+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Реєстр програми Діти культури

#
ID
Назва проекту
Рейтинг
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
Діти культури
1.
ID: 4CHI1-26659
Назва проекту: Ближче, ніж здається. Гід по історії сучасного мистецтва від дітей і до дітей
Рейтинг: 463
Загальний бюджет проекту: 343819.00
Запитувана сума від УКФ: 257600.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Коломієць Микола Васильович
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: “Ближче, ніж здається. Гід по історії мистецтва від дітей і до дітей” — це книжковий і виставковий проєкт студії Aza Nizi Maza, який розповідає історію сучасного мистецтва для дітей та підлітків. Головною метою проєкту є залучення читачів і глядачів до створення самостійної мистецької роботи через власний досвід і поступове знайомство з художніми практиками XX-XXI століть. Вагомою частиною проєкту будуть роботи учнів і учениць студії Aza Nizi Maza, як архівні, так і зовсім нові, які значною мірою визначатимуть формат книги і виставки як “історію мистецтва для дітей, розказану дітьми”.
2.
ID: 4CHI1-06324
Назва проекту: Музей дітям - діти музею
Рейтинг: 462
Загальний бюджет проекту: 204238.3
Запитувана сума від УКФ: 149980
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Благодійний фонд соціального розвитку Національного історико-культурного заповідника "Чигирин"
Міста реалізації: м.Чигирин, с.Медведівка Чигиринського р-ну Черкаської області, с.Суботів Чигиринського р-ну Черкаської області,
Опис проекту: Проєкт передбачає залучення дітей Чигиринщини до створення дитячих музейних видань та ігор, присвячених культурній спадщині краю. В результаті заплановані підготовка та друк дитячих видань "Мандруючи Чигиринщиною», «Археологічна абетка» та настільних ігор (ходилка, пазли, карткові ігри) на основі дитячих малюнків для створення та наповнення дитячих куточків у музеях Чигиринщини
3.
ID: 4CHI1-03604
Назва проекту: Арт-майданчик "Осередок"
Рейтинг: 461
Загальний бюджет проекту: 405390
Запитувана сума від УКФ: 300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Благодійний фонд "Шелтер Плюс"
Міста реалізації: Кривий Ріг, Дніпропетровська область,
Опис проекту: Арт-майданчик "Осередок" – культурний простір просто неба, що створюватиметься активістами, дітьми та професіоналами в області культури і мистецтва, який міститиме у собі різноманітні арт-об'єкти (стріт-арт на стіні будівлі та фасаді паркану за дитячими ескізами), сцену, зону для проведення виставок, майстер-класів і фестивалів, місце для вільної творчості та гри, тощо. Метою проекту є створення креативного простору, забезпеченого необхідними матеріальними та культурними цінностями для комплексного розвитку дітей через культуру і мистецтво. В результаті реалізації проекту ми матимемо необхідну базу, яку будемо використовувати для культурного розвитку дітей та їх родин в довгостроковій перспективі.
4.
ID: 4CHI1-07093
Назва проекту: Онлайн-курс про народні культурні традиції «Знай свою Україну»
Рейтинг: 444
Загальний бюджет проекту: 451957.9
Запитувана сума від УКФ: 300000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд "КОЛО"
Міста реалізації: вся Україна та вільний доступ онлайн,
Опис проекту: Створення онлайн-курсу передбачає популяризацію українських традицій та цінностей. Мета проекту - показати в актуальний спосіб сучасним дітям та їх батькам самобутність українських традицій. Ми не прагнемо переробити сучасних дітлахів і підлітків, озброєних планшетами й смартфонами, на героїв української літератури 19 століття, а хочемо додати в їхню «базову прошивку» «коди» предків. Розкрити значення обрядів народних свят Різдва, Великодня, Купала, Покрови, дати розуміння їх історичного контексту, популяризувати фольклорну складову, зробити доступними широкому загалу унікальні знахідки етнографічних досліджень, залучити до царини народної культури та традицій. Матеріали курсу стануть в нагоді, вчителям закладів формальної та мистецької освіти, батькам та всім бажаючим дізнатися про народні традиції.
5.
ID: 4CHI1-00653
Назва проекту: Форте QR Піано. Український звуковий простір
Рейтинг: 440
Загальний бюджет проекту: 315900
Запитувана сума від УКФ: 236925
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Державне спеціалізоване видавництво «Музична Україна»
Міста реалізації: Київ, Розповсюдження видання по всій Україні,
Опис проекту: Видавничий проект "Форте QR Піано. Український звуковий простір" (автор-упорядник Н. Гриднєва) – це перша за часів Незалежності Школа гри на фортепіано, створена виключно на українському матеріалі. Адресована підліткам – учням середніх і старших класів музичних шкіл, побудована на найкращих зразках національного музичного мистецтва із застосуванням передових педагогічних принципів. Видання двомовне (українська та англійська). Родзинкою видання стане те, що воно міститиме QR-коди та посилання на Ютуб-канал для прослуховування записів виконання представлених творів. Проект скерований на поповнення бібліотек дитячих мистецьких освітніх закладів по всій Україні.
6.
ID: 4CHI1-30277
Назва проекту: Мистецько-освітній проект - благодійна вистава - мюзікл для дітей з малозабезпечених сімей, сиріт, дітей учасників АТО, дітей переселенців із тимчасово окупованих територій "Руда сімейка"
Рейтинг: 425
Загальний бюджет проекту: 274352.40
Запитувана сума від УКФ: 205764.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ГО Соціальний Капітал
Міста реалізації: Київ, Обухів, Бориспіль, Ірпінь, Буча, Васильків,
Опис проекту: Мистецько-освітній проєкт - благодійна вистава – мюзікл "Руда сімейка" за мотивами твору «Тутта Карлсон перша і єдина, Людвіг Чотирнадцятий та інші» Яна Екхольма створюється для дітей з малозабезпечених сімей, сиріт, дітей учасників ООС, дітей переселенців із тимчасово окупованих територій. Вісім років поспіль існує дитячий театр – студія «Kolesiko». За ці роки дитячий театр створив багато вистав та цікавих творчих робіт, взяв участь у багатьох міжнародних проектах та фестивалях. Особливістю нашого театру є те, що в ньому грають тільки діти. Тож і виставу мюзікл «Руда сімейка» втілять на сцені діти – вихованці нашого театру (переважно підлітки 11- 14 років). Але працюватимуть вони з професійним режисером- постановником, хореографом, композитором. Оскільки з дітьми працюють професіонали, всі наші вистави та проєкти мають високий професійний рівень. Також до нашого проєкту долучаються вихованці інклюзивної дитячої театральної студії "МИ". Прем’єра вистави відбудеться 7 вересня в дитячому будинку творчості Подільського району м. Києва. І буде зіграна 10 разів у будинках дитячої творчості, які мають відповідне обладнання, в будинках культури Києва та Київської області. Проєкт здійснюється виключно на благодійній основі, тож заплановано запросити на виставу багато дітей з малозабезпечених сімей, сиріт, дітей учасників ООС, дітей переселенців із тимчасово окупованих територій, а також співпрацювати з дитячими будинками Києва та Київської області. Тривалість вистави 75 хвилин. Після вистави наші юні актори та постановники мюзіклу проведуть невеликі майстер класи з акторської майстерності для маленьких глядачів (тривалістю 40 хвилин).
7.
ID: 4CHI1-14561
Назва проекту: Кожен має право на казку
Рейтинг: 424
Загальний бюджет проекту: 262713.82
Запитувана сума від УКФ: 196263
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Тітаров Юрій Васильович
Міста реалізації: Луганська область, Донецька область, Закарпатська область, Івано-Франківська область, Волинська область, Сумська область, Чернігівська область, Житомирська область, Харківська область, Одеська область,
Опис проекту: "Кожен має право на казку" - це гастрольний проєкт театру ляльок, мета котрого зіграти 50 вистав у 50 селах 10 областей України та подарувати казку дітям, котрі живуть у маленьких культурно нерозвинутих селах.
8.
ID: 4CHI1-29387
Назва проекту: Освітня мовна відеопрограма для малят «Христя і Бомко»
Рейтинг: 412
Загальний бюджет проекту: 293814.83
Запитувана сума від УКФ: 220360.27
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Маркевич С. Л., Мовна майстреня "Слово на нОво"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Освітня відеопрограма для дітей 2-4 років. Мета: допомогти дітям раннього віку вивчити українську мову. Головні персонажі: Христя (4 роки) – ведуча та вигаданий персонаж Бомко – актор-лялька. У 10 випусках персонажі перебувають у різних локаціях (дитячий майданчик, крамниця іграшок тощо), де вивчають українську мову. Особливістю програми є акцент на вивченні тих слів, які зазвичай мають помилкові відповідники у сучасному мовленні. В кінці кожного з випусків головні персонажі отримують відеоповідомлення від зірки шоу-бізнесу. Результати: - в сучасному ігровому форматі навчати дітей української мови; - виробити у дітей мовну стійкість; - звернути увагу на культуру мовлення дорослих.
9.
ID: 4CHI1-00883
Назва проекту: Мистецька резиденція замку Краснодвір
Рейтинг: 408
Загальний бюджет проекту: 344550
Запитувана сума від УКФ: 258350
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Повна назва організації: Надвірнянський туристично-інформаційний центр
Міста реалізації: Надвірна, Луганська область,
Опис проекту: Проект має на меті актуалізувати культурну спадщину замку Краснодвір шляхом залучення дітей до мистецтва та творчості шкіл Луганської, Рівненської та Івано-Франківської областей. Ми прагнемо перетворити руїни замку із забутого місця в сучасний та креативний центр інтерпретації історії міста і мистецька резиденція станем значним кроком до мети. Ми створюємо умови для переосмислення та формування цінності спадщини замку Краснодвір молоддю міста Надвірна. Заходами проєкту передбачено проведення художнього та скульптурного пленеру, екологічного оркестру, археологічної лабораторії з метою кращого розуміння спадщини. Замок Краснодвір стане об’єктом гордості та переверне уявлення про дитяче мистецтво містечку Надвірна.
10.
ID: 4CHI1-07154
Назва проекту: Дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко"
Рейтинг: 398
Загальний бюджет проекту: 200.000
Запитувана сума від УКФ: 150.000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Повна назва організації: Чернігівська обласна організація Національної спілки письменників України
Міста реалізації: Чернігів, Чернігівська область,
Опис проекту: Метою проекту є створення дитячої літературної школи, створення реального та онлайн простору для спільного творчого процесу, передання відомими письменниками своїх знать, умінь та навичок дітям та молоді, навчання реалізовувати свої творчі ідеї (від задуму до видання книги). Проект направлений на виявлення та об’єднання обдарованих дітей, сприяння реалізації творчих здібностей. Результатом проєкту є створення кінцевого культурного продукту (написання дітьми зразків короткої прози: казки, оповідання) та вихід збірки дитячих творів. Довгостроковим результатом буде відкриття потенціалу дітей та молоді та, в кінцевому підсумку, поява нових імен в літературі.
11.
ID: 4CHI1-30297
Назва проекту: Ютюб канал ХабблТраббл
Рейтинг: 397
Загальний бюджет проекту: 324288.41
Запитувана сума від УКФ: 261112.03
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Гусарова Ольга Олександрівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Ютюб канал, де про космос та науку розказує закохана в них дитина. Наша ціль-популяризація рольової моделі дитини, зацікавленої наукою, створення цікавого контенту на теми космосу та науки, відображення українського погляду на історію науки та космосу. Очікувані результати-підвищення рівня зацікавлення темою в суспільстві, особливо, серед дітей. Збільшення аудиторії українського ютюб і нашого каналу.
12.
ID: 4CHI1-14778
Назва проекту: Проект "Майстерня щастя"
Рейтинг: 395
Загальний бюджет проекту: 300000.00
Запитувана сума від УКФ: 225000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Громадська організація "Майстерня щастя"
Міста реалізації: м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область,
Опис проекту: В рамках проекту «Майстерня щастя» планується проводити на регулярній основі майстер-класи (в стилі «хендмейд») різного напрямку для дітей шкільного віку від 7 до 13 років. В результаті буде отримана можливість систематизувати досвід, набутий впродовж проведення майстер-класів у вигляді творчого курсу або освітньої програми, що буде надрукований у формі казки-путівника по майстер-класам. Завдяки проведеним з дітьми майстер-класам буде популяризована освітньо-розважальна форма дозвілля, через виготовлення власноруч ужиткових речей діти будуть знайомитись з історією рідного краю тощо. Місцем проведення частини майстер-класів є будинок, що знаходиться в заповідній частині Кам’янця-Подільського. Він стане творчою резиденцією, що буде продовжувати працювати в цьому напрямку і після закінчення проекту.
13.
ID: 4CHI1-01851
Назва проекту: Настільна гра "Чарівний світ"
Рейтинг: 393
Загальний бюджет проекту: 331929
Запитувана сума від УКФ: 255330
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «КОНТЕНТ-МАРКЕТИНГ»
Міста реалізації: Київ, Львів,
Опис проекту: “Чарівний світ” - настільна гра за мотивами української міфології - є частиною стратегічної ініціативи збереження та популяризації української міфології “Чарівний світ UA”. Це інноваційний культурний продукт, який в ігровій формі познайомить дітей та підлітків з захоплюючим світом українських міфів та легенд. проект допоможе популяризувати нашу міфологію, як в Україні, так і за кордоном, а також сприятиме формуванню національної ідентичності підростаючого покоління та їх творчому і культурному розвитку в національному контексті.
14.
ID: 4CHI1-26181
Назва проекту: Кам'янець-Подільський дитячий фестиваль гумору
Рейтинг: 364
Загальний бюджет проекту: 319995.50
Запитувана сума від УКФ: 239990.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР РОЗВИТКУ "ЗОРЯНИЙ ДІМ"
Міста реалізації: м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область,
Опис проекту: Фестивалі гумору в Кам'янці-Подільському для дітей з програмою розвитку креативності і творчості
15.
ID: 4CHI1-30335
Назва проекту: Науковий фестиваль для дітей ROBOfirst
Рейтинг: 357
Загальний бюджет проекту: 413100
Запитувана сума від УКФ: 150000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Міжнародна організація "Громадська організація "ІНОВАЦІЙНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета: надихнути дітей вивчати STEM – науку, технологію, інженерію, програмування та математику – все те, що рухає прогрес країни та людства вперед! Результати: Залучити 500 дітей учасників, які представлять свої проєкти
16.
ID: 4CHI1-06356
Назва проекту: "Сонячне коло" Онлайн-фестиваль дитячої творчості
Рейтинг: 356
Загальний бюджет проекту: 171377.50
Запитувана сума від УКФ: 150000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Добра воля"
Міста реалізації: Харків, Харківська обл., населені пункти Харківської області,
Опис проекту: Фестиваль «Сонячне Коло» — регіональний благодійний проект для обдарованих дітей музикантів та художників Харківської області та з соціально-незахищених родин м.Харків, основною ідеєю якого є підвищення культурного рівня та мотивації дітей, а також надання їм можливості отримати досвід виступу на великій сцені. «Сонячне коло» є більше соціальним проектом, ніж професійним конкурсом, його учасники – обдаровані діти, які з різних причин не мають змоги брати участь у конкурсах та фестивалях с грошовим внеском, а наша концепція онлайн-формату відбіркового туру та безкоштовного фінального туру дозволяє долучитись до конкурсу дітям з найвіддаленіших куточків області з мінімальними витратами.
17.
ID: 4CHI1-22876
Назва проекту: ЗІРКОВЕ МАЙБУТНЄ СРІБНОЇ ЗЕМЛІ
Рейтинг: 350
Загальний бюджет проекту: 287977.20
Запитувана сума від УКФ: 215977.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Комунальний заклад культури "Заслужений академічний Закарпатський народний хор" Закарпатської обласної ради
Міста реалізації: Закарпатська область, м.Ужгород, м.Хуст, смт.Перечин,
Опис проекту: Арт-проєкт "Зіркове майбутнє Срібної Землі" - унікальний задум відбору музично обдарованих дітей Закарпаття, особливо з найвіддаленіших куточків області (співаків, інструменталістів, танцюристів) для спільного музичного дійства із професіоналами - колективом Заслуженого академічного Закарпатського народного хору. Основна мета проєкту це - підтримка юних самородків краю, упевненості у їхніх можливостях та допомога у самоствердженню, привернення їхньої уваги до своєї національної ідентичності, пропаганда різноманітності народної музично-пісенної палітри Закарпаття через багатий мультинаціональний репертуар Закарпатського народного хору. Етапи організації: професійний відбір учасників; підбір та розучування концертної програми з дітьми; репетиційний та організаційний період; представлення концертної програми у містах Закарпаття (Ужгороді, Перечині, Хусті).