29 Лютого 2024, 09:02

19 березня у Києві відбудеться VII Міжнародний форум «Креативна Україна» – Rethinking. Culture, присвячений українській культурі та креативним індустріям в умовах війни та їхньому внеску у боротьбу України.

Упродовж заходу на двох сценах паралельно триватимуть панельні дискусії спікерів з експертного та політичного середовищ. Подію відвідають урядовці, народні депутати, українські та закордонні експерти, креативні підприємці, митці та журналісти.

Під час форуму планується:

  • показати приклади успішного внеску культури й креативних індустрій України в інформаційну війну;
  • обговорити подальшу комунікаційну стратегію, наративи й стратегії культурної дипломатії України на цьому етапі війни;
  • визначити, яку ще участь в інформаційному та дипломатичному протистоянні можуть брати культурна і креативна спільноти.

«Креативна Україна» відбудеться в онлайн та офлайн форматах. Трансляція проходитиме в режимі реального часу з перекладом виступів іноземних гостей. 

Форум організований Міністерством культури та інформаційної політики та Українським центром культурних досліджень спільно з Design of Changes та Design4Ukraine у партнерстві з Групою Нафтогаз та Федерацією роботодавців нафтогазової галузі та за підтримки Українського культурного фонду, Представництва ЄС в Україні та Офісу розвитку креативних індустрій при МКІП.

Для участі у форумі обов'язкова попередня реєстрація за посиланням. Локацію проведення та час організатори повідомлять відібраним учасникам окремо за день до проведення заходу.


Категорія: Статті