Ask a question to UCF and get an answer to the email adress which you provided.
Please, register in our system to be able to participate in our contests. If you’re already registered, please, log in, if no — please, register.
If you forgot your password, please, fill in this recovery form.
Please, register in our system to be able to participate in our contests. If you’re already registered, please, log in, if no — please, register.
If you forgot your password, please, fill in this recovery form.
If you forgot your password, please, fill in this recovery form to get your password my e-mail.
За підтримки Українського культурного фонду вийшов новий епізод проєкту «Книга-мандрівка. Міста», присвячений історії Ізюму на Харківщині. Проєкт є продовженням мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна», що з 2018 року виходить на ютубі та має свою активну аудиторію.
Мета епізоду «Книга-мандрівка. Ізюм» полягає у висвітленні проблем постраждалих від війни регіонів, зміцненні морального духу, піднятті дискурсу про відновлення у воєнні та повоєнні часи. Автори ініціативи прагнуть підвищити увагу до окупованих та деокупованих міст України, зберегти історичну пам’ять, підтримати місцеву громаду та вимушених ВПО.
В новому ролику пані Родзинка, голосом військовослужбовиці та журналістки Алли Кошляк, знайомить глядачів з історією Ізюма від давнини до сучасності, від легендарної гори Крем’янець до зупинки «Штука», яка для багатьох місцевих є стартовою точкою для прогулянки центральною площею.
«Одне з найстаріших міст Слобожанщини, справжній музей просто неба – пані Родзинка розкаже більше про історію Ізюма. Чи знаєте ви, звідки взялася така смачненька назва міста? Чому Половецькі Баби – ще ті старожили? Які випробовування випадали на долю містян крізь століття та як мужній Ізюм протистояв російській окупації? Приєднуйтеся до подорожі й дізнавайтеся більше про Україну вже зараз», – закликали в команді проєкту.
«Книга-мандрівка. Ізюм» можна переглянути на ютуб-каналі проєкту за посиланням. Невдовзі у вільному доступі з’явиться анімація за підтримки УКФ, присвячена місту Бахмут Донецької області.
Нагадаємо, Український культурний фонд (УКФ) – державний інвестор розвитку культури та креативних індустрій України. Інституція заснована у 2017 році на підставі Закону України «Про Український культурний фонд». Підтримка індивідуальних, національних та міжнародних культурно-мистецьких проєктів здійснюється на конкурсних засадах в межах семи секторів: аудіальне мистецтво, візуальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, культурна спадщина, літературна справа, перформативне та сценічне мистецтво, культурні та креативні індустрії. Упродовж семи років своєї діяльності Фонд профінансував 2717 проєктів. Сума інвестованих коштів у них становить понад 1,6 млрд грн, а кількість охопленої Фондом аудиторії – 53 млн осіб.
Категорія: Статті