Національної співпраці

Проєкт національної співпраці — це культурно-мистецький проєкт, який передбачає партнерську реалізацію проєкту у двох або більше регіонах України, мінімальне партнерство має включати заявника та одного партнера з різних регіонів України. Заявником і партнером цього типу проєкту не може бути фізична особа-підприємець. Зверніть увагу, що у разі зміни партнера після підписання договору про надання гранту, Фонд залишає за собою право розірвати договір в односторонньому порядку із умовою повернення виплачених сум. 

Обов'язковий перелік документів для подачі на конкурс:

1. Проєктна заявка (подається в електронній формі, що заповнюється на сайті Фонду);

2. Робочий план проєкту - зразок плану наприкінці документу.

3. Кошторис Проєкту (спеціальна таблиця EXCEL, яка розташована на сайті Фонду. Детальні інструкції із заповнення кошторису є однією із вкладок завантаженого файлу).

4. Для заявника - повний (розширений) витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР), сформований не раніше дати початку конкурсного відбору проєктів за відповідним ЛОТом (документ у форматі PDF) та не пізніше останнього дня приймання аплікаційних пакетів. Звертаємо особливу увагу на те, що в умовах воєнного стану та протягом одного місяця з дня його припинення або скасування надання/отримання відомостей/інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі шляхом безпосереднього доступу до них, проводиться/забезпечується з урахуванням особливостей, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 209 "Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану". Враховуючи зазначене, рекомендуємо завчасно подбати про отримання витягу з ЄДР.

5. Лист(и) про наміри співпраці від партнера (-ів) або Протокол про наміри співпраці. Скан-копію оригіналу (у форматі PDF) слід завантажити у додаткові документи. Зразок листа/протокола про наміри співпраці в кінці Інструкції. Звертаємо увагу на наявність підписів та печаток (за наявності).

6. Для партнера – повний (розширений) витяг з ЄДР партнера, сформований не раніше дати початку конкурсного відбору проєктів за відповідним Лотом (документ у форматі PDF) та не пізніше останнього дня приймання аплікаційних пакетів. 

Документи

2024 Кошторис Робочий План
Подача заявок: 15 Листопада 2023 18:00 — 15 Січня 2024 18:00
Подання заявки на конкурс завершено