Реєстр програми Аудіовізуальне мистецтво

#
ID
Назва проекту
Рейтинг
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
ЛОТ 1. Телепродукт
1.
ID: 4AVS11-29353
Назва проекту: Проти катувань в Україні
Рейтинг: 475
Загальний бюджет проекту: 950512.00
Запитувана сума від УКФ: 759512.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГО "Форпост"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Цикл документальних фільмів «Проти катувань в Україні». Хронометраж - 12 хвилин. Цикл з 5 фільмів. На прикладі реальних історій розкриємо масштаб фізичних та психологічних тортур в Україні та їхніх наслідків; розповсюдженість - у місцях несвободи, поліцейських відділках, дитячих притулках, медико-соціальних закладах та зоні збройного конфлікту.
2.
ID: 4AVS11-06983
Назва проекту: Врятовані в Уневі
Рейтинг: 456
Загальний бюджет проекту: 1474180
Запитувана сума від УКФ: 1474180
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДІ І ГОЛОДНІ ПРОДАКШН"
Міста реалізації: Унів, Львівська область, Львів,
Опис проекту: У роки Другої Світової війни група монахів-студитів українського греко-католицького монастиря в селищі Унів переховують єврейських дітей, видаючи їх за поляків та українців. Це – белетризована документальна історія, розказана нобелівським лауреатом з хімії, громадською діячкою, професором фізики та кардіологом, а також екс-міністром закордонних справ. Усі вони – врятовані єврейські діти з Унева. Їхній порятунок відбувся завдяки суворій конспірації та винахідливості монахів і глави українських греко-католиків, митрополита Шептицького. Проект – поєднання коментарів істориків та документальних розповідей п’яти головних героїв на підставі особистих інтерв’ю з ними та надрукованих спогадів, а також художьої реконструкції окремих епізодів їхньої оповіді
3.
ID: 4AVS11-27784
Назва проекту: Телевізійний документальний фільм “За нашу і вашу свободу”
Рейтинг: 453
Загальний бюджет проекту: 1268646.00
Запитувана сума від УКФ: 1268646.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Волинщиков Вячеслав Юрійович
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Фільм «За нашу і вашу свободу» – є живою документальною хрестоматією боротьби Литви та України проти радянсько-російської імперії. Здобуття та захист державної незалежності показано крізь зворушливі історії учасників подій, їх роздуми і висновки. Україна і Литва мають більше причин для подальшої взаємодії, ніж відомо пересічному громадянину. Фільм «За вашу і нашу свободу» – формує громадянську свідомість і відповідальність, створює привід для гордості та взаємоповаги.
4.
ID: 4AVS11-02784
Назва проекту: Крутий Заміс: Сезон 3
Рейтинг: 449
Загальний бюджет проекту: 1988634
Запитувана сума від УКФ: 1988634
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЛЯРЧУК СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
Міста реалізації: Київ, Бровари, Ірпінь, Черкаси,
Опис проекту: Це третій сезон документальної телепрограми про наших ветеранів АТО/ООС. У новому сезоні географія знов значно розшириться, адже до нас долучаться ветерани з англомовного світу. Через справжні розповіді героїв, перчений солдатський гумор глядач зможе разом з нашими хлопцями та дівчатами поринути в їх бойові спогади та цивільне сьогодення. У восьми серіях по 26 хвилин - історії підприємницького успіху, перипетії післяфронтового життя ветеранів-бізнесменів з України, США, Великої Британії, Австралії. Курйозні воєнні оповідки для одних стануть дієвим стимулом, а для інших - справді відвертим знайомством. В рамках проекту УКФ передбачається зйомка цього телепродукту та початок промо кампанії до виходу в ефір.
5.
ID: 4AVS11-26619
Назва проекту: "Україна співає": телевізійний конкурс дитячих хорових колективів
Рейтинг: 449
Загальний бюджет проекту: 1905730.00
Запитувана сума від УКФ: 1905730.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІЯ «МІСТО»
Міста реалізації: Полтава,
Опис проекту: Одним із інструментів для реалізації місії культури в часи криз є українське хорове мистецтво. Саме участь у хорі об’єднує, спонукає чути один одного, допомагає відчути підтримку та досягнути результату разом. Чи не важливо Україні знову навчитися чути один одного? Особливо коли в Україні нещодавно утворилося 1469 нових громад, які вчаться жити разом. Дитячий хор , який створений та поповнений дітьми з різних регіонів стане візитівкою для громади, об’єднає її батьків та мешканці. Суспільству необхідно об’єднуватися навколо цінностей, гармонізуватися та розвивати колективну творчість аби відчувати причетність до перетворень. Хорова та пісенна творчість є питомими для українського світобачення. Вона виникла на основі фольклору. Мета проекту - формування нового телевізійного контенту у форматі телевізійного шоу, який спрямований на презентацію, популяризацію дитячих хорових колективів з нових об’єднаних громад України, які навчаються хоровому співу за новою методологією, що поєднує інструменти онлайн та офлайн навчання. Фахівці сфери хорового мистецтва кажуть : «Заспівають діти – заспіває Україна! Україна буде стежити за змаганням 30 дитячих хорів, які презентують себе та свою громаду, розкриють свої проблеми та спробують їх вирішувати під час підготовки телевізійного шоу. Заявлені в конкурсі колективи пройдуть кастинг, який в 10 серіях ( по 3 колективи в 1 серії)будуть змагатися далі в наступних чверть фіналі, півфіналі та фіналі. На кастингу буде : представлення візитівки колективу – 1 твір, їх творчий доробок, 1 творче завдання, надане їм для вивчення онлайн та співбесіда з журі конкурсу. Глядач побачить 30 дитячих хорових колективів та презентацію 30 громад, сам процес навчання хоровому співу онлайн, його особливості та вболіватиме за колектив зі своєї громади аби той продовжив змагання та участь в проекті. Дуже важливо показати глядачу як інструмент онлайн підготовки творів отримують керівники дитячих хорів та як столичні фахівці хорового співу допомогають їм опанувати його. Треба показати в ефірі, що навчатися онлай хоровому співу можна і треба! Як доказ цьому 600 дітей з 30 хорових колективів України до 30 річчя Незалежності України підготують онлайн 1 твір та вперше заспівають онлайн. Це буде новий рекорд для України!
6.
ID: 4AVS11-28158-2
Назва проекту: Розумахи, до справи!
Рейтинг: 448
Загальний бюджет проекту: 2415817.50
Запитувана сума від УКФ: 1913437.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ВТВ ПЛЮС"
Міста реалізації: Херсон,
Опис проекту: Протягом 5,5 місяців створити українською мовою 5 передач культурно-соціального дитячого талант-шоу «Розумахи, до справи!», 18 інформаційних сюжетів та потужної рекламної кампанії, що сприятиме формуванню об’єднаної української ідентичності, позитивного іміджу м.Херсон та Херсонької області, руйнуванню пострадянських стереотипів, зменшенню наслідків інформаційній агресії РФ. В рамках програми на навчаннях (5 тренінги, 12 майстер-класів) трансформувати ідеї учасників-команд у 15 реалістичних проєктів для участі у громадському бюджеті, що сприятиме розвитку міста. Переконати підлітків бути не пасивними отримувачами благ, котрі для них створили дорослі, а і самим активно, через втілення власних проєктів, котрі надають можливості для творчої самореалізації, покращувати життя навколо себе.
7.
ID: 4AVS11-01612
Назва проекту: "Життя після 16:30"
Рейтинг: 442
Загальний бюджет проекту: 1744512.00
Запитувана сума від УКФ: 1744512.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Кірсанов Артемій Павлович
Міста реалізації: Київ, Львів, Дніпро,
Опис проекту: Пілот серії телевізійних фільмів про десантника 79-ої аеромобільної бригади - Олександра Терещенка, який по праву має позивний «Кіборг». Рятуючи побратимів від гранати у донецькому аеропорті, він залишився без обох рук і з пошкодженим оком. Однак, Олександру вдалося подолати труднощі пов’язані з інвалідністю та повернутися до повноцінного особистого та громадського життя.
8.
ID: 4AVS11-06572
Назва проекту: Рідний уїк-енд
Рейтинг: 442
Загальний бюджет проекту: 619224
Запитувана сума від УКФ: 619224
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Міське комунальне підприємство "Муніципальна телерадіокомпанія "Місто"
Міста реалізації: Хмельницька область, Вінницька обл., Тернопільська обл.,
Опис проекту: Телевізійна інформаційно-пізнавальна програма «Рідний уїк-енд» - цикл із десяти телевізійних програм тривалістю 30 хвилин кожна. У програмі двоє ведучих будуть досліджувати Подільський край (територію Хмельницької, Вінницької та Тернопільської областей) та розповідати про нього глядачам. В кожній передачі буде представлена історія території, традиції, фольклорні особливості, кухня, народні ремесла, туристичні маршрути, веломаршрути, місця сили. Також, дослідимо різні види відпочинку та розваг що пропонуються на окремій території. Мета проєкту - розповісти глядачу про унікальні культурні, історичні, архітектурні, природні особливості Поділля, передати їх колорит та залучити українців до відпочинку на незвіданих місцинах рідної землі, шляхом випуску циклу телевізійних програм «Рідний уїк-енд” у сучасному форматі.
9.
ID: 4AVS11-00359
Назва проекту: Виготовлення циклу телевізійних передач «СВІТЛЯЧОК» (12 передач х 15 хвилин (48 пісень для дітей))
Рейтинг: 441
Загальний бюджет проекту: 1161902.00
Запитувана сума від УКФ: 1161902.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Телекомпанія «Малятко-ТВ»
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Його актуальність, ідея та мета визначаються, насамперед, проблематикою національної самоідентифікації підростаючого покоління, мотивацією замолоду оволодівати, вивчати і спілкуватися українською мовою та брати активну участь у сучасному національному інформаційно-культурному діалозі. Проєкт покликаний сприяти суспільному визнанню творчості україномовних авторів та виконавців. Результатом реалізації проєкту є виготовлення циклу телевізійних передач «СВІТЛЯЧОК» (12 передач по 15 хвилин (48 пісень для дітей)). Проєкт не є бізнес-орієнтованим і є відкритим для участі будь-якої талановитої дитини чи дитячого колективу.
10.
ID: 4AVS11-04641
Назва проекту: Крим. 25 років боротьби за Україну. 1999-2002 рр.
Рейтинг: 438
Загальний бюджет проекту: 763038
Запитувана сума від УКФ: 763038
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Сулейманов Ібрагім Талятович
Міста реалізації: Україна, в тому числі Херсонська область та тимчасово окупована територія АР Крим,
Опис проекту: Проект «Крим. 25 років боротьби за Україну» передбачає створення чотирьох телевізійних документальних програм про боротьбу громадянського суспільства в Криму у 1999-2002 роках за його українську приналежність, що грунтуватиметься на архівних матеріалах та свідченнях очевидців тих подій. Через хронологічну подачу та використання архівних кінофотоматеріалів, глядачу стане зрозуміло, що Росія з перших років незалежності України не полишала спроб анексії АР Крим і тимчасова окупація 2014 року стала логічним завершенням системної політичної, культурної та інформаційної окупації півострову. Саме відсутність правдивої та достовірної інформації про події на території АР Крим в новітній історії України, дала виклик для створення якісного українського телепродукту, який має частково вирішити цю пробему.
11.
ID: 4AVS11-00009
Назва проекту: Жива УПА. Тернопільщина
Рейтинг: 436
Загальний бюджет проекту: 1104416
Запитувана сума від УКФ: 1104416
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Яремчук Марія Валеріївна
Міста реалізації: м. Тернопіль та область,
Опис проекту: Створити цикл із чотирьох документальних телепередач тривалістю 30 хв. кожна про життя та долю жінок-учасниць УПА, уродженок Тернопільщини. Показати створені телепередачі на регіональному телеканалі Тернопіль 1.
12.
ID: 4AVS11-03381
Назва проекту: Другий сезон циклу аналітично-пізнавальних телевізійних передач "Фантастичні українці"
Рейтинг: 432
Загальний бюджет проекту: 1997858.19
Запитувана сума від УКФ: 1995858.19
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кармаліта Катерина Євгеніївна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Фантастичні українці» – цикл аналітично-пізнавальних телевізійних передач про пошук сучасних культурних ідентифікаторів українців. Через постаті відомих діячів культури і мистецтв та інтелектуальну еліту досліджується сучасний культурний контекст, що визначає засоби маніфестації, самобутності громадян України незалежно від національності. В другому сезоні ми продовжуємо вивчати культурні індустрії та їхні досягнення. До другого сезону увійдуть 2 передачі, що досліджують індустрії української моди та танців. Контроверсійні опінії широкого кола митців та експертів, динамічний, насичений візуальний ряд, вироблений з використанням сучасних технологій та потужна промо-кампанія вигідно відрізняє наші програми від більшості відеоконтенту про мистецтво та збільшує привабливість такого аудіовізуального продукту для широкої аудиторії, а особливо – молоді.
13.
ID: 4AVS11-02160
Назва проекту: Зимова містерія "Територія Різдва"
Рейтинг: 432
Загальний бюджет проекту: 2000000.00
Запитувана сума від УКФ: 2000000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Рудницька Анжеліка Миколаївна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Зимова містерія “Територія Різдва” – аудіовізуальний продукт, спрямований на популяризацію та осучаснення нематеріальної культурної спадщини, основою якого є традиційні українські колядки, щедрівки та новостворені різдвяні пісні, що звучатимуть в автентичному звучанні та у сучасних аранжуваннях. Виконавцями різдвяних пісень будуть фольклорні колективи, дитячі гурти, відомі поп- та рок-виконавці у супроводі оркестру, об’єднані різдвяною містерією, де у сучасному світі оживають прадавні традиції. Кожна з колядок – це окрема історія, вплетена у загальну канву різдвяної містерії. Проєкт носить також інклюзивний характер, він буде адаптований жестовою мовою. Проєкт ставить за мету єднання суспільства довкола одвічних цінностей. Загальна тривалість 75 хв.
14.
ID: 4AVS11-29140
Назва проекту: Persona CULT з Гульнарою Поготовою
Рейтинг: 430
Загальний бюджет проекту: 1685520.00
Запитувана сума від УКФ: 1685520.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Морозова Анна Михайлівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Популяризація ідеї єдності української та кримськотатарської національностей через новий цикл програми «Persona CULT з Гульнарою Поготовою», що буде присвячений культурній тематиці за участі відомих сучасних культурних діячів. Проект покращуватиме розуміння аудиторією особливостей обох національностей, сприятиме взаємному поширенню української та кримськотатарської культури та підтримці міжкультурного діалогу.
15.
ID: 4AVS11-06361
Назва проекту: "Вперед, у 90-ті"
Рейтинг: 429
Загальний бюджет проекту: 1760678
Запитувана сума від УКФ: 1760678
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженною відповідальністю "Фільм Плюс"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: 90-ті роки в новітній історії України – унікальний і важливий період для розуміння причин і наслідків того, що відбувається в Україні сьогодні. Фільм розповість історії людей, для яких той час всупереч обставинам став часом успіху - це Євген Уткін, Олександр Роднянський, Арсен Савадов, Юрій Сенченко, Сергій Маслобойщиков, Оксана Забужко, Олександра Коваль; та історії створення культурних проєктів того часу, які сьогодні можна вважати знаковими – фестивалів «Червона рута», «Вивих», поезоопери бубабістів «Краслер-імперіал», фотопроєкт «Донбас-шоколад». Фільм створить колективний портрет покоління, передасть настрій тих часів і філософськи проаналізує той переламний період життя України. Тізер фільму: https://vimeo.com/499591105/c01c8a6c1c
16.
ID: 4AVS11-26852
Назва проекту: Діаспора
Рейтинг: 426
Загальний бюджет проекту: 1989139.25
Запитувана сума від УКФ: 1989139.25
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство "ПКС"
Міста реалізації: Київ, Світ,
Опис проекту: Мета проекту — змінити ставлення українців до власної діаспори, показати історії реальних людей та цілих громад в Канаді, які суттєво впливають на сучасну Україну: формують політичну думку своїх урядів про українські події, впливають на владу та створюють фонди, які надають фінансову допомогу та підтримку Україні. Герої шоу — дослідник та ведучий Геннадій Попенко, який покаже реальний вплив української діаспори на формування політики держави проживання, їх відношення до України за напрямами культура, політика й економіка. У фокусі — українська діаспора в Канаді. Ще одна мета проекту — змінити наратив та на противагу російській пропаганді показати, що українці мають не тільки спадщину від Радянського Союзу, але й тісно пов’язані культурно та соціально-економічно з цивілізованим світом, зокрема з Канадою.
17.
ID: 4AVS11-00105
Назва проекту: "Гра долі". Сезон 2021"
Рейтинг: 425
Загальний бюджет проекту: 2008040.00
Запитувана сума від УКФ: 1965540.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІАТЕЛ"
Міста реалізації: м. Київ, м.Полтава, м. Львів, м.Ніжин, м. Кам'янець-Подільський, Острог-Дубно,
Опис проекту: «Гра долі». Сезон 2021» передбачає створення нових телепрограм про видатних діячів української культури. Це продовження відомого циклу, який представлений на телеканалах України з 2005 року і є у вільному доступі в Інтернеті з англійськими субтитрами. 5 нових імен в серіалі доповнять перелік особистостей, які творили нашу державу в минулому і залишаються маркерами національної ідентичності сьогодні. Через призму приватного життя ми дізнаємося про їхню творчість і внесок у скарбницю української та світової культури. Інтелектуальний телепродукт в доступній формі з харизматичною ведучою покликаний заохотити до вивчення історії і вживання державної мови в усіх сферах життя. Духовність героїв гідна поваги і наслідування.
18.
ID: 4AVS11-03932
Назва проекту: "Всередині музики"
Рейтинг: 423
Загальний бюджет проекту: 1999995.00
Запитувана сума від УКФ: 1999995.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "ДРУЗІ МУЗИКИ"
Міста реалізації: Київська область, м. Київ, м. Харків, Харківська область, м. Амстердам, Нідерланди, м. Гаага, Україна,
Опис проекту: "Всередені музики" - український телевізійний міні-серіал в стилі доку-фікшн про сучасну академічну музику України, що розповідає глядачам історію український молодий музиколог, подорожує Україною та Європою, спілкуючись з провідними композиторами, виконавцями, культурними діячами та пересічними людьми, щоб з’ясувати передумови розвитку сучасної академічної музики в Україні, проблеми її популяризації, а також виявити взаємозв’язок музичного мистецтва та інших сфер людської діяльності, вплив української академічної музики на розвиток інших музичних жанрів та світового музичного мистецтва загалом.
19.
ID: 4AVS11-28934
Назва проекту: Телевізійна концертна програма “FUNK.ROCK.ETHNO.MUSIC.FOLK” #KHORTA & CITY BIG BAND”
Рейтинг: 423
Загальний бюджет проекту: 1113848.52
Запитувана сума від УКФ: 1113848.52
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Запорізький муніципальний театр танцю
Міста реалізації: місто Запоріжжя,
Опис проекту: Головною метою є підтримка молодих сучасних авторських українських гуртів, української музики; розвиток сучасної музики у регіоні та поєднання нового телевізійного концерт-шоу авторських колективів; удосконалення професійної підготовки дітей з музичних шкіл, розширення нових горизонтів музичного мислення підростаючого покоління, гурту “KHORTA”, Запорізького муніципального оркестру “CITY BIG BAND” та популяризація на просторах телебачення сучасної музичної культури. Збільшення кількості якісного національного україномовного телевізійного продукту культурно-мистецького, науково-пізнавального у різних жанрів музики історії і культури країни. Створення якісного національного аудіовізуального контенту та його поширення через медіаплатформи. Створення якісного авторського продукту з використанням мультимедійних технологій. Підтримка створення власного, національного контенту, який сприятиме формуванню об’єднаної української ідентичності, консолідації українського суспільства, протидіятиме фейкам та інформаційній агресії, сприятиме формуванню позитивному імеджу України та українців. Підтримка створення контенту, який сприятиме формуванню спільних цінностей громадського суспільства, дотриманню культурних прав, рівних можливостей для особистого розвитку та самореалізації всіх громадян та спільнот, належно від культурних, мовних, етничних регіоних, соціальних, гендерних та інших особливостей чи розбіжностей. Підтримка контенту музично-пізнавального, культурно-мистецького та соціального спрямування, що задовольняє потреби та інтереси різних аудиторій, в т.ч. дітей та молоді. Очікувані результати: - привернення уваги глядацької аудиторії до розвитку дитячого мистецтва та початкових гуртів - активізація співробітництва професійного гурта “KHORTA” та Запорізького муніципального оркестру з талановитими дітьми з музичних шкіл; - поліпшення якості підготовки фахівців сучасної авторської музики на телебаченні.
20.
ID: 4AVS11-00338
Назва проекту: Laboraverum
Рейтинг: 422
Загальний бюджет проекту: 2130955.00
Запитувана сума від УКФ: 1998955.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство "Метеор"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Laboraverum» - телепередача науково-популярного характеру, яка розповідає біографії українських вчених-медиків. Кожен випуск присвячений одному науковцю, чий внесок істотно вплинув на світову науку. Мова йде про дуже серйозні роботи світового рівня. Хто переміг бубонну чуму? Хто відкрив імунітет, отримавши за це Нобелівську премію? Як саме робилась вакцина від висипного тифу у Львові і як з її допомогою рятували євреїв від нацистів під час війни? Хто винайшов ту саму хірургічну маску, яку сьогодні носить без перебільшення весь світ? Відповіді на ці питання дасть перший сезон телепередачі “Laboraverum”. В подальшому планується ще три сезони телепередачі про визначних українських вчених.
21.
ID: 4AVS13-05856
Назва проекту: Телевізійний фільм "Культурний код Кшиштофа Зунуссі"
Рейтинг: 421
Загальний бюджет проекту: 1969844.52
Запитувана сума від УКФ: 1969844.52
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Обличчям до культури"
Міста реалізації: Київ, Варшава, Ходорів, Львівська область, Париж, Львів,
Опис проекту: Документальна телевізійний фільм режисера Владислава Робського, оператор - Олександр Запорощенко. З польської сторони фільм підтримує та транслюватиме TVP Telewizja Polska S.A. В Україні транслюватимуть ще 17 телерадіокомпаній. У польської сторони фільм викликав великий інтерес, бо Кшиштоф Зануссі досі залишається загадкою навіть для поляків. При цьому, мало хто знає, але Кшиштоф Зануссі допоміг відбутись цілому поколінню українських митців та режисерів. Владислав Робський - чи не єдиний режисер за останнє десятиліття, якому пан Кшиштоф дозволив провести з ним близько місяця часу для зйомок фільму-портрету..
22.
ID: 4AVS11-28078
Назва проекту: Вулиці мого міста
Рейтинг: 418
Загальний бюджет проекту: 1998290
Запитувана сума від УКФ: 1998290
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ясаков Олексій Миколайович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Кожна цивілізація оформлює свої інформаційні посили до людей в символах, архетипах і героях. Радянська влада добре зналася на цьому, і тому ми до цього часу, після 30-ти років Незалежності, живемо на вулицях, названих на честь чужих героїв, які були зокрема ворогами України, залишаємось в цих наративах і не помічаємо цього. Наш цикл передач дасть глядачу інформаційну технологію, за допомогою якої можна захистити свій простір від впливу старої, окупаційної культури, замінюючи її на українську. На прикладі 20 вулиць, перейменованих в рамках Закону про декомунізацію, ми побачимо, наскільки цей процес є прогресивний та необхідний суспільству.
23.
ID: 4AVS11-01753
Назва проекту: Невідомий Бортнянський
Рейтинг: 416
Загальний бюджет проекту: 2218977.4
Запитувана сума від УКФ: 1999977.4
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Івано-Франківське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки
Міста реалізації: Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, Івано-Франківська ОТГ,
Опис проекту: Мета проєкту «Невідомий Бортнянський» - пропагування українського хорового мистецтва у медіапросторі через створення якісного національного телепродукту. Проєкт складає цикл з п’яти відеороликів об’єднаних єдиним творчим задумом. Тривалість кожного відеоролика - близько 20-и хвилин. В рамках цього проєкту буде представлено невідому музичну спадщину одного з найвизначніших українських композиторів ‒ Дмитра Бортнянського (1751‒1825), 270 років від дня народження якого святкуємо у 2021-му році. Завдяки реалізації проєкту буде віднайдено та упорядковано п`ять невідомих в Україні «хорових концертів» Д. Бортнянського, здійснено аудіо та відеозапис цих творів хором «Воскресіння», а результат буде презентовано в ефірах всеукраїнських та регіональних телеканалів.
24.
ID: 4AVS11-29489
Назва проекту: АТО.‌ ‌Історія‌ ‌героїв‌ ‌в‌ ‌обличчях
Рейтинг: 416
Загальний бюджет проекту: 1923710
Запитувана сума від УКФ: 1837040
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Голдберрі"
Міста реалізації: Київ, Київська область, Дніпро, Харків,
Опис проекту: Серія документальних телевізійний програм: «АТО. Історія героїв в обличчях.» Зараз важко знайти українця, який не знає, що таке АТО. Щодня зі Сходу України надходять сумні звістки — гинуть люди. Ми всі маємо знати, що це не просто статистика, а історії, мрії, радості і сльози, це долі! Всі ці люди пішли захищати свою Батьківщину, бо бачили майбутнє своїх дітей саме в цій країні. Кожна серія – це історія життя. Буде відтворено портрет людини, яка загинула захищаючи свою країну. Це не про смерть, а про справжнє життя. Адже людина жива, поки ми про неї пам'ятаємо. Але найголовніше в кожному фільмі буде здійснено мрію загиблого Героя.
25.
ID: 4AVS11-00740
Назва проекту: Цикл телепередач на основі відео ютуб-каналу імені Т.Г. Шевченка
Рейтинг: 414
Загальний бюджет проекту: 1907790.00
Запитувана сума від УКФ: 1907790.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Джерела М"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Після вибухового успіху історичного ютуб-каналу імені Т.Г. Шевченка, який за рік набрав понад 300 тисяч підписників, до нас постійно звертаються регіональні та центральні телекомпанії з пропозиціями співпраці. Проект має на меті створення 1 сезону телепередач (разом 12) по 20 хвилин кожна за матеріалами найпопулярніших відео каналу із субтитрами для людей з вадами слуху.
26.
ID: 4AVS11-28672
Назва проекту: "Постаті. Український вимір"
Рейтинг: 412
Загальний бюджет проекту: 1950271
Запитувана сума від УКФ: 1950271
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: "Приватне Підприємство "В.С.Продакшн"
Міста реалізації: Місто Київ, Україна,
Опис проекту: Метою проєкту є створення та введення в публічний медіапростір високохудожнього мистецького контенту за допомогою сучасних виконавських та комунікаційних засобів. Результатом проєкту є створений телецикл лекцій-концертів знакових кантатно-ораторіальних творів відомих постатей української культури: Т.Шевченка, С.Людкевича, Є.Станковича, М.Скорика, Л.Ревуцького, Л.Костенко та ін. Лекції телепроєкту будуть подані в доступній популярній формі, що збільшить аудиторію та приверне увагу пересічного слухача до перлин національної академічної музики та високо поетичної української мови. Виконавці телепроєкту – найкращі творчі сили країни – провідні професійні колективи та солісти Національної опери та європейських оперних театрів, серед них Людмила Монастирська, Тарас Штонда, Валентин Дитюк. Планується використання сурдоперекладу та англомовної стрічки під час а) звучання творів; б) лекційної частини, що потенційно збільшить аудиторію проєкту.
27.
ID: 4AVS11-06869
Назва проекту: Сильні історії
Рейтинг: 411
Загальний бюджет проекту: 2790130
Запитувана сума від УКФ: 1990130
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнський демократичний форум"
Міста реалізації: Україна, Київ, Харків, Львів, Дніпро,
Опис проекту: «Сильні історії» - це телецикл з 12-ти програм – успішних кейсів становлення родин відомих українців - батьків дітей з інвалідністю. Кожен випуск – це приклад окремої сім’ї, яка виховує «особливу» дитину – незрячу, з аутичним розладом, епілепсією, ДЦП та ін. – бореться за її повноцінний розвиток – і успішно справляється з цим завданням. Сенс програми – дати надію та інструкцію до дій батькам, які зіткнулися з потребою виховання дитини з інвалідністю, сприяти нетворкінгу таких родин і поширенню контактів між ними, підняти рівень толерантності та поваги до «іншості» в суспільстві і закликати чиновників до відповідальності у напрямку втілення реформ інклюзивного виховання дітей.
28.
ID: 4AVS11-28883
Назва проекту: Цикл науково-пізнавальних телепередач «Надихаючі»
Рейтинг: 410
Загальний бюджет проекту: 1999781.00
Запитувана сума від УКФ: 1999781.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Лєсков Олексій Юрійович
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Фільми з циклу «Надихаючі» ставлять за мету дослідження сфер, що формують сучасного українця, свідомість та культурне середовище країни. Йдеться про архітектуру/дизайн, український прогресивний бізнес та про ІТ технології. Ці сфери докорінно змінились в розрізі останніх 30 років, та стали кроссекторальними: дизайн інтегрувався в психологію, бізнес - в науку, ІТ - в мистецтво та креатив. На перетині цих сфер народжуються нові професії, що надихають українців мислити ширше і робити свій внесок в прогрес та культуру сучасної України.
29.
ID: 4AVS11-29178
Назва проекту: "Інстинкт Щастя": психологічне шоу про здорові стоунки
Рейтинг: 410
Загальний бюджет проекту: 1999973.40
Запитувана сума від УКФ: 1999973.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "КИЇВ"
Міста реалізації: Вся Україна та україномовна діаспора за кордоном,
Опис проекту: «Інстинкт Щастя» — це 20 щотижневих шоу (30 хв.) у вечірній час у трьох форматах: телевізійному, YouTube-відео та у форматі подкасту (на радіо та на Internet подкаст-платформах). 600 хвилин психологічних лайфхакамиків, коупінгових стратегій, ефективних інструментів, алгоритмів дій, практичних знань та рекомендацій для розвитку навичок та вмінь побудови здорових стосунків з собою та іншими людьми без насильства та маніпуляцій. Особливість і унікальність проєкту у тому, що він у концентрованій формі за мінімум часу дає максимум корисної практичної інформації на вибір. Він розроблений у стилі журналістики рішень і є дієвим медійним інструментом у запобіганні та профілактиці насильства у стосунках. Команда проєкту — досвідчені медіафахівці. Ведучі: Олена Вострова, спеціалістка у сфері психічного здоров’я сертифікована Міжнародним медичним корпусом, та Богдан Буткевич, відомий журналіст, теле- і радіоведучий. Герої — прості люди, лідери думок, відомі люди. Експерти — фахівці сфери психічного здоров’я. Проєкт є логічним розвитком медіапроєкту «Гормон Щастя» (http://www.nrcu.gov.ua/gormon_shchastya?page=1), який було реалізовано на платформі Першого каналу Українського радіо за підтримки Українського культурного фонду у 2020 році, та виходом на новий рівень у новому відеоформаті.
30.
ID: 4AVS11-28991
Назва проекту: «Кримські татари і українці: віхи спільної боротьби і солідарності»
Рейтинг: 409
Загальний бюджет проекту: 1999800
Запитувана сума від УКФ: 1999800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГО"Звільнення Криму"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Цикл телепередач «Кримські татари і українці: віхи спільної боротьби і солідарності» присвячений подіям і особистостям славної, повної героїчних прикладів боротьби українців і кримських татар в різні історичні епохи. Цикл складається з 5 передач; хронометраж однієї програми – від 20 до 26 хвилин
31.
ID: 4AVS11-03202
Назва проекту: Друг
Рейтинг: 409
Загальний бюджет проекту: 1999470.00
Запитувана сума від УКФ: 1999470.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Козюба Антон Валерійович
Міста реалізації: Україна, м. Київ, м. Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський район, Одеська область (Аккерманська фортеця), Тернопільська область (Збараж), міста Конотоп ( Конотопська фортеця), Київська область ( парк "Київська Русь"),
Опис проекту: У 2014 році, коли Крим було окуповано з боку Російської Федерації, українці наче тільки-но почали своє знайомство із таким народом, як кримські татари. Але насправді взаємовідносини між цими двома народами були сформовані дуже давно. «Друг» - це розповідь про історичні події, які об’єднали українців та кримських татар. За допомогою істориків-експертів автори проєкту розкажуть, хто такі кримські татари та який вплив Кримське ханство та Запорізька Січ мали один на одного.
32.
ID: 4AVS11-26676
Назва проекту: "АРХІВ"
Рейтинг: 408
Загальний бюджет проекту: 1599873.44
Запитувана сума від УКФ: 1599873.44
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТЕП ПРОДАКШН"
Міста реалізації: м.Київ,
Опис проекту: Телевізійний проєкт «АРХІВ» - власний національний аудіовізуальний контент. Відтворення справжньої історії України через призму дослідження долі конкретних людей на основі реальних документів. Проєкт складається із 6 оригінальних епізодів хронометражем 12 хвилин. В основі кожного епізоду реальні архівні справи з фондів радянських спецслужб (ЧК-ҐПУ-НКВД-КҐБ), що зберігаються у Галузевому державному архіві Служби безпеки України. Проєкт науково-пізнавального та соціального спрямування. Нашою метою є протидія фейкам та інформаційній агресії, консолідації українського суспільства та сприяння формуванню позитивного іміджу України та українців через виховання розуміння причинно-наслідкового зв’язку між минулим та сучасними подіями. Проєкт «Архів» є складовою частиною та продовженням нашої діяльності, спрямованої на протидію «інформаційній війні», яку веде російська федерація в Україні та за кордоном. Ми створюємо інструмент протидії пропаганди комуністичних тоталітарних режимів через публічне заперечення, зокрема через засоби масової інформації, злочинного характеру комуністичного тоталітарного режиму, яку здійснює російська федерація в Україні (особливо на тимчасово окупованих територіях) та за кордоном.
33.
ID: 4AVS11-29440
Назва проекту: "Майя Дерен.Танок у Києві"
Рейтинг: 408
Загальний бюджет проекту: 1347440.00
Запитувана сума від УКФ: 1347440.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ "Прем'єр-Медіа"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Просвітницько-популяризаторський телевізійний міні-серіал про видатну особу України, зроблений у документально-ігровій формі (доку-фікшен)
34.
ID: 4AVS11-06526
Назва проекту: «Оршанська битва. І побив князь Москву»
Рейтинг: 408
Загальний бюджет проекту: 2032790
Запитувана сума від УКФ: 1999190
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛЮЧОВЕ СЛОВО"
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Телепрограма розповість про перемогу об’єднаних військ Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського та Королівства Польського, на чолі з українським князем Костянтином Острозьким над московським військом у битві під Оршею, в 1514 році. Битва під Оршею – це досвід спільних зусиль різних європейських народів у боротьбі за свою свободу та незалежність. Ця тема актуальна і сьогодні. Створення «Люблінського трикутника» (союз між Польщею, Литвою та Україною,як відповідь на російську агресію), апелює в першу чергу до історичної спадщини часів битви під Оршею. Проєкт «І побив князь Москву» дає можливість українцям переосмислити власну історію, сприяє налагодженню співпраці та розбудові добросусідських взаємин з європейськими країнами.
35.
ID: 4AVS11-02793
Назва проекту: 3. Terra incognita «Бойчукізм» (попередня робоча назва – «Портрет митця в дорозі»)
Рейтинг: 407
Загальний бюджет проекту: 1999645.00
Запитувана сума від УКФ: 1999645.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство "КАЛИНА ПЛЮС"
Міста реалізації: М. Львів, С. Романівка (Тернопільська обл.), М. Краків (Польща), М. Закопане (Польща), М. Мюнхен (Німеччина), М. Париж (Франція), С. Словіта (Львівська обл., Золочівський район), М. Київ, М. Харків,
Опис проекту: 5. Проєкт «Terra incognita «Бойчукізм»» має на меті глибше занурення глядача в тему бойчукізму. Він почує голоси всіх тих, хто зберігав пам’ять про забороненого радянською владою митця Михайла Бойчука та його учнів, а також разом із ведучою вирушить у подорож знаковими місцями бойчукізму в Україні та за кордоном. Захопливий тон оповіді, переплетення документального матеріалу з елементами анімації, постать харизматичної ведучої – все це оживляє на перший погляд сухий науковий матеріал та показує бойчукізм повнокровним явищем, достойним щонайглибшого інтересу сучасного глядача. Три серії проєкту заповнять лакуну в українському медіа контенті та приваблять спільноту до роздумів про це епохальне для України культурне явище.
36.
ID: 4AVS11-29016
Назва проекту: Повернення Мазепи
Рейтинг: 406
Загальний бюджет проекту: 1999618
Запитувана сума від УКФ: 1999618
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ТЕТ-ПРОДАКШН"
Міста реалізації: с. Варниця (Молдова), Галац, Ясси, Бухарест (Румунія), Єрусалим (Ізраїль), Санкт-Петербург (Росія), Київ (Україна),
Опис проекту: Повернення Мазепи - це масштабний проект, в якому група дослідників історії намагається розшукати останки одного з найвизначніших діячів нашого минулого - гетьмана Івана Мазепи. Проєкт має дві головні мети: 1) Створити науково-пізнавальний, якісний та цікавий контент, що сприятиме формуванню об’єднаної української ідентичності – через популяризацію історії та українських діячів. 2) Започаткувати процес зі створення Пантеону Національних Героїв у Києві, що стане важливим етапом у відроджені національних наративів. В результаті проекту буде знята 90-хвилинна телеперадача, що вийде в ефір телеканалу 1+1.
37.
ID: 4AVS11-00923
Назва проекту: Ендорфіни науки
Рейтинг: 406
Загальний бюджет проекту: 1969946.00
Запитувана сума від УКФ: 1969946.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Грачова Надія Сергіївна
Міста реалізації:
Опис проекту: «Ендорфіни науки» — цикл соціальних документальних телепрограм про трьох жінок, молодих українських вчених. Кожна з них прагне зробити вагоме відкриття в українській науці і уже сьогодні подолала ледь не половину шляху. Такі різні: скромні, амбітні, мрійливі — усі вони це обличчя наукової України сьогодні. Про науку, яка твориться тут і зараз, про особисте життя та наукові перспективи, про матеріальні труднощі та невгамовний ентузіазм розкажуть нам молоді науковці у фільмі. Цикл складається з 3-х телепрограм. Хронометраж кожної телепрограми — 25 хвилин.
38.
ID: 4AVS11-01155
Назва проекту: Кінооператори України
Рейтинг: 406
Загальний бюджет проекту: 1982645
Запитувана сума від УКФ: 1982645
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Створення та демонстрація телевізійного циклу про видатних кінооператорів України.
39.
ID: 4AVS11-03120
Назва проекту: Бойові родини. Продовження
Рейтинг: 406
Загальний бюджет проекту: 1999052.80
Запитувана сума від УКФ: 1999052.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Дріз Олександр Якович
Міста реалізації:
Опис проекту: Проект є продовженням циклу телевізійних програм «Бойові родини». Він розповідає про армію як елемент загальної культури країни та про культурологічну складову самої армії. Проєкт покликаний відкрити суспільству армію зсередини, сформувати або зміцнити імідж української армії як сильної, професійної, боєздатної і сучасної, підвищити престижність і авторитет армії серед підростаючого покоління і молоді та в суспільстві в цілому. В результаті реалізації проєкту буде створено 4 серії циклу телевізійних документальних фільмів хронометражем 24 хвилин кожна серія.
40.
ID: 4AVS11-07355
Назва проекту: Телепрограма «За завісою»
Рейтинг: 405
Загальний бюджет проекту: 2002550.00
Запитувана сума від УКФ: 1999550.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІДАС ІНТЕРНЕШНЛ ФІЛМ»
Міста реалізації: Львів, Київ,
Опис проекту: “Телепрограма «За завісою»” висвітлить шлях однієї з головних співачок свого часу - Соломії Крушельницької - в умовах закритого кордону, коли вона, після слави і багатства у Європі, з 1939-го змушена поневірятися в радянському Львові, маючи обмежений доступ до професії та засобів виживання. Результатом буде підготовлена для показу на UA: Суспільне телепрограма, де основними питаннями постануть проблеми митця і влади, тоталітарності і свободи творчості, історії і її ревізії - через показ однієї з найменш досліджених сторінок життя співачки, 150-ліття з дня народження якої будуть відзначати в 2022 році.
41.
ID: 4AVS11-02947
Назва проекту: ЗАГАДКИ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО
Рейтинг: 405
Загальний бюджет проекту: 2039280.00
Запитувана сума від УКФ: 1999280.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП СТРЕЛЬЧЕНКО КАТЕРИНА ОЛЕГІВНА
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Цикл передач розповідає про життєвий шлях Дмитра Яворницького, розкриває його як провідного історика, фундатора досліджень Запорізької Січі, фахівця у галузі збереження матеріальної культурної спадщини, громадського діяча, державника, колекціонера, благодійника. Сенс і результати діяльності Яворницького потребують популяризації серед українців. Яворницький був людиною, яка фактично сформувала сучасні погляди на значні віхи в історії України. Проте постать самого дослідника потребує більшого висвітлення у сучасній і цікавій формі. Окрім того, життя Яворницького овіяна численними таємницями.
42.
ID: 4AVS11-28298
Назва проекту: «Григір і Григорій Тютюнники»
Рейтинг: 405
Загальний бюджет проекту: 1896264
Запитувана сума від УКФ: 1896264
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Джас ТВ»
Міста реалізації: Київ, Полтава, Лубни, с. Шилівка, Полтавська область,
Опис проекту: «Григір і Григорій Тютюнники» - цикл телепередач (трилогія) про геній Григора Тютюнника в контексті творчості та впливів його старшого брата Григорія, особисті прагнення, мистецькі та світоглядні принципи, процес перетворення російськомовної людини в українського прозаїка, непересічне вміння створювати образи, передавати велике в малому. «З любові і муки народжується письменник»,- писав Григір Тютюнник. Іншого шляху для українського письменника справді немає і цикл телепрограм саме про це.
43.
ID: 4AVS11-02353
Назва проекту: Землетрус
Рейтинг: 404
Загальний бюджет проекту: 1644418
Запитувана сума від УКФ: 1644418
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОКНОУТФІЛМС"
Міста реалізації: Харків, Одеса, Дніпро, Маріуполь, Київ,
Опис проекту: Землетрус – телевізійний документальний фільм-свідчення учасників цивільного протистояння в Харкові, Одесі, Дніпрі та Маріуполі у лютому-травні 2014 року. Це історії людей, що у непевний час тектонічних змін у суспільстві та гібридної агресії Росії зробили все для того, аби зберегти своє місто для України та Україну для всіх нас. За формою це 4 серії по 26 хвилин, кожна серія охоплює одне з заявлених міст. Через спогади документальних героїв, хронікальні матеріали та аматорські відео того часу, ми спробуємо відповісти на питання – завдяки чому Україна вистояла в часи цього найбільшого в новітній історії суспільного землетрусу.
44.
ID: 4AVS11-26923
Назва проекту: «Я так бачу» з Олегом Сосновим
Рейтинг: 401
Загальний бюджет проекту: 1201411.32
Запитувана сума від УКФ: 1201411.32
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ КОРИСНЕ ТБ»
Міста реалізації: м. Київ, вся Україна – через показ на телеканалі,
Опис проекту: «Я так бачу» з Олегом Сосновим – це цикл культурно-мистецьких телевізійних передач. Цикл складається з 12 епізодів. Орієнтовний хронометраж кожного – 30 хв. Епізоди присвячені сучасним тенденціям розвитку різних секторів культури та мистецтва в Україні та світі. Героями передач стануть визначні та відомі українські митці, які у легкій, розважальній, доступній та цікавій формі ділитимуться з глядачем своїм баченням сучасного стану та тенденцій розвитку культури та мистецтва в Україні та у світі. Передачі міститимуть інструменти роботи з аудиторією щодо спонукання до культурно-мистецького творення та/чи доєднання до сучасних культурно-мистецьких проектів в Україні.
45.
ID: 4AVS13-03316
Назва проекту: документальний фільм "Український авангард"
Рейтинг: 400
Загальний бюджет проекту: 1992605.00
Запитувана сума від УКФ: 1992605.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ "САД"
Міста реалізації: Київ (вся Україна), Мюнхен (Німеччина), Чикаго (США), Париж (Франція),
Опис проекту: Ідея проекту виникла у червні 2020 року внаслідок спілкування з засновником і володарем художньої галереї в Америці паном Ходорковським, який є емігрантом з Радянського Союзу, народився та навчався в Києві, а зараз колекціонує твори представників українського авангарду та популяризує твори українських художників в усьому світі. Згодом ми зрозуміли, що українська спільнота дуже мало знає про наших творців, які своєю роботою несли та продовжують нести українські цінності, в незалежності, де вони жили та працювали – завданням цього проекту, з нашої точки зору, є виправлення цієї ситуації. В подальшому сподіваємося продовжити цикл фільмів про українських емігрантів: спортсменів, вчених, співаків, акторів.
46.
ID: 4AVS11-00782
Назва проекту: Виробництво циклу телефільмів "Шість історій про вигадане життя"
Рейтинг: 398
Загальний бюджет проекту: 1192805.00
Запитувана сума від УКФ: 1192805.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Харківська обласна громадська організація "Театр на Жуках"
Міста реалізації: Харків, Україна,
Опис проекту: «Шість історій про вигадане життя» - цикл з шести оригінальних телефільмів-роздумів за мотивами, як добре відомих, так і не дуже відомих творів класиків та сучасних письменників: Шекспіра, Коцюбинського, Селінджера, Куліша, Кортасара, Жадана. Головною метою проекту є популяризація читання та свідомого відношення до художнього тексту. Весь цикл матиме незвичну та сучасну театральну форму і будуватиметься на розмовах з відомим філологом і священником Віктором Маринчаком. Ми прагнемо поділитися з глядачем нашою любов’ю до обраних авторів, пробудити зацікавленість до книжок, підкреслити європейську ідентичність української літератури та підштовхнути появу культури обговорення літературних творів в різних аудиторіях
47.
ID: 4AVS11-02984
Назва проекту: Зворотний зв'язок
Рейтинг: 397
Загальний бюджет проекту: 1546540
Запитувана сума від УКФ: 1546540
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрфільмресурс"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Створення проекту «Зворотний зв'язок» (продакшн) сприятиме проведенню системної роз’яснювальної роботи серед населення щодо правових інструментів вибудовування ефективного діалогу з органами державної влади та місцевого самоврядування. На прикладі окремо взятої людини можливо вирішити питання, яке є типовим для багатьох громадян. Даний проект є унікальним, тому що на теренах українського телепростору відсутні проекти, в яких кабінетна політика пов'язується з реальною картиною життя. Крім того, впровадження проекту «Зворотний зв'язок» дозволить побачити в чому саме є наявні проблеми: в системі, схемі їх вирішення або в місцевих кадрах, та надасть глядачам покрокову інструкцію задля їх розв’язання в рамках діючого законодавства.
48.
ID: 4AVS11-26349
Назва проекту: Дитячий анімаційний серіал «ЕКОПЛАНЕТЯНИ»
Рейтинг: 396
Загальний бюджет проекту: 1999332.00
Запитувана сума від УКФ: 1999332.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Колеснік Олександр Анатолійович
Міста реалізації: Київ, вся Україна,
Опис проекту: Анімаційний серіал «ЕКОПЛАНЕТЯНИ» - це український дитячий пізнавальний серіал, в якому підіймаються питання важливості екологічної просвіти та заходів для збереження навколишнього середовища. Головні герої серіалу - прибульці, жителі планети Еко, які прибули, щоб врятувати Землю від екологічної катастрофи. Разом з інопланетянами на захист навколишнього середовища стають звичайні діти, з якими прибульці подружилися під час приземлення. Кожна серія мультфільму «ЕКОПЛАНЕТЯНИ» – це закінчена історія на одну з актуальних екологічних тем. Хронометраж однієї серії – 7 хвилин. Орієнтовна кількість серій – 3 серії у рамках гранту; 26 серій в одному сезоні.
49.
ID: 4AVS11-05886
Назва проекту: Щедрик і Ко
Рейтинг: 396
Загальний бюджет проекту: 1307940
Запитувана сума від УКФ: 1307940
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Пономарьова Наталія Леонідівна
Міста реалізації: Київ, Україна, Кам'янець-Подільський, Прага, Чехія, Відень, Австрія, Париж, Франція, Брюссель, Бельгія, Гамбург, Німеччина,
Опис проекту: Проект передбачає створення просвітницько-документальної телевізійної історії про тріумфальне європейське турне капели ім. Кошиця на початку 1920-х років, яке принесло світову славу колядці "Щедрик". Мета проекту – максимальне поширення історії про пригоди та успіх хорового колективу УНР, який мав аншлаги у всіх європейських столицях, підвищення загального рівня знань щодо культурної дипломатії УНР. Історія розкаже подробиці створення хору за наказом Симона Петлюри, талант-шоу для пошуку вокалістів, евакуацію з захопленого Києва, арешти учасників та виїзд за кордон, перші концерти та, врешті, небачена доти слава українського колективу.
50.
ID: 4AVS11-03044
Назва проекту: МОЛОДІЖНА ТЕЛЕВІЗІЙНА ПІЗНАВАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА «МИСТЕЦТВО БУТИ ГЕНІЄМ»
Рейтинг: 394
Загальний бюджет проекту: 1676600.00
Запитувана сума від УКФ: 1676600.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТЕЙДЖ СЕРВІС"
Міста реалізації: Україна, м. Київ,
Опис проекту: Молодіжна телевізійна програма нового формату для нового покоління глядачів, яка мотивує, інформує, надихає та розважає. Її гаслом може бути: «Історія країни твориться тут і зараз. Завдяки таланту наших співвітчизників світ відкриває для себе нову Україну. А ти вже визначився зі своїм покликанням?».
51.
ID: 4AVS11-01399
Назва проекту: Легендарна харків’янка
Рейтинг: 392
Загальний бюджет проекту: 1989750.00
Запитувана сума від УКФ: 1989750.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФРЕШ ПРОДАКШН Ю ЕЙ"
Міста реалізації: Україна, м. Київ, Україна, м. Харків,
Опис проекту: Варвара Каринська стала легендою ще за свого життя. Вона була головною дизайнеркою костюмів для всесвітньо відомого Нью-Йоркського балету. Не випадково його незмінний керівник - хореограф Джордж Баланчин - стверджував, що «у літературі є Шекспір, а в костюмах – Каринська». Американські критики та професіонали шанобливо називали самобутню майстриню «Мадам», а її костюми - «візуальною музикою».
52.
ID: 4AVS11-02378
Назва проекту: Український дукач
Рейтинг: 391
Загальний бюджет проекту: 1138165
Запитувана сума від УКФ: 1138165
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Коваленко Євгеній Анатолійович
Міста реалізації: Черкаси, Кропивницький, Київ, Рівне, Ніжин, Радивилів, Чернігів, Дніпро,
Опис проекту: Телефільм "Український дукач" присв'ячений дослідженню традиційного ремесла золотарства. Реконструкція жіночої прикраси дукача буде видбуватыся в майстерні реставратора-ювеліра Юрія Коваленка.
53.
ID: 4AVS11-29416
Назва проекту: Culturno
Рейтинг: 391
Загальний бюджет проекту: 1998635
Запитувана сума від УКФ: 1998635
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Спецекспотрейд"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: “Culturno” - нове українське медіа на платформі YouTube та у колаборації з Апостроф ТВ, що сприятиме відкриттю української культури та створенню культурного діалогу між професійною спільнотою. Для початку роботи нового проєкту, окрім збору команд і нагалодження всіх процесів, ми плануємо виготовити (відзняти) 30 історій, які дадуть змогу українцям більше дізнатися та заглибитися у сучасну українську культуру та сприятимуть її популяризації всередині країни та за її межами. Ці 30 історій будуть поділені на 3 рубрики по 10 випусків: 1. “Все буде Culturno” - великі інтерв’ю у форматі вечірнього шоу, спрямовані розкривати успішні грантові проєкти у сфері культури, для збільшення впізнаваності українського культурного продукту. 2. “Як це робиться?” - невеликі пізнавальні відео, націлені на висвітлення внутрішньої складової культурних процесів. 3. “Невідома культура України” - рубрика, що буде досліджувати маловідомі культурні феномени та процеси, для популяризації та росту зацікавлення до багатогранності української культури.
54.
ID: 4AVS11-06836
Назва проекту: Дорогою пам'яті
Рейтинг: 391
Загальний бюджет проекту: 934480
Запитувана сума від УКФ: 934480
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: громадська організація «Поступовий гурт франківців»
Міста реалізації: м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Цикл з 10 документальних фільмів “Дорогою пам'яті” присвячений трагедії депортації українців польським владним режимом з українських етнічних територій сучасної Польщі та радянським владою з Західної України у 40-х роках ХХ сторіччя. Кожен епізод присвячений долі окремого героя, який пережив трагедію депортації. Сюжет базується на спогадах та інтерв'ю головного героя. Для ілюстрації використовуються фотографії зі сімейного архіву, кадри кінохроніки, копії архівних документів. Мета — максимально доступно, відверто і неупереджено розповісти про складні випробування, які пережили українці з вини різних тоталітарних режимів
55.
ID: 4AVS11-03456
Назва проекту: Спорт у часи катострофи
Рейтинг: 390
Загальний бюджет проекту: 1795464.00
Запитувана сума від УКФ: 1795464.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне Підприємство "К-Медіа Плюс"
Міста реалізації: Україна, Республіка Латвія, Республіка Молдова, Республіка Білорусь, Республіка Казахстан,
Опис проекту: Трагедія, що показана через долі людей, завжди цікавить велику глядацьку аудиторію. Наша мета - познайомити з людьми, яких торкнулася Чорнобильська катастрофа, але з представниками абсолютно несподіваної для тієї події професії: не рятувальниками, не пожежниками, не науковцями, не лікарями, а спортсменами.
56.
ID: 4AVS11-29459
Назва проекту: "Терещенко", художньо-документальний фільм
Рейтинг: 387
Загальний бюджет проекту: 1908960
Запитувана сума від УКФ: 1908960
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Касторних Сергій Сергійович
Міста реалізації: м.Київ, м.Глухів, Сумська область,
Опис проекту: Мало які династії в історії України можуть зрівнятися за масштабом впливу на суспільство з родиною Терещенків. Цей козацько-купецький рід дав Україні та світових бізнесменів, політичних діячів, покровителів мистецтва, меценатів і навіть піонера авіабудування. Мета проекту - популяризувати знання про Терещенків та на їх прикладі показати, що заможні та успішні люди можуть приносити користь суспільству та боротися за українську ідентичність. За посиланням ви можете ознайомитися з синопсисом, тритментом та тизером проекту https://drive.google.com/drive/folders/1sxbEzdnV4f32HWBXQn60mao8_Ub8RVai?usp=sharing
57.
ID: 4AVS11-29442
Назва проекту: ГАРД
Рейтинг: 384
Загальний бюджет проекту: 1940847
Запитувана сума від УКФ: 1940847
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "А-ФОР"
Міста реалізації: Дніпро, Київ, Біла Церква, Сокілець,
Опис проекту: "ГАРД" Спецпроект в жанрі доку-фікшн, у якому ми доводимо, що інвалідність - не перешкода для повноцінного життя, активного туризму та подорожей.
58.
ID: 4AVS11-26793
Назва проекту: Художній телефільм-реквієм "Мам!"
Рейтинг: 381
Загальний бюджет проекту: 1998606.72
Запитувана сума від УКФ: 1998606.72
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "РАІ"
Міста реалізації: м. Івано-Франківськ, м. Бурштин, Івано-Франківського району, Івано-Франківської обл, с. Зелене, Надвірнянського району Івано-Франківської обл, смт. Ворохта Яремчанської міської ради, Івано-Франківської обл,
Опис проекту: Проект передбачає створення художнього телефільму соціального спрямування для підтримки сімей загиблих захисників України.У самотньої жінки-коваля з мальовничого села в Карпатах - гине єдиний син на війні. Вона вирішує покінчити життя самогубством,її рятує син…
59.
ID: 4AVS11-26421
Назва проекту: Буковина відома і невідома.
Рейтинг: 380
Загальний бюджет проекту: 1441260
Запитувана сума від УКФ: 1441260
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Міська телерадіокомпанія “Чернівці”
Міста реалізації: Чернівці, Біла криниця, Чернівецькій район, Хотин, дністровський район, Вижниця, вижницький район, Розтоки, вижницький район, Долишній шепіт, вижницький район, Мамалига, дністровський район, Хрещатик, чернівецький район, Ломачинці, днісровський район, Новодністровськ, дністровський район,
Опис проекту: Проєкт "Буковина відома і невідома" це-цикл телевізійних програм,який складається з 12 випусків та має на меті в легкій та пізнавальній формі, ознайомити глядачів із знаковими культурними, історичниими місцями Буковини, розповівши про маловідомі факти та легенди.
60.
ID: 4AVS11-02482
Назва проекту: «Історія християнської церкви. Український вимір»
Рейтинг: 378
Загальний бюджет проекту: 1894900
Запитувана сума від УКФ: 1894900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Український альманах»
Міста реалізації: Київ, Чернігів, Глухів, Полтава, Лубни, Почаїв,
Опис проекту: Сім завершених за драматургією та змістом телепередач хронометражем 10 хвилини кожна. Драматургічною домінантою є розслідування фактів минулого. Подача матеріалу - через наскрізне ведення, часткову художню реконструкцію подій і відео біографії особистостей, діяльність яких була надважливою для поступу українського народу та становлення української церкви. В основі проєкту науково-пізнавальні програми про Дмитра Ростовського (Туптала), Феофана Прокоповича, Григорія Сковороду, Максима Березовського, Дмитра Бортнянського, Артемія Веделя, Стефана Ковніра. Через призму емоції, сподівань і звершень ми бачимо історичний контекст і конкретних людей, яким долею, провидінням та через духовний подвиг судилося стати частиною історії людства.
61.
ID: 4AVS11-26905
Назва проекту: Ігровий короткометражний фільм "Волонтер"
Рейтинг: 377
Загальний бюджет проекту: 1515755
Запитувана сума від УКФ: 1515755
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Авшаров Олександр Георгійович
Міста реалізації: м.Київ, Київська область,
Опис проекту: "«Волонтер» - це короткометражна драма, події якої відбуваються на тлі війни в Україні. Вона про відчуття залежності від самопожертви, а також про місце родини та особистого життя серед таких пріоритетів. Тут ви можете ознайомитися зі сценарієм та синопсисом https://drive.google.com/drive/u/2/folders/16IE_hLfAy8gY2gwggE8CZH7ihnjo1fga Приклад головного героя показує, як захопленість справою стає небезпечною залежністю. Він допомагає оточуючим, а виявляється сам в ситуації, коли йому потрібна професійна допомога. Здавалося б, добрі наміри і благородна справа, стають згубними для нього і рідних йому людей. "
62.
ID: 4AVS11-02804
Назва проекту: "20: Світ Належить Відважним"
Рейтинг: 375
Загальний бюджет проекту: 1706470.00
Запитувана сума від УКФ: 1706470.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Гужва Лідія Миколаївна
Міста реалізації: Київ, Дніпро, Дніпропетровська область, смт Черкаське, Новомосковський район, Дніпропетровська область,
Опис проекту: Військово патріотичний фільм, що розкриває історію спротиву російській агресії силами 20 батальйону ЗСУ який складався переважно з цивільних добровольців, що вперше взяли до рук зброю та одразу потрапили в найгарячіші точки АТО. Вчорашні трактористи, нафтовики, менеджери, що неочікувано для себе самих, стали воїнами, діляться своїми спогадами та відеозаписами, які вони зробили під час бойових дій. Оборона Маріуполя, звільнення Мар’їнки, втрата блокпосту в Червоному Партизані, утримання Пісків… Фільм розкаже, що таке війна з точки зору цивільної людини, зануреної у військове середовище.
63.
ID: 4AVS11-01050
Назва проекту: ЗАМОВЧУВАНА ПРАВДА (попередня робоча назва "Цього ніколи не було")
Рейтинг: 373
Загальний бюджет проекту: 1981840.00
Запитувана сума від УКФ: 1981840.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "НОВА ФІЛЬМ"
Міста реалізації: Київ, Київська обл., м. Чернівці, м. Ужгород,
Опис проекту: «Замовчувана правда» - цикл телепередач (4 програми по 22 хв.) про довго приховувану Канадою історію інтернування українців першої хвилі еміграції в період Першої світової війни. Пройшовши щеплення колючим дротом, вони 65 років мовчали про свої страждання. Діти і внуки в’язнів концтаборів в кінці 80-х озвучили цю трагедію і добилися її визнання на законодавчому рівні. Етапи їх боротьби протягом чверті століття – канва телециклу. Гортати ці найтемніші сторінки історії еміграції будуть разом українські експерти та лідери українців Канади. Діалог зцілить світлом правди задавнені рани, адже спільне переживання драматичних, трагічних моментів історії зближує людей, незважаючи на відстані, сприяє порозумінню та об’єднанню.
64.
ID: 4AVS11-29485-2
Назва проекту: Неможливе - можливо. Сікорський
Рейтинг: 372
Загальний бюджет проекту: 1999990.00
Запитувана сума від УКФ: 1999990.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Лежанін Олексій Олександрович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект "Неможливе - можливо. Сікорський" - мотиваційний документальний фільм про видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського. Ключовою метою є створення продукту, використовуючи сучасний формат і засоби поширення контенту, який буде затребуваний як серед внутрішньої аудиторії, так і для міжнародної. Ідея проекту полягає в оригінальному сюжеті, який поєднує і поступово розкриває дві історії, самого Ігоря Сікорського та молодих канадських винахідників з «AeroVelo», які надихнулися прикладом Ігоря Сікорського та спромоглися здійснити неможливе. А саме виграли приз імені Сікорського - премію засновану в 1980 році на честь видатного українця, та яку вже понад тридцять років спроб і намагань не вдавалося виграти нікому. Результатом проекту буде створення та показ готового фільму на VOD сервісах
65.
ID: 4AVS11-03082
Назва проекту: Перший рубіж
Рейтинг: 369
Загальний бюджет проекту: 1974996
Запитувана сума від УКФ: 1974996
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ Міжнародний продюсерський центр «Фор-Пост»
Міста реалізації:
Опис проекту: Цикл телевізійних програм «Перший рубіж» показує глядачеві українську прикордонну службу не тільки як захисників державного кордону, а й як захисників український цінностей, в першу чергу — культурних. Проєкт покликаний сформувати або зміцнити імідж Держприкордонслужби України надійної, професійної і сучасної та підвищити її престижність серед підростаючого покоління і молоді та в суспільстві в цілому. В результаті реалізації проєкту буде створено 3 серії циклу телевізійних документальних фільмів хронометражем 25 хвилин кожна серія.
66.
ID: 4AVS11-29502
Назва проекту: НАЙМИЧКА
Рейтинг: 367
Загальний бюджет проекту: 1999446.00
Запитувана сума від УКФ: 1999446.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “ПРОКІНО”
Міста реалізації: Київ, Кропивницький,
Опис проекту: Восьмисерійний серіал «Наймичка» є художнім осмисленням біографії легендарної української акторки Марії Заньковецької (1854-1934) й охоплює великий період її життя - від юності до підняття на вершини акторської майстерності і визнання глядацькою аудиторією. У проєкті передбачається створення пілотної серії серіалу (вже написаний посерійний план, сценарій усіх восьми серій, відзнятий тізер серіалу). Мета проєкту – познайомити широку глядацьку аудиторію з життям Марії Заньковецької, з обставинами її боротьби проти порушення її особистих прав як жінки у родині й шлюбі, за право обрати шлях акторського самовираження, що розгортаються на тлі нищення української мови з боку російського царату у ХІХ-ХХ століттях, утисків і цензурування українського національного театру.
67.
ID: 4AVS11-02451
Назва проекту: Сурогатна мама. Відмова выд бажаного
Рейтинг: 366
Загальний бюджет проекту: 1974230
Запитувана сума від УКФ: 1974230
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Прожепюрко Вікторія Олександрівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета свторення фільму є привернути увагу суспільства та органів влади к проблематиці сурогатного материнства, а саме к частині брошених дітей, які народилися на підставі договірних відносин.
68.
ID: 4AVS11-02477
Назва проекту: Принцеса квітів
Рейтинг: 365
Загальний бюджет проекту: 1999536.00
Запитувана сума від УКФ: 1999536.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: "СТАРЛАЙТ ФІЛМС"
Міста реалізації: населений пункт Київ, Київська область, Миргород,
Опис проекту: «Принцеса квітів» - це міні-серіал, що створюється для показу в ефірі українського телеканалу СТБ та в онлайні. «Принцеса квітів» є художнім осмисленням біографії видатної української художниці Катерини Білокур (1900-1961). 7 грудня 2020 року виповнилося 120 років із дня її народження, Google присвятив мисткині цього дня спеціальний дудл. У серіалі глядачі побачать Катерину впродовж 35 років її життя – від 1920-х років до середини 1950-х. Від молодої дівчини, яка тільки обирає шлях художника, до немолодої жінки, яка втратила у своєму житті все, але виборола собі право займатись мистецтвом… Ми не знаємо, чи всі події життя Катерини Білокур відбувались саме так. Документальної біографії її досі не існує. У сценарії використані згідно із хронологією усі події із життя Катерина Білокур - реальні факти, що відомі із її щоденників й листів. Як саме вони відбувалися – ми дозволили собі уявити. Мета проєкту – познайомити широку глядацьку аудиторію із життям Катерини Білокур на тлі трагічних історичних подій, що розгортаються на теренах українського села у ХХ столітті. Результат проєкту – створення унікального українського телепродукту, спецпроекту каналу СТБ, який після прем’єри буде у ротації демонструватись глядачам кілька років.
69.
ID: 4AVS11-00737
Назва проекту: Чотири катастрофи Івана Франка
Рейтинг: 357
Загальний бюджет проекту: 1743800.00
Запитувана сума від УКФ: 1743800.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІНОСТУДІЯ "КІНЕМАТОГРАФІСТ"
Міста реалізації: Львівська область, Івано-Франківська область, Київ, Одеса,
Опис проекту: Сто з гаком літ минуло від року кончини великого літератора, філософа Івана Франка, але й досі його постать оповита міріадами неоднозначних оцінок, думок як з боку фахівців, так і пересічних громадян. Мета проекту - розповісти через мас-медіа широкому загалу про "невідомого" Франка. Результат проекту обґрунтовано тим,що автори проекту впевнені: настала пора дати відсіч спотвореним уявленням про великого поета, який прожив недовге, сповнене трагічних обставин, життя.
70.
ID: 4AVS11-06645
Назва проекту: РІЗНІ
Рейтинг: 355
Загальний бюджет проекту: 1997624.00
Запитувана сума від УКФ: 1997624.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: АП ЮЕЙ СТУДІО
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Серіал «РІЗНІ» піднімає проблематику соціальної, культурної, ментальної та світоглядної різниці між Заходом і Сходом України на прикладі родини головного героя. Сюжет розгортається під час війни на Сході України, головні герої через особисті причини, змушені проживати на території так званої «ДНР», але планують перебратися в Київ та розпочати життя заново. Життєві обставини постійно змушують головного героя робити вибір – між сім’єю, роботою, суспільством, мораллю. Головний герой важко рефлексує з приводу такої дихотомії, тому часто обирає шлях конформізму. Все змінюється завдяки спілкуванню з людьми, яких Вова перевозить з так званої «ДНР» на батьківщину.
71.
ID: 4AVS11-03335
Назва проекту: Мати Апостолів міні-серіал
Рейтинг: 353
Загальний бюджет проекту: 1986252.72
Запитувана сума від УКФ: 1986252.72
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Золоте Руно»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Патріотичний міні-серіал "Мати Апостолів" створюється на основі художнього фільму "Мати Апостолів" режисера Зази Буадзе, відзнятого за підтримки Міністерства культури України.
72.
ID: 4AVS11-01298
Назва проекту: Історичний документальний фільм «Некоронований король Вітовт»
Рейтинг: 352
Загальний бюджет проекту: 1800372
Запитувана сума від УКФ: 1800372
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Правда ПРО»
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Історичний документальний телефільм розповідає про боротьбу Вітовта, Великого князя Литовського та Руського, за монаршу корону, автономію князівства і рівність з іншими європейськими державами, та значення у цій боротьбі З’їзду європейських монархів, який відбувся в Луцьку в 1429 році. Фільм інформує, надихає, інтригує та підіймає патріотичний дух глядача.
73.
ID: 4AVS11-00069
Назва проекту: Повнометражний телевізійний художньо-документальний фільм "Протест ціною життя"
Рейтинг: 352
Загальний бюджет проекту: 1871668.30
Запитувана сума від УКФ: 1871668.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Об'єднання кінематографістів "КІНО-ЛОГОС"
Міста реалізації: м. Київ, смт. Богородчани Івано-Франківської області, м. Станіслав (Івано-Франківськ), м. Канів, м. Калуш, м. Стрий,
Опис проекту: Повнометражний телевізійний художньо-документальний фільм "Протест ціною життя" з елементами художньої постановки. Метою фільму є познайомити глядача у сучасній художній формі з патріотом, людиною видатного патріотизму й величі духу Олексою Гірником, який посвятив своє життя боротьбі проти російської окупації України та тотальної русифікації українського народу. В ніч на 21 січня 1978 року він спалив себе на Чернечій Горі в Каневі. У своїй передсмертній записці написав: «Я ішов простою дорогою, тернистою. Не зблудив, не схибив. Мій протест – то сама правда, а не московська брехня від початку до кінця. Мій протест – то пережиття, тортури української нації. Мій протест – то прометеїзм, то бунт проти насилля і поневолення. Полум’я любові Олекси Гірника до своєї нації, свого народу не згасло, воно горить в серцях та справах захисників України від російської окупації на Сході та патріотів по всій Україні.
74.
ID: 4AVS11-29714
Назва проекту: Серія відеосюжетів про "закулісне" життя Національного заповідника "Хортиця"
Рейтинг: 351
Загальний бюджет проекту: 738346.00
Запитувана сума від УКФ: 738346.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Національний заповідник "Хортиця"
Міста реалізації: м. Запоріжжя,
Опис проекту: озповідь про аспекти роботи Національного заповідника “Хортиця”. Матеріал відкриє шлях до розуміння аудиторією внутрішньої роботи заповідника, яка зазвичай скрита від зору віддвідувача. Дасть відповіді на найпоширеніші запитання. Наприклад: "Що таке фонди?", "Що відбувається з артефактами, які не виставляються в експозиціях?", "Хто займається реставрацією і як це відбувається?", "Як археологи обирають місця майбутніх пошуків?". Ми висвітлимо нюанси роботи кожного відділу заповідника. Глядач дізнається, про роботу, яка проводиться співробітниками для захисту флори і фауни остріву, пошуку нових матеріалів і артефактів, залучення новітніх технологій їх збереження, розвитку і популяризації нашої культури і історії.
75.
ID: 4AVS11-06803
Назва проекту: Скарби Прибужжя
Рейтинг: 349
Загальний бюджет проекту: 892234
Запитувана сума від УКФ: 859978
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ "Смарт Медіа Ессетс"
Міста реалізації: Червоноградський район, Червоноград, Сокаль, Великі Мости, Белз,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення серії науково-пізнавальних програм тривалістю 25-30 хвилин про історію 10 населених пунктів Червоноградськського району Львівської області, зокрема про заснування цих населених пунктів, їх збережені пам’ятки культури та релігії
76.
ID: 4AVS11-28739
Назва проекту: Чотирьох серійний фільм "Карате - шлях до української ідентичності"
Рейтинг: 347
Загальний бюджет проекту: 1396070
Запитувана сума від УКФ: 1396070
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Всеукраїнська громадська організація "Українська федерація карате"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення унікальної чотирьох серійного телепродукту "Карате - шлях до української ідентичності" з роликами тривалістью по 20 хвилин кожний, який на прикладі успішних спортсменів карате дасть змогу побачити телеглядачу, що в незалежності від гендеру, культурних чи фізичних особливостей людина може бути успішно реалізуватися в українському суспільстві і досягати високих результатів, як в спорті, так і в особистому житті
77.
ID: 4AVS11-05212
Назва проекту: Невідоме Полісся
Рейтинг: 343
Загальний бюджет проекту: 797684.00
Запитувана сума від УКФ: 797684.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГРОМАДСЬКЕ. ВОЛИНЬ"
Міста реалізації: Волинська, Рівненська, Житомирська області,
Опис проекту: Наш проєкт – це соціокультурне дослідження, мета якого – популяризація нематеріальної культури України, шляхом створення та поширення унікального тематичного телепродукту.
78.
ID: 4AVS13-03351
Назва проекту: Хотин 1621. Битва за Європу
Рейтинг: 340
Загальний бюджет проекту: 1995458
Запитувана сума від УКФ: 1995458
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Апграунд"
Міста реалізації: Київ, Хотин, Черкаси, Польща,
Опис проекту: Історико-документальний фільм про події Хотинської битви 1621 р., коли спільні польсько-українсько-литовські війска зупинили турецьку навалу на Східну Європу.
79.
ID: 4AVS11-00623
Назва проекту: Аратта - держава вільних людей
Рейтинг: 339
Загальний бюджет проекту: 1991160
Запитувана сума від УКФ: 1991160
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Яковлева Наталія Вікторівна
Міста реалізації: Київ, Миколаївська область, село Скобелево, Запорізька область, селище Мирне,
Опис проекту: Цикл науково-популярних програм з 4 епізодів, про один з найбільш дискусійних періодів історії України - Трипілля, яке є колискою культури на теренах Європи. Тема ментальності, вірувань та побуту слов'яно-арійських народів, нащадками яких є сучасні українці, не є розкритою і ми розглянемо її, відштовхуючись від легенди про державу Аратта, яка виникла на основі дослджень з історії та археології. Разом з науковцями бачимо зв'язок між давниною та сьогоденням. Результати досліджень учених буде подано у новаторському форматі “наукового батлу”, що уможливить донести в популярній формі до широкого кола глядачів ідеї про походження українського етносу, особливості формування українського менталітету та ідентичності.
80.
ID: 4AVS11-03053
Назва проекту: Українці, які змінюють світ
Рейтинг: 339
Загальний бюджет проекту: 1198660
Запитувана сума від УКФ: 1198660
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична Особа-Підприємець Негрієнко Роман Валерійович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Українці, які змінюють світ» - іміджевий проєкт, який буде реалізовано в коллаборації з Міністерством закордонних справ України.
81.
ID: 4AVS11-07361
Назва проекту: Фільм "Іван Гаврилюк. Непокірний"
Рейтинг: 338
Загальний бюджет проекту: 1964420.50
Запитувана сума від УКФ: 1964420.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Колективне підприємство "Кіностудія "Контакт" Національної спілки кінематографістів України
Міста реалізації: Київ, Львів,
Опис проекту: Неігровий документальний кольоровий фільм по оригінальному сценарію. Формат зйомок ціфровий. Хронометраж 70 хв. Документальна повнометражна кінорозповідь про драматичні сторінки життя і творчості українського письменника Олеся Гончара, сторіччя якого відзначалося минулого року. На його долю випало чимало випробувань: раннє сирітство, війна, оборона Києва, поранення, полон (маловідомий епізод його біографії) Він став знаменитим після своєї першої ж ролі у фільмі «Анничка». Хіба можна забути його Іванка, який відчайдушно танцює смертельний аркан на розбитому склі?.. Це стало початком безмежного монологу високого трагедійного звучання, з якого почалося акторська доля Івана Гаврилюка.
82.
ID: 4AVS11-19513
Назва проекту: "Національний інтерес"
Рейтинг: 335
Загальний бюджет проекту: 2600000
Запитувана сума від УКФ: 2000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ "АРС МАГНА ПРОДАКШН"
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Проєкт «Національний інтерес» - це унікальний формат на межі документального, науково-пізнавального фільму та емоційної розповіді про унікальних персон, досягнення, історичні знахідки та скарби, підприємства та культурні розробки через історії людей. Все, що нас між собою об’єднує та популяризує у світі. Проєктом заплановано виробницво 20 серій, хронометражем 50 хвилин кожна. Ми відвідаємо усі регіони, знайдемо наші різноманітні унікальності, про які має дізнатися світ, а українці почнуть відчувати гордість, за себе та Україну! Ми покажемо історію та сьогодення, країну, яку маємо і не можемо втратити через сварки. Ми залучимо істориків, археологів, митців, підприємців, представників унікальних народностей в Україні та україців з інших куточків світу. Однією з ведучих проєкту буде незряча дівчина, студентка, яка дасть змогу через своє сприйняття "побачити" ВСЕ людям із вадами зору.
83.
ID: 4AVS12-29567
Назва проекту: "ПАРАДОКСИ "ЩЕДРИКА"
Рейтинг: 332
Загальний бюджет проекту: 1986809
Запитувана сума від УКФ: 1986809
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРО ПРОДАКШН УКРАЇНА"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Аудіовізуальний твір «Парадокси «Щедрика» розкриває тему історичних, мистецьких, особистісних аспектів створення шедевру композитора Миколи Леонтовича «Щедрик», його світову славу і популярність, проблематику культурної дипломатії в історії та сучасності України, гострі детективні історії, пов’язані з життям Миколи Леонтовича, світового турне Української республіканської хорової капели під керівництвом Олександра Кошиця.
84.
ID: 4AVS12-29698
Назва проекту: Ключі від неба
Рейтинг: 329
Загальний бюджет проекту: 3992397.6
Запитувана сума від УКФ: 2996468.8
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛВТ-ПРОГРАМИ"
Міста реалізації: Київ, Бориспіль,
Опис проекту: Мета створити біографічний документальний телефільм про долю людини, що віддала майже все своє життя служінню своєму народу, своєму місту, своїй країні та багато зробила задля Борисполя, та Київської області в цілому, але пішла з життя занадто рано. Таким чином не тільки увіковічнивши пам’ять про нині покійного многолітнього мера міста Бориспіль на просьбу мешканців міста, але й продемонструвавши, як у сучасній Україні будуються громади та єднаються люди, задля процвітання свого міста, свого краю, своєї країни. Показати успішний приклад місцевого самоврядування. Результати проекту наявність продукту готового до показу на міському телебаченні.
85.
ID: 4AVS11-02803
Назва проекту: Мама Ксюша
Рейтинг: 328
Загальний бюджет проекту: 789240
Запитувана сума від УКФ: 789240
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Знімальний Цех Артура Якубова"
Міста реалізації: Київ, Київ, Київ,
Опис проекту: Створення документального телефільму на тему волонтерства в нашій країні. Головною героїнею виступає відома волонтерка Оксана Лазебник, котра опікується долями дітей загиблих військовослужбовців. Мета привернути увагу до теми та показати людям необхідність розділити опіку над такими дітьми. Результатом стане збільшення волонтерів у цьому напрямку, оскільки є немало людей котрі вже дозрівають до волонтерства, але не розуміють з чого саме почати.
86.
ID: 4AVS11-05958
Назва проекту: Організація fashion-проєктів в Україні: переваги та недоліки індустрії. Погляд зсередини
Рейтинг: 323
Загальний бюджет проекту: 754120.00
Запитувана сума від УКФ: 754120.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Українська акадумія індустрії моди"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Українська Академія індустрії моди розробила новий телепроєкт: «Організація fashion-проєктів в Україні: переваги та недоліки індустрії. Погляд зсередини», який розкриє усі тонкості організації fashion-проєктів в Україні, сприятиме міжкультурному діалогу, підтримці та промоції культурних та креативних проєктів та дасть чіткі уявлення про сучасний рівень розвитку індустрії моди в Україні.
87.
ID: 4AVS11-26394
Назва проекту: ALTIN DEVIR/ Золота епоха
Рейтинг: 323
Загальний бюджет проекту: 1999650
Запитувана сума від УКФ: 1999650
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МЕМЕТОВА ЗЕРА ЕНВЕРІВНА
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Цикл програм про історію Кримського ханства представлений через біографії його правителів. Історичний проект ALTIN DEVIR / Золота епоха розповідає про долі 46-ти ханів, а також видних політичних і культурних діячів доби. Це історія про інтриги, злети, тріумфи та падіння.
88.
ID: 4AVS11-02996
Назва проекту: «Голодомор очима дитини»
Рейтинг: 318
Загальний бюджет проекту: 1804505
Запитувана сума від УКФ: 1804505
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товаристово з обмеженою відповідальність «Євразія-Медіа», ТОВ «Євразія-медіа»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проекту - донести біль меленької людини, її переживання та страхи під час цієї катастрофи Голодомора. Допомогти глядачеві пережити разом з героями той відчай, що відчували ці маленькі діти. Новий погляд на трагедію стане результатом цього фільму. Допоможе молоді: учням, студентам зрозуміти ці страшний переод нашої історії.
89.
ID: 4AVS11-03433-2
Назва проекту: Бідняк та смерть
Рейтинг: 315
Загальний бюджет проекту: 1994306.00
Запитувана сума від УКФ: 1994306.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Спорт Медіа Плюс"
Міста реалізації: Україна, Республіка Латвія, Республіка Молдова, Республіка Білорусь, Республіка Казахстан,
Опис проекту: Створити сучасний анімаційний фільм на основі невідомих українських казок і представити його широкій глядацькій аудиторії та на міжнародних кінофестивалях.
90.
ID: 4AVS11-29274
Назва проекту: Душі криниця
Рейтинг: 310
Загальний бюджет проекту: 1196180.00
Запитувана сума від УКФ: 1196180.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: телерадіокомпанія "Надвірна"
Міста реалізації: м. Надвірна, Івано-Франківська обл., селище Ланчин, Надвірнянський район, с. Заріччя, Надвірнянський район, селище Битків, Надвірнянський район, с. Бистриця, Надвірнянський район, село Білі Ослави, Надвірнянський район, селище Делятин, Надвірнянський район, село Чорний Потік, Надвірнянський район, село Пасічна, Надвірнянський район, село Молодків, Надвірнянський район,
Опис проекту: Проект ставить на меті сприяння взаємному пізнанню українцями один одного задля популяризації культурного розмаїття України, підтримки його розвитку на регіональному та національному рівнях На основі досліджень та поглиблених інтерв’ю з мешканцями сіл ми окреслимо проблематику сучасного життя Прикарпатського села крізь призму їхнього ставлення до своєї спадщини та соціально-культурних тенденцій, покажемо, як люди бережуть та підтримують культурні надбання своїх предків і як ця спільна справа гуртує громаду. Однією з дослідницьких цілей проекту є також привернення уваги суспільства й державних інституцій до проблем високогірних регіонів.
91.
ID: 4AVS12-28001
Назва проекту: Вистава, яку ми не бачили
Рейтинг: 306
Загальний бюджет проекту: 3990800.0
Запитувана сума від УКФ: 2995400.0
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ «РЕСТ-ВЕРУМ»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета створити 4х серійний музичний документальний телефільм про сучасне життя національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка. У сучасному, яскравому та нестандартному стилі. Результати проекту наявність продукту готового до показу на національному телебаченні.
92.
ID: 4AVS11-28287
Назва проекту: Успішна дитина. Сучасні методи виховання
Рейтинг: 301
Загальний бюджет проекту: 1950810.30
Запитувана сума від УКФ: 1950810.30
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація Фонд мистецтв "Амадеус"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Наша задача-покращення якості інформації, що спрямована на формування методів виховання дітей. Головний герой програми – Діти. Від того, якими вони стануть дорослими, залежить майбутнє країни. Розвиток дитини – пріоритет батьків, суспільства і держави. Здебільшого молоді батьки та частина педагогів не мають сучасних системних знань про формування рис характеру, які необхідні для самостійного життя дитини в сучасному суспільстві, особливо це стосується жителів містечок та сіл, де такої інформації ще менше. Наша програма покликана допомогти глядачам зрозуміти актуальність формування позитивних рис характеру дитини для самостійного життя в сучасному суспільстві, ток-шоу сприятиме популяризації сучасних методів виховання з урахуванням біологічних і соціальних факторів. У кожної дитини є здібності творчі, організаційні, виконавські і допомогти батькам розгледіти ці здібності і розвинути іх одна із цілей програми. А найголовніше, що глядач зможе отримати конкретні поради та кейси щодо виховання дитини від науковців, педагогів та успішних людей.
93.
ID: 4AVS11-03444
Назва проекту: І ДЕ Я
Рейтинг: 281
Загальний бюджет проекту: 1980119
Запитувана сума від УКФ: 1980119
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець ФІЛОНОВА ВІКТОРІЯ ЮРІЇВНА
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Багатожанровий твір – трилер, драма, фантастика. Створити сучасний художній фільм та представити його широкій глядацькій аудиторії. Прокинувшись на безлюдному острові, Лаура хоче вибратись звідти та згадати, хто вона є насправді. Але в результаті пошуків, вона з’ясовує, що стала трагічним персонажем у чужій грі, який, попри всі зусилля, не досягне мети. Чи погодиться вона на це?
ЛОТ 2. Радіопродукт
1.
ID: 4AVS21-28339
Назва проекту: «Привіт. Леся»
Рейтинг: 484
Загальний бюджет проекту: 404000
Запитувана сума від УКФ: 404000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ПП «Редакція газети «Сім’я і дім. Народна трибуна»
Міста реалізації: Луцьк, Волинська область, Україна,
Опис проекту: Серія радіопрограм про Лесю Українку. Проєкт має на меті показати класика української літератури у сучасному форматі, сформувати у слухачів уявлення про поетесу не як про черговий розділ з шкільної програми, постамент на вулицях міст чи портрет з 200-гривневої купюри. У 2021-му Україна на державному рівні відзначає 150-річчя від дня народження великої поетеси. Кожен випуск серії радіопрограм буде розкривати особистість Лесі Українки як звичайної людини, зі своїми проблемами та переживаннями, познайомить з її звичками, ходом мислення, знаковими людьми та локаціями з її життя та творчості. Радіопрограми будуть розділені на три блоки. 1. Листи Лесі Українки (30 випусків з озвучкою заслуженої артистки України Ірми Вітовської) 2. Міфи про Лесю Українку (15 випусків із синхронами експертів) 3. Відомі люди про Лесю Українку (15 випусків прямої мови українських культурних діячів, лідерів думок) Очікувані результати: ⇢ Створено 60 культурно-просвітницьких аудіопрограм про Лесю Українку ⇢ Аудіопродукція звучить в ефірі Радіо CID FM, а також залишається назавжди у вільному доступі в мережі ⇢ Виготовлено 10 фірмових авторських листівок з Лесею Українкою від відомого українського ілюстратора Олександра Грехова ⇢ Український радіоефір та подкаст-простір наповниться якісним оригінальним україномовним контентом культурно-мистецького спрямування
2.
ID: 4AVS21-04625
Назва проекту: Подкаст “Культурна робота”
Рейтинг: 476
Загальний бюджет проекту: 597659.05
Запитувана сума від УКФ: 597659.05
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація “Центр дослідження суспільства”
Міста реалізації:
Опис проекту: Метою проєкту є проблематизування умов праці у культурних та креативних індустріях і висвітлення основних можливостей і перешкод на кар’єрному шляху працівників цих індустрій. Також проєкт прагне популяризувати ідею про гідні умови праці серед людей, зайнятих у сфері культури і креативних індустрій, і поширювати цінності справедливості, солідарності, особистісного розвитку та самореалізації. Результатом проєкту будуть десять епізодів подкасту “Культурна робота” про різні аспекти зайнятості й умов праці у сфері культури. Епізоди подкасту матимуть практичні поради і рекомендації щодо забезпечення гідних умов праці у сфері культури та креативності.
3.
ID: 4AVS21-05809
Назва проекту: Подкаст "До ворожки не ходи"
Рейтинг: 460
Загальний бюджет проекту: 699818.39
Запитувана сума від УКФ: 629318.39
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Журнал Куншт"
Міста реалізації: Київ, Львів, Одеса, Харків, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Сезон наративного науково-популярного подкасту під назвою «До ворожки не ходи» про магічне мислення з музичним обрамленням українськими народними піснями у виконанні хору. Кожен епізод подкасту буде присвячений новому аспекту магічного мислення, а також міститиме пояснення упереджень, психологічних та нейрофізіологічних процесів, які лежать в основі магічного мислення. Мета проєкту: показати логічні пастки, які використовують конспірологи, і розкрити історичний аспект різних «магічних» вірувань. У довгостроковій перспективі: надати цільовій аудиторії інструменти протидії та аргументації проти прихильників теорії змов. Результат: 10 епізодів, тривалість кожного – 30-35 хвилин. Основний KPI: 100 000 прослуховувань на всіх платформах для подкастів та ефірів радіо «Громадське».
4.
ID: 4AVS21-26986
Назва проекту: Жива історія
Рейтинг: 444
Загальний бюджет проекту: 556840
Запитувана сума від УКФ: 556840
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "КЛАСИК" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІОСТАНЦІЯ "ВЕЛИКИЙ ЛУГ"
Міста реалізації: Україна, Запорізька область,
Опис проекту: Ідея полягає у створені 18 тематичних радіопрограм присвячених культурно-історичним об’єктам Запоріжжя, а також 18 аудіо матеріалів (мультимедійні аудіо гіди), які будуть доступними при зчитуванні спеціальних QR-кодів. Вони будуть розміщені на інформаційних табличках на об’єктах історичної, культурної та архітектурної спадщини нашого міста. Таким чином, усі охочі зможуть дізнатися про історію Запоріжжя та українську культуру. Інформація буде представлена українською та англійською мовами. Проект «Жива історія» в своїй реалізації «оживить» історичні будівлі Запоріжжя та приверне увагу до культурної складової міста.
5.
ID: 4AVS21-00543
Назва проекту: Шлях до себе
Рейтинг: 442
Загальний бюджет проекту: 972960
Запитувана сума від УКФ: 972960
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Парбат»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Шлях до себе» - це серія інтерв‘ю про вплив СРСР на українців. Акцент - не на ідеології, а на побутових питаннях та звичках. 20 записних інтерв‘ю хронометражем по 25 хвилин. Інтерв‘юйовані - авторитетні люди з гуманітарної сфери, які розкажуть про вплив на їхню галузь. Це ресторатори, архітектори, мовознавці, перекладачі, дизайнери. Окрім ефірів на радіостанціях плануються подкасти та відеозапис для Youtube.
6.
ID: 4AVS21-29197
Назва проекту: Інформаційне радіо для кримчан
Рейтинг: 439
Загальний бюджет проекту: 906500.00
Запитувана сума від УКФ: 906500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Янковський Олександр Володимирович, фізична особа-підприємець
Міста реалізації: АР Крим і м. Севастополь, село Чонгар Херсонської області, Київ,
Опис проекту: Створення інформаційних радіопрограм "Крим сьогодні" і "Кримський пармезан" для поширення в ефірі Радіо Крим.Реалії.
7.
ID: 4AVS21-02288
Назва проекту: Пошук — новий сезон подкастів на Urban Space Radio
Рейтинг: 438
Загальний бюджет проекту: 985938.00
Запитувана сума від УКФ: 985938.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Тепле Місто»
Міста реалізації: Івано-Франківськ, Івано-Франківськ,
Опис проекту: ПОШУК — сезон на Urban Space Radio, де у циклах подкастів ми розкажемо історії українців про пам’ять і повагу. Про пошук української ідентичності, поваги до кожного громадянина і пам’ять простору. Ми реалізуємо три серії подкастів про: культуру національних меншин, знакові історичні подїі міст та історії репресованих сімей. Усі ці історії ми реалізуємо у форматі радіорепортажу, щоб у повній мірі занурити слухача в реальні історії героїв.
8.
ID: 4AVS21-07029
Назва проекту: Подкаст "Непам'ятники"
Рейтинг: 438
Загальний бюджет проекту: 796304.00
Запитувана сума від УКФ: 796304.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Освітній центр "Перспектива"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Що суспільство знає про відомих та знаменитих українок минулого?- зазвичай це застиглі, як у пам»ятниках, факти, скамянілі шаблонні знання. Проект "Непам'ятники" -це серія культурно-просвітницьких епізодів у формі Подкасту про відомих та видатних українських жінок. Проект має на меті розширити горизонти пізнання феномену української ідентичності, спростувати низку стереотипів та фейків щодо поняття «традиційна українка». Новий погляд на відому особистість змусить по-новому оцінити їх творчість. І, як наслідок, сприятиме відчуттю громадянами своєї приналежності до України, змінить погляд на історію, культуру через непересічних людей. Сприятиме утвердженню патріотичної та громадянської позиції слухача, пробудить у ньому відчуття причетності до багатої на культурні традиції історії свого народу. Аудіо-проект «Непам’ятники» заплановано зреалізувати у вигляді Подкасту – нового, сучасного аудіо формату, для відтворення на портативних медіа-програвачах чи персональних комп’ютерах. Подкаст буде транслюватися на онлайн-радіо «Аристократи» https://aristocrats.fm, з яким підписано Договір про співпрацю, на відкритих інтернет подкаст-платформах. Випуски Подкасту - це серія з 10 епізодів, кожен з яких присвячений невідомим історіям про відомих Жінок: 1. Ольгу Кобилянську 2. Лесю Українку 3. Олену Кисілевськау 4. Марію Заньковецьку 5. Нателу Королеву 6. Софія Окуневську 7. Ольгу Франко 8. Марко Вовчок 9. Ірину Вільде 10. Ганну Барвінок.
9.
ID: 4AVS21-04606
Назва проекту: 30 найкращих українських оповідань (робоча назва)
Рейтинг: 424
Загальний бюджет проекту: 666548.71
Запитувана сума від УКФ: 666548.71
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Радіо-Ера»
Міста реалізації: більше 40 міст мовлення Радіо НВ (80% покриття України),
Опис проекту: Пропонується створення великого мультимедійного проекту, реалізація якого підвищить інтерес до української літератури. Це буде 30 подкастів з озвучкою найкращих україномовних оповідань незалежної України та 15 радіопрограм з переформатуванням у 15 подкастів у вигляді авторської програми відомого українського поета, письменника, музиканта, сценариста Сергія Жадана. В кожну програму буде запрошено гостя (автора оповідань, провідного фахівця або експерта у цій галузі). Розповсюдження радіопрограм буде на Радіо НВ та подкастів у мережі інтернет.
10.
ID: 4AVS21-07409
Назва проекту: Підтримка запорізьких театрів та популярізація культури в період пандемії коронавірусу через створення серії радіопрограм (подкастів): "Театр: життя за лаштунками"
Рейтинг: 423
Загальний бюджет проекту: 463800
Запитувана сума від УКФ: 463800
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІОСТАНЦІЯ "ВЕЛИКИЙ ЛУГ"
Міста реалізації: місто Запоріжжя, Запорізька область, Україна,
Опис проекту: Метою проекту є привернення увагу мешканців Запоріжжя до культури та зокрема театру через створення серії радіопрограм у форматі сторітелінгу про театри, що діють в місті. За 2020 рік сфера культури пережила значну втрату, а як наслідок недостатньо коштів на нові вистави. Тривалий локдаун та обмежувальні заходи позначилися на прем'єрах та отриманні зворотньої реакції від глядачів. Свої втрати театри рахують і в грошовому еквіваленті, і в емоційно-іміджевому плані. Наша команда прагне виправити ситуацію та подивитися на театри не просто афішами вистав та виступів, а показати життя всередені творчих колективів. Сторітелінг – формат не тільки модний, але і затребуваний аудиторією різних вікових груп, оскільки людям цікаво слухати про історії інших людей. В даному випадку історії акторів, яких мешканці Запорізького регіону можуть побачити в театрах. Серія таких програм приверне увагу до театру, підвищить зацікавленість глядачів та збільшить кількість якісного медіа-контенту про українську культуру в Запоріжжі та Східній Україні.
11.
ID: 4AVS21-02056
Назва проекту: Науковий підхід - мультимедійний аудіопроєкт, що розвиває навички самостійного судження і критичного мислення
Рейтинг: 420
Загальний бюджет проекту: 994900
Запитувана сума від УКФ: 994900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Громадське Радіо»
Міста реалізації: Київ і область, Донецька область, Луганська область, Одеська область,
Опис проекту: У двох просвітницьких програмах Громадського Радіо авторитетні експертки обґрунтовують науковий підхід до різних сфер життя на противагу неперевіреній інформації і пропаґанді, та разом з гостями діляться порадами як самостійно аналізувати події і явища: 1) «Ми про все домовились» - програма і подкаст про розвиток комунікативних навичок заради зниження рівня конфліктності у суспільстві. Кожен епізод містить конкретні, прості у реалізації інструменти та техніки, що допоможуть покращити навички спілкування. 2) «Наука як по маслу» - програма спрямована на розвиток критичного мислення, популяризацію науки і наукового методу, та розширення світогляду. Обидві програми щотижня транслюватимуться на хвилях Громадського Радіо. Аудіо-, відео- та мультимедійні продукти будуть доступні на вебсайті та подкастових платформах, у соцмережах, а також на Youtube каналі.
12.
ID: 4AVS21-05539
Назва проекту: Культура Всього: Жінки
Рейтинг: 418
Загальний бюджет проекту: 975840.00
Запитувана сума від УКФ: 975840.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Боборикін Андрій Ігорович
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: “Культура всього: Жінки” - розвиток “Культури всього”, подкасту про сучасну культуру в найширшому її розумінні в форматі довірливої неформальної розмови ведучого з гостями. Новий спеціальний сезон буде присвячений знайомству слухачів з присутністю та реалізацією українських жінок в культурному, науковому, економічному, соціальному житті України та світу. Проєкт передбачає публікацію кожного випуску у вигляді подкаста на всіх основних подкаст-директоріях (iTunes, Soundcloud, Google Podcasts) та на платформі подкастів онлайн-видання "Українська правда". Мова подкасту - українська.
13.
ID: 4AVS21-29304
Назва проекту: НЕ ТА ЛЮДИНА: СПРАВА СЕРІЙНОГО ВБИВЦІ, ЯКОГО НІХТО НЕ ШУКАВ
Рейтинг: 418
Загальний бюджет проекту: 999996
Запитувана сума від УКФ: 999996
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛУК'ЯНЕНКО ОЛЕСЯ МИКОЛАЇВНА
Міста реалізації: Україна, Київ, Дніпро, Запоріжжя,
Опис проекту: Подкаст «НЕ ТА ЛЮДИНА» розповідає історію Сергія Ткача, одного з найкривавіших серійних вбивць в історії України, який протягом 25-ти років залишався непоміченим для правоохоронних органів. Ця соціально спрямована історія буде подана у жанрі наративного детективного подкасту, популярному нині true crime. Головна мета проекту — підняти рівень правової грамотності серед населення, стати на заваді інертності і маніпуляціям у суспільстві, привернути увагу до проблем несправедливого засудження і соціальної адаптації колишніх в’язнів. Водночас, автори вийдуть на нову для українського подкастингу жанрову територію, створюючи справді якісний та важливий україномовний продукт.
14.
ID: 4AVS21-05109
Назва проекту: Файний подкаст
Рейтинг: 415
Загальний бюджет проекту: 556250
Запитувана сума від УКФ: 556250
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОЛИНСЬКА ФУНДАЦІЯ"
Міста реалізації: Луцьк,
Опис проекту: Файний подкаст - серія з 10 професійно записаних подкастів в рамках проведення культурно-просвітницького проєкту "Файна гутірка" в сезоні 2021 року на теми української культури, мови, збереження історико-культурної спадщини, захисту довкілля та екології.
15.
ID: 4AVS21-00224
Назва проекту: «Аве Марія»
Рейтинг: 408
Загальний бюджет проекту: 833320
Запитувана сума від УКФ: 833320
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «СТУДІЯ ЖИВЕ.ТБ»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Аве Марія» - концертна радіопрограма з коментарями гостей у студії, присвячена музичним творам світових класиків та сучасних українських композиторів на мотив молитви «Аве Марія», яка розміщується в прямому ефірі інтернет-радіостанції «Воскресіння. Живе радіо», в записі та/або в прямому ефірі FM-радіостанцій «Радіо «Марія», радіо «Дзвони» та у вигляді подкастів на популярних платформах (SoundCloud, Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify). Мета проєкту - збільшити частку сучасного україномовного радіопродукту культурно-мистецького спрямування та класичної музики в радіоефірі та в мережі інтернет, привернути до неї увагу широкої аудиторії, познайомити слухачів з сучасною українською духовною музикою, композиторами і виконавцями.
16.
ID: 4AVS21-06870
Назва проекту: Дискусійна радіопрограма «Та не однаково мені»
Рейтинг: 404
Загальний бюджет проекту: 4965360
Запитувана сума від УКФ: 49653960
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізочна особа-підприємець Шевченко Сергій Вікторович
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Дискусійна радіопередача «Та не однаково мені…» покликана розповісти про українських культурних діячів, які творили в часи імперій – Російської, Австро-Угорської, Совєтської. Деякі митці, попри всі очевидні ризики, обирали українську ідентичність та українську мову творчості. Імперії натомість творили про них власні міфи, а чи навпаки - репресіями примушували мовчати чи затирали пам’ять про них і український вимір їхньої творчості. Проект має на меті за допомогою інструментів постколоніальної критики подолати пропагандистські міфи про українських культурних діячів, а також актуалізувати дискурс щодо культурної деокупації, щодо вибору митцями національної ідентичності, спонукати до вибору на користь українського.
17.
ID: 4AVS21-04693
Назва проекту: "Перервана пісня" - створення циклу аудіопрограм про діячів української музичної культури, які постраждали від совєтського режиму.
Рейтинг: 401
Загальний бюджет проекту: 572570
Запитувана сума від УКФ: 572570
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійний фонд підтримки та розвитку культурно-мистецьких ініціатив РУСТ
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Підготовка та випуск в ефір 12 двадцятихвилинних радіопердач програми "Перервана пісня" про відомих українських діячів музичного мистецтва, які бути репресовані совєтським режимом
18.
ID: 4AVS21-00062
Назва проекту: Подкаст «Човен в океані»: цикл з 12 радіовистав
Рейтинг: 377
Загальний бюджет проекту: 702700.00
Запитувана сума від УКФ: 702700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична-особа підприємець Портнікова Ірина Іллівна
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Подкаст «Човен в океані»: сучасна авторська радіовистава, що складається з 12 серій. Разом вони створюють цілісний продукт, але кожна окрема є самостійною радіовиставою для прослухування. 12 радіовистав з авторською музикою, що створена спеціально для цього проєкту. Кожна серія подкасту є історією, що відбувається з непересічною людиною, особистістю, хто стала символом певної галузі в житті України.
19.
ID: 4AVS21-04611-3
Назва проекту: Рубрика Прем'єр Перший Крок та Український Чарт Рок Прем’єр Рокіровка на РокРадіо UA
Рейтинг: 355
Загальний бюджет проекту: 762700.00
Запитувана сума від УКФ: 762700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство "О.Т.В. Студія"
Міста реалізації: Територія України де існує доступ до мережі Інтернет.,
Опис проекту: Пошук, відбір, підтримка і подальша співпраця з маловідомими але талоновитими музикантами, з метою їх популяризації, а також наповнення якісним Рок контентом медійного простору
20.
ID: 4AVS21-26860
Назва проекту: IZONE Radio / IZONE Media
Рейтинг: 347
Загальний бюджет проекту: 1795868
Запитувана сума від УКФ: 1397806.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "ІЗОН"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: IZONE RADIO / IZONE MEDIA — проєкт із демократизації доступу до медіа і створення відкритої інфраструктури для вироблення аудіо контенту, професіональної сцени подкастів і гіперлокальних медіа. В рамках проєкту у 2020 році вже створено відкриту студію для сприяння диверсифікації та децентралізації створення аудіо матеріалів, а також збільшення професіоналізму в сфері звукозапису. Проєкт складається з трьох частин: Створення відкритої платформи для подкастінгу на базі IZONE, яка буде підтримувати незалежні професійні та аматорські медійні продукти, створення освітньої програми з конференцій, воркшопів та професійних програм з залученням іноземних та локальних експертів з індустрії, а також робота з регіонами на базі партнерских організацій ГО ІЗОН.
21.
ID: 4AVS21-27507
Назва проекту: Усвідомленість громадян про етапи розвитку здорової та благополучної особистості, за допомогою психології, спорту та харчування.
Рейтинг: 347
Загальний бюджет проекту: 676525
Запитувана сума від УКФ: 676525
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ "ТЕОДОР"
Міста реалізації: Закарпатська область,
Опис проекту: Ми пропонуємо прослухати нашим слухачам експрес програми, які будуть націлені саме на три основні напрямки здорового існування людства, а саме: психологічний стан(психологічне благополуччя, відчуття психологічної рівноваги, подолання стресів, та вміння керувати своїми емоціями), спорт(фізичний розвиток людини в різних напрямках) та харчування/голодання (пошук альтернативних шляхів у підборі правильного режиму та способу харчування/голодання). Для реалізації даного проекту буде запрошено спеціалістів, кожного у своїй сфері, які надаватимуть професійні консультації та поради в прямих ефірах радіостанції. Паралельно на веб-сайті організації буде створена окрема "площадка", на якій слухачі цих програм матимуть змогу обговорити важливі проблеми та отримати кансультації від наших спеціалістів.
22.
ID: 4AVS21-02463
Назва проекту: НАЦІЯ: радіопрограма, подкасти та мобільний додаток
Рейтинг: 342
Загальний бюджет проекту: 629700
Запитувана сума від УКФ: 629700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Інститут креативного міста
Міста реалізації: Рівне, Рівненська область,
Опис проекту: Проект “НАЦІЯ” покликаний цікаво, оригінально, доступно у форматі аудіо-історій та мобільного додатку привернути увагу аудиторії до українців, які змінили та змінюють світ.
23.
ID: 4AVS21-06770
Назва проекту: Радіо Толока ФМ - продовження, розширення роботи
Рейтинг: 337
Загальний бюджет проекту: 915670.00
Запитувана сума від УКФ: 915670.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська Організація "Творча Майстерня "ЕтноТолока"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Радіостанція Толока ФМ - це можливість бути почутими для тисячі автентичних виконавців, дослідників та реконструкторів нематеріальної культурної спадщини України, а для десятків і сотень тисяч поціновувачів традиційного аудіо мистецтва слухати унікальний контент та вивчати власну культуру.
24.
ID: 4AVS21-26609
Назва проекту: "Українська для українців"
Рейтинг: 334
Загальний бюджет проекту: 998421.48
Запитувана сума від УКФ: 998421.48
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СКІФІЯ" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
Міста реалізації: м.Дніпро,м.Камянське, райони:Дніпровський, Новомосковський, Синельниковський, Солонянський, Томаківський,
Опис проекту: Інформаційна, культурологічна програма “Українська для українців”.
25.
ID: 4AVS21-27106
Назва проекту: Затоплені мрії або Дніпро, який реве та стогне...
Рейтинг: 328
Загальний бюджет проекту: 857888
Запитувана сума від УКФ: 857888
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Редакція радіомовлення Чорнобаївської селищної ради та смт Чорнобай Черкаської області
Міста реалізації: Чорнобаївський район,
Опис проекту: Мета проєкту - зберегти пам'ять про затоплені села та роповісти про життя переселенців, соціальний розвиток та культурні надбання, побут селян на новій території . Передати настрої учасників і очевидців подій 60-ти річної давнини, виготовивши якісний радіопродукт. Результат- виготовлення 40 радіопередач, в яких йтиметься прот затоплені села, життя переселенців, розбудову інфраструктури у нових селах. Результат - розширення слухацької аудиторії.
26.
ID: 4AVS21-27205
Назва проекту: "Літературний подіум" філософсько-культурологічні бесіди про український феномен"
Рейтинг: 324
Загальний бюджет проекту: 500488.66
Запитувана сума від УКФ: 500488.66
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Комунальний заклад Редакція радіомовлення "Голос громади" Паланської сільської ради
Міста реалізації: м. Умань, Всі населені пункти Бабанської ОТГ, Баштечківська ОТГ, Буцька ОТГ, Дмитрушківська ОТГ, Жашківська ОГ, Іваньківська ОТГ, Ладижинська ОТГ, Маньківська ТГ, Монастерищенсяка МГ,
Опис проекту: У форматі літературно-соціологічного дослідження, про яке слухачі дізнаються з діалогу журналістки Тетяни Чорномаз та доктора філософських наук, професора кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського національного університету садівництва Павла Ямчука. Це діалоги-роздуми на теми літературних жанрів у яких працювали визнані митці-літератори та працюють їхні молоді колеги, про вплив їхньої творчості на формування в суспільстві почуття українства
27.
ID: 4AVS21-26803
Назва проекту: Ми пам'ятаємо
Рейтинг: 311
Загальний бюджет проекту: 977740
Запитувана сума від УКФ: 977740
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Дочірнє підприємство "Новий обрій"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Мета проекту: створення циклу програм в радіоформаті який знайомить широкі верстви населення щодо пам’ятних дат України що відзначаються на загальнодержавному рівні. Результатом проекту буде створення та розміщення на одній з найбільших та найрейтінгових радіомереж України «Радио Пятница» циклу програм.
ЛОТ 3. Відеоконтент для медіаплатформ
1.
ID: 4AVS31-01157
Назва проекту: «Книга-мандрівка. УкраїнКа»
Рейтинг: 475
Загальний бюджет проекту: 1811260.64
Запитувана сума від УКФ: 1811260.64
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРІН ПІНГВІН МЕДІА»
Міста реалізації: Передбачуваний рівень охоплення території при реалізації проєкту — Україна та країни з значущою українською спільнотою (країни Східної Європи та Канада),
Опис проекту: Спецпроєкт є прикладом сталого розвитку мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна». Анімаційний освітній 2D вебсеріал у короткому форматі едьютейнмент, 5 серій. Присвячений історіям українок, які своїми здобутками, життєвими принципами та щоденним вибором творили історію. Основною метою спецпроєкту є вирівнювання гендерного дисбалансу в історично-культурному полі України. Історії покликані показати рольові моделі та мотивувати українських дівчат та жінок до перетворень у житті. Деякі приклади — Ольги Кобилянської або Соломії Крушельницької — вже відомі українцям. А про деяких глядач дізнається вперше. Спецпроєкт відкриває світ широких можливостей для сучасних українців — дівчат та жінок, хлопців та чоловіків — толерантний світ без стереотипів та гендерної дискримінації. Світ — у єдності різноманіття.
2.
ID: 4AVS31-03403
Назва проекту: Освітньо-ігрова VR-платформа “Артефакти фортеці Тустань”
Рейтинг: 474
Загальний бюджет проекту: 1998925
Запитувана сума від УКФ: 1998925
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Львівська обласна громадська організація Тустань
Міста реалізації: с.Урич Сколівського району, Львівська область, Україна,
Опис проекту: Освітньо-ігрова VR-платформа “Артефакти фортеці Тустань” - освітньо-культурний інноваційний проект, що передбачає створення VR-платформи, яка завдяки імерсивним технологіям та ігровій формі поєднає в собі наукову презентацію культурної спадщини з якісною візуальною презентацією, захопливою для широких мас. Це дасть можливість перенестись в минуле середньовічної Тустанської фортеці, увійти в роль на вибір одного з кількох персонажів, ознайомитися з окремими аспектами життя фортеці, скористатися за прямим призначенням предметами, які сьогодні є музейними експонатами, і виконати нескладне завдання, яке відображає щоденне життя обраного персонажа. Це дасть змогу, з одного боку, зрозуміти історію фортеці і походження знань про неї, отримати повну історичну довідку та ознайомитися з експонатами музею, а з іншого – повністю зануритися в атмосферу в ігровій формі, що знижує "поріг входження" в сферу культурної спадщини. У рамках проекту буде створено локацію з VR обладанням на території заповідника, а користувачі вдома зможуть скористуватися демонстраційною повнофункціональною версією продукту в браузері свого комп'ютера.
3.
ID: 4AVS31-06191
Назва проекту: Відео-експленери про походження та розвиток української мови та літератури як ефективний інструмент у боротьбі з російською інформаційною агресією
Рейтинг: 462
Загальний бюджет проекту: 1887249.65
Запитувана сума від УКФ: 1887249.65
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Українер"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Проектом пропонується створити два мультимедійні експлейнери, що у доступній та зрозумілій формі розповідатимуть про генезу та еволюцію української мови та літератури на прикладі найзнаковіших подій та постатей. Матеріал буде базуватися на результатах роботи двох експертних тематичних груп, до яких ввійдуть провідні мово- та літературознавці, аби забезпечити науково-методологічний підхід до дослідження тем. На основі цих досліджень у ілюстративно-анімаційній формі буде створено дві мультимедійні історії, що складатимуться з 15-хвилинних відеороликів та ілюстрованих лонгрідів. Експлейнери, що вийдуть українською та англійською мовами, можна використовувати як промо-матеріал для підсилення культурної дипломатії як компоненту публічної дипломатії та міжнародних відносин на урядовому та неурядовому рівнях та задля протидії маніпулятивним та псевдонауковим твердженням, що конструюються РФ в ході гібридної інформаційної війни з Україною, а в подальшому буде перекладено волонтерською командою ще на 11 мов.
4.
ID: 4AVS31-06046
Назва проекту: Дивосвіт
Рейтинг: 462
Загальний бюджет проекту: 1990357.5
Запитувана сума від УКФ: 1990357.5
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Топконтент"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект «Дивосвіт» спрямований привернути увагу до непересічного таланту української художниці Марії Примаченко, яка створила цілий мальовничий світ. Фантастичний світ тварин та навколишнього середовища. Світ, не схожий ні на що створене досі – химерний, вигадливий, несподіваний, зі справжніми почуттями та своєю філософією. Контент має чітку спрямованість на певну глядацьку аудиторію і адресований малечі. Їм потрібні знання з рахування, географії, електронних цифрових пристроїв, правила комунікації з оточуючим середовищем. Анімаційний фільм піднімає важливі питання виховання дитини. І донести ці знання і розуміння до дітей необхідно в специфічній формі – ігровій, яскравій, веселій. Не впадаючи у дидактику і занудство.
5.
ID: 4AVS31-28957
Назва проекту: Втрачений Ужгород: відеоверсія
Рейтинг: 462
Загальний бюджет проекту: 1071576
Запитувана сума від УКФ: 1071576.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство "Закарпатський інформаційний центр"
Міста реалізації: Ужгород, Закарпатська область,
Опис проекту: Проект “Втрачений Ужгород: відеоверсія” направлений на популяризацію культури та історії м. Ужгород, архітектурної спадщини, творчих людей/родин, який сто років тому складали культурну еліту міста. Буде відзнято та виготовлено 10 відеороликів, 10 Caption video та один підсумковий веб-фільм про культурну та історичну спадщину міста.
6.
ID: 4AVS31-01786
Назва проекту: Цикл відео-блогів для соціальної адаптації підлітків
Рейтинг: 462
Загальний бюджет проекту: 1999420
Запитувана сума від УКФ: 1999420
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна організація «Міжнародний фонд Івана Франка»
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Це унікальна авторська розробка, яка покликана через індивідуалізоване інтерактивне споживання українського культурного продукту, з елементи едьютейменту, допомогти соціалізуватися підліткам. Цикл короткометражних відео-блогів пов’язаних між собою логіко-семантичним зв’язком, де сенсами будуть фрагменти культурної спадщини, які здатні створювати емпатію у користувачів під час різних психоемоційний станів. Мета: створити цикл відео-блогів для чат-бота, які допоможуть підліткам соціалізуватися та позбутися соціального інфантилізму через культурний продукт. Результат: З використанням технології чат-бота буде створено інтерактивну платформу з пов’язаними між собою відео-блогами, які, за допомогою елементів сервісу VoD, стануть віртуальними друзями для підлітків і, через емпатію з героями творів Івана Франка, допомагатимуть їм долати психоемоційні розлади.
7.
ID: 4AVS31-02276
Назва проекту: Онлайн лабораторія “Жовтого автобуса” 2021
Рейтинг: 461
Загальний бюджет проекту: 1997097.75
Запитувана сума від УКФ: 1997097.75
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "ГЕРОЇ.ЮЕЙ"
Міста реалізації: м. Київ, всі регіони України,
Опис проекту: Творча он-лайн лабораторія «Жовтий автобус» спрямована на реалізацію освітньої програми у сфері журналістики, кіновиробництва – ігрового та документального кіно, анімації та нових медіа для дітей військовослужбовців, учасників бойових дій та підлітків переселенців з Криму, окупованих територій та зони проведення ООС.
8.
ID: 4AVS31-01100
Назва проекту: Анімовані дитячі пісні "Першосвіт"
Рейтинг: 460
Загальний бюджет проекту: 1318400
Запитувана сума від УКФ: 1318400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець ЛІСЕНБАРТ ДМИТРО В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Анімовані дитячі пісні "Першосвіт" - це українська адаптація всесвітньо відомих дитячих пісень, що мають вільну ліцензію для використання. Проект має на меті витіснити російськомовний дитячий контент з повсякденного вжитку і замінити його українським.
9.
ID: 4AVS31-03153
Назва проекту: ЗМУЗ
Рейтинг: 458
Загальний бюджет проекту: 1345660.00
Запитувана сума від УКФ: 1345660.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Скакун Ірина Володимирівна
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Це серія креативних відеороликів із лайв-виступами популярних українських виконавців у музейних просторах. Проєкт має на меті встановити кроссекторальну співпрацю між музейною та музичною сферою та популяризувати музейні простори та колекції для широкої аудиторії в Україні та за її межами.
10.
ID: 4AVS31-05508
Назва проекту: EVE8
Рейтинг: 458
Загальний бюджет проекту: 1998615.00
Запитувана сума від УКФ: 1998615.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГО "Фонд сприяння молоді та спорту "Олімп"
Міста реалізації: Лемурійське озеро (Рожеве озеро), Приозерне, Херсонська область, гора Піп Іван Чорногорський, Івано-Франківська область Верховинський район,, Бакота, смт Стара Ушиця і с.Колодіївка, Кам'янець-Подільський район, Печера Оптимістична, Борщівський район, Тернопільської області, с.Королівка, о. Джерелгач, Херсонська область,
Опис проекту: Проект EVE8 - перший в Україні кроссекторальний (аудіо візуальне мистецтво, культурна і природна спадщина, локальні фестивалі) молодіжний концепт, що єднає культурну спадщину та сучасну електронну музику з метою популяризації регіону та спільного культурного спадку серед української молоді поколінь Y-Z та за межі країни. Проект завжди відбувається у прямому ефірі (Live). У сезоні 2020 загальна кількість переглядів сягнула більше 1млн.
11.
ID: 4AVS31-27353
Назва проекту: Фільм-мюзикл "Фабрика Санти"
Рейтинг: 458
Загальний бюджет проекту: 1998130
Запитувана сума від УКФ: 1998130
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Всесвіт музики»
Міста реалізації: Львів, Київ,
Опис проекту: Проєкт Фільм-мюзикл «Фабрика Санти» має на меті створення якісного україномовного культурно-мистецького відео продукту для сімейного перегляду через екранізацію дитячого мюзиклу «Фабрика Санти». Проект в першу чергу спрямований на дітей та їх розвиток як вокально- танцювальний, так і акторсько-сценічний. В мюзиклі на основі казкового сюжету висвітлюються теми важливості любові до батьків, дружби і командного духу, який допомагає головним героям йти до мети і звільнити Санту з полону Королеви Мерзлоти. Головні ролі у мюзиклі належать дітям та підліткам віком від 8 до 18 років.
12.
ID: 4AVS31-04220
Назва проекту: Науково-пізнавальний відеоблог "І-мапа TV"
Рейтинг: 458
Загальний бюджет проекту: 636045
Запитувана сума від УКФ: 636045
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична Особа Підприємець Онищенко Юрій Борисович
Міста реалізації: м.Болград, Одеська область, м.Ізмаїл, Одеська область, м.Вилкове, Одеська область, с.Котловина, Одеська облсать, с.Криничне, Одеська область, с.Табаки, Одеська область, с. Кубей, Одеська область, с.Приморське, Одеська область, с.Кислиця, Одеська область, с.Орлівка, Одеська область,
Опис проекту: Мета - створити науково-пізнавальний відео блог. Результати проекту: відео блог з науково-пізновальним контентом та відеоплатформа для відеоблогу . Цифрове рішення – відеоблог з серією науково-пізнавальних сюжетів про культуру, традиції та цікаві історичні факти Південної Бессарабії. В котрих ведуча безпосередньо бере участь у процесі традиційного ремісництва, готування, то що. Аудіовізуальні твори відеоблогу для розміщення у вільному доступі на створеній відеоплатформі та YouTube каналі. Проект передбачає дослідження та впровадження рішень наступних проблем: мала кількість надійних та україномовних інформаційних ресурсів для висвітлювання культури, традицій, історичних фактів регіону; низький рівень ознайомленості з мультинаціональними культурними особливостями регіону.
13.
ID: 4AVS31-01762
Назва проекту: Історичний музично-літературний проект “Земляки”
Рейтинг: 458
Загальний бюджет проекту: 1999873.84
Запитувана сума від УКФ: 1999873.84
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВІТАРТА"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Земляки» — кроссекторальний історичний літературно-музичний проєкт, націлений на популяризацію читання літературного спадку, підтримку сучасних, професійних музикантів і акторів та привернення уваги до об’єктів матеріальної культурної спадщини у всіх регіонах України. Культурні продукти будуть створені за принципом єднання творчості земляків — поетів-класиків та сучасних музикантів і акторів, які є представниками різних поколінь та епох, але народжені в одному регіоні, тому і є земляками, об’єднаними малою Батьківщиною. Результати проєкту: 13 відеокліпів (5 пісень і 8 поетичних читань), 13 аудіо-творів (5 пісень і 8 поетичних читань), 5 музичних композицій, архів відео та фото-матеріалів об’єктів регіональної архітектурної спадщини, а також спецпроєкт на медіаплатформі «СЛУХ»
14.
ID: 4AVS31-28826
Назва проекту: "Особливі митці від териконів до Карпат"
Рейтинг: 458
Загальний бюджет проекту: 898630.00
Запитувана сума від УКФ: 898630.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична Особа Підприємець Кочкаров Юрій Володимирович
Міста реалізації: Краматорськ, Старобільськ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Одеса, Полтава, Київ, Чернігів, Суми, Львів, Трускавець, Ужгород, Вінниця, Тернопіль, Кіровоград, Луцьк, Чернівці.,
Опис проекту: «Особливі митці від териконів до Карпат» це серія двадцяти веб-фільмів про особливих художників, які втілюють дивовижні арт-проекти в Україні, але залишаються невідомими для широкого загалу. Мета картин популяризувати особливих митців, їх незламність духу, креативність, вміння закарбовувати унікальність всесвіту у відеоролики і світлини, картини і вишивки, прозу і вірші… Результатом проекту стануть веб-фільми, які висвітлять особливих художників, щоб їх культурні права були реалізовані і їх нарешті почали запрошувати для презентацій і виставок їх мистецьких робіт. Ці фільми надихнуть суспільство до інклюзії, закликатимуть долучати особливих митців до творчого життя країни і реалізації рівних культурних можливостей. Також буде створена інклюзивна веб-платформа, де особливі художники зможуть виставляти свої роботи і просувати їх. Веб-ресурс продовжить працювати після закінчення проекту і в 2022 році у співпраці з громадськими організаціями.
15.
ID: 4AVS31-29089
Назва проекту: «10 Днів Незалежності України» Історичний вебсеріал
Рейтинг: 457
Загальний бюджет проекту: 1983650.00
Запитувана сума від УКФ: 1983650.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація “Центр досліджень визвольного руху”
Міста реалізації: м. Київ, м.Львів, м. Хуст Закарпатської обл., м. Слов’янськ Донецької обл.,
Опис проекту: “10 Днів Незалежності” планується, як серія коротких відео на тему проголошень української незалежності у різних інституційних формах та політичних ситуаціях протягом ста років: під час визвольних змагань у січні 1918 та листопаді 1918, на Закарпатті у березні 1939 року, відновлення української незалежності у червні 1941 року, у серпні 1991 року та Помаранчеву революцію і Революцію Гідності - як події, які сприяли захисту свободи і утвердженню змісту української державності. Основою для відео стануть історичні дослідження, артефакти епохи, збережені аудіо та відеоматеріали, які дадуть змогу глядачеві відчути “дух епохи”, зрозуміти тогочасну ситуацію і значення кожного з актів проголошення Незалежності. Оповідач у серії - відомий історик Володимир В’ятрович, фахівець з історії визвольного руху. Основною ідеєю серії є думка, що боротьба за здобуття Незалежності було стрижнем історії України ХХ століття, українці зуміли зберегти тривалість незалежницької традиції, проявили себе, як здатні будувати інституції та мислити стратегічно. Проголошення Незалежності 24 серпня 1991 року було не геополітичною випадковістю чи подарунком долі і сильніших гравців, а закономірним наслідком довготривалої цілеспрямованої боротьби. Відео будуть зорієнтовані насамперед на молодь 14-25, а також осіб 45-65, планується їх поширення через медіаплатформи, соціальних мережах, в освітніх закладах та в музеях. Очікується аудиторія 1 млн осіб через інтернет платформи, до 2 млн осіб через інші медіа, а також подальше тривале використання контенту.
16.
ID: 4AVS31-01336
Назва проекту: Твоя персональна екскурсія
Рейтинг: 456
Загальний бюджет проекту: 1993846.36
Запитувана сума від УКФ: 1993846.36
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "СКАЙРОН"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Метою проєкту є зацифрування музейних експонатів Музею етнографії та художнього промислу, які є унікальними пам’ятками геології і археології, що дасть можливість познайомити різноманітні спільноти із фондовою збіркою музею не тільки в стінах установи, але й далеко поза її межами. Всього в рамках проєкту планується зацифрувати 50 найбільш популярних серед відвідувачів експонатів. Всі тривимірні об'єкти будуть зібрані у наборі поштівок. Використовуючи камеру смартфона, відвідувачі зможуть безкоштовно переглядати 3D-моделі у доповненій реальності. Наш проект пропонує створити новий сучасний музейний продукт, який дозволить розширити діапазон сучасного експозиційного представлення пам’яток для відвідувачів, сворити новий навчально-пізнавальний та культурно-просвітницький простір.
17.
ID: 4AVS31-29735
Назва проекту: Про кіно з Володимиром Войтенком
Рейтинг: 455
Загальний бюджет проекту: 1334200
Запитувана сума від УКФ: 1334200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Суярко Андрій Миколайович
Міста реалізації: Увесь світ, Київ,
Опис проекту: Серія відеоблогів відомого українського кінокритика Володимира Войтенка про кіно і український кінематограф зокрема, в контексті розвитку світового кіномистецтва.
18.
ID: 4AVS31-00636
Назва проекту: "Емєль"
Рейтинг: 454
Загальний бюджет проекту: 1848859
Запитувана сума від УКФ: 1848859
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Алєм"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект «Емєль» направлений на інтеграцію кримськотатарської культури в загальний культурний простір України через створення музичних відеороликів з кримськотатарськими народними піснями та їхнім перекладом. Для підняття значимості проекту для українського суспільства та збільшення його аудиторії, серед виконавців кримськотатарських народних пісень, окрім кримськотатарських співаків, будуть провідні актори Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, зокрема, Наталія Сумська, Тетяна Міхіна, Олександр Печериця та відома українська етноспівачка, головний хормейстер Театру ім. І.Франка Сусанна Карпенко. В результаті реалізації проекту буде створено відеоконтент культурно-мистецького спрямування, який сприятиме міжкультурному діалогу та повазі до культурного розмаїття всередині країни, збереженню та популяризації нематеріальної культурної спадщини кримських татар.
19.
ID: 4AVS31-28899
Назва проекту: Перший український антикорупційний Web-мюзикл
Рейтинг: 452
Загальний бюджет проекту: 1486490
Запитувана сума від УКФ: 1486490
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП КИСИЛЕВСЬКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення першого сатиричного web-мюзиклу на гостроактуальну та суспільно значущу тему корупції. В рамках проекту будуть розглянуті, вивчені, проаналізовані та втілені в художньо-мистецькій формі явища побутової корупції, особливо в сфері суспільного життя, яка заторкує молодь. Результатами проекту стане створення цілісного музично-драматургічного полотна: драматичної п’єси/лібрето, віршованих текстів пісень, оригінальної авторської музики. Для представлення публіці проекту буде здійснена оркестровка та запис мюзиклу молодими солістами київських театрів в супроводі оркестру. Змонтований та доповнений VR/AR-технологіями відеозапис буде розміщено у вільному доступі на альтернативній медіаплатформі для широкого кола глядачів.
20.
ID: 4AVS31-27126
Назва проекту: «Музична подяка лікарям (за підтримки ВООЗ та ЮНЕСКО)»
Рейтинг: 452
Загальний бюджет проекту: 1999915.00
Запитувана сума від УКФ: 1999915.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КИЇВ-КЛАСИК
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Музична подяка лікарям (за підтримки ВООЗ та ЮНЕСКО)» покликаний висловити вдячність лікарям України та світу за їх героїчну працю. Він складається з концерту-презентації та аудіовізуального контенту, розміщеного на медіа-платформі в широкому доступі. Концерт-презентація відбудеться в день професійного свята лікарів - 21 червня. Програма заходу включатиме музику з усіх континентів. Світові прем’єри Гімну «Шлях надії» П’єра Себо та «Africa forever» Артема Рощенка прикрасять концерт. Програму виконуватимуть видатні вітчизняні виконавці та Артисти ЮНЕСКО в ім’я миру. Відеозвернення Генерального директора ВООЗ та Генерального директора ЮНЕСКО, розміщення контенту на медіа-платформі активно впливатимуть на підвищення позитивного іміджу України у світі.
21.
ID: 4AVS31-06231
Назва проекту: Чути класику: чому нове покоління грає музику минулого
Рейтинг: 451
Загальний бюджет проекту: 1636150
Запитувана сума від УКФ: 1636150
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Культурна платформа"
Міста реалізації: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро,
Опис проекту: Відеопроект-дослідження від Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU, який полягає в створенні веб-серіалу для медіа-платформ, що розкриває широкій аудиторії різносторонні питання галузі класичної музики популярною мовою.
22.
ID: 4AVS31-03061
Назва проекту: Пластично-музичний web-фільм ДРЕВО
Рейтинг: 451
Загальний бюджет проекту: 1858853.60
Запитувана сума від УКФ: 1858853.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Ангелов Ангел Ангелович
Міста реалізації: Київ, Григорівка, Чаплинськи район Херсонська обл.,
Опис проекту: Пластично-музичний web-фільм ДРЕВО. Хронометраж 10 хвилин. Основою аудіо-візуального твору буде музика українського етно-гурту ДахаБраха, а мовою твору - танець. Свою розповідь автори планують побудувати в жанрі містерії – древнього ритуалу посвячення людей в таємниці життя і смерті. Архаїчне плем’я оточене головними стихіями – ВОДА, ЗЕМЛЯ, ВОГОНЬ, ПОВІТРЯ. В центрі добре знайомий нам символ – ДРЕВО, яке акумулює в собі енергію людей і стихій. Воно є центром існування ПЛЕМЕНІ, яке перебуває ніби поза простором і часом. Плем’я опиняється на межі виживання через свою жагу до насолод і влади. Реалізація проєкту планується в мережі інтернет через альтернативні медіа платформи із застосованням методу кросмедійності.
23.
ID: 4AVS31-03073
Назва проекту: УМ:"чуждоє пролетаріату і соціалістічесскому іскусству"
Рейтинг: 451
Загальний бюджет проекту: 1750373.80
Запитувана сума від УКФ: 1750373.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Держава і я"
Міста реалізації: м. Харків та Харківська область, м. Полтава та Полтавська область, м. Дніпро, Дніпропетровська область, м. Київ та Київська область, м. Чернігів та Чернігівська область, м. Львів та Львівська область, Україна (результати реалізації проєкту),
Опис проекту: Проєктом передбачено створити 10-тисерійний документальний науково-популярний веб-серіал для платформи YouTube про епоху українського архітектурного модерну з метою показати та розказати простою мовою (тобто сучасними засобами едьютейнменту та сторітелінгу) широкій аудиторії історію українського успіху. Відомий гід Максим Розенфельд проведе десятисерійну «екскурсію на дивані», яка розкриє невідомі деталі про дух та мрії часу, про людей, які мріяли українізувати модерн та модернізувати Україну. Проєкт актуалізує тему, яка мало представлена в медіа, та спробує ввести український модерн в одну лінію з іншими національними школами: німецький югенштіль, віденська сецесія, каталонське модерніссімо, бельгійське ар-нуво; а також актуалізує українську сучасну наративну документалістику як жанр, який потребує розвитку
24.
ID: 4AVS31-03203
Назва проекту: Український Колумб
Рейтинг: 450
Загальний бюджет проекту: 1478250
Запитувана сума від УКФ: 1478250
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Омельянов Олександр Ігорович
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Український Колумб — інтерактивний проект у віртуальній реальності про першого і єдиного астронавта незалежної України Леоніда Каденюка. Глядачі проекту дізнаються про найяскравіші моменти української космонавтики та стануть учасниками космічного польоту, який Каденюк разом з іншими астронавтами здійснив наприкінці 1997 року на американському шатлі “Колумбія”. Результатом проекту буде 15-хвилинний VR-експірієнс для шолому Oculus Quest та його презентація у Головній астрономічній обсерваторії НАН України.
25.
ID: 4AVS31-06461
Назва проекту: Жінки в науці
Рейтинг: 450
Загальний бюджет проекту: 1299080.00
Запитувана сума від УКФ: 1234700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Інсайнс"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Жінки в науці – це серія коротких документальних відеороликів про українських науковиць. Мета проекту – розповісти історії про українських науковиць, як рольових моделей для дівчат, створити якісний україномовний науково-пізнавальний контент та розповсюдити цей контент на україномовну та англомовну аудиторії.
26.
ID: 4AVS31-29408
Назва проекту: Анімаційний освітній вебсеріал "А що, як?"
Рейтинг: 449
Загальний бюджет проекту: 1128600
Запитувана сума від УКФ: 1128600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП "Шульженко Олена Сергіївна"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт “А що, як - це анімаційний освітній вебсеріал для дітей і дорослих хронометражем до 5 хвилин у форматі едьютейнмент. В кожній серії головні герої підлітки Марк та Марійка переносяться в різні історичні епохи, де завдяки своїм знанням та кмітливості “допомагають” пращурам робити справжній прорив в технологіях і винаходах.
27.
ID: 4AVS31-28787-3
Назва проекту: Чумацікі пісні
Рейтинг: 449
Загальний бюджет проекту: 1998111.80
Запитувана сума від УКФ: 1998111.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Іванченко Денис Іванович
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Веб-серіал про автентичну чумацьку пісню, чумацькі шляхи й пам’ятки на теренах усієї України. Про наших сучасників, які люблять і співають старовинних чумацьких пісень. Про красу, різноманіття та єдність нашої держави. Мета серіалу – багатогранно презентувати й всебічно розкрити мистецьку цінність чумацьких пісень як одного з культурних брендів держави, використати їх для промоції України за кордоном та сприяння розвиткові регіонального туризму. Результатами стануть змістовний і цікавий для широкої, зокрема молодіжної аудиторії якісний аудіовізуальний продукт, веб-сайт, Youtube-канал та сторінки в соцмережах під назвою «Чумацькі пісні». Вони покликані об’єднати навколо чумацької тематики фахівців, культурних і туристичних операторів та всіх небайдужих.
28.
ID: 4AVS31-26299
Назва проекту: Русь - Україна
Рейтинг: 449
Загальний бюджет проекту: 1977284.60
Запитувана сума від УКФ: 1977284.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Клуб історичної реконструкції "Оствиця"
Міста реалізації: м. Рівне, Рівненська обл.,
Опис проекту: Проєкт "Русь - Україна" - історико-культурний проєкт, який передбачає створення щонайменше 70 коротких пізнавальних аудіовізуальних роликів українською та англійською мовами про побут та ремесла доби Русі. Метою проєкту є підвищення обізнаності широкої аудиторії про побут та життя, давні ремесла доби Русі, як важливого етапу формування Української державності, сприяння формуванню позитивного іміджу України як країни з багатою та давньою історією. В результаті реалізації підвищиться загальний рівень обізнаності глядачів, посилиться інтерес до історичних тем, проєкт стане поштовхом для подальшого розвитку історичної реконструкції та експериментальної археології в Україні.
29.
ID: 4AVS31-03122
Назва проекту: Жива традиція
Рейтинг: 448
Загальний бюджет проекту: 1549276.00
Запитувана сума від УКФ: 1549276.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "МИР І КО ПРОДАКШН""
Міста реалізації: Київ, Луцьк, Волинська обл., Черкаська область (у пошуку конкретного місця), Полтава, м. Галичі Івано-Франківської області, м. Кути Івано-Франківської області, м. Лебедин Івано-Франківської області, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Харківська область (у пошуку конкретного місця),
Опис проекту: У ювілейний рік (110-та річниця народження) плануємо зняти короткометражний фільм про Івана Гончара і розглянути фотографії з його етнографічного альбому “Україна та українці”. Матеріальна та нематеріальна культурна спадщина 9 регіонів (Волинь, Середнє Подніпров’я, Полтавщина, Слобожанщина, Галичина, Покуття, Гуцульщина, Буковина, Поділля) також буде представлена у 9 сторіз у соціальних мережах НЦНК “Музей Івана Гончара”(Instagram, Facebook). Кожна світлина представляє певний етнографічний регіон. Вона буде реконструйована за допомогою акторів, які не тільки знімуться у точній реконструкції історичного вбрання, але також на специфічному діалекті регіону поділяться своїми думками. Це будуть написані сценаристом та фахівцем-філологом сучасні побутові діалоги. Також в деяких історіях будуть розповідати про експонати музею.
30.
ID: 4AVS31-03004
Назва проекту: Анімаційний серіал «Легенди одеського лиману»
Рейтинг: 448
Загальний бюджет проекту: 1352690
Запитувана сума від УКФ: 1352690
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Яскрава Країна»
Міста реалізації: Дніпро, Одеса, Київ, Миколаїв, Херсон,
Опис проекту: «Легенди одеського лиману» - це серія короткометражних анімаційних роликів (7 роликів до 5 хв. кожен), об’єднаних спільним сюжетом, які в казковій формі розповідають про пригоди, що відбуваються на тлі реальних історичних подій в околицях Хаджибея-Одеси протягом XV–XXI століть. Проєкт поєднує 2D-анімацію із насиченими, яскравими візуальними образами, сповнену колоритом Півдня України, сучасною авторською музикою на перетині фолку та електроніки та цікавою історією, яку озвучують популярні українські актори та музиканти. Головні герої втілюють в собі збірні образи різних верств населення, які протягом століть формували культурний колорит південної України: козаки та чумаки, кримсько-татарські дворяни та селяни, польські шляхтичі та німецькі колоністи. Пригоди головних героїв пов’язані з реальними історичними постатями, серед яких: шляхетська родина Бучацьких-Язловецьких, які володіли землями сучасної Одещини в XV столітті, козацький полковник Семен Палій, генерал армії УНР одесит Всеволод Змієнко, захисники Одеси часів Другої світової війни, сучасні патріоти, одеські добровольці АТО, прикордонники. Пригоди героїв також пов’язані з абсолютно реальним явищем – маревом, яке інколи здіймається над узбережжям Куяльницького лиману. Короткий опис кожної серії і перелік персонажів у концепції проєкту (Додаток 2).
31.
ID: 4AVS31-29399
Назва проекту: «Червоні рюкзаки»: серія науково-пізнавальних аудіовізуальних програм для медіаплатформ
Рейтинг: 447
Загальний бюджет проекту: 1953925.4
Запитувана сума від УКФ: 1953925.4
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДОБРАНІЧФІЛЬМ»
Міста реалізації: м. Вилкове, Україна, м. Київ, Україна,
Опис проекту: «Червоні рюкзаки»: серія науково-пізнавальних аудіовізуальних програм для медіаплатформ» - це серія україномовних дитячих та підліткових програм натуралістично-екологічного напрямку на базі Червоної Книги України, що має на меті дослідження туристичного потенціалу Дунайського регіону України та показ його рідкісних тварин, висвітлення наявних екологічних проблем та процесів через відеорепортажі з туристичних місць і формування у глядача відчуття причетності до екологічного руху за чисте довкілля і збереження дикої природи, а також розвиток цивільної науки - відомого в усьому світі підході з залучення громадян до збору наукових даних як культурного явища, що визначає особливу роль екологічної освіти дітей та молоді в цілях сталого розвитку України.
32.
ID: 4AVS31-28764
Назва проекту: Сатиричне Лайт-Найт Шоу
Рейтинг: 447
Загальний бюджет проекту: 1999980
Запитувана сума від УКФ: 1999980
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АГЕНТСТВО ВІЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ"
Міста реалізації: Вся Україна й українська діаспора за кордоном,
Опис проекту: Сатиричне Лайт-Найт Шоу — це медіапроєкт, який об’єднує відомих українських гумористів, сатириків, журналістів та факт-чекерів у партнерстві з двома медіаплатформами: Портал "Цензор.Нет" (ГО "Агентство вільної інформації") та Комунальне підприємство «Телеканал «Київ» і Комунальне підприємство «Радіостанція «Голос Києва». Це 20 щотижневих динамічних, легких іронічно-аналітичних вечірніх випусків шоу тривалістю 30-45 хв. у відео- та аудіоформатах, розміщених у вільному доступі на медіаплатформах. Це шоу, де сатира та факт-чекінг об'єднуються, щоб протидіяти інформаційним маніпуляціям та популізму і викликати у глядача розуміння правди. Мета проєкту — створити та поширити якісний національний україномовний продукт в оригінальному сатиричному форматі, що витісняє подібний російськомовний контент, присутній в ефірах телеканалів. В результаті контент, створений у легкодоступному для широкого кола глядачів форматі, протидіятиме брехні, фейкам, інформаційній агресії та маніпуляціям; розвиватиме критичне мислення глядачів та їхню резильєнтність до дезінформації; формуватиме об’єднану українську ідентичність.
33.
ID: 4AVS31-00214
Назва проекту: Документальний фільм для медіаплатформ "#ЯKURBAS"
Рейтинг: 445
Загальний бюджет проекту: 1897659
Запитувана сума від УКФ: 1897659
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство "Інспірейшн філмз"
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Створення документального веб-фільму #ЯKURBAS про видатного авангардного режисера Леся Курбаса. За часів радянщини в Україні він створив європейський театр із зірковими акторами і був знищений системою 1937-го року. Проект має інноваційну форму – поєднання документалістики і театру док. Молоді українські актори братимуть інтерв’ю у культурних діячів - шістдесятників, знавців життя Курбаса для подальшого відтворення визначних подій в театрі док. Спостерігаючи за глядачами відеопроекції кінохроніки, організованої нами на стінах міста - зафіксуємо емоції, створимо атмосферу зв’язку у часі. Мета проекту – спроба із сьогодення осягнути травми, які залишив нам у спадок тоталітарний режим, оживити образ людини і митця Леся Курбаса.
34.
ID: 4AVS31-29004
Назва проекту: Маєтки Закарпаття
Рейтинг: 445
Загальний бюджет проекту: 1246641
Запитувана сума від УКФ: 1246641
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Німецька молодь Закарпаття"
Міста реалізації: Мукачево, Ужгород, Берегове, Виноградів, с.Березники, Свалявський район, с.Пийтерфолво, Виноградівський район, с. Великі Лази, Ужгородський район, с.Руське Поле, Тячівський район,
Опис проекту: Проект «Маєтки Закарпаття» - це десять відеороликів на історичну тематику, створених для аудиторії YouTube та соцмереж. У кожному випуску розкриватиметься історія популярних та геть забутих історичних маєтків Закарпаття та їхніх власників. Кожен ролик будується на розповіді журналістки Мирослави Вербищук, інтерв’ю з експертом локальної історії та мультиплікаційній частині, в якій зображується фрагмент з біографії колишнього власника будівлі та відтворюється початковий вигляд маєтку. Проект зорієнтований на молодіжну аудиторію та має на меті привернути увагу молоді до історії Закарпаття, підвищити загальну обізнаність глядачів стосовно видатних постатей та архітектурних об’єктів краю, збільшити загальну впізнаваність Закарпатської області та залучити потенційних інвесторів до реконструкції пам’яток архітектури.
35.
ID: 4AVS31-02904
Назва проекту: Безмежні
Рейтинг: 444
Загальний бюджет проекту: 2418520
Запитувана сума від УКФ: 2000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Батицький Руслан Олександрович
Міста реалізації: Львів, Одеса, Харків, Полтава, Дніпро, Слов'янськ, Миколаїв, Запоріжжя, Луцьк, Київ,
Опис проекту: Документальний серіал “Безмежні” - це 10-серійний проект про українських спортсменів-паралімпійців та Паралімпійський рух в Україні. Ділячись своїми життєвими історіями герої серіалу проведуть глядача в світ професійного спорту, розкриють особливості життя людей з інвалідністю та покажуть приклад боротьби за рівні права в суспільстві. Головна мета - поглибити суспільний діалог про особливості, потреби та можливості людей з інвалідністю.
36.
ID: 4AVS31-28341
Назва проекту: I am Ukrainian - 2 сезон
Рейтинг: 444
Загальний бюджет проекту: 1954680.00
Запитувана сума від УКФ: 1954680.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Улибіна Наталія Міколаївна
Міста реалізації: Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Мукачево, Львів,
Опис проекту: "I am Ukrainian" - авторський проект, що розповідає про українських майстрів і талановитих архітекторів, досвідчених спортсменів і митців, унікальних кулінарів та ювелірів – українців, які все своє життя присвятили розвитку певної справи. Вони надихають нас творити, змінювати світ на краще та пишатися тим, що ми - українці. Наші герої живуть поруч, створюють неймовірні речі і навіть не здогадуються, що їх праця, робить нашу країну особливою та неповторною. Головне завдання нашого проекту – розповісти про них якомога більшій кількості людей в Україні, і за кордоном, що сприятиме формуванню позитивного іміджу України та українців.
37.
ID: 4AVS31-03036
Назва проекту: Скажи собі "Так"
Рейтинг: 443
Загальний бюджет проекту: 1370000
Запитувана сума від УКФ: 1370000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ІВАШЕЧКІНА МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Серія соціальних відеороликів спрямованих на формування фундаментальних якостей особистості в умовах виховання підлітків 11 – 17 років. Проект "Скажи собі "Так" - це 5 відеороликів, що будуть створені за участі команди професіоналів у сфері українського кіно та підлітків,що наразі займаються акторською майстерністю у студіях міста Києва. Кожен ролик розкриває в собі одну з важливих якостей соціального розвитку дитини. Такі як: здатність говорити про свої проблеми та почуття, прояв толерантності у сучасному суспільстві, розкриття масштабу проблеми булінгу серед підлітків, обізнаність та алгоритм дій в ситуаціях кіднепінгу. Ролики створюються для широкого поширення в інтернеті та як пропозиція для використання відеоматеріалів в середніх загальноосвітніх закладах України.
38.
ID: 4AVS31-03621
Назва проекту: ІнваФішки. Досвід поколінь
Рейтинг: 442
Загальний бюджет проекту: 1055140
Запитувана сума від УКФ: 1055140
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації»
Міста реалізації: Україна, Київ, Львів, Кривий Ріг, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Тернопіль,
Опис проекту: Проєкт «ІнваФішки. Досвід поколінь» є продовженням проєкту «Від дому до культури» та має на меті створення 12 відео-історій хронометражем від 30 до 40 хвилин, які пропонуватимуть глядачам історії людей, які перенесли травму спинного мозку, але навчилися з цим жити та успішно розв'язують питання власної незалежності - переоблаштувати житло та автомобіль, створили сім’ї та працевлаштувалися, подорожують та допомагають іншим. Метою проєкту є вивчення досвіду досвідчених людей, що пересуваються за допомогою крісла колісного та виявлення їх рецепту успішної реалізації себе, що дозволить не тільки мотивувати тих, хто зневірився та перебуває тільки на початку свого шляху, але й дати практичні поради щодо розв’язання типових для багатьох питань.
39.
ID: 4AVS31-28432
Назва проекту: Анімаційний серіал "Величні Баталії, ВОЯКИ", випуск 1
Рейтинг: 442
Загальний бюджет проекту: 1349840.00
Запитувана сума від УКФ: 1349840.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: БАЛАГУРОВСЬКИЙ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Сучасні діти стали настільки гаджитизованими, що уже не уявлять свого життя без телефону та інтернету. Проте здебільшого вони використовують його для ігор та соціальних мереж (Instagram, Tik-Tok), але аж ніяк не для збагачення власного розумового активу. В цьому проєкті ми робимо цікавий, стилізований, навчально-пізнавальний контент для дітей та підлітків - анімаційний серіал "Величні Баталії, ВОЯКИ", який розповідає про події минулого шляхом «оживання» пластилінових героїв.
40.
ID: 4AVS31-02363
Назва проекту: Харківщина. #30роківнезалежності України
Рейтинг: 440
Загальний бюджет проекту: 1416781
Запитувана сума від УКФ: 1416781
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Балабай Катерина Костянтинівна
Міста реалізації: Харків та харківська область,
Опис проекту: Проєкт, присвячений 30-річчю Незалежності України, який передбачає створення повнометражного документального веб-фільму про Харківщину – висвітлення позитивних змін, які відбулися за роки Незалежності, розвиток суспільства та нові напрямки розвитку регіону. Упродовж 300 днів (з листопада 2020 року) на сторінці проєкту публікуватимуться фрагменти інтерв’ю мешканців регіону, фотографії Харкова та Харківщини - таким чином ми плануємо залучити та сформувати зацікавлену аудиторію. А 24.08.2021 ми плануємо провести прем’єру фільму в кінотеатрі та на сторінках проєкту в соцмережах (Facebook, YouTube). Фільм передбачає висвітлення найважливіших змін, які відбулися за роки Незалежності у регіоні, думок мешканців міста та області, інтерв’ю з представниками різних галузей – від культури та туризму до будівництва, інфраструктури та економіки. Ми плануємо створити неупереджену розповідь про життя регіону сьогодні та разом з героями фільму – мешканцями регіону - поміркувати про майбутнє.
41.
ID: 4AVS31-00830
Назва проекту: Відеоблог "Історія для дорослих"
Рейтинг: 440
Загальний бюджет проекту: 1550600.00
Запитувана сума від УКФ: 1550600.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДИСКУРСУС", ТЗОВ "ДИСКУРСУС"
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Завдання проєкту - створення і публікація 10-ти україномовних випусків влогу "Історія для дорослих" на платформі YouTube. Це науково-популярні міні-фільми, присвячені видатним українцям та нерозкритій особистій стороні їхнього життя. Проєкт має на меті популяризувати історію України, розвінчувати російські імперські наративи, "олюднювати" ключових діячів історії й доносити маловідомі факти до масового глядача. Очікуваний KPI проекту - охоплення аудиторії в два мільйони людей протягом півроку.
42.
ID: 4AVS31-01919
Назва проекту: «Співочий код. Чернігівщина»
Рейтинг: 439
Загальний бюджет проекту: 909889.58
Запитувана сума від УКФ: 909889.58
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Че студія"
Міста реалізації: Чернігів,
Опис проекту: Проєкт передбачає створення та розповсюдження тематичного контенту для медіаплатформ - великої збірки відео- та аудіозаписів живих, концертних виступів фольклорних колективів з пісенним матеріалом Чернігівського регіону. Результатом проекту стане своєрідний відео- та аудіоальманах – записані, оброблені і оформлені у одному стилі записи автентичних пісень регіону східного Полісся. Цей продукт стане важливою фіксацією того пісенного наробку, який напрацьовували українські фольклорні колективи у численних експедиціях останніх років.
43.
ID: 4AVS31-03065
Назва проекту: Пригоди в епоху динозаврів
Рейтинг: 438
Загальний бюджет проекту: 1997880.00
Запитувана сума від УКФ: 1997880.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Гапон Юрій Віталійович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Пригоди в епоху динозаврів». Це анімаційний науковопізнавальний фільм у форматі Fulldome, призначений для показу у планетаріях та сферичних кінотеатрах. Фільм буде створений із застосуванням якісної комп’ютерної 3D-графіки та анімації. Стрічка не несе сцен насилля та кровожерливості, має надихати на вивчення історичних та географічних фактів, створювати атмосферу пригод та примушувати замислитись над такими чеснотами як відвага, кмітливість, героїзм при рятуванні друзів та зацікавленість у мандрах. Майбутній фільм розрахований на перегляд всією сім’єю та має зацікавити дітей віком від 6 до 15 років, які вже починають замислюватися над історичними процесами на Землі та цікавляться живою природою.
44.
ID: 4AVS31-00181
Назва проекту: Відеоплатформа "МультБезпека"
Рейтинг: 438
Загальний бюджет проекту: 1987950
Запитувана сума від УКФ: 1987950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кей Анімейшен Студіо»
Міста реалізації: м.Київ,
Опис проекту: Створення відеоплатформи, а саме YouTube каналу соціального спрямування для дітей “МультБезпека”(цільова авдиторія - діти від 6 років), який складається з трьох анімаційних роликів до 3 хв.(«Безпека на вулиці», «Безпека вдома», «Безпека в інтернеті»), відеоблогів дітей-блогерів про безпеку, права, закони та власний досвід. Мета проекту - створити цілком дитячу медіаплатформу, де діти-відеоблогери віком від 12 років пояснюють молодшим дітям правила безпеки, права та закони для дітей з використанням анімаційних роликів (2Д анімація, стилістика озвучання: реп, хіп-хоп дитячими голосами). Результат – створення YouTube каналу та сторінки в Instagram та Facebook з максимальним охопленням авдиторії, загалом від 300 тис до 500 тис людей .
45.
ID: 4AVS31-03131
Назва проекту: Відкрий напрямок ЮА. Третій сезон
Рейтинг: 437
Загальний бюджет проекту: 1998125.10
Запитувана сума від УКФ: 1998125.10
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАТАГУДС"
Міста реалізації: Україна, Світ,
Опис проекту: Третій сезон шоу Відкрий напрямок ЮА , що складається з циклу 10 програм, хронометражем 10-25 хвилин кожна у форматі англомовного відеоблогу шоу (дубльованого українською мовою). Мета проєкту – розкрити потенціал України як культурної, туристичної та бізнес локації як для іноземців так і для українців. Герої шоу – харизматичні гості з-за кордону, вперше відвідують Україну та опановують туристичні маршрути – як популярні, так і нові, незвичайні. У фокусі – культурні пам’ятки та рекреаційні локації, а також нічне життя мегаполісів, сучасні розваги, міста-привиди та сільські спільноти з унікальними культурними традиціями, технологічні стартапи та освітні хаби. Ми продовжимо розказувати про Україну як про цікаву та безпечну країну, де є все необхідне для різних інтересів – культурних, подієвих, рекреаційних, ділових та інших
46.
ID: 4AVS31-07069
Назва проекту: Інформаційна кампанія "Коли місто говорить" про доступність міста для незрячих
Рейтинг: 436
Загальний бюджет проекту: 714426
Запитувана сума від УКФ: 714426
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ МАЙБУТНЬОГО"
Міста реалізації:
Опис проекту: Проєкт передбачає масштбану інформаційну кампанію, мета якої формалізувати та актуалізувати проблему доступності для незрячих, дати чітке усвідомлення, що ми можемо на це впливати та рекомендації, як саме. В результаті реалізації проєкту буде створено соціальний відео-ролик та серію коротких пояснювальних відео, а також окрему інформаційну сторінку, на якій буде зібрана вся корисна інформація та рекомендації по доступності для вільного ознайомлення.
47.
ID: 4AVS31-01520
Назва проекту: Особливий світ. Аутизм.
Рейтинг: 435
Загальний бюджет проекту: 1991122.85
Запитувана сума від УКФ: 1991122.85
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «РРП Груп» (бренд – Ivory films)
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: Проект – веб серіал в жанрі драмеді для молодої аудиторії (14-35 років) про дітей/підлітків з аутизмом який спрямований на розвиток інклюзії, руйнування наявних стереотипів щодо людей з РАС та змінення ставлення у суспільстві до людей з аутизмом.
48.
ID: 4AVS31-02879
Назва проекту: Повернення в Україну та реставрація фільму «Брехня» (1918) – найстарішої вцілілої екранізації творів В.Винниченка
Рейтинг: 435
Загальний бюджет проекту: 1484767.15
Запитувана сума від УКФ: 1144800.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Державне підприємство «Національний центр Олександра Довженка»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Тема кінематографічної спадщини та віднайдених шедеврів українського кіно актуалізується в проекті через пропозицію відновлення й оприлюднення унікальної архівної знахідки – фільму В'ячеслава Висковського "Брехня" (1918) за однойменною драмою Володимира Винниченка. Єдина фільмокопія стрічки зберігається в Держфільмофонді Російської Федерації. Мета – репатріація фільму “Брехня” (1918) реж. В. Висковського за В.Винниченком, знятого на українському матеріалі та за участі українських митців, шляхом створення цифрової копії фільму на основі аналогової копії та повна реставрація цифрової копії з метою публічного (фестивального) показу та подальшого зберігання відтвореного фільму у відкритому доступі у фільмофонді Національного центру Олександра Довженка.
49.
ID: 4AVS31-05628
Назва проекту: Інформаційнй проект про українську музику: Чьоткий Кач
Рейтинг: 434
Загальний бюджет проекту: 1216797.24
Запитувана сума від УКФ: 1216797.24
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація “Громадське Телебачення”
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Чьоткий кач» – інформаційно-розважальний музичний відео-проєкт. Має на меті відкривати та популяризувати сучасну українську музику. Виходитиме що два тижні, буде містити інтерв’ю з актуальними виконавцями, коментарі екпертів галузі (артисти, критики, продюсери), уривки музичних творів українських виконавців. Кожне відео 20-26хв виходитиме на YouTube та буде перепаковано для інших цифрових платформ (Facebook, Instagram, Telegram), сайт hromadske.ua. За час проекту команда: відкриє 12 нових музичних проєктів; допоможе артистам отримати продюсерську оцінку творчості;  допоможе артистам потрапити в ефір радіо; збільшить кількість підписників на каналах виконавців залучить до знайомства з новою українською музикою щонайменше 100 тисяч глядачів на всіх платформах
50.
ID: 4AVS31-02235
Назва проекту: ТРИПІЛЬСЬКІ ГІГАНТИ
Рейтинг: 434
Загальний бюджет проекту: 1496805.00
Запитувана сума від УКФ: 1496805.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Державний історико-культурний заповідник "Трипільська культура"
Міста реалізації: Легедзине, Легедзине, Доброводи, Веселий Кут, Тальянки, Глибочок, Косенівка, Вільхівець, Київ,
Опис проекту: Серіал (8 серій по 26 хв.) про 8 найбільших поселень-гігантів Трипільської культури (V-IV тис. до н.е.), яких ще називають доісторичним феноменом Стародавнього Світу.
51.
ID: 4AVS31-28439
Назва проекту: «Ревізія життя» - серія документальних фільмів про видатних українців.
Рейтинг: 433
Загальний бюджет проекту: 847055
Запитувана сума від УКФ: 789555
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП ЛОКОТКО ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА
Міста реалізації: Проект поширюється на всю територію України, Київ, Львів, Тернопіль, Дніпро,
Опис проекту: Документальні фільми на основі інтерв’ю героїв телеведучою Ольгою Фреймут про невідоме життя відомих людей. Всі вони - представники епохи з різних культурних сфер, гордість країни. Актори, музиканти, письменники, бізнесмени, художники, спортсмени, моделі розповідають про свої поразки, втрати, особисті трагедії, які їм доводилося переживати, доки їхня кар’єра йшла вгору. А також про уроки, які вони винесли на шляху до успіху. Серія відвертих документальниз фільмів покликана надихнути молоде покоління українців, які прагнуть виїхати за кордон у пошуках кращих умов для реалізації своїх талантів, залишатися в Україні та розвивати усі можливі галузі – від науки до бізнесу та мистецтва – вдома.
52.
ID: 4AVS31-00174
Назва проекту: Навчай українською + школа відеоблогерів
Рейтинг: 433
Загальний бюджет проекту: 1630489
Запитувана сума від УКФ: 1629939
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Федечко Наталія Дмитрівна
Міста реалізації: Одеса, Київ, Запоріжжя, Дніпро, Харків,
Опис проекту: “Навчай українською + школа відеоблогерів” створена для того, щоб викладачі позашкільних навчальних закладів (гуртків, мистецьких шкіл) та їхні учні комфортно і легко перейшли на українську мову спілкування та навчання. Проєкт покликаний об’єднати зусилля викладачів та учнів, завдяки завданням у 21-но денному курсі блогерів та серії уроків про відеоконтент і передбачає створення відео про сам гурток, мистецьку школу чи вид мистецтва, яким займаються діти. Одночасно з курсом блогерів викладачі отримають відеолекторій, вебінари, відео з українськими зірками, що мотивує і допоможе перейти вчителів на українську мову. Завдяки інтенсивній роботі у кількох напрямках з однією цільовою аудиторією команда зможе досягнути синергетичних результатів - збільшиться кількість дитячих гуртків та секцій українською, у вільному доступі з'являться відеолекції про влоги та самі викладачі мистецтва та діти отримають навики створення контенту.
53.
ID: 4AVS31-29116
Назва проекту: Культура–спорт–інклюзія: документальний міні-серіал на YouTube про спортсменів з інвалідністю
Рейтинг: 433
Загальний бюджет проекту: 1830593.00
Запитувана сума від УКФ: 1830593.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Малахова Анна Вікторівна
Міста реалізації: Львівська область,
Опис проекту: Проєкт зорієнтований на створення документального інклюзивного міні-серіалу на Youtube на основі глибинних інтерв’ю зі спортсменами з інвалідністю. Формат документального міні-серіалу є новим для України. Ми створимо динамічний, зрозумілий, легкий для сприйняття, але змістовний продукт, який дозволить розкрити історії комплексно, цілісно та без ярликів. Це серія історій про те, як спорт може якісно та змістовно впливати на життя людей, їхній соціальний, культурний та економічний добробут. Міні-серіал покликаний показати людям з інвалідністю та їхнім сім'ям, що інвалідність – не вирок. Змінити культуру ставлення суспільства до людей з інвалідністю. Десять серій розповідають життєві історії (feature stories) українців і українок, які займаються спортом професійно або задля задоволення, незважаючи на інвалідність. Спортсмени і спортсменки розповідатимуть про своє життя через теми: спорту, хобі, батьківства, роботи, інвалідності, інклюзивності, тощо. Прем’єра буде на YouTube-каналі «Сила спорту».
54.
ID: 4AVS31-06863
Назва проекту: "Україна в казках". Епізод 1 "Так світ платить"
Рейтинг: 432
Загальний бюджет проекту: 1992976.00
Запитувана сума від УКФ: 1992976.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Коротка Олена Олександрівна
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Цикл мультфільмів "Україна в казках" має на меті привити найменшім українцям любов до своєї країни за рахунок привертання уваги до найбільших здобутків України у доступній для дітей формі. Наша команда прагне створити український мультиплікаційний продукт, який зможе гідно конкурувати із західним та східним анімацийним контентом.
55.
ID: 4AVS31-29557
Назва проекту: Створення сучасної веб-опери в рамках національної культурної колаборації митців двох регіонів
Рейтинг: 432
Загальний бюджет проекту: 1999565
Запитувана сума від УКФ: 1999565
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ
Міста реалізації: Сєвєродонецьк, Київ,
Опис проекту: Проект полягає в підготовці та здійсненні професійного аудіо-відеозапису сучасної опери у виконанні змішаного колективу з двух регіонів України з метою створення унікального відеоконтенту для медіаплатформ. В фокусі проекту – оперний твір на актуальну та значущу тему духовного здоров’я суспільства. Проект буде втілено в рамках національної мистецької колаборації Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії (м.Сєвєродонецьк) і київської частини команди проекту (солісти та дитячий хор). Результатом проекту стане поява інноваційного мистецького продукту – сучасної веб-опери із застосуванням VR/AR-ефектів, яка буде розміщена у вільному доступі на медіаплатформі Youtube, що в перспективі сприятиме інтеграції класичного оперного мистецтва в широкі суспільні верстви.
56.
ID: 4AVS31-29082
Назва проекту: Науково-популярний серіал "Матриця державності. 1000 років української печатки"
Рейтинг: 432
Загальний бюджет проекту: 1996848.00
Запитувана сума від УКФ: 1996848.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Музей Шереметьєвих»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Печатки є незамінним засобом візуалізації історії. Інформація пам'яток сфрагістики (науки про печатки), є унікальною і критично важливою для розуміння історичних процесів. Про певні періоди історії єдиним джерелом візуальної інформації є печатки з державними символами та портетами володарів. Владні печатки є не лише безцінними творами мистецтва, але й державними інсиґніями. У них знайшли своє відображення ідеї державної самостійності України. Створення серіалу з науково-популярних фільмів (17 серій), де “оживуть” артефакти з колекції Музею Шереметьєвих, що розкажуть про історію України та її еліти за понад 1000 років, сприятиме інформуванню широких кіл глядачів про правдиву та підкріплену матеріальними пам’ятками історію України.
57.
ID: 4AVS31-29471
Назва проекту: Історія без міфів
Рейтинг: 432
Загальний бюджет проекту: 1720180
Запитувана сума від УКФ: 1720180
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Клименко Ольга Василівна
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Проект «Історія без міфів» має просвітницький характер та привчає українське суспільство до критичного та аналітичного мислення. У популярному нині форматі YouTube-блогу за допомогою професійного підходу до висвітлення історії проект руйнує російські, радянські та імперські міфи про нашу державу. Без прикрас та фальсифікацій він розкриває важливі події, явища та процеси минулого, а також їхній вплив на сьогодення.
58.
ID: 4AVS31-29387
Назва проекту: Лінгвоцид: таємна зброя
Рейтинг: 431
Загальний бюджет проекту: 605520
Запитувана сума від УКФ: 605520
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Львівська міська молодіжна громадська організація «Золота молодь Винник»
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Проєкт “Лінгвоцид: таємна зброя” – це серія з дев'яти відеороликів про лінгвоцид української мови. Мета: долучитися до формування об'єднаної української мовної ідентичности через поширення знань про лінгвоцид. Результати. Поняття «лінгвоцид» стає таким ж зрозумілим, як «геноцид». Пересічний мовець здатен “почути” результати лінгвоциду у власному мовленні і мовній поведінці українців загалом; зменшується дискримінація за мовною ознакою, підсилюється соціальна емпатія до українців з російською мовою повсякденного спілкування, водночас формується “внутрішня мотивація” до переходу на українську мову та мовного удосконалення. Молодь володіє інформацією про історію репресивних мовних змін; усвідомлює відповідальність власної мовної поведінки для формування майбутньої мовної ситуації та закінчення війни на Сході України.
59.
ID: 4AVS31-03614
Назва проекту: РІЗНОМАНІТТЯ ТА ІНКЛЮЗІЯ БЕЗМЕЖ
Рейтинг: 430
Загальний бюджет проекту: 1454534
Запитувана сума від УКФ: 1454534
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН «СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНИЙ ПР0ЕКТ «БЕЗ МЕЖ» ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «НАЦІОНАЛЬНА АСАМБЛЕЯ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «РІЗНОМАНІТТЯ ТА ІНКЛЮЗІЯ БЕЗМЕЖ» - це цикл з 24 мотиваційних програм для розміщення у вільному доступі на медіаплатформах, які мають формат інклюзивного майстер-класу з елементами відкритої неформальної дискусії і поєднують в собі теоретичні та практичні елементи (хронометраж – до 40 хв.). Мета - продовжити виконання стратегічних цілей «Соціально-культурного проекту «БЕЗ МЕЖ»: створювати якісні та інноваційні культурні продукти за участю людей з інвалідністю, людей різних культур, релігій, етнічного походження, поколінь, етапів життя, гендерних аспектів, SOGI (сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), фізичних, інтелектуальних функцій і цінностей. Сприяти інклюзивності в культурному секторі, демонструвати досягнення митців з інвалідністю і не тільки, з метою поліпшення сприйняття самої ідеї громадськістю, долати стереотипи та стимулювати суспільну зацікавленість до теми інклюзиї та різноманіття. Інструмент популяризації програм – залучення до зйомок відомих творчих особистостей: артистів, музикантів, художників, співаків, лідерів думок, представників культурно-мистецьких закладів та ВУЗів, експертів з «безбар’єрності». Окрім мотиваційної складової під час онлайн програм будуть вирішуватись конкретні прикладні аспекти теми різноманіття та інклюзії в Україні. Цикл програм завершить фінальне дійство – підсумкова програма «МИ РІЗНІ – МИ РІВНІ» за участю ключових героїв проекту та запрошених селебрітіз, який пройде в інноваційному просторі-студії «One Location – virtual production studio» (Студія One Location створена з LED екранів для зйомок різноманітного контенту: кіно, кліпів, презентацій, фото, а також для живих трансляцій. Основні складові студії: 1) LED Cube – кабінет із LED екранів; 2) Потужний медіасервер на базі Screenberry та Unreal Engine; 3) Система трекінгу положення камери)
60.
ID: 4AVS31-27925
Назва проекту: Голодомор: долаючи стереотипи
Рейтинг: 430
Загальний бюджет проекту: 1496828.00
Запитувана сума від УКФ: 1496828.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Національний музей Голодомору-геноциду
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Метою проєкту “Голодомор: долаючи стереотипи” є заповнення лакуни в освітньому та дитячому медіаконтенті з теми геноциду українського народу. Проєкт передбачає створення мультфільму про історію Голодомору (українською та англійською мовами) в трьох серіях (загальна тривалість 10 хв.), таргетованого на дітей віком 5-12 років. Над стрічкою буде працювати команда спеціалістів - мультиплікаторів, істориків, музейників, дитячого психолога та педагога. Також для батьків та вчителів буде розроблене освітнє заняття з роздатковим матеріалом, яке вони зможуть використовувати для проведення виховної години чи розмови з дітьми про геноцид українського народу.
61.
ID: 4AVS31-28761
Назва проекту: Серіал науково-популярні фільмів «ЗАБУТІ РЕМЕСЛА УКРАїНИ»
Рейтинг: 429
Загальний бюджет проекту: 899804
Запитувана сума від УКФ: 899804
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Чубій Дмитро Миколайович
Міста реалізації: м. Київ, м. Житомир, Київської обл., м. Обухiв, Київської обл.,
Опис проекту: Створення серії науково-освітніх роликів (10 серій тривалістю 10-15 хв.), де в цікавій формі (завдяки історичному антуражу, реконструкції iсторичних костюмів, предметів побуту, та реплік робочого середньовічного обладнання) будуть розкриті секрети майстрів середньовічної Русі-України. В рамках Проєкту буде розказано про десять середньовічних технологій, які і в давнину не мали широкого розголосу, і на сьогоднішній день залишаються маловідомими. Готовий серіал буде поширений через медіа-ресурси середніх, середньо-спеціальних та вищих навчальних закладів як додатковий навчальний матеріал; буде корисним аудіовізуальним контентом для тематичних експозицій в музеях та виставках України, за кордоном тощо; популяризувати проведення майстер-класів з історичних ремесел та стимулювати (заохочувати) глядачів брати в них участь.
62.
ID: 4AVS31-05732
Назва проекту: "Україна: крафтові традиції"
Рейтинг: 429
Загальний бюджет проекту: 493800.00
Запитувана сума від УКФ: 493800.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Шаталова Ірина Олександрівна
Міста реалізації: 8 регіонів України,
Опис проекту: «Україна: кравтові традиції» - це унікальний цикл відеороликів про стародавні народні ремесла, які дотепер існують і не втратили своєї актуальності серед українців. Це буде 8 оригінальних історій з віддалених регіонів України. Ми розкажемо про людей – різних за статусом, віком, професіями й здібностями. І покажемо, як таке різноманіття може об’єднувати. Проект покликаний передусім донести до широкого загалу інформацію про унікальність і цінність української культури, показати її різноманіття і значення для об’єднання та розвитку країни. Відеоролики будуть опубліковані окремим плей-листом на ютуб-каналі «Переселенець».
63.
ID: 4AVS31-26450
Назва проекту: Відеокурс «Лайфхаки з української мови і літератури 2.0»
Рейтинг: 429
Загальний бюджет проекту: 2246787.56
Запитувана сума від УКФ: 1994781.68
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА СПІЛКА “ОСВІТОРІЯ”
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: 50 науково-пізнавальних та навчальних відеороликів для дітей, дорослих та всіх, хто прагне як вдосконалити знання з української мови і літератури, так і успішно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Відеокурс популяризує вивчення української мови і літератури серед дітей і дорослих, а також демонструє і пояснює зміни у новій редакції українського правопису.
64.
ID: 4AVS31-29514
Назва проекту: Корінні. Відеоісторії найдавніших мешканців міста
Рейтинг: 428
Загальний бюджет проекту: 1179702
Запитувана сума від УКФ: 989260
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація “Центр міської історії Центрально-Східної Європи”
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєкт є спробою відповісти на запитання “Кому належить місто?” через більш інклюзивну перспективу. Дерева не мають виражених приналежностей. Але вони є важливими та укоріненими мешканцями міст. Їхня розповідь дає нам можливість на чутливість до іншого. Забравши людину з центру оповіді, можемо повернути собі людяність в розмові про приналежність до комплексної природної системи та відповідальність за місто. Через відеоісторії, де головними героями будуть найстаріші дерева, прагнемо вийти на ширші дискусії про те, ким є “ми” та середовище, де (спів)живемо та (спів)творимо. Публікація на мультимедійній платформі Інтерактивного Львова дозволить розмовляти з аудиторією в ширшому публічному полі і масштабувати такий підхід для інших міст.
65.
ID: 4AVS31-01098
Назва проекту: Перша серія міні-серіалу "Материнство"
Рейтинг: 428
Загальний бюджет проекту: 1845560.00
Запитувана сума від УКФ: 1845560.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Незалежні культурні ініціативи"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Перша серія міні-серіалу "Материнство". Як зазвичай уявляють материнство? Безтурботна, осяяна піклуванням про себе вагітність, муки народження, з якими, до слова всі жінки справляються, безмежна радість від зустрічі з немовлям. Далі милий крихітний одяг, перша посмішка, прогулянки, вперше вимовлене слово «мама». А що ще?... Ми спробуємо вам розказати дещо цікаве, що ви не уявляли.
66.
ID: 4AVS31-29020
Назва проекту: Волинь. Спогади
Рейтинг: 427
Загальний бюджет проекту: 954400.00
Запитувана сума від УКФ: 954400.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Асоціація випускників історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект привертає увагу до подій українсько-польського конфлікту під час Другої світової війни На Волині та Галичині. Ми створимо 7 науково-популярних відеороликів з інтерв’ю очевидців подій. Відоролики будуть викладені на Ютуб канал –«Історична правда» https://www.youtube.com/channel/UCXc--oAVPSkHprgP6ho7dvQ.
67.
ID: 4AVS31-00734
Назва проекту: OpenTheatre
Рейтинг: 427
Загальний бюджет проекту: 1993440
Запитувана сума від УКФ: 1993440
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Казанцев Павло Валерійович
Міста реалізації: Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Херсон, Харків, Чернігів,
Опис проекту: Розвиток та наповнення відеоконтентом медіаплатформи культурно-мистецького спрямування OpenTheatrе (https://opentheatre.net/), яка пропонує вільний доступ до відеоконтенту про український театр: онлайн-трансляції вистав, відеоролики про театри та вистави, інтерв’ю, лекції. Розширення географії представленого на медіаплатформі відеоконтенту через онлайн-трансляції вистав, створення відеоматеріалів про театри Львова, Івано-Франківська, Одеси, Херсона, Харкова, Чернігова. Проект покликаний наповнювати інтернет-простір загальнодоступним якісним україномовним відеоконтентом культурно-мистецького змісту, підвищувати доступність театрального контенту для широкої аудиторії, популяризувати український театр, сприяти впровадженню діджиталізації та нових технологій у сфері перформативного мистецтва.
68.
ID: 4AVS31-29570
Назва проекту: Строката Печерська Історія
Рейтинг: 427
Загальний бюджет проекту: 550799
Запитувана сума від УКФ: 550799
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Мещеряков Олександр Валентинович
Міста реалізації: с. Печера, Вінницька область, Тульчинський район,
Опис проекту: Створення україномовного веб-фільму “Строката печерська історія” з історії с. Печера Вінницької області, яке зберігає живі пам’ятки минувшини: залишки палацу та склеп родини Потоцьких (спроектований архітектором В. Городецьким), ландшафтний парк, давнє єврейське кладовище, церкву XVIII ст., збудовану без жодного цвяха на скелі над Південним Бугом, де стоїть кам’яний козацький хрест. Результатом проєкту стане розкриття ще однієї з білих плям на неосяжному полотні української історії, яких всіляко уникали за часів російської імперської та совєтської колонізації.
69.
ID: 4AVS31-06243
Назва проекту: Життя в танці: діалог поколінь
Рейтинг: 426
Загальний бюджет проекту: 505910.00
Запитувана сума від УКФ: 505910.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Творчий дім"
Міста реалізації: Київ (оф-лайн події), регіони України (он-лайн події),
Опис проекту: Створення відеоконтенту для медіаплатформ про колективний портрет представників різних поколінь, які виявляють активну життєву позицію та навчаються впродовж життя. Молоді учасники курсу відеоблогінгу( представники поколіня Y, Z віком до 30 років) створють репортажний альманах, що висвітлює образ старшого покоління та унікальний досвід роботи клубу танцю для людей старшого віку (покоління Х - віком 50+)"Життя в танці". Репортажі процесу роботи колективу, який опановує програму європейських бальних танців, запис відеоінтерв'ю розкриє бачення молодих відеоблогерів глибину та гармонію людей старшого покоління, які впродовж життя виявляють активну життєву позицію, навчаються новому та створюють громадські спільноти. Відеоматеріал, підготовлений в рамках проєкту, сприятиме створенню позитивного іміджу українського суспільства, розвитку культури спілкування людей різних поколінь в умовах життя мегаполісу, взаєморозуміння та консолідацію українського суспільства і буде розповсюджений шляхом розміщення на медіаплатформах та веб-ресурсах проєкту та організацй - партнерів.
70.
ID: 4AVS31-05119
Назва проекту: Мистецтво жити. Вік
Рейтинг: 426
Загальний бюджет проекту: 658580.00
Запитувана сума від УКФ: 658580.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "АРТДАЧА"
Міста реалізації: Харків, Київ, Луцьк, Івано-Франківськ, Одеса, Вінниця, Ужгород, Дніпро, Чернігів, Львів,
Опис проекту: Мистецтво Жити. Вік — це цикл відеороликів, у яких ми зберемо креативних і розвинених жінок різного віку та поставимо питання щодо тем, які зазвичай оминаються чи трактуються через застарілі стигми та кліше. Ми говоритимемо про те, що стереотипізується відносно віку та статі: професіоналізм, особисте життя, цілі, досягнення, соціальні ролі. Попри свій легкий до сприйняття розважальний характер, проєкт збільшить обізнаність українок про власні права та можливості, підвищить толерантність та гнучкість українського суспільства. На нашу думку, всі соціальні проблеми спричиняються недостатньою комунікацією між людьми. Саме це надихнуло нас створити безпечний простір для діалогу про різне та спільне у кожній з нас.
71.
ID: 4AVS31-02139
Назва проекту: Назустріч Сонцю 2021 (3 сезон)
Рейтинг: 426
Загальний бюджет проекту: 2423959
Запитувана сума від УКФ: 1994240
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Кашпур Андрій Олександрович
Міста реалізації: Шпола, Черкаси, Хмельницький, Львів, Житомир, Дніпро, Харків, Херсон, ще понад 50 інших міст та сіл України,
Опис проекту: Щоб впізнати свою Україну 4 мандрівника вже втретє йдуть пішки Україною від її кордонів до географічного центру. Впродовж місяця їх шляху до них приєднуються герої проекту – заздалегідь відібрані та ті, що зустрілися дорогою. Герої проходять із мандрівниками частину маршруту, розповідаючи про свій проєкт: соціальний, культурний, науковий, освітній, виробничий. Обмеження: жодної політики та чиновників. Автори цих проектів діляться своїм досвідом, дають практичні поради, пропонують допомогу у створенні своїх проектів глядачеві. Кожна з цих 50-70 розмов та відвідувань точок активності героїв стає окремим документальним фільмом, своєрідною відеоантологією досягнень українців.
72.
ID: 4AVS31-03981
Назва проекту: Expats in UA
Рейтинг: 426
Загальний бюджет проекту: 1996532.91
Запитувана сума від УКФ: 1996532.91
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Тріль Богдан Іванович
Міста реалізації: Світ, Україна,
Опис проекту: А чи знаєте Ви, що в Україні постійно живе майже 400 тисяч іноземців? А чи знаєте Ви, що серед цих іноземців є підприємці які роками ведуть тут досить успішний бізнес? Чи цікаво було б Вам дізнатися більше про цих людей? А як Ви думаєте, чи цікаво було б іншим підприємцям у світі побачити як живуть їхні співвітчизники в Україні – країні, про яку ніхто не комунікує зі світом англійською мовою? Чи було б цікаво цим підприємцям зрозуміти як влаштована Україна з середини: які тут традиції, яка тут культура, які тут люди? Чи можуть розповіді «своїх» про Україну збільшити обізнаність іноземців про Україну? Так ось, відповіді на всі перелічені питання ми пропонуємо дати у новому проекті – expats.in.ua
73.
ID: 4AVS31-07110
Назва проекту: Відеоблог ІТП - Інклюзивно. Толерантно. Пізнавально
Рейтинг: 426
Загальний бюджет проекту: 1518500.500
Запитувана сума від УКФ: 1518500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Боротьба за права"
Міста реалізації: Україна, Світ,
Опис проекту: Створення відеоблогу на Youtube у форматі late night show про загальнолюдські цінності як невідємну складову життя українського суспільства: людей з різним соціальним статусом (люди з інвалідністю, перселенці, різних професій, ЛГБТ-спільнота, різного віку), їх присутність в житті кожної людини, видимість, культуру, приналежність та ставлення до різних груп людей, взаємопов'язаність і єдність української ідентичності.
74.
ID: 4AVS31-06233
Назва проекту: ІстFAQ: протидія дезінформації, фейкам та інформаційній агресії
Рейтинг: 425
Загальний бюджет проекту: 1453500
Запитувана сума від УКФ: 1453500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Вострова Олена Юріївна
Міста реалізації: Вся Україна та українська діаспора за кордоном,
Опис проекту: Мета проєкту — протидіяти дезінформації, фейкам та інформаційній агресії, розвивати критичне мислення глядачів, а також популяризувати науково-пізнавальний, історичний контент. Для реалізації мети на YouTube каналі Порталу "Цензор.Нет" (ГО "Агентство вільної інформації») та на авторському YouTube каналі Богдана Буткевича створюється і розміщується проєкт під назвою «ІстFAQ». Це цикл із 25 відео, в яких через призму історичних подій, за допомогою історичних паралелей та аналогій, автор висвітлює події сучасні, спростовує фейки та надає об’єктивні факти з минулого та сьогодення. У результаті українці більше дізнаються про об'єктивні історичні факти, бачать аналогії та паралелі з сучасністю, глибше, критичніше та об'єктивніше сприймають реальність у глобальному контексті історії. Аналог проєкту - за посиланням: https://m.youtube.com/watch?v=PWeFjSkR-Dw
75.
ID: 4AVS31-27124
Назва проекту: «Концерт миру в Штаб-квартирі ЮНЕСКО»
Рейтинг: 425
Загальний бюджет проекту: 1999970.00
Запитувана сума від УКФ: 1999970.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД "ГЛОБАЛ ХАРМОНІ АРТ"
Міста реалізації: Київ, Париж, Франція,
Опис проекту: Проєкт «Концерт миру в Штаб-квартирі ЮНЕСКО» - це унікальна подія, яка відбуватиметься вперше за всю історію України. Головне те, що цей мультинаціональний культурно-мистецький захід ініціювала наша держава, яка мовою мистецтва надсилає меседж миру світові. Захід відбудеться в Великій залі штаб-квартирі ЮНЕСКО (м. Париж) за участі Артистів ЮНЕСКО в ім’я миру, митців різних країн світу і групи вітчизняних артистів. Створений на базі «Концерту миру» аудіовізуальний контент буде розміщено на медіа-платформі. Громадяни різних країн світу у вільному доступі зможуть побачити створений Україною культурний продукт. Ініціатива України, проведення концерту в Великій залі ЮНЕСКО сприятимуть активному поширенню позитивного іміджу України у світі.
76.
ID: 4AVS31-00896
Назва проекту: Уста Мусафир: культурна індустрія, що згуртовує небайдужих
Рейтинг: 425
Загальний бюджет проекту: 1832000
Запитувана сума від УКФ: 1832000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: громадська організація "Кримський центр ділового та культурного співробітництва "Український дім"
Міста реалізації: У межах України, тимчасово окупована територія: Автономна Республіка Крим та м. Севастополь, Київ,
Опис проекту: Уста Мусафир у перекладі з кримськотатарської мови "майстер гостинності". Проєктом передбачається створення культурологічного відеоконтенту для інформаційно-просвітницької медіаплатформи "Голос Криму. Культура" (https://culture.voicecrimea.com.ua ), реалізація якої стала можливою при підтримці Українського культурного фонду в 2020 році. Це створення десяти відеопрограм (серій) краєзнавчого культурологічного змісту, що сформують фактично веб-серіал "Майстер гостинності" про культурну спадщину корінних народів та національних меншин, що проживають на Кримському півострові України.
77.
ID: 4AVS31-29173
Назва проекту: Тато каже вірити. Бабай айта ишанмак керек
Рейтинг: 424
Загальний бюджет проекту: 604210
Запитувана сума від УКФ: 604210
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КРИМСЬКІ ТАТАРИ ВОЛИНІ"
Міста реалізації: Луцьк,
Опис проекту: Розробка міні-серіалу літературно-перфомативного спрямування. Сюжет описує особливості сучасної культури кримських татар у період після здобуття незалежності Україною і до анексії Криму. Серіал побудовано на основі есе кримської татарки, яка народилась та виросла в Криму в означений період. Розповідь ведеться від імені першої особи з акцентуванням уваги на традиції, культурні особливості та їх роль у побуті кримських татар. Значна увага приділяється соціокультурному середовищу, а також природі Криму та відповідно культурним особливостям корінного народу.
78.
ID: 4AVS31-00360
Назва проекту: Тут і зараз: Mainstream
Рейтинг: 423
Загальний бюджет проекту: 199931.18
Запитувана сума від УКФ: 199931.2
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Іздрик Андрій Юрійович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Тут і зараз: Mainstream» - це кросплатформенне (веб-, теле-, радіо-) щотижневе музичне шоу. Його метою є популяризація якісної молодої української поп-музики серед широкої аудиторії. Щотижня протягом 50-хвилинного випуску до студії запрошується один виконавець (колектив), що презентує свою актуальну музичну програму та в діалозі з ведучими розповідає про себе та свою творчість, отримуючи відгук від музичних експертів. Шоу буде виходити у вебі (Youtube, Facebook) та на телеканалі «Київ» у вигляді запису, а також на Громадському радіо в прямому ефірі. В рамках пропонованого проекту вийде 12 епізодів.
79.
ID: 4AVS31-03476
Назва проекту: Фільм «Міжнародний вівчар» (документальної серії «Прикордоння»)
Рейтинг: 423
Загальний бюджет проекту: 1996195.29
Запитувана сума від УКФ: 1996195.29
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Черепушко Ярослав Васильович
Міста реалізації: Київ, м. Воловець, Закарпатська область, село Річка, село Сюрте, село Сторожниця, село Біла Церква,
Опис проекту: Фільм «Міжнародний вівчар» - це перший фільм з документального циклу (серіалу) «Прикордоння», який досліджує долі людей, народів та мов без держави, які живуть на межах країн. В першому фільмі ми досліджуємо історію карпатського дідуся, який прожив життя вівчара і ніколи не виїздив зі свого села, проте за життя змінив громадянство 5 країн (через зміну влади та війни). Фільм має унікальну модель дистрибуції. Окрім фестивалів, ми хочемо отримати цільове охоплення та вплив. Вже на стадії підготовки ми створили консорціум (поки неформальний) європейських та українських вищих навчальних закладів (загалом 15 університетів з відповідними спеціальностями/курсами в 12 країнах світу), які досліджують тему прикордонного мислення та прикордонної ідентичності. Наші партнерські вищі навчальні заклади включать фільми серії «Прикордоння» до своїх освітніх програм як обов'язковий елемент, організують покази в своїх кампусах та кінотеатрах по мірі готовності фільмів.
80.
ID: 4AVS31-06872
Назва проекту: Вітаня з Києва!
Рейтинг: 423
Загальний бюджет проекту: 1999290
Запитувана сума від УКФ: 1999290
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Смолій Анна Володимирівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Вітання з Києва! Greetings from Kyiv!» – це унікальні відео-листівки з Києва, що отримає увесь світ. В цьому кроссекторальному проекті поєднується аудіовізуальне мистецтво та історія міста Києва. Хореографія, режисура, операторське мистецтво та історія славетного міста об’єднаються в одному танку Сайт Спесіфік Денсу. Сайт Спесіфік Денс - це пластична вистава, що призначена для існування в певному місці поза театральною сценою. Мета цього проекту – популяризація образу Києва як творчого та відкритого міста, адже його краса прагне бути поміченою та зафіксованою у світовому значенні. Звернути увагу спільноти та глядачів на архітектурні пам’ятки, історичні події та сучасні об’єкти, що формують єдину культурну систему міста Києва. Сприяти популяризації сучасної скульптури, архітектури та сучасного танцю. Заохотити глядачів до вивчення історії міста Києва.
81.
ID: 4AVS31-05574
Назва проекту: Гастрономічне шоу "Смачні історії Енеїди"
Рейтинг: 423
Загальний бюджет проекту: 1962859.00
Запитувана сума від УКФ: 1962859.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “МЕДІА ЦЕНТР “ВЛАСНО”
Міста реалізації: Вінниця, Вінницька область, Україна,
Опис проекту: Цикл з 20 відеороликів food video з покроковою інструкцією приготування на “живому вогні” старовинних українських страв, які згадуються у поемі “Енеїда” І. Котляревського, створених із застосуванням сучасних технологій макрозйомки , озвучених українською та англійською мовами. Відеоролики створені на основі результатів етнографічного дослідження, розміщені на відкритих медіа-платформах і покликані збільшити кількість якісного україномовного та англомовного контенту культурно-мистецького спрямування в мережі інтернет, щоб запустити вірусну просвітницьку кампанію з метою популяризації української кухні всередині країни та назовні. Відеоролики дозволять дорослим та молоді усвідомити кулінарне розмаїття української кухні, розвіють міфи про кулінарні традиції наших предків та стануть інструкцією приготування старовинних страв в домашніх умовах.
82.
ID: 4AVS31-29347
Назва проекту: Неупереджені
Рейтинг: 422
Загальний бюджет проекту: 1984200
Запитувана сума від УКФ: 1984200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Боборикіна Єлизавета Олександрівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Неупереджені” - серія просвітницьких фільмів про стереотипи, на яких будуються відносини в українських родинах, та у взаємодії батьків і дітей зокрема. Шість найпоширеніших стереотипів, авторський погляд на кожен з них, власний досвід відомих українців, ілюстрації експертні думки та історичний екскурс. Метою серії роликів є звернення уваги глядачів на те, як стереотипи та упередження впливають на нашу поведінку та шкодять розвитку особистості і побудові відносин з близькими. Проєкт передбачає публікацію кожного випуску у соціальних мережах (YouTube, Facebook, Instagram) та в онлайн-виданні про історію української культури “Амнезія”, для досягнення результату - перенесення у публічний простір проблематики стереотипізації взаємовідносин.
83.
ID: 4AVS31-02584
Назва проекту: Сучатр
Рейтинг: 422
Загальний бюджет проекту: 1994313
Запитувана сума від УКФ: 1994313
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВіДПОВИДАЛЬНіСТЮ ТАБОР
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Сучатр -- це веб-серіал, котрий знайомить глядача з історією формування сучасного тетру. Головна мета--розпалити інтерес, до театру, пояснивши його форму та методи спілкування із глядачем. Показати як зробити театр з підручних матеріалів
84.
ID: 4AVS31-26766
Назва проекту: Співай Українською, 2й сезон
Рейтинг: 421
Загальний бюджет проекту: 783574
Запитувана сума від УКФ: 523000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бульба Володимир Борисович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Переклад всесвітньовідомих музичних хітів українською мовою, запис живого виконання із залученням дітей та підлітків та запрошених медійних музикантів
85.
ID: 4AVS31-28125
Назва проекту: Ecology around Ukraine
Рейтинг: 421
Загальний бюджет проекту: 1995550.00
Запитувана сума від УКФ: 1995550.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Торнадо Фільм
Міста реалізації: Генічеськ, Херсонська область, Прип'ять, Київська область,
Опис проекту: Музичний відео етюд (45 хв), об’єднаний однією темою: екологія та шляхи її збереження людством.
86.
ID: 4AVS31-28904
Назва проекту: “Арт Реактор”
Рейтинг: 421
Загальний бюджет проекту: 536360.00
Запитувана сума від УКФ: 536360.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТРОПОЛІС ПРОДАКШН"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення відеоблогу «Арт Реактор» на базі Facebook, Instagram та YouTube- каналу «NOVA OPERA» (нараховує більше 10 000 підписників), що буде виходити раз на два тижні в прямий ефір із інформаційно-рефлексійними випусками. Теми випусків будуть висвітлювати актуальні знакові події українського аудіо-візуального сектору як частини світових мистецьких процесів. Ведуча викладатиме підбірку актуальних тем, одна з яких ставатиме ключовою темою випуску і, водночас, передумовою для запрошення до студії гостя-співрозмовника – автора, виконавця або критика. Створюючи контент про мистецтво українською та англійською мовами, «Арт Реактор» популяризувати сучасну українську оперу, нову академічну музику, музичний театр та медіа-мистецтво в Україні та за її межами.
87.
ID: 4AVS31-07259
Назва проекту: “Креативно про”
Рейтинг: 421
Загальний бюджет проекту: 1319312.00
Запитувана сума від УКФ: 1319312.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Інститут права, технологій та інновацій”
Міста реалізації: Україна (в онлайн форматі), Київ, Харків (Харківська область),
Опис проекту: “Креативно про” - відеоблог про креативні індустрії на YouTube, який включатиме: 1) серію інтерв’ю з творчими особистостями, креативними підприємцями, людьми, які реалізують креативні проєкти в Україні задля розвитку української культури та креативних індустрій (їх життя, історії успіху, фейли, цінності, бізнеси та проєкти); 2) пізнавальний експертний блогу, який у простій інтерактивній формі буде навчати, як ефективніше вести бізнес у креативній індустрії, розробляти бізнес-план, залучати гроші, захищати інтелектуальну власність, взаємодіяти у команді та на інші теми, що допомагатиме творчим людям організовувати, розвивати та просувати свій креативний бізнес; 3) безкоштовні публічні онлайн консультації від експертів, які креативники зможуть використовувати у подальшій підприємницькій діяльності.
88.
ID: 4AVS31-03042
Назва проекту: Покоління. Війна
Рейтинг: 420
Загальний бюджет проекту: 1998750.00
Запитувана сума від УКФ: 1998750.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ВАВИЛОН 13"
Міста реалізації: Київ, Івано-Франківськ, Маріуполь, Урзуф,
Опис проекту: Цикл із восьми документальних відеороликів, присвячених українським добровольцям російсько-української війни у період 2015-2017 років та сьогодення. Це історія не про воєнний конфлікт в Україні, а про те, як війна змінює долі людей. Про тих, хто в 19 років став ветераном, про покоління, яке змінилося назавжди. Мова проекту орієнтована на молодь та є свіжою для сучасного глядача. Це — новий контент, мікс із жанрів відеоблогу та короткометражного документального кіно, який показуватиме добровольця не в консервативному образі «Героя-патріота», а молодим, відчайдушним, подекуди комічним і трагічним водночас. Стиль роликів драйвовий пульсуючий, динамічний, як і самі герої. Ролики у стилі MTV орієнтовані на YouTube та IGTV Instagram.
89.
ID: 4AVS31-03088
Назва проекту: Терзиул 14
Рейтинг: 420
Загальний бюджет проекту: 1161320
Запитувана сума від УКФ: 1161320
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Правило Ірина Олександрівна
Міста реалізації: м. Київ, м. Одеса, м. Южне, Одеська область, м. Суми,
Опис проекту: Створення біографічного документального веб-фільму про Владислава Терзиула — “Сніжного барса”, кавалера орденів “За мужність” всіх ступенів, єдиного українського альпініста серед 50 людей світу, які піднялись на всі 14 восьмитисячників планети. На кожну з вершин він ніс свою мужність, силу, добрий гумор та український прапор, але на останній з них загинув. Проект реалізується з метою адвокації спорту, здорового способу життя та популяризації звершень українців у контексті світового альпінізму.
90.
ID: 4AVS31-01215
Назва проекту: Науково-популярний вебсеріал «Прозріння. Досягнення сучасної української офтальмології»
Рейтинг: 420
Загальний бюджет проекту: 1498160