+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
10 Грудня 2020, 16:12

6 грудня Український культурний фонд завершив приймання документів на конкурс до експертних рад, що здійснюватимуть експертний відбір культурно-мистецьких проектів, поданих на дванадцять грантових програм УКФ у 2021 році. 

Загалом Фонд отримав 681 заявку від кандидатів в експерти – дієвців дев'ятьох підтримуваних Фондом секторів культури та мистецтв.  

Надалі комісія з добору експертів до експертних рад Фонду розгляне подані заявки від кандидатів в експерти. За результатами розгляду Комісія передає на затвердження Дирекції Фонду список кандидатів в експерти до експертних рад Фонду з пропозицією про включення/невключення кандидатів до експертних рад Фонду. За погодженням із Наглядовою Радою Фонду, Дирекція затверджує персональний склад Експертних рад Фонду.

Реєстр експертів експертних рад УКФ буде оприлюднено на сайті Фонду, згідно із Законом України «Про Український культурний фонд». Докладно про роботу комісії з добору експертів можна ознайомитись у відповідному Положенні

Остаточний склад експертних рад Фонду буде опубліковано до кінця грудня 2020 року.

Дякуємо всім, хто долучився до конкурсу, за бажання посилити експертний відбір досвідом та професійними компетенціями!  Категорія: Новини