Program registery Education. Exchanges. Residencies. Debuts

#
ID
Project name
Rating
General budget
The requested amount from the UCF
LOT 1. Educational Programs
1.
ID: 3NORD11-2986
Project name: Едукаторіум. Естамп — освітній інтенсив з друкованої графіки.
Rating: 467
General budget: 967744.98
The requested amount from the UCF: 967744.98
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Дукат Арт
Cities of implementation: Київ,
Project description: Альтернативна освітня програма для молодих мистецтвознавців і художників, присвячена історії та художній практиці естампу. Програму поділено на 5 курсів. Тема кожного курсу — певна графічна техніка. Інтенсив складається з 3-х частин: лекторій, практикум, екскурсії. Учасники процесу прослухають унікальні лекції від провідних українських мистецтвознавців, пройдуть практикум у відомих київських графічних майстернях, зустрінуться зі знаними українськими графіками та відвідають екскурсії до фондів художніх музеїв Києва. У фіналі проекту відбудеться звітний захід, де буде представлено результати проекту: художники, що пройшли інтенсив, представлять свої роботи, мистецтвознавці — статті про друковану графіку. Також буде запущено веб-ресурс “Едукаторіум”, присвячений мистецькій освіті, де буде представлено відеоконтент (лекції, майстер-класи), твори слухачів, мистецтвознавчі статті учасників курсу тощо.
2.
ID: 3NORD11-5467
Project name: Пересувна лабораторія сучасного мистецтва
Rating: 459
General budget: 983321.80
The requested amount from the UCF: 696578.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІЗОЛЯЦІЯ. ПЛАТФОРМА КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ"
Cities of implementation: Проект реалізовуватиметься в відібраних населених пунктах за результатами опен-колу, що охоплює всю територію України. Робочий план проекту передбачає 30 подій у 20-22 містах.,
Project description: Проект покликаний підтримати децентралізацію неформальної мистецької освіти для дітей та підлітків та існуватиме на базі мобільної культурної платформи Гуртобус, що у 2019 році провела 24 події у 14 областях України. У Пересувній лабораторії сучасного мистецтва художники-інструктори з різних частин країни реалізовуватимуть куровані освітні міні-курси у невеликих містах та селищах країни. Лекції та майстер-класи матимуть за мету продемонструвати та навчити аудиторію актуальним художнім практикам, доступ до яких є обмеженим у регіонах країни. Засадничим принципом освітніх подій є партисипативність тимчасового творчого простору. Проект супроводжуватиметься розповсюдженням методологічних вказівок та кураторських текстів про художні практики в контексті освітніх подій із залученням аудиторій з різноманітних куточків країни.
3.
ID: 3NORD11-2114
Project name: «Освітній курс «Кримські татари: Історія. Культура. Мистецтво.»
Rating: 453
General budget: 973714.00
The requested amount from the UCF: 973714.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Кримська родина"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Запропонований проєкт спрямований на збереження культурно-історичної спадщини корінного народу України – кримських татар серед дітей, які через об’єктивні причини не можуть реалізувати своє природне право на вивчення власної культури, мистецтва і історії. Курс також може бути ретрансльований на інші аудиторії, які цікавляться історією та культурою кримських татар в Україні. Впровадження освітньої програми буде сприяти підвищенню можливостей для застосування критичного мислення, медіасвідомості, усунення негативного впливу російських імперських міфів відносно історії та культури Криму, що сприятиме включенню історії Криму в український культурних дискурс, сприятиме інклюзивним процесам інтеграції кримських татар, сприятиме становленню української історичної спадщини.
4.
ID: 3NORD11-3916
Project name: Креативна молодь змінить Україну
Rating: 451
General budget: 1999127.38
The requested amount from the UCF: 1999127.38
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОДИНИ БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА»
Cities of implementation: Харків, Київ, Львів,
Project description: Проєкт реалізовується з метою підвищення рівня компетенцій та продуктивної кооперації серед представників культурних та креативних індустрій віком від 18 до 35 років шляхом офлайн та онлайн навчання проєктному менеджменту та дотичним темам. У результаті реалізацї проєкту 150 представників сектору культурних та креативних індустрій з усіх областей України пройдуть інтенсивні 4-денні тренінги, отримають досвід взаємодії та побудови проектів на основі спільних цінностей, які визначаться шляхом дизайн-мислення у процесі роботи у групах. Відбудеться мережування та нетворкінг. У результаті онлайн-навчання близько 10 000 представників культурних та креативних індустрій отримають цінні знання з проєктного менджменту. Вищезгадане позитивно вплине на якість розроблених ними культурних продуктів.
5.
ID: 3NORD11-1302
Project name: Культурна Журналістика в Пост-Цифрову Епоху
Rating: 450
General budget: 1973468.00
The requested amount from the UCF: 1973468.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР СУБКУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ "УРБАН Х"
Cities of implementation: Харків, Суми,
Project description: Розвиток аудіовізуальної освіти за допомогою проведення двох колоквіумів, тренінгу для тренерів, хакатону, літньої резиденції журналістів та культурологів, що в результаті дозволить переосмислити та науково обгрунтувати якість аудіовізуальної освіти та її доцільність для медіаринку, розробити два онлайн курси та запустити студентське онлайн ЗМІ.
6.
ID: 3NORD11-2237
Project name: Школа тренерів організаційної спроможності для культурних інституцій малих міст
Rating: 446
General budget: 1035420.00
The requested amount from the UCF: 1035420.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Харківське міське громадське об’єднання "ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД"»
Cities of implementation: Харків,
Project description: Підготувати пул тренерів організаційної спроможності для культурних інституцій малих міст і таким чином стратегічно підсилити локальних/місцевих арт-операторів, «відрядивши» до них агентів, які будуть не просто трансляторами, а мати фах навчати напрямам «Інформаційні технології та цифрова безпека в управлінні культурою», «Комунікаційна стратегія культурного оператора» і «Проєктний менеджмент для культурних інституцій».
7.
ID: 3NORD11-2150
Project name: Сектор+ : навчальні програми для міжсекторальної взаємодії
Rating: 444
General budget: 1999300
The requested amount from the UCF: 1999300
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ГО "Народна допомога Україна"
Cities of implementation: Чернівці, Чернівецька область, Мигове, Львівська область, Жовква,
Project description: Проект передбачає розробку навчальних програм для двох секторів: «культурна спадщина» та «дизайн». Заходи проекту спрямовані на формування та розвиток компетенцій у дієвців обох секторів, а за результатами навчальних модулів, вивчення запиту на змістове наповнення навчальної програми та кращих практик неформальної освіти буде розроблено інноваційну кроссекторальну навчальну програму з «Виставкового дизайну для культурної спадщини». Для посилення взаємодії гравців передбачено: проведення навчальних модулів та воркшопу, а також заходи з мережування у форматі майстерні та конкурсу на менторську підтримку для розвитку ідеї проекту. Особливістю проекту є компонування навчальних програм для суміжних секторів з метою створення якісно нових проектів та культурних продуктів.
8.
ID: 3NORD11-0432-2
Project name: Лабораторія кіномонтажу в Україні Final Cut Lab +
Rating: 442
General budget: 864693.5
The requested amount from the UCF: 864693.5
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Асоціація кіноіндустрії України
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Final Cut Lab+ - це міжнародна лабораторія кіно-монтажу, що проводиться авторитетною організацією - Лабораторією першого кіномонтажу First Cut Lab, під керівництвом Метью Дарраса. До участі у семінарі лекторами та консультантами залучаються впливові кінопрофесіонали серед яких арт-директори та відбірники фестивалів класу «А», дистрибютори, сейлз агенти, досвідчені продюсери, режисери та режисери монтажу. Участь фільму у лабораторії такого рівня стає запорукою подальшої успішної фестивальної, дистрибуційної та прокатної історії. Лабораторія кіно-монтажу в Україні "Final Cut Lab +" буде проходити у двох форматах: відкритий семінар для широкого кола глядачів (орієнтовно 100-150 осіб) та практична лабораторія для обраних на конкурсній основі фільмів (3-4 фільмів).
9.
ID: 3NORD11-5204
Project name: Інноваційна театрально-освітня модель МЕТАТЕАТР - 2-й етап: імплементація освітньої магістерської програми «Метатеатр»
Rating: 442
General budget: 997962.05
The requested amount from the UCF: 997962.05
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Дом Майстер Клас»
Cities of implementation: м. Острог, Рівненська область, м. Київ, м. Рівне, м. Львів, м. Дніпро, м. Харків,
Project description: Проект - другий етап створення в Україні інноваційної освітньо-продюсерської театральної моделі МЕТАТЕАТР, яка поєднує функцію професійної театральної освіти з творчо-продюсерською діяльністю по створенню театральних вистав нового типу. На даному етапі передбачається імплементація маґістерської програми “Метатеатр” з культурологічних досліджень і новітніх постановочних технологій в галузі сучасного театрального мистецтва, розробленої на основі методології Ігрового театру українсько-американським режисером Олегом Ліпциним у співпраці з гуманітарним факультетом і кафедрою культурології НУ “Острозька академія. Результатом проекту має стати проведення набору студентів, установчої та першої навчально-екзаменаційної сесій за магістерською програмою «Метатеатр» зі спеціалізацією “Метатеатр".
10.
ID: 3NORD12-7259
Project name: International Creative Law & Business Studios (Міжнародні правові та бізнес студії для креативних індустрій)
Rating: 438
General budget: 1754770.00
The requested amount from the UCF: 1401570.00
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “Інститут права, технологій та інновацій”
Cities of implementation: Харків, Київ, Львів,
Project description: International Creative Law & Business Studios - це національний проєкт міжнародної співпраці, спрямований на розповсюдження в Україні кращих освітніх практик з креативного права та бізнесу Великобританії і США - країн, які є лідерами креативної економіки, та імплементації їхнього досвіду в реалізації крос-секторальних освітніх програм “IT Law Studios”, “Media Law Studios”, “Art Law Studios” “Fashion Law Studios”, а також залучення експертів та менторів для проведення навчання, розробки навчальних матеріалів та пілотування освітніх програм в Україні. Результатом реалізації проєкту постануть стандарти формування навчальних програм, методичні рекомендації, хендбук, транснаціональна освітня платформа з записами лекцій і навчальними матеріалами українською та англійською мовами, а також хакатон креативних проектів.
11.
ID: 3NORD11-2438
Project name: НА.МИ.СТ.О. (НАука. МИстецтво. СТудії. Освіта). Перлини графіки
Rating: 436
General budget: 588665.00
The requested amount from the UCF: 588665.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Бюро науково-технічної експертизи «АРТ-ЛАБ»
Cities of implementation: Київ,
Project description: «НА.МИ.СТ.О. Перлини графіки» є інноваційним освітнім проєктом по дослідженню творів графіки, що здійснюватиметься у співпраці між вищим освітнім закладом (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури), дослідницькою установою (БНТЕ «АРТ-ЛАБ») і музеєм (Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків). Метою проєкту є поширення знань про важливість технологічних досліджень творів графіки серед цільової аудиторії і впровадження новітніх методів у дослідницьку практику. Результатами проєкту будуть видання методичного посібника (на основі лекційних матеріалів і здійснених під час студій досліджень), проведення виставки, яка включатиме лекції для відвідувачів, і організація науково-практичного семінару для фахової аудиторії.
12.
ID: 3NORD11-2488
Project name: МЕДІА-ШКОЛА ПРЯМУЄ В ГРОМАДИ
Rating: 429
General budget: 361255
The requested amount from the UCF: 361255
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Ковтунець Олена Олександрівна
Cities of implementation: м. Рівне, Привільненська ОТГ Рівненської області та селище Гоща Рівненської області.,
Project description: Проект «МЕДІА-ШКОЛА ПРЯМУЄ В ГРОМАДИ» є продовженням проекту «Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків», який був реалізований за підтримки УКФ у 2019 році. Це літній творчий інтенсив зі створення відео-контенту на культурно-мистецьку тематику для дітей та підлітків в громадах Рівненщини - Привільненській, смт Гоща та у місті Рівному. Головна мета проекту - сприяти самореалізації дітей за допомогою виробництва конкретного відеопродукту. Результатом проекту стануть відеоролики, сюжети та відеоблоги, створені дітьми учасниками проекту. Тематика сюжетів спрямована на висвітлення та розвиток культури в ОТГ та їх туристичні родзинки.
13.
ID: 3NORD11-0953
Project name: Навчальна програма «Бандура йде в он-лайн»
Rating: 428
General budget: 499760
The requested amount from the UCF: 499760
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійна організація «Мистецько-терапевтичний центр «Непротоптана стежина»
Cities of implementation: Львів, Оскільки проект орієнтований на створення он лайн навчальних матеріалів - то він буде доступний у всій Україні та поза її межами,
Project description: Основна мета проекту є розробка матеріалів комплексного курсу "Bandura goes on line" який має за ціль покращити професійні навики бандуристів та людей, які хочуть ними стати через розширення їх репертуару та надання знань у нових форматах з галузі маркетингу, менеджменту та професійної англійської мови у галузі музики.
14.
ID: 3NORD11-7277
Project name: Програма навчально-просвітницьких заходів “Let’s Jazz!”
Rating: 423
General budget: 1397772.00
The requested amount from the UCF: 1214652.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Управління культури і туризму Хмельницької міської ради
Cities of implementation: місто Хмельницький,
Project description: Проєкт передбачає підвищення рівня обізнаності цільової аудиторії про джаз та вдосконалення музичної освіти у напрямку джазу шляхомреалізації програми навчально-просвітницьких заходів “Let’s Jazz!” із залученням національних та іноземних експертів, під час яких аудиторія опанує та засвоїть основи джазового музикування, методів джазової інтерпретації, створення соло-імпровізацій на джазовому освітньому курсі та джем сейшн, вивчить нові рухи і техніки на воркшопах з різних напрямків джазового танцю, створить ілюстрації на тему джазу на художніх майстер-класах, здобуде нові знання та розширить світогляд щодо джазу на лекціях-бесідах з відомими джазменами України, кінопоказах з імпровізаційним супроводом, виставках живописних творів, фото виставках та джаз-паті.
15.
ID: 3NORD11-2170
Project name: Перший крок у велике мистецтво
Rating: 416
General budget: 925200
The requested amount from the UCF: 925200
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний театр оперети"
Cities of implementation: місто Київ,
Project description: «Перший крок у велике мистецтво» - це проект, який передбачає створення в Національній опереті України чотирьох інтерактивних та інноваційних програм про музику для дітей віком від 5 до 9 років. Проект має на меті розвивати мистецько-освітній напрямок в Національній опереті України, апробувавши та запустивши нову послугу: освітні програми про мистецтво для дітей, доповнюючи новим Проектом вже існуючий в театрі пізнавально-розважальний проект для дітей «Вихідний з оперетою». «Перший крок у велике мистецтво» - важливий та актуальний проект, який надає можливість отримати практичні та теоретичні знання дітьми через емоційну складову, у вигляді інтерактивної програми.
16.
ID: 3NORD11-3147
Project name: Освітня програма «Форум кастинг-директорів»
Rating: 415
General budget: 1515142.00
The requested amount from the UCF: 1515142.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Макарченко Павло Генадійович
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Освітня програма «Форум кастинг-директорів» - це професійна освітня платформа для кастинг-директорів та акторів. Платформа створена з метою: - професійного та інституційного розвитку учасників спільноти кастинг директорів та акторів; - відкриття нових імен в індустрії; - сприяння впровадженню успішного європейського досвіду; - інтеграції українських професіоналів у міжнародні профільні організації та мережі. Результатом проекту стане серія освітніх програм та заходів від українських фахівців, представників європейських мереж та інституцій (у форматі лекцій, майстер-класів, курсу та профільних дискусійних панелей). Проект реалізується за підтримки новоствореної «Української асоціації кастинг-директорів» (в тому числі і в рамках кінофестивалю «Молодість»).
17.
ID: 3NORD11-0653
Project name: Форте QR Піано. Український звуковий простір
Rating: 414
General budget: 293950
The requested amount from the UCF: 293950
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Державне спеціалізоване видавництво «Музична Україна»
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Видавничий проект "Форте QR Піано. Український звуковий простір" (автор-упорядник Н. Гриднєва) – це перша за часів Незалежності Школа гри на фортепіано, створена виключно на українському матеріалі. Адресована підліткам – учням середніх і старших класів музичних шкіл, побудована на найкращих зразках національного музичного мистецтва із застосуванням передових педагогічних принципів. Видання двомовне (українська та англійська). Родзинкою видання стане те, що воно міститиме QR-коди та посилання на Ютуб-канал для прослуховування записів виконання представлених творів. Проект скерований на поповнення бібліотек дитячих мистецьких освітніх закладів по всій Україні.
18.
ID: 3NORD11-2744
Project name: Позиції художника/-ці: розробка програми та два модулі у межах дворічної навчальної програми "Курсу мистецтва"
Rating: 411
General budget: 100000
The requested amount from the UCF: 100000
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійна організація «Благодійний фонд «Метод»
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Проєкт складається із етапу розробки тематичного навчального блоку «Позиції художника/-ці», який буде інтегрований у дворічну програму «Курс мистецтва» та випробуваний у межах інтенсивного навчального модуля (червень, вересень-жовтень). Модуль буде супроводжуватися низкою публічних лекцій викладачів та виставками за результатами модуля. Проєкт має запропонувати нову інноваційну освітню програму як відповідь на попит в царині мистецької освіти, що зріс в останні роки. На меті залучити до освітнього процесу дослідників і практиків, спровокувати їхню взаємодію; побудувати освітній процес як експериментальну лабораторію нових художніх форм та відношень, а також забезпечити для них критичний простір та сталість.
19.
ID: 3NORD11-0952
Project name: Рись: платформа про українську традиційну музику
Rating: 410
General budget: 767878.37
The requested amount from the UCF: 767878.37
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація «Культурно-мистецький проект «Рись»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Рись: платформа про українську традиційну музику – це перший в Україні освітній медіа-портал про традиційну музику і спів, що включає три розділи: курс лекцій про основні явища традиційної музики, пілотний відеокурс із гри на традиційних інструментах та серію подкастів про традиційномузичну спільноту та її стейкхолдерів. Проект стане першим майданчиком із фахово підготованою і доступно поданою навчальною інформацією про традиційну музику, буде доступний онлайн постійно і безкоштовно, сприятиме підсиленню спроможності спільноти музикантів та гуртів, викладачів, культурних менеджерів та дослідників, і допоможе зробити традиційну музичну спадщину цікавою і зрозумілою для широкого загалу.
20.
ID: 3NORD11-5370
Project name: Школа культури сусідства в Одесі
Rating: 410
General budget: 802113
The requested amount from the UCF: 802113
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Фонд розвитку міста Одеси"
Cities of implementation: Одеса,
Project description: Школа культури сусідства поширює ідеї добросусідства, неконфліктного спілкування у місті, та розвиток спільноти активних відкритих дворів Одеси. Вона проходить у форматі курсу з неформальної освіти, який включає інтенсиви для лідерів дворових спільнот. Протягом 2 місяців 30 сусідів-учасників школи отримують знання та навички з неконфліктного спілкування, культурного менеджменту, урбаністики, лідерства та архітектури міста. Групи з учасників організують у формі групових проєктів серію публічних лекцій та майстерок у своїх дворах, підготують концепцію власних подій для щорічного Фестивалю одеських дворів. Школа промотує добросусідство, ідею відкритих гостинних дворів, взаємодопомоги та культурного розмаїття в Одесі та охопить активностями близько 3000 сусідів з 15 дворів-учасників.
21.
ID: 3NORD11-2544
Project name: ПРОМУЗЕЇ
Rating: 410
General budget: 1974877.02
The requested amount from the UCF: 1974877.02
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛО НЕТ"
Cities of implementation: Київ,
Project description: ПРОМУЗЕЇ - це проєкт, спрямований на практичну колаборацію між музеями та кураторами культурних індустрій. У ході успішного проведення вже підтримуваного Українським Культурним Фондом проєкту ПРОПРАВА, ми отримали фідбек від учасників про актуальні проблеми українських музеїв. Недостатність знань у передачі авторських прав, отриманні ліцензій, даруванні картин музеям, необхідності у паспортизації об’єктів мистецтва, їх страхуванні, популяризації і монетизації арт-об’єктів, тощо. Проєкт передбачає проведення освітнього заходу, розробку циклу лекцій, які будуть розміщені на створеній вебсторінці. Окрім цього, буде розроблений діджиталізований посібник-нотатник із найважливішою навчальною інформацією. Посібник і сайт будуть пов’язані QR-кодом, при скануванні якого можна буде переглянути інформативний матеріал за відповідною тематикою.
22.
ID: 3NORD11-3967
Project name: «Культурний трамплін»: школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ
Rating: 410
General budget: 1000000
The requested amount from the UCF: 1000000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Інститут соціальної політики регіону»
Cities of implementation: Харків, Запоріжжя, Кропивницький, Хмельницький, Київ, Львів,
Project description: Проєкт передбачає проведення 6 очних чотириденних інтенсивів для культурних менеджерів об’єднаних територіальних громад, циклу з 8 відкритих інтерактивних дистанційних курсів та створення ресурсної методичної бази з управління проєктами та грантрайтингу для представників органів влади, комунальних закладів, підприємців, митців, активістів організацій громадянського суспільства, які займаються культурними та креативними індустріями в об’єднаних територіальних громадах. Буде видано навчально методичний посібник «Настільна книга культурного менеджера ОТГ», організовано обмін досвідом між учасниками навчання та реалізаторами успішних культурно-мистецьких проектів. Безпосередньо в громадах ментори допоможуть учасникам навчання доопрацювати їх проєкти та розробити інноваційні пропозиції щодо збільшення внеску культурних та креативних індустрій у розвиток конкретної ОТГ.
23.
ID: 3NORD11-2328-2
Project name: Освітній хаб україно-польської інтеркультурності в літературі "KUST-WEST"
Rating: 408
General budget: 838447
The requested amount from the UCF: 838447
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Рівненська організація Національної спілки письменників України
Cities of implementation: м. Рівне, м. Острог Рівненська область, м. Дубно Рівненська область,
Project description: Освітній хаб україно-польської інтеркультурності в літературі "KUST-WEST" – освітній центр, спрямований на розвиток ідеї україно-польської співдружності культур, популяризації мультинаціональної і багатомовної літератури, а також присвячений розвитку перекладацької літератури в письменницькому середовищі Рівненщині, популяризації перекладацької літератури в Україні. Проєкт передбачає створення навчальної платформи із залученням іноземних експертів для діалогу між сучасними українськими поетами та їх польськими колегами та імплементацію європейських і міжнародних навчальних програм. В рамках роботи хабу, окрім процесу здійснення неформальної літературної освіти що стосується україно-польської перекладацької літератури та сучасного культурного інтегрування, передбачено два додаткових напрямки письменницької діяльності – культурно-мистецькі зустрічі, конференції, дискусії, поетичні читання та презентування творчих доробків відомих польських та українських письменників, письменників, що займаються україно-польськими перекладами та видавничу діяльність в напрямку україно-польських перекладів, а саме – видання україно-польської антології «Діалоги/Dialogі», як художнього взірця роботи у напрямку професійної перекладацької діяльності.
24.
ID: 3NORD11-2488-2
Project name: Мистецький хакатон для дітей
Rating: 407
General budget: 324733
The requested amount from the UCF: 324733
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Ковтунець Олена Олександрівна
Cities of implementation: м.Рівне та Рівненська область,
Project description: «МИСТЕЦЬКИЙ ХАКАТОН ДЛЯ ДІТЕЙ» – це інтенсивна творчо-навчальна майстерня зі створення дитячої книжки у двох форматах - друкованої та аудіо. Головна мета – навчити дітей, які вже пишуть вірші та прозу основам написання літературних творів, а дітей, які мають художні здібності навчити основам ілюстрації книжок. Результати проекту: 1) Видавництво альманаху для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, авторами та ілюстраторами якої стануть діти учасники проекту; 2) Запис аудіокниги, яку озвучать автори творів та ілюстрацій і незрячі діти. Аудіокнига буде спеціально візуалізована для розміщення на YouTube -каналі.
25.
ID: 3NORD11-5060
Project name: Проект сприяння розвитку початкової культурно-громадянської освіти «Занурення у культурну спадщину поліетнічної України»
Rating: 406
General budget: 291317.11
The requested amount from the UCF: 291317.11
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Конгрес національних громад України
Cities of implementation: м.Київ,
Project description: Проект передбачає розробку навчальної програми з культурної і громадянської освіти, що ляже в основу шкільного факультативу та програму пришкільних таборів. Комплекс навчально методичних матеріалів, що буде створено на базі навчальної програми факультативу, міститиме 3-и частини, а саме: методичний посібник педагога, практикуму для учня та довідник з організації діяльності тематичного пришкільного табору. Навчальна програма розробляється на досвіді понад 15-річної діяльності проекту «Джерела толерантності». Мета проекту – створити ефективний комплексний освітній інноваційний інструмент для системного виховання молодого покоління українців у дусі суспільного порозуміння та на принципі поваги до спільної полікультурної української спадщини.
26.
ID: 3NORD11-2091
Project name: Інтенсивний курс “Сінема-Хаб”
Rating: 397
General budget: 925470.00
The requested amount from the UCF: 925470.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Явтушенко Василь Олександрович
Cities of implementation: Одеса,
Project description:  Інтенсивний курс “Сінема-Хаб” - це інтенсивний творчо-навчальний курс для студентів ВНЗ профілю теле-кіномистецтво та тележурналістика та інших молодих людей, які мають досвід або знання в галузі кіно-телевиробництва, від молодих, але досвідчених професіоналів в галузі кіновиробництва. Метою курсу є обмін досвідом професіоналів зі студентами, ознайомлення студентів з реаліями та вимогами сучасної кіновиробничої галузі, а також набуття студентами практичних навичок та знань. Результатом курсу будуть практичні роботи студентів створені в рамках курсу.
27.
ID: 3NORD11-1907
Project name: ABC. Артбук: від ідеї до друку
Rating: 397
General budget: 634796
The requested amount from the UCF: 634796
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Леонова Анастасія Романівна
Cities of implementation: Харків,
Project description: ABC. Артбук: від ідеї до друку — це навчально-видавничий проект для молодих художників, фотографів та графічних дизайнерів, що прагнуть представити свої художні проекти у книжковому форматі. Він включає серію лекцій, воркшопів та портфоліо-ревю про багатоступеневий художній процес виготовлення фотокниг та артбуків з провідними міжнародними дизайнерами та редакторами, фотографами та видавництвами. Ця серія практикумів знайомить учасників з мовою книжкової форми, а також із технікою виготовлення артбуків, вчить читати зображення та приймати змістовні рішення з упорядкування мистецької книги. Результатами проекту стануть створені унікальні артбуки та фотокниги, а також невеликий тираж кращих макетів учасників курсу.
28.
ID: 3NORD11-5372
Project name: На межі культури і бізнесу: майстерня менеджерів та діячів індустрії культури
Rating: 396
General budget: 858992
The requested amount from the UCF: 850292
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Центр громадської освіти"
Cities of implementation: Волинська область: Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель,
Project description: Мета: Підвищити конкурентоздатність менеджерів культури та митців культурно-мистецького середовища Волині з переорієнтацією в площину культурних індустрій в контексті залучення грантової допомоги, відкриття та ведення власної справи та маркетингу в індустрії культури шляхом реалізації циклу навчальних заходів. Результати: - підвищення рівня компетенцій 30 менеджерів культури та 30 митців Волині в контексті залучення додаткових коштів, бізнес-грамотності та маркетингу в індустрії культури - згуртування та зміцнення партнерства 60 менеджерів та митців Волині - сформоване усвідомлення в 60 членів цільової групи проекту щодо посилення власних конкурентоспроможних позицій в секторі культурних та креативних індустрій.
29.
ID: 3NORD11-2514
Project name: Інноваційна культурно-освітня програма для навчання та реалізації молодих джазових та етнічних музикантів “ART JAZZ SCHOOL 2020”
Rating: 396
General budget: 996785.00
The requested amount from the UCF: 946785.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Рівненська обласна громадська організація «Джазовий клуб "ДжЕм»
Cities of implementation: Рівне, Рівненська область, Львів, Львівська область, Люблін, Польща, Йеленя Гура, Польща,
Project description: Сучасна джазова школа «ART JAZZ SCHOOL 2020» в Рівному - проект, що стане додатковим джерелом професійних знань для студентів вищих навчальних музичних закладів Рівного та інших міст України. Інноваційна освітня програма, побудована на зразках музичних шкіл європейського гатунку за участі викладачів з України та Польщі, надасть змогу підвищити рівень знань учасників, аби почуватися вільно у спільному просторі з іншими музикантами під час виконання традиційного українсько-польського фольклору в обрамленні джазу та представити музичний продукт на українській та міжнародній сценах. Проект передбачає створення онлайн збірника «Українсько – польська фольклорна музика в джазі», що буде розповсюджений в академічно – музичному середовищі України та Польщі
30.
ID: 3NORD13-5111
Project name: Посилення ролі українського дизайну: проект міжнародної співпраці
Rating: 394
General budget: 2545880
The requested amount from the UCF: 1388865
Competition type: International
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Благодійна організація "Благодійний фонд "КІ ФАНД"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Даний проект - це частина транснаціонального проекту «Європейський дизайн: розвиток та посилення потенціалу через транснаціональну співпрацю», підтриманого програмою «Креативна Європа». Три культурні організації з України, Бельгії та Фінляндії спільно розроблять інноваційну навчальну програму та проведуть навчання для українських молодих дизайнерів. Мета проекту – підвищити кваліфікацію та конкурентоздатність українських дизайнерів, розширити їхній світогляд, ознайомити їх з останніми тенденціями та досягненнями європейського дизайну. В результаті проекту 35 учасників пройдуть теоретичне навчання (лекції, семінари, воркшопи), а 10 найкращих додатково пройдуть через «Лабораторію дизайну», де будуть працювати в крос-секторальних командах над вирішенням конкретних проблем суспільства, бізнесу, людей з особливими потребами, екології тощо.
31.
ID: 3NORD11-5760
Project name: Школа документалістики та медіа
Rating: 392
General budget: 2000000
The requested amount from the UCF: 2000000
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація “НОВИЙДОНБАС”
Cities of implementation: Донецька область, Луганська область, Запорізька область, Дніпропетровська область, Житомирська область, Одеська область, Київська область, Харківська область і місто Київ,
Project description: Двотижневі спеціалізовані курси, зорієнтовані на підлітків 14-17 років зі сходу України, які постраждали від війни. Мета проекту - розвинути навички, які допоможуть зрозуміти основні принципи професійної журналістики та документалістики в умовах демократії: медіаграмотність, критичне мислення, основи документальної фотографії, документальної відеозйомки та монтажу, журналістських інтерв’ю, базові знання та інструменти для створення сайту. Результати: учасники усвідомлять місце та функцію незалежної журналістики в демократичному суспільстві, навчаться та створять серію інтерв’ю з обраними героями, їх фотопортрети, документальний сюжет, які викладуть на власних сайтах.
32.
ID: 3NORD11-6917
Project name: Медіашкола "Крок у цифровий світ"
Rating: 390
General budget: 493240
The requested amount from the UCF: 493240
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Національна спілка журналістів України
Cities of implementation: Київ, Київська область, Миргород, Полтавська область, Хмельницький, Хмельницька область,
Project description: Медіашкола «Крок у цифровий світ» - це серія триденних тренінгів в різних містах України. Метою проекту є надання практичних інструментів діячам культури та виробникам культурного продукту по просуванню та висвітленню свого культурного продукту із використанням мультимедійних форматів та можливостей інтернет-платформ. До участі у школі будуть також залучені журналісти українських ЗМІ, що дозволить учасникам отримати досвід по роботі із популяризації культурно-мистецьких подій. Протягом навчання учасники школи мультимедійний контент для свого культурного продукту (події) та отримують можливість розмістити його медійних площах залучених ЗМІ.
33.
ID: 3NORD11-6628
Project name: Освітній проект "Освіта без віку"
Rating: 388
General budget: 521900
The requested amount from the UCF: 471900
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ОБ'ЄДНАННЯ "АГЕНТСТВО "РІВНЕІНФОРМ"
Cities of implementation: Рівненська область,
Project description: Освітній проект «Освіта без віку» спрямований на поширення медіаграмотності серед населення старшого та похилого віку та розрахований на аудиторію віком від 50 років. Проект в доступній для даної цільової аудиторії формі знайомить громадян із найбільш розповсюдженими видами маніпуляцій і пропаганди, а також надає базові інструменти перевірки інформації. Запропонований проект «Освіта без віку» – це пошук нових інноваційних підходів для просвітницької роботи з людьми старшого віку, які будуть безпосередньо залучені до формування просвітницького контенту. Мета проекту: розвиток навичок критичного мислення для усунення можливості маніпулювання людьми похилого віку через навчання їх медійній грамотності. Залучення пенсіонерів до проекту зумовить зростання числа прихильників ідеї підвищення медіаграмотності серед населення третього віку і позначиться на рівні відповідальності громадян за інтерпретацію інформації, оскільки саме українці цього віку багато спілкуються з однолітками і є джерелом інформації один для одного. Проект передбачає інтерактивний формат освіти- участь учасників у створенні медіапродукту. Навчальною програмою, обсяг якої розрахований на 72 годин передбачено проведення 2 курсів по 12 лекцій. Після кожного заняття учасники «Освіта без віку» отримають брошури «пам’ятки» з основною навчальною інформацією відповідно до теми. Протягом навчання у проекті “Освіта без віку” її учасників буде залучено до зйомок освітнього ток-шоу «Медіадрайв» та соціальних роликів на тему медіаграмотності.
34.
ID: 3NORD11-3968
Project name: Освітня програма «Технологія сучасного актора»
Rating: 386
General budget: 1255404
The requested amount from the UCF: 1255404
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Громадська організація «Культура. Інновації. Майбутнє.»
Cities of implementation: м.Одеса, Україна,
Project description: Метою проекту є підвищення професійного рівня випускників театральних шкіл, розширення акторського інструментарію і, відповідно, зростання рівня украінського культурного продукту у драматичному та кіномистецтві через представлення та практичне впровадження ефективних альтернатив традиційним педагогічним методам театральної освіти. Проект передбачає розроблення нової авторської освітньої програми «Технологія сучасного актора» для студентів Першої української школи театру і кіно (м. Одеса) та переклад і видання необхідних для її опанування підручників. Першу українську школу театру і кіно було започатковано у 2018 р. у рамках проекту за підтримки УКФ.
35.
ID: 3NORD11-2661-2
Project name: Безкоштовний відеокурс "Створюємо успішний кінопродукт"
Rating: 385
General budget: 685259.16
The requested amount from the UCF: 685259.16
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Ліфер Тетяна Миколаївна
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Безкоштовний відеокурс «Створюємо успішний кінопродукт» являє собою комплекс навчальних відеороликів, що висвітлюють теми створення та реалізації успішного кінопродукту, спираючись на досвід іноземних та українських кіностудій та кіномитців. Метою проекту є навчання основам створення якісного конкурентоспроможного кінопродукту, обмін професійним досвідом, знаннями, ідеями, розвиток молодих кіномитців, налагодження та розвиток партнерств. Проект пропонує інноваційний підхід до навчання кіномистецтву, що заснований не на теорії, а на досвіді успішних кіномитців та проектів. Навчальний матеріал подається в форматі інтерв’ю зі спеціалістами кінобізнесу. Проект створюється з залученням іноземних експертів та має на мені підвищення знань та навиків кіномитців.
36.
ID: 3NORD11-6490
Project name: Літня школа «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності»
Rating: 384
General budget: 1190033.15
The requested amount from the UCF: 1103633.15
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: БО "Благодійний фонд "КЕНЕКШНС"
Cities of implementation: Маріуполь,
Project description: Літня школа покликана підготувати представників нового покоління українських спеціалістів з транспортного планування та містобудування, які у своїй роботі будуть застосовувати сучасні принципи дизайну вулиць, які мають на меті зробити міські вулиці місцями вільного пересування, зустрічей людей та аренами міського життя. Результат: - розробка та проведення тижневої освітньої програми, методології - Об`єднання представників міждисциплінарних професій, дотичних до сфери міського розвитку - розробка учасниками (до 24 практикуючих фахівці з транспортного та міського планування) декількох альтернативних сцена
37.
ID: 3NORD11-2336-2
Project name: Створення інтегрованого мультимедійного посібника по предметах професійно-теоретичної підготовки у галузі мистецтва для професійно- технічних учбових закладів
Rating: 384
General budget: 466540.0
The requested amount from the UCF: 466540.0
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Контур плюс.»
Cities of implementation: Проект реалізується в мережі Інтернет, отож доступ до контенту проекту матимуть цільова і опосередкована аудиторії як в межах, так і поза межами України.,
Project description: Проект спрямований для створення інтегрованого мультимедійного посібника для використання в інноваційних технологіях навчання з метою покращення якості і мотивації освітнього процесу навчання із професій художнього напряму. Практична реалізація цієї мети буде полягати в створенні електронного програмного засобу навчального призначення, тиражуванню дистрибутива на DVD - диски і їх розсилці в ПТНЗ художнього напряму. Паралельно буде створений ВЕБ–сайт з вільним доступом, на якому будуть розміщені конвертовані мультимедійні об’єкти посібника. Таким чином буде реалізований принцип рівного доступу до якісної освіти і значно розширить коло користувачів ПТНЗ, коледжів, університетів галузі мистецтва і культури, Центрів освіти безробітних, художніх підприємств , інклюзивної, просвітницького і неформального напрямів освіти.
38.
ID: 3NORD11-0989
Project name: Он-лайн курс для посилення спроможності українських митців та культурних операторів подаватися на гранти міжнародної мобільності
Rating: 382
General budget: 495220
The requested amount from the UCF: 495220
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІЗОЛЯЦІЯ. ПЛАТФОРМА КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ"
Cities of implementation: Україна. Оскільки це он-лайн курс, розміщений на сайті та ютуб-каналі Фонду Ізоляція, доступ до он-лайн курсу буде в будь- якій точці України (матеріали будуть українською).,
Project description: Фонд Ізоляція працює вже 10 років і є однією з найбільш інтегрованих у міжнародний художній процес інституцією. Протягом 2019 року Фонд Ізоляція був одним із членів міднародного консорціуму (Ґете-Інститут, Французький Інститут, ІЗОЛЯЦІЯ та Арт-колонія в Ніді від Вільнюської академії мистецтв) для розробки програми I-Portunus. I-Portunus - це проект, обраний і фінансований програмою Європейського Союзу Креативна Європа, для тестування схеми мобільності для художників та інших учасників культурного процесу. Дослідження підтверджує, що у контексті, коли публічне фінансування та можливості мобільності забезпечуються регулярно, локальна мистецька сцена краще знає як знайти інформацію про відкриті опен-коли (з мобільності), знає де відвідати або знайти інформацію та тренінги щоб добре підготуватися до заявки. Порівняльний огляд підходів, застосованих до мотивації заявників i-Portunus у семи країнах (що були вибрані для аналізу у Дослідженні різних успішних практик комунікації та роботи з митцями у рамках i-Portunus 2019) додатково демонструє, що (навчальні) події з розбудови потенціалу призводять до збільшення кількості якісних заявок. Під час проекту буде створено он-лайн курс для посилення спроможності українських митців та культурних операторів подаватися на гранти міжнародної мобільності. Курс біде складатися з 6 відео з коментарями від представників грантових програм з мобільності STEP, I-portunus, House of Europe, Український Інститут, On the Move, а також міжнародних мереж ResArtis, TransArtis, Trans Europe Halles, та ін.; а також з практичних рекомендацій українських та міжнародних експертів стосовно складання портфоліо, проекту та бюджету.
39.
ID: 3NORD11-0794
Project name: Інтеграція у вищу формальну освіту навчальної дисципліни «арт-маркетинг» для студентів бакалаврату на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА).
Rating: 382
General budget: 877726.42
The requested amount from the UCF: 877726.42
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Малиш Ольга Олександрівна
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект передбачає розробку та впровадження в формальну освіту освітнього курсу (три навчальних кредити) з Арт-маркетингу як вибіркової дисципліни для бакалаврів на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія». Курс триватиме 14 навчальних тижнів (дев’ять лекцій, п’ять семінарів, загалом 28 аудиторних годин) та направлений на опанування студентами основ просування культурних проектів. У рамках проекту будуть розроблені методичні матеріали та навчальний посібник. Посібник курсу буде викладений у вільний доступ для всіх зацікавлених у темі арт-маркетингу. Пілотна версія курсу стартуватиме у вересні 2020 року.
40.
ID: 3NORD11-6975
Project name: Україномовний розмовний клуб
Rating: 380
General budget: 250600
The requested amount from the UCF: 250600
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Благодійна організація “Благодійний фонд “Восток-СОС”
Cities of implementation: місто Сєвєродонецьк, Луганська область,
Project description: Основна ідея проекту полягає у створенні україномовного середовища для дорослого населення, де кожен може покращити своє розмовне мовлення в процесі вивчення української культури та історії. Мета проекту - поширення та популяризація української мови та культури на Сході України. Очікувані результати: 55% осіб - знають і вільно володіють українською, 45% - вивчили правила і покращили рівень розмовгого мовлення; у всіх учасників проекту сформувалося стійке позитивне ставлення до української мови та культури; учасники є амбасадорами у питаннях поширення позитивного ставлення до української мови та культури; у місті та за його межами збільшується кількість ініціативних груп з поширення української культури.
41.
ID: 3NORD11-2446
Project name: Універсальна десяткова класифікація (УДК) у практиці роботи бібліотек України відповідно до вимог міжнародного еталону систематизації видань
Rating: 379
General budget: 545966.00
The requested amount from the UCF: 545966.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Державна наукова установа "Книжкова палата України імені Івана Федорова"
Cities of implementation: Київ, Хмельницький, Харків, Полтава, Одеса, Львів,
Project description: Впровадити в роботу вітчизняних бібліотек міжнародну класифікаційну систему документів УДК українською мовою. УДК – класика (понад 100 років), об'єднує всі галузі знань в єдиній універсальній структурі, що дає можливість здійснювати ефективний пошук документів в будь-якій точці світу. УДК застосовується в 130 країнах світу (ООН нараховує 194 країни), перекладена на 57 мов. В Україні функціонує 33307 бібліотек, із них лише 1106 використовують УДК, інші —заідеологізовану Бібліотечно-бібліографічну класифікацію (ББК) Росії. Це негативно позначається на міжкультурному діалозі та іміджі України. Проект передбачає масштабну підготовку тренерів з методики індексування УДК, що уможливить швидку імплементацію класифікаційної системи на загальнодержавному рівні.
42.
ID: 3NORD11-0506
Project name: Видавництво книги про практичні основи кіновиробництва незалежних короткометражних фільмів в Україні: «Короткий метр як початок кіно-кар’єри: від створення ідеї до фестивальної прем’єри» від кінорежисера та продюсера Сергія Пудіча.
Rating: 378
General budget: 1158060.00
The requested amount from the UCF: 1158060.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Пудіч Ольга Євгенівна
Cities of implementation: Київ, Одеса, Харків, Львів, Рівне, Кам'янець-Подільський, Вся Україна,
Project description: Видавництво україномовної книги-посібника з виробництва короткометражних фільмів від ідеї до постпродакшну та їх подальшого просування на міжнародних кінофестивалях. Книга створюватиметься Сергієм Пудічем – автором 7 художніх короткометражних фільмів, які брали участь у більш ніж 200 кінофестивалях по всьому світі та отримали чисельні нагороди. Ментором написання книги виступить відомий німецький автор, режисер, журналіст, тренер та політичний консультант Крістіан Шталь, засновник компанії Stahlmedien та European Leadership and Debate Academy. Проект допоможе молодим українським режисерам, продюсерам та іншим кіномитцям реалізувати свої творчі ідеї без залучення великих бюджетів, зрозуміти логіку процесу кіновиробництва, уникнути типових помилок, підняти свої роботи на більш професійний та структурований рівень, донести їх до більшого кола глядачів на міжнародній кіно арені, врешті решт сприяти створенню позитивного іміджу України у міжнародній кіноспільноті та серед глядачів інших країн.
43.
ID: 3NORD11-0911
Project name: Школа продюсування культурних подій
Rating: 378
General budget: 1751128.00
The requested amount from the UCF: 1751128.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація Інша Освіта
Cities of implementation: Харків, Київ, Вся Україна,
Project description: Проєкт є освітньою платформою в онлайн та оффлайн-форматі для менеджерів культурних проєктів та креативних команд, що має на меті розвиток підприємницьких та управлінських компетенцій. Проєкт направлено на посилення культурного сектору, сталості креативних ініціатив та підвищення їх якості шляхом інтегрування сучасних та актуальних інструментів зі створення, управління та просування проєктів до системи підготовки менеджерів. Проект сприятиме розповсюдженню підходу змішаного навчання (blanded learning) задля більш ефективного навчального процесу освітніх програм для операторів культурних продуктів. В рамках Школи продюсерів культурних подій 500 організаторів-початківців з різних міст України до кінця 2020 року, підвищать рівень знань з основ проєктного менеджменту культурних подій, 40 з яких пройдуть навчання під час оффлайн-інтенсивів в Києві та Харкові.
44.
ID: 3NORD11-1163
Project name: Продюсерський освітній центр "ART & CINEMA PRODUCTION"
Rating: 374
General budget: 347732.72
The requested amount from the UCF: 347732.72
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: СПІЛКА ОБ'ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН «АСОЦІАЦІЯ З УПРАВЛІННЯ АУДІОВІЗУАЛЬНИМИ ПРАВАМИ «АРМА-УКРАЇНА»
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Проект передбачає створення продюсерського освітнього центру , в межах роботи якого планується розробити та запровадити методичний курс «Основи практичного продюсування: створення і реалізація творів аудіовізуальної культури». Основна мета – надання початківцям-продюсерам, аматорам, випускникам профільних вузів знань щодо створенням продукту творчої діяльності в сфері культури, кіно і телебачення.
45.
ID: 3NORD13-6443
Project name: Навчальна програма “Керована магія креативності: Як створити диво в культурному секторі?”
Rating: 372
General budget: 1868350.70
The requested amount from the UCF: 1266350.70
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю “Інноваційні технології розвитку”
Cities of implementation: Україна,
Project description: Продуктом проекту є відкритий онлайн-курс для представників культурного сектору із розміщенням на веб-платформі “Prometheus” та 3 follow-up зустрічі випускників курсу та тренерів у 3 обласний містах України. Мета проекту полягає в тому, щоб посилити спроможність українських культурних операторів до творчого вирішення завдань та впровадження культурних інновацій. Проект створює умови для вивільнення творчого потенціалу культурних операторів в Україні, для спрямування творчого потенціалу культурних операторів та представників культурних індустрій і непрямих цільових аудиторій на розробку власних креативних проектів та культурних / освітніх інтервенцій, на формування “продуктового” мислення слухачів для створення культурних продуктів, конкурентоспроможних на міжнародній арені, за допомогою інноваційної методології розвитку креативності - ТРВЗ.
46.
ID: 3NORD11-0009
Project name: Створення освітньої програми із відеомейкінгу для школярів
Rating: 371
General budget: 399844
The requested amount from the UCF: 399844
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Яремчук Марія Валеріївна
Cities of implementation: м. Київ, Пуща-Водиця, МДЦ "Артек", Київська область, табір "Артек Лісовий",
Project description: Розробка та реалізація в Україні освітньої програми "Відеомейкінг", спеціально розробленої для навчання підлітків основам створення відео контенту. Метою програми є створення та апробація освітньої програми та розробка навчальних матеріалів, котрі можуть застосовуватися в подальшому педагогами, культурними менеджерами, закладами культури та освіти, як формальними, так і неформальними для організації тренінгів, семінарів, лекцій із виробництва відео. Результати роботи будуть оформлені у методичні вказівки. За час апробації освітньої програми 30 учнів отримають можливість створити своє перше відео, 200 школярів долучаться до програми шляхом проходження кінолекторіїв, майстер-класів, тренінгів, які передбачені під час апробації.
47.
ID: 3NORD11-6389
Project name: "Не вірю на слово"
Rating: 371
General budget: 692802.00
The requested amount from the UCF: 692802.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Інститут Розвитку Регіональної Преси (ІРРП)
Cities of implementation: вся Україна,
Project description: Сприяти розвитку критичного мислення громадян, усвідомленню права на незалежні ЗМІ, навчити громадян визначати високоякісні та достовірні новини (продукти) та відрізняти їх від пропаганди та підробки, сприяти збільшенню кількості медіа-користувачів в Україні, які задаватимуть тренди в засобах масової гігієни та поінформованому медіа-споживанні. Результат: ми навчимо громадян визначати якісні та надійні новини, відокремлювати їх від пропаганди та фейків, вимагаючи від «виробників» більш високої якості та більш збалансованої медіа продукції.
48.
ID: 3NORD11-0787
Project name: ЄДок
Rating: 371
General budget: 673459.00
The requested amount from the UCF: 673459.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АРТ ДІАЛОГ"
Cities of implementation: Миколаїв, Кропивницький, Рівне,
Project description: ЄДок - кіно-освітня програма для старшокласників, що сприяє розвитку критичного мислення. Нашою метою є формуванні серед молоді еко-грамотності та відповідального ставлення до природи.
 Цьогорічною темою є глобальне потепління, а саме – стан екосистеми та корали. Ми відшукаємо свою аудиторію серед молоді, проведемо 4денну програму на основі кіно-матеріалів у формі дебатів. Учні отримають інструменти критичного мислення, основи кіно-творення та самостійно відзняті короткі відео на тему “Глобального потепління: Що можу зробити я”. 
Проект носить міждисциплінарний характер. Міста проведення: Миколаїв, Кропивницький, Рівне.

49.
ID: 3NORD11-6488
Project name: Сталий розвиток очима дітей
Rating: 371
General budget: 460319.00
The requested amount from the UCF: 460319.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Суспільний проект "Еколтава"
Cities of implementation: Полтавська область,
Project description: Створення короткометражного мультику про стале споживання, природні ресурси та зміну клімату шляхом проведення триденного воркшопу для групи дітей у Полтаві. При чому сюжет, герої та озвучення створюється самими дітьми. Переклад на українську мануалу з екологічними іграми для дітей і дорослих різного віку, його друк. Проведення у 7 школах області пробних воркшопів з іграми про стале споживання та персональний вуглецевий слід, презентація мануалу для педагогів-організаторів. Поширення його друкованої і електронної версії на школи області.
50.
ID: 3NORD11-6442
Project name: "Шкільне телебачення": літня дитяча школа мобільної журналістики
Rating: 370
General budget: 561346.00
The requested amount from the UCF: 561346.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "НЕВГАМОВНІ. МРІЇ"
Cities of implementation: м. Чернівці, Чернівецька область,
Project description: Літня школа дитячої мобільної журналістики – це школа, в якій досвідчені медіа тренери з багаторічним стажем роботи на радіо і телебаченні, в газетах та на сайтах вчитимуть школярів знімати новини на мобільні телефони та виготовляти якісний відеоконтент за журналістськими стандартами. Діти під керівництвом тренерів виготовлятимуть серію відеоматеріалів та запустять шкільне телебачення. Це може бути ютуб-канал, на якому будуть шкільні новини, лайфи про успішних учнів та вчителів, висвітлення різних подій.
51.
ID: 3NORD11-0432-3
Project name: ШКОЛА МОЛОДИХ ПРОДЮСЕРІВ «МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ – КИЇВ»
Rating: 369
General budget: 1003328.5
The requested amount from the UCF: 1003328.5
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Асоціація кіноіндустрії України
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: «Школа молодих продюсерів «Місце зустрічі – Київ» - це нова подія в українській кіноіндустрії. У 2019 році Асоціація кіноіндустрії України у партнерстві з КМКФ “Молодість” в рамках індустріальної секції Boat Meeting презентували Школу. Основна мета навчальної програми - надати молодим продюсерам практичні знання для розробки проекту фільму у міжнародній ко-продукції, що є необхідним наразі вступу України до Європейського фонду підтримки спільного виробництва та розповсюдження художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів (EURIMAGES)», та забезпечити всебічну підтримку українських фільмів та їх продюсерів на міжнародному кіноринку, а отже, сприяти розвитку потенціалу українських фільмів і, водночас, збільшенню їх фестивального та глядацького потенціалу.
52.
ID: 3NORD11-7093
Project name: Інтегрований онлайн курс з історії народних культурних традицій.
Rating: 368
General budget: 480000
The requested amount from the UCF: 480000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Благодійна організація "Благодійний фонд "КОЛО"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Інтегрований онлайн-курс передбачає в собі популяризацію українських традицій та цінностей. Основною метою проекту - є показати сучасним дітям та молоді сакральність та самобутність українських традицій під час свят Різдва Христового, Великодня та Покрови. Розкрити основні значення та обрядовість під час цих свят, сформувати історичне бачення та самобутність обряду. Популяризувати фольклорну складову та зробити доступними широкому загалу унікальні знахідки етнографічних досліджень, залучити до царини народної культури та традицій. Занурюючись у давні традиції, діти розвивають свої вміння спілкуватись, творити, радіти й фантазувати, вчаться співати давні пісні та складати власні, колядувати та щедрувати, танцювати, грати в народні ігри. Матеріали курсу стануть в нагоді, вчителям закладів формальної освіти, викладачам закладів мистецької освіти, батькам та всім бажаючим дізнатися більше про народні традиції.
53.
ID: 3NORD12-1964
Project name: Професійна освітня інноваційна програма «Народні традиції та мистецтво Карпатського реґіону України: іммерсивні технології навчання»
Rating: 367
General budget: 1193955.00
The requested amount from the UCF: 1193955.00
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТОВ "Фастбінд Україна"
Cities of implementation: Київ, Івано-Франківськ, області Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська,
Project description: Проєкт «Професійна освітня інноваційна програма «Народні традиції та мистецтво Карпатського реґіону України: імерсивні технології навчання» передбачає створення освітньої програми для педагогічних працівників, передусім учителів початкової школи, вихователів, асистентів учителів закладів освіти з інклюзивним (інтегрованим навчанням) в початковій школі, педагогів закладів позашкільної освіти, а також студентів закладів вищої педагогічної освіти, учнів початкової школи, тренерів та керівників науково-пізнавальних гуртків з метою модернізації та удосконалення освітнього процесу. Проєкт охоплює систему інтегрованих інтерактивних завдань з новітніми IT – технологіями для популяризації народних традицій і мистецтва Карпатського краю (за календарним циклом «Пори року») у Новій українській школі та спрямований на розвиток критичного мислення здобувачів освіти Результати: Створення 4-х навчально-методичних кейсів для інтегрованих курсів «Я досліджую світ» та «Мистецтво» з використанням можливостей створення дитячої мультиплікації як технології навчання, інноваційних технологій доповненої реальності та ігрових методів; організація виставок і презентацій дидактичних матеріалів; проведення тренінгів, лекцій (у тому числі в системі дистанційної освіти із здобувачами освіти з важкодоступних гірських районів з використанням відеоконференцзв’язку сервера Cisco WebEx ), майстер-класів, з учителями та студентами закладів педагогічної освіти, воркшопів.
54.
ID: 3NORD11-2301
Project name: Покоління У
Rating: 364
General budget: 1040750
The requested amount from the UCF: 1040750
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Тимченко Іван Володимирович
Cities of implementation: Україна,
Project description: «Покоління У» це серія пізнавально-навчальних анімацій про видатних українських художників і художниць для дітей та молоді. Сьогодні ми по крихтам відроджуємо нашу національну пам'ять і самосвідомість, але контенту для юнацької аудиторії на цю тему майже немає. Все частіше чути запитання «А що Україна дала світу, де дізнатися?». Метою нашого проекту є надати можливість українцям знати власну історію, пишатися культурною спадщиною, своїми видатними попередниками. Цей проект в сучасній сторітеллінговій формі розкриє своїй аудиторії творчість десятьох геніїв українського мистецтва, які відомі у всьому світі, їх біографію та новаторські ідеї на світових мистецьких аренах.
55.
ID: 3NORD11-3621-2
Project name: FASHION INCLUSIA
Rating: 363
General budget: 1801032
The requested amount from the UCF: 1801032
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації»
Cities of implementation: Київ,
Project description: FASHION INCLUSIA - унікальна освітня програма сектору моди. Учасники проєкту з 4-х регіонів України отримають теоретичні знання і практичні навички в ключових професіях індустрії: візажист, стиліст, фотограф. Освітня програма складатиметься з двох частин: теоретичний курс – провідні фахівці в галузі проведуть лекції і семінари-практикуми з учасниками проєкту напередодні Українського тижня моди (UFW) 25-30 серпня, практичний курс – під час Ukrainian Fashion Week учасники працюватимуть за обраним напрямом: підготовка моделей для показу, робота в командах дизайнерів, зйомка подіумних фоторепортажів та стріт-стайл фотографії, для бренд-буків (31 серпня-4 вересня) В подальшому – серед найуспішніших учасників буде обрано менторів, які продовжать передавати знання і навички в регіонах. Унікальність проекту полягає в тому, що він розрахований на чітко визначену аудиторію, а саме -люди, що пересуваються за допомогою візків.
56.
ID: 3NORD11-5979
Project name: "MoDeSta" - Школа культурного менеджера зі сталим фокусом для сектору моди та дизайну
Rating: 359
General budget: 794640
The requested amount from the UCF: 794640
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ"
Cities of implementation: м.Київ. Місце проведення заходів проекту та місце знаходження заявника - м.Київ., проте основний продукт проекту – Школа культурного менеджера зі сталим фокусом залучатиме на навчання представників з усіх регіонів України (див.додаток 2 План освітньої програми) для забезпечення колаборації, обміну досвідом та максимального охоплення всієї території України.,
Project description: Проект націлений на популяризацію концепції сталого розвитку й сталих практик у секторі культури “Мода та дизайн ” шляхом організації та проведення Школи відповідального менеджера зі сталим фокусом, та інформаційної кампанії для підвищення обізнаності культурних операторів сектора з концепцією сталого розвитку й відповідального бізнесу. Цілі проекту: 1) Сформувати у представників сектору актуальні компетентності щодо застосування сталих практик у створенні та реалізації культурних продуктів, ведення відповідального бізнесу, формування політики КСВ, відповідального бренду та реалізації прав споживача. 2) мотивувати розпочати впровадження сталих ініціатив у професійну діяльність. 3) підвищити обізнаність культурних операторів сектору з концепцією сталого розвитку.
57.
ID: 3NORD11-6041
Project name: Навчаємось ремеслу бабусь
Rating: 355
General budget: 248594.60
The requested amount from the UCF: 248594.60
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Комунальний заклад "Закарпатський музей народної архітектури та побуту"Закарпатської обласної ради
Cities of implementation: Ужгород та Закарпатська область,
Project description: В процесі реалізації проекту бажаючі (як дорослі, так і діти) мають можливість навчитися ткати рушники, серветки, килими, доріжки за допомогою лекційного матеріалу, майстер класів та онлайн уроків від майстринь. По результатах проекту це дасть можливість зацікавленим оволодіти ремеслом, що було невід*ємним елементом побуту наших предків, тим самим ми продовжимо його існувнання та вбережемо від зникнення в нашому краї.
58.
ID: 3NORD11-6017
Project name: «МедіаКейс: інтегровані практики» - літня медіаосвітня школа
Rating: 355
General budget: 369990.00
The requested amount from the UCF: 367590.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Комунальний заклад «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради
Cities of implementation: м. Скадовськ, Херсонська область, м. Херсон, Херсонська область,
Project description: Мета проєкту – надати бібліотечним працівникам знання, методики та вправи для інтеграції кращих медіаосвітніх практик в бібліотечну роботу. Літня школа є вдалим форматом інтенсивного навчання, поєднаного з неформальним обміном професійними ідеями та широкими можливостями для застосування неординарних, інтерактивних та інноваційних форм навчання. Вишкіл у проєкті пройдуть 30 осіб із Херсонщини та із інших областей України. Співпраця з Херсонською академією неперервної освіти дозволить розширити безпосередню аудиторію проєкту, долучивши до спільних заходів також і 60 вчителів НУШ, із тим, щоб забезпечити міжсекторальний обмін інноваціями в сфері медійної освіти. Випускники стануть мультиплікаторами кращих медіаосвітніх практик у бібліотеках свого регіону.
59.
ID: 3NORD11-1183-2
Project name: Школа Менторів
Rating: 354
General budget: 883205.00
The requested amount from the UCF: 883205.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Синєпупова Наталія Євгенівна, проводить власну господарську діяльність під знаком для товарів та послуг (брендом) «School of visual communication», , діє на підставі свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця від 20.09.2006 р., зареєстрованого у Шевченківській Районній Державній Адміністрації м. Києва
Cities of implementation: Київ,
Project description: Школа менторів – це перша в Україні школа навчання для практиків-дизайнерів та інших фахівців креативних професій, які хочуть якісно передавати свій досвід, знаходяться в пошуку нових можливостей для кар'єрного зростання, охочих розширити їх за рахунок: викладацької, науково-дослідної, експериментальної, проектної, кураторської та іншої активної діяльності. Мета та результати: Підготовка висококласного конкурентоспроможного фахівця, експерта, лідера, здатного якісно формувати та розвивати професійну середу креативних / культурних індустрій. Зміна стандартів роботи дизайн- та креативного середовища. Систематизація досвіду практиків. Протягом всього курсу кожен учасник працює над своїм навчальним продуктом, який як випускний проект презентує (майстер-клас тривалістю 45 хв. академічна година) на відкритому уроці під час сертифікації. На основі розробленого навчального продукту створюється відеоверсія майстер-класу (вебінар), який згодом розміщується на веб-ресурсі Школи менторів у вільному доступі. Після закінчення курсу Школи менторів, за умови відвідування всіх модулів і супервізії, учасник отримує сертифікат про успішне закінчення курсу Школи менторів.
60.
ID: 3NORD11-3954
Project name: “Менеджмент 24/7. 2.0.”
Rating: 353
General budget: 1990910.00
The requested amount from the UCF: 1990910.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "ОСВІТНЬО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД" (ГО "ОСВІТНЬО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД")
Cities of implementation: місто Тернопіль,
Project description: Продовження проєкту «Менеджмент 24/7.» має на меті налагоджувати співпрацю серед представників громад та культурних інституцій для національного та міжнародного мережування. Проєкт передбачає проведення експрес-курсу з теоретичною та практичною частиною для підвищення відповідних якостей у представників сектору аудіального мистецтва. Курс складається з освітніх лекцій проєктного менеджменту в якому поєднуються всі ази та тонкощі змістового і фінансового менеджменту. Основними темами є пошук ідеї та оцінка потенціалу майбутнього проєкту, планування, дослідження ринку та аналіз культурного, економічного, соціального середовища у якому буде реалізовано проект, міжнародна дистрибуція і стратегія мережування, сталість проєкту та розвиток організації у секторі. У блоці фінансового планування, будуть розглянуті “успішні кейси” на прикладі яких можна засвоїти “ази” доцільності фінансового плану до поставлених задач, та дізнатись яких помилок краще уникати при складанні кошторису проєкту. У рамках проєкту буде проведено: 2 сесії по 4 дні кожна для двох груп по 40 учасників (зі всіх регіонів України), з виконанням завдань між першою та другою сесіями. Практичні навчання під час проведення фестивалю “Файне місто” – це безпосередньо “практика” на майданчику (локаціях), де учасника з середини будуть бачити всі робочі процеси під час реалізації Фестивалю у 2020 році. Підготовка та випуск “Путівник організатору фестивалю” – це ілюстрований посібник для представників культурних та креативних індустрій. Фінальним заходом буде Форум із індивідуальним доопрацюванням проектних заявок, презентацією проектів, презентацією донорських програм, та сертифікація учасників.
61.
ID: 3NORD11-4658
Project name: Адаптація сільських закладів культури в умовах глобальних змін
Rating: 351
General budget: 490780.00
The requested amount from the UCF: 490780.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Кіровоградське обласне об’єднання громадян «Інститут соціокультурного менеджменту»» (ІСКМ)
Cities of implementation: Кіровоградська область,
Project description: Заклади культури в Кіровоградській області не адаптовані до змін, про що свідчить найнижчий показник вироблення культурного продукту. Це відбувається з багатьох причин, де однією з головних є пасивність керівників сільських закладів культури, а саме нездатність їх адаптуватися до глобальних викликів та зміни. Як вихід з даної ситуації, ми пропонуємо дати їм інструмент, який дозволить їм краще адаптуватися і пристосуватися до потреб місцевої громади. Метою пропонованого проекту є покращення управління сільських закладів культури в Кіровоградській області через розробку навчально-методичного посібника з неформальної освіти щодо управління закладами культури в умовах змін локальної децентралізації та глобальної діджиталізації.
62.
ID: 3NORD11-6076
Project name: Інтерактивне оркестрове шоу для дітей «Симфонічний дивосвіт»
Rating: 349
General budget: 1644300.00
The requested amount from the UCF: 1594300.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛМ ГРУПА"
Cities of implementation: Київ, Харківська обл., Львівська обл., Київська обл.,
Project description: Наш ПРОЕКТ це привабливе, сучасне, інтерактивне шоу за участю симфонічного оркестру, яке має на меті зацікавити дітей віком від 6 до 13 років музичною освітою та музичною творчістю. Використання відео-контенту, ігрова форма подачі навчального матеріалу, спрощене, ритмічне аранжування класики, сучасні мелодії які молодь знає з повсякдення, створюють концентроване пізнавальне-освітнє шоу. Наша методологія базується на засадах музичної педагогіки видатного німецького вченого та композитора Карла Орфа. Наша локальна ініціатива провести 10 концертів майстер-класів, відпрацювати та створити відео та аудіо-контент, нотний доробок, передати його та розроблену методологію для використання всім державним оркестрам, філармоніям, музичним театрам як готовий репертуарний освітньо-розважальний продукт. За час реалізації ПРОЕКТУ планується провести 10 заході за участю близько 4 тис. дітей та підлітків Київської, Рівненської, Полтавського та Харківської областей.
63.
ID: 3NORD12-1541
Project name: Створення освітньої програми «Проектування культурних послуг в територіальних громадах» для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та інших зацікавлених сторін
Rating: 349
General budget: 1739580.00
The requested amount from the UCF: 1378580.00
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України»
Cities of implementation: Україна,
Project description: Проект спрямований на розробку освітньої програми «Проектування культурної послуги в територіальних громадах» (робоча назва), що містить комплекс навчально-методичних інструментів та є частиною навчальної програми для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації представників органів місцевого самоврядування у закладах вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації. Вирішує проблему посилення фахової спроможності представників місцевого самоврядування щодо культурних послуг, неефективного використання інфраструктури закладів культури. Мільтиплікує та поглиблює результати проекту підтриманого УКФ у 2019 році «Посилення інституційної спроможності місцевого самоврядування в частині забезпечення надання ефективних культурних послуг, застосовуванні інноваційних та креативних індустрій, створення принципово нових лідерів до культурного розвитку громад».
64.
ID: 3NORD11-2336
Project name: Створення WEB – порталу освітнього призначення в галузі «Естетична культура» та наповнення його мультимедійним навчальним контентом
Rating: 348
General budget: 528580.00
The requested amount from the UCF: 528580.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Контур плюс.»
Cities of implementation: Проект реалізується в мережі Інтернет, отож доступ до контенту проекту матимуть цільова і опосередкована групи як в межах, так і поза межами України.,
Project description: Проект спрямований на створення освітнього ВЕБ-порталу з вільним доступом та наповнення його мультимедійним контентом з предметів художньо-естетичного циклу – «Образотворче Мистецтво», «Музичне Мистецтво» та «Історія світової культури» (загалом 4700 медіа-об'єктів). Проект сприятиме наступним моментам: Реалізації ініціатив Нової Української Школи із створення діджитального освітнього середовища, як сучасної бази для педагогіки партнерства та комунікацій між учителем, учнем і батьками Формуванню у дитини ключових культурних компетентностей та невимушеного знайомства з історичними пластами національної мистецької спадщини за рахунок відповідної часу “упаковки” матеріалу Забезпечення рівного доступу до якісної освіти для широкого кола користувачів із шкільного, позашкільного, інклюзивного, просвітницького і неформального секторів освіти.
65.
ID: 3NORD11-4665
Project name: Культурно-мистецька медіа школа "ЧАС ЗМІН"
Rating: 346
General budget: 1544686.00
The requested amount from the UCF: 1304686.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АКАДЕМІЯ"
Cities of implementation: медіа школа в м.Київ, трансляція телепрограм - вся Україна,
Project description: Культурно-мистецька медіа школа "ЧАС ЗМІН" має на меті: Надати найбільш зацікавленим школярам, що мають таланти та бажання реалізувати себе в новітніх медіа доступ до найбільш актуальних знань у телевізійній сфері; сформувати у них реалістичне та адекватне бачення телеіндустрії та законів, за яким вона працює; забезпечити обмін досвідом між професіоналами та слухачами школи, полегшити і зробити можливим їх подальший вхід в професію; сприяти створенню слухачами школи конкурентного культурного медіа продукту – циклу дитячих телепрограм та трансляція їх на всеукраїнському телеканалі «Правда ТУТ».
66.
ID: 3NORD11-4825
Project name: Студії культурних критиків. #ТРЕБА КРИТИКА
Rating: 346
General budget: 1916575
The requested amount from the UCF: 1916575
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація “Центральне медіа”
Cities of implementation: м. Львів; смт.Славське, Львівська область,
Project description: Проект спрямований на підтримку та якісний розвиток культурної критики в Україні. Запланована діяльність включає проведення майстер-класів, зустрічей та практичних занять з провідними фахівцями аудіовізуального мистецтва за спеціально розробленою програмою унікального освітнього курсу для потенційних культурних критиків та інших авторів, які планують писати про культуру, головним завданням якої є актуалізувати практику культурної критики мистецтва. Тематика занять охоплює проблематику медіаграмотності, а зокрема ознайомлення із сучасними формами подачі інформації, ефективного позиціонування власних публікацій в сфері культури, роботу з фото- та відео-матеріалами, тощо. Виконання комунікаційних завдань Проекту, а також досягнення головної інформаційної цілі щодо актуалізації практики культурної критики буде відбуватись завдяки створенню комунікаційного майданчика - платформи #ТРЕБА КРИТИКА.
67.
ID: 3NORD11-5257-2
Project name: Літні наукові студії
Rating: 345
General budget: 221490
The requested amount from the UCF: 188710
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ "ТКУМА" ("ВІДРОДЖЕННЯ"), БО "БФ УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ "ТКУМА"
Cities of implementation: Україна, Харків,
Project description: Літні наукові студії для вчителів історії. Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума». Студії розроблені для освітян, які використовують набутий досвід та отримані матеріали (мультимедійні посібники) на уроках всесвітньої історії та історії України, факультативному курсі «Історія Голокосту», позакласних заходах (години спілкування, заходи з вшанувння пам`яті жертв Голокосту), створення методичних розробок з вивчення історії Голокосту.
68.
ID: 3NORD11-1355
Project name: "Є-ТОМУС"- 2 ("Єврейська традиційна освіта в модерному українському суспільстві")
Rating: 344
General budget: 1651890.00
The requested amount from the UCF: 1651890.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ЦЕНТР ЄВРЕЙСЬКОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ
Cities of implementation: Київ, пгт. Славське Львівської області, Грузія, Ізраїль, Польща,
Project description: Проект спрямовано на створення навчально-методичного забезпечення для імплементації освітньої програми курсів підвищення кваліфікації з теорії та методики викладання дисциплін юдаїки для освітян, діячів науки та культури у галузі єврейської формальної, неформальної й інформальної освіти. В результаті буде розроблено навчальні матеріали, тестові завдання, відео-лекції та презентації до модулів освітньої програми та веб-портал курсів підвищення кваліфікації освітян, діячів науки та культури у галузі єврейської формальної, неформальної й інформальної освіти.
69.
ID: 3NORD11-7221
Project name: Освітній курс для фотографів Миколаєва
Rating: 344
General budget: 505154.00
The requested amount from the UCF: 505154.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Сила побратимства"
Cities of implementation: Миколаїв,
Project description: Освітній курс для фотографів Миколаєва ставить на меті розвинути компетенції молодих фотографів у сфері теорії й практики фотографії, а також арт менеджменту. Результатом проекту стане освітня програма, розрахована на три місяці, 20 випускників курсу, які навчилися робити власні фотопроекти та виставка проектів випускників у галереї колективу MYPH у Миколаєві.
70.
ID: 3NORD11-1183
Project name: Авторський навчальний проект Наталії Синєпупової з композиції "Fundamentals of composition: Сollage/ Digital-collage".
Rating: 342
General budget: 715405.00
The requested amount from the UCF: 715405.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Синєпупова Наталія Євгенівна, проводить власну господарську діяльність під знаком для товарів та послуг (брендом) «School of visual communication», , діє на підставі свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця від 20.09.2006 р., зареєстрованого у Шевченківській Районній Державній Адміністрації м. Києва
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект являє собою авторську експериментальну навчальну Майстерню Наталії Синепупової з композиції. Тема практичного дослідження Майстерні – «Вільна композиція: колажне мислення, Digital-колаж в дизайні, рекламі та візуальних комунікаціях. Від випадковості – до системи». Проект складається з: Методичної розробки навчальної програми з вільної композиції – колажу і Digital-колажу; 10-ти воркшопів; Виставки робіт колажу і Digital-колажу; Каталогу з описом методології функціонування синтетичного креативного мислення зі схемами, моделями і матеріалами, напрацьованими під час воркшопів; Звіт-сесії проекту з презентацією каталогу. Практична цінність, мета та результати проекту: актуальні знання, вміння, навички і професійні компетентції у представників професійної сфери, які формують сучасний український дизайн і візуальну культуру.
71.
ID: 3NORD11-5550
Project name: СТРУМ
Rating: 340
General budget: 747940.00
The requested amount from the UCF: 747940.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "О ДВА"
Cities of implementation: Україна,
Project description: Навчальна програма підготовки волонтерів для роботи в музеях України та участі їх в культурних заходах.
72.
ID: 3NORD11-1697
Project name: Полігімнія
Rating: 340
General budget: 843258.68
The requested amount from the UCF: 843258.68
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: КОМУНАЛЬНИЙ ПОЧАТКОВИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ №5 ІМ. І.О.ДУНАЄВСЬКОГО"
Cities of implementation: Харків,
Project description: Створення комунікаційної платформи довготривалого партнерства для розвитку початкової мистецької освіти в Україні, яка стане підгрунтям до узагальнення, систематизації та обміном педагогічного досвіду викладачів. Розширення знань викладачів з точки зору методик роботи з учнями на початковому рівні мистецької освіти. Підвищення кваліфікації.
73.
ID: 3NORD11-6526
Project name: УКРАЇНСЬКЕ КІНО-ПОЧАТОК, наукове дослідження, цикл лекцій
Rating: 339
General budget: 829124.00
The requested amount from the UCF: 829124.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛЮЧОВЕ СЛОВО"
Cities of implementation: Київ, Одеса, Полтава, Харків, Львів, Дніпро,
Project description: Цикл лекцій з археології кіно «УКРАЇНСЬКЕ КІНО-ПОЧАТОК» розповість про те, як зароджувалось та розвивалось українське кіно до перевороту 1917 року, і який вплив українські майстри екрану такі, як В.Холодна, В.Гайдаров, М.Лисенко, Г.Хмара, надали світовому кінематографу. Проект передбачає розробку та підготовку лекцій та проведення 6-ти ( 3 лекції по 2 години) годинних лекцій-презентацій 6-ти місцях - Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава, Дніпро
74.
ID: 3NORD11-6316
Project name: Онлайн платформа підтримки самоспрямованого навчання DiloDity
Rating: 336
General budget: 517954.78
The requested amount from the UCF: 517954.78
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Кресан Тетяна Василівна
Cities of implementation: Київ,
Project description: Створення працездатної моделі самоcпрямованого навчання ДілоДіти Skills Меню. Метою проекту є створення освітнього середовища: в комбінації онлайн і оффлайн платформи-хаба, де будуть передбачені відповідні умови для самонаправленного навчання і розвитку дітей. Опанування палітрою різних навичок та технологій відкриває для дитини радість пізнання та можливість генерувати та втілювати Власні ідеї, проекти, тощо. Планувати і керувати своєю освітньою траєкторією згідно своїх власних потреб. Повертає дитині Довіру та впевненість у свої Власні сили. В результаті багато дітей отримають можливість обрати собі цікаве та корисне заняття та швидко знайти місце де фізично можно їм займатись.
75.
ID: 3NORD11-6327
Project name: Академія сценарної майстерності
Rating: 333
General budget: 2441570.00
The requested amount from the UCF: 1891570.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СТАБІЛІЗЕЙШЕН СУППОРТ СЕРВІСЕЗ"
Cities of implementation: Київ, Львів, Харків, Одеса,
Project description: Aкадемія сценарної майстерності - це серія інтенсивних воркшопів із написання сценаріїв і професійної підтримки в Києві та відкритих майстер-класів в інших містах, які проводитимуть чотири всесвітньо відомі сценарні консультанти. Мета проєкту – підвищити якість неформальної сценарної освіти в Україні, та підвищити конкурентоспроможність професійних українських сценаристів на вітчизняному ринку та закордоном. Воркшопи складатимуться із серії чотирьох дводенних тренінгів для професійних сценаристів і проводитимуться щомісяця із липня до жовтня у Києві. У найбільших містах України - Києві, Харкові, Одесі та Львові - відбудуться 8 відкритих майстер-класів для сценаристів-початківців.
76.
ID: 3NORD11-5557
Project name: ArtPromenade
Rating: 333
General budget: 1276966
The requested amount from the UCF: 1276966
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Жовківська районна організація профспілки працівників освіти і науки
Cities of implementation: Жовква Львівська область,
Project description: Проєкт спрямований на подолання культурних стереотипів у середовищі освітян сіл, селищ та малих міст, на надання знань про сучасну культуру України, її особливості в контексті світової культури. Учасники освітнього процесу здобудуть вагомі точки опори в розумінні сучасних культурних процесів, безперервності їх варіативності та усвідомлення місця України на культурній мапі світу. Проєкт спрямований на забезпечення культурного росту освітян, запобігання професійному вигорянню педагогів та наповнення новим змістом взаємин між учасниками освітнього процесу та в педагогічній спільноті, створення умов для постійного культурного діалогу в освітянській спільноті та між усіма учасниками освітнього процесу. Передбачено ознайомлення із секторами сучасної української культури та пам’ятками спадщини ЮНЕСКО
77.
ID: 3NORD11-2237-2
Project name: Культурний менеджмент: настільна гра
Rating: 333
General budget: 966840.00
The requested amount from the UCF: 966840.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Харківське міське громадське об’єднання "ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД"»
Cities of implementation: Харківська обл., Рівне, Донецька обл., Луганська обл., Київ, Миколаїв,
Project description: Ми створимо першу покрокову аркадну настільну гру, де привернемо увагу до сучасних культурних продуктів і об’єктів культурної інфраструктури України через пригодницький шлях культурного менеджера від початківця до експерта, якому «траплятимуться» знакові й іноваційні події, закинуті та ревіталізовані фортеці, зради та перемоги сучасного агента змін у культурі.
78.
ID: 3NORD11-1029
Project name: КІНОКЛАС
Rating: 332
General budget: 710457.6
The requested amount from the UCF: 710457.6
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Сучасне Українське Кіно «СУК»
Cities of implementation: Київ,
Project description: КІНОКЛАС – це освітній проект від громадської організації «Сучасне Українське Кіно «СУК», метою якого є обмін практичними знаннями та теорією. Участь у проекті є безкоштовною за пореденім відбором. КІНОКЛАС складатиметься з двох класів: “Кінокритика” та “Кінорежисура”. Навчання у кінокласах матиме 2 частини: теорія та практика. Перший КІНОКЛАС був реалізований командою ГО «СУК» в рамках фестивалю ГогольFest у 2016 році в форматі 50 майстер-класів від діючих українських кінематографістів за підтримки Планети Кіно. У 2020 році ми плануємо оновити формат та провести повноцінну освітню програму по двох напрямках для 20 студентів за відбором ( 10 студентів в кожному класі). Класом “Кінокритики” керуватиме Дарія Бадьйор, кінокритикиня, журналістка, редакторка відділу "Культура" онлайн-видання LB.ua, голова селекційної комісії кінофестивалю "Київський тиждень критики", членкиня ФІПРЕССІ, співзасновниця ГО "Спілка кінокритиків України". Класом “Кінорежисура” керуватиме Валерія Сочивець, кінорежисерка, кінопродюсерка, членкиня правління Української кіноакадемії, програмна директорка фестивалю Кіноогляд. Результатами проекту по класу “Кінокритики” будуть 10 написаних рецензій на українські повнометражні фільми, 10 рецензій на українські короткометражні фільми конкурсної програми Кіноогляду та 10 інтерв’ю з провідними українськими авторами фільмів. Результатами проекту класу “Кінорежисури” будуть 10 розроблених проектів короткометражних фільмів та одна проведена публічна презентація цих проектів.
79.
ID: 3NORD11-4658-2
Project name: «Три кроки для культури: діджиталізація, фандрейзинг, соціальні технології»
Rating: 330
General budget: 1356420
The requested amount from the UCF: 1356420
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація «Кіровоградське обласне об’єднання громадян «Інститут соціокультурного менеджменту»» (ІСКМ)
Cities of implementation: Україна,
Project description: Значна кількість закладів культури все ще не використовують сучасні інструменти створення якісних культурних продуктів. Як наслідок, суспільство не отримує інформацію про реалізацію важливих культурних ініціатив. Ініціатива без людей, в тому числі, культурна – втрачає підтримку у суспільстві і не знаходить подальшого розвитку. Єдиним шляхом вирішення цієї проблеми є впровадження у діяльність закладів культури сучасних методик роботи, що дозволить донести продукти своєї творчості до людей і вивчити їх думку щодо них. Пропонований проект має на меті сприяти покращенню управління процесом реалізації культурних ініціатив шляхом розробки та реалізації комплексної програми з неформальної освіти, що поєднує питання фандрейзингу, діджитал інструментарію та соціальних технологій.
80.
ID: 3NORD11-0406
Project name: Школа історичного реконструктора
Rating: 327
General budget: 545260
The requested amount from the UCF: 545260
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація «Спілка велосипедистів Рівного»
Cities of implementation: м. Рівне, Рівненська обл.,
Project description: Проект «Школа історичної реконструкції» - це інноваційний за своєю суттю та формою освітній проект, мета якого – сприяння розвитку історичної реконструкції доби Київської Русі шляхом формування потрібних компетенцій, вмінь та знань, обміну досвідом, налагодження взаємодії та планування подальшої співпраці. Лекторами та викладачами є досвідчені історичні реконструктори, фахівці історії костюму та професійні ремісники, які поділяться своїм досвідом, напрацюваннями, практичним інструментарієм з початківцями у цій сфері.
81.
ID: 3NORD11-2821
Project name: ОНЛАЙН КУРСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ
Rating: 327
General budget: 667500
The requested amount from the UCF: 667500
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФУНДАЦІЯ ТАМАРИ КОЛОМІЄЦЬ «НОВОТВІР»»
Cities of implementation: Київ,
Project description: «Онлайн курси української для іноземців» покликаний навчити іноземців української мови, а також це чудова можливість ознайомитися та зануритись у сучасне й традиційне життя України. Проект передбачає розробку навчальної програми (відповідно до вимог Державного стандарту), лекційних матеріалів та практичних завдань, безпосереднє проведення курсів, а також заходи з популяризації України та української мови, що сприятиме ефективному засвоєнню української мови та її поширенню в світі.
82.
ID: 3NORD11-4992
Project name: Школа Подкастингу
Rating: 325
General budget: 931480
The requested amount from the UCF: 931480
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Аристократи"
Cities of implementation: Київ, Україна,
Project description: Школа Подкастингу - це серія безкоштовних лекцій, майстер-класів та практичних завдань за участі провідних фахівців у сфері онлайн-медіа. Буде цікаво в першу чергу: майбутнім дикторам, радіопродюсерам, подкастерам та всім, кому цікаво розвиватись в сфері медіа, або створювати їх. (Один набір 10-15 студентів). Участь безкоштовна за попереднім конкурсним відбором. Результати: знання, практичні навички, сертифікат про проходження курсу від Радіо Аристократи та можливість створити авторську серію подкастів за участі команди Радіо Аристократи. Найсильніші з учасників мають можливість пройти практику на радіо Аристократи протягом місяця безкоштовно.
83.
ID: 3NORD11-5958
Project name: Освітній курс: «Дизайнер свідомої моди»
Rating: 322
General budget: 1013638.72
The requested amount from the UCF: 944494.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська Академія індустрії моди»
Cities of implementation: Одеса,
Project description: «Українська Академія індустрії моди» розробила освітній курс, який на протязі 5 місяців розкриє усі тонкості професії «Дизайнер свідомої моди», на якому Слухачі пройдуть всі етапи створення успішного свідомого екологічного бренду: від ідеї до виробництва та продажу.
84.
ID: 3NORD11-5302
Project name: Інтерактивний практикум “30 кейсів для формування культури нетерпимості до корупції” з віртуальним кодом доступу до презентаційних матеріалів на онлайн платформі
Rating: 321
General budget: 866566.22
The requested amount from the UCF: 866566.22
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Громадська організація “Асоціація тренерів, психологів, коучів, консультантів”
Cities of implementation: Україна,
Project description: Мета: створити інтерактивний практикум “30 кейсів для формування культури нетерпимості до корупції” - навчальний матеріал з сучасною комунікативною технологією для учнів та вчителів базової та профільної школи (5-12 класи) та учасників заходів неформальної освіти, що сприятиме формуванню навичок розпізнавати маркери корупції та давати етичну оцінку проявам корупції, які стануть підґрунтям для нового світогляду нетерпимості до корупції у молодого покоління українців; імплементувано практикум у навчальний процес загальноосвітніх шкіл України. Результати: розроблено інтерактивний практикум . Розіслано друкований формат до регіональних та місцевих управлінь освіти (500 примірників); розіслано електронний формат до 14500 загальноосвітніх шкіл України. Розроблено онлайн платформу з інтерактивним контентом. Розроблено сценарій та проведено відкритий захід у Гімназії № 117 ім. Лесі Українки м. Київ з використанням кейсів практикума. Проведено 4 зустрічі з молоддю з метою презентації практикума на базі молодіжних об'єднань таких, як скаутський рух “Пласт”, ГО “Агенція Вільного Розвитку”. Досягнуто охоплення у понад 500 000 контактів завдяки супровідній комунікаційній кампанії, яка передбачає партнерство з телеканалом 1+1, залучено суспільно-політичні медіа.
85.
ID: 3NORD11-4202
Project name: Майстерня Гри
Rating: 321
General budget: 74100.00
The requested amount from the UCF: 74100.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Театр Живаго"
Cities of implementation: львів,
Project description: «Майстерня гри» - проект від «Театру Живаго», що виник на стику студії акторської майстерності та психотерапії. Проект - це серія медитацій, тренінгів та ігор з метою: • Позбавлення від фізичних та психологічних затисків • Встановлення контакту із собою та своїми справжніми потребами • Розкриття власного творчого потенціалу • Пропозиції ігрового світосприйняття для виховання стресостійкості та адаптивності в умовах сучасного світу
86.
ID: 3NORD11-1960
Project name: Школа Гідів Запоріжжя
Rating: 319
General budget: 524175.00
The requested amount from the UCF: 524175.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Департамент культури і туризму Запорізької міської ради
Cities of implementation: м. Запоріжжя,
Project description: Школа гіда має на меті формування якісного сервісу, поліпшення туристичної пропозиції та збільшення кількості туристів, адже Запоріжжя має значний туристичний потенціал, обумовлений зручним географічним розташуванням, наявністю туристичних об’єктів, перспективами розвитку різних видів туризму. Проте значною мірою туристичний розвиток залежить від роботи гідів, саме тому "Школа Гідів Запоріжжя" покликана поглибити знання та навички екскурсоводів, підвищити їх культурний рівень, спонукати до розробки унікальних туристичних пропозицій та до розвитку малого підприємництва в туристичній сфері.
87.
ID: 3NORD11-3061
Project name: ОНЛАЙН-КУРСИ ДЛЯ ГІДІВ «GUIDES MULTIMEDIA SCHOOL»
Rating: 317
General budget: 608640
The requested amount from the UCF: 608640
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ АНГЕЛОВ АНГЕЛ АНГЕЛОВИЧ
Cities of implementation: Київ,
Project description: Метою проекту «GUIDES MULTIMEDIA SCHOOL» є розробити та впровадити безкоштовні онлайн-курси для гідів, які включали б навчання з медіаграмотності, використання мультимедійних технологій під час підготовки та проведення екскурсій, а також пояснювали основи брендингу і самопіару. Проект передбачає розробку навчальної програми, створення Інтернет-платформи для розміщення відео-уроків та тестових завдань, пошук експертів та запис 12 відео майстер-класів, апробація результатів на фокус-групі та запуск роботи онлайн-курсів.
88.
ID: 3NORD11-3183
Project name: Оповідання як комікс: навчання мистецтву коміксу на основі оповідань сучасних письменників з Херсонщини
Rating: 316
General budget: 515900
The requested amount from the UCF: 515900
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Вірлич Євгенія Михайлівна
Cities of implementation: Херсонська область,
Project description: Проект передбачає створення коміксів за оповіданнями херсонських письменників. Конкурсна комісія оголошує конкурс на подачу оповідань авторів, що проживають, проживали на Херсонщині або пишуть про Херсонщину. Тематика та жанр оповідань - вільні. Обсяг оповідання: до 40 тис. знаків. Кількість відібраних творів: 15-20.
89.
ID: 3NORD11-1153
Project name: Впровадження екологічної складової в діяльність бібліотек
Rating: 314
General budget: 1635805.5
The requested amount from the UCF: 1635805.5
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Благодійна організація "Благодійний фонд "Бібліотечна країна"
Cities of implementation: Суми, Львів, Херсон, Київ, пілотні бібліотеки в інших містах відібрані за конкурсом,
Project description: Мета проекту: Посилення потенціалу екологічної дієвості та лідерства бібліотек як провайдерів освіти для сталого розвитку. Результати: Проведене навчання по впровадженню елементів екологічного управління в бібліотеках для 100 учасників. Реалізовані пілотні проекти із впровадження елементів екологічного управління на основі стандарту «Зелений клас» до системи інтегрованого управління 6 пілотних бібліотек. Розроблені навчальні матеріали на основі практичного досвіду впровадження елементів екологічного управління згідно стандарту «Зелений клас» в рамках пілотів на базі 6 бібліотек. Запроваджений навчальний курс та оформлені постійні інформаційні простори на тему «Сталий спосіб життя» в 6 пілотних бібліотеках.
90.
ID: 3NORD12-6282
Project name: Впровадження інноваційних інструментів в культурних інституціях задля розвитку екосистеми культури в містах України».
Rating: 313
General budget: 1484194.72
The requested amount from the UCF: 1171210.72
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Всеукраїнська громадська організація «Асоціація малих міст України»
Cities of implementation: Україна,
Project description: Мета. Проект покликаний створити оновлену модель культурних інституцій в громадах за рахунок впровадження іноваційних інструментів, яка в подальшому буде сприяти динамічному розвитку економіки та підвищенню конкурентної спроможності міст України. В рамках проекту передбачається проведення 6-ти регіональних навчальних семінарів у містах України: Івано-Франківськ, Чернівці, Теребовля, Тульчин, Тростянець, Чугуїв з вивченням досвіду впровадження інноваційних інструментів у напрямку розвитку культури. Під час семінарів учасники набудуть досвіду і навичок щодо створення конкурентно-спроможного проекту для своєї громади на основі інновацій і сучасних технологій. Домашнім завданням для учасників буде напис концепції проекту. Експертне журі на конкурсній основі відбере по три найкращі проекти з учасників семінарів. Під час підсумкової конференції відбудеться нагородження переможців конкурсу проектів. Також відбудеться презентація методичних рекомендацій щодо написання проекту з впровадженням інноваційних інструментів та збірки кейсів кращих практик впровадження інноваційних інструментів в культурних інституціях.
91.
ID: 3NORD11-4616
Project name: ТелеАкадемія "РИТМ"
Rating: 310
General budget: 484774.00
The requested amount from the UCF: 484774.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Телерадіокомпанія "РИТМ"
Cities of implementation: Рівненська область,
Project description: Мета проєкту - дати можливість підліткам, котрі мріють про роботу на телебаченні, отримати знання та досвіт телевиробництва. Проєкт орієнтується на дітей, котрі отримали базові навички журналістики у медіа-школах Рівного, але їм бракує практики та вміння працювати в команді над реалізацією власних ідей в рамках телевізійного проєкту. Проєкт складається з кількох майстер-класів, де слухачі отримають практичні поради щодо процесу телевиробництва, та з допомогою досвідчених кураторів зможуть пройти весь шлях – від пошуку ідеї телепрограми до її виходу на широку аудиторію. Ми розраховуємо, що такий досвід стане вирішальним для слухачів ТелеАкадемії «РИТМ» в плані професійної орієнтації, освіти та майбутньої кар’єри.
92.
ID: 3NORD11-6198
Project name: EDU Camp
Rating: 301
General budget: 466160.00
The requested amount from the UCF: 466160.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "ЛІНК"
Cities of implementation: Харків,
Project description: Метою пороекту є створення прецеденту співпраці представників формальної та неформальної освіти задля створення програми з використанням культурних методик в процесі викладання освітнього матеріалу. Результатом проектом буде апробація програми під час реалізації "EDU Camp". Розвиток навичок 21 століття у молоді. Позиціонування креативного мислення як головного фактору успішної професійної реалізації.
93.
ID: 3NORD11-2433
Project name: Мистецтво як засіб профілактики та подолання емоційного вигорання педагогів
Rating: 300
General budget: 1138268.55
The requested amount from the UCF: 1138268.55
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди
Cities of implementation: Львів, Коломия, Дніпро, Південне, Житомир, Северодонецьк, Вінниця, Тернопіль, Рівне, Кропивницький,
Project description: Проект передбачає розробку навчальної арт-терапевтичної програми для самостійного подолання вчителями України синдрому емоційного вигорання у процесі створення мистецьких творів. 300 вчителів з 8 регіонів України пройдуть інтенсивний освітній курс. Курс складається з 2 теоретичних занять у формі тренінгу та 4 практичних у формі творчої майстерні. Вчителі оволодіють методиками діагностики емоційного вигорання, познайомляться з мистецтвом як ефективним інструментом боротьби зі стресом, оволодіють мистецькими техніками емоційного живопису, монотипії, ліплення глиною, українською мандалою. Всі техніки адаптовані для зняття емоційного напруження, яке відчувають вчителі під час педагогічної діяльності. Наприкінці навчального курсу буде відкрито виставки творчих робіт педагогів у 10 містах-учасниках проекту.
94.
ID: 3NORD11-0579
Project name: Художник в кіно
Rating: 298
General budget: 753050.00
The requested amount from the UCF: 753050.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНСАЙТМЕДІА"
Cities of implementation:
Project description: Основа концепції книги – творчий шлях художника від ескізів до екрану. Метою проекту є створення підручника з виду мистецтва кіносценографія, який був би доступний для розуміння як студентам творчих професій так і пересічному глядачу, що цікавиться мистецтвом. Підручник є продовженням серії освітньої літератури в сфері кіновиробництва.
95.
ID: 3NORD11-5257
Project name: «Пам’ять про Голокост та інші трагедії ХХ ст. у сучасному образотворчому мистецтві»
Rating: 297
General budget: 351894
The requested amount from the UCF: 311894
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ "ТКУМА" ("ВІДРОДЖЕННЯ"), БО "БФ УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ "ТКУМА"
Cities of implementation: Україна, Дніпро,
Project description: Курс лекцій «Пам’ять про Голокост та інші трагедії ХХ ст. у сучасному образотворчому мистецтві». Необхідність трансформації освітнього процесу продиктована наступними факторами: - образне (кліпове) мислення сучасної молоді; - необхідність лаконічної і водночас атрактивної подачі матеріалу. Мета: донесення проблем вивчення історії Голокосту та інших геноцидів ХХ ст. до широкого кола студентів, освітян, музейників сприятиме кращому розумінню того, в яких культурних формах може відобразитися пам’ять про трагічні сторінки минулого. Очікується переорієнтація слухачів у донесенні інформації про трагедії ХХ ст. з переважно текстового викладу на акцентування емоційного переживання мистецького твору.
96.
ID: 3NORD11-3242
Project name: Інноваційний освітній онлайн курс для музейних працівників
Rating: 294
General budget: 1759820.00
The requested amount from the UCF: 1759820.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ГС "Асоціація індустрії гостинності України"
Cities of implementation: Київ, Всі регіони України,
Project description: Мета проекту - сприяти розвитку музейної справи шляхом підвищення кваліфікації музейних працівників та покращення сервісу в музеях від “гардеробу до виходу”. Для досягнення мети буде створено освітню онлайн програму для працівників музеїв, які у своїй роботі контактують з відвідувачами. Програма спрямована на підвищення рівня комунікативних навичок працівників музеїв та включатиме анімаційні уроки, практичні завдання та тестування. В межах реалізації проекту буде досліджено досвід інших країн в контексті впровадження комунікативних практик в роботі музеїв та проведено обговорення з українськими фахівцями музейної справи у форматі круглого столу. В результаті буде розроблено інноваційну освітню програму, що буде у доступі для всіх представників даного сектору.
97.
ID: 3NORD11-6401
Project name: Фінансово-підприємницький освітній курс "КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАР"
Rating: 290
General budget: 363800.00
The requested amount from the UCF: 363800.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАР"
Cities of implementation: Київ та Київська область, Івано-Франківськ та Івано-Франківська область,
Project description: Створення навчального курсу фінансової грамотності та основ підприємництва із застосуванням ігрових практик на базі Фінансово-економічної настільної гри «КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАР 1.0». Основна ідея: надати в ігровій формі повноцінний інструментарій для практики в таких галузях як: - інвестування і управління фінансами, - прийоми для формування пасивного грошового потоку, - заходи з оподаткування, - ведення фінансової звітності, - реєстрація та управління різними формами бізнесу (малий: ФОП / середній: ТОВ / великий: АТ), - монополізація галузей економіки, - кредитно-фінансові відносини тощо. Під керівництвом викладача/тренера/коуча здійснюється інтерактивна дискусія з гравцями на актуальні підприємницькі/фінансові питання, які виникли на кожному ЕТАПІ проходження гри (6 етапів)
98.
ID: 3NORD11-5257-3
Project name: ХVІІ Конкурс «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності»
Rating: 290
General budget: 225246
The requested amount from the UCF: 173246
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ "ТКУМА" ("ВІДРОДЖЕННЯ"), БО "БФ УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ "ТКУМА"
Cities of implementation: Україна, Дніпро,
Project description: Конкурс «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності» є постійним проектом Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума». Метою проекту є залучення учнів, студентів, аспірантів, вчителів та інших працівників освіти до вивчення, дослідження, викладання новітньої історії, засвоєння важливості уроків історії війни та Голокосту й усвідомлення цих уроків для розуміння проблем сучасного розвитку суспільства, необхідності формування атмосфери гуманізму й толерантності. Результатом проекту є створені авторських продуктів (наукові, пошукові роботи, методичні розробки тощо).
99.
ID: 3NORD11-5463
Project name: Сайт-конспект з української та зарубіжної музичної літератури
Rating: 288
General budget: 1568735
The requested amount from the UCF: 1568735
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Моргунов Олександр Адамович
Cities of implementation: Вся Україна і, можливо, деякі закордонні навчальні заклади й окремі особи.,
Project description: Відносно короткий сайт-довідник для шкільного та позашкільного навчання з основними демонстраційними матеріалами, заснований на сучасних технологіях. Призначений як навчальний посібник для учнів і викладачів дисципліни „Українська і зарубіжна музична література”. Корисний також всім, хто цікавиться даною темою.
100.
ID: 3NORD11-2548
Project name: Воркшоп з теорії та практики Комедії Дель Арте
Rating: 284
General budget: 231000
The requested amount from the UCF: 231000
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Міжнародний соціально-культурний проект «Джойфест»
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проект передбачає організацію та проведення воркшопу з отримання українськими акторами та режисерами знань та навичок школи традиційної італійської комедії Дель Арте. В тренінгу візьмуть участь до 25 акторів та режисерів, викладачів профільних ВНЗ з різних регіонів України, які мають передати отримані знання та навички іншим представникам фахової спільноти у себе в регіонах і ВНЗ. Тренінг проводить італійський викладач, актор, режиссер і драматург Крістіан Іццо, тобто безпосередньо носій культури Комедії Дель Арте. Як підсумок тренінгу буде показано виставу за участю Крістіана, в якій використано навички школи Комедї Дель Арте.
101.
ID: 3NORD11-2876
Project name: Акселератор життя
Rating: 284
General budget: 1903922
The requested amount from the UCF: 1903922
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ТЕРАСА-ФІЛЬМ
Cities of implementation: Київ,
Project description: Інклюзивний навчальний проект з легкою подачею інформацією, враховуючи особливості аудиторії. Лекції відбуватимуться у форматі воркшопів з теоретичною та практичною частиною 60/40%. Метою проекту є надання сучасної професії у галузі інтернет-маркетингу для мистецьких проектів – людям з особливостями пересування та вадами слуху.
102.
ID: 3NORD11-5901
Project name: «English for Fine Artists» (курси з вивчення іноземної мови для митців та культурних операторів)
Rating: 283
General budget: 482970.96
The requested amount from the UCF: 482970.96
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична Особа Підприємець ЛЕССЕР ЮЛІЯ ФЕДОРІВНА
Cities of implementation: Харків,
Project description: Проект «English for Fine Artists» (курси з вивчення іноземної мови для митців та культурних операторів) – це перший та єдиний проект в Україні, результатом якого буде ефективний фаховий курс з вивчення іноземної мови для митців та культурних операторів. Програма курсу буде представлена наприкінці вересня в рамках міжнародної конференції в Харкові, головна тема якої – демонстрація методики Хелен Дорон, яка лягла в основу курсу.
103.
ID: 3NORD11-5719
Project name: «Дизайнерський ремонт без дизайнера»
Rating: 281
General budget: 830880.00
The requested amount from the UCF: 830800.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Герман Лариса Вадимівна
Cities of implementation: Проект реалізується по всій Україні, в тому його цінність,
Project description: Проект Дизайнерський ремонт без дизайнера складений на базі практичних знань професійного дизайнера, таким чином, що дозволяють слухачам майстер класів познайомитись з дизайнерським підходом до ремонту, отримати довіру до професії дизайнера та або за допомогою знань зробити свій ремонт кращим, або звернутись до професіонала. Розроблена та протестована лінійка унікальних майстер класів для для кінцевих користувачів дизайну. В Україні подібних майстер класів з дизайну, які надають саме такі послуги онлайн, в такому обсязі та на системній основі ще немає. Тести (50 опитуваних покупців будматеріалів гіпермаркету Епіцентр) показали високий попит на цей проект – 45 осіб з 50 показали інтерес та згоду стати слухачами майстер класів.
104.
ID: 3NORD11-5883
Project name: Літня інтерактивна школа для видавців
Rating: 279
General budget: 657247.57
The requested amount from the UCF: 657247.57
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Київський університет Бориса Грінченка
Cities of implementation: Київ,
Project description: Літня інтерактивна школа для видавців — це захід, спрямований на розвиток професійних компетенцій серед фахової аудиторії видавничої сфери початкового та середнього рівня підготовки (орієнтовно 30 осіб). Протягом десяти днів навчання заплановано провести 25 лекцій, практичних занять і воркшопів. Кожен слухач школи працюватиме над власним реальним проєктом, ідею якого сформує він сам, а лектори і практики школи допоможуть розробити концепцію її втілення. Усі лекції буде записано на відео і на основі цього буде розроблено навчальні онлайн-курси. Отже, у підсумку школи кожен слухач зможе створити концепцію власного видавничого проєкту, навчаючись в інтерактивному середовищі цехової спільноти.
105.
ID: 3NORD11-6595
Project name: Модерний архів
Rating: 278
General budget: 100606.00
The requested amount from the UCF: 100606.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Державний архів Чернігівської області
Cities of implementation: м. Чернігів,
Project description: Проект передбачає осучаснення Державного архіву Чернігівської області на предмет доступу до архівної інформації різних груп запитувачів: дослідників, заявників, викладачів та студентів навчальних закладів, працівників установ та архівів, груп осіб з обмеженими можливостями. Реалізація програми здійснюватиметься шляхом оцифрування документної інформації, модернізації читальних залів архіву. Оцифрування документів дозволить забезпечити збереження Національного архівного фонду.
106.
ID: 3NORD11-2450
Project name: Прес-арт-семінар «Перлини рідного краю»
Rating: 273
General budget: 338127
The requested amount from the UCF: 338127
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Київська організація Національної спілки журналістів України
Cities of implementation: Київська область, місто Переяслав, Київська область, місто Обухів, Полтавська область, село Березова Рудка, місто Київ,
Project description: Прес-арт-семінар «Перлини рідного краю» буде відповіддю на запити від непопулярних музеїв Київщини задля просування культури та мистецтва на регіональному рівні, розширення медіапростору, популяризація локальних осередків культури, мобільність українських громадян шляхом залучення до мистецьких заходів задля розвитку внутрішнього та зовнішнього туризму. Протягом чотирьох місяців проводитимуться декілька масштабних подій із залученням медіакомунікацій та проекті заходи у музеї академіка живопису, члена Мюнхенського та Паризького товарист художників Миколи Пимоненка ( Малютинка), в Трипіллі в музеї «Прадавня Аратта-Україна», в музеї освіти (Германівка), в музеї Вікентія Хвойки (Халеп’я), в меморіальному музеї-садибі Катерини Білокур, фестиваль «Осіннє золото» Дмитра Луценка у Березовій Рудці, Полтавської області. Виступи Анатолія Паламаренка, гостей із Литви, відомих письменників, журналістів, арт-практикуми, презентації та промоушени власної творчості, обмін досвідом проектної діяльності у напрямку європейської інтеграції. Створення роликів про місцеві фольклорні колективи, залучення інформаційних медіа – платформ, інтерактивні навчальні видання, інформаційно-комунікативні портали.
107.
ID: 3NORD11-4858
Project name: Острів глобальної освіти
Rating: 262
General budget: 993404.80
The requested amount from the UCF: 993404.80
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Юніт"
Cities of implementation: Івано-Франківська область (Івано- Франківськ); Закарпатська область (Ужгород), Донецька область (Краматорськ); Миколаївська область (Миколаїв), Харківська область (Харків); Київська область (Біла Церква), Вінницька область (Вінниця); Київ, Волинська область (Луцьк),
Project description: Острів Глобальної освіти - це серія тренінгів, лекцій і практичних занять, спрямованих на освітній та професійний розвиток українців у різних областях України, що прямим чином вплине на розвиток регіонів. Назва проекту несе в собі гру слів, адже абревіатура проекту звучить як ОГО! Ідея ОГО - створити фізичний та віртуальний простір, в якому українці зможуть отримувати нові практичні навички, творчий розвиток та обмінюватися знаннями, яких не отримують під час формального навчання. Ці знання є життєво необхідними для гармонійного розвитку особистості і побудови демократичного суспільства.
108.
ID: 3NORD11-5462
Project name: «Міжнародна літня театральна школа «Театрон- 2020»
Rating: 262
General budget: 157205
The requested amount from the UCF: 113205
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Миколаївський академічний художній російський драматичний театр .
Cities of implementation: м. Миколаїв.,
Project description: Метою фестивалю є: активізація творчого життя театральних колективів Південного регіону України; спрямування розвитку театрального руху Миколаївщини у вектор Європейської інтеграції та підвищення кваліфікаційного рівня акторів, режисерів і керівників театрів. Очікувані результати проведення фестивалю- у проекті Літня театральна школа «Театрон 2020» візьмуть участь керівники, режисери та учасники приблизно 25 аматорських театрів України; запрошені лектори - провідні митці сцени з 5 країн Західної Європи (Чехія, Польща, Германія, Франція, Білорусія та Україна) проведуть 15 майстер-класів і творчих лабораторій та 7 лекцій з головних напрямків театрального мистецтва (акторське мистецтво, сценічна пластика, постановка голосу, режисура тощо); як підсумок засвоєного матеріалу учасниками Школи буде проведено 5 театралізованих заходів. Загалом користь від проведеної школи отримують всі учасники аматорських театральних колективів, режисери та керівники яких візьмуть участь в її роботі, а це приблизно 500 осіб, і звичайно – глядачі, що приходитимуть на вистави цих театрів (їх кількість вирахувати досить складно).
109.
ID: 3NORD11-2675
Project name: Розробка‌ ‌інтерактивних‌ ‌освітньо-методичних‌ ‌матеріалів‌ ‌у‌ ‌вигляді‌ ‌воркшопів‌ ‌для‌ ‌ працівників‌ ‌музеїв‌ ‌,‌ ‌викладачів‌ ‌та‌ ‌вчителів‌ ‌історії‌ ‌Вінницької‌ ‌області‌ ‌на‌ ‌тему‌ ‌"Забуті‌ ‌ жертви‌ ‌ІІ‌ ‌світової‌ ‌війни:‌ ‌знищені‌ ‌психічнохворі‌ ‌Вінницької‌ ‌психіатричної‌ ‌лікарні‌ ‌та‌ ‌ військовополонені‌ ‌Шталагу‌ ‌329"‌ ‌,‌ ‌які‌ ‌будуть‌ ‌використовуватись‌ ‌під‌ ‌час‌ ‌екскурсій‌ ‌та‌ ‌ уроків‌ ‌місцевої‌ ‌історії‌
Rating: 257
General budget: 514160
The requested amount from the UCF: 514160
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація Народний Майдан Вінниччини
Cities of implementation: Вінницька область,
Project description: Мета та результати Сприяти поверненню у колективну пам”ять мешканців Вінницької області 2 груп забутих жертв ІІ світової війни : знищених психічнохворих Вінницької психіатричної лікарні та військовополонених Шталагу 329 через створення інтерактивних освітньо-методологічних матеріалів для використання їх музейними працівниками, вчителями та викладачами під час уроків, лекцій місцевої історії. Результатами проекту буде створення інтерактивних методично-освітніх матеріалів ( воркшопів) з залученням німецьких та українських експертів ( музейних працівників та істориків) для працівників музеїв, викладачів та працюючих та майбутніх вчителів історії та отримання ними додаткових знань під час 2-денного семінару щодо сучасних інтерактивних методик проведення екскурсій та уроків на тему забутих жертв ІІ світової війни, що сприятиме поверненню у колективну пам’ять українців знищених психічнохворих ВІнницької психлікарні та військовополонених Шталагу 329.
110.
ID: 3NORD11-6932
Project name: 100 причин для гордості за Україну
Rating: 256
General budget: 999030.00
The requested amount from the UCF: 999030.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Міжнародна громадська організація "Жінка третього тисячоліття"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Сьогодні все більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції. Важливим чинником національно-патріотичного виховання є історичні події, які відбувалися в Україні, який шлях пройшла країна та чого досягла в результаті. Метою проєкту є відновлення історичної пам’яті про тривалі державницькі традиції України; протидія фактам, що фальсифікують історію України та її сьогодення; популяризація успіхів та перемог України та українців. Результатом є формування засобами змісту аудіовізуальних інструментів (коротких відеороликів, навчального посібника) громадської та патріотичної активності молодого покоління.
111.
ID: 3NORD11-3351
Project name: «Сценарний дебют»
Rating: 237
General budget: 921190
The requested amount from the UCF: 921190
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська Організація "ЦЕНТР РОЗВИТКУ "МЕДІАФОРУМ"
Cities of implementation:
Project description: Курс лекцій та практичних занять (загальною тривалістю 52 год.) зі сценарної майстерності для творчої молоді. У співпраці з Українським інститутом підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси та провідними експертами сценарної майстерності й досвідченими сценаристами 30 амбіційних учасників освітньої програми створять поепізодні плани сценаріїв повнометражних ігрових фільмів за власною ідеєю та творчим задумом. На основі проведених робіт буде створено відео-альманах курсу сценарної майстерності, який буде розміщений в мережі Інтернет.
112.
ID: 3NORD11-3271
Project name: Клейноди
Rating: 223
General budget: 940760.00
The requested amount from the UCF: 940760.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Ткаченко Тарас Анатолійович
Cities of implementation: Київ,
Project description: Проет “Клейноди” – це курс лекцій на тему «Українська символіка» що має складатися з трьох блоків, присвячених трьом блокам «Герб», «Гімн», «Прапор», загалом – 14 лекцій, що присвячені різним аспектам дослідження української символіки (Символіка кольору, Геральдичні традиції, Символіка у вишивці, Геральдика розписів і Графіті Софії Київської, тощо) котрі будуть здійсненні на базі Національного музею історії України та зняті на відео, в подальшому змонтовані і, як відеолекції опубліковані на відкритому youtube каналі. То ж зможуть бути використані як навчальні матеріали для педагогів, краєзнавців, музейних працівників і всіх, хто цікавиться минулим України.
113.
ID: 3NORD11-6942
Project name: Освітній онлайн курс "Медіаперсона"
Rating: 221
General budget: 1720270
The requested amount from the UCF: 1720270
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Кіновир"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Зараз медіа площадки не формуть інтерес глядача. Глядачі вже самі голосують кого вони хочуть бачити на екранах своїх гаджетів. З приходом іновацій в наше життя медіаперсоною може стати кожен, маючи в руках тільки телефон. Однак він теж, лише елемент креативу і точка трансляції або доступу до глядачів і фанатів. Лояльність глядачів забезпечує набагато більше пунктів і кроків і саме в курсі «Медіаперсона», аналогу якому не існує ми відкриємо ці секрети. Ми навчимо акторів, телеведучих, блогерів, експертів вміти подавати себе глядачам, усвідомлювати власну значимість, створювати цінносні потоки, нести відповідальність за контент, який вони транслюють і як використовувати свою цінність на усі доступні площадки 360 - від телевізійного каналу,Youtube до Tik Tik , Instagram та iнших соціальних мереж. Автором курсу та головним спікером є Ксенія Бугримова - режисер, продюсер та сценарист з досвідом роботи в цій сфері більше 15 років. Навчальний матеріал подається у вигляді лекції, що містить готові відеоматеріали та персональні аудіо автора курсу. Включає також індивідуальні практичні завдання, виконання яких є обов’язковим для подальшого доступу до навчальних модулів.
114.
ID: 3NORD11-3266
Project name: Cерія відкритих онлайн-курсів з кіномистецтва "кіностар" (сценарна майстерність, режисура кіно, операторське мистецтво та продюсування)
Rating: 218
General budget: 825376.86
The requested amount from the UCF: 764776.86
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВАУ СТУДІО"
Cities of implementation: м. Львів, Україна (поширення продукту по Україні та світі, охоплення аудиторії, що володіє українською мовою),
Project description: Даним проектом передбачається створення серії з чотирьох відкритих онлайн курсів кіномистецтва: сценарне мистецтво, операторська майстерність, режисура кіно та продюсування. Курс орієнтований на людей, які шукають додаткової творчої освіти використовуючи мережу інтернет, які є мотивованими та готові самостійно освоювати новий матеріал. Особливості серії курсів: - 86 академічних годин (30 частин, 4 курси); - 4 фахівці, які готують навчальну програму онлайн курсу, здійснюють моніторинг успішності слухачів. - Виконання практичних завдань та підсумкової контрольної роботи слухачами. Отримання сертифікату. - Унікальні програми навчання, які проходять методологічну та експертну оцінку. - Інтенсивний ритм навчання: нічого зайвого; основне та по-суті.
115.
ID: 3NORD11-7052
Project name: "МіріДанс"
Rating: 159
General budget: 75200.00
The requested amount from the UCF: 75200
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ТОВ "ОКЦ ДВ НАРОДНІ СКАРБИ"
Cities of implementation: м. Київ,
Project description: Cприяння створенню культурного продукту інноваційними методами, для вдосконалення навчання дітей хореографічному мистецтву сучасного танцю (contemporary). ТОВ "ОКЦ ДВ Народні Скарби"- позашкільний заклад неформальної освіти, в якому викладається курс сучасного танцю для 150 чоловік. Для підвищення хореографічної майстерності з contemporary dance, основою якого є падіння та стрибок, пропонуємо застосувати jumping на індивідувльних батутах, як частину програми навчання. Для цього два хореографи мають пройти курс "SkyJumping" та отримати сертифікат відповідної кваліфікації, придбати батути. Jamping стане інноваційною методикою освоєння contemporary dance.
LOT 2. Mobility and Exchange Programs
1.
ID: 3NORD21-0291
Project name: Навчальний тур для незалежних продюсерів документальних кінопроектів
Rating: 469
General budget: 306662
The requested amount from the UCF: 306662
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Бассель Дар'я Валеріївна
Cities of implementation: Хорватія (Ровінь), Іспанія (Сантьяго-де-Компостела),
Project description: EURODOC – європейська програма, розроблена спеціально для незалежних продюсерів документальних кінопроектів. Одні з основних цілей цієї програми – це ознайомлення з технологічними змінами у сфері розробки, виробництва та дистрибуції документальних фільмів, посилення міжнародного розвитку малих і середніх незалежних кінокомпаній, розвиток міжнародної співпраці. В рамках проекту планується участь у програмі EURODOC незалежних продюсерок документальних фільмів Дар’ї Бассель та Аліна Горлової з метою набуття нового професійного досвіду, розширення мережі професійних контактів та партнерів для міжнародного копродакшену. В результаті проекту за підтримки УКФ буде реалізована індивідуальна мобільність та організована презентація можливостей міжнародного ринку для українських продюсерів документального кіно.
2.
ID: 3NORD21-7106-2
Project name: Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини
Rating: 434
General budget: 500430
The requested amount from the UCF: 500430
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Рівненське Регіональне відділення Асоціація міст України
Cities of implementation: м.Рівне та Рівненська область,
Project description: Метою проєкту є підвищити інституційну спроможність ОТГ Рівненщини в сфері культурного розвитку шляхом навчання менеджерів культури сучасним інструментам виявлення та популяризації культурно-мистецького потенціалу громад, що допоможе забезпечувати сталий та збалансований розвиток культури та мистецтва і співпраці з органами місцевого самоврядування. Для менеджерів культури з ОТГ буде проведене навчання в форматі творчої студії, три маршрути успіхів для ознайомлення з успішним досвідом місцевих громад в сфері культурної креативної індустрії, фінальний форум. Результатом проєкту стане креативний каталог громад культурних та мистецьких об`єктів Рівненщини та створена комунікативна платформа для обговорення актуальних питань в сфері культури, обміну інформацією про культурно-мистецькі події Рівненщини.
3.
ID: 3NORD21-7268
Project name: ТЕУРА. Софія Яблонська
Rating: 433
General budget: 258980
The requested amount from the UCF: 258980
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Малащук Ярема Андрійович
Cities of implementation: Париж, Франція, Львів, Україна, Київ, Україна, Сарсель, Франція, Кассіс, Франція,
Project description: Мобільність з метою налагодження копродакшену та дослідження архівних матеріалів задля розробки проєкту міні-серіалу про Софію Яблонську у міжнародній співпраці
4.
ID: 3NORD23-5111
Project name: Посилення ролі українського дизайну: участь українських дизайнерів в Голландському тижні дизайну 2020
Rating: 427
General budget: 3120484
The requested amount from the UCF: 1246415
Competition type: International
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Благодійна організація "Благодійний фонд "КІ ФАНД"
Cities of implementation: Нідерланди,
Project description: Проект має на меті надати можливість талановитим українським спеціалістам, задіяним у креативних індустріях, взяти участь та представити свої проекти на найбільшій європейській події в сфері дизайну. Участь у заході стане завершальним етапом більш масштабного проекту «Європейський дизайн: розвиток та посилення потенціалу через транснаціональну співпрацю», який стартував у грудні 2019 року та реалізується за підтримки Європейської комісії в рамках програми «Креативна Європа». В рамках цього проекту, протягом 2020 року відібрані українські митці пройдуть інтенсивний курс з інноваційного дизайну, підприємництва, дизайн мислення тощо, набудуть необхідних практичних навичок та розроблять дизайнерські проекти, три найкращі з яких будуть представлені на Голландському тижні дизайну 2020.
5.
ID: 3NORD21-0636
Project name: Бєрєкєт
Rating: 418
General budget: 386000
The requested amount from the UCF: 386000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АЛЄМ"
Cities of implementation: Місто Київ,
Project description: Проєкт колективної мобільності з метою міжрегіональної співпраці між групою майстрів ужиткового мистецтва з Криму (носії елемента НКС Орьнек) і представниками кримськотатарської спільноти та фахівцями в галузі культури з континентальної України. Проєкт спрямований на популяризацію та охорону елементу нематеріальної культурної спадщини України «Орьнек - кримськотатарський орнамент та знання про нього». Результатом проекту стануть воркшопи для представників кримськотатарської спільноти які практикують Орьнек на материковій Україні і представників культурних інституцій в Києві (Експертної Ради з питань НКС, Київської державної академії декоративно - прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, Центру культурної дипломатії Інституту міжнародних відносин). Також заплановано перформанс для широкої аудиторії відвідувачів «Книжкового арсеналу 2020».
6.
ID: 3NORD21-1983
Project name: Літня школа-експедиція “Тульчин: культурний простір містечка”
Rating: 409
General budget: 538260.40
The requested amount from the UCF: 538260.40
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Асоціація єврейських організацій та общин України (Ваад України)
Cities of implementation: Тульчин, Вінницька область,
Project description: Метою проекта є підвищення зацікавленості студентської молоді до краєзнавчих, регіональних та урбаністичних досліджень. Основним завданням проекту є проведення студентської експедиції з метою польового дослідження багатонаціонального культурно-історичного простору українського містечка - Тульчина. Експедиція розрахована на 7 днів. Учасниками експедиції будуть не більше 30 студентів університетів (бакалавріату і магістратури) історичних, культурологічних, філологічних, мистецтвознавчих та архітектурних спеціальностей, а також зацікавлені в дослідженні польської та єврейської історії в контексті історії України (зокрема, студенти-полоністи та гебраїсти).
7.
ID: 3NORD21-6510
Project name: «Борисфен» - проект з відродження гідроархеології в Україні
Rating: 400
General budget: 952100
The requested amount from the UCF: 842100
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Національний заповідник «Хортиця»
Cities of implementation: Запоріжжя, Херсон, Харків, Київ, Одеса, Національний природний парк «Нижньодніпровський» (плавнева зона р. Дніпро), малі населені пункти Херсонської, Дніпропетровської, Запорізької областей (с. Кизомис, Стара Збур’ївка,Забаріно, Рибальче, Виноградне тощо),
Project description: Проект орієнтовано на створення школи гідроархеологів, дослідження національної підводної спадщини, популяризацію судноплавної історії України, запобігання розкраданню артефактів. Основою проекту є експедиція: 30-денний практикум з дослідження затонулих човнів 17 століття для 12 студентів з чотирьох університетів-учасників. Інструкторами виступлять провідні підводні фахівці України. Практикум передбачає: підводні розкопки, розвідки, лабораторну обробку, лекції, семінари та демонстрацію фільмів. За результатами досліджень учасники підготують спільну збірку наукових праць та науково-популярних статей, плануються зйомки документального фільму та онлайн-підтримка проекту. Восени для студентів 5 ВНЗ та школярів малих населених пунктів Херсонської, Запорізької та Дніпропетровської областей передбачений просвітницький тур: цикл з 40 семінарів-презентацій, що базуватимуться на результатах експедиції.
8.
ID: 3NORD21-2183
Project name: Чумацькі пісні: від Чорного моря до Чорного лісу: минуле, теперішнє, майбутнє
Rating: 398
General budget: 510080
The requested amount from the UCF: 499930
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація Центр розвитку національних культур «Єдина родина»
Cities of implementation: місто Кропивницький, Кіровоградська область, с. Миколаївка, Кіровоградська область (хутір "Надія"), Кіровоградський районрайон, місто Гола Пристань, Херсонська область, с. Цибулеве, Кіровоградська обл., Знам'янський район, с. Приморське Херсонська обл, Голопристанський район, м. Перемишль Підкарпатське воєводство, Республіка Польща, м. Краків, Республіка Польща,
Project description: Програма обміну, що включає навчання фольклористичних гуртів України й Польщі в рамках десятиденного семінару-практикуму у поєднанні з виступами на етно-заходах, фотопленером і точковим дослідженням елементів чумацьких традицій. Головною метою є налагодження міжрегіонального і міжнародного співробітництва, обмін досвідом. Результатами мобільності стануть концертна програма, видання компакт-диску, його презентація в Україні та Польщі, створення веб-сайту та Ютуб-каналу, серія відео-репортажів, виставка фотографій. Довгостроковий ефект проекту полягатиме в об’єднанні зусиль дослідників, виконавців фольклору та культурних операторів, налагодженні тривалих і взаємовигідних партнерств в Україні та між українськими і міжнародними культурними операторами у сфері збереження й популяризації культурної спадщини, організації фестивалів, розвитку туризму.
9.
ID: 3NORD23-2619
Project name: Міжнародний філд-тріп для українських студентів-архітекторів
Rating: 397
General budget: 522850
The requested amount from the UCF: 364750
Competition type: International
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Приватний заклад "Інститут "Харківська школа архітектури"
Cities of implementation: Любляна, Словенія, Венеція, Італія,
Project description: Міжнародна освітня подорож для українських студентів-архітекторів до Університету Любляни та на Венеціанське Архітектурне Бієнале 2020, метою якої є розширення розуміння майбутніх професіоналів сфери архітектури та ролі архітекторів у сучасному світі, ознайомлення з міжнародним досвідом архітектурної освіти в одному з найкращих факультетів архітектури у Європі, а також “peer to peer” навчання та розширення нетворкінгу.
10.
ID: 3NORD21-0558
Project name: Стажування у Фрайбурзькому музичному університеті О. О. Перепелиці
Rating: 394
General budget: 328959.00
The requested amount from the UCF: 328959.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Міжнародна громадська організація "Асоціація "Нова музика"
Cities of implementation: м. Фрайбург, Німеччина,
Project description: О. О. Перепелиця (1983 р. народження) є відомим українським піаністом, диригентом, науковцем. Його досвід як доцента Одеської національної музичної академії ім. Нежданової, як диригента, виконавця, керівника ансамблю сучасної музики Senza Sforzando, науковця дає можливість глибше зрозуміти процеси які проходять в українській культурі, вивчити її сильні сторони, визначити шляхи розвитку. Учасник багатьох міжнародних фестивалів та проектів він знаходиться у постійному саморозвитку на шляху професійного самовдосконалення. З метою подальшого підвищення професійного рівня рекомендується Асоціацією «Нова музика», членом правління якою він являється, на місячне стажування у Фрайбурзькому університеті музики, який пов'язаний с Одеською національною музичною академією багатьма годами співпраці.
11.
ID: 3NORD21-5909
Project name: ''Канада - Україна. Режисура та продюсування моновистав. Особливості жанру ''
Rating: 394
General budget: 715544.00
The requested amount from the UCF: 715544.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ФОП ‘’Делієва Наталя Вікторівна’’
Cities of implementation: Торонто, Канада, Одеса, Україна, Київ, Україна, Львів, Україна,
Project description: Ні для кого не секрет, що Україна і Канада мають сильні політичні, економічні зв'язки та культурно-гуманітарні зв'язки. Культурне і театральне середовище Канади має ряд особливостей, які варто вивчити для імплементації в українську культурну реальність. Це менеджмент театральних постановок з ефективним використанням фінансових, людських і креативних ресурсів. Це вивчення досвіду та останнього тренду театральної Канади - режисирування і продюсування моновистав. Тому основна мета нашого проекту мобільності - це широке і детальне вивчення досвіду театральної Канади на прикладі театру Тhеаturtle (Торонто) в креативному менеджменті моновистав, їх створенні та промоції. Результатами проекту мобільності повинні стати: 1) індивідуальне короткострокове стажування продюсерки Наталії Делієвої в театрі Тhеаturtle (Торонто, Канада) 2) Організація короткострокового навчального туру (майстер-класів) від режисера театру Тhеаturtle (Торонто) Алона Нахмана в Україні в Одесі, Києві та Львові 3) Відбір українських акторів і музикантів на проекти майбутніх театральних копродукцій вистав спільних українсько - канадських проектів в жанрі моновиставі від режисера Алона Нахмана в Одесі, Києві та Львові
12.
ID: 3NORD21-6638
Project name: Metropolis. Дослідження
Rating: 372
General budget: 901560
The requested amount from the UCF: 901560
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Культурний код!
Cities of implementation: Киев, Болонья, Италия,
Project description: Проєкт “Мetropolis. Дослідження” - програма мобільності для культурних практиків різних напрямів (кураторство, мистецтвознавство, культурологія та арт-менеджмент), ініційований та підтриманий амбасадором ЮНЕСКО в Болоньї. Проєкт спрямований на вивчення та інтеграцію міжнародного досвіду у вітчизняні культурні практики з метою копродукції виставкового проєкту «Metropolis: минулі утопії майбутнього» у якості міжнародного у Болоньї у 2021 році. Мобільність передбачає роботу експертної групи із культурно-мистецькими центрами Італії з метою формування інтернаціональної експозиції, глибинного дослідження теми утопічних візій діячів культури й мистецтв минулого на майбутнє, формування ефективних комунікаційних стратегій майбутньої виставки з метою інтеграції української культури у світовий контекст, а також укладання міжнародних довгострокових партнерств.
13.
ID: 3NORD21-1697
Project name: Міжнародний педагогічний марафон "ARTS FOR HEARTS Одеса-Тернопіль-Харків 2020"
Rating: 368
General budget: 779845.10
The requested amount from the UCF: 779845.10
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: КОМУНАЛЬНИЙ ПОЧАТКОВИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ №5 ІМ. І.О.ДУНАЄВСЬКОГО", КПСМНЗ "ДШМ №5 ІМ. І.О.ДУНАЄВСЬКОГО"
Cities of implementation: Одеса, Тернопіль, Харків,
Project description: Проект Міжнародний педагогічний марафон "ARTS FOR HEARTS Одеса-Тернопіль-Харків 2020" стане підґрунтям формування позитивного ставлення суспільства, викладацько-учнівської спільноти до інклюзивного мистецтва; подолання психологічних бар’єрів, що існують у споживачів послуг мистецької освіти, узагальнення та систематизація ефективного досвіду. Проект надасть можливість створення комунікаційної платформи для налагодження тривалого партнерства між стейкхолдерами інклюзивного мистецтва, розробки методичного забезпечення для запровадження інклюзії в мистецькій освіті. Під час марафону відбудуться концерти, виставки учнів та викладачів мистецьких шкіл, Педагогічні читання, майстер-класи, дискусійні сесії, творчі лабораторії, круглі столи.
14.
ID: 3NORD21-2196
Project name: міжнародний соціально-культурний проєкт для підлітків "THE FUTURE OF LOVE"
Rating: 346
General budget: 1999966
The requested amount from the UCF: 1999966
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: неприбуткова громадська організація "ВІДЛІК ПРОДЖЕКТС"
Cities of implementation: Київ, Париж, Франція, Львів, Рівне, Хмельницький, Херсон, Одеса, Краматорськ, Северодонецьк, Харків,
Project description: THE FUTURE OF LOVE - міжнародний освітній соціально-культурний проєкт для підлітків, учасники якого разом з європейськими колегами досліджуватимуть тему кохання та власної ідентичності, створять виставу засобами фізичного театру, показ якої відбудеться в 20 містах України та на 2 міжнародних фестивалях.
15.
ID: 3NORD22-6491
Project name: Обмін досвідом впровадження цифрових технологій для збереження об'єктів культурної спадщини України
Rating: 343
General budget: 1411777.20
The requested amount from the UCF: 1111777.20
Competition type: National
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Громадський центр "Еталон"
Cities of implementation: м. Івано-Франківськ, м.Дніпро, м.Кропивницький, м. Кропивницький, м. Дніпро,
Project description: Мета проекту – обмін кращими практиками впровадження інновацій, освітніх та цифрових технологій для збереження унікальності культурної спадщини в регіонах України. Результати проекту : - проведено 18 навчальних модулів, з них 2 практичні (ЗD моделювання об’єктів культурної спадщини; використання безпілотних літальних апаратів (БПА) для дослідження об’єктів культурної спадщини) в містах: Дніпро, Кропивницький, Івано-Франківськ; - проведено Всеукраїнську конференцію «Цифрові технології за збереження об’єктів культурної спадщини України» за участі 50 осіб (учасники навчально-стажувальних візитів, представників профільних міністерств, органів місцевого самоврядування); - проведено презентацію електронного Атласу «Стежками збереження культурної спадщини: Івано-Франківськ, Кропивницький, Дніпро» (розроблено з впровадженням цифрових технологій); - підвищення якісного рівня впровадження IT технологій задля збереження об’єктів культурної спадщини серед викладачів, науковців, архітекторів, представників туристичних асоціацій та ГО та інших.
16.
ID: 3NORD21-4587
Project name: Творчий обмін: Україна в світі та світ в Україні
Rating: 342
General budget: 1112878
The requested amount from the UCF: 1112878
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Ranok Publishing House
Cities of implementation: Харків, Львів, Київ, та по всій територїі України та Франкфурт, Німеччина,
Project description: Мета даного проєкту: створити такий простір, у якому відомі світові та українські автори діляться своїми ідеями і досвідом в написанні літературних творів, що стали популярні не тільки на території власної країни, а й за кордоном; познайомити українського читача з новинками світової літератури, а зарубіжного читача – з українськими авторами і їхніми творами; створити сприятливі умови для розвитку творчості у початківців і молодих авторів в Україні; розширити читацьку аудиторію як в Україні, так і за кордоном; посприяти культурному обміну між країнами і розширити знання про Україну та українців.
17.
ID: 3NORD21-6586
Project name: Індивідуальний навчальний тур до міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions
Rating: 339
General budget: 111739
The requested amount from the UCF: 104419.2
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Фізична особа-підприємець Скалько Ганна Сергіївна
Cities of implementation: Франція, Україна,
Project description: В рамках 67-го міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions (22-26 червня 2020 р., Франція), старший викладач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Шиян здійснить індивідуальний навчальний тур. Метою проекту є розробка відкритого інноваційного освітнього курсу з врахуванням світових технологій в сфері креативних індустрій. Результатами проекту стане: впровадження отриманих знань у відкритий освітній курс для студентів українських ВНЗ та представників сфери креативних індустрій, зокрема реклами та дизайну; презентація проекту у трьох ВНЗ України в рамках відкритих лекцій; налагодження партнерських зв’язків задля міжнародної копродукції; співпраця із міжнародним молодіжним фестивалем реклами та дизайну в Україні.
18.
ID: 3NORD23-6009
Project name: Children`s fest «Etnobook 2020» Литва-Україна
Rating: 338
General budget: 970903.98
The requested amount from the UCF: 563567.7
Competition type: International
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Львівська обласна громадська організація "Спілка багатодітних сімей Львівщини "Щаслива родина"
Cities of implementation: Литва,
Project description: Львівська обласна громадська організація “Спілка багатодітних сімей Львівщини “Щаслива родина“ ініціює проведення Children`s fest «Etnobook 2020» Литва-Україна, для дітей з багатодітних родин України та Литви з 2 по 7липня 2020 р, на території Литви. З метою сприяння міжкультурного діалогу, знайомства з народними сімейними традиціями , практики розмовної англійської , шляхом участі у заходах програми фестивалю.
19.
ID: 3NORD21-6369
Project name: BiblioBookTravel «А щастя літало по світі зорею…» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки)
Rating: 335
General budget: 170450.00
The requested amount from the UCF: 170450.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Національна бібліотека України для дітей
Cities of implementation: місто Новоград-Волинський, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, Житомирська область,
Project description: Бібліотечно-книжкова подорож у місто дитинства Лесі Українки з відвідуванням пам’ятних місць та міської Центральної дитячої бібліотеки імені Олени Пчілки здійснюється з метою реабілітації моди на читання української класичної літератури, спонукання дітей з різних регіонів України до саморозвитку, формування стійкої мотивації до популяризації української класичної літератури, творчості й патріотизму, культури читання та відчуття особливої магічної атмосфери книг Лесі Українки під час нетрадиційних літературно-мистецьких заходів, заохочення підлітків до інтелектуального зростання, розвитку читацьких та комунікативних здібностей. Результати проєкту: створення та презентація артбуку із зображенням місць перебування та сторінок творчості поетеси спільними зусиллями дітей з Волинської, Івано-Франківської, Житомирської, Чернівецької, Львівської, Полтавської, Одеської областей та Києва; виїзний літературний салон за творчістю Лесі Українки (осучаснене читання улюбленої поезії, театралізовані мініатюри, летсплеї, підготовлені дітьми, тощо); у рамках проєкту від Національної бібліотеки України для дітей «Україна читає дітям» зустріч дітей з відомою особистістю, лесезнавцем, залюбленим у поезію геніальної письменниці.
20.
ID: 3NORD21-6530
Project name: Конса-М
Rating: 332
General budget: 522580.00
The requested amount from the UCF: 470080.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Департамент культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради"
Cities of implementation: Маріуполь,
Project description: Мета проекту - розвиток академічного хорового виконавства у Маріуполі та регі мотивація та мобілізація хорового осередку, створення середовича, що сприятиме обміну досвідом та відкритим спілкуванням видатних діячів хорового мистецтва, хорової молоді, викладачів та митців в галузі хорового виконавства, створення мистецкого продукту силами студентів ВНЗ та учнів мистецьких шкіл міста, сприяння професійному розвитку та підвищенню кваліфікації викладачів та діячів хорового мистецтва регіону, створення у маубутньому професійного академічного хорового колективу в місті
21.
ID: 3NORD21-0205
Project name: Deep Deep Forest. Кураторське дослідження
Rating: 330
General budget: 61950.00
The requested amount from the UCF: 61950.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Асоціація випускників, викладачів та друзів ХНУ імені В. Н. Каразіна»
Cities of implementation: Шемпас, Словенія, Любляна, Словенія, Айдовщина, Словенія, Марібор, Словенія, Копер, Словенія, Піран, Словенія,
Project description: В листопаді 2020 в Словенії відбудеться щорічний фестиваль мистецтва та нових технологій Pixxelpoint. Кураторкою фестивалю цьогоріч організатори обрали українську кураторку Олену Касперович, яка запропонувала тему та відповідальна за побудову концептуальної складової фестивалю та виставкової програми. До участі в фестивалі будуть залучені художники різних країн, зокрема українські автори, а також 50% мають складати словенські художники. Мета мобільності - візити до студій словенських художників та всіх виставкових локацій. Результатом мобільності стане затвердження остаточного списку митців-учасників Pixxelpoint.
22.
ID: 3NORD21-6774
Project name: LISOVA...
Rating: 323
General budget: 1498720
The requested amount from the UCF: 1498720
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ФОП Бурак Дмитро Михайлович
Cities of implementation: Львів, Одеса, Дніпро, Харків,,
Project description: Проект - хорео-драма "LISOVA..." це сучасний український хореографічний перформативний культурний продукт, який є якісно оновленим до презентації серед регіональної аудиторії в таких містах як : Львів, Дніпро, Харків та Одеса. В основу сюжету покладена драма-феєрія "Лісова пісня" Л.Українки про містичну любов Мавки та Лукаша. Хореографічний перформативний матеріал вирізняється якісно серед інших робіт театру балету "OSDC" нестандартністю рішень класичного модерну. Велика кількість масових синхронних номерів стає живою декорацією, що мислить, сумнівається та діє. Кожен персонаж лісу яскраво індивідуальний, проте поєднаний одною стилісткою, що створює відчуття єдиного організму та функціонує за своїми правилами. LISOVA - це година етно-легенди, яка схожа на життя.
23.
ID: 3NORD22-7237
Project name: Літня арт-школа «Мистецтво – простір єднання»
Rating: 321
General budget: 82970.20
The requested amount from the UCF: 66270.2
Competition type: National
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Департамент культури Івано-Франківської міської ради
Cities of implementation: Івано-Франківськ (основне), Крилос, с.Шевченкове, Попасна, Володимир-Волинський,
Project description: Метою є усвідомлення учасниками необхідності збереження архітектурної спадщини, взаємодія дітей різних регіонів України, розуміння єдності України, незалежно від мови спілкування, місця проживання через мистецтво. Учасники досліджують, виконують замальовки архітектурних споруд свого краю, здійснюють історичні розвідки про зображувальні об’єкти, роблять замальовки в Івано-Франківську, Крилосі, Шевченкове, спільно створюють перформанс «Стежина» (з використанням робіт учасників школи), залучимо відомих франківських художників, які малюватимуть з дітьми та створять інсталяцію «Невблаганний час» (будівля з піску), знімемо відео, зробимо фото впродовж певного часу, фіксуючи як час руйнує та змінює будівлі). Результат виставка робіт, відео-ролик всього процесу роботи арт-школи, буклет з малюнками пам’яток архітектури, фото інсталяції та перформансу.
24.
ID: 3NORD21-3335
Project name: Участь української команди в програмі обміну для розробки копродукційного українсько-китайського продукту
Rating: 320
General budget: 1148987.00
The requested amount from the UCF: 1148987.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Золоте Руно»
Cities of implementation: місто Чунцін, Китай,
Project description: Створення постійно діючої українсько-китайської робочої групи для обміну досвідом та розробки спільних українсько-китайських копродукційних аудіовізуальних продуктів. Заплановані короткострокові результати: Проведення професійних зустрічей у місті Чунцін для обміну досвідом, знаннями та ідеями між китайськими та українськими фахівцями з обов’язковою презентацією результатів мобільності. Заплановані довгострокові результати: Налагодження тривалих, взаємовигідних та відповідальних партнерств між українськими та китайськими культурними операторами.
25.
ID: 3NORD21-2570-2
Project name: Музичні перехрестя
Rating: 318
General budget: 402595.00
The requested amount from the UCF: 402595.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Центр культурних ініціатив "Фортеця Унг"
Cities of implementation: м. Ужгород, м.Львів, м. Київ, Полтавська обл.с.Крячківка,,
Project description: Проект має на меті сприяти обміну та підтримати взаємодію між наявними культурно-мистецькими ініціативами з різних регіонів України у сфері музичного мистецтва і популяризації культурної спадщини задля взаємного розвитку та професійного росту, побудови партнерських відношень, поширення нових культурно-мистецьких ініціатив та розвитку аудиторії.
26.
ID: 3NORD21-0284
Project name: «Культурна RЕвізія»
Rating: 310
General budget: 1466327
The requested amount from the UCF: 1466327
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень
Cities of implementation: м. Бориспіль Київська обл., м. Прилуки Чернігівська обл., с. Засулля Лубенський р-н. Полтавська обл., м. Зіньків Полтавська обл., с. Мала Перещепина Полтавський р-н Полтавська обл., м. Миргород Полтавська обл., смт. Ямпіль Сумська обл., смт. Чорнухи Полтавська обл., м. Конотоп Сумська обл., м. Ромни Сумська обл.,
Project description: Проект «Культурна Reвізія» - це дослідження реалістичного щоденно життя сфери «культура» Проект спрямований на реалізацію організаційної інновації: експерти сфери «культура» та науковці, готові публічно просувати прогресивні практики менеджменту культури в громадах Київської, Полтавської, Сумської, Чернігівської областей через проведення воркшопів та аналізу системи управління культурою в контексті реформи децентралізації. А також дослідити локальні культурні ресурси для їх мобілізації на місцевий розвиток в процесі децентралізації та зробити моніторинг майбутніх доступних та якісних культурних послуг в громадах. Проект «Культурна Reвізія» започаткує мережу ТОП менеджерів-практиків, тренерів, фасилітаторів культури та місцевого розвитку через обмін досвідом, отримання методичних рекомендацій та навчальний експрес-курс.
27.
ID: 3NORD21-4625
Project name: Мандрівні семінари Українського урбаністичного форуму
Rating: 302
General budget: 640020
The requested amount from the UCF: 640020
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація “Центр дослідження суспільства” (ГО “ЦЕДОС”)
Cities of implementation: Мукачево, Черкаси, Миколаїв,
Project description: Метою проекту є посилення українського урбаністичного руху в невеликих містах, залучення місцевих низових активістів і представників громадських організацій до діалогу про розвиток міст, а також поширення знання про критичний підхід до міського розвитку через проведення 3 триденних дослідницьких семінарів. Результатами проекту стануть міцні та сталі неформальні зв’язки між урбаністичними рухами в Україні, а також активізація дискусії про критичний підхід до міського розвитку.
28.
ID: 3NORD21-5813
Project name: Впровадження інклюзивного дизайну в українську культуру
Rating: 295
General budget: 651540
The requested amount from the UCF: 651540
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Спілка громадських організацій інвалідів Києва, СГОІК
Cities of implementation: Київ , охоплення всієї України,
Project description: Мета проекту – сприяння розвитку інновацій в сфері культури, шляхом адаптації ідеї інклюзивного дизайну продукту. Короткострокові результати проекту: Вивчений та адаптований досвід створення інклюзивного дизайну продукту. Видано та поширено інформаційні буклети щодо інклюзивного дизайну. Видано навчальний підручник «Інклюзивний дизайн продукту». Не менше 30 студентів дізналися щодо інклюзивного дизайну продукту. Не менше 40 фахівців дізналися про забезпечення інклюзивності дизайну продукту. Не менше 20 інформаційних повідомлень про інклюзивність дизайну продукту розміщено в соціальних мережах та ЗМІ. Інклюзивного дизайну продукту – це інноваційний інструмент для України та технологія попередження соціальної ізоляції та сприяє культурному різноманіттю.
29.
ID: 3NORD22-6071
Project name: Польова археологічна школа "Комплексне дослідження Меджибізького археологічного мікрорегіону"
Rating: 286
General budget: 499620.00
The requested amount from the UCF: 399620.00
Competition type: National
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Державний історико-культурний заповідник "Межибіж"
Cities of implementation: смт. Меджибіж, Хмельницька обл.,
Project description: Потенціал Меджибізького археологічного мікрорегіону на цей час нараховує більш 70 пам’яток. Він представлений серією найдавніших в Україні поселень починаючи з часів нижнього палеоліту. Археологічне дослідження цієї культурної спадщини надає широкі можливості для застосування багатопланових наукових методик, а також є полем для популяризації та демонстрації привабливості археології та історичних наук для молодих вчених. У той саме час, проект орієнтований на отримання реальних наукових результатів, як продукту колективної творчості, співпраці широкої ланки вчених, завданням для яких є сенекторологія досліджень Меджибізького археологічного мікрорегіону. Окремим напрямком буде промоушен популяризації археологічної спадщини України та напрямки охорони пам'яток матеріальної спадщини.
30.
ID: 3NORD21-0860
Project name: ProfyPracticum "Бібліотека: розширюємо можливості для дітей" "
Rating: 284
General budget: 126426
The requested amount from the UCF: 126426
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.О.Лягіна
Cities of implementation: Миколаїв та Миколаївська область,
Project description: ProfyPracticum "Бібліотека: розширюємо можливості для дітей " – це ініціатива у галузі неформальної освіти бібліотекарів у роботі з дітьми. Планується організація короткострокового навчання для фахівців спеціалізованих дитячих бібліотечних установ Миколаївського регіону на базі обласної бібліотеки для дітей. Протягом трьох днів (8-10 вересня 2020 р.) залучені спікери з різних міст України (хедлайнери дитячого читання і бібліотечного обслуговування) та запрошений спікер з розвитку особистості допоможуть учасникам розширити межі бачення нових моделей бібліотек для дітей. Проведення заходу стане потужним творчим мотиватором для його учасників та спонукає їх активно діяти, розвиватися, трансформувати коло культурно-освітніх послуг для дітей на місцях.
31.
ID: 3NORD21-6249
Project name: Sibiu International Theatre Festival
Rating: 274
General budget: 119652
The requested amount from the UCF: 119652
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: "МИСТЕЦЬКЕ КОЛО"
Cities of implementation: Сібіу (Румунія),
Project description: Представницька та ознайомча поїздка українських митців на Міжнародний Театральний Фестиваль Сібіу. Міжнародний театральний фестиваль Сібіу - це найбільший щорічний фестиваль у Румунії, всесвітньо визнаний, як один із найважливіших фестивалів виконавських мистецтв у світі.
32.
ID: 3NORD21-3663
Project name: Голландський тиждень дизайну 2020
Rating: 271
General budget: 78295
The requested amount from the UCF: 78295
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Севен Ай Ді Ем Джі"
Cities of implementation: Нідерланди, місто Ейндговен,
Project description: Відвідавши, 19-тий за рахунком, Голландський тиждень дизайну 2020, буде можливість на власні очі побачити, як втілюється завтрашній світ. Познайомитись з новаторськими ідеями та рішеннями; провести зустрічі з провідними фахівцями зі сфери креативних індустрій, урбаністики. Відвідати незліченну кількість виставок, лекцій, воркшопів, церемоній нагородження, нетворкінг-заходів, дебатів та фестивалей. Провести робочі зустрічі з партнером Cees Donkers, засновником урбан студії QASE, Ейндговен по започаткованим спільним проектам: 1.“ROPE” (ЗВ’ЯЗУВАТИ) – навчальна платформа між містами України та Нідерландів. 2.“60+/30- SHARE AND CARE” (60+/30- ДІЛИТИСЯ І ПІКЛУВАТИСЯ) – новий спосіб життя для двох поколінь в переобладнаних просторах. Познайомитися з функціонуванням проекту в Ейндговені задля імплементації досвіду в Україні. 3.White Design Promenade 2021 (Білий Дизайнерський Променад) – культурна платформа між Україну та Нідерландами. 4.Dutch Design Week 2021 – участь експонатів українських предметних дизайнерів в виставці наступного року.
33.
ID: 3NORD21-3940
Project name: Школа міжнародної сертифікації агентів українських креативних індустрій
Rating: 263
General budget: 1408000
The requested amount from the UCF: 1408000
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Заклад культури "Київська академічна майстерня театрального мистецтва "Сузір'я""
Cities of implementation:
Project description: Міжнародний культурно-освітній проект спрямований на розвиток компетеностностей і здобуття знань про сучасні креативні індустрії і світовий мистецький контекст ХХІ ст., що дасть можливість відвідувачам отримати знання й обмінятися ідеями з колегами в рамках міждисциплінарного й інтермедіального полілогу, реалізованому під час стажування. Здобутий наприкінці сертифікат дасть можливість викладачам університетів, закладів мистецької освіти отримати диплом доцента або професора відповідно до чинного законодавства в Україні. Мета проекту: підвищення професійних навичок і здобуття нових знань про форми й стратегії розвитку сучасної культури, принципи формування новітніх культурних індустрій та взаємодії між національними та міжнародними мистецькими середовищами.
34.
ID: 3NORD21-5856
Project name: Повернення
Rating: 259
General budget: 122750.00
The requested amount from the UCF: 122750.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБЛИЧЧЯМ ДО КУЛЬТУРИ"
Cities of implementation: Варшава, Польща,
Project description: Школа Вайди, випускником сценарного курсу є Владислав Робський, запрошують і просять сприяння в отриманні Гранта для вищезгаданого режисера і сценариста, для проходження на базі Школи та Студії А. Вайди стажування. Під час якої Владислав отримає консультації під опікою наших викладачів щодо вдосконалення і фіналізації сценарію «Повернення», який він почав писати під опікою наших викладачів Мачея Собіесчанського і Філіпа Марчевського в рамках сценарної резиденції BYDGOSKA TOŻSAMOŚĆ FILMOWA: STYPENDIUM SCENARIUSZOWE, CENTRUM KULTURY W BYDGOSZCZY від наших кращих викладачів: Мачея Собіесчанского, Філіпа Марчевського, Войцеха Марчевського, Іоанни Краузе, і можливо від Павла Павліковського.
35.
ID: 3NORD21-2336
Project name: Участь у літньому таборі Тірольської музичної академії
Rating: 244
General budget: 187690.0
The requested amount from the UCF: 187690.0
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю «Контур плюс.»
Cities of implementation: Тіроль (Австрія), Київ, Рівне,
Project description: 13 -18 липня 2020 року в австрійському місті Тіроль проходитиме літній табір Тірольської музичної академії. Взяти у ньому участь має намір Булига Стефан, студент КМАМ імені Глієра, лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Мета поїздки ознайомитися з новими техніками гри на кларнеті, як сольно, так і в складі ансамблю й оркестру, підвищити свій виконавський рівень, пропагувати українську музичну культуру за кордоном і найголовніше - після приїзду імплементувати набутий досвід, отриманий в ході літнього табору, у культурний процес України шляхом проведення зустрічей та майстер класів зі своїми колегами та усіма зацікавленими особами.
36.
ID: 3NORD21-6622
Project name: Об'єднуючи мистецтво. Україна - Китай
Rating: 203
General budget: 2207019
The requested amount from the UCF: 1632384
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНА МІЖНАРОДНА МЕДІА- КУЛЬТУРА"
Cities of implementation: м. Київ, Україна, м. Вінниця та Вінницька область, Україна, м. Пекін, Китайська Народна Республіка,
Project description: Проект передбачає відвідування українськими молодими художниками Китаю та навчання тамтешнім технікам живопису. На мистецькому пленері художники, використовуючи китайські техніки, малюють картини, присвячені Україні після чого в Україні проходить виставка цих робіт. Параллельно китайські художники приїжджають до України та беруть участь в українському мистецькому конкурсі та знайомляться з українською культурою та мистецтвом, подорожуючи містами України. Проект завершується спільною виставкою в Україні. Мета проекту: розширення міжкультурного діалогу: Україна-Китай. Презентація китайським митцям надбань української культури та мистецтва. Результати: налагодження контактів з провідними китайськими інституціями у сфері культури для подальшої співпраці. Ознайомлення китайських художників з українським мистецтвом, оволодіння українськими художниками китайських мистецьких технік.
37.
ID: 3NORD21-6047
Project name: літня школа для викладачів та учнів мистецьких шкіл України та Німеччини "Скіфське сонце"
Rating: 203
General budget: 500000.00
The requested amount from the UCF: 500000.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: дитяча музична школа №1 міста Херсона
Cities of implementation: Херсон,
Project description: Мета - розвиток творчої платформи дружнього спілкування, музичного навчання, а також обміну національних культур різних народностей (України та Німеччини). Також в рамках літньої школи викладачі поділяться підходами до роботи з новітніми прогресивними методиками музичного розвитку дітей, набутим досвідом та знаннями, авторськими багаторічними напрацюваннями у сфері музичної педагогіки Ураїни та Німеччини. Ми сподіваємось, що літня школа зможе принести кожному учаснику максимум користі, натхнення, професійного та особистісного росту, а нашим країнам – дати потужних, творчих, професійних фахівців, які будуть сприяти вихованню культурної європейської нації!
38.
ID: 3NORD21-2564
Project name: «Ковчег-2020»
Rating: 201
General budget: 156450
The requested amount from the UCF: 156450
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Кримськотатарський культурний центр "Кримський Дім у Львові"
Cities of implementation: Львівська область, с. Унів, Святоуспенська Унівська Лавра, Республіка Польща,
Project description: Сприяти міжнаціональному та міжкультурному діалогу та тіснішій культурній співпраці між молоддю кримськотатарської, української, польської та єврейської національними громадами України. Результатом проекту є поглиблення міжнаціонального діалогу між молодими кримськими татарами, поляками, євреями та українцями, які проживають в Україні та сприяння в ставленні в Україні єдиної політичної нації незалежно від національності, а також розширення міжкультурних зв’язків.
39.
ID: 3NORD21-5008
Project name: Освітня Італія. Народження моди
Rating: 193
General budget: 1172708.61
The requested amount from the UCF: 1172708.61
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Громадське Об'єднання "Центр Дизайну"Альвіка"
Cities of implementation: Милан, Рим,
Project description: Мета проекту-допомогти початківцям дизайнерам в їх професійному зростанні, шляхом відвідування провідних академій моди і стилю в Римі та Мілані (Італія), де, як результат, українські дизайнери-початківці зможуть отримати необхідний унікальний досвід спілкування, теорії і практики в сфері дизайну та стилістики, підвищити свій професійний рівень, надихнутися на роботу і придбати нові ідеї. Поїздка включає в себе відвідування 4 академій (2- в Римі і 2 - в Мілані). Тривалість перебування 5 днів. До поїздки та після неї проводиться соціологічне дослідження (анкетування) щодо проблематики розвитку галузі моди та дизайну в Україні та їх вирішень. А також наскільки цей проект був корисним для дизайнерів- початківців та щоб вони бажали змінити або додати, які можливості хотіли б мати у майбутньому задля повноцінного розвитку своєї діяльності.
40.
ID: 3NORD21-5008-2
Project name: Італія. Практика моди.
Rating: 182
General budget: 1443234.59
The requested amount from the UCF: 1443234.59
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Громадське Об'єднання "Центр Дизайну"Альвіка"
Cities of implementation: Неаполь (Італія), Матера (Італія), Авільяно (Італія), Вілла д'Агрі (Італія), Барі (Італія),
Project description: При найсучасніших засобах комунікації неможливо передати атмосфери прямого спілкування фахівців дизайну та стилістики з українськими дизайнерами. Тому мета проекту, це пряма допомога дизайнерам та бажаючим започаткувати такий бізнес познайомитися з діючим закордонним бізнесом і допомогти у професійному зростанні, шляхом відвідування діючих підприємств у Неаполі та містах півдня Італії. Мета цього проекту дати можливість бажаючим отримати необхідний унікальний досвід організації власного бізнесу. Друга мета проекту- це соціологічне дослідження в галузі розвитку моди та дизайну в Україні та можливостей становлення працюючих українських дизайнерів взагалі.
41.
ID: 3NORD21-3409
Project name: Україна в русі
Rating: 172
General budget: 1927575.00
The requested amount from the UCF: 1927575.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація «Асоціація ПромКом»
Cities of implementation: Київ, Туреччина, Швеція, Франция, Норвегія, Норвегія,
Project description: Україна, більш за інші європейські країни потерпає від фальсифікації історії та від привласнення своїх національних героїв та знакових культурних постатей іншими країнами. Родина Ярослава Мудрого залишила в бібліотеках та архівах Європи багато цікавих артефактів та хронік, які лишилися не дослідженими, тоді як спогади про них з більш пізніх джерел свідчать по активну роль саме Київської Русі в становленні та генезі сучасної геополітики. Вивчення джерел та артефактів, їхня фіксація та каталогізація, встановлення міжнародних партнерських зав’язків із зберігачами, науковцями та митцями сприятиме обміну досвідом, знаннями та ідеями, що дозволить створити в подальшому потужній комунікаційний культурний продукт в форматі міжнародної ко-продукції.
LOT 3. Art Residencies
1.
ID: 3NORD31-0673
Project name: Лабораторія драматургії НСТДУ
Rating: 459
General budget: 721277.00
The requested amount from the UCF: 721277.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Національна спілка театральних діячів України
Cities of implementation: Одеса, Одеська область, Київ, Київська область,
Project description: 2019 року засновано Лабораторію драматургії НСТДУ, творчим куратором якої є драматург Павло Ар’є. В результаті створено 10 п’єс для дітей і юнацтва. Метою другої Лабораторії драматургії є стимулювання драматургів на написання п’єс для різних вікових категорій та видів театру, відкриття нових імен, підвищення рівня професійної майстерності, збагачення репертуарів творами українських авторів, які відповідають на актуальні питання сьогодення. Планується провести 2 резиденції та фінальні читки за участі режисерів та завлітів театрів. В межах проекту планується розповсюдження створених п’єс серед театрів, створення веб-ресурсу з базою п’єс (на основі сайту НСТДУ), де матимуть змогу розміщувати твори (оригінальні п’єси, переклади) українські автори.
2.
ID: 3NORD31-2457
Project name: Молодіжний Музичний Хаб Схід ОПЕРА/ Перша Українська Музично-Театральна Резиденція
Rating: 459
General budget: 1947066.8
The requested amount from the UCF: 1685676.80
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Державне Підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка»
Cities of implementation: м.Харків, м. Одеса, м. Житомир,
Project description: Перша в Україні музично-театральна Резиденція для співтворчості на базі Схід ОПЕРА молодих композиторів, режисерів, художників, лібретистів, хореографів, виконавців та арт-менеджерів; фокусується на повному циклі створення творчими командами камерних оперно-балетних вистав; поєднує творчі конкурси, концептуалізацію, написання музики та лібрето, навчальний, репетиційний та постановочний процес, прем’єрний показ та просування. Проект є наступним кроком у реалізації стратегії розвитку єдиного на Сході України національного театру опери та балету Схід ОПЕРА у якості європейського центру розвитку, продукції та просування сучасної української музично-театральної культури, поєднує можливості державної культурної інституції та творчий потенціал молодих митців, напрацьовує технології та спільний досвід співтворчості, створює умови для інтернаціоналізації української культури.
3.
ID: 3NORD31-0687
Project name: Terrarium Резиденція
Rating: 449
General budget: 1482589.62
The requested amount from the UCF: 1482589.62
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська оранізація «Кінозона»
Cities of implementation: Україна, с. Поляниця або с. Виженка Чернівецька або Івано-Франківська обл.,
Project description: Резиденція – одна з програм на платформі для сценаристів Terrarium, орієнтована на сценаристів, які працюють над повнометражним фільмом і потребують ізоляції. Мета проекту – допомогти сценаристам розвинути, вдосконалити та завершити власний сценарій. Найбільш продуктивною формою роботи зі сценаристом є індивідуальний підхід, тому Резиденція - дієвий спосіб розробити сценарій. Орієнтування проекту на професійне середовище сценаристів та драматургів в Україні. Завдання проекту - знайти сценарії з потенціалом для екранізації, допомогти сценаристам розвинути свої ідеї, створити умови для написання та розвитку проекту в Резиденції. Очікувані результати проекту - допомогти сценаристам створити сценарії, які в майбутньому стануть фільмами і матимуть широкий прокат та фестивальний успіх.
4.
ID: 3NORD31-2127
Project name: Харківська літературна резиденція
Rating: 448
General budget: 628446
The requested amount from the UCF: 628446
Competition type: Individual
Cultural sector: Література та видавнича справа
Full name of the organization: Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу
Cities of implementation: Харків,
Project description: Літературні резиденції є поширеним у світі інструментом культурного розвитку регіонів. Харківська літературна резиденція заснована українським осередком Міжнародного ПЕН-клубу для підтримки українських прозаїків і перекладачів з метою розвитку української літератури і книжкового середовища, популяризації читання, промоції культури Харкова. Резиденція передбачає перебування в Харкові 3 українських прозаїків і 1 українського перекладача протягом 1 місяця для роботи над новим твором, знайомства з культурою і творчим середовищем міста, презентації власної творчості. У 2018 - 2019 за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківського ЛітМузею відбулось 5 резиденцій: для авторів із різних регіонів України (Любові-Параскевії Стринадюк, Любка Дереша, Ярослави Стріхи, Катерини Калитко), німецького письменника Міхаеля Целлера.
5.
ID: 3NORD31-1817
Project name: Дослідницька АРТ-Резиденція «Аура міста»
Rating: 446
General budget: 749230.00
The requested amount from the UCF: 699930.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація «Центр спільного розвитку «Дієва громада»
Cities of implementation: м. Старобільськ та Старобільський район Луганської області, м. Львів, м. Київ, м. Одеса,
Project description: Негативні наслідки знищення промисловості у місті Старобільську обумовили депресивний стан території. Жителі, не отримуючи можливості для саморозвитку, знаходяться в стані внутрішньої дисгармонії, це призводить до відтоку інтелектуального потенціалу громади. Культурне життя міста «в застої». Проект - Дослідницька Арт-Резиденція «Аура міста» допоможе вирішити проблему культурної ізоляції міста. Мета: дослідити ідентичність міста Старобільська, його художнє бачення, яке через синтез нових форм мистецтва з традиційним сприйняттям старого міста дасть можливість переосмислити культурну спадщину, знайти свій образ та шляхи реалізації стратегії розвитку. В результаті у Старобільську з’явиться стала арт-резиденція, проект допоможе в подоланні культурної ізоляції міста, розвитку культури, туризму та соціально економічному розвитку.
6.
ID: 3NORD31-5221
Project name: Міжнародна резиденція Донбаських Студій у Сєвєродонецьку та Святогірську
Rating: 446
General budget: 1804182.74
The requested amount from the UCF: 1804182.74
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Міжнародний благодійний фонд «ІЗОЛЯЦІЯ. ПЛАТФОРМА КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ»
Cities of implementation: Сєвєродонецьк, Луганська область;, Святогірськ, Донецька область;, Лисичанськ, Луганська область;, Київ.,
Project description: Міждисциплінарна міжнародна резиденція у Сєвєродонецьку та Святогірську, що створює простір для взаємодії кураторів, дослідників, митців та активістів. Структура резиденції передбачає чотири експериментальні лабораторії: кураторська, візуальна, аудіальна, садівнича. Частиною резиденці є семінар для професійного середовища з опрацюванням методологічних засад позаінституційних кураторських практик. Мета проєкту - сформувати умови для розвитку локальної, національної та міжнародної співпраці професіоналів культури. Результатами проєкту стане освітня програма, індивідуальні та групові проєкти резидентів, виставка, кураторський семінар та посібник для тимчасових мистецьких платформ. Роботи резидентів спочатку будуть представлені в Сєвєродонецьку у просторі Арт-резиденції Плюс Мінус, а потім у форматі виставкового проєкту “Мономісто” у Києві у просторі IZONE.
7.
ID: 3NORD31-2985
Project name: І Міжнародна резиденція "European Glass Education"
Rating: 433
General budget: 1998705.00
The requested amount from the UCF: 1998705.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Львівська національна академія мистецтв
Cities of implementation: Львів,
Project description: І Міжнародна резиденція "European Glass Education" – міждисциплінарна відкрита платформа обміну мистецьким досвідом, співтворення авторських композицій молодими й досвідченими митцями і вироблення механізмів удосконалення освітнього процесу на єдиній в Україні кафедрі художнього скла Львівської національної академії мистецтв. Учасники резиденції – керівники, професори та студенти кафедр художнього скла дев’яти академій мистецтв країн Східної Європи – упродовж дев’яти днів працюватимуть у майстернях у змішаних міжнародних групах над виконанням поставлених завдань. У рамках програми відбудеться Міжнародна науково-теоретична конференція, виставкові проекти та круглий стіл групи міжнародних експертів. Продуктами діяльності конференції стануть: колекція авторських творів з художнього скла, науково-методичні напрацювання, дорожня карта модернізації освітньої програми «Художнє скло».
8.
ID: 3NORD31-2513
Project name: Дуже Цифрова Резиденція - Резиденції з цифрових технологій та медіа в Одесі та Харкові
Rating: 427
General budget: 1406471
The requested amount from the UCF: 1406471
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська Організація "Пікселейтід Реалітіз"
Cities of implementation: Одеса, Харків, Харків,
Project description: Провести дві міждисциплінарні резиденції для отримання нової якості колаборацій у сфері цифрової культурної спадщини. В Одесі: для 15 скульпторів, митців, архітекторів, з кураторами з цифрового виробництва, сканування, лиття новими матеріалами. У Харкові: між 10 представниками медіа, комунікацій, блогерами. Фокус резиденцій на переосмисленні культурної спадщини Одеси та Харкова через нові медіа. Результатом стануть міждисциплінарні виставки проєктів учасників, де будуть представлені зацифровані об’єкти, скульптура з нових матеріалів, інноваційні медійні та архітектурні інсталяції. Довгостроковим результатом має стати створення неформальної групи художників та професіоналів, які співпрацюють у сфері цифрового збереження культурної спадщини.
9.
ID: 3NORD31-3403
Project name: Резиденція Тустань
Rating: 426
General budget: 1993335.00
The requested amount from the UCF: 1993335.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Львівська обласна громадська організація Тустань
Cities of implementation: с.Урич Сколівського району, Львівська область, Україна,
Project description: Створення простору творчості, пізнання та інтерпретації культурної та природної спадщини засобами мистецтва для митців, а також залучення до творчого процесу відвідувачів Тустані, місцеву громаду та дітей, шляхом створення сталої платформи-резиденції на основі культурного та природного потенціалу дестинації Тустань. Результати Резиденції будуть представленні у різних формах, враховуючи різні напрямки діяльності: арт на території, виставка робіт усіх митців, каталог, відеоролик, фотозвіт, міжсекторальна співпраця. Їх перезентація відбуватиметься для широкої аудиторії на фестивалях “Ту Стань” (очікувана відвідувачів не менше 9000) та “БойЄ” (очікувана відвідувачів не менше 3000). Підсумкова презентація - для професійної спільноти та усіх зацікавлених.
10.
ID: 3NORD31-5455
Project name: Мистецтво Поміж
Rating: 423
General budget: 577253.00
The requested amount from the UCF: 577253.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Львівська міська громадська організація "Мистецька рада "Діалог"
Cities of implementation: Вся Україна (для подачі заявок), Львів (для реалізації проекту),
Project description: “Мистецтво Поміж” - резиденція під менторством чеської мисткині Катаржіни Шедої для українських митців, які працюватимуть з партисипативними практиками над темою порозуміння у суспільстві. Катаржіна відома проектами, де аудиторія стає повноцінним співтворцем мистецької акції. Її метода дозволяє побачити неочевидні внутрішні стосунки між людьми, залучити їх до творення громади методами мистецтва. Мета проекту - поширити методи партисипативного мистецтва серед українських митців, як унікального інструменту побудови порозуміння, співпраці та довіри в українському суспільстві. Очікувані результати резиденції: реалізація 5 партисипативних арт-проектів, розроблених впродовж резиденції, та підтримка вибраних проектів в рамках партнерської події Бієнале довіри 2020; матеріал для культурологічного, соціально-філософського та соціологічного аналізу їх впливу на аудиторії.
11.
ID: 3NORD31-2480
Project name: Готель Гранд Будапешт
Rating: 422
General budget: 589300
The requested amount from the UCF: 589300
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Агенція Вільного Розвитку"
Cities of implementation: селище Ясіня, Закарпатська область, Україна,
Project description: Дослідження готелю “Едельвейс”, гранд-готелю Будапешт від заснування, як культурного маркера селища Ясіня. Це селище протягом періоду 19-20 століть перебувало у вирі міжкультурного та міжнаціонального розвитку і отримало ряд нашарувань культурної спадщини. Виокремити, препарувати та спрезентувати даний період часу Ясенів через призму трансформацій готелю “Едельвейс” та на його базі-резиденції і є основним завданням проекту. В рамках історичного дослідження та мистецьких інтервенцій, по завершенні резиденції відбудеться активна частина осмислення данного відтинку часу. Квінтесенцією проекту буде презентація результатів у кількох форматах. Даний проект ставить на меті розвиток регіону Ясеній, Драгобрату через мистецькі формування та проекти, наносячи селище на національну та світову культурні карти.
12.
ID: 3NORD31-0959
Project name: Програма резиденцій галереї Артсвіт
Rating: 420
General budget: 1506710
The requested amount from the UCF: 1506710
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійний фонд підтримки мистецтва "Галерея Артсвіт"
Cities of implementation: Дніпро, Дніпропетровська область.,
Project description: Метою проекту є закріплення на культурній мапі України Програми резиденцій галереї Артсвіт як сталої, що створює можливості для розвитку митців і локальної спільноти. Обраний формат - групові резиденції із наставництвом кураторів з різних медіа: кураторство, візуальне мистецтво і перформанс та паралельна публічна програма, яка складається з artist talks, лекцій, дискусій, двох виставок та фестивалю перформансу. У фокусі програми дослідження міста Дніпро, аналіз та критика його соціокультурних явищ, культурно-історичної спадщини та сьогодення через художні практики (кураторські практики, візуальне мистецтво, перформанс, нові медіа тощо).
13.
ID: 3NORD31-2180
Project name: Українська Одіссея. Епізод 3. Сімплегади. Блукання чорного неону
Rating: 419
General budget: 875158
The requested amount from the UCF: 875158
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Молодіжна театральна компанія "Доллмен"
Cities of implementation: м. Харків, м. Київ, м. Львів.,
Project description: Міждисциплінарна мистецька резиденція, що фокусується на колективних практиках і дослідженнях давньогрецького міфу про Одиссея. Вибір теми продиктований актуальною нині проблемою посттравматичного синдрому. Через поєднання різних видів діяльності, й за кураторством авторитетних професіоналів ми дамо змогу молодим митцям розширити кордони своїх можливостей в професії. Резиденція складатиметься з трьох етапів у Харкові, Києві та Львові, це додасть місцевих контекстів, адже проблема ПТСД є загальною, хоч і не акцентовано в суспільстві. Результатом є професійний зріст для більш ніж 20 людей та публічний показ з обговоренням проблеми. Мета-тема резиденції - дослідження мистецької відповідальності та можливості кроссекторальних колаборацій в цьому контексті.
14.
ID: 3NORD31-5750
Project name: ХУЛІГАН: ПОВЕРНЕННЯ ДО РАЮ
Rating: 418
General budget: 1210610
The requested amount from the UCF: 1210610
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Культура віта"
Cities of implementation: Харків,
Project description: Основна мета проекту: підтримати створення в Україні арт-резиденцій для поширення новітніх мистецьких практик, інтернаціоналізації українських культурних проектів та залучення міжнародних митців до створення культурних продуктів в Україні. Проект “Хуліган: повернення до раю?” пропонує сучасні можливості перформативного вияву соціальних явищ (на прикладі теми футбольних хуліганів), інноваційність моделі культурної взаємодії митців з громадою, новітні методи культурного виробництва та обміну.
15.
ID: 3NORD31-2536
Project name: XXIII Land art симпозіум «Простір покордоння», Могриця 2020
Rating: 418
General budget: 498948.00
The requested amount from the UCF: 498948.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація “Мистецька агенція “Простір покордоння”
Cities of implementation: Село Могриця, Сумська область, м. Суми,
Project description: Land art симпозіум «Простір покордоння» проходить просто неба в селі Могриця Сумської області з 1997 року. Метою проекту є створення незалежного мистецького простору, котрий об’єднує художників та діячів культури із різних куточків України задля популяризації мистецтва довкілля і обміну художнім досвідом. Результати проекту: створення ленд-арт об’єктів, перформансів та створення творчих колаборацій.
16.
ID: 3NORD31-2568
Project name: Львівська органна резиденція
Rating: 415
General budget: 706040.00
The requested amount from the UCF: 706040.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Колеґіум Музікум"
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проведення комплексного навчального курсу, спрямованого на підтримку молодого покоління органістів, створення умов та можливостей для їхнього професійного розвитку та популяризації серед молодих музикантів органного мистецтва. Активний вклад у культурний розвиток міста, пожвавлення музичного життя, створення майданчика для обміну досвідом українських та іноземних органістів, а також проведення безкоштовних майстеркласів для охочих підвищити свою майстерність гри на органі
17.
ID: 3NORD31-6504
Project name: 1,5° витримки
Rating: 414
General budget: 50000
The requested amount from the UCF: 50000
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Суспільний проект "Еколтава"
Cities of implementation: Полтавська область, с. Глухомань,
Project description: Резиденція для створення повнометражних/короткометражних документальних фільмів на екологічну та кліматичну тематики, об'єднає українських документалістів та кліматичних активістів. Мета проєкту: сформувати простір для взаємодії екоактивістів із режисерами; привернути увагу режисерів до екологічної теми та кліматичних змін задля створення циклу повнометражних та короткометражних документальних фільмів, що спонукатимуть до суспільних змін; за допомогою аудіовізуальних продуктів, створених під час майстерні, показати безпосередній взаємозв'язок екології з побутовим життям в Україні. Результатами проекту буде налагоджена співпраця кліматичних активістів та документалістів, створення повнометражних та короткометражних документальних фільмів під менторським супроводом про зміну клімату та екологічні проблеми, проведення показів документальних фільмів у містах України та підняття дискурсу зміни клімату серед широкої аудиторії.
18.
ID: 3NORD31-2638
Project name: Професійна паркова резиденція “Зелена спадщина Поморянcького замку”
Rating: 411
General budget: 1059546
The requested amount from the UCF: 1059546
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Благодійний Фонд "Софос"
Cities of implementation: с. Поморяни, Золочівського району, Львівської області,
Project description: Поморянський замок-палац на Львівщині – пам’ятка архітектури національного значення XVI–XVII ст., що сьогодні перебуває у стані руїни. З метою промоції пам’ятки, її відновлення та інтеграції до туристичного простору Східної Європи, зміщуємо фокус з будівлі на територію шляхом музеєфікації призамкової парку - пам’ятки садово-паркового мистецтва «Парк ХІХ століття». Проектом передбачено влаштування професійної волонтерської резиденції за участю 35+ чоловік, дотичних до паркової спадщини, задля спільного впорядкування території парку, ознайомлення з новими тенденціями та практиками ревіталізації палацово-паркових комплексів, а також спільної музеєфікації парку зі створенням на його основі приваблого об’єкту туристичного показу
19.
ID: 3NORD31-6533
Project name: Contemporary art Rivne
Rating: 409
General budget: 1303737.30
The requested amount from the UCF: 1233737.30
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Платформа взаємодій "Простір"
Cities of implementation: Рівне,
Project description: Резиденція «Contemporary art Rivne» об’єднає митців регіону і науковців із Національного університету водного господарства та природокористування, щоб привернути увагу суспільства до проблем екології, збереження та раціонального використання водних ресурсів. Резиденція триватиме з 1 по 20 вересня, за цей час дослідники, візуали, перфомери утворять ідейне комьюніті заради обміну досвідом та створення спільної виставки творів сучасного мистецтва під назвою «Voda F.A.Q?». Цей творчий продукт стане меседжем в ім’я популяризації сучасної культури у маленьких містах та приверне увагу суспільства до заданої проблематики. Експозиція буде розміщена у публічному просторі Міського будинку культури з 3 жовтня. Згодом, об’єкти виставки будуть представлені у інших експо-зонах міста
20.
ID: 3NORD31-2558
Project name: ЄвразіяДок
Rating: 408
General budget: 917720
The requested amount from the UCF: 917720
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійний фонд "Творча лабораторія"
Cities of implementation: м.Київ,
Project description: ЄвразіяДок це авторська програма французької фундації Docmonde. Складається зі сценарної резиденції для авторів документального кіно та копродюсерських зустрічей. Започаткована у 2011року і проводиться більш ніж в 10 країнах світу. Поєднує функції художньої лабораторії, пропонує дискусійний майданчик, сприяє подальшому створенню, виробництву та розповсюдженню фільмів. Основною метою є зміцнення мережі документального сектору України та популяризація українського мистецтва на міжнародному рівні.
21.
ID: 3NORD31-1140
Project name: Освітньо-дослідницька резиденція “Точка тяжіння”
Rating: 402
General budget: 779220
The requested amount from the UCF: 779220
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "РУМ"
Cities of implementation: місто Миколаїв, Миколаївська обл.,
Project description: Резиденція “Точка тяжіння” – 21-денна резиденція для 10 молодих митців з усієї України під час якої учасники зможуть віднайти та представити широкому загалу у вигляді фінальної виставки погляд на звичні місця у Миколаєві, які є точками тяжіння для жителів міста, що не завжди помічають їх. Проект сфокусований на двох напрямках: по-перше надати майданчик для молодих українських митців та по-друге, відкрити потенціал Миколаєва для широкого мистецького загалу шляхом освітньої програми для учасників, зустрічей з видатними особистостями, польовими дослідженнями та самостійними пошуками сенсів міста.
22.
ID: 3NORD31-2196
Project name: Резиденція "ТИЖДЕНЬ. YOUNG /zoompower/"
Rating: 399
General budget: 1632540.00
The requested amount from the UCF: 1632540.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: неприбуткова громадська організація "ВІДЛІК ПРОДЖЕКТС"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Резиденція "ТИЖДЕНЬ. YOUNG /zoompower/" - соціально-культурний проєкт, який має зібрати молодих митців нової генерації п'яти напрямків (музика, драматургія, перформативне мистецтво, технології та візуальне мистецтво) для створення новітніх мистецьких продуктів та надання можливості втілити нові ідеї. Резиденція має започаткувати новий всеукраїнський мистецько-активістський рух, який поширюватиме та захищатиме цінності молодого покоління. Фіналом проєкту, що планується сталим, є дводенний фестиваль, на якому будуть презентовані всі напрацювання.
23.
ID: 3NORD31-6519
Project name: Мистецька Лабораторія Set
Rating: 386
General budget: 1116488
The requested amount from the UCF: 1116488
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Благодійна организація "Фонд Василя Єрмілова"
Cities of implementation: Київ,
Project description: Set Art Laboratory це резиденція для 6 українських художників з Києва та регіонів, тривалістю 3 місяці, що має на меті їх системну підтримку та промоцію на батьківщині та за кордоном, а також сприяння налагодженню професійних зв’язків всередині української та міжнародної мистецької спільноти. В рамках резиденції учасникам буде надано щомісячну стипендію в розмірі 10 000 грн, обладнану спільну майстерню, всі необхідні матеріали. Результати: -підвищення професійного рівня учасників -кар’єрне зростання випускників -освоєння учасниками нових технологій -налагодження професійних зв’язків учасників з українською та міжнародною мистецькою спільнотою -збільшення публічної представленості учасників - запровадження принципів толерантності, співпраці та взаєморозуміння в українському мистецькому середовищі та суспільстві.
24.
ID: 3NORD31-6508
Project name: Міжнародна лабораторія для сценічних митців ім. Івана Франка
Rating: 383
General budget: 852960
The requested amount from the UCF: 852960
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА
Cities of implementation: місто Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Project description: Проект передбачає співпрацю українських культурних організацій та митців Європи з метою створення новітніх культурних продуктів. Міжнародна лабораторія сценічних митців це короткочасна резиденція для міжнародних митців. П'ятнадцять митців з різних країн будуть запрошені Національним драматичним театром Івано-Франківська, щоб разом працювати протягом тижня. Театр забезпечить місця для проведення репетицій та сценографічних робіт, костюми, музикантів та студії для запису музики. Наприкінці тижня кожна група проведе презентацію своєї роботи. Журі запропонує лекції та майстер-клас для учасників лабораторії. Один або два учасники будуть обрані незалежним журі для створення вистави в репертуарі.
25.
ID: 3NORD31-0266
Project name: Серпанкова зоря
Rating: 381
General budget: 410066
The requested amount from the UCF: 410066
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Українське товариство охорони пам'яток історії та культури Рівненської області"
Cities of implementation: Місто Рівне; село Крупове Дубровицького району, Рівненської області; Рівненська область, місто Рівне,
Project description: Метою проєкту є дослідження, збереження та стала промоція сакральної спадщини Рівненського Полісся – елементів автентичних орнаментів, які будуть нанесені на унікальному виді серпанкового полотна (через переймання досвіду у живих носіїв технік ткацтва), запуск автентичної резиденції в місті Рівне та її віртуальної платформи. Відповідно до зазначених цілей та завдань проєкту передбачені наступні короткострокові результати: розроблено 1 електронний сайт; розміщено на сайті не менше 6 статей (історія серпанкового полотна, інформація про навчання, зібрані автентичні символи та орнаменти, запуск резиденції, проведення майстер-класів, заходу “Символічне ЧаРівне” ) та 4 відеороликів (інтерв’ю майстринь, зйомки процесу прядіння, ролик про запуск резиденції, процес майстер-класів та лекцій) та фотогалереї; популяризація резиденції в соціальних мережах; проведено місячне якісне навчання з ткацтва з відвідуванням етнографічних музеїв трьох учасниць на чолі з Велінець Іриною (ініціатором проєкту).
26.
ID: 3NORD32-2950
Project name: Мистецькі резиденції для бійців
Rating: 378
General budget: 2441100
The requested amount from the UCF: 1953100
Competition type: National
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "Творча Криївка"
Cities of implementation: Верховина, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Project description: Проєкт є другою сходинкою допомоги учасникам війни для самопізнання та оволодіння засобами одного з мистецтв. В кожній резиденції ми отримуємо трирівневий результат: індивідуально-терапевтичний для учасників, соціальний та мистецький продукт( літературний твір, вистава тощо)
27.
ID: 3NORD31-6862-2
Project name: ЗАХОПИ СЦЕНУ 2.0
Rating: 378
General budget: 1300293.92
The requested amount from the UCF: 1300293.92
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація «Фестиваль сучасного мистецтва «ГогольФест»
Cities of implementation: Київ, Івано-Франківськ, Харків, Вінниця,
Project description: «Захопи Сцену 2.0.» – це проект міжнародних театральних резиденцій, основними завданнями якого, є обмін знаннями, практиками та ідеями між українськими та британськими професіоналами, що працюють у перформативному секторі. П’ять британських режисерів , що будуть визначені на конкурсній основі, та п’ять українських театрів, що погодились взяти участь у розробці та пілотному році програми, працюватимуть разом над розширенням та удосконаленням власних професійних компетенцій. Яким би не був фінальний продукт резиденцій – чи то театральна постановка, режисерська/cценарна/акторська майстерня - він має бути визначений під час резиденції та представлений публічно професійній або загальній аудиторії по її закінченню
28.
ID: 3NORD31-6710
Project name: Мистецька резиденція "Брацlove з першого погляду"
Rating: 377
General budget: 400650.00
The requested amount from the UCF: 353350.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГО "Інститут розвитку Брацлавщини"
Cities of implementation: смт. Брацлав, с.Зяньківці, с. Мар'янівка,
Project description: Проєкт "Брацlove з першого погляду"- створення простору для просування сучасного мистецтва, творчої взаємодії та єдності людей задля популяризації, розвитку та туристичної привабливості території, який доповнить культурно-мистецький процес останнього часу в обраному секторі. За підтримки спонсорів та меценатів ми зможемо зробити арт-резиденцію традиційною і запрошувати відомих, не тільки, художників, а й інших впливових людей, які є носіями прогресивних думок, організовувати виставки в різних куточках України та світу
29.
ID: 3NORD31-6737
Project name: Арт-резиденція Олександра Довженка
Rating: 376
General budget: 2099800
The requested amount from the UCF: 1999800
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Сосницький літературно-меморіальний музей О.П.Довженка
Cities of implementation: смт. Сосниця, Сосницька об'єднана територіальна громада, Чернігівська область,
Project description: Проект стосується перетворення музею-садиби Олександра Довженка на сучасну Арт-резиденцію європейського зразка, що має власний хаб з відео-виробництва та, як наслідок, переосмислення спадщини видатного на весь світ українця. Проект спрямовано на впровадження інноваційних підходів до музейної експозиції – її дигіталізацію та просування на національному, міжнародному рівнях. Крім того, проект ставить на меті розбудову туристичного потенціалу Сосниччини та Чернігівщини – шляхом утвердження культури гостинності в середовищі жителів громади, їх обізнаності в сфері культурних принад території, розвитку економічного потенціалу культурної складової регіональної економіки. Передбачені проектом заходи дозволять актуалізувати практики синергетичної співпраці та співтворчості представників ОМС, місцевого бізнесу та широких кіл громадськості, сприяти відродженню вітчизняного кіновиробництва
30.
ID: 3NORD31-6486
Project name: Фотопортрет городища
Rating: 375
General budget: 1409042.46
The requested amount from the UCF: 1409042.46
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація «Екологія. Культура. Мистецтво»
Cities of implementation: С. Стільське, Миколаївського р-ну Львівської обл., с. Дуброва Миколаївського району Львівської обл., с. Ілів, Миколаївського району Львівської обл., м. Миколаїв, Львівської обл., м. Львів,
Project description: Проектом створюється ситуативна арт-резиденція для фотохудожників, «Літня школа мобільного фото та відео» для місцевих дітей, дискусійна панель на тему зміни соціокультурної ролі фотографії «Фотографія: наукове джерело, твір мистецтва», видання фотоальбому, календаря, розміщення в мережі віртуальної галереї із даними геолокації для кожної фотографії, мандрівна фотовиставка, розміщення фотографій в Google maps, чим ініціюється новий підхід до популяризації історичної спадщини та природного різноманіття Історико-культурного заповідника «Стільське городище»
31.
ID: 3NORD31-1811
Project name: Літня театральна школа «Theatre.Lab»
Rating: 371
General budget: 1049463.10
The requested amount from the UCF: 1049463.05
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві»
Cities of implementation: м. Запоріжжя,
Project description: Створення та проведення інтенсивної мультидисциплінарної творчої резиденції - Літньої театральної школи «Theatre.Lab» на базі Запорізького муніципального театру-лабораторії «Ві» - як освітній десятиденний курс з фінальним показом підсумкових різножанрових (драматичних, лялькового, хореографічного, вуличного перформансів) робіт школи. За результатами резиденції найкраща вистава за підсумками голосів глядачів буде втілена на сцені театру. Учасники школи зможуть пройти практику по 8 творчим і психологічним дисциплінам: акторська майстерність, драматургія (читки п'єс), сценічна мова і рух, академічний вокал, сучасний танець, біоенергетика, основи перформативного театру.
32.
ID: 3NORD31-4906
Project name: Компендіум 1.0
Rating: 370
General budget: 1996255.70
The requested amount from the UCF: 1996255.70
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Товариство з обмеженою відповідальністю "Спецекспотрейд"
Cities of implementation: Київ, Україна (ми передбачаємо до 30% резидентів з регіонів),
Project description: Резиденція – спейс для зустрічей фахівці, митців чи просто прогресуючої молоді в напрямку розвитку та реалізації аудіовізуального контенту. Часто митці «ховають» круті ідеї на противагу «заїждженому контенту» через брак ресурсів й можливості обміну досвідом з фаховими гравцями. Від так, в інтернет-просторах знижується якість та цінність аудіовізуального контенту. Майданчик спрямований на співпрацю між творчими діячами (режисерами, сценаристами, операторами та іншими) й молодим поколінням (студенти), які не маючи професійного досвіду, прагнуть розвивати свої аудіовізуальні ідеї. Тому основна мета проекту — створити місце для залучення до комунікації та співпраці всіх категорій, які сприяють розвитку та реалізації відеоконтенту, також проект відкриватиме нові імен в секторі культури й сприятиме участі креативникам в міжнародних фестивалях.
33.
ID: 3NORD31-4463
Project name: Львівська поліфонія культур
Rating: 370
General budget: 609480.00
The requested amount from the UCF: 609480.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Регіональний благодійний фонд "Резонанс"
Cities of implementation: Львів,
Project description: Проект передбачає проведення мистецької резиденції на тему міжкультурного діалогу на базі Палацу мистецтв у Львові для 10 художників з України. В рамках резиденції впродовж 10 днів художники будуть працювати на вулицях Львова, готуючи роботи на тему міжкультурного діалогу для тематичної виставки. Також заплановане проведення публічних заходів для широкого загалу: майстер-класів, фото-сесій, неформальних зустрічей. За результатами пленеру буде підготовано на відкрито виставку у Львівському палаці мистецтв, а також зняти промоційний ролик.
34.
ID: 3NORD32-6531
Project name: Архітектурна резиденція "ДЕМОДЕРНІЗМ"
Rating: 367
General budget: 2500000
The requested amount from the UCF: 2000000
Competition type: National
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Вінницька обласна організація Національної спілки архітекторів України
Cities of implementation: м. Вінниця, м. Харків, м. Дніпро, м. Львів,
Project description: 20-30 серпня 2020 року на базі кінотеатру “Росія” планується проведення резиденції для архітекторів, що матимуть перед собою завдання осягнути проблематику пов'язану з даним модерністичним кінотеатром в контексті подібних об'єктів по всій Україні, та створити в рамках резиденції свій варіант нової архітектурної концепції для кінотеатру, в якому і буде відбуватися резиденція. За результатом проведення архітектурної резиденції планується отримати ряд сучасних концепцій ревіталізації кінотеатру “Росія”, які в подальшому будуть надані на розгляд громаді міста. Крім того, такий підхід може стати прецедентним у питанні вирішення долі низки подібних модерністичних об'єктів по всій Україні. Формат резиденції як міжнародний, може стати позитивним сигналом для міжнародної спільноти де Український модернізм радянського періоду є дуже популярним і таким, який викликає занепокоєння.
35.
ID: 3NORD31-6471
Project name: Дослідницька резиденція Кмитівського музею
Rating: 367
General budget: 500000
The requested amount from the UCF: 500000
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Леонід Марущак
Cities of implementation: село Кмитів,
Project description: Резиденція для дослідників та дослідниць радянського мистецтва у Кмитівському музеї передбачає опис, атрибуцію та мистецтвознавчий аналіз творів з колекції музею. Кмитівський музей має стати експериментальним майданчиком, де фахівці шукатимуть адекватні сучасні способи роботи із радянським мистецтвом, котрими надалі зможуть користуватися інші музеї і які вплинуть вцілому на напрямок роботи з цією незручною, але неуникненно реальною сторінкою історії мистецтва. За результатами дослідницької та мистецької резиденцій буде видано друком каталог, котрий розповсюджуватиметься серед українських музеїв та у мистецьких бібліотеках.
36.
ID: 3NORD31-5726
Project name: Мистецтво моди
Rating: 365
General budget: 464237.82
The requested amount from the UCF: 464237.82
Competition type: Individual
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Хмельницький національний університет
Cities of implementation: м. Хмельницький,
Project description: Основна мета проекту полягає в поширенні знань та обміні професійним досвідом в галузі в мистецтва створення модного одягу, стимулювання креативності в індустрії моди, підвищення культури споживання одягу та допомога громадянам в реалізації стратегії власного розвитку. Освітня частина - проведення публічних лекцій для інтелектуального розвитку в галузі фешен-індустрії. Практична частина – серія майстер-класів з використання інновацій та цифрових технологій в індустрії моди. Креативна частина – робота над втіленням власних ідей в культурному продукті одягу молодими митцями та дебютантами
37.
ID: 3NORD31-5692
Project name: Карпатська літературна резиденція
Rating: 364
General budget: 457970.00
The requested amount from the UCF: 457970.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГО "Карпатська літературна резиденція"
Cities of implementation: смт. Ластівка, Турківський район Львівської обл.,
Project description: Карпатська літературна резиденція – це стала резиденція, яка з 2017 року щорічно приймає письменників, перекладачів, дослідників літератури та культурних менеджерів. Її відвідали 24 митці з Австрії, Польщі, Чехії та України. Мета проекту у 2020 році: прийняти 6 письменників і перекладачів з України та Європи, і таким чином сприяти міжкультурному діалогу, створювати сприятливі умови для творчої діяльності та професійного розвитку митців, сприяючи створенню інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту. Результати майбутнього проекту: проведення літературної резиденції та підтримка її сталого розвитку шляхом створення веб-сайту, а також створення 3 відеоінтерв`ю у формі відповідей на запитання читачів з учасниками резиденції для безплатного онлайн-поширення з освітньою метою.
38.
ID: 3NORD31-1800
Project name: Вільні майстерні NVAIR 2020 – міжнародна програма мистецьких резиденцій
Rating: 363
General budget: 634220.00
The requested amount from the UCF: 634220.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська організація "Конгрес Активістів Культури"
Cities of implementation: с.Травневе, Збаразький р-н, Тернопільська область, м.Тернопіль, м.Львів, м.Київ, м.Збараж,
Project description: Вільні майстерні NVAIR 2020 - міжнародна програма резиденцій. Метою програми є закріпити партнерські стосунки з Мистецькою програмою резиденцій Кошице (Словаччина) та Шефхоф - Центр сучасного мистецтва Верхньої Баварії (Німеччина), налагодити нові партнерства з Організаціями з Польщі (Інститут Адама Міцкевича, Fundacja Inna Przestrzeń). Пілотувати формат співпраці з українськими резидентами - випускники (алюмні) попередніх програм, та залучити до організації на волонтерських засадах. У процесі програм опрацювати актуальну соціальну проблему для України - “Транзитний діалог - перехід до демократичних цінностей” із залученням молодих митців з країн з комуністичним минулим. Перейти на новий рівень партнерств між організаціями через роботу над спільними викликами. Результат: 3 програми, 12 митців, 6 волонтерів,1 нове партнерство.
39.
ID: 3NORD31-3053
Project name: ДіпФлет Резиденція
Rating: 362
General budget: 1642570.00
The requested amount from the UCF: 1642570.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: Фізична Особа-Підприємець Негрієнко Роман Валерійович
Cities of implementation: Україна,
Project description: ДіпФлет Резиденція/DeepFlat Residence – це сучасний культурний простір електронної музики для українських музикантів та композиторів. Основна мета - надати українським музикантам та композиторам, які представляють сучасну електронну музику, можливість та надійну платформу для розвитку, самореалізації та популяризації української електронної музики та українських композиторів на світовій арені. Основні етапи роботи резиденції 1. Відбір учасників на конкурсній основі 2. Освітній етап 3. Випуск релізу Після завершення програми кожен учасник резиденції значно підвищить свій професійний рівень та зможе впевнено представляти себе на національних та світових майданчиках. Важливим є привертання уваги світових продюсерів та агенцій до українських музикантів.
40.
ID: 3NORD31-6393
Project name: Ревіталізація перлини "Подільського Версалю" парку "Ля Рош" в м. Тульчині.
Rating: 360
General budget: 1372700
The requested amount from the UCF: 892848
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Тульчинська міська об'єднана територіальна громада
Cities of implementation: місто Тульчин, Вінницької області,
Project description: Туристичний сектор у Тульчинській ОТГ активно розвивається впродовж останніх років та має значний потенціал для подальшого розвитку. Це зумовлено, насамперед, наявністю архітектурних і культурних пам’яток, а також діями, спрямованими на промоцію регіону. Завдяки проведенню «ОperaFest Тульчин» відбувається реконструкція палацу Потоцьких але поза увагою залишається парк «Ля Рош», який є частиною палаццо-паркового ансамблю «Подільський Версаль». Саме з парку «Ля Рош» створювався парк «Софіївка» в місті Умань. Справжня культура розвивається саме в деталях, на рівні міського простору з їхніми користувачами. Міська влада зосереджує увагу на поліпшення культурно-мистецького простору, задля покращення якості життя в місті та об’єднання мешканців громади.
41.
ID: 3NORD31-1532
Project name: Мистецька резиденція «Чорний Командир»
Rating: 360
General budget: 590870
The requested amount from the UCF: 590870
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Фізична особа підприємець Волочай Владислав Олегович
Cities of implementation: Київ та область,
Project description: Групова резиденція та платформа за участі кураторів з різних медіа, дослідницькі практики, візуальна та публічна програма, лекції та воркшопи з дослідниками та резидентами, виставка результатів резиденції. Питання збереження та дослідження об’єктів радянської спадщини сьогодні знаходиться в певній інформаційній ізоляції. Така ситуація унеможливлює появу критичного погляду на події та постаті, що буди міфологізовані радянською історією, а це у свою чергу стає передумовою виникнення конфліктів та суперечок у суспільстві. Метою проєктe є старт мистецької резиденції для митців та локальної спільноти. Створення орієнтованої на актуальні практики, формат резиденції є поширеним явищем у багатьох європейських країнах, де є потреба ревіталізації культурної спадщини. Теми резиденції: міфи радянської епохи, дослідження історії без упереджень за допомогою новітніх та традиційними медіа, пошук нових векторів розвитку. Результатом буде спільна виставка, спецпроєкти у провідних медіа, деякі роботи можуть бути залишені як мистецькі інтервенції у міський простір.
42.
ID: 3NORD31-6723
Project name: Театральна лабораторія молодої української режисури "С.Т.Р.У.М."
Rating: 358
General budget: 120279.90
The requested amount from the UCF: 120279.90
Competition type: Individual
Cultural sector: Перформативне та сценічне мистецтво
Full name of the organization: Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. Михайла Старицького
Cities of implementation: м.Хмельницький (Хмельницька область), Україна,
Project description: Мета проекту: 1) Популяризація театру шляхом виведення театрального мистецтва від заангажованості до відкритості потенційному глядачу. 2) Ознайомити глядача з культурним простором та роботами сучасних молодих режисерів. 3) Розвинути творчий потенціал трупи Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Старицького, завдяки короткому творчому інтенсиву з різними режисерами. 4) Актуалізація теми сучасної драматургії для підлітків, пошук українських драматургів обраного напряму та робота над їх п'єсами. Результати проекту: 1) На сцені театру режисер-переможець реалізує постановку вистави за драматургією для підлітків 2) Трупа театру отримала свіжий та необхідний досвід для своєї творчості 3) Глядач зацікавився постановками за сучасною драматургією, що піднімають проблем підліткового віку.
43.
ID: 3NORD31-5940
Project name: MoloDvizh StreetArt Residence
Rating: 357
General budget: 215496.36
The requested amount from the UCF: 215496.36
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ МОЛОДВІЖ ”.
Cities of implementation: Львів,
Project description: Створити пілотну арт резиденцію тривалістю у тиждень, яка буде зрізом вуличного мистецтва 2020 року. Результатом якої повинен стати культурний продукт, основним споживачем якого повинна стати молодь та масштабування цього продукту.
44.
ID: 3NORD32-1188
Project name: Розширення діяльності етнорезиденції дизайну та моди «Ладомирія»
Rating: 356
General budget: 1609790
The requested amount from the UCF: 1269790
Competition type: National
Cultural sector: Дизайн та мода
Full name of the organization: Громадська організація "Центр дослідження та відродження Волині"
Cities of implementation: Місто Радивилів, Рівненської області,
Project description: Проектом передбачено забезпечення сталості та розширення діяльності етнорезиденції дизайну та моди «Ладомирія». В його рамках «Ладомирія», продовжуючи бути місцем спілкування та обміну досвідом модельєрів, дизайнерів, які зацікавлені використовувати етнічні мотиви у творчості, розширює охоплення, територію та напрямки діяльності, асортимент засобів та каналів комунікації з аудиторією. При цьому етнорезиденція окрім місця творчого спілкування, надасть учасникам можливість широкої презентації своїх творчих результатів.
45.
ID: 3NORD31-0123
Project name: Мистецька резиденція ім. Володимира Гагенмейстера на Бакоті
Rating: 356
General budget: 453610.00
The requested amount from the UCF: 453610.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія"
Cities of implementation: Хмельницька обл, Бакота, с. Гораївка,
Project description: Метою проєкту є пілотування мистецької резиденції для творчого розвитку митців та локальної спільноти через надання ресурсу та можливостей для групових рефлексій та дослідницьких практик. Фокус цьогорічної пілотної резиденції на дослідженні травматичної пам’яті: внаслідок будівництва у 1981 році Новодністровської ГЕС під водою опинились більше двох десятків сіл, усвідомлення наслідків такого втручання для природної екосистеми та історико-культурної спадщини краю. Результатами проєкту стануть спільні рефлексії та фокусування на своїх власних та колективних практиках і творах, а також спільна виставка робіт, створених під час резиденції, в селищі Гораївка та в містах Кам’янець-Подільський, Хмельницький, Київ.
46.
ID: 3NORD31-2781
Project name: Медіа-арт-резиденція «ВОЛИНЬ»
Rating: 355
General budget: 525241
The requested amount from the UCF: 525241
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КНЯГИНАТО"
Cities of implementation: м. Луцьк, Волинська обл., с. Сваловичі, Любешівський р-н., Волинська обл.,
Project description: Проект націлений на започаткування діяльності локальної медіа-арт-резиденції, що сприятиме культурному взаєморозумінню, підвищенню креативних вмінь, обміну досвідом та мистецьким починанням, підтримку та розвитку творчого потенціалу та сприятиме культурному та сталому розвитку регіону шляхом проведення низки зустрічей з провідними майстрами кінематографії, організації роботи альтернативної медіашколи та можливості доступу до мистецьких робіт. В рамках проекту передбачена апробація двох методів неформальної освіти результатом яких стане створення щонайменше двох фільмів. Діяльність медіа школи (частково) направлено на ветеранів АТО і має на меті допомогти їм самовиразитись з допомогою фільму. 3 одного боку реалізація проекту сприятиме підвищенню професійної майстерності та конкурентних позицій на ринку праці для людей, що проходитимуть навчання та долучатимуться до обміну досвідом. 3 іншого боку створений продукт сприятиме поширенню суспільно важливих цінностей і є елементом виховання представників певних вікових груп.
47.
ID: 3NORD31-7256
Project name: Резиденція “The Mountain Sounds: традиційна гуцульська інструментальна музика”
Rating: 353
General budget: 1888380.00
The requested amount from the UCF: 1888380.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіальне мистецтво
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РОНІН"
Cities of implementation: Верховина, село Буківець (село Верховинського району Івано-Франківської області)),
Project description: Резиденція “The Mountain Sounds: традиційна гуцульська інструментальна музика” присвячена дослідженню традиційних мелодій та мотивів, які характерні для одного із найвисокогірніших регіонів України – Гуцульщини. Протягом семи днів п’ятнадцять учасників з усієї України матимуть можливість вивчити та освоїти ці мелодії та мотиви поруч з одним із найвизначніших майстрів гуцульської музики та традиційних інструментів – Михайла Тафійчука. Протягом тижня Михайло Тафійчук знайомитиме учасників резиденції із традиційними інструментами, технікою гри на них, історією тих чи інших мелодій, інструментів. Учасниками резиденції будуть професійні музиканти, які вже мають досвід роботи з традиційною музикою, та легко зможуть освоїти нюанси гри за такий проміжок часу. В результаті проєкту відбудеться відкритий концерт, за участі всіх учасників та Михайла Тафійчука, де прозвучать мелодії та мотиви, з якими учасники працювали протягом тижня. В результаті проєкту буде також створено цикл відео, які будуть записані під час резиденції, і викладені у відкритий доступ, інтерв’ю з Михайлом Тафійчуком, яке буде викладено на YouTube-канал проєкту, а також повний запис фінального концерту-презентації.
48.
ID: 3NORD31-3492-2
Project name: Дитяча кіностудія «Кімната 16» мандрує Европою
Rating: 349
General budget: 670000
The requested amount from the UCF: 670000
Competition type: Individual
Cultural sector: Аудіовізуальне мистецтво
Full name of the organization: Товариства з обмеженою відповідальністю «А-ФОР »
Cities of implementation: Київ, Хорватія, Вараждин, Сербія, Сремські Карловиці,
Project description: Дитяча кіностудія «Кімната 16» при школі 256 м.Києва існує з 2012 року. Тут навчання студійцям безкоштовне, тому учні збираються талановиті, але частіш за все, не з забезпечених сімей. За цей час учні студії створили більше 40 мультфільмів, фільмів, телепередач. Всі роки фільми студії беруть участь у міжнародних фестивалях, привозять з Європи нагороди, але, нажаль, самі студійці не мають можливості поїхати та особисто представити роботи. В 2020 році студійці запрошені представити мультфільми у Хорватію, Сербію та Ізраїль. 13 учнів з викладачами поїдуть представити мультфільм про українські традиції на міжнародному проекті «Мульт-мост» та світовому фестивалі у Хорватії VAFI.
49.
ID: 3NORD31-6558
Project name: Пілотна електронна резиденція "Пізнавай"
Rating: 347
General budget: 1189156.00
The requested amount from the UCF: 1189156.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурна спадщина
Full name of the organization: Громадська організація "Асоціація євроклубів Вінниччини"
Cities of implementation: Вінницька область,
Project description: Пілотна електронна резиденція «Пізнавай». Мета - підвищити загальний рівень взаємодії культурно-мистецького середовища Вінниччини та учнів і вчителів шкіл, студентів і викладачів вузів, широких верств населення України, що подорожуватимуть родинами, з допомогою електронної резиденції, що полегшить планування та реалізацію таких поїздок. Діяльність електронної резиденції створить можливість для ефективної взаємодії всіх учасників. Спростить планування та реалізацію освітньо-культурних подорожей. Підвищить рівень обізнаності з культурою та мистецтвом Вінниччини серед шкільної та студентської молоді й інших категорій громадян. Паралельно відбудеться розвиток інфраструктури, пов’язаної із культурно-просвітницьким туризмом, та покращиться функціонування самих об’єктів культури.
50.
ID: 3NORD31-6115
Project name: Підтримка галереї "Наша на Псільській"
Rating: 345
General budget: 193316.43
The requested amount from the UCF: 169516.43
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Дубодєлов Вадим Кузьмич
Cities of implementation: Суми,
Project description: Галерея «Наша на Псільській» - є унікальним арт.простіром в Україні. Розташована у підвальному приміщенні старовинної будівлі римсько-католицького храму (костелу) у м. Суми. Як культурно-виставковий простір існує з квітня 2013 р. За цей час проведено 52 різних заходів: виставки, інсталяції, перформенси за участі відомих майстрів України. Галерея стала знаковим явищем у культурному житті країни. Сьогодні ми шукаємо шляхи відходу від організації діяльності на основі волонтерства та ентузіазму кураторів і співучасників, а натомість перехіду до роботи на постійній основі з матеріальним заохоченням учасників. Частково цю мету ми хотіли би вирішити за рахунок залучення коштів зовнішніх донорів.
51.
ID: 3NORD31-6356
Project name: Резиденція "Наталіївська садиба родини Харитоненків"
Rating: 345
General budget: 764120.00
The requested amount from the UCF: 764120.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Культурні та креативні індустрії
Full name of the organization: Громадська організація "Добра воля"
Cities of implementation: с.Мурафа, Краснокутський р-н., Харківська обл, с.Городнє, Краснокутський р-н., Харківська обл, с.Пархомівка, Краснокутський р-н., Харківська обл, с.Шарівка, Богодухівський р-н., Харківська обл, с.Володимирівка, Краснокутський р-н., Харківська обл,
Project description: Наталіївська садиба - перлина Слобідської України, яка понад 100 років тому була центром культури та мистецтв цілого регіону, а на даний час з кожним роком втрачає колишню славу. Наша мета - відродити простір Наталинської садиби як місце для творчості та натхнення митців різних напрямків. На базі існуючої інфраструктури провести мультисекторальну резиденцію, яка відродить культурні традиції садиби та дасть друге життя памїятці, надихне митців на нові творчі ідеї. Розвиток мистецтва сприятиме відродженню культурної спадщини та підвищенню туристичної привабливості "золотої підкови Слобідчини" в центрі якої розташована Наталіївська садиба.
52.
ID: 3NORD31-6186
Project name: Міжнародний Симпозіум Скульптури | Синергія. Біла Церква. 2020
Rating: 341
General budget: 1978463.00
The requested amount from the UCF: 1978463.00
Competition type: Individual
Cultural sector: Візуальне мистецтво
Full name of the organization: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РУХ МОЛОДІ"
Cities of implementation: місто Біла Церква, Київська область,
Project description: Проєкт є арт-резиденцією для п'ятьох митців, що сприятиме обміну професійним досвідом, переосмисленню публічного міського простору та культурному розвитку громади міста. Міжнародний Симпозіум Скульптури | Синергія. Біла Церква. 2020 є другим з трьох етапів сталої арт-резиденції, що розпочата в 2019 році, результатом якої стане створення Бульвару сучасної скульптури. Метою резиденції є обмін професійним досвідом, доступність процесу створення скульптури для широкого загалу глядачів, продовження облаштування центрального міського бульвару. План освітніх заходів, що проходитимуть під час Симпозіуму, має на меті знайомство громади із сучасними мистецькими практиками, іноземним та національним досвідом впливу культурних проектів на розвиток міст, а також створення нових соціальних зв'язків.
53.
ID: 3NORD31-7278
Project name: BOBRYTSIA SCULPTURE VILLAGE
Rating: 340