Реєстр програми Інноваційний культурний продукт

#
ID
Назва проекту
Лот
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
# 1.
ID: 4ICP11-00205
Назва проекту: Міжнародна онлайн-виставка медіа-мистецтва
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1197380
Запитувана сума від УКФ: 1197380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Асоціація випускників, викладачів і друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: Міжнародна онлайн-виставка медіа-мистецтва, яка сприятиме міжкультурному діалогу та популяризації сучасного мистецтва через використання новітніх технологій. В рамках програми проєкту: проведення опен-колу для куратора серед закордонних фахівців медіа-мистецтва, спільно з куратором проведення відбору 10 актуальних різножанрових медіа-проєктів (7 - закордонних та 3 - українських), створення онлайн-експозиції, втілення програми популяризації сучасного мистецтва через використання новітніх технологій, проведення та запис паралельної програми онлайн-заходів (відкриття онлайн-виставки, кураторська екскурсія виставкою, 10 артист-токів з митцями-учасниками, панельна дискусія зі спікерами - фахівцями з медіа-мистецтва). Створюючи виставку, що презентує актуальні мистецькі висловлювання медіа мистецтва в онлайн просторі, ми прагнемо розширити сприйняття суспільством розуміння як медіа форм, так і сучасного мистецтва, одночасно долаючи географічні обмеження та будуючи нові міжнародні зв’язки.
# 2.
ID: 4ICP11-00400
Назва проекту: Спонтанний пошук еврітмії в буденному
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1398397.00
Запитувана сума від УКФ: 1398397.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Гринцевич Альона Василівна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса, Київ, Інтернет-трансляція: територія сповіщення мережі Youtube,
Опис проекту: Відео-арт проєкт “Спонтанний пошук еврітмії в буденному” це виставковий кураторський проєкт, який має на меті популяризацію українського мистецтва, включення в сучасний міжнародний контекст мистецьких імен та явищ багаторічних напрацювань українського художника абстракціоніста Володимира Філіппова, що розвинуті в площині медіа-арту. За допомогою сучасних художніх технік на очах у спостерігача-учасника буде відбуватися спонтанне виявлення найкращих ритмічних взаємодій, існуючих в звичайних явищах і в випадкових предметах, що оточують людину кожен момент буття, спостерігаючи в кожному поєднання через квантову структуру світобудови. Результатом втілення проєкту буде створення через очевидні відеограми циклу роздумів про єдність в світі. Результати проєкту буде задокументовано та розповсюдженно на онлайн-платформах.
# 3.
ID: 4ICP11-00618
Назва проекту: Соціо-культурний мультимедійний інноваційний проект “Гея vs Алгоритмічне суспільство”.
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1089622.2
Запитувана сума від УКФ: 1089622.2
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна Організація “Міжнародний Благодійний Фонд “Арт Спатіум Фаундейшн”
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківськ,
Опис проекту: Проект представить виставку-трилогію з медіа-арт інсталяціями, які в трьох фазах досліджують суспільство в контексті науки, технології та екологічних викликів, аби спонукати до осмислення нової парадигми існування в умовах технологічного розвитку, де хакерські атаки на демократію, здатні вплинути на долі країн та подальший розвиток людства на Землі. Технології буде використано, аби за допомогою візуальної складової проявити цей "розширений" світ задля пошуків синергії та усвідомлення соціальної відповідальності. Завдяки застосуванню коду до активного і реактивного світу навколо нас утворюється нова дигітальна біосфера, що пропонує глядачеві імерсивний досвід, у який ми можемо зануритися, де закодовані як естетичні так так і етичні імпульси.
# 4.
ID: 4ICP11-00748
Назва проекту: Фестиваль сценографії та театрального костюму "Львівське квадрієнале сценографії - 2021. Еволюція через революцію"
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 911050
Запитувана сума від УКФ: 815050
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Галерея сценографії"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект має на меті розвиток сценографічного мистецтва та культури в України та його промоція на рівні країни та міжнародному рівні через розвиток комунікаційної та освітньої платформи, майданчику для обміну досвіду театральних художників України та світу у форматі фестивалю сценографії Даний проект відбудеться у форматі фестивалю візуального мистецтва Фестиваль матиме такі частини: 1) Освітня частина, що передуватиме фестивалю “Лабораторія молодого сценографа та режисера” 2) Створення 4 сценографічних просторів на тему “Еволюція через революцію” 3) Експозиція “Історія української сценографії” 4) Вулиця-галерея 5) Міжнародний павільйон 6) Театральний фешн 7) Храм майстер класів 8) Експериментальна експозиція “Територія студентів”
# 5.
ID: 4ICP11-00784
Назва проекту: Виставковий проєкт-дослідження творчості Карла Звіринського «Ліс. Потойбічне»
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1498514.00
Запитувана сума від УКФ: 1498514.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «КУЛЬТУРНИЙ КОД»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєкт «Ліс. Потойбічне» - комплексне дослідження знакового феномена українського мистецтва ХХ ст. – львівської «підпільної академії» Карла Звіринського. проєкт відкриває досі невідомі для широкої аудиторії твори та фотоархіви Звіринського, проводить паралелі в середовищі школи між засновником і його колом та учнями. В рамках проєкту буде проведена мультимедійна виставка в Я Галерея Львів, паралельна програма з лекторіями та дискусійними платформами від фахівців з історії українського мистецтва другої половини ХХ ст., виданий каталог творів та фотоархівів Звіринського з культорологічними есеями. проєкт актуалізує та систематизує для української та світової культури автентичну мистецьку спадщину ХХ ст., переосмислюючи її через ключову для Звіринського тему потойбічного лісу.
# 6.
ID: 4ICP11-01063
Назва проекту: Жіночий дискурс
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 412426.14
Запитувана сума від УКФ: 412426.14
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» Чернігівської обласної ради
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Чернігів, Чернігівська область, Україна,
Опис проекту: Сучасне українське мистецтво досі знаходиться на роздоріжжі пошуку себе в світовому контексті. В цій невизначеності ми втрачаємо багато часу на сліпе копіювання трендів, замість підтримки своїх власних митців і поступового розвитку власного культурного продукту. Проект «Жіночий дискурс» є спробою 3-х чернігівських професійних художниць створити комплексний культурний продукт з власної суб’єктивної позиції та виразити своє бачення мистецтва та ролі жінки в ньому. Метою цього проекту є не тільки промоція чернігівських митців у соціокультурному просторі міста, але і створення комплексної взаємодії між авторками та громадою. Ключові завдання: написання авторських творів, проведення персональних виставок, арт-штудії та «artist-talk»-и трьох чернігівських художниць.
# 7.
ID: 4ICP11-01757
Назва проекту: Проект NAЇ . Мистецька виставка художніх творів з використанням доповненої реальності, присвячена видатним українцям.
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1310900
Запитувана сума від УКФ: 1224710
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація ВІЗІОНЕРИ
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: Мистецька виставка проекту NAЇ присвячена видатним українцям. Це перша серія проекту. Всі історичні персонажі намальовані художником та будуть анімовані за допомогою технології доповненої реальності (AR technology). Виставка має на меті ознайомити українців з видатними постатями української історії. А технологія доповненої реальності наддасть можливість поспілкуватися з анімованими персонажами. Після презентації живописних картин, анімації будуть доступні для широкого загалу через безкоштовний мобільний додаток.
# 8.
ID: 4ICP11-01802
Назва проекту: Фестиваль аудіовізуального мистецтва ТЕТРАМАТИКА 2021
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 783833.00
Запитувана сума від УКФ: 783833.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Мистецьке об’єднання "НУРТ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Програма Фестивалю аудіовізуального мистецтва ТЕТРАМАТИКА 2021 передбачає виставки, перформанси, майстер-класи, об’єднані темою “Технології та Чуттєве”. Тема є розвитком Фестивалю 2019 року, що був присвячений людському чиннику в технології. Метою проекту є актуалізація українського мультимедійного мистецтва в європейському контексті. Гостями Фестивалю будуть митці з України, країн ЄС та США, ряд робіт буде створено спеціально для Фестивалю. Детальна відеодокументація процесу створення/реалізації інсталяцій, перформансів та майстеркласів послужить дидактичною базою для розвитку новостворених напрямків мистецької освіти в Україні (Новостворена кафедра актуальних мистецьких практик у ЛНАМ та нещодавнє запровадження цілісного комплексу дисциплін пов’язаних із електроакустичною музикою на базі EESEM в ЛНМА)
# 9.
ID: 4ICP11-02148
Назва проекту: Ідеальний світ. Україна
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 971690
Запитувана сума від УКФ: 971690
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Карпенко Ігор Вікторович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту:  Фотопроект «Ідеальний світ. Україна» започаткований задля того, щоб у нинішній доволі непростий час, підняти дух та посилити відчуття самоідентифікації нашого народу. Незважаючи на кризові настрої та нестабільність сьогочасного суспільства, автор цього творчого доробку має на меті показати своїх співгромадян як сповнених краси, оптимізму та позитивної енергії людей.  Проект також прагне змінити уявлення світової спільноти про нашу державу та довести, що українці є вільними, сильними та непересічними особистостями, готовими розвиватися та змінювати своє життя на краще.  Цей творчий задум втілюватиметься на території всієї України, він торкнеться всіх сфер діяльності та прошарків нашого суспільства.
# 10.
ID: 4ICP11-02154
Назва проекту: Пiдслуханий музей. Людина
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1108160
Запитувана сума від УКФ: 1108160
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Волошина Тетяна Андріївна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: "Пiдслуханий музей. Людина" — це продовження співпраці композиторів та саунд-артистів Олексія Шмурака та Олега Шпудейка з Національним художнім музеєм України. Проєкт передбачає проведення спільно із музейною кураторкою проєкту Оксаною Баршиновою та вокалістами ансамблю Alter Ratio дослідження і творчої роботи заради створення інноваційної (формат саунд-арт-інтервенції) офлайн-виставки "Підслуханий музей. Людина" в залі НХМУ "Художні школи Києва та Одеси", а також онлайн-версії виставки із високоякісними цифровими копіями картин, аудіофайлами і дизайном. В результаті проєкту протягом півроку в НХМУ функціонуватиме офлайн-виставка, а також буде створена і запущена посадкова сторінка (landing page) онлайн-виставки з постійним доступом для глядачів з усіх куточків світу.
# 11.
ID: 4ICP11-02161-2
Назва проекту: У ПОШУКАХ ІДЕНТИЧНОСТІ
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 976380.00
Запитувана сума від УКФ: 976380.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація Благодійний фонд "Спадщина.УА"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Національний музей Тарас Шевченка, бульвар Тараса Шевченка, 12, Київ, 01004, Київ, Харків, Одеса, Луцьк (локації для презентації видання уточнюються),
Опис проекту: Кураторським проєктом мистецтвознавця Галини Новоженець «У пошуках ідентичності» прагнемо актуалізувати проблему української національної ідентичності в сучасній візуальній українській культурі та винести її у широку аудиторію. В рамках проєкту плануємо проведення у Києві підсумкового виставкового проєкту «У пошуках ідентичності» за участю сучасних митців з материкової України та діаспори; виготовлення та поширення серед культурних інституцій фундаментального однойменного видання, а також проведення активної промоційної оф-лайн та он-лайн кампанії на підтримку концепції #цінуй_національну_ідентичність.
# 12.
ID: 4ICP11-02354
Назва проекту: Павільйон Джерело: Тіла в місті
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1493683
Запитувана сума від УКФ: 1493683
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Косміна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення унікального проєкту синергії сучасного мистецтва та ревіталізації архітектурної спадщини “Павільйон Джерело: Тіла в місті”, який активує публічну дискусію стосовно екології буття людини у місті за допомогою тривалої виставкової та публічної програми, та прийматиме найширшу аудиторію у режимі 24/7 у самому серці столиці із новітнім підходом до подолання карантинних обмежень для культурної діяльності. Проєкт залучить надбання найкращих зарубіжних практик у репрезентації соціально-орієнтованого мистецтва у публічному просторі, досвід успішних українських кураторів та митців, а також підсилить імідж столиці через залучення до співпраці закордонних авторів. Проєкт підсилить професіоналів та ентузіастів які потенційно зацікавлені в самоорганізованих формах створення нових культурних осередків.
# 13.
ID: 4ICP11-02453
Назва проекту: Серія мультидисциплінарних виставок “Re:consumer”
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 679416.00
Запитувана сума від УКФ: 679416.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Коваль Надія Василівна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Re:consumer — це серія з 4-ьох крос-секторальних виставок молодих українських художників, що висвітлюють різні аспекти консюмеризму у сучасному світі. Виставки говорять як про глобальні тенденції споживацтва, загострення екологічних, соціальних, економічних площин цього явища, так і про локальні прояви та впливи консюмеризму в Україні. Проект має на меті дослідити та переосмислити ідею споживання, надавши свою художню рефлексію та відкривши поле для дискусій та віднаходження практичних вирішень проблеми. Частиною проекту передбачається освітня онлайн-програма до кожної виставки.
# 14.
ID: 4ICP11-02680
Назва проекту: ”Купуй, вивчай, колекціонуй”
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1407600
Запитувана сума від УКФ: 1407600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація ПЕРФЕКТНА АРТ ГРУПА
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Проєкт спрямовано на розвиток українського арт-ринку в умовах динамічних змін, популяризацію сучасного мистецтва та спрощення доступу до нього. Проєкт являтиме собою унікальну для українського ринку онлайн-галерею у вигляді мобільного додатку, що збере сотні робіт українських митців в одному місці. Відтак майданчик дозволить відвідвувати онлайн виставки, ознайомитися з об’єктами мистецтва та придбати їх. Додаток надасть користувачу можливість комунікувати з митцями, знайомитися з їх творчістю, відкривати для себе нові мистецькі простори та отримати доступ до бази молодого українського мистецтва. Також на меті є оптимізація підприємницької діяльності вітчизняних митців, задля подолання кризи, що пов'язана з епідемією та карантинними обмеженнями. Проєкт сприятиме формуванню української ідентичності та створенню позитивного іміджу України та промотуватиме український культурний продукт.
# 15.
ID: 4ICP11-03002
Назва проекту: Виставка Igor Sikorsky. An Impossible Dream
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 933350
Запитувана сума від УКФ: 933350
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Палій Владислав Ігорович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна, Нью-Йорк, США,
Опис проекту: Igor Sikorsky. An Impossible Dream – унікальна інноваційна виставка, присвячена видатному винахіднику гелікоптера українського походження Ігорю Сікорському, яка пройде в Українському музеї у Нью-Йорку, США, восени 2021-го року. Виставка складатиметься з архівних світлин, відео, документів, цифрових 3D-моделей літальних апаратів Сікорського та VR-куточку. Метою проекту є промоція та інтернаціоналізація української історико-культурної спадщини, а також створення позитивного іміджу України та українців за кордоном – культурна дипломатія в дії. Результатом проекту стане успішно втілена експозиція, яка викличе міжнародний резонанс серед мистецьких кіл і більш широкої аудиторії, а також встановить Ігоря Сікорського як винахідника саме українського, а не російського походження.
# 16.
ID: 4ICP11-03626
Назва проекту: Епоха змін та перетворень: харківський вимір
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 878801.04
Запитувана сума від УКФ: 878801.04
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Харківська обласна фундація "Громадська Альтернатива"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Пропонується створення ескізного дизайн-проєкту експозиції, присвяченої історії Харківщини у ХХ – ХХІ ст. в контексті української державності, яка стане продовженням повнопрофільної експозиції. Основною ідеєю буде дуальна проблема повсякденного життя звичайної людини у вирі навколишніх глобальних суспільно-політичних процесів. Ключовий акцент буде поставлено на житлово-побутових комплексах, що відображають світ пересічної людини у відповідному часі. Це занурить сучасного відвідувача у центр подій, створить передумови для діалогу поколінь задля майбутнього країни. Проєкт має врахувати сучасні вимоги до експозиції: інформаційні технології, інтерактивність, інклюзія, права людини. Передбачено створення проєктної документації з ілюстраціями та відеороликом для наочної демонстраціїї майбутньої експозиції з локаціями, основними експонатами, обладнанням, технічними параметрами. На основі фінальної проєктної документації та презенатційного відеоролику в подальшому буде створено повнопрофільну експозицію.
# 17.
ID: 4ICP11-03952
Назва проекту: Виставка фотографій «Муза пішла дорогою…» пам`яті фотокора Сергія Ніколаєва, який загинув в АТО в 2015 р.
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 271500
Запитувана сума від УКФ: 271500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Креативна Україна"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Славутич,
Опис проекту: Проект передбачає організацію та проведення в Києві, та Славутичі виставки фоторобіт Сергія Ніколаєва, талановитого фотохудожника, який загинув в АТО в 2015 році в с. Піски під час відрядження як фотокореспондент газети «Сегодня» - до 5-х роковин загибелі. Проект передбачає також проведення в рамках виставкового проекту в Києві круглого столу: «Журналісти на війні»
# 18.
ID: 4ICP11-04748
Назва проекту: Чутливість. Сучасна українська фотографія
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 2605060.33
Запитувана сума від УКФ: 1499430.72
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство “Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал”
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Виставковий проєкт “Чутливість. Сучасна українська фотографія” об'єднає близько 100 визначних фотографічних проєктів та робіт понад 50 авторів, створених протягом останніх 30 років, у цілісній та різнобічній експозиції. Мультискладовість результату має на меті репрезентувати множинність підходів у використанні медіуму фотографії в Україні, проявити взаємозв’язки та взаємовпливи у практиках українських фотографів і художників, а також здійснити комплексне дослідження-зріз у галузі сучасної української фотографії. Комунікація результатів цільовим аудиторіям дозволить актуалізувати значення медіуму в мистецькому контексті сьогодні.
# 19.
ID: 4ICP11-04946
Назва проекту: Модернізація експозиції єдиного в Україні музею українського поета-байкаря Л.І.Глібова в Чорному Острові та її популяризація
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 875276
Запитувана сума від УКФ: 875276
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Хмельницька районна асоціація "Світанок"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Хмельницький район, смт Чорний Острів,
Опис проекту: Проект передбачає створення інноваційного культурного продукту - інтерактивної експозиції Літературно-краєзнавчого музею Леоніда Глібова у Чорному Остріві, єдиного в Україні музею українського поета-байкаря. Його реалізація сприятиме збереженню культурної спадщини України та розвитку туристичної привабливості селища Чорний Острів. Історичний музей Леоніда Глібова у населеному пункті існує з 1968 року. Спочатку існування композиції не були концептуально переосмислені, а лише доповнювались. Модернізація та діджиталізація експозицій зробить їх доступними та цікавими для широкої публіки. Створення та наповнення змісту сайту музею та розробка віртуальної екскурсійної програми дозволяють оновити та популяризувати культурний продукт.
# 20.
ID: 4ICP11-05246
Назва проекту: Виставка "Українське кіно 1990-х" (робоча назва)
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 2523564.39
Запитувана сума від УКФ: 1498158.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство «Національний центр Олександра Довженка»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Українське кіно 1990-х»​ (робоча назва) — масштабний виставковий проєкт, що охопить одну з найбільш бурхливих та резонансних епох в історії українського кіно — 1990-ті роки. Проєкт прагне репрезентувати ключові етапи та тематичні напрямки українського кінематографа 1990-х років; дослідити десятиліття як в кінематографічному, так і в соціокультурному контексті — в умовах зламу соціального устрою, зміни «правил гри» у всіх сферах життя. Ключовим мотивом виставки стануть теми свободи й незалежності в різних її ітераціях: вільна держава, вільний ринок, вільне падіння. Перебудова, а згодом і здобуття Україною незалежності, відкрили для українського кіно не лише більш вільні виробничі можливості, але й нові естетичні і тематичні напрямки. Виставка, спираючись на фільми, архівні матеріали та свідчення кінематографістів, має на меті створити концептуальну рамку для кінематографічного процесу в Україні наприкінці 80-х — початку 90-х років, виокремити українське кіно цього періоду як важливе, але поки що маловідрефлексоване явище, яке було втрачене для українського глядача через крах кінопрокату в ранніх 90-х; дослідити особливості українського кіно цього періоду, які вирізняють його з-поміж кінопродукції інших радянських і пострадянських республік; простежити надії й сподівання, які проєктувалися в майбутнє в цей переламний період і спробувати зрозуміти, чому далеко не всіх із них ще й досі змогли втілитися в життя. Виставка має стати кінематографічним портретом епохи.
# 21.
ID: 4ICP11-05293
Назва проекту: Суспільство з кіноапаратом: історії візуальних режимів та практик творення в Україні
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1165845
Запитувана сума від УКФ: 879145
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Центр міської історії Центрально-Східної Європи”
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Виставковий проєкт “Суспільство з кіноапаратом: історії візуальних режимів та практик творення в Україні” пропонує поглянути з історичної перспективи на тему витоків масових візуальних практик у другій половині ХХ століття, які пов’язані зі створенням рухомих зображень – домашнього, вернакулярного та аматорського кіно. А також актуалізувати дискусію про візуальні практики і збереження спадщини кіноаматорів сьогодні. В основі проєкту лежить міждисциплінарний підхід, робота з унікальними приватними архівами 8 мм та 16 мм кіноплівок та їх оцифрування, дослідження маловідомого явища кіноаматорства, реалізація мультимедійної виставки та різноформатної публічної програми.
# 22.
ID: 4ICP11-05958
Назва проекту: Віртуальна виставка UkrainianFashion.biz
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 291770.00
Запитувана сума від УКФ: 291770.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Українська акадумія індустрії моди"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: онлайн,
Опис проекту: Проєкт Ukrainian.Fashion - це віртуальна виставка українських брендів онлайн 365 днів на рік, яка покликана сприяти розвитку української індустрії моди, просування українських торгових марок і дизайнерів одягу, взуття та аксесуарів на міжнародний ринок, знайомити європейську fashion-спільноту а також професіоналів індустрії моди з талановитими українськими дизайнерами та українським культурним продуктом з метою подальшої співпраці.
# 23.
ID: 4ICP11-06084
Назва проекту: Персональна виставка Валерія Басанця — нонконформізм в Одеському художньому музеї.
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1225656.75
Запитувана сума від УКФ: 1225656.75
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальна установа «Одеський художній музей»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Персональна виставка Валерія Басанця, одного з яскравих представників одеського нонконформізму — є продовженням виставкових проектів Одеського художнього музею присвячених українському мистецтву ХХ століття. Починаючи з проекту “Спецфонд: репресоване мистецтво”, що відкрив діалог історією про український модернізм та травматичний досвідом репресій продовжуючи виставками “Ексгумація. мистецтво соцреалізму” та “Суворі та стильні” (присвяченої мистецтву шістдесятих). Це також можливість продовжити діалог про опозицію офіційного та неофіційного мистецтво радянських часів. Мета виставки — дослідити складний історичний досвід неофіційного українського мистецтва радянських часів через оптику персональної виставки Валерія Басанця. Одним із міфів українського мистецтва є міф про одеських нонконформістів. Беручи за основу життєвий та художній шлях Валерія Басанця, який є одним з найяскравіших та разом з тим і наймалодослідженних митців цього руху, проект має на меті показати наскільки відрізняється міф нонкорфізму від історичних реалій. Не дивлячись на вагомий внесок в історію українського мистецтва за весь життєвий шлях у Валерія Басанця було жодної персональної виставки. Він є живим свідком цілої епохи та участником культурного явища, яке є одним з найменш досліджених феноменів культури. Цей виставковий проект є можливістю залучити широку аудиторію до обговорення та рефлексії над складним історичним явищем нонконформізму.
# 24.
ID: 4ICP11-06170
Назва проекту: Етно-коляда
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1280796
Запитувана сума від УКФ: 1280796
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Патока Леся Ігорівна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: “Етно-коляда. Сучасна подача культурних кодів” – це масштабний проєкт, що має на меті переосмислити культурно-етнічні українські традиції та показати нетривіальний сучасний візуал українського фольклору. Метою проекту є показати унікальність спадщини, та довести як сучасно і модно це може виглядати у сьогоденні. В основі концепції проекту лежать шість старовинних українських обрядів, що входять до зимового циклу календарних свят: Вечорниці, СВЯТ ВЕЧІР, РІЗДВО, ВЕРТЕП, МАЛАНКА, ВАСИЛЯ/НОВИЙ РІК.
# 25.
ID: 4ICP11-06211
Назва проекту: Культурний карантин
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1186394.00
Запитувана сума від УКФ: 886394.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Кучеренко Євген Григорійович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Культурний карантин - проект в якому приймуть участь митці з східної України. Вони будуть створювати картини які будуть присвячені медичним працівникам які захищають по сьогоднішній день нас від COVID-19
# 26.
ID: 4ICP11-06526
Назва проекту: Сучасне мистецтво - квантовий світ думок
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 635510.00
Запитувана сума від УКФ: 635510.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Ключове слово"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Зміни в соціальних процесах, які спричинені розвитком технологій і підсилені всесвітньою пандемією, ведуть до скорочення робочих місць. Це спричиняє підвищення вимог на ринку праці. Відчувається гостра необхідність у нових методах створення оригінального контенту. Схожих алгоритмів не існує через брак даних і постійну мінливість. Причинно-наслідковий зв'язок мислення не здатен впоратись із сингулярністю часу. Вирішення однієї задачі потребує безліч логік з різних галузей, взаємодіючих в єдиному циклі. У людей креативних професій виникає гостра потреба у джерелі нових знань та ідей, що надає можливість бачити безліч можливих варіантів. В цьому і полягає компетенція сучасного мистецтва, яка, зокрема, буде представлена на онлайн виставці.
# 27.
ID: 4ICP11-06580
Назва проекту: ДНК Української вишивки авангарду – «живопис голкою».
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1348940.00
Запитувана сума від УКФ: 1348940.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Петренко Ірина Вікторівна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Запропонований проект спрямований на популяризацію унікального, але маловідомого українського мистецького феномена співпраці художників авангарду і українських народних майстрів початку ХХ сторіччя. Проект передбачає відтворення українських «вишивок авангарду» у цифровому форматі, проведення лекцій, воркшопів, презентації створенного онлайн музею, в якому буде представлена комплексна інформація про цей культурний феномен, який народився в результаті синергії живопису і вишивки. Проект донесе до українських і зарубіжних митців та усіх зацікавлених сторін зміст цього унікального українського явища та заохотить професійні мистецькі спільноти використовувати ці здобутки у своїй творчості.
# 28.
ID: 4ICP11-07175
Назва проекту: Historia magistra vitae est. Наша Державність
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 890609.10
Запитувана сума від УКФ: 844089.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський історичний музей"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Інтерактивний проект, який передбачає ознайомлення із основними етапами державотворення України. Відвідувачі зможуть у ігровій формі відтворити модель держави апелюючи до власного досвіду.
# 29.
ID: 4ICP11-07480
Назва проекту: Закарпаття в красках
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1327822.00
Запитувана сума від УКФ: 1327822.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Іршавщина»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Закарпатська область,
Опис проекту: Проєкт «Закарпаття в красках» полягає в залученні художників Закарпаття в серії пленерів, які відбудуться в знакових місцях регіону. Художниками на полотнах буде зображено сучасний побут, зайнятість населення, архітектура, природа тощо. Буде проведено інформаційну компанія з висвітленням роботи художників, пропаганда художнього мистецтва та ознайомлення із цікавими місцями Закарпаття з метою покращення їх туристичної привабливості. Між художниками буде підписано меморандум про співпрацю. Закінченням проєкту стане виставка художніх робіт (картин), яка буде подорожувати музеями, галереями та виставковими залами «Срібної землі».
# 30.
ID: 4ICP11-25363-2
Назва проекту: Iнсталяцiя «МАВКА» - ЗЕЛЕНА ГАЛЕРЕЯ твору Лесі Українки.
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1404000
Запитувана сума від УКФ: 1400000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: КАРНАЛЛI МIЖНАРОДНА МЕДIА КОМПАНIЯ
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: КИЇВ,
Опис проекту: Iнсталяцiя «МАВКА» -арт-об'єкт твору Лесі Українки. ЗЕЛЕНА ГАЛЕРЕЯ «МАВКА»-зі словами «Ні! Я жива! Я буду вічно жити!Я в серці маю те, що не вмирає»? 2021 рiк - це 150-річчя з дня народження Лесі Українки.Виставкова конструкцiя 3д зеленої галереї «МАВКА» розташована як концептуальне оновлення художнього мистецтва на территорiї музею,парку,озера та взаємодiє з архітектурою . За допомогою малих форм проектування кадрiв твору –це i є новий вид нової хвилI мистецтва. .Розробка проекту має каркасну структуру ,яка лягає на будь-яку територію i планування зеленої территорii. ЗЕЛЕНА ГАЛЕРЕЯ «МАВКА» - новий алгоритм, запрограмований на створення відеоарту як імпульсу до творчого. Перетасувавши значення та жанри, людству намагаються придумати принципово нове. Найважливішим нововведенням у нашому житті є зростаюча роль алгоритмів iсторичних творiв та 3д технологiй. Ми можемо перенести виставку у світові галереї та обьеднати з iншими галереями . Ми плануємо показати паралель між машинною технологією,скульптуро та iсторiєю, враховуючи вибуховий розвиток технологій, а також галас навколо машинного навчання і нейронних мереж.Скульптурні інталляціі як герої твору «Лісової пісні» Лесi Українки знайомлять аудиторію з екстер'єрними формами зеленого ландшафту ,який носять пiзнавально-культурний характер.
# 31.
ID: 4ICP11-25920
Назва проекту: "Дифузія"
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 591143.80
Запитувана сума від УКФ: 591143.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Музей сучасного українського мистецтва Корсаків"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Черкаси, Дніпро, Херсон, Бердянськ, Вінниця, Маріуполь, Хмельницький,
Опис проекту: Мета проєкту: Показати талановитість, автентичність та унікальність творчого потенціалу нації. Висвітлити особливості генези українського мистецтва. Суть проєкту – до тридцятиріччя Незалежності України провести 30 виставок сучасного українського мистецтва у всіх регіонах України. Основні завдання проєкту: • Зростання доступності сучасного національного мистецтва для кожного жителя України • Збільшення аудиторії його поціновувачів у нашій державі, а також за її межами • Інтелектуальне та естетичне збагачення відвідувачів музеїв та галерей через переосмислення та рефлексію сучасних трендів у мистецтві • Сприяння у розвитку мистецтва у різних регіонах України, через презентацію творчих пошуків провідних сучасних українських художників • Посилення взаємодії між музейними інституціями та досягнення синергетичного ефекту від співпраці, задля інтенсифікації розвитку культури української нації. • Створення дискусійної платформи для розвитку національного діалогу в контексті світової культури.
# 32.
ID: 4ICP11-26210
Назва проекту: 25
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 478780
Запитувана сума від УКФ: 478780
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Молодіжна громадська організація “Мистецьке об’єднання “Людина, що грає
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Темою виставки «25» є оприявлення історії створення та функціонування першої в Україні муніціпальної галереї, що знаходиться у Харкові. Муніципальна галерея була відкрита в грудні 1996 року. Даний виставковий проект зосереджує увагу глядача саме на історії галереї, основних подіях та виставках, які вдалось створити за 25 років роботи. ХАРКІВСЬКА МУНІЦИПАЛЬНА ГАЛЕРЕЯ – сучасна платформа для творчих і соціально-культурних ініціатив художників, кураторів і активних участників художнього руху Харкова, яка за роки свого існування стала не від’ємною часткою арт-процесу України. Основний напрямок діяльності — робота з сучасними українськими художниками.
# 33.
ID: 4ICP11-26400
Назва проекту: ARTUP ПЛАТФОРМА, ЩО ОБ’ЄДНУЄ МИСТЕЦТВО, МОДУ ТА ДИЗАЙН
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1354600
Запитувана сума від УКФ: 1354600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Щербенко АРт Центр"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, вся Україна,
Опис проекту: ArtUp - платформа, яка об’єднує сучасне мистецтво, моду та дизайн. Тут представлена ексклюзивна колекція предметів мистецтва, дизайнерських меблів, декору та текстильних виробів від українських митців та дизайнерів. ArtUp — це мистецькі колаборації, з яких народжуються творчі продукти. Проєкт створений кураторкою Щербенко Арт Центру — Мариною Щербенко.
# 34.
ID: 4ICP11-26414
Назва проекту: «30 міфів України. Гібридна війна»
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 2199207.98
Запитувана сума від УКФ: 1487908.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство "Піар Мюзік"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,, Полтава,, Харків,, Запоріжжя,, Дніпро,, Миколаїв,, Одесса,, Кропивницький,, Чернігів,, Черкаси,
Опис проекту: Мета проекту: Розвінчання 30 головних міфів гібридної війни про Україну. Збільшити кількість споживачів культурного продукту, залучення до споживання культурного продукту нових аудиторій; впровадження нових в Україні, але апробованих у світовій практиці підходів до розвитку культурної самосвідомості та історичної самоідентичності нації. Завдання: Довести, через призму реальних фактів – що тоді було набагато гірше ніж зараз. І за 30 років незалежності, насправді Україна зробила великий крок у перед і по підвищенню рівня життя громадян і по розвідку в усіх сферах. Наочно продемонструвати здобутки Незалежності, порівняти їх з Радянським минулим та розвінчати міфи «руського миру».
# 35.
ID: 4ICP11-26440
Назва проекту: Тонка Червона Лінія
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1479528
Запитувана сума від УКФ: 1479528
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Добропільський центр молоді "ДОБРО"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Добропілля, Донецька область, Бухмут, Донецька область, Маріуполь, Донецька область,
Опис проекту: Дослідження та презентація феномена найновітнішого сучасного мистецтва Східного регіону України, ініційованого подіями 2014 року, повстанням на Майдані, війною на Донбасі та пов’язаними з війною міграційними процесами на прикладі групи запрошених куратором художників-нео-експресіоністів, створення загальної експозиції- інноваційного виставкового продукту, який буде презентовано в регіоні (Бахмут, Краматорськ), та в Київі і в подальшому- в Європі (Бельгія,Німеччина), та ініціювання засновання Художнього Центру Східного региону України.
# 36.
ID: 4ICP11-26456
Назва проекту: Сучасна інтерактивна музейна експозиція «Українські рятівники та Праведники народів світу»
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 231330
Запитувана сума від УКФ: 228890
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: МУЗЕЙ "ПАМ'ЯТЬ ЄВРЕЙСЬКОГО НАРОДУ ТА ГОЛОКОСТ В УКРАЇНІ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Дніпро,
Опис проекту: Україна є однією із найбільших країн світу за кількістю Праведників народів світу – людей неєврейського походження, які з ризиком для свого життя рятували та надавали допомогу євреям – жертвам нацистського геноциду. Саме сучасна інтерактивна музейна експозиція «Українські рятівники та Праведники народів світу» з додаванням необхідної мультимедійної інтерактивної компоненти може бути майданчиком, який у доступній формі та водночас на високому науковому рівні, ознайомлюватиме максимально широку аудиторію відвідувачів із відповідною сторінкою минулого нашої країни, сприятиме міжетнічному діалогу та відходу від міфологізованого погляду на період Другої світової війни в Україні.
# 37.
ID: 4ICP11-26834
Назва проекту: ІІІ Бієнале артистичної фотографії «Українська художня фотографія – 2021»
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1497000.00
Запитувана сума від УКФ: 1497000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Котлярчук Андрій Сергійович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Виставковий проект ІІІ Бієнале артистичної фотографії «Українська художня фотографія – 2021» покликаний дослідити розвиток української фотографії в наш час, популяризувати фотографічне мистецтво серед колекціонерів, ввести в обіг фотографію, як арт-об’єкт.
# 38.
ID: 4ICP11-26892
Назва проекту: AMUSEUM: Відкрите мистецтво
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1472770.00
Запитувана сума від УКФ: 1472770.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: АМУЗЕУМ
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Бахмут, Сєвєродонецьк,
Опис проекту: Проект "AMUSEUM: Відкрите мистецтво" передбачає створення пересувної виставки-інтервенції до міського простору. Виставка присвячена українському класичному мистецтву під назвою "Відчуття дому" і буде сприяти популяризації українського мистецтва та колекцій українських музеїв. Для створення виставки будуть використані сучасні технічні засоби та архітектурні рішення. Початкове розміщення виставки планується в містах Бахмут та Сєвєродонецьк. Зважаючи на те, що виставка є мобільною, надалі можливе її розміщення в інших населених пунктах України, чиї адміністрації виявлять зацікавлення.
# 39.
ID: 4ICP11-27063
Назва проекту: Міжмузейний виставковий проєкт "Катерина Кричевська-Росандіч. Дороги. Straßen. Roads"
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 892696.50
Запитувана сума від УКФ: 892696.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СВІТОВИХ УКРАЇНЦІВ "ДІАСПОРА"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Дослідницький міжмузейний виставковий проєкт до 95-річчя з дня народження видатної мисткині та меценатки Катерини Кричевської-Росандіч (Україна-США), що представляє в офлайн, онлайн та мультимедійному форматі широку ретроспективу життя та творчості художниці, мистецьку спадщину та архівні матеріали з кількох музеїв та приватних колекцій. Офлайн (з мультимедійною складовою) виставки в Музеї української діаспори та Київській національній картинній галереї, онлайн виставка на фейсбук-сторінці Музею української діаспори та мультимедійні виставки в щонайменше чотирьох музеях України, а також перше науково-мистецьке видання про мисткиню дозволять цілісно дослідити життя та творчість художниці, розкрити маловідомі сторінки історії ХХ століття, віддати прижиттєву шану мисткині та меценатці та повернути в вітчизняний контекст українську спадщину, створену в еміграції.
# 40.
ID: 4ICP11-27064
Назва проекту: Виставковий проєкт «Духовна велич: меморії видатних українців. Наукова реставрація" до 30-річчя Незалежності України
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1415223.00
Запитувана сума від УКФ: 1415223.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний науково-дослідний реставраційний центр України
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Виставковий проєкт «Духовна велич: меморії видатних українців. Наукова реставрація» до 30-річчя Незалежності України вперше надасть ексклюзивну можливість представити відреставровані речі, що належали знаним українцям, які своїм життєвим подвигом, політичною, творчою, науковою діяльністю зробили неоцінений внесок в історію України. Виставка також розповість про подвижницьку працю художників- реставраторів, які врятували ці раритети, що є актуальним для вирішення нагального питання: відродження культурної спадщини українського народу. Експозиція включатиме понад 200 музейних предметів з 40 музеїв країни, досліджених, відреставрованих в Національному науково-дослідному реставраційному центрі України. Підсумком проєкту стане ілюстрований каталог про видатні історичні постаті та відреставровані меморіальні речі; слайд-шоу про українських реставраторів, кураторські екскурсії, майстер-класи тощо.
# 41.
ID: 4ICP11-27443
Назва проекту: Створення арт-галереї Solonair-museum
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1109370.00
Запитувана сума від УКФ: 1109370.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Фонд культурної спадщини "Оберіг"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: смт. Вишнівець Кременецького р-ну Тернопільської обл.,
Опис проекту: Кураторський проект ставить собі за мету створити арт-студію та художню галерею робіт сучасного українського художника Миколи Солонера (Матусевича Миколи Миколайовича) у приміщенні Вишневецького палацово-паркового комплексу ХVІІ-ХVІІІ століть - пам'ятки культури національного значення, об'єкту Національного заповідника "Замки Тернопілля". Микола Солонер - автор нового стилю в мистецтві за назвою "пазлфаунізм", який більше 20 років проживає і творить у Великобританії, де став визнаним у мистецьких кругах, брав участь у низці світових художніх бієнале та виставках і має на меті виступити куратором виставки своїх робіт, керівником арт-студії для молоді та перевезти свої роботи на Україну.
# 42.
ID: 4ICP11-27525
Назва проекту: Кроссекторальний артпроєкт «Історія еротизму»
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 999000
Запитувана сума від УКФ: 999000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд «Фундація літературних ініціатив»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів,
Опис проекту: «Історія еротизму» – артпроєкт про сутність і сенси еротизму в мистецтві й суспільному бутті. Фотограф і психоаналітик Юрій Ковальчик досліджував цей феномен багато років. Через призму аналогової фотографії він створив фотоісторію однієї моделі, яку фотографував понад 15 років. Благодійний Фонд «Фундація літературних ініціатив» спеціалізується на кроссекторальних проєктах. Таким чином визріла артподія на перетині різних мистецтв: фотографії, перфоменсу й літератури. «Історія еротизму» – це й назва філософської праці Жоржа Батая (1897-1962), філософа, теоретика мистецтва, письменника, чиї твори стали підвалинами сучасної європейської гуманітаристики. Книга вперше вийде в українському перекладі Івана Рябчія з передмовою наукового редактора, соціального психолога Олега Покальчука.
# 43.
ID: 4ICP11-27608
Назва проекту: Музей цікавої науки "ЕВРІКА"
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1500000
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Онищак Оксана Вікторівна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Хмельницький, Хмельницька область,
Опис проекту: Придбання нових експонатів в діючий музей цікавої науки, що надасть змогу покращити додаткові освітні послуги для школярів та збільшить туристичну привабливість міста.
# 44.
ID: 4ICP11-27681
Назва проекту: Секрети давніх полотен
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 506492
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Відділ культури та туризму Срібнянської селищної ради
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: смт Срібне, Чернігівської області,
Опис проекту: Ткацтво – одне з найдавніших ремесел в Україні. Поряд з добре відомими осередками ткацтва на території Срібнянщини Чернігівської області існувала Дігтярівська фабрика ім. 8 Березня. На сьогодні вона припинила свою діяльність, але на території громади на цей час живуть і працюють майстри, що володіють елементом нематеріальної культурної спадщини «Дігтярівське ткацтво». Ця техніка відрізняється особливим способом переплетення ниток та клітчастими узорами, присутніми майже в усіх виробах. Проект має на меті зберегти і популяризувати цю унікальну техніку ткацтва через виставкову діяльність, організацію майстер - класів для того, щоб відвідувач став активним учасником процесу виготовлення ткацького виробу.
# 45.
ID: 4ICP11-28131
Назва проекту: Культурна спадщина як символ єдності
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1499900
Запитувана сума від УКФ: 1499900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Органiзацiя Посольство Художникiв
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харкiвська область,
Опис проекту: Вiдновлення iсторичних пам’ятникiв Харкiвської областi, наразi перебуваючих у повному занепадi, що вiдображують усе багатство й рiзноманiтнiсть культурної спадщини краю; а також створення нових скульптур - символiв нацiональних меншин, що населяли чи населяють Слобожанщину. Проект покликаний підтримати національні меншини, що є часткою багатонаціонального населення Харківщини, iнiцiювати дiалог культур, сприяти фокусуванню увагу громад на єдності та силі спільних зусиль, сприяти формуванню української ідентичності. Результатом виконання проекту стане виставка скульптур на найбільшій площi Європи - Майдані Незалежностi у Харковi. Сталість проекту полягає в подальшому встановленні скульптур на території ОТГ по всій області, що будуть символізувати єдність суспільства і популяризувати мистецтво усіх причетних націй.
# 46.
ID: 4ICP11-28375
Назва проекту: Вохра
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 179190.00
Запитувана сума від УКФ: 159190.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Центр сучасного мистецтва
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківськ, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Виставка плакатів українських ілюстраторів на основі творів Олега Лишеги, як знакової постаті в українській літературі, поезії, а також як вихідця з Івано-Франківщини, про творчість якого ще не все сказано. Також створення своєрідних альбомів, щоб вся глиба проробленої роботи не залишилась тільки в стінах галереї, а також потрапила в маси і була певним носієм цього творчого доробку, адже вага, глибина, а не банальність, унікальність, в не вседоступність — ось що таке висока поезія Лишеги.
# 47.
ID: 4ICP11-28428
Назва проекту: Імерсивний світ Тараса Шевченка
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1495420.00
Запитувана сума від УКФ: 1465420.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Перший благодійний театральний фонд"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса (відвідувачі офлайн-виставки, презентація проекту), Київ (презентація проекту, доступ до ЗД-туру виставкою онлайн), США, Повтхан, Штат Вірджинія (презентація проекту, доступ до ЗД-туру виставкою онлайн), Канада, Торонто (презентація проекту, доступ до ЗД-туру виставкою онлайн),
Опис проекту: Проект передбачає створення імерсивної офлайн-виставки “Імерсивний світ Тараса Шевченка” в м.Одеса та віртуального виставкового 3Д-Туру, доступного для перегляду з будь-якої точки світу. Проект спрямований на впровадження новітніх підходів у виставкову діяльність та орієнтований на просування іміджу України як інноваційної країни, що має культурні цінності світового рівня та успішно опановує сучасні цифрові формати їх презентації. Мета проекту – актуалізувати творчий спадок Т.Г.Шевченка у сьогоденні та завдяки технологіям імерсивної виставки познайомити українців та представників української діаспори у США, Канаді з творчістю Шевченка. Вперше в історії України буде створена імерсивна виставка, котра допоможе глядачу поринути у ментальний світ Тараса Шевченка, зрозуміти його світогляд та психологію.
# 48.
ID: 4ICP11-28460
Назва проекту: Візульно-просвітницький проєкт «Культ Парсуни»
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1486333.50
Запитувана сума від УКФ: 1486333.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР В УКРАЇНІ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Україна, м.Київ,
Опис проекту: Візульно-просвітницький проєкт «Культ Парсуни» - проєкт для популяризації митців України з різних галузей та жанрів, визначених персон культури, шляхом створення 30 фотопортретів, 30 відеопортретів, інтернет-платформи та організацію сучасної експозиції (онлайн та офлайн) фотопортретів для формування української ідентичності.
# 49.
ID: 4ICP11-28487
Назва проекту: Український Фотофонд/Архів українського інституту фотографії
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Букша”
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Територія всієї України та зарубіжжя,
Опис проекту: Метою магістрального проєкту “Український Фотофонд/Архів Українського інституту фотографії” є візуальні та текстуальні дослідження, оприявлення, архівація й публікація творчого доробку, інтерв'ю, визначних фотографів, культурних явищ, що сформували або формують історію українського мистецтва. Український Фотофонд (Ukrainian Photo Foundation) — це дослідницька, комунікативна публічна платформа на якій будуть опубліковані мистецтвознавчі дослідження провідних українських дослідників фотографії, що стануть науковою інтерпретацією фотографічних практик українських митців. Науковий доробок створений на платформі Ukrainian Photo Foundation розробляється як фундамент для майбутньої організації — Українського інституту фотографії (Ukrainian Institute of Photography), ціллю та результатами роботи якого є дослідження фотографічного спадку, розвиток та підтримка фотомистецтва, налагодження культурних зв'язків з національними й міжнародними інституціями та популяризація українського мистецтва закордоном.
# 50.
ID: 4ICP11-28571
Назва проекту: «Тонка лінія. Українська сучасна друкована графіка»
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1271220
Запитувана сума від УКФ: 1271220
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Підгайна Катерина Ігорівна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Торонто, Канада,
Опис проекту: Проведення виставки сучасної української друкованої графіки з метою підвищення культурного та мистецького іміджу України, інтеграція українського мистецтва у міжнародний контекст через цілісний потужний медіум друкованої графіки. Залучення місцевого населення та діаспорського кола до знайомства з українським мистецтвом, підвищення його цінності.
# 51.
ID: 4ICP11-28629
Назва проекту: Всеукраїнський живописний культурно - креативний простір «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ»
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1082997.20
Запитувана сума від УКФ: 1082997.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ГАЛИЧИНИ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Львів, / Львівська область /, смт. Славське / Львівська область /, смт. Сколе / Львівська область / Національний природний парк «Сколівські Бескиди», м. Коломия, / Івано - Франківська область /,
Опис проекту: Всеукраїнський мистецько живописний культурно - креативний простір «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ» включає в собі синтезований підхід до інноваційних навчальних методик спільної комунікації дорослих та дітей, мистецьких та освітніх практик. Проєкт передбачає залучення досвідчених митців та викладачів вищих навчальних закладів освіти та культури, серед яких народні й заслужені художники Львівщини, Тернопільщини, Івано - Франківщини й Закарпаття та дозволяє створити новітній підхід у вихованні творчої молоді / студентів мистецьких вузів, талановитої молоді … / та дозволить дітям з обмеженими можливостями інтегруватися в навчально - мистецький процес. «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ» - це синтез у новому підході виховання творчої молоді нашого регіону через проведення мистецького пленеру, лекцій, майстер - класів, воркшопів, виставки. • Організація та проведення всеукраїнського мистецького живописного культурно - креативного простору «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ» у місті Львів та смт. Славське, смт. Сколе / Львівської області /. • Провести 10 творчих зустрічей / лекцій / з митцями; • Провести пленер в Карпатах; • Провести 10 майстер - класів та воркшопів з митцями; • Провести виставку живописних робіт у м. Львів та м. Коломия - де поряд із знаними митцями будуть виставлені роботи молодих живописців; • Успішна реалізація проєкту в цілому, промоція всеукраїнського мистецько живописного культурно - креативного простору «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ» в культурному просторі України; • Успішна Промоція діяльності проєкту; • Написання не менше 4 мистецьких статей / арт - критик /; • Проведення фото та відео фіксації всеукраїнського мистецько живописного культурно - креативного простору «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ».
# 52.
ID: 4ICP11-28636
Назва проекту: Пантеон
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 498500
Запитувана сума від УКФ: 498500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТ ГАЛЕРЕЯ ВСЕСВІТ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проекту - відкрити для сучасних українців та світу красу прадавніх символів, що використовувалися на території сучасної України з 5 століття нашої ери. Розкрити символічний звязок наших сучасників та їх предків. Проект присвячений до 30-річчя незалежності України
# 53.
ID: 4ICP11-28817
Назва проекту: Прості обличчя непростої історії
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 690138.00
Запитувана сума від УКФ: 690138.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд "Суспільні ресурси та ініціативи"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Чернівецька область,
Опис проекту: Ідея проєкту є розвитком культурологічної ініціативи Фонду «Прості обличчя непростої історії», яка працює на «олюднення» історії громад Чернівецької області і побудову порозуміння в поліетнічному регіоні. Поштовхом до проекту послужила історія бабусі нашого колеги Єлізабет Кіцак. Вона народилася в Австро-Угорщині, вийшла заміж в Румунії, працювала в СРСР, а померла в Україні, при цьому весь час проживаючи у рідному селі. Змінювалися кордони, закони, державні мови і звичайним людям довелося жити в період цих змін. Ми пропонуємо вивчати історію краю не лише через підручники та біографії відомих постатей, а й через долучення кожної людини, яка має сімейний фотоальбом і береже сімейні історії.
# 54.
ID: 4ICP11-28865
Назва проекту: Проведення 2-го спільного художньо-фотографічного пленеру "Рідне Рівне"
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 783100.00
Запитувана сума від УКФ: 698100.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Фонд Олексія Муляренка"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Рівне, Рівненська область, Україна,
Опис проекту: Проект має на меті привернути увагу рівнян і гостей до краси міста Рівне, до його візуального контенту, розкрити місто Рівне в незвичних візуальних ракурсах і образах, створити нову айдентику міста через проведення обєднаного пленеру 30ти художників і фотохудожників “Рідне Рівне” влітку 2021 року. Мистецькі твори, які будуть створені в результаті даного пленеру будуть експонуватись на вуличних інсталяціях міста, у виставковій залі Рівненської обласної Національної спілки художників України та після оцифрування будуть доступні в онлайн галереї "Рідне Рівне" в мережі Інтернет.
# 55.
ID: 4ICP11-28873
Назва проекту: “Архітектурна спадщина Вінниччини”
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 510515
Запитувана сума від УКФ: 510515
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська органзація "Бюро інституційного розвтку"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Вінниця та Вінницька область, Україна,
Опис проекту: Проект “Архітектурна спадщина Вінниччини” має на меті створення культурних продуктів: колекція картин та фото-відео матеріалів “Архітектурна спадщина Вінниччини” (двадцяти п'яти архітектурних споруд на території м. Вінниці та області) для промоції історико-культурної спадщини Вінниччини та створення позитивного іміджу України та українців через проведення виставки (офлайн) та демонстрації культурних продуктів онлайн. В рамках реалізації проекту планується: провести відбір 20 молодих митців; провести навчання для них у техніці Скетчингу; здійснити виїзди на пленер для замальовки об'єктів архітектурної спадщини Вінниччини, фото і та відеозйомки цих споруд; створити культурний продукт: колекція картин “Архітектурна спадщина Вінниччини”, буклет виставки з описом архітектурних споруд, авторів картин та фото робіт митців, набір подарункових листівок архітектурних споруд, відеоролик “Архітектурна спадщина Вінниччини”; провести промоцію історико-культурної спадщини; провести виставку картин та фото- відеоматеріалів;
# 56.
ID: 4ICP11-28918
Назва проекту: Створення мультимедійної експозиції у постійно діючій виставці електрогітар в"Universum Meseum" з можливістю онлайн перегляд екскурсій
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1500000
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Універсум Гітарс"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Коротка інформація про проект - На території ВДНГ, в квітні цього року, розпочне свою діяльність унікальний простір «Universum Hall». Однією із складових частин цього простору буде постійно діюча виставка гітар - «Universum Museum». Виставка гітар розкриває історію гітар від моменту їх виникнення і закінчуючи сучасними музичними інструментами. Поряд із культовими американськими музичними інструментами головний акцент виставки, націлений на історію створення музичних інструментів в країнах Євразії, а також в Україні, в період 1950 – 1990 років і до сучасних українських інструментів. Реалізація проекту дозволить підвищити інтерес відвідувачів до історико-культурної спадщини, а можливість онлайн екскурсій дозволить відвідувати виставку бажаючим із різних частин Світу та людям із обмеженими можливостями.
# 57.
ID: 4ICP11-28993
Назва проекту: "Digital-art інсталяція та виставка «Величні Жебраки. Поза зоною комфорту»
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1470872.00
Запитувана сума від УКФ: 1470872.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Міщенко Валентина Вікторівна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт "Digital-art інсталяція та виставка «Величні Жебраки. Поза зоною комфорту» — непересічне художнє візуальне звернення до замовчуваного і «незручного» аспекту життя нашого суспільства — до теми жебрацтва та безпритульництва, а також до смерті в злиднях, що траплялося навіть з видатними творчими особистостями… Рембрандт, Вермеєр, Ван Гог, Модільяні.
# 58.
ID: 4ICP11-29009
Назва проекту: Коріння незалежності
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1454052
Запитувана сума від УКФ: 1454052
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю Меджик Інновейшнз
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Коріння Незалежності» - це мультимедійна інсталляція, яка розповідає про прогресивні та інноваційні події та факти незалежної України.
# 59.
ID: 4ICP11-29224
Назва проекту: Коріння Нації
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1500000.00
Запитувана сума від УКФ: 1498290.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кукурудз Олена Володимирівна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення онлайн галереї та проведення фотовиставки комплексів автентичного українського вбрання покликане показати справжню красу, справжнє духовне багатство нашої землі, розширити кордони України її культурою, викликати глибоку любов до своєї землі, народу, історії, пращурів, традицій українського народу, поливати коріння дерева життя для процвітання наших майбутніх поколінь.
# 60.
ID: 4ICP11-29261
Назва проекту: Етнічність всередині
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1033400
Запитувана сума від УКФ: 1033400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Центр громадських ініціатив "Ідеї змін"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: Проект візуального мистецтва “Inside the Ethno" – онлайн-виставка фотографій у стилі фейс-арту на основі орнаментики української вишивки, а також серія відеоінтерв'ю про героїв проекту – митців та громадських активістів, які є амбасадорами української культури та сприяють розвитку громадянського суспільства. Бути українцем важливо, перш за все, всередині. Це внутрішнє бажання людини бути частиною своєї нації, яке визначається не наявністю вишиванки, а діяльністю людини, її проявом у суспільному житті. Проект “Inside the ethno” – це спроба змінити точку зору на національну атрибутику із зовнішньої на внутрішню, пошук істинної мотивації людини проявляти себе частиною нації.
# 61.
ID: 4ICP11-29292
Назва проекту: Організація інноваційного виставкового проєкту з представлення української шрифтової культури (неймінг проекту у розробці кураторською групою)
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1515973.00
Запитувана сума від УКФ: 1470973.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне підприємство “Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім”
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Ідея проєкту - активізувати роль шрифтової культури як важливої частини сучасної глобальної візуальної культури. Мета проєкту - стимулювати розвиток шрифтової галузі через створення нового простору, застосування інноваційних практик задля активізації професійного середовища, підвищення рівня шрифтової культури та збереження національної шрифтової спадщини. Великий виставковий проєкт буде реалізовано у двох формах - офлайн і онлайн, та збагачено важливими складовими: теоретичною та фестивальною програмами, створенням інноваційної інтернет-платформи. Результатом стане створення нових можливостей для взаємодії шрифтових дизайнерів, дослідників шрифтової культури, видавців, урбаністів та широких аудиторій, започаткування руху зі збереження та оцифровування історичних шрифтів, створення сучасної платформи-архіву для систематизації, зберігання та презентації актуальної шрифтової спадщини.
# 62.
ID: 4ICP11-29310
Назва проекту: УКРАЇНА: історія 50 визначних особистостей
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 511010
Запитувана сума від УКФ: 511010
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підпритємець МАРКОВА МАРІАНА ВАЛЕНТИНІВНА
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: по всій територїі України та мережа Інтернет,
Опис проекту: Виставковий проєкт на честь 30 річниці Незалежності України. Історії видатних українців та українок, які втілили у життя свої мрії й поклик життя. Віддані своїй справі, патріотичні, волелюбні, талановиті, сміливі, винахідливі, вони зробили неоціненний внесок у розвиток України. На виставці буде представлено бiографiї 25 українців і 25 українок, які допомогли й допомагають нашій державі бути. Бути на мапі, на Землі, в культурі й науці. Це не просто експозиція з фото, фактажем і датами — виставка розкаже історії людей, розкриє їхню мету життя, покаже, як представниці й представники різних соціальних верств, народжені в різних містах і навіть країнах, з різним станом здоров’я й різними статками йшли за покликом своєї душі. І навіть якщо за життя вони не були визнані, зараз ми пам’ятаємо про них і шануємо.
# 63.
ID: 4ICP11-29332
Назва проекту: Відображення
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1437643.80
Запитувана сума від УКФ: 1437643.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Культурна агенція "Лінія втечі"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Виставка “Відображення” стане реакцією сучасних українських художників на вбивства журналістів та тиск на медіа. 12 художників будуть запрошені до співпраці з дзеркальним модулем, аби перетворити на арт-об’єкт їх спосіб мислення та творення. Інспірований інформаційною кампанією “Ціна слова”, проєкт присвячений складній темі - свободі слова та її значенню для вільного розвитку суспільства. Виставка буде презентована в рамках відзначення дня Незалежності України у Муніципальному мистецькому центрі у Львові та приурочена до відкриття найбільшої медіаподії України - VIII Lviv Media Forum.
# 64.
ID: 4ICP11-29430
Назва проекту: Інновація КІНЕТИЧНИЙ ЖИВОПИС
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 496900
Запитувана сума від УКФ: 496900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Художник. Фізична особа-підприємець
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Перше в світі поєднання живопису з оригінальними кінетичними комбінаціями механіки, електродвигунів з електронним програмуванням. 3 масштабні видовищні концепції, 79 картин: Алтар - 25 сюжетів Євангелія розкриваються, як квітка, обертаючись; Абстракція - 48 мінливих варіацій колористичних композицій, згідно авторському програмуванню поетапного руху; 6 абстракцій у неповторному непередбачуваному танку нон-стоп (маятники, електронне програмування хаоса). Абсолютне ноу-хау в мистецтві - аналогів немає, безмежний арсенал можливостей на майбутнє. Інтелектуальний, динамічний проект-прорив з багатьма можливостями, що братиме участь у світових арт-шоу, де глядачі спостерігатимуть за дивовижними метаморфозами незбагненно як досягнутого складного спектаклю кінетичного живопису. Світ дізнається, що українка стала першовідривачем революційного напрямку мистецтва
# 65.
ID: 4ICP11-29444
Назва проекту: Стабілізація - інсталяційна виставка сучасного мистецтва
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 907226
Запитувана сума від УКФ: 907226
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Халілов Халіл Рашитович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: “Стабілізація” - інсталяційна виставка сучасного мистецтва, що присвячена темі збереження пам’яті, як одного із найкрихкіших елементів людського буття у контексті українського культурного спадку та історії. В рамках проекту буде створена експозиційна виставка в провідній галереї сучасного мистецтва Львова - “Дзиґа”, і складатиметься з 20-ти заінстальованих предметів побуту різних епох, що належали сім’ям з різних регіонів України (в тому числі - Криму). Ці предмети зазнали часткового руйнування під впливом часу та потребують доповнення - стабілізації. Втрачені частини будуть відновленні і доповнені прозорою епоксидною смолою, аби повернути не стільки зовнішній вигляд, як початковий стан предметів. Виставка також буде представлена в онлайн-форматі та розширена окремим фотопроектом.
# 66.
ID: 4ICP11-29456
Назва проекту: Сортувати просто
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 677780
Запитувана сума від УКФ: 627780
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Хая Афіна Геннадіївна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Привернути увагу суспільства до проблеми екології – зокрема, накопичення сміття, його шкідливості та негативного впливу. Розповісти за допомогою художніх засобів (фотовиставки та інсталяцій) про необхідність сортувати, показати як це робити просто і легко, що це доступно кожному. Відтак – сформувати культуру екосвідомості та популяизувати її, у тому числі через залучення в якості фотомоделей медійних людей. Передбачається широкий суспільний розголос за допомогою культурно-інформаційної кампанії в мережі Інтернет.
# 67.
ID: 4ICP11-29562
Назва проекту: Оборотність свідомості
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 832460.00
Запитувана сума від УКФ: 832460.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП БУГАЄНКО ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Відображення оберненості сприяння реалій в сучасності.
# 68.
ID: 4ICP11-29639
Назва проекту: Чорнобиль. Сповідь репортера
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1499659
Запитувана сума від УКФ: 1499659
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Ведмідь Олена Олександрівна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Виставка однієї книги “Чорнобиль. Сповідь репортера” стане першою в Україні і світі фото-виставкою про Чорнобиль, яка дозволить навколо однієї книги Ігоря Костіна зібрати і показати твори цілого покоління українських фотографів і інші роботи фотографів, які знімали в перші години, дні і місяці після аварії. Мета - цілісна експозиція фотокниг і фотографій українських фотографів навколо обставин найдраматичнішої техногенної катастрофи Планети. Результатом виставки стане: • широка громадськість зможе зануритись в обставини найбільшої трагедії, через високохудожні роботи світового рівня, більшість яких є невідомими для українців • актуалізація імен та поновлення пам’яті про фотографів, які ддокументували події в перші дні аварії • видання фотокаталогукаталогу. 
# 69.
ID: 4ICP11-29695
Назва проекту: ІІІ Бієнале артистичної фотографії «Українська художня фотографія – 2021»
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1497000.00
Запитувана сума від УКФ: 1497000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Котлярчук Андрій Сергійович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Виставковий проект ІІІ Бієнале артистичної фотографії «Українська художня фотографія – 2021» покликаний дослідити розвиток української фотографії в наш час, популяризувати фотографічне мистецтво серед колекціонерів, ввести в обіг фотографію, як арт-об’єкт.
# 70.
ID: 4ICP11-29717
Назва проекту: "Magistral" виставка скульптора й художниці Оксани Крижанівської
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 584183
Запитувана сума від УКФ: 457702
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "АРТСЛІД"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Моя МАГІСТРАЛЬ – то шлях пізнання світу через сприйняття творів візуального мистецтва. А саме: скульптури та живопису..кожній людині притаманний свій індивідуальний світ. Метою виставки є співучасть автора і глядачів-відвідувачів його світу. Це один із шляхів відкритості мистецтва, запрошення до активного діалогу-пізнання і нових мотивацій життя. Провідна ідея проекту полягає у висвітлені та привернення уваги громадянського суспільства до історичних витоків української культури. Саме популяризування трипільської культури засобами сучасної пластики, дає змогу інформувати та привертати увагу громадян до нашої багатої спадщини. Також важливо зберегти й передати спадщину, яку залишила трипільська культура та вплив, який вона спричинила на культуру сьогочасної України.
# 71.
ID: 4ICP12-03914
Назва проекту: Українська фотографічна платформа
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 286431.00
Запитувана сума від УКФ: 286431.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Спілка фотохудожників Закарпаття
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: ужгород, Рівне,
Опис проекту: «Українська фотографічна платформа» – акумулятор українського фотомистецтва На 30-у році існування Незалежної України незаперечним є факт вкрай повільного державотворення. Крім, інших чинників, однією з головних причин такого стану вчені вказують на відсутність інформації та канали її передачі. Для вирішення анонсованої проблематики слугує візуальне мистецтво, форпостом якого можна вважати фотомистецтво. Доступність і простота в користуванні засобів фотоекспонування стимулювало до появи в Україні фото-гуртків і спільнот, фото онлайн-маркетплейсів, фото-ресурсів, фото-банків і т.і. Але, вищеперелічені організації якщо й представлені онлайн-ресурсами, однак їх вузька спеціалізація не в змозі віддзеркалити стан української сучасної фотографії. На сьогоднішній день, в Україні та за її межами, не має онлайн-ресурсу репрезентації українського фотомистецтва (для такої держави як Україна необхідно десятки подібних ресурсів). У рамках проєкту ми плануємо створити «Українську фотографічну платформу» – фотографічний онлайн-ресурс для відображення самоідентичності українського фотомистецтва. Пропонований онлайн-ресурс – це сайт, на якому розміщатимуться портфоліо українських професійних фотографів та фотографів-аматорів, які ідентифікують себе як творці українського культурно-інформаційного простору. Першими на онлайн-ресурсі будуть розміщені портфоліо переможців та кращих учасників, організованих нами в рамках проєкту фотоконкурсів. Наступні портфоліо – творчі доробки українських професійних фотографів та фотографів-аматорів; закордонних українських професійних фотографів та фотографів-аматорів. Динамічності «Українській фотографічній платформі» додадуть українські й закордонні фото-спільноти, фото-клуби, іноземні фотоклуби, членами яких є етнічні українці, які шляхом рейтингового голосування визначать кращих з-поміж себе на створеному онлайн-ресурсі. Ексклюзив онлайн-ресурсу – розділ «Фотографи народжені Україною» поверне із забуття імена світлинотворців і сприятиме дослідникам історії фотографії ідентифіковувати «Родинні фото-архіви українців», адже авторство значної кількості світлин не встановлене. Наш проєкт – своєрідна Українська фотографічна енциклопедія, яка постійно нарощуватиме свій потенціал. До створення кінцевого продукту проєкту – онлайн-ресурсу, фотоконкурси і фотовиставки проходитимуть на діючому і популярому серед фото-спільнот сайті Спілки фотохудожників Закарпаття:https://fotokarpat.com.ua/. Крім того, дві презентації проєкту заплановані у виставкових залах партнерів.
# 72.
ID: 4ICP12-07366
Назва проекту: Переможемо війну
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1499400.62
Запитувана сума від УКФ: 1052800.62
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проекту «Переможемо війну» полягає у приверненні уваги до теми збройних конфліктів XX – початку ХХІ ст., історіософського осмислення феноменології війни та миру, дефінітивних конструктів Перемоги. Через автентичні пам’ятки та мистецькі інсталяції показати антигуманну, нищівну сутність світових, локальних, «гібридних», «пам’яттєвих» та «холодної» війн, згадати жертв цих «апокаліпсисів», висловити повагу всім борцям проти нацизму та фашизму, авторитаризму та тоталітаризму, активізувати пам’ять суспільства, застерегти людство від розпалювання нової планетарної воєнної катастрофи.
# 73.
ID: 4ICP12-27358
Назва проекту: Музейна виставка «Становлення модерної освіти на Волині»
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1021176.00
Запитувана сума від УКФ: 801176.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Рівне, Житомир,
Опис проекту: Провідна ідея виставки полягає у відтворенні процесу становлення сучасної освіти на теренах історико-культурної Волині (сучасні Волинська, Рівненська та Житомирська області). Цей процес розпочався на зламі ХІХ та ХХ ст. і тривав аж до розбудови мережі сучасних шкіл в умовах запровадження загальнообов’язкової середньої освіти в СРСР. Завершення модернізації традиційної освіти ознаменувало перехід від спільноти, де грамотність була рідкістю до загальнообов’язкової середньої освіти. Проєкт передбачає створення виставки, що відтворюватиме основні етапи трансформації освіти на Волині. Основні риси традиційної освіти на території Волині (кінець ХІХ – початок ХХ ст.): – Освіта будувалася на етнорелігійні основі (польська католицька, російська православна, мережі юдейських шкіл, етнорелігійна освіта волинських чехів та німців). – Багатомовність освіти краю (існування закладів освіти польською, українською, російською, чеською, німецькою мовами навчання, мовою їдиш та іврит); діти вивчали мови не лише в різних школах, але й на вулиці, спілкуючись один з одним (адже різні етнічні групи мешкали по-сусідству). – Низький рівень грамотності (більшість населення не отримувало навіть початкової освіти). – Практична зорієнтованість навчання (здобуття конкретних вмінь та навичок/ремесел); навчання безпосередньо на виробничому процесі через практику підмайстрів. Основні риси модернізації освіти на Волині (міжвоєнний період): – Перехід від домінування релігійних принципів діяльності освітніх закладів до національних (виникнення на Волині українських просвітянських шкіл наприкінці Першої світової війни, створення світської державної системи освіти в Польщі у міжвоєнний період, поширення в регіоні сіоністських шкіл (націоналізація єврейської освіти). – Перехід до викладання національними мовами (українська, замість старослов’янської/російської, іврит як світська мова викладання в єврейських громад тощо). – Запровадження шкільних курсів, покликаних сформувати національну ідентичність (національні мова, література, історія, географія). Основні риси модерної стандартизованої освіти на Волині у період СРСР: – Навчання різними національними мовами за єдиним стандартом, що встановлюється центральними органами влади. – Загальнообов’язкова 7-класна (згодом 8-ми і 10-тикласна) освіта для всіх (більшість дітей вперше отримують доступ до безкоштовної освіти). – Вивчення єдино правильної історії (крізь призму класової боротьби). – Значний теоретичний фокус у методах навчання; виникнення централізованої мережі закладів професійно-технічної освіти. – Основна мета гуманітарної освіти – виховання слухняних громадян, здатних називати суму єдино правильних істин.
# 74.
ID: 4ICP12-28706
Назва проекту: Синтезіум
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1483169
Запитувана сума від УКФ: 1483169
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація "Мистецьке об'єднання "ПЛАЙ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Кам'янець-Подільський, Херсон, Дніпро, Вінниця,
Опис проекту: «Synthesium» - проект створення мобільної художньо-перформативної платформи у результаті міжсекторальної взаємодії митців. Проектом передбачено проведення кураторських студій із залученням художників та перформерів. Колаборація складатиметься з двох частин: «Synthesium.Art» - художники створюватимуть оформлення збірної конструкції та художню виставку. «Synthesium.inspiration» - перформери (хореографія) створюватимуть перформативно-театральне дійство. «Synthesium» - це лабораторія кроссекторальної взаємодії митців (діючих та початківців), кураторів, експертів різних напрямків сучасної культури. В перспективі може стати складовою будь-якої програми фестивалю всеукраїнського та європейського рівня, міських/державних проектів. Презентація програми відбудеться у період серпень-жовтень у рамках фестивалю RESPUBLICA (https://respublicafest.com/) в Кам’янці-Подільському, Dream GogolFest (https://www.facebook.com/dreamgogolfest/) в Херсоні, DniPro GogolFest (https://www.facebook.com/dniprogogol.org) в Дніпрі та AIR GogolFest (http://airfest.live/) у Вінниці.
# 75.
ID: 4ICP12-29020
Назва проекту: Розділена пам'ять: українсько-польський конфлікт на Волині
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1213700.00
Запитувана сума від УКФ: 1213700.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація "Асоціація випускників історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Волинська, Рівенська, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська.,
Опис проекту: Проект привертає увагу до подій українсько-польського конфлікту під час Другої світової війни на Волині та Галичині. Акцент зроблено на гострих соціогуманітарних питаннях. У рамках проекту буде здійснена науково-пошукова експедиція, у ході якої ми плануємо зібрати усні свідчення та музейні артефакти про вищезгадані події. На базі зібраних матеріалів буде створено онлайн-виставку та презентовано всю інформацію на ресурсі: https://www.warmuseum.kiev.ua/ .
# 76.
ID: 4ICP13-00226
Назва проекту: Ukraine Art Platform
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1476487
Запитувана сума від УКФ: 1476487
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРА"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Америка,
Опис проекту: Проєкт Ukraine Art Platform - це повноцінний багатофункціональний веб-ресурс, що призначений для презентації, перегляду і вивчення українського культурного продукту та спадщини у США та інших країнах світу. У першу чергу мова йде про живопис, музику, кіномистецтво, фотомистецтво та інші культурні продукти на території України і Америки. В основі ідеї є принцип створення сучасного комунікативного віртуального простору та виставкової віртуальної 3D галереї з можливістю налагодження секторальних комунікацій та співтворчості з профільними фондами та інституціями в Америці та інших країнах. Окрім того, на сайті розміщуються інформаційні матеріали про культурні події та проєкти в Україні, і заплановані для презентацій в Америці.
# 77.
ID: 4ICP13-00911
Назва проекту: Неможлива виставка
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1107028.8
Запитувана сума від УКФ: 1107028.8
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Інша Освіта"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківськ,
Опис проекту: “Неможлива виставка” - це міждисциплінарний виставковий проєкт, який методом фікції переосмилює тему (не)можливої зустрічі авангардного мистецтва зі східної (радянської) та західної (польської) України. В центрі проєкту знаходиться фейкологічна кураторська виставка серії робіт анонімного франківського художника, який по пам’яті відтворив низку робіт відомих авангардистів з східної та західної України, побачених ним на виставці у Станіславові в 1931 році. “Неможлива виставка” супроводжується фіктивною радіо програмою того ж року з Харкова, в якій звучать музичні фрагменти авангардних композиторів, відтворені музикантами по пам'яті та в методі контрольованої алеаторики. Це колективний художній жест пригадування, того, чого (не) було, створюється міждисциплінарною кураторською групою за участі Нікіти Кадана, Юрія Андруховича, Олександра Сушинського, Іллі Разумейко та Романа Григоріва. Локацією виставки та саунд інсталяції буде франківська Ратуша (Краєзнавчий музей), а в онлайн вимір проєкт перенесе платформа Shukhliada.
# 78.
ID: 4ICP13-28054
Назва проекту: Україна з натури
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1499922.46
Запитувана сума від УКФ: 1499922.46
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТТЮ «МУЗЕЙ-МАЙСТЕРНЯ ТВОРЧОЇ ДИНАСТІЇ ЗНОБИ»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Лондон, Великобританія,
Опис проекту: Метою проекту є: До 30 річниці Незалежності України проведення художньої виставки, де творчій доробок створеної однією мистецькою родиною, яка першою представляла Україну у Великобританії та має високу оцінку там - твори відкривали представники королівської родини. Популяризація українського мистецтва та мистецьких імен у світі, промоція української школи класичного мистецтва, в тому числі через цифрові технології. Створення позитивного іміджу України шляхом культурної дипломатії за допомогою творів мистецтва. Сприяння поновленню культурного обміну в умовах «після пандемічного світу». Результатом вбачаємо позитивний вплив на імідж держави, збільшення культурних обмінів та поінформованості й зацікавленості в українській класичній школі образотворчого мистецтва.
# 79.
ID: 4ICP13-28554
Назва проекту: Ukraina. Wzajemne spojrzenia /Україна. Інші погляди на взаємини
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 2068929.00
Запитувана сума від УКФ: 1031852.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Благодійна Організація "Благодійний фонд Національного художнього музею України"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Краків, Польща,
Опис проекту: Проєкт представляє мистецьку інтерпретацію української ідентичності в контексті історичної присутності наративів про ідентичність в Україні та Польщі. Він має на меті створити багатошарову ситуацію гри із зіставленням поглядів, смислів у формі художніх висловлювань таким чином, щоб на основі цих зустрічей розкрити потенціал для фіксації сучасного культурного контексту взаємних польсько-українських відносин. Мети буде досягнуто через побудову виставки з музейних і приватних колекцій України і Польщі за тематично-проблемним принципом для оприявлення сталих міфів та їхньої деконструкції, проведення насиченої паралельної програми з дискусіями провідних інтелектуалів і митців, та створення спільного українсько-польського інтерактивного сайт-специфік проєкту, який залучить до обговорення широку аудиторію.
# 80.
ID: 4ICP13-28626
Назва проекту: «СОБОР СВІТЛА»
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 2419351.00
Запитувана сума від УКФ: 1499851.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація «Національний центр реабілітації учасників АТО та бойових дій»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Львів / Львівська область, Україна /, місто Київ / Київська область, Україна /, місто Чернігів / Чернігівська область, Україна /, місто Мена / Чернігівська область, Україна /, місто Прилуки / Чернігівська область, Україна /, м. Краків / Польща /,
Опис проекту: Проєкт «СОБОР СВІТЛА» - виставка як результат мистецтвознавчого дослідження монументального вітража. Перша у світі унікальна великомасштабна інсталяція цілісного інтер’єру й архітектури храму, яка наповнена вітражами оригінальних розмірів з відомих пам’яток сакрального зодчества видатного художника України та Польщі Адама Сталони-Добжанського. Проєкт відбуватиметься у форматі тріших технологіях цифрового друку великоформатних прозоивалої пересувної виставки у знакових для художника містах України та Польщі, а саме: Львів, Київ, Чернігів, Прилуки, Мена, Краків. Інсталяція побудована на найноврих копій вітражів та сучасної технології ілюмінацій LED. Дотепер у музеях вітражі виставляли тільки фрагментами (кватерами). Проект поверне ім’я забутого генія та сприятиме поступу в інтеграції України на шляху до Європи.
# 81.
ID: 4ICP13-28859
Назва проекту: Павільйон культури: створення виставки-відкриття та розробка програми виставок нової культурної інституції в Павільйоні 13 на ВДНГ в м. Києві
Лот: ЛОТ 1. Виставкові проекти
Загальний бюджет проекту: 1234831
Запитувана сума від УКФ: 1234831
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська Організація «МістоДія»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення першої виставки Павільйону Культури на ВДНГ у Києві, що відкриється у 2021 році — амбітний проект, за який береться професійна кураторська група фахівців різних з різних сфер. Павільйон культури — це середовище для експерименту на перетині сучасного візуального мистецтва, нової музики та архітектури, заради збагачення особистої та суспільної культури взаємодії. Результатом проєкту стане виставка-відкриття, основана на перших дослідницьких міждисциплінарних резиденціях для архітекторів, музикантів та митців про сам простір модерністського Павільйону 13 на ВДНГ та про майбутню інституцію в ньому; розроблений та презентований механізм формування програми виставок Павільйону культури на наступні 3 роки; веб-сайт майбутньої інституції.
# 82.
ID: 4ICP21-00085
Назва проекту: Створення саундтреку до художнього фільму-мюзиклу "Мрія Кіри"
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 843130
Запитувана сума від УКФ: 843130
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУД МОНІНГ ДІСТРІБЬЮШН"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: В рамках роботи над проєктом буде створено повноцінний музичний матеріал - саундтрек до повнометражного фільму драми-мюзиклу "Мрія Кіри". А саме буде написано тексти кількох пісень, створено партитуру для пісень і музики, зроблено аранжування для всіх музичних номерів, записано вокальні партії в супроводі симфонічного оркестру. Цей проєкт є окремим і важливим етапом - основою для подальшої роботи над створенням фільму, хореографічних номерів в фільмі і презентаційних матеріалів для участі у пітчах європейських і національних кіноконкурсів. Частину готових треків буде опубліковано у вільному доступі у вигляді промоматеріалів: тизеру, фільму про фільм та інтерв'ю. .
# 83.
ID: 4ICP21-00123
Назва проекту: Створення шоукейсу на фестивалі «Respublica» для промоції молодих гуртів.
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1248210.00
Запитувана сума від УКФ: 1188210.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Кам'янець-Подільський,
Опис проекту: Проведення першого шоукейсу для молодих виконавців та гуртів аудіального сектору з залученням представників музичної індустрії в рамках фестивалю «Respublica». Завдяки проекту одразу 30 молодих виконавців та гуртів отримають майданчики та ресурс фестивалю для промоції та популяризації свого культурного продукту. Промоція відбудеться як у звичному форматі офлайн так і в онлайн форматі на інноваційній платформі фестивалю та на віртуальному майданчику фестивалю у грі Minecraft. Результатами проекту стануть: промоція молодих виконавців у форматах офлайн та онлайн на широку цільову аудиторію великого музичного фестивалю, нетворкінг із професіоналами музичної індустрії для подальшого розвитку та пошуку нових форм для монетизації творчості дебютантів.
# 84.
ID: 4ICP21-00166
Назва проекту: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАСЛУЖЕНОГО АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ УКРАЇНИ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1618897.00
Запитувана сума від УКФ: 1498897.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державна організація "Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Сєвєродонецьк-Харків-Суми-Чернігів, Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Чернівці-Івано-Франківськ-Ужгород-Львів-Луцьк-Рівне-Житомир, Черкаси-Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя-Дніпро-Полтава-Маріуполь-Херсон-Миколаїв-Одеса,
Опис проекту: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАСЛУЖЕНОГО АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ УКРАЇНИ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
# 85.
ID: 4ICP21-00263
Назва проекту: Оригінальний саундтрек до фільму “Майдан. Дух свободи”: Стас Фекете, O'Torvald та симфонічний оркестр.
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1163790.00
Запитувана сума від УКФ: 1163790.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Георгадзе Едуард Анзорович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Наш проект- запис музии до кінофільму "Майдан. Дух свободи". Це унікальний синтез національних продуктів , які створені з головною ідеєю- національної самоусвідомлення та боротьби за незалежність. Унікальний віолончельний концерт "Дух свободи" класичної форми у викладі рокового напрямку, за участі відомого українського рок-виконавця Оторвальд , запис саундтреку та відеокліпу саундтреку.
# 86.
ID: 4ICP21-00302
Назва проекту: V Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих виконавців української класичної музики «Смальта»
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 420000
Запитувана сума від УКФ: 420000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ № КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ВЕДАНТА ЕКСПЕРТ
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Проект передбачає організацію та проведення V-го Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців української класичної музики «Смальта» наприкінці травня – в червні 2020 року. Проект є логічним продовженням щорічного Фестивалю української класичної музики «Смальта», який проводиться в різних музейних комплексах Києва. Так перший фестиваль відбувся в 2015 році в Національному заповіднику «Софія Київська», три наступних фестивалі – в НІАМ «Київська фортеця». Фестиваль-конкурс має номінації: кращий вокаліст, кращий хор, кращий музикант, кращий музичний ансамбль. Фестиваль-конкурс спрямовано на популяризацію класичної української та сучасної академічної музики, просвітницьку та освітню діяльність в галузі музичного мистецтва, загалом розвитку вокального та музичного мистецтва, зміцнення зв`язків та співпраці між державним і недержавними закладами культури, а також між різними секторами галузі: музейним, креативної індустрії та музичним мистецтвом
# 87.
ID: 4ICP21-00405
Назва проекту: Як влаштована музика
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1237294
Запитувана сума від УКФ: 1237294
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Червоний собака»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: Проект, завдяки якому кожен бажаючий зможе зрозуміти, як музика влаштована та дізнатись основні принципи написання музики. Після цього користувач зможе створити власні треки, за допомогою спеціальної програми, яка дозволяє поєднувати між собою попередньо створені композитором партії різних інструментів. В результаті користувач може створити власний унікальний музичний трек та поділитися ним в соціальних мережах.
# 88.
ID: 4ICP21-00653
Назва проекту: Борис Лятошинський. Симфонія № 2, "Гражина".
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 479700
Запитувана сума від УКФ: 479700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Державне спеціалізоване видавництво «Музична Україна»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Розповсюдження видання по всій Україні,
Опис проекту: Видання та презентація двох творів найвеличнішого з українських композиторів ХХ століття – Б. М. Лятошинського: Симфонії №2 та симфонічної балади "Гражина" (партитура та оркестрові партії). Видання двомовне – українська та англійська. Вичитку партій та презентацію творів заплановано провести з Національним заслуженим симфонічним оркестром України
# 89.
ID: 4ICP21-00704
Назва проекту: Всеукраїнський відкритий конкурс бандуристів «Кубок Києва»
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 925690
Запитувана сума від УКФ: 740790
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національна спілка кобзарів України
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Всеукраїнський відкритий конкурс бандуристів "Кубок Києва" проводиться у м. Києві раз у три роки і є найскладнішим іспитом для молодих виконавців. Стати лауреатом цього конкурсу означає відкрити двері до професійної діяльності. На конкурсі обов'язково звучать нові твори, нові тенденції, без яких не можна стати переможцем.
# 90.
ID: 4ICP21-00718
Назва проекту: Запис аудіо-версії рок-опери "Тарас Бульба"
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1500000
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмежегою відповідальністю "РОК-ФЕСТ"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Запис аудіо-версії та презентація найепічнішої української рок-опери "Тарас Бульба" про сильного, сучасного українського воїна.
# 91.
ID: 4ICP21-00728
Назва проекту: Три симфонії Максима Березовського
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 608000
Запитувана сума від УКФ: 608000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Київська організація Національної спілки композиторів України
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, розповсюдження по всій Україні,
Опис проекту: Проєкт включає реставрацію, видання (партитура і оркестрові голоси), запис, видання диску та концерт-презентацію трьох симфоній Максима Березовського, які відносяться до перших зразків оркестрової музики в Східній Європі. Видання двомовне – українська та англійська. Заплановано розсил партитур з диском по культурних мистецьких закладах, а також викладення контенту в мережу Інтернет
# 92.
ID: 4ICP21-00759
Назва проекту: Мюзикл постмодерн - "Воскрешаючи Демофонта" за мотивами опери Максима Березовського "Демофонт"
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1045937.61
Запитувана сума від УКФ: 986937.61
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний концертний заклад культури «Академічний камерний хор «Хрещатик»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Гданськ, Краков, Варшава,
Опис проекту: Мюзикл постмодерн "Воскрешаючи Демофонта" за мотивами опери Максима Березовського "Демофонт" від творчої команди Академiчного камерного хору "Хрещатик" - сучасна, інноваційна вистава у жанрі музичного театру, у майстерному виконанні його артистів і інструментальної групи (включаючи: створення партитури і лібрето, концерт, концертний аудіозапис, концертний відеозапис і створення на його основі відеоролика для показу на фестивалях Варшави, Кракова, Гданська і подальшого поширення). Концепція вистави полягає у постмодерному прочитанні першоджерела, наповненні окремих лакун партитури і частковому відновленні її музичного матеріалу сучасним композитором, а також введення у склад персонажів, і героїв давньогрецького сюжету, і сучасників композитора, і постаті самого М. Березовського, і його творчих нащадків. Образи матимуть ремінісцентну природу, переосмислюватимуть емоційний і духовний світ, недостатньо відомого сучасним українцям композитора, а мистецька інтерпретація подій його творчості і життя, засобами мюзиклу буде захоплюючою.
# 93.
ID: 4ICP21-00780
Назва проекту: IX Міжнародний конкурс молодих трубачів та валторністів ім. Мирона Старовецького
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 428170.00
Запитувана сума від УКФ: 377170.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІМЕНІ МИРОНА СТАРОВЕЦЬКОГО"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Тернопіль,
Опис проекту: Міжнародний конкурс молодих трубачів та валторністів ім. Мирона Старовецького проводиться 1 раз на 2 роки з метою підтримки молодих музикантів трубачів, валторністів, підвищення їх технічної та художньої майстерності, популяризації здобутків українських та іноземних композиторів, інтеграції української культури у світовий культурний простір, пропаганди духового мистецтва.
# 94.
ID: 4ICP21-00948
Назва проекту: Концертний промо-тур НАОНІ з проектом «Гуц and Roll»
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 2191300
Запитувана сума від УКФ: 1499720
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Омріяна Країна»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Чернівці, Тернопіль, Полтава, Харків,
Опис проекту: Концертний промо-тур Національного Академічного Оркестру Народних Інструментів України (НАОНІ) «Гуц-н-Рол» має на меті познайомити слухачів з творчістю сучасних українських композиторів, підкреслити світовий рівень вітчизняної інструментальної музики, підсиленої оригінальним оркестровим аранжуванням, особливим звучанням народних інструментів та бездоганною технікою виконання. Програма складаєтья з композицій, створених спеціально для музичного альбому «Гуц-н-Рол» та авторських обробок таких відомих народних пісень, як «Верше мій, верше», «Ой у лузі червона калина», «Взяв би я бандуру». Серед видатних українських композиторів, які взяли участь у проекті та написали нові твори: Ігор Поклад, Андрій Шусть, Юрій Шевченко, Іван Тараненко, Сергій Бедусенко, Ігор Юзюк, Борис Севастьянов, Віктор Дмитренко. Загалом в концертній програмі двадцять дві композиції, вісімнадцять з яких увійшли в альбом. Програма «Гуц-н-Рол» надає можливість висловитися сучасним українським композиторам, популяризувати українську музику, показати її розвиток.
# 95.
ID: 4ICP21-01081
Назва проекту: Конкурс молодих професійних україномовних гуртів та виконавців «Хіт-конвеєр»
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 2947317
Запитувана сума від УКФ: 1498447
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕОДИН»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Місто Київ та вся Україна,
Опис проекту: «Хіт-конвеєр» — це конкурс молодих українських виконавців та гуртів, який допомагає їм на етапі професійного становлення та промотує на всеукраїнському рівні. Мета конкурсу – розвивати сучасну україномовну музику, відкриваючи нових самобутніх артистів, підтримуючи музичну ідентичність та різноманітність. Фіналісти проєкту виступають у грандіозному шоу, ділять сцену з найуспішнішими вітчизняними виконавцями. Переможець отримує професійний відеокліп та розкрутку пісні у медіа. Окрім телеканалів М2, М1 та соцмереж, конкурс активно висвітлюється топовими теле-, радіо- та інтернет-ЗМІ. За чотири сезони «Хіт-конвеєр» отримав більше 2 тисяч заявок від молодих гуртів. Було відкрито більше 50 нових артистів, які вже стали частиною музичної індустрії України
# 96.
ID: 4ICP21-01225
Назва проекту: ДЗВОНИ СВІТУ
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 414450
Запитувана сума від УКФ: 414450
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа – підприємець ЛИСИЦЯ ВАДИМ ВАДИМОВИЧ
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Дзвони Світу” – унікальний проект, який зародився на території України в 2018 році. Виконавці Корчагін Олексій (Alexduduk) та Андрій Чутченко (Amar Jyoti) поєднали унікальне звучання архаїчних звонарних та духових інструментів світу. Метою проекту є запис студійного альбому для промоції сучасної унікальної української музики та музикантів, ознайомлення жителів України та всього світу із звучанням незвичних інструментів, їхньою історією, традиціями їх використання. Показати людям, що дзвони можуть бути не тільки церковними, але і концертними інструментами, на них можливо виконувати різноманітну музику в поєднанні з духовими інструментами, які є голосом того чи іншого народу світу
# 97.
ID: 4ICP21-01246
Назва проекту: Пісні наших предків
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 317000
Запитувана сума від УКФ: 317000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр української пісні "Народна філармонія"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект «Пісні наших предків» має на меті запис та презентацію концертної програми на основі старовинних пісень українського народу в композиторському аранжуванні Богдана Кривопуста для Національного ансамблю солістів «Київська камерата» та солістки (народний спів» - заслуженої артистки України Руслани Лоцман. Провідною ідеєю проекту є створення сучасного музичного продукту в поєднанні з древніми наспівами. Мета проекту – записати аудіоальбом з 12 композицій та презентувати його під час онлайн-концерту і в інтернет-просторі.
# 98.
ID: 4ICP21-01756
Назва проекту: Створення концертної шоу-програми «Тетяна Вікторі» в жанрі classical crossover.
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1499162.96
Запитувана сума від УКФ: 1499162.96
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Борисенко Вадим Володимирович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект Tetiana Viktory передбачає створення концертної програми, в якій: 1) синтезуються різні музичні напрямки. Поєднання класичної фортепіанної мініатюри з DJ-сетом актуальних стилів ambient, doun tempo, chillout, trap, hip-hop, house, trans music забезпечить поєднання естетичних смаків в загальному напрямку classical crossover; 2) втілюється візуалізація концертної програми у промо відео кліпах на етапі підготовки до концертів, а також концертне шоу із залученням балету, світлових ефектів, трансляції на великому екрані. Яскравий відео ряд в сполученні з музичними композиціями створить умови для сприйняття публікою найяскравіших перлин класичної музики, налаштує молоду аудиторію на сприйняття творчих надбань композиторів-класиків.
# 99.
ID: 4ICP21-02051
Назва проекту: Альбом “DOMINO”
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1500000.00
Запитувана сума від УКФ: 1500000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Бандерштат"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Мета проєкту - розвиток популярної музики в Україні шляхом створення інноваційного культурного продукту у вигляді аудіо-альбому “DOMINO”, до якого увійдуть 20 україномовних треків, аранжування яких поєднає сучасне звучання з автентичними національними інструментами різних культур. Результатати проєкту: створено конкурентоспроможний інноваційний аудіо продукт на тексти українського авторства для радіостанцій, телеканалів, фестивалів, концертів, музичних платформ, соціальних мереж; збільшено кількість якісної української музики на цифрових платформах, що забезпечило потребу населення в якісному україномовному контенті; розширено аудиторію проєкту, що забезпечило збільшення кількості покупців та споживачів українського культурного продукту в трьох країнах світу: Україні, Білорусі, Іспанії; проєкт дав поштовх для розвитку концертної діяльності гурту “Фіолет”.
# 100.
ID: 4ICP21-02482
Назва проекту: «Музика на всі часи»
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1487980.47
Запитувана сума від УКФ: 1487980.5
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Український альманах»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Культурно-мистецький проєкт «Музика на всі часи» спрямований на переосмислення і надання нового звучання українській народній музиці. Композитори, аранжувальники, академічний симфонічний оркестр, виконавці-інструменталісти, що працюють у жанрах класичної, рок-, поп- або ж полі стилістичної музики створять 12-ть музичних композицій. Проєктом передбачено написання музичних творів на основі української народної музики, мелосу, аранжування, створення партитур, запис фонограм, концертна програма, промоція та поширення створених фонограм та концертного виступу, створення малих аудіо форматів для поширення на інтернет-платформах, радіоефірах та в якості подкасту, забезпечення вільного доступу іншим художнім колективам до написаних партитур. Створені музичні твори на основі українських народних мелодій у подальшому стануть частиною репертуару оркестрів, зокрема, Академічного симфонічного оркестру Українського радіо.
# 101.
ID: 4ICP21-02570
Назва проекту: Крізь часи і кордони. Європейська музична спадщина у поліетничному культурному просторі Карпатського регіону.
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1073670.0
Запитувана сума від УКФ: 1073670.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Центр культурних ініціатив «Фортеця Унг»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Ужгород, м. Київ,
Опис проекту: Проєкт спрямований на сприяння розвитку музичної творчості та промоції молодих українських музикантів, популяризує музичну спадщину, посилює міжкультурний діалог. Результат проєкту — унікальний культурний продукт — аудіоальбом “Крізь часи і кордони” містить музичні твори з історичних джерел 17 ст. Додатковий продукт проєкту — брошура, унікальний збірник з нотними ілюстративними та довідковими матеріалами, що публікуються в Україні вперше. Аудіоальбом буде розміщений на платформі Soundcloud для широкої аудиторії у вільному доступі. Аудіоальбом у форматі компакт-диску та брошура накладом 300 примірників кожний будуть безоплатно розповсюджені з-поміж цільової аудиторії в Україні.т проєкту — брошура, унікальний збірник з нотними ілюстративними та довідковими матеріалами, що публікуються в Україні вперше. Аудіоальбом буде розміщений на платформі Soundcloud для широкої аудиторії у вільному доступі. Аудіоальбом у форматі компакт-диску та брошура накладом 300 примірників кожний будуть безоплатно розповсюджені з-поміж цільової аудиторії в Україні.
# 102.
ID: 4ICP21-02737
Назва проекту: Підкаблучник
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 598716.00
Запитувана сума від УКФ: 598716.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Нагаївська Дар'я Юріївна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Мета проєкту - створити та записати музичний альбом і концертну програму «Підкаблучник» на вірші українських поеток. Майбутній альбом поєднуватиме як інтимну лірику так і громадянську, гостро політичну лірику. У результаті проєкту буде створено 2 культурні продукти: музичний альбом (аудіо), музичний концерт (відео).
# 103.
ID: 4ICP21-02770
Назва проекту: Музична лабораторія зі створення мультижанрових композицій Re:Invent
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1034113.00
Запитувана сума від УКФ: 1034113.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП ПЛЄШИВЦЕВА ТЕТЯНА ВАЛЕРІЇВНА
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Дніпро, Одеса, Львів,
Опис проекту: Музична лабораторія зі створення мультижанрових композицій Re:Invent – це проект зі створення нових експериментальних та мультижанрових копозицій, шляхом об’єднання творчого потенціалу незалежних музичних продюсерів з різних жанрів та з різним досвідом. Проект передбачає серію музичних сесій у чотирьох містах України. Кожна сесія складатиметься із 5 днів, під час яких під керівництвом куратора новостворене музичне об’єднання працюватиме над спільним продуктом, обмінюючись досвідом та експериментуючи над новим звучанням. Набір до таких груп проходитиме шляхом open call. В кінці кожної сесії відбудеться публічний виступ, під час якого музиканти представлять результат своєї роботи.
# 104.
ID: 4ICP21-03158
Назва проекту: Український передзвін. Карильйон і бандура
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1430500.00
Запитувана сума від УКФ: 1430500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Телерадіокомпанія «РАІ»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківськ, Україна, Київ, Україна, Львів, Україна, Чернігів, Україна, Кам'янець-Подільський, Україна, Запоріжжя (Хортиця), Україна, Коломия, Україна, Калуш, Україна, Долина, Україна, Гошів, Україна,
Опис проекту: Концепція проєкту «Український передзвін. Карильйон і бандура», присвяченого 30-річчю Незалежності України, полягає в популяризації національної музичної культури від бароко до сучасності в естетично-виразових і художніх можливостях ансамблю карильйону (Ірина Рябчун, Київ) з квартетом бандуристок «Ґердан» (керівник Віолетта Дутчак, Івано-Франківськ). Карильйон, як унікальний європейський інструмент, та бандура, як давній символ української культури, в концертній програмі синтезують оригінальний мистецький продукт для презентації національної музики в історичних і релігійних центрах України шляхом поєднання звучання дзвонів, гри та співу квартету бандуристок. Результати проєкту – концертна програма в 10 населених пунктах різних регіонів України, зафіксована на аудіо та відео, поширена через медіа і соціальні мережі.
# 105.
ID: 4ICP21-03325
Назва проекту: Запис електронного альбому "Sound of Chernobyl. Radiation" з українськими та міжнародними електроними музикантами
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1499700.00
Запитувана сума від УКФ: 1499700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «ЛАВІНА КОНЦЕРТ»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Чорнобиль,
Опис проекту: В цьому році 4 українських електронних артистів та 2 міжнародних випустять 6 нових музичних треків для проекту Sounds of Chornobyl: Radiation, з використанням бібліотеки звуків "Звуки Чорнобиля", що були записані за підтримки УКФ о 2018 році. Артисти відвідають Чорнобиль в індивідуальних артрезиденціях, запишуть відео-блог, а потім відіграють живі електроні виступи у Чорнобильській Зоні Відчуження, що будуть записані на відео та презентовані з ефектами комп'ютерної графіки та у популярному музичному форматі youtube-стрімів з унікальних місць Зони Відчуження. Запис стрімів відвідають ліквідатори та постраждалі в наслідок аварії на ЧАЕС. Всього стріми та відео-блоги подивляться понад 1 500 000 людей.
# 106.
ID: 4ICP21-03356
Назва проекту: Амазонки українського авангарду
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1270980.00
Запитувана сума від УКФ: 1270980.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Черевик Володимир Володимирович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: місто Вінниця, Вінницька область,
Опис проекту: Проект є культовим інноваційним професійним музичним продуктом, дія якого спрямовується на популяризацію концептуальної, авангардної опери України, у світовому контексті. Проект інтенсифікує інтеграційні процеси аудіального, перформативного секторів із використанням новітніх технологій у сценічному втіленні та використання он – лайн технологій для інтеграції глядача в процесі животворення опери безпосередньо під час виконання. Два автори двох опер: чоловік та жінка торкаються жіночої тематики та презентують психологічні образи жінок з використанням методів сучасної виразності, що допоможе досягти ефекту вибуху та поставити дискусійне питання щодо рівних можливостей соавторства жінок та чоловіків у сучасному мистецтві. Стратегічна мета проекту є презентація ексклюзивного концептуального українського музичного продукту в контексті світового позиціювання із метою подальшого створення міжрегіональних та міжнародних проектів в яких об’єднуються сучасні технічні інновації, академічний контент та участь глядачів в процесі животворення оперних постановок. Результатом проекту стане створення двох конкурентоспроможних інтеративних українських опер, який вплине на формування сучасного музичного ринку України та формуванню активної аудиторії, яка буде зацікавлена концептуальним мистецтвом.
# 107.
ID: 4ICP21-03574
Назва проекту: Проєкт «Рок-реп-фентезі-мюзикл «Неймовірні мандри та пригоди козака Василя Сліпака»
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1489380.00
Запитувана сума від УКФ: 1489380.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Мистецька Ліга»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Рок-реп-фентезі-мюзикл «Неймовірні мандри та пригоди козака Василя Сліпака» направлений на створення мультистильового мюзиклу - казкового та гостросюжетного за формою і - підкреслено національно-патріотичного за змістом, орієнтованого на широку аудиторію. В ході реалізації проєкту буде здійснено: створення музичної партитури вокальних та інструментальних партій, редагування лібрето, запис і друк готового мюзиклу у вигляді подвійного аудіо альбому на CD-дисках у кількості 1000шт. Окрім того будуть проведені відео-презентації мюзиклу та його публікація у мережі Інтернет на сторінках у соціальних мережах Фейсбук та Ютюб з вільним доступом до створеної партитури.
# 108.
ID: 4ICP21-03703
Назва проекту: Народжена Незалежністю
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1134400.00
Запитувана сума від УКФ: 1134400.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЕРЕДЕРІЙ ОЛЕНА ЄВГЕНІЇВНА
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Народжена Незалежністю» - видання аудиозапису творів композиторів, які стали засновниками нових напрямків української академічної музики періоду Незалежної України. Проєкт є наступним етапом в створенні антології творів української камерної музики, ще не представлених широкому загалу (попередній проєкт - «Шедеври української музики 70-90-х років», підтриманий УКФ, 2020). Аудіозаписи творів чотирьох знаних українських композиторів Св.Луньова, А.Загайкевич, М.Шалигіна та О.Щетинського будуть розміщені в Apple Store і Google Play Market, що дає можливість популяризувати та розвивати українську академічну музику в Україні і за кордоном, охопити нові аудиторії, сприяти діджиталізації у сфері музичного виконавства, що є відповіддю на сучасні виклики світу.
# 109.
ID: 4ICP21-05080
Назва проекту: "Проста музика" композитора-шестидесятника В. Загорцева
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1498000.10
Запитувана сума від УКФ: 1498000.10
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Дуб Галина Володимирівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Мета проєкту – популяризувати творчість українського композитора Володимира Загорцева, “шістдесятника”, учасника композиторського групування “Київський авангард”. Проєкт знаходиться на перетині науково-дослідницької діяльності, музичного виконавства, просвітницько-освітньої практики. Передбачено аудіозапис та випуск на носіях Камерних концертів композитора (диригент – Михеїл Менабде). Попередньо буде здійснена редакція партитур Загорцева (передбачає архівно-дослідницьку роботу, яку виконує програмний керівник – Олексій Войтенко). Запис здійснюватиметься колективом «Armonia Ludus», куди входять провідні виконавці й кращі солісти столиці (зокрема піаністи Є. Громов та А. Баришевський). Заплановано цифровий реліз та випуск на платівках з інформаційним буклетом (музикознавчою довідкою) та відеофіксацію концерту для поширення онлайн. (Продюсерка проєкту – Галина Дуб).
# 110.
ID: 4ICP21-05440
Назва проекту: "Птахи повертаються", музичний альбом на вірші Юрія Іздрика
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 788429.25
Запитувана сума від УКФ: 788429.25
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Зубченко Юлія Володимирівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення музичного альбому гурту LILOVIY «Птахи повертаються» має на меті популяризувати літературне надбання сучасного українського поета і прозаїка Юрія Іздрика мовою музики. До альбому увійдуть 8 віршів автора майстерно оздоблені автентичною музикою та чаруючим вокалом. Зокрема: “Птахи повертаються”, “Відпусти”, “Пошук”, “Екологія”, “Літній дощ”, “Slowly (Жити повільно)”, “Пришестя”, “Все буде світло”. Концепція альбому – музично зобразити відчуття повернення людини до свого «я», своїх істинних бажань та відчути своє призначення.
# 111.
ID: 4ICP21-05598
Назва проекту: Прем'єрна постановка опери В. А. Моцарта "Cosi fan tutte/Так чинять всі" під відкритим небом.
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1560000
Запитувана сума від УКФ: 1498487
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ МИСТЦІВ"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Одеса,
Опис проекту: Постановка опери В.А. Моцарта “Так чинять всі” (Cosi fan tutte) - це всеукраїнська прем’єра цієї опери у форматі просто неба. Її головною метою є залучення на провідні партії молодих талановитих оперних співаків, - студентів та випускників музичних академій зі всієї України, здобуття ними досвіду на великій сцені, утворення робочих місць для них та успішний старт вокальної кар’єри. Окрім цього, в рамках проєкту для солістів буде проведено ряд майстер-класів для підвищення їх вмінь. Унікальним для України є місце і формат проведення постановки - під відкритим небом, як ще одна ідея культурного сімейного проведення дозвілля, на зразок літніх оперних фестивалів багатьох країн Європи. Проєкт вібудеться в рамках Дня конституції України 2021 року на грандіозному новому майданчику “ENIO Square”, що приверне увагу різних сегментів аудиторії. Таким чином, у проєекту виникає ще одна складова - популяриція оперного мистецва України.
# 112.
ID: 4ICP21-05722
Назва проекту: "Нескорений ПроRock"
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1484004.00
Запитувана сума від УКФ: 1484004.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська спілка "Творче патріотичне об'єднання "МУЗИЧНИЙ БАТАЛЬЙОН"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Нескорений ПроRock» – серія альбомів пісень на вірші видатних українських поетів. У серії вже вийшли альбоми на вірші Василя Стуса (2019 р.), Тараса Шевченка (2020 р.), Олени Теліги (2020 р). Продовження серії – творчість Василя Симоненка та Лесі Українки. Наша мета – актуалізувати імена видатних українських поетів, чиї життя стали символом високого служіння народові, нагадати суспільству про громадянське звершення цих поетів, вплести їхню творчість у канву сучасного аудіопростору. Результат проєкту поповнить національну та світову скарбниці культурної спадщини новими збірками пісень на вірші геніальних поетів. Основним продуктом проєкту стане видання музичних альбомів (CD-дисків) накладом по 1000 примірників на вірші кожного з поетів, заявлених у проєкті, та відповідної кількості друкованих співаників. Додаткові продукти – концерт-презентація альбомів (тривалістю до 2 год.) та 5 промороликів про проєкт (тривалістю по 120 сек).
# 113.
ID: 4ICP21-05925
Назва проекту: Аудіальний перформанс "BibliJa" від "Марії і Магдалини" feat Ґоґ
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 239845
Запитувана сума від УКФ: 239845
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Яремчук Богдан Вікторович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: "BibliJa" – синтез театру, цифрової музики та біблійних текстів. Метою є дослідження текстів "Нового заповіту" через призму мистецтва. Переосмислення сталих термінів гріх, любов, час, перелюб, бог. Що це для мене зараз ? Поєднання цифрового та міфологічного – це як зародження нової мови на перетині споконвічного та сучасного, те що може провести місток між вписаними в нас біблійними кодами і прописаними алгоритмами технологічного світу.
# 114.
ID: 4ICP21-06074
Назва проекту: KEYSEE
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1284356.2
Запитувана сума від УКФ: 1284356.2
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Бабенко Олександр Сергійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, українська діаспора у Польщі, українська діаспора у Німеччині, українська діаспора у країнах СНД, українська діаспора у США, українська діаспора у Канаді,
Опис проекту: Реалізація тетраптиху під назвою "Море хвилюється раз, море хвилюється два...". Чітка стратегія та якісний продукт на українській мові, детальний контент та SMM план. Тетраптих включає в себе 4 треки, підкріплені 4-ома відеокліпами.
# 115.
ID: 4ICP21-06076
Назва проекту: BernSTATION - перший Всеукраїнський незалежний онлайн конкурс диригентського мистецтва
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 876129.00
Запитувана сума від УКФ: 821229.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛМ ГРУПА", ПП "КЛМ ГРУПА"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: На теперішній момент вища музична професійна освіта має розгалужену систему, що дає можливість отримувати якісну освіту в різних містах країни. В даному проєкті ми звертаємо увагу на один із провідних напрямів навчання в більшості з музичних ВНЗ, інститутів та факультетів мистецтв, а саме на кафедри симфонічного та оперно-симфонічного диригування, які, на жаль, не входять в напрями конкурсної діяльності, що стало відомим після проведення аналітичного дослідження (https://drive.google.com/file/d/1S8ees0rzN1P7SxtyDIzm8tmaw0JknWCS/view?usp=sharing). Тому в рамках даного проєкту ми маємо на меті створити діючий Всеукраїнський онлайн конкурс для симфонічних диригентів, який не буде мати ані вікових, ані фінансових обмежень. Формат проведення конкурсу – онлайн, дозволить учасникам на власній сторінці учасника на спеціально створеному веб-ресурсі (http://bernstation.in.ua/) ознайомитись з положенням щодо проведення конкурсу, зареєструватись та стати учасником відбіркових турів, бачити оцінки судів та їх рекомендації, щодо професійної роботи учасника. Зауважимо, що ця технологія комунікації буде використана вперше, що показує унікальність проєкту. В свою чергу проєкт сприятиме формуванню духовно-моральних ідеалів і цінностей молодого покоління на основі кращих прикладів вітчизняних діячів музичного мистецтва, відомих оркестрових диригентів і творів оркестрово-ансамблевого репертуару. Розвиватиме творчу активність студентів, які навчаються, любителів і професіоналів, розширить культурний простір співтворчості молоді та колективного музикування. Висококваліфікована судейська рада, до складу якої входять провідні концертуючи диригенти (народний артист України, лауреат Національної премії ім.Т.Шевченка, головний диригент і художній керівник Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України – Володимир Сіренко; народний артист України, лауреат Національної премії ім.Т.Шевченка, художній керівник та головний диригент Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо – Володимир Шейко; народний артист України, головний диригент Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України, головний диригент Київського камерного оркестру - Микола Дядюра; народна артистка України, диригент-постановник Київського національного академічного театру оперети – Оксана Мадараш; заслужений дія мистецтв, директор Харківської обласної філармонії – Юрій Янко; народний артист України, диригент – Іван Карабиць; заслужена артистка України, лауреат міжнародних диригентських конкурсів – Вікторія Жадько; народний артист України, американський диригент, головний диригент одеського Національного філармонічного оркестру – Хобарт Ерл), дадуть якісну оцінку роботи конкурсанта з подальшою рекомендацією щодо вдосконалення диригентської мануальної техніки та навички по роботі з оркестровим колективом. Важливим є те, що конкурс налаштований на подальший розвиток, а саме на його реорганізацію в статус міжнародного з подальшою самоокупністю. Ми хочемо, щоб молоді симфонічні диригенти вливалися у відродження культури і перед тисячами глядачів керували знаними колективами. Це творчість, майстерність і престиж диригента.
# 116.
ID: 4ICP21-06231
Назва проекту: Прем'єра «Космічної симфонії» С.Туркевич від Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1495076.80
Запитувана сума від УКФ: 1495076.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНА ПЛАТФОРМА"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Музичне втілення космічної теми крізь призму творчості української композиторки С. Туркевич, зокрема прем’єрне виконання її пізнього твору «Космічної симфонії», доповнене та оформлене мультимедійними проекціями живописних робіт французької малярки Соні Делоне, приурочене вшануванню 100-літнього ювілею С.Лема, в рамках фестивалю LvivMozArt 2021.
# 117.
ID: 4ICP21-06356
Назва проекту: Концерт "Харитонівська ремінісценція"
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1262652
Запитувана сума від УКФ: 1262652
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Добра воля"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: с. Городне, Харківської обл.,
Опис проекту: На туристичному об’єкті «Співочі тераси”, що на Харківщині, організувати вечір академічної музики з назвою «Харитонівська ремінісценція», який несе ідею підтримки молодих музикантів, як історичної тенденції від місцевої родини Харитоненків, коли меценатство в регіонах відігравало важливу роль в розвитку культури. Програма буде представлена молодіжним академічно - симфонічним оркестром «Слобожанський» разом з місцевим гуртом «ЯРИ», які спільно створили продукт – концертна програма «Добра хата», в основі якої обробки місцевих народних пісень, за підтримки Українського культурного фонду.
# 118.
ID: 4ICP21-06637
Назва проекту: Авторський альбом Мар'яни Головко - "Liberum Arbitrium" ("Свобода Вибору")
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1086361.60
Запитувана сума від УКФ: 1086361.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Данченко Мар'яна Анатоліївна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проекту полягає у відродженні в українському музичному мистецтві органічного жанру симфонічної популярної пісенної музики («симфо-поп/джаз»), підвищенні рівень присутності та статусу українського мистецтва на міжнародній арені, а також підтримка міжкультурного діалогу в українському суспільстві. Результатом проекту має стати студійний музичний альбом та концертна програма авторських пісень, жанровою особливістю яких є поєднання симфонічного, джазового, популярного та сучасного електронного аранжування - із залученням провідних професіоналів української музичної індустрії.
# 119.
ID: 4ICP21-06677
Назва проекту: Рідвяна Мрія - 2021
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1468441.00
Запитувана сума від УКФ: 1468441.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна Організація “Благодійний Фонд “Мрійники України”
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Зірки, композитори, амбасадори об’єднуються навколо дітей, щоб подарувати як Україні, так і іншим країнам нове щорічне талант-шоу «Christmas Dream». Діти створюють поезію, а композитори музику. Краща пісня країни з постановкою, яку виберуть експерти, або глядачі представлятиме країну на міжнародному фіналі в Україні.
# 120.
ID: 4ICP21-06735
Назва проекту: АЛЄКСІР: людина-оркестр
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1212636
Запитувана сума від УКФ: 1212636
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Черська Надія Валеріївна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Проект покликаний змінити сучасну українську поп-музику, привнести в неї сучасні світові тенденції за способом виконання та підкреслити корінні українські традиції - відображати в піснях справжні життєві переживання та почуття. Проект допоможе збагатити українську сучасну популярну музику та пісенну культуру текстами із глибоким змістом, що сповнені щирими емоціями та роздумами про любов, життя та пошук себе. Людина-оркестр – шоу одного артиста на сцені, але завдяки сучасному музичному обладнанню створюється атмосфера повномасштабного концерту і звучання цілої групи (використовую лупер, вокальний/гітарний процесори, плюс бітбокс, гітара, клавіші, перкусія). Це пустуюча ніша на нашому ринку і метою проекту є запис альбому.
# 121.
ID: 4ICP21-06785
Назва проекту: Край
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 558100
Запитувана сума від УКФ: 558100
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Павлов Євген Олегович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Кривий Ріг,
Опис проекту: Проєкт «Край» - це запис музичного альбому криворізького гурту «Роялькіт» у жанрі етно-фолк-рок. Метою запису нового альбому є створення якісного музичного українськомовного контенту, відродження автентичних українських традицій та відтворення української етніки через сучасне виконання музичних композицій. У короткостроковій перспективі виконання поставлених задач збільшить впізнаваність музичного гурту, його популярність та дасть сильний поштовх для розвитку та створення ще більш якісного музичного українського контенту.
# 122.
ID: 4ICP21-06805
Назва проекту: Разом - Укрохаус
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1302400.00
Запитувана сума від УКФ: 1302400.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Лабораторіякреативних подій 3.0»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Створення музичного альбому (10 композицій) сучасної електронної музики, поєднаної з українськими народними інструментами та народного співу , якими володіють професіонали з профільною академічною освітою. Також створюється фірмовий стиль та дизайн обкладинки альбому Після створення цей музичний альбом видається на лейблі ......, альбом розміщується на цифрових платформах Apple Music, Google Music, Soundcloud, Beatport, Spotify, Shazam. Крім того, для підтримки альбому планується зйомка відеокліпу на головний трек. Для того щоб про реліз дізналась якомога більша аудиторія, буде проведено ряд PR -заходів
# 123.
ID: 4ICP21-06879
Назва проекту: Аудіоальбом «Україна співає поезію»
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 211230.00
Запитувана сума від УКФ: 172190.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Волинська обласна філармонія
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Луцьк, Волинська обл.,
Опис проекту: Проект відображає еволюцію у жанрі української співаної поезії протягом 1988-2021 років на Волині і включає три компакт-диски студійних і концертних записів, не призначених для продажу. Зокрема, тиражування студійних і концертних записів поета і співця Андрія Панчишина (1988-1993 років) з архіву Волинського радіо і записів 2001-2004 років на вірші волинських поетів та Роберта Бернса вокалістки Олени Мороз, архітектора Олега Книша (Петрова) з аранжуваннями Павла Завади, а також запис і тиражування програми «Зіграй мені мелодію дощу» дуету «Простір музики» (м. Київ) з Академічним камерним оркестром «Кантабіле» Волинської обласної філармонії. Проект спрямований на промоцію жанру української співаної поезії.
# 124.
ID: 4ICP21-06887
Назва проекту: Музичний альбом "Дзеркало" гурту Vivienne Mort
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1042193
Запитувана сума від УКФ: 1042193
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Рудницька Юлія Олександрівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Створення музичного альбому "Дзеркало" незалежного гурту Vivienne Mort у жанрі інді-, фольк-рок, який популяризуватиме українську культуру та стимулюватиме інтерес слухачів до нової української музичної поезії. Досягнення світового рівня якості музичного продукту за рахунок збільшення бюджету проєкта. Продовження української пісенної традиції, збереження культурного коду.
# 125.
ID: 4ICP21-07018
Назва проекту: Перший оркестр органів. Онлайн-концерт «Повстання органів» до 50-річчя органної школи України. Створення ГС «Всеукраїнська органна асоціації»
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 2072149
Запитувана сума від УКФ: 1498149
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа – підприємець Лихоманенко Сергій Вікторович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Унікальний онлайн-концерт оркестру з 8 органів (+професійний відео та аудіо запис) з приводу 50-річчя органної школи України, Перша установча конференція органістів, композиторів та органних майстрів, обрання керівних органів для «Всеукраїнської органної асоціації». Офіційна фіксація рекорду України. Вперше в Україні (а може й світі) буде зібрано оркестр органів у Львівському будинку органної музики. Окрім одного з кращих органів України, Львівського органного дому, фірми Rigier (духовий орган), будуть представлені ще 7 семплованих (цифрових) органів різних виробників. Поєднавши їх у безпрецедентний оркестр за участю найвідоміших виконавців-органістів з України пролунають спеціально переінструментовані твори виданих українських класиків: Ведель, Бортнянський, Лисенко, Лятошинський, та сучасних композиторів з України: Скорик, Дичко, Губа, Колодуб. Пролунають в унікальному ансамблі й «Боже великий Єдиний» та «Щедрик». Подія значуща не тільки для України, а є глобальною навіть для світового масштабу органної музики. Основна мета проекту: збереження органної школи України, привернення уваги до технічного стану унікальних органів в Україні, національне та міжнародне співробітництво у сфері органного мистецтва. Створення ГО «Всеукраїнська органна асоціації», як представницької установи спільноти органістів, композиторів для органу, органних майстрів, директорів будинків органної музики. Аудіо та відео-фіксація проекту, онлайн трансляція, масштабна медійна кампанія та фіксація рекорду України, щодо спільної гри одночасно 8 оргАнів.
# 126.
ID: 4ICP21-07090
Назва проекту: Альбом «Тakesho Nemazasho I»
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1395764
Запитувана сума від УКФ: 1395764
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Тягнирядно Сергій Сергійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Музичний альбому гурту «Тakesho Nemazasho» - «Тakesho Nemazasho I»
# 127.
ID: 4ICP21-07124
Назва проекту: Рок-Опера "Орфей та Еврідіка назавжди"
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1053000
Запитувана сума від УКФ: 1053000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛЕМІЛЕНД БІЗНЕС КОМПАНІ" (ТОВ "ЛБК")
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект підтримує розвиток сучасного оперного мистецтва, творчість молодих українських композиторів та промоцію українських митців в Україні та за кордоном. Унікальність проекту полягає у сукупності поєднання різних музичних жанрів, використання можливостей симфонічного оркестру зі збільшеним складом та академічного українського хору. Сценічний виступ продемонструє глядачу унікальні голоси українських солістів у виконанні «живим звуком» (Tenor - Altino та Bass Profundo), познайомить з новітніми 3D технологіями у контенті з об'ємним відеозображенням Віджеінг (передусім – створення ілюзії об'ємного, казкового простору, в якому перебувають герої опери). Модернізація (доопрацювання) цього музичного проекту претендує на перше в світі шоу «повного метражу» в порівнянні з окремими номерами інших проектів , де застосовано подібну технологію.
# 128.
ID: 4ICP21-07132
Назва проекту: Дніпропоп— лейбл сучасної української музики
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1499682.44
Запитувана сума від УКФ: 1499682.44
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "МОДУЛЬ МЬЮЗІК"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Dnipropop - це лейбл сучасної української музики. Проект передбачає дослідження музичного ринку, відповідно фіксацію та систематизацію митців за жанрами. В основному задача лейблу - переосмислити та видати в загальноукраїнське та світове медійне поле електронну музичну спадщину Дніпра і України. Лейбл націлює свою роботу на релізах альбомів молодих виконавців, а також запис українських команд та виконавців, які вже цікаві в Європі. Проект є мультидисциплінарним за своєю суттю, в комплексі створюється: запис, мастеринг, дизайн та промо альбому. Команда проекту має досвід у створенні власного продукту, це єдина платформа у Дніпрі, яка працює з молодими митцями.
# 129.
ID: 4ICP21-07562
Назва проекту: Ужгород в обличчях 2.0 Музика
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 514270
Запитувана сума від УКФ: 514270
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Кучер Тетяна Тмофіївна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Ужгород, Ужгород,
Опис проекту: Підтримка та промоція молодих ужгородських гуртів на стадії становлення та професійних музикантів шляхом проведення концертів у форматі онлайн. Проєкт спрямований на створення соціального музичного продукту, який передбачає промоцію кожного учасника на сторінках проєкту в соціальних мережах, у місцевих ЗМІ, місцевому радіо. Для кожного учасника буде підготовлено інтерв’ю, проморолик тривалістю до 3 хвилин, фотосесія і міні концерт наживо, який транслюватимеся онлайн на сторінках проєкту FACEBOOK та Youtube каналі. Як результатом проєкту очікується значне розширення аудиторії шанувальників та прихильників ужгородських музикантів – учасників проєкту, мотивація для пошуку нових шляхів реалізації своєї творчості для інших виконавців.
# 130.
ID: 4ICP21-08434
Назва проекту: Медіамісто
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1499665.00
Запитувана сума від УКФ: 1499665.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Стрельцов Євген Вікторович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Чугуїв, Харківська область, Лозова, Харківська область, Ізюм, Харківська область, Харків, Харківська область,
Опис проекту: Проєкт має два складники. Перший — промоція українського гурту «Стрельцов», який передає по-новому звучання українських поетів. Друге — серія соціальних вечірок в маленьких містах Харківської області “Медіамісто”, на яких активні мешканці громади можуть розповісти про свої проєкти, виступатимуть музичні гурти Стрельцов, Жадан і Собаки, а також Благодійний фонд Сергія Жадана. Це можливість познайомити між собою різних активних людей та вплинути на створення нових бачень та ідей розвитку локацій. Планується чотири події в чотирьох містах. Євген Стрельцов (засновник гурту Стрельцов) — співак, поет та журналіст з Харкова. Працює керівником пресцентру медіагрупи «Накипіло» (модерує пресконференції, круглі столи, дискусії, презентації). Паралельно як звукорежисер робить подкасти для партнерських організацій, наприклад, EdCamp Ukraine. Також координує тренінг з громадянської журналістики та Школи універсальних редакторів. Пісні пише з 13 років. Випустив три альбоми. Останній — на вірші українських поетів сучасності та класиків — у 2015 році під назвою «#укрліт». Композиції «Крила» (текст Ліни Костенко) та «Відстань» (текст Юрія Іздрика) звучали в ефірах українських радіостанцій. Влітку 2021 року планує міні альбом під назвою «5!» з пісень на тексти Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Наталії Маринчак, Владислава Волочая, Павла Тичини, Миколи Зерова. Медіамісто на перетині музики та літератури створює контент в маленьких містах області, в якому соціальні ініціативи громад можуть презентувати загалу свої ідеї та роботу з місцевими викликами, а одночасно проєкт промоціює сучасних українських виконавців,що є прямою задачею лоту. При цьому в харківській області, яка є прифронтовою зоною популяризується українська культура.
# 131.
ID: 4ICP21-21809
Назва проекту: ДИПТИХ "КОЛЯДА-ТРИБ'ЮТ"
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 960246.00
Запитувана сума від УКФ: 960246.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЕТРИЧЕНКО ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проектом передбачається на основі автентичних колядок і щедрівок східної України створити нові вокально-оркестрові кавер-версії (14 партитур) та зробити аудіозапис цих творів у диптих-форматі: 14 аудіо-пар, кожна з яких складається з оригінального «мінусу» у виконанні симфонічного оркестру та «плюсу» із взірцевими інтерпретаціями відомих артистів-вокалістів, а також здійснити підготовку матеріалів для презентації, яка відбудеться у форматі подвійного 14-ти денного «КОЛЯДА-МАРАФОНУ-РАДІО» на UA:РАДІО КУЛЬТУРА (презентація «плюсових» записів) і «КОЛЯДА-МАРАФОНУ-ZOOM» на проектній Fb-сторінці (презентація «мінусових» записів у виконанні дитячих вокальних колективів з різних куточків України) у передріздвяний період. Продукти проекту (плюсові та мінусові аудіозаписи, комплекти PDF-партитур) будуть доступні для всіх бажаючих на You Tube каналі та SoundCloud.
# 132.
ID: 4ICP21-24845
Назва проекту: Майстерня ЧГС (чоловічого гуртового співу)
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1489394.00
Запитувана сума від УКФ: 1489394.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Данилейко Данило Володимирович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Концерт-шоу спрямований на відродження та перезавантаження старовинних козацьких пісень за участю молодих творчих митців. Ексклюзивом проекту є чоловічий поліфонічний спів у поєднанні з хіп-хопом у супроводі камерного естрадного симфонічного оркестру.
# 133.
ID: 4ICP21-26290
Назва проекту: Нова Музика
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1499961.00
Запитувана сума від УКФ: 1499961.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ЛЬВІВСЬКИЙ БУДИНОК ОРГАННОЇ ТА КАМЕРНОЇ МУЗИКИ
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект “Нова Музика” націлений на збагачення музичної культури нашої країни через створення нової української музики для органа в інноваційний спосіб: на конкурсних основах серед молодих композиторів, а також замовлення нових творів у знаних авторів. Основною метою проекту є створення нових партитур, що інспірують та пожвавлять середовища органістів, композиторів, концертних залів, порушать проблематику виконавства та розширення репертуару. Проект покаже, що органна музика є важливою складовою актуальної культури України та глибинного культурного коду через демонстрацію світові потужної національної органної школи.
# 134.
ID: 4ICP21-26366
Назва проекту: Мольфар
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1497090.00
Запитувана сума від УКФ: 1497090.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ «Компанія Космос»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: MOLFAR – сучасний музичний проект, який виконує музику у стилі trap та альтернативний поп із вкрапленням суто українських мотивів. Цей проект є унікальним на українському музичному ринку і немає україномовних аналогів. Михайло Безушко (він же Мольфар) – професійний і талановитий автор та композитор, який співпрацює із багатьма українськими артистами. Він також є фронтменом відомого українського рок-гурту «Mad Heads».
# 135.
ID: 4ICP21-26454
Назва проекту: Сучасна українська музика на зламі світів
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 996480
Запитувана сума від УКФ: 996480
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Грохоцький Ігор Якович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ та область, територія України, США, Великобританія, Канада, країни Європи та Азії,
Опис проекту: Запис мого авторського музичного альбому українською мовою, в який я зібрав пісні написані та відпрацьовані в гастрольних турах та ті, що найбільш сподобались слухачам в Україні, Канаді, США та Великобританії. Мета проекту - розповсюдження через радіоефір, телебачення, інтернет ресурси, сучасну українську музику, а також демонстрація цих пісень на різних фестивалях, заходах та тісне спілкування виконавця зі слухачами та поціновувачами.
# 136.
ID: 4ICP21-26490
Назва проекту: Фанкі
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1172545
Запитувана сума від УКФ: 1162545
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кириченко Олексій Миколайович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, вся територія України,
Опис проекту: Створення інноваційного культурного продукту у вигляді EP-альбому із 6 аудіокомпозицій, на основі української фанк-музики 1970-80х. р.р., а також створення відеокліпу, як промо матеріалу, на одну із композицій. Головним виконавцем альбому є хіп-хоп проєкт Alexjazz та його команда.
# 137.
ID: 4ICP21-26591
Назва проекту: ІВАСЮК: перезавантаження
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1499925
Запитувана сума від УКФ: 1499925
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЬВІВ.МОЦ.АРТ.3"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєкт “ІВАСЮК: перезавантаження” – це мультидисциплінарний проєкт, що складатиметься з концерту, виставки і мистецького видання “Червона рута”. В основі концерту – унікальні авторські оркестрові партитури естрадних пісень, що зберігаються у родинних архівах родини Івасюк, класичні твори Івасюка та нові оркестровки його творів від сучасних українських композиторів. Особливістю концерту стане інтерпретація спадщини Івасюка у “високому” стилі – стилістиці “старого Голівуду”, “black tie” із залученням великого симфонічного оркестру, знаних оперних та естрадних співаків – Василя Зінкевича, Джамали та ін.
# 138.
ID: 4ICP21-26670
Назва проекту: Обличчя сучасної класики
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1275110.00
Запитувана сума від УКФ: 1275110.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ДІДЖИТАЛ ЛЮКС МЕДІА"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: 15 мультимедійних портретних інтерв'ю із сучасними українськими композиторами/композиторками з їхніми фото, відео та демо-записами створених музичних творів
# 139.
ID: 4ICP21-26707
Назва проекту: МЕЛОДІЯ
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1197832.84
Запитувана сума від УКФ: 1197832.84
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "ПІДКОВАарт".
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Львів,
Опис проекту: Проект української пісні "Мелодія", започаткований солістом Львівської національної опери Петра Радейка у співпраці з володарем премії "Греммі" Андрієм Яцківим ставить за мету відродження та популяризацію української пісенної спадщини за допомогою нових, сучасних аранжувань, пошуку нових українсько - впізнаваних візуально аудіальних форматів звучання пісень, які у майбутньому ляжуть в основу мюзиклу (театралізованого концерту)
# 140.
ID: 4ICP21-26766
Назва проекту: Музичний конкурс "School Bands Battle 2021"
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 544000
Запитувана сума від УКФ: 294000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бульба Володимир Борисович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Конкурс для музичних гуртів із віком учасників від 6 до 18 років
# 141.
ID: 4ICP21-26819
Назва проекту: Продюсерський центр для молодих виконавців
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1707800
Запитувана сума від УКФ: 934000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бульба Наталія Михайлівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Відбір та розвиток талановитих молодих музикантів, створення якісного аудіо-візуального продукту продукту
# 142.
ID: 4ICP21-26904
Назва проекту: Лунай
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1483230
Запитувана сума від УКФ: 1483230
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "БЕД РЕЙВЕН"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м.Київ,
Опис проекту: Це унікальний музичний проєкт, який демонструє виняткові таланти українських музичних колективів. Даний проєкт в першу чергу орієнтований на створення якісного аудіовізуального контенту, а головною метою є просування найвидатніших молодих вітчизняних виконавців не тільки на території України, а й на світову музичну арену.
# 143.
ID: 4ICP21-27142
Назва проекту: Погляд на сучасників: Антін Рудницький, Андрій Гнатишин, Борис Кудрик
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1454024.00
Запитувана сума від УКФ: 1454024.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Інтернаціональний новий симфонічний оркестр "ІНСО-Львів""
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: місто Львів, Уся територія України,
Опис проекту: Проект покликаний популяризувати український музичний спадок через запис та видання CD-дисків з творами Андрія Гнатишина та Антіна Рудницького, а також проведення 4 онлайн-концертів у стінах Львівської філармонії. Саме так ми зможемо вливати на формування національної ідентичності та працювати з сенсами, залучаючи широку аудиторію.
# 144.
ID: 4ICP21-27179
Назва проекту: Таємниці забутих манускриптів (невідомі кантати Д. Скарлатті)
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 640310
Запитувана сума від УКФ: 640310
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГУДЗЬ ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА, фізична особа-підприємець
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Одеса,
Опис проекту: У 2018 році у творчому житті мого колективу старовинної музики «Pracht-ensemble» відбулася знакова подія . В бібліотеках Неаполя та Мадриду були знайдені невідомі ноти творів композитора доби Бароко Домєніко Скарлатті – видатного автора клавірних сонат. Ці рукописи були розшировані та презентовані европейській публіці під час кількох концертів наживо та мали еличезний успіх. Мета проекту - створити якісний аудіоальбом розшифрованих українськими композиторами рукописів Скарлаті. У результаті ми матимемо аудіоальбом 9 кантат по 2 арії на 140 хвилин загалом та відеоконцерт насамблю із виконання цих творів такої ж тривалості. У результаті буде створений знаковий культурний продукт, із великим експортним потенцалом в країнах Европи, а українські музиканти отримають широке визнання на світовій арені, підвищуючи імідж України.
# 145.
ID: 4ICP21-27206
Назва проекту: Мобільний додаток DrumArt
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1358564.00
Запитувана сума від УКФ: 1358564.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Асоціація Барабанщиків України»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: online,
Опис проекту: DrumArt - мобільний додаток для навчання грі на барабанах та тренування барабанщиків.
# 146.
ID: 4ICP21-27235
Назва проекту: "МУЗИЧНИЙ АЛЬБОМ СПІВАЧКИ МАРІЇ ПАНТАЛІЙ"
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1487844.00
Запитувана сума від УКФ: 1487844.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бедненко Євген Едуардович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Проект "МУЗИЧНИЙ АЛЬБОМ СПІВАЧКИ МАРІЇ ПАНТАЛІЙ" має на меті створення інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту, що сприятиме професійному становленню митців та розвитку молодіжної творчості в цілому. Проект є продуктом спільної праці сучасного українського композитора Євгена Бедненка та молодої українській співачки, студентки Марії Панталій. Інноваційність музичної складової буде виражена у поєднанні мелодізму та гармонійної різноманітності, притаманних музичним напрямкам нью-вейв, диско, сінті-поп, пост-панк та ін., із сучасними світовими трендами створення музичних треків (стилі електропоп, електронік-рок, інді та ін.) . До альбому планується записати 10 аудіо треків українською та англійською мовами. Соціально орієнтовані тексти підкреслюватимуть актуальність проекту.
# 147.
ID: 4ICP21-27248
Назва проекту: “Улюблені класики”
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1269710
Запитувана сума від УКФ: 1269710
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бурмака Марія Вікторівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Улюблені класики» — це проєкт створення професійними виконавцями альбому з 15 сучасних пісень на вірші класиків української поезії, від Т.Шевченка до В.Стуса, що є альтернативною формою подачі вивчення української класичної літератури. Продукти проєкту сприятимуть формуванню української ідентичності та збереженню культурної літературної спадщини. Проєкт передбачає створення, запис, видання та оприлюднення аудіоальбому, створення аудіоконцерту для радіо із можливістю його безстрокового використання, концерт-презентацію до Дня вчителя для педагогів Києва та концерти у форматі творчих зустрічей з програмою «Улюблені класики» для викладачів і студентів провідних університетів України.
# 148.
ID: 4ICP21-27465
Назва проекту: Harmata - Дисидент
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 376400
Запитувана сума від УКФ: 376400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Кушнір Дмитро Михайлович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення музично-літературного продукту, альбому з назвою “Дисидент”, основою якого стане підбірка віршів поетів-шістдесятників, які прозвучать у супроводі сучасного альтернативного року у виконанні українського гурту Harmata. Метою Проєкту є донесення до широкого загалу, методами музичного мистецтва, історію та ідею боротьби покоління українських дисидентів, яка би надихнула на нові звершення сучасне покоління свідомих українців, яке зараз як ніколи потребує чергової хвилі натхнення. Завданням проєкту музичного альбому “Дисидент” є популяризація, у доступній сучасній формі, творчого доробку та ідейного меседжу боротьби за волю України покоління шістдесятників, як одного із яскравих прикладів спалаху української національної свідомості у новітній історії України.
# 149.
ID: 4ICP21-27479
Назва проекту: Скарби Української Музики
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 391.760
Запитувана сума від УКФ: 391.760
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "М'юзишнсфою"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Популяризація української класичної музики у світі. Виявлення та підтримка талановитих виконавців української акдемічної музики в Україні та за її межами. Презентація творів сучасних українських композиторів та виконання їх закордонними музикантами- виконавцями. Інтеграція українських фортепіанних класичних творів у світовий культурний простір, подальший розвиток та пропаганда українського фортепіанного мистецтва. Сприяння міжкультурному діалогу. Кожен учасник обов'язково виконує твір українського композитора та композитора своєї країни, тобто учасники з України виконуватимуть два українскькі твори
# 150.
ID: 4ICP21-27519
Назва проекту: Музична трансміссія продакшн
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1488575
Запитувана сума від УКФ: 1468575
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація Інформал Буковина
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м.Чернівці, Чернівецька область.,
Опис проекту: Створення майданчику для розвитку нового покоління Українських гуртів та виконавців сучасного рівня, шляхом відбору та організації талановитої молоді і забезпечення їх відповідними умовами для реалізації творчого потенціалу. Створення креативного пласту продюсерів, композиторів, сонграйтерів та кліпмейкерів.
# 151.
ID: 4ICP21-27649
Назва проекту: Офіційний Музичний Чарт України
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1017650
Запитувана сума від УКФ: 1017650
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Асоціація "Музичної індустрії України"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект «Офіційний Музичний Чарт України» створений з метою популяризації українського музичного контенту та промоції сучасних вітчизняних виконавців. Його результатом стане привернення більшої уваги української музичної індустрії та слухачів до українських виконавців та їхніх пісень, а також показ реальної картини популярності конкретних артистів на території України та цінності кожного треку для музичної економіки країни.
# 152.
ID: 4ICP21-27741
Назва проекту: Мультимедіа концерт "Відображення. Лінії долі"
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1593980
Запитувана сума від УКФ: 1493880
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Агентство міжнародного співробітництва"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Київ,
Опис проекту: Мультимедійний концерт "Відображення. Лінії долі" присвячений камерній музиці українських композиторів ХХ ст. Центральною постаттю проєкту стане фігура видатного композитора Бориса Миколайовича Лятошинського, його життєпис, опис творчих перетинів з власним педагогом Р. Глієром, та деякими учнями: І. Карабицем, Є. Станковичем та В. Сильвестровим. Розвиток сюжетної лінії розкриває духовну спадкоємність творчих поколінь. Виконавці проекту - камерний колектив Лятошинський Тріо, у склад якого входять молоді, але вже відомі в Україні та закордоном музиканти, завдяки високій виконавській майстерності котрих, українська академічна музика, зокрема твори Бориса Лятошинського, - відкриваються Європою та світом. Проєкт покликаний продемонструвати інноваційний формат камерного концерту із залученням експериментальної сценографії та відеоарту.
# 153.
ID: 4ICP21-27988
Назва проекту: Відлуння Києва
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 489.620
Запитувана сума від УКФ: 489.620
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична Особа Підприємець Левченко Тихон Дмитрович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Відлуння Києва» покликаний увіковічнити акустичні зліпки знакових місць Києва, а також надати можливість музикантам усього світу використовувати їх у своїй діяльності. Акустичні зліпки споруджень – це унікальне природне відлуння, притаманне кожному приміщенню. Проєкт має на меті вперше створити записи відлунь київських споруд, адже використання таких зліпків є важливою складовою створення будь-якого музикального витвору. Проєкт спрямований на демонстрацію цінності пам’яток київської архітектури та можливості створення унікальних музичних продуктів, що несуть в собі мистецьку цінність і українську ідентичність. Результатами проєкту мають стати 15 акустичних зліпків, створених за технологією запису відгуку на програний імпульс, та промо-відео для поширення інформації про ці зліпки.
# 154.
ID: 4ICP21-28037
Назва проекту: ЕПСиЛОН: ЕМБІЄНТ-ПРОСТІР СиНТЕТИЧНОГО ЛАУНДЖ для ОСВІТИ та НАВЧАННЯ
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 406255.85
Запитувана сума від УКФ: 406255.85
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро, Київ,
Опис проекту: створення звукового та відео витвору мистецтва (загалом 360 хвилин) у стилі, близькому до «ембієнт», «чилл-аут експерієнс», «електроніка», «нью-ейдж», «лаундж», який був би у доступі через платформу YouTube та SoundCloud для забезпечення нейтралізації шумового забруднення ззовні при інтелектуальній праці. Результат продукту зберігатиметья у вигляді WAV , mp3 та midi-файлах (проєктах), файлів онлайн та на компакт-дисках..
# 155.
ID: 4ICP21-28078
Назва проекту: Плач Землі
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1469125.00
Запитувана сума від УКФ: 1469125.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ясаков Олексій Миколайович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Музично-соціальна акція «Плач Землі» - інтерактивний концерт, в якому візьмуть участь чотири талановиті та драйвові гурти з центральної, західної та східної України. Кожний музичний твір, написаний ексклюзивно для проекту буде направлений на те, щоб донести до глядача, що проблеми екології – це проблеми його життя, та життя його нащадків. Пісні у найпопулярніших стилях garage rock, electronic, alternative rock та progressive art rock, в супроводі спеціально створеного відеоряду, танцівників, та концертних спецефектів зазвучать на одній з центральних площ столиці.
# 156.
ID: 4ICP21-28091
Назва проекту: Запис антології фортепіанних сонат Святослава Луньова як пілотний проєкт лейблу “Bad Tempered Records”
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 733979
Запитувана сума від УКФ: 733979
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Мордерер Олександр Наумович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає  створення лейблу сучасної академічної української музики «Bad Tempered Records» та реалізацію пілотного проєкту —  запис Антології  фортепіанних  сонат українського композитора Святослава Луньова у виконанні Антонія Баришевського . Діяльність лейблу передбачатиме комплексний підхід (видання звукозаписів та нотних матеріалів) і має на меті представити сучасну українську музику в еталонному виконанні завдяки залученню композитора до процесу звукозапису й постпродакшну. Фортепіанні сонати Святослава Луньова представляють певну епоху української фортепіанної музики, адже охоплюють період з 1995 по 2021 рік. Результат: створення лейблу, запис 7 фортепіанних сонат та їх випуск під лейблом (цифровий реліз), створення каталогу партитур. 
# 157.
ID: 4ICP21-28205
Назва проекту: Висока музика в малі міста.
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1288295.00
Запитувана сума від УКФ: 1288295.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Небесний Іван Васильович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Шостка, Павлоград, Білгород-Дністровський, Умань, Стрий,
Опис проекту: Суть проекту полягає у створенні та виконанні інноваційної, конкурентоспроможної програми хорової музики «Антифони» та презентація її широкій аудиторії різних регіонів України. За участі команди досвічених музикантів. В рамках проекту заплановано проведення 5 концертів в різних регіонах України, а також просвітницької програми щодо стилістичного та жанрового діалогу визначних творів різних епох, з метою підвищення обізнаності аудиторії, а також пропаганди хорового мистецтва вцілому.
# 158.
ID: 4ICP21-28268
Назва проекту: Рік потому
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 497700
Запитувана сума від УКФ: 497700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець ЄФАНОВ СЕРГІЙ ДМИТРОВИЧ
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Запис альбому української авторської музики
# 159.
ID: 4ICP21-28314
Назва проекту: #УкраїноGO!
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1858120.00
Запитувана сума від УКФ: 1498120.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: "Концертне агентство "Тур"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків, Одеса, Львів,
Опис проекту: Мета проекту - створення та презентація інноваційної та конкурентноспроможної на світому ринку концертної шоу-програми #УкраїнаGO! на основі сучасної української авторської інструментальної музики з залученням композитора та виконавця скрипаля Святослава Кондратіва, українських саундпродюсерів, Державного академічного естрадного-симфонічного оркестру, в поєднанні з оригінальним віджеїнгом та light-дизайном. Програму буде презентовано в Києві, Львові, Одесі та Харкові. Довгострокова мета проекту – підняти престиж української сучасної авторської інструментальної музики серед широкої аудиторії. Проект передбачає потужну промоцію в інтернеті, ЗМІ, соціальних мережах, а також відеозапис одного з концертів для показу широкій аудиторії в мережі інтернет та на ТБ.
# 160.
ID: 4ICP21-28323
Назва проекту: Популяризація української естрадної пісні в Україні та світі.
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1196640
Запитувана сума від УКФ: 1196640
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Будинок культури село Березівка
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківська обл. Вся Україна та весь світ.,
Опис проекту: Ідея проєкту, записати 10 класичних естрадних пісень та створити кліпи до кожної пісні, а також 10 моїх власних естрадних пісень і також створити до них кліпи. Тим самим показити людям украхнську естраду зовсім по іншому.
# 161.
ID: 4ICP21-28373
Назва проекту: Хорове мистецтво - простір єднання!
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1458169
Запитувана сума від УКФ: 1410169
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Івано-Франківська дитяча музична школа № 1 імені М. Лисенка
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проект покликаний створити умови для підвищення рівня обізнаності та особистої культури міської молоді Прикарпаття в форматі поширення українських звичаїв та традицій, що збережені в духовній та автентичній пісні шляхом хорового мистецтва фольклорного ансамблю Івано-Франківської дитячої музичної школи №1 ім. М. Лисенка. Концертні виступи, присвячені Веснянкам та Гаївкам, Зеленим святам, першій борозні, зажинкам, жнивам, обжинкам, святу Купала, святу осіннього врожаю популяризуватимуть українську пісню, культуру та традиції серед населення області.
# 162.
ID: 4ICP21-28403
Назва проекту: Світова онлайн-прем‘єра, та студійний запис «Українського концерту» для фортепіано з симфонічним оркестром Габріеле Денаро (Італія)
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1208688
Запитувана сума від УКФ: 1041488
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Марков Павло Сергійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Світова онлайн-прем‘єра, та студійний запис «Українського концерту» для фортепіано з симфонічним оркестром Габріеле Денаро (Італія) Фортепіанний концерт “Український” (Сoncerto Ucraino) з симфонічним оркестром видатного італійського композитора, послідовника та учня Енніо Морріконе - Габріеле Денаро http://www.gabrieledenaro.it Концерт є першою присвятою Україні великого симфонічного твору (велика форма) закордонним композитором за останніх 150 років. Проект покликаний реалізувати студійний аудіо та відео-запис та світову онлайн-прем’єру цього твору широкому загалу в Україні та за її межами, широко розкрити національний музичний потенціал як джерело натхнення для закордонних митців. В рамках реалізації проекту відбудеться міжнародна співпраця італійського композитора, як соліста-піаніста та симфонічного оркестру з України. Буде створений професійний фондовий запис “Українського” концерту за участю пана Денаро. Додатковий продукт проекту: відеозапис концерту (близько 45 хв) та опублікований нотний матеріал, для вільного користування симфонічними оркестрами. Проект має потужний потенціал для подальшої творчої співпраці між Україною та Італією, приверне увагу як національні так і міжнародних ЗМІ.
# 163.
ID: 4ICP21-28406
Назва проекту: Музикотерапевтичний онлайн-проєкт «Симфомедитація» та онлайн-платформа http://medmusic.in.ua/
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1270170.00
Запитувана сума від УКФ: 1130170.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ІВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Музикотерапевтичний онлайн-проєкт «Симфомедитація» - симбіоз спеціальної музики та розроблених семантичних формул (дикторського голосу). Вихідним результатом проєкту є розробка онлайн-платформи http://medmusic.in.ua/ та публікація на ньому першого продукту «Симфомедитація». «Симфомедитація» - це аудіо-відео контент для індивідуального використання (аудіальний продукт та відео-ряд (VR-технології ФУЛ ДОМ ТА ЗВИЧАЙНЕ ВІДЕО). Похідним продуктом також може бути «жива» офлайн-концертна програма за участю оркестру для групової терапії. Результатом реалізації проєкту стане доступний для вільного користування контент на створеному web-ресурсі http://medmusic.in.ua/ для використання широким загалом для індивідуальної та групової медитативної терапії.
# 164.
ID: 4ICP21-28408
Назва проекту: Інтерактивне музично-пізнавальне шоу для дітей «Оркестроленд»
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1374930.00
Запитувана сума від УКФ: 1374930.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАБОТА
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Балаклія, Харківська область, Богодухів, Харківська область, Тростянець, Сумська область, Чутове, Полтавська область, Карлівка, Полтавська область,
Опис проекту: Інтерактивне музично-пізнавальне шоу «Оркестроленд» реалізується Благодійним Фондом «Забота» (м.Харків) для дітей з дитячих будинків, шкіл-інтернатів, багатодітних та малозабезпечених сімей в регіонах, де немає можливості побачити та почути виступ академічного симфонічного оркестру. «Оркестроленд» - це привабливе, сучасне, інтерактивне шоу за участю симфонічного оркестру, яке має на меті зацікавити дітей віком від 6 до 16 років музичним мистецтвом та різними видами творчості. Використання відео-контенту, подача навчального матеріалу за стандартами нової української школи, програмою «Інтелект України» дозволяє адаптувати матеріал для учнів молодшого шкільного віку та підлітків, використання цікавих та сучасних аранжування класичних творів, популярні мелодії, які молодь знає з соціальних мереж та щоденного життя - створюють концентроване освітньо-розважальне шоу. Наша методологія базується на засадах музичної педагогіки видатного німецького вченого та композитора Карла Орфа, швейцарського музикознавця та педагога Еміля Жана-Делькроза, сенсетивній методиці Марії Монтессорі, методиці виховання навчання музичного мистецтва Дмитра Кабалевського. Наша локальна ініціатива провести 5 концертів майстер-класів, відпрацювати та створити відео та аудіо-контент, нотний доробок, передати його та розроблену методологію для використання всім державним оркестрам, філармоніям, музичним театрам як готовий репертуарний освітньо-розважальний продукт. За час реалізації ПРОЄКТУ планується провести 5 заходів за участю близько 2 тис. дітей в Харківській, Полтавській та Сумській областях.
# 165.
ID: 4ICP21-28409
Назва проекту: Мюзикл «Гамлет» - український контекст. До 100-річчя жанру мюзикл.
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 894560.00
Запитувана сума від УКФ: 894560.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підриємець Гладкий Сергій Ігорович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Музично-театральний проект мюзикл «Гамлет» українського композитора Володимира Черненко та диригента-постановника Сергія Лихоманенко є інноваційним культурним проектом міжнародного рівня, який презентує здобутки сучасного українського музичного театру в одному із найпопулярніших жанрів сучасної світової музичної індустрії – мюзиклу. Проект повинен продемонструвати самобутність українського внеску у мейнстрим потужного напряму сучасного музично-театрального руху, що бурно розвивається останні десятиліття. Лібрето, яке було створено Володимиром Черненко на основі українського перекладу безсмертного твору В. Шекспіра Леонідом Гребінкою, переосмислює події трагедії крізь призму сьогодення сучасного моменту української історії. Для цього у текст лібрето була інкорпорована українська поезія ХХ-ХХІ років (від раннього П. Тичини до А. Жадана), що дало змогу осучаснити і трансформувати змістовну поліфонію драми у контекст українських реалій. Поєднання елементів симфо-джазу, рок-музики та українського мелосу також додає сучасного національного забарвлення звучанню одвічним питанням величного твору англійського драматурга. Гамлет, промовляючи мовою українських поетів ХХ-ХХІ ст., підіймає та вводить у світовий контекст питання пошуку Україною власної само- ідентичної та водночас універсальної екзистенції, розбудови етичних засад міжлюдських стосунків задля створення сучасного модерного суспільства про що так влучно написала Ліна Костенко: В епоху спорту і синтетики людей велика ряснота.Нехай тендітні пальці етики торкнуть вам серце і вуста… (Ліна Костенко) Даний проект вписується (і надалі може бути підтриманий) в діяльність організації British Council в Україні, яка сприяє і підтримує суспільні міжкультурні проекти, які ґрунтуються на творах англійської літератури й драматургії.
# 166.
ID: 4ICP21-28411
Назва проекту: Українсько-польский проект на честь 200-річчя поеми Адама Міцкевича "ГРАЖИНА". Інтерактивна опера «Гражина»
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 810668
Запитувана сума від УКФ: 810668
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "ПІ ЕМ ПАРТНЕРС"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міцкевич працював над поемою «Гражина» з 1821 по 1823 роки. Саме в цей період заявник планує повністю реалізувати Українсько-польський проект Інтерактивна опера «Гражина». Перший етап, запитуваної суми передбачає фінансування створення оркестрової партитури, лібрето польською та українською мовами, та презентаційного бек-стрейджу проекту. Створення однойменної опери на основі симфонічної поеми Бориса Лятошинського, симфонічної музики Віктора Косенка, сучасного польського композитора Кшишотова Кобилінського та поеми Адама Міцкевича «ГРАЖИНА» у сучасній обробці. Вистава поєднує виступ симфонічного оркестру, гру акторів, оперні та естрадні арії та візуальні ефекти. На декорації-екрани проектується спеціально розроблений відеоряд з елементами 3D мапінгу де актори інтерактивно взаємодіють з відеоконтентом. Проект передбачає створення лібрето та партитури для симфонічного оркестру та солістів, побічний продукт- запис презентаційного відео найбільш яскравих моментів опери задля репрезентації опери в подальшому розвитку проекту та постановки опери в міжнародній співпраці. В проекті заявлений польський партнер “Agencja Brussa” (https://agencjabrussa.pl/ ), котрий при отриманні готового лібрето та музичного матеріалу, у співпраці з нашою організацією, гарантує польсько-український проект постановки інтерактивної опери «Гражина».
# 167.
ID: 4ICP21-28420
Назва проекту: Українська фортепіанна музика від Романтизму до Модернізму
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 700296.00
Запитувана сума від УКФ: 700296.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “СВІТ МУЗИКИ”
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Основний зміст проєкту – запис та промоція фортепіанної музики визначних українських композиторів: Миколи Лисенка, Якова Степового, Федора Якименка та Бориса Лятошинського у виконанні відомих українських піаністів молодої генерації. Для проєкту відібрані композиції, які потребують якісного запису та промоції в Україні та світі, оскільки поки такі матеріали відсутні в культурному просторі. Проєкт стане візитівкою фортепіанного мистецтва в Україні до середини ХХ століття, відкриє маловідомі твори композиторів, дозволить виконавцям та публіці отримати у доступ якісні записи. В результаті будуть видані диски-альбоми із записами творів та інформації про композиторів (українською та англійською мовами).
# 168.
ID: 4ICP21-28451
Назва проекту: Вакцинорок проти Covid-19
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 701600
Запитувана сума від УКФ: 701600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Волошина Ірина Миколаїіна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проведення інформаційної кампанії і благодійного концерту патріотичного гурту Ot Vinta на підтримку вакцинації від Covid-19 в Україні.
# 169.
ID: 4ICP21-28544
Назва проекту: Мольфар
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1447485
Запитувана сума від УКФ: 1447485
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУЛАВА ПРОДАКШН"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київська обл,
Опис проекту: узика — особлива мова зрозуміла кожному. Вона об'єднує незалежно від національності, знань історії, віку або традицій. Саме за допомогою музики ми плануємо розмовляти з глядачем, насамперед з молодою аудиторією, аби бути почутими й досягти поставленої мети. Наш проєкт - музичне відео (хронометраж 7 хвилин) на пісню відомого українського гурту Kozak System. Сучасний музикальний твір з елементами фольклору та етніки. Режисер Ахтем Сеітаблаєв. Наша мета - створити не просто музичну сповідь, а подорож крізь віхи історії України очима головного героя — Мольфара.
# 170.
ID: 4ICP21-28736
Назва проекту: Запис музичного альбому автора та виконавця Alex Kozar
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1393880.00
Запитувана сума від УКФ: 1393880.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Лихачов Валерій Іванович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Запис музичного альбому автора та виконавця Alex Kozar. Дебютний альбом Олексія Козарева, під робочою назвою «Додому» складатиметься з 10 композицій власного авторства, об’єднані філософськими роздумами на теми кохання, мрій, генези, самоідентичності.
# 171.
ID: 4ICP21-28780
Назва проекту: Арт проект Аліси Лісової "E-Motions: discover your roots"
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1499919.00
Запитувана сума від УКФ: 1500000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальнісю "Базис Консалт"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Концерт фортепіанної музики, в якому звучать українські і не тільки, композитори, оздоблений звуками з діджейського пульту, відео- коментарями експертів різних напрямків. Відбуватиметься на природі, в ботанічному саду. Перформанс стає захищеним та безпечним місцем для осмислення, усвідомлення своєї української ідентичності. Арт єтюди, створені із змонтованих архівних матеріалів про культурну історію України, буття, та, власне, життя - це моя глибока вдячніть батькам, дідам за збережену українську ідентичність навіть в самі темні періоди ХХ століття. Вхід вільний, буде он лайн трансляція для західних країн, з диктором – перекладачем. Хочу показати своїм західним друзям, що Україна – це не тільки Чорнобиль.
# 172.
ID: 4ICP21-28784
Назва проекту: Євшан-зілля. Колесо року
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1093276.00
Запитувана сума від УКФ: 1093276.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Мовчан Олександр Юрійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Проєкт "Євшан-зілля. Колесо року" полягає у створенні та презентації якісного мистецького контенту — циклу з 4-х аудіо-альбомів на основі народних мелодій в авторському аранжуванні з використанням старовинних музичних інструментів народів світу у поєднанні з сучасними технологіями. Мета проєкту - популяризація рідкісного в Україні музичного жанру, такого як етно-джаз, а також сприяння заміщенню російського культурного контенту українським. Результатами проєкту стануть чотири аудіо-альбоми, відеоконтент на підтримку альбомів, а також ребрендінг фірмового стилю гурту і публічна презентація результатів проєкту. Проєкт приурочено до п'ятирічного ювілею гурту.
# 173.
ID: 4ICP21-28828
Назва проекту: АНТИТІЛА - МЛНЛ
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1497808.00
Запитувана сума від УКФ: 1497808.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТИТІЛА"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: МЛНМ – Міленіальний, україномовний, сучасний, конкурентний, культурно-інноваційний проект в результаті якого буде створено, сьомий, музичний альбом популярного українського гурту Антитіла. Альбом буде включати 10 пісень соціального і розважального характеру, з прицілом на максимально широку аудиторію, від 12 до 65 років, що будуть стимулювати збільшення кількості споживачів саме українського продукту як в Україні так і за її межами, і впливати на розвиток сфери креативної індустрії в Україні. Одна з пісень майбутнього альбому – “КІНО”, вже була опублікована влітку 2020 року, зайняла перші місця у чартах радіостанцій, а відеокліп отримав найвищі оцінки вітчизняних та закордонних кінокритиків та режисерів. В пісні майбутнього альбому будуть вкраплятись українські народні наспіви та живе звучання українських народних інструментів, таких як бандури і цимбали, що за допомогою технічних засобів отримують сучасне і незвичне звучання, таким чином відроджуючи український мелос, а через лірику розкривати і передавати нашим дітям події сьогодення. Більшість пісень отримають додаткову підтримку новими відео кліпами, потужними промо компаніями, будуть розповсюджені по світу через мережу інтернет, радіо та телебачення. Альбом буде записаний наживо найкращими виробниками звукозаписів України, відомими виконавцями, аранжувальниками, інженерами аби фінальне звучання відповідало світовим вимогам та трендам.
# 174.
ID: 4ICP21-28876
Назва проекту: Музичний альбом вигаданою мовою та зйомка кліпу гурту Mavka
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1244964.00
Запитувана сума від УКФ: 1244964.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: фізична особа-підприємець Кірєєва Наталія Вадимівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає запис повного 45-хвилинного музичного альбому з орієнтовно 9 пісень із робочою назвою «Kolo» у виконанні гурту Mavka і запрошених музикантів, а також зйомку кліпу на пісню «Kolo». Цінність роботи полягає в тому, що українська етнічна та фольклорна музика будуть введені в спільний контекст із новітніми жанрами електроніки, а всі тексти пісень будуть написані глосолалією – вигаданою «русалчиною» мовою. Аналогів таким синкретичним творам в Україні не існує – їх оприлюднення дозволить інтегрувати країну в світовий культурний простір, де подібні експерименти високо цінуються і користуються великою популярністю (наприклад, творчість Björk та гуртів Sigur Ros і Dead Can Dance).
# 175.
ID: 4ICP21-28935
Назва проекту: Фестиваль духової музики "Vyzyrka Orchestra"
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 320000
Запитувана сума від УКФ: 300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Визирська сільська рада Одеського району Одеської області
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: с. Визирка, Одеська область, с.Степанівка, Одеська область,
Опис проекту: Проєкт направлений на збереженнереження духових оркестрів, колективів та сольних виконавців, як невід’ємної складової музичного мистецтва шляхом створення кардинального нового фестивалю духової музики
# 176.
ID: 4ICP21-28948
Назва проекту: Аудіозапис камерно-симфонічного циклу "Що там у Святій Землі?"
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1391632
Запитувана сума від УКФ: 1391632
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Пилипчак Василь Григорович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Аудіозапис камерно-симфонічного циклу «Що там у Святій Землі?» передбачає здійснення професійного запису 9 музичних новел українського композитора, одного з найяскравіших представників музичного постмодерну початку ХХІ століття Василя Пилипчака. Створені у період 2005-2020 років, представлені твори репрезентують поетичну спадщину українських поетів ХХ-ХХІ століть і є семантично об’єднаними ідеєю відновлення української культурної ідентичності. Поруч із циклом у межах проекту буде здійснено аудіозапис одного з найбільш масштабних творів композитора – Камерної симфонії «Сповідь про Молитву» (2018). Супутніми продуктами, реалізованими у проекті стануть здійснення відеозаписів виконання творів та проведення концерту-презентації проекту, приуроченого до ювілею композитора з нагоди його 70-ліття.
# 177.
ID: 4ICP21-28954
Назва проекту: музична атракція ONEYpromo
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1034755
Запитувана сума від УКФ: 1034755
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Боркунов А.Л.
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Полтава, Полтавська обл., смт. Краснокутськ, Харківська обл., м. Гадяч, Полтавська обл.,
Опис проекту: Атракція ONEYpromo полтавський осередок, який гуртує багато творчої інтелегенції. Місце яке акумулює концепційні ідеї українських музикантів, поетів, філософів, та є для них культурним притулком. Одним із лідерів цієї атракції Андрієм Боркуновим виникла їдея створити музичний альбом андеграудної музики, яка насправді є актуальною серед інтернет аудиторії, запросивши до співпраці спочатку музикантів з Полтави та області.
# 178.
ID: 4ICP21-28959
Назва проекту: Запис подвійного диску квартету ім. Л. Ревуцького з музикою Золтана Алмаші
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 591349.50
Запитувана сума від УКФ: 591349.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП ЛАРІН ДМИТРО РУДОЛЬФОВИЧ
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Запис подвійного диску зі струнними квартетами Золтана Алмаші, а також з українськими кантами у супроводі струнного квартету в аранжуванні Золтана Алмаші. Виконавці - Струнний квартет імені Левка Ревуцького та Оксана Нікітюк, сопрано.
# 179.
ID: 4ICP21-28968
Назва проекту: ОушиНейшнСаунд
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1649317
Запитувана сума від УКФ: 1499317
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фiзична Особа-Пiдприємець Власова Наталя Василiвна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Бахмут (Донецька область),
Опис проекту: Проект називається "OceaNationSound", ідея якого полягає в створенні інноваційної медіаплатформи, що спеціалізується на зведенні звуку і створенні об'єктів інтелектуальної власності. Мета проекту - створення конкурентно-здатного культурного продукту - інтернаціональної спадщини. Також цільовим пріоритетом є розвиток здібностей і фінансових можливостей талановитих людей і реалізації їх творчого потенціалу, з метою: креативним чином впливати на українську індустрію. Результат - створення спільно-значимого контенту, який буде сприяти посиленню ролі культури в житті української людини і тим самим українського суспільства. Етнічно-культурне збереження, щоб майбутні фахівці в області звуку вдосконалювали свої навички в межах не тільки країни, а й конкретно у взятому регіонi.
# 180.
ID: 4ICP21-29050
Назва проекту: Світська вокальна спадщина Дмитра Бортнянського. Аудіопроект до 270-річчя композитора
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1294570
Запитувана сума від УКФ: 1294570
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Малахова Марія Вячеславівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Аудіопроект створено з метою актуалізації в сучасній концертній практиці України вокальних творів Дмитра Бортнянського, невідомих музичній спільноті. Проектом передбачено здійснення аудіозаписів близько 20 творів композитора, які раніше не звучали в Україні. Супутнім продуктом в межах проекту стане видання нотної збірки з 30 світських вокальних творів, в яку увійдуть ноти арій з 6-ти опер композитора, канцонети, мотети та романси, зібрані в архівах інших країн. Твори будуть опубліковані в Україні вперше, міститимуть переклад на українську з італійської та французької. Збірник буде розповсюджено в друкованому та електронному вигляді серед професійної музичної спільноти. Завершальним етапом проекту стане концерт-презентація, в якому візьмуть участь провідні українські виконавці у галузі камерно-вокальної музики
# 181.
ID: 4ICP21-29099
Назва проекту: VESNA. Історія української музики
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1134174.0
Запитувана сума від УКФ: 937134.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "Музична премія
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: "VESNA. Історія української музики" - це проєкт документального серіалу про головні події, постаті та тенденції сучасної української музики протягом періоду незалежності. Метою проєкту є популярізація сучасної української музики 1991-2020 років та створення якісного контенту, який закріплює історичну пам'ять українського суспільства про власну модерну культуру. Формат серіалу: 10 епізодів тривалістю від 40 до 60 хвилин.
# 182.
ID: 4ICP21-29115
Назва проекту: Сучасний Український Кросовер
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 579610
Запитувана сума від УКФ: 579610
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ НІМЕЦЬКЕ НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІДЕРГЕБУРТ" (ГОООННКТ "ВІДЕРГЕБУРТ")
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Одеса, Ужгород, Харків,
Опис проекту: Мета проекту - популяризація сучасної української музики - кросоверів (кросовер – музика, в якій є поєднання двох стилістик, що включає поєднання бароко і рок-музики, поп, фолк, джаз, неокласицизму та інших стилів), у виконанні та за авторством молодих українських гуртів. Проект реалізує одразу три напрямки: 1) Популяризує сучасну українську музику; 2) Надає підтримку молодим українським виконавцям (крім вже готових композицій передбачено створення нових), 3) Створює якісну українську музику, конкурентну на світомому ринку та формує позитивний імідж України. У результаті проекту буде записано 10 аудіокомпозицій - у стилістиці сучасного кросоверу, із залученням молодих виконавців та вже відомих гуртів. Записаний альбом буде презентовано під час 4-х концертів (Київ, Харків, Ужгород, Одеса). На концертах, крім новоствореної програми передбачено аранжування класичних творів європейських композиторів та твір українського композитора Л. Міллера, присвячений депортації німців, у виконанні молодих гуртів. Окремо буде проведений загальний відеоконцерт, що включатиме усі 10 створених композицій у стилістиці кросоверу. Результати проекту будуть поширенів в соціальних мережах, онлайн-ресурсах та сприятимуть якісним змінам у українській музичній сфері, адже на сьогодні сучасних кросоверів, попри усю популярність стилю, в українському музичному просторі, практично немає.
# 183.
ID: 4ICP21-29205
Назва проекту: "Game over"
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 639880.00
Запитувана сума від УКФ: 639880.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Башкіна Аліна Едуардівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Київ,
Опис проекту: Сворення аудіо-візуального контекту - україномовна пісня "Game over" та відео кліп до неї. У легкій грайливій формі у пісні та відео розкриваються актуальні проблеми ігроманії, підміни реального життя, на життя онлайн, стосунки молоді, співіснування в закритому просторі.
# 184.
ID: 4ICP21-29253
Назва проекту: "Діти Самураїв"
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 581350.00
Запитувана сума від УКФ: 581350.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Вареніков Володимир Вікторович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: "Проєкт «Діти самураїв» - це аудіо альбом, що складається з поетично-музичних композицій різного жанру і напрямку, об’єднаних єдиною соціальною проблематикою «безбатьківства». Автори текстів – сучасні українські поети/еси з різних регіонів України і різного віку, для яких тема "безбатьківства" є особисто пережитою. спрямованість проєкту "Діти самураїв" - винести головну тему в площину арт-терапії, щоб на рівні масової аудиторії спровокувати рефлексії та обговорення і вивести проблему із підсвідомості у свідому площину. проект задумано як велику колаборацію поетів, композиторів та художників, що надає можливість широкого адресування - як до людей аудіального типу сприйняття інформації так і візуалів.
# 185.
ID: 4ICP21-29331
Назва проекту: Запис камерної опери " Стус : Перехожий" за віршами Василя Стуса
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 541583.20
Запитувана сума від УКФ: 541583.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП ПАЛАТНИЙ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна та закордоном,
Опис проекту: Проект «Стус: Перехожий» - камерна мінімалістична опера за віршами Василя Стуса. Метою проекту є максимально розкрити поезію і постать поета, та надати їй нове дихання у музично-драматичній формі, яка дозволяє сучасному українцю чуттєво та інтелектуально сприйняти непрості філософські теми, закладені Стусом. Опера постає із сольного жіночого голосу у супроводі чоловічих голосів та таких музичних інструментів як препароване фортепіано та контрабас . Запис та промоція проекту спрямовані на поширення якісного українського продукту в Україні та поза її кордонами, актуалізацію закладених поетом тем, ідентифікацію українського аудиального мистецтва. Результатом буде альбом з онлайн презентацією на день незалежності України 24 вересня на таких ресурсах як Facebook , Youtube та інші.
# 186.
ID: 4ICP21-29341
Назва проекту: Онлайн відео платформа для української музичної сцени
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1174620.00
Запитувана сума від УКФ: 1174620.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕЗАНАЙН"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, онлайн,
Опис проекту: Створення онлайн-платформи для легального перегляду музичних стрімів та освітніх проєктів у музичній сфері задля формування додаткового методу заробітку як для промоутерів/організаторів заходів, так і для музикантів у пост-ковідному світі. Основними цілями нашого проєкту є легалізація споживання музичного онлайн-контенту в Україні, а також підтримка музичних талантів, які завдяки використанню нашої системи зможуть заробляти своєю працею навіть у період локдауну чи заборони проведення масових заходів. Тестова версія онлайн-платформи буде безкоштовно розповсюджуватись серед незалежних музикантів та промоутерів у 2021-му задля тестування та удосконалення розробленої системи перед виведенням її на міжнародний ринок.
# 187.
ID: 4ICP21-29346
Назва проекту: Музика - аудіозапиc
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 172996
Запитувана сума від УКФ: 100000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Гідність Донбасу"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Донецька область м.Покровськ вул.Київська буд.123,
Опис проекту: Мета проекту -залучення дітей, молоді та населення середнього віку до глибшого вивчення народної пісні, стилів та традицій українського музичного світогляду. Розвитку вокальної культури української пісенної культури ,звичаїлановитих виконавців, збагачення репертуару в художніх та танцювальних кв,традиції ,тощо. Підтримка таолективах
# 188.
ID: 4ICP21-29357
Назва проекту: Сам собі продюсер: Як записати та видати альбом починаючому інді-артисту
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1499088
Запитувана сума від УКФ: 1499088
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Корень Андрій Андрийович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Франція, Париж,
Опис проекту: На прикладі запису та релізу третього альбому інді-гурту Mari Cheba, поділитися досвідом та технологією видачі та релізу альбом незалежному українському артисту-початківцю. Альбом буде записуватись в Києві, а деякі треки зводитись у Парижі, щоб показати, що кожен артист може через інтернет реалізувати собі якісне звучання. Буде приведено як бюджетні варіанти запису і робота над ними, так і треки, з великим бюджетом для тих артистів, які вимогливі до музичного виробництва. Оскільки Марі пройшла шлях від артистки-початківця з Кривого Рогу (2010-2012), вона має досвід релізів і бюджетних і професійних альбомів. На наш погляд, для розвитку якісного музичного продукту інді-сцени необхідно ділитися практичним досвідом з молодими артистами та підтримувати молоду незалежну сцену.
# 189.
ID: 4ICP21-29403
Назва проекту: Rivne Music Production: створення альбому, електронної збірки та здійснення промотуру
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 614555
Запитувана сума від УКФ: 614555
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Рівненське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: місто Рівне, місто Сарни, місто Дубно, село Шпанів (Рівненський район), Рівненська область,
Опис проекту: Метою проєкту є підтримка якісного контенту сучасних українських композиторів та авторів з Рівненщини шляхом створення альбому. Передбачається створення музичного альбому кращих 12 пісень написаних за останні п’ять років, 6 відеороликів про рівненських композиторів та авторів, потужна промоційна кампанія шляхом здійснення промотуру у регіональних, культурних центрах області, функціонування сайту онлайн-радіостанції, ротації пісень на місцевих радіостанціях. Також буде відпрацьований формат творчої співпраці музичної спілки Рівненщини зі Шпанівською школою мистецтв. Одним із продуктів проєкту стане електронна збірка композицій для українських мистецьких позашкільних освітніх закладів. Проєкт передбачає залучення широкої аудиторії, в тому числі молоді. Це близько 500 тисяч слухачів, глядачів, учасників подій проєкту.
# 190.
ID: 4ICP21-29417
Назва проекту: Слово
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1499900
Запитувана сума від УКФ: 1499900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «ВЕДЕЛЬ СКУЛ»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Період «Розстріляного відродження» ( Червоного ренесансу) (перша третина ХХ сторіччя ) навіть через десятки років є болючим для кожного українця. Занадто багато талановитого цвіту української культури та науки було знищено. Саме задля привернення уваги до теми «Розстріляного відродження» та пам'яті про знищених українців ми хочемо створити аудіо проєкт “Слово”. “Слово” – це альбом про нашу культуру і про наш біль. Це пісні на вірші поетів «Розстріляного відродження», зокрема Миколи Зерова, Михайла Драй-Хмари, Марка Вороного, Миколи Хвильового, Івана Багряного та інших представників “Червоного ренесансу”. Повноформатний, радіо-конкурентний, музичний альбом (8 пісень), створений під керівництвом відомої молодої співачки, композиторки та бандуристки Марини Круть (KRUTЬ) у співпраці з топовим саунд-продюсером Михайлом Клименком. Проєкт має на меті поєднати представників сучасної української молодої музики та відомих зірок. Музичною концепцією альбому є використання бандури та інших народних музичних інструментів у поєднанні із сучасним саунд-продакшном, а також синтез оркестрових струнних інструментів із хіп-хоп і реп- культурою. Таким чином, ми хочемо огорнути вірші «Розстріляного Відродження» у якісний та трендовий звук задля сприяння утвердженню національно-патріотичної свідомості молодої української аудиторії, великої конкурентоспроможності альбому на радіостанціях, та у медіа-просторі. Для підсилення релізу альбому планується створення художньо-постановчого онлайн-концерту, де кожен артист виконає пісню із альбому .
# 191.
ID: 4ICP21-29419
Назва проекту: Місцева студія звукозапису: збережи глибину минулого – підко ри нові висоти творчого майбутнього!
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 780234.2
Запитувана сума від УКФ: 780234.2
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Управління культури, національностей та релігій виконавчого комітету Березанської міської ради
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Березань,
Опис проекту: Мета: Збереження історико-культурної спадщини Березанського краю, шляхом запису унікальних автентичних пісень громади, творчих напрацювань народного аматорського хору ветеранів «Вересень життя» вихованців Березанського міського будинку культури і клубних закладів сіл громади та усіх бажаючих у співпраці з переможцями шоу талантів та зірками української естради. Результати: Наявність аудіо записів з унікальними музичними матеріалами, оцифрованими спогадами старожилів-очевидців про події першої половини ХХ століття, які можуть стати вагомим інструментом популяризації власної історії, української культури та традицій серед дітей та молоді, як в громаді, так і поза її межами.
# 192.
ID: 4ICP21-29477
Назва проекту: Симфоманія
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1465514.50
Запитувана сума від УКФ: 1465514.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Оніщенко Ігор Олегович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Унікальний український жіночий інструментальний колектив. Стиль гурту можна охарактеризувати, як симфонічний рок чи неокласика. До складу гурту входять струнний квартет (2-ві скрипки, альт та 2-ві віолончелі), а також клавішні та ударні інструменти. З моменту заснування гурт виступав на багатьох музичних фестивалях та концертах, таких як: відкриття «Євробачення-2005» у м. Києві, міжнародний музичний фестиваль «Таврійські Ігри 2005-2006», церемоніях нагородження різних премій, авто- та мотошоу. Навесні 2010 року гурт брав участь в урочистому відкритті «Формули-2» у м. Марракеш (Марокко) та «Cheval Passion 2013» у м. Авіньон (Франція). Гурт активно виступає на міських та національних святах за кордоном (Франція, Польща, Турція, Мальта, Литва тощо).
# 193.
ID: 4ICP21-29482
Назва проекту: REAL1ST (Реаліст . Под маской)
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 380000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Музикальний альбом. 2 частини
# 194.
ID: 4ICP21-29516
Назва проекту: Всеукраїнський творчий проект «Maestro, bravo!» (пам’яті видатних майстрів Одеської хорової школи)
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 734330
Запитувана сума від УКФ: 734330
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Одеська національна музична академія імені А.В.Нежданової
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Всеукраїнський творчий проект «Maestro, bravo!» (пам’яті видатних майстрів Одеської хорової школи) – це інноваційний культурний захід, що в своїх межах охоплює більшу частину творчої взаємодії молоді: конкурси, концерт, конференцію, олімпіаду, майстер-класи. Проект має за мету популяризацію хорового мистецтва в Україні та ознайомлення широкої аудиторії з шедеврами Одеської хорової школи. Також проект спрямований на виявлення та підтримку творчо обдарованої молоді; розвиток духовності підростаючого покоління хорових диригентів; збереження та зміцнення освітньо-музичних традицій українського хорового мистецтва, популяризації академічної хорової творчості та професійної диригентсько-хорової освіти.
# 195.
ID: 4ICP21-29524
Назва проекту: БАХРОМА
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1494073.00
Запитувана сума від УКФ: 1494073.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Щічка Борис Олексійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Український незалежний альтернативний музичний гурт з Києву. У 2009-му році BAHROMA дебютувала із своїм першим синглом «Надовго» - й одразу отримала статус «надії вітчизняного поп-року» у медіа. З тих пір BAHROMA записали чотири альбоми, стали фіналістами Національного відбору музичного міжнародного конкурсу «Євробачення», їх пісні звучать на радіо, а відеокліпи ротуються на музичних телеканалах. Сингл «На глибині» став центральним саундтреком до популярного українського молодіжного телесеріалу «Київ вдень та вночі». За часи своєї діяльності BAHROMA дали понад тисячу сольних виступів по містах України та за її межами. Виступали на головній сцені найкрупніших музичних фестивалів нашої країни: Atlas Weekend, Zaxid Fest, Faine Misto, Woodstock Ukraine, Best City UA, Беzviz, Respublika, Схід Рок та багато інших. BAHROMA відрізняється тим, що з ними не сумно – при класичному мінімумі інструментів гурт спритно варіює аранжуваннями. Їх музика – це стенографія почуттів та емоцій, а концерти – злагоджений саунд та по-справжньому хітові композиції, які на виступах BAHROMA співає хором увесь зал. Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук відзначає інтелігентність музики BAHROMA.
# 196.
ID: 4ICP21-29531
Назва проекту: Збірка ВІА-70х
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1423820.00
Запитувана сума від УКФ: 1423820.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична-особа підприємець Папуга Тетяна Андріївна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: 70-ті роки ХХ століття - це той період, коли почали стрімко з'являтися цікаві молоді музичні колективи, які у Радянському союзі називали ВІА - вокально-інструментальні ансамблі. Ми щиро вважаємо, що в 70-х було створено багато якісної української музики такими гуртами: ВІА «Опришки», ВІА «Кобзар», ВІА «Арніка», ВІА «Водограй» та ін.. Дуже багато українських пісень, створених в цей період не дійшли до нашого часу, багато з них існують лише на вінілах на полицях колекціонерів. А сучасна українська молодь так і не почула ці шедеври. Чому б не дати їм друге дихання? Наш проєкт полягає у тому, щоб знайти найкращі 8 пісень українських ВІА 70-х років, в яких є фанковий грув та українська самобутність, та зробити цим пісням сучасне аранжування, перезаписати з топовим українськими музичними виконавцями.
# 197.
ID: 4ICP21-29544
Назва проекту: Україномовний EP гурту One Light Inside
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 236000
Запитувана сума від УКФ: 236000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Волинська Обласна Громадська Організація "Ми плюс", ВОГО "Ми плюс"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Луцьк, Київ,
Опис проекту: Метою проєкту “Україномовний EP гурту One Light Inside” є розвиток музики в Україні шляхом створення інноваційного культурного продукту у вигляді міні-альбому до якого увійдуть 5 україномовних треків, аранжування яких поєднає сучасне звучання з автентичними національними інструментами, а в текстах підніматимуться теми соціальних проблем нашого сьогодення. Результати проєкту: - пропагування української мови та сімейних цінностей; - винесення на загал таких соціальних проблем, як: самогубство та булінг, через створений змістовний україномовний контент для аудиторії у понад 40 000 осіб. - комунікаційний план проєкту охопив усі регіони України включаючи села, містечка, районні центри та великі населені пункти; - пісні з альбому виконуються гуртом на найбільших фестивалях України та Європи, звучать в ефірах українських радіостанцій, поширюються через музичні платформи; - 40 000 завантажень альбому на музичних платформах (одиниця виміру - кількість завантажень); - 70 000 прослуховувань альбому на стрімінгових платформах (одиниця виміру - кількість прослуховувань);
# 198.
ID: 4ICP21-29558
Назва проекту: ЕРІЯ
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1488690.00
Запитувана сума від УКФ: 1488690.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійний фонд «Світ Білий»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: ERIA - новий український музичний проект Ірини Василенко, яка більш відома широкому загалу під псевдонімом VILNA і з яким брала участь у національному відборі музичного міжнародного конкурсу "Євробачення". Ім'я ERIA невипадкове та це ім'я вільно народжену людину, що своєю волею творить майбутнє. Головним гаслом творчості, є ідея свободи і незалежності, як невід'ємної потреби людини і особистості. Я вважаю свободу однією з найважливіших характеристик життя. Вільна ненька Україна, а в ній – кожен українець. Кожен з нас насправді вільний у своєму виборі, і це найдорожче надбання незалежної України. В проекті ми є одним цілим як волелюбні люди, і кожен з нас – вільно народжений. Що і означає ERIA. Свобода - це відчуття єднання зі світом. Саме це розуміння свободи, яке вкладаємо в назву проекту ERIA. Найгостріше її відчуваєш за містом, опиняючись один на один з природою під величезним небом, дихаючи на повні груди, а вся суєта залишається далеко позаду, тому що в цьому світі є щось більше - Всесвіт - і ти її частина.
# 199.
ID: 4ICP21-29749
Назва проекту: Концерти гурту Форт для патріотичного виховання дітей та молоді
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1006710
Запитувана сума від УКФ: 1006710
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Смілянська Міськрайонна Громадська Організація Козацька Школа
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Черкаська область, Смілянський район, село Плескачівка,
Опис проекту: Концерти рок-виконання давніх козацьких пісень та маршів з метою популяризації козацької культури серед дітей та молоді.
# 200.
ID: 4ICP22-03107
Назва проекту: Опера «Ніч». Новий філармонічний формат
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1498601
Запитувана сума від УКФ: 1498601
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ХРОНОТОП ЮЕЙ"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Створення унікального в українському контексті формату філармонічного виконання сучасної української опери "Ніч" з елементами візуалізації. Проєкт покликаний стерти протиріччя між "режисерською" та "дириґентською" оперою, демонструючи, як, керуючись музичною логікою партитури, можливо розширити формат філармонічного концерту, безболісно ввести в репертуар contemporary-твір та омолодити слухацьку аудиторію академічних концертних залів.
# 201.
ID: 4ICP22-03556
Назва проекту: Мобільний промотур молодих виконавців жанру від фестивалю Файне Місто
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1493500.00
Запитувана сума від УКФ: 838500.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація “Фестиваль “Файне місто”
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Черкаси, Полтава, Харків, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпро, Херсон, Одеса, Вінниця, Хмельницький, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів, Луцьк, Рівне,
Опис проекту: Мобільний тур-промоція молодих митців аудіального сектору від фестивалю «Файне місто» під час карантинних обмежень. Нова інноваційна форма, яка надасть можливість виконавцям показати свій культурний продукт під час пандемії та карантинних обмежень, слухачам долучитись до перегляду музичної події, а організаторам працювати в новому пристосованому до нових реалій форматі. В результаті туру 17 містами України 40 музичних колективів зможуть долучитись до проєкту, біля 5000 слухачів відвідати заходи проєкту та 1000000 охоплення цільової аудиторії проєкту в онлайн.
# 202.
ID: 4ICP22-05890
Назва проекту: Театралізована ораторія про Голодомор «Скорботна мати»
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 2260697.5
Запитувана сума від УКФ: 1499730
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд розвитку Меморіалу жертв Голодомору"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Цей крос-секторальний проект має на меті осучаснення ораторії "Скорботна мати" 2008 року авторства Юрія Ланюка на тексти Павла Тичини для сопрано, баритона, лірника, дитячого та мішаного хорів, великого симфонічного оркестру шляхом створення сучасної сценографії з застосуванням комп'ютерної анімації та відеоспецефектів, презентацію твору у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької, а також створенню професійного концертного (багатоканального) аудіозапису твору з подальшим його тиражуванням та поширенням серед українських та закордонних медіа. Твір "Скорботна мати" присвячений пам’яті жертв Голодомору та покликаний популяризувати створення першого у світі Національного музею Голодомору-геноциду, що будується в Києві.
# 203.
ID: 4ICP22-27442
Назва проекту: "Українська пісня єднає всіх. Фестиваль-концерт".
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 561880
Запитувана сума від УКФ: 561880
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Комунальний концертний заклад культури "Об"єднання муніципальних мистецьких колективів Івано-Франківська"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Івано-Франківськ, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Створення якісного українського музичного продукту європейського рівня, розповсюдження, популяризація та промоція української музики та української пісні в Україні.
# 204.
ID: 4ICP22-29446
Назва проекту: Пост-Схід:Гуртування
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 667360.00
Запитувана сума від УКФ: 667360.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Громадська організація "Майстерня Ідеї"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Cлов'янськ, Авдіївка, Соледар, Сєвєродонецьк, Покровськ, Торецьк,
Опис проекту: “Пост-Схід: Рейвбус” - проект просування молодих виконавців електронної музики з Донецької та Луганської області в своїх та сусідніх громадах з акцентом на переосмислення пост-індустріальної спадщини через організацію сучасних культурних подій. В рамках проекту до співпраці буде залучено 6 громад, що вже реалізують культурні проекти та електронні вечірки, які нададуть майданчик для виступів 12 молодим локальним електронним музичним виконавцям та 1 колективу. Також, оскільки виступи виконавців переважно проводяться ввечері, для залучення менш зацікавленої в електронній музиці людей, планується перед виступами проводити серію виставок-дискусій з презентацією робіт тему культурно-історичної спадщини Донбасу для привернення уваги до пов’язаності історичного минулого та сучасного контексту.
# 205.
ID: 4ICP23-01076
Назва проекту: Укрансько-польський музичний проект "Розстріляне Відродження"
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1499470.00
Запитувана сума від УКФ: 1499470.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська Організація "Студена"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Варшава, Краків,
Опис проекту: Українсько-польський музичний проект “Розстріляне Відродження” направлений на популяризацію творчості Українського Розстріляного Відродження для нових поколінь в Україні, Польщі та цілому світі, шляхом створення пісень у сучасних стилях з застосуванням інноваційних комп’ютерних технологій; ознайомлення широкої аудиторії з самим історичним явищем розквіту українського мистецтва ХХ ст, та його знищення, - спланованого злочину тоталітарного режиму; сучасне прочитання творів; поєднання поетичної та музичної творчості; та зміцнення українсько-польської культурної співпраці і переосмислення спільного тоталітарного минулого. В рамках проекту буде створено двомовний альбом, який являє собою видання у вигляді музичного альбому – книжки з детальним описом історії Українського Розстріляного Відродження, пісень альбому та кожного виконавця, з фотографіями та артистичним дизайном.
# 206.
ID: 4ICP23-07323
Назва проекту: Вулиця Сіда
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1669975
Запитувана сума від УКФ: 1498025
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Молодіжне об'єднання "ЛЬвівська школа джазу та сучасної музики"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Львів, с Вишків Івано-Франківської області,
Опис проекту: Мета – створення міжнародної експериментальної мистецької формації для взаємодії і синергії між сучасними митцями у віддаленій місцевості ( хутір Сіда, с Вишків із презентацією у Львові), яку намагався започаткувати, як резиденцію Маркіян Іващишин і цим проєктом, наша мистецька спільнота хоче продовжити втілювати ідею розвитку сучасного мистецтва, гуртування навколо постаті Маркіяна нових генерацій митців, як жест вдячності та чергової згадки цієї персоналії, партнерів та наступних генерацій, щоб показати тяглість сталість результат діяльності не як підсумок, а як продовження започаткованого руху.
# 207.
ID: 4ICP23-28261
Назва проекту: Мистецтво стрімінгу
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1500000
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: ГО «Всеукїньска Асоціація Музичних Подій» (ВАМП)
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Європа,
Опис проекту: Для підготовки учасників української музичної індустрії та організаторів заходів до прогнозованих втрат концертного ринку у 2021 році, пов'язаних з кризою COVID-19, проект спрямований на надання культурним групам навичок та компетенцій організації та просування онлайн-заходів, які допоможуть утримати себе на ринку в 2021 році. В рамках проекту, ми проведемо онлайн-воркшоп «Мистецтво передачі» для 30 учасників з різних організацій, що працюють у сфері музики, фестивалів, культури та мистецтва, навчимо їх кращим практикам від лідерів галузі та досвіду британських медіа-експертів у організації та просуванні онлайн-подій. Три найкращі концепції онлайн-заходів отримають мікрогрант та глобальний промоційний пакет від партнера з британського видання The IQ-magazine.
# 208.
ID: 4ICP23-28983
Назва проекту: ХОРеографія/χορός
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1498690.00
Запитувана сума від УКФ: 1498690.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Громадська організація "Альтер Раціо Арт Груп"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає постановку та фільмування оригінального вокально-хореографічного перформенсу «ХОРеографія/χορός». Це кроссекторальний мистецький проєкт, який поєднує такі види мистецтва: ансамблевий спів a cappella, хореографія, медіа-арт. Даний проєкт досліджує можливості людського голосу та його взаємодію з тілом, ефект посилюється доповненою реальністю медіа-арту. Цей перформенс − зразок чистого мистецтва, у якому задіяні митці з двох країн – України та Німеччини, яких поєднуватиме лише мова музики, рухів та світла. Одне з ключових завдань проєкту – промотування української сучасної академічної музики та розширення її цільової аудиторії через об’єднання з аудиторіями інших видів перформативних мистецтв та осучаснення формату концертного виконавства.
# 209.
ID: 4ICP23-29432
Назва проекту: Шоукейс українських музикантів для Північної Америки
Лот: ЛОТ 2. Музика
Загальний бюджет проекту: 1939594.00
Запитувана сума від УКФ: 1012996.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАС КОНЦЕРТ»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Канада,
Опис проекту: Мета проекту - промоція сучасної української музики в Північній Америці. Зйомка шоукейсів 4 украінським артистами в 4 містах України та презентація на міжнародній конференціі Slavic Music Meet 15-19 вересня 2021, де будуть представлені 25 артистів Східної Європи. Аудіторія - спеціалісти індустріі шоубізнесу, які братимуть участь у конференціі як спікери, учасники: промоутери, менеджери фестивалів, букери, спеціалісти з PR та глядачі в Канаді, США, Україні Партнер - URGNT - платформа, створена в 2020 Торонто для надання можливості комунікаціі артистів з професійним середовищем та глядачами онлайн. Результат - створення якісного контенту для вукраїнських артистів, промоція за кордоном для професійної аудиторіі та загальної
# 210.
ID: 4ICP31-00063
Назва проекту: Перформанс у жанрі живої скульптури “Кола Незалежності”
Лот: ЛОТ 3. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1179500
Запитувана сума від УКФ: 1179500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Культурно-мистецька агенція "Брама""
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківськ, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Перформанс живих скульптур “Кола Незалежності” має на меті привернути увагу пересічних українців до дослідження та базового аналізу державотворчих процесів і продемонструвати вплив основних інформаційних потоків сьогодення на формування нашої свідомості. Через легку та яскраву форму, за допомогою міміки, виразної емоційності, декорацій та взаємодії з глядачами ми говоримо про серйозні державотворчі процеси. Принцип побудови перформансу включає в себе три кола впливу на українську самоідентичність . Перше – три локації, які символізують газетну індустрію, соціальні мережі, телепростір. Друге – наука, історія, фольклор. Третє – енергетична, духовна складова.Досягти третього кола глядач може, пройшовши квест з питаннями про історію України.
# 211.
ID: 4ICP31-00144
Назва проекту: "Тарас Шевченко. Chat"
Лот: ЛОТ 3. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 0.0
Запитувана сума від УКФ: 0.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальне підприємство «Чернігівський обласний театрально-видовищний дитячий (ляльковий) театр ім. О.П.Довженка» Чернігівської обласної Ради
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Україна, м.Чернігів, онлайн-формат для всіх користувачів інтернет ресурсів,
Опис проекту: Основна ідея проекту - по новому розкрити образ Тараса Шевченка - як батька-державника та імператора, що боровся за українську державність і був впевненим у її появі. Проект актуальний, унікальний, інноваційний тому, що створюється в час загрози українській державності та незалежності; тому, що це перший і єдиний на даний час психоделічний продукт лялькарів на таку тему, що поєднує в собі прийома та засоби різних видів театру, кіно, музики; тому, що це мультимедійнний контент у форматах відео, анімації, віртуальної реальності, комп'ютера, тексту; тому, що пропонується до (під час) 30-ї річниці незалежності України та 160-ї річнниці з дня смерті Тараса Шевченка.
# 212.
ID: 4ICP31-00336
Назва проекту: Маски. Еволюція
Лот: ЛОТ 3. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1499635.00
Запитувана сума від УКФ: 1499635.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Савицька Катерина Віталіївна
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ, Україна,
Опис проекту: Проєкт “Маски. Еволюція” має на меті комплексно познайомити українського глядача з комедією дель арте, запропонувавши йому дві постановки від італійського режисера Маттео Спіацці. Перша вистава “Сеньйор Тодеро” Карло Гольдоні - це вуличний формат, створений за принципами класичної комедії масок, який буде наслідувати традиції мандрівних труп Італії епохи Просвітництва. Друга постановка під назвою “Офіс” представлятиме сучасну та актуальну комедію дель арте з використанням психологічних масок та авторських прийомів і охоплюватиме період з 60-х років ХХ століття до 2000-х. Крім того, в рамках проекту заплановано проведення освітньої лекції та обговорення для забезпечення повноти уявлення про цей вид театру.
# 213.
ID: 4ICP31-00339
Назва проекту: Вистава «Експеримент»
Лот: ЛОТ 3. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1499075.00
Запитувана сума від УКФ: 1499075.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Полікашкін Андрій Віталійович
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київська обл.,
Опис проекту: Створення змішаною трупою акторів з професійних театрів, акторів з особливими потребами з використанням синхронного сурдоперекладу інклюзивної театральної вистави «Експеримент» (жанр – мелодрама, тривалість – 100 хв.), за однойменною п’єсою Олександра Жовни, яка б була зрозуміла широкій публіці, в тому числі і публіці з особливими потребами. Метою вистави є інтегрування творчості людей з обмеженими можливостями в загальнонаціональний театральний процес, розширення рамок сприйняття інклюзивного театрального мистецтва і сприяння створенню нових інклюзивних вистав для широкого глядацького загалу. Передпоказ вистави для критиків і журналістів та головна прем'єра відбудуться в Києві. Прем’єрний тур вистави планується в великих містах України, з показом в інтернеті та програмами на телебаченні.
# 214.
ID: 4ICP31-00351
Назва проекту: Театр просто неба
Лот: ЛОТ 3. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 457360
Запитувана сума від УКФ: 457360
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: с. Кишково, Польща (Kiszkowo), м.Олешки,
Опис проекту: Даний проект спрямований на створення стійких міжнародних партнерств в секторах культури та креативних індустрій. Обмін досвідом з нашими партнерами з Польщі, які так само як і ми, намагаються наблизити театр до глядачів, використовуючи цей вид художньої діяльності для стимулювання творчості, освіти та самовираження. В час, коли пандемія змінює світ, виникає перевага у театру просто неба. Люди частіше залишають місто. Ми спробуємо скоростатися цією тенденцією у 2021 році. Проект направлений на створення театру просто неба у малих містах, сільській місцевості, культурному взаєморозумінню, обміну мистецьким досвідом представників культурних та креативних індустрій.
# 215.
ID: 4ICP31-00367
Назва проекту: Археологія однієї квартири. Відеоверсія
Лот: ЛОТ 3. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 597625.60
Запитувана сума від УКФ: 464469.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ЛММГО Мистецька майстерня "Драбина"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, онлайн,
Опис проекту: “Археологія однієї квартири” - це перформанс, який має на меті дослідити мнемонічний зв’язок покоління мілленіалів із матеріальною спадщиною УРСР через символічну археологічну розвідку типової радянської квартири 60-х років. Термін археологія у цій роботі стосується дослідження парадоксів історичної пам’яті та способів пам’ятання, що втілюються також у перформативних експериментах із предметами інтер’єру із квартири наших батьків, дідусів і бабусь. Результатом цих археологічних студій має стати перформативна моновистава, а також її відеоверсія, яка вибудовує не лише критичний погляд на минуле, а й пропонує візіонерські практики щодо його вивчення та прийняття.
# 216.
ID: 4ICP31-00470
Назва проекту: Театральний фестиваль “Вулиця Бергнер”
Лот: ЛОТ 3. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 725406
Запитувана сума від УКФ: 725406
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Дрогобицький Народний дім ім. Івана Франка
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Дрогобич,
Опис проекту: еатральний фестиваль “Вулиця Бергнер” - це можливість по-новому репрезентувати та осмислити постать Елізабет Бергнер - відомої в усьому світі акторки та реформаторки театру та кіно, народженої у провінційному місті Дрогобич, це спроба популяризувати український театр у сучасному контексті, не забуваючи про його історичне значення, це суттєва перспектива децентралізації культури у маленькому місті, залучення українського глядача до нової форми театрального мистецтва та сприяння місцевих театрів до експериментів та нових форм театру, створення майданчика для взаємного діалогу, комунікації та розвитку соціальної складової театрального мистецтва. Проведення фестивалю планується у кінці червня 2021 року. Розпочнеться фестиваль прес-конференцією, присвяченій видатній дрогобичанці Елізабет Бергнер, першій голлівудській актрисі з України, та документальному театру. У рамках фестивалю відбудеться 6 театральних показів у форматах он/офлайн, а також воркшопи, лекції, індивідуальні зустрічі та обговорення, на основі яких будуть зроблені окремі 6 міні-відео по виставах, а також 6 відеороликів по програмних заходах фестивалю. Усі напрацювання будуть доступні в мережі YouTube, сторінці фестивалю на Facebook.
# 217.
ID: 4ICP31-00477
Назва проекту: Місто одинаків
Лот: ЛОТ 3. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 882676
Запитувана сума від УКФ: 882676
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Театр-студія "Арабески"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Постановка сучасного турецького автора Бехіч Ак "Місто одинаків" з використанням мультимедіа (цифрова сценографія, цифрові костюми, відеомепінг). Створення відеоверсії вистави для показу на ТБ та в інтернеті. Вистава критично осмислює низку проблем сучасних мегаполісів, зокрема підвищення кількості суіцидів.
# 218.
ID: 4ICP31-00622
Назва проекту: Створення декорацій для опери-коміксу «Запорожець за Дунаєм»
Лот: ЛОТ 3. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1493089.50
Запитувана сума від УКФ: 1493089.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Центр підтримки та розвитку культурних ініціатив»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м.Одеса, Україна,
Опис проекту: Мета проекту – на основі класичної опери С.С. Гулак-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» зробити інноваційний актуальний сучасний конкурентоспроможний культурний продукт. Проект є частиною інноваційної постановки опери С.С. Гулак-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету. Створення постановки у вигляді опери-коміксу актуалізує класичний твір та сприятиме промоції оперного мистецтва серед молоді. Результатом даного проєкту стане створення декорацій для нової постановки.
# 219.
ID: 4ICP31-00773
Назва проекту: Собака
Лот: ЛОТ 3. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1551766
Запитувана сума від УКФ: 1499980
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ “Укркіно”
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Театральна п’єса Віталія Ченського, яка буде реалізована Максимом Голенко на базі Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В. Василька та мережі кінотеатрів Multiplex з поєднанням драматичного та аудіовізуального мистецтва, що є інновацією для Одеси та України в цілому. Це допоможе розширити рамки театральної вистави, обмеженою однією локацією, за допомогою реалізації окремих сцен п’єси у форматі кіно-фрагментів. Історія про типових представників нашого часу - чорна комедія, що виходить за рамки жанру і демонструє зріз деградації вітчизняного суспільства з неймовірним тонким гумором. Саша та її хлопець живуть у старій квартирі в провінційному місті. Через їх дурість хлопець вмирає від удару струмом. Поки вирішується, що робити з трупом - компанія друзів обговорює власні стосунки, сваряться, б’ють одне-одного, в пошуках кращого життя.
# 220.
ID: 4ICP31-00856
Назва проекту: Вистава-ораторія "Наркомати"
Лот: ЛОТ 3. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1234054.04
Запитувана сума від УКФ: 1194054.04
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТВОРЧИЙ ЦЕНТР "ПУБЛІЦИСТ"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Проектом передбачено створення мультижанрової вистави-художнього дослідження питань національної пам'яті про тоталітарне радянське минуле. В рамках проекту у місті Харків буде здійснено 2 прем’єрні покази вистави.
# 221.
ID: 4ICP31-01046
Назва проекту: Блок театрально-видавничих заходів #Особливі прикмети: на сцені й зі сцени. Продовження, децентралізація й масштабування проекту грантового сезону 2020 "Книжка на сцені" 3ICP31-1046
Лот: ЛОТ 3. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1472948
Запитувана сума від УКФ: 1464668
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИДАВНИЦТВО АНЕТТИ АНТОНЕНКО", ТЗОВ "ВИДАВНИЦТВО АНЕТТИ АНТОНЕНКО"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Полтава, Львів, Полтава, Маріуполь,
Опис проекту: МЕТА: Основною метою проекту «#Особливі прикмети: на сцені й зі сцени» є колаборація й солідаризація поміж видавничим і театральним середовищами навколо знакової європейською та української драматургії з фокусом на децентралізацію культурного життя, а також на інклюзивні, комеморативні та правозахисні ініціативи. Результатом проекту стануть 6 перформансів за книжками серії, 2 багатоголосих аудіокнижки, записаних за участі театральних акторів і режисерів провідних театрів, 2 паперових книжки, виданих на основі театральних постановок, а також супутні освітні й просвітницькі заходи.
# 222.
ID: 4ICP31-01520
Назва проекту: Історія одного театру
Лот: ЛОТ 3. Театр і цирк
Загальний бюджет проекту: 1176211.59
Запитувана сума від УКФ: 1176211.59
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «РРП Груп» (бренд – Ivory films)
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: Промо відео на українській та англійській мовах щонайменше 3-х регіональних театрів, яке буде надано театрам для подальшого використання та оприлюднено на діджитал майданчиках за сприяння Ivory Films. Промо відео приверне увагу українців та іноземних гостей до регіональних театрів.
# 223.
ID: 4ICP31-01710
Назва проекту: Соціокультурний кроссекторальний проєкт "Де ти?"
Лот: ЛОТ 3. Театр і цирк