Індивідуальний

Обов’язкові документи для подання аплікаційного пакета ЛОТ-у:

  • проектна заявка (електронна форма, що заповнюється в особистому онлайн-кабінеті на сайті УКФ);
  • Додаток № 1 до проектної заявки «Робочий план проекту» (документ у форматі PDF);
  • Додаток № 2 до проектної заявки «Звіт про проведення публічних консультацій» (документ у форматі PDF);
  • Додаток № 3 до проектної заявки «Резюме членів команди» (документ у форматі PDF);
  • Додаток № 4 до проектної заявки «Комунікаційна стратегія» (документ у форматі PDF);
  • кошторис проекту (спеціальна таблиця EXCEL, яку можна знайти на сторінці відповідної конкурсної програми);
  • повний (розширений) витяг з ЄДР з інформацією, сформований на момент подання аплікаційного пакету (документ у форматі PDF). Замовити витяг можна на сайті Міністерства юстиції України (витяг платний, для замовлення витягу потрібен електронний цифровий підпис особи, яка створює запит);
  • гарантійний лист про співфінансування проекту, який надає заявник, вказуючи джерела співфінансування – скан-копія оригіналу у PDF. Зразок листа про співфінансування – Додаток № 5 до Інструкції.

У разі наявності партнера проекту

  • документи, що підтверджують реєстрацію організації-партнера:

- Для української організації-партнера: повний (розширений) витяг з ЄДР, сформований на момент подання аплікаційного пакету (документ у форматі PDF). Замовити витяг можна на сайті Міністерства юстиції України (витяг платний, для замовлення витягу потрібен електронний цифровий підпис особи, яка створює запит).

- Для організації-партнера нерезидента України: скан-копія оригіналу установчого документа/документів відповідно до встановлених норм чинного законодавства країни реєстрації та його переклад українською мовою завірений належним чином;

  •  лист(и) про наміри співпраці від партнера (-ів): скан-копія оригіналу у PDF. Зразок листа про наміри співпраці – Додаток № 6 до Інструкції.


Індивідуальний проект (у контексті програми «Культурні столиці України») — це культурно-мистецький проект, що реалізується органом місцевого самоврядування.

Відповідно до вимог Фонду співфінансування для індивідуальних проектів програми «Культурні столиці України» є обов’язковим і має становити 30% проекту (або більше). Це означає, що сума гранту від Фонду може складати лише 70% бюджету проекту (або менше). 

Формула бюджету для проекту:

грант (70%) + співфінансування (30%) = бюджет проекту (100%).

Співфінансування має бути розподілене між усіма ініціативами проекту. Капітальні видатки за рахунок гранту УКФ недопустимі і не мають перевищувати 50% суми всього співфінансування.

Документи

Культурні столиці. Додаток 1. Робочий план. 2021 Культурні столиці. Додаток 2. Звіт про проведення публічних консультацій. 2021 Культурні столиці. Додаток 3. Резюме членів команди. 2021 Культурні столиці. Додаток 4. Комунікаційна стратегія. 2021 Культурні столиці. Додаток 5. Гарантійний лист про співфінансування 2021 Кошторис _Культурні столиці_ 2021
Подача заявок: 06 Жовтня 2020 18:00 — 30 Березня 2021 18:00
Подання заявки на конкурс завершено