Міжнародної співпраці

Проєкт міжнародної співпраці — це культурно-мистецький проєкт, що передбачає реалізацію проєкту в Україні та/або за кордоном у партнерстві з іншими юридичними особами всіх форм власності (підприємствами, установами та організаціями). Заявник має бути резидентом України, а один з партнерів – нерезидентом. Заявником і партнером цього типу проєкту не може бути фізична особа-підприємець.

Обов'язковий перелік документів для подачі на конкурс:

  1. Проєктна заявка (подається в електронній формі, що заповнюється на сайті Фонду); 
  2. Робочий план проєкту (зразок плану наприкінці документу, крім того, спеціальна таблиця EXCEL, розташована на сайті Фонду. 
  3. Кошторис Проєкту (спеціальна таблиця EXCEL, яка розташована на сайті Фонду. Детальні інструкції із заповнення кошторису є однією із вкладок завантаженого файлу). 
  4. Для заявника - повний (розширений) витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР), сформований не раніше дати початку конкурсного відбору проєктів за відповідним ЛОТом (документ у форматі PDF) та не пізніше останнього дня приймання аплікаційних пакетів. Звертаємо особливу увагу на те, що в умовах воєнного стану та протягом одного місяця з дня його припинення або скасування надання/отримання відомостей/інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі шляхом безпосереднього доступу до них, проводиться/забезпечується з урахуванням особливостей, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 209 "Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану" (зі змінами). Враховуючи зазначене, рекомендуємо завчасно подбати про отримання витягу з ЄДР. 
  5. За наявності партнера – лист(и) про наміри співпраці від партнера (-ів) або Протокол про наміри співпраці. Скан-копію оригіналу (у форматі PDF) слід завантажити у додаткові документи. Зразок Листа/Протоколу про наміри співпраці в кінці Інструкції. Звертаємо увагу на наявність підписів та печаток (за наявності). 
  6. Для партнера: реєстраційний документ за встановленою формою, обов’язково з завіреним перекладом (документ у форматі PDF) – завантажити у додаткові документи. Звертаємо увагу на наявність підписів та печаток (за наявності).

Документи

2024 Кошторис Робочий План
Подача заявок: 20 Грудня 2023 18:00 — 19 Лютого 2024 18:00
Подання заявки на конкурс завершено