Реєстр програми Культура. Регіони

#
ID
Назва проекту
Технічний відбір
Лот
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
1.
ID: 5REG11-00511
Назва проекту: Дорога на південь
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 614270.00
Запитувана сума від УКФ: 614270.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Калиновий рай"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: села Вовків, Раковець, Кугаїв, Товщів, Підтемне (Солонківська ОТГ), Львівська область,
Опис проекту: Зйомка документального фільму про нових мешканців Вовківщини, які зберігають місцеві традиції та вносять інноваційні ідеї в усталене життя села. Фільм торкнеться історії та сучасності, де дорога, як метафора перемін та подолання життєвих бар’єрів відкриває шлях до нового дому. На прикладі героїв фільму глядачі довідаються про сучасні субурбанізаційні процеси, їх переваги та недоліки.
2.
ID: 5REG11-00989
Назва проекту: ЗМІНА 2.0: Путівник Соледара
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 799703.20
Запитувана сума від УКФ: 699903.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міжнародний благодійний фонд «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Соледар, Донецька область,
Опис проекту: Проєкт покликаний розвинути туристичний потенціал Соледарської МТГ через розробку й популяризацію індустріального екскурсійного маршруту, присвяченого історії солевидобутку на Донбасі, а також ремесла різьблення по солі. Результатом стане триденна подія, приурочена до Дня шахтаря, під час якої відвідувачі матимуть змогу відвідати чотири локації маршруту й взяти участь у міні-фестивалі з лекціями та воркшопами, які працюють із темою місцевої культури. Сталість проєкту полягає в подальшому просуванні й реалізацій туристичного маршруту та відповідної співпраці між культурними інституціями, громадами й підприємцями Соледара. Проєкт впроваджується як нова додаткова активність до довгострокового проекту фонду Ізоляція ЗМІНА 2.0, що реалізується за підтримки Європейської комісії.
3.
ID: 5REG11-02052
Назва проекту: Експозиція “Острозькі татари”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 541870.00
Запитувана сума від УКФ: 541870.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Державний історико-культурний заповідник м. Острога»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Острог,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення експозиції на першому поверсі Музею книги та друкарства міста Острога. Його метою є збереження, захист та популяризація культурної спадщини західних татар задля формування коректного бачення української полікультуральної ідентичності, формування спільних цінностей громадянського суспільства. Історія татарської громади міста сягає 16 ст. Експозиція оповідатиме про історію західних татар, їх звичаї, віру та спадщину, яку вони залишили. Експозиція підтримуватиме культурне розмаїття та акцентуватиме на значенні спільної культурної спадщини задля підвищення рівня толерантності й поваги, що сприятиме відчуттю громадянами своєї приналежності до України та залучення до єдиного соціокультурного простору.
4.
ID: 5REG11-03211
Назва проекту: Перформанс "Час поза межею" за мотивами творчості Міртали Пилипенко
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699372
Запитувана сума від УКФ: 699372
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Княжий Острог"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Острог Рівненської області,
Опис проекту: Перформанс “Час поза межею!” за мотивами творчості Міртали Пилипенко - це переосмислення творчості відомої мисткині української діаспори Міртали Пилипенко через символізм відродження. Проєкт покликаний створити перформанс із можливістю спонтанного долучення до театрального дійства через музикування та хореографічний рух засобами орф-оркестру, світлове та голограма-шоу, які розвиватимуть уявлення про філософію мистецтва Міртали Пилипенко. Проєкт здійснить спробу інтерпретації місії митця у здобутті української незалежності, формуванні української національної ідентичності. Успішно реалізований проект сприятиме актуалізації української культурної спадщини, представленої шедеврами митців української діаспори та незалежної України, підвищить туристичну привабливість міста Острог, сприятиме створенню додаткових можливостей для залучення молоді міста до культурного розвитку.
5.
ID: 5REG11-03557
Назва проекту: Створення інклюзивного полікультурного маршруту “Туристичні перлини Михайло-Лукашівської Територіальної Громади” (“Туристичні Перлини”)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 693533
Запитувана сума від УКФ: 693533
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Запорізька обласна громадська організація "Дивосвіт"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: Проєкт спрямований на розвиток туристично-пізнавального потенціалу Михайло-Лукашівської Територіальної Громади Запорізької області шляхом розробки локального інклюзивного полікультурного маршруту “Туристичні перлини Михайло-Лукашівської Територіальної Громади” (“Туристичні Перлини”), націленого на збереження, розвиток та промоцію народних ремесел, промислів та створення нового креативного культурного продукту.
6.
ID: 5REG11-04513
Назва проекту: Культурно-пізнавальний маршрут «Дивовижні села Печера та Сокілець. В глибину віків»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699065
Запитувана сума від УКФ: 699065
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НЕМИРІВСЬКА СПІЛКА ТВОРЧИХ ІНІЦІАТИВ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Вінницька обл., Тульчинський р-н, с. Печера, Вінницька обл., Немирівський р-н, с. Сокілець, м. Вінниця,
Опис проекту: Проєкт спрямований на створення культурно-пізнавального маршруту по селам Печера та Сокілець на Вінниччині, який охопить щонайменше 12 локацій з об’єктами культурної спадщини різних історичних епох. Каскад порогів та скель Південного Бугу, гроти, печери дозволяють задіяти різноманітні варіанти проходження маршруту - пішохідний, велосипедний, водний. В рамках проєкту будуть розроблені квест-екскурсія, аудіо-гід, відео-огляд маршруту, організовано експозицію археологічних артефактів, історичних документів та предметів старовинного побуту сіл на базі Вінницького обласного краєзнавчого музею. Для промоції маршруту буде проведено 2-денний промотур для представників туристичних агенцій з презентацією культурної спадщини, зокрема народних ремесел та місцевої кухні.
7.
ID: 5REG11-04903
Назва проекту: Створення віртуальної колекції історичного одягу " Образи минулого".
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 898205
Запитувана сума від УКФ: 698205
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство « Акермантурінвест»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеська область , м . Білгород-Дністровський,
Опис проекту: Наш проєкт "Образи минулого" передбачає створення колекції фотореалістичних цифрових реплік історичних костюмів з можливістю їх "одягання" завдяки мультимедійній техніці , а саме віртуальної примірювальної, яка дозволить відвідувачам «приміряти» на собі, не залежно від розміру і росту, стародавні костюми і прикраси, обладунки та зброю жителів давньогрецького міста Тіра, та скіфського степу. Майже наживо відчути їх світовідчуття, відірватися від реальності і зануритися в інший світ косплею. Основною метою проєкту є отримання нових та яскравих вражень від відвідування віртуального музею памятки, який розташован біля розкопок античного городища Тіра, значно розширити кругозір та забезпечити певну частку інформаційної новизни.
8.
ID: 5REG11-05109
Назва проекту: Культурно-пізнавальний гастромаршрут “Смачні традиції Волині”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 486029
Запитувана сума від УКФ: 486029
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Доманська Марія Григорівна
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Луцьк, Волинська область, с. Світязь, Ковельський район, Волинська область, смт. Шацьк, Ковельський район, Волинська область, с. Сомин, Ковельський район, Волинська область, смт. Стара Вижва, Ковельський район, Волинська область, Черемський заповідник, Камін-Каширський район, Волинська область, с. Прилісне, Камін-Каширський район, Волинська область, Цуманська Пуща, Луцький район, волинська область,
Опис проекту: “Смачні традиції Волині” – це аудіогід та інтерактивна мапа з 12 локацій, обʼєднаних у цифровий культурно-пізнавальний гастромаршрут регіоном. Інформацію про традиції рибальства та лісового збиральництва, віддавна поширених на цих територіях, буде поєднано з давніми кулінарними рецептами, легендами та гастрономічними звичаями краю. Особливий акцент буде зроблено на шанобливому веденні народного господарства нашими предками та важливості збереження екологічного ставлення до природи, а також промоції культурного та гастрономічного туризму в регіоні.
9.
ID: 5REG11-05455
Назва проекту: На дачу у Гадяч: дослідницький пленер місцями родини Драгоманових-Косачів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 517210.00
Запитувана сума від УКФ: 494210.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ГАДЯЧ ДРУЖНІЙ”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Гадяч, Полтавська обл.,
Опис проекту: Дослідницький пленер місцями родини Драгоманових-Косачів “На дачу у Гадяч” має на меті зібрати разом у історичних місцях десятьох сучасних дослідників та дослідниць культурної спадщини з найрізноманітніших галузей знань, чия тематика роботи стосується тематично чи регіонально Гадяча і околиць другої половини ХІХ — поч. ХХ століття. Безпосереднє знайомство між собою, з місцевими ентузіастами краєзнавства та активістами культури, занурення у локальне середовище і активний обмін знаннями з колегами та аудиторією покликані розкрити genius loci маленького містечка на Полтавщині, яке було яскравим осередком високої української культури, родинним гніздом Драгоманових-Косачів, магнітом для інтелектуальної еліти кінця ХІХ — поч. ХХ століття.
10.
ID: 5REG11-05588
Назва проекту: «Відкритий музейний публічний простір - Територія діалогу».
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 769949.97
Запитувана сума від УКФ: 699949.97
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Прилуцький краєзнавчий музей ім. В. І. Маслова
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Прилуки,
Опис проекту: Мета проєкту - формування туристичної впізнаваності міста Прилуки шляхом створення нового локального відкритого музейного публічного простору в садибі контраверсійної постаті - молодогвардійця Олега Кошового, шляхом реекспозиції колишнього музею Молодої гвардії, а нині філії ім. Олега Кошового Прилуцького краєзнавчого музею ім. В. І. Маслова (пам’ятки історії), методом деідеологізації музейного наративу. Як результат: новий музейно-туристичний об’єкт міста, який провокує до переосмислення ролі «героїв» у житті суспільства, сприяє усвідомленню самоідентифікації, пізнанню відомих та маловідомих фактів локальної історії, зростанню відвідувачів музею та туристів міста.
11.
ID: 5REG11-05679
Назва проекту: Ханенко.Art
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 697640.00
Запитувана сума від УКФ: 697640.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Фастів, Київська область, село Оленівка, Фастівської міської територіальної громади Фастівського району Київської області,
Опис проекту: Проект Ханенко.art має на меті відродити традиції меценатства культури, підтримати молодих митців та створити платформу для синергії творців культурного продукту та меценатів. Як приклад культурного меценатства команда проекту обрала відому колекціонерку, меценатку, співзасновницю мистецького музею Варвару Ханенко. За ініціативи Фастівської громади до календаря пам’ятних та ювілейних дат на 2022-2023 р.р. постановою ВРУ було внесено 170-ту річницю з Дня народження Варвари Ханенко. Історично на фастівщині у селі Оленівка родина Ханенків мала маєток та робітничі майстерні також був заснований парк, який і досі зберігає неймовірні живописні ландшафти. Проектом заплановано проведення художнього пленеру та серію майстеркласів у селі Оленівка для художників різних напрямків живопису та створення онлайнресурсу – платформи, де митці зможуть виставляти (продавати) свої творчі доробки, а креативні професіонали зможуть шукати ресурси для реалізації культурних проектів.
12.
ID: 5REG11-06317
Назва проекту: "Коло садиб живої сільської культури" - інформаційний промотур інтернет блогерів по сільських садибах та маловідомих туристичних місцях Вінничини – Хмельниччини – Житомирщини»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 710150.60
Запитувана сума від УКФ: 692150.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР КОМПЕТЕНЦІЙ ГАЛУЗІ СІЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Житомирська обл., Вінницька обл., Хмельницька обл.,
Опис проекту: Популяризація маловідомих туристично привабливих місць у селах Вінницької, Хмельницької, Житомирської областей шляхом організації інформаційних турів для тревел-блогерів та представників туристичних компаній. Тревел-блогери опублікують близько 200 публікацій на різних інтернет-платформах. Українці та іноземці дізнаються про нові туристичні можливості та почнуть подорожувати Україною самостійно або за допомогою туристичних агентств. Туристи стимулюють життя сільської культури.
13.
ID: 5REG11-07599
Назва проекту: Астрагаліс – інтерактивний музей (Дике Поле, Старовинна гра у кості і Побут Кочовиків)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 660510
Запитувана сума від УКФ: 660510
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП "Горіап Наталя Сергіївна"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Котловина, Ізмаїльський район, Одеська область,
Опис проекту: Село Котловина прагне зберегти культуру і традиції народу гагаузів, що є культурною спадщиною країни. Їх залишилося дуже мало – тільки 30 тисяч в Україні. Туризм є поки єдиним інструментом збереження села та його культурної спадщини. Є попит на культурні атракції і проєкт планує використати цей попит для збереження нематеріальної культурної спадщини – гри у кості (налічує 7000 років!), в яку нащадки кочовиків досі можуть грати. «Астрагаліс» - інтерактивний емоційний музей гри у Кості, Дикого Поля і Побуту кочовиків стане новою атракцією села і допоможе зробити важливий крок для розвитку села, як культурно-туристичної дестинації
14.
ID: 5REG11-24391
Назва проекту: Збереження національних традицій
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 690980
Запитувана сума від УКФ: 669380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд "Партнер Решетилівщини"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Решетилівка Полтавського району Полтавської області,
Опис проекту: Маючи на меті зробити внесок у справу збереження традиційних стародавніх національних ремесел ( елементи яких в тому числі включено до національного переліку об'єктів нематеріальної культурної спадщини України згідно Наказу Мінкульту №105 від 12.02.2018р.) , очікуємо: 1. Залучення більш широкого загалу до справи збереження традиційних народних ремесел як частини самоідентифікації української нації. 2.Безкоштовного розповсюдження примірників народних ремесел в національних та приватних музеях України для загального вільного до них доступу. 3. Забезпечення об’єму робіт на 4 місяці для 7 майстрів-виробників, що є носіями нематеріальної культурної спадщини України .
15.
ID: 5REG11-27715
Назва проекту: "Модернізація виставково-експозиційного простору Березнівського краєзнавчого музею"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 670610
Запитувана сума від УКФ: 670610
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Березнівський краєзнавчий музей» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Березне Рівненська обл.,
Опис проекту: Проект передбачає створення у Березнівському краєзнавчому музеї експозиційно-виставкового простору, який стане одним з інструментів процесу актуалізації локальної історії як частини національної спадщини, приверне увагу громадськості до проблеми відновлення та збереження історичної памяті, популяризуватиме музейну колекцію. Проєкт спрямований на вшанування памяті особистості, яка може стати культурною візитівкою міста Березне - Митрофана Янцевича , світлини якого є особливою сторінкою локальної культурної спадщини. Проєкт забезпечить розширення можливостей роботи музейного закладу через створення ряду інноваційних продуктів, що стануть частиною виставкового простору: оцифрування колекціЇ, аудіогід, 3-D панорама, онлайн-платформа фотоархіву. Буде проведено активну комунікаційну стратегію для активізації місцевого населення та туристів до роботи музейного комплексу
16.
ID: 5REG11-27807
Назва проекту: Культурна спадщина Української Бессарабії: єдність та розмаїття
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 739950.00
Запитувана сума від УКФ: 695950.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Придунайський центр громадських ініціатив"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Ізмаїл, Болград, Каракурт, Вилкове, Рені, Котловина, Сарата, Кислиця, Утконосівка, Суворове,
Опис проекту: Проєкт спрямовано на збереження, захист та популяризацію поліетнічної культурної спадщини та посилення культурної толерантності на території Української Бессарабії через генерування нового конкурентноспроможного іноваційного культурного продукту із використанням новітніх технологій
17.
ID: 5REG11-28099
Назва проекту: Vivat, Опішне!
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699845
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Опішнянський державний художній ліцей імені Василя Кричевського
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт. Опішня, Полтавський район, Полтавська область,
Опис проекту: Мета проєкту: розвиток шкільного Народного художньо-етнографічного музею «Відродження»; популяризація етнокультурної спадщини Опішні; розвиток туристичної привабливості регіону; створення фірмового стилю музею. Результат: реекспозиція Народного художньо-етнографічного музею «Відродження» Опішнянського державного художнього ліцею імені Василя Кричевського. Поповнення фондових колекцій глиняними виробами з відомих осередків гончарства України. Виготовлення на основі музейних фондових колекцій відеоматеріалів культурно-просвітницького, етнографічного характеру та розміщення їх в інтернет-мережі. Випуск друкованої продукції, яка візуалізує традиційну та сучасну кераміку із фондів музею.
18.
ID: 5REG11-28139
Назва проекту: Проєкт "Pinsel. Ab Initio"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 670680
Запитувана сума від УКФ: 670680
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ДІТИ НЕПОРОЧНОЇ"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Городенка,
Опис проекту: Проєктом "Pinsel. Ab Initio” передбачено створення постійної експозиції дев’яти 3D копій робіт видатного митця Йогана Пінзеля на території унікального комплексу 18-го століття костелу непорочного зачаття Діви Марії та монастирських келій. Комплекс є геніальним шедевром творців архітектора Б. Меретина та скульптора Й. Пінзеля та першим місцем, де митець створив свої скульптури. Проєкт спрямований на популяризацію культурного надбання, промоцію традицій, культури та гостинності, сприянню культурної активності в громаді. Реалізація проєкту стане якісним культурним продуктом, який доповнить культурно-туристичну стратегію регіону, дасть поштовх якісній промоції туристичного потенціалу та збільшенню туристичного потоку. Використання нових технологій для відновлення виробів створить конкурентоспроможний продукт для розвитку комплексу. Проєкт є логічним продовженням європейського культурно-туристичного маршруту “Pinsel.Return” та є сходинкою до покращення туристичної привабливості регіону.
19.
ID: 5REG11-28262
Назва проекту: СКАРБИ ГЛИНЯН
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 697275
Запитувана сума від УКФ: 697275
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Фонд розвитку Глинян»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Глиняни, Львівської обл.,
Опис проекту: Проєкт «СКАРБИ ГЛИНЯН» покликаний привернути увагу до міста Глиняни та покращити навчально-виховний процес школярів, шляхом створення інтерактивного культурно–пізнавального маршруту з елементами квесту. Тур тривалістю один день розрахований на групи школярів, як навчальна культурно-пізнавальна екскурсія - обов'язковий елемент навчально-виховного процесу учнів загальноосвітніх навчальних закладів Львівської області. В межах проєкту буде створено сценарій квесту, адаптований для трьох вікових груп, виготовлено костюми для гідів, аксесуари, реквізит. Розроблено маршрут із щонайменше 10 об’єктів історико-культурної спадщини, об’єкти описано, промарковано QR-кодами та нанесено на карту Google Maps, розміщено інформацію про культурно-пізнавальний маршрут та об’єкти історико-культурної спадщини на сайті БФ «Фонд розвитку Глинян» та в соціальних мережах. Маршрут стане візитівкою новоутвореної Глинянської міської територіальної громади Львівської області.
20.
ID: 5REG11-28494
Назва проекту: Пісенна етно-скарбниця
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 566173
Запитувана сума від УКФ: 516173
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Прилуцький міський Будинок культури Прилуцької міської ради Чернігівської області
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: місто Прилуки,
Опис проекту: Метою проекту «Пісенна етно-скарбниця», який впроваджуватиме Прилуцький міський Будинок культури, є фіксація- звукозапис пісенного фольклору Прилуцького району Чернігівської області у виконанні народного аматорського фольклорного колективу «Горлиця». У рамках проекту передбачено облаштування кімнати для звукозапису, запис аудіозбірки, що матиме 12 автентичних пісень, та презентація, популяризація напрацювань серед шанувальників народної пісні, молодого покоління, художніх колективів , краєзнавців, вчителів Прилуцької та навколишніх громад.
21.
ID: 5REG11-28606
Назва проекту: Культурно-туристичний маршрут "Село однієї вулиці"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 524225
Запитувана сума від УКФ: 494225
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Острозька міська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Острог, Острозька міська територіальна громада,
Опис проекту: Культурно-туристичний маршрут «Село однієї вулиці» - це проект що покликаний дослідити та з’єднати мережею чеську та німецьку колонізацію Волині в межах Острозького повіту в існуючі пам’ятки культури: сакральні, архітектурні, історичні, природні. Вибудувати в логічній послідовності якнайбільшу кількість об’єктів для перегляду і ознайомлення з культурною спадщиною поліетнічного краю Острозької громади та Рівненської області загалом. Що дасть можливість створити конкурентоспроможний регіональний культурний продукт, популяризуватиме унікальну локальну культуру та ідентичність нашого краю.
22.
ID: 5REG11-29063
Назва проекту: Моя мотокраїна: відомі українці рекомендують
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 700000
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Фундація "Галичани"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Полтавщина, Поділля, Тернопільщина, Слобожанщина,
Опис проекту: Проєкт «Моя мотокраїна: відомі українці рекомендують» представить 4 туристичні мотомаршрути різними цікавими куточками України. Буде відзнято другий сезон проєкту - 4 відеоролики, мото-гідами і героями яких стануть зіркові байкери: Олег Фагот Михайлюта, Віктор Павлік, Олександр Пономарьов, Валерій Кришень. Кожен з них разом із командою проєкту проїде улюблений мотомаршрут і розповість про найцікавіші культурні об'єкти вздовж нього. Проєкт сприятиме підвищенню туристичної привабливості українських культурно-природних пам’яток - особливо в умовах пандемії, коли можливість подорожувати за кордоном для українців є ускладненою; позитивно вплине на розвиток місцевих громад; сприятиме розвитку мотокультури в Україні і популяризації серед учасників моторуху активного туризму.
23.
ID: 5REG11-29159
Назва проекту: Найдавніша історія плюс сучасні технології дорівнює...
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699767.58
Запитувана сума від УКФ: 699767.58
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Патріоти Українського Донбасу"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Покровськ Донецької області,
Опис проекту: Проєкт націлений на реекспозицію залу "Археологія" КЗ "Покровський історичний музей". В процесі реалізації проєкту будуть досліджені експонати, які знаходяться в цьому залі, створені їх 3-D зображення з можливістю перегляду відвідувачами музею, оновиться експозиційний простір, на стелі демонструватиметься спеціально створена 3-D графічна анімація «Зоряний календар». Також плануються до впровадження «зоряні» розповіді про експонати (два відео роліки з розповіддю про музейні експонати та фрагменти найдавнішої історії краю із залученням популярних українських співаків, ведучих або акторів).
24.
ID: 5REG11-29248
Назва проекту: 3D екскурсія Острогом XVI століття
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 764300
Запитувана сума від УКФ: 699300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Студія розвитку туристичного іміджу малих міст"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Острог Рівненська обл.,
Опис проекту: У рамках проекту буде створено віртуальну екскурсію містом Острог XVI століття, історичний вигляд якого буде реконструйований за допомогою цифрових технологій. Проект сприятиме розвитку туристичного потенціалу міста та, завдяки онлайн формату, буде популярний серед широкої аудиторії як в Україні, так і закордоном. Екскурсія буде розміщена на сайті «Віртуального музею спадщини князів Острозьких» та стане логічним продовженням ряду ініціатив з популяризації важливої сторінки української історії та культури. Для промоції та підсилення основного культурного продукту буде розроблено анімаційний ролик про Острог XVI століття, що матиме пізнавальні та освітні функції.
25.
ID: 5REG11-29508
Назва проекту: ЕтноМайстерня "Торба"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 287112.00
Запитувана сума від УКФ: 257112.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Бережанський краєзнавчий музей Бережанської міської ради Тернопільської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Бережани,
Опис проекту: Створення інтерактивного культурно-мистецького простору для збереження, популяризації українських традицій та ремесел. Демонстрація різнобарв'я української культури шляхом проведення майстер-класів, уроків, презентацій, зустрічей з майстрами народної творчості. Видання буклетів, створення відеороликів про вишивку, різьбу, писанкарство, гончарство, соломкоплетіння, ткацтво, ляльки-мотанки сприятиме промоції народних ремесел, традицій та музейного продукту.
26.
ID: 5REG11-29758
Назва проекту: «Збережена культурна спадщина (До 100-річчя з Дня народження Михайла Сікорського»)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 690000
Запитувана сума від УКФ: 690000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний історико-етнографічний заповідник "Преяслав"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Переяслав,
Опис проекту: Кожне суспільство сприймає своє минуле безпосередньо через культуру, артефакти, літературу, народну творчість, музику, мистецтво. Переяслав має давню та багату історію, яка насичена фактами та подіями, відтворена пам’ятками архітектури національного значення та унікальними музейними цінностями. Саме музейні предмети з колекції Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» дають можливість розкрити багатогранну спадщину культури українського народу. Збережена культура допомагає майбутнім поколінням тримати зв’язок із минулими поколіннями. Важливим напрямком проєкту є популяризація музейного фонду, шляхом проведення консервації та реставрації пам’яток, яким загрожує руйнація та втрата. Відновлення інтересу громадськості до рухомих пам’яток та збагачення свідомості про необхідність заходів, які вживаються працівники НІЕЗ «Переяслав» для збереження фондів. Пріоритетне місце в цьому процесі належить історико-культурній спадщині, зібраній у фондовій колекції НІЕЗ «Переяслав». Основою культурно-мистецького проєкту «Збережена культурна спадщина (До 100-річчя з Дня народження Михайла Сікорського») є інформаційна, популяризаційна складова, яка дасть можливість всебічної презентації колекції Заповідника. Реалізація проєкту передбачає проведення виставки з відреставрованих, унікальних музейних предметів у приміщенні по вул. Шевченка, 6 (м. Переяслав), створення ілюстрованого альбому-каталогу, проведення онлайн-лекцій та семінарів-практикумів на базі Заповідника у реставраційній майстерні на території Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини. Майстерня, де буде здійснена практична реставрація, консервація та науково-дослідницька робота, оснащена новітнім обладнанням та матеріалами. Підсумком проєкту будуть: відреставровані музейні предмети, ілюстрований каталог про відреставровані музейні предмети, лекції, семінари-практикуми, оцифрована колекція, що сприятиме популяризації збережених Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав» культурних цінностей. Каталог презентуватиме відреставровані музейні предмети, які є складовою частиною загальної колекції музейних предметів Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав». Для друкованого каталогу буде відібрано та оцифровано понад 50 одиниць творів мистецтва. Незважаючи на те, що відреставровані предмети фондової колекції Заповідника становлять надзвичайну історико-культурну цінність, демонструють надбання української та європейської культури, наразі через низку причин вони переважно недоступні для дослідників й відвідувачів, тому зберігаються виключно у фондах. У результаті реалізації проєкту буде створено цифрову колекцію відреставрованих музейних предметів із вільним доступом до неї в форматі 24/7, що дозволить увести музейні предмети в науковий обіг, покращить джерельну базу наукових досліджень. Так, у рамках проєкту у 2023 році буде оцифровано, оброблено, досліджено та каталогізовано відреставровані музейні предмети НІЕЗ «Переяслав», створено веб-ресурс, що дозволить користувачам у зручному форматі переглядати та зберігати електронні копії культурних цінностей. Проєкт є унікальним для Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав», так як вищевказані заходи дають можливість представити музейні предмети, відреставровані художниками-реставраторами Національного науково-дослідного реставраційного центру України, що належать до фондової збірки Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав», на виставці «Збережена культурна спадщина (До 100-річчя з Дня народження Михайла Сікорського»). Експозиція виставки включатиме 52 музейні предмети, які зберігаються у фондах Заповідника. Видання ілюстрованого альбома-каталога є ще одним джерелом знань про рідкісну музейну колекцію серед культурних установ України. У 2023 році нами планується реалізували культурну програму з 3 онлайн-лекцій та 4 семінарів-практикумів із виконавцями, які допоможуть методичними рекомендаціями, знаннями та практичними порадами щодо реставрації, консервації та збереження музейних цінностей. Проєкт сприятиме збереженню та популяризації культурної спадщини України та дозволить інтегрувати надбання вітчизняної культури у світовий культурний простір, а також відкриє Переяслав як ще один центр на культурній мапі країни.
27.
ID: 5REG11-29768
Назва проекту: Інтерактивний культурно-пізнавальний маршрут Оноківської громади «Карічка-тур: стежками предків»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 716384
Запитувана сума від УКФ: 699384
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Рокаш"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Оноківці, Ужгородський район, Закарпатська обл., с. Невицьке, Ужгородський район, Закарпатська обл., с. Кам'яниця, Ужгородський район, Закарпатська обл., с. Оріховиця, ужгородський район, Закарпатська обл., с. Гута, Ужгородський район, Закарпатська обл.,
Опис проекту: Мета проєкту - сприяння збереженню та популяризації культурної спадщини громади, стимулювання розвитку її туристично-пізнавального потенціалу шляхом об’єднання зусиль представників різних галузей (влади, громадського сектору, культури, туризму) і створення конкурентоспроможного продукту- інтерактивного культурно-пізнавального маршруту 5 селами громади. На його основі буде створено: - аудіо гід українською та англійською мовами (на платформі міжнародного мобільного додатку izi.travel); - театралізована екскурсія із залученням місцевих колективів художньої творчості та майстрів народних ремесл – послуга для туристичних груп (відтворює фольклор, гастрономію, традиції сіл громади); - 5 інформаційних стендів з картою маршруту та qr-кодом – посиланням на аудіо гід (розміщені на автобусних зупинка сіл громади). Промоцію проєкту забезпечить активна інформаційна кампанія. Над проєктом працюватимуть: експерти-екскурсоводи, історики, туризмознавці, фотографи, художники, дизайнери, журналісти та культурні діячі. Його реалізація сприятиме популяризації історико-культурної спадщини громади, збільшенню туристичних атракцій та часу перебування туристів на її території.
28.
ID: 5REG11-29771
Назва проекту: Культурно-пізнавальний маршрут "Землянська вольниця"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 320124.26
Запитувана сума від УКФ: 303124.26
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури та туризму Березівської сільської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Землянка Сумської області, хутір Теребень Сумської області, хутір Каплиця Сумської області, хутір Гута Сумської області,
Опис проекту: Село Землянка – незвіданий куточок Сіверщини, багатий на культурну спадщину, традиційні надбання, має сприятливі природно-кліматичні умови, є батьківщиною української фольклористки, етнографа Пелагеї Литвинової-Бартош (народилася на хуторі Теребень поблизу Землянки), яка залишила унікальний спадок, вартий для вивчення. Проєкт має символічну назву, взяту з праці науковиці «Как землянци потеряли свою «вольницу». Мета - створення першого культурно-пізнавального маршруту батьківщиною відомої землячки, відродження, збереження традиційної спадщини, привертання уваги до народної культури як місцевих жителів, так і туристів, а також розвиток зеленого туризму, що сприятиме зайнятості мешканців села. Результати: формування туристичної дестинації, соціально-економічний розвиток громади, відродження та збереження традиційних ремесел і промислів.
29.
ID: 5REG11-29789
Назва проекту: Генетичний код, як культурна трансформація Первомайської міської громади
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 700.00
Запитувана сума від УКФ: 700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "МОУШН+"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Харківська область, Лозівський район, місто Первомайський,
Опис проекту: Генетичний код — це поєднання брендингу громади та дизайн коду простору. На основі партисипативного дослідження територіальної громади експерти допоможуть виявити візуальну ідентичність, унікальність, підібрати слоган, професійно розробити бренд та вивести громаду на новий культурний рівень. Генетичний код — це ліки проти візуального шуму на вулицях міста. Інструмент боротьби з хаотичною рекламою, вивісками, білбордами. Генетичний код покаже яким може стати місто вже через кілька років, якщо дотримуватись правил та застосовувати рекомендації. Проєкт допоможе громаді підвищити рівень естетичного сприйняття простору, покращити благоустрій, створити позитивний імідж громади для жителів, гостей, туристів, інвесторів та донорів.
30.
ID: 5REG11-29816
Назва проекту: Локальний
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 875000
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Климчук Богдан Ярославович
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Волинська область,
Опис проекту: Сервіс пошуку локальних туристичних продуктів та гідів
31.
ID: 5REG11-29859
Назва проекту: Створення культурно-пізнавального маршруту "Стежки торських вівчарів"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 750000
Запитувана сума від УКФ: 560000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Шилов Олег Вікторович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Торське Лиманської ТГ Краматорського району Донецької області,
Опис проекту: Мета проекту – посилити туристичну привабливість Придінців'я шляхом створення культурно-пізнавального маршруту на базі діючого традиційного вівчарства Донеччини, історичної спадщини і сучасних можливостей. Створення маршруту «Стежки торських вівчарів» спрямовано на збереження та популяризацію матеріальної та нематеріальної спадщини, історії заселення сіл Придінців’я, популярних на селі народних ремесел. Результати: маршрут прокладений через 5 локацій, які розкривають історичну спадщину, та знайомить з місцевим вівчарством; використані на локаціях новітні технології , а саме QR-коди, нанесення на Google-мапу, безкоштовний Wi-Fi, роблять маршрут більш привабливим; локації маршруту обладнано місцями для перепочинку з інформаційними стендами; досліджено та збережено історію, традиції, народні ремесла; створено контент для веб сайтів, який включає в себе фото, відео та опис маршруту; ключові зацікавлені сторони об’єднані в подальшому створенні інтерпретаційного Центру вівчарства Придінців'я
32.
ID: 5REG11-29919
Назва проекту: Скарби курганів Баштанщини 3D
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699950
Запитувана сума від УКФ: 699950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Явкинці"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Баштанка Миколаївської області, місто Київ,
Опис проекту: Оцифрування предметів матеріальної культурної спадщини з колекції Наукових фондів Інституту археології Національної Академії Наук України виявлених під час дослідження поховальних пам’яток - курганів на території Баштанського району Миколаївської області, створення на їх основі цифрової експозиції в КЗ «Баштанський краєзнавчий музей» та друкованої продукції з діджиталізацією.
33.
ID: 5REG11-29961
Назва проекту: Гуцульська світлиця - сучасна інтерпретація культурної спадщини
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 531305.60
Запитувана сума від УКФ: 531305.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Спадщина Гуцульщини"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Косів, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення, для відвідувачів Косівщини, концептуально нового, креативного та туристичного продукту – локального музею "Гуцульська світлиця", в якому будуть відображені давній побут, традиції та обряди гуцулів крізь сучасні інтерактивні експозиції, технологію доповненої реальності окремих експонатів, проведення майстер-класів з традиційних гуцульських ремесл, пізнавальних та виховних заходів, розважальних програм тощо. Реалізація проєкту дозволить створити новий об’єкт для культурного дозвілля дітей та дорослих, обладнаний відповідно до сучасних вимог, а сучасна інтерактивна експозиція в музеї дасть додатковий поштовх для розвитку етнографічного туризму в місті, громаді та районі, сприятиме збільшенню потоку туристів.
34.
ID: 5REG11-29966
Назва проекту: Бакота - у пошуках затопленої спадщини
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 673560.00
Запитувана сума від УКФ: 673560.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Староушицька селищна рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Староушицька ТГ (Гораївка, Каштанівка, Чабанівка, Стара Ушиця), Хмельницька обл.,
Опис проекту: Підвищення культурного та туристично-пізнавального потенціалу Староушицької ТГ (Бакоти) шляхом створення низки інноваційних арт-об'єктів та першого локального цифрового архіву об'єктів культури для збереження та актуалізації культурної спадщини та традицій регіону завдяки новоствореному культурному продукту, цифровим технологіям та новим підходам. Результатами проєкту стануть 2 арт-об’єкти (мозаїчна зупинка та арт-об'єкт на тему затоплення сіл регіону), мурал за мотивами локального репресованого художника О.Грена, виставка художніх робіт створених на Бакоті, 3D-тур по Бакотському скельному монастирю, цифровий архів автентичних бакотських пісень та мозаїчних зупинок регіону, а також сайт, як цифровий архів локального культурного надбання з занесенням на мапу всіх культурних точок регіону у вигляді культурно-пізнавального маршруту.
35.
ID: 5REG11-30101
Назва проекту: Культурно-пізнавальний водний маршрут річкою Луга
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 588010
Запитувана сума від УКФ: 588010
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Сиротюк Тарас Валерійович
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Зимне Володимир-Волинського району, Волинської області, м. Володимир, Волинська області, м. Устилуг, Володимир-Волинського району, Волинської області,
Опис проекту: Культурно-пізнавальний водний маршрут річкою Луга - це туристичний маршрут, прокладений за міжнародними стандартами ознакування водноплавною частиною річки. Маршрут пролягатиме через древні пам’ятки історії, культури та архітектури Волині поруч з якими протікає річка Луга, а також весь водний шлях буде проходити в межах об’єктів природо-заповідного фонду. Мета проєкту — сформувати та прокласти унікальний туристичний маршрут поблизу кордону України та Європейського союзу, що поєднає у собі культурні та природозахисні елементи. У результаті, отримаємо привабливий та доступний туристичний водний маршрут протяжністю близько 50 км, який підвищить туристичну привабливість регіону, розширить розуміння ролі збереження історико-культурної спадщини та довкілля в житті суспільства.
36.
ID: 5REG11-30148
Назва проекту: ВелоЗубра: нове життя давнього шляху
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 760950
Запитувана сума від УКФ: 637950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Тростянець, м. Львів, с. Зубра, с. Вовків, с. Кугаїв, с. Раковець, с. Красів, с. Бродки, с. Демня, м. Миколаїв,
Опис проекту: Метою проекту «ВелоЗубра: нове життя давнього шляху» є сприяння ревіталізації населених пунктів у долині Зубри, відкриття маловідомих природніх та культурних дестинацій для подорожей мешканців міста в його околицях шляхом прокладання і повноцінного ознакування нового велосипедного туристичного шляху зі Львова вздовж р. Зубра. У разі підтримки та успішного втілення запропонованого проєкту буде створено новий туристичний продукт, що дозволить громадянам безпечно подорожувати екологічно чистим транспортом на великі віддалі безпосередньо з центру міста, пізнаючи природу, історію та культуру рідного краю, а також планувати такі подорожі за допомогою сучасного вебресурсу.
37.
ID: 5REG11-30192
Назва проекту: “Розписи України”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 686980.00
Запитувана сума від УКФ: 686980.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Шаповалова Світлана Сергївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Дніпро, Дніпропетровська обл. із можливістю залучення учасників з усієї України., Дніпропетровська обл., Україна,
Опис проекту: Створення (зйомка, монтаж) 12 відеовипусків-історій циклу документальних замальовок, героями яких стануть митці України, які зберігають техніку унікальних декоративних розписів краю. Аби допомогти не розгубити свою культурну спадщину, змотивувати глядачів на активні дії щодо її збереження та зняння, ідентифікувати регіон через розпис. Паралельно із історією героя відбувається розкриття унікальності розпису, його історії, особливостей тощо. Наприклад, розписи: Миколаївський, Петриківський (Дніпропетровщина), Васильківський (Київщина), Бубнівський (Вінничина), Опішнянський (Полтавщина), Косівський (Івано-Франківщина). Проєкт має мотиваційне та інформаційне завдання. Знайомить і мотивує глядачів бути активним, плекати традиції свого краю та бути гордим за місце, у якому він/вона живе. З подальшим створенням сторінок у соцмережах (facebook, instagram) та youtube-каналу та викладом випусків на створені ресурси, а також трансляція проєкту на платформах місцевого телеканалу ІРТ (м. Дніпро) та телеканалу Жовта Річка (м. Жовті Води, Дніпропетровська обл.). Суспільне телебачення України АТ НСТУ розгляне можливість демонстрації проєкту на своїх каналах у м. Києві та 24 регінах після створення всього проєкту.
38.
ID: 5REG11-30241
Назва проекту: Дракон Велес скликає друзів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 847580
Запитувана сума від УКФ: 697580
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Адміністрація державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Володимир, Волинська область,
Опис проекту: Проект спрямований на на популяризацію історії та культури міста Володимира через продовження створення туристичного маршруту, маркованого малими пластичними формами. Є реалізацією напрацювань робочої групи м. Володимир як партнера проекту підтриманого УКФ Асоціації сільських громад України та 6 малих міст  у 2021 році в частині впровадження методології маркування туристичних маршрутів малими пластичними формами.  В межах реалізації проєкту буде виготовлено 15 малих пластичних форм - Дракон-Велес, встановлено вздовж маршруту історико- культурних об’єктів матеріальної та нематеріальної спадщини, з QR-кодами. Розроблено унікальний контент, розташований у додатку IZI Trevel та  мапа , яка проведе туриста маршрутом під час квесту. Буде виготовлено набір 3D поштівок «Кишеньковий Володимир» на яких буде зображено 5 оцифрованих об’єктів культурної спадщини Володимира.
39.
ID: 5REG11-30338
Назва проекту: "Створення меморіального комплексу на горі Карачун" - розробка Концепції, Макету, та Стратегії комеморації (комплекс ставлення до минулого) української боротьби в 21 столітті .
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 749870
Запитувана сума від УКФ: 699870
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд "Союз ветеранів АТО"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Краматорськ, Донецької обл (гора Карачун),
Опис проекту: Розробка Концепції, Макету та Стратегії комеморації (комплекс ставлення до минулого) української боротьби в 21 столітті – Меморіального комплексу на горі Карачун - на основі робочих зустрічей та публічних обговорень з метою уніфікація та стандартизація системи увічнення пам'яті, створення легковпізнаного образу засобом сучасної архітектурної форми, яка уособлює символічний образ української боротьби за свою державність вже в XXI столітті на основі історичної української мілітарної традиції й найкращих практик світу. Підготовка та винесення проекту - рішення на розгляд.
40.
ID: 5REG11-30361
Назва проекту: Міжнародний симпозіум майстрів та художників “На берегах ЯЛПУГА”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699560.00
Запитувана сума від УКФ: 699560.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Криничненська сільська рада Болградського району Одеської області
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: село Криничне, Болградський район, Одеська область, село Криничне, Болградський район, Одеська область,
Опис проекту: Проєкт “Міжнародний симпозіум майстрів та художників “На берегах ЯЛПУГА” направлений на популяризацію місцевої культури, мальовничої природи Придунав'я, її різноманіття та цінностей представників національних меншин, які проживають на берегах найбільшого в Україні та другого, за величиною, у Європі прісноводного озера Ялпуг. Симпозіум має на меті показати чим живе самобутній регіон України, де мешкають болгари, молдавани, гагаузи, через твори образотворчого мистецтва та культурні заходи. Проєктом передбачено організація та проведення екскурсій, пленерів, майстер-класів, творчих зустрічей. Запрошенні до реалізації проєкту визнані майстри і художники України та зарубіжжя представлять свою творчу роботу у вигляді картин під час мистецьких виставок.
41.
ID: 5REG11-30971
Назва проекту: Ясіня на старих фото та сучасних картинах - публічна виставка
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 221750
Запитувана сума від УКФ: 221750
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Нове Ясіня"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Ясінянська територіальна громада,
Опис проекту: Проект передбачає розмістити в публічній доступності: на площі перед музеєм виставку для перегляду та ознайомлення з найкращими світлинами селища різних періодів на перилах мосту в центрі Ясіня виставку картин, створених місцевими художниками на території громади, надрукованих на міцному матеріалі (суміші пластику з металом) з коротким описом автора та місця створення картини. на 20 локаціях місцевих пам’яток культури по 2-3 старі світлини та/або картини про це місце з вказівником до оригінальної пам’ятки та qr-посиланням на опис на туристичному сайті громади, а загальне розміщення всіх локацій включно з виставками, на двох мапах, які будуть розміщені на автостанції та залізничній станції.
42.
ID: 5REG11-31349
Назва проекту: "Героїка боротьби за незалежність"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 763895.00
Запитувана сума від УКФ: 693660.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний заповідник "Замки Тернопілля"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Збараж,
Опис проекту: Реекспозиція "Зали козацької слави", розміщеної в Збаразькому замку ХVІІ ст., одному із об’єктів Національного заповідника "Замки Тернопілля" буде реалізована шляхом створення композиції "Героїка", котра відображатиме події часів Визвольної війни українського народу середини ХVІІ ст. та доповнена прапорами козацьких полків Богдана Хмельницького, що брали участь в облозі Збаража 1649 року. Композиція, виконана Заслуженим художником України Володимиром Бахтовим в унікальній авторській техніці «геліографіті», яка поєднує в собі сучасний театралізований перформанс з сучасними фототехнологіями, розкриватиме тему героїчного минулого нашої історії. Вагомим доповненням проекту стане проведення Урочистої академії з нагоди відкриття оновленої експозиції та інформаційна кампанія у ЗМІ та соціальних мережах.
43.
ID: 5REG11-31453
Назва проекту: Зелені маршрути Подністер'я
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 626432
Запитувана сума від УКФ: 626432
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Бакота»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Староушицька ТГ, Хмельницька обл., Сокирянська ТГ ( Чернівецька область),
Опис проекту: В Україні, як і в більшості країн ЄС, у 2020-2021 р. COVID-19 стимулював розвиток внутрішнього туризму та розиток народних мсцевих ремесел та крафтових підприємств. Тому, проект передбачає активну роботу над розвитком і популяизацією культуної спадщини регіонів, розвитку туризму, створенням іміджу України як цікавої, різноманітної, туристично привабливої країни. Метою є розробка і популяризація двох зелених маршрутів як єдиного туристичного продукту, пов'язаного річкою Дністер. В рамках проекту буде удосконалено маршрут “Легенди Пониззя” та повністю розроблено сухопутний маршрут “Легенди Північної Бессарабії” і 42-кілометровий річковий маршрут “Легенди Дністра”, який з'єднуватиме обидва сухопутні. Це працюватиме як єдиний комплексний продукт для популяризації: • історико-культурних об’єктів, • природних пам’яток, • фольклорної та етнографічної спадщини, • народних промислів та ремесел, • гастрономічної культура Поділля і Бессарабії.
44.
ID: 5REG11-31513
Назва проекту: Creative Galchynets
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 244381
Запитувана сума від УКФ: 244381
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Гришковецька селищна рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Гальчин, Бердичівський район, Житомирська область,
Опис проекту: Проєкт «Creative Galchynets» - створення сучасного простору в селищній громаді для зосередження та розвитку культурного, креативного, туристичного потенціалу на засадах збереження та відновлення історичного минулого. Наша команда впевнена, що можливості простору в тандемі з інформаційними технологіями створять конкурентоспроможні проєкти та дадуть поштовх для розвитку цікавих продуктів, які будуть відомі і за межами громади. А популяризація простору приверне увагу до збереження подібних садиб по всій країні, переосмислення їх цінностей та використання їх для задоволення креативних потреб жителів в поєднанні з сучасними технологіями.
45.
ID: 5REG11-31535
Назва проекту: Етнографічне свято "Жовнинське весілля"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 512076
Запитувана сума від УКФ: 497076
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Соса Анатолій Володимирович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: село Жовнине Золотоніського району Черкаської області,
Опис проекту: Відтворення традиційного українського весільного обряду села Жовнино з Наддніпрянщини, яке має автентичну назву Жовнинське весілля, а також його фото і відеофіксації, як елементу нематеріальної культурної спадщини, і внаслідок, створення якісного аудіовізуального контенту про живий народний обряд, що зберігся в Україні. В рамках заходу здійснюється промоція та підтримка майстрів народних ремесел і промислів задля збільшення кількості внутрішніх та зовнішніх туристів. Регіон – Черкаська область.
46.
ID: 5REG11-31574
Назва проекту: Реекспозиція Музею історії Галича: перезавантаження
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 877316.4
Запитувана сума від УКФ: 680316.4
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний заповідник "Давній Галич"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Крилос, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проєкт «Реекспозиція Музею історії Галича: перезавантаження» спрямований оновити історичну експозицію унікальною виставкою-реконструкцією середньовічного одягу ХІ-ХІІІ ст.. та доповнити її мультимедійними засобами з цікавою інформацією. Це дозволить побачити артефакти, які зберігаються фондами заповідника, а також віддалено. Концепція реекспозиції Музею включає креативний інтерактивний простір на території Музею у формі середньовічного табору та відео з майстер-класів. В рамках проєкту планується соціологічне дослідження цільових аудиторій Музею, їх зацікавлень, що стане основним критерієм розробки тематичних екскурсій, інтерактивних програм “openair” з ремісництва. Заключною подією стане веб-трансляція “Музей - Музею” спільно із Мукачівським історичним музеєм Замку “Паланок”.
47.
ID: 5REG11-31617
Назва проекту: Скарби долини Дністра
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 700000
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Туристична Ямпільщина"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: 24500 Україна, Вінницька область, Могилів-Подільський район, місто Ямпіль,
Опис проекту: Долина Дністра – це віковічні нашарування багатопластових культур. Наша місцевість відома геологічними та археологічними відкриттями. Принадою є археологічна знахідка - поховання знатних Сарматів (70-80 рр. I ст.н.е.) та поклади білого каменю - пісковику вендського періоду, що сприяло розвитку каменотесних промислів . Виникає потреба створення сучасного музею геолого-археологічного напрямку. Мета проекту: популяризація історико – культурної спадщини, розвиток туризму. Завдання проекту: розробка художнього проекту експозиції музею, створення нових інтерактивних експозиційних залів , художньо – мистецьке облаштування фасаду каменем пісковиком. Очікувані результати: створення інтерактивного музею, збільшення кількості відвідувачів, туристів, що сприятиме популяризації та економічному розвитку міста. Діяльність музею: залучення жителів до вивчення історичного минулого та виховання екологічної культури.
48.
ID: 5REG11-31663
Назва проекту: Опільська гончарня: відродження втраченого ремесла.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 321503.76
Запитувана сума від УКФ: 321503.76
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Рогатинська міська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Рогатин,
Опис проекту: Місто Рогатин має власну древню історію, адже отримало Магдебурзьке право раніше від Станіславова та Києва, тут народилась легендарна Роксолана (Анастасія Лісовська), а давні архітектурні пам`ятки міста надають йому особливого шарму (дерев`яна Церква Зішестя Святого Духа, історія якої сягає XV-XVI ст., у 2013 році внесена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО). Рогатин - центр історико-етнографічного регіону Опілля, який є малодослідженим. Тому, зусиллями місцевої громади та за сприяння Рогатинської міської ради 18 листопада 2018 року було відкрито комунальний Рогатинський історико-краєзнавчий музей «Опілля», який став центром дослідження та популяризації історичних та етнографічних особливостей краю. Початок зроблено, однак для удосконалення вивчення історичної спадщини минулого основною метою є акцентування уваги на окремих аспектах. Зокрема, у 2019 році при музеї було закладено перші кроки до створення Центру дослідження нематеріальної культурної спадщини Рогатинського Опілля – проекту, який був підтриманий Міністерством культури України та грантовою програмою «Малі міста – великі враження». В рамках реалізації даного проекту, на базі музею почалась робота над відкриттям культурно-мистецького простору «Опільська гончарня». Саме запуск майстерні, орієнтованої на відновлення та популяризацію давнього опільського ремесла спрямований даний Проєкт.
49.
ID: 5REG11-31699
Назва проекту: Остер Лайтс
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 770000
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Остерська міська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Остерська міська територіальна громада,
Опис проекту: Проєкт Остер Лайтс популяризує Остер як місто з багатою тисячолітньою історією та маловідомою національною пам’яткою - Юр’євою Божницею ХІ ст. Щоб привернути увагу до культурної спадщини та історії Остра молоді та туристів з Києва та Чернігова, буде створено мультимедійну відеопроекцію (3-D мапінг) для демонстрації на фасаді Юр’євої Божниці та проведено спеціальний захід - історичне шоу “Остер Лайтс”. Перед світловим шоу на історичному пагорбі навколо Божниці буде організовано “музей живої історії” - інтерактивні театральні перформанси, які відтворять основні віхи тисячолітньої історії Остра. Відеозапис заходу слугуватиме туристичною візитівкою містечка, а відеопроекція постійно демонструватиметься в Остерському краєзнавчому музеї.
50.
ID: 5REG11-32006
Назва проекту: СИНЕРГІЯ ТРЬОХ КУЛЬТУР: МАНДРІВКА ВУЛИЦЯМИ СТАРОГО БЕРЕЗНОГО
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699670
Запитувана сума від УКФ: 699670
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Березнівська БРАМА»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Березне Рівненська обл.,
Опис проекту: Проект спрямований на створення нового інноваційного культурно-туристичного маршруту старими вулицями мультинаціонального міста Березне на основі української, польської та єврейської культурних спадщин. В рамках проекту буде розроблено та встановлено туристине ознакування українською, англійською мовами та шрифтом Брайля, розроблено та апробовано театралізовану екскурсію про історію життя трьох дітлахів з родини українця, поляка та єврея. Також передбачається створення ряду цифрових культурних продуктів: відеороліки з використанням архівних фото, аудіогід, 3D-тур, 3D-моделювання втрачених архітектурних пам’яток, видана книга-фотоальбом «Синергія трьох культур: мандрівка вулицями старого Березного», які будуть розміщені на єдиному сайті. Проект сприятиме підвищенню рівня доступності та розуміння поліетнічної культурної спадщини Березнівської громади та Рівненської області зокрема
51.
ID: 5REG11-32147
Назва проекту: “Локація креативу “Ковчег”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 524539.67
Запитувана сума від УКФ: 494539.67
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Мшанський центр дозвілля та надання культурних послуг"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с.Мшана, Городоцька ОТГ, Львівська обл., с.Заверешиця, Городоцька ОТГ, Львівська обл., с. Повітно, Городоцька ОТГ, Львівська обл., с. Зучиці, Городоцька ОТГ, Львівська обл., с.Бартатів, Городоцька ОТГ, Львівська обл.,
Опис проекту: “Локація креативу “Ковчег” (при КЗ “Мшанський ЦД та НКП”) – це креативний простір, який стане місцем спільного дозвілля юного та поважного покоління. “Ковчег” – це символ взаємодоповненості, здавалось несумісних речей. Завдяки його створенню ми зможемо поєднати у межах одного приміщення: 3-D моделювання і традиційні ремесла, психологічний гурток, студія кіно- та телемистецтва, гурток “Hand made”, англомовний гурток, любительські об’єднання озеленення та літературне об’єднання, а також долучити до його діяльності учасників самодіяльності Мшанського центру. Кожен гурток і об’єднання, зберігаючи свою особливість, буде пронизані, мотивами нашої культурної спадщини, що в свою чергу допоможе популяризувати її серед молоді, вкотре підняти на обговорення дану тематику поважним поколінням.
52.
ID: 5REG11-32232
Назва проекту: біоTECHNOсфера
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 697800
Запитувана сума від УКФ: 697800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Центр стійкого місцевого розвитку «СИНЕРГІЯ»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Луганська область, місто Попасна,
Опис проекту: Ідея проекту полягає в тому, щоб показати місце в історії мистецтва, та неочевидну або забуту історію самого міста Попасна. Його унікального залізничного інфраструктурного комплексу, та промислових об'єктів. З ініціативи Микити Кадана, Дани Косміної та групи ДЕ НЕ ДЕ у 2015 році почався пошук "Біотехносфери", створеної Федором Тетяничем в 1980-х роках в Попасній на замовлення Попаснянського вагонного депо. В 1990-х роках, в обставинах економічної кризи та браку знань про культурну цінність цього об'єкта, монументальна скульптура була знищена. В 2021 році вдалось віднайти свідків та точне підтвердження реалізації роботи силами майстрів депо. Нині розпочався процес відновлення "Біотехносфери", що вже визнана провідними художніми інституціями України та низкою знаних міжнародних експертів як значне явище українського мистецтва ХХ століття та важливий приклад "космічного стилю" 1960-80-х рр. у мистецтві Східної Європи. Центральною подією в рамках проекту буде презентація відновленої попаснянської біотехносфери Федора Тетянича та її точної копії для Національного художнього музею України
53.
ID: 5REG11-32340
Назва проекту: Історичними стежками Миколаївщини
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 586890.00
Запитувана сума від УКФ: 586890.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Кінбурн"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Миколаївська область, Очаківський район, село Покровка, село Парутине, село Рибаківка,
Опис проекту: Проект націлений на популяризацію культурної спадщини регіону та розкриття туристично-пізнавального потенціалу Очаківського району, завдяки створенню 3Д моделювання об'єктів історично-культурної спадщини та розповсюдження його через доступні інтернет платформи.
54.
ID: 5REG11-32441
Назва проекту: Майстерня творчості та талантів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 353463.29
Запитувана сума від УКФ: 353463.29
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Світоч" Новоєлизаветівської територіальної громади Красноармійського району Донецької області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Донецька область, Покровський район, Покровська ТГ, село Новоєлизаветівка,
Опис проекту: Створення на базі клубного закладу сучасної кімнати-майстерні, оснащеної сучасними технічними засобами та необхідними ресурсами, де вихованці зможуть реалізувати власний творчий потенціал. Проведення майстер - класів з виготовлення ляльки – мотанки з залученням народної майстрині. Проєкт буде реалізований на базі КЗ «Новоєлизаветівський сільський клуб». Залучення до майстер-класу 100 і більше осіб села. Винахід універсальної ляльки-мотанки, як нематеріальної культурної спадщини села, популяризація традицій села. Формування туристичної мапи Покровської територіальної громади. Створення виставок, участь в ярмарках.
55.
ID: 5REG11-32460
Назва проекту: Маланкарська маска: загадки старовинного ремесла міста Вашківці
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 698710
Запитувана сума від УКФ: 698710
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Вашківецька міська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чернівці, Вашківці, Вінниця, Черкаси, Київ, Чернівці,
Опис проекту: Вашківці - невелике місто Чернівецької області, яке є батьківщиною феєричного свята Маланки та стародавнього ремесла виготовлення маланкарської маски. На фоні популярності святкування Маланки, ремесло з виготовлення маланкарської маски часто залишається невідомим для багатьох людей, тому перевага при святкуванні надається звичайним резиновим маскам, з якими втрачається автентичність та самобутність фестивалю. Проект націлений на посилення культурної та туристичної привабливості Вашківців шляхом популяризації унікального місцевого ремесла з виготовлення маланкарської маски в Україні та закордоном. Заходи проекту передбачають проведення мандруючої виставки робіт вашківецьких майстрів та створення віртуального каталогу-виставки маланкарських масок вашківецьких майстрів для просування унікального місцевого культурного продукту до української та закордонної аудиторії.
56.
ID: 5REG11-32464
Назва проекту: Вебсайт Сосницького краєзнавчого музею ім. Ю.С. Виноградського
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 200600
Запитувана сума від УКФ: 200600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С. Виноградського Сосницької селищної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Сосниця, Чернігівська область,
Опис проекту: Створення веб-сайту Сосницького краєзнавчого музею має на меті підвищення туристичної привабливості Сосниччини як для внутрішнього, так і для зовнішнього туризму. Очікувані результати проєкту - збільшення потоку туристів до Сосниччини, розвиток і розбудову туристичного сектору загалом.
57.
ID: 5REG11-32473
Назва проекту: ВЕСІЛЬНІ ВІНОЧКИ - КОШТОВНІСТЬ НОВОАЙДАРСЬКОГО МУЗЕЮ ТА ГРОМАДИ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 700000
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НОВОАЙДАРСЬКА ПОШУКОВО- ПАТРІОТИЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДРОДЖЕННЯ
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Новоайдарська громада Луганська область, Щастинський район,
Опис проекту: Це проект, який направлений на роботу по опрацюванню та експонуванню унікальної колекції весільних віночків, з фондів Новоайдарського краєзнавчого музею, які належать до подільського (центрально-українського) типу, на основі яких можна безапеляційно говорити про українські традиції, обряди та побут що притаманні сходу України і проти яких працюють міфи та стереотипи.
58.
ID: 5REG11-32516
Назва проекту: Туристичний маршрут "Від криниці Піддубного до дуба Хмельницького"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 565295.00
Запитувана сума від УКФ: 565295.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури, молоді та спорту Чорнобаївської селищної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Чорнобаївська територіальна громада,
Опис проекту: Метою проекту є створення туристичного маршруту історичними місцями громади для популяризації культурної спадщини та розвитку регіону. Лівий берег Черкащини мало представлений на туристичній мапі України, хоча потенціал цього краю вагомий і щодо знаменних історичних подій, і щодо відомих постатей, які прославляли Україну. В період пандемії даний маршрут набуває ще більшої актуальності, адже це можливість не лише насолодитися мальовничим природним ареалом та відчути атмосферу минулих часів, а й долучитися до активного оздоровчого відпочинку. Реалізація проекту сприятиме збереженню народних промислів, залучення молоді до еко/вело-туризму, проведенню щорічного етно-фестивалю «Козацька ватра» та створенню мобільного додатку культурно-пізнавального маршруту.
59.
ID: 5REG11-32526
Назва проекту: Артлокація просто неба "Narbut Street"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 325000
Запитувана сума від УКФ: 294000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Березівська сільська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: cело Первомайське Шосткинського району Сумської області,
Опис проекту: Мета проєкту: популяризація мистецької спадщини Георгія Нарбута задля посилення культурної та туристично-пізнавальної привабливості Березівської громади. Проектом передбачено створення артлокації на центральній вулиці Братів Нарбутів у селі Первомайське, що знаходиться за 3 км від села Нарбутівка, де народився Г.Нарбут. Артлокація створюється шляхом розміщення просторових інсталяцій - малюнків та силуетів з творів Г. Нарбута. Артлокація стане складовою туристично-пізнавального маршруту на території громади.
60.
ID: 5REG11-32549
Назва проекту: Театральна вистава «Камінний господар» на локації Звягельської фортеці просто неба #новоград
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 576800
Запитувана сума від УКФ: 576800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури і туризму Новоград-Волинської міської ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Новоград-Волинський,
Опис проекту: Мистецький проєкт, що має на меті започаткувати сучасні театральні традиції. Вийти за рамки традиційного сприйняття класики, відчути легкість могутнього творчого інтелекту видатної феноменальної письменниці Лесі Українки. Відкрити нові межі театру через незвичну атмосферу просто неба на локації Звягельського замку, відкривши для Новоград-Волинської територіальної громади нове сприйняття неповторного театрального дійства «Камінний господар» аматорським народним театром міського Палацу культури ім. Лесі Українки.
61.
ID: 5REG11-32570
Назва проекту: Circular Craft Lab: майстерня кругового дизайну для розвитку крафтових індустрій
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 616574
Запитувана сума від УКФ: 616574
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "АГЕНЦІЯ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ ДУБЕНЩИНИ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Привільненська територіальна громада,
Опис проекту: Майстерня з (від)створення, редизайну культурної спадщини з новими екоматеріалами, новими формами, функціями, застосуванням. Навчальні події для дітей та молоді з предметного дизайну, дизайн мислення, дизайну, натхненного природою, кругової економіки, біомімікрії для збереження і інновацій в крафтовому виробництв
62.
ID: 5REG11-32603
Назва проекту: Репін Art Space: cучасний простір спілкування
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 386579.16
Запитувана сума від УКФ: 386579.16
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Художньо-меморіальний музей І.Ю.Рєпіна» Харківської обласної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Чугуїв Харківська область,
Опис проекту: Проєкт спрямований на популяризацію КЗ «Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна» у просторі міста. В рамках проекту передбачається продемонструвати мешканцям громади музей, як сучасну локацію, дружню і відкриту для мешканців міста. Для цього музей виходить за стандартні рамки стін будівлі і збільшує свою видимість за рахунок проведення дистанційних виставок, інтерактивів на арт-алеї міста Чугуєва, зон для фотографування. Також в рамках проекту передбачається виготовлення ігрового маршрутного листа та створення відеоролика, для просування бренду музею та промоції місцевої культури.
63.
ID: 5REG11-32632
Назва проекту: Промоція гуцульської культури. Hutsul Ethnos
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 367700.00
Запитувана сума від УКФ: 367700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Ясінянська селищна рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: смт. Ясіня,
Опис проекту: Смт Ясіня Рахівського району Закарпатської області – столиця історичної «Гуцульської Республіки», одне з небагатьох місць в Україні, де зберігається гуцульський колорит, танці (гуцулка), одяг та традиції. Зокрема, написані гуцульські коломийки, які виконуються на гуцульських інструментах: цимбал, бербениця, трембіта, ріжки, бубень, дримби за участі дитячого фольклорно-етнографічного колективу Ясінянської школи мистецтв. Також, на прикладі промоції гуцульської культури «Hutsul Ethnos», ми хочемо, щоб всі знали, що ми гордимося тим, що ми гуцули і уміємо зберігати традиції, що ми відкриті і щирі, проте одночасно з цим ми хочемо бути сучасними, цікавими та креативними. Ми хочемо зберегти те, що багато інших етнічних груп вже частково втратило - локальну культуру та впроваджуватимемо її в подальшому для ефективного збереження матеріальної та нематеріальної культурної спадщини Карпат. Вважаємо, що наша культура може бути фундаментом для розвитку музичних інструментів для молодіжних гуртів, креативної молоді. Основною метою проєкту є промоція гуцульських традицій та сталий розвиток народного ремесла через створення креативного хабу у якому виготовлятимуть музичні гуцульські інструменти. За результатами проекту: - Створиться креативний хаб Hutsul Ethnos. - Підвищиться можливість економічного зростання громади; - Виготовлено місцевими майстрами гуцульські інструменти; - Збережуться гуцульські традиції та ремесла; - Підтримка народних умільців.
64.
ID: 5REG11-32642
Назва проекту: Шлях Закарпатського живопису: орнамент
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 716450.00
Запитувана сума від УКФ: 696930.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Рахівська міська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Рахівська територіальна громада,
Опис проекту: Проєкт є продовженням розвитку першого культурного маршруту України, започаткованого ГО “Культурна платформа Закарпаття” 2020 року. Завданням “Орнаменту” в 2022 є забезпечення просторової навігації маршруту та створення сучасних діджитальних продуктів для промоції екологічного туризму Рахівщини та збереження культурної спадщини субкультурних етногруп горян карпатського регіону. Рахівська ОТГ - друга громада після Ставненської ОТГ, яка прагне промаркувати Шлях закарпатського живопису на своїй території. В результаті проєкту буде встановлено дерев’яні малі архітектурні форми “Мольберт”, зовнішні кастомізовані мапи, дорожні знаки, створено, зокрема, AR-фільтри, туристичний путівник та аудіогід.
65.
ID: 5REG11-32652
Назва проекту: Чернігівська кулінарна спадщина. Новобілоуська ОТГ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 648444
Запитувана сума від УКФ: 648444
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Новобілоуська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Новобілоуська ОТГ, Чернігів, Київ,
Опис проекту: Інвентаризація гастрономічної культури сіл Новобілоуської ОТГ  з метою збереження, розвитку та промоції локальної гастрономічної спадщини та кулінарних традицій. Створення серії публікацій з автентичними рецептурами зібраними під час антропологічних експедицій, виявлення та фіксація страв-візитівок регіону. Що сприятиме популяризації регіону для внутрішнього туриста, напрацювань у напрямку розвитку зеленого туризму та гастротуризму у регіоні.
66.
ID: 5REG11-32671
Назва проекту: Реновація експозиційного простору культурно-археологічного центру «Пересопниця»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699790
Запитувана сума від УКФ: 679790
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад “Культурно-археологічний цент «Пересопниця» Рівненської обласної ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Пересопниця Рівненська область,
Опис проекту: Проект спрямовано на підвщивення конкурентноспроможності та ефективності надання екскурсійних послуг у культурно-археологічному центрі “Пересопниця” шляхом модернізації внутрішньої музейної експозиції, яка присвячена темі книгописання та книгодрукування. В межах проекту буде створено ряд інноваційних, інклюзивних культурних продуктів, що стануть частиною музейної експозиції – 3D моделі експонатів, аудіогід, 3D панорами, доповнена реальність, тактильні копії експонатів. Буде проведено активну комунікаційну стратегію для активізації місцевого населення та туристів до роботи музейного комплексу. Оновлена експозиція сприятиме вивченню національної культурної спадщини та посиленню культурної ідентичності громадян України.
67.
ID: 5REG11-32816
Назва проекту: МОДаНА ХУСТКА
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 574734
Запитувана сума від УКФ: 534734
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації:  Виконавчий комітет Белзької міської рада Львівської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Угнів Львівська область,
Опис проекту: Проєкт передбачає популяризацію та відродження автентичного головного убору «Угнівської хустки З ЧУБОМ» в рамках мистецької виставки «МОДаНА ХУСТКА». Проєкт покликаний сприяти посиленню культурної ідентичності громади, як промоція місцевої культури та популяризацію місцевого стилю хусткування.
68.
ID: 5REG11-32852
Назва проекту: Культурно – туристичний маршрут «Шляхами Наталії Кобринської в Болехові»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 0
Запитувана сума від УКФ: 439043
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Болехівська міська рада Івано-Франківської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Болехів,
Опис проекту: Однією з визначних постатей, яка проживала на території Болехівської територіальної громади була талановита письменниця, перекладач, видавець Наталія Кобринська. Для Наталії Кобринської «болехівська земля» стала малою Батьківщиною, на якій вона проживала понад 30 років та прославила своєю творчістю й громадською діяльністю. Тут вона творила, переживала невдачі, вдивлялася в майбутнє України. Культурним взаєминам письменниці провінційного Болехова може позаздрити не один столичний літератор. У хаті Наталії Іванівни днями, тижнями гостювала Ольга Кобилянська і Євгенія Ярошинська, Іван Франко з родиною, Михайло Павлик. Проте, тільки одиниці знають, що на території м.Болехів проживала, вела свою громадську діяльність, творила та померла Наталія Кобринська. Тому створення культурно-туристичного маршруту «Шляхами Наталії Кобринської в Болехові» із використанням новітніх цифрових технологій, допоможе донести до підростаючого покоління, населення, туристів відомості про визначну постать. Метою проекту є збереження, популяризація історико-культурної спадщини та підвищення туристичної привабливості Болехівщини, шляхом створення культурно – туристичного маршруту «Шляхами Наталії Кобринської в Болехові». Проект спрямований на збереження та популяризацію культурної спадщини, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу задля зміцнення сучасної української ідентичності, формування спільних цінностей громадянського суспільства.
69.
ID: 5REG11-32884
Назва проекту: Коломийська гончарна майстерня
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 746350
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Коломийська художня школа імені Ярослава Пстрака"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Коломия,
Опис проекту: Сприяти розвитку гончарного ремесла, відродженню традицій виготовлення кераміки, шляхом створення “Коломийської гончарної майстерні” та впровадження однойменного проекту, що в довгостроковій перспективі вплине на розвиток впізнаваного бренду регіону «Коломийська кераміка». Результатами проекту стануть: відкрита Коломийська гончарна майстерня; проведені 15 майстер-класів “АРТКЕРАМОС”, який відвідали 150 учасників; відкрито вуличну банерну виставку “Гончарство… Ідентифікація коду”; створення сучасного вуличного арт-об’єкту “Стіна тепла”.
70.
ID: 5REG11-32892
Назва проекту: Гуцульщина на експорт
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 699920
Запитувана сума від УКФ: 699920
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Центр "Криворівня"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Верховинський район, Львів,
Опис проекту: Проєкт «Гуцульщина на експорт» є культурологічним проєктом із вибудовуванням концепту, що передбачає усвідомлення та переосмислення чим є Гуцульщина у всеукраїнському культурному ландшафті. З репрезентативною частиною культурної спадщини та живої традиції народних ремесел та промислів; польових досліджень сприйняття Гуцульщини у різних регіонах України (починаючи зі Львова) та спрямований на підсилення голосу Гуцульщини у творенні автентичної української культури.
71.
ID: 5REG11-32901
Назва проекту: Вільний кінозал в бібліотеці
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 434660.00
Запитувана сума від УКФ: 434660.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад Новоград-Волинська міська бібліотека
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Новоград-Волинський,
Опис проекту: Створення кінотеатру на базі бібліотеки-філії №5 у місті Новоград-Волинський. Модернізація бібліотеки за європейським зразком передбачає організацію при бібліотеці кінозалу для безкоштовних кіно-, відеопереглядів та навчально-художніх кіносеансів. Спрощення доступу молоді до кінодозвілля, привернення уваги до можливостей сучасної бібліотеки та популяризація її.
72.
ID: 5REG21-00332
Назва проекту: Кенеберг FEST. Відродження
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1118980
Запитувана сума від УКФ: 893980
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Агенція розвитку громад "Інтонація ЗМІН"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Смига, Рівненська область,
Опис проекту: В рамках проєкту заплановане проведення фестивалю сучасної духової музики і народного танцю у онлайн та офлайн форматах. Проєкт передбачає заснування та розвиток локального фестивалю для розвитку та популяризації духової музики і танців, сприяння міжкультурному діалогу, пошуку нових творчих зв’язків та створенню позитивного іміджу Смизької територіальної громади і Дубенського району загалом. Проєкт пропонує інноваційні підходи до навчання духової музики, підтримує розвиток аматорського мистецтва та популяризацію самобутніх традицій етнічних груп, які проживали на території Дубенщини, а також дає змогу налагодити творчі та наукові контакти на взаємовигідних умовах. Проєкт сприяє розвитку подієвого та культурного туризму та розробку унікального локального туристичного маршруту, пов'язаного з культурою етнічних груп.
73.
ID: 5REG21-00644
Назва проекту: Історико-культурний фестиваль «Конотопська битва 1659. Шлях переможців»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 530000
Запитувана сума від УКФ: 424000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури і туризму Конотопської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Конотоп, Сумська область,
Опис проекту: У рамках історико-культурного фестивалю передбачається забезпечити підвищення рівня патріотичного виховання та громадянської свідомості мешканців міста Конотопа, через вшанування видатної історичної події періоду Козаччини, шляхом проведення на території міста Конотоп патріотичного фестивалю «Конотопська битва», за участю провідних дослідників, науковців, реконструкторів, відомих українських гуртів патріотичного спрямування, відновлення національної пам’яті та історичної правди, пошук, використання і поширення нових організаційно-творчих підходів у діяльності закладів культури міста. У подальшому фестиваль проводиметься щорічно на сталій основі.
74.
ID: 5REG21-01233
Назва проекту: VІІ Міжнародний фестиваль-конкурс оркестрів, ансамблів та мажореток « Яскрава Симфонія Прикарпаття" у м.Трускавець
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1092200.00
Запитувана сума від УКФ: 872500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Виконавчий комітет Трускавецької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м.Трускавець,
Опис проекту: Трускавець - відомий український бальнеологічний курорт з добре розвиненою відпочинковою інфраструктурою, що знаходиться у Львівській області. Санаторно-курортна галузь є основою економіки міста. Одночасно Трускавець – це один із культурних центрів Західної України. Усвідомлюючи економічний ефект від синергії культури і туризму громада Трускавця упродовж 20 років намагається активно розвивати зв’язки між ними. Проведення VІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу оркестрів, ансамблів та мажореток «Яскрава Симфонія Прикарпаття» у місті Трускавець є важливим промоційним заходом для курорту, який має культурно змістовне наповнення. З 2014 року була започаткована традиція проведення фестивалю-конкурсу оркестрів та мажореток «Яскрава Симфонія Прикарпаття» у місті Трускавець, який перетворився на родзинку святкування Дня міста та доповнив календар саме музичних культурних подій регіону. За ці роки фестиваль виріс як кількісно, так і жанрово, та залучив оркестри з різних регіонів України (https://youtu.be/TkVQycvphU4, https://youtu.be/xFn4M12lW7I). Участь у конкурсі стала престижним стимулом для розвитку аматорських і студентських колективів, які презентували свою творчість, обмінювались досвідом та вдосконалювали майстерність. У 2020-2021 роках економічна ситуація в Україні і Трускавці зокрема різко погіршилась у зв’язку з пандемією COVID-19. Найбільше від COVID-19 та карантинних обмежувальних заходів постраждали культурна та туристична галузі, ресторанно-готельний бізнес та транспорт. Забезпечення сталого розвитку курорту Трускавецької громади та налагодження міжкультурного діалогу регіонів України і Європи спільними зусиллями органів влади, бізнесу та організацій громадянського суспільства шляхом підвищення туристичної привабливості регіону - розвитку креативних індустрій на їх основі та формування культурно-туристичної політики курорту Трускавець в нових умовах є пріоритетним завданням сьогодення. Проведення VІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу оркестрів, ансамблів та мажореток «Яскрава Симфонія Прикарпаття» у місті Трускавець сприятиме туристичній привабливості міста-курорту Трускавець та водночас слугуватиме площадкою для представлення культурних здобутків і сучасної творчості українських та міжнародних колективів.
75.
ID: 5REG21-01815
Назва проекту: «Русалка Дністрова» - перший мультидисциплінарний фестиваль на Бакоті
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 570270.00
Запитувана сума від УКФ: 454020.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Драгомерецький Валентин Володимирович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с.Гораївка (Бакота), Староушицька ТГ, Кам'янець-Подільський район, Хмельницька обл.,
Опис проекту: «Русалка Дністрова» - локальний мультидисциплінарний фестиваль на Бакоті на узбережжі Дністра, який поєднає 5 секторів культури та актуалізує історію та культуру регіону за допомогою сучасних цифрових технологій. Мета проєкту – створити діалог між минулим та сучасним регіону, переосмислити культуру та культурну спадщину регіону в рамках мультидисциплінарного фестивалю на Бакоті та актуалізувати її для сучасного споживача культурного продукту. Результатами проєкту стане проведення локального фестивалю на Бакоті на різновпланових майданчиках з залученням представників 5 секторів культури, які предоменструють регіональні культурні традиції та актуалізують культрну спадщину на широку цільову аудиторію, як локальну так і туристичну (охоплення офлайн – 4000 осіб, охоплення онлайн – 200 000 осіб).
76.
ID: 5REG21-01938
Назва проекту: Ретрофест
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 997425
Запитувана сума від УКФ: 796625
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Клуб шанувальників ретро та реплікарів "Діксі-ретро"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Кам'янець-Подільський, с. Маліївці, Хмельницька обл.,
Опис проекту: Посилити партнерство і співпрацю ретроспільноти із місцевою владою та агентами культурного впливу (музеї, заповідники, го) задля популяризації збереження унікальної спадщини.
77.
ID: 5REG21-02108
Назва проекту: Трускавецький ЛітФест 2022
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 627100
Запитувана сума від УКФ: 501380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури Трускавецької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Трускавець, Борислав, Стебник, с. Уличне, с. Доброгостів, с. Модричі, с. Орів,
Опис проекту: «Трускавецький ЛітФест» покликаний надихнути людей на читання і пізнання, дати можливість діалогу з авторами і створити для цього умови. Фестиваль пропонує традиційний книжковий ярмарок, літературну, музичну, виставкову програми, та різноманітну програму для дітей і підлітків. 35-40 письменників зі всієї України зустрінуться з читачами на презентації своїх нових книг і в діалогах на важливі теми, на авторських читаннях і вечорах поезії.
78.
ID: 5REG21-02222
Назва проекту: Фестиваль мистецтв "Харитонівська ремінісценція"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 999970
Запитувана сума від УКФ: 799970
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП «Пазич Микола Миколайович»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Городне, Краснокутська селищна громада, Богодухівський район, Харківської обл.,
Опис проекту: Фестиваль мистецтв "Харитонівська ремінісценція" покликаний через візуальне мистецтво, осучаснену народну творчість та академічну класичну музику посилити процеси ревіталізації унікальної пам'ятки архітектури - єдиного в Україні саду-амфітеатру "Співочі тераси", котрому більш як 120 років. Подія актуалізує для населення області та мешканців громади історичну пам'ять про відому родину слобожанських цукрозаводчиків та меценатів Харитоненко, а також відроджує традицію використання природних комплектів та унікальних ландшафтів громади, як майданчиків для культурних подій, створення мистецького продукту й артоб'єктів. Концерт презентує широкому колу слухачів шедеври світової класичної музики в "природному амфітеатрі" від Харківського Молодіжного академічного оркестру "Слобожанський" та запрошених виконавців з Європи та США.
79.
ID: 5REG21-02235
Назва проекту: ТРИПІЛЬСЬКА ТОЛОКА
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 414812.04
Запитувана сума від УКФ: 331812.04
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державний історико-культурний заповідник "Трипільська культура"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Легедзине, Черкаська обл.,
Опис проекту: Одноденний локальний фестиваль «Трипільська Толока» проходить на музейній території Заповідника «Трипільська культура», який включає у себе найбільші поселення неолітичного світу. Основна фестивальна частина включатиме в себе спільне будівництво трипільської хати: толочіння ногами глиняного замісу, вкидання вальками стін, підлоги та даху, їх вигладжування. Під час його проведення працюватимуть майданчики архаїчних ремесл (ліплення кераміки стрічками, ткацтво, добування вогню) та «Трипільської казки», будуть організовані екскурсії від провідних дослідників Трипільської культури, як у музеї Заповідника, так і на місце проведення археологічних розкопок на мега-поселенні «Тальянки» (початок IV тис. до н.е.). Ввечері на учасників фестивалю чекатимуть «Трипільські вечорниці» (давні танці, казки від Сашка Лірника, кінопоказ).
80.
ID: 5REG21-02278
Назва проекту: «Сім відтінків пристрастей просто неба»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1114655.56
Запитувана сума від УКФ: 854955.56
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури і туризму Чугуївської міської ради Харківської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Місто Чугуїв Харківської області,
Опис проекту: «Сім відтінків пристрастей просто неба» - це платформа синергетичного ефекту. Поєднання таких складових, як музичне, театральне, образотворче мистецтва, еногастрономічний туризм, виробництво традиційних продуктів/страв/напоїв у форматі кроссекторального локального фестивалю, дозволяє не тільки висвітлити та презентувати унікальну місцеву культуру Слобожанщини у її різних проявах, зберегти її унікальність як національного культурного коду, але й створювати, розвивати та споживати культурні проєкти та продукти, що лежать на перехресті мистецтва, бізнесу і технологій. Адже саме культурні індустрії – це інструмент для співпраці та інтеграції кращих культурних інституцій, підвищення конкурентоспроможності, продуктивності, зайнятості населення, стійкого економічного зростання громад та платформою для приватних та державних інвестицій.
81.
ID: 5REG21-02463
Назва проекту: Культурно-мистецький крафтовий фестиваль "Медові сади"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 479205
Запитувана сума від УКФ: 381205
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Привільненська сільська рада / територіальна громада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Малі Сади, Рівненська область,
Опис проекту: Культурно-просвітницький розважальний захід: відновлення, збереження, популяризація культури бжільництва та садівництва
82.
ID: 5REG21-02992
Назва проекту: Фестиваль "ШАШКЕВИЧ Fest" 2022
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 770000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Золочівська міська рада Золочівського району Львівської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Золочів, Золочівський район, Львівська область, село Підлисся Золочівський район, Львівська область, Біла гора (Підлиська гора, гора М. Шашкевича),
Опис проекту: Створення культурно-туристичного продукту на Золочівщині – краю Маркіяна Шашкевича, стимулювання місцевого культурного розвитку громад та генерування конкурентоспроможних культурних продуктів, посилення їх інтеграції в життя громад в умовах децентралізації, привернення уваги людей до проблем української книги і мови, вшанування пам'яті борця за українську державність Маркіяна Шашкевича, шляхом проведення заходу «Фестиваль «ШАШКЕВИЧ Fest» 2022. Заходи фестивалю будуть проходити у три етапи та у різних формах, що стануть цікавими і доступними для різновікових категорій відвідувачів з застосуванням сучасних цифрових технологій. Основними цілями є: популяризація імені Маркіяна Шашкевича, розвиток туристичного потенціалу Золочівської міської територіальної громади, популяризація творчих, культурно-мистецьких надбань та духовних цінностей Золочівщини серед школярів та молоді.
83.
ID: 5REG21-05054
Назва проекту: Культурно-гастрономічний фестиваль "Опішня СливаФЕСТ"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1529930
Запитувана сума від УКФ: 829930
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Опішнянська селищна рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Опішня, Полтавська область,
Опис проекту: Культурно-гастрономічний фестиваль "Опішня СливаФЕСТ" спрямований на популяризацію та відродження культурно-історичної спадщини Опішнянської громади, частиною якої є забутий гастрономічний бренд - опішнянські сливи. Проведення фестивалю сприятиме розвитку українських місцевих народних традицій, популяризації Полтавщини, як сприятливого туристичного регіону і центру народної гастрономії та органічної їжі, а також народної творчості. Проєкт направлений на розбудову партнерств між іншими громадами, які зацікавлені в популяризації місцевої культурно-історичної спадщини та промоції свого регіону.
84.
ID: 5REG21-05665
Назва проекту: Фестиваль культурної спадщини "Kizim Юшка Fest"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 385
Запитувана сума від УКФ: 300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Трансформація"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: С. Кізомис, Південь України,
Опис проекту: Проект передбачає поширення знань про культуру Південного регіону України під час проведення фестивалю культурної спадщини «Kizim Юшка Fest» в унікальному місці Херсонської області на березі річки в Дельті Дніпра, а також збільшення кількості жителів різних регіонів Ураїни, які дізналися про історію, культуру, традиції жителів Дніпровських плавнів. Цим самим сприяючи розвитку історико-культурнго туризму у Херсонському регіоні.
85.
ID: 5REG21-05747
Назва проекту: Подорожуй зі смаком
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 375235
Запитувана сума від УКФ: 300135
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Осіб з інвалідністю "Довіра"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Маневичі,
Опис проекту: Кулінарія є невід’ємною частиною культурної спадщини регіону, адже кожен регіон має свої традиції, як в їжі, фольклорі, одязі. Проведенням Фестивалю чорниці "МаневичіBerryFest" ми хочемо не просто нагодувати людей, а змусити подивитися на чорницю в абсолютно новому світлі, показати скільки існує способів використання чорниці у стравах - її користь. А ще нашою головною метою є привернення уваги до дбайливого ставлення до довкілля та розумного використання природних ресурсів, зокрема ягідників. На фестивалі буде можливість взяти участь в будь-якому з майстер-класів, спробувати себе у конкурсах, квестах, купити сувеніри, локальні продукти, а також насолодитися гучним святом, подивитись виступи кращих творчих колективів Волинської області. Для того щоб охопити аудиторію іншомовних туристів буде розроблено буклет рецептів з ягодами чорниці, який буде доступним англійською, польською мовами та шрифтом Брайля.
86.
ID: 5REG21-06050
Назва проекту: Чумацький шлях: на Схід
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1359700
Запитувана сума від УКФ: 999700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ДРІМ ТАУН"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Луганська обл., Біловодська СТГ, с. Новодеркул, на території Деркульського кінного заводу, село Новодеркул Старобільського району Луганської області,
Опис проекту: Мета проєкту – популяризація української ідентичності Луганщини шляхом проведення фестивалю «Чумацький шлях: на Схід» у Біловодській громаді, через яку історично пролягав торгово-візницький Чумацький шлях понад 300 років тому. З XVIII століття у Біловодську щорічно відбувалися чотири чумацьких ярмарка. З часом, ці традиції було втрачено, тому наш проєкт спрямований саме на відродження місцевих звичаїв і подій. Проєкт сприятиме розвитку туристичного потенціалу Біловодської ОТГ, підняття іміджу Луганщини як безпечного та мальовничого краю, що відіграє важливу роль у становленні української державності на східних корданах України. Проєкт «Чумацький шлях: на Схід» стане приводом для руйнації стереотипів про Луганщину як промисловий та «сірий», нецікавий регіон.
87.
ID: 5REG21-06310
Назва проекту: Щорічний відкритий фестиваль традиційної слов'янської культури та бойових єдиноборств "Київська Русь"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 427522
Запитувана сума від УКФ: 273650
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Любецька селищна рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Чернігівська область, Ріпкинський район, смт. Любеч,
Опис проекту: Осердя Київської Русі – містечко Любеч (882 року перша згадка) останнім часом став непомітним в публічному просторі. Об'єкти культурної спадщини, що залишилась нащадкам втрачають свою привабливість, а мають стати місцем туристичного показу. Метою проекту є формування розуміння спільної відповідальності за спільну спадщину між всіма зацікавленими сторонами, бізнесом, владою та громадою через проведення фестивалю, якій популяризує традиційну культуру, відновить туристичні маршрути до знакових об'єктів громади, а головне відновить втрачений статус місця в якому народилась Київська Русь. В результаті реалізації проекту буде проведена велика промоційна компанія з інформування про культурні, історичні та туристичні об'єкти Любеча, пройдуть навчання місцеві мешканці, які будуть гідами, місцевий бізнес почне розвиватися щоб задовільнити потреби туриста.
88.
ID: 5REG21-06340
Назва проекту: Фестиваль "GO ROST FEST 2022"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 796248
Запитувана сума від УКФ: 612448
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнська організація "Розвиток освіти спорту та талантів"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Місто Бровари, Київська область.,
Опис проекту: Фестиваль має на меті розвиток та популяризацію паркуру і воркауту як напрямів культури та оздоровлення нації, залучення населення до рухової активності шляхом демонстрації виступів початківців та професіоналів обох напрямів.
89.
ID: 5REG21-06455
Назва проекту: Авдіївка. Фестиваль мистецтв (Авдіївка ФМ)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 375000
Запитувана сума від УКФ: 300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Сила ідей"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Авдіївка,
Опис проекту: Фестиваль мистецтв “Авдіївка ФМ” – наймасштабніший кроссекторальний фестиваль прифронтової зони Донеччини. Культурно-мистецький захід громадської організації «Сила ідей», який вже вп'яте об’єднає молодь Авдіївки та всієї України довкола напрямків музики, прикладного мистецтва, театру, літератури, тим самим популяризуючи сучасну українську культуру, неформальну освіту, волонтерство та внутрішній фестивальний туризм серед молоді. Одним з важливих елементів події є конкурс каверів українських пісень, який орієнтований на творчу молодь Донецької та Луганської областей. Фестиваль залучить 1500 гостей, у т.ч. 200 осіб з інших міст та регіонів, 15 інститутів громадянського суспільства, 30 волонтерів та понад 30 артистів та митців. Фестиваль передбачатиме активну співпрацю з органами місцевої та обласної влади, залучення бізнес-партнерів.
90.
ID: 5REG21-07194
Назва проекту: 10-ий Міжнародний фестиваль позитивного кіно "Кіносарай" 2022
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 264200
Запитувана сума від УКФ: 998800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “ВОГОНЬ ВіДРОДЖЕННЯ”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Мистецький хутір Обирок, м. Батурин, 10+ ОТГ в Чернігівській області,
Опис проекту: Проведення у сільській місцевості на Чернігівщини Міжнародного фестивалю позитивного кіно “Кіносарай” з метою налагодження та популяризації культурного діалогу між містом та селом, розвитку культури на периферії, популяризації сучасного українського й іноземного кіно серед місцевих мешканців і широких аудиторій, збільшення туристичної привабливості сільської місцевості Чернігівського регіону та Батуринської ОТГ і мистецького хутору Обирок, зокрема. Новинкою “Кіносараю 2022” буде проведення показів кращих фільмів “Кіносараю” 2022 у 10+ ОТГ Чернігівщини, з метою значного розширення сільської аудиторії фестивалю.
91.
ID: 5REG21-07344
Назва проекту: Bobritsa Film Festival 2022 (Бобриця Фільм Фестиваль 2022)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1152806.00
Запитувана сума від УКФ: 609016.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БОБРИЦЬКИЙ СІЛЬСЬКІЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РОЗВИТОК ТА БЛАГОУСТРІЙ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Бобриця Бучанського району Київської області, с. Бобриця Бучанського району Київської області,
Опис проекту: Bobritsa Film Festival 2022 – проект націлений на розвиток туристичного, культурного і креативного потенціалу села Бобриця Київської області та Білогородської ОТГ в цілому з такими селищами, як Білогородка, Бобриця, Гнатівка, Гореничі, Лука, Музичі, Неграші, Святопетрівське, Стоянка, Шевченкове, завдяки промоції сучасного українського кінематографу, підтримці місцевої сільради та локального бізнесу. Під час фестивалю планується низка заходів: перегляд фільмів-переможців конкурсної програми, творчі зустрічі з продюсерами і режисерами фільмів-переможців, перегляд програми сучасного українського кіно, майстер-класи від фахівців кіноіндустрії, дитяча анімаційна програма, фудкорт від локальних виробників, Бобрицька ярмарка, музична програма. Очікувана кількість відвідувачів – 4000-5000 осіб.
92.
ID: 5REG21-07480
Назва проекту: «День магії в Паланку»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 477420.00
Запитувана сума від УКФ: 376970.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Іршавщина»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Мукачево,
Опис проекту: Мета проекту -створення унікального, цілісного, конкурентоспроможного фестивалю «День магії в Паланку». Фестиваль буде проходити в Мукачівському історичному музею. Подібного роду фестивалі на території області ще не проводились це буде унікальний захід із залученням сучасних технологій для повноцінного відображення фестивалю. Під час заходу буде створено магічний ринок, задіяно фокусників у програму фестивалю, буде проходити відбір в школу магії, проведено перші уроки та магічну дуель. У вечірній час нас чекає театралізована неповторна екскурсія, фаєр шоу та неповторне лазерне шоу. Фестиваль буде знайомити із фольклором області його непізнаністю, магічністю. Буде створено сайт де буде висвітлено та описано магічні істоти, предмети та обряди.
93.
ID: 5REG21-23254
Назва проекту: Фестиваль "Молот": українське традиційне ковальство
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 992134.94
Запитувана сума від УКФ: 791934.94
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватний заклад "ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНИЙ МУЗЕЙ "УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с.Бузова, Києво-Святошинський район, Київська область,
Опис проекту: В рамках проекту планується реалізувати «Фестиваль «Молот»: традиційне ковальське ремесло». Основною метою заходу є збереження, відродження та популяризація одного з найдавніших українських ремесел - ковальства із залученням до культурного контексту дітей та молоді місцевої громади, вразливих верств населення, ветеранів ООС, учасників культурно-пізнавального туризму. Заплановано провести: дводенний фестиваль з демонстрацією майстерності ковалів з Київщини та інших областей на відкритому майдані з розкриттям різноманітних технологій польового ковальства та безоплатними майстер-класами з ковальства, виступи фольклорних гуртів, народні дитячі забави, ярмарок народних майстрів, 5-ти денні майстер-класи для дитячої аудиторії, двотижневу школу ковалів для потенційних бажаючих, зокрема ветеранів-учасників ООС, з метою отримання перших навичок професії коваля.
94.
ID: 5REG21-26115
Назва проекту: День Української Державності. Київська Русь
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1750000
Запитувана сума від УКФ: 975000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРК КИЇВСЬКА РУСЬ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Застугна Обухівського району Київської області,
Опис проекту: Проєкт «День Української Державності. Київська Русь» має на меті організацію комплексу громадських, науково-освітніх, презентаційних, культурно-масових заходів щодо першого відзначення 28-29 липня 2022 року державного свята Дня Української Державності. Фестиваль запроваджується задля збереження та популяризації історії української державності з розширеною програмою, присвяченою історії та традиціям часів Київської Русі, як епохи, що розпочала, стала корінням процесу державотворення України.
95.
ID: 5REG21-26331
Назва проекту: Потік - фестиваль мистецтва перформансу
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1249625
Запитувана сума від УКФ: 999625
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Василюк Денис Олександрович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Дніпро та Дніпровський район,
Опис проекту: “Потік - фестиваль мистецтва перформансу” має на меті стати щорічним міжнародним заходом, який проводиться в місті Дніпро та Дніпровському районі. Обраний формат - 2-денний фестиваль, що включає в себе виступи міжнародних та українських артистів мистецтва перформансу та андеграундних музичних гуртів/артистів та як частина фестивалю 1-денний симпозіум, який започатковує глобальну мережу артистів та організацій мистецтва перформансу з України, Німеччини, Сполученого Королівства та Норвегії. У фокусі проєкту - переосмислення соціокультурних явищ, культурно-історичної спадщини та сьогодення міста Дніпро і регіону через актуальні мистецькі практики, інтервенції в публічний простір.
96.
ID: 5REG21-26775
Назва проекту: Казанка Глазовий-Fest
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 560681.32
Запитувана сума від УКФ: 447082.92
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури та туризму Казанківської селищної ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Казанка, Баштанський район, Миколаївська область,
Опис проекту: Фестиваль «Казанка Глазовий-Fest» - це культурно-мистецький захід, покликаний зібрати виконавців сатири і гумору України на малій батьківщині велетня української сатири та гумору, поета- сатирика Павла Прокоповича Глазового в рік сторіччя від дня його народження. Фестиваль слугуватиме позитивному іміджу Миколаївської області та на державному рівні, ствердженню концепції щодо туристичної привабливості регіону та його окремої адміністративно-територіальної одиниці- Казанківської селищної територіальної громади. Фестиваль згуртує в смт Казанка переможців попередніх конкурсів «Усмішки Глазового», «Україна сміється з Павлом Глазовим», молодих літераторів, послідовників творчості Павла Прокоповича, в черговий раз популяризує його творчість, як пересмішника нації та вірного українця.
97.
ID: 5REG21-26954
Назва проекту: Проведення етнофестивалю "Купальська містерія над Бугом"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 861480.00
Запитувана сума від УКФ: 645480.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Агенція місцевого економічного розвитку Кам’янка-Бузького району»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Добротвір,
Опис проекту: Обласний фестиваль «Купальська містерія над Бугом» – проводиться щороку у липні. Основною метою фестивалю є взаємозбагачення досвідом Карпатських регіонів, ознайомлення місцевих мешканців та гостей фестивалю із споконвічними традиціями українців святкування Івана Купала, виховання в української молоді розуміння культурних цінностей, шанобливого ставлення до традицій, звичаїв, обрядів, збереження традицій рідного краю, національної культури, відродження духовності, культури, самобутності, налагодження дружніх взаємин та шанобливого ставлення до культурних розбіжностей.
98.
ID: 5REG21-27014
Назва проекту: "Space-проєкт "Астроблема"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1500000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури Іллінецької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Об’єкт природно-заповідного фонду місцевого значення - геологічна пам’ятка природи «Іллінецький кратер» у с.Лугова Якубівського старостинського округу Іллінецької міської територіальної громади Вінницького району Вінницької області,
Опис проекту: Метою проєкту є підвищення економічної, туристичної та інвестиційної привабливості Іллінецької міської територіальної громади Вінницького району Вінницької області через популяризацію та розвиток об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення - геологічної пам’ятки природи «Іллінецький кратер» шляхом проведення фестивалю "Space-проєкт "Астроблема".
99.
ID: 5REG21-27022
Назва проекту: Соціально-культурна подія «ЧурФест»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1796493
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Центр розвитку, культури, дозвілля, туризму, спорту та молодіжної політики» Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Терешки, Полтавський район, Полтавська область,
Опис проекту: Соціально-культурна подія «ЧурФест»/Socio-cultural event «ChurFest» проводитиметься в с. Терешки, Полтавського району, Полтавської області протягом двох днів, 30-31 липня 2022 року. За своїм характером є некомерційним заходом, спрямованим на реалізацію основних принципів національно-патріотичного виховання (національної спрямованості, історичної і соціальної пам’яті) дітей та молоді, розвитку туризму в Полтавському регіоні та популяризація його культурної спадщини. Пріоритетним завданням проекту є формування позитивного образу ветерана АТО/ООС та обміну досвідом.
100.
ID: 5REG21-27885
Назва проекту: ІІ Причорноморський екофестиваль "Бессарабія Екофест"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 950880
Запитувана сума від УКФ: 740880
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Обслуговуючий кооператив "Рекреаційно-туристичний комплекс "Буджак"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Приморське, Одеська область, Вилкове, Одеська область,
Опис проекту: Метою проєкту є посилення культурної та туристичної привабливості Одеського регіону шляхом підтримки конкурентоспроможного культурного продукту - унікального фестивалю на узбережжі Чорного моря “Бессарабія Екофест”, спрямованого на формування екологічної культури населення, популяризації еко-туризму, визначення екологічної складової в системі цінностей, традицій та звичаїв громад Південної частини Бессарабії. Проєкт передбачає проведення масового святкового заходу, результатом якого буде демонстрація культурних досягнень місцевих громад, об’єднаних наскрізним пріоритетом - екокультурою. В рамках фестивалю будуть представлені виступи творчих колективів; презентовані кулінарні традиції регіону; проведені серії тренінгів з навчання дбайливому ставленню до довкілля, створені умови для активного відпочинку та розваг, які не шкодять природі.
101.
ID: 5REG21-28478
Назва проекту: Проведення фестивалю мінеральної води "Сила життя - у джерелах карпат"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 767125
Запитувана сума від УКФ: 613700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ПОЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Полянська ТГ ( Поляна, Солочин Голубине, Сусково, Яківське, Пасіка, Уклин, Яківське, Павлово, Плоский Потік, Плоске, Оеленьово, Родниківка, Родникова Гута,
Опис проекту: В межах проєкту ми пропонуємо провести фестиваль мінеральної води «Сила життя - у джерелах Карпат», який вже став традиційним та щорічно збирає понад 3000 відвідувачів. Під час цього дійства представники заводів презентують різновиди мінеральної води, а власники курортно-санаторних закладів встановлюють стенди з зазначенням усієї необхідної інформації щодо туристичних принад та рекреаційних послуг. На гостей також очікує мистецько-культурна програма. Територія фестивалю облаштована зручним наметовим містечком з точками для підзарядки гаджетів, фудкортом з різноманітними закарпатськими стравами, зоною відпочинку, біотуалетами та автопаркінгом. Даний проєкт популяризуватиме культурну спадщину як сучасний туристичний ресурс, сприятиме збільшенню інвестиційного потенціалу та посилить роль культури у житті громади.
102.
ID: 5REG21-28480
Назва проекту: Одеський фестиваль короткого метру
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 780450.00
Запитувана сума від УКФ: 620450.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Сидорушкіна Ольга Анатоліївна
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Одеський фестиваль короткого метру — фестиваль короткометражного кіно, мета якого дати доступ до якісного сучасного кіно та підтримати локальну кіноспільноту Одеси. Його фокусом має стати - український короткий метр та кіно зняте у країнах, національні меншини якої проживають в Одесі та регіоні. Фестиваль відбуватиметься в Одесі протягом 4 днів і його головним майданчиком стане Зелений театр, який за останні роки став головним центром культурного життя міста. Фестиваль планує залучити щонайменше 4 тисячі глядачів та запросити мінімум чотирьох представників творчих груп фільмів на зустріч з аудиторією. Така значна подія доповнить культурний ландшафт Одеси та вплине на туристичну привабливість регіону.
103.
ID: 5REG21-28906
Назва проекту: "Етногастрономічний фестиваль Дорога Вина та смаку Закарпаття"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1250000
Запитувана сума від УКФ: 999000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Сольва-прогрес"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Солочин,
Опис проекту: Проєкт спрямовано на створення інтеграційного культурного продукту – етногастрономічного фестивалю «Дорога вина та смаку Закарпаття» з метою валоризації унікальної культурної та гастрономічної спадщини етнічних груп Закарпаття у культурному та суспільному розвитку територіальних громад Лужанської долини та забезпечення рівного доступу членів громад до культурних процесів; консолідації діяльності локальних установ культури, освіти та туризму, творчої реалізації мистецьких колективів (професійних та аматорських), майстрів народної творчості, носіїв елементів нематеріальної культурної спадщини та інших членів громад; подальшого просування фестивалю у якості обєкту туристичного тяжіння та його інтеграції у туристичну пропозицію регіону.
104.
ID: 5REG21-29070
Назва проекту: Фестиваль народного гумору "Приймацька Січ"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 791988
Запитувана сума від УКФ: 614888
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Підгайцівська сільська рада Луцького району Волинської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Село Хорлупи, Луцький район,Волинська область,
Опис проекту: Фестиваль народного гумору "Приймацька Січ" починає свою історію із 2000 року і традиційно проводиться у селі Хорлупи. У кінці 2020 року село Хорлупи увійшло до складу Підгайцівської ТГ. За цей час у населеному пункті було реалізовано інфраструктурні проекти, що значно покращили рівень життя місцевих жителів. Керівництво громади прикладає максимум зусиль для розвитку села. Одним із кроків в цьому напрямку є проведення фестивалю народного гумору "Приймацька Січ" . Метою проекту є посилення конкурентоспроможності локального фестивалю шляхом створення культурного продукту, який транслює вікові місцеві традиції в сучасне суспільство. В рамках проекту плануються заходи, спрямовані на промоцію регіону і проведення фестивалю в подальші роки: розробка інформаційних, друкованих матеріалів; створення YouTube каналу з відеороликами про культурну спадщину та туристичну привабливість Хорлупівського старостинського округу.
105.
ID: 5REG21-29696
Назва проекту: Міжнародний фестиваль "В гості до Бойків"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1070000
Запитувана сума від УКФ: 850000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Магура"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Мшанець, Стрілківська ОТГ, Самбірський р-н, Львівська обл.,
Опис проекту: Найзахідніший український Міжнародний фестиваль “В гості до Бойків” покликаний підвищити туристичну привабливість гірського бойківського регіону через актуалізацію ресурсів культурної спадщини та локальної ідентичності як одного із чинників сучасної української ідентичності. Проводиться за 1 км від кордону з Польщею. Результати проекту: ріст зацікавленості серед молоді до історії, традиційний ремесл та об’єктів нематеріальної спадщини бойківської культури; розвиток культурного туризму в малознаному для туристів регіоні Карпат; популяризація нових історико-культурних туристичних маршрутів та місць відпочинку; створення “бойківського нетворкінгу” – креативного кроссекторального майданчику для формації партнерств між представниками різних сфер культурних та креативних індустрій, місцевих жителів, органів обласної та місцевої влади, підприємців, громадських активістів, а також представників закордонних делегацій.
106.
ID: 5REG21-29775
Назва проекту: Перший Поліський міжнародний екологічний етнофестиваль "На гостини до Лесі"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 563384.00
Запитувана сума від УКФ: 450544.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Колодяжненська сільська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: c.Скулин, Волинська область,
Опис проекту: Осучаснення існуючого фестивалю "На гостини до Лесі". Збереженя та популяризація життя та творчості видатної діячки Лесі Українки, збереження фольклорної спадщини Полісся, розвитку аматорського мистецтва, налагодження та встановлення зв'язків між творчими колективами та окремими виконавцями з усіх регіонів України та зарубіжжя;формування екологічної свідомості та популяризації еко-стилю життя. Реалізація даного проєкту створить власний бренд, що зробить Колодяжненську громаду впізнавною та туристично привабливою.
107.
ID: 5REG21-29906
Назва проекту: Фестиваль “Razomfest”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1490000
Запитувана сума від УКФ: 990000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Разомфест»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Офлайн - Львів, Онлайн-трансляція - Україна та усі країни світу, де існує Інтернет, Офлайн - Львів, Онлайн-трансляція - Україна та усі країни світу, де існує Інтернет,
Опис проекту: Метою фестивалю «Разомфест» є популяризація автентичних надбань української культури сучасними механізмами комунікації. Цьогорічним напрямком діяльності проєкту є культура лемківської та бойківської етнічних груп. Фестиваль популяризує культурну спадщину Західної України. А саме, поєднання сучасної етномузики, яка набуває все більшої популярності в Україні та закордоном; популяризації історії формування етносу регіону; сприяє розвитку культурно-пізнавального туризму та збільшує туристичну привабливість регіону. В рамках дводенного фестивалю “RAZOMFEST” буде проведено ряд кроссекторальних заходів: виставка унікального автентичного вишитого одягу з приналежністю до етнічних груп; декламування писемного надбання етнічних груп лемків та бойків відомими українськими письменниками та лідерами думок; дводенний концерт відомих та маловідомих музичних виконавців, які окрім своєї творчості будуть виконувати твори, що мають приналежність до лемківської та бойківської етнічних груп; дозвільні заходи гастрономічного та розважального (розіграші, конкурси тощо), що базуються на автентичних цінностях вищезгаданих етнічних груп.
108.
ID: 5REG21-29910
Назва проекту: Фестиваль усної оповіді "Озерце"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 596844.0
Запитувана сума від УКФ: 477356.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Дубовецька сільська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Озерце , Дубовецька ТГ , Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проект «Фестиваль усної оповіді «Озерце» буде реалізовано в селі Озерце Дубовецької громади Івано-Франківської області, одному з найменших в регіоні. Метою проекту є створення нового культурного продукту шляхом популяризації вміння усно розповідати історії. Згідно з регламентом: «Фестиваль відбувається у формі змагання в змістовності та майстерності усної оповіді в режимі реального часу». Фестиваль буде проведено вдруге. Минулого року він відбувся у форматі офлайн і зібрав близько 300 відвідувачів. Про Фестиваль позитивно відгукнулись медіа, зокрема Збруч, Еспресо Захід, Читомо. Головою журі Фестивалю є Юрій Андрухович. Завданнями проекту є формування актуальної моделі локальної культурної події, привертання уваги до процесу зникнення «неперспективних» сіл.
109.
ID: 5REG21-29978
Назва проекту: Локальний фестиваль Summer Fest
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 747792.60
Запитувана сума від УКФ: 583674.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "ЗМІНИТИ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: 52434,Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н,с. Павлівка,
Опис проекту: Summer Fest - це локальний фестиваль,що розпочав свою історію у 2019 році, та за 3 роки існування здобув свою ідентичність та цікавість у людей. Головною метою проекту є посилення туристичної та культурної привабливості локального громади за рахунок створення якісно гокультурного продукту у сільській місцевості за рахунок поширення фестивально горуху та залучення до нього широкої верстви місцевого населення.
110.
ID: 5REG21-29984
Назва проекту: Етнофестиваль "Дністрові зорі" в м. Городенка
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1249500
Запитувана сума від УКФ: 999500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Городенківська міська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Городенка, Івано-Франківської області,
Опис проекту: Етнофестиваль «Дністрові зорі» - це відкритий етнофестиваль, що містить в собі відновлення народних ремесел, концертні та театралізовані дійства, ярмарки, відтворення побуту та інші культурні напрямки, що можуть бути цікавими для туристів та мешканців громади. Його родзинкою є те, що він відтворює традиції трьох регіонів Буковини, Покуття, Поділля, які близько межують вже довгий час. Метою проекту є підвищення рівня свідомості населення та посилення конкурентоспроможності та туристичної привабливості Городенківщини і регіону Покуття, популяризація культурного надбання, промоції традицій культури та гостинності, шляхом проведення оновленого етнофестивалю «Дністрові зорі». Фестиваль передбачає створення 10 різних локацій, де проводитимуть різнопланові заходи, представлення виробників місцевої крафтової продукції, історичні екскурсії та виступи гуртів, майстер-класи та круглі столи. Ревіталізація фестивалю дасть поштовх для створення нового культурного продукту міжрегіонального масштабу.
111.
ID: 5REG21-30057
Назва проекту: Літературно-мистецький фестиваль «Фрампіль FEST: Політ над Поділлям», приурочений до 220 річниці з дня народження Мавриція Гославського
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 680210
Запитувана сума від УКФ: 538782
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Ярмолинецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с.Косогірка Хмельницького району Хмельницької області,
Опис проекту: Метою проекту є інвестування у розвиток людського капіталу та сприяння утвердженню престижу і популярності культури, ознайомлення широкої авдиторії з творчістю відомого польського поета та фольклориста Мавриція Гославського шляхом проведення фестивалю "Frampil Fest" в с.Косогірка (колишнє містечко Фрампіль) Ярмолинецької селищної ради Хмельницької області, приуроченого до 220 річниці з дня народження поета. Завдяки реалізації проєкту: - популяризовано творчий потенціал видатного польського діяча Мавриція Гославського; - налагоджено міжнародне культурне співробітництво у рамках проєкту; - покращено культурно-естетичний та духовний розвиток жителів громади та регіону; - згуртовано громаду; - підвищено туристичну привабливість громади та регіону.
112.
ID: 5REG21-30113
Назва проекту: "Славсько Фанк" щорічний фестиваль української попмузики 70-х років у Славську
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1556055
Запитувана сума від УКФ: 999345
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Славська селищна рада Стрийського району Львівської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт.Славське,
Опис проекту: "Славсько Фанк" - це щорічний фестиваль української попмузики 70-х років у Славську, що покликаний підвищити туристичну привабливість територіальної громади, а також популяризувати українську естрадну пісню 60 - 70 років XX століття (та загалом культуру тих років) через призму музики, мистецтва та традицій. Завдяки тематиці фестивалю Славське зможе охопити широку аудиторію, що охоплює різні покоління українців: як тих, чия молодість припала на 70-ті роки, так і теперішню молодь, в середовищі якої відроджується інтерес до фанк-музики. Проєкт також створює можливості для презентації місцевої бойківської культури та поглиблення участі місцевої громади у культурному житті країни.
113.
ID: 5REG21-30130
Назва проекту: Фестиваль повітряних зміїв “Dragon fest”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 974620.00
Запитувана сума від УКФ: 759900.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХОТИНСЬКИЙ БУДИНОК НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ ТА ДОЗВІЛЛЯ" ХОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, РБНТД
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Хотин, Дністровський район, Чернівецька область,
Опис проекту: Проєкт “Фестиваль повітряних зміїв “Dragon fest” передбачає проведення дводенного фестивалю повітряних зміїв, а у повітря одночасно буде запущено більше 150 повітряних зміїв різного розміру, що стане рекордом України і буде занесено до Книги рекордів України на території ДІАЗ “Хотинська фортеця” із залученням учасників з інших куточків України та з-за кордону, а також запровадження міжнародного щорічного фестивалю повітряних зміїв у м. Хотин. Проєкт має на меті підвищення культурно-туристичної привабливості Хотинської громади через створення та проведення масштабного конкурентоспроможного продукту. Фестиваль гармонійно поєднає два світи: історико-архітектурного та креативно-культурний, завдяки локації, де буде проведено захід - територія ДІАЗ “Хотинська фортеця”. Минулорічний досвід проведення фестивалю повітряних зміїв показав, що в разі його реалізації у відомому туристичному місці, можна отримати свої дивіденди, завдяки більшому охопленню аудиторії проєкту та якісній промоції.
114.
ID: 5REG21-30182-2
Назва проекту: Проведення етнографічно-гастрономічного фестивалю "Ситий Бойко"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 400000
Запитувана сума від УКФ: 320000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Долинська міська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Долинська ТГ,
Опис проекту: Метою проекту є привернення уваги до етносу бойків шляхом проведення локального етнічно-гастрономічного фестивалю «Ситий Бойко». Це сприятиме у розвитку культурно-етнографічного, гастрономічного туризму, відродженні і популяризації культур праці та традицій. Цілі - промоція культурної, етнографічної та гастрономічної спадщин Бойківщини шляхом представлення особливостей та культур праці старостинських округів Долинської громади, дегустації бойківських страв, проведення дефіле в бойківському одязі, перформансу та виступів народних колективів. Результати: - відродження культурних традицій та гастрономічної спадщини; - акумулювання та співпраця колективів; - популяризація місцевих народних звичаїв, побуту; - підвищення обізнаності громадян про культурний потенціал регіону; - збільшення туристичного інтересу та відвідуваності; - додаткові надходження до місцевого бюджету.
115.
ID: 5REG21-30273
Назва проекту: «Володимир 2.0» - відродження фестивалю «Володимир» в оновленому форматі
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1225000
Запитувана сума від УКФ: 976085
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Володимир, Волинська область,
Опис проекту: Колись культовий музичний фестиваль «Володимир» слугував стартовим майданчиком для багатьох гуртів та виконавців, сприяв формуванню музичних смаків волинян та гостей фестивалю. Він проводився з 1993 до 2014 року. Сьогодні особливо актуальним є його відродження у зв’язку з поверненням місту історичної назви - Володимир! Метою фестивалю «Володимир 2.0.» є створення умов для утвердження позиції україномовного культурного продукту як сучасного, якісного і передового серед відвідувачів та гостей фестивалю шляхом проведення серії різножанрових культурних заходів, на яких задіяні українські артисти, художники та митці. В рамках даної культурної події ми масштабуємо локації колишнього фестивалю, акцентуючи увагу саме на україномовному контенті.
116.
ID: 5REG21-30736
Назва проекту: «Червона калина» - фестиваль, де оживає історія
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 973180.64
Запитувана сума від УКФ: 769560.64
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Радомишльська міська рада Житомирської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Ставки Радомишльської територіальної громади Житомирського району Житомирської області,
Опис проекту: «Червона калина» - фестиваль, де оживає історія Проєкт передбачає організацію, проведення та популяризацію місцевого культорологічного стартапу – фестивалю патріотичної пісні «Червона калина». Фестиваль спрямований на уславлення традицій українського народу; патріотичного виховання молоді на кращих зразках народної творчості; вивчення історії українського визвольного руху, українського козацтва та розвиток на цій основі подієвого туризму. Фестиваль є унікальним поєднанням різних галузевих напрямів: історико-культурної матеріальної та нематеріальної спадщини, туризму й мистецтва, які будуть представлені на 9 тематичних мобільних локаціях фесту. Захід проходитиме на території мистецького маєтку «Ставки» (маєток графа Дуніна-Вонсовича 1792 року), який є частиною туристичного маршруту «Velo Regia: королівським шляхом на велосипеді» створеного у 2021 році за підтримки Українського культурного фонду. Особливою привабою фестивалю «Червона калина» є відтворення епізодів справжніх історичних подій на території стародавнього маєтку. Завдяки демонстрації епізодів історичних військових реконструкцій, вишколів, майстер-класів, обрядів під час виконання патріотичних пісень – гості заходу опиняються в місці, де історія оживає.
117.
ID: 5REG21-30752
Назва проекту: ОілСітіФест
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 623650.00
Запитувана сума від УКФ: 498920.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури, молоді, фізичної культури та спорту
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львівська обл., м. Борислав., Львівська обл., м. Борислав,
Опис проекту: Борислав – місто з давньою нафтовою історією, в якому активно розвивається туристичний напрямок. Проте в місті бракує події, яка б сприяла розвиткові подієвого туризму. У вирішенні даного питання допоможе організація фестивалю «OilSitiFest». Діятиме у розрізі: історія, культура, особистість. Мета й очікуваний результат: формування автентичного стилю та позитивного іміджу міста; підвищення туристичного потенціалу міста; задоволення міжкультурної комунікації населення; організація змістовного дозвілля; популяризація активних форм відпочинку; урізноманітнення мистецьких заходів регіону; задоволення культурно-естетичних потреб жителів громади і гостей міста; прищеплення культури відвідування фестивалів.
118.
ID: 5REG21-30974
Назва проекту: Другий Всеукраїнський фестиваль історичної пісні та поезії «Шабелина 2022"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 876704.00
Запитувана сума від УКФ: 614384.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд родини Грицаків"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Воля Якубова, Львівська обл.,
Опис проекту: Патріотизм – це сучасно! Від УПА до АТО. Хто такий Андрій Мельник?. Під такими девізами пройде Другий Всеукраїнський фестиваль історичної пісні та поезії «Шабелина 2022» у селі Воля Якубова, що на Дрогобиччині, у рідному селі провідника УПА – Андрія Мельника, і приурочений 80 річниці створення УПА. Мета – показати через сучасну історичну пісню, поезію, створення мистецьких творів, реконструкцію бою, організацію мистецько-історичних квестів, що ця тема може захоплювати надзвичайно широкі аудиторії, особливо молодь, ветеранів АТО, нащадків борців за незалежність. Видати брошуру з QR кодами «Шабелина 2022», з подальшим розповсюдженням по країні.
119.
ID: 5REG21-31276
Назва проекту: Мандрівний фестиваль духовної музики ITER ORGANUM
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 625000
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури, молодіжної політики спорту та туризму Барської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Вінниця, Гнівань, Бар, Дунаївці, Підлісний Мукарів, Кам'янець-Подільський, Кременець,
Опис проекту: Мандрівний фестиваль духовної музики ITER ORGANUM (у перекладі з латини - «Шлях органу» або «Органна подорож») спрямований на те, щоб посилити туристичну привабливість культурного маршруту Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова завдяки проведенню низки органних концертів та супутніх подій у населених пунктах вздовж маршруту: Вінниця, Гнівань, Бар, Маліївці, Підлісний Мукарів, Дунаївці, Кам’янець-Подільський, а також у місті Кременець, який розташований на іншій українській ділянці Шляху святого Якова - Via Regia. Фестиваль зможе об'єднати у спільному гуманітарному просторі декілька областей з акцентом на спільній європейській спадщині, що дозволить сформувати міцні культурні, економічні та соціальні зв'язки, давши поштовх новим проєктам у сферах локальної культури та туризму. Також проєкт є чудовою нагодою запросити високопрофесійних виконавців у малі громади та познайомити мешканців зі світовою класикою.
120.
ID: 5REG21-31504
Назва проекту: Гастрономічний фестиваль «Купинська ковбаса»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 375000
Запитувана сума від УКФ: 300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури, національностей, релігій та туризму Городоцької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Купин,
Опис проекту: Фестиваль націлений на промоцію нематеріальної культурної спадщини, розвиток креативного і туристичного потенціалу Купина, і Городоцької міської територіальної громади вцілому. Результатом проєкту буде іміджевий стрибок Купина, як умовно “нового” привабливого історико-культурного центру Поділля.
121.
ID: 5REG21-31576
Назва проекту: Стрілки АРТ ФЕСТ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1782380
Запитувана сума від УКФ: 991380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЕДЕМ-РЕЗОРТ ЕНД СПА”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Стрілки Львівська обл.,
Опис проекту: Стрілки Арт Фестиваль – унікальний регіональний проект, покликаний привернути увагу до невідомої культурно-історичної місцевості Бібреччини, показати здобутки минулого та альтернативний розвиток цього округу у майбутньому. Наша ідея полягає у створенні культурно-мистецького осередку, який приверне увагу молодих, креативних людей, туристів та місцевих мешканців до мистецького продукту – Парку сучасної скульптури (Парк 3020). Який своєю чергою популяризує сучасне українське мистецтво, а саме сучасну скульптуру та знаходиться у 30 км від Львова у с. Стрілки. Мистецько-культурний центр у с. Стрілках вже є візитною карткою не лише Львівської області, а й всієї України. Місія локального фестивалю полягає у поєднанні етно-культури регіону та нових форм творення цієї культури, які зараз відображені у Парку 3020. Це стане прикладом, як маленьке українське село, в якому проживає 550 осіб, може стати мистецько-культурним осередком цілого регіону.
122.
ID: 5REG21-31721
Назва проекту: Історичний етнофестиваль "Бойки степу"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1229772
Запитувана сума від УКФ: 885532
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури Роздільнянської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Новоукраїнка Роздільнянського району Одеської області, Село Новоукраїна, Роздільнянський район, Одеська область,
Опис проекту: Популяризація унікальної культурної спадщини вимушених переселенців з Бойківщини (місцеві звичаї та традиції, страви) на території Роздільнянської територіальної громади шляхом проведення історичного етнофестивалю "Бойки степу". Створення конкурентоспроможного туристичного продукту, що сприятиме формуванню позитивного іміджу громади та інтеграції Одеського регіону у загальноукраїнський культурний код.
123.
ID: 5REG21-31793
Назва проекту: Фестиваль "Муравський шлях"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 360
Запитувана сума від УКФ: 300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: всі населені пункти Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської област,
Опис проекту: Мета проекту: визначення ідентичності Близнюківщини через історичний екскурс. У XVI-XVIII століттях цими землями проходив Муравський шлях. Сучасна територія громади входила до складу земель Вольностей Війська Запорізького. Ця сторінка історії, попри наявність двох однакових курганів (близнюків) тих часів, яким селище Близнюки, а зараз і вся громада, зобов’язана своєю назвою, безпідставно забута. Результати: розкриття туристичного потенціалу Близнюківської громади завдяки створенню конкурентноспроможного культурного продукту. Створення з пам’яток архіології місцевого значення – курганів-близнюків «туристичного магніту».
124.
ID: 5REG21-31838
Назва проекту: Етнофестиваль "Жартівливої та сороміцької пісні"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 505325.00
Запитувана сума від УКФ: 396400.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради Черкаської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Григорівка Черкаського району Чекаської області,
Опис проекту: Етнофестиваль «Жартівливої та сороміцької пісні» заснований етнічними козаками Придніпров’я у 2017 році і з того часу став традиційним заходом, що проводиться на території Бобрицької територіальної громади (село Григорівка), та має на меті гуртування та єднання українців навколо народних традицій методом відродження, підтримки та просування національних цінностей. Як результат, проведення фестивалю сприяє розвитку культурно-пізнавального туризму громади, формуванню сталого партнерства між виконавцями; та збереження нематеріальної культурної спадщини (жартівливі та сороміцькі пісні), як важливої ланки національного коду.
125.
ID: 5REG21-31899
Назва проекту: Фестиваль середньовічної культури "Срібний Татош"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1382220
Запитувана сума від УКФ: 997465
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КАЛГАН-А"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт. Чинадійово, Мукачівський р-н, Закарпатської обл.,
Опис проекту: Проєкт є продовженням, започаткованого у 2012 році, однойменного заходу на території замку Сент-Міклош. Метою поданого на конкурс проєкту є виведення знакового для Закарпаття фестивалю середньовічної культури «Срібний Татош» на якісно новий рівень. Розробка та апробація успішної моделі проведення тематичного масового заходу, що стане імпульсом до підвищення загального рівня таких подій на Закарпатті. Серед очікуваних результатів проєкту визначено: виконання всіх складових програми проєкту, розширення аудиторії (відвідувачі, учасники) та пізнаваності фестивалю, розробка та презентація сталої стратегії проведення фестивалю середньовічної культури «Срібний Татош» та поширення успішного досвіду на інші тематичні заходи Закарпаття.
126.
ID: 5REG21-31988
Назва проекту: Фестиваль "Поліська пані Картопелька"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 746980
Запитувана сума від УКФ: 583480
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Овруцька міська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Овруч, Коростенський район, Житомирська область,
Опис проекту: Фестиваль «Поліська пані Картопелька» покликаний розкрити особливості Овруцького краю, його принади і таємниці, відродити культурні традиції, зберегти їх, показати кулінарні таланти древлянського краю через відродження старовинних і самобутніх рецептів приготування страв із картоплі. Результатом реалізації проекту буде проведення масштабного картопляного карнавалу, встановлення нового рекорду України та видання збірки старовинних та сучасних кулінарних рецептів страв з картоплі.
127.
ID: 5REG21-32161
Назва проекту: "Сіверська повідь"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 999892
Запитувана сума від УКФ: 999892
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна, Сумська область, Конотопський район, місто Путивль,
Опис проекту: Зробивши аналіз фестивальної діяльності, нами було прийнято рішення про створення кардинально нового музичного фестивалю творчості. Більшість українських фестивалів є поверховими, не здатними розкрити історичний потенціал місцевості. Ми виділили дві мети. Перша — інтертеймент, друга - розвиток туристичного потенціалу унікального міста на Сумщині. Наша мета - створення фестивалю, який за форматом буде тематичним музичним парком. Людина, потрапивши на цей фестиваль, матиме змогу зануритись в певну історико-етнографічну атмосферу, стати співучасником яскравого музичного перформансу. Фестиваль стане своєрідним перехрестям, де будуть перетинатися історія та сучасність. «Сіверська повідь» стане унікальною платформою для взаємодії виробників та споживачів, дасть потужний поштовх для розвитку туризму та крафтингу Путивльщини. В планах — створити в Україні інтеграційний проект, в якому можна було б чітко сформувати культурний простір. І на цій платформі займатися інтеграцією європейської та української культури.
128.
ID: 5REG21-32192
Назва проекту: «Добромиль – файно-фест »
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 650875
Запитувана сума від УКФ: 500750
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Добромильська міська рада Самбірського району Львівської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Добромиль Львівська область Самбірський район,
Опис проекту: Коротка інформація про проект * «Добромиль-файно-фест» - фестиваль, покликаний презентувати історичну спадщину міста Добромиля та його околиць, популяризувати унікальні культури самобутніх етнічних груп Карпат – бойків та лемків, підвищити туристичну привабливість територіальної громади. В основі фестивалю - 2 тематичні блоки, які гармонійно поєднуватимуть в собі історію та культуру старої галицької провінції та сучасність. Проект розрахований на широку аудиторію та різні вікові категорії : від дітей , які з отримають неоцінений досвід минулого, до старшого покоління які отримають нові враження від сучасного мистецтва.
129.
ID: 5REG21-32193
Назва проекту: Фестиваль індустріальної культури - 2022
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1558617.00
Запитувана сума від УКФ: 998355.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Кривий Ріг, Кривий Ріг,
Опис проекту: Метою проєкту є створення інноваційного культурного продукту фестивалю “Industrial Сulture Fest-2022, що поєднує в собі свято індустріальної міцності міста, його культурних, гастрономічних, історичних традицій та презентацію туристичного потенціалу Криворіжжя із метою забезпечення сталості культуротворчого процесу у міському просторі та залучення локальних громад до культуротворчого процесу. Дієва підтримка та промоція носіїв елементів нематеріальної культурної спадщини, виробників локальної продукції, талановитих митців, народних майстрів, сприяння налагодженню обміну досвідом та їх творчої співпраці. Підтримка суб’єктів локального бізнесу, що надають туристичні, гастрономічні послуги з потужною історико-культурною складовою.
130.
ID: 5REG21-32221
Назва проекту: "Залізняк fest"/Екологічне мислення крізь призму фотоапарату
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 753746
Запитувана сума від УКФ: 601746
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Покровська Платформа спільних дій"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Покровськ, Донецька область,
Опис проекту: В час сучасних технологій та стрімкого розвитку, звичайна фотографія настільки увійшла в наше буденне життя, що ми ледве усвідомлюємо її істинне значення. Адже ще до не давна створення фотографії було таємничим процесом, в результаті якого з’явилися фотографії, які сприймаються сьогодні нами як джерело інформації про життя наших пращурів. Так, розглядаючи світлини фотографа та літописця Донецького краю Марка Микитовича Залізняка, можна сформувати уявлення про певні історичні події з історії нашої держави. Він фотографував все: природу, селянський побут, обряди та свята, першу техніку, колгоспні роботи та інше. Знімаючи та фіксуючи на камеру все, що відбувалося навколо, Марко Микитович зумів зобразити неабиякий скарб для істориків, краєзнавців, екологів та дослідників В 2018 році з нагоди 125-річчя з дня народження видатного фотографа, краєзнавця, літописця нашого краю – Марка Микитовича Залізняка, Покровською міською радою, відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини та Покровським історичним музеєм започатковано щорічний фото фестиваль «Залізняк-fest», який відбувся вперше 1 червня 2018 року в сквері «Соборний» та триває чотири роки поспіль, на базі громадського простору «Залізняк», створеному в 2017 році. Цього річ маємо на меті провести фестиваль та залучити екологів та експертів в галузі дослідницької трансформації екологічного уявлення людей по світлинах минулого та сьогодення. Задля висвітлення екологічного мислення людей, шляхом демонстрації світлин фотографа та літописця Донецького краю Марка Микитовича Залізняка та Миколи Білоконя. Основне культурне поле перш за все конструюється в межах маштабування фестивалю, і саме тут виконуються основні аспекти діалогової концепції: відбувається культурний взаємозв’язок, самодетермінація особистості і відображення загального діалогу в культурі і соціумі. Таким чином, фестиваль займає особливе місце в просторі соціокультурної діяльності, відрізняючись високим ступенем значущості для суспільства, окремої особистості. Фестиваль - це первинна форма людської культури. Наш фестиваль націлений на збереження спадщини шляхом переплетення між собою історії і сучасності, тобто Залізняк-Білокінь-Сучасні фотографи. Важливою складовою нашого проекту, являється оцифрування колекції Миколи Білоконя адже по суті, ми втрачаємо можливість роботи з фотоматеріалами, коли вони на плівці. Адже нашим головним пріоритетом фестиваю -є саме збереження культурної спадщини.
131.
ID: 5REG21-32262
Назва проекту: Культурно-спортивний фестиваль "Богатир -FEST" ім. Терентія Кореня
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 596833.04
Запитувана сума від УКФ: 454632.04
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури Менської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Блистова Менська міська територіальна громада Корюківський район Чернігівська область,
Опис проекту: Kультурно - спортивний фестиваль «БОГАТИР-FEST» ім. Терентія Кореня - це одноденний кроссекторальний щорічний фестиваль з потужною мистецькою, спортивною та історичною складовою, це фестиваль творчості та спорту в селі Блистова на свіжому повітрі, на березі річки Пулка, який носить ім'я легендарного українського борця і важкоатлета Терентія Савича Кореня. На території фестивального містечка розгорнеться 11 цікавих локацій. Мета- увічнення пам'яті відомого українського атлета, збереження та популяризація культурної та історичної спадщини регіону, народної творчості, народних ремесел, пропаганда силових видів спорту та здорового способу життя. Результат: розвиток народної творчості; підвищення інтересу серед населення до творчості, народних ремесел, силових видів спорту та здорового способу життя. Збережеться гарна традиція проведення фестивалю унівесального формату; відбудеться розвиток подієвого туризму в Менській громаді, відбудеться зростання рівня культури відпочинку серед населення Менської та сусідніх громад.
132.
ID: 5REG21-32283
Назва проекту: КУЛЬТУРНО-НАУКОВО-ПІЗНАВАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "МЛІЇВСЬКИЙ РЕНЕТ"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 700000.00
Запитувана сума від УКФ: 500000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля Мліївської сільської ради"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Мліїв,
Опис проекту: Місцевий (сільський) фестиваль, міжрегіонального значення, що популяризує автентичну українську музичну культуру, традиції та звичаї регіону, культурну спадщину громади (здобутки, надбання та передані мешканцям громади навички унікальної української родини підприємців - меценатів Яхненків - Симиренків), є відкритим для всіх бажаючих народних умільців та виробників етно-продукції (еко-, органік), виробників та шанувальників садово-паркової продукції. Що побачить відвідувач: 1.Концерт, вистави та театралізовані мініатюри за участю автентичних фольклорних колективів, ансамблів та солістів, фольклорно-науково-етнографічних колективів, вокальних ансамблів і виконавців, носіїв народної творчості та фахівців професійного мистецтва; 2.Театралізована екскурсія в Меморіальному будинку-музей Л. П. Симиренка; 3.Ярмарок «Містечко ремісників», за участю умільців народних промислів, виробників крафтової продукції (в т.ч. гастрономічних), дослідних інститутів, станцій, селекціонерів в галузі ягідництва/садівництва. 4. Фудкорт, атракціони для дітей, місце для відпочинку на природі.
133.
ID: 5REG21-32319
Назва проекту: Мистецький фестиваль "Світи Марії Заньковецької"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 592640.00
Запитувана сума від УКФ: 474112.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Ніжин, місто Прилуки,
Опис проекту: Проєкт присвячено видатній українській акторці Марії Заньковецькій на честь якої названо навчальний заклад. З метою популяризації постаті акторки передбачено проведення локального мистецького фестивалю, кожна з локацій якого розкриває певну сторону її життя та творчості. Кожна зона буде представлена певним видом мистецтва, якому навчають студентів у коледжі культури і мистецтв: музичне, театральне, декоративно-прикладне та образотворче мистецтво, хореографія. Також буде створено та презентовано інтерактивний VR-тур, а консультативну інформаційну підтримку щодо історичної достовірності з життя М.Заньковецької надасть «Музей Марії Заньковецької в Києві». Проєкт буде представлено в м. Ніжин (Чернігівська обл.), м.Прилуки (Чернігівська обл.).
134.
ID: 5REG21-32332
Назва проекту: Українська казка Донеччини
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1200000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Відродження та розбудова міста Костянтинівка"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Костянтинівка,
Опис проекту: Цей проект - це звернений до всіх небайдужих людей, які мають бажання долучитися до відродження, збереження та популяризації духовних скарбів України, бажання допомогти розкрити творчий потенціал. Об'єднання всіх доброю темою української казки та можливість відчути свою причетність до духовно-культурного середовища.
135.
ID: 5REG21-32343
Назва проекту: Козацький фестиваль "ТАТАРКА 1793"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 763062
Запитувана сума від УКФ: 563062
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Молодіжна громадська організація «Нащадки Овідія»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Село Прилиманське (історична назва - Татарка) Авангардівської селищної територіальної громади Одеської області,
Опис проекту: Козацький Фестиваль «ТАТАРКА 1793» - це локальний захід, який з 2018 року занурює молодь, місцевих жителів та гостей Авангардівської громади в світ та побут славетних козаків-чорноморців кінця ХVІІІ століття. Проведення фестивалю сприятиме відродженню і відновленню традицій та звичаїв козацької доби, возвеличувати міць українського народу в битвах і звитягах за волю та незалежність.
136.
ID: 5REG21-32435
Назва проекту: Етнофестиваль "Таврійська фортеця"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 643675
Запитувана сума від УКФ: 514940
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Виконавчий комітет Каховської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Каховка,
Опис проекту: Етнофестиваль "Таврійська фортеця" - культурний історичний фестиваль під відкритим небом , який має на меті популяризувати народні традиції та звичаї, народні промисли та ремесла та відродити ярмаркову культуру шляхом проведення ярмарки, майстре-класів та організації концертно-розважальної програми з проведенням театралізованого дііства професійними акторами обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша українського колоритного весілля "Таврійське весілля". Етнофестиваль проводиться в парковому просторі на набережній міста біля р. Дніпро.
137.
ID: 5REG21-32438
Назва проекту: Фестиваль "Української народної іграшки та гри"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1264495.00
Запитувана сума від УКФ: 999930.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Сімонов Андрій Леонідович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Кремінна Луганської області,
Опис проекту: Проєкт спрямований на збереження нематеріальної культурної спадщини, буде сприяти відродженню та розвитку традицій української слобожанської іграшки, розвитку аматорського мистецтва, а також популяризації традиційних народних ігор, кращих зразків народної творчості Луганщини. Дозволить об’єднати між собою широке коло поціновувачів українських народних традицій та залучити молодь до вивчення і збагачення народної творчості та фольклорної спадщини Сходу України. Результат проєкту дав можливість глядачам доторкнутися до невичерпного джерела народної мудрості та поринути у чарівний світ веселих, кмітливих, повчальних народних ігор та іграшок. Те, що нас вирізняє є нашою цінністю, фестиваль «Української народної іграшки та гри» - особливість Луганщини, якою потрібно пишатися. У перспективі Фестиваль може стати основою для промоції і розвитку культурно-пізнавального туризму Кремінської громади.
138.
ID: 5REG21-32506
Назва проекту: Калуш із жупою
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 990000
Запитувана сума від УКФ: 792000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління економічного розвитку міста Калуської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Калуш, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Даним проєктом передбачається посилити туристично-пізнавальну привабливість Калущини, провівши трьох денний фестиваль промислової культури “Калуш із жупою” 9-11 вересня 2022 року. В результаті реалізації проєкту буде утворене кроссекторальне партнерство між Калуською міською радою, громадянським суспільством, бізнесом та культурними операторами, утворено Оргкомітет щорічного фестивалю промислової культури “Калуш із жупою”та його цільовий фонд.
139.
ID: 5REG21-32576
Назва проекту: Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого фольклору "Котилася торба..."
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 998340.00
Запитувана сума від УКФ: 798340.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Дубенська міська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Дубно Рівненська область, села Дубенського району, місто Рівне,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого фольклору «Котилася торба…» проводиться з метою збереження, відродження, популяризації та промоції традицій дитячих забав, ігор, словесного та пісенного фольклору. Фестиваль-конкурс має статус C.I.O.F.F. (Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв) та IOV (Міжнародної Організації Фольклорного Мистецтва), що співпрацюють з ЮНЕСКО. У фестивалі візьмуть участь дитячі фольклорні гурти багатьох областей України та колективи, що займаються збереженням та вивченням фольклору з закордону. Програмою Фестивалю-конкурсу передбачено виступи на майданчиках міста Дубно, виїзні благодійні концерти у села Дубенського району, виставка народно-ужиткового мистецтва, екскурсії та розважальні програми для учасників, парад, Гала-концерт та нагородження переможців. Заплановано також видання буклетів фестиваль (100 шт) та створення відеофільму-дайджесту фестивалю для промоції проєкту серед широкої аудиторії та потенційних партнерів.
140.
ID: 5REG21-32633
Назва проекту: Вінок єднання
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 483975.80
Запитувана сума від УКФ: 384963.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Талалаївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Талалаївка Ніжинського району Чернігівської області,
Опис проекту: МЕТА: презентувати розмаїття культури України через призму культур різних націй і народностей, а також пропагувати ідею міжнаціональної єдності та принципу толерантності до представників різних національностей, які проживають в регіоні. РЕЗУЛЬТАТИ: задоволення культурних, інформаційних та мовних потреб, збереження етнічної ідентичності і національно-культурної особливості народів; забезпечення в громаді здійснення єдиної державної політики у сфері міжнаціональних відносин; широке використання духовного і культурного потенціалу для реалізації в громаді державної етнонаціональної політики; підтримка позитивного іміджу громади як політкультурного краю.
141.
ID: 5REG21-32649
Назва проекту: етно-фестиваль "Вільний степ"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 800000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури, молоді та спорту Костянтинівської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Костянтинівка,
Опис проекту: проект орієнтований на популяризацію української культури, виховання у громаді відчуття патріотизму, підвищення національної свідомості, забезпечення різнопланового відпочинку, відродження, збереження і розвиток народних звичаїв, традицій, підтримку творчих колективів, популяризацію аматорського мистецтва
142.
ID: 5REG21-32659
Назва проекту: Інтерактивний фестиваль класичної культури “ЧайковськийFEST”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1320060
Запитувана сума від УКФ: 999940
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тростянецька міська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Україна, Сумська область, м. Тростянець,
Опис проекту: Дана ініціатива спрямована на культурний розвиток малих міст Сумського регіону шляхом посилення існуючого фестивального заходу «Чайковський Fest», спираючись на наявність внутрішнього туристичного та історико-культурного потенціалу з метою створення позитивного іміджу та підвищення інвестиційної привабливості регіону.
143.
ID: 5REG21-32717
Назва проекту: «Фестиваль традиційної культури «СтрижФест». Прадавній одяг: від ХVІІІ століття до сучасності»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 742914.00
Запитувана сума від УКФ: 542900.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: селище міського типу Стрижавка, Вінницький район, Вінницька область,
Опис проекту: Фестиваль традиційної культури «СтрижФест» - це другий за рахунком щорічний локальний фестиваль, який проводиться в Стрижавській громаді. Він тісно пов'язаний з побутом населення, його звичаями, традиціями. Чудова атмосфера масового святково-театралізованого дійства на свіжому повітрі перенесе вас у час з 18 століття і до сьогодні. Професійно облаштовані локації 13 населених пунктів, прадавнє вбрання акторів, мешканців не залишать байдужим нікого, зацікавлять та поглиблять знання про культурну спадщину свого краю. В результаті мешканці та гості фестивалю в кількості більше 6 тисяч осіб, пізнають традиції, культуру Стрижавської територіальної громади. А успішне проведення заходу посприяє плину туристів та покращить інвестиційну привабливість громади.
144.
ID: 5REG21-32775
Назва проекту: ТЕРИКОН ФЕСТ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1467355.40
Запитувана сума від УКФ: 999569.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Нововолинськ,
Опис проекту: ТЕРИКОН ФЕСТ – це своєрідний маніфест сучасного Нововолинська як міста, що співтвориться його мешканцями, є відкритим до сучасного світу та змінюється, аби розвиватися і бути екологічним. Спільними зусиллями міського самоврядування, громадських організацій та творчих об’єднань буде проведений перший фестиваль сучасної міської культури в Нововолинську. Метою проекту є створення майданчику для презентації місцевих митців, ознайомлення ширшої аудиторії з сучасними напрямами мистецтва та руйнування негативних стереотипів про нього, просування екологічного світогляду та створення туристичного магніту. На фестивалі будуть представлені діджеї з різними напрямками електронної музики, хіп-хоп виконавці, танцювальні змагання, та перфоманси різнопланових артистів. Також будуть гутірки з культури, самоусвідомлення та екологічної сталості.
145.
ID: 5REG21-32777
Назва проекту: Фестиваль мистецтв “Соляний Бум”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1261950
Запитувана сума від УКФ: 997950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Студентський Театр "7 Поверх"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Слов'янськ, Донецька область, територія ландшафтного парку «Слов’янський Курорт»,
Опис проекту: Фестиваль мистецтв «Соляний Бум» є важливим інструментом для створення мистецького простору не тільки для збереження вже існуючих виконавських, мистецьких традицій сучасної української культури , а й широким полем для втілення інновацій , різноманітних форм та засобів творчої діяльності. Мета проєкту: мистецькими методами та інструментами стимулювати місцевих жителів до формування причетності до свого краю, свого регіону, своєї країни, до пізнання власної ідентичності, (пере)осмислення неї шляхом прояву своєї унікальності через “сіль” ( те, що надає нашому життю смак, а саме: творчість, культуру і мистецтво), через створення нових творчих колаборацій, нових творчих коаліцій з представниками інших регіонів країни задля її об’єднання.
146.
ID: 5REG21-32779
Назва проекту: Фестиваль в княжому місті: Звенигород FUN
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 972020.00
Запитувана сума від УКФ: 777020.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури та інформаційної політики Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Звенигород, Львівський район, Львівська область,
Опис проекту: Локальний фестиваль «Звенигород FUN» має на меті популяризувати культурну спадщину, насамперед, пам’ятки археології, створити новий майданчик для спілкування між науковцями, митцями, культурними діячами і широкою аудиторією, зокрема дітьми та молоддю, а також сприятиме промоції і розвитку Давидівської ОТГ. Проєкт передбачає насичену дводенну міждисциплінарну та кроссекторальну програму з дитячим пленером, екскурсіями, лекціями, історичними реконструкціями, дитячими майстер-класами, концертною програмою тощо. Захід відбуватиметься на базі історико-культурного заповідника «Древній Звенигород», що сприятиме популяризації культурної дестинації на території Давидівської ОТГ задля розуміння, переосмислення та відповідального ставлення до культурної спадщини та історії нашої держави.
147.
ID: 5REG21-32780
Назва проекту: Літературно-мистецький фестиваль "Палієва осінь"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 709272.00
Запитувана сума від УКФ: 566032.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ФАСТІВ ТІМ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Фастів, Київська область,
Опис проекту: Літературно-мистецький фестиваль «Палієва Осінь» покликаний пробуджувати патріотизм та цікавість до українського слова і книги у широкого кола людей за допомогою жанрової колаборації та синергії від об'єднання літератури та художнього мистецтва з історичним дискурсом визначних постатей краю. У довгостроковій перспективі щорічне проведення заходу дозволить місту стати потужним туристично привабливим культурним центром, бути тим осередком, який з допомогою українського слова дає відсіч культурній експансії сусідніх країн. Бо як показала історія місцевих поборників української незалежності - не лише зброя, а й слово важливе для такої боротьби.
148.
ID: 5REG21-32783
Назва проекту: Вишиваний передзвін України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 999634.00
Запитувана сума від УКФ: 800052.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Українка, село Витачів, село Трипілля, село Халеп’я, село Жуківці, село Щербанівка, село Верем’я, село Плюти,
Опис проекту: Проєкт «Вишиваний передзвін України» побудований на ідеї необхідного відродження етнокультурних елементів спадщини і напрацювань краєзнавчого змісту традицій в Обухівському краї. Він покликаний виявити, закріпити та поширити інформацію про місцеву культурну спадщину на територіях сучасних сіл Української міської ТГ та представити на фестивалі в селі Витачів з давньою історією цікавих об’єктів культурної спадщини, початків руху Української Духовної Республіки.
149.
ID: 5REG21-32794
Назва проекту: KAZAN-eco-Fest 2022
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 485000.00
Запитувана сума від УКФ: 385000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Департамент культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Біле озеро, с. Рудка Вараський район, Рівненська область,
Опис проекту: KAZAN-eco-Fest 2022 — проект, що спрямований на популяризацію екологічності, активного відпочинку та здорового способу життя, регіональної поліської культури (обрядів та святкувань, гастрономії, народного ужиткового мистецтва, фольклорної музики) та створення іміджу Вараської міської територіальної громади, через популяризацію Білого озера, як туристичного магніту Рівненщини через масову культурну подію поєднану з активним відпочинком. В рамках реалізації проєкту заплановано проведення концерту, майстер-класів, проведення традиційних обрядів, квесту, виставка-ярмарок народних майстрів, робота фотолокації тощо.
150.
ID: 5REG21-32809
Назва проекту: Фестиваль сиру «ЧІЗ»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1230000.00
Запитувана сума від УКФ: 980000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ ГОЛОС ГРОМАДИ»
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Баштанка,
Опис проекту: Головна мета фестивалю сиру «ЧІЗ»- це популяризація та розвиток культури вживання сиру, культури сироваріння, традицій сироваріння серед широких мас населення. Будуть презентовані сирні вироби кращих українських крафтових майстрів із Запорізської, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської та інших областей України. Захід відвідає понад 5000 осіб.
151.
ID: 5REG21-32820
Назва проекту: «Молодіжний фестиваль козацької звитяги «Козацький відчайдух». Збереження і популяризація історичного минулого малої батьківщини»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 993200
Запитувана сума від УКФ: 794560
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Нікольський селищний Будинок культури Нікольської селищної ради Донецької області"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Нікольське Маріупольського району Донецької області,
Опис проекту: - театралізоване дійство на сцені, - концерт автентичних козацьких колективів, аматорських колективів клубних закладів Нікольської селищної ради та Нікольської мистецької школи ім. Д.К. Патричі Нікольської селищної ради, м.Маріуполя, м.Запоріжжя та інших запрошених колективів «Мистецька толока»; - відтворення обряду присяги молодого козака, за участю діючого козацького формування - Кам’яномогильського куріню Війська Запорізького Низового; - змагання з сили і спритності молодих парубків, мешканців Нікольської селищної ради та військовослужбовців ЗСУ ; - робота майстер – класів (з вишивання сорочок і рушників «Нитками вишита любов», гри на українських шумових інструментах «Козак журби не має» ), - фуд-корт з українськими національними стравами, - виставку - ярмарок вишиванок, українських сувенірів ручної роботи «Рукотвори» - робота фотозон «Козаки запрошують» - ігровий майданчик з українськими народними іграми для дітей та молоді «Ігрова толока» - На центральній площі смт Нікольське планується встановити металеве дерево ручної ковки – дуб (як символ не тільки козацької сили, але і рукотворного дубового лісу «Азовська дача», розташованого поблизу смт. Нікольське). Кований дуб буде не тільки символом громади, але і оберегом цього фестивалю. Відкриття кованої скульптури стане одним із цікавих моментів фестивалю, фото зоною для відвідувачів заходу і окрасою центральної площі смт Нікольське.
152.
ID: 5REG21-32848
Назва проекту: Винно-гастрономічний фестиваль «SHABO FEST»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 988606.89
Запитувана сума від УКФ: 783905.89
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Шабівська сільська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Шабо,
Опис проекту: Винно-гастрономічний фестиваль «SHABO FEST» - перший вино- гастрономічний фестиваль, театралізоване святкове дійство, що проводиться на центральній площі села Шабо для мешканців сіл Шабівської об'єднаної територіальної громади, гостей нашого регіону, туристів. Має за мету висвітлення традиційних елементів сироваріння, виноградарства та виноробства Бессарабського краю, відродження та популяризацію місцевого сироваріння, виноробства, їх кращих традицій і практик, промоцію культури споживання виноробної продукції як благородного напою, яка має глибокі історичні та культурологічні корені, пропагування інвестиційної привабливості громади та залучення інвестицій у галузі сироваріння, виноградарства та виноробства.
153.
ID: 5REG21-32869
Назва проекту: Фестиваль гуцульської різьби в Ясінях
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1009984.00
Запитувана сума від УКФ: 787284.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСІНЯНСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ" ЯСІНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт Ясіня,
Опис проекту: Проект “Фестиваль гуцульської різьби в Ясінях” спрямований на розвиток та популяризацію давнього гуцульського ремесла - різьби по дереву. В Рахівському районі проживає значна кількість різьбярів, які продовжують давні традиції Гуцульщини та представляють особливий гуцульський стиль різьбярства. Сьогодні таке ремесло є незатребуваним та непопулярним, а в районі відсутні заклади освіти, в яких готують різьбярів. Тому в проекті передбачається популяризувати різьбярство серед зацікавлених сторін через організацію фестивалю різьби по дереву, зберегти гуцульські особливості різьбярства через започаткування класу різьбярства в Ясінянській школі мистецтв, а також привернути увагу жителів громади до їх культурної спадщини – створити виставку різьблених скульптур «Алея Карпат».
154.
ID: 5REG21-32876
Назва проекту: Скансен Фест
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1428973.96
Запитувана сума від УКФ: 994896.96
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: МУЗЕЙ ІСТОРІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ВОЛИНІ-СКАНСЕН
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Волинська область, с. Рокині,
Опис проекту: Основною метою проєкту «Фестиваль «Скансен Фест»» є підвищення ролі унікальної культурної спадщини сільських населених пунктів у суспільному розвитку Луцької територіальної громади, розвиток культурного туризму та забезпечення умов рівного доступу членів громади до культурних процесів шляхом створення арт-платформи для творчої реалізації мистецьких колективів, митців, майстрів народної творчості й усіх її мешканців.
155.
ID: 5REG21-32877
Назва проекту: Етнокультурний фестиваль національних меншин, корінних народів Української Бессарабії "Бородіно ФЕСТ"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1399970.00
Запитувана сума від УКФ: 999970.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Спілка "Агро-еколого-рекреаційний кластер "Фрумушика-Нова" у Болградському районі"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Бородіно, Одеська область,
Опис проекту: Етнокультурний фестиваль національних меншин, корінних народів Української Бессарабії "Бородіно ФЕСТ" - це комплексний проєкт, який сприяє творенню розвиненої екосистеми культури та креативності на локальному рівні з подальшим виходом на регіональний та міжнародний рівні. Ця екосистема уможливлює породження та розповсюдження в локальних спільнотах, представлених національними меншинами та корінними народами Української Бессарабії нових сенсів (відповідно до сучасних трендів креативних індустрій) та спільних цінностей, а також сприяє захисту їх нематеріальної культурної спадщини, етнокультурного самовираження, міжкультурного діалогу та розвитку української культури в цілому в контексті актуальних світових тенденцій.
156.
ID: 5REG21-32881
Назва проекту: Фестиваль "HANDMADE ATOM"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 800000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СУЧАСНА ЮЖНОУКРАЇНСЬКА ГРОМАДА"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Южноукраїнськ, Миколаївської області,
Опис проекту: Фестиваль "HANDMADE ATOM" - Проєкт є локальним самобутнім фестивалем хендмейду, що популяризує нематеріальну культурну спадщину Миколаївщини – Таврійський розпис, збільшує туристичну привабливість Южноукраїнської міської громади та популяризує унікальний регіональний культурний продукт
157.
ID: 5REG21-32882
Назва проекту: Театралізований фестиваль "Торчинський ярмарок" - 2022
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1215738.43
Запитувана сума від УКФ: 945735.13
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Чарівне янголятко"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: смт. Торчин,
Опис проекту: Організація театралізованого фестивалю як самобутньої культурно-туристичної події, активізація жителів громади до волонтерства в місцевих культурних подіях; стимулювання до дослідження, вивчення та переосмислення історико-культурної спадщини; вироблення механізму сталої співпраці місцевої влади, громадського сектору та бізнесу навколо туристично орієнтованого бренду – театралізованого фестивалю «Торчинський ярмарок». Плановані показники: 80 матеріалів в ЗМІ, 5 тис. відвідувачів, 48 подій, 55 учасників (виробників, майстрів); 60 залучених митців.
158.
ID: 5REG21-32887
Назва проекту: «Знай Свій Край»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1050000
Запитувана сума від УКФ: 750000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бежинець Дмитро Васильович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Ужгород,
Опис проекту: «Знай Свій Край» - проєкт нового формату, направлений на популяризацію в культурній сфері регіону Закарпаття та надання можливості молодому поколінню самореалізуватись в музичній сфері. Проєкт поділений на декілька блоків, одним з яких є проведення фестивалю під відкритим небом. Метою фестивалю є: - відродження і зміцнення національних музичних традицій, які є складовою частиною формування у молодого покоління національної самосвідомості, а також – естетичне виховання на найкращих зразках вокального мистецтва; - надання стартового майданчика для розвитку творчого потенціалу в їх подальшій кар'єрі; - виявлення та підтримка талановитих колективів та окремих виконавців ; - підвищення рівня виконавської майстерності, сприяння їх творчої самореалізації; - формування та виховання художнього смаку, позитивних соціальних настановлень та інтересів у дітей та юнацтва, залучення якомога більшої кількості молоді до найкращих культурних традицій народного мистецтва; - ознайомлення молоді та широкого загалу з музичною культурою різних держав і народів. - відродження, збереження і популяризація української національної культурної спадщини та культурної спадщини інших народів світу.
159.
ID: 5REG21-32888
Назва проекту: МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН «ЗОЛОТО КАРПАТ»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1216600
Запитувана сума від УКФ: 972500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Баранинська сільська рада Ужгородського району Закарпатської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Барвінок Закарпатська область,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль-конкурс національних меншин «ЗОЛОТО КАРПАТ» - мистецький захід для національних меншин Карпатського Єврорегіону! Мета Фестивалю – збереження і популяризація культури та творчості національних меншин, збереження традицій та зміцнення міжкультурних зв’язків держав-сусідів. Це чудовий шанс для представників різних національностей показати свою творчість, продемонструвати свої досягнення та ознайомити глядачів з мультикультурністю та мультиетнічністю нашого регіону.
160.
ID: 5REG21-32889
Назва проекту: Гуцульський карнавал у Яремчі
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1106472.00
Запитувана сума від УКФ: 884562.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Виконавчий комітет Яремчанської міської ради Івано-Франківської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: м. Яремче, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проект має на меті промоцію гуцульської культури, історії та місцевих традицій задля розвитку культурно-пізнавального туризму та збереження етнічної нематеріальної культурної спадщини гірських районів Івано-Франківської області шляхом проведення третього щорічного фестивалю «Гуцульський карнавал». У рамках карнавалу 2022 року історична тематика опришківства доповнить вже традиційні майстер-класи, конкурси, етноярмарки, театралізовані дійства, парад гуцульських платформ та концертну програму.
161.
ID: 5REG21-32890
Назва проекту: Гастроекофестиваль "Яблуневий сад"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 609247.00
Запитувана сума від УКФ: 484247.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАЧУХІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Село Мачухи,
Опис проекту: Гастроекофестиваль «Яблуневий сад» планується реалізувати в селі Мачухи Полтавського району Полтавської області. Проєкт направлений на підтримку конкурентоспроможного традиційного еко фестивалю «Яблуневий сад» у Мачухах, який започатковано у 2019 році як просвітницький івент місцевого значення, як платформа для популяризації сектору садівництва, городництва та квітникарства, якими здавна займаються жителі громади, але який почав занепадати, розширенню ролі і значимості.. Фестиваль вдруге вдалося провести 2021-у році, і він отримав велику кількість схвальних відгуків. Організатори мають на меті розширити його роль і значення. Всі заходи фестивалю будуть зосереджені на фруктово-городничій тематиці. Особливо цікавим для глядача є сорт яблука «райське яблучко», яке вирощується та росте на території наших сіл. Оскільки до цього фрукту останнім часом є багато уваги, райському яблучку буде відведено центральне місце на заході. Про відродження культури харчування та користь якісної продукції, яку вирощують на Мачухівських землях, будуть протягом дня майстерно доносити відвідувачам представники різних напрямів культури та науки – краєзнавці, фахівці вишів м. Полтави, театральні митці, учасники художньої самодіяльності. Публіці буде майстерно обіграно та представлено дегустацію зразків органічно чистої продукції як місцевих, так і заїжджих товаровиробників та торгових марок. Глядачів буде задіяно в конкурси та майстер-класи по її виготовленню. Враження від заходу доповнять виставки народного мистецтва, фотозони , виступи відомих виконавців.
162.
ID: 5REG21-32891
Назва проекту: Дні Карпатської Культури. Верховинське літо
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 736700.00
Запитувана сума від УКФ: 586700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Колочавська сільська рада
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Колочава, Закарпатська область, Україна,
Опис проекту: Проєкт має на меті збереження та промоцію культурної спадщини, відновлення звичаєвих традицій та ремесел Карпатського регіону шляхом організації культурних заходів задля просування туристичного бренду Карпатського регіону та підвищення його туристичної привабливості. Ключові результати: - забезпечення популяризації локальної культурної спадщини Карпатського регіону та зокрема села Колочава серед учасників заходу – мешканців територіальної громади та сусідніх громад, учасників із інших регіонів України та сусідніх держав; - підвищення впізнаваності Колочави серед внутрішніх та зовнішніх туристів; - передача досвіду традиційних карпатських ремесел і звичаїв шляхом проведення майстер-класів з гри на народних інструментах, коломийки, із старовинних місцевих ігор та розваг, майстер-класів із місцевих ремесел – з гончарства, вибійки, ткацтва, вишивки; - залучення щонайменше 1000 учасників фестивалю і 250 учасників майстер-класів; - підвищення рівня обізнаності учасників із інших регіонів України та сусідніх держав щодо унікальної культурної спадщини Карпатського регіону та Колочави зокрема; - організація міжрегіональної виставки ремесел Карпатського регіону.
163.
ID: 5REG21-32895
Назва проекту: Гумористично-освітній фестиваль «Точка приколу»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 594380.00
Запитувана сума від УКФ: 475380.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальна установа «Центр молодіжних ініціатив» Кам’янської міської ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Місто Кам’янське Дніпропетровської області,
Опис проекту: Гумористично-освітній фестиваль «Точка приколу» має на меті створити умови для розкриття творчого, культурного, креативного потенціалу молоді у віці 12-35 років, яка проживає у місті Кам’янське Дніпропетровської області та інших регіонах України. Проєкт спрямований на вирішення проблем соціального становища та розвитку молоді, підтримку талановитої молоді, організацію змістовного культурного дозвілля, розширення культурних зв’язків та передбачає навчання толерантному гумору, запобігання стереотипам, протидію мові ненависті та дискримінації, дотримання загальноприйнятих морально-етичних норм. Фестиваль сприятиме підвищенню іміджу міста Кам’янське та регіону у культурній та туристичній сфері, посиленню ролі культури в житті громади та відродженню традицій проведення гумористичних проєктів у Кам’янському.
164.
ID: 5REG31-00720
Назва проекту: Культурно-мистецький проєкт "Дервіза"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Культура Криму
Загальний бюджет проекту: 2915478.85
Запитувана сума від УКФ: 2915478.85
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Запорізький муніципальний театр танцю
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Мелітополь,
Опис проекту: Одним із рідкісних явищ тюркської календарної обрядовості стало кримськотатарське свято Дервіза. Своїми джерелами воно не тільки бере початок з ісламської традиції, але й припадає на день осіннього сонячного рівнодення – 22 вересня. Схожого свята ми не знайдемо ні в Туреччині, ні в решті тюркських країн. Але депортація кримського народу на чужину спричинило суттєву втрату традиції святкування Дервізи. Культурно-мистецький проєкт «Дервіза» закликаний привернути увагу громади міста Мелітополь і України до традицій і культури кримського народу в контексті єдиної і неподільної культурної спадщини України. В рамках проєкту будуть представлені такі пріоритетні напрямки Лоту: 1. Освітня програма – майстер-класи з традиційних видів мистецтв Криму і України, спортивні змагання з традиційних видів єдиноборств та військового мистецтва запорізьких козаків та киримли (реконструкція світського та військового одягу). 2. Інформаційна кампанія – створення інформаційного буклету, в якому докладно описане свято Дервіза та решта традиційних календарних свят кримсько-татарського народу; план і сценарій публічних заходів в рамках реалізації проєкту; особисті історії киримли, які після анексії Криму були вимушені переселитися до Мелітополя і увійти до місцевої громади кримських татар і міста. 3. Виставковий проєкт - експонування артефактів культури Криму, представлення робіт сучасних авторів з різних видів мистецтв на тему Криму і фольклору киримли; 4. Аудіоконтент – в рамках проєкту відбудеться концерт запорізької групи HORTA та оркестру «CITY BIG BAND» Запорізького муніципального театру танцю з концертною програмою «Folk Music Ethno Rock» (переможця програми «Аудіовізуальне мистецтво» УКФ 2021 року). Буде запропоновано запрошеним композиторам створити авторську музику, в якій би поєднувались традиційні народні інструменти українців та кримських татар, написання партитур та їх виконання. 5. Перформативний проєкт – створення Запорізьким академічним театром ляльок анімаційної вистави з історії Криму; 6. Культурна спадщина - представлення культурної спадщини корінного народу Криму шляхом вуличних експозицій та арт-об’єктів.
165.
ID: 5REG31-00740
Назва проекту: Знайомтеся, Крим! Цикл телепередач на основі матеріалів ютуб-каналу імені Т.Г. Шевченка
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Культура Криму
Загальний бюджет проекту: 2033608.14
Запитувана сума від УКФ: 2033608.14
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Джерела М"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Полтава, Рівне,
Опис проекту: Успіх телепередач "Історія з Братами Капрановими", вироблених 2021 році за підтримки УКФ, аудиторія глядачів якого сягнула 11 мільйонів, дає можливість застосувати цей ресурс для популяризації історії та культури Криму у нерозривному зв'язку з історією і культурою України для подолання російських міфів. Проєкт має на меті створення трьох аудіовізуальних продуктів на базі одного знімального процесу: циклу з 12 телепрограм з субтитрами для людей з вадами слуху, 12 відео з англійською фонограмою для Ютуба і 24 відео для Тік-Току на тему історії та культури Криму.
166.
ID: 5REG31-02049
Назва проекту: Окупована спадщина. Історико-культурні пам’ятки в анексованому Криму. Виставка та онлайн-платформа фотозвинувачень
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Культура Криму
Загальний бюджет проекту: 5500000.00
Запитувана сума від УКФ: 4800000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство "Видавничий дім журналу "Пам'ятки України"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Проєкт "Окупована спадщина. Історико-культурні пам’ятки в анексованому Криму. Виставка та онлайн-платформа фотозвинувачень" покликаний: 1) провести детальне обстеження об'єктів нерухомої культурної спадщини Криму і скласти аналітичний звіт, 2) задокументувати шляхом фотофіксації їхній стан після анексії Криму Росією, 3) оприлюднити в ході інформаційної кампанії факти руйнації, нищення окупаційною владою пам'яток історії, археології, архітектури та містобудування, садово-паркового, ландшафтного і монументального мистецтва Криму, 4) привернути увагу світової спільноти шляхом створення масштабної ретроспективної виставку фотозвинувачень із об’ємним каталогом та онлайн-платформи українською, англійською, арабською, турецькою, кримсько-татарською і російською мовами. Куратори проєкту - громадський діяч, президент Українського ПЕН, письменник Андрій Курков та відомий правозахисник, заслужений журналіст України Микола Семена.
167.
ID: 5REG31-02114
Назва проекту: Дні Криму. Мандрівний фестиваль кримськотатарської культури
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Культура Криму
Загальний бюджет проекту: 4999950.00
Запитувана сума від УКФ: 4999950.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Кримська родина"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Дніпро, Херсон, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Фастів, Київ,
Опис проекту: Масштабний, мультидисциплінарний культурно-мистецький проєкт, суть якого у проведенні 4-х некомерційних, соціально-спрямованих 2-денних фестивалів у 6 містах України — Дніпро, Херсон, Хмельницький + Кам’янець-Подільський, Фастів + Київ. У програмі фестивалів — представлення кримськотатарської культури в її повноті й розмаїтті: музика, танець, кіно, візуальне та ужиткове мистецтво, література, історія, дитяча освітня і мистецька активність. Актуальність для країни — презентувати наживо і онлайн кримськотатарську культурну спадщину і сучасну культуру, сприяти їх переосмисленню аудиторіями як національну спадщину України. Проєкт об’єднає відомих кримських татар і українців — лідерів думок, науковців, митців (Ахтема Сеітаблаєва, Джамалу, гурти «Бумбокс» і «Антитіла» та ін.). Загальнонаціональна інформаційна кампанія проєкту орієнтована на населення України, включно з аудиторіями в Криму.
168.
ID: 5REG31-02166
Назва проекту: "Ніхто не острів". Кроссекторальний культурно-мистецький проєкт, присвячений взаємзв’язкам Криму і материкової України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Культура Криму
Загальний бюджет проекту: 2316294.00
Запитувана сума від УКФ: 2166294.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Агенція АртПоле”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Львів, Київ, Сімферополь,
Опис проекту: Проведення офлайн у Львові та онлайн кроссекторальної програми, присвяченої Криму, що включає виставку, дискусії, великий вуличний концерт та об’єкти в просторі в центрі міста. Проєкт можна розглядати в різних площинах — мистецькій і документальній, соціальній і екологічній, локальній і загальній. Це дає можливість звернутися до кримського питання з різних точок і знайти відповіді на питання, які виникають слідом за ідеєю деокупації. Проєкт заохотить як українську так і іноземну аудиторію до визначення своєї позиції стосовно подій, які відбуваються сьогодні в Криму й Україні в цілому. Офлайн і онлайн формат події дасть можливість аудиторії в різних містах України, а також за її межами, наблизитися до теми, отримати емоційні враження, дискутувати й шукати шляхи її подолання разом.
169.
ID: 5REG31-02180
Назва проекту: Крим, 5та ранку
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Культура Криму
Загальний бюджет проекту: 2571680.00
Запитувана сума від УКФ: 2531680.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Молодіжна театральна компанія " Доллмен"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків, Київ, Одеса,
Опис проекту: Запис музичного альбому “Крим, 5та ранку” та промоційні концерти з перформативною, візуальною та освітньою складовою у Києві, Харкові та Одесі. Проєкт сфокусований на промоції культури Криму, освітленні ситуації з громадянською журналістикою на півострові, має на меті привернення уваги українського і світового суспільства до порушення прав людині серед кримських татар російськими спец.службами. Музичний альбом з 20 треків із залученним кримсько-татарським ансамблем та одеським діджітал композитором, наповнений автентичною народною музикою, авторськими треками за участі зірок естради. Формат проведення презентацій — вуличні івенти в символічному шатрі з заборонених стрічок, що супроводжуватимуться лекціями та перформативним читанням п’єси “Крим, 5та ранку” — інформуватимуть світову спільноту про беззаконня та сфабриковані судові процеси над кримськими татарами. Альбом буде розміщений на основних відкритих медіаплатформах та підсилений таргетованою рекламою.
170.
ID: 5REG31-06334
Назва проекту: Інтерференція кримських хвиль
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Культура Криму
Загальний бюджет проекту: 4881599.50
Запитувана сума від УКФ: 4881599.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство “ПЛАТФОРМА КІНО”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна, зокрема Крим, та світ,
Опис проекту: “Інтерференція кримських хвиль” – це міждисциплінарний виставково-мистецький проект, метою якого є репрезентувати феномен нескореності кримських татар як у ретроспективі, так і в перспективі. Наскрізна ідея проекту – метафоричне представлення суспільно-історичних та культурних явищ для самостійного осмислення та встановлення зв'язку між образом та значенням. Експозиційно проект складатиметься з двох блоків: інформативного та мистецького, які зі свого боку включатимуть створення трьох сучасних мистецьких інсталяцій: аудіовізуальну, просторову та світлову.
171.
ID: 5REG31-27124
Назва проекту: «Фестиваль-форум кримськотатарської культури «Дервіз»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Культура Криму
Загальний бюджет проекту: 4998590.00
Запитувана сума від УКФ: 4998590.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД "ГЛОБАЛ ХАРМОНІ АРТ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Фестиваль-форум кримськотатарської культури «Дервіз 2022» є культурно-мистецькою ініціативою, спрямованою на відображення багатогранності художньо-мистецького надбання цього етносу задля розвитку в українському суспільстві атмосфери міжетнічної толерантності, зміцнення загальнонаціональної єдності та почуття патріотизму. Програма цьогорічного фестиваль-форуму включатиме: концерт старовинної музики «Музична спадщина народу»; концерт сучасної музики «Guzel Qırım» («Прекрасний Крим»); інноваційну відео-проекційну презентацію національного орнаменту орьнек «Нематеріальна спадщина людства»; виставку світлин «Крим: погляд через століття»; книжкову виставку «Джерело мудрості», яку відкриватиме дискусійна платформа «Кримськотатарська культура: Україна, Європа, світ»; перформативну виставку-показ кримськотатарського одягу «Краса та велич»; а також – створення відеоролика проєкту та двох аудіовізуальних контентів фестивальних концертів для розміщення на медіа-платформах.
172.
ID: 5REG31-30464
Назва проекту: Крим, який ми не втратили
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Культура Криму
Загальний бюджет проекту: 4069890.00
Запитувана сума від УКФ: 4034890.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЕДЮКЕЙШНАЛ ЕРА"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Комплексний проєкт з вісвітлення культури Криму, який складається зі створення документального фільму, проведення виставки у ДП "Кримьський Дім", створення циклу освітніх матеіалів, інтерактивної експозиції, музичного діджтал-проєкту та аудіозбірки з метою підвищення суспільного інтересу до тематики та проблем Кримських татар
173.
ID: 5REG31-30700
Назва проекту: Ömür teregi. Дерево життя
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Культура Криму
Загальний бюджет проекту: 4915500.00
Запитувана сума від УКФ: 4915500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Сеітаблаєв Ахтем Шевкетович
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт про кримськотатарську мову і пісню, який єднає відомих українців і кримських татар: уперше зіркові українці заспівають і заговорять кримськотатарською мовою. Головні події проєкту — концерт кримськотатарських пісень у виконанні музикантів Святослава Вакарчука, Олега Винника, Андрія Хливнюка, Тіни Кароль, Джамали, Усеїна Бекірова, Івана Леньо, Виктора Павліка, Христини Соловій, Міли Нитич, Злати Огневич, Laud, Хаята, Тоні Матвиенко, Валентина Дитюка та інших, який відбудеться у Київській фортеці та унікальне театральне дійство — Драма-феєрія “Orman Tyrkysy. Лісова пісня” на основі твору Лесі Українки режисера Ахтема Сеітаблаєва, яку зіграють відомі українські актори Лариса Руснак, Павло Лі, Роман Ясиновський, Олексій Тритенко та інші кримськотатарською мовою. Додаткові продукти: відеоверсія і аудіоверсія концерту та відеоверсія драми-феєрії.
174.
ID: 5REG31-32646
Назва проекту: Симфонія Криму
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Культура Криму
Загальний бюджет проекту: 2720000
Запитувана сума від УКФ: 2621000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНИЦЬКА ФУНДАЦІЯ "ВАРТО-АРТ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Фестиваль «Симфонія Криму» - триденний мультижанровий захід що представить сучасну культуру кримськотатарського народу та задасть вектор її сприйняття не лише як унікального етнічного культурного явища, а як цікавого, сучасного, включеного у світовий контекст, культурного простору. Це своєрідний культурно-політичний маніфест, що має на меті посилити культурні зв'язки між АР Крим та материковою Україною, що послабилися в результаті тимчасової окупації Криму Російською Федерацією. На чисельних локаціях фестиваля глядачі зануряться у сучасне образотворче, театральне, музичне мистецтво та поезію кримськотатарського народу відчувши духовну єдність української та кримськотатарської культур. У фестивалі візьмуть участь видатні діячі кримськотатарської культури - Ахтем Сеітаблаєв, Ділявер Осман, Усеїн Бекіров та ін., а також провідні музичні колективи України. Дитяча локація фестивалю представить цикл дитячих вистав за мотивами кримськотатарських казок “Легенди Бахчисарая” та творчість дитячих кримськотатарських колективів, проведе цікаві пізнавальні майстер-класи для гостей фестивалю. Кульмінацією фестивалю стане катарсичне мультижанрове дійство «Симфонія Криму. Повернення», що об'єднає у мистецькому синтезі присвячені долі кримськотатарського народу симфонічні полотна Ельвіри Емір та поезію Адама Міцкевича.
175.
ID: 5REG31-32879
Назва проекту: Український Крим очима політв'язня. Олег Приходько. З-за кремлівських ґрат
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Культура Криму
Загальний бюджет проекту: 3196500
Запитувана сума від УКФ: 2996500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕСВІТ
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Мета:привернення уваги світової спільноти до анексії Криму та порушенням прав людини в Криму Російською Федерацією шляхом демонстрації нерозривного культурного та історичного зв’язку материкової частини України та півострова Крим через роботи митця політв'язня. Результат: унікальна експозиція художніх робіт створених митцем політв'язнем Олегом Приходьком в застінках російських в'язниць з представлення нерозривного культурного та історичного зв’язку материкової частини України та півострова Крим.
176.
ID: 5REG11-05031
Назва проекту: іНФОРМАЦІЙНО-ТУРИСТИЧНИЙ ЦЕНТР Межівської селищної територіальної громади
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 878395.94
Запитувана сума від УКФ: 645805.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури Межівської селищної ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: СМт.Межова, Смт.Межова,
Опис проекту: Межівська селищна територіальна громада розташована в межах степової природної зони, яку місцями перетинають яружно-балкові ліси, що ростуть у заплавах річок, тому вона має всі передумови для розвитку зеленого туризму. Враховуючи особливості географічного положення, багатство природного, історико-культурного та туристично-рекреаційного потенціалів, туризм – це перспективне джерело зростання добробуту як окремих мешканців, так і всієї громади загалом. Місцеві жителі – активні та творчі люди, які виготовляють ексклюзивну сувенірну та крафтову продукцію, організовують і беруть активну участь у різноманітних місцевих і всеукраїнських фестивалях, можуть поділитися досвідом створення унікальних традиційних виробів (як-от: соломоплетіння, виготовлення традиційної місцевої пшінки-затірки і т.ін.). Враховуючи це, Межівська СТГ потребує розвитку туристичної інфраструктури, просування власної туристичної продукції та послуг, поширення інформації про туристичні можливості нашої громади. Проєкт «Створення туристично-інформаційного центру Межівської СТГ на базі КЗК «Історико-краєзнавчий музей» Межівської селищної ради» спрямований на забезпечення сталого розвитку туристичної галузі в Межівській СТГ, а також ефективне використання природного, історико-культурного та туристично-рекреаційного потенціалів, підвищення рівня зайнятості і добробуту місцевого населення.
177.
ID: 5REG11-06252
Назва проекту: «Створення Дестинації «Північна брама» як ефективного механізму використання культурно-туристичного потенціалу громад Чернігівщини»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 1327300.72
Запитувана сума від УКФ: 1316100.72
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тупичівська сільська рада
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: село Тупичів Чернігівського району Чернігівської області, селище Седнів Чернігівського району Чернігівської області, місто Городня Чернігівського району Чернігівської області,
Опис проекту: Туристична Дестинація «Північна брама» поєднала в своєму складі три громади півночі Чернігівського регіону, 62 населених пункти (29419 мешканців) та є в прямому значенні північною брамою земель Чернігівських. У маленькому селі Сеньківка Городнянської територіальної громади розташовано пункт перетину кордону між Україною, Росією та Республікою Білорусь. Багато років та століть цими шляхами до місцевих мешканців надходили не лише товарні грузи, але і нові ідеї, культурні традиції. Все це сприяло збагаченню культурного, туристичного та повсякденного життя місцевих мешканців. Даний проєкт спрямований на розвиток туристичної привабливості північного регіону Чернігівщини, шляхом поєднання зусиль Тупичівської, Городнянської, Седнівської територіальних громад. Специфікою даного регіону є, з одного боку, наявність в кожній з громад унікальних історичних та культурних пам'яток, а з іншого – відсутність чітких механізмів популяризації туристичних можливостей краю, і успішної практики промоції території, несформований якісний і цілісний туристичний продукт регіону. Основним продуктом проєкту є розробка та запуск нового культурно-туристичного маршруту дестинації «Північна брама», якій розкриває, актуалізує та популяризує наявні та потенційні колоритні культурні та історичні родзинки північного регіону Чернігівщини, залучає молодь та науковців до вивчення історичної та культурної спадщини, мотивує розвиток підприємництва, впроваджує сучасні анімаційні та модернізаційні екскурсії, інформаційні технології. Впровадження даного продукту стане поштовхом до збільшення інтересу як туристів Чернігівщини, так і України, до вивчення та подорожей за маршрутом, що стане новою точкою економічного зростання для громад, новим туристичним магнітом півночі Чернігівщини.
178.
ID: 5REG11-06418
Назва проекту: Створення та промоція туристичного маршруту “Соляний шлях Карпат
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 700000
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Талан"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стебник, Урич, Нагуєвичі, Сколе,
Опис проекту: Кожен населений пункт туристичного маршруту “Соляний шлях Карпат” має свої унікальну історію, звичаї, легенди. Всі ці міста й села свого часу були центрами соляного шляху чумаків. Новий туристичний маршрут об’єднає місцеві громади заради відновлення й промоції історичної та культурної спадщини України, сприятиме розвитку внутрішнього та зовнішнього туризму в регіоні, культурному й освітньому розвитку місцевих громад, а також покращить фінансову спроможність регіону та сприятиме збільшенню фінансових надходжень в громади-учасники проєкту.
179.
ID: 5REG11-06667
Назва проекту: Екскурсія-квест з ефектом повного занурення "Хортицька Січ. Total immersion"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 626791.31
Запитувана сума від УКФ: 626791.31
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний заповідник "Хортиця"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м. Запоріжжя, острів Хортиця,
Опис проекту: Проєкт уявляє собою розробку та впровадження нових форм просвітницької діяльності з метою укріплення або виховання в учасників проєкту української ідентифікації, зокрема це квест-екскурсія з ефектом повного занурення в козацький побут та традиції. Екскурсант потрапляє на Запорозьку Січ та стає частиною козацького січового життя: перевдягається в козацький одяг, стріляє з луків, їздить на коні, готує козацьку їжу, вчиться працювати батогом та отримує майстер-клас козацького фехтування шаблею від старших козаків. Екскурсія буде мати характер змагань для надання їй динамічності та виклику азарту і захоплення в екскурсантів та створення загального духу на Січі. А також створення коміксів на козацьку тематику з метою популяризації козацтва серед молоді в сучасній формі.
180.
ID: 5REG11-26792
Назва проекту: Реекспозиція, як переосмислення історії та злам стереотипів.
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 556763.47
Запитувана сума від УКФ: 556763.47
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "МУЗЕЙНИЙ ПІДРЯД"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с.Нескучне, Волноваський район, Донецька область,
Опис проекту: Меморіальний музей-садиба В.І.Немировича-Данченка та М.О.Корфа заснований у 1992 році, у родинній садибі 19 сторіччя – пам’ятці національного значення. Його експозиція - створена через декілька років Донецьким обласним краєзнавчим музеєм з основним акцентом на постать та театральну діяльність Володимира Немировича-Данченка. Натомість майже не представлено життя та діяльність видатного педагога України – Миколи Корфа. Музей-садибу внесено до орієнтовного переліку конкурсного відбору в межах програми «Велика Реставрація». В ході реалізації проєкту буде розроблено проєкт реекспозиції Меморіального музею-садиби, який охопить: концепцію, план, візуалізацію, кошторис реекспозиції 8 виставкових залів. Проєкт сприятиме переосмисленню музейного наративу, що позитивно вплине на популяризацію культурної спадщини Донеччини.
181.
ID: 5REG11-26973
Назва проекту: Мамай єднає Україну
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 730000
Запитувана сума від УКФ: 700000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація інвалідів "Святий Юрій"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: До 90-ї річниці масового вбивства українських кобзарів та лірників. Метою є привернення уваги суспільства до трагедії та фольклорного героя козака Мамая та видати роботи видатного українського діяча Ореста Скопа.
182.
ID: 5REG11-27378
Назва проекту: Розвиток туристичних маршрутів в Лозуватській ТГ Дніпропетровської області
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 615300
Запитувана сума від УКФ: 555300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Криворізька фундація майбутнього"
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області, Карпівська ТГ, Криворізького району, Дніпропетровської області, Лозуватська ТГ, Криворізького району, Дніпропетровської області, Глеюватська ТГ, Криворізького району, Дніпропетровської області, Петрівська ТГ, Олександрійського району, Кіровоградської області,
Опис проекту: Мета: Посилити туристичну привабливість Лозуватської ТГ, Дніпропетровської обл. на 20%, шляхом створення туристичного путівника для громади щоб стимулювати місцевий культурний розвиток до кінця тривалості проєкту. Результати: 1)Сформовано не менше трьох активних та пасивних маршрути для туристичного путівника Лозуватської ТГ, Дніпропетровської обл. 2)Створено туристичний путівник з аудіовізуальним супроводженням для привабливості та обізнаності туристів в Лозуватській ТГ, Дніпропетровської області.3)Провдено інформаційну кампанію для цільової аудиторії проєкту та зацікавлених сторін про старт, реалізацію та результати проєкту.4)Збільшено туристичну привабливість Лозуватської ТГ в Діпропетровській обл. на 20%. 5) Створити туристичний сайт громади.
183.
ID: 5REG11-28316
Назва проекту: Концептуальний 3D проєкт «Парку Пам'яті з меморіальним комплексом «Шталаг-364»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 590417.6
Запитувана сума від УКФ: 590417.6
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд Пам'яті жертв Голокосту с.Богданівка"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: м.Миколаїв,
Опис проекту: Практично в центрі Миколаєва розташована безлюдна територія, що засмічена і заросла дикими рослинами. Тут, у 1941-1944 рр. знаходився табір радянських військовополонених Шталаг364, і, пізніше, табір військовополонених гітлерівської коаліції. Понад 30 тисяч загиблих захисників нашої Батьківщини, та близько 2 тисяч її колишніх ворогів лежать у ций землі німим докором совісті наступних поколінь. Ця трагедія невідома майже нікому в місті. Створення Парку Пам'яті схвалено керівництвом міста та депутатськими комісіями. Наша мета – цім проектом зробити перший крок до реалізації цієї ідеї. Результат буде вагомим аргументом для громадських слухань при затвердженні культурно-історичної зони в Генеральному плані, а також для створення культурно-туристичного центру.
184.
ID: 5REG11-28784
Назва проекту: Приорільська Street - екокультурний туристичний маршрут-фестиваль
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 688942.56
Запитувана сума від УКФ: 663942.56
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "ГРОМАДСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР МИРУ, ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: с. Шедієве, Полтавська область, Україна,
Опис проекту: Проєкт спрямований на створення і промоцію культурно-пізнавального й екологічного маршруту-фестивалю в мальовничому с. Шедієве, що на Полтавщині, з віковічною історією. Маршрут побудований на 7 точках 4 з яких є інтерактивними з проведенням майстеркласів з гончарства, гастро-кулінарії, музикування на традиційних та інноваційних інструментах, образотворчого мистецтва, а також відвідання знакових історико-культурних локацій, які мають загальнонаціональне значення.
185.
ID: 5REG11-29087
Назва проекту: Виставковий проект "Японські квіти Віктора Луганщука"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 210000
Запитувана сума від УКФ: 210000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад "Історичний музей Компаніївської селищної ради Кіровоградської області"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: смт. Компаніївка Кропивницького району Кіровоградської області,
Опис проекту: Виставковий проект «Японські квіти Віктора Луганщука» включає в себе створення виставки робіт художника В. Луганщука на базі Історичного музею Компаніївської селищної ради та розробку та публікацію онлайн-виставки з метою посилення конкурентоспроможності та туристично-пізнавального потенціалу Компаніївської громади через популяризацію унікального місцевого культурного явища - доробку місцевого художника Віктора Луганщука.
186.
ID: 5REG11-30891
Назва проекту: Жива книга-каталог "Рушникові стежки Тернопільщини"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 61000000
Запитувана сума від УКФ: 655028.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тернопільський обласний краєзнавчий музей
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Тернопільська обл., Тернопіль,
Опис проекту: У фондах Тернопільського обласного краєзнавчого музею зібрано колекцію рушників 17 адміністративних районів (550 од.), доступними для відвідувачів є лише 20. Створення Живої книги-каталогу забезпечить розширену доступність ознайомлення з решта одиницями колекції рушників, дасть змогу з допомогою QR-кодів поринути в минуле нашого краю, візуально та аудіально пізнати традиції та обряди використання рушників, за схемою створити власний шедевр. Створення каталогу рушників не повинно допустити втрати можливості особистого споглядання експоната, а тому, в перспективі – створення 17 локальних вітрин рушників Тернопільщини, які мають справити враження на відвідувача своєю інтерактивною подачею, бути інформативними для людей з особливими потребами.
187.
ID: 5REG11-31041
Назва проекту: «Різдв’яний ГощаЛенд. Мандрівка стежками національних звичаїв та обрядів»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 692600.00
Запитувана сума від УКФ: 643100.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Гощанська селищна рада Рівненської області
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Гоща,
Опис проекту: Метою проекту є популяризація та збереження культурної спадщини української національної автентичності та створення якісного культурного продукту, зрозумілого та важливого мешканцям громади, шляхом створення різдв’яного містечка та різдв’яного маршруту локаційними точками, кожна з яких репрезентує певний національний звичай чи обряд зимового обрядового циклу.
188.
ID: 5REG11-31156
Назва проекту: Кіно - майстерня "Повіримо у себе"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 500000
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Відродження"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Покровська ТГ село Успенівка,
Опис проекту: проект спрямований на організацію та облаштування сучасної кіно-фотомайстерні для створення якісного кінопродукту (різножанрові проморолики, мультипликація, кліпи, соціальна реклама тощо).Знайомство з історією українського кіно, його жанрами та видами, професіями кіно індустрії. Діти, молодь та люди золотого віку зможуть стати героями, режисерами або операторами кіно.
189.
ID: 5REG11-31233
Назва проекту: Марко Кропивницький -український Шекспір з Бобринця
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 312000
Запитувана сума від УКФ: 312000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: комунальний заклад "Бобринецький міський краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука" Бобринецької міської ради
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Кіровоградська область, місто Бобринець,
Опис проекту: Створення інноваційного культурного продукту "Марко Кропивницький – український Шекспір з Бобринця" - це модернізація вже існуючого пішохідного екскурсійного маршруту містом у більш сучасну, якісну та доступну культурну послугу, яка дасть можливість максимально задовольнити туристичні потреби споживача, призведе до збільшення зацікавленості серед туристів, підвищення рівня доступності до надбань історичної та культурної спадщини краю та підвищення туристичного потенціалу громади в цілому.
190.
ID: 5REG11-31560
Назва проекту: Безбар'єрне ремесло "Очима особливих"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 721028
Запитувана сума від УКФ: 699728
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Районна громадська організація “Федерація футболу Якимівського району”, код реєстрації 26250852
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: смт.Якимівка,Мелітопольського району,Запорізької області,
Опис проекту: Наша громада стане територією, де мешканці створюють картини, вишиванки, поробки, що сприятиме розвитку та неформальній освіті протягом життя. Створення простору зробить можливими адаптацію, соціалізацію та залучення в культурний та інклюзивний процес людей віком 50+, осіб з особливими потребами та інвалідністю різних нозологій та вікових категорій. Діти та дорослі зможуть реалізовуватися.
191.
ID: 5REG11-31657
Назва проекту: Автентична пісня
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 697635
Запитувана сума від УКФ: 696435
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадське об'єднання "Ліра"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Новоград-Волинський, м.Новоград-Волинський, Житомирської обл., село Киянка, село Кикова, село Немильня Новоград-Волинський р-н, Стриївська ТГ, м.Київ, смт. Ємільчине,
Опис проекту: Проект спрямований на вирішення проблеми збереження старовинної пісні нашої місцевості. Старовинна пісня – вид культурної спадщини нашого народу, що передавалась із уст в уста, від покоління до покоління. У зв'язку із тим, що старіють і помирають носіїї цього виду творчості , постала проблема збереження цього культурного продукту. В нашому місті Новограді-Волинському народилась видатна Українська поетеса Леся Українка, яка все своє життя збирала і записувала народні пісні. Реалізація проекту дасть можливість нашій молоді продовжити цю справу. Створить умови для збереження, вивчення дітьми та молоддю старовинних пісень нашої місцевості, подальшої популяризації цього виду художньої творчості шляхом концертного виконання та участі у мистецьких конкурсах.
192.
ID: 5REG11-31892
Назва проекту: "Без перешкод і зайвих слів" музично - пластична вистава "Ігри богинь"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 519700
Запитувана сума від УКФ: 519700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Київський пансіонат ветеранів праці
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київська область,
Опис проекту: «Ігри богинь» – це музично-пластична вистава за мотивами трагедії давньогрецького драматурга Евріпіда «Іпполіт». Це вистава про людські пристрасті, боротьбу людини з ними, а також про ігри долі, яку уособлюють богині грецького пантеону Гера, Афродіта, Артеміда, Амур та Танатос. Саме підступний характер богинь призводить до вічних суперечок та сварок, що в свою чергу відображається на «шахівниці»-Землі, на долях смертних-«пішаків». Музично – пластична вистава передбачає залучення непрофесійних акторів, мешканців Пансіонату для організації постановки вистави. Мистецтво має бути доступним для всіх. Весь проект передбачає спільну співпрацю зі спеціалістами, що займаються реабілітацією та психологічною допомогою.
193.
ID: 5REG11-31953
Назва проекту: Молодіжний мистецький хаб
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 200714
Запитувана сума від УКФ: 200714
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Оржицької селищної ради
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Оржиця Полтавська область,
Опис проекту: Створення багатофункціонального публічного простору, осередку молодіжного життя в громаді, що забезпечує базові потреби молоді в культурних, освітніх та інформаційних послугах. Активізації та розвиток молодого покоління, шляхом створення умов для спілкування та проведення дозвілля.
194.
ID: 5REG11-32078
Назва проекту: Херсонщина: культурна спадщина південного краю
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 605000
Запитувана сума від УКФ: 605000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Херсонська міська громадська організація “Херсонський прес-клуб”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Херсон, Херсонська область,
Опис проекту: Створення 10 програм тривалістю 10 хв у трьох медіа-форматах (відеопрограма, лонгрід, радіопрограма) та розміщення їх на різноманітних медіаплатформах (телеканали, вебсайти, радіостанції) та соцмерехаж для широкого кола широкої аудиторії з метою: - донесення до суспільства прикладів позитивної трансформації життя героїв та героїнь, які займаються улюбленою справою у сфері культури, скористалися можливостями і заснували власну справу; - демонстрації підвищення стандартів якості життя населення у прикордонних районах із Кримом; - підвищення загального рівня оптимізму та спонукання до прогресивних ініціатив та позитивних перетворень більшої кількості українців та українок і, як наслідок - суспільства загалом; - висвітлення культурних ініціатив, що змінюють сучасний ландшафт культурного ринку нашої країни. Створення титрування та озвучення відеопрограм англійською мовою для демонстрації розвитку українського культурного спадку світовій громадськості.
195.
ID: 5REG11-32104
Назва проекту: "Туристичний путівник: майстерні Тернопільщини"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 262084.88
Запитувана сума від УКФ: 251284.88
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Тернопільський обласний методичний центр народної творчості
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Тернопіль,
Опис проекту: Проєкт "Туристичний путівник: майстерні Тернопільщини" націлений на включення суб’єктів народних художніх промислів до туристичних маршрутів шляхом висвітлення інформації вигляді друкованої продукції (туристичні мапи) та цифрового каталогу.
196.
ID: 5REG11-32547
Назва проекту: Журавно - місто на перетині культур
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 705714
Запитувана сума від УКФ: 693714
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ЖУРАВНО-ВПЕРЕД!"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Журавно,
Опис проекту: Метою проєкту є популяризувати Журавно в інтерактивній формі, шляхом створення віртуального 3D туру, що сприятиме розвитку туристичного потенціалу містечка, та й громади загалом. Виконання аерозйомки, відео та фотозйомки 360, відео, наповнення точок інтересу театралізованими постановками із залученням вихованців гуртка "Юні екскурсоводи" та акторів Журавнівського аматорського театру "Надія". Планується на цій базі створення онлайн-квестів, наповнення новими матеріалами та залученням нового покоління у промоції культурної спадщини.
197.
ID: 5REG11-32566
Назва проекту: Віртуальний музей С.С. Прокоф'єва
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 352483.53
Запитувана сума від УКФ: 352483.53
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Донецький обласний краєзнавчий музей
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: вулиця Центральна, будинок 2а, село Сонцівка, Покровський район, Донецька область,
Опис проекту: Музей знаходиться в селі Сонцівка, де народився та провів своє дитинство відомий композитор Сергій Прокоф'єв. Через віддалене розташування від великих міст відвідування музею для багатьох шанувальників творчості композитора є не можливе. Мета даного проекту – надати можливість ознайомлення з музеєм людям, які не мають змоги відвідати музей особисто. Тим самим популяризація музею шляхом створення 3 D-тура, оцифровка експонатів та запис аудіоекскурсії
198.
ID: 5REG11-32641
Назва проекту: Цифровий каталог "Одеський архіваріус"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 350255.00
Запитувана сума від УКФ: 350255.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство "Телевізійне інформаційне агентство "Вікна-Одеса"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Одеса, Одеська область,
Опис проекту: Цифровий каталог «Одеський архіваріус», який містить ексклюзивний мультимедійний контент історико-краєзнавчого розвитку Одеси (фактологічна текстова довідка, аудіо— та візуальна інформація, включаючи 1000+ унікальних ілюстрацій) із функцією аудіогіду для інклюзивних верств населення. Каталог базується на матеріалах досліджень краєзнавців (під керівництвом Євгена Волокіна), краєзнавчих колекцій з державних і приватних зібрань, музеїв, архівів та бібліотек.
199.
ID: 5REG11-32880
Назва проекту: Книга інструментів - “Сільський туризм для початківців”.
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 1. Локальна культура
Загальний бюджет проекту: 690680.00
Запитувана сума від УКФ: 690680.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Агенція регіонального розвитку Запорізької області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Запоріжжя, с. Геленджик Вільнянського району Запорізької області,
Опис проекту: Проєкт спрямований на посилення культурної та туристично-пізнавальної привабливості сільських територій Запорізького регіону шляхом аналізу місцевого культурного розвитку громад. В результаті буде створена Книга інструментів «Сільський туризм для початківців» з генерування нових конкурентоспроможних туристичних продуктів.
200.
ID: 5REG21-01077
Назва проекту: Фестиваль борошна «Станишівська житниця»
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 845000
Запитувана сума від УКФ: 615000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Молодіжна громадська організація "Пісенний Спас"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: місто Житомир, селище Станишівка,
Опис проекту: «Станишівська ОТГ – найбільша аграрна громада Житомирщини», «Станишівка – житниця району!»,«Є хліб, буде і пісня!» - основні гасла фестивалю. Місія: Рідне робити престижним. Мета: Розвиток та популяризація Станишівської ОТГ, як житниці району, сприяння розвитку культурної галузі та внутрішнього туризму регіону. Збереження національної культурної спадщини. Фестиваль є комплексним культурно-мистецьким дійством, що поєднує різні види, жанри та форми творчої художньої діяльності. У рамках Фестивалю відбувається конкурс-презентація снопів, дідухів, плетених обжинкових вінків, короваїв; різноманітні виставки, майстер-класи від майстрів народної творчості та кулінарів. Інтерактивні ігри-конкурси, які відображають процес приготування хліба традиційно-етнічним способом. Концерти за участю аматорських колективів, молодих виконавців та зірок. Частування традиційними стравами.
201.
ID: 5REG21-01196
Назва проекту: Черкаський книжковий фестиваль "Екологія ментальності"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1287999.00
Запитувана сума від УКФ: 999983.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “КНИЖКОВИЙ МАЕСТРО”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Черкаси, сел.Степанецьке , Степанецька територіальна громада, Черкаського району, Черкаської області, м.Кам"янка, Кам"янської міської громади, Черкаського району, Черкаської області, м.Городище Городищенської міської громади, Черкаського району ,Черкаської області, м.Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківська міської громади, Черкаського району ,Черкаської області,
Опис проекту: Формування та фундація здоров’я нації, набуття стабільності й визначеності, позбавлення стресу та тривоги через джерела співзвучних думок, життєвих аналогій, що унеможливлять “самотність у натовпі”; сприяння популяризації читання як базового інструментарію для стабілізації відносин в системі “суспільство-індивід”, культурному розвитку регіону, відродженню ролі книги у розвитку суспільства через популяризацію вітчизняної книговидавничої продукції; залучення молоді до вирішення важливих соціально-значимих проблем; формування стійкої потреби в читанні.
202.
ID: 5REG21-01377
Назва проекту: Проведення, в селі Дубівка Костянтинівської сільської територіальної громади Херсонської області, фестивалю "Україна - це МИ"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 574800
Запитувана сума від УКФ: 458300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Костянтинівська сільська рада Каховського району Херсонської області
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: село Дубівка Костянтинівської сільської територальної громади Херсонської області,
Опис проекту: Фестиваль «Україна – це МИ» має на меті створити культурне середовище для (мешканок) мешканців громади, яке дасть можливість згуртувати людей та організувати їх змістовне дозвілля, розкрити творчий потенціал та започаткувати нові традиції в громаді, популяризувати сільську громаду як центр надання гендерно-чутливих культурних послуг, розвиток підприємницьких навичок, підвищення рівня задоволеності мешканців
203.
ID: 5REG21-01594
Назва проекту: Медовий фестиваль "Веселий трутень".
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 450000
Запитувана сума від УКФ: 420000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Черкаська обласна громадська організація "Українська млинологічна асоціація"
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Івківці, Черкаського району Черкаської області,
Опис проекту: Медовий фестиваль Веселий трутень відбудеться 20-21 серпня 2022 року у с. Івківці на території просвітницько-розважального етнографічного комплекса "Зерноленд". У рамкх фестивалю відбудеться ярмарок медової продукції, науково-практична конференція "Новітні технології у бджільництві", концерт етнографічних колективів та Сашка Лірника, розіграш медової лотареї, конкурс краси "Матка року"
204.
ID: 5REG21-01769
Назва проекту: Фестиваль народних ремесел "Запорізький дуб"
Технічний відбір: Відхилено
Лот : ЛОТ 2. Локальний фестиваль
Загальний бюджет проекту: 1127896.00
Запитувана сума від УКФ: 900986.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організац