Ви можете поставити питання фахівцям Українського культурного фонду і отримати на нього відповідь на той контакт, що вкажете у цій формі.
Для участі у конкурсах ви повинні зареєструватися у нашій системі. Якщо ви вже зареєстровані - увійдіть, якщо ні - зареєструйтесь.
Якщо ви забули ваш пароль - ви можете скористатися формою для відновлення паролю
Для участі у конкурсах ви повинні зареєструватися у нашій системі. Якщо ви вже зареєстровані - увійдіть, якщо ні - зареєструйтесь.
Якщо ви забули ваш пароль - ви можете скористатися формою для відновлення паролю
Якщо ви забули ваш пароль - ви можете надіслати собі на пошту форму для його відновлення!
Минулого місяця Український культурний фонд щедро «засівав» новими ідеями, партнерствами та ініціативами. Наш культурний простір, може і має бути врожайним, якщо докласти зусиль. Це не народна мудрість, тим паче не календар садівника, а перевірений лайфхак. Тож користуйтеся!
У квітні ми розробляли спільні конкурси, підписували Меморандуми, будували стійкі моделі розвитку і впевнено прокладали шляхи для зміцнення культури. Про головні «паростки» квітня УКФ – у традиційному місячному дайджесті.
Системні партнерства відкривають нові можливості для української культури. Ми підписали Меморандуми про співпрацю зі Швейцарсько-українським проєктом «Згуртованість та регіональний розвиток України» (UCORD), а також із Запорізькою обласною державною адміністрацією та Запорізькою міською радою.
Разом із владою Запорізької області невдовзі запустимо конкурс «Запоріжжя: культурний форпост». Уперше підтримка проєктів відбуватиметься у співфінансуванні: 50% коштів надасть бюджет Запоріжжя, ще 50% – УКФ. Також спільно з UCORD ми оголосимо конкурс короткострокових проєктів «Згуртованість через культуру». Наша мета – створити стійкі моделі розвитку, які поєднують економічну життєздатність із культурною глибиною.
Минулого місяця сформували рейтингові реєстри за програмами «Стійкість суспільства через культуру», «Культурна спадщина» та «Культура. Регіони». Дякуємо всім експертам за професійну, неупереджену і кропітку роботу, а подавачам – за якісно підготовлені заявки та перспективні проєкти.
У квітні до роботи заступила Творча рада, сформована з військовослужбовців для відбору найсильніших проєктів у межах спільного конкурсу 3-ї окремої штурмової бригади та УКФ. До її складу увійшли ті, хто добре знає як поєднати креативність із мілітарною цінністю.
До слова, розгляд ідей за ЛОТом «Культурний штурм» ми вимушено подовжили – заявок надійшло так багато, як квітів у ботанічному саду Гришка! Команда УКФ щиро дякує всім заявникам за розуміння і перепрошує за затримку в оприлюдненні результатів.
Минулого місяця поширили звіт діяльності за 2024 рік. У ньому максимум наочності й прозорості: інфографіки, візуальні матеріали, корисні посилання, щоб важливе сприймалося швидко й без додаткових зусиль. Відкривайте його і переконайтеся в цьому самі. Та цей документ – лише верхівка айсберга нашої річної історії. Насправді ж великих і малих перемог було значно більше, і кожну з них ми творили разом з вами.
Чергова перемога, яка точно увійде до наступного звіту, вже 15 травня. І назва їй – «Майстерня культурної спадщини». Це перший в історії Фонду тренінг із цифровізації для наших заявників та грантоотримувачів з прифронтових та деокупованих регіонів.
Наша майстерня пахне деревом, кавою та свіжими ідеями. Ну добре, ще трішки шоколадом;) Це затишне місце створюємо у партнерстві із Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та громадською організацією НеМо: Ukrainian Heritage Monitoring Lab, щоб допомогти опанувати сучасні технології для підвищення фахових компетенцій у сфері використання сучасних технологій та збереження культурних об’єктів в умовах війни.
І поки штучний інтелект лише вчиться уявляти ідеального кандидата чи кандидатку за описом обов’язків, ми вже відкриті для нових співробітників! Обирайте одну з трьох актуальних вакансій і ставайте частиною команди креативних однодумців УКФ.
Мирного, спокійно та переможного 31-го дня!
Нагадаємо, Український культурний фонд (УКФ) – державний інвестор розвитку культури та креативних індустрій України. Інституція заснована у 2017 році на підставі Закону України «Про Український культурний фонд». Підтримка проєктів здійснюється на конкурсних засадах в межах семи секторів: аудіальне мистецтво, візуальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, культурна спадщина, літературна справа, перформативне та сценічне мистецтво, культурні та креативні індустрії. Упродовж восьми років своєї діяльності УКФ підтримав 2951 проєкт. Сума інвестованих коштів у них становить понад 2 млрд грн, а кількість охопленої аудиторії – 56 млн осіб.
Категорія: Статті