02 Травня 2024, 06:05

Український культурний фонд поновлює конкурсний відбір проєктів за програмами «Культурна спадщина», «Відновлення культурно-мистецької діяльності» та «Культура. Регіони».

Експертне оцінювання аплікаційних пакетів, що було тимчасово призупинене в межах трьох зазначених програм, завершене. Дотримуючись в роботі принципів відкритості та прозорості, публікуємо відповідні реєстри:

  • рейтинговий реєстр за програмою «Культурна спадщина» – за посиланням;
  • рейтинговий реєстр за ЛОТом 1 програми «Відновлення культурно-мистецької діяльності» – за посиланням;
  • рейтинговий реєстр за програмою «Культура. Регіони» – за посиланням.

Початок переговорних процедур за трьома програмами запланований на 2 травня. На них запрошуються передусім заявники, проєкти яких посіли перші місця в рейтингу, а загальний запит на їх фінансування не перевищує суму коштів, що виділені на програму. Запрошення на переговорну процедуру надійде заявникам листом в особистий кабінет та на електронну пошту, на яку кабінет зареєстрований.

Нагадаємо, Український культурний фонд (УКФ) – державний оператор розвитку культури та креативних індустрій України. Інституція заснована у 2017 році на підставі відповідного Закону України «Про Український культурний фонд». Підтримка індивідуальних, національних та міжнародних культурно-мистецьких проєктів здійснюється на конкурсних засадах в межах семи секторів: аудіальне мистецтво, візуальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, культурна спадщина, літературна справа, перформативне та сценічне мистецтво, культурна та креативні індустрії. Упродовж семи років своєї діяльності УКФ профінансував 2717 культурно-мистецьких проєктів. Сума інвестованих коштів у них становить понад 1,6 млрд грн, а кількість охопленої Фондом аудиторії – 53 млн осіб.Категорія: Статті