Реєстр програми Аудіовізуальне мистецтво

#
ID
Назва проекту
Технічний відбір
Лот
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
1.
ID: 3AVS11-0069
Назва проекту: Цикл науково-пізнавальних телевізійних програм "УКРАЇНА. ІСТОРІЯ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ. Частина І. «Київська Русь "
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1369589.00
Запитувана сума від УКФ: 1369589.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Об'єднання кінематографістів "КІНО-ЛОГОС"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: Телепрограма базується на фактах, взятих з історичних джерел, що свідчать про докорінне перекручування історії Російської імперії, направлене на створення історичної міфології про те, що Московія і Київська Русь мають спільні історичні корені, що Московія має «спадкові права» на Київську Русь. Звичайне шахрайство московитів, що привласнили собі минуле Великого Київського князівства і його народу, нанесло страшний удар по українському етносу. Наше завдання полягає в тому, щоби, на основі правдивих фактів, розкрити брехливість і аморальність московської міфології. Без великого минулого неможливо створити велику націю.
2.
ID: 3AVS11-0105
Назва проекту: Телецикл «Гра долі». Нові герої. Невідоме про відомих»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1481972.40
Запитувана сума від УКФ: 1481972.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІАТЕЛ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна, Дніпро, Львів, Чернігів, Чернігів,
Опис проекту: Вісім нових 15-ти хвилинних програм циклу "Гра долі" - продовження тривалого в часі проекту, про видатних історичних діячів української культури, мистецтва, науки. Проект складається з історій епістолярного жанру та мемуарів. В основі сюжетів приватний світ талановитих особистостей, складний і неоднозначний. Це факти з біографій, про які не пишуть у підручниках чи енциклопедіях, але які мають значно більше шансів привернути до себе увагу різної публіки. Прекрасні історії кохання видатних людей. Проект виходитиме на 5 каналі як освітній культурологічний продукт, що має на меті не тільки дати нові знання, але й збагатити жорстокий реальний світ світлими емоціями любові.
3.
ID: 3AVS11-0359
Назва проекту: Виготовлення циклу телевізійних передач «СВІТЛЯЧОК» (12 передач х 15 хвилин (48 пісень для дітей))
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2431830.00
Запитувана сума від УКФ: 2431830.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Телекомпанія "Малятко-ТВ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Полтава, Житомир, Хмельницький, Вінниця, Харків, Кропивницький,
Опис проекту: Проект задуманий як частина багатоступеневої програми, що складається з взаємодоповнюючих музичних, поетичних, театральних та анімаційних форматів, які, в свою чергу, мають різноплановий суспільний і культурний характер. Його актуальність, ідея та мета визначаються, насамперед, проблематикою національної самоідентифікації підростаючого покоління, мотивацією замолоду оволодівати, вивчати і спілкуватися українською мовою та брати персональну участь у сучасному національному інформаційно-культурному діалозі. Результатом реалізації проекту є виготовлення циклу телевізійних передач «СВІТЛЯЧОК» (12 передач х 15 хвилин (48 пісень для дітей)). Проект не є бізнес-орієнтованим, є відкритим до участі будь-якої дитини (чи дитячого колективу).
4.
ID: 3AVS11-0360
Назва проекту: Тут і зараз: живі концерти у прямому ефірі
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1719700
Запитувана сума від УКФ: 1719700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Іздрик Андрій Юрійович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Тут і зараз» - мультимедійне (теле-, радіо-, інтернет-) щотижневе шоу, що популяризує сучасну українську інді-музику. Молоді українські виконавці виступають зі своєю музикою в прямому ефірі та в діалозі з ведучими розповідають про себе та свою творчість. Шоу виходить із жовтня 2018 в радіоформаті, з липня 2019 – в телеформаті. Восени 2020 планується його перетворення на прямоефірне телешоу для ефективнішого виконання своєї місії – привернення уваги до сучасної української сцени. В рамках даного проекту планується випустити 13 епізодів (липень-жовтень 2020).
5.
ID: 3AVS11-0564
Назва проекту: Сценарій повнометражної документальної стрічки «Партизани та підпільники Донбасу»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 643300.00
Запитувана сума від УКФ: 589500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГО "Аналітичний центр "Фабрика думки "Донбас"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Дніпро, Одеса, Маріуполь, Вінниця, міста підконтрольних територій Донеччини та Луганщини,
Опис проекту: Проектом передбачається проведення документального дослідження та створення сценарію для повнометражної документальної стрічки про сучасних партизан та підпільників українського Донбасу. Військова агресія РФ з 2014 року породила явище потужного громадянського та збройного спротиву мешканців українського Донбасу. Починаючи з квітня 2014 року, Донеччина та Луганщина відповіла потужним добровольчим та партизанським рухом на спробу Кремля побудувати проект «Новоросія» в Україні. Саме мешканці Донеччини, Луганщини стали першими учасниками, організаторами добровольчого руху, більше того, саме серед них народилося явище сучасного партизанського руху спротиву російській окупації в Україні. Найвідомішими серед них стали партизанські загони: «Тіні», що діяли здебільшого на Півдні Донецької області у 2014-2016 рр.; партизанський загін під проводом Володимира Жемчугова у м. Красний Луч, що діяли здебільшого у Луганській області. Набагато менш відомими стала діяльність партизанського загону «Тесла», що діяла на Півночі Донецької області. Ще більш маловідомими є індивідуальні історії багатьох підпільників та партизан – мешканців українського Донбасу. Через маловідомість цих історій сучасний партизанський український рух сприймається скоріше як міф, ніж правда, хоча він має багато видатних сторінок, які гідні увійти у підручники з сучасної історії України. Проектом передбачається проведення документального дослідження та створення сценарію повнометражної документальної стрічки, яку у подальшому буде екранізовано.
6.
ID: 3AVS11-0734
Назва проекту: "Студенти"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1318935.59
Запитувана сума від УКФ: 1318935.59
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "Скрін Медіа Юкрейн"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Лінц, Австрія,
Опис проекту: Розробка інформаційно-просвітницького телеформату «Студенти», який розповідає про навчання, життя та атмосферу в провідних європейських освітніх закладах, які спеціалізуються у сфері культури та креативних індустрій. Зйомка пілотного епізоду проекту (ефірного), в якому ми споглядаємо як організовано навчання та побут студентів, спілкуємось з викладачами, відвідуємо лекції, бібліотеки, лабораторії, гуртожитки. Плануємо продемонструвати історію випускника європейського університету, який отримав освіту за кордоном, а тепер працює в Україні. Надаємо практичну інформацію з приводу вступу до навчального закладу, інформуємо про вартість навчання, знайомимо з можливими «підводними каміннями» та важливими деталями.
7.
ID: 3AVS11-0813
Назва проекту: ЕКОТУРИЗМ УКРАЇНИ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1982781.00
Запитувана сума від УКФ: 1982781.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: СПД-ФОП Орлов Роман Іванович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Гори́нчово, Хустскій район, Закарпатской области, Дрого́бич, Львівська область, Соло́нка, Пустомитівський район, Львівської області, Заболо́тне, Крижопільський район, Вінницької області, Великі Гуляки, Фастівській район, Київської області, с. Ясногородка, Макаровський район, Київська область, Гала́йки, Тетіївський район, Київської області, Ми́слівка, Долинський район, Івано-Франківської області., с. Поту́тори, Бережанський район, Тернопільської області, с. Бота́р, Виноградівський район, Закарпатської області,
Опис проекту: Важливо розвивати внутрішній туризм в регіонах, відкривати нові форми дозвілля, як для українців, так і для іноземних туристів, налагоджувати зв’язки між самими фермерами. Проект вирішує проблему відсутності єдиної бази екоферм України. Натомість створення такого реєстру с контактами, описом та мультимедіа - контентом будуть сприяти популяризації екотуризму та агротуризму в регіонах, причому, як для українців, так і для іноземних туристів. Більше того, подібна база буде сприяти налагодженню зв’язків між самими фермерами, за для обміну досвідом.
8.
ID: 3AVS11-0923
Назва проекту: Рух: Танці! (цикл телевізійних документальних програм)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2099139.22
Запитувана сума від УКФ: 2099139.22
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Грачова Надія Сергіївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: «Рух: Танці!» — цикл з чотирьох програм по 25 хвилин: «Рух: Всупереч!», «Рух: Простір!», «Рух Вулиць!», «Рух: Час!». Це реальні, життєві історії українців, різного віку і соціального положення, що зачіпають найактуальніші проблеми суспільства: наркозалежність, депресія, булінг, еміграція талантів, самотність, соціальна ізоляція людей з інвалідністю та інші, життя яких змінили танці. Головна мета — надихнути глядача, показати, що завжди є вихід. І одним із таких виходів є ТАНЦІ! Популяризувати танцювальний рух та привернути увагу до найактуальніших проблем. Після перегляду у глядача має залишитись відчуття, що що ти не один, всі проблеми можливо вирішити, необхідно почати з простого: встати та почати рухатись, почати танцювати.
9.
ID: 3AVS11-1050
Назва проекту: Цього ніколи не було
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1925234.00
Запитувана сума від УКФ: 1784222.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВА ФІЛЬМ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Івано-Франківськ, Львів, Коломия,
Опис проекту: Цикл телевізійних програм (чотири програми, хронометраж кожної – 22 хв.), у якому крізь призму однієї шокуючої події в житті українців Канади – першої національної операції з інтернування, що тривала протягом шести років (з 1914 по 1920 рр.), ми покажемо українському глядачеві особливості формування, становлення найпотужнішої української діаспори в світі, її цінності, пріоритети, національну ідентичності діаспорян, їхні уявлення про Україну та українськість.
10.
ID: 3AVS11-1050-2
Назва проекту: Середньовічні ігри престолів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1949065.00
Запитувана сума від УКФ: 1949065.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВА ФІЛЬМ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Чернігів, Луцьк, Львів, Білгород-Дністровський,
Опис проекту: Цикл із шести телевізійних програм (хронометраж кожної 20 хв.), який познайомить глядачів з історіями шести найяскравіших, найдраматичніших династичних шлюбів часів Київської Русі та шістьма видатними жінками, безпосередньою пов'язаними із цим краєм. Проект є спробою перекинути мости між минулим і сьогоденням, оцінити засади державотворчих процесів часів Середньовіччя і роль жінки у цих процесах.
11.
ID: 3AVS11-1081
Назва проекту: Телепередача "Національна музична премія «Золота Жар-Птиця 2020»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2682401.5
Запитувана сума від УКФ: 1613596.5
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕОДИН»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: "Золота Жар-Птиця" — телевізійне шоу що базується на системі нагородження успішних учасників музичної індустрії України. Об’єднує в собі церемонію вручення нагород переможцям різних жанрів і напрямків а також концерт зірок сучасної музичної культури. Премія була заснована в 1996 році компанією “Таврійські ігри”. Головною метою «Золотої Жар Птиці» є розвиток української музичної культури, підтримка творчої молоді. Після відродження телеканалом М2 у 2018 році до завдань «Золотої Жар Птиці» додались стимулювання сучасної української музичної культури, нових напрямків музичної творчості, підтримка виробництва україномовного музичного продукту та молодих митців. Крім того, Премія поставила собі за мету популяризацію української мови засобом поширення культурного контенту через мас медіа.
12.
ID: 3AVS11-1134
Назва проекту: Популяризація культурних надбань Рівненщини у циклі телепередач та відеороликів "Культурна мандрівка"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 531670.00
Запитувана сума від УКФ: 531670.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство "Телерадіокомпанія Сфера-ТВ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Рівненська область,
Опис проекту: Проект передбачає створення 10-ти телепередач «Культурна мандрівка» про культурні надбання Рівненської області. Телепередачі будуть виходити в ефірі ТРК Сфера-ТВ, розміщуватися на сайті www.sfera-tv.com.ua та на сторінках ТРК Сфера-ТВ у соціальних мережах. Для привернення уваги аудиторії передбачений комплекс заходів із промоції програми «Культурна мандрівка». Також на основі телепередач буде створено 10 коротких квадратних відео із титруванням для зручного перегляду у соціальних мережах. Такі результати дозволять досягти мети проекту, тобто привернути увагу населення до культурних надбань Рівненщини, популяризувати їх, сприяти залученню до них туристів, підвищити обізнаність мешканців про культурне різноманіття краю, привити усвідомлення культури як носія національної гордості та ідентичності.
13.
ID: 3AVS11-1499
Назва проекту: Цикл телепрограм "Не забуте минуле"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 772980.00
Запитувана сума від УКФ: 772980.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГРАНТ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Київ. Трансляція телепрограм - на всю Україну,
Опис проекту: Проектом передбачається створення циклу телепрограм «Не забуте минуле». Це 365 телепрограм, кожна з яких розповідає про цей день в історії України (з 1 січня по 31 грудня ) та трансляція їх на всеукраїнському телеканалі «Правда ТУТ». Культурно-мистецька та соціальна цінність програм в тому, що в них розповідатиметься про важливі історичні події цього дня, а також про факти з життя відомих особистостей культурно-мистецької України з давньої історії по сьогодення. Цей телепродукт поповнить фонд культорологічних телепрограм українського телебачення.
14.
ID: 3AVS11-1520
Назва проекту: У пошуках змін або на двох колесах по Україні
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2895592.60
Запитувана сума від УКФ: 2895592.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «РРП Груп» (бренд – Ivory films)
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Телевізійна програма у жанрі тревел реаліті, герої якої вирушають у мото-подорож Україною, щоб заново відкрити її для себе та глядачів. Ми відвідаємо визначні місця, пам'ятники архітектури та мистецтва, природні чудеса, фестивалі, проїдемо нетуристичними маршрутами та відкриємо невідомі куточки країни, зануримося в автентику, побачимо як втілюються найсучасніші технології, зустрінемося з цікавими людьми, щоб знайти відповіді на питання: яка вона, Україна? Які ми, українці? Як змінилася за останні роки країна і ми самі? Закохаються в Україну не тільки наші герої, але й усі глядачі проекту. Проект пропонує широкій глядацькій аудиторії пізнавальний та соціально важливий контент у розважальній формі. Цикл з 12 програм призначений для показу в прайм-тайм на загальнонаціональному телевізійному каналі та у мережі інтернет.
15.
ID: 3AVS11-2378
Назва проекту: Українські прикраси
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1000000.00
Запитувана сума від УКФ: 1000000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Коваленко
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Київська, Черкаська області.,
Опис проекту: Анотація циклу відеороликів «Українські прикраси» Цикл відеороликів – це низка пізнавальних сюжетів про історію українського золотарства, та прикраси, частину жіночого традиційного строю. Будемо досліджувати, через пізнання історії, народні прикраси, як артефакти матеріальної та духовної культури наших предків. Ми прагнемо створити якісний культурний продукт, що відкриє забуті перлини українського золотарства. Майстер Юрій Коваленко покаже процес відтворення старовинних прикрас, що поєднає у собі минуле і сьогодення, дасть надію, що наша українська традиція житиме надалі. Традиційні прикраси виглядають ефектно. Мета не тільки показати глядачам минуле нашого золотарства, але й переконати жіноцтво в доцільності ви6ору реплік народних прикрас, щоб нести світ матеріальний код українського народу.
16.
ID: 3AVS11-2482
Назва проекту: «Історія християнської церкви. Український вимір»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1357332
Запитувана сума від УКФ: 1357332
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Український альманах»
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Львів, Острог, Почаїв, Петербург,Чернігів,Суми,Харків, Полтава,Київ,
Опис проекту: Проект передбачає створення 7 аудіовізуальних творів (до 10 хвилин кожний) документального циклу про духовність на перехресті кількох століть. В основі проекту художньо-документальні твори про Димитрія Ростовського (Туптала), Феофана Прокоповича, Григорія Сковороду, Максима Березовського, Дмитра Бортнянського, Артемія Веделя, Стефана Ковніра. Кожний із творів є завершений за драматургією та змістом. Подача матеріалу - через часткову художню реконструкцію подій і відео біографії особистостей, діяльність яких була надважливою для становлення української церкви та культури. Створення телепродукту та його оприлюднення на кількох загальнонаціональних каналах будуть супроводжені івентами та проявами на ТБ, радіо та в соціальних мережах.
17.
ID: 3AVS11-2482-2
Назва проекту: «І я таки жив!»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2174397
Запитувана сума від УКФ: 2174397
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Український альманах»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Біла Церква (парк Александрія), м. Коростишів (Каньйон), м. Переяслав-Хмельницький (музей архітектури та побуту), м. Ржищів (берег Дніпра), с. Моринці (Черкаська обл.), с. Шевченкове (Черкаська обл.), с. Будище (Черкаська обл.), м. Корсунь-Шевченківський (Черкаська обл.), м. Черкаси, м. Канів (Черкаська обл.),
Опис проекту: Даним проектом передбачено створення другої та третьої частин трилогії «І я таки жив!» хронометражем 44 хвилин кожна. Виробництво частини першої здійснено. «І я таки жив!» - триптих про незвідані таємниці життя, особисті прагнення, мистецькі та світоглядні принципи, секрети біографії та родоводу Тараса Шевченка. подані через образи його творчості, відомі і вперше оприлюднені, перетворенні в художню аніматику і акторські пластичні мініатюри. Образне вирішення «запозичене» у самого Шевченка з його малюнків і текстів, де часто намальоване дописувалося словами, чи навпаки. На цих берегах пам’яті про Шевченка глядач побачить відомих діячів культури, науки і мистецтва, які розказуватимуть про Шевченка (Микола Жулинський, Дмитро Стус, Сергій Гальченко), виконуватимуть його твори (Ада Роговцева, Святослав Вакарчук), або ж гратимуть в сценах-реконструкціях (Ніна Матвієнко, Олег Скрипка, Наталя Ворожбит).
18.
ID: 3AVS11-2755
Назва проекту: Додана Вартість
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1769298.28
Запитувана сума від УКФ: 1769298.28
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Мірошников Віталій Сергійович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Виготовлення та демонстрація в телепрокаті пілотного випуску шоу, який буде відповідати ефірній якості та стандартам телебачення. Сюжет шоу «Додана Вартість» присвячено можливості пройти коротке стажування в різноманітних цікавих компаніях та організаціях приватного і неприватного сектору, як в традиційних так і прогресивних сферах діяльності. За допомогою участі в проекті будь-який учасник від молоді, що тільки починає кар’єру, чи вже досвідчений професіонал, що хоче отримати новий досвід, навички, просто розширити кругозір, отримують можливість випробувати і проявити себе в нових напрямках, професійних сферах і якостях. За ігровою умовою, ніхто не передбачає де опиниться, а вирішувати буде спеціальний професійний тест, який оцінює навички учасників.
19.
ID: 3AVS11-2784
Назва проекту: Крутий Заміс: Сезон 2
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2939330
Запитувана сума від УКФ: 2939330
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЛЯРЧУК СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Полтава, Луцьк, Харків, Житомир, Вінниця, Миколаїв, Чорноморськ,
Опис проекту: Крутий Заміс: Сезон 2 - це другий сезон документальної телепрограми про наших ветеранів АТО. Через справжні розповіді героїв зі всієї України та перчений солдатський гумор глядач зможе разом з нашими хлопцями поринути в їх бойові спогади та цивільне сьогодення. У восьми серіях по 20 хвилин - історії підприємницького успіху, перипетії післяфронтового життя ветеранів-бізнесменів з 8 міст України. Курйозні воєнні оповідки для одних стануть дієвим стимулом, а для інших - справді відвертим знайомством. В рамках проекту УКФ передбачається зйомка цього телепродукту та початок промо кампанії до виходу в ефір.
20.
ID: 3AVS11-2892
Назва проекту: ДНК українців
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 3000000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Формат фільм
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Команда експертів з історії, музики, кулінарії, народного мистецтва, яка на місці проводить дослідження і відкриває невідомі факти про українські традиції, їхнє походження, унікальність або схожість з культурами інших країн. Команда експертів може відрізнятися, відповідно до тематики епізоду.
21.
ID: 3AVS11-2911
Назва проекту: Телевізійний документальний фільм «Ткацький шлях»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 597773.95
Запитувана сума від УКФ: 597773.95
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Всесвітній день вишиванки"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Чернівецька область, Полтавська область, Івано-Франківська область, Закарпатська область, Львівська область, Черкаська область,
Опис проекту: «Ткацький шлях» - документальний фільм, метою якого є зафіксувати різноманіття ручногого традиційного українського ткацтва в різних регіонах України, показати різні техніки, види ткатцва, регіональні особливості орнментів та кольористики, привернути увагу молоді до ткацького ремесла як затребуваного виду мистецтва та можливості зайнятості, впершу чергу, в невеликих населених пунктах (райцентрах та селах). Основним результатом проєкту має стати готовий 60-65- хвилинний документальний фільм, в якому буде відзнято та зафіксовано різноманіття традиційного українського ткацтва, фільм приверне увагу мододі до ткацього ремесла, на вироби якого є значний попит, а також як можливості зайнятості в невеликих населених пунктах; також приверне увагу широкої аудиторії до ручного ткацва як елементу української культурної спадщини.
22.
ID: 3AVS11-2911-2
Назва проекту: Світ заполочі
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 876630.00
Запитувана сума від УКФ: 876630.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Всесвітній день вишиванки"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Чернівці, Рівне, Львів,
Опис проекту: «Світ заполочі» - програма про українську народну вишивку, її історію і сучасність. Спрямована як на глядача в Україні, так і за її межами. Має на меті виховання у глядача патріотичних почуттів і поваги до традицій свого народу, ознайомлення глядачів із орнаментальним розмаїттям української народної вишивки як культурного феномена. Сюжет кожного з 10 випусків – сорочка, що пов’язана із видатною особистістю чи подією. Експертний коментар – про етнографічні особливості конкретної сорочки. Рубрика «Майстер-клас» знайомить глядачів із давніми та сучасними техніками вишивки, надає практичні поради та наочно демонструє, як вишити власну сорочку на основі представленої у конкретному випуску.
23.
ID: 3AVS11-2983
Назва проекту: «Українська Антарктида»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1970009.00
Запитувана сума від УКФ: 1970009.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Загоруйко Віталій Володимирович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Антарктида (о. Галіндез), Київ, Харків, с. Мартове Харківської області, с. Батьки Полтавської області, Вінниця, Миколаїв, Кривий Ріг, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Телевізійний науково-пізнавальний проект про внесок України та українців у дослідження Антарктики. Приурочений до 200-річчя відкриття материка. Українці були серед перших дослідників континенту. Українська РСР на третину фінансувала радянську антарктичну програму. Українська полярна техніка забезпечувала життєдіяльність радянських антарктичних станцій. Однак, після розпаду СРСР Україна була вимушена заново боротися за право називатися «антарктичною державою». І перемогла. Мета проекту: створення національного інтелектуального, розважального продукту. Результати: підвищення освітнього рівня українських громадян, популяризація досягнень української нації та української держави.
24.
ID: 3AVS11-2984
Назва проекту: Зворотний зв'язок
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1437238.00
Запитувана сума від УКФ: 1437238.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрфільмресурс"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Створення проекту «Зворотний зв'язок» (продакшн) сприятиме проведенню системної роз’яснювальної роботи серед населення щодо правових інструментів вибудовування ефективного діалогу з органами державної влади та місцевого самоврядування. На прикладі окремо взятої людини можливо вирішити питання, яке є типовим для багатьох громадян. Даний проект є унікальним, тому що на теренах українського телепростору відсутні проекти, в яких кабінетна політика пов'язується з реальною картиною життя. Крім того, впровадження проекту «Зворотний зв'язок» дозволить побачити в чому саме є наявні проблеми: в системі, схемі їх вирішення або в місцевих кадрах, та надасть глядачам покрокову інструкцію задля їх розв’язання в рамках діючого законодавства.
25.
ID: 3AVS11-3018
Назва проекту: Таємниці форту
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1074600.00
Запитувана сума від УКФ: 1074600.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія Рівне1"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: с. Тараканів Дубенського району Рівненської області, м. Рівне Рівненської області,
Опис проекту: Пізнавальна телепрограма. Учасники дізнаватимуться історію Тараканівського форту шляхом проходження квесту. Мета: всебічно розвинути українське телебачення; підвищити рівень обізнаності населення щодо історичних процесів; розкрити туристичний потенціал Рівненського регіону; стимулювати культурно-історичний розвиток місцевих громад; популяризувати функціонування української мови шляхом створення якісного національного медіаконтенту; надати практичні знання із виготовлення телевізійного продукту студентам ВНЗ; залучити істориків до створення науково-пізнавального продукту. Результати: підвищення якості національного медіапродукту; збільшення туристичної привабливості Рівненського регіону; залучення громад регіону до процесу формування української культурної спадщини; формування інтересу суспільства до історико-культурних надбань рідного краю; підвищення рівня історичної ерудованості жителів регіону та туристів; активізація діячів історичного сектору Рівненської області
26.
ID: 3AVS11-3025
Назва проекту: «З Україною в серці – діаспора в обличчях»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 549580.00
Запитувана сума від УКФ: 549580.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: АП ЮЕЙ СТУДІО
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Німеччина, місто Мюнхен / Україна, місто Київ,
Опис проекту: Телевізійний продукт “З Україною в серці – діаспора в обличчях” – це документальний фільм, 52 хв., який складається з серії портретів членів української діаспори міста Мюнхен, Німеччини. Інтерв'ю з цими дуже різними героями продемонструють важливість збереження самоідентичності людьми, які опинились далеко від своєї історичної батьківщини. Мета цього фільму - показати зусилля діаспори щодо збереження української культури, мови, звичаїв за кордоном та проаналізувати роль діаспори у передачі історичної пам’яті українського народу наступним поколінням.
27.
ID: 3AVS11-3082
Назва проекту: «Професія: артист цирку» Цикл телепрограм
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2041278.86
Запитувана сума від УКФ: 2041278.86
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ Міжнардний продюсерський центр "Фор-Пост"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: «Професія: артист цирку» — цикл з 4-х телевізійних документальних програм по 20 хвилин, присвячений цирковому мистецтву. Кожна телепрограма розповідає про певний жанр циркового мистецтва. Головна мета проекту — зрозуміти, що приводить людей у циркову професію. З якими труднощами та обертами долі насправді пов'язана їхня робота, яка глядачем сприймається, наче суцільне свято.
28.
ID: 3AVS11-3120
Назва проекту: Бойові родини. Продовження (цикл телевізійних програм)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2266345.41
Запитувана сума від УКФ: 2266345.41
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Дріз Олександр Якович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: Проект «Бойові родини» це продовження вже розпочатого циклу телевізійних програм який розповідає про традиції та культуру різних родів та видів військ, в ньому йдеться про родинні династії та приклади бойового братерства. Мета проекту відкрити суспільству армію зсередини, надати розуміння їхніх бойових традицій, корпоративної культури, етики, а отже – і способу мислення.
29.
ID: 3AVS11-3158
Назва проекту: Цикл телепередач "Народно-інструментальне мистецтво Прикарпаття: традиція та інновація"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 500000
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Телерадіокомпанія «РАІ»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проект передбачає створення циклу телепередач про особливості розвитку народно-інструментального мистецтва Прикарпатського регіону в контексті традицій фольклорного музикування та інновацій, зумовлених впливом академічної, популярної та естрадної музики
30.
ID: 3AVS11-3200
Назва проекту: Виробництво циклу документальних науково-пізнавальних телевізійних передач «ЄвроДонбас»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1447904
Запитувана сума від УКФ: 1447904
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "435 ФІЛМС"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Костянтинівка, Лисичанськ, Рубіжне, Новгородське,
Опис проекту: Остгейм, Лібенталь, Нью-Йорк, Блюменфельд – чи чули ви про такі міста та селища…Донбасу? Навряд чи, бо майже всі вони у радянські часи отримали типові комуністичні або російські назви, як наприклад, Юнокомунарівськ чи Новгородське. Отримали вони і вигадану проросійську історію, яку, на жаль, отримав і весь Донбас, перетворившись на найбільш міфологізовану радянську територію, фортецю «русского мира». Цикл історичних телепередач «ЄвроДонбас» - це не просто спростування міфів та фейків, це пошук історичної правди, відновлення європейської ідентичності промислового Донбасу. Ми розпочинаємо новий дискурс на телебаченні та онлайнресурсах, аби не тільки повернути правдиве минуле мешканцям Донбасу, але й прокласти міст для розбудови майбутнього регіону у напрямку європейських цінностей демократичного суспільства.
31.
ID: 3AVS11-3214
Назва проекту: Художній фільм "Лісова пісня"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2513480
Запитувана сума від УКФ: 2513480
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Медяний Василь Михайлович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Вінницька область,
Опис проекту: Постпродакшн фільму "Лісова пісня" (120 хв) за твором Лесі Українки (монтаж, графіка, кольорокорекція, озвучення, створення та запис музики, переклад та підготовка субтитрів англійською мовою), виготовлення трейлерів, виготовлення презентаційних рекламних тизерів для подальшого показу на телеекранах та в інтернеті, підготовка маркетингової стратегії для просування фільму
32.
ID: 3AVS11-3339
Назва проекту: Цикл телефільмів "Шість історій про вигадане життя"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 972302.0
Запитувана сума від УКФ: 972302.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Харківська обласна громадська організація "Театр на Жуках"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Київ, Україна,
Опис проекту: «Шість історій про вигадане життя» - цикл з шести оригінальних телефільмів-роздумів за мотивами, як добре відомих, так і не дуже відомих творів класиків та сучасних письменників: Шекспіра, Коцюбинського, Селінджера, Куліша, Кортасара, Жадана. Головною метою проекту є популяризація читання та свідомого відношення до художнього тексту. Весь цикл матиме незвичну та сучасну «театральну» форму, яка має зачіпати глядача, і будуватиметься на розмовах з відомим філологом Віктором Маринчаком. Ми прагнемо поділитися з глядачем нашою любов’ю до обраних авторів та пробудити в аудиторії не просто зацікавленість до літератури, а й підштовхнути появу культури обговорення літературних творів в різних аудиторіях
33.
ID: 3AVS11-3371
Назва проекту: “Модернізм. Україна. Світ. Персони”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2855156
Запитувана сума від УКФ: 2855156
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Третяк Ганна Володимирівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Серія фільмів розповідає, як на початку ХХ ст. в Україні, серед багатьох інших, відбулася революція і в мистецтві.  Затиснуті в рамках традиційного бачення академічні художники, не могли відмовитись від нього. Грати роль “творців нового”, тих хто є, за їх же словами викладеними в одному з маніфестів, “рупором сьогоднішнього дня” випало іншим. Вони рухалися в своїх експериментах паралельно такому ж руху в Європі. Пульс їх мистецтва був синхронним пульсу Пікассо, Сезана, Ван Гога. Кубізм, Футурізм, Кубофутурізм, та інші “ізми”. Вони створювали нову реальність. Нове образотворче мистецтво не мислило себе відірваним від інших - поезії, театру, кіно. Як і поети які занурювались в найглибші підвалини “концепції мови”,  художники розкладали на шари простір і час, вводили подвійну експозицію, та поєднували одразу кілька точок зору на предмет в одному полотні. Настав новий час, нове мистецтво, яке стало фундаментом для феноменального, в художньому сенсі, XX ст. І представники України грали в цьому творенні ключові ролі. Їх імена:  Олександра Екстер Олександр Богомазов Федір Кричевський та Іван Мясоєдов Олександр Мурашко Георгій Нарбут Олександр Архіпенко Всеволод Максимович Бурлюк Давид та Володимир Абрам Маневич Михайло Жук Євгенія Прибильська Віктор Пальмов Анатоль Петрицький
34.
ID: 3AVS11-3381
Назва проекту: Цикл аналітично-пізнавальних телевізійних передач "Фантастичні українці"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2981676
Запитувана сума від УКФ: 2981676
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кармаліта Катерина Євгеніївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: «Фантастичні українці» – перший цикл аналітично-пізнавальних телевізійних передач про пошук сучасних культурних ідентифікаторів українців. Через постаті відомих діячів культури і мистецтв та інтелектуальну еліту досліджується сучасний культурний контекст, що визначає засоби маніфестації, самобутності громадян України незалежно від національності. До першого циклу увійдуть 4 передачі, кожна з яких досліджує окремий напрямок мистецтва: кіно, музику, літературу та візуальне мистецтво. Контроверсійні опінії широкого кола митців, провідних експертів, динамічний, яскравий, насичений візуальний ряд, вироблений з використанням сучасних технологій та потужна промо-кампанія вигідно відрізнятиме ці програми від більшості телепрограм і веб-контенту про мистецтво, що збільшить привабливість такого аудіовізуального продукту для широкої аудиторії, а особливо – молоді.
35.
ID: 3AVS11-3433
Назва проекту: То хто ж з нас сліпий?
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1183016.00
Запитувана сума від УКФ: 1183016.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ МЕДІА ПЛЮС"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект про життя людей з вадами зору. Їхня повсякденна боротьба з непристосованим до елементарних потреб оточуючим середовищем, як у побутовому плані, так і у стосунках з іншими людьми. Ми іноді зіткаємося з ситуаціями на кшталт: розбиті ліхтарі на вулиці чи вкрадена лампочка у парадному — і дуже нервуємо, коли за такої темряви вступаємо у калюжу чи не можемо знайти у сумці ключі. Водночас мало хто з нас думає про те, що є люди, які постійно живуть у темряві. Ми їх соромимося, ігноруємо, навіть робимо вигляд, що їх не існує поміж нас... То хто ж з нас сліпий?
36.
ID: 3AVS11-3456
Назва проекту: Карпати – серце України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2255192.06
Запитувана сума від УКФ: 2255192.06
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство «К-МЕДІА ПЛЮС»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Українські карпати,
Опис проекту: Це фільм про українські Карпати, природні парки, прадавні ліси, флору і фауну України, про етнічне розмаїття, про народні звичаї та традиції, про прикладні ремесла, про національну культуру: співи, танці, обряди тощо.
37.
ID: 3AVS11-3456-2
Назва проекту: Сорочинський ярмарок - історія українського народу
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2797126.04
Запитувана сума від УКФ: 2797126.04
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "К-МЕДІА ПЛЮС"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, с. Великі Сорочинці Полтавська обл.,
Опис проекту: На сьогодні Сорочинський Ярмарок - це одне з місць, де зароджувалася Українська держава, звичаї и традиції, побут и вірування, вся повнота економічної та культурного життя. У нашому фільмі ярмарок - відправна точка розповіді про те, як і чим жили і торгували українці часів розквіту Сорочинської Ярмарки. Гончарі й ложкарі, ткалі й вишивальниці, бондарі й столяри, стельмахуй й кошикарі, кушнірі й лимарі продавали на ярмарках свої вироби. Кожна зі сторінок фільму - розповідь героя вед першої особи про себе, своє життя, свій побут, що він що він виготовляє, що чекає від ярмарки, скільки хоче заробити, що найпотрібніше для сім'ї купить на виручені гроші, хто з ним їде, скільки у нього дітей, хто дружина \ чоловік, які складнощі він очікує на ярмарку, які незвичайні товари продавали в тому році і т. д. Кожна розповідь героя супроводжується кіно реконструкцією побуту того часу, на базі сучасних українських митців. Завдання історичних сторінок фільму максимально точно відобразити побут і фольклор України того часу.
38.
ID: 3AVS11-4447
Назва проекту: Телепродукт "Справа №…"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 507400
Запитувана сума від УКФ: 507400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НІС-ТВ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Миколаївська область,
Опис проекту: Телепродукт "Справа №…" – постановочна телереконструкція із залученням професійних акторів, присвячена дослідженню драматично долі репресованих під час Великого терору. Кожний сценарій ґрунтується на архівних матеріалах, що опрацьовуються професійних істориків в фондах державного архіву Миколаївської області. Серед імен, що повертаються з-під заборони та десятиліть замовчування і брехні – люди, без яких неможливо представити правдиву історію Миколаївщини. В рамках проекту буде створено та випущено в ефір 10 випусків телепродукту "Справа №…" Сценарії готуються професійним істориком на базі архівних документів.
39.
ID: 3AVS11-4641
Назва проекту: Крим. 25 років боротьби за Україну. 1995-1998 рр.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 680573.00
Запитувана сума від УКФ: 680573.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Сулейманов Ібрагім Талятович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, в тому числі Херсонська область, тимчасово анексована АР Крим,
Опис проекту: Цей проект передбачає створення чотирьох науково-пізнавальних телевізійних програм про боротьбу громадянського суспільства в Криму у 1995-1998 роках за його українську приналежність, що грунтуватиметься виключно на архівних матеріалах. Через хронологічну подачу та аналіз архівних матеріалів, глядачу стане зрозуміло, що Росія з перших років незалежності України не пошилала спроб анексії українського півострову і тимчасова окупація 2014 року стала логічним завершенням системної політичної, культурної та інформаційної окупації півострову. Саме відсутність правдивої та достовірної інформації про події в новітній історії України на території АР Крим, дала виклик для створення якісного українського телепродукту.
40.
ID: 3AVS11-4641-2
Назва проекту: 12 піщаних історій
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 643854.44
Запитувана сума від УКФ: 643854.44
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна Організація “Кримськотатарський Культурно Спортивний Центр “Куреш”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, в тому числі Херсонська область та тимчасово окупована територія АР Крим,
Опис проекту: Проект передбачає створення 12 окремих, незалежних одна від одної, телепрограм - народних казок кримськотатарського та українського народів у форматі піщаної анімації. Він направлений на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Метою проекту є ознайомлення дошкільників та дітей молодшого шкільного віку з таким видом мистецтва, як піщана анімація, розвинення їх естетичного смаку та творчого потенціалу, гармонізації психоемоційного стану та закладення основ толерантності, поваги та цікавості до іншості. Проект спонукатиме дітей бути чуйними, уважними, виховуватиме товаристські якості, почуття безкорисливої допомоги, навчить аналізувати вчинки дійових осіб та давати їм оцінку. Кримськотатарська культура та національні традиції народів, за часів СРСР були майже знищені, тому відтворена, в піщаній анімації, кримськотатарська та українська народна творчість буде збережена для наступних поколінь.
41.
ID: 3AVS11-4665
Назва проекту: Цикл телепрограм про жінок в культурно-мистецькій сфері сучасної України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1274694.92
Запитувана сума від УКФ: 1274694.92
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АКАДЕМІЯ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Киів та Київська область. Трансляція телепрограм - на всю Україну.,
Опис проекту: Проектом передбачається створення циклу телепрограм , який складається з 22 телепрограм про жінок з культурної та мистецької сфери сучасної України та трансляція їх на всеукраїнському телеканалі «Правда ТУТ», що поповнить фонд культорологічних телепрограм українського телебачення. Формат телепрограм – інтерв’ю. Головні героїні - жінки, які здійснили свій вагомий внесок в розвиток сучасної культури та мистецтва: художниці, літераторки, мисткині, режисерки, дизайнерки, актриси і т.д. Це будуть відверті розмови про шлях до мистецьких та творчих здобутків, стиль життя та роль таланту в житті кожної людини.
42.
ID: 3AVS11-4665-2
Назва проекту: «Цей день. Ретроспектива».
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 661584.00
Запитувана сума від УКФ: 661584.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АКАДЕМІЯ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Киів та Київська область. Трансляція телепрограм - на всю Україну,
Опис проекту: Проектом передбачається створення циклу телепрограм «Цей день. Ретроспектива». Це 365 телепрограм, кожна з яких розповідає про цей день в історії України (з 1 січня по 31 грудня ) та трансляція їх на всеукраїнському телеканалі «Правда ТУТ». Культурно-мистецька та соціална цінність програм в тому, що в них розповідатиметься про важливі історичні події цього дня, а також про факти з життя відомих особистостей культурно-мистецької України з давньої історії по сьогодення. Цей телепродукт поповнить фонд культорологічних телепрограм українського телебачення.
43.
ID: 3AVS11-5239
Назва проекту: Сила забутих предків
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2998828
Запитувана сума від УКФ: 2998828
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕТ-ПРОДАКШН"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Буша (Вінницька обл.), Зона Супперта (Запорізька обл.), Свидовець (Закарпаття), острів Кодачек або Козацький острів (Дніпропетровська обл.), Бакота (Хмельницька обл.), Берестувате (Чорне) озеро (Кіровоградська обл.),
Опис проекту: Цей проект про сакральні, містичні, аномальні місця в Україні, що пов’язані з прадавніми цивілізаціями. Наша мета за допомогою вчених дослідити їх та відкрити унікальні факти про культуру наших пращурів і встановити як їхні культурні особливості могли вплинути на культурні традиції та відмінності сучасних українців. В результаті ми хочемо створити 6 захоплюючих науково-популярних телепередач, що зацікавлять аудиторію власною історією та культурою, а також стимулюватимуть розвиток внутрішнього туризму.
44.
ID: 3AVS11-5263
Назва проекту: Соціальні реклами до Державних річниць
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 794839.00
Запитувана сума від УКФ: 794839.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна Організація “Кримськотатарський Культурно Спортивний Центр “Куреш”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, в тому числі Херсонська область, херсон,
Опис проекту: В рамках проекту буде створено п’ять яскравих соціальних реклам до державних річниць, а саме: Дня кримськотатарського прапору – 26 червня 2020 року, Дня державного прапору України – 23 серпня 2020 року, Дня Незалежності України - 24 серпня 2020 року, Дня захисника України – 14 жовтня 2020 року та Дня пам’яті жертв Голодомору – 28 листопада 2020 року. Метою проекту є досягнення соціально значущих цілей, таких як: переосмислення ставлення до офіційних дат, шанобливе ставлення до державних символів, захисників держави та трагічних національних дат і зміцнення поведінкової моделі суспільства. Проект має на меті прибрати із суспільної свідомості пострадянські наративи та їх вплив на національну пам’ять. Пересічний громадянин України має наповнювати пам’ятні дати не формальним змістом зміненим на форму, таким як додатковий вихідний день або скорочений робочий день, а як датою, яка має глибше та цінніше значення для держави та народу, до якої змістовне значення має саме особисте ставлення, шана та повага. Після перегляду соціальної реклами, цей зміст має сформуватися та закріпитися на емоційному рівні, пробуджуючи національне співпереживання. Трагічні і святкові дати мають згуртувати населення, що стане соціально корисним результатом. Головною задачею при виконанні проекту, ставитиметься ідентифікація глядачів із героями цих роликів, що матиме більш ефективний та дієвий вплив на свідомість, тобто глядачі мають побачити свою модель поведінки, свої думки, або ж переживання у цих героях.
45.
ID: 3AVS11-5672
Назва проекту: Цикл документальних телепередач «ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО КІНО»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2999884
Запитувана сума від УКФ: 2999884
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛАЙЗ ФІЛМС»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Цикл документальних телепередач, який розповідає про розвиток українського кінематографу від 1893 до 2020 року. У десяти серіях – всі тенденції і жанри, помітні фільми, видатні режисери, актори, оператори, продюсери. Всі нагороди, визнання, провали і трагедії. Всі злети і втрати.
46.
ID: 3AVS11-5856
Назва проекту: Кшиштоф Зануссі для українців
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2546758.00
Запитувана сума від УКФ: 2546758.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБЛИЧЧЯМ ДО КУЛЬТУРИ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна, Варшава, Польща, Львів, Україна, Катовице, Польща,
Опис проекту: 2019 року польському митцю, режисеру зі світовим ім’ям та дипломату виповнилося 80 років. Про його внесок в Українську культури та її діячів зокрема може сказати кожен другий митець з України. У 2020 році запланована низька заходів з урочистою участю Кшиштофа Зануссі та вшанування його в тому числі і за внесок в українську культуру. Останні фільми були виробленні в спів виробництві з Україною. В яких приймали участь багато українців кіно фахівців та артистів, зокрема Богдан Ступка – головна роль у комедії - «Серце на долоні», 2011р., Остап Ступка. Остап Вакулюк – «Ефір», 2018р., тощо. У зв’язку з цим вважаю виробництво та розповсюдження на українському та Європейському ТБ, програми про згадану особистість справою честі для мене як його учня та культурного середовища українців зокрема.
47.
ID: 3AVS11-5886
Назва проекту: Щедрик та інші пригоди
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1595200
Запитувана сума від УКФ: 1595200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Пономарьова Наталія Леонідівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Україна, Прага, Чехія, Відень, Австрія, Париж, Франція, Брюссель, Бельгія, Гамбург, Німеччина, Кам’янець-Подільський, Україна,
Опис проекту: Виготовлення 4-х випусків телепрограми про те, як український "Щедрик" став одним з найбільших символів Різдва у світі. Це розповідь про пригоди хорової Капели Кошиця, яка у 1919-1922 збирала аншлаги у європейських столицях. Під час цих гастролей "Щедрик" вперше прозвучав у Європі, отримав любов публіки і разом з хором Кошиця вирушив за океан. За форматом програма – своєрідне турне місцями слави колективу: створення (за наказом Петлюри) у Києві, евакуація до Кам’янця, прем’єра у Празі, тріумф у Парижі, овації від королеви Бельгії у Брюсселі. Мета проекту – максимальне поширення історії про шлях до успіху української щедрівки, турне капели Кошиця, популяризація української пісні і культури у світі.
48.
ID: 3AVS11-5958
Назва проекту: Телепроект: «Як стати дизайнером свідомої моди»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1561992.72
Запитувана сума від УКФ: 1492848.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська Академія індустрії моди»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Телеорганізація «Українська Академія індустрії моди» розробила освітній телепроект, який на протязі 5 місяців та 10 програм розкриє усі тонкості професії «Дизайнер одягу». Разом з 5 учасниками - молодими дизайнерами, яким буде надано шанс презентувати себе у якості дизайнерів широкому колу глядачів телеканалу Odessa Fashion, ми пройдемо всі етапи створення успішного свідомого екологічного бренду: від ідеї до виробництва та продажу.
49.
ID: 3AVS11-6134
Назва проекту: Пілотний випуск культурно-спортивного телевізійного проєкту «БИТВА НА ЛЬОДУ»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2144850
Запитувана сума від УКФ: 2144850
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛАЙЗ ФІЛМС»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Дніпро, Львів, Харків, Полтава,
Опис проекту: Всеукраїнський соціальний культурно-спортивний телевізійний формат «БИТВА НА ЛЬОДУ», аналогів якому немає у світі. У пілотному випуску візьмуть участь найкращі колективи фігурного катання з 5 міст України, де продемонструють у рамках змагання свої хореографічні костюмовані виступи, які будуть оцінені професійним зірковим експертним журі. Битву на ковзанах буде реалізовано із використанням багатокамерної зйомки, динамічного монтажу, із залученням найсучасніших технологій знімань. Буде організовано прем’єрний показ пілоту, подано телеканалам для подальшої реалізації, а також реалізовано вузький прокат у спортивних комплексах для популяризації та залучення якнайбільшої кількості молоді до активних видів спорту та здорового способу життя.
50.
ID: 3AVS11-6244
Назва проекту: Девелопмент другого сезону документального телесеріалу "Україна Всесвітня"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2645983.48
Запитувана сума від УКФ: 1248377.62
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "PRO production Ukraine"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Австрія (Відень, Зальцбург), Великобританія (Лондон, Петерхед), Єгипет (Каїр, Олександрія), Італія (Рим, Ватикан, Ліворно, Болонья), Ліван (Тріполі), Молдова (Бендери, Варниця), Німеччина (Берлін, Дрезден, Мерзебург, Гохкірх, Бауцен, Мюнхен, Мінден), Польща (Краків, Варшава), Румунія (Ясси, Галац), Туреччина (Стамбул), Угорщина (Будапешт), Франція (Париж, Нансі), Швейцарія (Женева), Швеція (Стокгольм, Істад, Крістіанстад, Лунд),
Опис проекту: Україна Всесвітня-2 - це другий сезон телевізійного документального серіалу. Перший вже відзнято, завдяки гранту Міністерства культури України. Сезон, який складається з 24 серій, знаходиться на етапі підготовки до ефіру на телеканалі UA: Перший. В другому сезоні ми плануємо представити наступні 24 серії проекту, присвяченого дослідженням історичних парадоксів та впливу історії України на світові цивілізаційні процеси. Це епізоди різних епох, які раніше або замовчувалися або викривлялися радянською історією.
51.
ID: 3AVS11-6361
Назва проекту: Телепрограма “Грицько Чубай”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1650003.00
Запитувана сума від УКФ: 1650003.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ФІЛЬМ ПЛЮС"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, США,
Опис проекту: Грицько Чубай – геніальний український поет, знавець літератури, мистецтва, музики і найяскравіша постать львівського андеґраунду кінця 60-х, початку 70-х років. Телепроект “Грицько Чубай” буде реалізовано в інноваційному жанрі документальної теле вистави, дія якої відбувається в декораціях майстерні-підвалу Грицька Чубая 70-х років. Ведучий - український поет Сергій Жадан. Дійові особи - друзі Грицька і члени його родини. Вони слухають платівки Грицька, згадують історії про нього, читають його вірші, співають пісні. Відео проекція на стінах майстерні візуально розсуває стіни і переносить глядача в час або простір про який йдеться. Мета проекту – популяризація творчості Грицька Чубая та визначення його ролі у літературно-мистецькому житті України.
52.
ID: 3AVS11-6446
Назва проекту: Зоряна карта фестивалів Полтавщини
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1269492.00
Запитувана сума від УКФ: 1269492.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство "Телерадіокомпанія Пирятин"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Гадяч, Полтавська область, місто Пирятин, Полтавська область, місто Лубни, Полтавська область, місто Гребінка, Полтавська область, селище Чорнухи, Полтавська область,
Опис проекту: Проектом передбачається створення серії програм-відеофільмів хронометражем 15 хвилин про культурно-мистецькі заходи та фестивалі. Проект покликаний привернути більшу увагу до фестивалів на Полтавщині, поширити інформацію, популяризувати заходи, як серед учасників, так і серед глядачів. В рамках проекту буде представлена інформація: від ідеї до сьогодення щодо його створення, засновників, учасників, з якими викликами довелося поборотися. В процесі познайомимо глядача з тим, як це вплинуло на громаду, на якість життя, покращення інфраструктури, залучення громади та бізнесу, збільшення туристичної привабливості регіону. Відео презентації в майбутньому можуть слугувати рекламним матеріалом громад для залучення інвестицій та допоможуть позиціонуватися соціально-відповідальному бізнесу.
53.
ID: 3AVS11-6500
Назва проекту: Життя моделей поза кадром
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 745340
Запитувана сума від УКФ: 745340
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальна установа Тернопільської обласної ради "Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Тернопільська область,
Опис проекту: Телепродукт "Життя моделей за кадром" демонструє реалії модельного життя, юридичні та фінансові аспекти. Даний проект покликаний ознайомити людей з даною діяльністю у форматі реаліті-шоу.
54.
ID: 3AVS11-6572
Назва проекту: «Рідний уїк-енд»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 688804
Запитувана сума від УКФ: 688804
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міське комунальне підприємство "Муніципальна телерадіокомпанія "Місто"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Хмельницька область,
Опис проекту: Телевізійна інформаційно-пізнавальна програма «Рідний уїк-енд» - цикл із десяти телевізійних програм тривалістю 30 хвилин кожна. У програмі двоє ведучих будуть досліджувати рідне Поділля та розповідати про нього глядачам. В кожній передачі буде представлена історія території, традиції, фольклорні особливості, кухня, народні ремесла, туристичні маршрути, веломаршрути, місця сили. Також, дослідимо різні види відпочинку та розваг що пропонуються на окремій території. Мета проєкту - розповісти глядачу про унікальні культурні, історичні, архітектурні, природні особливості Хмельниччини, передати їх колорит та залучити хмельничан, українців до активних сімейних вихідних на незвіданих місцинах рідної землі, шляхом випуску циклу телевізійних програм «Рідний уїк-енд” у сучасному форматі.
55.
ID: 3AVS11-6644
Назва проекту: "Відчуй театри"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2009672.75
Запитувана сума від УКФ: 2009672.75
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАР МЕДІА ТБ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Київ (Київська обл.),
Опис проекту: Наш проєкт - це низка з десяти соціальних відеороликів тривалістю до 45 секунд кожний за участі поки що не відомих широкому загалу театральних акторів з регіонів України. Мета телепроєкту – привернути увагу українців до театра взагалі, регіональних театрів зокрема, нових спектаклів та локальних театральних труп. Ми прагнемо показати, що яскраві і талановиті театральні колективи є в усіх регіонах України. В результаті проєкту розвиватиметься «театральний» туризм, це сприятиме розвитку місцевих бізнесів – готелів, ресторанів, крамничок сувенірної продукції і т.ін. та зросте здатність українців до саморозвитку та спротиву інформаційній агресії.
56.
ID: 3AVS11-6699
Назва проекту: Телевізійне інтелектуально-ігрове шоу «Ліга музейних чемпіонів»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 769731.54
Запитувана сума від УКФ: 769731.54
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Комунальний заклад «Рівненський обласний краєзнавчий музей» Рівненської обласної ради
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Рівне, місто Рівне,
Опис проекту: Проект є продовженням телевізійної програми «День у музеї», у кожному епізоді якого беруть участь дві команди, одна з яких, та яка стане переможцем, проходить у наступний етап.
57.
ID: 3AVS11-6751
Назва проекту: Цуґцванґ Бадені: тріумф і падіння галицького графа
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 877886
Запитувана сума від УКФ: 877886
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Мета телепроекту - зруйнувати усталений радянською історіографією науковий міф про Бадені-українофоба і консервативного польського політика, запропонувати нове незаангажоване бачення ролі Казимира Бадені в нормалізації польсько-українських взаємин кінця ХІХ ст. та окреслити його роль у стабілізації і розвитку української мови, культури та самобутності у поліетнічному просторі Галичини цього періоду. Конкретний результат - створення альтернативного інформаційного поля аналітики та інтерпретації культурно-історичних передумов формування політичного і ментально-культурного простору Галичини зламу ХІХ-ХХ ст. та ролі особистості у цих процесах; неупереджений погляд на життя і політичну діяльність Казимира Бадені - головного архітектора та ідеолога культурно-політичних та національних реформ у Галичині та Австро-Угорській монархії.
58.
ID: 3AVS11-6776
Назва проекту: Капелани
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2713132.00
Запитувана сума від УКФ: 2713132.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Воронюк-Волошина Леся Олександрівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київська область, Чернівецька область, Львівська область, Донецька область, Луганська область, Дніпропетровська область,
Опис проекту: Серія телепередач «Капелани» - це 5 теледокументалок про шлях священиків різних конфесій від звичайноого священослужіння в парафіях до капеланства на сході у російсько-українській війні. Мета проєкту: показати, через які виклики проходять священики, коли стають капеланами, чи змінюються їхні погляди на життя і смерть, звідки і як вони знаходять силу не втрачати людяність, віру, не зламуватись, і чому у 2017 році ЗСУ ввели офіційну посаду капелана. Результатом проєкту стануть відзнятих та готових до ефіру 5 телепередач по 20 хвилин.
59.
ID: 3AVS11-6812
Назва проекту: Altin Devir
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2665774
Запитувана сума від УКФ: 2591600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Телевізійна Компанія "Атлант-СВ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Метою є історичний телевізійний продукт ALTIN ​​DEVIR / Проект Золотого століття про історію кримських татар, що жили в період Кримського ханства. Цей стан цікаво, тому що воно викликає багато протиріч, загадок і припущень в сучасному світі. Мета команди - розкрити всі секрети і показати, що є правдою, а що вигадкою. Головна мета об'єктивність в дослідженні культури і історії Кримського ханства, його правителів і жителів, з посиланням на збережені першоджерела, а так само виїзні зйомки на локації та інтерв'ю з провідними експертами як на території України, так і за його межами зокрема Туреччина і країни Європи. Результатом роботи продакшн телеканалу ATR над даним проектом буде повноцінний багатосерійний документальний історичний фільм.
60.
ID: 3AVS11-6812-2
Назва проекту: Persona CULT з Гульнарою Поготовою
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2858000
Запитувана сума від УКФ: 2858000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Телевізійна Компанія "Атлант-СВ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета: Основна мета створення програми «Persona CULT з Гульнарою Поготовою» полягає в тому, щоб донести до глядача бачення української та кримськотатарської культур. Адже саме культура є невід’ємною частиною загальнонаціональної свідомості всього українського суспільства, що свого часу довів колектив кримськотатарського каналу ATR. Результати: Програма «Persona CULT з Гульнарою Поготовою» сприятиме популяризації, глибокої інтеграції кримськотатарської культури як невід’ємної частини української і забезпечуватиме її всебічний розвиток і функціонування у сферах суспільного життя на території України та за її межами.
61.
ID: 3AVS11-6869
Назва проекту: Цикл телевізійних передач “Розсіяні 2. Дмитро Донцов. Відомий і невідомий”.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1979215
Запитувана сума від УКФ: 1979215
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Всеукраїнський демократичний форум” 
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Київ,
Опис проекту: В рамках проекту планується розробка циклу телевізійних програм (4 в загальному) щодо осіб, які змушені були переїхати з України через різні причини, але які завжди вважали її своєю рідною. Кожна з передач буде висвітлювати життя та досвід цих осіб на прикладі Дмитра Донцова. Розповідь про українського літературного критика, журналіста, філософа, політичного діяча, головного ідеолога українського інтеґрального націоналізму, уродженця Мелітополя Дмитра Донцова (1883-1973), чиє життя завершилось у канадському Монреалі. Програми допоможуть українцям ознайомитись з життям та творчістю видатних українців, які внесли свій вагомий внесок у творення нашої батьківщини, але мало відомі та були змушені покинути рідну землю.
62.
ID: 3AVS11-6888
Назва проекту: Слідами іноземця
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2240225.60
Запитувана сума від УКФ: 2240225.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бойко Юрій Петрович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Головна мета проекту – показати Донбас з іншого боку та відкрити щось особливе та нове для українців. Наш проект зруйнує стереотипи щодо Донбасу. Ми доведемо, що це не лише промисловий регіон, в якому відмирає українська культура. Навпаки: це територія України, що багата на природні ресурси, історію, архітектуру та талановитих людей, які намагаються відродити та побудувати там перспективне майбутнє. Проект «Слідами іноземця» сприятиме розвитку внутрішнього туризму, зокрема на Донбасі. Проект «Слідами іноземця» розширить світогляд українців про країну, в якій вони живуть та навчить поважати один одного, зруйнує культурний бар‘єр між Заходом та Сходом нашої країни та об‘єднає українців.
63.
ID: 3AVS11-6888-2
Назва проекту: Повертайся додому
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2985872
Запитувана сума від УКФ: 2985872
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бойко Юрій Петрович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, також зйомки відбуватимуть у Польші,
Опис проекту: Створення тревел-проєкту «Повертайся додому» допоможе повернути та об’єднати українців на Батьківщині, розвіє міф, що життя за кордоном краще ніж вдома, дасть можливість відродити в Україні середній клас та зупинить масові міграції за кордон, заохочуватиме українців не втрачати професійний досвід та не вивозити на чужину свої знання та вміння. Навпаки: професійні навички та набутий досвід везти на рідну землю. Проєкт розширить світогляд українців, сприятиме проведенню реформ, які допоможуть реалізувати потенціал молодим українцям, спонукатиме наших співвітчизників та владу бути небайдужими до долі власної країни. В рамках цього проєкту ми зробимо вагомий вклад для побудови сильної, успішної та щасливої держави.
64.
ID: 3AVS11-6918
Назва проекту: "На хвилях часу" телепроєкт
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІСТ ВЕСТ ПРОДАКШН»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: Наша телевізійна передача буде присвячена столітній історії театру імені Франка. За 45 хвилин ефірного часу ми покажемо етапи становлення театру, ознайомимо глядача з режисерами, акторами, драматургами театральної установи. Окремо буде розказана історія тісно пов’язаного з театром ім. І. Франка українського актора та режисера Гната Юри. Обов’язковим елементом телепередачі буде реконструкція подій. Для максимально влучного відтворення ми залучили досвідченого режисера Романа Бровка («Заборонений»). Надмета проєкту – розвинути внутрішній український театральний туризм та сформувати моду на відвідування театрів.
65.
ID: 3AVS11-6983
Назва проекту: 146 років, 2 місяці і 25 днів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 990064
Запитувана сума від УКФ: 884764
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДІ І ГОЛОДНІ ПРОДАКШН"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Івано-Франківська область, Львів та Львівська область, Тернопільська область, Закарпатська область, м.Київ, Прага та Кромежіж (Чехія), Будапешт (Угорщина), Відень, Бад-Ішль, Леондінг (Австрія), Тржич (Словенія), Перемишль, Краків та Варшава (Польща),
Опис проекту: «146 років, 2 місяці і 25 днів» - це розповідь про королівство Галичини та Володимирії, провінцію Австрійської імперії у володінні династії Габсбургів, що існувало з 5 серпня 1772 до 1 листопада 1918. Ці роки, місяці та дні «габзбурзької» Галичини її найчисленніші мешканці - русини-українці, жили у європейському цивілізаційному просторі. Він сформував нашу мову, культуру, політику та церкву, а також суспільну еліту. Це 90-хвилинний телевізійний проект, за участі найкращих українських та світових істориків з теми, а також матеріали з архівів Відня, Праги, Будапешта, Варшави, Кракова, Києва і Львова. На основі телепроекту, заплановано 14 тизерів, що стануть автономними відеоісторіями на тему Галичини
66.
ID: 3AVS11-7030
Назва проекту: Чотири катастрофи Івана Франка
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2299864
Запитувана сума від УКФ: 2299864
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КІНОСТУДІЯ «КІНЕМАТОГРАФІСТ»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Львівська-Івано-Франківська області, місто Київ, місто Одеса,
Опис проекту: Сто з гаком літ минуло від року кончини великого літератора, філософа Івана Франка, але й досі його постать оповита міріадами неоднозначних оцінок, думок як з боку фахівців, так і пересічних громадян. Мета проекту - розповісти через мас-медіа широкому загалу про «невідомого» Франка . Результат проекту обгунтовано тим,що автори проекту впевнені, що настала пора дати відсіч спотвореним уявленням про великого поета, який прожив недовге ,сповнене трагічних обставин, життя . Тізер проекту:https://drive.google.com/file/d/1qqj95BgAOU_bXcidd1ncEEEvdVFU9EOW/view?usp=sharing
67.
ID: 3AVS11-7048
Назва проекту: Кардинал Любомир Гузар
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 735413.4
Запитувана сума від УКФ: 735413.4
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Афанасенко Олег Васильович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Тема духовного виховання є одним з найважливіших чинників становлення українського суспільства в бік його подальшого розвитку. Пропонується виробництво телепрограми «Кардинал Любомир Гузар», яка складається з 2 частин по 26,5 хвилин кожна, про життя видатного українського релігійного діяча Любомира Гузара. Актуальність проекту для українського суспільства є великою. Під час загрози українському суверенітету з боку військової агресії Росії, така програма може викликати піднесення в суспільстві та його гуртування біля патріотичних ідей, які в своєму житті висував великий священник греко-католицької церкви України. Творча група фільму має в своєму архіві унікальне велике інтерв’ю, яке дав кардинал Любомир Гузар нашій групі незадовго до своєї смерті.
68.
ID: 3AVS11-7059
Назва проекту: Ігри Нескорених-2020
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2999985
Запитувана сума від УКФ: 2999985
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «СТАРЛАЙТ ФІЛМС»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: INVICTUS GAMES, або ІГРИ НЕСКОРЕНИХ – це міжнародні спортивні змагання для поранених і травмованих бійців, для тих, хто отримав фізичну чи психологічну травму під час бойових дій. Вони, як ніхто, потребують реабілітації та мотивації жити ділі, повноцінним життям. Ігри Нескорених використовують силу спорту для реабілітації, а також аби генерувати розуміння і повагу до тих, хто служить, чи служив своїй країні. «Invictus» означає НЕЗЛАМНИЙ, НЕСКОРЕНИЙ, НЕПЕРЕМОЖНИЙ! Він символізує бойовий дух поранених бійців. І показує, чого ви можете досягти, незважаючи на ваші травми! Це соціальний проект, з реальними людьми, реальними історіями і реальними змінами в житті, завдяки INVICTUS GAMES!
69.
ID: 3AVS11-7239
Назва проекту: Інформаційно-розважальний телепроект "Бізнес-інкубатор"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2998708.00
Запитувана сума від УКФ: 2998708.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Харизма Груп"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, м. Київ,
Опис проекту: Актуальність продукту: Більшість молодих людей відчуває невпевненість і страх прагнути створити власну справу, тому що не володіють інформацією як це робиться. Відсутність знань та побоювання краху молодих митців і підприємців позбавляє Україну майбутніх скульпторів, гончарів, модельєрів та дизайнерів, котрі бояться починати виробляти своїми руками чи запропонувати суспільству якісь необхідні на сьогодення електронні послуги. 2. Проблематика проекту (які проблеми вирішує створення продукту) Настав час говорити про проблеми середнього і малого бізнесу, про спроби і напрямки діяти як для молодих підприємців, так і для тих, хто намагався відкрити власну справу, але отримав поразку. 3. Ідея: навчити українських бізнесменів-початківців розробки свого бізнесу, планування маркетингової стратегії, правильному просуванню свого бізнесу, чесній конкуренції, ведення «білої» фінансової звітності, тощо. 4. Мета: Втілити в життя мрію героїв проекту про власну справу – допомогти їм у пошуку стартового капіталу і відкриття власного бізнесу. 5. Основний зміст: кожна серія – це наступна сходинка у створенні бізнес-проекту. Заплановано створення 12 серій, кожна з яких буде покроковою інструкцією бізнес-початківця на шляху до своєї мрії – створення власної справи свого життя! 6. Культурно-мистецька цінність продукту Телепроект «Бізнес-Інкубатор» покликаний відродити підприємницький дух в умовах економічного спаду країни, щоб на прикладі учасників, кожен українець знав, як створити свою власну справу та розвивати цей бізнес екологічно та успішно для процвітання України. Він також допоможе створити додаткові робочі місця, розширити ринок послуг та товарів новими продуктами для споживачів.
70.
ID: 3AVS11-7281
Назва проекту: КОЗАКИ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2793064
Запитувана сума від УКФ: 2793064
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "АЙ К'Ю ПРОДАКШН"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: Запорізькі Козаки є невід'ємною частиною історичної та культурної спадщини не тільки для українського народу. За час свого існування, Козаки здійснювали походи в Османську Імперію, Річ Посполиту і навіть Франції. Як вплинули Запорожці на своїх сусідів? Які традиції запозичили, а які привнесли? Як відносно молода Запорізька армія могла перемагати війська, чий військовий порядок і озброєння відточувалося століттями? Думки істориків щодо Запорожців відрізняються, і багато, здавалося б очевидні факти, при детальному розгляді обростають питаннями.
71.
ID: 3AVS11-7391
Назва проекту: Кнорозов
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 1. Телепродукт
Загальний бюджет проекту: 2066970
Запитувана сума від УКФ: 2066970
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙ К'Ю ПРОДАКШН"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків, Південне, Харківська область,
Опис проекту: Створення документально-пізнавальної телевізійної програми, що розкаже історію життя нашого співвітчизника, вченого Юрія Кнорозова. Він є видатним науковцем, визнаним в усьму світі, національним героєм Гватемали і Мексики, оскільки в 1955 році розшифрував письмена Майя. Проте, через зовнішню політику СРСР, сам вчений вперше потрапив в Латінську Америку лише в 1990 на вручення йому Великої Золотої медалі президента Гватемали. Програма буде побудовано навколо двох героїв: цілком успішний агент КДБ, який мав родину, двох дітей, був цілком комфортно вписаний в соціалістичну систаму, і другий - геніальний вчений, який усі гроші витрачав на книжки, жив на воді та хлібі і врятував знання цілої цивілізації.
72.
ID: 3AVS21-0753
Назва проекту: РадіоДрама
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 945150.00
Запитувана сума від УКФ: 945150.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Літвін Ангеліна Олександрівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект-реалізації художнього аудіозапису п’яти оповідань українських драматургів, викладення і розповсюдження радіовистав на радіо та у мережі інтернет.
73.
ID: 3AVS21-0813
Назва проекту: Цикл радіо програм "СУПЕРЖІНКА"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 391105.00
Запитувана сума від УКФ: 391105.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: СПД-ФОП Орлов Роман Іванович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Створити аудіо - цикл «Супер-жінка», до якого увійдуть серійні випуски міні-програм, присвячених найбільш цікавим та нагальним питанням сучасних жінок: психологія, здоров’я, стиль, хобі, мотивація, історії успіху, поради експертів та онлайн консультації.
74.
ID: 3AVS21-0859
Назва проекту: Аудіо казка "Казка про Рибку-Царівну"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 567080.00
Запитувана сума від УКФ: 567080.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Мейнстрім Пікчерз»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Аудіо версія авторської дитячої казки, озвучена голосами відомих українських зірок кіно та шоубізнесу. Проект слідує сучасним тендеціям та робить доступною сучасну дитячу українську літературу дітям, які ще не вміють читати, незрячим людям ( в тому числі дітям) та економить час зайнятим батькам. Також за рахунок відомих голосів та розповсюдженню в радіо ефірі популярізує українські книжки та сімейні цінності.
75.
ID: 3AVS21-2056
Назва проекту: Пора року – програма про музику, яка відгукується на події в країні
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 813247
Запитувана сума від УКФ: 785847
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Громадське Радіо»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ і область, Черкаська область, Одеська область, Донецька область, Луганська область, місто Дніпро,
Опис проекту: Авторський проект Андрія Куликова про актуальну українську музику (рок і суміжні жанри). Мета програми — щоби в радіоефірі більшало якісної української музики. Проект надає змогу молодим та маловідомим українським виконавцям і виконавицям презентувати свою творчість широкій аудиторії. Впродовж 50 хвилин в прямому етері гості-музики і не музики, разом з ведучим, розкривають таємниці рок-музики, грають вживу та слухають музичні твори. Слухачі і слухачки можуть висловити у прямому етері ставлення до музики і до подій, що відбуваються в Україні і довкола. Проект передбачає виробництво прямоефірних радіопрограм, підготовку мультимедійних публікацій та подкастів для розміщення онлайн. Окремі програми супроводжуватимуться відеотрансляцією на Youtube та Facebook.
76.
ID: 3AVS21-2744
Назва проекту: “Культура та авторське право”: цикл освітніх радіоефірів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 435366.53
Запитувана сума від УКФ: 435366.53
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд "Метод""
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Цикл освітніх некомерційних радіопередач щодо правової обізнаності творчих працівників/ць з питань авторського права в Україні. Фокусується на створенні умов їхньої правової самоосвіти, на забезпечені інструментами для системної протидії порушенням прав, на врегулюванні трудових відносин у культурних процесах.
77.
ID: 3AVS21-3466
Назва проекту: Радіосеріал (аудіосеріал) "Містичні туристи"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 997064.00
Запитувана сума від УКФ: 997064.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРТІГОЕФІКС"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Світ (користувачі Megogo Audio),
Опис проекту: “Містичні туристи” – аудіопостановка у форматі серіалу, створена за оригінальним сценарієм та розрахована для радіо та подкастингу. Жанр – містичний детектив. Це історія фокусника, який в пошуках зниклої дівчини мусить мандрувати містичними місцями України. Щоб знайти її та протистояти сильному ворогу герой збирає команду з дивних людей. Серіал складається з п’яти епізодів по 4 серії. Кожен епізод – розслідування на новій “містичній” локації. Мандри надають можливість розказати про історичні пам’ятки України, її легенд та міфи, культуру різних регіонів. Події відбуваються в 90-х роках минулого століття. Це нагода показати зміни в Україні. Від технічно-побутових до політичних та ідеологічних.
78.
ID: 3AVS21-4606
Назва проекту: Свідоме життя
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 566380.00
Запитувана сума від УКФ: 566380.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Радіо-Ера»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: більше 40 міст мовлення (80% покриття України),
Опис проекту: Це буде серія просвітницьких програм за участі українських діячів культури та лідерів думок, які розповідають про соціальну відповідальність на власних прикладах та про свою участь у культурно-соціальних і благодійних акціях. Мета: Розвиток українського аудіального продукту з фокусом на культурно-мистецький та соціальний контент. Результати: 1) створено 25 радіопродуктів для ефірів Радіо НВ; 2) збільшена кількість україномовних передач та подкастів у вільному доступі шляхом додаткового розміщення ефірів на Youtube і Facebook та аудіозаписів на Soundcloud; 3) збільшено кількість аудиторії, яка слухає якісний український контент; 4) створена підтримка представникам культури у їх соціальній діяльності.
79.
ID: 3AVS21-4611
Назва проекту: Цикл авторських радіо програм для РокРадіо UA
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 486408
Запитувана сума від УКФ: 486408
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство "О.Т.В. Студія"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Проект передбачає наповнення ефіру єдиного, повністю україномовного, РокРадіо UA, щоденними програмами, які представляють собою цикли авторських пізнавальних розповідей, про історію та сучасність української рок музики, її стилі та напрямки, виконавців, концерти та фестивалі, а також інші грані української рок культури. Крім того, програми густо насичені музичним контентом, бо саме мовою музики можна розповісти про будь що. Основна мета проекту це популяризація, через радіо, якісного україномовного рок продукту та залучення до цього як найбільшої аудиторії.
80.
ID: 3AVS21-5291
Назва проекту: Платформа сучасної української радіодрами
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 769051.36
Запитувана сума від УКФ: 676935.26
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ДРАМИ І КОМЕДІЇ НА ЛІВОМУ БЕРЕЗІ ДНІПРА", ТВЗК "КАТДІК НА ЛІВОМУ БЕРЕЗІ ДНІПРА"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення на базі професійного й прогресивного театру під наглядом менторів-фахівців радіодрами якісного та сучасного аудіо-продукту у вигляді 6 готових радіо-п'єс у повній відповідності до формату радіодрами. Створені п’єси пройдуть апробацію – за ними відбудуться читки в театрі. Також буде записано радіо версію читок, що дозволить оцінити п’єси і як аудіо-контент для подальшої реалізації створеного продукту в якості повноцінних радіо-вистав.
81.
ID: 3AVS21-5539
Назва проекту: Подкаст "Культура всього"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 985600
Запитувана сума від УКФ: 985600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Боборикін Андрій Ігорович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Культура всього” - подкаст про сучасну культуру в найширшому її розумінні в форматі довірливої неформальної розмови двох ведучих з гостями-експертами. Проєкт передбачає публікацію кожного випуску у вигляді подкаста на всіх основних подкаст-директоріях (iTunes, Soundcloud, Google Podcasts) та на платформі подкастів онлайн-видання "Українська правда".
82.
ID: 3AVS21-5809
Назва проекту: Подкаст «Пост правди»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 802510
Запитувана сума від УКФ: 663160
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Журнал Куншт»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Вінниця, Одеса, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Сезон наративного подкасту під назвою «Пост правди» про вміння виявляти дезінформацію, маніпуляції в медіа, псевдонауку та фейки. Кожен епізод буде присвячений новому аспекту інформаційної грамотності. Усі проблеми висвітлюватимуться через реальні приклади та історії, залучаючи експертів зі сфер нейрофізіології, філософії, політології, культурології та журналістики. Особливість подкасту – в аудіоефектах та прийомі сторітелінгу, що зробить кожен епізод «театром для вух». В результаті буде створено 12 епізодів, які загально прослухають принаймні 100000 людей. Проект навчить основ медіаграмотності та перевірки інформації та в довгостроковій перспективі зменшить вразливість аудиторії до фейків та маніпуляцій.
83.
ID: 3AVS21-6123
Назва проекту: Cedra.Подкасти
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 393220.00
Запитувана сума від УКФ: 393220.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Шапкін Іван Сергійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Київ,
Опис проекту: Проект складається з трьох програм, по 10 серій у кожній, присвячених наступним темам: історіям видатних українців минулого, які досягли висот у своїй сфері діяльності; шедеврам українського мистецтва та вітчизняним митцям; творам української літератури, які обігнали свій час і є актуальними для сучасної України. Подкасти створено з метою популяризації української історії та культури, та посилення укріплення тренду на вітчизняний аудіальний продукт у форматі інфотейменту. Результатом реалізації проекту буде створення аудіо-продукту здатного конкурувати з аналогічним закордонним продуктом за прихильність української аудиторії, та підвищення зацікавленості вітчизняним мистецтвом та укріплення усвідомлення того, що українська культурна спадщина не поступається іноземній.
84.
ID: 3AVS21-6178
Назва проекту: «Радіопередача Біоритм» або як електронна музика привертає увагу до проблем навколишнього середовища
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 145784.6
Запитувана сума від УКФ: 145784.6
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "КОШУКОВ ГЛІБ ПЕТРОВИЧ"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: Ми зв’язані з ритмом навколишнього середовища, навколишнє середовище — з нашим. Більшість із нас забули, як звучить те саме незаймане чисте середовище. Проект «Біоритм» знайшов точку входу, де людина зможе знову почути ритм природи. Формат радіопередачі має мету застосувати первинний інструмент комунікації людей, один з шести уроджених сенсорів людини — слух. Багато слів написано та сказано про ті чи інші проблеми. А якщо без слів? Через сенсорику, як тварини, ми прагнемо донести глибині ідеї. Радіопередачі з електронною музикою мають лише назву конкретної проблеми, а суть доносить саме звучання.
85.
ID: 3AVS21-6219
Назва проекту: Джазові рими
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 478870
Запитувана сума від УКФ: 478870
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФОРВАРД ФІЛЬМ"
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Радіовистава "Джазові рими" - це колаборація сучасних українських поетів та знаних джазових виконавців з різних регіонів України. Ця вистава – атмосферний діалог головного героя з митцями на важливі і актуальні для кожного теми. Нове українське слово, підсилене джазовими синкопами має сягнути самої глибини душі і знайти відповіді на питання кохання і зради, війни та миру, життя та смерті. Мета проєкту – підтримка та розвиток українського джазового та літературного мистецтва у радіопросторі, популяризація сучасного українського контенту в Україні та за кордоном.
86.
ID: 3AVS21-6388
Назва проекту: "Дрімайко-сучасна українська казка"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 396670
Запитувана сума від УКФ: 396670
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне акціонерне товариство «Радіокомпанія Гала»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Дрімайко – сучасна українська казка» - це створення додаткових 50 аудіопрограм та 50 подкастів у вигляді авторської радіовистави для подальшого розповсюдження їх на хвилях єдиного 100% україномовного радіо Країна ФМ та в мережі інтернет. Відомий український письменник казок Сашко Лірник створить свої шедеври для молодої україномовної аудиторії, іх батьків та дідусів та бабусь. Також наш проект дозволить зафіксувати сучасну українську казку у цифровому всесвіті і зробити її доступною 24/7.
87.
ID: 3AVS21-6431
Назва проекту: "Я, "Побєда" і Берлін" радіовистава
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 1105266
Запитувана сума від УКФ: 999471
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КС ПРОДАКШН"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: Наш проєкт - це комедійна радіовистава у форматі серіалу з 12 серій по 10 хв. кожна за мотивами дебютної книги Андрія Кузьменка "Я, "Побєда" і Берлін". Створення на оригінальному українському літературному матеріалі якісного життєствердного аудіоконтенту, здатного протидіяти інформаційній агресії, спрямованій, в тому числі, на формування комплексу меншовартості у наших співвітчизників, донесення цього контенту максимальній кількості слухачів – головна ціль нашого проєкту. Гумор підтримував наших співгромадян у найтяжчі часи, тож в результаті нашого проєкту українцям буде легше опиратися інформаційній агресії.
88.
ID: 3AVS21-7065
Назва проекту: Роменщина тисячолітня (цикл радіопередач)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 509392.36
Запитувана сума від УКФ: 466283.72
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міськрайонна радіостудія "Ромен"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Ромни, Сумська область, Липоводолинська ОТГ, Сумська область, Недригайлівська ОТГ, Сумська область, Андріяшівська ОТГ, Сумська область, Синівська ОТГ, Сумська область,
Опис проекту: Мета проекту – відновлення забутих та ненаписаних сторінок історії Роменщини. Проект включає колекцію фотографій та розповідей про видатних особистостей, які зробили визначний внесок у розвиток різних сфер життєдіяльності суспільства. Роменщина здавна відома як інтелектуальне та духовне джерело. Вихідці з Роменщини народжували та втілювали в життя геніальні ідеї й новітні технології, вони збагатили всесвітню скарбницю філосовської думки, богослов’я, мистецтва, літератури та науки. Проект «Роменщина тисячолітня» буде реалізовуватися в форматі радіопередач. Які будуть виходити 3 рази на тиждень протягом 6 місяців. Цільова аудиторія є мешканці та гості міста Ромни, а також Роменського, Недригайлівського та Липоводолинського районів. Проект передбачає розробку та виготовлення інформаційних буклетів у кількості 500 шт. та видання книги про історичні постаті які народилися або проживали на території міста Ромни та Роменського району (у кількості 500 шт.).
89.
ID: 3AVS21-7087
Назва проекту: Жива історія
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 444380
Запитувана сума від УКФ: 444380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ЗАПОРІЗЬКЕ ОБЛАСНЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ДЕМОКРАТИЧНІ ІНІЦІАТИВИ-2002"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Запорізька область,
Опис проекту: Ідея полягає у створені 20 тематичних радіопрограм присвячених культурно-історичним об’єктам Запоріжжя, а також 20 аудіоматеріалів (мулитимедійні аудіо гіди), які будуть доступними при зчитуванні спеціальних QR-кодів. Вони будуть розміщені на інформаційних табличках на об’єктах історичної, культурної та архітектурної спадщини нашого міста. Таким чином, усі охочі зможуть дізнатися про історію Запоріжжя та українську культуру. Інформація буде представлена українською, російською та англійською мовами.
90.
ID: 3AVS21-7160
Назва проекту: «ГОРМОН ЩАСТЯ»: ток-шоу про стосунки без насильства та маніпуляцій
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 998310
Запитувана сума від УКФ: 998310
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ»
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна, оскільки це медіапроєкт,
Опис проекту: Мета проєкту — сприяти формуванню соціального тренду на гідність, партнерство і здорові стосунки; промотувати здорові рольові моделі та моделі здорових стосунків; прияти розвитку навичок і вмінь ненасильницького спілкування та побудови здорових стосунків; Запобігати та протидіяти різним видам насильства між людьми. Для цього буде створено цикл із 25 прямоефірних ток-шоу, в результаті якого слухачі отримають практичні знання та рекомендації щодо розвитку своїх персональних та соціальних навичок та вмінь будувати здорові стосунки.
91.
ID: 3AVS21-7409
Назва проекту: 12 причин закохатися в Запоріжжя
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 2. Радіопродукт
Загальний бюджет проекту: 357120
Запитувана сума від УКФ: 357120
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІОСТАНЦІЯ "ВЕЛИКИЙ ЛУГ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Запорізька область,
Опис проекту: Cерія радіопрограмм з інтригуючою назвою «12 причин закохатися у Запоріжжя». Це проект - розповідь про цікавинки культурного життя міста. У радіопрограмах буде подано свіжий сучасний погляд на життя Запорізької області та регіону. Буде наданий опис культурної спадщини та насиченності творчими талантами. Добірка програм розповість про творчі та ремісничі колективи, які поважні у всьому світу, але на жаль мало відомі у рідному місті. Після знайомства з їх творчістю, справді не можна не закохатися в Запоріжжя, де живуть та працюють такі талановиті люди. Таких героїв багато, але пересічні громадяни мало про них знають.
92.
ID: 3AVS31-0199
Назва проекту: Розробка туристичного маршруту із доповненою реальністю "Віднайди Підзамче"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 2084423.00
Запитувана сума від УКФ: 1843076.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Міський Палац культури імені Гната Хоткевича
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів, Одеса,
Опис проекту: Проект “Віднайди Підзамче” створюється для акуталізації історичного району міста Львова - Підзамче, в контексті історичної спадщини, культурного розвитку та туристичної привабливості. Основною метою проекту є розширення туристичних меж міста Львова шляхом зміни кута зору на район “Підзамче” та створення концептуально нового маршруту з використанням AR-технологій через призму історичної спадщини, культурного розвитку та туристичної привабливості. Результатом проекту буде розроблений AR-додаток для трьох туристичних маршрутів проекту з вільним доступом для громади міста та туристів, а також розширення туристичного маршруту Львова за межі центру міста.
93.
ID: 3AVS31-0205
Назва проекту: Міжнародний фестиваль-конференція медіа-мистецтва "Art goes techno"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 2509414.00
Запитувана сума від УКФ: 2471014.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Асоціація випускників, викладачів і друзів Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Харківська область,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль-конференція медіа-мистецтва демонструє новітні технології у сучасному мистецтві та знайомить глядача та професійну спільноту з прикладами сучасних міждисциплінарних арт-проєктів: імерсивними творами, VR та AR проєктами, нет-артом, мобільними аплікаціями, саунд- та інтерактивними інсталяціями з використанням контролерів руху. Фестиваль складатиметься з трьох компонентів: 1) конкурсу студентських ідей імерсивного проекту, її втілення спільно зі спеціалістами та презентації; 2) основної програми фестивалю-конференції: стислі промови, лекції, панельні дискусії, мультимедійну виставку, воркшоп для дітей. 3) мобільної виставки медіа-арту сільськими школами Харківської області. Спікерами будуть запрошені художники, що працюють на межі мистецтва та нових технологій. Вони продемонструють власні арт-проєкти та розкажуть про їх створення.
94.
ID: 3AVS31-0363
Назва проекту: ЛЕО
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 1148334
Запитувана сума від УКФ: 1148334
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ленда Євгенія Володимирівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: “ЛЕО” - астрономічний дитячий науково-пізнавальний модульний сферичний фільм з елементами наукової фантастики. На глядачів чекає захоплива космічна пригода з елементами імітованої інтерактивності. «Модульний» означає, що фільм поділений на завершені модулі-серії, тривалістю 2-10 хвилин, що пов’язані наскрізними візуальними елементами та персонажами. Модулі можуть об’єднуватись у довшу історію, та виступати частиною сеансу у планетарії. Результати проекту: 1. 2 модулі короткометражного сферичного фільму загальною тривалістю близько 10 хвилин, роздільною здатністю fulldome 2К.: a. «Старт» - знайомить із персонажами та вводить глядача в курс дії; b. «НЕфатальна помилка» - розкриває тему положення сонячної системи в місцевій групі галактик. 2. Низка навчально-розважальних матеріалів, що закріплюють знання глядачів.
95.
ID: 3AVS31-0405
Назва проекту: Приховані історії
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 3621570
Запитувана сума від УКФ: 3427616
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповіддальністю "Студія "Червоний собака"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Живі картини, з якими можна спілкуватись . Мультимедійний проект, що переосмислює традиційну картинну галерею, спроба в ігровій формі залучити звичайного відвідувача стати активним співавтором. Шлях – заміна звичайних статичних зображень на анімацію, додавання елементів звуку та інтерактивності, тактильної взаємодії, діалог з експонатами, як результат отримання нового емоційного досвіду. Мета - дати кожній людині, що прийняла участь в цій виставці, змогу замислитися над своїми емоціями та емоціями інших, зрозуміти, що інші теж відчувають схожі почуття. І врешті решт усвідомити, що емоціями можна керувати.
96.
ID: 3AVS31-0485
Назва проекту: Мультимедійна виставка-дослідження “Між станами”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 685205
Запитувана сума від УКФ: 685205
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Точка дотику"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект направлено на сприяння розвінчанню поширених міфів про шахтарів та пошук витоків та можливостей взаємодії з ідентичністю членів гірничих громад Донбасу шляхом створення тематичної виставки у співпраці україно-британською групою митців ( на чолі з Павлом Юровим, Україна та Вікі Торнтон, Великобританія). Виставка буде створена у Києві та триватиме 2 тижні. В її рамках буде представлено відео інсталяції, звукові інсталяції; артефакти та візуальні об’єкти; скульптурні інсталяції; відео та перформативні уривки.
97.
ID: 3AVS31-0773
Назва проекту: Аудіовізуальний продукт Віртуальної Реальності, фільм- атракціон "Джерело"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 3874175
Запитувана сума від УКФ: 3814175
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "УКРКІНО"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, США, Китай,
Опис проекту: Аудіовізуальний продукт Віртуальної Реальності, фільм- атракціон "Джерело". Занурення глядача в атмосферу, присутність у вигаданій реальності, піднятою з підсвідомості колективного розуму. Занурення в проблему психологічного насильства над дітьми, переживання особистого досвіду, що допоможе глядачеві опрацювати деякі з особистих дитячих травм і в той же час побачити вихід і бажану модель ненасильницької поведінки. Аудіо візуальні ефекти віртуальної реальності додають атракціону можливість пережити глядачеві емоційно і фізично всі грані хоррору, метою якого в даному випадку є катарсис і дії спрямовані на поліпшення і поширення знань, а також розуміння проблеми психологічного насильства над дітьми.
98.
ID: 3AVS31-1098
Назва проекту: VR: Архітектурний світ Одеси
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 1126300
Запитувана сума від УКФ: 1126300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Розробка VR проекту про архітектуру Одеси.
99.
ID: 3AVS31-1336
Назва проекту: Зі скрині часу
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 2166595.00
Запитувана сума від УКФ: 2166595.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "СКАЙРОН"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Метою є оцифрування колекція коштовних кишенькових годинників Музею етнографії та художнього промислу (МЕХП ІН НАНУ). Колекція зберігається у закритих спец фондах, недоступна для широкого кола відвідувачів. Створення смартфонного додатку дасть можливість відвідувачам музею заглянути за таємничу завісу музейних спец фондів, переглядаючи тривимірні моделі годинників у доповненій реальності, використовуючи AR технології.
100.
ID: 3AVS31-1553
Назва проекту: Княжий Звенигород: від реального до віртуального
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 2783716.9
Запитувана сума від УКФ: 2383566.9
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство «Белзький мур»
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: с. Звенигород (Пустомитівський район, Львівська область), м. Львів, Львівська область, м. Київ, Київська область,
Опис проекту: «Древній Звенигород: від реального до віртуального» - інноваційний проект, що передбачає створення VR експозиції для історико-культурного парку «Древній Звенигород», відкриття якого заплановане на кінець 2020 року. Вона дасть можливість «оживити» сторінки давньої історії України та показати, як могло виглядати княже місто, столиця однойменного князівства, майже тисячу років тому. У рамках проекту буде створено 12 локацій віртуального середовища для занурення в історичну реальність за допомогою VR окулярів, а також інтерактивний додаток «Древній Звенигород AR», що поєднає можливість «пройтися» інтер’єрами будівель княжих часів, роздивитись AR поштівки з археологічними експонатами та погортати дитячу книжку у форматі AR.
101.
ID: 3AVS31-1599
Назва проекту: #Голоси з-за ґрат
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 6731232.35
Запитувана сума від УКФ: 6731232.35
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Інтерньюз-Україна"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Польща, Німеччина, Бельгія,
Опис проекту: Мета проекту полягає у привертанні уваги європейських політиків і громадськості до українських політв’язнів, які перебували або досі перебувають в російських тюрмах, шляхом створення інтерактивної інсталяції. За результатами проекту буде створено інсталяцію, що поєднає матеріальне середовище з VR-технологією занурюючи глядача в оповіді трьох українських політв’язнів про їх досвід перебування за ґратами в РФ. Проект подорожуватиме Європою і демонструватиметься у Варшаві, Берліні та Брюсселі. Матеріальне середовище інсталяції буде створене в автозаку, машині, з якої починається шлях до в’язниці. Це дозволить привернути ширшу увагу до інсталяції, а також посилить загальний ефект від перегляду VR компоненту проекту.
102.
ID: 3AVS31-1964
Назва проекту: Марко Гейко. Невідомі роботи. Виставка та Арт-Бук в доповненій реальності
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 1059252.00
Запитувана сума від УКФ: 1059252.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "Фастбінд Україна"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ та Київська область,
Опис проекту: Метою проекту є створення інтерактивної мультимедійної виставки і арт-буку у доповненій реальності з роботами Марка Гейка , які ще ніколи не виставлялися. Результатом буде створення нових форм мистецтва (виставка та арт-бук з ІТ-технологіями-AR) та глибоке занурення у творчість художника для отримання власного досвіду переживання мистецтва.
103.
ID: 3AVS31-2116
Назва проекту: Околиці часу
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 1087045.00
Запитувана сума від УКФ: 1087045.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Цвєтков Вячеслав Сергійович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Одеса, Бортники, Київська область, Тендрівська коса, Ворохта, Верховина, Дрогобич, Космич, Лисичанськ,
Опис проекту: Мистецько-дослідницький проект, під час якого автори досліджуватимуть історії людей, спосіб життя та професії яких, верогідно зникнуть в найближче сторіччя. Результатом проекту стане мультимедійна виставка, яка буде складатись з 30 чорно-білих фотографій: портретів, фотографій місця роботи та пейзажу, а також аудіальної частини - глядач буде мати змогу за допомогою навушників зануритись в звуковий світ, що оточує героїв проекту.
104.
ID: 3AVS31-2154
Назва проекту: ХОТАР
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 524510.00
Запитувана сума від УКФ: 524510.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Волошина Тетяна Андріївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Розробка мобільної платформи доповненої реальності та видання супровідного каталогу для репрезентації українських художників, які працюють з такими новими медіа: відео-арт, саунд-арт, діджитал-арт, 3D-арт, віртуальне мистецтво.
105.
ID: 3AVS31-2653
Назва проекту: Зрадливий лімб: мультимедійна прогулянка сучасною оперою
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 2202675
Запитувана сума від УКФ: 2202675
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНЦІЯ"УХО"
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мультимедійна виставка на основі відеозаписів, аудіозаписів та сценографічних рішень циклу з трьох сучасних опер, поставлених музичною агенцією «Ухо» у Національній опері України у 2016-2018 роках. Змонтовані мультимедійні матеріали та використані у постановках сценографічні об‘єкти будуть доповнені аудіовізуальними арт-об’єктами та 3D-меппінгом, створеними відповідно до художньої візії кураторської групи, що ставила цикл. Мультимедійний формат покликаний популяризувати жанр сучасної опери серед ширшої аудиторії, яка цікавиться не лише новою академічною музикою, а й сучасним мистецтвом, мультимедійними технологіями та електронною музикою, та поглибити мистецький досвід за допомогою цифрових технологій, що допоможуть встановити нові зв’язки між музичними, візуальними та драматичними елементами кожної опери зокрема та між частинами циклу.
106.
ID: 3AVS31-2675
Назва проекту: Створення переносної виставки "Забуті жертви ІІ світової війни: знищені психічно хворі Вінницької психіатричної лікарні та військовополонені Шталагу 329" з застосуванням мультимедійних технологій
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 1034130
Запитувана сума від УКФ: 793710
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Народний Майдан Вінниччини"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Вінницька область,
Опис проекту: Мета проекту:сприяти поверненню у в колективну пам”ять мешканців ВІнницького регіону ІІ груп забутих жертв ІІ світової війни : знищених психічнохворих ВІнницької психіатричної лікарні та військовоплонених Шталагу 329 шляхом створення переносної виставки з застосуванням мультимедійних технологій. Результати: створено переносну виставку про забуті групи ІІ Світової війни з використанням мультимедійних технологій у вигляді 20 стендів розміром 1,2* 1,8 м, на кожному з яким буде розміщено зображення з ефектами AR, завдяки якій мешканці ВІнницького регіону більше дізнаються про 2 групи “забутих” жертв: знищених психічнохворих Вінницької психіатричної лікарні та військовополонених Шталагу 329.
107.
ID: 3AVS31-2889
Назва проекту: Відкрита Ніч. Рівень заглиблення 360
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 1874999.00
Запитувана сума від УКФ: 1874999.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська Організація "Нарешті"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Відкрита ніч» – один з найдавніших та найбільш сталих кінофестивалів України. Подія, що протягом двох десятиліть паралельно відбувається на десятках локацій в Україні та світі, поширює молоде українське кіно в велетенських містах та невеличких хуторах. Фільми ранніх програм фестивалю 1990–2000-х, на яких виростало ціле поління українських глядачок та глядачів, на сьогодні є майже втраченими. Наш проект – спроба повернути з забуття недоступні фільми та зробити їх емоційно зрозумілими за допомогою нових технологій для нових поколінь. В рамках «Відкрита Ніч. Рівень заглиблення 360» планується виставка відео-360° з унікального оцифрованого архіву кінофестивалю «Відкрита ніч», що дозволить заглибитись у атмосферу становлення сучасного українського кіно.
108.
ID: 3AVS31-3007
Назва проекту: Препродакшен та продакшен VR-порталу графічних новел/коміксів на прикладі графічної новели "Лялька"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 7998942.00
Запитувана сума від УКФ: 7998942.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство Медіаполіс
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Розробка віртуального аудіовізуального порталу для адаптації сучасної графічної новели/коміксу/анімації в інтерактивне digital середовище
109.
ID: 3AVS31-3212
Назва проекту: Рефлекторіум 360
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 3103230
Запитувана сума від УКФ: 2998230
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Кіновир"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ - виробництво, Весь світ - дистрибуція,
Опис проекту: Рефлекторіум 360 - це оригінальний мультимедійний проект компанії «Кіновир», який буде вироблено за допомогою сучасних технологій: віртуальної реальності, 3-D анімації, зйомок 360, інтерактивності. Це 7-ми хвилинна художня фентезійна історія з філософським сюжетом та стилістикою стім-панку, яку можливо буде переглянути за допомогою VR-окулярів. Реалізація проекту планується шляхом участі у міжнародних форумах, фестивалях, виставках з метою промоції українського мистецтва та талантів.
110.
ID: 3AVS31-3268
Назва проекту: Дніпро - форпост України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 917220.00
Запитувана сума від УКФ: 917220.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Хазан Наталія Вікторівна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Пропонується перевести фільм «Дніпро - форпост України», який демонструється у кінозалі Першого музею АТО, у формат віртуальної реальності, додати до фільму графіку стелі та підлоги, які мають нести певну драматургію. Фільм має бути підготовленний для завантаження в YouTube для перегляду через окуляри віртуальної реальності, картбокс для смартфонів або через додаток 360.
111.
ID: 3AVS31-3391
Назва проекту: Інтерактивний анімаційний VR-фільм "Ліпака"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 2176200.00
Запитувана сума від УКФ: 2176200.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Біофьюл Технолоджи Україна"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект «Ліпака» має на меті створити сучасний технологічний продукт, якого ще не було в Україні, а саме експериментальну VR-анімацію для дітей віком 6 – 12 років, та який можна буде знайти в будь-якому парку розваг та на платформах VR. Ми запрошуємо дітлахів у світ вигаданих пластилінових істот. Це територія креативу та фантазії, адже ліпаки можуть змінювати свою форму і колір. Це буде коротка анімація, під час якої глядачі не лише проглянуть сюжет про фантазійний світ ліпак, а й зможуть впливати на хід подій, аби повністю зануритися в віртуальну реальність та розбудити свою творчу енергію.
112.
ID: 3AVS31-3433
Назва проекту: Миттєвості
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 5807486.00
Запитувана сума від УКФ: 5807486.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ МЕДІА ПЛЮС"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Зробити опитування у смертельно хворих про їхні останні бажання та мрії. Відтворити їхні бажання в різних кімнатах виставкового простору за допомогою сучасного аудіо-візуального мистецтва. Глядачі отримують інформацію щодо «авторів» кожної реалізованої мрії або фантазії, а також зможуть побачать інтерв’ю цих людей.
113.
ID: 3AVS31-3433-2
Назва проекту: Сучасні Казки
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 5825766.00
Запитувана сума від УКФ: 5825766.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ МЕДІА ПЛЮС"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: На основі стародавніх відомих та не відомих українських казок та фольклору зробити сучасну мультимедійну виставку «Сучасні Казки», елементи якої можуть стати частинами інших проектів та виставок, а також подорожувати містами України та Світу. Українська казка не тільки для дітей. Зробити «актуальними та модними» героїв стародавніх казок для сучасної молоді та прийдешніх поколінь.
114.
ID: 3AVS31-3484
Назва проекту: 5R VR
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 760685.00
Запитувана сума від УКФ: 760685.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «АРТ Оптимісти»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Створення VR-досвіду - Харків, Київ. Демонстрація досвіду не має географічних обмежень але головною територією для демонстрації VR-досвіду у період проекту є Україна.,
Опис проекту: 5R - це сюреалістичний художній VR досвід (10 - 15 хвилин) про екологічно відповідальний спосіб життя. Який створюється для провокування обговорення та огляду з різних сторін екологічних проблем планети та можливостей їх вирішення на індивідуальному та колективному рівні. Концепція 5R запропонована Bea Johnson у книзі “Zero Waste Home”. Refuse, Reduce, Reuse, Recycle, Rot, що означає відмовитися від зайвого, зменшити кількість відходів, використовувати повторно, відправляти відходи на переробку та у компост. Занурений у VR досвід приймає участь у мистецькій рефлексії екологічних тем, але так як 5R може бути тільки початком для осмислення свого впливу на сталий розвиток планети, це також тільки одна з площин цього проекту.
115.
ID: 3AVS31-3952
Назва проекту: Музей Сікорського : віртуальний музей-хаб, платформа гейміфікації історіко-культурного і науково-технічного контенту
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 3500000
Запитувана сума від УКФ: 3500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Креативна Україна"
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Організація в Україні відкритої музейної веб-платформи на базі оцифрованого київського Будинку Сікорських - пам'ятки історії національного значення та місця народження генія світової авіації - започатковує унікальну програму віртуального об'єднання авіакосмічних музеїв світу. Платформа презентує Україну та Київ через візит до колиски гелікоптеру Sikorsky на вулиці Ярославів Вал, 15-б. А вже в середині Museum Sikor Sky можливо буде побачити піонерів авіації та їх винаходи, потрапити у кабіну «Іллі Муромця», пройти київськими та заокеанськими шляхами Ігоря Сікорського, відкрити за дверима цифрового світу інші музейні простори, що приєднаються до проекту, а ще самому змоделювати авіаконструкції та навчитися повітряному бою і пілотуванню у космосі.
116.
ID: 3AVS31-5458
Назва проекту: Магія доповненої реальності «Хочу казку».
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 5479832.04
Запитувана сума від УКФ: 5394832.04
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: «Інститут громадських ініціатив Вінниччини»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Вінниця,
Опис проекту: Актуалізувати та інтернаціоналізувати українську мову, культуру, звичаї, традиції, історичні надбання, ідеологію та цінності на території України та закордоном через створення казок з доповненою реальністю. Створити 2 українські казки «Ріпка» і «Коза Дереза» з доповненою реальністю на 7-и мовах кожна (текст, аудіо, і 3D анімовані малюнки на кожній сторінці). Для функціонування казок буде створений мобільний додаток, платформа, сайт. Для використання казки у змішаних реальностях буде створено комплект, який складатиметься з друкованої книжки з мовними вкладишами, наліпок, розмальовки, інструкції/методички по використанню казки та крафтової коробки. Книги з додатковим комплектом будуть надруковані накладом 6000. Буде поведена широка інформаційна кампанія з поширення книжок.
117.
ID: 3AVS31-5588
Назва проекту: «3D візуалізація пам’ятки археології «Прилуцька фортеця 17-18 ст.»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 3595296.51
Запитувана сума від УКФ: 3522135.01
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Прилуцький краєзнавчий музей ім. В. І. Маслова
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: місто Прилуки,
Опис проекту: Метою проекту є створення нового мультимедійного інноваційного продукту, що сприятиме популяризації історико-культурної спадщини міста Прилуки, шляхом цифрового відтворення у 3D моделі та створенні цифрового онлайнового ресурсу пам’ятки археології «Прилуцька фортеця 17-18 ст.». Проект дасть можливість візуалізувати для міста втрачену спадщину в цифровому ресурсі, Оцифровані у проекті об'єкти та створений інформаційні матеріали будуть доступні в онлані, також на території фортеці через QR-коди, що дозволить розробити та запровадити новий формат екскурсії із залученням цифрового контенту через мобільні пристрої. Проект розрахований на сучасного містянина та гостя, туриста міста, що володіє гаджетами. Проект дасть можливість також людям з обмеженими можливостями, самостійно оглядати пам`ятки.
118.
ID: 3AVS31-6173
Назва проекту: Імерсивно-інтерактивна інсталяція «Вікно на Майдан»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 1010538
Запитувана сума від УКФ: 926662
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Кулакевич Ігор Анатолійович
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ, Україна,
Опис проекту: Це імерсивно-інтерактивна інсталяції з елементами доповненої реальності, що в перспективі розташовуватиметься на Алеї Героїв Небесної Сотні та даватиме змогу киянам, гостям міста та іноземним туристам зануритися у ключові події Революції Гідності, без залучення додаткових технічних пристроїв, окрім стаціонарного монітору.
119.
ID: 3AVS31-6187
Назва проекту: Neuromancer або VR культура для здорової нації
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 1898974
Запитувана сума від УКФ: 1898974
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Нєйкова-Мохова Валентина Олександрівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Епоха цифрових технологій, окрім своїх благ, принесла жителям 21 століття і інформаційну перевантаженість. Однак, ніхто не казав, як з нею справлятися екологічно. Ми хочемо створити додаток віртуальної реальності, який дозволяє відновлювати своє фізичне та чуттєве здоров'я, а також підтримувати його протягом довгих років. Мета проекту Розробити для українців інтерактивний VR інструмент релаксації, відновлення і оздоровлення, заснований на передових дослідженнях роботи мозку. Результати Ми хочемо закласти першу цеглинку в формуванні культури здорового ставлення до свого тіла і психіці, використовуючи сучасні технології віртуальної реальності. Успішним результатом програми ми вважаємо розробку VR додатку і тестування його в реабілітаційних, психологічних центрах або медичних установах.
120.
ID: 3AVS31-6527
Назва проекту: Тримайся, плането!
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 1863205.49
Запитувана сума від УКФ: 1863205.49
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Парафенюк Анастасія Валеріївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса,
Опис проекту: Тримайся, плането! - це музичне, візуальне, імерсивне шоу екологічного та гуманістичного спрямування, втілене музичним проектом OY Sound System та командою з 6 митців за допомогою новітніх візуальних імерсивних технологій. Метою Актуалізує питання соціальної відповідальності стосовно проблем екології, змін клімату та гуманного ставлення до тварин. Проект довготривалий, з перспективою показу по різних містах України . Очікувані результати - формування нового стандарту художньої взаємодії між цифровими імерсивними технологіями, електронною музикою, сценографією, дизайном та живописом, вкорінення медійного та суспільного тренду на прояви екологічності та гуманності в Україні.
121.
ID: 3AVS31-6921
Назва проекту: МАГ – Український мультимедійний проект з аудіо-гідом та AR-елементами (елементами доповненої реальності)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 6417560.00
Запитувана сума від УКФ: 6417560.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "КІВІ СТУДІО"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Основною метою проекту МАГ є стимулювання розвитку культури в Україні, діджиталізація закладів соціально-культурного направлення, стимулювання розвитку мультимедіа ринку України, підвищення якості та конкурентоспроможності українських мультимедіа продуктів на українському та світовому ринках, популяризація української мови та культури, популяризації України в світі, створення її іміджу сучасної та інноваційної країни. Проект є актуальним для сьогодення та очікуваним. Він вирішує ряд проблем як локального, так і національного характеру. Продукти проекту сприятимуть створенню позитивного іміджу України на міжнародній арені. Він буде корисним як індивідуальним користувачам, так і культурно-мистецьким закладам та установам. Звідси очевидно, що проект МАГ має надзвичайне культурне, соціальне та економічне значення.
122.
ID: 3AVS31-6966
Назва проекту: 5D-шоу «Мавка»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 28500380.95
Запитувана сума від УКФ: 7835117.84
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ «Старлайт Розваги»
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ (Україна),
Опис проекту: 5D шоу «Мавка» – видовищне дійство, де відчуття магії створюватимуть новітні технології (3D-графіка, 3D-mapping, KUKA KR тощо), сучасні музичні композиції з фольковими інтонаціями, оригінальні костюми з народними мотивами, потужні вокальні та танцювально-акробатичні номери. Основа шоу – майбутній повнометражний мультфільм «Мавка. Лісова пісня» (за мотивами твору Лесі Українки), який розповідає історію кохання лісової берегині Мавки та битви лісових жителів за цілісність лісу. Метою проекту є 1) створення культурно-значущого продукту, здатного донести глядачам красу української етніки, важливі меседжі щодо збереження природи, 2) просування творчо-технологічними інноваціями сектору сценічного мистецтва на вищий рівень. Результатом стане шоу для проведення безкоштовного прем’єрного показу для 5 000 аудиторії.
123.
ID: 3AVS31-7119
Назва проекту: Український модерн в мобільному додатку
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 669380
Запитувана сума від УКФ: 669380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація “Інститут демократії імені Пилипа Орлика”
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проектом передбачено створення трьох імерсивних аудіовистав, які міститимуть 360 фото, відео і AR. Вони розміщуватимуться в мобільному додатку та будуть доступні після скачування в офлайн режимі. Аудіовистави направлені на поглиблення розуміння сучасниками подій початку XX століття, пов'язаних з утвердженням радянської влади. Так, сюжети розгортатимуться навколо визначних постатей мистецької та наукової інтелігенції епохи модерну. Подача матеріалу через особисті історії дозволить слухачу глибоко зануритись в атмосферу та разом з персонажами опинитись в епіцентрі тогочасних масштабних суспільних перетворень. Дія вистав розгортатиметься у трьох українських містах - Києві, Одесі, Харкові. Архітектура цих міст виступатиме в ролі декорацій, що зробить продукт цікавим туристам.
124.
ID: 3AVS31-7402
Назва проекту: Production of culture
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 3000000.00
Запитувана сума від УКФ: 3000000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ДОВБНЯ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Виробництво культури це медіа платформа метою якої є збільшення ліквідності в культурному секторі.Ми розглядаємо свій проект як функціональну частину сектору економіки України де створюється додаткова вартість безпосередньо творчими доробками митців. Але як будь-який інший сектор потребує інвестиційного розвитку так само наша платформа призвана вирішити ряд питань і збільшити інвестиційну привабливість та ділову активність в секторі. 1. Збільшення ліквідності культурних продуктів шляхом платформи для реалізації угод. 2. Збільшенням ділової активності серед митців шляхом більшої зайнятості. 3. Структурування ринку для потенційних інвесторів. Результатом стануть Платформа Культурних Продуктів, Платформа Митців, Платформа Великих виробників, Інституційних інвесторів.
125.
ID: 3AVS32-2815
Назва проекту: Популяризація української культури засобами телевізійних, мультимедійних та імерсивних технологій через подальший розвиток програми "Культурний променад" у Херсонській та Рівненській областях
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 1989032
Запитувана сума від УКФ: 1588652
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХЕРСОН ПЛЮС ПРОДАКШН"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Херсонська область, Рівненська область,
Опис проекту: Проект передбачає продовження спільного виробництва телепередач «Культурний променад» (10 програм) телеканалами «Херсон плюс» та «Сфера-ТВ» (Рівне). А також на іх основі створення мультимедійних лонгрідів (із поєднанням усіх доступних засобів: текст, фото, відео, аудіо, інфографіка, інтерактивні мапи, хронологічні тайм-лайни, діаграми Ганта, панорамні 3D-фото з прив’язкою до Google maps, відео віртуальної реальності у форматі 180 та 360 градусів). Вироблений контент буде поширюватися у ефірах телерадіокомпаній, на інтернет-ресурсах. Реакція аудиторії на раніше підготовлені випуски програми дозволяє робити висновки про необхідність та популярність культурного контенту на місцевому телебаченні. Адже мета проекту – показати глядачам багатогранність, глибину та єдність української культури в розрізі двох географічно протилежних регіонів країни.
126.
ID: 3AVS32-4717
Назва проекту: Створення сучасного кінопростору
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 4412791
Запитувана сума від УКФ: 3530232
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Виконавчий комітет Славутської міської ради
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Славута,
Опис проекту: Створення сучасного кінопростору вирішить головну проблему жителів регіону – відсутність сучасного кінотеатру. Реалізація проєкту сприятиме росту задоволення культурних запитів громадян, що проживають у пʼяти ОТГ Славутського району (а це - 99 тис. 928 чол.) та сусідніх міст.
127.
ID: 3AVS32-7360
Назва проекту: Місця пам’яті про Другу світову війну на мапі України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 1316150.00
Запитувана сума від УКФ: 1053000.00
Тип конкурсу: Національний
Повна назва організації: Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Мета – розробка та впровадження геоінформаційної інтерактивної карти зі створенням WEB-ресурсу, що міститиме основні складники реалій буття українського соціуму під час Другої світової війни, інформацію про дати окупації, вигнання нацистів з населених пунктів України, про заподіяні злочини на окупованій території; перелік військових формувань збройних сил держав-учасниць війни; місця і час боїв національних визвольних формувань із військами агресорів, а також демографічні втрати України під час Голодомору, сталінських депортацій. Результати – створення першого в Україні новаторського мультимедійного проекту, який дасть можливість візуалізувати географічні та подієво-фактуальні контексти Другої світової війни, здійснити оперативну вибірку даних на глобальному (вся Україна) та локальному (регіони, населені пункти) рівнях.
128.
ID: 3AVS33-7259
Назва проекту: V.Art. Перетвори реальність на мистецтво
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 3. Мультимедійні технології
Загальний бюджет проекту: 7733950.00
Запитувана сума від УКФ: 5413750.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Інститут права, технологій та інновацій”
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Міста реалізації: Харків (Україна), Лондон (Велика Британія),
Опис проекту: V.Art - проєкт, спрямований на промоцію українського діджитал мистецтва на глобальному ринку через створення мультимедійної багатофункціональної онлайн-платформи, реалізованої у мобільному додатку. Додаток полегшить українським митцям демонстрацію, просування та продаж свого творчого продукту широкій аудиторії в Україні та за кордоном. Експозиційний потенціал додатку розкривається з використанням VR/AR технологій. За рахунок залучення до єдиної платформи всіх стейкхолдерів досягається ефект активізації відносин на арт-ринку. А детінізація ринку мистецтва відбуватиметься через дотримання прав інтелектуальної власності та політики безпеки у додатку, застосування технології блокчейн та правил e-commerce. Додаток змінить уявлення про мистецтво, зробить його більш доступним, транскордонним та динамічним. Результатом проєкту стане реліз додатку на AppStore та Google Play.
129.
ID: 3AVS41-0009
Назва проекту: Без нас не буде України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1519731
Запитувана сума від УКФ: 1519731
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Яремчук Марія Валеріївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Провести інформаційну соціальну відеокампанію, присвячену висвітленню різних аспектів трудової міграції українців. Акцентувати увагу глядачів на основній тезі проекту «Без нас не буде України». Стимулювати українців утриматися від еміграції, а українців, які перебувають за кордоном, задуматися про репатріацію. У рамках проекту заплановано створити цикл із 12 відеороликів, присвячених висвітленню питань трудової міграції українців. Середня тривалість одного ролику 40 – 60 сек. Загальний хронометраж проекту 13 хв. Розмістити створений аудіовізуальний контент на загальнодоступних медіа-платформах в мережі Інтернет у відкритому доступі. Забезпечити переклад текстового та аудіоматеріалу англійською, італійською, польською, німецькою, іспанською, французькою мовами. Провести рекламну кампанію із поширення створених відео в мережі Інтернет.
130.
ID: 3AVS41-0011
Назва проекту: Ukraine4cinema (робоча назва)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1312650
Запитувана сума від УКФ: 1312650
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАС БОТ ПРОДАКШЕН" (ТОВ "ДАС БОТ ПРОДАКШЕН")
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Ukraine4cinema – це youtube-канал про українське кіно, який стане складовою мультимедійного проєкту – сайту про кіно Ukraine4cinema. За підтримки УКФ ми плануємо розробити та запустити youtube-канал, на якому будуть розміщені відеоінтерв’ю з українськими представниками кіногалузі та відео-блоги з найбільш впливових кінофестивалів, де будуть представлені українські стрічки. Сайт Ukraine4cinema буде мультимедійним, а отже крім відеоконтенту на ньому будуть розміщені текстові матеріали та подкасти. Таким чином ми розширимо цільову аудиторію нашого проєкту та запропонуємо споживачу широкий спектр продукту в зручному для нього форматі (відео, текст, аудіо).
131.
ID: 3AVS41-0034
Назва проекту: Кіно з Володимиром Войтенком
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1357900.00
Запитувана сума від УКФ: 1357900.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Суярко Андрій Миколайович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Весь україномовний Youtube, новостворений Youtube-канал, Місце зйомок - Київ,
Опис проекту: Серія роликів-відеооглядів відомого українського кінокритика Володимира Войтенка по фільмам, які створені за часів незалежності України та фільмам, що стали ключовими явищами у формуванні поняття "українське кіно" в контексті світового кіномистецтва.
132.
ID: 3AVS41-0174
Назва проекту: Підтримай україномовну дитину
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 4084470
Запитувана сума від УКФ: 4084470
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Молоді і голодні продакшн"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя,
Опис проекту: Серія відеороликів, що демонструють гостру проблему відсутності в Україні достатньої кількості позашкільних гуртків, студій та секцій із українською мовою викладання. Аби підтримати україномовних дітей, в роликах з’являться українські зірки-амбасадори промокампанії. У рамках проекту створимо сайт із мапою україномовних гуртків. Мета проекту: привернути увагу суспільства, а в першу чергу викладачів до цієї проблеми. Показати, як почувається україномовна дитина. Зробити викладання українською трендом. І сформувати думку, що українська - це мова спільна, якою однаково вільно говорять всі сучасні діти України, навіть якщо думають вони іншою мовою. Перша хвиля - 3 ролики-комікси 30сек - розкриття проблеми україномовних дітей. Друга - 3 ролики-комікси 6сек - заклик до челенджу підтримки шляхом переходу на українську мову.
133.
ID: 3AVS41-0175
Назва проекту: Книжкова розпаковка
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1295950
Запитувана сума від УКФ: 1295950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КУЛЬТУРНО-ВИДАВНИЧИЙ ПРОЕКТ “ЧИТОМО”
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект покликаний створити серію 5-7 хвилинних “іграшкових” відеороликів у форматі “розпаковка” за сценаріями за мотивами обраних експертами найкращих дитячих книжок, присвячених важливим соціальним темам, що будуть розміщені на окремому YouTubeKids-каналі. Кожне відео буде містити “розпаковку” книжок та іграшок, а також розіграний цими іграшками сюжет із книжки. Канал має стати ефективним інструментом, що дозволить, з одного боку, залучити до читання та книжкового контенту дітей, що є постійною аудиторією рекламних російськомовних YouTube-розпаковок через якісну україномовну альтернативу, надасть батькам ігрову модель проведення часу з дітьми, з іншого – поєднати різних гравців ринку (видавців, продавців та виробників дитячих іграшок) у проекті для промоції читання.
134.
ID: 3AVS41-0186
Назва проекту: Документальна освітня передача про сучасне українське мистецтво
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 4420945
Запитувана сума від УКФ: 4420945
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Сигарева Оксана Вікторівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків, Україна,
Опис проекту: Наш проєкт спрямований на розвиток сучасної неформальної освіти у галузі сучасного мистецтва на території України шляхом репрезентації роботи молодих митців, архівних матеріалів з історії українського мистецтва та новітніх освітніх методик. Формат реаліті-шоу дозволяє поєднати сучасність та традицію і ознайомити широку аудиторію з особливостями процесу створення витворів мистецтва. Проєкт є дослідженням питання “Хто такий сучасний митець?”, розглянутого в національному культурному контексті з акцентом на загальнолюдських цінностях.
135.
ID: 3AVS41-0261
Назва проекту: Туристичні обрії Рівненщини 2020
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 705350
Запитувана сума від УКФ: 705350
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: "Кінокомпанія Офіс Бочко"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Рівне, м. Острог. Замок князів Острозьких, Свято-Троїцький чоловічий монастир, смт. Млинів .Палац Ходкевичів, с.Пляшева. Надслучанська Швейцарія, с. Пересопниця. Культурно-археологічний центр «Пересопниця», с. Пляшева. Національний історико-меморіальний заповідник Поле Берестецької битви, С. Тараканів. Тараканівський форт, с. Базальтове, Базальтовий кар’єр, Базальтові стовпи., С. Городок. Свято-Миколаївський Городоцький жіночий монастир. Також м. Дубно. Дубенський замок, с . Клевань Тунель кохання., м. Корець. Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир,,
Опис проекту: Полягає у поєднанні долучення інформації про цікаві туристичні об’єкти окремого регіону, з оригінальними поглядами на них творців програми, яка буде не формальною аудіовізуальною розповіддю про туристичні локації, а захоплюючим історично культурним трилером.
136.
ID: 3AVS41-0432
Назва проекту: Покоління. Війна
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 3916395.00
Запитувана сума від УКФ: 3916395.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Гонтарук Юля Миколаївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ та Україна,
Опис проекту: Цикл із восьми документальних відеороликів, присвячених українським добровольцям російсько-української війни у період 2015-2017 роки. Це історія не про воєнний конфлікт в Україні, а про те, як війна змінює долі людей. Про тих, хто в 19 років став ветераном, про покоління, яке змінилося назавжди. Мова проекту орієнтована на молодь та є свіжою для сучасного глядача. Це — новий контент, змішаний з жанрів відеоблогу та короткометражного документального кіно, який показуватиме добровольця не в консервативному образі «Героя-патріота», а молодим, зухвалим подекуди комічним і трагічним водночас. Стиль роликів драйвовий пульсуючий, динамічний, як і самі герої. Ролики у стилі MTV орієнтовані на YouTube та IGTV Instagram.
137.
ID: 3AVS41-0538
Назва проекту: Українські stories
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1668072.08
Запитувана сума від УКФ: 1668072.08
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР КОМПЕТЕНЦІЙ З ЯКІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Сторіз серіали - це новий для України спосіб подачі інформації, за ради стимулювання «національної пам'яті» та покликаний ініціювати цікавість до історичних постатей у дітей та підлітків. В рамках проекту буде підготовлено відео, фото та аудіо матеріали про українських філософів, письменників та презентовані у вигляді аккаунтів у соціальних мережах адаптованих під сучасну молодіжну культуру спілкування. Завдяки костюмованим відеороликам на базі історичних літописів та щоденників реалістичність та відповідність історичному періоду буде збережено. Сучасним буде подача матеріалів та сам формат спілкування через соціальні мережї.
138.
ID: 3AVS41-0557
Назва проекту: Культурно-освітній проект для школярів «Світ професій»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 2397944.72
Запитувана сума від УКФ: 2397944.72
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська спілка «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України « Fashion Globus Ukraine»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ та Київська обл., Щебелинка ( Харківська обл), Маріуполь,
Опис проекту: «Світ професій» – це проект, підтриманий МОН України, як трансформація профорієнтації через новий предмет в школі. Щасливе майбутнє дорослих, в тому числі залежить від вірного вибору професії в підлітковому віці. За статистикою до 70% випускників ВУЗів не працюють за фахом, а це неефективне використання часу людей та державних коштів. Міленіали ( покоління Z) ефективніше сприймають інформацію саме через відео, особливо, якщо відома і авторитетна компанія покаже себе із середини. Завдяки відео-урокам, школярі 7-8 класів по всій Україні піднімуть рівень інформованості та усвідомленості у виборі професії для реалізації свого потенціалу. Це прогресивне нововведення вибудує модель міжсекторального партнерства: освіта-влада-бізнес- щасливе суспільство.
139.
ID: 3AVS41-0578
Назва проекту: Хто платить
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 991450.00
Запитувана сума від УКФ: 991450.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНСАЙТМЕДІА" ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект дозволить запустити суспільну дискусію про місце і роль "великих грошей" у формуванні сучасної української цивілізації. Краще зрозуміти позитивні і негативні наслідки цього впливу і відповідно допомогти суспільству і державі сформувати необхідні запобіжники, захистити від надмірного впливу однієї, надто впливової групи населення на культурний процес країни і таким чином гармонізувати культурний контекст в інтересах сталого розвитку суспільства.
140.
ID: 3AVS41-0579
Назва проекту: На шляху до Уллівуду
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 610170.00
Запитувана сума від УКФ: 610170.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНСАЙТМЕДІА"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: В легкій жартівливій манері розказати і показати як воно знімати в Україні українське. Це міні репортажі із знімальних площадок і студій проектів, які зараз реалізовуються. Зйомки українського художнього чи документального кіно, дубляж забіжних фільмів і мультфільмів. В жартівливій манері розказати про проект, де героями виступатимуть як актори, режисери, так і продюсери. З якими труднощами вони стикаються, чому їхній проект цікавий, які комедійні проекти були в роботі.
141.
ID: 3AVS41-0744
Назва проекту: [ALT] Туризм
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 692280
Запитувана сума від УКФ: 692280
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Тараненко Олексій Євгенович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: село Нова Ковалівка, Одеська область, місто Орбіта, Чигирин, Черкаська область, Поліські болота на півночі Київської/Чернігівської областей,
Опис проекту: Науково-популярний відеоблог [ALT] Туризм на тему альтернативного пригодницького туризму, що має на меті показати незвідані цікаві місця України та сприяти розвитку здоров'я молоді в контексті відповідальних, безпекоорієнтовних подорожей на основі симуляцій екстремальних ситуацій. [ALT] Туризм – це спосіб поєднання науки та розваг у форматі активних подорожей та справжніх пригод!
142.
ID: 3AVS41-0753
Назва проекту: Інші варіанти порятунку
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1243480.00
Запитувана сума від УКФ: 1243480.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Літвін Ангеліна Олександрівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, м. Київ можливо інші міста України (Глухів, Сумської області),
Опис проекту: “Інші варіанти порятунку” - це медіа канал на платформі «YouTube» з інтерв’ю та іншими відео на еко-фешн тематику. Це модний, креативний, цікавий відео-контент, що об’єднуватиме не лише художників, дизайнерів та еко-активістів, а й споживачів, яким близька тематика моди і еко-френдлі життя.
143.
ID: 3AVS41-0854
Назва проекту: Створення циклу відеороликів у форматі серіалу про легенди українського спорту на YouTube "Почую кожного" (робоча назва)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1784500
Запитувана сума від УКФ: 1784500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕССЕ ПРОДАКШН ХАУС"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: "Почую кожного" - це відео-розмова з українцями, які змінюють нашу країну та представлення про неї за її межами. Автором цієї розмови та її ведучим є відомий журналіст Олексій Тарасов. Раніше, Олексій випустив 33 випуски програми "Почую кожного" на каналі Hromadske.ua, де його гостями були Сергій Жадан, Любомир Мельник та інші. У 2020 році, що стане кульмінаційним для світу спорту завдяки Літнім Олімпійським і Параолімпійським Іграм, "Почую кожного" повертається до глядачів у форматі серіалу на YouTube про легенди українського спорту. Наша мета - зрозуміти, що в голові у людей, які ставлять рекорди, розширюючи межі людських можливостей. Нас цікавить, як вантаж спорту, який вони на себе беруть, змінює їх психіку і фізику. Героями нашого циклу відеороликів можуть стати такі відомі в Україні та за її межами спортсмени та спортсменки, як Еліна Світоліна, Василь Ломаченко (з татом-тренером), Андрій Шевченко, Олександр Усик, Сергій Бубка, Євген Коноплянка, Артем Мілевський, Олена Підгрушна, Яна Клочкова, та інші, але насамперед - наші параолімпійці. Результатом цього проекту стане цикл відеороликів із 10 серій тривалістю від 45 до 60 хв кожна, які будуть розповсюджуватись та промотуватись на YouTube, основному медіа-майданчику цього проекту, та інших медіа.
144.
ID: 3AVS41-0896
Назва проекту: «Створення мультимедійної платформи «Культура і життя»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1138700.00
Запитувана сума від УКФ: 1138700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: "Кримський центр ділового та культурного співробітництва "Український дім"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: У межах України,
Опис проекту: Розробляємо і створюємо мультимедійну платформу (веб-сайт) «Культура і життя» з тематичними рубриками та підрубриками, пов'язаними з різними областями культури, можливістю ведення персональних блогів, стрічки новин, відеопрограм, фоторепортажів. Створення версії веб-сайту для пристроїв Android. Нова мультимедійна інформаційна платформа «Культура і життя» зможе швидко і ефективно наростити велике коло читачів і заповнити інформаційний вакуум, який існує в освітленні всього, що відбувається в культурному житті України.
145.
ID: 3AVS41-0923
Назва проекту: (Не)відомі українці, які змінили історію (цикл відеопрограм для альтернативних медіаплатформ)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 994867.50
Запитувана сума від УКФ: 994867.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Грачова Надія Сергіївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: Нашою метою є розповсюдження культурних знань, створення спільних цінностей, просвітницька робота. Всі наші герої – представники різних національностей, культур та релігій, але всі вони пов'язані з Україною. Їх життя доводить, що лише у різноманітності є креатив, творчість й розвиток. Всі вони вплинули на формування мультикультурного та толерантного світу. Відеобібліотека допоможе формуванню громадянського суспільства європейського рівня, а також сприятиме творчій активності громадян.
146.
ID: 3AVS41-0988
Назва проекту: Відеоблог "Ніч з Ярославою Кравченко"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 440000
Запитувана сума від УКФ: 440000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Клімов Олександр Сергійович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Інформаційно-розважальний блог з відомою ведучою Ярославою Кравченко про секс і культуру особистих стосунків, направлений на дослідження українського сексу, розвінчування міфів та статеве виховання глядачів, а також підвищення рівня обізнаності та свідомості у питаннях особистого характеру. Кожен випуск програми присвячений окремій темі «Перший секс», «Менструація», «Мастурбація», «Секс після АТО», «Плюс сайз», «Що після 40-ка?» «Культура сексу в інших країнах», «Гігієна» і т.п, та складатиметься з соціальних опитувань на вулиці та серед підписників, дослідження теми з гостями і експертами та обговорення з аудиторією.
147.
ID: 3AVS41-1000
Назва проекту: Відоеблог з дослідження феноменів української культури та їх впливу на становлення українського суспільства
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 2740060.00
Запитувана сума від УКФ: 2740060.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНАЗЕРЛЕНД»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, вся Україна,
Опис проекту: Відеоблог, що стане аналітичним зрізом стану української культури на 2020 рік, презентує феноменальні проекти кожного сектору та проаналізує іх вплив на становлення сучасного українського суспільства. Заплановано 10 випусків про окремі сектори і один фінальний з загальним аналізом.
148.
ID: 3AVS41-1157
Назва проекту: “Книга-мандрівка. УкраїнКа”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 3879040.96
Запитувана сума від УКФ: 3479040.96
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІН ПІНГВІН МЕДІА"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Передбачуваний рівень охоплення території при реалізації проєкту - Україна та країни з значущою українською спільнотою (країни Східної Європи та Канада),
Опис проекту: Спецпроєкт є прикладом сталого розвитку мультсеріалу “Книга-мандрівка. Україна”. Анімаційний освітній 2д веб-серіал у короткому форматі едьютеймент, 10 серій. Присвячений історіям українок, які своїми здобутками, життєвими принципами та щоденним вибором творили історію. Основною метою спецпроєкту є вирівнювання гендерного дисбалансу в історично-культурному полі України. Історії покликані показати роул-модел та мотивувати українських дівчат та жінок до перетворень у житті. Деякі приклади – Ольги Кобилянської або Соломії Крушельницької — вже відомі українцям. А про багатьох глядач дізнається вперше. Спецпроєкт відкриває світ широких можливостей для сучасних українців - дівчат та жінок, хлопців та чоловіків - толерантний світ без стереотипів та гендерної дискримінації. Світ - у єдності різноманіття.
149.
ID: 3AVS41-1193
Назва проекту: Малевич. Народжений в Україні.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1116430
Запитувана сума від УКФ: 1116430
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Чернявська Юлія Сергіївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Мультитериторіальна — ОНЛАЙН.,
Опис проекту: «Чорний квадрат» Малевича знає майже кожний у світі. З цієї картини починається відлік того, що зветься «Сучасним мистецтвом». Його автор — киянин по народженню, великий художник-авангардист — Казимир Малевич. І він завжди транслював наш культурний код — дитинство і навчання майстра пройшло на Українській землі. Малевич підкреслював — “Я виріс з розписів української хати — мазанки”, але чи достатньо знають українці про Малевича? Відповідь сумна — ні. Метою циклу інтерв’ю з найвідомішими світовими дослідниками Казимира Малевича — оповістити загал про важливі українські маркери, які заклали основу всієї майбутньої творчості генія. Цей унікальний цикл стане ще одним кроком до повернення Малевича в Київ, в Україну — додому.
150.
ID: 3AVS41-1211
Назва проекту: Відродження української культурної свідомості в Пирятинській громаді
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 10000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Виконавчий комітет Пирятинської міської ради
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Пирятин,
Опис проекту: Ідея проєкту – відродження української культурної свідомості в Пирятинській громаді шляхом більш широкої аудіовізуалізації місцевого культурного продукту, поширення краєзнавчих знань, мистецьких ідей для кожного її мешканця та для потенційних відвідувачів громади. Мета: презентація Пирятинської громади для широкого загалу та залучення туристів. Краєзнавчі, літературні, мистецькі здобутки Пирятинщини, відображені у відеоконтенті, створеному в процесі реалізації проєкту, стануть доступними як для поціновувача, так і для пересічного споживача цікавої інформації через розміщення продуктів аудіовізуалізації в соціальних мережах, на сайтах, в телеефірі. Після популяризації відеоконтенту потенційні туристи дізнаються, чому саме до Пирятина варто завітати, що там цікавого та такого, що ніде більше не побачиш.
151.
ID: 3AVS41-1215
Назва проекту: Я розумію тебе
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 2982761
Запитувана сума від УКФ: 2982761
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Десятерик Максим Валентинович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Я розумію тебе” – цикл з п’яти відеороликів, присвячених проблемі дитячого аутизму. Кожен ролик – це окремий приклад дитячої поведінки, яку ми помилково вважаємо наслідками виховання або рисою характеру, а насправді це може бути симптомом РАС (Розлад Аутичного Спектру). Це документально-постановчі епізоди, створені на основі реальних історій дітей та наукових досліджень РАС. Наші герої, щирі та беззахисні, звертаються до нас своєю мовою по допомогу і чекають на любов, повагу й розуміння.
152.
ID: 3AVS41-1241
Назва проекту: Документальний фільм присвячений 80 річниці від дня народження Івана Миколайчука "8244 Миколайчук"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 649902.00
Запитувана сума від УКФ: 649902.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Західна Медіа Група"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Чернівці,
Опис проекту: Зйомка та виготовлення документальної стрічки, присвячена до 80 річниці від дня народження видатного українського режисера, актора та сценариста, генія поетичного кіно Івана Миколайчука, під назвою «8244Миколайчук». Щорік на Буковині 15 червня святкують день його народження. В області проходять фестивалі, концерти, кінопокази та зустрічі з кіномитцями. Наступного року святкуватимуть 80 річницю, тому вважаємо за доцільне створити документальний фільм про життя та творчість видатного кінопоета, який буде показано на різноманітних майданчиках під час святкування, та розміщено у вільному доступі в мережу Інтернет на новоствореному порталі. В його особі українська нація має світового невмирущого позитивного героя, який пробуджував національний дух українців.
153.
ID: 3AVS41-1246
Назва проекту: "Легенди української пісні"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 235350.00
Запитувана сума від УКФ: 235350.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Центр української пісні "Народна філармонія"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Дніпро, Запоріжжя (острів Хортиця, Монастирський острів), Мелітополь Запорізької області (Кам'яна могила,с.Мирне), Херсонська область, НПЗ "Олешківські піски", Миколаїв, Одеська область (Тузлівські лимани, с. Вилкове, м.Кодима), Київ,
Опис проекту: «Легенди української пісні» - це проект, спрямований на створення відеоконтенту, що презентує регіональні пісенні традиції та туристичні перлини України. З метою збереження та поширення пісенної спадщини нашого народу, створення сучасної мультимедійної презентації української пісні ми плануємо відвідати 5 областей України, а саме унікальні природні об’єкти: Хортиця, «Кам’яна могила», «Тузлівські лимани», «Олешківські піски», Вилкове, Дніпро, Кодима. Актуальність проекту полягає у відтворенні народної традиції сучасними методами комунікації та просування нового культурного продукту в медіапросторі. Заплановано створити 7 етнографічних відеороликів з найвиразнішими зразками українського пісенного фольклору з метою популяризації даного контенту на спеціально створених та вже існуючих медіаплатформах.
154.
ID: 3AVS41-1251
Назва проекту: Квір антиархіви
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 606147
Запитувана сума від УКФ: 606147
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємиця Сердюкова Юлія Миколаївна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення мистецько-активістсько-дослідницької медіаплатформи «Квір антиархіви», яка шляхом документування та рефлексії про досвіди квір-людей в Україні, сприятиме розбудові демократичного суспільства і культурного різноманіття. Медіаплатформа вміщуватиме відеороботи різних жанрів і форм (експериментальні відео, відеоподкасти, відеоарт, тощо) та супровідні тексти.
155.
ID: 3AVS41-1371
Назва проекту: Характерник
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1375660
Запитувана сума від УКФ: 1375660
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "КРОКУС-1",
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Біла Церква, Київ,
Опис проекту: Веб-серіал із 10 серій для юнацтва та молоді. Історія про воїна-мага та древні містичні знання в сучасному світі. Мета – у розважальному вигляді заохотити молодь до вивчення традиційних бойових мистецтв. Результатом проекту буде відеоверсія для поширення через он-лайн платформи.
156.
ID: 3AVS41-1409
Назва проекту: YouTube канал “Життя без сміття”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1728026.8
Запитувана сума від УКФ: 1728026.8
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “ЗЕ МОРЕ” 
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Це перший в Україні YouTube канал про свідоме споживання в українських реаліях “Життя без сміття”. Він допоможе глядачеві зрозуміти як відмовитися від поліетиленових пакетів, відіпрати одяг екологічними засобами та підтримати локальних еко виробників, тощо. Особливість каналу в тому, що ведучі, як і аудиторія проекту, тільки починають свій шлях до життя без сміття. Вони ділитимуться з глядачем своїми перемогами і поразками, показуватимуть еко-експерименти, долатимуть стереотипи і забобони щодо еко-життя. При цьому автори будуть досконало вивчати кожну тему, докопуватись до суті і передавати це аудиторії у легкій, цікавій формі. В результаті проекту буде створено канал з 25 відео хронометражем 10-20 хв.
157.
ID: 3AVS41-1409-2
Назва проекту: Соціальні відеоролики "Перезавантаження"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1645154.99
Запитувана сума від УКФ: 1645154.99
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "ЗЕ МОРЕ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Серія роликів соціальної реклами, яка повинна переформатувати свідомість підлітків відносно корупції, сплати податків, престижу навчання, сміття і поваги до один одного і повністю знищити таке близьке для українців поняття “моя хата скраю”.
158.
ID: 3AVS41-1520
Назва проекту: #Братішка бармен
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 2984136
Запитувана сума від УКФ: 2984136
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «РРП Груп» (бренд – Ivory films)
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: #Братішка бармен – Youtube-канал для молоді про молодих успішних українців, які досягли успіху в мистецтві, бізнесі, науці, громадській діяльності в молодому віці (умовно до 30 років). Вони звичайні хлопці та дівчата з різних регіонів України, які роблять щось дійсно вартісне, вони потенційні інфлюенсери для української молоді, які можуть надихати, бути прикладом, формувати тренд. Але для цього треба про них розказати, і зробити це мовою молоді, з ефектом «вау». Відеоконтент каналу – це міні-фільми «портрети», в основі яких інтерв’ю героїв, ефектні та незвичні за формою. «Магнітом» для аудиторії є популярний у молоді ведучий-інтерв’юер, який в образі #Братішки бармена запрошує героїв до «бару» на розмову.
159.
ID: 3AVS41-1604
Назва проекту: Перці
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 3148970.00
Запитувана сума від УКФ: 3148970.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмененою відповідальністю "ВЕСЕЛКАФІЛЬМ"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна. Київ.,
Опис проекту: Перці – анімаційний міні серіал 5 серій по півтори хвилини кожна. Для підлітків про двох славних хлопців – Перців, які завжди опиняються у складних ситуація, але незважаючи на свій вік рятують місто від різних проблем. Мета проекту - зробити цикл анімаційних роликів, які в зрозумілій ігровій формі розкажуть про життя підлітків, їх цінності та ті цінності які ми бажаємо донести на конкретних прикладах. Результатом будуть 5 коротких роликів, поєднані єдиним драматургічним сенсом. Два хлопця 9 років – перчики Зара і Прокоп живуть разом зі своїм дідом – старим перцем Омеляном. Цей дід намагається замінити їм батьків. В душі він добрий, проте виховує двох бешкетників. Тому йому доводиться бути суворим у відносинах до них і контролювати їх життя. Після школі обидва перчика йдуть до нього на роботу, щоб там робити домашнє завдання, ну і взагалі бути під наглядом. Місто гармонійно розвивається і це все більше приваблює різних шкідників: повільних гусень, кумедних жуків, та лячних дрібних гризунів. А деколи дикий тваринний світ: зайців, диких свиней… І з цим доводиться справлятися Омеляну, та його онукам. Бо колеги діда по МНС – це ліниві та безпорадні Помідори, які дуже уважно дивляться за своїм зовнішнім виглядом, щоб усе блистіло, але не дуже переймаються проблемами містечка.
160.
ID: 3AVS41-1612
Назва проекту: "Солов'їна"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 4363338.00
Запитувана сума від УКФ: 4363338.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Кірсанов Артемій Павлович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Солов’їна» - це восьмисерійний веб-серіал, який торкається важливої та гострої сучасної теми – мовного питання. Ідея проекту - Створити перший український веб-серіал для молоді про красу рідної мови. Існує багато просвітницьких проектів, які навчають правильно говорити українською на радіо та телебаченні. Але «Солов’їна» зробить вивчання модним і популярним. Веб-серіал спрямований саме на Інтернет аудиторію, більшість якої складає молодь. Мета проекту - Зацікавити та заохотити молодь вивчати та грамотно розмовляти українською мовою. Зробити це ненав’язливо через актуальні та цікаві сюжети кожного із восьми веб-епізодів.
161.
ID: 3AVS41-1621
Назва проекту: Цикл анімаційних відеороликів "Українські народні казки"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 961309
Запитувана сума від УКФ: 961309
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ "НАШ ПРОДАКШН ЛТД"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Створення анімаційних відеороликів на основі архівних малюнків українських народних казок. Мета проекту – диверсифікувати твори одного виду мистецтва в інший. Збережені у прекрасному стані мальовані українські казки завдяки сучасним технологіям комп’ютерної графіки «оживуть», перетворившись у сучасну анімаційну казку, озвучену казкарем та звучанням фантастичної музики. Здійснення проекту анімованих казок «Українські народні казки» відразу спродукує широкий спектр дитячого інтернет контенту, який створюватиметься як відеоказки, і надійде в онлайн мережу, де конче потрібні твори для дітей, зокрема дошкільного віку.
162.
ID: 3AVS41-1701
Назва проекту: III Всеукраїнський шкільний кінофестиваль "ZHUKFEST"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 475400
Запитувана сума від УКФ: 475400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Творча студія ДРІМСТЕП"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Житомир, Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський,
Опис проекту: Фестиваль, в якому школярі з усіх регіонів України, пройшовши майстер-класи з основ кіновиробництва, знімають свої ігрові короткометражні фільми на тему "Врятуємо планету разом!" Мета: підтримка талановитої молоді, яка мріє знімати кіно. В результаті проекту ми отримаємо 40-50 фільмів, знятих командами учнів із усієї країни, а також проведемо урочисту церемонію нагородження для усіх учасників. Фільми будуть розміщені на сайті та в соціальних мережах.
163.
ID: 3AVS41-1730-2
Назва проекту: Цикл соціальних відеороликів "Хроніки Хорта"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 3193715.00
Запитувана сума від УКФ: 3193715.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ​ФОП Навроцька Ольга Володимирівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Кам’яна Могила/Запорізька область, Буша/Вінницька область, Хортиця/Запоріжжя, Трахтемирів/Черкаська область, Писаний камінь/Івано-Франківська область, Гори Менчул та Піп-Іван/ Івано-Франківська область, Урочище Монастирище /Кіровоградська область, Святилище Лисина Космацька/ Івано-Франківська область, Холодний Яр/ Черкаська область, Лиса Гора/Київська область,
Опис проекту: Ідея проекту – створення циклу соціальних відеороликів для поширення на Youtube, щоб показати світу Україну через новий погляд на абсолютно не "розкручені" пам'ятки, унікальні місця з особливою атмосферою, про які мало хто знає. Це сакральні місця – чакри та енергетичні стовпи землі. Багато поколінь наших предків вірили в силу цих місць і ми вважаємо, що необхідно відкрити їх сучасним поколінням. Створивши унікальний відеоряд з історичним описом про 13 обраних сакральних місць в Україні. Провідником роликів буде Фагот (“ТНМК”). Відео планується двома мовами - українською та англійською. Таким чином, ми формуємо імідж України також і за її межами, підтримуємо і популяризуємо туризм в Україну.
164.
ID: 3AVS41-1760
Назва проекту: "Арт-Форсаж"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1335120.80
Запитувана сума від УКФ: 1335120.77
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Шиповський Дмитро Валерійович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київ, Харків, Одеса, Львів, Одеса, Львів, Харків,
Опис проекту: Відеотека на он-лайн ресурсі force-news.com складатиметься з серії портретних інтерв'ю з провідними діячами кіно, театру та художнього мистецтва. Мета - у немарудній формі познайомити з сучасними постатями, які творять українську культуру. Кожний випуск проекту «Арт-Форсаж» - це серія захоплюючого веб-серіалу про історію іспіху українського митця. Як він зробив свій злет? Через які випробування проходив? Які висновки зробив? Яким бачить себе у культурному просторі? Мета проекту – «зшити» країну завдяки єдиним культурним героям.
165.
ID: 3AVS41-1988
Назва проекту: Українська їжа, любимо її!
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1566155
Запитувана сума від УКФ: 1566155
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Видавництво імені Соломії Павличко “Основи”
Культурний сектор: Культурна спадщина
Міста реалізації: Продакшен проекту буде в Києві, але результати та основний продукт буде доступний в усьому світі,
Опис проекту: Створення сайту відеоінструкцій із приготування українських національних страв, метою якого є популяризація української культури серед іноземців та української діаспори закордоном. Проект довготривалий і працюватиме на постійній основі. У рамках проекту передбачено продакшен і постпродакшн 15-ти відеоінструкцій із приготування національних українських страв тривалістю до 1 хв кожна та їх публікацію на сайті проекту. Планується створення сучасних та динамічних відеорецептів для таких страв: червоний борщ, холодець, книглі, голубці, вареники, деруни, котлета по-київськи, гречаники, запорізький капусняк, гуцульська варя, перепічка, банош, полтавські галушки, мазурики, львівський сирник. Додатковими каналами функціонування проекту будуть сторінки в соцмережах. Результатом стане зростання інтересу іноземців до української культури та традицій.
166.
ID: 3AVS41-2139
Назва проекту: Назустріч Сонцю 2020 (3 сезон)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 2697196
Запитувана сума від УКФ: 2265788
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Кашпур Андрій Олександрович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Шпола, Сміла, Черкаси, Львів, Хмельницький, Житомир, Умань, Рівне, Вінниця, Дніпро та понад 50 інших міст та сел України,
Опис проекту: Щоб впізнати свою Україну 4 мандрівника вже втретє йдуть пішки Україною від її кордонів до географічного центру. Впродовж місяця їх шляху до них приєднуються герої проекту – заздалегідь відібрані та ті, що зустрілися дорогою. Герої проходять із мандрівниками частину маршруту, розповідаючи про свій проект: соціальний, культурний, науковий, освітній, виробничий. Обмеження: жодної політики та чиновників. Автори цих проектів діляться своїм досвідом, дають практичні поради, пропонують допомогу у створенні своїх проектів глядачеві. Кожна з цих 50-70 розмов та відвідувань точок активності героїв стає окремим документальним фільмом, своєрідною відеоантологією досягнень українців.
167.
ID: 3AVS41-2139-2
Назва проекту: Назустріч Сонцю: телевізійна версія (1 та 2 сезон)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1294508
Запитувана сума від УКФ: 1140800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Кашпур Андрій Олександрович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Шпола, Чернігів, Черкаси, Львів, Хмельницький, Харків, Слов'янськ, Рівне, Вінниця, Одеса та ще понад 100 міст та сіл України,
Опис проекту: 4 мандрівника пішки йдуть Україною і дорогою зустрічаються з Героями проекту – людьми, які сяють. Тими, хто вже сьогодні втілив успішні проекти: у бізнесі, культурі, освіті, спорті, розвитку громад, соціальній роботі тощо… Історія кожного героя, те, як їй/йому вдалося втілити важливий для країни проект розповідається у документальних фільмах – окремих серіях телепрограми. І з цих історій різних людей складається одна спільна історія України та її позитивного майбутнього. У 1 та 2 сезонах проекту ми пройшли від східного, західного, північного та південного кордонів до географічного центру країни (жовтень 2018) і від географічного центру знову до кордонів (жовтень 2019). Ми зібрали понад 200 історій Героїв, які стали основою 70 серій телевізійної програми.
168.
ID: 3AVS41-2227
Назва проекту: Світ твого тіла
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1019580
Запитувана сума від УКФ: 1019580
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Маркус Фільм"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Зробити цикл просвітницьких анімаційних роликів, які в зрозумілій ігровій формі розкажуть про роботу всіх систем організму людини на конкретних прикладах, спираючись на доказову медицину. Ролики будуть розміщені в соцмережах, на платформах YouTube та Vimeo, де ролики будуть доступні для перегляду.
169.
ID: 3AVS41-2346
Назва проекту: Архітектіло
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 397420.00
Запитувана сума від УКФ: 397420.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ворончук Марія Олександрівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Основною метою проекту є привернення уваги до пам’яток архітектури радянського модернізму шляхом створення актуальних відеороликів і популяризація сучасного танцю у публічному просторі. В результаті проекту мають виникнути три відеозамальовки-відеокліпи. Тема зустрічі та розставання, тема взаємозв’язку людського тіла і міста, тема співіснування міста і химерної природи в ньому. Три сюжети складають один триптих, в якому важливою є однак не наративна, а асоціативно-чуттєва складова. Брунатно-червоний, сіро-синій і землисто-зелений, міфологічна лірика, механістичність та анімалістичність: три різні за змістовим наповненням замальовки матимуть стильову єдність і спільних виконавців. У проект залучено три пам’ятки: Крематорій, корпус бібліотеки КПІ ім. І. Сікорського, Житній ринок.
170.
ID: 3AVS41-2363
Назва проекту: Курс на кіно
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1390927.50
Запитувана сума від УКФ: 1390927.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Балабай Катерина Костянтинівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: «Курс на кіно» - це цикл інтерв'ю з представниками кіноіндустрії України. Проєкт покликаний сприяти розвитку кіноіндустрії України та більшій глядацькій обізнаності щодо роботи галузі. Результатом проєкту стане створення 10 60-хвилинних відео, які будуть розміщені на однойменному YouTube-каналі.
171.
ID: 3AVS41-2386
Назва проекту: "Твір на реставрації"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1067964.00
Запитувана сума від УКФ: 1067964.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Кінокомпанія "Метрополіс"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Львів, Дрогобич, Жовква,
Опис проекту: Створення онлайн-ресурсу для професійної та широкої аудиторії присвяченого реставраційній справі в Україні. У фокусі дослідження – найбільш вагомі реставраційні проекти 2020 року. Серія відеороликів заархівує масштабні роботи зі збереження двох пам`яток ЮНЕСКО – іконостасу жовківської Церкви Св. Трійці та іконостасу Церкви Св. Юра в Дрогобичі, реставрацію недосліджених полотен західноєвропейського живопису 17-18 ст. з науково-допоміжного фонду Музею ім. Ханенків, української графіки з колекцій НХМУ та Запорізького художнього музею, тканин з Маріупольського художнього музею та поверненої з США до України картини Михайла Паніна «Таємний виїзд Івана Грозного перед опричниною». Проект популяризує культурну спадщину України і робить спробу започаткувати відеоархів сучасних вітчизняних науково-реставраційних практик.
172.
ID: 3AVS41-2404
Назва проекту: Youtube-канал ДОРЕЧНО
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 2884105
Запитувана сума від УКФ: 2884105
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Васильєва Ксенія Федорівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: ДОРЕЧНО - це сорок відео українською мовою короткого формату (2-3 хвилини), що будуть розміщені на новоствореному youtube-каналі проекту і публікуватимуться 2 рази на тиждень. Три основні рубрики: розмовні відео (головною рисою є контраст співрозмовників, що у студії знаходять спільну мову); експериментальні (наприклад 100 людей співають одну строчку з улюбленої української пісні); ігрові (наприклад вгадати професію, статус, орієнтацію і т.д. Головною рисою проекту є інноваційність у офлайн-подіях та подачі загалом. Головною ціллю є позитивне знайомство з темами на які українське суспільство дивиться крізь призму стереотипів. Результатом стане створення довіреної платформи на якій глядач знайде відповіді на запитання, які боїться озвучити.
173.
ID: 3AVS41-2434
Назва проекту: «Традиційне харківське коцарство – відроджений бренд міста»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 607564.20
Запитувана сума від УКФ: 607564.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Харківська платформа розвитку культури і туризму»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Харків,
Опис проекту: Протягом XVIII-XIX сторічь Харків славився коцарським промислом, що потім занепав та дожив до наших часів в уміннях поодиноких майстрів. Харківські килими-коци та технологія їх ткання на вертикальному верстаті є унікальними для України. 18 жовтня 2018 року «Традиційне харківське коцарство» внесене до Переліку елементів нематеріальної культурної спадщини Харківської області. Метою проекту є створення сучасного україномовного відеоконтенту, за допомогою якого можна зберегти і популяризувати харківське коцарство. Результат - два відеоролика, промоція яких сприятиме активізаціі зацікавленості коцами у мешканців та гостей Харкова, популяризації промислу як бренду, підвищенню туристичної привабливісті міста, отриманню традицією другого життя, адже створений рекламою попит підштовхне харків'ян до занять коцарством.
174.
ID: 3AVS41-2584
Назва проекту: Сучатр
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 3150315
Запитувана сума від УКФ: 3150315
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВіДПОВИДАЛЬНіСТЮ ТАБОР
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: CУЧАТР--це веб-серіал, котрий знайомить глядача із історією формування сучасного тетру. головна мета--розпалити інтерес, до театру, пояснивши його форму та методи спілкування із глядачем.
175.
ID: 3AVS41-2607
Назва проекту: Серія відеороликів «Що таке Житній?»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 563000.00
Запитувана сума від УКФ: 563000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Батін Андрій Анатолійович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Житній ринок — культове, легендарне та важливе місце для Києва, його мешканців та туристів. Проте в наш час величезна кількість молодих людей не усвідомлює важливість цього місця для міста. За допомогою серії відео роликів про Житній ринок ми хочемо донести його цінність і розповісти людям, що простір, в якому ми живемо — формує нас, отже його варто цінувати та берегти. Мета — розкрити проблему цінування важливої для міста будівлі, донести його цінність та сформувати активну спільноту навколо її збереження шляхом створення 3 відеороликів. Результат — опубліковані 3 відеоролики, що сприяли зміні у ставленні до Житнього ринку в його користувачів та міського менеджменту.
176.
ID: 3AVS41-2613
Назва проекту: ЄвроФан
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1594282.00
Запитувана сума від УКФ: 1594282.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Приватне підприємство "Імідж Спорту"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Бухарест, Румунія, Амстердам, Нідерланди, Більбао, Іспанія, Будапешт, Угорщина, Мюнхен, Німеччина,
Опис проекту: Суть проєкту – систематичне виготовлення відеороликів, присвячених перебігу подій Чемпіонату Европи з футболу 2020 року, а також підготовки і участі в ньому Національної збірної України. Майданчики показу - популярні медіа-платформи із подальшою дистрибуцією на провідних спортивних ресурсах України. Проєкт EuroFun має на меті інформувати населення про перебіг подій поза футбольним полем, давати пряму мову героїв, повідомляти оперативно актуальну, часто ексклюзивну і оригінальну інформацію. Будуть організовані знімальні групи, які розкриють теми побуту наших гравців, нюанси підготовки, інсайди з тренувань, оперативні коментарі гравців і тренерів, а також підготовка міст, що прийматимуть матчі, активність фанатів, думки авторитетних експертів, прогнози на поєдинки. Журналісти проєкту працюватимуть в кадрі, вони від першої особи поділяться враженнями від атмосфери матчів, дадуть змогу глядачам відчути себе безпосередніми учасниками події. Проєкт охопить період від першого етапу підготовки української команди наприкінці травня і аж до фіналу турніру 12 липня.
177.
ID: 3AVS41-2723
Назва проекту: Інтерв'ю з бариста
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1231600.00
Запитувана сума від УКФ: 1231600.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Афанас’єва Ольга Іванівна
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Місця зйомок будуть визначені після конкретного планування поїздок за GPS,
Опис проекту: Серія роликів обєднаних одним сюжетом: Відомий власник кав’ярень з України (надалі ведучий), який сам починав як бариста, вирушає у подорож містами та селами України, зупиняючись по дорозі у кав’ярнях. Смартфон ведучого оснащений GPS-трекером і по ньому видно які міста (села, пгт) проїжджає ведучий. В кожній кав’ярні ведучий куштує каву, розмовляє з бариста (або власником). В ході інтерв’ю власник кав’ярні розповідає ведучому свої секрети приготування кави, про цікавих відвідувачів, особливості регіону або кумедну історію. По результату на електронній мапі України з’являється нова «точка» кави та відео інтерв’ю яке може переглянути мандрівник, перш ніж заїхати до кав’ярні
178.
ID: 3AVS41-2729
Назва проекту: Нічний Патруль
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 3486476
Запитувана сума від УКФ: 3486476
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа підприємець СИРОВАТСЬКИЙ ТИМУР МИКОЛАЙОВИЧ
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Нічний патруль” - це історія двох молодих людей. Настя - молода дівчина, в якої стрімко розвивається ПТСР після того, як вона втратила нареченого під час проведення ООС. На фоні своєї травми, Настя починає вбачати сенс свого життя у боротьбі зі “злом” та несправедливістю у місті. Діма вчиться на оператора. Він хоче зняти яскраву дипломну роботу у формі відеоблогу. Він знайомиться із Настею і спершу вбачає у її діяльності яскравий матеріал для свого диплому, але згодом закохується в Настю та починає щиро вірити в її боротьбу. Так у Києві з'являється “Нічний Патруль”. Проект передбачає фінансування усіх стадій виробництва - препродакшену, зйомки та постпродакшну українського інтернет-серіалу режисера Кирила Жаровського, що називається “Нічний патруль”. Також передбачається фінансування маркетингу та промоції. Кінцевим продуктом буде перший сезон інтернет-серіалу, що складатиме 8 серій по 15 хвилин.
179.
ID: 3AVS41-2755
Назва проекту: Неможливе - можливо. Сікорський
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 3956735.61
Запитувана сума від УКФ: 3956735.61
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Мірошников Віталій Сергійович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ (Україна), Торонто (Канада), Стратфорд (США),
Опис проекту: Проект "Неможливе - можливо. Сікорський" - мотиваційний документальний фільм про видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського.  Ключовою метою є створення продукту, використовуючи сучасний формат і засоби поширення контенту, який буде затребуваний як серед внутрішньої аудиторії, так і для міжнародної.  Ідея проекту полягає в оригінальному сюжеті, який поєднує і поступово розкриває дві історії, самого Ігоря Сікорського та молодих канадських винахідників з «AeroVelo», які надихнулися прикладом Ігоря Сікорського та спромоглися здійснити неможливе. А саме виграли приз імені Сікорського - премію засновану в 1980 році на честь видатного українця, та яку вже понад тридцять років спроб і намагань не вдавалося виграти нікому. Результатом проекту буде створення та показ готового фільму на VOD сервісах 
180.
ID: 3AVS41-2770
Назва проекту: Створення серії відеороликів “Забобони”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1788822.00
Запитувана сума від УКФ: 1788822.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕССЕ ПРОДАКШН ХАУС"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Закарпатська область, Івано-Франківська область, Львівська область, Київ,
Опис проекту: Проект “Забобони” – дослідження культури забобонів, звичаїв та народних демонологічних вірувань у Карпатському регіоні, результатом якого стане серія коротких відеонарисів, що розкривають таїнство та самобутність цих традицій. Проект реалізується митцями аудіовізуального сектору: режисер проекту - Ангел Ангелов; куратор проекту - режисер Роман Бондарчук, чия стрічка “Українські Шерифи” була висунута на премію Оскар від України; продюсерка Тетяна Плєшивцева. Відсутність на сьогодні системного та повного огляду теми у форматі відео, а також високий попит до питомо українського культурного продукту дає нам впевненості у отриманні оригінального та творчого контенту, якого дійсно потребує сучасна українська спільнота.
181.
ID: 3AVS41-2808
Назва проекту: Дика Україна
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1109260
Запитувана сума від УКФ: 1109260
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Портян Олександр Олександрович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: полонина Боржави, Карпати, Воловець Закарпатська обл., хребет Тавпишірка, с. Бистриця, Івано-Фрнківська обл., заказник Странзул, Тячівський район, Закарпатської області,
Опис проекту: Проект спрямований на виробництва документальних відеороликів про дику природу для пізнавального Youtube каналу «Explorer Life». В роликах буде показано гірські природні комплекси, частина яких визнана ЮНЕСКО як всесвітня природна спадщина. Вони називаються Пралісами, і вони є оселищем для рідкісних видів тварин і рослин, які важливі для біорізноманіття всієї Європи та світу.
182.
ID: 3AVS41-2847
Назва проекту: Наука переможе!
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1866296.00
Запитувана сума від УКФ: 1866296.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Литвиненко Андрій Володимирович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Чорнобиль, Київська обл.,
Опис проекту: Проект присвячений науковому життю в Україні та науковцям, які намагаються вести активне дослідницьке життя на батьківщині, займаються новими розробками та втіленням їх у реальність, життя наукових інститутів, систему взаємовідносин, які там склалися та, які шляхи знаходять наші герої щоб продовжувати улюблену справу. Проект націлений на створення 5 роликів про молодих вчених з 5 різних наукових інститутів. Та розповідає широкій інтернет аудиторії про цих людей для популяризації та створення позитивного іміджу України як спроможної до міжнародного співробітництва у галузі науки. Важливим викликом є актуалізація значення науки, науковців та їх проектів для внутрішнього ринку України.
183.
ID: 3AVS41-2852
Назва проекту: Етнічна мозаїка України - цикл анімаційних роликів
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 852800
Запитувана сума від УКФ: 1092800.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання Німецька молодь в Україні"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Проект поширюється на всю територію України, Маріуполь, Луцьк, Німеччина, Львів, Київ, Одеса, Ужгород,
Опис проекту: Етнічна мозаїка України – це проект з продакшену анімаційних роликів, що розповідають на загал про етнічні спільноти, що проживають на території України (німців, кримських татар, ромів, греків тощо). Цей проект – це спроба стисло показати історію та внесок етнічних меншин у розвиток України.
184.
ID: 3AVS41-2876
Назва проекту: Колискова країна
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 3853979
Запитувана сума від УКФ: 3673567
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТЕРАСА-ФІЛЬМ
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «КОЛИСКОВА КРАЇНА» – це youtube-канал який зараз мистить 6 оригінальних анімаційних фільмів-пісень, створених на базі  українських народних колискових . Кожен фільм представлятиме естетику і культурну спадщину однією з двадцяти чотирьох областей України і,звичайно, республіки Крим. Аутентичні мелодії  лунають у нових сучасних акустичних, оркестрових та електронних аранжуваннях. Кожен епізод  має три хвилини, проста 2d анімація,  де гармонійно пов’язані вишуканий саундтрек, цікава історія та графічне виконання. «КОЛИСКОВА КРАЇНА» - Культурний код нації, поєднання минулого з сучасним заради майбутнього.
185.
ID: 3AVS41-2892
Назва проекту: ПО ТРИ НОТИ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 4917417.00
Запитувана сума від УКФ: 4917417.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: товариство з обмеженою відповідальністю "Формат Фільм"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ, місто Львів, місто Харків, місто Дніпро, місто Одеса,
Опис проекту: Проект представляє собою музично-пісенну шоу-програму. Для здійснення внеску у зміцнення української мови та розкриття музичних талантів України поставлено за мету створення нових українських музичних композицій та виготовлення циклу з 38 відеороликів з висвітленням процесу їх створення на інтернет-платформі YouTube, що дасть можливість популяризувати нову українську пісню на українську музику. Для досягнення такої мети поставлено багато завдань, основні з них: поширення інформації про конкурс; промоція проекту; проведення відбору музичних композицій; проведення зйомок процесу створення композицій; організація концертів та онлайн-голосування для визначення переможця; створення відеороликів для розміщення YouTube-платформі.
186.
ID: 3AVS41-2969
Назва проекту: ІТ ІН ЮЕЙ
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 2665230
Запитувана сума від УКФ: 2665230
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Кравченко Дмитро Володимирович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Кухня будь-якої країни – це важлива частина її культури. Аналізуючи стіл українців столітньої давнини, розумієш, як мало ми знаємо про те, що наповнювало їхнє життя. У випадку України, кухня – це не просто страви, це філософія ставлення до життя. І хоч останні 28 років незалежності ми все більше повертаємося до автентичності, ми навіть не здогадуємося, наскільки прогресивною і трендовою, говорячи сучасною мовою, була українська кухня на початку 20-го століття. Новий мультимедійний проект «EATINUA» відкриє українцям і світові справжню українську кухню, зробить її практичною та вживаною сучасним поколінням!
187.
ID: 3AVS41-2969-2
Назва проекту: Вовк Собаця. Уроки Доброти.
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 2892930
Запитувана сума від УКФ: 2892930
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Кравченко Дмитро Володимирович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: овк Собаця. Уроки Доброти - це серія коротких анімаційних відео для дітей. Герой Вовк Собаця та його друзі - добре відомий читачам завдяки однойменній книзі авторства Даші Вернової. Ми пропонуємо дітям подивитися анімаційний проект, у якому змодельовані різні конфліктні ситуації. Хто з нас у дитинстві хоч раз не почувався інакшим, чужим? Ми усі можемо бути непочутими чи незрозумілими для оточуючих. Та найголовніше – мати поруч людей, які приймають тебе таким, яким ти є. Наші герої – Вовк Собаця та його друзі, будуть проходити через складні для них ситуації з соціумом, але знаходитимуть вихід без втрат для обох сторін, керуючись законами доброти!
188.
ID: 3AVS41-2970
Назва проекту: Цикл документальних відеороликів “Міфологічні уявлення про унікальний світ духів та демонів Карпатського регіону України”
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 597982.44
Запитувана сума від УКФ: 597982.44
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Грешко Дмитро Дмитрович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Ужгород,
Опис проекту: Проект націлений на популяризацію міфології Карпатського регіону України серед молодіжної аудиторії через створення циклу відеороликів про міфологічні уявлення, про унікальний світ духів та демонів Карпатського регіону України на платформі Youtube та залучення молодіжної аудиторії до перегляду якісного відео культурного контенту та сприянню розвитку туризму у регіоні.
189.
ID: 3AVS41-3018
Назва проекту: Традиції крізь віки
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 552700
Запитувана сума від УКФ: 552700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія Рівне 1"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Рівненська область,
Опис проекту: Цикл відепрограм «Традиції крізь віки» покликаний зафіксувати, зберегти та розповісти користувачам Інтернету та телеглядачам про самобутні традиції, звичаї та ремесла українського Полісся, які попри сучасні тенденції зберігаються у віддалених куточках Рівненщини та все ще зберігаються і плекаються нашими старожилами. Мета проекту: підтримка та збереження інтересу суспільства до традицій та звичаїв українського народу, розповісти про автентичні традиції через призму людських життів, у історіях довгожителів, які за своє життя пережили складні часи, але змогли зберегти ці традиції. В рамках проекту буде виготовлено 20 відеопрограм, хронометражем близько 7 хв, адаптовані під соцмережі
190.
ID: 3AVS41-3025
Назва проекту: Серія соціальних роликів «Свині під прикриттям»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1170524.00
Запитувана сума від УКФ: 1170524.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: АП ЮЕЙ СТУДІО
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: місто Київ, Україна,
Опис проекту: Проект “Свині під прикриттям” складається із семи 15-ти секундних роликів вірусної соціальної реклами. Ролики у досить гротесковій і гумористичній формі показують звичайній людині, що відбувається з ним, коли вона грубо порушує базові правила поведінки у здоровому суспільстві; показує, як люди щодня роблять навколишнє середовище бруднішим та не поважають один одного. Мета цього проекту привернути увагу до нерозважливої поведінки людей, до забруднення місцевості, де ми мешкаємо. Готові ролики соціальної реклами розміщатимуться у вебконтенті, а саме у соціальних мережах (Youtube), на початку тих відео, споживачами яких є переважно особи, схильні до асоціальної поведінки . Побачивши ці ролики, глядачі повинні задуматися над своєю поведінкою, звичками та змінити ставлення до навколишнього середовища
191.
ID: 3AVS41-3048
Назва проекту: Обережно: брехня (світова інформаційна війна та стратегія перемоги)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 732009.70
Запитувана сума від УКФ: 732009.70
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Атасов Фільм Тревел"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м. Київ,Україна,
Опис проекту: Цикл з 10 відеороликів всебічно досліджує інформаційну агресію та можливості протидії брехні, яка сьогодні стає важливим негативним фактором суспільного та міжнародного життя.Інформаційне протистояння завжди було складовою військового конфлікту, інколи - приводом для нього, чи навіть його безпосередньою причиною. Історичних прикладів такого роду дуже багато, і ми про деякі з них розповімо.Об’єктом і ціллю інформаційної агресії є все суспільство, тому захист від інформаційної агресії та фейків - завдання для всього суспільства. Проект “Обережно: брехня” має на меті наступне: ● продемонструвати суть подібної агресії, її основні форми і методи впливу на масову свідомість; ● розповісти про величезну битву за уми людства, яка точиться просто зараз, та про сили, які цю битву ведуть; ● показати роль і місце України у цій битві; ● висвітлити основні стратегії перемоги у інформаційній війні.Проект повинен започаткувати широку суспільну дискусію за участі як професіоналів інформаційної галузі, так і соціально активних громадян. Боротьба проти інформаційної агресії повинна бути загально-суспільною справою і не може залишатися лише, наприклад, фаховою проблемою працівників ЗМІ, тому сьогодні потрібна мобілізація інтелектуального та культурного ресурсу суспільства, використання “горизонтальних” зв’язків між громадянами, і постійне мережеве обговорення стану справ на фронтах інформаційної війни - як в Україні, так і в цілому світі. Кожний відеоролик присвячений окремій темі. Ролик 1. Уроки інформаційних війн минулого; Ролик 2. Інформаційна війна для “внутрішнього споживача”; Ролик 3. Інформаційна віна “на експорт”; Ролик 4. Глобальна інформаційна війна; Ролик 5. Інформаційна мілітаризація; Ролик 6. Релігія інформаційної війни; Ролик 7. Інформація як причина війни; Ролик 8. Фейкова історія як маніпулятивна технологія інформаційної війни; Ролик 9. Фейкові новини - тактична зброя сучасності; Ролик10. Стратегія і тактики перемоги в інформаційній війні.
192.
ID: 3AVS41-3048-2
Назва проекту: Випробування долі
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 976700.00
Запитувана сума від УКФ: 976700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Атасов Фільм Тревел"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,Україна,
Опис проекту: Цикл відеороликів про людей з інвалідністю, їх боротьбу за своє здоров’я, за повернення в активне суспільне життя. Цикл відеороликів представляє реальні історії п’яти людей з інвалідністю, приклад яких є повчальним і надихаючим і допомагає краще зрозуміти важливість і складність процесу збільшення їх участі у соціумі, їх прагнення бути корисними суспільству. Кожен відеоролик присвячений одному з наших героїв. Один з відеороликів присвячений нашому другу, члену нашої проектної команди – Денису Хахаліну, який у 2019 році отримав тяжку травму и зараз має інвалідність. Але ми весь час були і є з ним разом, тому що він нам потрібний ,а ми потрібні йому. Так повинно бути і в суспільстві. Цей процес має бути взаємним. Інвалідність – не вирок долі! Їх треба повертати! Привернути увагу громадськість до проблем людей з інвалідністю з метою заохочення створення комплексу умов реалізації рівних прав інвалідів в соціумі та повернення в активне суспільне життя - мета нашого прооекту. Команда проекту сподівається, що даний проект, його гостросоціальна тематика і нові підходи щодо взаємодії з аудиторіями зроблять свій внесок у розбудову нових моделей вирішення складних питань “мережевим суспільством” майбутнього і сприятиме дальшому виробленню нових форматів комунікації. Безпосередній ефект проекту - вплив на трансформацію суспільства у напрямку більшої гуманності та інклюзивності, і підвищення рівня співчуття всередині соціуму.
193.
ID: 3AVS41-3053
Назва проекту: Художній (постановочний) відеоролик «СЕРЦЕБИТТЯ»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 785961.00
Запитувана сума від УКФ: 785961.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична Особа-Підприємець Негрієнко Роман Валерійович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Створення соціального художнього (постановочного) ролику дозволяє змінити ставлення українців до трансплантації, яка овіяна міфами та страхами, які не дозволяють громадянам свідомо приймати участь у цій процедурі через необізнаність, стереотипи та недовіру до медицини. Мета створення відеопродукту полягає в тому, щоб глядачі подивилися на трансплантацію та донорство під іншим, позитивним кутом. Як на шанс подарувати людині життя або навіть врятувати декілька життів. Проект буде виховувати самосвідомість громадян України щодо підвищення обізнанності до трансплантації, що допоможе змінити думку стосовно цієї процедури і подивитися на неї під іншим кутом і виховувати культуру донорства у суспільстві. У майбутньому це допоможе врятувати багато життів.
194.
ID: 3AVS41-3082
Назва проекту: «Інноваційна Україна: цифрові можливості та загрози» (відеоконтент для Інтернету)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1050697.28
Запитувана сума від УКФ: 1050697.28
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВ Міжнардний продюсерський центр "Фор-Пост"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: Новітні технології, які на наших очах все більше проникають в наше життя, крім поліпшення умов існування людства, також несуть в собі певні системні загрози. До цих загроз також можна віднести війну, що ведеться в інформаційному та кібернетичному середовищах. Останні особливо актуальні для України, яка зіткнулася з гібридною війною в повній мірі. Наш проект орієнтовано на вирішення проблеми поширення цифрової та медіаграмотності в Україні в контексті отримання нових можливостей та захисту від інноваційних загроз в сфері культури, освіти та розвитку громадянського суспільства. Для досягнення цієї мети в рамках цього проекту ми створимо відеопродукти трьох типів: короткі соціальні ролики для привертання уваги до вищенаведених проблем суспільства та поширення необхідним нам меседжів; невеличкі відеопосібники у вигляді лайфхаків для поширення практичних рекомендацій та загальних знань з теми проекту; відеолекції із системним викладенням інформації і знань та формування практичних навичок за темами, що просуваються в рамках проекту. В проекті також передбачені ефективні засоби поширення цих відеопродуктів серед цільової аудиторії проекту.
195.
ID: 3AVS41-3097
Назва проекту: Академія web-серіал
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 4837440.25
Запитувана сума від УКФ: 4837440.25
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Круценко Сергій Ігорович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, м.Київ,
Опис проекту: Проект Академія - це web-серіал розрахований на широку глядацьку аудиторію, метою якого є допомога у просуванні системи європейських цінностей для різновікових аудиторій.У проекті природньо поєднані дві форми головних телевізійних продуктів - серіалу та елементи талант -шоу. Завдячуючи цьому в проекті природньо вписані музичні номери в різних жанрах, що поєднуються з наскрізною драматургією, яка притаманна кіномистецтву. Інноваційним є також формат проекту. Драматургія збудована таким чином, що кожна 10-ти хвилинна серія укладається в велику драматургічну форму, якщо дивитись їх в довжину цілком. Діапазон музичних жанрів, які передбачається використовувати у фільмі буде дуже широким і коливатиметься від року до синтезаторної музики, від репу до класичного оперного виконання з симфонічним оркестром. Сама базова подія буде цікавою для різних вікових аудіторій та разних культур, бо це Історія пригода іноземця в Україні, що дає можливість розгляду життєвих ситуацій з боку різноманітних культур та кутів зору.
196.
ID: 3AVS41-3120
Назва проекту: Битва за культуру (відеоконтент для медіаплатформ)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 727503
Запитувана сума від УКФ: 727503
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Дріз Олександр Якович
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації:
Опис проекту: До окупації і після завжди були цінності, які сповідував український народ і щойно він звільнявся з-під ярма, він швидко відроджував свою культуру. Це і є свідченням того, що території Сходу були і залишаться одвічно українськими. Культура і Війна, — здавалося б взаємовиключні поняття. Але парадокс у тому, що у воєнний час як ніколи виникає потреба долучитися до культурних джерел свого народу. Проект "Битва за культуру" поєднує в собі тему відродження духовних і культурних цінностей на Сході. Всі його елементи спрямовані на боротьбу з дезінформацією шляхом показу реальних подій та їх учасників. Серія інформаційних відео-роликів присвячених видатним українцям зі Сходу з закадровим текстом та музичним супроводом, створений на основі архівних фото- та відео- матеріалів під назвою "Українці зі Сходу". Цикл інтерв'ю з учасниками українсько-російської війни під назвою "Портрети створені історією". В проекті також передбачені ефективні засоби поширення цих відеопродуктів серед цільової аудиторії проекту.
197.
ID: 3AVS41-3122
Назва проекту: Відеоблог "Гай"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1384830.00
Запитувана сума від УКФ: 1384830.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «МИР І КО ПРОДАКШН»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, м. Київ,
Опис проекту: Проект «Гай» - це серія інтерв’ю з видатними діячами України, які разом складають цілісний образ нашої Батьківщини. Метою проекту є формування аудиторії навколо української культури, науки, історії; навколо людей, що розбираються в українському кіно, літературі, політиці, науці тощо. Популяризація всього українського у світовому інформаційному просторі, протидія фейкам та маніпуляції.
198.
ID: 3AVS41-3122-2
Назва проекту: Гелікон
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1525850.00
Запитувана сума від УКФ: 1525850.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «МИР І КО ПРОДАКШН»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект Гелікон - це гуманітарний науково-популярний освітній проект. Цикл лекцій, присвячений історії українського мистецтва. Лекції будуть у форматі анімації. Мета проекту – формувати освічену українську молодь.
199.
ID: 3AVS41-3122-3
Назва проекту: Музичний кліп "Море нашого життя"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 794250.00
Запитувана сума від УКФ: 794250.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «МИР І КО ПРОДАКШН»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, м. Київ, м. Одеса,
Опис проекту: Проект знімання музичного відеокліпу на пісню “Море нашого життя” гурту Тимпаче. Кліп має на меті привернути увагу до проблем людей із вадами слуху за допомогою сюжету та буде створена адаптована, під потреби глядачів, окрема версія із сурдоперекладом тексту пісні. Загалом, цим кліпом ми хочемо пропагувати толерантне та гідне ставлення людей одне до одного.
200.
ID: 3AVS41-3127
Назва проекту: Цикл відеороликів соціальної спрямованості «Доброго дня, Янгеле!»
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1845722.00
Запитувана сума від УКФ: 1845722.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІ-ТІ-ЕЛ-ВАВІЛОН"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ (Київська обл.),
Опис проекту: Мета: популяризація традиційних загальнолюдських цінностей на національному рівні. Цілі: Висвітлення проблематики повноцінної соціалізації у споживачів контенту альтернативних медіаплатформ, через донесення консолідуючих життєствердних меседжів. Завдання: створити якісний соціально важливий відеоконтент для розширення глядацької аудиторії українського аудіовізуального продукту та підвищення лояльності до нього в Україні, шляхом розміщення на альтернативних медіаплатформах і участі в фестивалях соціальної реклами. Цикл відеороликів соціальної спрямованості про чуйність до ближнього, толерантність, соціальну та особисту відповідальність складається з трьох відеороликів - «Доброго дня, Янгеле!», «Орел і решка», «Чемпіон». Кожна з трьох історій розповідає про гострі теми, що хвилюють українців у сьогоденні: чуйність до ближнього, толерантність, соціальну та особисту відповідальність.
201.
ID: 3AVS41-3131
Назва проекту: Експати: історії успіху
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 3381798.81
Запитувана сума від УКФ: 3381798.81
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАТАГУДС"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Світ,
Опис проекту: Цикл з 8 програм, хронометражем 45-60 хвилин кожна. Це англомовне шоу про експатів в Україні, що за форматом поєднує в собі документалістику та відеоблог. Кожна програма розповідає іноземній аудиторії історії людей, які переїхали в Україну на постійне місце проживання і вже багато років успішно розвивають тут свій бізнес. Мета проекту – створення позитивного інвестиційного іміджу України для закордонних підприємців. Головний герой шоу – харизматичний гість з-за кордону, що цікавиться бізнесом, але раніше ніколи не дивився на України з точки зору ведення тут справ. У фокусі – унікальні історії успіху та цікаві підприємства, створені іноземцями в Україні: від французьких виноробень до ізраїльських IT-компаній. Ми розкажемо про Україну як привабливу країну для втілення бізнес-ідей і щасливого життя.
202.
ID: 3AVS41-3131-2
Назва проекту: Відкрий напрямок ЮА. Другий сезон
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 4270352.02
Запитувана сума від УКФ: 4270352.02
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАТАГУДС"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Світ,
Опис проекту: Цикл з 20 програм, хронометражем 10-25 хвилин кожна у форматі англомовного тревел-шоу (дубльованого українською мовою). Мета проекту – розкрити потенціал України як культурної, туристичної та бізнес локації як для іноземців так і для українців. Герої шоу – харизматичні гості з-за кордону, вперше відвідують Україну та опановують туристичні маршрути – як популярні, так і нові, незвичайні. У фокусі – культурні пам’ятки та рекреаційні локації, а також нічне життя мегаполісів, сучасні розваги, міста-привиди та сільські спільноти з унікальними культурними традиціями, технологічні стартапи та освітні хаби. Ми продовжимо розказувати про Україну як про цікаву та безпечну країну, де є все необхідне для різних інтересів – культурних, подієвих, рекреаційних, ділових та інших.
203.
ID: 3AVS41-3131-3
Назва проекту: Відкрий напрямок ЮА - промо туристичної України закордоном (онлайн, офлайн)
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 4332015.51
Запитувана сума від УКФ: 4332015.51
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАТАГУДС"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна, Світ,
Опис проекту: Проект покликаний популяризувати Україну та її туристичні можливості у світі, зокрема розкрити потенціал України як культурної, туристичної та бізнес локації як для іноземців так і для українців. У фокусі – культурні пам’ятки та рекреаційні локації, а також нічне життя мегаполісів, сучасні розваги, міста-привиди та сільські спільноти з унікальними культурними традиціями, технологічні стартапи та освітні хаби. Ми продовжимо популяризувати Україну як цікаву та безпечну країну, де є все необхідне для різних інтересів – культурних, подієвих, рекреаційних, ділових та інших шляхом використання офлайн та онлайн активностей. Серед таких активностей передбачається проведення промо кампанії туристичної України в мережі інтернет (із використанням відзнятого першого сезону шоу Discover Destination UA), проведення фотовиставок в аеропортах світу, організування інформаційних заходів та спільних переглядів фільму "Destination UA" серед студентської молоді в різних містах світу.
204.
ID: 3AVS41-3149
Назва проекту: Веб-фільм "Це побачення"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 831971
Запитувана сума від УКФ: 831971
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація "86"
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Це побачення” - це 8-хвилинний веб-фільм, що оспівує сучасний Київ, промотує культуру кінотеатрального перегляду та привертає увагу до проблеми витіснення закладів культури із центру міст. “Це побачення” - посвята Клоду Лелушу та його короткій стрічці “C’était un rendez-vous” 1976 року. Робота знаменитого французького режисера - це ранкова поїздка Парижем на високій швидкості, знята одним 8-хвилинним кадром. “Це побачення” переосмислює Лелушівську та переміщує історію у Київ наших днів - місто змін, енергії, кохання, а також нелегальних забудов, рекламних білбордів і закритих кінотеатрів. Веб-фільм “Це побачення” - є високоякісним аудіовізуальним твором та водночас активістським відео, що має на меті ініціювати суспільну дискусію щодо міських проблем.
205.
ID: 3AVS41-3210
Назва проекту: Я повернуся!
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 4491000
Запитувана сума від УКФ: 4311000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ «ПСБ ФІЛМЗ»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київска область, Львів, Карпати, Одеса,
Опис проекту: Метою створення циклу іміджевих відеороликів “Я повернуся!” є промоція України серед звичайних іноземців, усіх категорій туристів, бізнеса та кіно-виробників різного віку через тему «кіно», з подальшим залученням до України цікавих проектів та створення принципово нового іміджу «країни, де знімається кіно», на кшталт Чехії, Болгарії чи Румунії.
206.
ID: 3AVS41-3255
Назва проекту: Стань блогером
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 879860
Запитувана сума від УКФ: 879860
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Овсяннікова Алла Павлівна
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: На основі 10 роликів по 10 хвилин ми хочемо показати процес створення блогерського відеоконтенту, розібратись хто такий блогер, що таке блогерство і показати один із можливих варіантів створення власного відеоблогу.
207.
ID: 3AVS41-3268
Назва проекту: Ненудна історія України
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 2105340.00
Запитувана сума від УКФ: 2105340.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ФОП Хазан Наталія Вікторівна
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Мета: Просвіта населення, впізнавання України іноземцями та зацікавлення до туризму та дослідження нашої країни.
208.
ID: 3AVS41-3308
Назва проекту: "Шлях Воїна - Любов"
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 1089966.4
Запитувана сума від УКФ: 1089966.4
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Ю.ЕФ.АЙ.ПРОДАКШНЗ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: м.Київ,
Опис проекту: Проект "Шлях Воїна - Любов" це образотворча розповідь про важливі людські чесноти Віру, Всепрощення, Участь та Самопожертву, це чотири відеоролики, кожний з яких має своє особливе візуальне рішення та змістовне підґрунтя. Ці міні фільми є вступом до документальної стрічки-притчи "Шлях Воїна - Любов". В наш час, коли навкруги лунають гасла, точаться розмови, дискусії, що спрямовані на роз’єднання людей, народів, ми хочемо показати, що в Україні розуміють, що об’єднання має і мусить стати новим трендом. Розповідь відбувається із залученням людини, що поєднує в собі вчення та філософії Сходу та Заходу - Андрія Старовойта. Який є визнаним адептом монастиря Шао-Линь, засновником першого чисто українського виду спорту Фрі-Файт та глибоко православною людиною.
209.
ID: 3AVS41-3452
Назва проекту: За кадром
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 726730
Запитувана сума від УКФ: 726730
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ящишин Андрій Романович
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Ряд відеороликів, які покажуть і розкажуть усі аспекти і особливості створення професійного кіно. Кожен ролик – це не тільки відзнятий матеріал. Це довгий і клопіткий процес, в якому потрібно знати ті чи інші професійні особливості. Кожний відеоролик розкриватиме певний етап в процесі створення фільму. Ми будемо зустрічатися і працювати з професіоналами в певній області і на прикладі їхніх робіт будемо розказувати особливості їхньої роботи.
210.
ID: 3AVS41-3621
Назва проекту: ІнваФішки - Від дому до культури!
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 878380
Запитувана сума від УКФ: 878380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації»
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: ІнваФішки - унікальна інформаційна платформа, яка дозволяє людям з різними травмами спинного мозку ділитися власним досвідом адаптації після нещасного випадку. В Україні розвиток реабілітаційних послуг знаходиться на дуже низькому рівні, саме тому люди не отримують вчасно належні послуги та інформацію, що просто зачиняє їх в межах своєї домівки. У Всесвітній доповіді про інвалідність, до числа головних бар’єрів з якими стикаються люди з інвалідністю, віднесено неадекватність інформації та комунікації, відсутність консультування та включення у суспільне життя, брак досвіду та даних. Наш проєкт покликаний надати людям цю важливу інформацію і практичний досвід вирішення проблемних питань, з якими стикається людина після травми, що дозволить більш активно приймати участь в культурному житті країни.
211.
ID: 3AVS41-3918
Назва проекту: . Створення аудіовізуального продукту у вигляді інтернет сайту «Фольк-Рух Черкашчіни».
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 253704
Запитувана сума від УКФ: 253704
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: Набутівська об’єднана територіальна громада
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Міста реалізації: Село Нетеребка, Корсунь- Шевченківський район, Черкаська область,
Опис проекту: Інтернет ресурс «Фольк-Рух Черкашчіни» для фольклорних колективів і ансамблів народної української пісні Корсунь- Шевченківського району, а надалі всієї Черкаської області. Стартап створюється на базі багаторічної творчої спадщини Народного фольклорного автентичного колективу «Червона калина», що діє більше 30 років в клубі села Нетеребка Набутівськой ОТГ Черкаської області. За цей час зібрано понад 100 пісень, вік яких від 200 до 500 років. Колектив має безліч почесних звань і винагород, продовжує збирання, збереження і відтворення безцінних перлин народного фольклору.
212.
ID: 3AVS41-3919
Назва проекту: Візіт Юкрейн
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 600000
Запитувана сума від УКФ: 600000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ЮКРЕЙНІАН ПЕРФОМАНС МАРКЕТИНГ"
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Міста реалізації: Київ, Київська область, Одеса, Одеська область, Закарпатська область, Кривий Ріг,
Опис проекту: Проект спрямований на промоцію та популяризацію культурного, туристичного та розважального потенціалу міцевості або регіону на платформі Youtube про який створено сюжет, а саме:Києв, Київська область, Одеса, Одеська Область, Закарпатська область, Кривий Ріг.
213.
ID: 3AVS41-3951
Назва проекту: Креативність країни
Технічний відбір: Схвалено
Лот : ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
Загальний бюджет проекту: 4999622
Запитувана сума від УКФ: 4740322
Тип конкурсу: Індивідуальний
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АДПРО Україна”
Культурний секто