Реєстр програми Аудіовізуальне мистецтво

#
ID
Назва проекту
Рейтинг
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
ЛОТ 1. Телепродукт
1.
ID: 5AVS11-02904
Назва проекту: “Гра В Сліпоту” - телепроєкт з документальною, ігровою та соціальною складовою
Рейтинг: 289
Загальний бюджет проекту: 1765000
Запитувана сума від УКФ: 1465000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Батицький Руслан Олександрович
Міста реалізації: Черкаси, Полтава, Київ, Львівська обл., Одеська обл.,
Опис проекту: “Гра В Сліпоту” документальний телефільм з ігровим короткометражним доповненням - це проєкт, що має на меті популяризацію паралімпійського духу та історій спортсменів з інвалідністю. Його центральної складовою стануть розповіді українських спортсменів голболістів (вид спорту для осіб з вадами зору) про власний життєвий шлях та філософію паралімпійського руху. Формат телепродукту 30 хв (+/- 2 хв) екранний твір, що поєднає в собі документальну (20-22 хв) та ігрову (8-10 хв) частини. Спеціальні покази проєкту відбудуться в чотирьох українських будинках інтернатах для дітей з інвалідністю. Телевізійна прем’єра відбудеться на першому інклюзивному теле-каналі паралімпійської родини Equalimpic
2.
ID: 5AVS11-32208
Назва проекту: Розумахи, до справи!
Рейтинг: 288
Загальний бюджет проекту: 2651202
Запитувана сума від УКФ: 1993802
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ВТВ ПЛЮС"
Міста реалізації: м.Херсон, м.Каховка, м.Нова Каховка, Станіславська ОТГ, Великокопанівська ОТГ, Чаплинська ОТГ, Присиваська ОТГ, Тавричанська ОТГ, Гроностаївська ОТГ, Таврійська ОТГ,
Опис проекту: Дитяче інтелектуальне талант-шоу «Розумахи, до справи!» на консолідовану аудиторію близько 1 000 000 осіб сприяє творчій самореалізації, культурно-мистецькій, соціальній та громадській активності дітей та підлітків через залучення 28 дитячих команд з 12+ міст, сіл Херсонської області до змагання у 6 програмах шоу «Розумахи, до справи!». Проєкт з навчальною складовою (8 тренінгів, 12 майстеркласів), потужною інформаційно-рекламною кампанією реалізується протягом 5 місяців. Головною ідеєю проєкту є трансформація дитячих ідей у життєздатні запитані проєкти, котрі втілюватимуться коштом місцевих бюджетів задля покращення культурного середовища, соціального клімату, драйвування громадської активності населення та підвищення комфортності життя в регіоні. Дитячі планомірні зусилля змінюють світ навкруг себе!
3.
ID: 5AVS11-02160
Назва проекту: "Територія Різдва. Сила Роду"
Рейтинг: 288
Загальний бюджет проекту: 1999830.00
Запитувана сума від УКФ: 1999830.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: фізична особа-підприємець Рудницька Анжеліка Миколаївна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Територія Різдва. Сила роду” – аудіовізуальний продукт, спрямований на популяризацію та осучаснення нематеріальної культурної спадщини, основою якого є традиційні українські колядки, щедрівки та сучасні різдвяні пісні, що зберігатимуть автентичність та звучатимуть у сучасних аранжуваннях. Виконавці: фольклорні колективи, дитячі гурти, відомі поп- та рок-виконавці у супроводі симфонічного оркестру. Телепродукт оживляє у сучасному світі прадавні традиції, героїв вертепу, унікальні полотна Анжеліки Рудницької. Кожна з колядок – окрема візуальна історія, вплетена у загальну канву містерії. Проект - продовження "Зимової містерії "Територія Різдва", реалізованого за підтримки УКФ у 2021 році. У 2022 році разом з солістами братимуть участь їхні рідні, як символ сили і безперервності українського роду. Інклюзивність проекту - адаптація жестовою мовою. Мета проекту: єднання різних поколінь суспільства довкола одвічних цінностей, зокрема, родинної спадковості.
4.
ID: 5AVS11-00740
Назва проекту: Русь - це Україна. Цикл телепередач на основі відео ютуб-каналу імені Т.Г. Шевченка, 2 сезон
Рейтинг: 286
Загальний бюджет проекту: 1660105.00
Запитувана сума від УКФ: 1660105.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Джерела М"
Міста реалізації: Київ, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Полтава, Рівне,
Опис проекту: Успіх проекту "Цикл телепередач на основі відео ютуб-каналу імені Т.Г Шевченка", реалізованого у 2021 році за підтримки УКФ, потенційна аудиторія глядачів якого сягнула 11 мільйонів телеглядачів регіональних телекомпаній, зумовив необхідність подальшого розвитку інструментів інформаційного впливу на аудиторію вітчизняних телеглядачів, а також іноземну аудиторію. Проєкт має на меті створення одного сезону телепередач (разом 12) по 20 хвилин кожна за матеріалами відео каналу на тему історії України як спадкоємця давньої Русі із субтитрами для людей з вадами слуху, а крім того із озвученням англійською мовою для розміщення на Ютубі.
5.
ID: 5AVS11-26923
Назва проекту: Подорож замками з Юрієм Ковриженком
Рейтинг: 282
Загальний бюджет проекту: 1104972.80
Запитувана сума від УКФ: 1074972.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ “КОРИСНЕ ТБ”
Міста реалізації: м. Київ, регіони України де розміщені замки і фортеці (перелік уточнюється) та вся Україна – через показ на телеканалах.,
Опис проекту: Відомий кухар та кулінарний дипломат Юрій Ковриженко вирушає у мандри замками та фортецями України. Його мета не просто розказати факти про історичні пам’ятки чи легенди про їхніх власників, але й приготувати страви, які колись там були особливо популярними, повернути у замки та фортеці улюблені смачні аромати!
6.
ID: 5AVS11-29440
Назва проекту: Сковорода. Квіти екстазу
Рейтинг: 279
Загальний бюджет проекту: 1962000.100
Запитувана сума від УКФ: 1947000.100
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ “Прем’єр-Медіа”
Міста реалізації: Київ, Харківщина,Полтавщина,Київщина,
Опис проекту: «Сковорода.Квіти екстазу» — це масштабний захоплюючий телепроєкт, присвячений розкриттю малодосліджених сторінок біографії Григорія Сковороди, метою якого є представлення аудиторії нового, осучасненого образу відомого українця. Доступно, цікаво, розумно розповідаючи про життя і вчення Сковороди у найкращих традиціях західної документалістики (біографічні передачі «ВВС»,«History Сhannel»), автори телепередачі намагаються зацікавити аудиторію постаттю екстравагантного мислителя через незвичний ракурс — загадкові та непояснимі події, що мали місце в житті Григорія Савича. Проводячи своєрідне розслідування таємничих поворотів долі у біографії Сковороди, автори проводять глядачів через різні місця та епохи, пов’язані зі становленням та творчістю великого філософа. Автор сценарію - Любко Дереш.
7.
ID: 5AVS13-04743
Назва проекту: Телепродукти опери-міфу «Ukraine – Terra Incognita» для Канади та Литви
Рейтинг: 277
Загальний бюджет проекту: 2036980
Запитувана сума від УКФ: 1934480
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ХРИСТИЯНСЬКА АСОЦІАЦІЯ -УМСА"
Міста реалізації: Україна (м. Львів, м. Київ ), Канада (штати Онтаріо, Альберта та Британська Колумбія), Литва (вся країна),
Опис проекту: Новий якісний український телеконтент, що сприятиме розвитку культурної дипломатії і побудові позитивного іміджу України за кордоном. Це два телепродукти - телеверсія опери-міфу “Ukraine - Terra Incognita” (національна прем’єра та світова онлайн-трансляція якої відбулась за підтримки УКФ у Львівській опері 14 жовтня), та цикл із шести передач про Міфи опери та її творців. Перша українська опера, знята з допомогою 360-градусної Dynamicam, дає змогу телеглядачеві “перебувати” серед артистів на сцені. Це один із небагатьох телеконтентів, створених в Україні з використанням найсучасніших технологій відеозйомки у сфері сучасного мистецтва. Повна телеверсія буде транслюватися національним телебаченням Литви, а цикл телепередач - каналом Kontakt Television Ukrainian Network у Канаді.
8.
ID: 5AVS11-02669
Назва проекту: Створення документально-постановного телефільму з робочою назвою "Актуальний код: навіщо сучасні українські митці перевинайшли етно"
Рейтинг: 277
Загальний бюджет проекту: 1998814
Запитувана сума від УКФ: 1998814
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Рєка Ольга Василівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: В рамках проекту створюється документально-постановний телефільм “Актуальний код: навіщо сучасні українські митці перевинайшли етно” – стрічка розрахована на широку глядацьку аудиторію. Проект досліджує, як сучасні митці зберігають, розвивають та інтерпретують традиційні українські естетики, навіщо роблять етно актуальним, яке визнання у світі отримують. Мода, дизайн, музика, contemporary art – автори розповідають, як етно впливало на українську національну культуру ще від часів модерну й авангарду: чим надихалися Малевич, Екстер, Соня Делоне, Єрмілов та Нарбут. Як традиційні естетики збереглися за часів радянського терору й тоталітаризму та розвинулися після відновлення Незалежності. Результатом проекту є телефільм, прем’єра якого відбудеться восени 2022 року.
9.
ID: 5AVS11-07386
Назва проекту: Квітка. Я до тебе йду.
Рейтинг: 277
Загальний бюджет проекту: 2042675
Запитувана сума від УКФ: 1949675
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Кірсанов Артемій Павлович
Міста реалізації: Київ, Львів, Івно-Франківська область, с. Ліски, Нью-Йорк,
Опис проекту: Автори проекту вже п’ятий рік досліджують життєвий шлях української співачки американського походження Квітки Цісик по обидва боки океану. В телепередачі глядачі матимуть змогу заглибитися у генеалогію, коріння, що стало джерелом успіху її пісень, які з роками не втрачають, а лише набувають цінності спробують розібратися у темних плямах життя Кейсі. Вперше в ексклюзивних фото і відео матеріалах фільму: невідомі досі архівні матеріали, інтерв’ю із родичами, колегами, знайомими Квітки, митцями яких вразила творчість співачки в Україні і США. А також головний сюрприз – пісні Квітки, які досі не були оприлюднені.
10.
ID: 5AVS11-00105
Назва проекту: "Гра долі". Подорож у минуле"
Рейтинг: 276
Загальний бюджет проекту: 2076640
Запитувана сума від УКФ: 1967840
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІАТЕЛ"
Міста реалізації: Київ, Полтава, Козелець, Батурин, Одеса, с. Колодяжне Луцької області, Луцьк,
Опис проекту: «Гра долі». Подорож у минуле» - цикл телепрограм про видатних українських діячів, які належать нашій глибокій історії. Від князів і гетьманів – до літераторів ХІХ століття і діячів сучасного мистецтва ХХ століття. 5 імен, які доповнять контент телециклу, що розрахований на широке коло глядачів, як в телевізійному просторі, так і на Інтернет-платформі YouTube, в тому числі англійською мовою для зарубіжних споживачів української культури. «Гра долі» завдяки харизматичній ведучій та емоційному викладу історій приватного життя героїв заохочує до вивчення минувшини, мотивує до мандрівок Україною, виховує любов до української мови та розвінчує неправдиву пропаганду про неможливість існування України як держави.
11.
ID: 5AVS11-06640
Назва проекту: Народжені вдруге
Рейтинг: 274
Загальний бюджет проекту: 1231877.00
Запитувана сума від УКФ: 1231877.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП "Божко Ольга Миколаївна"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: «Народжені вдруге» – це повнометражний телевізійний фільм (52хв) про ветеранів російсько-української війни, які були тяжко поранені, але успішно адаптувалися у мирному житті та роблять багато суспільно-важливих справ. Ми розповімо про рядового солдата та генерала ЗСУ, які воювали за звільнення стратегічної висоти – Савур Могила. Обоє були смертельно поранені, але дивом вижили, а зараз повернулися до повноцінного життя. Фільм дасть пораненим віру у себе, допоможе впоратися з наслідками важких поранень, а простим українцям – дасть відчуття співпереживання, єдності, гуманності та толерантності. Наша мета - створити оригінальний контент для всеукраїнської аудиторії, який нестиме мотивуючу, об’єднуючу та ціннісну місію, а також допоможе боротися з наслідками російської пропаганди.
12.
ID: 5AVS11-26852
Назва проекту: Діаспора: українська культура, як частина канадського світогляду
Рейтинг: 273
Загальний бюджет проекту: 2239500.00
Запитувана сума від УКФ: 1998900.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство "ПКС"
Міста реалізації: Київ, Торонто, Канада, Едмонтон, Канада,
Опис проекту: «Діаспора» — проєкт, покликаний змінити ставлення українців до власної діаспори, показати історії реальних людей та громад Канади, які суттєво впливають на сучасну Україну, підтримуючи її економічно, політично, культурно та фінансово. Це серія інтерв’ю з провідними діячами української діаспори Канади, які зберігають українську культурну спадщину, беруть активну участь у житті української громади, допомагають українській державі та народу. Ведучий проєкту Геннадій Попенко висвітлює реальний вплив української діаспори на формування політики уряду Канади та громадської думки стосовно України. Також проєкт прагне змінити наратив та, на противагу російській пропаганді, показати, що українці мають не тільки радянську спадщину, але й тісні зв’язки із західним світом, зокрема Канадою. Герої шоу — це провідні діячі української діаспори Канади, які докладають зусилля для збереження української спадщини, беруть активну участь у житті української громади, допомагають на всіх рівнях українській державі та нашому народу та які мають вагоме визнання та заслуги в канадському суспільстві
13.
ID: 5AVS11-32179
Назва проекту: Нашого цвіту по всьому світу
Рейтинг: 272
Загальний бюджет проекту: 1631983
Запитувана сума від УКФ: 1631983
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Зима Василь Олександрович
Міста реалізації: Україна, Київ,
Опис проекту: Цикл науково-пізнавальних телепрограм, який складається з десяти історій про відомих українців, які досягли визначних висот в різних сферах діяльності і стали відомими за межами України, але в самій Україні про їхнє життя, здобутки і досягнення знають мало. Мета проекту – розповісти цікаві історії про непрості долі і видатні досягнення українців або народжених в Україні людей, які є етнічними поляками, німцями, євреями, але які своїм життям та працею прославили саме нашу землю.
14.
ID: 5AVS11-05856
Назва проекту: Народжені не для війни
Рейтинг: 270
Загальний бюджет проекту: 1831976
Запитувана сума від УКФ: 1831976
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБЛИЧЧЯМ ДО КУЛЬТУРИ"
Міста реалізації: Київ, Житомир, Миколаїв, Бердичів, Тернопіль,
Опис проекту: «Народжені не для війни» — цикл документальних телепрограм - нарисів про чоловіків ветеранів АТО/ООС та жінку одного з них, яким війна залишила інвалідність та ПТСР. Це історії звичайних хлопців, які ходять з нами одними вулицями, маючи за плечима війну та її наслідки на своєму тілі та душі. Як вони влаштовують свій побут та особисте життя, про що мріють і чого уже встигли досягти, чого прагнуть – усе це побачимо у цьому серіалі.
15.
ID: 5AVS11-26912
Назва проекту: «Видатні Українці Сучасності»
Рейтинг: 269
Загальний бюджет проекту: 1489202.00
Запитувана сума від УКФ: 1465202.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Фоменко Сергій Миколайович
Міста реалізації: Вся територія України,
Опис проекту: Цикл телепередач у форматі документальних фільмів-портретів «Видатні Українці Сучасності» про видатних українців сучасності зі сфер мистецтва, науки, культури, кіно, бізнесу, освіти та інших для трансляції на загальнонаціональному телеканалі «Еспресо» та, в подальшому, розміщення у мережі інтернет. «Видатні Українці Сучасності» – це живий портрет особистості героїв в контексті сучасного життя та історичного бекграунду української історії. Мета проєкту: Завдяки реалізації проєкту дати можливість нашим сучасникам та майбутнім поколінням українців мати більш точне уявлення про життя сучасної України, нашої історії та людей, які її будують та у ній живуть. Результати: Створити цикл телепередач (5 телепередач, хронометражем 40-50 хвилин кожна) у форматі документальних фільмів-портретів про видатних українців сучасності та забезпечити сповіщення на загальнонаціональному телеканалі «Еспресо».
16.
ID: 5AVS11-03120
Назва проекту: Бойові родини. Продовження
Рейтинг: 269
Загальний бюджет проекту: 1584791
Запитувана сума від УКФ: 1584791
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Дріз Олександр Якович
Міста реалізації:
Опис проекту: Проект є продовженням циклу телевізійних програм «Бойові родини». Він розповідає про армію як елемент загальної культури країни та про культурологічну складову самої армії. Проєкт покликаний відкрити суспільству армію зсередини, сформувати або зміцнити імідж української армії як сильної, професійної, боєздатної і сучасної, підвищити престижність і авторитет армії серед підростаючого покоління і молоді та в суспільстві в цілому. В результаті реалізації проєкту буде створено 4 серії циклу телевізійних документальних фільмів хронометражем 24 хвилин кожна серія.
17.
ID: 5AVS11-02784
Назва проекту: Крутий Заміс: Сезон 4
Рейтинг: 268
Загальний бюджет проекту: 2017599
Запитувана сума від УКФ: 1991599
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЛЯРЧУК СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
Міста реалізації: Корюківка, Сколе, Херсон, Дубно, Чигирин, Надвірна, Іванопілля, Рівне,
Опис проекту: Крутий Заміс: Сезон 4 – наступна частина документального серіалу про наших ветеранів АТО та ООС. Через справжні розповіді героїв зі всієї України та перчений солдатський гумор глядач зможе разом з нашими хлопцями поринути в їх бойові спогади та цивільне сьогодення. У серці проекту - історії підприємницького успіху, перипетії післяфронтового життя ветеранів-бізнесменів з 8 мальовничих місцин України. Ми зануримося в сучасний побут ветеранів-підприємців, максимально зблизивши глядача з героями, їх перемогами та проблемами. Курйозні воєнні оповідки для одних стануть дієвим стимулом, а для інших - справді відвертим знайомством. Метою проекту є зйомка документального серіалу, результатами – завершений телепродукт та промо матеріали для підготовки прем’єри.
18.
ID: 5AVS11-00186
Назва проекту: Молодий цирк України
Рейтинг: 265
Загальний бюджет проекту: 1801070
Запитувана сума від УКФ: 1801070
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Сигарева Оксана Вікторівна
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Молодий цирк України – серія телевізійних програм про становлення сучасного молодого українського цирку, про пошук його нової форми. У програмі будуть приймати участь сучасні експериментальні циркові студії. Героями програми будуть діти та молоді циркові артисти та їх викладачі. Це про цирк без тварин. Це про повітряних гімнастів, акробатів, еквілібристів, жонглерів, гімнастів. Це про те, як цирк може поєднувати сучасні підходи у постановці: хореографія, робота з музикою, сценографією, костюмом. Та головне – це про те, що цирк може бути також змістовним експериментальним мистецтвом. У програмі ми хочемо дослідити, як змінилось циркове мистецтво у часи незалежної України.
19.
ID: 5AVS11-00623
Назва проекту: ДЕ_Декомунізація? Харків - східний бастіон
Рейтинг: 265
Загальний бюджет проекту: 1999095.00
Запитувана сума від УКФ: 1999095.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ «Банк Ідей»
Міста реалізації: Харків, Київ,
Опис проекту: 30 років Україна є вільною державою, і весь цей час вона викроінює з свого простору радянські наративи, але й досі більшість населення не бачить нічого страшного в тому, щоб назви вулиць залишалися старими, названими іменами командармів, НКВДістів - а по суті садистів і катів. Причиною тому - тотальна непоінформованість українців щодо злочинів радянського режиму і досягнень справжніх героїв України. Наш проект покликаний виправити цю несправедливість, закрити прогалини в історичній освіті глядача. На прикладі першого сезону ми показали, яка разюча різниця між двома персонами - радянською та українською. А тепер настав час одного з найбільш зросійщених, та все одно патріотичних міст України - Харкова.
20.
ID: 5AVS11-03082
Назва проекту: Культурний спадок. Знайти і зберегти
Рейтинг: 264
Загальний бюджет проекту: 1764190
Запитувана сума від УКФ: 1764190
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ Міжнародний продюсерський центр «Фор-Пост»
Міста реалізації:
Опис проекту: Проект є циклом телепрограм. Кожна окрема програма циклу розповідає про людину, або групу осіб, які в підрадянський час знаходили й зберегли для нащадків скарби національної культурної спадщини. Всі вони жили й діяли в умовах, коли культурні надбання або розкрадалися, або нищилися за активного сприяння діячів радянської влади з метою знищити історичну пам`ять українців та інших поневолених режимом народів.
21.
ID: 5AVS11-01738
Назва проекту: Світло і тінь української фотографії
Рейтинг: 263
Загальний бюджет проекту: 1347408
Запитувана сума від УКФ: 1347408
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Гармаш Ігор Іванович
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: В рамках проекту буде виготовлено цикл із 8 документальних телепередач по 15 хв. кожна під загальною назвою «Світло і тінь української фотографії». Кожна телепередача буде присвячена історії одного головного героя чи героїні, які зробили вагомий внесок в історію та розвиток української фотографії.
22.
ID: 5AVS11-06053
Назва проекту: Наші
Рейтинг: 263
Загальний бюджет проекту: 1834987
Запитувана сума від УКФ: 1746507
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Дзюба Сергій Васильович
Міста реалізації: Київ, Дніпро, Мелітополь, Львів, Яворівський полігон,
Опис проекту: Влітку 2014 року Ганна Терянік жінка середніх років, дружина та мати змінює своє мирне комфортне існування у мирному Дніпро до життя повного стресу і небезпеки, без сну і відпочинку. Разом із чоловіком Анатолієм вони стають автоволонтерами і перевозять до шпиталю тисячі поранених в АТО бійців, чим без перебільшення рятують їхні життя. Драматичні, трагічні, а часом комедійні історії попутників Ганна старанно занотовує до свого блокноту, щоб запам’ятати кожного героя. Головними антагоністами Ганни стають друзі, колеги по роботі та просто пересічні люди, які не помічають або свідомо ігнорують неоголошену російсько-українську війну, що відбувається на сході країни.
23.
ID: 5AVS11-04641
Назва проекту: Крим. 25 років боротьби за Україну. 2003-2006 рр.
Рейтинг: 262
Загальний бюджет проекту: 1393762
Запитувана сума від УКФ: 1393762
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Сулейманов Ібрагім Талятович
Міста реалізації: Вся Україна в т.ч. АР Крим, Херсонська область,
Опис проекту: Цей проект передбачає створення чотирьох науково-пізнавальних телевізійних програм про боротьбу громадянського суспільства в Криму у 2003-2006 роках за його українську приналежність, про факти дестабілізації Російською Федерацією суспільно-політичної ситуації на українському півострові, заклики до анексії Криму, які залишились без відповідної реакції з боку українського керівництва. Телепрограми будуть створені із використанням архівного відео відповідного періоду та інтерв’ю очевидців і учасників тих подій. Телепрограми допоможуть зрозуміти, що РФ планувала відділити АР Крим та м. Севастополь від української держави задовго до 2014 року та застосовувала для цього різні інструменти: від військових до культурних. Проєкт має привернути увагу нинішніх політиків та суспільство в цілому до вивчення цих інструментів та пошуку шляхів їх деактивації на іншій території України, аналізуючи кроки тодішнього політикуму.
24.
ID: 5AVS11-27351
Назва проекту: Повнометражний художньо-документальний фільм "Протест ціною життя"
Рейтинг: 262
Загальний бюджет проекту: 1584731.30
Запитувана сума від УКФ: 1584731.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ломачук Дмитро Федорович
Міста реалізації: м. Київ, м. Канів, смт. Богородчани Івано-Франківської області, м. Стрий, Калуш, м. Івано-Франківськ,
Опис проекту: Повнометражний художньо-документальний фільм "Протест ціною життя" з елементами художньої постановки. Метою фільму є познайомити глядача у сучасній художній формі з патріотом, людиною видатного патріотизму й величі духу Олексою Гірником, який посвятив своє життя боротьбі проти російської окупації України та тотальної русифікації українського народу. В ніч на 21 січня 1978 року він спалив себе на Чернечій Горі в Каневі. У своїй передсмертній записці написав: «Я ішов простою дорогою, тернистою. Не зблудив, не схибив. Мій протест – то сама правда, а не московська брехня від початку до кінця. Мій протест – то пережиття, тортури української нації. Мій протест – то прометеїзм, то бунт проти насилля і поневолення. Полум’я любові Олекси Гірника до своєї нації, свого народу не згасло, воно горить в серцях та справах захисників України від російської окупації на Сході та патріотів по всій Україні.
25.
ID: 5AVS11-02804
Назва проекту: "93: бій за Україну" частина третя
Рейтинг: 261
Загальний бюджет проекту: 1599670
Запитувана сума від УКФ: 1599670
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Гужва Лідія Миколаївна
Міста реалізації: смт Черкаське, с. Орлівщина, м. Дніпро, м. Київ, місце дислокації 93 ОМБр у зоні проведення Операції Об'єднаних Сил, під час прес туру планується відвідати Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Камянське, Вільнянськ, Сєвєродонецьк, Харків, Львів,
Опис проекту: "93: бій за Україну. Активна Оборона" - захоплива історія російсько-української війни, відзнята та розказана ветеранами. Повнометражний фільм - завершальна частина трилогії про бої бригади у 2014 - 2016 роках. Розповідь про героїчну оборону найзапеклішої ділянки фронту - околиць Донецька батальйонами 93-ї ОМБр, зокрема 20-м, що сформувався як добрвольчий Батальйон Територіальної Оборони Дніпропетровської області. Підрозділ звільнював Маріуполь, Мар’їнку, Красногорівку, увійшов до складу 93-ї бригади. Фільм дає приклад живих Героїв – переможців, чим сприятиме консолідації суспільства навколо розбудови української ідентичности. Завершена цим фільмом трилогія “93: бій за Україну” повністю озвучена мовами союзників України по НАТО стане дієвим засобом культурної дипломатії у зовнішній політиці.
26.
ID: 5AVS11-03703
Назва проекту: "Етнолюб"
Рейтинг: 261
Загальний бюджет проекту: 1683830.00
Запитувана сума від УКФ: 1660830.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Друзі музики"
Міста реалізації: м. Київ, Київська область, Закарпатська область, Черкаська область, Херсонська область, Рівненська область, Донецька область, м. Болонья, Італія, м. Мілан, Італія, Італія,
Опис проекту: "Етнолюб" - цикл телепередач про дизайн сучасного одягу в стилі українського етно. Українська дизайнерка та дослідниця української культури подорожує Україною та Європою, спілкуючись з провідними дизайнерами, фешн-експертами, істориками моди та культури, вони разом створюють елементи жіночого, чоловічого, дитячого та святкового гардеробу в стилі українського етно. Проєкт спрямований на залучення молоді до вивчення української культури та історії, створення оригінального телевізійного формату та інтеграцію України у європейський культурний контекст.
27.
ID: 5AVS11-00338
Назва проекту: Laboraverum-2
Рейтинг: 259
Загальний бюджет проекту: 1999250.00
Запитувана сума від УКФ: 1999250.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство "Метеор"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Laboraverum-2 – другий сезон науково-популярної телепередачі про історію проривних медичних відкриттів, які були зроблені ученими з України й істотно вплинули на світову науку. Кожен із чотирьох випусків другого сезону, як і в першому сезоні, буде присвячений одному відкриттю. Хто винайшов метод, як вилікувати третину сліпих у світі? Хто створив вакцини проти холери та чуми й вакцинував ними Індію? Хто відкрив рухову зону кори головного мозку? Хто першим винайшов метод прижиттєвої діагностики інфаркту міокарду? Ці відкриття вимагали від Беца, Хавкіна, Філатова та Образцова не лише геніальності та непересічної працездатності, але й подолання надскладних життєвих обставин.
28.
ID: 5AVS11-29203
Назва проекту: Документальний телефільм "Трішки чужа"
Рейтинг: 259
Загальний бюджет проекту: 1996944
Запитувана сума від УКФ: 1996944
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Іванців Оксана Корнелівна
Міста реалізації: Київ, Маріуполь,
Опис проекту: Документальний телефільм “Трішки чужа” піднімає питання кризи ідентичності, яка притаманна людям, які довгий час жили під впливом радянської та російської пропаганди. Авторка фільму народилась у 1970 році в Маріуполі, вважає, що її виховували як homo soveticus, і з початку російської агресії переживає кризу ідентичності. Щоб знайти відповідь для себе і мільйонів українців з аналогічним досвідом, вона повертається у Маріуполь і вирушає на курси української мови. Її мета - зрозуміти чому люди, які довгий час перебували під російським соціо-культурним впливом, все таки роблять проукраїнський вибір. Тизер https://vimeo.com/638178509
29.
ID: 5AVS11-02353
Назва проекту: Атлантида України
Рейтинг: 256
Загальний бюджет проекту: 2011756
Запитувана сума від УКФ: 1985756
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОКНОУТФІЛМС"
Міста реалізації: Київ, Київська Область,
Опис проекту: Атлантида України – це документальний телефільм у 4 серіях, який досліджує забуту історію затоплених Київським водосховищем сіл. Скомпонований у формі етнографічної кіноекспедиції, він розкриває вічний внутрішній конфлікт пострадянських українців – очевидне культурне багатство народної традиції проти ностальгії за часами УРСР. Впродовж фільму ми подорожуємо берегами Київського водосховища, не тільки розшукуючи свідків тих давніх подій, але й документально спостерігаючи за сучасним життям навколо моря, аби створити мозаїчний портрет цього регіону. Метою проекту в рамках УКФ є створення документального телефільму, а результатами – готовий фільм та візуальні і текстові матеріали для подальшої медіа-кампанії, що супроводжуватиме прем’єру та дистрибуцію.
30.
ID: 5AVS11-03151
Назва проекту: Цикл телепрограм "Сучасне українське кіно"
Рейтинг: 255
Загальний бюджет проекту: 700900
Запитувана сума від УКФ: 700900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Чепіга Олександр Володимирович
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: Експертне ТВ-шоу «Сучасне українське кіно» представляє собою серію з 10-ти телепрограм, присвячених 10 знаковим українським стрічкам, що були зняті 2014-2021 роках і їхнім творцям. Український кінокритик проводить інтерв‘ю з режисером/режисеркою, після чого в ефірі телеканалу безпосередньо демострується фільм цього кінематографіста. Інтерв’ю з режисером відбувається в студії, яка оформлена в стилі знімального майданчика. Цикл з 10 програм стартує в тиждень святкування Дня незалежності і продовжується до кінця жовтня 2022.
31.
ID: 5AVS11-30630
Назва проекту: Назустріч одне одному
Рейтинг: 255
Загальний бюджет проекту: 1961905
Запитувана сума від УКФ: 1961905
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація “Назустріч Сонцю”
Міста реалізації: Славутич, Чернігів, Ніжин, Харків, Полтава, Нові Санжари, Прилуки, Пирятин, Лубни, Дніпро, Олександрія, Кропивницький, Хорол, Кременчук, Кривий ріг, Умань, Немирів, Вінниця, Каховка / Нова Каховка, Херсон, Хмельницький, Дунаївці, Кам’янець-Подільський, Миколаїв, Чернівці,
Опис проекту: До 300-річчя народження українського філософа Григорія Сковороди два мандрівника вирушають Україною зі східного та північного кордону. На своєму шляху вони зустрічаються з іншими – тими, хто своєю роботою щоденно наповнює сенсами простір української культури: письменники, художники, громадські діячі, освітяни… Під час зустрічей, які відбуваються в наймальовничіших місцях 25 міст України, відбувається обмін баченням підґрунтя майбутнього української нації. Ці зустрічі та дорожні враження мандрівників лягають в основу 25 телесюжетів, що представляють Україну як єдину націю людей, які працюють над створенням майбутнього на підґрунті своєї унікальної культури та створюють нові сенси, актуальні не тільки для України.
32.
ID: 5AVS11-29489
Назва проекту: "Живі мрії" АТО/ООС. Історії героїв в обличчях
Рейтинг: 254
Загальний бюджет проекту: 2056904
Запитувана сума від УКФ: 1998224
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Голдберрі"
Міста реалізації: Київ, Київська область, Житомирська область, Хмельницька область, Західна Україна, Херсонська обл.,
Опис проекту: Продовження реалізованого першого сезону документальних телевізійних програм: "Живі мрії" АТО/ООС. Історії героїв в обличчях. На жаль війна в Україні триває. Ситуація загострюється. Воїни, які поклали життя - це не просто статистика, а історії, мрії, радості і сльози, це долі! Прийшов час вписати в історію обличчя наших справжніх Героїв. Кожна серія – це історія життя. Ми відтворюємо портрет людини, яка загинула захищаючи свою країну. Цей проєкт не про смерть, а про справжнє життя. Адже людина жива, поки ми про неї пам'ятаємо. Найголовніше те, що ми втілюємо прижиттєві мрії героїв – щоб у такий спосіб увіковічнити їхні життя та віддячити за героїчний внесок військових.
33.
ID: 5AVS11-02251
Назва проекту: "Естонець"
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 1691549.99
Запитувана сума від УКФ: 1691549.99
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Творче об'єднання Вавилон13"
Міста реалізації: київ, Витачів, Біла Церква,
Опис проекту: Ніхто з друзів Міколи не мав повної картини про нього, але кожен мав по фрагменту. Повнометражний телевізійний фільм (72 хв) наче пазл зображує портрет білоруського патріота у вигнанні, громадянина Естонії, військовослужбовця збройних сил України з позивним Естонець аби відповісти що привело його на фронт Російсько-Української війни. Фільм-портрет базується на особистих записах з екшн-камери Міколи, серед яких запис останніх секунд його життя.
34.
ID: 5AVS11-02983
Назва проекту: "Повстанське фото"
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 1709944.40
Запитувана сума від УКФ: 1709944.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Загоруйко Віталій Володимирович
Міста реалізації: Київ, Львів, Луцьк, с. Хімчин Косівського району Івано-Франківської області, с. Яворів Івано-Франківської області, с. Воскресинці Івано-Франківської області, с. Печеніжин Івано-Франківської області, м.Коломия Івано-Франківської області, с. Івано-Франкове Львівської обл.,
Опис проекту: Створення телевізійної науково-популярної програми про історію унікальних фото із бойового життя та побуту повстанців ОУН-УПА, про особливості мистецтва повстанських фотографів, їх непросту долю та про використання фотографії радянськими спецслужбами в боротьбі з українським повстанським рухом. Результати: телевізійна програма хронометражем 50 хв. Поширена на загальну аудиторію близько 1,5 млн. глядачів.
35.
ID: 5AVS11-06983
Назва проекту: "1969"
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 1430060.00
Запитувана сума від УКФ: 1430060.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДІ І ГОЛОДНІ ПРОДАКШН"
Міста реалізації: Львів, Київ,,
Опис проекту: У 1969 році футбольна команда «Карпати» створила найбільшу сенсацію у своїй історії – перемогла у кубку СРСР на московському стадіоні «Лужники». Кубковий тріумф команди зі Львова, де ще за 15 років до того відбувалося збройне протистояння радянських спецслужб з українським підпіллям, мав ефект культурного та політичного торнадо. Спортивне досягнення «Карпат» у 1969 вплинуло також на людей, жодним чином не пов’язаних з футболом. Проект стане поєднанням докудрами, журналістського дослідження та портретів ключових героїв на тлі епохи радянського Львова кінця 1960-початку 1970 років.
36.
ID: 5AVS11-02482
Назва проекту: «Історія Християнської Церкви. Український вимір»
Рейтинг: 252
Загальний бюджет проекту: 1907400.00
Запитувана сума від УКФ: 1891400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Український альманах»
Міста реалізації: Київ, Чернігів, Глухів, Полтава, Лубни, Почаїв,
Опис проекту: Сім завершених за драматургією та змістом телепередач хронометражем 10 хвилини кожна. Драматургічною домінантою є розслідування фактів минулого. Подача матеріалу - через наскрізне ведення, часткову художню реконструкцію подій і відео біографії особистостей, діяльність яких була надважливою для поступу українського народу та становлення української церкви. В основі проєкту науково-пізнавальні телепередачі про Дмитра Ростовського (Туптала), Феофана Прокоповича, Григорія Сковороду, Максима Березовського, Дмитра Бортнянського, Артемія Веделя, Стефана Ковніра. Через призму емоції, сподівань і звершень ми бачимо історичний контекст і конкретних людей, яким долею, провидінням та через духовний подвиг судилося стати частиною історії людства.
37.
ID: 5AVS11-07160
Назва проекту: Цикл культурно-просвітницьких програм з елементами реаліті "Музикографія" (перший сезон)
Рейтинг: 251
Загальний бюджет проекту: 1938579.27
Запитувана сума від УКФ: 1938579.27
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
Міста реалізації: Одеська область,
Опис проекту: Цикл культурно-просвітницьких програм "Музикографія" - проєкт у форматі реаліті сторітелінгу про музику та танок національних спільнот, які проживають в Україні. Його метою є розбудова мультикультурного суспільства через дослідження музики та танцю національних спільнот, що проживають в Одеській області, задля збереження їх культурного надбання і актуалізації пов'язаних з цим проблем. У 8-ми випусках двоє ведучих вирушають у мандрівку містечками регіону, зустрічають представників національних спільнот, які знайомлять глядачів та слухачів зі своєю музичною та танцювальною спадщиною. Ведучі розповідають про історичний контекст національних культур та шукають можливості сучасного звучання їх музики. Проєкт буде презентовано на національному та регіональному телебаченні, діджитал платформах та радіо Суспільного.
38.
ID: 5AVS11-03325
Назва проекту: Телевізійне шоу "Звуки Чорнобиля на ТБ"
Рейтинг: 251
Загальний бюджет проекту: 2181528
Запитувана сума від УКФ: 1998578
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «ЛАВІНА КОНЦЕРТ»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Звуки Чорнобиля на ТБ – соціально важливе та культурно-просвітницьке телевізійне шоу, що складається з циклу 5 передач. Глядачі разом з 5 українськими артистами пройдуть шлях культурного переосмислення Чорнобиля, розвінчають фейки та стануть свідками унікального процесу творення популярної пісні та зйомки кліпу на неї з топовими артистами та продюсерами, відчувши важливий вплив культурного продукту на соціальну важливу тематику.
39.
ID: 5AVS11-29182
Назва проекту: «AÇ OLDIM» - «Я ЗГОЛОДНІВ»
Рейтинг: 251
Загальний бюджет проекту: 1885800
Запитувана сума від УКФ: 1885800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КРИМСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БОРОТЬБИ "КУРЕШ" (ГО "КФНБ "КУРЕШ")
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Проєкт «Ач олдим» - це перша в історії кримськотатарського телебачення дитяча кулінарна програма кримськотатарською мовою, яка сприяє розвитку кримськотатарської мови, формує національну та етнічну ідентичність через особливості національної кухні, що означає також популяризацію, розвиток та збереження кримськотатарської культури.
40.
ID: 5AVS11-02439
Назва проекту: Сандармох
Рейтинг: 251
Загальний бюджет проекту: 1998010
Запитувана сума від УКФ: 1998010
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Яковлева Наталія Вікторівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: 10-серіний цикл ТВ-програм «Сандармох» присвячено 85-річчю страшної події – розстрілу Соловецького етапу в лісовому урочищі Сандармох, що в республиці Карелія. Там 3-4 листопада 1937 року, було одночасно знищено верхівку української культури. Дослідники порівнюють наслідки Сандармоху для української нації з обезголовленням – без суду та слідства, за декілька днів була знищена культурна та інтелектуальна еліта України. Кожна серія – це розповідь про одну людину: творця театру «Березіль» Л.Курбаса, драматурга М.Куліша, письменників В.Підмогильного, М.Ялового, істориків М.Яворського, С.Грушевського (племінника М.Грушевського), науковців, творця Гідрометеослужби СРСР О.Вангенгейма, міністра фінансів УСРР М.Полоза та інших. Всього в Сандармосі було розстріляно 6241 людину різних національностей, віросповідання, соціального положення і політичних поглядів.
41.
ID: 5AVS11-03220
Назва проекту: Феномен Криворізького джазу
Рейтинг: 251
Загальний бюджет проекту: 1918800
Запитувана сума від УКФ: 1918800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Комяхов Антон Валерійович
Міста реалізації: Кривий Ріг, Київ,
Опис проекту: Телепродукт про феномен джазового руху в місті – індустріальному гіганті Кривий Ріг. Традиційно діти в таких містах мають дуже простий план на життя – школа, а потім завод чи шахта, або кримінал. Однак засновник дитячого Біг-бенду Олександр Гебель показав дітям ще одну можливість: джаз. Наприкінці 1980х, початку 90х Кривий Ріг стає центром джазового тяжіння: дитячий Біг-бенд активно гастролює Європою, а фестиваль «Горизонти джазу» збирає в Кривому Розі музикантів з усього світу. За 40 років свого існування в Біг-бенді було виховано кілька сотень першокласних музикантів. Історію колективу розкажуть нинішні та колишні вихованці колективу, а також його засновник Олександр Гебель.
42.
ID: 5AVS11-32100
Назва проекту: «Битва за Крим. Альтернативний сценарій 2014»
Рейтинг: 250
Загальний бюджет проекту: 2039064.80
Запитувана сума від УКФ: 1974064.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Санін Дмитро Петрович
Міста реалізації: Київ, Одеса, Залізний порт, Херсон, Миколаїв,
Опис проекту: Основна мета проєкту логічно та послідовно розповісти про низку подій, які відбулися під час вторгнення Росії до України. Всі проблеми та можливі способи їх вирішення подаються у формі аналізу фахівців. Наш фільм - це кіно-розслідування подій, що стались під час вторгнення РФ до Криму в 2014 році.
43.
ID: 5AVS11-28341
Назва проекту: I am Ukrainian
Рейтинг: 248
Загальний бюджет проекту: 1998980.00
Запитувана сума від УКФ: 1998980.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Улибіна Наталія Міколаївна
Міста реалізації: Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Мукачево, Львів,
Опис проекту: "I am Ukrainian" - авторський проект, що розповідає про українських майстрів і талановитих архітекторів, досвідчених спортсменів і митців, унікальних кулінарів та ювелірів – українців, які все своє життя присвятили розвитку певної справи. Вони надихають нас творити, змінювати світ на краще та пишатися тим, що ми - українці. Наші герої живуть поруч, створюють неймовірні речі і навіть не здогадуються, що їх праця, робить нашу країну особливою та неповторною. Головне завдання нашого проекту – розповісти про них якомога більшій кількості людей в Україні, і за кордоном, що сприятиме формуванню позитивного іміджу України та українців.
44.
ID: 5AVS11-06836
Назва проекту: Веде нас в бій борців упавших слава (до 80-річчя створення УПА)
Рейтинг: 248
Загальний бюджет проекту: 1344110
Запитувана сума від УКФ: 1309110
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: громадська організація «Поступовий гурт франківців»
Міста реалізації: Івано-Франківська область,
Опис проекту: Цикл програм з 7 серій “ Веде нас в бій борців упавших слава (до 80-річчя створення УПА)” на основі архівів, спогадів, досліджень істориків та з допомогою реконструкторів і акторів розповідає про боротьбу Української Повстанської Армії на Прикарпатті. Заплановано показати різні сторони існування УПА: спадковість поколінь (історія Д.Вітовського-Зміюки, який був сином діяча ЗУНР Д.Вітовського); формування УПА і бої з нацистами (старшинська школа «Олені» на Долинщині); бої з НКВС (знищення санітарного обозу в Богрівці і бої за вишкільний табір «Малиновище»); фільми про легендарних керівників УПА – В.Андрусяк (Різун) і М.Твердохліб (Грім); організаторки Українського Червоного хреста (К.Зарицької); наддніпрянців в УПА (Яструба, Сірого).
45.
ID: 5AVS11-31654
Назва проекту: Жива поезія Шевченка
Рейтинг: 248
Загальний бюджет проекту: 1999850
Запитувана сума від УКФ: 1999850
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Сауріна Ірина Павлівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Жива поезія Шевченка» - передача про українську культуру в техниці пісочної анімації. Шевченко пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Все це ми знаємо, але яким він був, як жив, що відчував, про що мріяв? Проeкт сприятимe формувaнню нового позитивного тa сильного обрaзу укрaїнської культури, що зaклaдaтимe фундaмeнт нaціонaльної свідомості для мaйбутніх поколінь. Динамічний, насичений візуальний ряд, вироблений з використанням пісочної анімації вигідно відрізнятиме цю програму від більшості телепрограм про культуру, що збільшить привабливість для широкої аудиторії, а особливо – молоді.
46.
ID: 5AVS11-05510
Назва проекту: Плай
Рейтинг: 246
Загальний бюджет проекту: 1997560
Запитувана сума від УКФ: 1997560
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Охріменко Ольга Андріївна
Міста реалізації: Київ, Львів, Дніпро, Чернівці,
Опис проекту: “Плай” — документальний серіал про історію української естради, основною метою якого є популяризувати створення та використовування української музики. 4 серії розкривають суть явищ, персоналій, гуртів та жанрів української естрадної музики від 50-60-х років до наших днів. У проєкті ми зануримося в історії найвидатніших композиторів, гуртів та артистів тих часів. Дізнаємося, як на українську естраду впливала західна прогресивна музика, народна творчість та радянська цензура.
47.
ID: 5AVS11-28991
Назва проекту: Хроніки імперії
Рейтинг: 246
Загальний бюджет проекту: 1950600
Запитувана сума від УКФ: 1950600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЗВІЛЬНЕННЯ КРИМУ"
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: «ХРОНІКИ ІМПЕРІЇ» – історико-просвітницька телевізійна передача, що пропонує особливий погляд на імперську природу СРСР через призму життєвого досвіду й світоглядного вибору непересічних особистостей – політиків, науковців, письменників, митців – усіх, кого суспільство називає моральними авторитетами та лідерами думок. Хронометраж одного випуску програми – 50 хвилин, загалом глядачам буде представлено 20 передач. Перед початком кожного інтерв'ю планується показ сюжету на тему випуску з короткою довідкою про героя – спікера. Ведучі програм – Людмила Гриневич та Гульнара Бєкірова.
48.
ID: 5AVS11-31961
Назва проекту: Історія зі смаком
Рейтинг: 245
Загальний бюджет проекту: 1971420
Запитувана сума від УКФ: 1971420
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ «Комунікаційне агентство «Комунікаційні і консалтингові групи»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Історичний проект про Українське бароко – «Історія зі смаком», розширить уявлення сучасників про шляхетні українські традиції та про роль України в світовій спадщині та культурі. Проект це 4 епізоди по 20 хвилин. Це замальовки з життя Гетьманщини 1750х років в інтер’єрах музеїв або локацій, які збереглись з XVIII століття. Всі реконструкції – на основі життєписів, судових справ або мемуарів тогочасних українців. Після його перегляду в сучасного глядача з’явиться відчуття причетності до цінностей українського суспільства і європейського світу.
49.
ID: 5AVS11-31959
Назва проекту: Підлітковий науково-пізнавальний історичний мінісеріал "Легенди Чернігова"
Рейтинг: 244
Загальний бюджет проекту: 1773448
Запитувана сума від УКФ: 1773448
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіоорганізація «Ліга»
Міста реалізації: Чернігів,
Опис проекту: Проєкт “Підлітковий науково-пізнавальний історичний мінісеріал "Легенди Чернігова” — це цикл з 10 відеороликів тривалістю 5-10 хв. за участі акторів-підлітків. Кожна серія циклу буде присвячена одній відомій легенді Чернігова, показаній в цікавому та зрозумілому для підлітків форматі. Метою проєкту є сприяння популяризації історії рідного краю серед молодого покоління, зміцнення сучасної української ідентичності підлітків та патріотизму, розкриття творчого потенціалу молоді. Обраний формат проілюструє, що історія — це цікаво. Результатом проєкту буде створення оригінального україномовного навчально-розважального телепродукту, що особливо актуально для здебільшого російськомовних північноукраїнських територій. Показані у роликах легенди та історичні факти продемонструють як навички критичного мислення, аналіз та фактчекінг допомагають уникнути бездумного споживання інформації.
50.
ID: 5AVS11-03932
Назва проекту: "Буремне життя прекрасного мозку"
Рейтинг: 243
Загальний бюджет проекту: 2024585.00
Запитувана сума від УКФ: 1999585.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Культурний хаб"
Міста реалізації: м. Київ, Київська область, м. Львів, м. Харків,
Опис проекту: "Буремне життя прекрасного мозку" - цикл телепередач в чотирьох епізодах для ТРК «КИЇВ» про дослідження психологічних передумов та факторів розвитку гострих соціальних проблем в Україні, таких як: розвиток критичного мислення, проблема бідності, різного роду залежностей та насильства. Проєкт популяризуватиме ідею важливості психогігієни та уважного ставлення до власного психологічного здоров'я; сприятиме зниженню рівня соціальних проблем; покращить психологічний клімат в українському суспільстві та імідж державних телеканалів.
51.
ID: 5AVS11-06644
Назва проекту: Телевізійний фільм «Міжнародний вівчар» (документальної серії «Прикордоння»)
Рейтинг: 243
Загальний бюджет проекту: 1632430
Запитувана сума від УКФ: 1543930
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «СТАР МЕДІА ТБ»
Міста реалізації: Київська обл., м. Київ, м. Воловець, Закарпатська область, село Річка, Закарпатська область, село Сюрте, село Сторожниця, село Біла Церква,
Опис проекту: Телевізійний фільм «Міжнародний вівчар» - це перший фільм з документального циклу (серіалу) «Прикордоння», який досліджує долі людей, народів та мов без держави, які живуть на межах країн. В першому фільмі ми досліджуємо історію карпатського дідуся, який прожив життя вівчара і ніколи не виїздив зі свого села, проте за життя змінив громадянство 5 країн (через зміну влади та війни). Фільм має унікальну модель дистрибуції. Фільм буде представлено в ефірі кількох телеканалів України. Окрім телеканалів, ми хочемо отримати цільове охоплення та вплив. Вже на стадії підготовки ми створили консорціум (поки неформальний) європейських та українських вищих навчальних закладів (загалом 15 університетів з відповідними спеціальностями/курсами в 12 країнах світу), які досліджують тему прикордонного мислення та прикордонної ідентичності. Наші партнерські вищі навчальні заклади включать фільми серії «Прикордоння» до своїх освітніх програм як обов'язковий елемент, організують покази в своїх кампусах та кінотеатрах по мірі готовності фільмів серії.
52.
ID: 5AVS11-31681
Назва проекту: "Борітеся – поборете!"
Рейтинг: 241
Загальний бюджет проекту: 1855300
Запитувана сума від УКФ: 1855300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: фізична особа-підприємець Михно Марія Миколаївна
Міста реалізації:
Опис проекту: Цикл телевізійних передач «Борітеся – поборете!» присвячено видатним представникам дисидентського та правозахисного руху УРСР 70-80-х років минулого століття. Кожна передача являє собою стислий опис життя і правозахисної діяльності тієї історичної особи, якій вона присвячена. У передачах будуть використані архівні матеріали, документальні кадри, свідоцтва очевидців тих подій або дотичних до них людей. Мета проекту: розповісти телеглядачам не тільки про мужніх борців за незалежність України, але й про репресивні технології тоталітарних режимів – як радянського, так і сучасного російського. Це буде зроблено на порівнянні тодішніх репресій в СРСР проти дисидентів з теперішніми репресіями в Росії проти українських і кримськотатарських правозахисників.
53.
ID: 5AVS11-32112
Назва проекту: ЖіНОЧА ІСТОРІЯ: про жінок, які творили історію України
Рейтинг: 241
Загальний бюджет проекту: 1810498
Запитувана сума від УКФ: 1810498
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЖІНОЧА РАДА ДОНБАСУ
Міста реалізації: Уся Україна й українська діаспора за кордоном,
Опис проекту: ЖІНОЧА ІСТОРІЯ» — це 16 випусків телепередач про жінок, які творили історію України. Випуски будуть транслюватися на телебаченні (5 канал) та будуть викладені на двох YouTube каналах: “5 канал” і “Історія для дорослих”. Мета проєкту: спростувати патріархальний міф про те, що історію творили лише чоловіки. Ми розповідаємо 16 жіночих історій, які не лише досягли особистого успіху в різноманітних галузях, але й формували соціальні тренди — як в Україні, так і у світі. В результаті глядачі зможуть по-іншому подивитися на світ, змінити своє ставлення до жінок, усвідомити, що історія України творилася як чоловіками, так і жінками. Таким чином, буде відновлено гендерний баланс в історії України.
54.
ID: 5AVS11-19513
Назва проекту: "Національні скарби. Невідома відома історія"
Рейтинг: 241
Загальний бюджет проекту: 2500000
Запитувана сума від УКФ: 2000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ "АРС МАГНА ПРОДАКШН"
Міста реалізації: Донеччина, Вся Україна,
Опис проекту: Проєкт «Національні скарби. Невідома відома історія» - це унікальний формат на межі документального, науково-пізнавального фільму, розслідування та сучасного підходу до розповіді історії. Проєктом заплановано виробницво 2 серій, хронометражем 45 хвилин кожна. Ми розпочнемо з 4 серій, що охоплять українські скарби - під землею, в історії. Ми відвідаємо Донеччину, розкажемо про досі невідомі факти, про які має дізнатися світ, а українці почнуть відчувати гордість, за себе та Україну! Ми покажемо історію та перспективи майбутнього. Ми залучимо істориків, археологів, блогерів-підлітків, вчителів історії.
55.
ID: 5AVS11-30676
Назва проекту: Фото на пам'ять
Рейтинг: 241
Загальний бюджет проекту: 1998684
Запитувана сума від УКФ: 1998684
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Шкляревич Алевтина Вікторівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення телефільму "Фото на пам'ять", рефлексивного і поетичного есе-роздуму режисерки Ольги Черних про дихотомію між пам'яттю і втратою. 2014-го року наша країна потрапыла у військовий конфлікт із Росією. На сході території багато людей загинуло, і в той час, як дехто прийняв рішення залишитися, багатьом іншим довелося покинути все: свою работу, майно, домівки та друзів. Це саме випадок родини режисерки. Зараз, живучи в Києві, авторка досліджує питання, яке хвилює з давніх-давен: що буде, коли зникнуть ті, кого ми любимо, коли ми розлучені з усім, що було нам дорогим, коли залишилися самі спогади про зниклий світ?
56.
ID: 5AVS11-01753
Назва проекту: Кирило Стеценко: дев’яте небо херувимської
Рейтинг: 240
Загальний бюджет проекту: 1999970
Запитувана сума від УКФ: 1999970
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Івано-Франківське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки
Міста реалізації: Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Галич, Київ, Білгород-Дністровський (Одеської області), Харків, острів Хортиця (Запорізька Область),
Опис проекту: У 2022 році Україна відзначає 140 років від дня народження одного з найвідоміших українських композиторів ХХ століття Кирила Стеценка, котрий був активним хоровим диригентом, громадським діячем та одним із засновників Республіканської капели Української Народної Республіки. Мета проекту: створити документальний фільм «Кирило Стеценко: дев’яте небо херувимської» (близько 1 год. 20 хв.), на основі дев’яти Херувимських пісень композитора, що розкриватиме як цікаві та маловідомі факти з життя українського композитора, так і глибинні сенси української духовної культури, історії та мистецтва. Створення власного національного контенту сприятиме популяризуванню української хорової музику в Україні та світі, зміцненню української культурної ідентичності та задоволенню потреб різних аудиторій.
57.
ID: 5AVS11-28739
Назва проекту: Цикл телевізійних передач у форматі makeover (“перевтілення”) "Вона зможе"
Рейтинг: 240
Загальний бюджет проекту: 1946690
Запитувана сума від УКФ: 1910690
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Благодім"
Міста реалізації: Ірпінь, Буча, Гостомель, Київ, Боярка, Вишневе, Вишгород, Бровари, Бориспіль,
Опис проекту: Цикл телевізійних передач з 4 епізодів у форматі makeover (“перевтілення”) "Вона зможе". Хронометраж кожного епізоду - 90 хвилин. Героїні епізодів - жінки, які опинилися у складних життєвих обставинах та ментори-наставники, в “руки” яких, вони потрапляють. Серед героїнь – мама-вимушена переселенка, мама дітей, яка бореться з важкою хворобою, дружина ветерана АТО/ОСС. Під час зйомок передачі з героїнею відбувається перевтілення, бо за допомогою менторів-наставників кожна учасниця отримує стратегію виходу з кризи і засоби для втілення її в життя. Подібна трансформація на телеекранах покликана надати українським жінкам додаткову мотивацію та інструменти для подолання життєвої кризи та особистісної трансформації.
58.
ID: 5AVS11-06572
Назва проекту: “Рідний weekend. Небачене”
Рейтинг: 240
Загальний бюджет проекту: 784925
Запитувана сума від УКФ: 784925
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Міське комунальне підприємство "Муніципальна телерадіокомпанія "Місто"
Міста реалізації: Хмельницька область, Вінницька обл., Тернопільська обл.,
Опис проекту: Телевізійна інформаційно-пізнавальна програма “Рідний weekend: небачене” - це продовження циклу програм “Рідний weekend” спрямованих на дослідження Подільського краю, популяризацію історичних, природних та культурних пам’яток. У другому сезоні ми робимо акцент на дослідженні древніх ремесел, традицій, віднайденні старовинних рецептів, ознайомлення із лінгвістичними особливостями різних куточків Поділля. Тож цього разу ведучі — пара мандрівників Сергій Толстіхін та Юлія Мазур вирушать у своєрідну подорож-експедицію-дослідження. Під прицілом їх уваги: особливості місцевої кухні, мови, традиції, талановиті люди, природні та архітектурні пам’ятки тієї чи іншої території. Ведучі готуватимуть страви за старовинними рецептами, спробують опанувати одне із древніх ремесел, дізнаються про обрядовість притаманну тій чи іншій громаді та запишуть у свій лексикон місцеві діалекти і звичайно ж познайомляться з направду унікальними людьми. Мета нового сезону програми “Рідний weekend. небачене” показати глядачам дійсно незвідане Поділля. З його особливими колоритом та автентикою, звичаями, традиціями, обрядами. Крім того — це популяризація свого, українського як серед вітчизняного, і серед зарубіжного туриста. Це буде особливо яскравий, колоритний сезон, який точно надихне глядача на подорожі.
59.
ID: 5AVS11-00998
Назва проекту: «Симфонія. Живі легенди. Трилогія»
Рейтинг: 240
Загальний бюджет проекту: 1442809.00
Запитувана сума від УКФ: 1408809.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІ-ТІ-ЕЛ-ВАВІЛОН»
Міста реалізації: Вся територія України,
Опис проекту: Створення документального циклу телепередач у форматі фільмів-портерів «Симфонія. Живі легенди. Трилогія» про видатних особистостей у композиторській, виконавчій та диригентській справі. Трилогія присвячена відомим українцям у сфері класичної академічної музики - композитору Івану Небесному, диригентці Оксані Линів та скрипальці Богдані Півненко. Метою проєкту є популяризація української класичної музики серед української та світової аудиторій.
60.
ID: 5AVS11-00359
Назва проекту: Виготовлення циклу телевізійних передач «СВІТЛЯЧОК» (15 передач х 15 хвилин (75 пісень для дітей))
Рейтинг: 239
Загальний бюджет проекту: 1343348
Запитувана сума від УКФ: 1343348
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Телекомпанія «Малятко-ТВ»
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Проєкт покликаний сприяти суспільному визнанню творчості україномовних авторів та виконавців. Результатом реалізації проєкту є виготовлення циклу телевізійних передач «СВІТЛЯЧОК» (15 передач по 15 хвилин (75 пісень для дітей)).
61.
ID: 5AVS11-31856
Назва проекту: ВуХа
Рейтинг: 239
Загальний бюджет проекту: 971876
Запитувана сума від УКФ: 912519
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Скорик Володимир Вікторович
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Програма про аудіовізуальну культуру "ВуХа". У Харкові абсолютно відсутні можливості популярізації власної творчості для музикантів, гуртів та сольних виконавців. Існує запит на програму, яка би показувала творчість харківських виконавців, поетів та розповідала про культурні події міста у легкій, розважальній формі, не втрачаючи при цьому соціального підтексту. Програма ВуХа буде розважальним шоу про цікаві культурні події міста та світу, що пов'язані з Харковом. Розрахована на широку аудіторію, від 14 до 60. У ній будуть кліпи, сюжети про культурні події, які турбують містян та область. Ми обов’язково укладаємо договори на право мовлення з виконавцями, діємо виключно в правовому полі.
62.
ID: 5AVS11-00009
Назва проекту: Жива УПА. Тернопільщина. 2 сезон
Рейтинг: 238
Загальний бюджет проекту: 1341488
Запитувана сума від УКФ: 1341488
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Яремчук Марія Валеріївна
Міста реалізації: м. Київ, м. Тернопіль, с. Золота Слобода, Тернопільської обл., с. Козова, Тернопільської обл.,
Опис проекту: Консолідація та формування історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті шляхом створення циклу із чотирьох документальних телепередач тривалістю 30 хв. кожна про життя та долю ветеранів та ветеранок УПА, уродженців та уродженок Тернопільщини. Демонстрація створених телепередач на регіональному телеканалі ТV 4.
63.
ID: 5AVS11-03178
Назва проекту: "Землячки і поезія"
Рейтинг: 237
Загальний бюджет проекту: 1494350.00
Запитувана сума від УКФ: 1494350.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: LLC "SON-CE"
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: 15 випусків (телепрограм) по 25 хв. У кожному випуску буде показана історія однієї жінки, за допомогою інтерв'ю та віршу, який доповнює та розкриває її образ.
64.
ID: 5AVS11-31360
Назва проекту: Тревел-шоу "В пошуках геніїв Херсонщини"
Рейтинг: 236
Загальний бюджет проекту: 234
Запитувана сума від УКФ: 2357246
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ "Реал-Медіа"
Міста реалізації: Мирненська ТГ, Каланчакська ТГ, Присиваська, Чаплинська ТГ, Новотроїцька ТГ, Генічеська ТГ,
Опис проекту: Тревел-шоу "В пошуках геніїв Херсонщини" телевізійна передача + новий україномовний Тік-Ток канал де буде показано приналежнчсть регіону до української культури.
65.
ID: 5AVS11-02793
Назва проекту: Культурна дипломатія. Витоки
Рейтинг: 235
Загальний бюджет проекту: 1784540.00
Запитувана сума від УКФ: 1784540.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство "КАЛИНА ПЛЮС"
Міста реалізації: Київ, Київська обл.,
Опис проекту: Двоє з наших героїв Б. Лятошинський та Ф. Якименко – музиканти, чия творчість та педагогічна діяльність знайомила світ з культурою України століття тому. Є. Слабченко (Е. Деслав) – дипломат та кінематографіст, що в еміграції формувався як свідомий українець. Він презентував світовій спільноті українське кіно, зокрема, фільми Довженка, написав «Дипломатичну історію України». Три постаті, три долі будуть висвітлені в історичних реаліях ХІХ століття, коли утверджувалася Україна як самостійна держава. Щоб повернути до українського культурного та інформаційного простору перших культурних дипломатів у всій їх повноті й багатогранності, будуть використані як оцінки та судження їх сучасників, так і недавні дослідження.
66.
ID: 5AVS11-05404-2
Назва проекту: Цикл телепередач "Міфи імперії, що помирає"
Рейтинг: 233
Загальний бюджет проекту: 1869600
Запитувана сума від УКФ: 1869600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бабік Андрій Іванович
Міста реалізації:
Опис проекту: Цикл документальних телевізійних передач «Міфи імперії, що помирає», присвяче-но розвінчанню найбільш популярних, поширених і живучих міфів радянської, а по-тім і російської історіографії та пропаганди. Метою проекту э формування історич-ної обізнаності телеглядачів зі справжньою історією України та Росії; розкриття пе-ред телеглядачами засобів, методів і технологій російської пропаганди, її впливу на свідомість – як масову, так і окремої людини; формування критичного мислен-ня, вміння протидіяти фейкам російській пропаганди та інформаційній агресії Російської Федерації
67.
ID: 5AVS11-27219
Назва проекту: По Азимуту
Рейтинг: 233
Загальний бюджет проекту: 1190090
Запитувана сума від УКФ: 1190090
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "В'Ю ЛАБ"
Міста реалізації: с.Дземброні Івано-Франківської області, р. Черемоша Івано-Франківської області, с. Уляники, Київської обл., м. Яремче,
Опис проекту: “По азимуту” - це проект про мандри Україною, про екстремальний туризм, дух пригод та унікальні місця всередині країни. Ведучий проекту та його напарники в мандрівках - ветерани Російсько-української війни, які мають неабиякий досвід у сфері екстремального туризму.
68.
ID: 5AVS11-03127
Назва проекту: Цикл телепередач «Щасливі люди»
Рейтинг: 232
Загальний бюджет проекту: 1272165.00
Запитувана сума від УКФ: 1248165.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!»
Міста реалізації: Вся територія України,
Опис проекту: Проєкт «Щасливі люди» – це цикл телепередач (6 телепередач із 6 областей України) присвячений фільмуванню історій неординарних, харизматичних особистостей із маленьких містечок та селищ України. Телепередачі про звичайних людей, які натхненно створюють власні маленькі історії успіху, займаються улюбленою справою, на все мають власну думку і завжди доброзичливі. Саме такі люди викликають найбільшу довіру та є важливою рушійною силою розвитку всієї країни. Мета проєкту – показати реальні приклади «щасливих людей», яким для щастя не потрібен статус та великі статки і які власним прикладом надихають до змін на краще свої громади.
69.
ID: 5AVS11-32209
Назва проекту: Документальне кіно "Плем'я: від першої особи"
Рейтинг: 232
Загальний бюджет проекту: 1949322
Запитувана сума від УКФ: 1949322
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОЛКІНГ ХЕДЗ ТВ"
Міста реалізації: м.Київ, Київська область,
Опис проекту: Створення телеконтенту про історію найвідомішого українського фільму "Плем‘я", про його позитивний вплив на збільшення інклюзивного контенту у всьому світовому кіно. Що своею чергою стимулюватиме колаборацію між різними групами населення, у тому числі людьми з інвалідністю шляхом співпраці у царині мистецтва.
70.
ID: 5AVS11-31827
Назва проекту: Передмова до нападу
Рейтинг: 232
Загальний бюджет проекту: 1975304.80
Запитувана сума від УКФ: 1936304.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Лисенко Сергій Анатолійович
Міста реалізації: Київ, Херсон, Одеса, Залізний порт,
Опис проекту: Метою проєкту є демонстрація того, що анексія Криму - це далеко не перший акт агресії Російської Федерації по відношенні до України. Буде побудовано сюжетний ланцюг причино-наслідкових дій з елементами драми та детективу з 1991 по 2013 рр. Завдяки композиції маловідомих фактів проєкт буде цікавий не лише українському, але й закордонному глядачу. Спікерами фільму будуть безпосередні учасники цих подій, що дасть змогу не лише викласти сухі історичні факти, але й поглибити емоційну складову.
71.
ID: 5AVS11-02170
Назва проекту: Світ мистецтва. Таємниці та парадокси
Рейтинг: 230
Загальний бюджет проекту: 1591136.70
Запитувана сума від УКФ: 1591136.70
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний театр оперети"
Міста реалізації: Київ, Київська область,
Опис проекту: Рубрика «Світ мистецтва. Таємниці та парадокси» - це 48 культурно-мистецьких пізнавальних сюжетів, тривалістю до 10 хвилин, які знайомлять глядача з різноманітними театральними курйозами, історією створення та театрального життя відомих шедеврів, видатними культурними діячами України та інших країн світу, цікавими історичними фактами у сфері театрального мистецтва. Наша мета ознайомити глядачів із Українським та світовим культурним надбанням та заохотити глядачів рубрики відвідувати театри, цікавитися культурним життям. Завдання рубрики - популяризація театрів, ознайомлення аудиторії з особливостями театрального життя, підвищення впливу театрального середовища на суспільне життя.
72.
ID: 5AVS11-05023
Назва проекту: Телепередача "Тутешні"
Рейтинг: 230
Загальний бюджет проекту: 765088
Запитувана сума від УКФ: 765088
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «ТВ-7»
Міста реалізації: місто Маріуполь, Донецька область,
Опис проекту: Телепередача «Тутешні» - це короткі 7-10 хвилинні програми, які покликані показати тутешні професії Донецької області та регіону. Мета проєкту – познайомити глядача з тими професіями, які не знаходяться в постійній увазі мешканців міста, та ЗМІ, але є важливими та цікавими. Серед пріоритетних професій ми маємо намір показати: водолази, капітан ледокола, сталевар, сомельє, виробник ялів, дендролог, сировар, докер-механізатор морського порту, фахівець по вирощуванню слимаків. Даний формат сприятиме формуванню об’єднаної української ідентичності, формуванню спільних цінностей та самореалізації всіх громадян та спільнот, а також зможе доповнити та урізноманітнити місцевий контент, чим задовільнить потреби та інтереси різних аудиторій.
73.
ID: 5AVS11-03131
Назва проекту: Відкрий напрямок ЮА. Сезон 3
Рейтинг: 229
Загальний бюджет проекту: 1998778
Запитувана сума від УКФ: 1998778
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ХАТАГУДС"
Міста реалізації: Україна, Світ,
Опис проекту: Проект “Відкрий напрямок ЮА”– інформаційно-просвітницька передача про Україну, ведучими якої є іноземці. Мета – подивитись на Україну свіжим поглядом через призму бачення іноземців, презентувати нашу країну як цікаву, комфортну та безпечну локацію для мандрівників, показати Україну як країну з потужним культурним та історичним надбанням, природними принадами та величезним туристичним потенціалом. До третього сезону увійдуть 10 серій, в яких ми охопимо регіони країни, у яких проект ще не побував, в результаті чого, буде створено комплексну туристичну відеомапу України, що приваблюватиме не лише українських мандрівників, а й туристів з-за кордону.
74.
ID: 5AVS11-03044
Назва проекту: ТЕЛЕВІЗІЙНА ПІЗНАВАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА «ШЛЯХАМИ УСПІХУ ТА СЛАВИ - 2»
Рейтинг: 229
Загальний бюджет проекту: 2033544.00
Запитувана сума від УКФ: 1998544.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТЕЙДЖ СЕРВІС"
Міста реалізації: м.Київ,
Опис проекту: Цикл телепередач «Шляхами успіху і слави» руйнує імперські міфи про меншовартість українців і спростовує нав’язані десятиріччями стереотипи про нездатність української нації створювати власний високоякісний культурний продукт. Проект відкриває для широкої аудиторії у доступній формі замовчуванні історії успіху українців у світовій культурі та спонукає до дії, до реалізації людського таланту, до торжества людської особистості та досягнення успіху в рідній країні та у світі, згуртованості суспільства.
75.
ID: 5AVS11-02483
Назва проекту: Середньовічні ігри престолів
Рейтинг: 228
Загальний бюджет проекту: 1993510
Запитувана сума від УКФ: 1978510
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Леонова Алла Олександрівна
Міста реалізації: Київ, Київська обл., м. Чернівці, м. Львів, м. Білгород-Дністровський, м. Чевідале (Італія),
Опис проекту: Цикл із п'яти телевізійних програм (хронометраж кожної 20 хв.), який познайомить глядачів з історіями шести найяскравіших, найдраматичніших династичних шлюбів часів Київської Русі та шістьма видатними жінками, безпосередньою пов'язаними із цим краєм. Проект є спробою перекинути мости між минулим і сьогоденням, оцінити засади державотворчих процесів часів Середньовіччя і роль жінки у цих процесах.
76.
ID: 5AVS11-29178
Назва проекту: ЛЕГКО ШОУ: Сатиричне Лайт-Найт Шоу
Рейтинг: 227
Загальний бюджет проекту: 1898300
Запитувана сума від УКФ: 1898300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АГЕНТСТВО ВІЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Міста реалізації: Вся Україна й українська діаспора за кордоном,
Опис проекту: ЛЕГКО ШОУ: Сатиричне Лайт-Найт Шоу — це медіапроєкт, який об’єднує відомих українських гумористів, сатириків, журналістів та факт-чекерів (Богдана Буткевича, Богдана Процишина, Юрка Космину, Марину Данилюк-Ярмолаєву) у партнерстві з двома медіаплатформами: Портал "Цензор.Нет" (ГО "Агентство вільної інформації") та Комунальне підприємство «Телеканал «Київ» і Комунальне підприємство «Радіостанція «Голос Києва». Це 20 щотижневих динамічних, легких іронічно-аналітичних вечірніх випусків шоу тривалістю до 45 хв. у відео- та аудіоформатах, розміщених у вільному доступі. Це шоу, де сатира та факт-чекінг об'єднуються, щоб протидіяти інформаційним маніпуляціям та популізму і викликати у глядача розуміння правди. Мета проєкту — розвивати суспільно-політичну сатиру в Україні, створювати та поширювати якісний національний україномовний продукт в оригінальному сатиричному форматі, що витісняє подібний російськомовний контент. В результаті контент, створений у легкодоступному для широкого кола глядачів форматі, протидіятиме брехні, фейкам, інформаційній агресії та маніпуляціям; розвиватиме критичне мислення глядачів та їхню резильєнтність до дезінформації; протидіятиме фейкам, інформаційній агресії РФ та популізму; формуватиме об’єднану українську ідентичність. Перший сезон проєкту за підтримки УКФ був дуже успішним і його можна побачити за посиланням: https://www.youtube.com/playlist?list=PLQVoiBtdrQyfI7E1bjs39twVdPRr9bZ7U Другий сезон - оновлено, розширено та доповнено новими ідеями та цікавими гостями.
77.
ID: 5AVS11-31460
Назва проекту: Написано в Україні
Рейтинг: 225
Загальний бюджет проекту: 2259150
Запитувана сума від УКФ: 1980050
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Телевізійно-виробнича компанія "Пілот Продакшн"
Міста реалізації: Київ, Харків, Львів, Ужгород, маріуполь, одеса,
Опис проекту: Цикл телепрограм культурно-мистецького спрямування знайомить з українськими книгами, які вийшли за кордоном. Книга як інструмент міжкультурного діалогу. Які цінності розділяють закордонні читачі? В книги на які українські теми вірять і готові вкладатися іноземні видавці? Мета проекту проінформувати телеадиторію про успішні видання "українського походження", дати відчути себе у європейському та загальносвітовому культурному контексті: у нас спільні цінності, наші теми цікавлять та відгукуються. Дати майданчик українським авторам та видавцям, які у сучасній Україні обмежені в доступі саме до телеаудиторії. Результат - у свідомості українських глядачів склався культурний та ціннісний зв’язок між Україною та світом
78.
ID: 5AVS11-32156
Назва проекту: АНДРІЙ
Рейтинг: 222
Загальний бюджет проекту: 1914446.00
Запитувана сума від УКФ: 1914446.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Балтік Медіа Груп"
Міста реалізації: Україна, Республіка Латвія, Республіка Молдова, Республіка Казахстан,
Опис проекту: Повнометражна телепрограма про долю видатного українського спортсмена, гравця національної футбольної збірної команди нашої держави Андрія Гусіна. В грудні 2022 року у видатного українського спортсмена Андрія Гусіна має бути ювіле й – 50 років… Мав би бути, бо Гусіна вже немає з нами майже 8 років, трагічна смерть на київському автодромі «Чайка» забрала його… Ми не пропонуємо проєкт «датського» фільму, тобто стрічки до певної ювілейної дати. Це телепродукт про Спортсмена, про його трагічну та одночасно щасливу людську долю, про тих, кого любив сам Андрій, а вони любили його.
79.
ID: 5AVS11-31905
Назва проекту: Ток-шоу “МІСТ”
Рейтинг: 221
Загальний бюджет проекту: 1976800
Запитувана сума від УКФ: 1976800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Морозова Анна Михайлівна
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: В ефір програми «Міст» запрошені українські та кримськотатарські політичні діячі та чиновники. За допомогою відеозв'язку у програмі безпосередньо із Криму беруть участь активісти, правозахисники, громадянські журналісти, які розповідають про актуальну ситуацію у Криму. У студії порушуються нагальні питання, пов'язані з проблемами тимчасово окупованого Криму: репресії щодо корінного народу Криму, тиск на свободу слова, тотальна мілітаризація півострова, акваторії Чорного та Азовського морів. Також обговорюються дії української влади у напрямку деокупації півострова та їхня ефективність. Таким чином, Крим чує Україну, а Україна чує Крим.
80.
ID: 5AVS11-01053
Назва проекту: Телевізійний сімейний мюзикл"Різдвяний сон"
Рейтинг: 215
Загальний бюджет проекту: 1210420.00
Запитувана сума від УКФ: 1210420.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Інклюзивний культурно – мистецький центр «Чернівці»
Міста реалізації: Чернівці,
Опис проекту: Сімейний телевізійний мюзикл «Різдвяний сон» за мотивами п’єси М. Метерлінка «Синій птах» являє собою спільний проєкт за участі професійних акторів, вихованців дитячих творчих колективів міста Чернівці та вихованців «Інклюзивного культурного мистецького центру «Чернівці» (діти з різними нозологіями інвалідності та особливими освітніми потребами. Планується створення сценічної версії телевізійного мюзиклу ( благодійної вистави), участь у телевізійних конкурсах, інклюзивних фестивалях та гастрольна діяльність.
81.
ID: 5AVS11-29416
Назва проекту: Culturno
Рейтинг: 211
Загальний бюджет проекту: 1782545
Запитувана сума від УКФ: 1782545
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Невмержицька Анастасія Ростиславівна
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: “Culturno” - нове українське медіа на платформі YouTube, що сприятиме відкриттю української культури та створенню культурного діалогу між професійною спільнотою. Ми плануємо виготовити (відзняти) 30 історій, які дадуть змогу українцям більше дізнатися та заглибитися у сучасну українську культуру. Також вони сприятимуть популяризації культури всередині країни та за її межами. Ці 30 історій будуть поділені на 3 рубрики по 10 випусків: 1. “Все буде Culturno” - великі інтерв’ю у форматі вечірнього шоу, спрямовані розкривати успішні проєкти у сфері культури, для збільшення впізнаваності українського культурного продукту. 2. “Один день з” - пізнавальні відео, націлені на висвітлення внутрішньої складової культурних процесів. 3. “Шістдесятники. Погляд на Київ.” - рубрика, що буде досліджувати повсякдення шістдесятників у Києві – їх щоденні маршрути, улюблені місця, роботи, що досі комінукують з навколишнім простором.
82.
ID: 5AVS11-31955
Назва проекту: ІНДЕКС ЩАСТЯ: соціальне шоу з протидії насильству та маніпуляціям
Рейтинг: 210
Загальний бюджет проекту: 1682760
Запитувана сума від УКФ: 1682760
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я»
Міста реалізації: Уся Україна й українська діаспора за кордоном,
Опис проекту: «Індекс Щастя» - це вечірнє шоу (тривалістю до 30 хв) у трьох форматах: (1) Телевізійний формат (20 випусків шоу на телеканалі «Київ»); (2) YouTube формат (серія з 20 відео, викладених у вільному доступі на YouTube каналі); (3) Подкаст формат (20 епізодів шоу, які транслюватимуться на радіо та будуть викладені у вільному доступі в Internet. Місія: сприяти підвищенню індексу щастя українців. Мета: розвивати вміння українців бути щасливими, вести діалог, будувати здорові стосунки, розвивати критичне мислення, протидіяти всім видам насильства та маніпуляціям. Проєкт є логічним продовженням на новому рівні у відеоформаті проєкту «Гормон Щастя», що був реалізований у 2020 році на Українському радіо за підтримки Українського культурного фонду (http://ukr.radio/prog.html?id=805); Подивитись пілот про вакцинацію можна за посиланням: https://youtu.be/2Y4PQlod2i4
83.
ID: 5AVS11-32061
Назва проекту: Телепрограма «Культурні береги України»
Рейтинг: 209
Загальний бюджет проекту: 1956535.90
Запитувана сума від УКФ: 1956535.90
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РИБАЛКА-ТВ"
Міста реалізації: Херсон, Вилково, Одеса, Чернівці, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Мукачево, Київ, Черкаси,
Опис проекту: Цикл з восьми телепередач. В кожній серії телепрограми «Культурні береги України» ми досліджуємо культуру риболовлі, знайомимося з природою і історичними місцями цього регіону, робимо інспекцію водойм, піднімаємо і намагаємося знайти відповіді на проблемні питання.
84.
ID: 5AVS11-31520
Назва проекту: «TopRateUA»
Рейтинг: 205
Загальний бюджет проекту: 2062080.00
Запитувана сума від УКФ: 1953080.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕКАНАЛ ІНРЕЙТИНГ ТІВІ"
Міста реалізації: Київ, Львів, Одеса, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Тернопіль, Полтава, Кам'янець-Подільський, Ужгород,
Опис проекту: «TopRateUA» – молодий та амбіційний проект першого інтерактивного музично-розважального телеканалу в Україні InRating. В межах проекту за підтримки Українського культурного фонду командою буде реалізовано та розміщено в ефірі аудіовізуальний контент – національний хіт-парад (цикл з 22 телепередач з включенням ведучих з 10 міст України). Аудіовізуальний продукт буде поширено для глядачів через соціальну мережу телеканалу – InRating, а також на платформах YouTube та Facebook.
85.
ID: 5AVS11-26360
Назва проекту: Студентська революція на граніті. Міфи та деміфологізація.
Рейтинг: 204
Загальний бюджет проекту: 1313560
Запитувана сума від УКФ: 1234560
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: "Центр досліджень політичних цінностей"
Міста реалізації: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Вільнюс,
Опис проекту: Документальний фільм «Студентська революція на граніті. Міфи та деміфологізація» - це історія про визначну перемогу громадянського суспільства на шляху становлення Незалежності України. З часу перемоги студентів на площі Жовтневої революції у Києві минуло вже понад 30 років. За цей час ця подія і забувалася, і знову вшановувалася. І встигла вже порости міфами, легендами та банальними вигадками. Наш фільм - це спроба проговорити найпоширеніші з них, тим самим викликати дискусію у наукових колах, та популяризувати у суспільстві Студентську революцію на граніті.
86.
ID: 5AVS11-31672
Назва проекту: «Музика для всіх»
Рейтинг: 204
Загальний бюджет проекту: 1811478
Запитувана сума від УКФ: 1795478
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІСТ ВЕСТ ПРОДАКШН»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Цикл телепередач «Музика для всіх» покликаний дати можливість широкій аудиторії зрозуміти і полюбити класичну та сучасну симфонічну музику. Низка її засадничих постулатів буде пояснена ведучою, підкріплено фрагментами у виконанні солістів-інструменталістів та виконано цілісні музичні твори симфонічним оркестром, як свідчення єдності змісту і форми. Проєкт поєднує розважальну, дидактичну та просвітницьку складові. Проєктом передбачено створення та запис 15 телепередач хронометражем 10 хвилин кожна, промоція та поширення створених програм в телевізійних ефірах, на Facebook, YouTube, Telegram каналах.
87.
ID: 5AVS11-30608
Назва проекту: Балерина
Рейтинг: 203
Загальний бюджет проекту: 2034750
Запитувана сума від УКФ: 1999750
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Торнадо Фільм"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Цикл культурно-пізнавальних телепрограм (4 серії по 23 хв), який розповідає про роль мистецтва у житті людини та роль людини у мистецтві. Це історія про Світлану Коливанову, легендарну балерину, яка досягла неймовірного успіху протягом своєї довгої та насиченої кар’єри, але не бажає зупинятись навіть у віці 81 року. Фільм має на меті показати аудиторії, що герої існують не тільки у казках, але й у реальному житті. Україна є батьківщиною багатьох людей, якими захоплюються у світі. Настала пора й українцям дізнатись про співвітчизників, якими варто пишатись і з кого слід брати приклад
88.
ID: 5AVS11-03215
Назва проекту: Ріки України. Случ
Рейтинг: 201
Загальний бюджет проекту: 1855790.00
Запитувана сума від УКФ: 1701470.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Лобоцький Володимир Володимирович
Міста реалізації: м. Новоград-Волинський (річка Случ - Хмельницька, Житомирська, Рівненська обл.),
Опис проекту: Створення фільму про річку Случ
89.
ID: 5AVS11-03456
Назва проекту: І ДЕ Я
Рейтинг: 200
Загальний бюджет проекту: 1932119.00
Запитувана сума від УКФ: 1932119.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне Підприємство "К-Медіа Плюс"
Міста реалізації: Україна . Туреччина .Англия,
Опис проекту: Багатожанровий твір – трилер, драма, фантастика. Створити сучасний художній фільм та представити його широкій глядацькій аудиторії. Прокинувшись на безлюдному острові, Лаура хоче вибратись звідти та згадати, хто вона є насправді. Але в результаті пошуків, вона з’ясовує, що стала трагічним персонажем у чужій грі, який, попри всі зусилля, не досягне мети. Чи погодиться вона на це?
90.
ID: 5AVS11-32182
Назва проекту: «Музика і театр»
Рейтинг: 199
Загальний бюджет проекту: 2382946
Запитувана сума від УКФ: 1996026
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІНЕМАКУБ"
Міста реалізації: Київська обл., м. Київ, Харківська обл., м. Харків,
Опис проекту: «Музика і театр» включає у себе 4 спектаклі з різних театрів України: 1.Київський національний академічний Молодий театр - спектакль «Шинель»; 2. Київський національний академічний театр оперети - рок-мюзикл «Біла ворона»; 3. Харківський національний академічний театр опери та балету - опера «Любов до трьох апельсинів», який демонструватиметься мовою оригіналу з додаванням українських субтитрів; 4. Четвертий спектакль - планується проведення опитування серед фахівців у сфері театру. Усім худкерівникам театрів Києва та Харкова будуть розіслані офіційні листи з переліком найпопулярнійших серед глядачів спектаклей, задля визначення через голосування вистави, яка гідна залишитися в історії у відеоформаті та популяризації УКФ серед населення
91.
ID: 5AVS11-31157
Назва проекту: Моя Матерія
Рейтинг: 195
Загальний бюджет проекту: 1995160.00
Запитувана сума від УКФ: 1926160.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "СК Бразерс"
Міста реалізації: Україна, Київ,
Опис проекту: Культурний медіа-проект спрямований на ідентифікацію та консолідацію українського культурного суспільства, шляхом діалогу з дієвими персонами української культури, науки та мистецтва, досвід та вплив яких сприяє формуванню об’єднаної української ідентичності, а також створенню позитивного іміджу України та українців у світі. Багато-серійний медіа-проект, який включатиме в себе 12 окремих програм з різними запрошеними героями буде популяризуватись шляхом розповсюдження у вільному доступі на медіаплатформах та транслюванню на регіональному телебаченні.
92.
ID: 5AVS11-02900
Назва проекту: ІНШІ
Рейтинг: 191
Загальний бюджет проекту: 1640840
Запитувана сума від УКФ: 1640840
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ТАНАБАШ АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Метою проекту є створення телевізійного проєкту про формування моделі толерантності і неупередженості, як норми соціальної поведінки. Як результат, очікується формування лояльного ставлення до соціальних груп, які протягом тривалого часу були жертвами дискримінації.
93.
ID: 5AVS11-00302
Назва проекту: Телевізійний фільм "Ніч з Казанова"
Рейтинг: 191
Загальний бюджет проекту: 2029000
Запитувана сума від УКФ: 1999000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Консалтингова фірма "Веданта-експерт"
Міста реалізації: Київ (Україна), Венеція (Італія),
Опис проекту: Ексцентрична комедія-мелодрама на основі однойменної вистави Театру "Маскам Рад" розповідає про одну ніч з життя найкращого коханця всіх часів і народів Джакомо Казанова.
94.
ID: 5AVS11-27235
Назва проекту: Світ їх не впіймав
Рейтинг: 188
Загальний бюджет проекту: 1905450
Запитувана сума від УКФ: 1905450
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бедненко Євген Едуардович
Міста реалізації: Київ, Одеса, Львів, Трускавець, Харків, Полтава, Хмельницький, Вінниця,
Опис проекту: Цикл телепередач, 4 серії (по 20хв.) в якому висвітлюється процес створення, транспортування та експозиції пересувної виставки присвяченої творчості двої українських геніїв – скульптора Івана Кавалерідзе та поета, філософа Григорія Сковороди. Ці дві потужні постаті української культури об’єднує їх непохитність перед системою та спільна характеристика: обидва вони були й лишаються носіями глибинних морально-етичних норм і виступають об’єднуючим фактором для українського суспільства.
95.
ID: 5AVS11-28287
Назва проекту: Успішна дитина. Сучасні методи виховання
Рейтинг: 181
Загальний бюджет проекту: 1413300.00
Запитувана сума від УКФ: 1413300.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Фонд мистецтв "Амадеус"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Успішна дитина. Сучасні методи виховання» — це 10 щотижневих науково-пізнавальних програм 90 хв. кожна (2 частини по 45хв.) у вечірній прайм час, у двох форматах: телевізійному, YouTube-відео та у ФБ. 900 хвилин психологічних лайфхаків, ефективних інструментів виховання, алгоритмів дій, практичних знань та рекомендацій для формування навичок та вмінь для підготовки дитини до самостійного життя. Це про жагу до знань, креативність, працьовитість, лінощі, чесність, самостійність, залежність від гаджетів, емпатію толерантність, спілкування без насильства та агресії. Особливість і унікальність проєкту в комплексному підході до процесу формування рис характеру у дітей, що включає рекомендації практикуючих експертів: нейропсихологів, генетиків, медиків, досвідчених викладачів шкіл, вихователів дитячих садків, авторів унікальних методик з виховання. Команда проєкту — досвідчені медіа фахівці: режисери, ведуча, редактори. Герої сюжетів – діти, прості люди, лідери думок, відомі люди.
96.
ID: 5AVS11-03442
Назва проекту: Унікальні заповідники Карпат
Рейтинг: 180
Загальний бюджет проекту: 1976620.00
Запитувана сума від УКФ: 1976620.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІРУ"
Міста реалізації: Україна, Республіка Латвія, Республіка Молдова, Республіка Казахстан,
Опис проекту: Це телепередача про українські Карпати, природні парки, прадавні ліси, флору і фауну України, про етнічне розмаїття. Наукова складова телепередачі буде скерована науковими співробітниками заповідників.
97.
ID: 5AVS11-03433
Назва проекту: Спорт у часи катострофи
Рейтинг: 177
Загальний бюджет проекту: 1780144.00
Запитувана сума від УКФ: 1780144.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Спорт Медіа Плюс"
Міста реалізації: Україна, Республіка Латвія, Республіка Молдова, Республіка Казахстан,
Опис проекту: Трагедія, що показана через долі людей, завжди цікавить велику глядацьку аудиторію. Наша мета - познайомити з людьми, яких торкнулася Чорнобильська катастрофа, але з представниками абсолютно несподіваної для тієї події професії: не рятувальниками, не пожежниками, не науковцями, не лікарями, а спортсменами.
ЛОТ 2. Радіопродукт
1.
ID: 5AVS21-27231
Назва проекту: Програма #5488: радіопрограма з запобігання та протидії дискримінації в Україні
Рейтинг: 278
Загальний бюджет проекту: 480127
Запитувана сума від УКФ: 480127
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Смірнов Олексій Іванович
Міста реалізації: Київ та вся Україна і україномовна діаспора за кордоном, Івано-Франківськ, Калуш, Запоріжжя, Бердянськ, Приморськ, Мелитополь, Токма,
Опис проекту: Програма #5488 - це радіопрограма, спрямована на запобігання та протидію дискримінації в Україні. Її назва походить від номера законопроєкту, який був внесений у ВР України і досі не дійшов навіть до комітету з питань прав людини, попри те, що саме про цей законопроєкт було спільне комюніке між президентом України Володимиром Зеленським та президентом США Джозефом Байденом. Радіопрограма складається з 20 прямих ефірів (до 50 хв) та 20 записних програм (до 20 хв). Прямоефірні програми передбачають спілкування ведучих з експертами і героями в студії, а також зі слухачами за допомогою телефону та вайбера. Записні програми передбачають розповідь ведучого і окремо записні інтерв'ю з експертами та героями. Мета - висвітлити проблеми дискримінації 20 груп суспільства, які найчастіше зазнають дискримінації як з боку держави, так і з боку суспільства, а також сприяти розгляду та прийняттю законопроєкту #5488. Відеопромо проєкту тут: https://youtu.be/ouGb_WEarS8
2.
ID: 5AVS21-05109
Назва проекту: Файний подкаст замками Волині
Рейтинг: 277
Загальний бюджет проекту: 486329
Запитувана сума від УКФ: 486329
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Повна назва організації: Громадська організація "Волинська фундація"
Міста реалізації: Луцьк, Волинська область,
Опис проекту: “Файний подкаст замками Волині” – серія з 25 професійно записаних подкастів задля популяризації об'єктів матеріальної культурної спадщини, пам'яток історії та архітектури Волинського краю, промоції локального туризму та культурного розвитку місцевих громад.
3.
ID: 5AVS21-28339
Назва проекту: «Вже вечір вечоріє: підпілля УПА». Подкаст-радіопрограма до 80-річчя УПА
Рейтинг: 277
Загальний бюджет проекту: 433666
Запитувана сума від УКФ: 433666
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ПП «Редакція газети «Сім’я і дім. Народна трибуна»
Міста реалізації: Луцьк, Україна, вся Україна,
Опис проекту: «Вже вечір вечоріє: підпілля УПА» – аудіорозповіді про знакових постатей Української повстанської армії. Це перший спеціалізований подкаст та радіопрограма про УПА, розрахована на масову аудиторію. Правдива історія про єдиних борців за незалежність України у часи Другої світової та подальші роки. 2022 року відзначається 80-річчя УПА, чому наш проєкт і присвячений. Нашим досягненням буде запис унікальних коментарів ветеранів УПА, живих свідків історії України. Проєкт протидіятиме фейкам та інформаційній агресії РФ, а також підсилить відчуття громадянами приналежності до України. *«Вже вечір вечоріє» – впізнавані слова з пісні «Лента за лентою», однієї з найпопулярніших композицій українських повстанців. Пісню співали у часи національного відродження кінця 80-х – початку 90-х років, Помаранчевої революції, а з 2014 року, у часи російської агресії проти України, її співали українські вояки.
4.
ID: 5AVS21-02056
Назва проекту: 400 років поезії і військової слави: "Вірші на жалосний погреб зацного рицера Петра Конашевича Сагайдачного"
Рейтинг: 277
Загальний бюджет проекту: 658762.00
Запитувана сума від УКФ: 500000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Громадське Радіо»
Міста реалізації: Київ і область, Донецька область, Луганська область,
Опис проекту: Мультимедійний проект покликаний вшанувати пам'ять Петра Конашевича Сагайдачного, гетьмана Війська Запорозького, та популяризувати книжні пам’ятки України. Громадське радіо виготовить повну аудіоверсію збірки текстів Касіана Саковича, видану 1622 р. у Києві. 21 віршований подкаст, загальною тривалістю 70-100 хвилин, буде начитано мовою оригіналу у музичному супроводі Тараса Компаніченка. До проекту долучаться видатні сучасні громадські, політичні, військові та культурні діячі. Веб-версія подкасту буде доповнена ілюстраціями та текстами зі збірки. Щоб розкрити епоху, героїв і реалії українського життя початку 17 століття також буде виготовлено цикл із 5 програм, які транслюватимуться на радіохвилях та будуть доступні онлайн. Промо-відео та публічний офф-лайн захід доповнять проект.
5.
ID: 5AVS21-02034
Назва проекту: «Додана вартість» — подкаст від Gwara Media
Рейтинг: 277
Загальний бюджет проекту: 530000
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЦЕНТР СУБКУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ «УРБАН Х»
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: «Додана вартість» — це освітній подкаст про гроші у культурі від Gwara Media, у якому ми розповідаємо широкій аудиторії споживачів культурного продукту, як працюють культурні індустрії в Україні у цифрах, законах та правилах. Проєкт складається з трьох частин: 10 розмов з експертами, 2 відеоподкасти у форматі журналістики рішень та 1 подкаст у форматі true crime.
6.
ID: 5AVS21-05809
Назва проекту: Науково-популярний наративний подкаст «Їжа для роздумів»
Рейтинг: 276
Загальний бюджет проекту: 571459.21
Запитувана сума від УКФ: 493034.21
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Журнал Куншт"
Міста реалізації: Київ, Львів, Одеса, Харків, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Подкаст «Їжа для роздумів» – наративний науково-популярний подкаст про те, як ми їмо, що ми їмо та чому нам це смакує. Усі теми висвітлюються через історії із залученням українських та іноземних експертів з хімії, нейрофізіології, еволюційної біології, культурології, історії тощо. Особливість подкасту – в звуковому оформленні за участі акапельного хору з використанням скляних чаш, а також інші звукові імпровізації. У результаті буде створено 8 епізодів подкасту, які загально прослухають щонайменше 80000 людей. Проєкт сприятиме усвідомленню українцями своєї побутової культури, що, своєю чергою, культивуватиме спільні цінності українців та дозволить краще усвідомити українську ідентичність через спільні, зрозумілі всім харчові звички та культурні коди.
7.
ID: 5AVS21-31903
Назва проекту: Майдан культур
Рейтинг: 267
Загальний бюджет проекту: 495000
Запитувана сума від УКФ: 495000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДЕМІРДЖІ"
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Проект «Майдан культур» – авторський подкаст відомої історикині, письменниці, членкині Українського ПЕН-клубу Гульнари Бєкірової. 15 епізодів подкасту присвячені найважливішим подіям та видатним діячам української та кримськотатарської культур, які зробили значний внесок та стали своєрідними «мостами», що зближували два народи. Програми вийдуть на Першому кримськотатарському Радіо Мейдан (Meydan Radiosı) українською та кримськотатарською мовами; будуть підготовлені та розміщені в інтернеті їхні текстові версії. Хронометраж одного подкасту – 15-18 хвилин.
8.
ID: 5AVS21-00543
Назва проекту: Гуцульський Чичероне
Рейтинг: 267
Загальний бюджет проекту: 499910
Запитувана сума від УКФ: 499910
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Парбат»
Міста реалізації: Верховинський район,
Опис проекту: Проєкт ''Гуцульський Чичероне'' - це серія інтерв’ю про вплив культурного надбання етнічної групи гуцулів на українців Україну. 15 записних інтерв‘ю хронометражем по 12 хвилин. Інтерв‘юйовані - кваліфіковані люди з культурної та дотичних сфер, які на конкретних прикладах розкажуть вплив культурного надбання гуцулів на їхню галузь. Це - мовознавці, історики, мандрівники, культурологи, науковці, дизайнери, майстри, музиканти, письменники, еко активісти. Крім ефірів на радіостанціях будуть відеозаписи для Youtube та подкасти.
9.
ID: 5AVS21-27002
Назва проекту: NFT Арена
Рейтинг: 267
Загальний бюджет проекту: 500000
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП РУДА ДІАНА ВОЛОДИМИРІВНА
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Тематичний подкаст NFT Arena від Gwara Media - це сезон розмовного подкасту з експертами, ентузіастами та фанатами NFT мистецтва. Разом ми розбираємо як працює NFT, як митці реалізують свої амбіції у міжнародному просторі та як українському митцю стати новою зіркою на світовій NFT арені.
10.
ID: 5AVS21-07029
Назва проекту: Подкаст «Ті, хто вийшли із тіні»
Рейтинг: 263
Загальний бюджет проекту: 451505.0
Запитувана сума від УКФ: 451505.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Освітній центр "Перспектива"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Проєкт Подкаст «Ті, хто вийшли із тіні» - це продовження серії культурно-просвітницьких епізодів про прогресивних українських жінок кінця 19 - початку 20 століть, діяльність та внесок яких у жіночий рух України досі залишається невідомим або мало відомим для широкої громадськості. Подкаст створений у колаборації проекту «Непам’ятники» (який реалізовано у 2021 р. за підтримки УКФ) та Українського Жіночого Конгресу. Аудіо-проект заплановано реалізувати у вигляді 10 епізодів які будуть транслюватися на онлайн-радіо «Сковорода» http://radioskovoroda.com/radio з яким підписано Договір про співпрацю, та на відкритих інтернет подкаст-платформах. Кожен епізод присвячений окремій героїні, що творила історію України:Віра Канкріна,Зінаїда Мірна,Іванна Блажкевич,Олена Кисілевська,Параскева Багринівська,Марія Химинець,Цецилія Клафтен,Валерія Білоконська,Аніфе Боданинська,Віра Клячкіна.
11.
ID: 5AVS21-04693
Назва проекту: "Перервана пісня" - створення 7-ми 20-хвилинних радіопрограм про музичних діячів України, які переслідувались совєтською системою
Рейтинг: 261
Загальний бюджет проекту: 499450
Запитувана сума від УКФ: 499450
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійний фонд підтримки та розвитку культурно-мистецьких інціатив РУСТ
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: В рамах запропонованого проєкту "Перервана пісня" передбачаються наступні кроки: 1)Розробка та випуск в етер радіо FM «Галичина» семи двадцятихвилинних радіопередач про українських музичних діячів, що потерпіли від советського режиму. У кожній з радіопередач надаватиметься коротка біографічна довідка, творча біографія, інформація про найвизначніші твори, висвітлюватимуться утиски, знущання і поневіряння, а іноді і вбивста, котрі чинила влада щодо кожного з фігурантів програм. Кожна з радіопрограм включатиме кількахвилинні уривки з музичних творів. Автор і ведуча радіопрограм пані професор Люба Кияновська, яка має величезний досвід викладацької діяльності у царині музикознавства. Радіопередачі будуть присвячені Миколі Леонтовичу, Гнатові Хоткевичу, Василеві Верховинцю, Василеві Барвінському, Володимирові Флису, Володимирові Івасюку та Ігору Білозіру. 2)Провести промокампанію семи радіопередач шляхом виготовлення та поширення через соціальні мережі промороликів з інформацією про кожну із семи радіпрограм. Для цього слід розробити графічний дизайн, лого проєкту, його музичні позивні, звуковий ряд та тексти для кожного з промороликів. 3) Організувати та провести 3 фокус-групи (12-15 осіб кожна) для представників культури, мистецтва та освіти, на яких ознайомити учасників з суттю проєкту, продемонструвати уривки радіопередач, обговорити можливі шляхи альтернативного (за межами радіо FM «Галичина») використання записів радіопередач серед учнівської та студентської молоді, серед представників неурядових організацій та ін. Окрім того на фокус групах здійснюватиметься відеофіксація виступів лідерів думки, які ділитимуться своїми враженнями про проєкт. Матеріали відео розміщуватимуться на фб сторінці БФ РУСТ і розповсюджуватимуться через соціальні мережі. 4) У співпраці з Львіським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ( КЗ ЛОР "ЛОІППО") організувати та провести зум конференцію для педагогів Львівської області з метою анонсування проєкту у педагогічному середовищі, заохочення педагогів до використання матеріалів радіопрограм у навчальному процесі та надання їм вільного доступу до записів радіопрограм. Крім того через співробітників КЗ ЛОР "ЛОІППО" розповсюдити серед педагогів, що проходять на базі КЗ ЛОР "ЛОІППО" курси підвищення кваліфікації, буклетів з короткою інформацією про програму "Перервана пісня" (довідка про музичних діячів, про яких створенні радіопередачі, тривалість радіопередачі у хвилинах), та зазначено доступ до кожної з радіопередач. Реалізація проєкту дасть змогу слухачам радіо FM «Галичина» (основним бенефіціарам) та представникам культурно-мистецьких та педагогічних інституцій (непрямим бенефіціарам) довідатися про обдарованих українських музичних діячів, яких безпощадно нищив режим, щоби тільки не допустити звучання української музики, щоби тільки перешкодити популярності української пісні. Метою проєкту є не тільки ознайомлення слухачів з життям та творчістю славетних українських діячів музичної культури, але й у пробудженні національної пам'яті та вихованні належної шани до митців-музикантів, композиторів, репресованих чи замордованих совєтським режимом. Адже їхні скалічені долі та перервані завчасу життя позбавили нашу (і не тільки нашу) культуру стількох мистецько-інтелектуальних надбань
12.
ID: 5AVS21-04827
Назва проекту: Проєкт по створенню 5 аудіо вистав 5 аматорськими театрами України - «З(ву)чний»
Рейтинг: 260
Загальний бюджет проекту: 376640.00
Запитувана сума від УКФ: 359640.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТЕАТРУ «ЧАС Т»
Міста реалізації: Хмельницький; Україна, Чернівці; Україна, Київ; Україна, Харків; Україна, Маріуполь; Україна,
Опис проекту: Проєкт по створенню 5 аудіо вистав 5 аматорськими театрами України «З(ву)чний» - реалізовується задля підтримки та промоції аматорського театрального мистецтва та сучасної української драматургії. Результатом проєкту стане створення аудіоверсій п’яти п’єс сучасних українських драматургів, за участі представників п’яти аматорських театрів України та презентація готового циклу аудіовистав на радіоефірах, театральних фестивалях та подіях мистецько-освітнього напряму.
13.
ID: 5AVS21-31621
Назва проекту: Горизонти Курбаса
Рейтинг: 260
Загальний бюджет проекту: 484728.42
Запитувана сума від УКФ: 484728.42
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Львівський академічний молодіжний театр імені Леся Курбаса
Міста реалізації: м. Львів, Львівська обл., Львів,
Опис проекту: Проєкт “Горизонти Курбаса” - це спільний аудіальний мистецький проєкт Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса та Rаdіо SKOVORODA. Реалізація проєкту передбачає створення однойменного подкасту, в якому буде представлено широкій аудиторії унікальні архівні матеріали з теоретичного доробку українського режисера-новатора Леся Курбаса в сучасному аудіальному форматі із коментарями науковців, театрознавців, режисерів та акторів, які розкриватимуть основні контексти часу та змісти. Проєкт має на меті розширити горизонти пізнання феномену геніальності постаті Леся Курбаса, його значення для українського театру в контексті минулого та сучасного.
14.
ID: 5AVS21-30178
Назва проекту: Out of the Bubble
Рейтинг: 259
Загальний бюджет проекту: 496227.20
Запитувана сума від УКФ: 496227.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Мазилюк Назар Геннадійович
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Out of the Bubble (Ауо оф зе бабл)— це перший в Україні подкаст про сталий розвиток культурних та креативних індустрій та їхній екологічно-соціальний вплив на суспільство. 10 епізодів. 10 гостей. 10 екологічно-соціальних тем, які так чи інакше стосуються кожного. В кожному епізоді стала історія та експлейнер, який допоможе краще розібратися з темою сталості та впровадити її у свій культурно-креативний проект. Що таке сталий дизайн? Скільки коштує зробити екологічно-дружній бренд? Як забезпечити інклюзивність кінофестивалю? Чому важливо подбати про гендерну рівність в театрі? І як культура та креатив може вплинути на вирішення екологічних та соціальних проблем? Подкаст, що змінить ваше уявлення про майбутнє ККІ.
15.
ID: 5AVS21-04625
Назва проекту: Жити разом: подкаст про солідарність
Рейтинг: 255
Загальний бюджет проекту: 500000
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація “Центр дослідження суспільства”
Міста реалізації:
Опис проекту: Метою проєкту є підвищення обізнаності й популяризація в українському суспільстві спільних цінностей солідарності, взаємопідтримки, взаємоповаги та довіри. Проєкт звертається до теоретичних засад феномену солідарності й особистих досвідів представників і представниць громадянського суспільства, щоби показати різні аспекти цієї цінності й можливості її втілення у повсякденному житті. Проєкт прагне розпочати дискусію про солідарність як передумову об’єднання й розвитку українського суспільства. Результатом проєкту стануть чотирнадцять розмовних і лекційних епізодів подкасту про теоретичні й практичні виміри солідарності як цінності демократичного суспільства.
16.
ID: 5AVS21-26609
Назва проекту: Історії успіху: видатні особистості сучасної Дніпропетровщини
Рейтинг: 254
Загальний бюджет проекту: 491550
Запитувана сума від УКФ: 491550.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СКІФІЯ" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
Міста реалізації: місто Дніпро, Дніпропетровська область,
Опис проекту: Цикл програм-інтерв’ю. Випуски про унікальних, видатних земляків - представників різних сфер життя. Дніпропетровщина є своєрідною кузнею зірок - в бізнесі, спорті, культурі та соціальному житті. Наша мета - розказати про таких людей, розкрити особливості їхньої діяльності, розказати про досягнення успіху. Формат програм – інформаційний у рамках музичної години. Цикл складається із 18 програм інтерв’ю із видатними мешканцями Дніпропетровщини. Мета - розказати про досягнення відомих людей, які прославили Дніпропетровщину, донести до слухачів, що, маючи рівні можливості, кожен з нас може досягти успіху і прославити свій регіон.
17.
ID: 5AVS21-32121
Назва проекту: ІСТFAQ: подкаст з протидії історичним фейкам, маніпуляціям та інформаційній агресії РФ
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 387600
Запитувана сума від УКФ: 387600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Свиридов Олег Ігоревич
Міста реалізації: Уся Україна та українська діаспора за кордоном,
Опис проекту: ІстFAQ — це конвергентний проєкт. Це контент одразу у двох форматах: аудіо- та відео. Це 20 епізодів подкасту, що транслюватимуться на Радіо «Київ 98 FM», + 20 епізодів відео, що викладатимуться на YouTube каналі ЦЕНЗОР.НЕТ. Хронометраж кожного епізоду — до 20 хв. Мета — протидіяти дезінформації, історичним фейкам та інформаційній агресії Росії, розвивати критичне мислення глядачів, а також популяризувати науково-пізнавальний, історичний контент. ІстFAQ — це проєкт, в якому через призму історичних подій, за допомогою історичних паралелей та аналогій, автор висвітлює сучасні події, спростовує історичні фейки та надає об’єктивні факти з минулого та сьогодення. У результаті українці більше дізнаються про об'єктивні історичні факти, бачать аналогії та паралелі з сучасністю, глибше, критичніше та об'єктивніше сприймають реальність у глобальному контексті історії. Референс проєкту (як це може бути) можна подивитись за посиланням: https://m.youtube.com/watch?v=PWeFjSkR-Dw
18.
ID: 5AVS21-06769
Назва проекту: Подкаст "Погляд звідти", серія радіопрограм "Казковий сезон"
Рейтинг: 250
Загальний бюджет проекту: 498540.00
Запитувана сума від УКФ: 485540.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "АРТ-ПРОСТІР "ГАМАК""
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення подкасту “Погляд звідти” та сезону радіопрограм “Казковий сезон”, який складатиметься з дев’яти випусків. В “Казковому сезоні” через сучасну філософську думку будуть проявлені й озвучені сильні та слабкі сторони основних українських архетипів. Точка входу для цієї розмови знайома, комфортна і прийнятна для всіх нас – це українські народні казки. Саме в них закладено частку культурного коду нації, саме там варто пошукати відповіді на питання: “Хто ми є?”. “Чому ми такі?”. “Що нам із цим усім робити?”. Через знайомі усім архетипи героїв дев’яти найвідоміших українських казок, у форматі легкої розмови, буде озвучено нові змісти та нові усвідомлення нашого сьогодення та майбутнього.
19.
ID: 5AVS21-26587
Назва проекту: Київ PROМУЗ LIVE
Рейтинг: 250
Загальний бюджет проекту: 712150
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Комунальне підприємство "Радіостанція "Голос Києва"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Київ PROМУЗ LIVE – мультимедійний культурно-просвітницький проєкт про українську музику. Проєкт є медійною платформою, на якій сучасні різножанрові українські музиканти можуть показати власну творчість та знайти нову аудиторію. Проект складається з живого виступу музикантів та спілкування у форматі інтерв’ю в прямому ефірі «Київ ФМ». Пропорція розмовної і музичної частини 60/40, інтерактивне спілкування. Запис програми в ефірі ТК Київ,Youtube, Facebook. Ціль – змінити культурний простір й підходи до його формування в медіа, дати можливість невідомим/новим виконавцям-початківцям, відомим проєктам донести творчі ідеї до широкої аудиторії та вплинути на формування проукраїнської музичної аудиторії, повернути та інтегрувати молодь в український культурний та медійний простір.
20.
ID: 5AVS21-26860
Назва проекту: На межі. В'язниця
Рейтинг: 249
Загальний бюджет проекту: 551115
Запитувана сума від УКФ: 497315
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ГО ІЗОН
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Подкаст «На межі. В'язниця» — це другий сезон подкасту «На межі», у якому репортерка Альона Савчук розповість історії українок, які в нелюдських умовах відбувають покарання в тюрмах Іраку за зв’язок із бойовиками терористичної організації Ісламська держава. У п’яти епізодах авторка розкаже, як взагалі українки опинилися на війні в Іраку, за що сидять та в яких умовах існують за ґратами; пояснить, хто і як вербує українців на далекі війни та наскільки ця загроза актуальна на сьогодні; а також розпитає українських посадовців, що заважає їм екстрадувати своїх громадян додому. Цей проєкт покликаний спростувати найдеструктивніші міфи й перестороги щодо українських мусульман, які стали значно видиміші у суспільному й політичному житті країни з моменту окупації Криму Росією.
21.
ID: 5AVS21-07409
Назва проекту: Українська історія Приазов'я
Рейтинг: 248
Загальний бюджет проекту: 499300
Запитувана сума від УКФ: 499300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІОСТАНЦІЯ "ВЕЛИКИЙ ЛУГ"
Міста реалізації: Запорізька область, Херсонська область, Донецька область,
Опис проекту: Інформаційно-пізнавальна радіо програма «Українська історія Приазов'я» - цикл із десяти радіо програм тривалістю 15 хвилин кожна, із відео версією кожної програм для соціальних мереж та розміщенням інформаційних табличок двома мовами на локаціях проекту. У програмі ведучі будуть досліджувати українське Приазов’я (територію Запорізької, Донецької, Херсонської областей) та розповідати про нього слухачам та глядачам. В кожній програмі буде представлений історія однієї території навколо головного історичного об’єкту на цій території – як символу української історії та культури. Також, будуть досліджені різні аспекти життя громад на окремій території. Мета проєкту – сучасними форматами розповісти слухачам і глядачам про унікальні культурні, історичні, архітектурні, природні особливості Приазов'я, передати його колорит та залучити українців до відпочинку на місцинах рідної землі. А також розвіяти міф про «російський мир» на цій території і показати його самобутню та багату українську історію.
22.
ID: 5AVS21-06233
Назва проекту: ПО-ДОРОСЛОМУ: прямоефірне ток-шоу про те, як батькам розмовляти з дітьми про секс та інші "дорослі речі"
Рейтинг: 248
Загальний бюджет проекту: 397800
Запитувана сума від УКФ: 397800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Вострова Олена Юріївна
Міста реалізації: Уся Україна та україномовна діаспора закордоном,
Опис проекту: «ПО-ДОРОСЛОМУ» — це вечірнє прямоефірне радіо ток- шоу про те, як батькам розмовляти з дітьми про секс та інші «дорослі речі» (тривалістю до 60 хв) у форматі radiovision. Тобто — це 20 прямих ефірів на радіо «Київ 98 FM», та 20 відеострімів, які будуть одночасно транслюватися на YouTube каналі Радіо «Київ». Проект виходитиме у двох форматах: Радіо і Відео. На основі прямих ефірів буде зроблено подкаст. Усі випуски будуть у вільному доступі в Internet. Проєкт є логічним продовженням на новому рівні
— проєкту «Гормон Щастя», що був реалізований у 2020 році на Українському радіо за підтримки Українського культурного фонду (http://ukr.radio/prog.html?id=805)
— та проекту з протидії насильству у партнерських стосунках «Неідеальна пара» реалізованого на ТРК Київ за підтримки ПРООН у 2021 році. https://www.youtube.com/watch? v=UOzlYuJr21I&list=PLIGNgJeEMVGOYcbYpHRDGVllcSKntFrBq&index=4 Місія: Сприяти розвитку сексуальної освіти в Україні. Сприяти формуванню соціального тренду в Україні на комплексну сексуальну освіту для дітей, підлітків та дорослих. Мета: розвивати вміння батьків будувати здорові стосунки з дітьми, вести діалог з дітьми та будувати довіру, розмовляти зі своїми дітьми про секс та на інші «дорослі» теми, розвивати навички і вміння сексуальної комунікації.
23.
ID: 5AVS21-07182
Назва проекту: Моцарт. Нові пригоди в сучасному світі
Рейтинг: 246
Загальний бюджет проекту: 500000.00
Запитувана сума від УКФ: 500000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИДАВНИЦТВО ДАРИНКА"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Моцарт.Нові пригоди в сучасному світі - це проєкт, що має на меті актуалізуватикласичну музику для українського слухача через пояснення її всебічного впливуна глобальну культуру XXI століття, частиною якої є Україна. Натхненні книжкою ДоржаБату “Моцарт 2.0”, ми спираємося на постать одного з найвідоміших композиторівусіх часів і через його творчість проводимо паралелі з Україною часів Моцартата  сучасними виконавцями. Завдякипідвищенню інтересу до цієї постаті ми розкриваємо впливи як європейських класиківна сучасну Україну, так і українських музикантів на світову культуру. Цінностіпроекту додає новий запис творів Моцарта у виконанні Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо.
24.
ID: 5AVS21-28446
Назва проекту: Літературно-художній подкаст "Дефіляда: Харків"
Рейтинг: 243
Загальний бюджет проекту: 489411.00
Запитувана сума від УКФ: 489411.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Конопляна Юлія Олександрівна
Міста реалізації: Київ, Харків,
Опис проекту: Проєкт «Літературно-художній подкаст «Дефіляда: Харків» передбачає створення та промоцію літературно-художнього подкасту із серії псевдодокументальних історій про життя українських письменників і письменниць у Харкові, задля сприяння розвитку жанру літературно-художніх подкастів в Україні і популяризації образу Харкова як одного з українських літературних центрів серед молоді.
25.
ID: 5AVS21-04606
Назва проекту: Таємниці великих міст
Рейтинг: 242
Загальний бюджет проекту: 518703.96
Запитувана сума від УКФ: 498703.96
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Радіо-Ера»
Міста реалізації: більше 40 міст мовлення Радіо НВ (80% покриття України),
Опис проекту: Це серія із 30-хвилинних гостросюжетних аудіофільмів про знакові події у 4 українських містах: Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі. Вибрані для фільмів теми мають суспільне значення та пов'язані з життям цих міст. Це історії про локальні проблеми і водночас про місцевий колорит та національну ідентичність. Теми обиратимуться із подій, що відбулися переважно за останні десять років. При цьому важливо, щоб ці теми були актуальними сьогодні. Усього буде 4 аудіофільма. Реалізація в ефірі Радіо НВ та на НВ Подкасти в останній місяць проєкту. Дистрибуція на SoundCloud, Apple Podcasts та Google Podcasts.
26.
ID: 5AVS21-31831
Назва проекту: Старе місто
Рейтинг: 238
Загальний бюджет проекту: 493600
Запитувана сума від УКФ: 493600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ЗАПОРІЗЬКЕ ОБЛАСНЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ДЕМОКРАТИЧНІ ІНІЦІАТИВИ-2002"
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: Цикл із 12 епізодів радіо програм «Старе місто» на прикладі реальних фактів розкриває історії 12 вулиць старого Запоріжжя, перейменованих в рамках Закону «Про декомунізацію». Епізоди програми будуть про найрезонансніших постаті в історії України, на честь яких були названі вулиці в Запоріжжі. Проект розкриє причину їх перейменування, розвінчуватиме стереотипи та пояснювати важливість повернення до справжньої історії, від впливу старої, окупаційної культури. Хронометраж кожного епізоду - 15 хвилин (буде створено і радіо програму і подкаст). Виготовлення радіо програм, подкастів та інформаційних постерів.
27.
ID: 5AVS21-29570
Назва проекту: Подкаст “Новатори Звуку”
Рейтинг: 236
Загальний бюджет проекту: 499485
Запитувана сума від УКФ: 470485
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Мещеряков Олександр Валентинович
Міста реалізації: Київ, Кам’янець-Подільський, Чернівці, Калуш, Львів, Костопіль,
Опис проекту: "Новатори Звуку" — україномовний подкаст про історію незалежної музики, феномени музичних явищ та течій світу та України, аудіорецензії від незалежного лейбла Dobryi Bober, знайомство з новими тенденціями музики, запрошення гостей, включно з іноземними виконавцями. Подкаст супроводжуватиметься створенням текстових версій, та відеоконтенту, передбачає мандрівний спецвипуск. Метою проекту є створити якісний контент про музичну культуру, збагатити життєвий простір слухача, познайомити його з маловідомими гуртами та виконавцями. Результат проєкту — розвиток витонченого смаку й спонукання до вивчення музичних явищ, переоцінка взаємостосунків України зі світовим контекстом, перемога в боротьбі за медіапростір.
28.
ID: 5AVS21-06434
Назва проекту: Ким Бути
Рейтинг: 236
Загальний бюджет проекту: 425878.27
Запитувана сума від УКФ: 405448.27
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Львівське комунальне підприємство "Львівське радіо"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: “Ким бути” - інтерактивна радіо-подкаст лабораторія для підлітків. В рамках проекту підлітки стануть співведучими та співтворцями серії подкастів про вибір професії. Радіо-подкаст лабораторія стане відкритою платформою для самовдосконалення та вдалого вибору професії для школярів. Учасники будуть працювати пліч-о-пліч з фахівцями у своїх сферах. Буде створено 20 епізодів подкасту, які будуть розміщені в ефірі радіостанції “Незалежність” та опубліковано на SoundCloud, Apple Podcasts.
29.
ID: 5AVS21-06770
Назва проекту: Радіо Толока ФМ - продовження, розширення роботи
Рейтинг: 235
Загальний бюджет проекту: 500000
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Повна назва організації: Громадська Організація "Творча Майстерня "ЕтноТолока"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Радіостанція Толока ФМ - це можливість бути почутими для тисячі автентичних виконавців, дослідників та реконструкторів нематеріальної культурної спадщини України, а для десятків і сотень тисяч поціновувачів традиційного аудіо мистецтва слухати унікальний контент та вивчати власну культуру.
30.
ID: 5AVS21-31332
Назва проекту: "Запоріжжя?! Чули-бачили-гуляли..."
Рейтинг: 234
Загальний бюджет проекту: 493370
Запитувана сума від УКФ: 493370
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Міста реалізації: Запоріжжя,
Опис проекту: "Запоріжжя?! Чули-бачили-гуляли..." – це 20 подкастів українською та англійською мовами по 10-20 хвилин з тифлокоментарями, завдяки яким кожен може побачити вухами все Запоріжжя. Маршрути підібрані таким чином, щоб можна було дізнатися про все місто: про найпопулярніші або невідомі маршрути, про кожен район міста окремо та про маршрути від основних транспортних вузлів міста. Буде додано звуки та аудіоматеріали з архіву «Запорізька спадщина» для отримання відчуття присутності на локації, що дає змогу відчути «Місто за порогами». Ми націлений створити якісний україномовний контент про місто Запоріжжя, надати додаткову можливість для людей з вадами зору, поширити інформацію для зростання зацікавленості до міста Запоріжжя та України.
31.
ID: 5AVS21-30435
Назва проекту: мультимедійна "Історія Культури Світу у пригодах (для дітей і батьків)"
Рейтинг: 230
Загальний бюджет проекту: 500000
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Марта Олегівна Більська
Міста реалізації: Львівська ТГ і область та усі школи для дітей з вадами зору України,
Опис проекту: Культура в історіях з Мартою Більською - унікальна авторська радіопередача на Радіо «Сковорода», яка в форматі науково-пізнавального та культурно-розважального контенту пояснює історію культури дітям та молоді. В рамках проекту плануються створення та випуск 20 унікальних епізодів. Передача створюється легкою і зрозумілою для юних слухачів і учнів мовою, з доповн відповідним звуковим оформленням, доречними до теми музичними композиціями, акторським поданням міфів, легенд та життєописів до кожного періоду. Сучасне аранжування, переплетення методичного і художнього матеріалу, ненав’язлива подача, модне озвучення – все це зробить даний аудіо-матеріал не лише корисним, але й приємним для прослуховування, а також – зручним : в будь який момент можна як почати, так і завершити курс.
32.
ID: 5AVS21-32163
Назва проекту: Дивовижні історії кохання
Рейтинг: 230
Загальний бюджет проекту: 369800
Запитувана сума від УКФ: 349800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Театр Маскам Рад"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення циклу з 40 радіопередач-подкастів, присвячених видатним діячам минулого, з акцентом на іх особисте життя та кохання. Проєкт призначено для широкої аудиторії та має на меті зацікавити її історично-пізнавальною тематикою та розширити світогляд та ерудицію.
33.
ID: 5AVS21-07083
Назва проекту: «Почув тебе»
Рейтинг: 224
Загальний бюджет проекту: 427105.00
Запитувана сума від УКФ: 427105.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОЛОМІЙЦЕВ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
Міста реалізації: З позиції охоплення продуктом – вся Україна,
Опис проекту: Проєкт «Почув тебе» - серія з 12-ти подкастів, розповідаючих про неочевидні, але дуже цікаві теми світової та української музики. У кожній серії подкасту автор розглядає актуальні теми сьогодення у музичному світі та розкриває їх в сатирично-аналітичній манері. Метою проєкту є популяризація української музики, знайомство слухачів з невідомими їм цікавими українськими кейсами простою та зрозумілою мовою (без надокучливої «музичної аналітики»), сприяння розвитку музичноі інфраструктури, протидія інформаційним фейкам та зміцнення іміджу української музики.
34.
ID: 5AVS21-32173
Назва проекту: Кримська ідентичність
Рейтинг: 216
Загальний бюджет проекту: 498020.00
Запитувана сума від УКФ: 498020.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Козлов Іван Павлович
Міста реалізації: Київ, Київська область, вся Україна,
Опис проекту: Серія подкастів, що має на меті сформулювати концептуальні засади сучасної кримської ідентичності в загальноукраїнському контексті. До участі в проекті буде залучено кримців, громадян України, які етнічно не належать до кримськотатарської спільноти, але в минулому і тепер ідентифікують себе як кримців. Кожен випуск буде присвячено одному гостеві (до участі в деяких епізодах, що передбачатимуть дискусійний формат, може бути залучено більше гостей) та одній темі.
35.
ID: 5AVS21-22326
Назва проекту: «Конкурс радіоп`єс «Чуй І Бач (CHUY&BACH)»
Рейтинг: 213
Загальний бюджет проекту: 522060.00
Запитувана сума від УКФ: 492060.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Кваша І.Є.
Міста реалізації: Житомир,
Опис проекту: Чуй І Бач (CHUY&BACH) Ідея проєкту «Конкурс радіоп`єс «Чуй І Бач (CHUY&BACH)» полягає у створенні циклу радіопередач Чуй І Бач (CHUY&BACH) на основі записаних радіоп’єс (4-6 радіоп’єс), авторами яких є переможці «Конкурсу радіоп`єс «Чуй І Бач (CHUY&BACH)». Враховуючи, що радіо має велику аудиторію слухачів, цей проєкт спрямований на підтримку та розвиток драматургів, письменників, прозаїків, поетів регіону і завдяки пропонованому конкурсу планується привернути увагу суспільства як до світової літератури, так і літератури свого краю. Зокрема, проєкт дасть великий поштовх у допомозі людям з поганим зором (УТОС), адже на Житомирщині таких налічується понад 1700 осіб, які офіційно знаходяться на обліку і близько 1000, які не зареєстровані, а спеціальна література майже не випускається (книги –фактично відсутні, аудіо п’єси на носіях майже відсутні), а завдяки цьому проекту ми даємо можливість людям з вадами (УТОС) не бути відокремленими від сучасного ритму життя.
36.
ID: 5AVS21-26986
Назва проекту: Героїні серед нас
Рейтинг: 199
Загальний бюджет проекту: 471750
Запитувана сума від УКФ: 471750
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "КЛАСИК" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІОСТАНЦІЯ "ВЕЛИКИЙ ЛУГ"
Міста реалізації: Запорізька область,
Опис проекту: «Героїні серед нас» - це серія із 10-ти радіо програм та відео – успішних кейсів героїчної боротьби українських жінок-лікарів із COVID-19. Кожен випуск – це приклад окремого життя жінки-лікаря, яка як і тисячі інших працівників медичної галузі в 2020 році стала на передовій боротьби України з пандемією та у 2022 році все ще бореться за життя мільйонів українців – і успішно виконує це завдання. Мета проекту відкрити суспільству героїчні зусилля лікарів, життя жінок в галузі медицини, показати зсередини життя простих українських лікарів.
ЛОТ 3. Відеоконтент для медіаплатформ
1.
ID: 5AVS31-01786
Назва проекту: Віртуальний друг 2.0.
Рейтинг: 289
Загальний бюджет проекту: 1719159
Запитувана сума від УКФ: 1689159
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна організація «Міжнародний фонд Івана Франка»
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Це продовження успішного проєкту «Віртуальний друг», який був створений Фондом Івана Франка за підтримки УКФ у 2021 році. Проєкт передбачає створення відеороликів із використанням біографічної та творчої спадщини Лесі Українки і розширення функціоналу існуючої медіаплатформи, що дозволить забезпечити гендерну рівність та допоможе краще соціалізуватися підліткам. Мета: За допомогою культурної спадщини, відеороликів та новітніх технологій допомогти соціалізації та самоідентифікації підлітків. Результат: На медіаплатформі з’явиться не менше 140 відеороликів культурологічного і соціального спрямування із використанням постаті Лесі Українки, які, разом з уже існуючим контентом, будуть допомагати підліткам долати труднощі перехідного віку та отримувати оперативні поради на найскладніші запитання у звичних і доступних для них технологічних рішеннях.
2.
ID: 5AVS33-01000
Назва проекту: Створення унікального стерео-відео 360 про Чорнобиль
Рейтинг: 287
Загальний бюджет проекту: 1917811.00
Запитувана сума від УКФ: 1816211.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНАЗЕРЛЕНД»
Міста реалізації: Київ, Чорнобиль, Прип'ять,
Опис проекту: За участі міжнародний експертів створити унікальне науково-пізнавальне стерео відео 360 для всіх VR шоломів про найбільш популярний туристичний напрям України - Чорнобиль, щоб підготувати відвідувачів контекстно та надати розуміння правдивої історії Чорнобиля з розвінчуванням російських фейків та пропаганди. Це відео дозволить побачити не тільки сучасний Чорнобиль, а завдяки реконструйованим сценам 3д графіки здійснити подорож у минуле та відвідати Чорнобиль, місто Прип'ять та ЧАЕС і ДУГУ до аварії. Інші сучасні відомі локації Зони Відчуження можна буде побачити з висоти пташиного польоту, побувати на екскурсії на ЧАЕС під Аркою та побачити зруйнований 4й блок, подивитись як він виглядав відразу після вибуху з місця пілота вертольота, що скидав свинець у реактор, або з очей пожежного під час гасіння пожежі вночі 26-го квітня 1986 року. Відео буде україно- та англомовним іммерсивним 360 досвідом та контентом для VR шоломів, що набувають популярності, та може демонструватись на міжнародних виставках. Відео буде подано на декілька міжнародних фестивалів VR та 360-відео.
3.
ID: 5AVS31-03193
Назва проекту: Остання війна. 14 серій.
Рейтинг: 287
Загальний бюджет проекту: 1174230
Запитувана сума від УКФ: 1174230
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична Особа Підпиємець Тихий Володимир Вікторович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Остання війна” - це просвітницький ютюб-серіал про ключові події останньої російсько - української війни. Ведучим є письменник та кіборг Олександр Терещенко, який втратив обидві руки та око у боях за Донецький аеропорт. Ми ставимо собі за мету створити перший сезон з 14 серій, який розповідатиме про весну-літо 2014-го року. Серіал буде дистрибутуватись на офіційних майданчиках проєкту “Вавилон 13” та партнерських медіаплатформах.
4.
ID: 5AVS31-00948
Назва проекту: Фільм-концерт Музичного фентезі-шоу «Володарі Стихій»
Рейтинг: 285
Загальний бюджет проекту: 2023490
Запитувана сума від УКФ: 1998490
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Омріяна Країна»
Міста реалізації: Київ, Київська область, Одеська область, Львів, Львівська область, Чернівецька область, Запорізька область, Тернопільська область, Черкаська область,
Опис проекту: Музичне фентезі-шоу «Володарі Стихій» - це інструментальний мюзикл, концертна шоу програми в основі якої фентезійний сюжет легенди часів Трипільської цивілізації з використанням елементів 3D віджеїнгу, за участі кращих солістів-інструменталістів: Георгій Матвіїв (бандура) м.Одеса-м.Київ, Петро Сказків (гуцульські цимбали), смт. Ворохта, Івано-Франківська обл., Олесь Журавчак (етно-духові: дримба, тилинка, фрілка, сопілка), м. Київ, Олексадр Божик (скрипка, одночасно грає на 3 скрипках і занесений до Книги рекордів України), м. Львів, фіналіст шоу «Україна має талант» та Національного оркестру народних інструментів (НАОНІ). У 2018 році інструментальний мюзикл «Володарі Стихій» був презентований в Національній опері Одесі, Музично-драматичному театрі Івано-Франківська та Національній опері Києві, де була здійснена професійна зйомка повної версії проекту. У 2020 році було здійснено професійний студійний запис музичного матеріалу проекту і у 2021 році завершено його зведення, монтаж та мастерінг. Для подальшого просування і промоції проекту команда проекту має на меті створити художньо-документальний фільм унікального інструментального мюзиклу. Відео продукт у формі подачі традиційної концертної зйомки, при сучасному кліповому мисленні і динаміки подачі візуального відеоряду, буде менш привабливим для широкої аудиторії на відміну від динамічного і сюжетного відеоряду. Тому, маючи базовий відеоматеріал з концертної версії проекту, відеоматеріали інтерв’ю солістів (зокрема Петра Сказківа, який передчасно помер у 2021 році, зараз до проекту запрошено Андрія Стовп’юка (гуцульські цимбали), м. Коломия, Івано-Франківська обл., фіналіст шоу «Україна має талант», який вважає Петра своїм вчителем) та маючи професійний аудіо запис музичного матеріалу, ми плануємо здійснити зйомку солістів проекту на знакових локаціях туристичних памяток України – Печера «Вертеба», Трипільський заповідник у с. Легедзено, «Камяна могила», «Мавринський Майдан», «Стільське городище», фортеця «Тустань», Хотинський замок та інші, додати 3D графіку та підсилити сприйняття сюжетної лінії Легенди часів Трипілля через перехід героїв з реального у віртуальний древній світ Легенди. Плануємо здійснити 15 одноденних виїздів на різні локації, здійснити комп’ютерну обробку, 3D моделювання, монтаж та зведення всього матеріалу і отримати кінцевий продукт у формі художньо-документального фільму тривалістю близько 2 год. – актуального, інноваційного та унікального національного культурного продукту.
5.
ID: 5AVS31-03102
Назва проекту: «Червоні рюкзаки у Карпатах»: серія науково-пізнавальних аудіовізуальних програм для медіаплатформ
Рейтинг: 281
Загальний бюджет проекту: 1998360.00
Запитувана сума від УКФ: 1998360.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДОБРАНІЧФІЛЬМ»
Міста реалізації: місто Київ, Київська область, Україна, Верховинський район Івано-Франківської області, Україна (смт Верховина, село Криворівня, село Верхній Ясенів),
Опис проекту: «Червоні рюкзаки у Карпатах»: серія науково-пізнавальних аудіовізуальних програм для медіаплатформ» - це серія україномовних дитячих та підліткових програм натуралістично-екологічного напрямку, що має на меті дослідження туристичного потенціалу Карпатського регіону України та показ його рідкісних тварин, висвітлення наявних екологічних проблем та процесів через відеорепортажі з туристичних місць і формування у глядача відчуття причетності до екологічного руху за чисте довкілля і збереження дикої природи, а також розвиток цивільної науки - відомого в усьому світі підході з залучення громадян до збору наукових даних як культурного явища, що визначає особливу роль екологічної освіти дітей та молоді в цілях сталого розвитку України.
6.
ID: 5AVS31-27126
Назва проекту: «Щедрик: музична спадщина людства»
Рейтинг: 280
Загальний бюджет проекту: 1999933.00
Запитувана сума від УКФ: 1999933.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КИЇВ-КЛАСИК
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт спрямований на привернення уваги до унікального мистецького явища, як мелодія Щедрик, шляхом створення мультижанрового аудіовізуального продукту, його подальшою презентацією українській і світовій спільноті та широким представленням на медіаплатформах як беззаперечного реального доказу щодо його українського походження. Кінцевим продуктом постане мультижанровий аудіовізуальний альбом, розташування якого на медіаресурсах презентує світові споконвічну українську мелодію у різних вимірах: - історичний - від архаїчної фольк-мелодії, через хорові, ансамбльові, оркестрові обробки до сучасних музичних стилів - джаз, рок, реп та найсучаснішої електронної версії; - географічний - виконання Щедрика провідними мовами країн світу різних континентів - англійською, французькою, арабською, китайською, бенгалі, боале та, навіть, есперанто.
7.
ID: 5AVS31-01140
Назва проекту: Історичний влог «ПроЩо: Миколаїв»
Рейтинг: 278
Загальний бюджет проекту: 621331.00
Запитувана сума від УКФ: 621331.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація “РУМ”
Міста реалізації: Миколаївська область,
Опис проекту: «Історичний влог «ПроЩо: Миколаїв» - створення серії з 6 відеороликів з використанням motion (анімаційної) графіки, розміщених на платформах YouTube та Vimeo. У відео буде представлено інформацію про незнайоме минуле Миколаєва та українського Півдня, про його наукові та культурні зв’язки з іншими країнами Європи, які залишили тут спільну культурну спадщину. Проект буде представлений українською та англійською/німецькою мовами.
8.
ID: 5AVS31-29449
Назва проекту: TikTok серіал “Чарівний світ”
Рейтинг: 278
Загальний бюджет проекту: 2012776.34
Запитувана сума від УКФ: 1997776.34
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЧАРІВНИЙ СВІТ ЮА"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: TikTok серіал “Чарівний світ” - веб-серіал для медіаплатформ TikTok та Instagram, який познайомить дітей та молодь з захоплюючим світом української міфології, та сприятиме формуванню національної ідентичності підростаючого покоління, розуміння глибинного коріння рідної культури, зацікавленості історією власної держави. У веб-серіалі “Чарівний світ” популярні вітчизняні музиканти, телеведучі, актори з’являться в образах українських міфічних героїв: Перуна, Сварога, Велеса, Чугайстра та інших. Мета проекту - створити достойну конкуренцію іноземним фентезійним образам, на яких зараз зростають діти та підлітки, "ожививши" рідних міфічних героїв у сучасному культурному середовищі. Проект є органічним кроком у розвитку ініціативи “Чарівний світ UA”, спрямованої на збереження та популяризацію української міфології, яка отримала підтримку УКФ у 2020 та 2021 роках.
9.
ID: 5AVS31-04220
Назва проекту: Музичний науково-популярний, культурно-мистецький аудіовізуальний контент "І-мапа Співає" для відеоблогу "І-мапа TV"
Рейтинг: 277
Загальний бюджет проекту: 714865
Запитувана сума від УКФ: 714865
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична Особа Підприємець Онищенко Юрій Борисович
Міста реалізації: с. Котловина, Одеська область, с. Виноградівка, Одеська область, с. Дмитрівка, Одеська область, с. Олександрівка, Одеська область, с. Старі Трояни, Одеська область,
Опис проекту: Мета - створити науково-пізнавальний, культурно-мистецький відео контент. Результати проєкту: науково-пізнавальний, культурно-мистецький контент для відео блогу «І-мапаTV». Цифрове рішення – серія сюжетів про пісні та музику Південної Бессарабії. Впродовж експедиції до Південної Бессарабії ведучий збирає цікаві факти про традиційні пісні та фіксує їх у виконанні місцевих жителів, з подальшим україномовним виконанням та студійним аранжуванням. Перший випуск циклу присвячено гагаузам. Аудіовізуальні твори для розміщення у вільному доступі на відеоплатформі «І-мапа TV» та YouTube каналі. Проєкт передбачає дослідження та впровадження розв'язання наступних проблем: мала кількість надійних україномовних інформаційних ресурсів для висвітлювання культури, традицій, історичних фактів регіону; низький рівень ознайомленості з мультинаціональними культурними особливостями регіону.
10.
ID: 5AVS31-02870
Назва проекту: Як я реставрую Босха
Рейтинг: 277
Загальний бюджет проекту: 1659038.00
Запитувана сума від УКФ: 1621038.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Семак Олена Григорівна
Міста реалізації: смт Коцюбинське, Київська область,
Опис проекту: «Як я реставрую Босха» - іронічна драма з життя реставраторів (веб-фільм, 55 хв.). Це документальне дослідження феномену професійної субкультури художників-реставраторів в Україні. Проект працює на перетині аудіовізуального мистецтва і культурної спадщини. Мета – створити авторське документальне кіно з яскравими персонажами і сильним наративом, і також привернути увагу широкої аудиторії до унікального мистецького спадку України.
11.
ID: 5AVS31-00673
Назва проекту: «Я працюю в театрі», серія вебфільмів для медіаплатформ
Рейтинг: 276
Загальний бюджет проекту: 1493177.00
Запитувана сума від УКФ: 1473177.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Національна спілка театральних діячів України
Міста реалізації: Київ, Харків, Львів, Чернігів, Херсон, Полтава,
Опис проекту: Серія відеофільмів для медіаплатформ «Я працюю в театрі» – це 15 відеофільмів тривалістю 8-12 хвилин, героями яких є представники різних театральних професій (гримери, пастижери, костюмери, закрійники, бутафори, шевці, декоратори, гардеробники, артисти різних творчих підрозділів та інші) з 15-ти театрів України (5 – з театрів Києва та 10 – з інших міст: Харків, Львів, Дніпро, Чернігів, Херсон, Полтава тощо). Наша мета – через представника тієї чи іншої професії показати життя театрів різних міст України, висвітлити особливості різних театральних професій познайомити глядачів з непересічними особистостями, які працюють в театрах. Завдання проєкту – популяризація театрів, підвищення престижу і ознайомлення молоді з маловідомими, але вкрай необхідними театральними професіями, збільшення якісного україномовного контенту про театр.
12.
ID: 5AVS31-07018
Назва проекту: Музично-релаксійний онлайн-проєкт «Симфомедитація» та онлайн-платформа http://medmusic.in.ua/
Рейтинг: 275
Загальний бюджет проекту: 1076140.00
Запитувана сума від УКФ: 1036140.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа – підприємець Лихоманенко Сергій Вікторович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Музично-релаксійний онлайн-проєкт «Симфомедитація» - симбіоз релакс музики (українського авторства) та розроблених семантичних формул (дикторського голосу). Вихідним результатом проєкту є розробка онлайн-платформи http://medmusic.in.ua/ в майбутньому застосунку) та публікація на ньому першого продукту - «Симфомедитація». «Симфомедитація» - це аудіо-відео контент для індивідуального та групового використання (аудіальний продукт та відео-ряд (VR-технології, Fulldome та звичайне відео). Похідним продуктом також може бути «жива» офлайн-концертна програма за участю оркестру для групового прослуховування. Результатом реалізації проєкту стане доступний для вільного користування контент на створеному web-ресурсі http://medmusic.in.ua/ для використання широким загалом для індивідуальної та групової музикотерапії та в якості цікавого музичного контенту для широкого загалу.
13.
ID: 5AVS31-07259
Назва проекту: “Креативно про”
Рейтинг: 274
Загальний бюджет проекту: 884250
Запитувана сума від УКФ: 884250
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Інститут права, технологій та інновацій”
Міста реалізації: Харків, Київ, Україна,
Опис проекту: “Креативно про креативне” - відеоблог про креативні індустрії на YouTube, який включатиме: 1) серію інтерв’ю з творчими особистостями, креативними підприємцями, людьми, які реалізують креативні проєкти в Україні задля розвитку української культури та креативних індустрій (їх життя, історії успіху, фейли, цінності, бізнеси та проєкти); 2) пізнавальний експертний блогу, який у простій інтерактивній формі буде навчати, як ефективніше вести бізнес у креативній індустрії, розробляти бізнес-план, залучати гроші, захищати інтелектуальну власність, взаємодіяти у команді та на інші теми, що допомагатиме творчим людям організовувати, розвивати та просувати свій креативний бізнес; 3) безкоштовні публічні онлайн консультації від експертів, які креативники зможуть використовувати у подальшій підприємницькій діяльності.
14.
ID: 5AVS33-31611
Назва проекту: Українські таланти на Nowness
Рейтинг: 270
Загальний бюджет проекту: 2291000
Запитувана сума від УКФ: 1145500
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація “86”
Міста реалізації: Лондон, Київ,
Опис проекту: Ukrainian Talents at NOWNESS — це серія художніх короткометражних фільмів на актуальні теми від самобутніх українських режисерів для міжнародної онлайн-аудиторії. Мета проєкту — промоція сучасної української культури та українських талантів серед глобальної аудиторії шляхом створення якісного аудіовізуального контенту та його ефективної діджитал-дистрибуції з залученням потужних міжнародних партнерів. Куратори оголосять відкритий конкурс для відбору найперспективніших сценарних ідей серед українських режисерів. Шістьох фіналістів запросять до подальшої розробки сценаріїв та запуску у виробництво. З творчими командами працюватимуть досвідчені креативні продюсери та фахівці з діджитал-промо з онлайн-платформ Nowness.com (Великобританія) та Takflix.com (Україна). В рамках проєкту будуть створені шість коротких фільмів (до 15 хв). Фільми презентують на міжнародній англомовній платформі Nowness.com та в українському онлайн-кінотеатрі Takflix.com, де вони будуть доступні до безкоштовного перегляду.
15.
ID: 5AVS31-28899
Назва проекту: Сатиричний антикорупційний Web-мюзикл
Рейтинг: 270
Загальний бюджет проекту: 2030768
Запитувана сума від УКФ: 1999968
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП КИСИЛЕВСЬКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект полягає в створенні першого сатиричного Web-мюзиклу на гостроактуальну та суспільно значущу тему корупції. В рамках проекту будуть розглянуті та втілені в художньо-мистецькій формі явища побутової корупції, особливо в сфері суспільного життя, яка заторкує молодь. Проект має міжгалузеву природу: ним передбачається вагома роль образотворчого компоненту. Під час реалізації проекту планується кастинг серед молодих музикантів для представлення персонажів Web-мюзиклу. Результатом проекту стане створення цілісного музично-драматургічного полотна у web-форматі. Сатиричний антикорупційний Web-мюзикл буде розміщений у вільному доступі на медіаплатформі для широкого кола глядачів.
16.
ID: 5AVS31-01246
Назва проекту: Пісенний календар України
Рейтинг: 270
Загальний бюджет проекту: 517000.00
Запитувана сума від УКФ: 517000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Центр української пісні "Народна філармонія"
Міста реалізації: Черкаська область, географічний центр України,
Опис проекту: Проект має на меті створення 12 відеороликів на тему історії та сьогодення українських пісенних традицій. Кожен місяць року буде оспіваний в короткому відеоролику до 10 хвилин, під час якого глядач ознайомиться з календарно-обрядовими піснями сезону та визначними датами в історії української пісні. Особливістю проєкту є синтез науково-історичного, навчально-пізнавального та культурно-просвітницького підходів до наповнення контенту. Окрім вивчення фольклорних зразків з різних областей України глядач зможе дізнатися про відомих виконавців та творців української пісні різних епох і сучасності. Створення веб-сайту та ведення інформаційного блогу у формі тижневика сприятиме пізнанню власної пісенної культури дітьми та молоддю, які є основною цільовою аудиторією. Проєктом передбачається залучення документальних архівів, що були зібрані нашою організацією впродовж попередніх 5 років на шляхудо створення Музею української пісні.
17.
ID: 5AVS31-00830
Назва проекту: Невідома війна. Український контекст
Рейтинг: 269
Загальний бюджет проекту: 1266040.00
Запитувана сума від УКФ: 1266040.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ "Дискурсус"
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Створення і публікація на платформі YouTube 10-ти відеороликів про історію України - "Невідома війна. Український контекст". Це науково-популярні відеоролики, присвячені українцям у Першій та Другій світовій війні. Проєкт має на меті популяризувати історію України, розвінчувати російські імперські наративи, "олюднювати" ключових діячів історії й доносити маловідомі факти до масового глядача задля формування консолідованої української ідентичності. Очікуваний результат проєкту - охоплення аудиторії в два мільйони людей протягом півроку.
18.
ID: 5AVS31-01100
Назва проекту: Анімовані "Казки від Першосвіту"
Рейтинг: 268
Загальний бюджет проекту: 1308340
Запитувана сума від УКФ: 1308340
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець ЛІСЕНБАРТ ДМИТРО В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Анімовані "Казки від Першосвіту" - це українська адаптація українських та світових казок, що мають вільну ліцензію для використання. Казки будуть базуватися на упізнаваному всесвіті Першосвіт, з його різномаїттям персонажів. Казки будуть прочитані анімаційним персонажем (Ведмедик, Слоненя, інші) та ілюстровані у стилізованому поліекрані. Особливість проекту – оригінальні тексти казок будуть творчо перероблені у короткий формат, спрощений для дитячого сприйняття. Саме такі короткі спрощені формати вертикальної орієнтації, в ідеалі – до хвилини, на сьогодні є топовими в переглядах на відеоплатформах. Проект має на меті витіснити російськомовний дитячий контент з повсякденного вжитку і замінити його українським.
19.
ID: 5AVS31-06973
Назва проекту: Жінки Свободи
Рейтинг: 267
Загальний бюджет проекту: 1648940
Запитувана сума від УКФ: 1648940
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Валькірія"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Жінки Свободи» – популярний історичний відеопроєкт, у якому відомі українці переосмислюють минуле України разом із своєю героїнею. 10 біографій видатних українок минулого, 10 інтерв’ю-рефлексій з видатними особистостями сучасності. Цей проєкт покликаний не тільки популяризувати жіночі імена в українській історії. «Жінки Свободи» – це про сміливість бути вільною у своєму виборі, діяльності, слові та боротьбі. Кожен із учасників проєкту, за допомоги фахових істориків, переосмислить біографію своєї героїні і поділиться власними відчуттями із глядачем. Таким чином аудиторія зможе поглянути на історію України очима жінок, які так само були причетні до формування української ідентичності та незалежності.
20.
ID: 5AVS31-00636
Назва проекту: "Пісні моря"/"Deñizniñ yırları"
Рейтинг: 266
Загальний бюджет проекту: 2048187.00
Запитувана сума від УКФ: 1998187.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Алєм"
Міста реалізації: Київ (Україна), м. Маріуполь, узбережжя Азовського моря (локація для зйомок відео), Стрілкове ( крим. тат. Çoqraq, Чокъракъ), село у Генічеському районі Херсонської області, узбережжя Азовського моря (локація для зйомок відео).,
Опис проекту: Проєкт «Пісні моря» закручується навкруги спільного художнього образу моря, який зустрічається як у кримськотатарських, так і українських народних піснях. Метою проєкту є створення двосерійного художнього музичного веб-фільму на основі 2-х кримськотатарських та 2-х українських старовинних народних пісень, за участі українських та кримськотатарських музикантів, акторів. Фільм об’єднаний двома сучасними життєвими історіями, дотичними до сюжетів української та кримськотатарської народної пісні, в якому продемонстровано спорідненість та взаємодоповнюваність культур двох народів України – українців та кримських татар а також підкреслено актуальність сюжетів та образів народної пісні для сьогодення. Створений в результаті проєкту веб-фільм буде розміщено для вільного перегляду в Інтернет.
21.
ID: 5AVS31-01157
Назва проекту: Жека Лелека
Рейтинг: 266
Загальний бюджет проекту: 1866524
Запитувана сума від УКФ: 1866524
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРІН ПІНГВІН МЕДІА»
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: «Жека Лелека» — анімаційний серіал на тему статевого виховання для підлітків віком 10+. Автори — креативна агенція Green Penguin, що спеціалізується на контенті у жанрі едьютейнменту. Логлайн історії: через непристойну сексуальну поведінку до шестикласника Жеки Лелеки приставляють соціального Наглядача Презика, який має скрізь супроводжувати учня, поки той не досягне повноліття. Жека — збірний образ підлітків, які поспішають стати дорослими, але через відсутність сексуального виховання потрапляють у халепи. Сім’я хлопчика — зріз традиційної української сім’ї, що виявилася неготовою до статевого дозрівання підлітка. Тому освітню функцію бере на себе антропоморфний персонаж Презик, який розповість про любов, здоров’я, правильні стосунки та вбереже від проблем.
22.
ID: 5AVS31-29408
Назва проекту: Анімаційний освітній вебсеріал "А що, як? Міста України»
Рейтинг: 265
Загальний бюджет проекту: 790720
Запитувана сума від УКФ: 790720
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП "Шульженко Олена Сергіївна"
Міста реалізації: Україна, світ (без обмежень),
Опис проекту: «А що, як» - анімаційний освітній вебсеріал для дітей і дорослих хронометражем до 5 хвилин у форматі едьютейнмент. В кожній серії головні герої підлітки Марк та Марічка переносяться в різні історичні епохи, де стають не лише свідками важливих відкриттів та феноменальних подій, а й інколи завдяки своїм знанням та кмітливості "допомагають” пращурам робити справжній прорив в технологіях і винаходах. В новому сезоні герої подорожуватимуть Україною в минулому та дізнаються багато цікавого про українські міста, їхніх відомих жителів та, звісно, потраплять у пригоди, які потребуватимуть їх кмітливості.
23.
ID: 5AVS31-32069
Назва проекту: Мультимедійний проєкт "Проста історія кіно"
Рейтинг: 265
Загальний бюджет проекту: 676716.00
Запитувана сума від УКФ: 676716.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: ФОП Райтер Ольга Мирославівна
Міста реалізації: Мережа Інтернет. Територія світу.,
Опис проекту: Мультимедійний проект “Проста історія кіно” покликаний доступною мовою і у зручний для аудиторії спосіб розповісти про найважливіше, що сталось у історії світового та укранїнського кіно. Проєкт включає в себе розробку та видання 13 відеороликів, PDF-книги та однієї аудіокниги. Метою проєкту є сприяти поглибленню знань та глибшому розумінню кіно серед широких верств населення, а також докластись до задоволення запиту на сучасний україномовний культурно-мистецький контент.
24.
ID: 5AVS31-01599
Назва проекту: АрТі vs Фейк: Мультиплікаційний серіал
Рейтинг: 265
Загальний бюджет проекту: 1436180
Запитувана сума від УКФ: 1436180
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Інтерньюз-Україна"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Проєкт «АрТі vs Фейк» - органічне продовження успішного мистецького проєкту «АРТІФЕЙК», покликаного залучити митців до боротьби з дезінформацією. Цього року «Інтерньюз-Україна» звертається до формату анімації щоб донести до українських глядачів, насамперед – дітей та молоді, важливість медіаграмотності у сучасному світі. Перший випуск мультсеріалу «АрТі vs Фейк», який буде випущено за підтримки УКФ, цікаво та доступно розкриє основні засади інформаційної гігієни та проллє світло на небезпеки пропаганди через історію Арчі та Тіни – героїв, що відважно кидають виклик містеру Фейку та його фабриці новин.
25.
ID: 5AVS31-02979
Назва проекту: Сіль Землі
Рейтинг: 265
Загальний бюджет проекту: 1900335
Запитувана сума від УКФ: 1900335
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СВІТ НЕЗНАЙКИ»
Міста реалізації: Україна, Київ,
Опис проекту: Короткометражний анімаційний фільм "Сіль землі". Фільм роказує про альтернативну реальність, в якій людство втратило можливість бачити на власні очі або чути власними вухами, тому що вони замало користувались цими органами - їх замінено на спеціальні чіпи. Та що робити, коли маєш можливість підпільно потрапити у симуляцію прекрасного незайманого та не зіпсованого людьми світу? Звичайно, погоджуватись!
26.
ID: 5AVS31-26839
Назва проекту: Не Прогав!
Рейтинг: 264
Загальний бюджет проекту: 1962117.60
Запитувана сума від УКФ: 1938317.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "РК "Радуга"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення 33 україномовних відеороликів науково-пізнавального та соціального спрямування про правила безпеки життєдіяльності для дітей 1-5 класів та 6-11 класів. Це відеоконтент науково-пізнавального спрямування, що задовольняє потреби дітей. Транслюватися відеоконтент буде онлайн на каналі YouTube, де буде в подальшому і зберігатися. Вже є офіційна підтримка проєкту з боку Головного Управлінням ДСНС України у Київській області, Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, Департаменту патрульної поліції України та Департаменту Освіти і Науки Київської обласної державної адміністрації. Створений відеоконтент з правил безпеки життєдіяльності буде офіційно надаватися загальним закладам середньої освіти Київської області за сприяння Департаменту Освіти і Науки Київської обласної державної адміністрації. Сталість проєкту передбачає створення прямих ефірів з Департаментом Освіти і Науки Київської обласної державної адміністрації та за підтримки Головного Управління ДСНС України у Київській області, Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, Департаменту патрульної поліції України для школярів з правил безпеки, які будуть транслюватися 4 рази на місяць протягом навчального року і в яких буде використовуватися відеоконтент, створений в межах гранта.
27.
ID: 5AVS31-04881
Назва проекту: «Коротше, знову про зомбі (КЗПЗ)»
Рейтинг: 264
Загальний бюджет проекту: 1980798.00
Запитувана сума від УКФ: 1980798.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Директорія Кіно"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Розробка концепції, дизайну і музичного оформлення веб серіалу "Коротше, знову про зомбі", доробка сценаріїв у сценарних групах і разом з відібраними акторами, розробка технології зйомки. Виробництво 4-х серій, створення і промо каналу на YouTube і інших платформах, пошук партнерів і кампанії на краудфандінгових і донаторських платформах. Головною метою проєкту є створення сталого на майбутнє веб серіалу, фінансування якого буде відбуватись за рахунок краудфандінгу, донатів, спонсорів і надходжень від реклами. Основна соціальна мета проєкту – на прикладі фантасмагоричної взаємодії між людьми і зомбі відображати актуальні конфлікти між різними частинами суспільства, зменшуючи таким чином соціальну напругу.
28.
ID: 5AVS31-01193
Назва проекту: Музичні відео-кліпи «Хор Верьовки»
Рейтинг: 263
Загальний бюджет проекту: 2029684
Запитувана сума від УКФ: 1999684
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Чернявська Юлія Сергіївна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Три сучасних музичних відео-кліпи всесвітньо відомого Національного заслуженого академічного народного хору України «Хор Верьовки» на відомі українські народні пісні, які створюють синкретизм українського фольклору та сучасної модернової поп культури, що допоможе якомога яскравіше передати чуттєву атмосферу Української Етніки молодому поколінню українців.
29.
ID: 5AVS31-32087
Назва проекту: Цикл документальних фільмів "Зникаюча Україна" для YouTube-каналу “Хащі”
Рейтинг: 263
Загальний бюджет проекту: 1857630
Запитувана сума від УКФ: 1857630
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кохан Олександр Володимирович
Міста реалізації: Сумська область, Полтавська область, Одеська область, Донецька область, Тернопільська область, Рівненська область,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення 5 повнометражних фільмів про місця, раніше не охоплені географією проєкту, та розширення тем випусків, що викликали резонанс та чисельні відгуки аудиторії. Це експедиція та фільмування прикордонних з РФ сіл України, подорож Полтавщиною вздовж річки Удай, відвідини німецьких поселень в Одеській області, вивчення стану сучасних грецьких та українських сіл на території Донецької області та експедиція Кременецькими лісами до місця наймасштабнішого бою УПА з військами НКВС. Окрім того, проєкт передбачає рекламу фільмів в соціальних мережах, підготовку україномовних, англомовних та німецькомовних субтитрів до відеороликів, виготовлених в рамках грантового проекту.
30.
ID: 5AVS31-28706
Назва проекту: «Святі цього міста». Мультимедійна поезія Богдана Куценка.
Рейтинг: 262
Загальний бюджет проекту: 899634.10
Запитувана сума від УКФ: 899634.10
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Мистецьке об'єднання "ПЛАЙ"
Міста реалізації: Вінницька область, Одеська область,
Опис проекту: Кроссекторна співпраця митців з різних регіонів країни з метою осучаснення української літератури за допомогою музики і відеографії для розміщення на медіаплатформах. Результатом проекту є три високоякісних художніх україномовних відео на вірші поета Богдана Куценка і один англомовний переклад. Відео авторства талановитих режисерів та відеографів І.Орленка, А.Недобори, Є.Горуна та О.Портяна із музикою О.Каданова, Є.Турчинова, К.Бушинського, С.Кащеєва, В.Войчишина, гурту Очеретяний Кіт за участі молодих акторів і хореографів. Україномовний продукт протистоятиме пануванню і експансії російської мови у медіапросторі, популяризуватиме українську музику, сучукрліт, читання, хореографію, акторську майстерність і відеографію, а також просуватиме усіх учасників на медіаплатформах за широкої рекламної кампанії для максимізації аудиторії.
31.
ID: 5AVS31-00734
Назва проекту: Створення фільмів-веб версій найкращих українських театральних вистав для розміщення на медіаплатформі Dramox»
Рейтинг: 261
Загальний бюджет проекту: 1883223.00
Запитувана сума від УКФ: 1883223.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Казанцев Павло Валерійович
Міста реалізації: Київ, Харків, Одеса, Львів, Херсон, Чернігів,
Опис проекту: «Створення фільмів-веб версій найкращих українських театральних вистав для розміщення на медіаплатформі «Dramox» - проєкт, який спрямовано на популяризацію українських театрів та української культури в цілому, через розміщення найкращих театральних вистав на європейській медіаплатформі «Dramox» (https://www.dramox.tv/), яку з лютого 2022 року буде представлено в Україні. Використовуючи досвід ФОП Казанцев П.В. і спираючись на професійну команду проєкту, буде створено 10 фільмів-веб версій найкращих українських театральних вистав в якісній екранній версії, для розміщення на медіаплатформі «Dramox». Проєкт збільшує кількість якісного відеоконтенту, що не є телепродуктом і популяризує український продукт в Європі, розширює можливості для театрів в складних умовах пандемії, сприяє міжкультурному діалогу та підтримує культурне розмаїття, незалежно від мовних, етнічних, регіональних, соціальних та інших особливостей чи розбіжностей.
32.
ID: 5AVS31-26582
Назва проекту: Арт-ревізорка
Рейтинг: 261
Загальний бюджет проекту: 1993381.16
Запитувана сума від УКФ: 1993381.16
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ГУАШ"
Міста реалізації: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів,
Опис проекту: Проєкт "Арт-ревізорка" - це унікальний, якісний та цікавий відео-контент, який буде розміщено у вільному доступі на ютуб каналі. Його мета: популяризувати творчий саморозвиток суспільства шляхом проведення об’єктивної та послідовної ревізії шкіл/закладів творчого розвитку у п’яти обласних центрах України та створення за її результатами п’яти відео випусків з розміщенням на ютуб, інформувати суспільство у розважальному форматі про існуючі можливості саморозвитку, та сприяти покращенню якості послуг надаваних школами/закладами творчого розвитку з метою залучення до творчого саморозвитку більшій кількості людей – щонайменше на 20% збільшити кількість у ревізованих об’єктах.
33.
ID: 5AVS31-27268
Назва проекту: "БУТСОНИ"
Рейтинг: 260
Загальний бюджет проекту: 1999815
Запитувана сума від УКФ: 1999815
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Розенгурт Роман Миколайович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Бутсони» - це створення якісного україномовного відеородукту для дітей у вигляді комедійного пригодницького анімаційного відео науково-пізнавального, культурно-мистецького та соціального спрямування, що в легкій та цікавій формі працюватиме з актуальними зараз проблемами «відкладеного життя» та «гаджетозалежності», мотивуватиме до вивчення світу навколо, покаже важливість родини та сприятиме популяризації та формуванню спільних сімейних цінностей.
34.
ID: 5AVS31-01669
Назва проекту: Жабеня Дрімко - віртуальний букблогер
Рейтинг: 260
Загальний бюджет проекту: 1721083
Запитувана сума від УКФ: 1721083
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Дужка”
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Проєкт є першим в Україні, що поєднує комп’ютерну анімацію, створення 3D віртуального блогера та популяризацію читання серед дітей. Втілення проєкту підвищить зацікавленість дітей в книгах сучасних дитячих українських авторів. Діти отримають українського казкового героя-блогера жабеня Дрімко (герой дитячої книги “Ква(ко)ролі світів”). Результати проєкту - віртуальний блог, серія випусків наживо із запрошенням гостей в студію та живим спілкуванням Дрімка з гостями студії (20 прямих ефірів по 15 хв., в вільному доступі на YouTube каналі блогера), сторінки в Facebook, Tik Tok з 20 промо відео 15 сек., методологія зайнять з використанням 20 відеороликів проєкту в старших групах дитячих садків та початковій школі, презентація результатів проєкту.
35.
ID: 5AVS31-31865
Назва проекту: Свій серед своїх
Рейтинг: 260
Загальний бюджет проекту: 1813240.00
Запитувана сума від УКФ: 1813240.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Нечипоренко Владислав Олександрович
Міста реалізації: Київ, Северодонецьк, Виноградов, Одеса,
Опис проекту: Проєкт про права людини мовою мистецтва. 10 відеороликів про людей, що присв'ятили життя допомозі іншим. Герой кожної з серій опікується певною соціальною групою — люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, нацменшини і т.ін. Створивши відеопортрет героя, ми розкриємо суть його діяльності, і покажемо життя тих, про кого суспільство часто не згадує. Герої — люди, які завдяки своїй громадянській позиції стали “своїми” для представників соціально-вразливих категорій населення. Робота над проєктом розпочалася три роки тому з фотовиставки. Але історії героїв заслуговують на те, щоб бути представленими у серії відео. Експозиція героя відбуватимуться в його середовищі, що дозволить розкрити проблематику суспільного прошарку, яким герой опікується.
36.
ID: 5AVS31-31685
Назва проекту: Метод Бандери
Рейтинг: 259
Загальний бюджет проекту: 1969000
Запитувана сума від УКФ: 1969000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація “Центр досліджень визвольного руху”
Міста реалізації: Київ та область, Львів та область, Прикарпаття, Рівне та область, Волинь, Дніпро, Маріуполь,
Опис проекту: “Метод Бандери” — документальний веб-фільм під незвичною оптикою розповість, як українцям вдалося створити найуспішніший антирадянський рух опору та шукатиме відповідь, чому Бандера, як керівник цього руху, залишається знаковим символом боротьби за Незалежність. Оповідач - історик Володимир В’ятрович використає артефакти, документи, аудіовідеоархів, які дозволять відчути “дух епохи”, зрозуміти ситуацію, розвінчати міфи. Проаналізує, крім біографії Бандери та історії повстанського руху, їх вплив на сьогодення. Фільм виконуватиме просвітницьку функцію, зменшуючи простір незнання, на якому будуються інформаційні маніпуляції. Серед українців 45+ майже чверть не визначилися із ставленням до Бандери та визвольного руху. Фільм не формуватиме їх позицію, а запропонує вивірений матеріал на широкій джерельній базі, поданий із врахуванням міжнародного контексту.
37.
ID: 5AVS31-06388
Назва проекту: Берегині України
Рейтинг: 259
Загальний бюджет проекту: 675030
Запитувана сума від УКФ: 675030
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне акціонерне товариство "радіокомпания Гала"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: "Берегині України» – 10 відеоінтерв’ю із жінками-захисницями України. Проєкт приурочений до 14 жовтня – Дня захисника і захисниць України. Серію розмов хронометражем 30 хвилин кожна вестиме Володимир Анфімов, відомий інтерв'юер, автор та ведучий одного з найпопулярніших подкастів в Україні («Інше Інтерв'ю»). Контент поширюватиметься на платформах всеукраїнської мережі Країна ФМ, а його аудіоверсія звучатиме в ефірі 27 міст. Проєкт покликаний розширити горизонти сприйняття жінки-українки, виокремити тему війни серед усіх інших новин, розвинути критичне мислення аудиторії, тим самим протидіючи інформаційній війні РФ, привернути увагу максимально широкої аудиторії (у тому числі іноземної завдяки англомовним субтитрам) до ситуації та питань Украини
38.
ID: 5AVS31-06645
Назва проекту: Хрещатик
Рейтинг: 259
Загальний бюджет проекту: 1976559.40
Запитувана сума від УКФ: 1976559.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Максименко Юлія Дмитрівна
Міста реалізації: місто Київ, Україна, Вся Україна,
Опис проекту: Проєкт “Хрещатик” передбачає створення п’яти документальних епізодів на історичну тематику з використанням архівних історичних матеріалів, створених для аудиторії YouTube та соцмереж. У кожному випуску розкриватиметься історична подія або історія створення архітектурної пам'ятки та процеси, які відбувалися на цій вулиці. Проект орієнтований на широку аудиторію та має на меті привернути увагу до історії вулиці, яка відзеркалює історію нації, становлення сучасного українського суспільства, підвищити загальну обізнаність глядачів стосовно видатних постатей та архітектурних об’єктів вулиці, надасть історичні факти, які були “змінені” радянською владою, про доленосні події країни та привернути увагу до збереження архітектурних пам’яток.
39.
ID: 5AVS31-32134
Назва проекту: Всенародна Кухня. За рецептами пані Франко
Рейтинг: 258
Загальний бюджет проекту: 1585290
Запитувана сума від УКФ: 1585290
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальністю ГАНЗАФІЛЬМ
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Всенародна кухня. За рецептами пані Франко» - цикл кулінарних відео (20 рецептів), що створюються у форматі гастрономічних відкриттів – відомі шефи, українські зірки та онучки пані Ольги готують аутентичні українські рецепти з книги Ольги Франко – Всенародна кухня (1937), а також родинні рецепти з різних куточків країни. Зірки проєкту об’єднують за одним столом всю країну, відкривають для глядачів забуті та заборонені у Радянські часи особливості багатої кулінарної культури, популяризують унікальні гастрономічні традиції для молодого покоління! Проєкт є продовженням кулінарної історії та образу пані Ольги Франко – як нового гастрономічного бренду країни, який команда заклала у повнометражному фільмі «Смак Свободи» (на екранах у 2022).
40.
ID: 5AVS31-07163
Назва проекту: Весілля по-українськи
Рейтинг: 258
Загальний бюджет проекту: 2049620
Запитувана сума від УКФ: 1994620
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Студія "Айдіа Філмс"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета: Створити культурно-просвітницьке романтичне веб-шоу, яке стане своєрідною сучасною енциклопедією про українське весілля і створить популярний тренд на українські весільні традиції та шлюбні наряди серед молоді. Проєкт спрямований на пропагування, популяризацію та збереження української культурної спадщини серед молоді, а саме: українських весільних традицій із 25-ти регіонів України та українських шлюбних нарядів із використанням елементів та символіки національного одягу. Результати: створення романтичного шоу (3 сезони 25 епізодів). Шоу стане своєрідною сучасною енциклопедією про українське весілля і створить популярний тренд на українські весільні традиції та наряди серед молоді. Проєкт популяризує українські весільні традиції не тільки в Україні, а й за її межами.
41.
ID: 5AVS31-03335
Назва проекту: Мати Апостолів
Рейтинг: 258
Загальний бюджет проекту: 1928231.00
Запитувана сума від УКФ: 1928231.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Золоте Руно»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Веб-серіал "Мати Апостолів" буде створено на основі відеоматеріалу художнього фільму "Мати Апостолів", що був знятий на реальних подіях за підтримки Мінкультури і Міноборони України. Фільм отримав 26 світових та українських нагород. В широкий прокат стрічка вийшла в грудні 2020 року, але через зимовий пік пандемії COVID-19, фільм змогли подивитись дуже мало українців. У 2021 році нами було проведено близько 70 соціальних та благодійних показів в Україні та інших країнах. Створення веб-серіалу допоможе глибше розкрити історію, адже кінотеатральний формат обмежив творців хронометражем. Прем’єра запланована на 14 жовтня 2022 року у свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України.
42.
ID: 5AVS31-02540
Назва проекту: ІТ-Країна
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 1985052
Запитувана сума від УКФ: 1985052
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “435 ФІЛМС”
Міста реалізації: Київ, Львів, Дніпро, Сан-Франциско, США,
Опис проекту: Проєкт “ІТ-країна” передбачає створення перших трьох тридцятихвилинних епізодів неігрового веб-серіалу науково-популярного жанру за однойменною назвою, що висвітлить стан та перспективи української ІТ-індустрії та розкаже про успіхи й невдачі українських ІТ-стартапів та компаний у Кремнієвій долині. Ми зафіксуємо принципи роботи, систему функціонування та правила ведення бізнесу найбільш відомих українських ІТ-компаній. Крім цього, ми охопимо проблематику можливостей навчання та підготовки молодих кадрів для ІТ-індустрії в межах стрімкої діджиталізації. В рамках реалізації проєкту відбудуться знімання серіалу в Україні та в Кремнієвій долині й створення п’яти відкритих вебінарів з провідними експертами ІТ-індустрії, які стануть героями серіалу.
43.
ID: 5AVS31-06334
Назва проекту: Чирчик-68
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 1964400.31
Запитувана сума від УКФ: 1964400.31
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Молдавчук Оксана Іванівна
Міста реалізації: Київ, Київська область,
Опис проекту: П’ятдесят п’ять років тому, у вересні 1967-го, в СРСР був опублікований лицемірний указ “Про громадян кримської національності, що проживали в Криму”, який нібито відновлював правовий статус кримських татар у червоній імперії. Вже наступного року, 21 квітня 1968 року, в Узбецькому місті Чирчик відбулася перша велика маніфестація кримських татар, що стала знаковою подією в історії боротьби цього народу за свої права. Попри мирний характер акції, що відбувалася як звичайне народне гуляння у міському парку, радянська влада жорстоко розігнала учасників події, близько трьохсот людей було заарештовано, а відтак десятеро з них постали перед судом та отримали судові вироки. Саме цій драматичній історії присвячено відеоролик “Чирчик-68”.
44.
ID: 5AVS31-28969
Назва проекту: H2O Укрїни
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 1970536
Запитувана сума від УКФ: 1970536
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обеженою відповідальністю "МО Філмз"
Міста реалізації: Київ, Головний об'єкт річка Дністер, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька, Хмельницька, Вінницька та Одеська області,
Опис проекту: Вода - джерело життя, тому без неї ми не можемо існувати. Кожен повинен дбати про чистоту водойм та річок. З ростом господарської діяльності людини, збільшується антропогенне навантаження на річки. Це створює потенційну небезпеку не тільки для живих організмів, але і для самої людини. “H2О України” - це науково - пізнавальний відеоконтент про дослідження водних об'єктів в ретроспективі та за допомогою висвітлення думок залучених наукових експертів. Провідні вчені України розшифровують інформацію, зібрану на суші, в повітрі і в глибинах річки Дністра за допомогою лідарного сканування, підводних дронів і фотограмметрії. Об'єктом дослідження прісноводні об'єкти України, і перші дві серії спрямовані на річку Дністер.
45.
ID: 5AVS31-31828
Назва проекту: Виробництво першої серії «Людина-восьминіг» дитячого анімаційного веб-серіалу "Правдиві історії пана П.”
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 1937810
Запитувана сума від УКФ: 1937810
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Мотрич Юрій Леонідович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект "Правдиві історії пана П.” – це спроба нашої команди створити сучасний епічний римований україномовний контент для дітей. Досить віршів про «природу та погоду», від яких хочеться зітхати батькам та дітлахам! Даєш пригодницькі, захоплюючі дух поеми за авторством Артема Полежаки, від яких неможливо відірватися! А сучасний відеоряд, зроблений згідно останніх тенденцій світової анімації, дозволить нам привернути увагу самих вибагливих юних глядачів та навіть дорослих. Ми хочемо, щоб українськи батьки більше не читали своїм дітям чуковських та маршаків – в нас є щось своє, і не гірше!
46.
ID: 5AVS31-01148
Назва проекту: Біоетика з Гермесом
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 1661025.00
Запитувана сума від УКФ: 1661025.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Яковіцька Олена Петрівна
Міста реалізації: Київ, Львів, Світлодарськ, Федорівка, Київська обл,
Опис проекту: «Біоетика з Гермесом» - це інтерактивний youtube відео-дайджест з анімованим персонажем «Пес Гермес» про культуру ставлення людей до собак та котів. Відеодайджест складається з п’яти інтерактивних науково-пізнавальних відеороликів. В відео роликах розповідається про те, що вже відомий у ЗМІ анімаційний персонаж «Пес Гермес» прилетів з «Планети Собак», щоб дослідити як люди ставляться до собак та котів та навчити дітей культурі співіснування с тваринами на планеті Земля. Анімаційна історія буде поєднана з відео інтерв’ю реальних фахівців у зоозахисній темі, інфографікою, інтерактивними вставками - іграми (завданнями) та щасливими історіями адопції тварин. Відеоматеріали будуть розміщені на ютуб-каналі самого великого в Україні притулку «Сіріус» та використовуватися на «Уроках Доброти» у школах України. Ідея проєкту «Біоетика з Гермесом» логічно виросла як продовження вже успішного проєкту - книга «Поради від пса Гермеса, як жити з людиною». «Пес Гермес» та книга вже відомі у ЗМІ та сформували довіру та впізнаваність персонажу. Хронометраж кожного відеоролику - 15 хв.
47.
ID: 5AVS31-01520
Назва проекту: Особливий світ. Аутизм.
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 1999075
Запитувана сума від УКФ: 1999075
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «РРП Груп» (бренд – Ivory films)
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: Проект – веб-серіал у жанрі драмеді для молодої аудиторії (14-35 років) про дітей/підлітків з аутизмом, що спрямований на розвиток інклюзії, руйнування наявних стереотипів щодо людей з РАС та змінення ставлення у суспільстві до людей з аутизмом.
48.
ID: 5AVS31-00360
Назва проекту: "Музика на експорт"
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 1997803.00
Запитувана сума від УКФ: 1997803.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Іздрик Андрій Юрійович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: "Музика на експорт" - це серія документальних фільмів про сучасних українських виконавців, які мають великий потенціал виходу на європейський рівень і завдяки своїй унікальності та якісному контенту викличуть інтерес європейської публіки. Ми покажемо європейському глядачеві сучасний цікавий український музичний продукт, розширимо їх уявлення про Україну та українськість. Документальний фільм буде створено у форматі інтерв’ю з виконавцями, з елементами живого виконання актуальної програми і записом бекстейджів про життя і творчість виконавців має на меті репрезентувати українську культуру за кордоном, познайомити європейських слухачів з цікавими музичними проєктами в Україні, які відповідають сучасним трендам розвитку музичної культури в світі.кий музичний продукт, розмширимо їх уявлення про Україну та українськість. Документальний фільм буде створено у форматі інтерв’ю з виконавцями, з елементами живого виконання актуальної програми і записом бекстейджів про життя і творчість виконавців має на меті репрезентувати українську культуру за кордоном, познайомити європейських слухачів з цікавими музичними проєктами в Україні, які відповідають сучасним трендам розвитку музичної культури в світі.
49.
ID: 5AVS31-31859
Назва проекту: Забуті герої України
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 1997520
Запитувана сума від УКФ: 1997520
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП МАКАРЕНКО ДМИТРО ІВАНОВИЧ
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Проєкт «Забуті герої України»-це документальний веб фильм присвячений трагічним долям видатних українських воєначальників (Марко Безручко та Петро Болбочан) періоду ВИЗВОЛЬНИХ ЗМАГАННЬ, пов'язаних з національно-визвольною боротьбою українського народу у 1917—1921 роках. Полковник УНР МАРКО БЕЗРУЧКО у 1920 року, під м.Замостям (Польща)зупинив армію Будьонного, чим врятував Європу від «добровільного входження» до складу «Союзу радянських республік». У 1918 році війська УНР на чолі із підполковником ПЕТРОМ БОЛБОЧАНОМ, здолавши більшовицьку оборону, звільнили півострів від червоних окупантів. Україна під час жорстокої війни за Незалежність (1917—1921 рр) мала своїх героїв, на прикладах яких можна і треба виховувати українську малечу і не тільки її.
50.
ID: 5AVS31-03257
Назва проекту: “Найвідоміші Українці Світу”
Рейтинг: 257
Загальний бюджет проекту: 2101329.40
Запитувана сума від УКФ: 1999470.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Україна. Культура. Світ"
Міста реалізації: Україна (Львів), США (Нью-Йорк, Чікаго), Канада (Торонто), Аргентина (Буенос-Айрес),
Опис проекту: Проєкт «Найвідоміші Українці Світу» створений для гідного представлення українців, відомих особистостей українського походження, котрі є вихідцями з України або мають українське коріння, та які стали відомими у світі у різних галузях: культура, кіно, медицина, спорт, IT- технології, тощо. Проєкт буде відзнятий у вигляді інтерв’ю з елементами документального жанру та представлений в інтернет просторі. Після виготовлення усіх 3-ох відеофільмів один з учасників проєкту буде запрошений в Україну для участі у прес-конференції з журналістами, та участі у фан-зустрічі, для живого спілкування з глядачами, молоддю, та іншими зацікавленими особами. Також, до вашої уваги презентуємо прототип тизера - http://surl.li/bdtvz
51.
ID: 5AVS31-00263
Назва проекту: Країна вина. Закарпаття
Рейтинг: 256
Загальний бюджет проекту: 1922420
Запитувана сума від УКФ: 1922420
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Георгадзе Едуард Анзорович
Міста реалізації: Мукачево, Берегове, Ужгород, Виноградів, Мужієво, м.Київ,
Опис проекту: Виноробство в Україні існує сотні років, географічно країна гарантує чудовий кліматичний баланс для визрівання різних сортів винограду, однак мало хто з громадян знає про цей потенціал. Виходить так що більшість виноробів роблять свою справу, розбудовують країну, однак це все залишається “за кадром”. Саме тому наш вебфільм не тільки познайомить глядача з туристичними, культурними, мистецькими та традиційними надбаннями виноградного регіону, але і розширить світогляд глядачів, запропонує ще один привід пишатися бути громадянином України. Створений фільм буде у вільному доступі для глядачів.
52.
ID: 5AVS31-00743
Назва проекту: Анімаційний освітньо-мистецький цикл "Як композитори музику писали"
Рейтинг: 256
Загальний бюджет проекту: 1781780.00
Запитувана сума від УКФ: 1781780.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Великоолександрівська школа мистецтв і ремесел Пристоличної сільської ради
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення анімаційного веб-серіалу на основі біографічних даних деяких видатних українських композиторів різних епох (А.Веделя, М.Лисенка, М.Леонтовича, В.Сильвестрова, Є.Станковича) з подальшим поширенням в YouTube. Проєкт орієнтований на дітей та підлітків і створюється з освітньо-пізнавальною та навчально-методичною метою (для використання на уроках закладів спеціалізованої мистецької освіти та загальної середньої освіти). Також планується створення англомовної версії контенту для міжнародної аудиторії. Авторка ідеї - Галина Дуб. Художній керівник проєкту - Степан Коваль.
53.
ID: 5AVS31-01762
Назва проекту: Історичний музично-літературний проект “Земляки”
Рейтинг: 255
Загальний бюджет проекту: 1999070.00
Запитувана сума від УКФ: 1999070.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «СВІТАРТА»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Земляки» — кроссекторальний історичний літературно-музичний проєкт, націлений на популяризацію читання літературного спадку, підтримку сучасних, професійних музикантів і акторів та привернення уваги до об’єктів матеріальної культурної спадщини у всіх регіонах України. Культурні продукти будуть створені за принципом єднання творчості земляків — поетів-класиків та сучасних музикантів і акторів, які є представниками різних поколінь та епох, але народжені в одному регіоні, тому і є земляками, об’єднаними малою Батьківщиною. Результати проєкту: 13 відеокліпів (5 пісень і 8 поетичних читань), 13 аудіо-творів (5 пісень і 8 поетичних читань), 5 музичних композицій, архів відео та фото-матеріалів об’єктів регіональної архітектурної спадщини, а також спецпроєкт на медіаплатформі «СЛУХ»
54.
ID: 5AVS31-02280
Назва проекту: Родинний автобус
Рейтинг: 255
Загальний бюджет проекту: 1609889.00
Запитувана сума від УКФ: 1609889.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Литвиненко Андрій Володимирович
Міста реалізації: Київська область, Одесська область, Миколаївська область, Херсонська область,
Опис проекту: Family bus - створення документальнгого серіалу про сімейні мандри Україною у власноруч створеному автодому на базі автобусі ЛАЗ-699Турист. Для знайомства широкої аудиторії з туристичними, історичничним, рекреаційним надбанням України
55.
ID: 5AVS31-05982
Назва проекту: МІТЄЦ: східний напрям
Рейтинг: 255
Загальний бюджет проекту: 1646710
Запитувана сума від УКФ: 1646710
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Мистецька ініціатива тимчасового єднання цінностей"
Міста реалізації: Харків, Дніпро, Лисичанськ, Луганська область, Сєвєродонецьк, Луганська область,
Опис проекту: Культурний медіа-проект сприяє збереженню культурного розмаїття України, піднімає актуальні питання застосування цифрових технологій для архівування сучасного мистецтва, привертає увагу до мистецьких здобутків шляхом відео-документування, висвітлення процесів, що істотно впливають на формування мистецького контексту у східних регіонах та України в цілому. Проект охопить 4 міста - Харків, Дніпро, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, що дасть можливість збагатити діючий медіа-архів порталу https://mitec.ua матеріалами про важливі явища, ключові постаті сфери мистецтва сходу України. Це сприятиме популяризації мистецьких здобутків даних міст, презентації місцевих митців, інституцій широкому колу користувачів на порталі та соцмережах у вільному доступі. Доповнення порталу новими матеріалами сприятиме посиленню взаємодії між різними регіонами України, розширить бачення сучасної культури як невід`ємної частини життя сучасного українця.
56.
ID: 5AVS31-27741
Назва проекту: Відеоролик у VR-технології "Мандруючи музикою"
Рейтинг: 255
Загальний бюджет проекту: 2249573.00
Запитувана сума від УКФ: 1999573.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Агентство міжнародного співробітництва"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Відеоролик "Мандруючи музикою" тривалістю до п’яти хвилин, присвячений український музичній спадщині, створений за допомогою технології віртуальної реальності (VR-технології) для розповсюдження у соціальних мережах. Музика, можливо, найбільш точно й найбільш легко здатна пояснити Україну світові, здатна виступити таким собі перекладачем нашої ідентичності, каналом, яким ми можемо напряму транслювати важливі для нас речі та цінності. Митці, що залучені до проєкту: письменник Сергій Жадан, камерний колектив Лятошинський Тріо, професійна режисерська та технічна група, що спеціалізується у відеовиробництві в технології VR. Культурний музичний спадок, який є рівноцінним у світовому мистецькому процесі стане доступним для сотень тисяч глядачів інтернет-аудиторії як в Україні, так і за її межами.
57.
ID: 5AVS31-29022
Назва проекту: “Arch Channel” - перший україномовний YouTube-канал для дизайнерів та архітекторів
Рейтинг: 255
Загальний бюджет проекту: 1995606
Запитувана сума від УКФ: 1995606
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Котюх Віктор Вікторович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення та промоція спеціалізованого YouTube-каналу, у якого немає аналогів в Україні і який покликаний перейняти найкращі приклади європейського досвіду. Проєкт надаватиме такі можливості: системно висвітлювати професійні заходи, інтерв’ю з відомими українськими та зарубіжними експертами галузі, репортажі про українські дизайнерські та архітектурні кейси. У пілотному сезоні увагу зосереджено на соціально значущих темах архітектури та дизайну. Короткострокові результати: випуск сезону з 16 передач, проведення інформаційної кампанії, проведення опитування цільової аудиторії щодо впливу проєкту. Довгострокові результати: виробництво наступних сезонів після завершення фінансування проекту, підвищення обізнаності щодо передових технологій галузі, адвокація соціально-значущих тем у архітектурі та урбаністиці.
58.
ID: 5AVS31-06051
Назва проекту: Ящірка Хвостя
Рейтинг: 254
Загальний бюджет проекту: 1507000
Запитувана сума від УКФ: 1507000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Холодкевич Костянтин Анатолійович (Анімаційна студія "ToonDrive")
Міста реалізації: 24 області України, 24 області України,
Опис проекту: Ціль сталого розвитку - «Якісна освіта» має глобальним пріоритетом створення безпечного, ненасильницького, інклюзивного, ефективного навчального середовища для всіх. Наказом №293 від 26.02.2020 Міністерства освіти та науки затверджено план заходів , спрямованих на запобігання та протидію боулінгу. Створення анімаційного фільму «Ящірка Хвостя», який є складовою частиною право освітнього руху «Справедливці» для учнів початкової школи, на яких діти в інтерактивній формі навчаться виявляти, розуміти походження та складові булінгу, реагувати та протидіяти йому на прикладі відносин дітей - звіряток, які мешкають у чарівному лісі. Виробництво ролика включає в себе етапи Препродакшен, Продакшен, Постпродакшен,та складання його в формат MPEG 4.
59.
ID: 5AVS31-00269
Назва проекту: Симфонія міст.UA
Рейтинг: 254
Загальний бюджет проекту: 1533790.50
Запитувана сума від УКФ: 1493790.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВИКОНАВЦІ АКАДЕМІЧНОЇ МУЗИКИ "АКАДЕМУС"
Міста реалізації: Київ, Харків, Львів, Одеса,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення документального фільму, який буде складатися з чотирьох частин, присвячених містам України: Києву, Харкову, Одесі та Львову. Візуальний ряд включатиме монтаж невеликих уривків, що відбивають атмосферу того чи іншого міста: пам’ятні місця, краєвиди, містяни, типові форми відпочинку тощо. Звукова складова ролику поєднує два основних напряму роботи: спеціально написану музику та саунд-дизайн. В проєкті будуть задіяні чотири композитори (М.Чедрик, А. Кошелєв, Є. Золотухін, М. Романишин), вихідці цих міст, і на основі фольклорних мелодій свого регіону вони створять музичний «портрет» міст, що буде не обробкою фольклору, а його використанням з урахуванням всіх можливостей сучасної композиторської техніки. Це буде завершений самостійний музичний твір, який демонструватиме єдність всіх регіонів України. Можливості саунд-дизайну створять ефект «занурення» в атмосферу міста завдяки відтворенню демонстрованих візуальних образів в звуковому супроводі: шум транспорту, людський натовп, дзвони, сигнали тощо.
60.
ID: 5AVS31-32116
Назва проекту: Трейн-Юкрейн
Рейтинг: 254
Загальний бюджет проекту: 2056500.00
Запитувана сума від УКФ: 1984500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Пророченко Олексій Сергійович
Міста реалізації: Закарпатська область, Чернігівська область, Харківська область, Полтавська область, Дніпропетровська область, Львівська область, Київська область,
Опис проекту: Метою проекту є створення конкурентоспроможного на закордонному ринку оригінального українського тревел шоу, що, в свою чергу, буде об’єднувати ідею української ідентичності, підкреслить значущість української культури та залучить до перегляду не тільки вітчизняного глядача, а й матиме можливість розповісти про туристичну Україну за кордоном. Важливим аспектом є залучення глядача до подорожей Україною в цілому та донесення, що мандрівки саме залізницею є цікавими, практичними та доступними, адже за вікенд, завдяки пересуванню поїздом можна подивитися декілька міст та їх туристичні цікавості. Результатом проекту є створення 12ти випусків шоу українською мовою та 12ти випусків шоу англійською мовою хронометражем 45-60 хв, що загалом складає 24 години професійного англо та україномовного контенту, який буде розміщений на Ютюб. Також проект буде розміщений в Інстаграм у вигляді коротких вірусних уривків.
61.
ID: 5AVS32-31796
Назва проекту: Створення та поширення анімаційного ролику "СВІТ ПАРТИСИПАЦІЇ" для навчання дітей та молоді у межах проєкту "Бюджет участі. Діти"
Рейтинг: 254
Загальний бюджет проекту: 1167020.00
Запитувана сума від УКФ: 1118020.00
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Департамент економічного розвитку Кам`янської міської ради
Міста реалізації: Місто Кам`янське, Дніпропетровська область, Місто Київ, Громади-партнери Офісу Ради Європи в Україні (Львівська область, Тернопільська область, Полтавська область, Херсонська область, Донецька область, Київська область, Сумська область), Місто Кролевець Сумської області, місто Мукачево Закарпатської області, місто Тернопіль Тернопільської області, Нова Водолага Харківської області, місто Херсон Херсонської області, місто Дрогобич Львівської області, місто Пирятин Полтавської області, місто Хмельницький Хмельницької області,
Опис проекту: Мета проєкту: виготовлення та поширення відеоролику "СВІТ ПАРТИСИПАЦІЇ", який привертає увагу дітей та молоді до використання інструментів громадської ініціативи, зокрема, Шкільного громадського бюджету ("Бюджет участі. ДІТИ"). Перегляд ролику сприятиме формуванню усталеного розуміння у дітей та молоді зв`язку власної громадської ініціативи та активної позиції з успішністю розвитку школи, міста, країни, усвідомлення важливості реалізації особистого права голосу. Ролик популяризуватиме використання інструментів електронної демократії, сприятиме формуванню спільних цінностей громадянського суспільства та національної ідентичності. Результати: Відеоролик з використанням українських народних символів, який популяризує Шкільний громадський бюджет, як інструмент молодіжної громадської ініціативи серед українських громад. Поширення відбуватиметься шляхом розміщення відеоролику на медіаплатформах.
62.
ID: 5AVS31-02180
Назва проекту: "Крим, 5та ранку"
Рейтинг: 254
Загальний бюджет проекту: 1187775.00
Запитувана сума від УКФ: 1187775.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Молодіжна театральна компанія " Доллмен"
Міста реалізації: Київ, Херсон, Маріуполь,
Опис проекту: Проєкт “Крим, 5та ранку” передбачає створення 5 анімаційних роликів про права людини в світі та ситуацію з громадянськими журналістами кримськими татарами. Проєкт має на меті привернення уваги українського і світового суспільства до порушення прав людини на тимчасово окупованому Кримському півострові. Техніка роликів передбачає елементи використання документальної відеозйомки та мальовану анімацію, авторський саунд дизайн. Ролики по 3-5 хвилин двома мовами - англійською та українською - інформуватимуть світову спільноту про беззаконня та сфабриковані судові процеси над кримськими татарами. Ролики будуть розміщені на основних відкритих медіаплатформах та підсилені таргетованою рекламою.
63.
ID: 5AVS31-28358
Назва проекту: Україна в піснях
Рейтинг: 254
Загальний бюджет проекту: 2356722
Запитувана сума від УКФ: 1986172
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ПП "Теле-порт"
Міста реалізації: Луцьк, Біла Церква, Полтава, Харків, Ворохта,
Опис проекту: Проект «Україна в піснях» призначений для створення відеоальбому з 5 кліпів на українські народні пісні, оновлені співачкою НАВКА, в тому числі забуті, але відновлені у її наукових експедиціях у 2005-2015 роках. Зйомки кліпів планується в туристично привабливих, але не у широко відомих місцях України з метою їх популяризації. Це дасть можливість одночасно зберегти українську фольклорну спадщину для майбутніх поколінь та ознайомити глядачів з новими туристичними маршрутами.
64.
ID: 5AVS31-31540
Назва проекту: 3-серійний веб-серіал про пубертат “#БЕЗМІЗКІВ”
Рейтинг: 254
Загальний бюджет проекту: 1960058.00
Запитувана сума від УКФ: 1960058.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАМАС ПРОДАКШН"
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Створення 3-серійного хуліганського, щирого, романтичного веб-серіалу про пубертат “#БЕЗМІЗКІВ”; розміщення серій на відеохостингу youtube, розміщення анонсів серій на TikTok. Логлайн проєкту: “Хуліган потрапляє до юних блогерів зі спільним TikTok акаунтом під керівництвом амбітного продюсера”.
65.
ID: 5AVS31-06026
Назва проекту: УКРАЇНА. ПОГЛЯД ЧУЖИНЦЯ
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 1921320.00
Запитувана сума від УКФ: 1921320.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАШИН ОЛЕКСІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Завдяки спогадам та описам іноземців які з давних-давен подорожували нашими краями, ми можемо уявити якою була Україна в минулому. Тим паче, що у більшості їх писання були прихильні до українського народу. Веб-проєкт «УКРАЇНА. ПОГЛЯД ЧУЖИНЦЯ» - це цикл просвітницьких анімаційних відеороликів, в якому у стислій формі, через спогади таких авторів як Геродот, Павло Алеппський, Проспер Меріме, Де Боплан… буде викладена історія країни. Знайомство з такими авторами мимоволі збуджує і зміцнює нашу національну свідомість, нищить зневір'я і шкідливе почуття меншовартості та закріплює національну гідність. Проєкт розрахований на розміщення у мережі. Україномовна версія на Youtube каналі «імені Т.Г. Шевченко», англомовна- «Simple History»
66.
ID: 5AVS31-28787
Назва проекту: Воїн знаменитий
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 1999956.64
Запитувана сума від УКФ: 1999956.64
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Іванченко Денис Іванович
Міста реалізації: Київ, Канів, Переяслав-Хмельницький, Черкаси, Чигирин, Суботів, Бориспіль, Дніпро, Нікополь, Марганець, Запоріжжя, Кропивницький, Маріуполь, Бердянськ, Одеса, Херсон, Берислав, Олешки, Очаків, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Вилкове, Балта, Вознесенськ, Батурин, Глухів, Ніжин, Новгород-Сіверський, Прилуки, Чернігів, Суми, Харків, Ізюм, Чугуїв, Бахмут, Полтава, Гадяч, Миргород, Густиня, Качанівка, Хотин, Кам'янець-Подільський, Львів, Острог, Дубно, Збараж, Вишнівець, Вінниця, Біла Церква, Фастів,
Опис проекту: Науково-популярний історично-фольклористичний YouTube-серіал з 12 серій у форматі тревел-блога з елементами музичного блога. Кожна серія хронометражем 10-15 хвилин – це мандрівка щоразу в інший регіон та період історії України ХV–ХІХ ст. На фоні унікальних історичних, культурних та природничих пам’яток і об’єктів авторитетні історики, етнографи, музейники розкриватимуть суть ключових подій та осіб в історії козацтва. А фольклористи та провідні українські етновиконавці представлять автентичні козацькі й історичні пісні. Мета проекту – всебічно й багатогранно розкрити цінність козацької спадщини як одного з культурних брендів держави, використати їх для промоції України за кордоном та сприяння розвиткові регіонального туризму.
67.
ID: 5AVS31-29676
Назва проекту: «1:200. Вимір мрії»
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 1269460.00
Запитувана сума від УКФ: 1269460.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Данкевич Юрій Ярославович
Міста реалізації: Львів, Вроцлав,
Опис проекту: У період Другої Світової війни, коли Львів зазнає бомбардувань, його мешканці гинуть у гетто, а окупаційні армії змінюють одна одну, у одному із будинків по вулиці Вірменській група ентузіастів будує власне місто. Їхній Львів менший рівно у 200 разів, проте дуже детальний. Незважаючи на те, що діється за справжніми вікнами, ці люди терпляче створюють цілі вулиці і квартали, а будинки виготовляють з картону, свинцю, міді та дроту. Так постає Пластична панорама давнього Львова – унікальний твір, практично невідомий сучасним львів`янам. Документальний веб-фільм розповідає про історію моделі Львова та її творців
68.
ID: 5AVS31-32212
Назва проекту: Квіти Франциска: реенактмент українського відео-арту
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 676670
Запитувана сума від УКФ: 661670
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Потьомкіна Анна Андріївна
Міста реалізації: Івано-Франківськ,
Опис проекту: Реенактмент “Квіти святого Франциска” - це відтворення знакової для Івано-Франківська відео-роботи 1993 року, однієї з перших в історії відеоарту в місті. Нова версія відеоролику 2022 року залучатиме в якості перформерів письменника Тараса Прохасько та художника Нікіту Кадана. Проєкт сприятиме формуванню спільних цінностей через взаємодію різних поколінь художників, а також створюватиме простір для критичного переосмислення самої роботи у сучасному контексті та для осмислення етапу зародження українського відеоарту на початку дев'яностих. Результатами проєкту стане новий відеоролик, що буде розповсюджений на принаймні трьох незалежних медіаплатформах, а також серія лекцій про український відеоарт.
69.
ID: 5AVS31-27398
Назва проекту: «Приховані: ключі до Далі»
Рейтинг: 253
Загальний бюджет проекту: 2194900
Запитувана сума від УКФ: 1998900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОК МЕДІА КОМПАНІ"
Міста реалізації: Україна, Київ,
Опис проекту: «Cachés: clé à Dalí» (укр. «Приховані: ключі до Далі») – це унікальний продукт, діджитал-версія сюрреалістичної імерсивно-інтерактивної вистави написаної молодою українською драматургинею за мотивами єдиного роману Сальвадора Далі «Visages cachés» (укр. «Приховані обличчя»). П’єса вже отримала високі оцінки Нью-Йоркського університету NYU Tisch (Нью-Йоркський Університет, Школа мистецтв Тіш) та унікальні авторські права від фонду Гала-Сальвадор Далі (фонд заснований самим художником Сальвадором Далі з метою популяризації його художньої, культурної та інтелектуальної творчості) та видавництва “Peter Owen Publishers”. ЛОГЛАЙН: Три пари. Сюрреалістична подорож. Унікальна творчість та ексцентричне життя Сальвадора Далі на тлі неминучої темної сили XX століття. В рамках проєкту створений відеоконтент дозволить популяризувати український імерсивний театр та надати можливість українським глядачам побачити проєкт і поринути у світ сюрреалізму з власних домівок у різних регіонах України.
70.
ID: 5AVS31-29140
Назва проекту: Persona Etno з Гульнарою Поготовою
Рейтинг: 252
Загальний бюджет проекту: 1812900.00
Запитувана сума від УКФ: 1812900.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Поготова Гуля Аманмурадівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Популяризація ідеї єдності та етнічної багатогранності української культури через цикл відеопередач “Persona ETNO з Гульнарою Поготовою”, що висвітлює вклад етнічних меншин в сучасну українську культуру через призму відомих культурних діячів - гостей програми. Проєкт покращує розуміння аудиторією культурних особливостей різних національностей, що проживають в Україні, сприяє відчуттю громадянами своєї приналежності до України, незалежно від етнічного походження, підтримує міжкультурний діалог та культурне різноманіття в Україні.
71.
ID: 5AVS31-08434
Назва проекту: Документальнйи серіал про мультикультурний Харків
Рейтинг: 252
Загальний бюджет проекту: 878400.00
Запитувана сума від УКФ: 878400.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРКІВСЬКИЙ КРИЗОВИЙ ІНФОЦЕНТР
Міста реалізації: Харків, Харківська область,
Опис проекту: Серіал з 10 серій про культуру, мистецтво, спорт, науку, підприємництво Харкова аби показати його "українськість" та мультикультурність не як "першої столиці", а як прогресивного українського великого міста. Розповісти про соціальне підприємництво, культурні, мистецькі та волонерські ініціативи, щоб виростити туристичну спроможність, розвіяти міфи довкола Харкова, сприяти дезінформації російської пропаганди та відкрити нові опорні історичні позначки для мешканців Харкова. Все це через доступний формат — відео і медіаплатформу одного з небагатьох незалежних медіа Харкова - Накипіло.
72.
ID: 5AVS31-06191
Назва проекту: Серія відеопояснювачів “Революції української незалежності” - від Революції на граніті до Революції Гідності
Рейтинг: 252
Загальний бюджет проекту: 1309053.20
Запитувана сума від УКФ: 1309053.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Українер"
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Зважаючи на необхідність повернути у соціокультурний простір повн