках з українською. Реалізація проєкту включатиме комплексну програму заходів, зокрема, музично-поетичне мультимедійне дійство “Yuşan-Зілля” та супровідну культурно-просвітницьку програму “Суголосся/Aenkdeşlik. Кримськотатарська й українські традиції в культурних взаємозв'язках” у форматах творчих зустрічей-бесід, “співочих сніданків”, лекцій і влогів, об’єднаних центральною ідеєю – показати історичну єдність, мирне співіснування та глибоке взаємопроникнення культур українського та кримськотатарського народів.
63.
ID: 7REG21-31134
Назва проекту: За Перекопом. Держава
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів України
Загальний бюджет проекту: 2998895.00
Запитувана сума від УКФ: 2998895.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ісідорова Оксана Миколаївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, м. Київ,
Опис проекту: Автори проєкту «За Перекопом. Держава» мають на меті ознайомити найширше коло українців із тим, як була облаштована і як ефективно функціонувала свого часу близька до України незалежна держава. Це дасть розуміння, чому агресивна росія кілька століть намагалася маргіналізувати все, пов`язане з Кримом та його розвитком. Подібне розуміння допоможе краще усвідомити причини російської агресії як проти України, так і проти інших самостійних та самобутніх національних держав. Глибше занурення в устрій наших одвічних сусідів допоможе краще зрозуміти кримських татар, які сьогодні внаслідок російської агресії вчергове позбавлені Батьківщини. А отже, підтвердити наявність спільного ворога та потребу в спільній культурно-просвітницькій роботі задля перемоги.
64.
ID: 7REG21-35725
Назва проекту: КРИМСЬКИЙ ДІМ : QIRIM EVI
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів України
Загальний бюджет проекту: 1539300
Запитувана сума від УКФ: 1539300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Арткульт фундація"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт "КРИМСЬКИЙ ДІМ:QIRIM EVI" спрямований на активізацію світового сприйняття та розуміння проблем корінних народів Криму, внаслідок анексії. Його мета - звернути увагу на важливість збереження та розвитку культурних цінностей, підтримка ідентичності та самовизначення постраждалих громад. Ініціатива включає відкриття виставки, де учасники через художній інструментарій розповідають особисті історії втрат та реконструюють свої реліквії, наголошуючи на важливості вираження емоцій та думок. Проєкт допомагає усвідомити наслідки анексії та відновлює особисту ідентичність через увагу до культурного спадщинства. Результати охоплюють збільшення уваги до проблеми анексії, підтримку самовизначення та ідентичності корінних громад. Проект сприяє усвідомленню наслідків окупації шляхом відновлення уваги до культурних цінностей та історії постраждалих.
65.
ID: 7REG21-36213
Назва проекту: «Книга-мандрівка. Крим – це Україна»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів України
Загальний бюджет проекту: 1938688.75
Запитувана сума від УКФ: 1938688.75
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРІН ПІНГВІН МЕДІА»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, Україна,
Опис проекту: В рамках проєкту «Книга-мандрівка. Крим – це Україна» буде створено 10 хвилинний анімаційний фільм про культурне минуле та формування візії майбутнього образу українського Криму, а також ілюстрована виставка «Абетка Криму», що дозволить розповісти про культурне різноманіття й цінності корінних народів Криму на всеукраїнську аудиторію. Метою проєкту є висвітлення, збереження та розвиток унікальної культурної спадщини корінних народів Криму. Проєкт спрямований підвищити увагу до тимчасово окупованого півострова, зберегти історичну пам’ять, підтримати місцеву громаду та вимушених ВПО. Всі матеріали проєкту будуть перекладені кримськотатарською мовою.
66.
ID: 7REG31-00797
Назва проекту: Школа культурних менеджерів відновлення півдня
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 1002240
Запитувана сума від УКФ: 799880
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Ярмій Павло Олексійович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Миколаїв, Херсон,
Опис проекту: Проведення Школи культурних менеджерів відновлення півдня з метою надання знань з культурного менеджменту та навичок написання та реалізації грантових проєктів для майбутніх спеціалістів сектору культури та креативної економіки, а також відновлення культурної спадщини Херсонської та Миколаївської областей, які постраждали внаслідок війни росії проти українського народу, створення проектів міжнародної співпраці для популяризації локальних і національних культурних цінностей з використанням новітніх технологій та адвокації програм культурної реінтеграції українців у звільнені громади. В результаті 15 учасників Школи створять від 15 проектів у сфері нематеріальної культурної спадщини та креативної економіки, що дозволить посилити економічну спроможність жителів деокупованих територій та культурній реінтеграції населення.
67.
ID: 7REG31-01025
Назва проекту: Випуск Херсонським театром Куліша вистави "Молочайник" за п'єсою Оксани Гриценко
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 699652
Запитувана сума від УКФ: 699652.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Херсон, місто Миколаїв,
Опис проекту: Випуск Херсонським обласним академічним музично-драматичним театром ім. М. Куліша, який був окупований рашистами, а наразі працює в межах прифронтової лінії під постійними обстрілами з боку ворога, актуальної вистави «Молочайник» за однойменною п'єсою авторки з Херсонщини Оксани Гриценко. Вистава про п’ятьох жінок, які опинились в окупованому російським загарбникам селі Кавунівка Херсонської області. Про їхній спротив ворогу та надзвичайно сміливі й героїчні вчинки. Про загадкового демона-захисника Молочайника, який боронить мирне населення від ворога. Здача та два прем’єрні покази вистави відбудуться у Миколаєві – місті, де велися бойові дії, яке тривалий час страждало й продовжує страждати від рашистських обстрілів.
68.
ID: 7REG31-01049
Назва проекту: Освітній центр цифрового живопису «DiGraf»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 834589
Запитувана сума від УКФ: 789589
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Департамент культури і туризму Запорізької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: Створення освітнього центру цифрового живопису DiGraf у м.Запоріжжя на базі мистецької школи та проведення безкоштовних тренінгів для дітей, внутрішньо переміщених осіб та мешканців м. Запоріжжя. Створення освітнього курсу для викладачів мистецьких шкіл, який має на меті у довготривалій перспективі проєкту задовільнити потреби різних вікових та соціальних груп населення в отриманні знань у сфері сучасних цифрових технологій в образотворчому мистецтві, підвищити прагматичну складову підготовки до майбутньої професійної зайнятості, сприятиме психологічній підтримці людей у прифронтовому місті через створення креативних мистецьких проєктів у сфері візуальних технологій та отримання нових вмінь та навичок.
69.
ID: 7REG31-01079
Назва проекту: Документальна експозиція "Бібліотеки Херсонщини: злочини росії проти культури України"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 681000
Запитувана сума від УКФ: 681000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олеся Гончара" Херсонської обласної ради
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Херсон,
Опис проекту: Документальна експозиція "Бібліотеки Херсонщини: злочини росії проти культури України" містить документні матеріали про злочини окупантів проти української культури, зокрема бібліотек, на Херсонщині. Основне завдання проєкту - документувати та демонструвати світові докази культурного геноциду та знищення української ідентичності рф на території Херсонської області. Основна увага буде зосереджена на знищенні та руйнуванні бібліотек Херсонщини як прояву культурного геноциду та викриття наративів імперської росії щодо української культури під час повномасштабної війни, фактах інформаційної війни на теренах окупованої частини області. Результатом проєкту стане документальна експозиція, яка буде постійно розміщувати на тимчасовому місці дислокації бібліотеки. Можливо представлення матеріалів експозиції в бібліотеках країни. Віртуальна вепсія експозиції буде представлена на сайті бібліотеки в українській та англійській версії, що дозволить поширити документальну інформації про злочини росії не тільки в Україні, але й для зарубіжних країн. , яка містить експонати- артефакти, фотодокази, свідчення очевидців - про руйнування бібліотек області, знищення україномовної літератури та української символіки, викривлення історичної пам’яті через пропаганду, поширення імперських наративів росії тощо. Передбачається, що віртуальна експозиція буде мати англо - та німецькомовну версію, буде доповнена субтитрами та мати аудіодискрипцію, що дозволить розширити коло віртуальних відвідувачів виставки, у тому числі серед глядачів, що мають вади зору або слуху.
70.
ID: 7REG31-01120
Назва проекту: Історичний влог «ПроЩо: Миколаїв»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 678566.00
Запитувана сума від УКФ: 678566.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “РУМ” (Платформа MY ART)
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Миколаїв,
Опис проекту: «Історичний влог «ПроЩо: Миколаїв» - створення серії з 3 відеороликів з використанням motion (анімаційної) графіки, розміщених на платформі YouTube та у соціальних мережах. Відеоролики сприятимуть відновленню і переосмисленню української історії південного регіону, популяризації її серед зацікавленої аудиторії та формування позитивного іміджу України в світі, так як буде представлено інформацію про незнайоме минуле Миколаєва та українського Півдня, про його наукові та культурні зв’язки з іншими країнами Європи, які залишили тут спільну культурну спадщину. Проект буде представлений українською, англійською, німецькою та польською мовами.
71.
ID: 7REG31-01225
Назва проекту: Любіть Україну!
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 827329
Запитувана сума від УКФ: 799990
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЇЖА ХАРКІВ’ЯНАМ»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: «Любіть УКРАЇНУ» - кроссекторальний мистецький проєкт культурно-просвітницького спрямування, направлений на культурну реінтеграцію та відновлення культурно-мистецького життя мешканців прифронтових та деокупованих територій, зокрема, популяризацію української літератури, переосмислення минулого через актуалізацію літературної спадщини з метою формування культурних наративів та сенсів українського суспільства. Головною ідеєю проєкту стане забезпечення максимальної комунікативності його заходів з аудиторією через поєднання спілкування, живої музики і мистецького потенціалу залучених учасників, видатних постатей харків’ян, представників музичної, художньої та літературної сфер, освітян. Ми хочемо залучити до дій також і фахівців з майбутнього відновлення міста: представників організацій з містобудування та архітектури, фахових урбаністів, екологів та інші локальні спільноти зі спільною метою єднання регіону навколо візії його глобального розвитку у майбутньому, що базуватиметься на ідеях гуманізму.
72.
ID: 7REG31-01726
Назва проекту: Український левик кобри не боїться
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 712680
Запитувана сума від УКФ: 690680
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець ПІНЧУК ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чернігів, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв,
Опис проекту: Це проєкт-візуалізація сили спротиву українського народу російській збройній агресії. Від початку повномасштабного вторгнення інформаційний простір наповнився великою кількістю історій, пов’язаних з тваринами. Окремі з них є продуктом абсурдно-фантазійної російської пропаганди, гумористично переосмисленим українцями. Метою проєкту є візуалізація наративів, пов’язаних з тваринами, що на асоціативному рівні сприймаються як символи спротиву у війні, розв’язаній росією проти України, через створення експозиції робіт майстрів декоративного розпису. У культурному контексті проєкт сприятиме популяризації української культурної спадщини та творчому осмисленню подій війни через через традиційну форму українського народного мистецтва - декоративний розпис.
73.
ID: 7REG31-01738
Назва проекту: Ворожі ІПСО. Як визначити і протистояти
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 578970
Запитувана сума від УКФ: 578970
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр мистецтв "Арт-простір"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: Протистояння інформаційному впливу рф та її сателітів й псевдодержавних утворень, протидія російській відкритій та прихованій пропаганді, диверсифікація каналів впливу на мешканців(нок) прифронтових областей шляхом розвитку навичок критичного мислення та навичок викладання медіаграмотності у представників(ць) культурної сфери прифронтових областей України. 90 представників(ць) сфери культури прифронтових областей України опанують освітню онлайн програму «Ворожі ІПСО. Як визначити і протистояти» та отримають можливість проводити власні заходи із протидії ворожій дезінформації і пропаганді
74.
ID: 7REG31-01769
Назва проекту: Козацький звичай "Спас" - бойова культура українців
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 396344.00
Запитувана сума від УКФ: 386344.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Запорізький міський центр народної творчості та культурно-освітньої роботи «Народний дім»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: Проєкт «Козацький звичай Спас — бойова культура українців» — комплексний проєкт, націлений на формування бойового характеру українців, популяризацію національної бойової культури та військово-патріотичного руху. Проєкт включає в себе: створення пересувної виставки, що буде супроводжуватися відеорядом про застосування козацького звичаю Спас у сучасному житті; організацію та проведення круглого столу «Українські національні види спорту: сучасність та перспективи»; проведення представниками Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська федерація «Спас» відкритого тренування з козацького бойового мистецтва; проведення низки екскурсій експозицією та тематичних лекцій. По завершенню проєкту виставка експонуватиметься в Музеї Феноменальної Сили м. Запоріжжя, а також на різних майданчиках в інших регіонах України та містах світу.
75.
ID: 7REG31-02222
Назва проекту: Музичний альбом "Де земля тремтить"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 798586
Запитувана сума від УКФ: 798586
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Пазич Микола миколайович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Краснокутськ,
Опис проекту: Запис та презентація музичного альбому “Де земля тремтить” від осередку “Яри” з метою посилення запитів на місцеві медіапродукти серед мешканців і ВПО в Краснокутській та сусідніх громадах Харківщини. Музика буде створена на основі вже існуючих пісень, серед яких є авторські та обробки народних, які останні 5 років користуються попитом у існуючої аудиторії колективу. Назва альбому символізує прифронтову локацію, де не зважаючи на постійний гуркіт від прильотів/вильотів, є доступ до музики яка занурює в атмосферу мелодійного андеграунду, акцентуючи прості, але в той час важливі цінності для людей які відкривають для себе Україну на своїй малій батьківщині у буремні часи.
76.
ID: 7REG31-02497
Назва проекту: Світ Яворницького
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 829920
Запитувана сума від УКФ: 799920
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КРАЄЗНАВЧО-КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТВО Д.І.Я
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Борисівка Харківська область, м. Харків, Харківська область, м. Дніпро, Дніпропетровська область,
Опис проекту: Збереження та популяризація культурної спадщини, відновлення культурної діяльності та реінтеграція деокупованого прикордонного села Борисівка (Харківщина) через залучення до популяризації видатного земляка – історика козацтва Дмитра Яворницького. Створення інтерактивної віртуальної та мобільної банерної виставки-мандрівки меморіальними місцями вченого (Борисівка, Харків, Дніпро та ін.), орієнтованої передусім на школярів з екскурсіями 360°, диджиталізованими фото, відео, аудіогідами, подкастами, творчими роботами дітей та молоді про цю визначну постать. В рамках проєкту буде відновлено у віртуальному вигляді втрачений під час окупації музей Яворницького при школі в с. Борисівка. Віртуальні виставка та музей будуть знаходитись на першій інтерактивній вебплатформі «Світ Яворницького» з різноплановим контентом для широкої аудиторії, зокрема школярів, студентів та освітніх закладів.
77.
ID: 7REG31-02524
Назва проекту: «Співанки для України»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 799960.00
Запитувана сума від УКФ: 748760.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МИСТЕЦЬКО-ХУДОЖНІЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ", КЗ "ДФМХКК" ДОР",
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Ідеологія конкурсу полягає в тому, щоб на історично «ніби то» російськомовних регіонах Придніпров’я , Харківської області, Запорізької області, Криворізької області, Донецької області реінтегрувати українську пісню, яка існувала завжди на цих територіях, поширити українське пісенне мистецтво, загалом стверджуючи україномовний простір у цих регіонах, а також спростувати всі допустимі сумнівні домисли про те, що ці регіони є суто російськомовними і традиції української пісні, культури в цілому знецінюються, не є вже такими вагомими, міцними і зовсім не популяризуються серед населення цих регіонів. Ствердити українську пісню, яка ґрунтується на національному корінні, популяризувати в сучасному аранжуванні, світогляді, розкрити її глибокий потенціал шляхом проведення нашого конкурсу.
78.
ID: 7REG31-02855
Назва проекту: Цикл музичних терапевтичних програм "КОЛО ЖИТТЯ"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 764748.00
Запитувана сума від УКФ: 764748.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Фестивальний центр»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Херсон,
Опис проекту: Музична терапія "КОЛО ЖИТТЯ" - інноваційний проєкт-серія інтерактивних концертів, що об'єднує професійних музикантів та глядачів. Проєкт створюється задля сприяння культурній реінтеграції та заради підтримки жителів Херсонської області, створення терапевтичного простору та позитивного впливу на емоційний стан жителів в умовах постійних обстрілів. "КОЛО ЖИТТЯ" стане важливою культурною подією у Херсоні, терапевтичним процесом, який об'єднає людей через магію музики. Проєкт допоможе відновити діяльність професіоналів в сфері культури, які постійно проживають на території Херсонщини та виконає просвітницьку функцію – поглибить знання жителів міста про українські традиційні народні пісні, твори відомих композиторів (Шамо, Леонтович, Лисенко), сучасні популярні музичні композиції.
79.
ID: 7REG31-03004
Назва проекту: Фестиваль українського народно танцю " Cлавутич-Дніпро.Фест" ім. Георгія Клокова
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 831546.00
Запитувана сума від УКФ: 796546.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Яскрава Країна»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Проєкт націлений на зміцнення української ідентичності, єднання української нації шляхом вивчення, систематизації та популяризації хореографічної спадщини Придніпров’я, створення простору для обміну досвідом, методиками і практиками мистецтва хореографії фахівцям галузі з різних регіонів України. У рамках проєкту передбачено проведення онлайн-конкурсу серед аматорських колективів народної хореографії прифронтових та деокупованих областей та проведення дводенної резиденції серед фіналістів, присвяченої унікальній культурній спадщині видатного хореографа Г. Клокова, створення відеоверсії конкурсного концерту з метою поширення та популяризації на загальнонаціональному рівні.
80.
ID: 7REG31-03557-2
Назва проекту: Арт-резиденція Інтеграція
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 797255.58
Запитувана сума від УКФ: 797255.58
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Запорізька обласна громадська організація "Дивосвіт"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: селище Геленджик Вільнянського району Запорізької області, м. Запоріжжя,
Опис проекту: Проєкт спрямованний на підвищення спроможності та культурної привабливості прифронтового Запорізького регіону та інтегрування ВПО у сільські громади, шляхом проведення арт-резиденції з генерування конкурентоспроможних полікультурних продуктів на основі багатовікової історії та національного розмаїття для архітекторів та народних митців.
81.
ID: 7REG31-03580
Назва проекту: Вистава «Ніч перед Різдвом» в рамках проєкту «ЛЯЛЬКОТЕРАПІЯ»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 428846.52
Запитувана сума від УКФ: 398846.52
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: МИКОЛАЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Миколаїв, Миколаївська область,
Опис проекту: Проєкт Миколаївського академічного обласного театру ляльок «ЛЯЛЬКОТЕРАПІЯ» в рамках якого задля відновлення культурно-мистецького життя у прифронтовому Миколаєві планується створення вистави на сцені Миколаївського академічного обласного театру ляльок за твором М. Гоголя з українськими традиціями та колоритом «Ніч перед Різдвом». Прем’єру вистави провести 4 жовтня 2024 року.
82.
ID: 7REG31-07263
Назва проекту: ДУША НАРОДУ. 100 років української народної пісні на поштовій листівці
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 784450
Запитувана сума від УКФ: 784450
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Акмен Інна Робертівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харківська, Сумська, Донецька, Запорізька, Херсонська області,
Опис проекту: Культурно-мистецький проєкт має місію масово популяризувати традиційну українську народну пісню на матеріалі поштових листівок, виданих 100 років тому завдяки діяльності Наукового товариства ім. Т. Г. Шевченка. Кожна із таких листівок містить тематичний малюнок та підпис у вигляді кількох нотних рядків із текстом. Проєкт має на меті відновити повний текст та нотний запис пісень за цитатами на листівках і зробити їх доступними широкому загалу на теренах України та за кордоном.
83.
ID: 7REG31-26258
Назва проекту: Мистецтво дає крила!
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 797387.00
Запитувана сума від УКФ: 797387.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Харків, Харківська область, місто Балаклія, Харківська область, Харківський район, місто Дергачі, Харківська область, місто Чугуїв, Харківська область, Харківський район, селище Рогань, Харківська область, Богодухівський район, місто Валки, Харківська область, Харківський район, селище міського типу Солоницівка,
Опис проекту: «Мистецтво дає крила!» - це культурно-мистецький проєкт, направлений на привернення уваги суспільства України до культурної інтеграції в територіальних громадах, що перебувають в умовах деокупації та знаходяться в межах прифронтової лінії, підняття морального духу їх мешканців, повернення їх у культурне поле; стабілізацію та гармонізацію емоційного стану мешканців деокупованих територій Харківщини засобами культури та відновлення культурно-мистецької діяльності на Харківщині. Включає в себе: проведення різноманітних майстеркласів, занять з арттерапії, що спрямовані на психологічну підтримку; виставку робіт учасників майстеркласів та концерт, що складається з творів українських композиторів патріотичного направлення. Проєкт реалізується ДП “ХНАТОБ імені М.В. Лисенка” у партнерстві з громадами Харківської області.
84.
ID: 7REG31-26339-2
Назва проекту: УНІСОН
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 755612.00
Запитувана сума від УКФ: 755612.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦИРК"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Кривий Ріг,
Опис проекту: Метою проекту є створення якісного сучасного продукту направленого на відволікання від тягот сьогодення та гармонізації людини в умовах війни.
85.
ID: 7REG31-26500
Назва проекту: Аліса в країні тіней
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 791020
Запитувана сума від УКФ: 756020
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕАТР ТІНЕЙ "ДЕЛАЙТ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Чернігів,
Опис проекту: Проєкт “Аліса в країні тіней” - інноваційна та конкурентна у контексті світових тенденцій театрально-культурно продукту вистава оригінального жанру театр тіней, з використанням мультимедійних технологій та його презентація широкому колу глядачів України й за кордоном.
86.
ID: 7REG31-26792
Назва проекту: Переосмислення, як шлях відновлення
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 638817
Запитувана сума від УКФ: 638817
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "МУЗЕЙНИЙ ПІДРЯД"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с.Нескучне, Волноваський район, Донецька область,
Опис проекту: Меморіальний музей-садиба В.І.Немировича-Данченка та М.О.Корфа, зазнав ушкоджень під час війни, це загрожує знищенню об'єкта національної спадщини та місця пам’яті. А, також створить сприятливі умови для культивування й поширенню російської пропаганди та колоніальних міфів і стереотипів. Мета проєкту «Переосмислення, як шлях відновлення»: Створити умови для збереження, відновлення, захисту пам’ятки національного значення 050002-Н, шляхом розробки наукової концепції меморіального музею-садиби та тематико-експозиційного плану реекспозиції, що надалі сприятиме популяризації музею та зміцненню сучасної української ідентичності, протидії російській пропаганді та колоніальним міфам і стереотипам про власників садиби, а також формуванню спільних цінностей українського суспільства та національної єдності.
87.
ID: 7REG31-27042
Назва проекту: «ПЛАКАТИ ВОЄННОГО ЧАСУ»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 419942.64
Запитувана сума від УКФ: 401942.64
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТУРИСТИЧНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Запоріжжя, Запорізька область,
Опис проекту: Створення шести вуличних виставок "Плакати воєнного часу", з використанням робіт, художників, які почали створювати свої постери з першого дня повномасштабного вторгнення росії на територію України, задля боротьби з пропагандою зі сторони країни-агресора, підтримки бойового духу та були зафіксовані у книзі “Плакати воєнного часу”, за допомогою фінансування Українського Культурного Фонду та за ініціативи Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради й Міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва BIRUCHIY."
88.
ID: 7REG31-27117
Назва проекту: Алея Героїв
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 740000
Запитувана сума від УКФ: 740000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТПЛАТФОРМА"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Запоріжжя, Запорізька область,
Опис проекту: Проєкт зі створення меморіальних комплексів Захисникам та Захисницям України у місті Запоріжжя, які загинули у боротьбі з агресією рф.
89.
ID: 7REG31-27741
Назва проекту: Написання опери «ТГШ. Подорож у часі»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 799840
Запитувана сума від УКФ: 799840
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Агентство міжнародного співробітництва"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Написання опери "ТГШ. Подорож у часі", присвяченої 210-й річниці від дня народження великого поета, пророка, борця за Україну Т.Г. Шевченка, стане відзначенням та вшануванням його спадщини. Основою синопсису цієї опери-кабаре стане твір, представника "Розстріляного відродження" талановитого письменника Гео Шкурупія. Композитор –Золтан Алмаші. Результати проекту включають створення новаторського музичного твору, який збагатить репертуар української оперної сцени та активізує інтерес до постаті видатного поета. Це буде опера про іншого Шевченка, людини, яка поринула у свіцьке життя, людини, популярність якої розлетілася по всій панській України. Цей твір буде сприяти оживленню культурного та мистецького життя на територіях, що пережили окупацію, що допоможе протистояти страшним воєнним викликам сучасних часів.
90.
ID: 7REG31-28509
Назва проекту: Maydan Story
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 808502.00
Запитувана сума від УКФ: 788502.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ГРОМАДИ ХАРКОВА "ТОЛОКА"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Харків, вся Україна,
Опис проекту: Кроссекторальний мистецький проєкт Maydan Story приурочено до 10ї річниці Майдану. Його ідея — через художню репрезентацію розповісти правдиву історію боротьби українців за свободу волевиявлення, демократичні цінності, трансформовану в унікальний культурно-мистецький продукт та відтворену на сцені у прифронтовому місті Харків. Мета проєкту - створення кроссекторального мистецького проєкту, спрямованого на укріплення в свідомості громадян ідеї цінності Революції Гідності для України, протидію російській відкритій та прихованій пропаганді у відношенні подій Євромайдану, та підтримку культурно-мистецького життя у прифронтовому Харкові. Вистава, що є унікальним поєднанням драматичного мистецтва, музики (хорового мистецтва), літератури, публіцистики та документального театру, та її відеоверсія для більшого поширення у культурно-інформаційному просторі, сприятимуть усвідомленню цінності Революції Гідності для України серед широкої аудиторії не тільки в Україні, а й у світі, розвінчуватимуть російські міфи про події Майдану та пов’язані з ними негативні упередження, формуватимуть потребу у подальшому розвитку громадянського суспільства.
91.
ID: 7REG31-31156
Назва проекту: Покровський район: до козацьких витоків
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 777656.00
Запитувана сума від УКФ: 777656.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Відродження" Новотроїцької територіальної громади
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Покровськ, Успенівка, Новотроїцьке, Гришине,
Опис проекту: Створення культурно-мистецького продукту, який сприятиме розвитку культури Покровської міської територіальної громади Донецької області та ідентифікації українців Східного регіону, що об’єднаний тематикою козацтва та включає декілька складових. А саме: створення виставки - інноваційного культурного продукту, в якому відбуватиметься меморіалізація героїчної боротьби мешканців територіальної громади як частини українського народу та підкреслене козацьке коріння Донецького краю; створення аудіо-візуального культурного продукту - музики до віршів місцевих авторів, аудіозаписів (фонограм), кліпу; організація виступів творчих колективів громади у місті Покровськ та селах громади; актуалізація екскурсії Покровського історичного музею відповідного періоду та напрацювань із оновлення та доповнення експозиції; історичне інтегрування даної тематики за допомогою цифровізації в міський простір. Таким чином результатом проєкту стане комплексна культурна відповідь на військову агресію рф, розв’язану росією повномасштабну війну й радянсько-імперські міфи щодо приналежності до російського коріння і культури регіону Донбасу.
92.
ID: 7REG31-31416
Назва проекту: Меморіальний комплекс «Пам’ятаємо»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 828038.42
Запитувана сума від УКФ: 793038.42
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство «Музей історії Дніпра» Дніпровської міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення на території Музею історії Дніпра Меморіального комплексу «Пам’ятаємо», націленого на вшанування пам’яті загиблих дніпрян періоду повномасштабної війни. Метою проєкту є меморіалізація героїчної боротьби українських захисників, укріплення єдності та стійкості українського суспільства у боротьбі з ворогом шляхом вшанування українських захисників та підтримки постраждалих від війни мешканців громади. Реалізація проєкту забезпечить задовольнити культурний та соціальний запит військових та їх рідних у приверненні уваги до їх героїчного подвигу, сприятиме зростанню залученості громади до пізнання та осмислення подій повномасштабної війни, надасть наочне розуміння ціни, якою зберігається мирне життя у прифронтовому регіоні, сприятиме зміцненню єдності світової спільноти проти російської військової та культурної експансії
93.
ID: 7REG31-32468
Назва проекту: Переосмислення культурно-історичної спадщини Миколаївщини в Козацьку добу: традиції козацького суднобудування та його вплив на розвиток регіону в XV – XVIII ст.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 785854.1
Запитувана сума від УКФ: 745854.1
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр навчання і освіти дорослих "Південь""
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Миколаїв,
Опис проекту: Проект спрямований на переосмислення минулого; дослідження та популяризацію культурно-історичної спадщини Миколаївщини козацької епохи як основи для розвінчання хибного уявлення про початок освоєння нашого краю лише після захоплення Північного Причорномор’я російською імперією; протистояння історико-ідеологічному інформаційному впливу, боротьбу з російською пропагандою щодо історичних зазіхань на українські землі; відродження національної свідомості, зміцнення історичної регіональної ідентичності. Завдяки реалізації проекту буде розроблено та проведено цикл освітніх інтерактивних заходів про козацьке минуле нашого краю, розширено знання в галузі козацького суднобудування ХV- ХІХ ст., також випущено низку друкованої продукції. Реалізація даного проекту стане підґрунтям для більш глибокого вивчення, дослідження та популяризації козацтва на Миколаївщині.
94.
ID: 7REG31-33257
Назва проекту: «Музичне Відродження: Козацькі Ремікси»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 783120
Запитувана сума від УКФ: 783120
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична Особа-Підприємець Кварта Олександр Васильович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харківська область, Сумська область,
Опис проекту: Проект передбачає проведення серії волонтерських концертів фольк-рок співака Олександра Кварти в прифронтових областях Слобожанщини для відновлення культурно-мистецького життя та надання моральної підтримки мешканцям прифронтових областей. Основою концертної програми стануть нові ремікси на автентичні козацькі українські пісні Слобожанщини. Організація виступів планується у містах Харківської та Сумської областей, які зазнали тяжких втрат внаслідок військових дій. Під час концертного туру буде створюватися музичний кліп, в якому буде зафіксовано процес створення реміксів та їх виконання під час концертів. Музичний кліп, як частина проекту, допоможе формувати самосвідомість, виховуючи глядачів у дусі гордості за свою країну та підсилюючи патріотичний настрій серед громадськості.
95.
ID: 7REG31-33359
Назва проекту: "Танцювальна реінтеграція: об'єднання через культуру танцю" - друга хвиля
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 799820
Запитувана сума від УКФ: 799820
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "КРИЛАТИЙ ПРОСТІР"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Проект об'єднує жителів міста та ВПО (дітей та жінок) у Дніпро через танцювальне мистецтво. Заплановано проведення лекцій з історії балету, проведення занять з розтяжки, гімнастики та балету, відвідування балетних вистав, підготовка 2 танцювальних постановок з учасниками проєкту та їх презентація на концерті. Під час проєкту також буде проведено наукове дослідження, результати котрого відобразяться у виданні альбому Мальований балет «Лісова пісня». Це суспільно корисний проєкт, що також покликаний розширити межі танцювального мистецтва, зокрема балету. Мета: сприяння культурній реінтеграції у культурне середовище шляхом долучення до танцювального мистецтва, залучення ВПО та жителів міста до нових знайомств, комунікацій, залучення до культурного життя міста Дніпро. Результати проєкту: підвищення вміння виражати себе через танець, розвиток координації та гнучкості; підвищення цікавості учасників до танцювального мистецтва; підвищення соціальної включеності ВПО, культурна реінтеграція: зближення учасників з культурою міста.
96.
ID: 7REG31-34603
Назва проекту: БезбородькоUA: створення сучасного музейного простору в Ніжинській вищій школі
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 523250
Запитувана сума від УКФ: 517750
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Ніжин,
Опис проекту: Реалізація проекту передбачає створення культурно-мистецького простору в м. Ніжині для (пере)осмислення культурної спадщини України у європейському контексті. З цією метою передбачається реекспозиція частини Картинної галереї Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, що має високу мистецьку цінність. До демонтажу Картинної галереї на початку повномасштабного вторгнення у 2022 році вона була одним із туристичних «магнітів» Чернігівщини. Проєкт передбачає реекспозицію колекції полотен європейських митців XV – XIX століть, зібраної князями Безбородьками, у модернізованому і пристосованому для арт-терапевтичних активностей музейному просторі.
97.
ID: 7REG31-34893
Назва проекту: Вистава "Відчуй мене: шлях до усвідомлення важливості кожної з емоцій"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 798308
Запитувана сума від УКФ: 798308
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Нестерова Поліна Анатоліївна
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Кривий Ріг,
Опис проекту: Вистава «Відчуй мене: шлях до усвідомлення важливості кожної з емоцій» - це надважливий та яскравий театральний проект, розгорнутий у місті Кривий Ріг, який підіймає важливе питання усвідомлення важливості кожної емоції, особливо під час підвищеної тривожності та напруги, коли люди їх стримують та намагаються бути сильними. Вистава спрямована на те, щоб поглибити розуміння та сприяти усвідомленню глядачів того, як важливо розпізнавати, висловлювати та співпереживати різні емоції в умовах нестабільності та напруги. Вистава розкриває значення емоційного здоров'я та підкреслює, що кожна емоція - це важливий елемент психічного благополуччя. Проект покликаний об'єднати глядачів, родини у спільній рефлексії та розумінні емоційного стану, спільно переживати та виражати підтримку одне одному. Вистава " Відчуй мене: шлях до усвідомлення важливості кожної з емоцій» має на меті надати глядачам нові погляди на роль емоцій у їхньому житті, особливо в умовах воєнного періоду, нагадуючи про те, що кожна емоція - це невід'ємна частина нашого людського досвіду.
98.
ID: 7REG31-34964
Назва проекту: Шляхами Павла Гнідича
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 750000
Запитувана сума від УКФ: 720000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Агенція "Креативна Сумщина"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Сумська область, територія аудиторії - необмежена,
Опис проекту: Проєкт «Шляхами Павла Гнідича» покликаний фіналізувати дослідження, яке було розпочате Павлом Гнідичем ще 110 років тому на Роменщині, створивши, завдяки сучасним інформаційним технологіям та каналам розповсюдження контенту, повноцінний культурно-мистецький продукт, а саме відшукати, повернути з забуття та оприявнити традиційні обрядові пісні, тексти яких свого часу записав знаний етнограф Павло Гнідич, а мелодії так і залишилися непочутими. Проєкт покликаний відновити історичну справедливість та довести, що складні повороти на шляху розвитку нашої країни не зможуть знищити культурну спадщину, яку ми зобов’язані зберегти для нащадків.
99.
ID: 7REG31-34972
Назва проекту: Центр цифрового мистецтва в Запоріжжі
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 793266.31
Запитувана сума від УКФ: 793266.31
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація Запорізька бібліотечна асоціація
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: В рамках проєкту буде створено Центр цифрового мистецтва в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці. Простір буде облаштовано технічним обладнанням, меблями для проведення тренінгів та інших заходів з комп’ютерної графіки, 3D дизайну, а також галерейною системою для виставок фотографій, плакатів. Буде проведено курс з комп’ютерної графіки для вчителів мистецтва, які після курсу зможуть використовувати простір для проведення занять з мистецтва з використанням новітніх технологій. В результаті участі в курсі учасники створять плакати. Ми їх виготовимо та проведем виставку плакатів для цільових аудиторій і презентацію ресурсів простору.
100.
ID: 7REG31-34996
Назва проекту: Світобудова і зоряне небо: українські сенси. Історія і сьогодення
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 884310.00
Запитувана сума від УКФ: 582455.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: АЕРОКОСМІЧНИЙ МУЗЕЙНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ОСВІТИ МОЛОДІ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: “Світобудова і зоряне небо: українські сенси. Історія і сьогодення” – проєкт, покликаний згуртувати українців довкола самобутніх уявлень про світобудову і зоряне небо, які знайшли відображення у традиційних назвах українських сузір’їв, долучення широкої громадськості до збереження нематеріальної культурної спадщини, диверсифікації каналів поширення обізнаності культурною спадщиною, популяризації повнокупольного формату демонстрації об’єктів матеріальної та нематеріальної культурної спадщини, відновлення культурної пам’яті у регіоні із найбільшою кількістю жертв Голодомору 1932 – 1933 рр. Проєкт спрямований на ознайомлення широкої громадськості регіону (щонайменше 5000 осіб) із частиною нематеріальної культурної спадщини, що охоплює сукупність традиційних уявлень українців про зоряне небо: образи, які в уяві наших пращурів навіювали обриси сузір’їв і світила, використання зоряного неба замість календаря у щорічному циклі аграрних робіт, астрономічні події, що визначили сакральні дати та пов’язані з ними обрядовість і вірування, а також старовинні уявлення про світобудову. Проєкт реалізовуватиметься упродовж п’яти місяців у форматі щотижневих безкоштовних тематичних лекцій із демонстрацією сузір’їв та астрономічних об’єктів у купольній зоряній залі Planetarium Noosphere та переглядом першого в Україні повнокупольного імерсивного фільму “Український космос”, створеного командою ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "АЕРОКОСМІЧНИЙ МУЗЕЙНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ОСВІТИ МОЛОДІ" (далі – ГО "АМЦКОМ" або Planetarium Noosphere) на основі діджиталізованих полотен сучасного українського художника Олега Шупляка.
101.
ID: 7REG31-35428
Назва проекту: Створення дитячого хору від «DNIPRO OPERA»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 899070.00
Запитувана сума від УКФ: 798070.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємтво культури «Дніпровський академічний театр опери та балету» Дніпропетровської обласної ради»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Дніпро,
Опис проекту: Створення дитячого хору для дітей з окупованих територій, які постраждали внаслідок широкомасштабної війни на території України та стали вимушеними переселенцями, отримали психологічну травму, втратили свої домівки, батьків, рідних. Театр надасть дітям можливість безкоштовно навчатися музичному та театральному мистецтву, співпрацювати з артистами, диригентами, режисерами та музикантами, а також, приймати участь у оперних виставах: «Кармен», «Турандот», «Богема», музичній казці «Снігова Королева» та інших різних концертних програмах та виставах. Вони зможуть відволіктися від психологічного навантаження, поринути у світ творчості, отримати професійний театральний досвід, придбати майбутню професію чи зорієнтуватися у виборі професії. Стати музикантом або оперним співаком.
102.
ID: 7REG31-35429
Назва проекту: СТУс -стеріо тіпочки України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 768095
Запитувана сума від УКФ: 768095
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд Діалог Громад"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ, Львів, Краматорськ (Донецька область), Покровськ (Донецька область), Дрогобич (Львівська область),
Опис проекту: Проект "Стереотипочки" спрямований на подолання стереотипів та стигматизації, що існують між сходом і заходом України, з метою зміцнення взаєморозуміння, зменшення конфліктів та сприяння інтеграції внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у місцеву громаду. Проект орієнтований на широку аудиторію та використовує різноманітні комунікаційні засоби для досягнення своїх цілей.
103.
ID: 7REG31-35630-2
Назва проекту: Відновлення історії: героїчна боротьба українців за волю та незалежність під час російсько-української війни.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 300000
Запитувана сума від УКФ: 236350
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Бахмацька публічна бібліотека" Бахмацької міської ради
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Бахмач, Чернігівська область,
Опис проекту: Сприяння висвітленню важливих подій, що відбувалися на теренах Чернігівщини під час окупації російськими агресорами, меморіалізація пам’яті про героїчні вчинки та жертовність українців. Популяризація та збереження національної спадщини, створення можливості прийдешнім поколінням більше дізнатися про важливі етапи української історії та вшановувати пам’ять героїв.
104.
ID: 7REG31-35779
Назва проекту: Станція "Перемога"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 799938.70
Запитувана сума від УКФ: 799938.70
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Харківський академічний драматичний театр" Харківської обласної ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Проєкт, спрямований на художнє переосмислення і розкриття єдності та незламного духу харків'ян в трагічних обставинах початку повномасштабної війни в Харкові. В перші дні війни метрополітен став прихистком, «Ноєвим ковчегом» для містян, архетипні портрети яких змальовуються в трагікомічних колізіях сюжету п'єси, що лягає в основу майбутньої вистави «Станція «Перемога»». Результатами проєкту ми бачимо декілька пріоритетних напрямків: активну протидію російській відкритій та прихованій пропаганді (що Харків є проросійським містом); переформатування культурних наративів регіону Слобожанщини та зміцнення національної свідомості; розкриття багатогранності людської долі в екстремальних умовах воєнного часу.
105.
ID: 7REG31-35838
Назва проекту: Слобожанський фронтір.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 786250
Запитувана сума від УКФ: 786250
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична Особа-Підприємець РОЗЕНФЕЛЬД МАКСИМ ІЛЛІЧ
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харківська область, Харків,
Опис проекту: Проект «Слобожанський фронтір» є документальним історичним міні серіалом, який створюється на базі виступів та матеріалів видатного харківського архітектора та краєзнавця Максима Розенфельда. Основною метою проекту є надання достовірної інформації про слобожанські землі, які історично були заселені вільними українцями. В серіалі розкривається історія свободи та мужності, підприємливості та креативності вільних мешканців Слобожанщини. Розповсюдження проекту передбачається через соціальні мережі (Youtube, Instagram, Facebook) та інші канали з метою безпосереднього впливу на мешканців східних регіонів України та військових, які захищають Україну.
106.
ID: 7REG31-35879
Назва проекту: Пам’ять: Весна 2022 року
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 352908.00
Запитувана сума від УКФ: 352908.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Чернігівський обласний пошуковий науково-редакційний центр" Чернігівської обласної ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Мньов Михайло-Коцюбинської ТГ Чернігівської обл., смт Михайло-Коцюбинське Михайло-Коцюбинської ТГ Чернігівської обл., село Пакуль Михайло-Коцюбинської ТГ Чернігівської обл., село Дніпровське Михайло-Коцюбинської ТГ Чернігівської обл., село Іванівка Іванівської ТГ Чернігівської обл., село Велика Дорога Талалаївської ТГ Чернігівської обл., село Стара Басань Бобровицької ТГ Чернігівської обл., село Новий Биків Новобасанської ТГ Чернігівської обл., село Старий Биків Новобасанської ТГ Чернігівської обл.,
Опис проекту: Проєкт передбачає інтерв’ювання осіб, які перебували на окупованій російською армією у 2022 р. територіях. Опитувані – мешканці населених пунктів Михайло-Коцюбинської, Іванівської громад Чернігівського району , Талалаївської, Бобровицької, Новобасанської громад Ніжинського району Чернігівської області. Результатом роботи команди є створення та публікація відеоінтерв’ю, на окремому YouTube-каналі
107.
ID: 7REG31-35911
Назва проекту: Танцювальний спектакль «Якби не ти…»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 800000
Запитувана сума від УКФ: 800000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Миколаївський міський палац культури «Молодіжний»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Місто Миколаїв, Місто Южноукраїнськ,
Опис проекту: Танцювальний спектакль про життя в прифронтовому місті. Історія людини, що заснована на реальних подіях. Сюжет спектаклю розкриває основні події, що переживає кожна людина в Україні, та тих, хто був вимушений покинути рідний дім. Віра в краще, намагання відволіктися та викинути погане з життя, допомога нужденним людям, любов, захист своєї держави та близьких, і нажаль, смерть. Але попри все, ми продовжуєм жити, дарити тепло близьким, і вічно пам'ятати, хто забрав у нас рідних. Створення вистави з елементами танцю про життя у прифронтовому місті за участі творчих колективів Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний», яку буде презентовано в місті Миколаєві та Миколаївській області з метою висвітлення проблем тимчасово переміщених осіб та тих, хто постраждали внаслідок бойових дій.
108.
ID: 7REG31-35988
Назва проекту: «Цифровізація культурних надбань»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 611149
Запитувана сума від УКФ: 591149
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад Тростянецької міської ради «Музейно-виставковий центр «Тростянецький»»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Тростянець, Охтирський район, Сумська область,
Опис проекту: Проект «Цифровізація культурних надбань» спрямований на оцифрування музейних предметів та подальше розподілення їх по каталогам, створення сайту «МВЦ «Тростянецький»», розробка та запис екскурсії експозицією «Музей шоколаду та кави». Створюючи безпечне та зручне музейне середовище в онлайн-форматі, ми забезпечимо збереження культурної спадщини, надамо доступ до музейних предметів, запровадимо в роботу закладу новітні технології, чим забезпечимо розвиток в різних напрямках діяльності.
109.
ID: 7REG31-36025
Назва проекту: Культурно-мистецький проєкт "Доф: перезавантаження"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 799212
Запитувана сума від УКФ: 799212
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Ганношина Надія Миколаївна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Миколаїв, Миколаїв,
Опис проекту: Проєкт покликаний відновити культурно-мистецьке життя прифронтового міста-героя Миколаєва. Дати поштовх для оновлення арт-простору на територій пам’ятки архітектури національного значення, яка внесена до Державного реєстру нерухомих пам’яток України – «Дому офіцерів флоту», що у період війни перетворився на потужний волонтерський центр. Підсумком проєкту стане культурно-мистецький продукт у формі багатожанрового циклу заходів до Дня міста. Протягом двох тижнів створяться сприятливі умови для подолання соціального болю в чутливих питаннях постраждалих від війни миколаївців, в тому числі дітей, внутрішньо переміщених осіб та молоді з тимчасово окупованих територій.
110.
ID: 7REG31-36211
Назва проекту: Гра СЕРЦЕМ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 830506.98
Запитувана сума від УКФ: 785506.98
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад культури «АРТТЕРИТОРІЯ» Дніпровської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Військова агресія Росії проти нашої країни активізувала протистояння у площині цінностей вільного світу, демократії, прав людини, які обрала для себе сучасна Україна та викривлених, двостандартних цінностей росіян. Саме тому процес реінтеграції - це не тільки визволення українських територій, це - “боротьба за людей” і проходити ця боротьба має з використанням м’якої сили - відповідальної культурної та інформаційної політики, адже вони є важливим елементом політики реінтеграції у виробленні консолідованої позиції всередині країни, формуванні ідентичності особистості, зміцненні морального духу та національної єдності українців. Метою проєкту - збереження культури, підтримка митців, культурних діячів та мешканців у прифронтових територіях України
111.
ID: 7REG31-36242
Назва проекту: Операторська майстерня з документування воєнних злочинів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 797695.00
Запитувана сума від УКФ: 797695.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Шахторін Ярослав Романович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область,
Опис проекту: «Операторська майстерня з документування воєнних злочинів» – спеціальна медійна освітня програма для підготовки операторів із числа волонтерів, військових, діячів культури, жителів прифронтових та деокупованих територій, здатних ефективно здійснювати документування російських злочинів, пов’язаних зі знищенням культурної інфраструктури на прифронтових та деокупованих територіях України з дотриманням міжнародних етичних норм та стандартів.
112.
ID: 7REG31-36256
Назва проекту: Обрії
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 682170
Запитувана сума від УКФ: 662170
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЛАСТ-АРТ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чернігів,
Опис проекту: Спогади про минуле, ясний погляд на сучасність, думки про майбутнє – це наскрізна тема проекту «Обрії». Мета проекту: Привернути увагу спільноти до культурної спадщини рідної країни, до знання дійсної історії України, рідного міста, до історії предків, самобутньої культури, збереження українського унікального середовища засобами образотворчого мистецтв. Об’єднати в проекті образотворче мистецтво, історичні довідки, відеопокази, відео-арт, майстер-класи, художнє читання віршів, українську музику. Від зібраних разом аргументів у проекті враження набагато глибше. Культурні заходи нашого проекту допоможуть перетворити свідомість розрізнених і розгублених українців у відчуття себе в потужній сучасній успішній нації.
113.
ID: 7REG31-36278
Назва проекту: Волонтери. Вдих. Видих
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 833286
Запитувана сума від УКФ: 798286
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Коновалова Олена Григорівна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Проект спрямований на підтримку та відновлення українських волонтерів у дніпровській громаді. Він об'єднує культурні заходи, психологічну підтримку для волонтерів, які надають допомогу військовим, ВПО, вразливим групам, тваринам. З метою привернення уваги суспільства до роботи волонтерів, зростання поваги та вдячності до волонтерських ініціатив передбачено створення низки відеосюжетів волонтерів та їх особисті історії волонтерства. Проєкт надасть можливість волонтерам відновити свої сили та продовжити допомагати громаді, сприятиме зміцненню волонтерського руху та підвищенню його впливу на розвиток громади.
114.
ID: 7REG31-36280
Назва проекту: Проєкт "Синтез культур і традицій Миколаївщини"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 462447.50
Запитувана сума від УКФ: 415617.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація Миколаївський обласний центр німецької культури
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Миколаївська область,
Опис проекту: Проєкт створено з метою сприяння культурній реінтеграції прифронтових і деокупованих територій Миколаївської області. Основний акцент робиться на відновленні та збереженні культурно-мистецького надбання регіону через створення творчого простору на базі Миколаївського обласного художнього музею ім. Верещагіна, проведення циклу публічних лекцій та креативних майстерень, що охоплює такі аспекти культурної спадщини регіону, як архітектура, скульптура, живопис, суднобудування, музична культура, театральне мистецтво й поезія, культура і внесок національних меншин у розбудову України. Результати: створення креативного простору для молодих художників, скульпторів, фотографів, молоді тощо, підготовка та проведення серії лекцій від провідних експертів і представників культурної галузі задля глибшого розуміння та оцінки культурної спадщини регіону, дигіталізації творчих робіт. Залучення широкої громадськості до участі в культурних заходах і подіях. Створення культурного продукту: "Виставка "Мистецька Миколаївщина" - концепція, яка сформована у вигляді 25 тематичних стендів, які представляють ресурсний потенціал креативного розвитку культурних індустрій Миколаївщини.
115.
ID: 7REG31-36284
Назва проекту: Приазов’я – історичний форпост української культури
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 785058
Запитувана сума від УКФ: 704658
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІРИНИ ЄВТУШЕНКО "ФЕНІКС"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Запоріжжя, Харків, Чернігів,
Опис проекту: Ідея проєкту полягає в руйнуванні наративів та міфів про «російськість» Приазов’я України, які багато років насаджувались радянською пропагандою та стали ідейною основою до виправдання воєнної агресії росії проти України. На сьогодні очевидно, що процес реінтеграції таких територій, які були повністю або частково окуповані рф, буде складним та тривалим, тому його необхідно актуалізовувати вже зараз. Зокрема, через процеси культурної реінтеграції, які можуть бути спрямовані на зміцнення культурної спільноти, відновлення культурно-мистецьких зв'язків і сприяння їх збереженню в майбутньому. Проєкт популяризує художньо-мистецькими засобами матеріали про козацьке коріння Маріуполя (Домаха, Кальміуська Паланка), показуючи в чому незламність та героїзм міста і воїнів, які його боронили. За результатами передбачається: проведення фотовиставки музейних експонатів «Козацька доба» (за матеріалами Маріупольського краєзнавчого музею) з елементами театралізованої постановки на теми козацького періоду Маріуполя; створення веб-поталу відкритого доступу, що популяризує українські етно-культурні та історичні корені Приазов’я, акумулює візуальний та мультимедійний контент про українську ідентичність регіону, його місце і і роль в загальноєвропейському історичному контексті.
116.
ID: 7REG31-36289
Назва проекту: Сковородинівський путівник українськими маєтками
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Реінтеграція культурою (Проєкти для прифронтових та деокупованих територій)
Загальний бюджет проекту: 770600
Запитувана сума від УКФ: 770600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Архітектурно-мистецька експедиція”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Сковородинівка, Вільшани, Ярошівка, Максимівка, Клинове, Малижине, Довжик, Лютівка,
Опис проекту: Культурно-мистецький проєкт спрямований на культурну реінтеграцію прифронтових селищ Слобожанщини, де населення тривалий час піддавалося зросійщенню та спробам нівелювати у пам’яті людей згадки про їхнє історичне минуле. Місією проєкту стане створення та поширення “Слобожанського путівника” із інтерактивною мапою, унікальною архівною інформацією про маєтки, де перебував чи які зустрічав на своєму шляху Григорій Сковорода.
117.
ID: 7REG11-00539
Назва проекту: Археологічна майстерня в Пересопниці
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 764934.56
Запитувана сума від УКФ: 683934.56
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Культурно-археологічний центр "Пересопниця" Рівненської обласної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с.Пересопниця Рівненська область,
Опис проекту: У рамках проекту заплановано облаштувати на базі КЗ "Культурно-археологічний центр "Пересопниця" археологічну майстерню - культурний дослідницько-освітній простір, який сприятиме вивченню та популяризації локальної археологічної спадщини, а також промуватиме археологію серед широких мас населення шляхом організації тематичних виставок та майстер-класів
118.
ID: 7REG11-02063
Назва проекту: IsКоростень в 3D
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 99965940
Запитувана сума від УКФ: 89966940
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЕРО 3Д ІНЖИНІРИНГ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Коростень, Коростенська міська територіальна громада Житомирська область.,
Опис проекту: Онлайнова популяризація та цифрове представлення пам’ятки археології національного значення - Городища №1 літописного міста Іскоростеня як осередок локальної культури; археологічне дослідження пошкодження Городища №3 літописного міста Іскоростеня внаслідок російсько-української війни; - запровадження заходів підвищення онлайнової, цифрової та інформаційної доступності у популяризації обєктів культурної спадщини і культурного розмаїття Коростенської МТГ для соціальних груп населення через використання сталих новітніх технологій; - активізація дослідження пам’яток археології через онлайновий доступ до 3D моделі Городища №1.
119.
ID: 7REG11-02402
Назва проекту: Цифрова колекція "Смідинська говірка"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 573120
Запитувана сума від УКФ: 515120
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Смідинська сільська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Смідин,
Опис проекту: Мета проєкту: Популяризувати елемент локального культурного надбання смідинська говірка через використання нових підходів, а саме створення цифрової колекції.
120.
ID: 7REG11-02935
Назва проекту: Резиденція "Синергія волонтерів"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 452863.00
Запитувана сума від УКФ: 405763.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Міський Палац культури Світловодської міської ради"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Місто Світловодськ Олександрійського району Кіровоградської області,
Опис проекту: Проєкт передбачає проведення виїзної резиденції на свіжому повітрі в мальовничому місті з метою об’єднання волонтерського руху громади, ознайомлення громади з виробами волонтерських організацій – відтворення народних ремесел для підтримки Захисників, залучення нових членів до волонтерського руху, обміну досвідом, пошуку нових ідей, нових контактів та знайомств. Після двох років бойових дій в Україні, волонтерським організаціям важливо продовжувати бути у строю, зберігати темпи роботи та мотивацію, активно готуватись до нових викликів і збільшення кількості виробів для Захисників, розвивати власний професіоналізм та спроможність. Об’єднання волонтерського руху та залучення до нього нових членів громади приведе до позитивних змін, до створення нового, до розвитку.
121.
ID: 7REG11-03075
Назва проекту: Подкаст про українських письменників-фантастів
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 492840
Запитувана сума від УКФ: 492840
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Медіа-центр "Третя столиця"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Рівне, Рівне, Рівне, Рівне, Рівне,
Опис проекту: Ознайомити широку аудиторію з українськими письменниками-фантастами та їхніми творами. Сприяти популяризації української фантастики. Заохочувати читачів до вивчення української літератури.
122.
ID: 7REG11-03427
Назва проекту: IX Щорічний Міжнародний Фестиваль Параджанова на Левандівці " 1/10 Параджанова. Реабілітація!"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 300000
Запитувана сума від УКФ: 300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація Молодіжний центр "Нові Орбіти"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Львів,
Опис проекту: Фестиваль Параджанова на Левандівці був заснований у 2016 році та заслужено став визначною подією у культурному житті міста, візитівкою району та громади. Місце проведення обрали невипадково, адже саме на Левандівці з'явилася перша в Україні вулиця імені Сергія Йосиповича Параджанова. Головною метою Фестивалю є висвітлення актуальних питань та проблем особистості у суспільстві через усі форми і види мистецтва: фотографія, інсталяція, перформанс, живопис, скульптура, музика, театр, хореографія, література та, звичайно, кіно.
123.
ID: 7REG11-04684
Назва проекту: Створення патріотичного арт об'єкта (мурал) на базі Палацу культури «Фрегат». Покращення умов для осіб з особливими потребами (інклюзія)
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 866250
Запитувана сума від УКФ: 775250
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Первомайськ, Миколаївська область,
Опис проекту: Проект створено передусім для: 1. Зміцнення морального духу українців та єднанню світової спільноти проти російської військової та культурної експансії 2. Підвищення рівня патріотизму та гордості за свою державу 3. Протидія інформаційним «фейкам», протидія дезінформації та пропаганді з боку держави агресора 4. Покращення умов для доступності до культурних послуг осіб з інвалідністю 5. Створення умов для надання послуг з психологічної та фізичної реабілітації військових і переселенців із місць бойових дій 5. Промоція місцевої культури, культурного різноманіття та національних цінностей.
124.
ID: 7REG11-05947
Назва проекту: Культурно-мистецький літературний проєкт "Лютий. Гнів небес"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 998227
Запитувана сума від УКФ: 898310
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Стасюк Лілія Сергіївна
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м. Рівне Рівненська область, м. Київ (Вся Україна (окрім окупованої території)),
Опис проекту: Культурно-мистецький літературний проєкт "Лютий. Гнів небес" . Проєкт передбачає проведення Літературної резиденції для поетів, які описують у своїх поезіях героїчну боротьбу Українського народу проти росії, пишуть військову та патріотичну лірику, задля об'єднання, настановлення, обміну досвідом, навчання та обговорення,найширшого висвітлення теми "Війни". Водночас окрім проведення літературної резиденції, проєктом передбачено видання Антології сучасної української поезії "Лютий. Гнів небес", зняття буктрейлеру до антології, електронної та аудіоверсії антології. Проєкт має наступні пріоритети: спрямований на тему війни, яку росія розв'язала проти України, присвячений меморіалізації героїчної боротьби українського народу, перспективам поствоєнного осмислення та переформатування культурних наративів та сенсів українського суспільства; проєкт сприяє зміцненню морального духу українців та єднанню світової спільноти проти російської військової та культурної експансії; підвищення спроможності учасників резиденції до генерування конкурентоспроможних культурних продуктів націлених на місцевий та регіональний розвиток в умовах збройної агресії з боку російської федерації.
125.
ID: 7REG11-06826
Назва проекту: Архіспадщина. Сластьон
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 914227
Запитувана сума від УКФ: 914227
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури Миргородської міськоїради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Полтавська область Миргородський район м.Миргород,
Опис проекту: Захист культурної спадщини Опанаса Сластьона: створення віртуального туру GOOGLE пам’ятними місцями Опанаса Сластьона в містіМиргороді та «школами Лохвицького земства», пам’ятками архітектури місцевого значення стилю «український модерн», авторами яких є О.Г.Сластьон.
126.
ID: 7REG11-07480
Назва проекту: Музей супротиву українського народу
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1043100
Запитувана сума від УКФ: 993100
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Іршавщина"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Гребля,
Опис проекту: Проект музею національного спротиву спрямований на створення детальної історичної експозиції, що включає різноманітні артефакти і предмети, пов'язані з військовими діями. Серед експонатів будуть представлені зразки військової зброї та техніки, від ручної зброї до танків та авіаційних апаратів. Крім того, у музеї будуть відтворені інженерні споруди, такі як ротні опорні пункти, загородження та інші об'єкти, що використовувалися під час конфлікту. Головна мета проекту - просвітництво та збереження історичної пам'яті.
127.
ID: 7REG11-26549
Назва проекту: СУЧАСНІ ШЕФ-КУХАРІ ГОТУЮТЬ В ГЛИБИНАХ КАРПАТ
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 992400
Запитувана сума від УКФ: 992400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКА КОНСАЛТИНГОВА ТА МЕДІА ГРУПА"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Наш проєкт – мультимедійний продукт, який має на меті промоцію регіональної та місцевої культури, посилення привабливості регіону Карпат. Результатом буде видання яскравої книги великого формату «COOKING IN THE WILD | СУЧАСНІ ШЕФ-КУХАРІ ГОТУЮТЬ В ГЛИБИНАХ КАРПАТ», а також створення веб-сайту, на якому буде створена інтерактивна онлайн-мапа місцевих рослин та грибів України, які використовували наші предки. Ігор Мезенцев – ідеолог і творець унікального проекту TOPOT, фотографії якого, створені відомим українським фотографом Дмитром Бахтою, увійдуть до книги. З 2019 року Ігор збирає команду з близько 10 українських шеф-кухарів, які вирушають у різні куточки України, щоб випробувати свої сили в умовах дикої природи. Головна мета проєкту – повернення до витоків, до коріння української гастрономії, вивчення кулінарної спадщини регіону. Учасники проводять 5 днів у лісі, горах та спускаються до річки. Вони готують індивідуальні страви за українськими традиційними рецептами, абсолютно в польових умовах, використовуючи місцеві інгредієнти, які вони можуть взяти з природи та у місцевих фермерів. У 2020 році на четверту зустріч, яка відбулася у Карпатах, організатори вирішили запросити також іноземних кухарів і присвятити її зв’язкам між культурами, досвіду, яким вони готові ділитися. Цей проєкт про вивчення та збереження українських традицій та любов до них, про дику природу Карпат, про ліси та гори, про кулінарні традиції регіону та їх витоки, про натхнення та покликання українських молодих кухарів.
128.
ID: 7REG11-26835
Назва проекту: Культурно-пізнавальний маршрут "Десять місць сили"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 655433
Запитувана сума від УКФ: 589994
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури і туризму Кролевецької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Кролевець Конотопського району Сумської області, с.Воргол Конотопського району Сумської області, с.Камінь Конотопського району Сумської області, с.Дубовичі Конотопського району Сумської області, с.Ярославець Контопського району Сумської області,
Опис проекту: Проєкт має на меті популяризацію культурного надбання, промоції традицій культури та гостинності національної та європейської спадщини, сприяння сталому економічному розвитку громад і регіонів шляхом створення культурно-пізнавального маршруту «Десять місць сили ». Передбачається створення та промоція культурно-пізнавального маршруту з 10 локацій різного туристичного напрямку серед яких пам'ятки історії, архітекури, об'єкти культурної спадщини, ботанічна пам'ятка, гідрологічна, теологіологічна пам'ятка . Очікувані результати: діючий культурно-пізнавальний маршрут, що складається з 10 локацій, обладнано вказівниками, інформаційними стендами з qr кодами. Створено 10 відеороликів з субтитрами та розміщено на хостингу ютуб. 20 учасників (внутрішньо переміщені особи, блогери, публічні особистості) взяли участь у тестуванні маршруту. Перед початком та після тестування проводиться вхідне та вихідне опитування учасників. Під час тестування маршруту учасників супроводжує психологиня, на одній з локацій проводиться арт-терапія. Щонайменше 1000 туристів відвідали Кролевецьку громаду до кінця 2024 року. На офіційному сайті відділу культури і туризму Кролевецької міської ради розміщено інформацію про маршрут. У мобільному додатку googlemaps існує робочий маршрут. Створено fb сторінку Кролевеччина туристична з щонайменше 2000 підписників.
129.
ID: 7REG11-27658
Назва проекту: Організація V-Го Міжнародного етнографічного кінофестивалю «ОКО» 8-15 вересня 2024 року в Болграді
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1099856
Запитувана сума від УКФ: 989856
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «ОБ'ЄДНАННЯ КРЕАТИВНИХ ОСОБИСТОСТЕЙ «ОКО»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Болград,
Опис проекту: Міжнародний етнографічний кінофестиваль «ОКО» – це щорічний фестиваль, на якому збираються тисячі однодумців аби побачити кінострічки з усього світу, що зображають культуру та життя, біль та надії різних етнічних груп та народностей, зокрема, увага прикута і до корінних народів та унікальних етнічних культур Приазов'я і Причорномор'я. Цього року фестиваль буде проводитися не тільки в місті Болград, що на Одещині, а й в Софії, в Болгарії. Це дозволить представити різні культури України та світу й ознайомити з ними широкі аудиторії, як в Україні, так і поза її межами. В конкурсній програмі фестивалю братимуть участь і фільми українського виробництва.
130.
ID: 7REG11-28428
Назва проекту: Імерсивна виставка “Втрачена спадщина півдня України”
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1025900
Запитувана сума від УКФ: 995900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація “Перший благодійний театральний фонд”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт "Втрачена спадщина півдня України" є інноваційною і іммерсивною виставкою, що присвячена відтворенню та презентації викраденої мистецької спадщини південних регіонів України, утраченої через дії російських окупантів. Використовуючи сучасні технології та імерсивний формат, проект надає глядачам можливість відчути історію та культурний досвід регіону через мультимедійні інтерактивність та віртуальну реальність. Метою проєкту є залучення уваги до проблеми культурного втручання та підтримка збереження культурної спадщини південної України.
131.
ID: 7REG11-29323
Назва проекту: Мистецька резиденція «АРТ КУЗЕМИН: традиції та сучасність»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 954100
Запитувана сума від УКФ: 855400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ЄРМІЛОВЦЕНТР.АРТЛАБОРАТОРІЯ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: с. Куземин Охтирського району Сумської області, м. Харків,
Опис проекту: Арт резиденція як форма мистецької мобільності, комунікації та навчання, що націлена на дослідження історичної і культурної спадщини, сприяння розвитку сучасного українського мистецтва кераміки. Проєкт передбачає низку активностей: екскурсії до музею українського гончарства в Опішному, заповіднику “Більське городище” та с. Скелька, створення робіт митцями - керамістами, проведення майстер - класів для дітей та організацію майстер - класів для митців від відомих менторів. Результат спільної роботи: презентація створених мистецьких робіт, організація виставки дитячих робіт “Чарівна глина” в сільській школі, створення відеоролику про перебіг та результати резиденції, друк та розповсюдження каталогу проєкту. Презентація відеоролику та каталогу має відбутись в Харкові в Центрі сучасного мистецтва “ЄрмиловЦентр”.
132.
ID: 7REG11-29389
Назва проекту: Створення креативного мистецького простору "Твори - росТИ" на базі КЗ "Городоцька МАМ ім. П.Андрусіва" Городоцької громади Львівської області
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 630076.76
Запитувана сума від УКФ: 395076.76
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Городок,
Опис проекту: Городоцька громада Львівської області має унікальну культурну спадщину, яка є автентичною. Зокрема, відомі широкому загалу Городоцький шов та Городоцький весільний вінок. Оскільки на території громади розвивалося і гончарне мистецтво, однією з цілей проекту є об'єднання цих унікальностей та створення власного локального культурного продукту - глиняної ляльки "Городоцька панна/пані". Для відродження культурної спадщини громади, створення культурного продукту буде створений креативний мистецький простір «Твори – РосТИ» на базі МАМ ім. П.Андрусіва у Городоцькій громаді Львівської області
133.
ID: 7REG11-29690
Назва проекту: Відбутись в Україні
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1108222
Запитувана сума від УКФ: 997222
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "ЗРОСТАЙ, УКРАЇНО!"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Шпитьки, м.Київ,
Опис проекту: Проєкт направлений на протидію інформаційній та культурній складовій російської військової агресії, осмислення ролі України у забезпеченні безпеки Європи та світу, меморіалізація героїчної боротьби українського народу на основі культурної презентації та рефлексії трагічних подій, що тривали в Україні протягом всієї доби російської імперської експансії та культурної окупації та зрештою, були задокументовані в Дмитрівській громаді Бучанського району навесні 2022р. В ході роботи над авторським фільмом-дослідженням та виставою, будуть зібрані та художньо опрацьовані в сценарії, свідчення безпосередніх учасників та відеохроніка трагічних подій, інтерв’ю експертів з історії та культури України та через проведення (фасилітаційних) сесій, присвячених перспективам поствоєнного осмислення та переформатування культурних наративів та сенсів українського суспільства, будуть сформульовані відповіді на питання чим була українська культура, що/чим є вона зараз і якою вона може стати завтра. Результатом проєкту стануть авторський фільм, документальна вистава, відеозапис вистави та саундтрек (повноцінний аудіоальбом), які будуть подані на міжнародні конкурси і фестивалі. Документальну виставу буде показано в мережі місцевих та регіональних закладів культури. Згодом із зібраного матеріалу буде змонтована радіовистава, яку буде подано в ефір радіостанцій.
134.
ID: 7REG11-29984
Назва проекту: "Одягни історію. Покуття" (Збереження, відтворення та популяризація покутської вишивки Городенківського краю)
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 800000
Запитувана сума від УКФ: 720000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Городенківська міська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Городенка,
Опис проекту: Городенківська громада входить в етнічну територію Покуття. Наш край багатий на традиції та обряди, він має багату культурну та історичну спадщину, а також неймовірні вишиванки притаманні нашому регіону. В міському краєзнавчому музеї «Покуття» зберігається понад 20 сорочок з неповторними візерунками, цікавим кроєм та історією. Але на жаль, інформація про них відома вузькому колу поціновувачів та вишивальницям. Українська вишиванка є трендом одягу в світі, покутська вишивка може бути більш впізнаваною, представляти регіон Покуття, підвищувати його туристичну привабливість та активно розвивати культуру вишивальнитва не тільки на Городенківщині, але і у всій Україні. Сьогодні нам відомі переяславські сорочки, чернігівські, буковинські та борщівські, але серед них рідко звучить назва покутської сорочки.
135.
ID: 7REG11-30299
Назва проекту: «СтрітАртЧервоноград: мистецтво, що трансформує місто»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 999062.00
Запитувана сума від УКФ: 849062.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація Міст 3.10
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Червоногад Львівська область,
Опис проекту: Стріт Арт виконує важливу роль у зміні естетики та атмосфери міста. Ця форма мистецтва перетворює сірий або занедбаний простір на виразний та захоплюючий ландшафт, який вражає своєю красою, емоційною насиченістю та соціальним змістом. Мурали значно збільшують туристичну привабливість території, мотивують місцевих мешканців та стимулюють соціально-економічний розвиток місцевості. Це привертає увагу суб’єктів господарювання у сфері туризму (туроператорів та екскурсоводів), які формують це у туристичний продукт для кінцевих споживачів - мешканців громади та гостей. Проєкт передбачає створення серії стінописів у місті Червоноград, яке найчастіше асоціюють з вугільною промисловістю. Однак зараз, запозичуючи європейський досвід, триває активна робота над справедливою трансформацією цього шахтарського регіону. Окрім цього, у 2020 році була оголошена Національна програма трансформації вугільних регіонів, яка включає проєкт реформи вугільної індустрії. Її метою є зниження обсягів використання вугілля в енергетиці, диверсифікація економіки вугільних регіонів, створення нових точок економічного зростання та заміщення надходжень від вугільних підприємств. Мета проєкту полягає у трансформації міста Червоноград через створення серії муралів, які відображатимуть тематику підтримки України в часі війни з боку іноземних партнерів. Подібна творчість буде не лише виразною формою мистецтва, а й інструментом для збільшення туристичної привабливості міста, мотивування місцевих мешканців та стимулювання соціально-економічного розвитку регіону.
136.
ID: 7REG11-30307
Назва проекту: Науково-дослідницький проєкт "Смачна Чернігівщина"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 726342.45
Запитувана сума від УКФ: 668942.45
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Центр культурних послуг" Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Новобілоуська громада Чернігівського р-ну Чернігівської обл,
Опис проекту: Науково-дослідницький проєкт «Смачна Чернігівщина» передбачає, перш за все, фіксацію рецептів святкової кухні, ритуальної та побутової, характерної прикордонній громаді на півночі України. Весна 2022 року продемонструвала особливий запит на визначення регіональних особливостей, необхідності записати зникаючі рецепти від старожилів, визначити та продемонструвати Україні та світу повноту гастрономічної української культури загалом, прикордонної зокрема. Реалізація даного проєкту – можливість визначити автентичну родзинку сіверської кухні, популяризувати її, робити впізнаваною та унікальною. На разі, почувши галушки думками одразу на Полтавщині, перепічка – Київ, сирні коники - Косівщина, а прикордоння на півночі – деруни, бо за 50 км. Республіка Білорусь. Маємо за намір зламати стериотипність відношення до кухні на півночі, вишукати саме той рецепт, який стане обличчям, рецепт якого може бути введений в меню ресторацій міста Героїв – Чернігова, стати основою запровадження смачного фестивалю в Новобілоуській громаді з центром у Новому Білоусі. Маємо за намір організувати роботу в науковому полі фахових дослідників, які за спеціально розробленим запитальником здійснять запис аудіоматеріалів від старожилів, людей середнього віку та молоді, аби відслідкувати трансформацію смаків, визначити зниклі й натомість популярні зараз страви святкового столу, ритуальні та щоденні. Фотограф здійснить якісні знімки, використання яких буде здійснено за письмовою згодою респондента. Зрештою, серед низки записаних інтерв’ю (22 села, 4 дослідники й кожен запише по 2 інтерв’ю) буде зроблений аналіз, визначено 54 найцінніших. Їх рецепти, фотосупровід, голос респондента за Q-кодом, вступна наукова аналітична створять ґрунт для подальших апеляцій на неунікальність прикордонної кухні північних регіонів України. Збірки-альбоми будуть поширень серед решти 56 громад Чернігівської області й стануть поштовхом до вивчення повного комплексу гастрономічних смаків регіону.
137.
ID: 7REG11-30361
Назва проекту: “НА БЕРЕГАХ ЯЛПУГА”
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 676490.00
Запитувана сума від УКФ: 777290.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Криничненська сільська рада Болградського району Одеської області
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: село Криничне, Болградський район, Одеська область,
Опис проекту: Проєкт “На берегах ЯЛПУГА” - це міжнародний симпозіум майстрів та художників, направлений на популяризацію місцевої культури, мальовничої природи Придунав'я, її різноманіття та цінностей представників національних меншин, які проживають на берегах найбільшого в Україні та другого, за величиною, у Європі прісноводного озера Ялпуг. Симпозіум має на меті показати чим живе самобутній регіон України, де мешкають болгари, молдавани, гагаузи, через твори образотворчого мистецтва та культурні заходи. Проєктом передбачено організація та проведення екскурсій, пленерів, майстер-класів, творчих зустрічей. Запрошенні до реалізації проєкту визнані майстри і художники України та зарубіжжя представлять свою творчу роботу у вигляді картин під час мистецьких виставок.
138.
ID: 7REG11-30435
Назва проекту: Джазтерапія
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 400000
Запитувана сума від УКФ: 400000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Марта Олегівна Більська
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, ЛЬВІВСЬКА,
Опис проекту: "Джазтерапія" - арт-терапевтична програма, скерована на ментальне оздоровлення учасників проєкту, через залучення у імпровізаційні дійства і використання музично-вокальних вправ. Стрижнева ідея: традиційна ( народна музика кожного регіону України, з якого були змушені переїхати, внаслідок війни) дає широке підгрунтя для сучасного індивідуального сприйняття і вільної імпровізації на обрану тему, таким чином арт-терапевтично впливаючи на аудіальні рефлексії. Уся програма занять побудована на взаємодії між культурологом, істориком, психотерапевтом і митцем та базується на пізнанні, із подальшим імпровізаційним новотворенням, етно-композицій, котрі представляють кожен історичний регіон України. Мета проєкту - підсилити культурно-ментальні інтеграційні процеси для ВПО на території Львова, за допомогою об'єднуючих арт-терапевтичних занять ( співотерапії ) з музичною історичною спадщиною. Результатом стане: а) 200 мотивованих випускників проєкту та 20 фахівців із якісно новим досвідом, який можна застосовувати і надалі; б) відеоконтент у вільному доступі із зафіксованими практичними заняттями з етно-співу та арт-терапевтичних імпровізаціях. Терапевтичні засоби адаптовані для задоволення різноманітних потреб і цілей, що гарантує, що і діти, і дорослі можуть отримати від них користь. Вони включають: комунікацію та емпатію; групові терапевтичні сеанси, що створюють сприятливе середовище для людей, які стикаються зі схожими проблемами, щоб вчитися один у одного, нейрографічні арт-сеанси - унікальне поєднання психології, мистецтва і науки, що стимулює неврологічні зв'язки і трансформує стрес і страх у красиві художні форми самовираження. Ці терапевтичні засоби будуть проводитися з використанням різних підходів арт-терапії, асоціативної та проективної терапії, щоб підтримати дітей та дорослих, які постраждали від травми, у подоланні її наслідків у повсякденному житті та для зменшення тривожності як у дорослих, так і у дітей під час обговорення складних тем з високою емоційною напругою.
139.
ID: 7REG11-30695
Назва проекту: «Щоб далі тиші не було…» – друга частина збірки пісень «Обереги Полтавщини»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1043953.68
Запитувана сума від УКФ: 937843.68
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Сорочинський ярмарок»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Полтавська область,
Опис проекту: Проєкт «Щоб далі тиші не було…» – є продовженням діяльності ТОВ «Сорочинський ярмарок» з пошуку, запису та поширення автентичних народних пісень у виконанні фольклорних колективів Полтавщини, розпочатої у 2007 році, за результатом якої була видана за власні кошти збірка пісень «Обереги Полтавщини». Друга частина збірки «Щоб далі тиші не було…» буде створена за результатами продовження фольклорної експедиції Полтавщиною з метою пошуку, фіксації, збереження та поширення кращих зразків народного пісенного фольклору, який знаходиться під загрозою зникнення та забуття, зважаючи на російську агресію проти України.
140.
ID: 7REG11-30736
Назва проекту: "Шляхом нескорених"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 892050
Запитувана сума від УКФ: 762740
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Радомишлська міська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Радомишльська територіальна громада Житомирський район Житомирської області,
Опис проекту: Проєкт «Шляхом нескорених» - це своєрідна виставка-реквієм на Меморіалі Слави (пам’ятка архітектури), створена у формі алеї, на якій розміщені зображення 66 загиблих героїв-захисників Радомишльської громади та початкова тематична інсталяція. Біля кожного портрету янгола в камуфляжі встановлюється ваза для квітів, яка оформлена у вигляді розмальованих воєнних снарядів. Алея побудована за хронологією трагічних подій другої річниці десятилітньої війни, таким чином створюючи умовну дорогу пам’яті або шлях нескорених героїв, що стали небесним військом. Проєкт присвячений меморіалізації героїчної боротьби українського народу проти агресії росії. Він передбачає збереження та популяризацію історико-культурної спадщини громади, увіковічення пам’яті подвигів українських захисників, шляхом створення тематичної експозиції на теренах пам’ятки архітектури Радомишльщини.
141.
ID: 7REG11-31153
Назва проекту: Створення креативного арт-простору самчиківського розпису в Самчиківській художній школі прикладного мистецтва
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 693784
Запитувана сума від УКФ: 585984
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Самчики, Хмельницької обл.,
Опис проекту: Проєкт спрямований на створення умов та можливостей для збереження традицій та промоції самчиківського розпису шляхом створення багатофункціонального креативного арт-простору в Самчиківській художній школі прикладного мистецтва. Арт-простір стане потужним центром, де будуть проводитись майстер-класи з основ самчиківки для дітей, дорослих, туристів; обмінюватися досвідом майстри декоративно-прикладного мистецтва. Арт-простір буде сучасним хабом творчого спілкування і роботи митців та виставковою залою для мистецьких проєктів. Окремим напрямками стануть майстер-класи для внутрішньо переміщених осіб, які зможуть через спільні навчання традицій, екскурси в історію самчиківки, легше інтегруватися в життя громади; ветеранам рашисько-української війни, які отримають нову, дієву можливість адаптуватися до мирного життя через мистецтво та культуру.
142.
ID: 7REG11-31354
Назва проекту: Відеоексплоринг сільської культури Вінниччини
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1100010
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр волонтеріату "Наддністрянські палатари"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Село Вовчинець (Козятинська тг), Село Пиків – 136,2 км, Село Гущинці (Калинівська тг) – 90,8 км, Село Уладівка ( Калинівська тг) – 128,6 км, Село Сокілець (Немирівський район) – 151,8 км, Село Печера (Тульчинський район) – 156,4 км, Село Стіна (Томашпільска тг) – 244 км, Село Гнатків (Томашпільска тг) – 234 км, Село Букатинка (Могилів-Подільський район) - 308 км, Велика Кісниця (Ямпільський район) – 332 км,
Опис проекту: Проєкт "Відеоексплоринг сільської культури Вінниччини" досліджує проблему занепаду туризму в Україні, відмирання сільської культури. Тому метою проєкту є створення культурно-туристичного відеомаршруту про культурні надбання 10 сіл у Вінницькій області з метою популяризації культурно-туристичного потенціалу на локальному рівні. Досягнення мети передбачає виконання двох завдань: створення 10 відеорепортажів про актуальну сільську культуру в селах Вінницької області та розробку інтерактивної онлайн-мапи для самостійної навігації учасниками до зазначених сільських культурних місць. Таким чином, проєкт передбачає досягненню таких результатів як: інформаційне висвітлення яскравих прикладів сільської культури, стимулювання українців до активного сільського туризму, підвищення культурного та економічного потенціалу українського села.
143.
ID: 7REG11-31617
Назва проекту: Галерея Пам'яті
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 446000
Запитувана сума від УКФ: 406000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Туристична Ямпільщина"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Вінницька область, місто Ямпіль,
Опис проекту: До Дня Конституції України в Краєзнавчому відділі Ямпільського музею відкрилася виставка«Галерея Пам'яті».Виставка інформаційних стендів та особистих речей наших загиблих Героїв з ЯмпільськоїТГ(на сьогоднішній день їх вже 70-т)На час відкриття даної експозиції було позичено в приватного підприємця чоловічі манекени в повний зріст для представлення форми військових,а їх речі виставлені на ящиках задрапірованих матерією. Мета проекту«Галерея Пам'яті"полягає у створенні мистецької експозиції, яка відтворює події та атмосферу війни,створити місце призначене для відзначення героїзму,жертовності людей у часи війни.Закупівля манекенів,стелажів та тумб допоможе створити відповідну атмосферу та презентувати історичні факти й образи,сприятиме підтримці культурно-мистецьких ініціатив,спрямованих на уроки історії та відзначення подвигів людей у часи війни.
144.
ID: 7REG11-31988
Назва проекту: Овруцька шляхта: культурна спадщина воїнських родів
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1200000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури і туризму Овруцької міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Овруцька громада, Коростенський район, Житомирська область,
Опис проекту: Проект розкриває сутність овруцької околичної шляхти, нащадків боярсько-дружинної верстви Київської Русі, своєрідного українського аналога західноєвропейського лицарства, традиції, побут, якої зберігся по сьогоднішній день.
145.
ID: 7REG11-32366
Назва проекту: Етно-нурт «Наддніпрянське весілля»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 500762
Запитувана сума від УКФ: 350534
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Центр культури і дозвілля
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м.Лубни, Полтавська обл., Лубенська ОТГ, Полтавська обл.,
Опис проекту: Етно-нурт «Наддніпрянське весілля» концептуально новий, креативний, туристичний продукт, в якому відображені давні традиції та обряди Наддніпрянської України. Реалізації проекту дозволить створити новий продукт для культурного дозвілля дітей та дорослих, покращити своє ментальне здоров’я. Мета: збереження історико-культурної спадщини регіонів України з використанням нових підходів та технологій, а також забезпечити збереження та популяризацію культурних традицій
146.
ID: 7REG11-32506
Назва проекту: Бандерівський шлях. Діджиталізація культурної спадщини.
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1114916.00
Запитувана сума від УКФ: 999916.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління економічного розвитку міста Калуської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Калуш, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Культурно-пізнавальний туристичний маршрут «Бандерівський шлях. Діджиталізація культурної спадщини» складається з 5 локацій – криївка «Черемоша», музей-меморіал «Калуська тюрма», музей Степана Бандери, церква Входу Господнього в Єрусалим, бункер «Артемова Слобода» та охоплює с. період становлення національно-визвольного руху 1940-50. Маршрут вплине на формування україноцентричних поглядів, сприятиме патріотичному вихованню в Україні та дозволить громадянам світу краще вивчати українську історію. Адже тут народився і виріс Герой України Степан Бандера, і тут найкраще поринути в епоху. Проект передбачає багатоетапну можливість проходження маршруту: 1) віртуально – відвідавши україномовний та англомовний сайт маршруту 2) одноденний маршрут, який можна пройти самостійно – на велосипеді чи автомобілі 3) організований маршрут з нічліг
147.
ID: 7REG11-32675
Назва проекту: "Життєдайне джерело віків" – культурно-пізнавальний маршрут Тисменицької громади
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 998000
Запитувана сума від УКФ: 898050
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тисменицька міська рада Івано-Франківської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Тисмениця, Івано-Франківська обл., с. Милування, Івано-Франківська обл., с. Старі Кривотули, Івано-Франківська обл., с. Чорнолізці, Івано-Франківська обл., с. Вільшаниця, Івано-Франківська обл., с. Нові Кривотули, Івано-Франківська обл.,
Опис проекту: Мета: формування національної, громадянської самосвідомості жителів Тисмениччини та гостей краю засобами фольклорно-етнографічного мистецтва через дослідження, відродження, популяризацію, збереження місцевого фольклору та автентики. Результати: збільшення регіонального культурного розмаїття через відтворення найкращих зразків фольклорно-етнографічної спадщини краю; відновлення культурно-мистецького розмаїття та доступу до споживання україномовного продукту, у тому числі для емігрантів; збереження місцевого діалекту; оцифрування, централізований облік, видавництво друкованої продукції, в яких будуть описані звичаї, традиції, обряди рідного краю; створення реєстрів нематеріальної культурної спадщини населених пунктів Тисменицької територіальної громади.
148.
ID: 7REG11-32791
Назва проекту: Творчий хаб: музично-драматична студія
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 766110
Запитувана сума від УКФ: 766110
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Дорошівська сільська рада
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Миколаївська область, Вознесенський район, с.Щербані, вул.Центральна, 46,
Опис проекту: Творчий хаб:музично-драматична студія - є творчим об’єднанням, яке поєднує в собі студію звукозапису та театральну студію. Основною метою проєкту є створення виразного та неповторного мистецтва, яке об’єднує в собі елементи звуку та образу для створення незабутніх вражень та емоцій. У межах проєкту надаються різноманітні послуги у галузі звукозапису та театрального мистецтва. Студія звукозапису пропонує професійне зведення та мастеринг музичних композицій, створення звукових доріжок для театральних вистав та мультимедійних проектів, а також запис вокалу та інструментальних партій. Театральна студія займається режисурою та постановкою вистав різного жанру та формату, проведенням майстер-класів з акторської майстерності, а також розробкою сценографії та костюмів. У своїй роботі проєкт керується цінностями творчості, інновацій та професіоналізму. Кожен проєкт розглядається з індивідуальним підходом з метою створення унікального та якісного результату. Команда проєкту володіє великим досвідом у сфері мистецтва та завжди готова до творчої співпраці та втілення новаторських ідей.
149.
ID: 7REG11-34223
Назва проекту: БОЙКВСЬКЕ РІЗДВО
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 750000
Запитувана сума від УКФ: 850000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИКАРПАТСЬКИЙ АНСАМБЛЬ ПІСНІ ТА ТАНЦЮ УКРАЇНИ " ВЕРХОВИНА"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Бо́йки — етнографічна група українців, які населяють гірські райони Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей України. Метою проєкту є відтворення та популяризація культури бойків, особливо святкування Різдва. Маємо на меті показати етнічні інструменти, костюми, виконання колядок , щедрівок в поєднанні з сучасністю. Проект є частково реалізованим.
150.
ID: 7REG11-34459
Назва проекту: Ревіталізація музею Історії Надвірнянщини: 7 наративних історій борців за Волю Україну (від УПА до ЗСУ)
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 934850
Запитувана сума від УКФ: 841300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Надвірна,
Опис проекту: Проєкт «Ревіталізація музею Історії Надвірнянщини: 7 наративних історій борців за Волю Україну (від УПА до ЗСУ)» має на меті створення сучасного та інтерактивного простору для збереження пам'яті та передачі досвіду про значення та внесок героїв, що боролись за волю України в колишній катівні КДБ – НКВС. Передбачено ревіталізацію 5 підвальних приміщень музею історії Надвірнянщини, де збережені надписи в’язнів, кров та сліди катувань. Простір стане доступним, комфортним та інтерактивнии, де розповідатимуть про життєві шляхи та трагічну боротьбу українських воїнів. До створення експозицій буду залучено професійних інтерпретаторів, громадських активістів, ветеранів та проведено широку інформаційну кампанію.
151.
ID: 7REG11-34482
Назва проекту: Культурний простір Східної Батьківщини в умовах війни
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 493000
Запитувана сума від УКФ: 493000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Карпатський інститут аналітики"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проект спрямований на вивчення ідентичності та практик мешканців територій Східної Бойківщини в поточних реаліях українського сьогодення у протистоянні агресії росії через промоцію культурно-мистецького маршруту. Заходи проекту підтримують ініціативу збереження та промоції культури Східної Бойківщини на території 18 громад Івано-Франківської області шляхом промоції культурно-мистецького маршруту задля відтворення та просування багатовікового надбання бойківської культури, її ремесел та міжкультурного колориту. Очікувані кількісні та якісні результати: 1 опублікований культурно-мистецький маршрут; 1 меморандум про партнерство та співробітництво; 1 соціологічне дослідження; 1 аналітичний звіт; 1 інформаційна кампанія; щонайменше 15 медіа публікацій; 2 брифінги; 1 наукова конференція; покращення обізнаності про культуру Східної Бойківщини.
152.
ID: 7REG11-34497
Назва проекту: Арт- об'єкт "Монети- зберігачі історії"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1129350
Запитувана сума від УКФ: 996850
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство "Акермантурінвест"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Білгород-Дністровський, Одеська область,
Опис проекту: Наш проєкт "Монети -зберігачі історії" передбачає створення вражаючого арт-об'єкту у вигляді п’яти метрових металевих монет, макетних копій нумізматичних раритетів народів північного Причорномор'я. Макети монет та оригінальні кріплення будуть виготовлені міськими майстрами ковальської справи та встановлені на спеціально підготовленому майданчику, як ще одна історико-пізнавальна локація в історичній частині міста, біля унікального комплексу пам'яток «Тіра – Білгород (Аккерман)», що поєднує залишки античного міста з видатною середньовічною фортифікаційною спорудою. Наш арт-об'єкт – своєрідна інтерпретація історії найдавнішого міста України – Білгорода-Дністровського, яке за всіх часів, починаючи від свого античного народження, було найбільшим багатонаціональним торговим центром та портом у Північно-Західному Причорномор'ї. У період найвищого розквіту тут влаштувалися і процвітали грецька, вірменська, генуезька громади, які і сьогодні є зберігачами своїх унікальних етнічних культур.
153.
ID: 7REG11-34524
Назва проекту: Культурний проєкт «Бабусина Хатка»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 550000
Запитувана сума від УКФ: 400000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП "Сухобрус Ганна Ігорівна"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Канів, Черкаська область, с.Ліпляве, Черкаська область,
Опис проекту: «Бабусина Хатка» - це проєкт про українську культуру, історію та родинні цінності. Про красу та унікальність українського села. Про продовження українських традицій.
154.
ID: 7REG11-34532
Назва проекту: Портрет
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 720960
Запитувана сума від УКФ: 613460
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична-особа підприємець Дима Юлія Ігорівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Дрогобич,
Опис проекту: Портрет — це перша виставка про представників угрупування “Паризька Школа”, які родом з Дрогобича і Дрогобицького району: Леопольда Готтліба, Йоахима Вейнгарта, Самуеля Лібеверта та Девіда Сайферта у Дрогобичі . Проєкт дасть можливість актуалізувати культурну спадщину міста, різних національних меншин, створити міжнаціональний діалог та підвищити рівень обізнаності культурного потенціалу регіону і його туристичної привабливості.
155.
ID: 7REG11-34670
Назва проекту: Цифрова колекція автентичних пісень Посулля
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 659995
Запитувана сума від УКФ: 591519
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Оржицької селищної ради
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Оржиця Полтавська область, Оржиця Полтавська область,
Опис проекту: Даний проєкт покликаний розширити культурний потенціал громади та дозволить популяризувати музику, пісню та поезію Посулля; створити цифровий архів автентичних пісень Оржицької та суміжних громад; просувати в мережі Інтернет відеокліпи місцевих колективів.
156.
ID: 7REG11-34676
Назва проекту: Українське село як мистецтво
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 400015.00
Запитувана сума від УКФ: 360015.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Сурсько-Литовський сільський будинок культури"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: с. Сурсько-Литовське,
Опис проекту: Виставка художніх робіт учасників пленеру, присвяченом зображенню краєвидів мальовничого українського села. Художній пленер складає основу майбутньої виставки. В цьому пленері братимуть участь художники сільських/селищних громад, головний учасник пленеру - художник Національної Спілки художників України Ігор Зайцев, мешканець с. Сурсько-Литовського, учень художника Федора Павленка, також колишнього мешканця цього села. Намальовані на пленері з натури пейзажі сільських краєвидів будуть складати основу пейзажної виставкм "Українське село як мистецтво", яка буде реалізовуватись у місцевому сільському будинку культури. В майбутньому подібний пленер та проведення виставки повинно стати традиційною подією для села.
157.
ID: 7REG11-34714
Назва проекту: Brick by Brick. Культурна спадщина Придніпров'я в кожній цеглині
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 524600.00
Запитувана сума від УКФ: 445700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Молчанова Євгенія Ігорівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Зелений Гай, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл.,
Опис проекту: Мета проєкту: створити експозицію цегли та черепиці Придніпров'я ( за старою назвою - Катеринославського повіту) минулих століть, що відтворює історію та культурну спадщину української архітектури протягом червня-вересня 2024 року. Результатом будуть реальні експонати, які вмуровані в інформаційні стенди і матимуть таблички з коротким, загальнодоступним описом українською та англійською мовами, які будуть у відкритому, безкоштовному доступі для населення, туристів, істориків, науковців, студентів/ток і інших відвідувачів. Експозиція буде знаходитись під цілодобовим відео-наглядом та охороною. Для підготовки території, де буде розташована експозиція, буде організовано загальнодоступну толоку для всіх, хто бажає долучитись до роботи фахівців історії та культури.
158.
ID: 7REG11-34842
Назва проекту: Клуб культурних менеджерів 2.0
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1112000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Агенція регіонального розвитку Прибужжя”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Володимир, Волинська область,
Опис проекту: «Клуб культурних менеджерів 2.0» – професійна спільнота для навчання, спілкування, обміну ідеями, розробки нових підходів до управління культурою та сприяння розвитку мистецького сектору регіону. Проект покликаний масштабувати процес розвитку локальної культури Волинської області шляхом організації посиленого поетапного навчання з грантового менеджменту (для культурних менеджерів регіону; грантрайтерів/проектних менеджерів, менеджерів/ комунікаційників/ бухгалтерів) та налагодження горизонтальних партнерств між професійною спільнотою культурних менеджерів. Учасниками проекту стануть 45 культурних менеджерів Волині. Очікуваний результат охоплення комунікаційною стратегією проекту - 250000 осіб.
159.
ID: 7REG11-34846
Назва проекту: "Українське культурне відродження північної Бесарабії"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1095705.00
Запитувана сума від УКФ: 995705.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "АНТ"ФАБРИКА ТАЛАНТІВ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чернівецька область,
Опис проекту: Це дослідницький проект в етнографічній культурній сфері. Кінцевим продуктом проекту являється електронна мультимедійна форма книги-дослідження (українською та англійською), яка допоможе відновити сучасному і майбутнім поколінням українську історичну ідентичність. А також відновлені та записані (відео та аудіо) вокальні, музичні та хореографічні твори, етнографічна виставка чоловічого та жіночого вбрання, предметів побутового вжитку. Висвітлення та презентація продукту з залученням преси, місцевої влади та громади.
160.
ID: 7REG11-35107
Назва проекту: Культурно-пізнавальний маршрут "Палацами Поділля"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 765207.00
Запитувана сума від УКФ: 688207.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Народний музей Барської кераміки"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Митки (Вінницька обл.), м. Тульчин (Вінницька обл.), смт Вороновиця (Вінницька обл.), м. Немирів (Вінницька обл.), м. Хмільник (Вінницька обл.), с. Чернятин (Вінницька обл.), с. Вищеольчедаїв (Вінницька обл.), с. Ободівка (Вінницька обл.), с. Самчики (Хмельницька обл.), с. Маліївці (Хмельницька обл.),
Опис проекту: Створення культурно-пізнавального маршруту «Палацами Поділля», що включатиме 12 об’єктів культурної спадщини Вінницької та Хмельницької областей; зйомка відеороликів, проведення тематичних фотосесій та випуск і безкоштовне розповсюдження путівника і тематичної друкованої продукції з метою промоції маршруту та популяризації теми збереження та ревіталізації локальної культурної спадщини.
161.
ID: 7REG11-35163
Назва проекту: Створення творчої майстерні «Сніп"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 465761.94
Запитувана сума від УКФ: 418711.94
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Турійська селищна рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Турійськ Ковельського району Волинської області,
Опис проекту: На Волині Турійщина відома як перлина соломоплетіння, тут майстрині творять дива із соломки, заохочуючи мешканців та гостей громади повчитися цьому ремеслу. Соломоплетіння в Турійській громаді занесено у Національний перелік елементів нематеріальної культурної спадщини. В опорному закладі «Купичівський ліцей» діє єдиний в Україні музей соломоплетіння «Солом’яне диво», в Соловичівському ліцеї діє студія соломоплетіння «Поліське золото». Проект передбачає створення творчої майстерні із соломоплетіння в приміщенні Турійського міського Будинку культури, в якій діятиме виставковий куточок із сувенірними виробами, популяризуючи соломоплетіння через буклети, логотипи. Це буде місцинка, де майстрині зможуть провести майстер-класи із соломоплетіння для гостей та жителів Турійщини.
162.
ID: 7REG11-35379
Назва проекту: Створення культурного продукту - вистави "Життя на зламі" за участі Народного хору "Боржава"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 984077
Запитувана сума від УКФ: 884077
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО Боржава
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Довге, село Приборжавське, село Бронька, село Липецька Поляна, місто Ужгород, місто Мукачево,
Опис проекту: Проєкт має на меті створення культурного продукту - вистави "Життя на зламі" за участі Народного хору "Боржава". Хор "Боржава" налічує у своєму складі більше 50 артистів, а репертуар хору складає більше 50 творів як народного жанру, так і авторських пісень.
163.
ID: 7REG11-35529
Назва проекту: Архітектура, яка помирає (Хомутецька садиба часів Гетьманщини).
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 970000
Запитувана сума від УКФ: 840000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Крайник Станіслав Миколайовичу
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Полтавська область, Миргородський район, село Хомутець.,
Опис проекту: Збереження зникаючої архітектурної спадщини, для наступних поколінь.
164.
ID: 7REG11-35551
Назва проекту: Створення культурно-пізнавального маршруту «На перехресті культур: перлини добромильської говірки»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 440400.00
Запитувана сума від УКФ: 400400.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Добромильська міська рада Самбірського району Львівської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Добромиль, м. Добромиль,
Опис проекту: «На перехресті культур: перлини Добромильської говірки»- культурно-пізнавальний маршрут, покликаний зберегти та популяризувати унікальну говірку самобутніх етнографічних груп, які проживають в ареалі Самбірського підгір’я, Надсяння і бойківського-лемківського межування ( сьогодні територія Добромильської територіальної громади) та презентувати загалу мовне культурне надбання Добромильського краю. В основі створення маршруту - результати досліджень, спрямовані на збереження та промоцію місцевої говірки з використанням креативних підходів та сучасних технологій. Проєкт розрахований на широку аудиторію та різні вікові категорії :від дітей до людей старшого покоління. Усі зацікавлені зможуть дізнатися про самобутність та унікальність місцевої говірки Добромильського краю, її виникнення і використання, а також одержати позитивні враження від створеного в рамках проєкту культурного продукту,який має на меті популяризувати мовну культурну спадщину даного регіону.
165.
ID: 7REG11-35569
Назва проекту: Шануй та Пам'ятай
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 463101.08
Запитувана сума від УКФ: 412485.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Виконавчий комітет Тернівської міської ради
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Тернівка, Павлоградський район, Дніпропетрвської області,
Опис проекту: Увіковічення пам'яті полеглих героїв, жертв російської агресії
166.
ID: 7REG11-35588
Назва проекту: "Парк Героїв" в Градизькій територіальній громаді
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1032000
Запитувана сума від УКФ: 897840
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Градизьк, смт Градизьк,
Опис проекту: «Парк Героїв» – це створення місця для відпочинку, де кожна людина зможе познайомитися з Героями своєї громади. У парку будуть не лише затишні алеї та лавки, озеленення та освітлення, на території парку також будуть встановлені цифрові пам’ятники. За допомогою смартфона кожен може познайомитися з історією людей, які, захищаючи нашу країну, віддали найцінніше – своє життя.
167.
ID: 7REG11-35791
Назва проекту: Створення 3d моделей експонатів Гайворонського краєзнавчого музею
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 467832
Запитувана сума від УКФ: 420778.01
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Гайворонський краєзнавчиймузей музей" Гайворонської міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Гайворон, Голованівський район, Кіровоградська область,
Опис проекту: Суть продукту полягає встворенні 3d моделей експонатів виставкової зали заслуженого майстра народної творчості Пилипишена Григорія Григоровича.
168.
ID: 7REG11-35793
Назва проекту: «Освітньо-творча майстерня «Від мрії до дії»»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 734715
Запитувана сума від УКФ: 618754
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Магдалинівський центр культури та дозвілля" Магдалинівської селищної ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Магдалинівка, Дніпропетровська область,
Опис проекту: «Освітньо-творча майстерня «Від мрії до дії»» - це вікно можливостей. Можливості - це навички, які кожен охочий може набути тут і розвинути їх у подальшому. Вивчення української та англійської мов, комп’ютерна грамотність, художня творчість, як різновид арт-терапії, зібрані в одному місці. Проєкт освітньо-творчої майстерні – це спосіб подолання викликів, з якими стикаються українці сьогодні. Він покликаний допомогти мешканцям громади перебороти труднощі адаптації до нових умов життя через творчість та освіту. Проєкт «Освітньо-творча майстерня «Від мрії до дії»» є інвестицією у розвиток людського потенціалу, а відтак і внеском у розвиток громади та країни в цілому.
169.
ID: 7REG11-35829
Назва проекту: Експозиція "Чорнобиль - STOP- Славутич"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 900000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЧОРНОБИЛЬСЬКА АЕС. СЛАВУТИЧ. РОЗВИТОК»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Славутич,
Опис проекту: Експозиція “Чорнобиль - STOP - Славутич» посилить культурну привабливість міста Славутича, історія якого починається після аварії на Чорнобильській АЕС. Експозиція є новим регіональним культурним продуктом, що підтримує культурну інтеграцію ВПО у Славутичі, зберігає пам’ять та історію про найбільшу техногенну катастрофу 20-го століття. Експозиція як сучасний аудіовізуальний продукт дозволяє залучити широку аудиторію відвідувачів з усього світу.
170.
ID: 7REG11-35854
Назва проекту: Spadok 4.5.0
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1043520
Запитувана сума від УКФ: 992020
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТЕРИТОРІЯ НОВИХ ЗМІН»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Тернопіль, Житомир, Рівне, Суми, Охтирка Сумської області,
Опис проекту: В українській дійсності, з тих або інших причин, народне надбання інколи пропадає й забувається, а на сьогодні – цілеспрямовано, свідомо знищується представниками країни-агресора. Популяризація приватних колекцій, що зберігають українську культурну спадщину (зокрема етнографічну) сьогодні стала доволі актуальною. Інколи приватні колекції мають у своєму складі дуже цінні історичні надбання та артефакти українського народу. Усвідомлення важливості збереження традиційних етнографічних уявлень і поглядів людини на традицій українського народу веде до появи інноваційних музейних проектів, необхідності їх активної популяризації. Пріоритетом проєкту є збереження, популяризація культурної спадщини різних регіонів – Тернопільщини, Рівненщини, Слобожанщини, творення нових партнерських стосунків з різноманітними інституціями шляхом впровадження культурної дипломатії, об'єднання різних суспільних спільнот. Спільно з партнером проєкту Благодійною організацією «Благодійний фонд «Родини Демкур» заплановано створення ряду виставкових проєктів етнографічної колекції «Етногалереї «Спадок», придбання музейно - експозиційного обладнання для проведення пересувних виставок у Тернопільській, Рівненській, Житомирській та Сумських областях.
171.
ID: 7REG11-35861
Назва проекту: Клеванська кераміка
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 554996.50
Запитувана сума від УКФ: 499996.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Клеванський ліцей № 2 Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: селище Клевань Рівненського району Рівненської області, селище Клевань Рівненського району Рівненської області,
Опис проекту: Метою проєкту є створення творчого осередку декоративно-ужиткового мистецтва, яке поєднуватиме традиційні основи давнього ремесла Рівненщини із сучасними технологіями та матиме відповідні умови для ознайомлення, навчання та популяризації художньої кераміки і гончарства. Активними учасниками відновлення традицій гончарства будуть особи різних вікових груп, професій та можливостей. Результатом проєкту є діюча повноцінна керамічна майстерня, створена спільними зусиллями злагодженої команди учасників проєкту, яка по завершенню проєкту працюватиме на постійній основі.
172.
ID: 7REG11-35932-2
Назва проекту: Молодіжний простір у бібліотеці
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 877857.84
Запитувана сума від УКФ: 762861.84
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Долинська центральна публічна бібліотека" Долинської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Долина Івано-Франківська область,
Опис проекту: Молодь – сьогодення і майбутнє України. Від її стану підготовленості до життя, соціального самопочуття і громадської активності і значною мірою залежить якою буде держава завтра. І в кількісному, і в якісному відношенні молодь є дієвою силою у здійсненні будь-яких соціально-економічних та культурних перетворень, що становлять основи української державності. Навіть в умовах повномасштабної війни українська молодь продовжує розвиватися та допомагати Україні виборювати перемогу. Молодь стоїть на обороні країни і в тилу, ініціює та впроваджує реформи, робить наукові відкриття та генерує креативні проєкти. На створення умов для об’єднання, натхнення та відпочинку цієї категорії і буде спрямовано даний проєкт.
173.
ID: 7REG11-35973
Назва проекту: Відеовистава CODE.UA
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 617030
Запитувана сума від УКФ: 549630
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Кулібаба Володимир Анатолійович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Країни Європейського Союзу,
Опис проекту: У звʼязку з війною та щоденним іформаційно-психологічним тиском, моральний дух харківʼян занепадає, їм стає важче знаходити нові сенси та відповіді. Мета проекту “Відеовистава CODE.UA” - підтримання морального духу українців під час війни шляхом діджиталізації аудіо-візуальної вистави CODE.UA, розміщенні її на ютуб каналі для безкоштовного доступу глядачів, а також промоція української культури для іноземців. В результаті проекту буде створено цифрову версію вистави в форматі FullHD MP4 з англійським перекладом та сурдоперекладом. Виставу буде розміщено на ютуб каналі театру та розповсюджено в українських і закордонних медіа.
174.
ID: 7REG11-36012
Назва проекту: Голос Посулля
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 637750
Запитувана сума від УКФ: 612750
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Моя провінція"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Лохвицька територіальна громада, окремі населені пункти ближніх громад,
Опис проекту: Експедиційне дослідження особливостей місцевого народного співу (архаїчних традицій) зі сторенням колекції записів в аудіовізуальному форматі
175.
ID: 7REG11-36016
Назва проекту: «Облаштування креативного простору "Гетьманська садиба» в с.Руда Гніздичівської територіальної громади Стрийського району, Львівської області – центру популяризації культурної спадщини краю, простору спілкування різних соціальних груп і відновлення психологічних функцій військовослужбовців»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 745237.00
Запитувана сума від УКФ: 666325.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Гніздичівська селищна рада Стрийського району Львівської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с.Руда, Гніздичівська ТГ, Львівська область,
Опис проекту: «Облаштування креативного простору "Гетьманська садиба» в с.Руда Гніздичівської територіальної громади Стрийського району, Львівської області " – центру популяризації культурної спадщини краю, простору спілкування різних соціальних груп і відновлення психологічних функцій військовослужбовців» має за мету популяризувати культурну спадщину місцевості через збереження, розвиток та репрезентацію продуктів народних ремесел і промислів та створити простір для спілкування різних соціальних груп і атмосферу для психологічного відновлення військовослужбовців. Основні заходи Проекту: І. Облаштування креативного простору «Гетьманська садиба»; ІІ. Організація і проведення заходу для популяризації культурної спадщини місцевості через ознайомлення з краєзнавчими стежками краю, його історичною пам’яттю про Гетьмана України І.Виговського, репрезентацію продуктів народних ремесел, промислів, виставки народних майстрів з залученням з метою психологічної реабілітації Захисників, Ветеранів УБД; їх сімей, сімей постраждалих від війни, ВПО, інших соціально незахищених верств населення через зустрічі з фахівцями, участь у творчих майстерках – «реабілітація через працю рук», зустрічі з однодумцями – «дружня реабілітація», реабілітацію через спорт тощо. Бюджет Проекту:
176.
ID: 7REG11-36038
Назва проекту: Галерея кераміки-простір відродження гончарних традицій села Пістинь
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 680930
Запитувана сума від УКФ: 608930
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Косівська міська рада Косівського району Івано-Франківської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Пістинь, Косівський район, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проєкт спрямований на відродження, збереження та промоцію місцевої культурної спадщини - народних ремесел, через створення нової локації в Карпатському селі Пістинь. Новий культурно-креативний простір орієнтований на привернення уваги місцевих жителів, туристів, майстрів до важливості збереження народних ремесел в даний час. Головним результатом проекту має стати створення нового креативного, навчально-пізнавального та туристичного продукту – місця, де буде облаштовано сучасну інтерактивну експозицію мальованої кераміки з можливістю в подальшому проводити там навчальні майстер класи з традиційних гуцульських ремесел для молоді та зацікавлених осіб. У рамках проєкту заплановано розробити бренд громади для її промоції та впізнаваності.
177.
ID: 7REG11-36066
Назва проекту: Кулінарне Дністров'я: промоція Біляївської рибної юшки від минулого до сьогодення
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1281800
Запитувана сума від УКФ: 1087300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Центр культурних послуг" Біляївської міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Біляївка, Одеська область, Градениці, Одеська область, Мирне, Одеська область,
Опис проекту: мета проєкту- об'єднати суспільство, що цінує культуру, історію та спадщину рідного краю та створити туристичний продукт на межі культури минулого та сьогодення
178.
ID: 7REG11-36095
Назва проекту: Інтерактивна лялькова вистава для дітей “Казки діда Карася”
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 821440.00
Запитувана сума від УКФ: 771440.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Дніпро Арт Резиденція”
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Дніпро,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення інтерактивної лялькової вистави “Казки діда Карася” про легендарні події, пов'язані з історією дніпровських порогів, для дітей молодшого віку (5-7 років). Казкові персонажі вистави через сюжет та дію познайомлять юних глядачів з лоцманами, козаками, кобзарями - героями української історії Дніпровського регіону. Також вистава познайомить з традиціями, характерами та звичками українського народу. Інтерактивна форма сприятиме зацікавленню маленьких глядачів історією своєї країни. Музичний супровід та сценографія вистави базуватиметься на традиціях української народної музики, фольклору, образотворчого мистецтва. Через лялько-терапію і активну форму спілкування з акторами вистава сприятиме емоційному розвантаженню, психологічній реабілітації та адаптації дітей в умовах стресу, викликаного війною. Особливістю проєкту є те, що для постановки вистави, сценографії і візуального оформлення планується залучити як професійних, так і майбутніх акторів-студентів Дніпровського фахового мистецько-художнього коледжу культури. Таким чином проєкт допоможе опанувати акторську майстерність і стане практичним досвідом майбутніх акторів-лялькарів. Передбачається інформаційна підтримка проєкту: всі етапи підготовки і реалізації будуть висвітлені в соціальних мережах і ЗМІ. Планується створення відео-версії вистави студентами Дніпровсько фахового мистецько-художнього коледжу спеціальності “Аудіовізуальне мистецтво”. Формат вистави дозволяє показувати її на різних локаціях (театральна сцена, ігрові майданчики, дитячі центри, клуби, лікарні, дитячі садочки, школи тощо), що розширює коло цільової аудиторії та дозволяє проєкту бути сталим. Вистава має також інклюзивну складову: через інтеративу форму, лялькотерапію вистава може бути презентована дітям з інвалідністю для розвитку їх творчих здібностей.
179.
ID: 7REG11-36100
Назва проекту: Зцілені мистецтвом: облаштування громадського простору у Палаці культури "Кристал", як в місці, де розпочав свою музичну діяльність лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1100000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Палац культури "Кристал"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Новояворівськ, Яворівський район, Львівської області,
Опис проекту: Внутрішній дворик у ПК "Кристал" є чудовим місцем для відпочинку молоді та проведення різного роду заходів. Ідея проекту полягає у облаштуванні громадського простору, а саме території під накриттям для організації освітніх та культурних заходів.
180.
ID: 7REG11-36104
Назва проекту: "Шипшинове намисто"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 550000
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Заболотівська територіальна громада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Троїця,
Опис проекту: Меморіал памяті Шипшинове намисто загиблих захисників Маріуполя та героїв "Азовсталі" який планується встановити на схилах села Троїця Коломийського району Івано-Франківської області. Троїця - це символ оновленого життя, єдність та зєднання трьох в одному та одного в трьох. Другий важливий аспект - це найвища висота місцини. Тому що загиблі воїни гідні такої слави, і це попередження для наступних поколінь, що непотрібно забувати, якою ціною їм дісталася свобода і мирне життя. Третій аспект - це розташування підходить за візуальними та архітертурними нормами.
181.
ID: 7REG11-36160
Назва проекту: Організація та облаштування коворкінг простору на базі комунального закладу "Васильківський центральний будинок культури" Васильківської селищної ради Синельниківського району Дніпропертровської області за адресою смт Васильківка, вул Перемоги, буд. 197
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 630642.00
Запитувана сума від УКФ: 528508.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Васильківської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Васильківка, Синельниківського району, Дніпропетровської області,
Опис проекту: Метою проекту є створення коворкінг простору на базі КЗ «Васильківський центральний будинок культури» задля розвитку та підтримки 150 творчих та обдарованих дітей та молоді громади, а також 30 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб. Результатом цього проекту має стати змістовна організація їх дозвілля, згуртування та відновлення ментального здоров’я в умовах воєнного стану.
182.
ID: 7REG11-36182
Назва проекту: Творча майстерня "БарВінОК!"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 897651.40
Запитувана сума від УКФ: 837151.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Культурно-мистецький Бар"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Бар, Вінницька область, Барська міська громада,
Опис проекту: Під час реалізації проекту буде придбане необхідне обладнання та матеріали для облаштування та діяльності креативного простору Творча майстерня"БарВінОК", де будуть проведені показові та навчальні майстер класи з гончарного мистецтва, що є традиційним для нашого регіону, виставки виробів, створених майстрами для експозиції та виробів учасників майстер класів.
183.
ID: 7REG11-36215
Назва проекту: Не оголошена війна: шлях боротьби
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1127000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Шполянська міська рада об'єднаної територіальної громади
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Шпола,
Опис проекту: Проєкт націлений на створення, впорядкування та збереження артефактів, пов’язаних з увічненням пам’яті про участь та події війни у публічному просторі в межах експозицій краєзнавчого музею із застосуванням інновацій. Діджиталізація музейного простору проявить інтерес молодого покоління саме до історії краю та в цілому країни, підвищить обізнаність про справедливість оборони та важливість цієї боротьби для майбутнього країни. У процесі реалізації будуть придбані сенсорні настінні кіоски, проєктор, спеціальні музейні вітрини з підсвіткою. Результати включатимуть тематичні екскурсії, перегляду фільмів, інформаційні години, виставки та відкриті дискусії, спрямовані на підвищення усвідомленості та активну участь молоді в збереженні пам'яті про війну та захист незалежності України.
184.
ID: 7REG11-36237
Назва проекту: Культурна спадщина та видатні постаті краю
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 460000
Запитувана сума від УКФ: 400000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури і туризму Жмеринської міської ради
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Жмеринська міська територіальна громада,
Опис проекту: Проект спрямований на збереження та популяризацію культурної спадщини рідного краю через видатних постатей Жмеринки, які відомі не тільки в нашому регіоні, а й далеко за його межами. Серед них – Ян Бжехва, польський письменник, Анатолій Базилевич, художник-ілюстратор. Реалізація заходів, які передбачені в проекті, сприятиме розповсюдженню інформації про їх життєвий та творчий шлях, створенню культурного простору для особистого розвитку, навчання, творчості та активного дозвілля для талановитих дітей та молоді, розвитку української мови та туристичної привабливості міста та громади в цілому .
185.
ID: 7REG11-36240
Назва проекту: Крізь століття
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 578650
Запитувана сума від УКФ: 467150
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму Білокриницької сільської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Гориньград Другий, Білокриницької територіальної громади, Рівненської області,
Опис проекту: Мета проєкту – інтеграція місцевих мешканців та ВПО в процес популяризації етнокультури та залучення до активного культурного життя через ознайомлення з історичною спадщиною регіону за допомогою проведення тематичних вечорниць, майстер класів з приготування автентичних страв і каліграфії. Облаштування етноекспозицій «Добра річ коли в хаті є піч» та «Стара школа», упорядкування фотозон на основі експозицій та організація фотосесій з поширенням фото в соціальних мережах. Цільова аудиторія охоплюватиме ВПО регіону (180 осіб), дітей шкільного віку (320 учнів шкіл), місцеве населення та гостей громади. Прогнозовані результати: створення культурно-мистецького простору для популяризація етнокультури серед місцевих та мешканців сусідніх громад та міста Рівне.
186.
ID: 7REG11-36241
Назва проекту: Культурно-пізнавальний веломаршрут "Пам'ятками долини Колодниці"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 976500
Запитувана сума від УКФ: 878850
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Адміністрація історико-культурного заповідника "Стільське городище"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Стільсько, Стрийський район, Львівська область, село Дуброва, Стрийський район, Львівська область, селище Розділ, Стрийський район, Львівська область, село Ілів, Стрийський район, Львівська область,
Опис проекту: Основною метою Проєкту є розробка велосипедного маршруту, до складу якого включено низку пам'яток археології, архітектури та природи, розташованих на території Стрийського району Львівської області. Створений веломаршрут стане об’єктом лікувально-оздоровчого туризму, спрямованого на фізичне та ментальне оздоровлення та водночас виконуватиме пізнавально-розвиваючу функцію, надаючи можливість бажаючим ближче ознайомитись з давньою та новітньою історією краю, багатством природи та культурною різноманітністю локальних громад. Культурно-пізнавальний маршрут стане основою для формування мережі подібних велосипедних та пішохідних маршрутів, що сприятиме збереженню та популяризації національної історико-культурної спадщини у регіоні. Він також використовуватиметься як платформа для проведення масових виховних та просвітницьких заходів.
187.
ID: 7REG11-36245
Назва проекту: Ветерани розвивають локальну культуру. Яворівщина – територія скарбів культурної спадщини України.
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1028896
Запитувана сума від УКФ: 998896
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Спілка ветеранів АТО «Янів»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт. Івано-Франкове, Львівська область, м. Яворів, Львівська область,
Опис проекту: Метою проєкту є посилення культурної привабливості Яворівщини – краю оригінального та унікального різновиду традиційної української культури та народних промислів шляхом залучення потенціалу та активності місцевої спільноти ветеранів російсько-української війни до збереження та розвитку локальної культури та генерування місцевих конкурентоспроможних культурних продуктів в етнокультурній сфері. Проєкт передбачає: створення Креативного культурного простору «Янів» для ветеранів та сімей Захисників України; розробку культурно пізнавального маршруту «Яворівська тріада культурної спадщини»; художню виставка яворівської вишивки; фестиваль Яворівського пирога; створення в селищі Івано-Франковому двох арт-об’єктів: «Яворівська пташка» та «Яворівський рибалка»; формування цифрового фото-архіву артефактів яворівської іграшки та яворівської вишивки; створення веб-сайту «Яворівська тріада культурної спадщини».
188.
ID: 7REG11-36251
Назва проекту: Мистецька кроссекторальна резиденція «ФОРТЕЦІ&ЗАМКИ ПОДІЛЛЯ»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1003700.00
Запитувана сума від УКФ: 905700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ХМЕЛЬНИЦЬКА ФІЛІЯ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНЙ ФОНД "РОДИННИЙ КЛУБ МАТУСЯ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Бакота (смт Стара Ушиця) Хмельницька область Кам'янець - Подільський район, с. Отроків (Нова Ушиця) Хмельницька область Кам'янець-Подільський район, с. Городиська (Дунаївці) Хмельницька область Кам'янець - Подільський район, с. Минківці (Дунаївці) Хмельницька область Кам'янець-Подільський район, с. Маліївці (Дунаївці) Хмельницька область Кам'янець-Подільський район, с. Сутківці (Ярмолинці) Хмельницька область Ярмолинецький район,
Опис проекту: Метою існування артрезиденції «ФОРТЕЦІ&ЗАМКИ ПОДІЛЛЯ» є залучення творчих людей для обміну досвідом, реалізації артпроєктів та дослідницької діяльності. Це спільний артпроєкт, до якого залучають діячів з різних областей мистецтва та культури, з метою формування міжсекторального творчого середовища в маленьких містах і селищах, що стають культурними точками на карті України – завдяки їхньому перетворенню на місця, куди спрямовується постійний потік гостей, які цікавляться мистецтвом та історико-культурною спадщиною Поділля. Взаємодія візуального мистецтва, фотомистецтва та сучасних ІТ технологій, обмін досвідом і практиками дає можливості для створення сучасного культурного продукту, що працює на вирішення соціальних та екологічних проблем. Митці працюють поза звичним середовищем, досліджують, рефлексують, експериментують з матеріалами. Результат спільної роботи – виставка картин, фотографій та макетів фортець-замків екомузею мініатюр, які розповідатимуть про славетне минуле Поділля, його фортифікаційні пам’ятки і військову вдачу захисників південно-західних кордонів України в історико-культурній ретроспективі. Дослідження через відтворення, візуальну реконструкцію, аналіз історичної й культурної спадщини регіону на тлі сучасного повномасштабної війни та героїзму українців у боротьбі за незалежність держави. Завдяки взаємодії художників з локальним середовищем розвиваються не тільки культурна та творча сфери, а й економічна. Така співпраця в умовах війни дозволить говорити про розвиток туризму, оскільки Поділля – це частина України, що знаходиться між річками Південний Буг і Дністер, в зоні м’якого клімату та має багату, до кінці не вивчену, історичну спадщину.
189.
ID: 7REG11-36252
Назва проекту: Створення студії звукозапису «ОsітА»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 877786.50
Запитувана сума від УКФ: 769286.5
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Центр культурних послуг Авангардівської селищної ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: селище Авангард,
Опис проекту: Створення студії звукозапису "ОсітА" на базі комунального закладу «Центр культурних послуг» Авангардівської селищної ради. У епоху цифрових технологій студії звукозапису стали ключовою ланкою у створенні та просуванні музики. Сьогодні Центр, маючи у своєму розпорядженні мінімальний набір обладнання, може створювати якісні музичні продукти: записувати пісні, мюзикли, театральні вистави. Самодіяльні колективи, артисти, музиканти - всі вони потребують якісних звукозаписів. Студія звукозапису "ОсітА" - це місце, де звук перетворюється на мистецтво. Наш Центр вже пропонує не лише запис музики, а й створення звукових ефектів для фільмів та реклами. Це розширює клієнтську базу та потенційні джерела доходу і підкреслює необхідність придбати та обладнати сучасну студію звукозапису.
190.
ID: 7REG11-36260
Назва проекту: Сакраальні споруди Коростишівщини
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 748047
Запитувана сума від УКФ: 657725
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Вознюк Владислав Віталійович
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Студениця, Житомирський район, Житомирська область, с. Щигліївка, Житомирський район, Житомирська область, с. Великі Кошарища, Житомирський район, Житомирська область, с. Стрижівка, Житомирський район, Житомирська область, с. Харитонівка, Житомирський район, Житомирська область, с. Вільня, Житомирський район, Житомирська область, с. Квітневе, Житомирський район, Житомирська область, с. Городське, Житомирський район, Житомирська область, с. Козіївка, Житомирський район, Житомирська область, с. Царівка, Житомирський район, Житомирська область і ще 10 населених пунктів в тому самому районі,
Опис проекту: Проєктом передбачено розширення туристичних локацій на теренах Коростишівщини, подання правдивої пізнавальної інформації про сакраальні споруди краю і збереження пам"яті про них, створивши водночас незвичний тематичний маршрут. Розповсюдження по місцевих бібіолотеках путівника.
191.
ID: 7REG11-36262
Назва проекту: Спільнота Творців для української ідентичності
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1066268.00
Запитувана сума від УКФ: 829920.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЦЕ КРАФТ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Тульчин, Вінницька область, Умань, Черкаська область, Миколаївська область (ВПО з Херсонської та жителі Миколаївської області), Херсонська область (деокуповані громади), Вінницька область (громади-партнери 10 сільських та селищних ОТГ), Черкаська область (10 громад-партнерів сільських та селищних ОТГ),
Опис проекту: Соціально-економічне відновлення та розвиток культурно-виробничих осередків у малих громадах Черкаської, Миколаївської, Херсонської, Вінницької областей через модернізаційний підхід до народних промислів та ремесел та актуалізацію традицій підходів часів Трипілля та Скіфії. Вироблення прототипів творчих виробів у напрямках вишивання, ткацтва та гончарства з можливістю в подальшому серійного виробництва і формування нових культурно-туристично-виробничих осередків в малих громадах. Відтворення багатовікової історії розвитку української нематеріальної культурної спадщини з її унікальними техніками. Відслідковування давності нашої історії та культури, яка є відокремленою від країни-агресора росії, спільне протистояння та відстоювання нашого коріння. Результатом діяльності буде резиденція та виставка творчих виробів, формування Спільноти Творців.
192.
ID: 7REG11-36263
Назва проекту: 3D сканування памяток архітектури національного значення, що знаходяться на території Давидівської територіальної громади
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 990000
Запитувана сума від УКФ: 891000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: с. Давидів, с. Дмитровичі, с. Черепин, с. Коцурів, с. Чишки, с. Старе Село, с. Гринів, с. Відники,
Опис проекту: Проект з 3D сканування пам'яток архітектури національного значення на території Давидівської територіальної громади має на меті збереження та популяризацію історико-культурної спадщини. Шляхом використання сучасних технологій сканування, команда проекту збирає високоякісні тривимірні моделі архітектурних об'єктів, дозволяючи точно відтворити їх деталі та структуру. Це сприяє не лише збереженню історичних споруд, але і відкриває нові можливості для їх вивчення, віртуального туризму та освітніх ініціатив. Подібні інноваційні підходи допомагають залучити увагу до цінних об'єктів культурної спадщини та забезпечують їх доступність для широкої аудиторії.
193.
ID: 7REG11-36268
Назва проекту: Культурно-пізнавальний маршрут українською культурою, історією та природою в селі Куріпчине Миколаївська обл.
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 574450
Запитувана сума від УКФ: 475000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Туристична українська родина"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Миколаївська область, с. Куріпчине,
Опис проекту: Відновити та підтримати культурну, історичну, туристичну спадщину регіону та стимулювати його туристичний потенціал, який орієнтований на збереження, розвиток та репрезентацію продуктів народних ремесел, промислів, музики та культури.
194.
ID: 7REG11-36274
Назва проекту: «Івано-Франківськ – Галич EduHab – науково-освітній та культурний простір в Івано-Франківській області»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1024164.16
Запитувана сума від УКФ: 981791.12
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватний заклад вищої освіти "Івано-Франківська академія Івана Золотоустого"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Івано-Франківськ, Галич, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проєкт «Івано-Франківськ – Галич EduHab – науково-освітній та культурний простір в Івано-Франківській області» дасть можливість двом науково-дослідним установам змінитися, трансформувавшись у науково-освітню, суспільну платформу комунікації та взаємозалучення. Створення багатофункціонального простору із технологічними можливостями посилить соціальну роль установ у громаді, регіоні та на міжнародній науковій арені, шляхом репрезентації культурних та історичних надбань Івано-Франківської області. Зміна традиційної «споглядацько-просвітницької» моделі роботи з аудиторією на гедоністичну, у якій першорядним є задоволення потреб відвідувачів, сучасні умови праці та організації просторів веде до приваблення нової аудиторії, учнівської та вчительської спільноти, творчого комʼюніті, надає можливість установам стати креативними платформами, а з часом і науково-культурними хабами.
195.
ID: 7REG11-36286
Назва проекту: Мобільна майстерня кінних традицій
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 500929.00
Запитувана сума від УКФ: 441379.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство “Вільні” Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Мирогоща Перша Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області,
Опис проекту: Створення платформи для відродження кінних народних традицій у громаді та майданчика для культурної складової кінної справи у Мирогощанській сільській раді через народні промисли, ремесла і традиції що стосуються коней для формування та промоції туристичного магніту області та створення комплексного осередку для покращення ментального здоров’я соціальних спільнот, постраждалих внаслідок російсько-української війни (ветерани, їх родини та ВПО). В межах проєкту буде проведено дослідницьку роботу щодо повної інформації про кінні традиції в регіоні, на основі якої буде сформовано 6 інтерактивних банерів з переходом через QR-код на повну дослідницьку інформацію; проведено 6 культурно-реабілітаційних студій для групи учасників із 25 осіб - осіб ВПО, ветеранів та їх сімей. Під час роботи студій буде проведено майстер-класи з ремесел, які пов’язані із кіньми: виготовлення збруї, ковальство, різьба по дереву, вивчення фольклору про коней, приготування похідної їжі, опанування історії жокейства і сучасних традицій кінно-спортивних клубів, а також проведення інтерактивних заходів, кінних прогулянок, фотосесій у одязі вершників різних історичних періодів для створення постійно діючої фотовиставки “Вершники різних віків”
196.
ID: 7REG11-36295
Назва проекту: Музична резиденція "Рок-Україна"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 816000.00
Запитувана сума від УКФ: 711000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „КАРІТАС“» -СОКАЛЬ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Сокаль, Винники,
Опис проекту: Малі і великі рок-музиканти зустрінуться на музичній резиденції «Рок-Україна» у містечках Сокаль та Винники. Навчання завершиться двома акустичними концертами, під час яких малі та великі рок-музиканти виконають рок-версії патріотичних та народних пісень українського народу. В рамках Проєкту будуть проведені 2 Резиденції «Рок-Україна» у містечках Сокаль і Винники тривалістю по 7 днів кожна, протягом яких на основі створеної та реалізованої спеціальної освітньої програми резиденції «Українська музика у рок форматі», навчання та тренування під керівництвом рок-музикантів та координаторів напрямків Проєкту пройдуть 20 юних музикантів з різних куточків України. Учасники отримають унікальну можливість спів-творити, переймати досвід та грати на одній сцені.
197.
ID: 7REG11-36303-2
Назва проекту: "Замок Синявських: тут оживає історія"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 420226
Запитувана сума від УКФ: 400226
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Бережанка»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Бережани, Тернопільська обл.,
Опис проекту: Проєкт «Замок Синявських: тут оживає історія» спрямований на промоцію унікальної пам’ятки культурної спадщини України – Комплексу замку Синявських у місті Бережани Тернопільської області та реновацію експозиційного простору об’єкту із використанням мультимедійного та інтерактивного контенту. У 2024 р. виповнюється 490 років з початку будівництва однієї із виняткових фортець України. Створений культурний продукт розширить цільову музейну аудиторію, сприятиме популяризації пам’ятки архітектури національного значення ХVІ ст. не лише в Україні, а й за кордоном. Загалом цей проєкт стане дієвим кроком ревіталізації замку Синявських.
198.
ID: 7REG11-36305
Назва проекту: Кінець часів
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 811610
Запитувана сума від УКФ: 736610
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Хір Андрій Михайлович, фізична особа-підприємець
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: село Вільховиця, Закарпатська область,
Опис проекту: Проєкт "The End of Times" — персональна мультимедійна виставка, що є продовженням власної мистецької практики, та стане відправною точкою створення резиденції HIRS в українських Карпатах.
199.
ID: 7REG11-36308
Назва проекту: Архітектура, яка помирає (Хомутецька садиба часів Гетьманщини).
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 970000
Запитувана сума від УКФ: 840000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Крайник Станіслав Миколайовичу
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Полтавська область, Миргородський район, село Хомутець.,
Опис проекту: Збереження зникаючої архітектурної спадщини, для наступних поколінь.
200.
ID: 7REG11-36311
Назва проекту: Створення меморіалу загиблим військовим «Воїни світла»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 896200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Авангардівська селищна рада Одеського району Одеської області
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: селище Авангард,
Опис проекту: Створення меморіалу загиблим військовим землякам «Воїни світла» на території Авангардівської селищної ради, буде уособлювати собою силу, могутність та героїзм військових, який через інсталяції поєднає воду,як минуле, вогонь, як теперішнє, вітер – майбутнє. З початку російської агресії 2014 року до лав Збройних сил України на захист держави пішли наші жителі громади, більше 500 осіб. Сьогодні на алеях слави місцевих кладовищ громади спочиває 22 військовослужбовця, які героїчно загинули під час виконання бойових завдань. Керівництвом громади прийнято рішення створити меморіал загиблим воїнам, де «золотом» будуть викарбувані імена наших славних воїнів. Пам’ятне місце буде розташоване в Авангарду, у сквері, де вже встановлений пам’ятник Віктору Добрянському.
201.
ID: 7REG21-35074
Назва проекту: Спільна історія: дослідити, зберегти, розповісти
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів України
Загальний бюджет проекту: 712342.25
Запитувана сума від УКФ: 712342.25
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад культури "Хмельницький обласний літературний музей"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Хмельницька область,
Опис проекту: Проєкт спрямований на дослідження, оцифрування та збереження матеріальної і нематеріальної спадщини кримськотатарського населення, яке проживало в селі Ювківці Хмельницької області з 17 століття. Основним матеріалом проєкту є: свідчення прямих нащадків про побут, культуру, релігію та мистецтво кримськотатарських поселенців; оцифрування мусульманського кладовища (понад 70 надгробків, найраніші могили належать до кінця 19 ст., також збережено декілька поховань більш ранніх часів), та дослідження архівних джерел про репресії й депортацію татар у 1930-1950 роках. Результатом проєкту буде цикл відеосюжетів, оцифровані історичні артефакти і свідчення та оформлення постійнодіючого музейного експозиційного комплексу в Хмельницькому обласному літературному музеї.
202.
ID: 7REG21-36258
Назва проекту: Проект "Культурний міст: Збереження та промоція культури корінних народів Криму"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Культура корінних народів України
Загальний бюджет проекту: 3000000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ЗЛАТА ФОРТУНА
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Інші країни,
Опис проекту: Короткий опис проекту: Назва: "Культурний міст: Збереження та промоція культури корінних народів Криму" Мета: Збереження та популяризація унікальної культури корінних народів Криму (кримських татар, караї