Ask a question to UCF and get an answer to the email adress which you provided.
Please, register in our system to be able to participate in our contests. If you’re already registered, please, log in, if no — please, register.
If you forgot your password, please, fill in this recovery form.
Please, register in our system to be able to participate in our contests. If you’re already registered, please, log in, if no — please, register.
If you forgot your password, please, fill in this recovery form.
If you forgot your password, please, fill in this recovery form to get your password my e-mail.
15 та 16 грудня Український культурний фонд провів Інформаційні дні в Івано-Франківську. Це шосте місто, до якого вирушили представники УКФ в межах інформаційно-просвітницької роботи на 2024 рік, та зібрали понад 90 представників культурно-мистецької спільноти регіону. Серед них – керівники та працівники культурних інституцій, культурні менеджери й куратори, освітяни та інші зацікавлені жителі з усієї Івано-Франківщини.
«Формат Інфоднів УКФ, який ми вдосконалюємо щороку, – це унікальна можливість для потенційних грантоотримувачів наживо поспілкуватися з представниками нашої інституції. І поставити будь-які питання, що стосуються як подачі конкурсних заявок, так і грантового сезону в цілому. Інфодні УКФ – це завжди про предметну дискусію, на яку ми залюбки налаштовані й сьогодні», – підкреслив у вітальному слові Дмитро Решетченко, заступник виконавчого директора УКФ з проєктної роботи.
Інфодень в Івано-Франківську відрізнявся за своїм форматом від тих, що УКФ вже встиг провести раніше: цього разу подія тривала два дні поспіль. Перший день 15 грудня був теоретичний – ознайомлення аудиторії з діяльністю УКФ та його грантовими можливостями. Спікери Фонду розповіли про нові конкурсні програми та їхні ЛОТи, особливості комунікації про проєкти за підтримки УКФ, а також обговорили найтиповіші помилки під час подачі проєктних заявок.
Другий день 16 грудня мав практичне спрямування. Команда Фонду розповіла, зокрема, про основні «секрети» та елементи перспективної заявки, розібрала логіко-структурну матрицю. Окреслила відмінності між завданнями та цілями, кількісними та якісними результатами проєкту. Наприкінці кожного дня відбулася традиційна сесія «запитання-відповідь».
Захід відбувся у партнерстві з Івано-Франківською ОВА, Прикарпатським національним університетом ім. Василя Стефаника та мистецькою агенцією «Мантикора».
Категорія: Статті