Реєстр програми Інноваційний культурний продукт

#
ID
Назва проекту
Рейтинг
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
ЛОТ 1. Виставкові проекти
1.
ID: 4ICP11-01802
Назва проекту: Фестиваль аудіовізуального мистецтва ТЕТРАМАТИКА 2021
Рейтинг: 460
Загальний бюджет проекту: 783833.00
Запитувана сума від УКФ: 783833.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Мистецьке об’єднання "НУРТ"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Програма Фестивалю аудіовізуального мистецтва ТЕТРАМАТИКА 2021 передбачає виставки, перформанси, майстер-класи, об’єднані темою “Технології та Чуттєве”. Тема є розвитком Фестивалю 2019 року, що був присвячений людському чиннику в технології. Метою проекту є актуалізація українського мультимедійного мистецтва в європейському контексті. Гостями Фестивалю будуть митці з України, країн ЄС та США, ряд робіт буде створено спеціально для Фестивалю. Детальна відеодокументація процесу створення/реалізації інсталяцій, перформансів та майстеркласів послужить дидактичною базою для розвитку новостворених напрямків мистецької освіти в Україні (Новостворена кафедра актуальних мистецьких практик у ЛНАМ та нещодавнє запровадження цілісного комплексу дисциплін пов’язаних із електроакустичною музикою на базі EESEM в ЛНМА)
2.
ID: 4ICP11-02354
Назва проекту: Павільйон Джерело: Тіла в місті
Рейтинг: 458
Загальний бюджет проекту: 1493683
Запитувана сума від УКФ: 1493683
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Косміна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення унікального проєкту синергії сучасного мистецтва та ревіталізації архітектурної спадщини “Павільйон Джерело: Тіла в місті”, який активує публічну дискусію стосовно екології буття людини у місті за допомогою тривалої виставкової та публічної програми, та прийматиме найширшу аудиторію у режимі 24/7 у самому серці столиці із новітнім підходом до подолання карантинних обмежень для культурної діяльності. Проєкт залучить надбання найкращих зарубіжних практик у репрезентації соціально-орієнтованого мистецтва у публічному просторі, досвід успішних українських кураторів та митців, а також підсилить імідж столиці через залучення до співпраці закордонних авторів. Проєкт підсилить професіоналів та ентузіастів які потенційно зацікавлені в самоорганізованих формах створення нових культурних осередків.
3.
ID: 4ICP11-28817
Назва проекту: Прості обличчя непростої історії
Рейтинг: 457
Загальний бюджет проекту: 690138.00
Запитувана сума від УКФ: 690138.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійний фонд "Суспільні ресурси та ініціативи"
Міста реалізації: Чернівецька область,
Опис проекту: Ідея проєкту є розвитком культурологічної ініціативи Фонду «Прості обличчя непростої історії», яка працює на «олюднення» історії громад Чернівецької області і побудову порозуміння в поліетнічному регіоні. Поштовхом до проекту послужила історія бабусі нашого колеги Єлізабет Кіцак. Вона народилася в Австро-Угорщині, вийшла заміж в Румунії, працювала в СРСР, а померла в Україні, при цьому весь час проживаючи у рідному селі. Змінювалися кордони, закони, державні мови і звичайним людям довелося жити в період цих змін. Ми пропонуємо вивчати історію краю не лише через підручники та біографії відомих постатей, а й через долучення кожної людини, яка має сімейний фотоальбом і береже сімейні історії.
4.
ID: 4ICP11-05293
Назва проекту: Суспільство з кіноапаратом: історії візуальних режимів та практик творення в Україні
Рейтинг: 451
Загальний бюджет проекту: 1165845
Запитувана сума від УКФ: 879145
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація “Центр міської історії Центрально-Східної Європи”
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Виставковий проєкт “Суспільство з кіноапаратом: історії візуальних режимів та практик творення в Україні” пропонує поглянути з історичної перспективи на тему витоків масових візуальних практик у другій половині ХХ століття, які пов’язані зі створенням рухомих зображень – домашнього, вернакулярного та аматорського кіно. А також актуалізувати дискусію про візуальні практики і збереження спадщини кіноаматорів сьогодні. В основі проєкту лежить міждисциплінарний підхід, робота з унікальними приватними архівами 8 мм та 16 мм кіноплівок та їх оцифрування, дослідження маловідомого явища кіноаматорства, реалізація мультимедійної виставки та різноформатної публічної програми.
5.
ID: 4ICP11-00748
Назва проекту: Фестиваль сценографії та театрального костюму "Львівське квадрієнале сценографії - 2021. Еволюція через революцію"
Рейтинг: 449
Загальний бюджет проекту: 911050
Запитувана сума від УКФ: 815050
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Галерея сценографії"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект має на меті розвиток сценографічного мистецтва та культури в України та його промоція на рівні країни та міжнародному рівні через розвиток комунікаційної та освітньої платформи, майданчику для обміну досвіду театральних художників України та світу у форматі фестивалю сценографії Даний проект відбудеться у форматі фестивалю візуального мистецтва Фестиваль матиме такі частини: 1) Освітня частина, що передуватиме фестивалю “Лабораторія молодого сценографа та режисера” 2) Створення 4 сценографічних просторів на тему “Еволюція через революцію” 3) Експозиція “Історія української сценографії” 4) Вулиця-галерея 5) Міжнародний павільйон 6) Театральний фешн 7) Храм майстер класів 8) Експериментальна експозиція “Територія студентів”
6.
ID: 4ICP11-26440
Назва проекту: Тонка Червона Лінія
Рейтинг: 444
Загальний бюджет проекту: 1479528
Запитувана сума від УКФ: 1479528
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ГО "Добропільський центр молоді "ДОБРО"
Міста реалізації: Добропілля, Донецька область, Бухмут, Донецька область, Маріуполь, Донецька область,
Опис проекту: Дослідження та презентація феномена найновітнішого сучасного мистецтва Східного регіону України, ініційованого подіями 2014 року, повстанням на Майдані, війною на Донбасі та пов’язаними з війною міграційними процесами на прикладі групи запрошених куратором художників-нео-експресіоністів, створення загальної експозиції- інноваційного виставкового продукту, який буде презентовано в регіоні (Бахмут, Краматорськ), та в Київі і в подальшому- в Європі (Бельгія,Німеччина), та ініціювання засновання Художнього Центру Східного региону України.
7.
ID: 4ICP11-27063
Назва проекту: Міжмузейний виставковий проєкт "Катерина Кричевська-Росандіч. Дороги. Straßen. Roads"
Рейтинг: 442
Загальний бюджет проекту: 892696.50
Запитувана сума від УКФ: 892696.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СВІТОВИХ УКРАЇНЦІВ "ДІАСПОРА"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Дослідницький міжмузейний виставковий проєкт до 95-річчя з дня народження видатної мисткині та меценатки Катерини Кричевської-Росандіч (Україна-США), що представляє в офлайн, онлайн та мультимедійному форматі широку ретроспективу життя та творчості художниці, мистецьку спадщину та архівні матеріали з кількох музеїв та приватних колекцій. Офлайн (з мультимедійною складовою) виставки в Музеї української діаспори та Київській національній картинній галереї, онлайн виставка на фейсбук-сторінці Музею української діаспори та мультимедійні виставки в щонайменше чотирьох музеях України, а також перше науково-мистецьке видання про мисткиню дозволять цілісно дослідити життя та творчість художниці, розкрити маловідомі сторінки історії ХХ століття, віддати прижиттєву шану мисткині та меценатці та повернути в вітчизняний контекст українську спадщину, створену в еміграції.
8.
ID: 4ICP11-27064
Назва проекту: Виставковий проєкт «Духовна велич: меморії видатних українців. Наукова реставрація" до 30-річчя Незалежності України
Рейтинг: 441
Загальний бюджет проекту: 1415223.00
Запитувана сума від УКФ: 1415223.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Національний науково-дослідний реставраційний центр України
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Виставковий проєкт «Духовна велич: меморії видатних українців. Наукова реставрація» до 30-річчя Незалежності України вперше надасть ексклюзивну можливість представити відреставровані речі, що належали знаним українцям, які своїм життєвим подвигом, політичною, творчою, науковою діяльністю зробили неоцінений внесок в історію України. Виставка також розповість про подвижницьку працю художників- реставраторів, які врятували ці раритети, що є актуальним для вирішення нагального питання: відродження культурної спадщини українського народу. Експозиція включатиме понад 200 музейних предметів з 40 музеїв країни, досліджених, відреставрованих в Національному науково-дослідному реставраційному центрі України. Підсумком проєкту стане ілюстрований каталог про видатні історичні постаті та відреставровані меморіальні речі; слайд-шоу про українських реставраторів, кураторські екскурсії, майстер-класи тощо.
9.
ID: 4ICP11-26210
Назва проекту: 25
Рейтинг: 435
Загальний бюджет проекту: 478780
Запитувана сума від УКФ: 478780
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Молодіжна громадська організація “Мистецьке об’єднання “Людина, що грає
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Темою виставки «25» є оприявлення історії створення та функціонування першої в Україні муніціпальної галереї, що знаходиться у Харкові. Муніципальна галерея була відкрита в грудні 1996 року. Даний виставковий проект зосереджує увагу глядача саме на історії галереї, основних подіях та виставках, які вдалось створити за 25 років роботи. ХАРКІВСЬКА МУНІЦИПАЛЬНА ГАЛЕРЕЯ – сучасна платформа для творчих і соціально-культурних ініціатив художників, кураторів і активних участників художнього руху Харкова, яка за роки свого існування стала не від’ємною часткою арт-процесу України. Основний напрямок діяльності — робота з сучасними українськими художниками.
10.
ID: 4ICP11-04748
Назва проекту: Чутливість. Сучасна українська фотографія
Рейтинг: 433
Загальний бюджет проекту: 2605060.33
Запитувана сума від УКФ: 1499430.72
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Державне підприємство “Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал”
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Виставковий проєкт “Чутливість. Сучасна українська фотографія” об'єднає близько 100 визначних фотографічних проєктів та робіт понад 50 авторів, створених протягом останніх 30 років, у цілісній та різнобічній експозиції. Мультискладовість результату має на меті репрезентувати множинність підходів у використанні медіуму фотографії в Україні, проявити взаємозв’язки та взаємовпливи у практиках українських фотографів і художників, а також здійснити комплексне дослідження-зріз у галузі сучасної української фотографії. Комунікація результатів цільовим аудиторіям дозволить актуалізувати значення медіуму в мистецькому контексті сьогодні.
11.
ID: 4ICP11-02154
Назва проекту: Пiдслуханий музей. Людина
Рейтинг: 430
Загальний бюджет проекту: 1108160
Запитувана сума від УКФ: 1108160
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Волошина Тетяна Андріївна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: "Пiдслуханий музей. Людина" — це продовження співпраці композиторів та саунд-артистів Олексія Шмурака та Олега Шпудейка з Національним художнім музеєм України. Проєкт передбачає проведення спільно із музейною кураторкою проєкту Оксаною Баршиновою та вокалістами ансамблю Alter Ratio дослідження і творчої роботи заради створення інноваційної (формат саунд-арт-інтервенції) офлайн-виставки "Підслуханий музей. Людина" в залі НХМУ "Художні школи Києва та Одеси", а також онлайн-версії виставки із високоякісними цифровими копіями картин, аудіофайлами і дизайном. В результаті проєкту протягом півроку в НХМУ функціонуватиме офлайн-виставка, а також буде створена і запущена посадкова сторінка (landing page) онлайн-виставки з постійним доступом для глядачів з усіх куточків світу.
12.
ID: 4ICP11-03626
Назва проекту: Епоха змін та перетворень: харківський вимір
Рейтинг: 429
Загальний бюджет проекту: 878801.04
Запитувана сума від УКФ: 878801.04
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Харківська обласна фундація "Громадська Альтернатива"
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Пропонується створення ескізного дизайн-проєкту експозиції, присвяченої історії Харківщини у ХХ – ХХІ ст. в контексті української державності, яка стане продовженням повнопрофільної експозиції. Основною ідеєю буде дуальна проблема повсякденного життя звичайної людини у вирі навколишніх глобальних суспільно-політичних процесів. Ключовий акцент буде поставлено на житлово-побутових комплексах, що відображають світ пересічної людини у відповідному часі. Це занурить сучасного відвідувача у центр подій, створить передумови для діалогу поколінь задля майбутнього країни. Проєкт має врахувати сучасні вимоги до експозиції: інформаційні технології, інтерактивність, інклюзія, права людини. Передбачено створення проєктної документації з ілюстраціями та відеороликом для наочної демонстраціїї майбутньої експозиції з локаціями, основними експонатами, обладнанням, технічними параметрами. На основі фінальної проєктної документації та презенатційного відеоролику в подальшому буде створено повнопрофільну експозицію.
13.
ID: 4ICP13-28554
Назва проекту: Ukraina. Wzajemne spojrzenia /Україна. Інші погляди на взаємини
Рейтинг: 427
Загальний бюджет проекту: 2068929.00
Запитувана сума від УКФ: 1031852.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна Організація "Благодійний фонд Національного художнього музею України"
Міста реалізації: Краків, Польща,
Опис проекту: Проєкт представляє мистецьку інтерпретацію української ідентичності в контексті історичної присутності наративів про ідентичність в Україні та Польщі. Він має на меті створити багатошарову ситуацію гри із зіставленням поглядів, смислів у формі художніх висловлювань таким чином, щоб на основі цих зустрічей розкрити потенціал для фіксації сучасного культурного контексту взаємних польсько-українських відносин. Мети буде досягнуто через побудову виставки з музейних і приватних колекцій України і Польщі за тематично-проблемним принципом для оприявлення сталих міфів та їхньої деконструкції, проведення насиченої паралельної програми з дискусіями провідних інтелектуалів і митців, та створення спільного українсько-польського інтерактивного сайт-специфік проєкту, який залучить до обговорення широку аудиторію.
14.
ID: 4ICP11-07175
Назва проекту: Historia magistra vitae est. Наша Державність
Рейтинг: 427
Загальний бюджет проекту: 890609.10
Запитувана сума від УКФ: 844089.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський історичний музей"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Інтерактивний проект, який передбачає ознайомлення із основними етапами державотворення України. Відвідувачі зможуть у ігровій формі відтворити модель держави апелюючи до власного досвіду.
15.
ID: 4ICP11-05246
Назва проекту: Виставка "Українське кіно 1990-х" (робоча назва)
Рейтинг: 425
Загальний бюджет проекту: 2523564.39
Запитувана сума від УКФ: 1498158.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Державне підприємство «Національний центр Олександра Довженка»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Українське кіно 1990-х»​ (робоча назва) — масштабний виставковий проєкт, що охопить одну з найбільш бурхливих та резонансних епох в історії українського кіно — 1990-ті роки. Проєкт прагне репрезентувати ключові етапи та тематичні напрямки українського кінематографа 1990-х років; дослідити десятиліття як в кінематографічному, так і в соціокультурному контексті — в умовах зламу соціального устрою, зміни «правил гри» у всіх сферах життя. Ключовим мотивом виставки стануть теми свободи й незалежності в різних її ітераціях: вільна держава, вільний ринок, вільне падіння. Перебудова, а згодом і здобуття Україною незалежності, відкрили для українського кіно не лише більш вільні виробничі можливості, але й нові естетичні і тематичні напрямки. Виставка, спираючись на фільми, архівні матеріали та свідчення кінематографістів, має на меті створити концептуальну рамку для кінематографічного процесу в Україні наприкінці 80-х — початку 90-х років, виокремити українське кіно цього періоду як важливе, але поки що маловідрефлексоване явище, яке було втрачене для українського глядача через крах кінопрокату в ранніх 90-х; дослідити особливості українського кіно цього періоду, які вирізняють його з-поміж кінопродукції інших радянських і пострадянських республік; простежити надії й сподівання, які проєктувалися в майбутнє в цей переламний період і спробувати зрозуміти, чому далеко не всіх із них ще й досі змогли втілитися в життя. Виставка має стати кінематографічним портретом епохи.
16.
ID: 4ICP13-28859
Назва проекту: Павільйон культури: створення виставки-відкриття та розробка програми виставок нової культурної інституції в Павільйоні 13 на ВДНГ в м. Києві
Рейтинг: 424
Загальний бюджет проекту: 1234831
Запитувана сума від УКФ: 1234831
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська Організація «МістоДія»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення першої виставки Павільйону Культури на ВДНГ у Києві, що відкриється у 2021 році — амбітний проект, за який береться професійна кураторська група фахівців різних з різних сфер. Павільйон культури — це середовище для експерименту на перетині сучасного візуального мистецтва, нової музики та архітектури, заради збагачення особистої та суспільної культури взаємодії. Результатом проєкту стане виставка-відкриття, основана на перших дослідницьких міждисциплінарних резиденціях для архітекторів, музикантів та митців про сам простір модерністського Павільйону 13 на ВДНГ та про майбутню інституцію в ньому; розроблений та презентований механізм формування програми виставок Павільйону культури на наступні 3 роки; веб-сайт майбутньої інституції.
17.
ID: 4ICP11-00784
Назва проекту: Виставковий проєкт-дослідження творчості Карла Звіринського «Ліс. Потойбічне»
Рейтинг: 419
Загальний бюджет проекту: 1498514.00
Запитувана сума від УКФ: 1498514.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «КУЛЬТУРНИЙ КОД»
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєкт «Ліс. Потойбічне» - комплексне дослідження знакового феномена українського мистецтва ХХ ст. – львівської «підпільної академії» Карла Звіринського. проєкт відкриває досі невідомі для широкої аудиторії твори та фотоархіви Звіринського, проводить паралелі в середовищі школи між засновником і його колом та учнями. В рамках проєкту буде проведена мультимедійна виставка в Я Галерея Львів, паралельна програма з лекторіями та дискусійними платформами від фахівців з історії українського мистецтва другої половини ХХ ст., виданий каталог творів та фотоархівів Звіринського з культорологічними есеями. проєкт актуалізує та систематизує для української та світової культури автентичну мистецьку спадщину ХХ ст., переосмислюючи її через ключову для Звіринського тему потойбічного лісу.
18.
ID: 4ICP11-28487
Назва проекту: Український Фотофонд/Архів українського інституту фотографії
Рейтинг: 418
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Букша”
Міста реалізації: Територія всієї України та зарубіжжя,
Опис проекту: Метою магістрального проєкту “Український Фотофонд/Архів Українського інституту фотографії” є візуальні та текстуальні дослідження, оприявлення, архівація й публікація творчого доробку, інтерв'ю, визначних фотографів, культурних явищ, що сформували або формують історію українського мистецтва. Український Фотофонд (Ukrainian Photo Foundation) — це дослідницька, комунікативна публічна платформа на якій будуть опубліковані мистецтвознавчі дослідження провідних українських дослідників фотографії, що стануть науковою інтерпретацією фотографічних практик українських митців. Науковий доробок створений на платформі Ukrainian Photo Foundation розробляється як фундамент для майбутньої організації — Українського інституту фотографії (Ukrainian Institute of Photography), ціллю та результатами роботи якого є дослідження фотографічного спадку, розвиток та підтримка фотомистецтва, налагодження культурних зв'язків з національними й міжнародними інституціями та популяризація українського мистецтва закордоном.
19.
ID: 4ICP11-02453
Назва проекту: Серія мультидисциплінарних виставок “Re:consumer”
Рейтинг: 414
Загальний бюджет проекту: 679416.00
Запитувана сума від УКФ: 679416.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Коваль Надія Василівна
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Re:consumer — це серія з 4-ьох крос-секторальних виставок молодих українських художників, що висвітлюють різні аспекти консюмеризму у сучасному світі. Виставки говорять як про глобальні тенденції споживацтва, загострення екологічних, соціальних, економічних площин цього явища, так і про локальні прояви та впливи консюмеризму в Україні. Проект має на меті дослідити та переосмислити ідею споживання, надавши свою художню рефлексію та відкривши поле для дискусій та віднаходження практичних вирішень проблеми. Частиною проекту передбачається освітня онлайн-програма до кожної виставки.
20.
ID: 4ICP11-29261
Назва проекту: Етнічність всередині
Рейтинг: 411
Загальний бюджет проекту: 1033400
Запитувана сума від УКФ: 1033400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Центр громадських ініціатив "Ідеї змін"
Міста реалізації:
Опис проекту: Проект візуального мистецтва “Inside the Ethno" – онлайн-виставка фотографій у стилі фейс-арту на основі орнаментики української вишивки, а також серія відеоінтерв'ю про героїв проекту – митців та громадських активістів, які є амбасадорами української культури та сприяють розвитку громадянського суспільства. Бути українцем важливо, перш за все, всередині. Це внутрішнє бажання людини бути частиною своєї нації, яке визначається не наявністю вишиванки, а діяльністю людини, її проявом у суспільному житті. Проект “Inside the ethno” – це спроба змінити точку зору на національну атрибутику із зовнішньої на внутрішню, пошук істинної мотивації людини проявляти себе частиною нації.
21.
ID: 4ICP13-00911
Назва проекту: Неможлива виставка
Рейтинг: 409
Загальний бюджет проекту: 1107028.8
Запитувана сума від УКФ: 1107028.8
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Інша Освіта"
Міста реалізації: Івано-Франківськ,
Опис проекту: “Неможлива виставка” - це міждисциплінарний виставковий проєкт, який методом фікції переосмилює тему (не)можливої зустрічі авангардного мистецтва зі східної (радянської) та західної (польської) України. В центрі проєкту знаходиться фейкологічна кураторська виставка серії робіт анонімного франківського художника, який по пам’яті відтворив низку робіт відомих авангардистів з східної та західної України, побачених ним на виставці у Станіславові в 1931 році. “Неможлива виставка” супроводжується фіктивною радіо програмою того ж року з Харкова, в якій звучать музичні фрагменти авангардних композиторів, відтворені музикантами по пам'яті та в методі контрольованої алеаторики. Це колективний художній жест пригадування, того, чого (не) було, створюється міждисциплінарною кураторською групою за участі Нікіти Кадана, Юрія Андруховича, Олександра Сушинського, Іллі Разумейко та Романа Григоріва. Локацією виставки та саунд інсталяції буде франківська Ратуша (Краєзнавчий музей), а в онлайн вимір проєкт перенесе платформа Shukhliada.
22.
ID: 4ICP11-06084
Назва проекту: Персональна виставка Валерія Басанця — нонконформізм в Одеському художньому музеї.
Рейтинг: 404
Загальний бюджет проекту: 1225656.75
Запитувана сума від УКФ: 1225656.75
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Комунальна установа «Одеський художній музей»
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Персональна виставка Валерія Басанця, одного з яскравих представників одеського нонконформізму — є продовженням виставкових проектів Одеського художнього музею присвячених українському мистецтву ХХ століття. Починаючи з проекту “Спецфонд: репресоване мистецтво”, що відкрив діалог історією про український модернізм та травматичний досвідом репресій продовжуючи виставками “Ексгумація. мистецтво соцреалізму” та “Суворі та стильні” (присвяченої мистецтву шістдесятих). Це також можливість продовжити діалог про опозицію офіційного та неофіційного мистецтво радянських часів. Мета виставки — дослідити складний історичний досвід неофіційного українського мистецтва радянських часів через оптику персональної виставки Валерія Басанця. Одним із міфів українського мистецтва є міф про одеських нонконформістів. Беручи за основу життєвий та художній шлях Валерія Басанця, який є одним з найяскравіших та разом з тим і наймалодослідженних митців цього руху, проект має на меті показати наскільки відрізняється міф нонкорфізму від історичних реалій. Не дивлячись на вагомий внесок в історію українського мистецтва за весь життєвий шлях у Валерія Басанця було жодної персональної виставки. Він є живим свідком цілої епохи та участником культурного явища, яке є одним з найменш досліджених феноменів культури. Цей виставковий проект є можливістю залучити широку аудиторію до обговорення та рефлексії над складним історичним явищем нонконформізму.
23.
ID: 4ICP11-29695
Назва проекту: ІІІ Бієнале артистичної фотографії «Українська художня фотографія – 2021»
Рейтинг: 403
Загальний бюджет проекту: 1497000.00
Запитувана сума від УКФ: 1497000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Котлярчук Андрій Сергійович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Виставковий проект ІІІ Бієнале артистичної фотографії «Українська художня фотографія – 2021» покликаний дослідити розвиток української фотографії в наш час, популяризувати фотографічне мистецтво серед колекціонерів, ввести в обіг фотографію, як арт-об’єкт.
24.
ID: 4ICP11-28428
Назва проекту: Імерсивний світ Тараса Шевченка
Рейтинг: 397
Загальний бюджет проекту: 1495420.00
Запитувана сума від УКФ: 1465420.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна організація "Перший благодійний театральний фонд"
Міста реалізації: Одеса (відвідувачі офлайн-виставки, презентація проекту), Київ (презентація проекту, доступ до ЗД-туру виставкою онлайн), США, Повтхан, Штат Вірджинія (презентація проекту, доступ до ЗД-туру виставкою онлайн), Канада, Торонто (презентація проекту, доступ до ЗД-туру виставкою онлайн),
Опис проекту: Проект передбачає створення імерсивної офлайн-виставки “Імерсивний світ Тараса Шевченка” в м.Одеса та віртуального виставкового 3Д-Туру, доступного для перегляду з будь-якої точки світу. Проект спрямований на впровадження новітніх підходів у виставкову діяльність та орієнтований на просування іміджу України як інноваційної країни, що має культурні цінності світового рівня та успішно опановує сучасні цифрові формати їх презентації. Мета проекту – актуалізувати творчий спадок Т.Г.Шевченка у сьогоденні та завдяки технологіям імерсивної виставки познайомити українців та представників української діаспори у США, Канаді з творчістю Шевченка. Вперше в історії України буде створена імерсивна виставка, котра допоможе глядачу поринути у ментальний світ Тараса Шевченка, зрозуміти його світогляд та психологію.
25.
ID: 4ICP11-00618
Назва проекту: Соціо-культурний мультимедійний інноваційний проект “Гея vs Алгоритмічне суспільство”.
Рейтинг: 396
Загальний бюджет проекту: 1089622.2
Запитувана сума від УКФ: 1089622.2
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна Організація “Міжнародний Благодійний Фонд “Арт Спатіум Фаундейшн”
Міста реалізації: Івано-Франківськ,
Опис проекту: Проект представить виставку-трилогію з медіа-арт інсталяціями, які в трьох фазах досліджують суспільство в контексті науки, технології та екологічних викликів, аби спонукати до осмислення нової парадигми існування в умовах технологічного розвитку, де хакерські атаки на демократію, здатні вплинути на долі країн та подальший розвиток людства на Землі. Технології буде використано, аби за допомогою візуальної складової проявити цей "розширений" світ задля пошуків синергії та усвідомлення соціальної відповідальності. Завдяки застосуванню коду до активного і реактивного світу навколо нас утворюється нова дигітальна біосфера, що пропонує глядачеві імерсивний досвід, у який ми можемо зануритися, де закодовані як естетичні так так і етичні імпульси.
26.
ID: 4ICP11-06170
Назва проекту: Етно-коляда
Рейтинг: 387
Загальний бюджет проекту: 1280796
Запитувана сума від УКФ: 1280796
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Патока Леся Ігорівна
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: “Етно-коляда. Сучасна подача культурних кодів” – це масштабний проєкт, що має на меті переосмислити культурно-етнічні українські традиції та показати нетривіальний сучасний візуал українського фольклору. Метою проекту є показати унікальність спадщини, та довести як сучасно і модно це може виглядати у сьогоденні. В основі концепції проекту лежать шість старовинних українських обрядів, що входять до зимового циклу календарних свят: Вечорниці, СВЯТ ВЕЧІР, РІЗДВО, ВЕРТЕП, МАЛАНКА, ВАСИЛЯ/НОВИЙ РІК.
27.
ID: 4ICP11-29332
Назва проекту: Відображення
Рейтинг: 386
Загальний бюджет проекту: 1437643.80
Запитувана сума від УКФ: 1437643.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Культурна агенція "Лінія втечі"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Виставка “Відображення” стане реакцією сучасних українських художників на вбивства журналістів та тиск на медіа. 12 художників будуть запрошені до співпраці з дзеркальним модулем, аби перетворити на арт-об’єкт їх спосіб мислення та творення. Інспірований інформаційною кампанією “Ціна слова”, проєкт присвячений складній темі - свободі слова та її значенню для вільного розвитку суспільства. Виставка буде презентована в рамках відзначення дня Незалежності України у Муніципальному мистецькому центрі у Львові та приурочена до відкриття найбільшої медіаподії України - VIII Lviv Media Forum.
28.
ID: 4ICP12-28706
Назва проекту: Синтезіум
Рейтинг: 383
Загальний бюджет проекту: 1483169
Запитувана сума від УКФ: 1483169
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Мистецьке об'єднання "ПЛАЙ"
Міста реалізації: Кам'янець-Подільський, Херсон, Дніпро, Вінниця,
Опис проекту: «Synthesium» - проект створення мобільної художньо-перформативної платформи у результаті міжсекторальної взаємодії митців. Проектом передбачено проведення кураторських студій із залученням художників та перформерів. Колаборація складатиметься з двох частин: «Synthesium.Art» - художники створюватимуть оформлення збірної конструкції та художню виставку. «Synthesium.inspiration» - перформери (хореографія) створюватимуть перформативно-театральне дійство. «Synthesium» - це лабораторія кроссекторальної взаємодії митців (діючих та початківців), кураторів, експертів різних напрямків сучасної культури. В перспективі може стати складовою будь-якої програми фестивалю всеукраїнського та європейського рівня, міських/державних проектів. Презентація програми відбудеться у період серпень-жовтень у рамках фестивалю RESPUBLICA (https://respublicafest.com/) в Кам’янці-Подільському, Dream GogolFest (https://www.facebook.com/dreamgogolfest/) в Херсоні, DniPro GogolFest (https://www.facebook.com/dniprogogol.org) в Дніпрі та AIR GogolFest (http://airfest.live/) у Вінниці.
29.
ID: 4ICP11-00205
Назва проекту: Міжнародна онлайн-виставка медіа-мистецтва
Рейтинг: 382
Загальний бюджет проекту: 1197380
Запитувана сума від УКФ: 1197380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Асоціація випускників, викладачів і друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна"
Міста реалізації:
Опис проекту: Міжнародна онлайн-виставка медіа-мистецтва, яка сприятиме міжкультурному діалогу та популяризації сучасного мистецтва через використання новітніх технологій. В рамках програми проєкту: проведення опен-колу для куратора серед закордонних фахівців медіа-мистецтва, спільно з куратором проведення відбору 10 актуальних різножанрових медіа-проєктів (7 - закордонних та 3 - українських), створення онлайн-експозиції, втілення програми популяризації сучасного мистецтва через використання новітніх технологій, проведення та запис паралельної програми онлайн-заходів (відкриття онлайн-виставки, кураторська екскурсія виставкою, 10 артист-токів з митцями-учасниками, панельна дискусія зі спікерами - фахівцями з медіа-мистецтва). Створюючи виставку, що презентує актуальні мистецькі висловлювання медіа мистецтва в онлайн просторі, ми прагнемо розширити сприйняття суспільством розуміння як медіа форм, так і сучасного мистецтва, одночасно долаючи географічні обмеження та будуючи нові міжнародні зв’язки.
30.
ID: 4ICP12-27358
Назва проекту: Музейна виставка «Становлення модерної освіти на Волині»
Рейтинг: 380
Загальний бюджет проекту: 1021176.00
Запитувана сума від УКФ: 801176.00
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Міста реалізації: Рівне, Житомир,
Опис проекту: Провідна ідея виставки полягає у відтворенні процесу становлення сучасної освіти на теренах історико-культурної Волині (сучасні Волинська, Рівненська та Житомирська області). Цей процес розпочався на зламі ХІХ та ХХ ст. і тривав аж до розбудови мережі сучасних шкіл в умовах запровадження загальнообов’язкової середньої освіти в СРСР. Завершення модернізації традиційної освіти ознаменувало перехід від спільноти, де грамотність була рідкістю до загальнообов’язкової середньої освіти. Проєкт передбачає створення виставки, що відтворюватиме основні етапи трансформації освіти на Волині. Основні риси традиційної освіти на території Волині (кінець ХІХ – початок ХХ ст.): – Освіта будувалася на етнорелігійні основі (польська католицька, російська православна, мережі юдейських шкіл, етнорелігійна освіта волинських чехів та німців). – Багатомовність освіти краю (існування закладів освіти польською, українською, російською, чеською, німецькою мовами навчання, мовою їдиш та іврит); діти вивчали мови не лише в різних школах, але й на вулиці, спілкуючись один з одним (адже різні етнічні групи мешкали по-сусідству). – Низький рівень грамотності (більшість населення не отримувало навіть початкової освіти). – Практична зорієнтованість навчання (здобуття конкретних вмінь та навичок/ремесел); навчання безпосередньо на виробничому процесі через практику підмайстрів. Основні риси модернізації освіти на Волині (міжвоєнний період): – Перехід від домінування релігійних принципів діяльності освітніх закладів до національних (виникнення на Волині українських просвітянських шкіл наприкінці Першої світової війни, створення світської державної системи освіти в Польщі у міжвоєнний період, поширення в регіоні сіоністських шкіл (націоналізація єврейської освіти). – Перехід до викладання національними мовами (українська, замість старослов’янської/російської, іврит як світська мова викладання в єврейських громад тощо). – Запровадження шкільних курсів, покликаних сформувати національну ідентичність (національні мова, література, історія, географія). Основні риси модерної стандартизованої освіти на Волині у період СРСР: – Навчання різними національними мовами за єдиним стандартом, що встановлюється центральними органами влади. – Загальнообов’язкова 7-класна (згодом 8-ми і 10-тикласна) освіта для всіх (більшість дітей вперше отримують доступ до безкоштовної освіти). – Вивчення єдино правильної історії (крізь призму класової боротьби). – Значний теоретичний фокус у методах навчання; виникнення централізованої мережі закладів професійно-технічної освіти. – Основна мета гуманітарної освіти – виховання слухняних громадян, здатних називати суму єдино правильних істин.
31.
ID: 4ICP11-27681
Назва проекту: Секрети давніх полотен
Рейтинг: 377
Загальний бюджет проекту: 506492
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Відділ культури та туризму Срібнянської селищної ради
Міста реалізації: смт Срібне, Чернігівської області,
Опис проекту: Ткацтво – одне з найдавніших ремесел в Україні. Поряд з добре відомими осередками ткацтва на території Срібнянщини Чернігівської області існувала Дігтярівська фабрика ім. 8 Березня. На сьогодні вона припинила свою діяльність, але на території громади на цей час живуть і працюють майстри, що володіють елементом нематеріальної культурної спадщини «Дігтярівське ткацтво». Ця техніка відрізняється особливим способом переплетення ниток та клітчастими узорами, присутніми майже в усіх виробах. Проект має на меті зберегти і популяризувати цю унікальну техніку ткацтва через виставкову діяльність, організацію майстер - класів для того, щоб відвідувач став активним учасником процесу виготовлення ткацького виробу.
32.
ID: 4ICP13-28626
Назва проекту: «СОБОР СВІТЛА»
Рейтинг: 372
Загальний бюджет проекту: 2419351.00
Запитувана сума від УКФ: 1499851.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Національний центр реабілітації учасників АТО та бойових дій»
Міста реалізації: місто Львів / Львівська область, Україна /, місто Київ / Київська область, Україна /, місто Чернігів / Чернігівська область, Україна /, місто Мена / Чернігівська область, Україна /, місто Прилуки / Чернігівська область, Україна /, м. Краків / Польща /,
Опис проекту: Проєкт «СОБОР СВІТЛА» - виставка як результат мистецтвознавчого дослідження монументального вітража. Перша у світі унікальна великомасштабна інсталяція цілісного інтер’єру й архітектури храму, яка наповнена вітражами оригінальних розмірів з відомих пам’яток сакрального зодчества видатного художника України та Польщі Адама Сталони-Добжанського. Проєкт відбуватиметься у форматі тріших технологіях цифрового друку великоформатних прозоивалої пересувної виставки у знакових для художника містах України та Польщі, а саме: Львів, Київ, Чернігів, Прилуки, Мена, Краків. Інсталяція побудована на найноврих копій вітражів та сучасної технології ілюмінацій LED. Дотепер у музеях вітражі виставляли тільки фрагментами (кватерами). Проект поверне ім’я забутого генія та сприятиме поступу в інтеграції України на шляху до Європи.
33.
ID: 4ICP11-26892
Назва проекту: AMUSEUM: Відкрите мистецтво
Рейтинг: 372
Загальний бюджет проекту: 1472770.00
Запитувана сума від УКФ: 1472770.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: АМУЗЕУМ
Міста реалізації: Бахмут, Сєвєродонецьк,
Опис проекту: Проект "AMUSEUM: Відкрите мистецтво" передбачає створення пересувної виставки-інтервенції до міського простору. Виставка присвячена українському класичному мистецтву під назвою "Відчуття дому" і буде сприяти популяризації українського мистецтва та колекцій українських музеїв. Для створення виставки будуть використані сучасні технічні засоби та архітектурні рішення. Початкове розміщення виставки планується в містах Бахмут та Сєвєродонецьк. Зважаючи на те, що виставка є мобільною, надалі можливе її розміщення в інших населених пунктах України, чиї адміністрації виявлять зацікавлення.
34.
ID: 4ICP11-28571
Назва проекту: «Тонка лінія. Українська сучасна друкована графіка»
Рейтинг: 365
Загальний бюджет проекту: 1271220
Запитувана сума від УКФ: 1271220
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Підгайна Катерина Ігорівна
Міста реалізації: Торонто, Канада,
Опис проекту: Проведення виставки сучасної української друкованої графіки з метою підвищення культурного та мистецького іміджу України, інтеграція українського мистецтва у міжнародний контекст через цілісний потужний медіум друкованої графіки. Залучення місцевого населення та діаспорського кола до знайомства з українським мистецтвом, підвищення його цінності.
35.
ID: 4ICP11-01063
Назва проекту: Жіночий дискурс
Рейтинг: 365
Загальний бюджет проекту: 412426.14
Запитувана сума від УКФ: 412426.14
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Комунальний заклад «Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» Чернігівської обласної ради
Міста реалізації: м. Чернігів, Чернігівська область, Україна,
Опис проекту: Сучасне українське мистецтво досі знаходиться на роздоріжжі пошуку себе в світовому контексті. В цій невизначеності ми втрачаємо багато часу на сліпе копіювання трендів, замість підтримки своїх власних митців і поступового розвитку власного культурного продукту. Проект «Жіночий дискурс» є спробою 3-х чернігівських професійних художниць створити комплексний культурний продукт з власної суб’єктивної позиції та виразити своє бачення мистецтва та ролі жінки в ньому. Метою цього проекту є не тільки промоція чернігівських митців у соціокультурному просторі міста, але і створення комплексної взаємодії між авторками та громадою. Ключові завдання: написання авторських творів, проведення персональних виставок, арт-штудії та «artist-talk»-и трьох чернігівських художниць.
36.
ID: 4ICP11-02161-2
Назва проекту: У ПОШУКАХ ІДЕНТИЧНОСТІ
Рейтинг: 358
Загальний бюджет проекту: 976380.00
Запитувана сума від УКФ: 976380.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна організація Благодійний фонд "Спадщина.УА"
Міста реалізації: Національний музей Тарас Шевченка, бульвар Тараса Шевченка, 12, Київ, 01004, Київ, Харків, Одеса, Луцьк (локації для презентації видання уточнюються),
Опис проекту: Кураторським проєктом мистецтвознавця Галини Новоженець «У пошуках ідентичності» прагнемо актуалізувати проблему української національної ідентичності в сучасній візуальній українській культурі та винести її у широку аудиторію. В рамках проєкту плануємо проведення у Києві підсумкового виставкового проєкту «У пошуках ідентичності» за участю сучасних митців з материкової України та діаспори; виготовлення та поширення серед культурних інституцій фундаментального однойменного видання, а також проведення активної промоційної оф-лайн та он-лайн кампанії на підтримку концепції #цінуй_національну_ідентичність.
37.
ID: 4ICP11-26414
Назва проекту: «30 міфів України. Гібридна війна»
Рейтинг: 355
Загальний бюджет проекту: 2199207.98
Запитувана сума від УКФ: 1487908.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство "Піар Мюзік"
Міста реалізації: Київ,, Полтава,, Харків,, Запоріжжя,, Дніпро,, Миколаїв,, Одесса,, Кропивницький,, Чернігів,, Черкаси,
Опис проекту: Мета проекту: Розвінчання 30 головних міфів гібридної війни про Україну. Збільшити кількість споживачів культурного продукту, залучення до споживання культурного продукту нових аудиторій; впровадження нових в Україні, але апробованих у світовій практиці підходів до розвитку культурної самосвідомості та історичної самоідентичності нації. Завдання: Довести, через призму реальних фактів – що тоді було набагато гірше ніж зараз. І за 30 років незалежності, насправді Україна зробила великий крок у перед і по підвищенню рівня життя громадян і по розвідку в усіх сферах. Наочно продемонструвати здобутки Незалежності, порівняти їх з Радянським минулим та розвінчати міфи «руського миру».
38.
ID: 4ICP11-27525
Назва проекту: Кроссекторальний артпроєкт «Історія еротизму»
Рейтинг: 354
Загальний бюджет проекту: 999000
Запитувана сума від УКФ: 999000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійний фонд «Фундація літературних ініціатив»
Міста реалізації: Київ, Львів,
Опис проекту: «Історія еротизму» – артпроєкт про сутність і сенси еротизму в мистецтві й суспільному бутті. Фотограф і психоаналітик Юрій Ковальчик досліджував цей феномен багато років. Через призму аналогової фотографії він створив фотоісторію однієї моделі, яку фотографував понад 15 років. Благодійний Фонд «Фундація літературних ініціатив» спеціалізується на кроссекторальних проєктах. Таким чином визріла артподія на перетині різних мистецтв: фотографії, перфоменсу й літератури. «Історія еротизму» – це й назва філософської праці Жоржа Батая (1897-1962), філософа, теоретика мистецтва, письменника, чиї твори стали підвалинами сучасної європейської гуманітаристики. Книга вперше вийде в українському перекладі Івана Рябчія з передмовою наукового редактора, соціального психолога Олега Покальчука.
39.
ID: 4ICP11-28629
Назва проекту: Всеукраїнський живописний культурно - креативний простір «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ»
Рейтинг: 353
Загальний бюджет проекту: 1082997.20
Запитувана сума від УКФ: 1082997.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ ГАЛИЧИНИ"
Міста реалізації: місто Львів, / Львівська область /, смт. Славське / Львівська область /, смт. Сколе / Львівська область / Національний природний парк «Сколівські Бескиди», м. Коломия, / Івано - Франківська область /,
Опис проекту: Всеукраїнський мистецько живописний культурно - креативний простір «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ» включає в собі синтезований підхід до інноваційних навчальних методик спільної комунікації дорослих та дітей, мистецьких та освітніх практик. Проєкт передбачає залучення досвідчених митців та викладачів вищих навчальних закладів освіти та культури, серед яких народні й заслужені художники Львівщини, Тернопільщини, Івано - Франківщини й Закарпаття та дозволяє створити новітній підхід у вихованні творчої молоді / студентів мистецьких вузів, талановитої молоді … / та дозволить дітям з обмеженими можливостями інтегруватися в навчально - мистецький процес. «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ» - це синтез у новому підході виховання творчої молоді нашого регіону через проведення мистецького пленеру, лекцій, майстер - класів, воркшопів, виставки. • Організація та проведення всеукраїнського мистецького живописного культурно - креативного простору «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ» у місті Львів та смт. Славське, смт. Сколе / Львівської області /. • Провести 10 творчих зустрічей / лекцій / з митцями; • Провести пленер в Карпатах; • Провести 10 майстер - класів та воркшопів з митцями; • Провести виставку живописних робіт у м. Львів та м. Коломия - де поряд із знаними митцями будуть виставлені роботи молодих живописців; • Успішна реалізація проєкту в цілому, промоція всеукраїнського мистецько живописного культурно - креативного простору «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ» в культурному просторі України; • Успішна Промоція діяльності проєкту; • Написання не менше 4 мистецьких статей / арт - критик /; • Проведення фото та відео фіксації всеукраїнського мистецько живописного культурно - креативного простору «Пленерний практикум. ПАЛІТРА КАРПАТ».
40.
ID: 4ICP11-03002
Назва проекту: Виставка Igor Sikorsky. An Impossible Dream
Рейтинг: 352
Загальний бюджет проекту: 933350
Запитувана сума від УКФ: 933350
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Палій Владислав Ігорович
Міста реалізації: Київ, Україна, Нью-Йорк, США,
Опис проекту: Igor Sikorsky. An Impossible Dream – унікальна інноваційна виставка, присвячена видатному винахіднику гелікоптера українського походження Ігорю Сікорському, яка пройде в Українському музеї у Нью-Йорку, США, восени 2021-го року. Виставка складатиметься з архівних світлин, відео, документів, цифрових 3D-моделей літальних апаратів Сікорського та VR-куточку. Метою проекту є промоція та інтернаціоналізація української історико-культурної спадщини, а також створення позитивного іміджу України та українців за кордоном – культурна дипломатія в дії. Результатом проекту стане успішно втілена експозиція, яка викличе міжнародний резонанс серед мистецьких кіл і більш широкої аудиторії, а також встановить Ігоря Сікорського як винахідника саме українського, а не російського походження.
41.
ID: 4ICP11-29444
Назва проекту: Стабілізація - інсталяційна виставка сучасного мистецтва
Рейтинг: 352
Загальний бюджет проекту: 907226
Запитувана сума від УКФ: 907226
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Халілов Халіл Рашитович
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: “Стабілізація” - інсталяційна виставка сучасного мистецтва, що присвячена темі збереження пам’яті, як одного із найкрихкіших елементів людського буття у контексті українського культурного спадку та історії. В рамках проекту буде створена експозиційна виставка в провідній галереї сучасного мистецтва Львова - “Дзиґа”, і складатиметься з 20-ти заінстальованих предметів побуту різних епох, що належали сім’ям з різних регіонів України (в тому числі - Криму). Ці предмети зазнали часткового руйнування під впливом часу та потребують доповнення - стабілізації. Втрачені частини будуть відновленні і доповнені прозорою епоксидною смолою, аби повернути не стільки зовнішній вигляд, як початковий стан предметів. Виставка також буде представлена в онлайн-форматі та розширена окремим фотопроектом.
42.
ID: 4ICP11-28460
Назва проекту: Візульно-просвітницький проєкт «Культ Парсуни»
Рейтинг: 347
Загальний бюджет проекту: 1486333.50
Запитувана сума від УКФ: 1486333.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР В УКРАЇНІ"
Міста реалізації: Україна, Україна, м.Київ,
Опис проекту: Візульно-просвітницький проєкт «Культ Парсуни» - проєкт для популяризації митців України з різних галузей та жанрів, визначених персон культури, шляхом створення 30 фотопортретів, 30 відеопортретів, інтернет-платформи та організацію сучасної експозиції (онлайн та офлайн) фотопортретів для формування української ідентичності.
43.
ID: 4ICP11-28131
Назва проекту: Культурна спадщина як символ єдності
Рейтинг: 344
Загальний бюджет проекту: 1499900
Запитувана сума від УКФ: 1499900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська Органiзацiя Посольство Художникiв
Міста реалізації: Харкiвська область,
Опис проекту: Вiдновлення iсторичних пам’ятникiв Харкiвської областi, наразi перебуваючих у повному занепадi, що вiдображують усе багатство й рiзноманiтнiсть культурної спадщини краю; а також створення нових скульптур - символiв нацiональних меншин, що населяли чи населяють Слобожанщину. Проект покликаний підтримати національні меншини, що є часткою багатонаціонального населення Харківщини, iнiцiювати дiалог культур, сприяти фокусуванню увагу громад на єдності та силі спільних зусиль, сприяти формуванню української ідентичності. Результатом виконання проекту стане виставка скульптур на найбільшій площi Європи - Майдані Незалежностi у Харковi. Сталість проекту полягає в подальшому встановленні скульптур на території ОТГ по всій області, що будуть символізувати єдність суспільства і популяризувати мистецтво усіх причетних націй.
44.
ID: 4ICP11-26400
Назва проекту: ARTUP ПЛАТФОРМА, ЩО ОБ’ЄДНУЄ МИСТЕЦТВО, МОДУ ТА ДИЗАЙН
Рейтинг: 340
Загальний бюджет проекту: 1354600
Запитувана сума від УКФ: 1354600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ГО "Щербенко АРт Центр"
Міста реалізації: Київ, вся Україна,
Опис проекту: ArtUp - платформа, яка об’єднує сучасне мистецтво, моду та дизайн. Тут представлена ексклюзивна колекція предметів мистецтва, дизайнерських меблів, декору та текстильних виробів від українських митців та дизайнерів. ArtUp — це мистецькі колаборації, з яких народжуються творчі продукти. Проєкт створений кураторкою Щербенко Арт Центру — Мариною Щербенко.
45.
ID: 4ICP11-03952
Назва проекту: Виставка фотографій «Муза пішла дорогою…» пам`яті фотокора Сергія Ніколаєва, який загинув в АТО в 2015 р.
Рейтинг: 340
Загальний бюджет проекту: 271500
Запитувана сума від УКФ: 271500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Креативна Україна"
Міста реалізації: Київ, Славутич,
Опис проекту: Проект передбачає організацію та проведення в Києві, та Славутичі виставки фоторобіт Сергія Ніколаєва, талановитого фотохудожника, який загинув в АТО в 2015 році в с. Піски під час відрядження як фотокореспондент газети «Сегодня» - до 5-х роковин загибелі. Проект передбачає також проведення в рамках виставкового проекту в Києві круглого столу: «Журналісти на війні»
46.
ID: 4ICP11-00400
Назва проекту: Спонтанний пошук еврітмії в буденному
Рейтинг: 336
Загальний бюджет проекту: 1398397.00
Запитувана сума від УКФ: 1398397.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Гринцевич Альона Василівна
Міста реалізації: Одеса, Київ, Інтернет-трансляція: територія сповіщення мережі Youtube,
Опис проекту: Відео-арт проєкт “Спонтанний пошук еврітмії в буденному” це виставковий кураторський проєкт, який має на меті популяризацію українського мистецтва, включення в сучасний міжнародний контекст мистецьких імен та явищ багаторічних напрацювань українського художника абстракціоніста Володимира Філіппова, що розвинуті в площині медіа-арту. За допомогою сучасних художніх технік на очах у спостерігача-учасника буде відбуватися спонтанне виявлення найкращих ритмічних взаємодій, існуючих в звичайних явищах і в випадкових предметах, що оточують людину кожен момент буття, спостерігаючи в кожному поєднання через квантову структуру світобудови. Результатом втілення проєкту буде створення через очевидні відеограми циклу роздумів про єдність в світі. Результати проєкту буде задокументовано та розповсюдженно на онлайн-платформах.
47.
ID: 4ICP11-27443
Назва проекту: Створення арт-галереї Solonair-museum
Рейтинг: 333
Загальний бюджет проекту: 1109370.00
Запитувана сума від УКФ: 1109370.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Фонд культурної спадщини "Оберіг"
Міста реалізації: смт. Вишнівець Кременецького р-ну Тернопільської обл.,
Опис проекту: Кураторський проект ставить собі за мету створити арт-студію та художню галерею робіт сучасного українського художника Миколи Солонера (Матусевича Миколи Миколайовича) у приміщенні Вишневецького палацово-паркового комплексу ХVІІ-ХVІІІ століть - пам'ятки культури національного значення, об'єкту Національного заповідника "Замки Тернопілля". Микола Солонер - автор нового стилю в мистецтві за назвою "пазлфаунізм", який більше 20 років проживає і творить у Великобританії, де став визнаним у мистецьких кругах, брав участь у низці світових художніх бієнале та виставках і має на меті виступити куратором виставки своїх робіт, керівником арт-студії для молоді та перевезти свої роботи на Україну.
48.
ID: 4ICP11-29456
Назва проекту: Сортувати просто
Рейтинг: 332
Загальний бюджет проекту: 677780
Запитувана сума від УКФ: 627780
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Хая Афіна Геннадіївна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Привернути увагу суспільства до проблеми екології – зокрема, накопичення сміття, його шкідливості та негативного впливу. Розповісти за допомогою художніх засобів (фотовиставки та інсталяцій) про необхідність сортувати, показати як це робити просто і легко, що це доступно кожному. Відтак – сформувати культуру екосвідомості та популяизувати її, у тому числі через залучення в якості фотомоделей медійних людей. Передбачається широкий суспільний розголос за допомогою культурно-інформаційної кампанії в мережі Інтернет.
49.
ID: 4ICP11-29639
Назва проекту: Чорнобиль. Сповідь репортера
Рейтинг: 329
Загальний бюджет проекту: 1499659
Запитувана сума від УКФ: 1499659
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Ведмідь Олена Олександрівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Виставка однієї книги “Чорнобиль. Сповідь репортера” стане першою в Україні і світі фото-виставкою про Чорнобиль, яка дозволить навколо однієї книги Ігоря Костіна зібрати і показати твори цілого покоління українських фотографів і інші роботи фотографів, які знімали в перші години, дні і місяці після аварії. Мета - цілісна експозиція фотокниг і фотографій українських фотографів навколо обставин найдраматичнішої техногенної катастрофи Планети. Результатом виставки стане: • широка громадськість зможе зануритись в обставини найбільшої трагедії, через високохудожні роботи світового рівня, більшість яких є невідомими для українців • актуалізація імен та поновлення пам’яті про фотографів, які ддокументували події в перші дні аварії • видання фотокаталогукаталогу. 
50.
ID: 4ICP11-01757
Назва проекту: Проект NAЇ . Мистецька виставка художніх творів з використанням доповненої реальності, присвячена видатним українцям.
Рейтинг: 320
Загальний бюджет проекту: 1310900
Запитувана сума від УКФ: 1224710
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація ВІЗІОНЕРИ
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: Мистецька виставка проекту NAЇ присвячена видатним українцям. Це перша серія проекту. Всі історичні персонажі намальовані художником та будуть анімовані за допомогою технології доповненої реальності (AR technology). Виставка має на меті ознайомити українців з видатними постатями української історії. А технологія доповненої реальності наддасть можливість поспілкуватися з анімованими персонажами. Після презентації живописних картин, анімації будуть доступні для широкого загалу через безкоштовний мобільний додаток.
51.
ID: 4ICP11-02148
Назва проекту: Ідеальний світ. Україна
Рейтинг: 318
Загальний бюджет проекту: 971690
Запитувана сума від УКФ: 971690
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Карпенко Ігор Вікторович
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту:  Фотопроект «Ідеальний світ. Україна» започаткований задля того, щоб у нинішній доволі непростий час, підняти дух та посилити відчуття самоідентифікації нашого народу. Незважаючи на кризові настрої та нестабільність сьогочасного суспільства, автор цього творчого доробку має на меті показати своїх співгромадян як сповнених краси, оптимізму та позитивної енергії людей.  Проект також прагне змінити уявлення світової спільноти про нашу державу та довести, що українці є вільними, сильними та непересічними особистостями, готовими розвиватися та змінювати своє життя на краще.  Цей творчий задум втілюватиметься на території всієї України, він торкнеться всіх сфер діяльності та прошарків нашого суспільства.
52.
ID: 4ICP11-29310
Назва проекту: УКРАЇНА: історія 50 визначних особистостей
Рейтинг: 310
Загальний бюджет проекту: 511010
Запитувана сума від УКФ: 511010
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підпритємець МАРКОВА МАРІАНА ВАЛЕНТИНІВНА
Міста реалізації: по всій територїі України та мережа Інтернет,
Опис проекту: Виставковий проєкт на честь 30 річниці Незалежності України. Історії видатних українців та українок, які втілили у життя свої мрії й поклик життя. Віддані своїй справі, патріотичні, волелюбні, талановиті, сміливі, винахідливі, вони зробили неоціненний внесок у розвиток України. На виставці буде представлено бiографiї 25 українців і 25 українок, які допомогли й допомагають нашій державі бути. Бути на мапі, на Землі, в культурі й науці. Це не просто експозиція з фото, фактажем і датами — виставка розкаже історії людей, розкриє їхню мету життя, покаже, як представниці й представники різних соціальних верств, народжені в різних містах і навіть країнах, з різним станом здоров’я й різними статками йшли за покликом своєї душі. І навіть якщо за життя вони не були визнані, зараз ми пам’ятаємо про них і шануємо.
53.
ID: 4ICP11-28865
Назва проекту: Проведення 2-го спільного художньо-фотографічного пленеру "Рідне Рівне"
Рейтинг: 309
Загальний бюджет проекту: 783100.00
Запитувана сума від УКФ: 698100.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна організація "Фонд Олексія Муляренка"
Міста реалізації: Рівне, Рівненська область, Україна,
Опис проекту: Проект має на меті привернути увагу рівнян і гостей до краси міста Рівне, до його візуального контенту, розкрити місто Рівне в незвичних візуальних ракурсах і образах, створити нову айдентику міста через проведення обєднаного пленеру 30ти художників і фотохудожників “Рідне Рівне” влітку 2021 року. Мистецькі твори, які будуть створені в результаті даного пленеру будуть експонуватись на вуличних інсталяціях міста, у виставковій залі Рівненської обласної Національної спілки художників України та після оцифрування будуть доступні в онлайн галереї "Рідне Рівне" в мережі Інтернет.
54.
ID: 4ICP13-00226
Назва проекту: Ukraine Art Platform
Рейтинг: 301
Загальний бюджет проекту: 1476487
Запитувана сума від УКФ: 1476487
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРА"
Міста реалізації: Україна, Америка,
Опис проекту: Проєкт Ukraine Art Platform - це повноцінний багатофункціональний веб-ресурс, що призначений для презентації, перегляду і вивчення українського культурного продукту та спадщини у США та інших країнах світу. У першу чергу мова йде про живопис, музику, кіномистецтво, фотомистецтво та інші культурні продукти на території України і Америки. В основі ідеї є принцип створення сучасного комунікативного віртуального простору та виставкової віртуальної 3D галереї з можливістю налагодження секторальних комунікацій та співтворчості з профільними фондами та інституціями в Америці та інших країнах. Окрім того, на сайті розміщуються інформаційні матеріали про культурні події та проєкти в Україні, і заплановані для презентацій в Америці.
55.
ID: 4ICP11-28375
Назва проекту: Вохра
Рейтинг: 298
Загальний бюджет проекту: 179190.00
Запитувана сума від УКФ: 159190.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Центр сучасного мистецтва
Міста реалізації: Івано-Франківськ, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Виставка плакатів українських ілюстраторів на основі творів Олега Лишеги, як знакової постаті в українській літературі, поезії, а також як вихідця з Івано-Франківщини, про творчість якого ще не все сказано. Також створення своєрідних альбомів, щоб вся глиба проробленої роботи не залишилась тільки в стінах галереї, а також потрапила в маси і була певним носієм цього творчого доробку, адже вага, глибина, а не банальність, унікальність, в не вседоступність — ось що таке висока поезія Лишеги.
56.
ID: 4ICP11-29224
Назва проекту: Коріння Нації
Рейтинг: 295
Загальний бюджет проекту: 1500000.00
Запитувана сума від УКФ: 1498290.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кукурудз Олена Володимирівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення онлайн галереї та проведення фотовиставки комплексів автентичного українського вбрання покликане показати справжню красу, справжнє духовне багатство нашої землі, розширити кордони України її культурою, викликати глибоку любов до своєї землі, народу, історії, пращурів, традицій українського народу, поливати коріння дерева життя для процвітання наших майбутніх поколінь.
57.
ID: 4ICP11-07480
Назва проекту: Закарпаття в красках
Рейтинг: 293
Загальний бюджет проекту: 1327822.00
Запитувана сума від УКФ: 1327822.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Іршавщина»
Міста реалізації: Закарпатська область,
Опис проекту: Проєкт «Закарпаття в красках» полягає в залученні художників Закарпаття в серії пленерів, які відбудуться в знакових місцях регіону. Художниками на полотнах буде зображено сучасний побут, зайнятість населення, архітектура, природа тощо. Буде проведено інформаційну компанія з висвітленням роботи художників, пропаганда художнього мистецтва та ознайомлення із цікавими місцями Закарпаття з метою покращення їх туристичної привабливості. Між художниками буде підписано меморандум про співпрацю. Закінченням проєкту стане виставка художніх робіт (картин), яка буде подорожувати музеями, галереями та виставковими залами «Срібної землі».
58.
ID: 4ICP11-05958
Назва проекту: Віртуальна виставка UkrainianFashion.biz
Рейтинг: 289
Загальний бюджет проекту: 291770.00
Запитувана сума від УКФ: 291770.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Українська акадумія індустрії моди"
Міста реалізації: онлайн,
Опис проекту: Проєкт Ukrainian.Fashion - це віртуальна виставка українських брендів онлайн 365 днів на рік, яка покликана сприяти розвитку української індустрії моди, просування українських торгових марок і дизайнерів одягу, взуття та аксесуарів на міжнародний ринок, знайомити європейську fashion-спільноту а також професіоналів індустрії моди з талановитими українськими дизайнерами та українським культурним продуктом з метою подальшої співпраці.
59.
ID: 4ICP11-02680
Назва проекту: ”Купуй, вивчай, колекціонуй”
Рейтинг: 288
Загальний бюджет проекту: 1407600
Запитувана сума від УКФ: 1407600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація ПЕРФЕКТНА АРТ ГРУПА
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Проєкт спрямовано на розвиток українського арт-ринку в умовах динамічних змін, популяризацію сучасного мистецтва та спрощення доступу до нього. Проєкт являтиме собою унікальну для українського ринку онлайн-галерею у вигляді мобільного додатку, що збере сотні робіт українських митців в одному місці. Відтак майданчик дозволить відвідвувати онлайн виставки, ознайомитися з об’єктами мистецтва та придбати їх. Додаток надасть користувачу можливість комунікувати з митцями, знайомитися з їх творчістю, відкривати для себе нові мистецькі простори та отримати доступ до бази молодого українського мистецтва. Також на меті є оптимізація підприємницької діяльності вітчизняних митців, задля подолання кризи, що пов'язана з епідемією та карантинними обмеженнями. Проєкт сприятиме формуванню української ідентичності та створенню позитивного іміджу України та промотуватиме український культурний продукт.
60.
ID: 4ICP13-28054
Назва проекту: Україна з натури
Рейтинг: 274
Загальний бюджет проекту: 1499922.46
Запитувана сума від УКФ: 1499922.46
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТТЮ «МУЗЕЙ-МАЙСТЕРНЯ ТВОРЧОЇ ДИНАСТІЇ ЗНОБИ»
Міста реалізації: Лондон, Великобританія,
Опис проекту: Метою проекту є: До 30 річниці Незалежності України проведення художньої виставки, де творчій доробок створеної однією мистецькою родиною, яка першою представляла Україну у Великобританії та має високу оцінку там - твори відкривали представники королівської родини. Популяризація українського мистецтва та мистецьких імен у світі, промоція української школи класичного мистецтва, в тому числі через цифрові технології. Створення позитивного іміджу України шляхом культурної дипломатії за допомогою творів мистецтва. Сприяння поновленню культурного обміну в умовах «після пандемічного світу». Результатом вбачаємо позитивний вплив на імідж держави, збільшення культурних обмінів та поінформованості й зацікавленості в українській класичній школі образотворчого мистецтва.
61.
ID: 4ICP11-06526
Назва проекту: Сучасне мистецтво - квантовий світ думок
Рейтинг: 259
Загальний бюджет проекту: 635510.00
Запитувана сума від УКФ: 635510.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Ключове слово"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Зміни в соціальних процесах, які спричинені розвитком технологій і підсилені всесвітньою пандемією, ведуть до скорочення робочих місць. Це спричиняє підвищення вимог на ринку праці. Відчувається гостра необхідність у нових методах створення оригінального контенту. Схожих алгоритмів не існує через брак даних і постійну мінливість. Причинно-наслідковий зв'язок мислення не здатен впоратись із сингулярністю часу. Вирішення однієї задачі потребує безліч логік з різних галузей, взаємодіючих в єдиному циклі. У людей креативних професій виникає гостра потреба у джерелі нових знань та ідей, що надає можливість бачити безліч можливих варіантів. В цьому і полягає компетенція сучасного мистецтва, яка, зокрема, буде представлена на онлайн виставці.
62.
ID: 4ICP11-28636
Назва проекту: Пантеон
Рейтинг: 251
Загальний бюджет проекту: 498500
Запитувана сума від УКФ: 498500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТ ГАЛЕРЕЯ ВСЕСВІТ"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проекту - відкрити для сучасних українців та світу красу прадавніх символів, що використовувалися на території сучасної України з 5 століття нашої ери. Розкрити символічний звязок наших сучасників та їх предків. Проект присвячений до 30-річчя незалежності України
63.
ID: 4ICP11-28993
Назва проекту: "Digital-art інсталяція та виставка «Величні Жебраки. Поза зоною комфорту»
Рейтинг: 248
Загальний бюджет проекту: 1470872.00
Запитувана сума від УКФ: 1470872.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Міщенко Валентина Вікторівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт "Digital-art інсталяція та виставка «Величні Жебраки. Поза зоною комфорту» — непересічне художнє візуальне звернення до замовчуваного і «незручного» аспекту життя нашого суспільства — до теми жебрацтва та безпритульництва, а також до смерті в злиднях, що траплялося навіть з видатними творчими особистостями… Рембрандт, Вермеєр, Ван Гог, Модільяні.
64.
ID: 4ICP11-29717
Назва проекту: "Magistral" виставка скульптора й художниці Оксани Крижанівської
Рейтинг: 223
Загальний бюджет проекту: 584183
Запитувана сума від УКФ: 457702
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "АРТСЛІД"
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Моя МАГІСТРАЛЬ – то шлях пізнання світу через сприйняття творів візуального мистецтва. А саме: скульптури та живопису..кожній людині притаманний свій індивідуальний світ. Метою виставки є співучасть автора і глядачів-відвідувачів його світу. Це один із шляхів відкритості мистецтва, запрошення до активного діалогу-пізнання і нових мотивацій життя. Провідна ідея проекту полягає у висвітлені та привернення уваги громадянського суспільства до історичних витоків української культури. Саме популяризування трипільської культури засобами сучасної пластики, дає змогу інформувати та привертати увагу громадян до нашої багатої спадщини. Також важливо зберегти й передати спадщину, яку залишила трипільська культура та вплив, який вона спричинила на культуру сьогочасної України.
65.
ID: 4ICP11-27608
Назва проекту: Музей цікавої науки "ЕВРІКА"
Рейтинг: 137
Загальний бюджет проекту: 1500000
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Онищак Оксана Вікторівна
Міста реалізації: м.Хмельницький, Хмельницька область,
Опис проекту: Придбання нових експонатів в діючий музей цікавої науки, що надасть змогу покращити додаткові освітні послуги для школярів та збільшить туристичну привабливість міста.
ЛОТ 2. Музика
1.
ID: 4ICP22-03556
Назва проекту: Мобільний промотур молодих виконавців жанру від фестивалю Файне Місто
Рейтинг: 486
Загальний бюджет проекту: 1493500.00
Запитувана сума від УКФ: 838500.00
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація “Фестиваль “Файне місто”
Міста реалізації: Київ, Черкаси, Полтава, Харків, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпро, Херсон, Одеса, Вінниця, Хмельницький, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів, Луцьк, Рівне,
Опис проекту: Мобільний тур-промоція молодих митців аудіального сектору від фестивалю «Файне місто» під час карантинних обмежень. Нова інноваційна форма, яка надасть можливість виконавцям показати свій культурний продукт під час пандемії та карантинних обмежень, слухачам долучитись до перегляду музичної події, а організаторам працювати в новому пристосованому до нових реалій форматі. В результаті туру 17 містами України 40 музичних колективів зможуть долучитись до проєкту, біля 5000 слухачів відвідати заходи проєкту та 1000000 охоплення цільової аудиторії проєкту в онлайн.
2.
ID: 4ICP21-21809
Назва проекту: ДИПТИХ "КОЛЯДА-ТРИБ'ЮТ"
Рейтинг: 474
Загальний бюджет проекту: 960246.00
Запитувана сума від УКФ: 960246.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЕТРИЧЕНКО ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проектом передбачається на основі автентичних колядок і щедрівок східної України створити нові вокально-оркестрові кавер-версії (14 партитур) та зробити аудіозапис цих творів у диптих-форматі: 14 аудіо-пар, кожна з яких складається з оригінального «мінусу» у виконанні симфонічного оркестру та «плюсу» із взірцевими інтерпретаціями відомих артистів-вокалістів, а також здійснити підготовку матеріалів для презентації, яка відбудеться у форматі подвійного 14-ти денного «КОЛЯДА-МАРАФОНУ-РАДІО» на UA:РАДІО КУЛЬТУРА (презентація «плюсових» записів) і «КОЛЯДА-МАРАФОНУ-ZOOM» на проектній Fb-сторінці (презентація «мінусових» записів у виконанні дитячих вокальних колективів з різних куточків України) у передріздвяний період. Продукти проекту (плюсові та мінусові аудіозаписи, комплекти PDF-партитур) будуть доступні для всіх бажаючих на You Tube каналі та SoundCloud.
3.
ID: 4ICP21-00123
Назва проекту: Створення шоукейсу на фестивалі «Respublica» для промоції молодих гуртів.
Рейтинг: 472
Загальний бюджет проекту: 1248210.00
Запитувана сума від УКФ: 1188210.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська Організація "Хмельницьке Обласне Молодіжне Громадське Об'єднання "Територія"
Міста реалізації: Кам'янець-Подільський,
Опис проекту: Проведення першого шоукейсу для молодих виконавців та гуртів аудіального сектору з залученням представників музичної індустрії в рамках фестивалю «Respublica». Завдяки проекту одразу 30 молодих виконавців та гуртів отримають майданчики та ресурс фестивалю для промоції та популяризації свого культурного продукту. Промоція відбудеться як у звичному форматі офлайн так і в онлайн форматі на інноваційній платформі фестивалю та на віртуальному майданчику фестивалю у грі Minecraft. Результатами проекту стануть: промоція молодих виконавців у форматах офлайн та онлайн на широку цільову аудиторію великого музичного фестивалю, нетворкінг із професіоналами музичної індустрії для подальшого розвитку та пошуку нових форм для монетизації творчості дебютантів.
4.
ID: 4ICP21-06231
Назва проекту: Прем'єра «Космічної симфонії» С.Туркевич від Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU
Рейтинг: 467
Загальний бюджет проекту: 1495076.80
Запитувана сума від УКФ: 1495076.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНА ПЛАТФОРМА"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Музичне втілення космічної теми крізь призму творчості української композиторки С. Туркевич, зокрема прем’єрне виконання її пізнього твору «Космічної симфонії», доповнене та оформлене мультимедійними проекціями живописних робіт французької малярки Соні Делоне, приурочене вшануванню 100-літнього ювілею С.Лема, в рамках фестивалю LvivMozArt 2021.
5.
ID: 4ICP21-27741
Назва проекту: Мультимедіа концерт "Відображення. Лінії долі"
Рейтинг: 464
Загальний бюджет проекту: 1593980
Запитувана сума від УКФ: 1493880
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Агентство міжнародного співробітництва"
Міста реалізації: Харків, Київ,
Опис проекту: Мультимедійний концерт "Відображення. Лінії долі" присвячений камерній музиці українських композиторів ХХ ст. Центральною постаттю проєкту стане фігура видатного композитора Бориса Миколайовича Лятошинського, його життєпис, опис творчих перетинів з власним педагогом Р. Глієром, та деякими учнями: І. Карабицем, Є. Станковичем та В. Сильвестровим. Розвиток сюжетної лінії розкриває духовну спадкоємність творчих поколінь. Виконавці проекту - камерний колектив Лятошинський Тріо, у склад якого входять молоді, але вже відомі в Україні та закордоном музиканти, завдяки високій виконавській майстерності котрих, українська академічна музика, зокрема твори Бориса Лятошинського, - відкриваються Європою та світом. Проєкт покликаний продемонструвати інноваційний формат камерного концерту із залученням експериментальної сценографії та відеоарту.
6.
ID: 4ICP21-00728
Назва проекту: Три симфонії Максима Березовського
Рейтинг: 462
Загальний бюджет проекту: 608000
Запитувана сума від УКФ: 608000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Київська організація Національної спілки композиторів України
Міста реалізації: Київ, розповсюдження по всій Україні,
Опис проекту: Проєкт включає реставрацію, видання (партитура і оркестрові голоси), запис, видання диску та концерт-презентацію трьох симфоній Максима Березовського, які відносяться до перших зразків оркестрової музики в Східній Європі. Видання двомовне – українська та англійська. Заплановано розсил партитур з диском по культурних мистецьких закладах, а також викладення контенту в мережу Інтернет
7.
ID: 4ICP21-03158
Назва проекту: Український передзвін. Карильйон і бандура
Рейтинг: 449
Загальний бюджет проекту: 1430500.00
Запитувана сума від УКФ: 1430500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Телерадіокомпанія «РАІ»
Міста реалізації: Івано-Франківськ, Україна, Київ, Україна, Львів, Україна, Чернігів, Україна, Кам'янець-Подільський, Україна, Запоріжжя (Хортиця), Україна, Коломия, Україна, Калуш, Україна, Долина, Україна, Гошів, Україна,
Опис проекту: Концепція проєкту «Український передзвін. Карильйон і бандура», присвяченого 30-річчю Незалежності України, полягає в популяризації національної музичної культури від бароко до сучасності в естетично-виразових і художніх можливостях ансамблю карильйону (Ірина Рябчун, Київ) з квартетом бандуристок «Ґердан» (керівник Віолетта Дутчак, Івано-Франківськ). Карильйон, як унікальний європейський інструмент, та бандура, як давній символ української культури, в концертній програмі синтезують оригінальний мистецький продукт для презентації національної музики в історичних і релігійних центрах України шляхом поєднання звучання дзвонів, гри та співу квартету бандуристок. Результати проєкту – концертна програма в 10 населених пунктах різних регіонів України, зафіксована на аудіо та відео, поширена через медіа і соціальні мережі.
8.
ID: 4ICP21-03325
Назва проекту: Запис електронного альбому "Sound of Chernobyl. Radiation" з українськими та міжнародними електроними музикантами
Рейтинг: 448
Загальний бюджет проекту: 1499700.00
Запитувана сума від УКФ: 1499700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «ЛАВІНА КОНЦЕРТ»
Міста реалізації: Київ, Чорнобиль,
Опис проекту: В цьому році 4 українських електронних артистів та 2 міжнародних випустять 6 нових музичних треків для проекту Sounds of Chornobyl: Radiation, з використанням бібліотеки звуків "Звуки Чорнобиля", що були записані за підтримки УКФ о 2018 році. Артисти відвідають Чорнобиль в індивідуальних артрезиденціях, запишуть відео-блог, а потім відіграють живі електроні виступи у Чорнобильській Зоні Відчуження, що будуть записані на відео та презентовані з ефектами комп'ютерної графіки та у популярному музичному форматі youtube-стрімів з унікальних місць Зони Відчуження. Запис стрімів відвідають ліквідатори та постраждалі в наслідок аварії на ЧАЕС. Всього стріми та відео-блоги подивляться понад 1 500 000 людей.
9.
ID: 4ICP21-27248
Назва проекту: “Улюблені класики”
Рейтинг: 447
Загальний бюджет проекту: 1269710
Запитувана сума від УКФ: 1269710
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бурмака Марія Вікторівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Улюблені класики» — це проєкт створення професійними виконавцями альбому з 15 сучасних пісень на вірші класиків української поезії, від Т.Шевченка до В.Стуса, що є альтернативною формою подачі вивчення української класичної літератури. Продукти проєкту сприятимуть формуванню української ідентичності та збереженню культурної літературної спадщини. Проєкт передбачає створення, запис, видання та оприлюднення аудіоальбому, створення аудіоконцерту для радіо із можливістю його безстрокового використання, концерт-презентацію до Дня вчителя для педагогів Києва та концерти у форматі творчих зустрічей з програмою «Улюблені класики» для викладачів і студентів провідних університетів України.
10.
ID: 4ICP22-03107
Назва проекту: Опера «Ніч». Новий філармонічний формат
Рейтинг: 447
Загальний бюджет проекту: 1498601
Запитувана сума від УКФ: 1498601
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КУЛЬТУРНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ХРОНОТОП ЮЕЙ"
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Створення унікального в українському контексті формату філармонічного виконання сучасної української опери "Ніч" з елементами візуалізації. Проєкт покликаний стерти протиріччя між "режисерською" та "дириґентською" оперою, демонструючи, як, керуючись музичною логікою партитури, можливо розширити формат філармонічного концерту, безболісно ввести в репертуар contemporary-твір та омолодити слухацьку аудиторію академічних концертних залів.
11.
ID: 4ICP21-29331
Назва проекту: Запис камерної опери " Стус : Перехожий" за віршами Василя Стуса
Рейтинг: 446
Загальний бюджет проекту: 541583.20
Запитувана сума від УКФ: 541583.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП ПАЛАТНИЙ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
Міста реалізації: Україна та закордоном,
Опис проекту: Проект «Стус: Перехожий» - камерна мінімалістична опера за віршами Василя Стуса. Метою проекту є максимально розкрити поезію і постать поета, та надати їй нове дихання у музично-драматичній формі, яка дозволяє сучасному українцю чуттєво та інтелектуально сприйняти непрості філософські теми, закладені Стусом. Опера постає із сольного жіночого голосу у супроводі чоловічих голосів та таких музичних інструментів як препароване фортепіано та контрабас . Запис та промоція проекту спрямовані на поширення якісного українського продукту в Україні та поза її кордонами, актуалізацію закладених поетом тем, ідентифікацію українського аудиального мистецтва. Результатом буде альбом з онлайн презентацією на день незалежності України 24 вересня на таких ресурсах як Facebook , Youtube та інші.
12.
ID: 4ICP21-00948
Назва проекту: Концертний промо-тур НАОНІ з проектом «Гуц and Roll»
Рейтинг: 446
Загальний бюджет проекту: 2191300
Запитувана сума від УКФ: 1499720
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна організація «Благодійний фонд «Омріяна Країна»
Міста реалізації: Київ, Львів, Чернівці, Тернопіль, Полтава, Харків,
Опис проекту: Концертний промо-тур Національного Академічного Оркестру Народних Інструментів України (НАОНІ) «Гуц-н-Рол» має на меті познайомити слухачів з творчістю сучасних українських композиторів, підкреслити світовий рівень вітчизняної інструментальної музики, підсиленої оригінальним оркестровим аранжуванням, особливим звучанням народних інструментів та бездоганною технікою виконання. Програма складаєтья з композицій, створених спеціально для музичного альбому «Гуц-н-Рол» та авторських обробок таких відомих народних пісень, як «Верше мій, верше», «Ой у лузі червона калина», «Взяв би я бандуру». Серед видатних українських композиторів, які взяли участь у проекті та написали нові твори: Ігор Поклад, Андрій Шусть, Юрій Шевченко, Іван Тараненко, Сергій Бедусенко, Ігор Юзюк, Борис Севастьянов, Віктор Дмитренко. Загалом в концертній програмі двадцять дві композиції, вісімнадцять з яких увійшли в альбом. Програма «Гуц-н-Рол» надає можливість висловитися сучасним українським композиторам, популяризувати українську музику, показати її розвиток.
13.
ID: 4ICP21-07018
Назва проекту: Перший оркестр органів. Онлайн-концерт «Повстання органів» до 50-річчя органної школи України. Створення ГС «Всеукраїнська органна асоціації»
Рейтинг: 444
Загальний бюджет проекту: 2072149
Запитувана сума від УКФ: 1498149
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа – підприємець Лихоманенко Сергій Вікторович
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Унікальний онлайн-концерт оркестру з 8 органів (+професійний відео та аудіо запис) з приводу 50-річчя органної школи України, Перша установча конференція органістів, композиторів та органних майстрів, обрання керівних органів для «Всеукраїнської органної асоціації». Офіційна фіксація рекорду України. Вперше в Україні (а може й світі) буде зібрано оркестр органів у Львівському будинку органної музики. Окрім одного з кращих органів України, Львівського органного дому, фірми Rigier (духовий орган), будуть представлені ще 7 семплованих (цифрових) органів різних виробників. Поєднавши їх у безпрецедентний оркестр за участю найвідоміших виконавців-органістів з України пролунають спеціально переінструментовані твори виданих українських класиків: Ведель, Бортнянський, Лисенко, Лятошинський, та сучасних композиторів з України: Скорик, Дичко, Губа, Колодуб. Пролунають в унікальному ансамблі й «Боже великий Єдиний» та «Щедрик». Подія значуща не тільки для України, а є глобальною навіть для світового масштабу органної музики. Основна мета проекту: збереження органної школи України, привернення уваги до технічного стану унікальних органів в Україні, національне та міжнародне співробітництво у сфері органного мистецтва. Створення ГО «Всеукраїнська органна асоціації», як представницької установи спільноти органістів, композиторів для органу, органних майстрів, директорів будинків органної музики. Аудіо та відео-фіксація проекту, онлайн трансляція, масштабна медійна кампанія та фіксація рекорду України, щодо спільної гри одночасно 8 оргАнів.
14.
ID: 4ICP21-28205
Назва проекту: Висока музика в малі міста.
Рейтинг: 443
Загальний бюджет проекту: 1288295.00
Запитувана сума від УКФ: 1288295.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Небесний Іван Васильович
Міста реалізації: Київ, Шостка, Павлоград, Білгород-Дністровський, Умань, Стрий,
Опис проекту: Суть проекту полягає у створенні та виконанні інноваційної, конкурентоспроможної програми хорової музики «Антифони» та презентація її широкій аудиторії різних регіонів України. За участі команди досвічених музикантів. В рамках проекту заплановано проведення 5 концертів в різних регіонах України, а також просвітницької програми щодо стилістичного та жанрового діалогу визначних творів різних епох, з метою підвищення обізнаності аудиторії, а також пропаганди хорового мистецтва вцілому.
15.
ID: 4ICP21-02051
Назва проекту: Альбом “DOMINO”
Рейтинг: 437
Загальний бюджет проекту: 1500000.00
Запитувана сума від УКФ: 1500000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Бандерштат"
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: Мета проєкту - розвиток популярної музики в Україні шляхом створення інноваційного культурного продукту у вигляді аудіо-альбому “DOMINO”, до якого увійдуть 20 україномовних треків, аранжування яких поєднає сучасне звучання з автентичними національними інструментами різних культур. Результатати проєкту: створено конкурентоспроможний інноваційний аудіо продукт на тексти українського авторства для радіостанцій, телеканалів, фестивалів, концертів, музичних платформ, соціальних мереж; збільшено кількість якісної української музики на цифрових платформах, що забезпечило потребу населення в якісному україномовному контенті; розширено аудиторію проєкту, що забезпечило збільшення кількості покупців та споживачів українського культурного продукту в трьох країнах світу: Україні, Білорусі, Іспанії; проєкт дав поштовх для розвитку концертної діяльності гурту “Фіолет”.
16.
ID: 4ICP21-28828
Назва проекту: АНТИТІЛА - МЛНЛ
Рейтинг: 436
Загальний бюджет проекту: 1497808.00
Запитувана сума від УКФ: 1497808.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АНТИТІЛА"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: МЛНМ – Міленіальний, україномовний, сучасний, конкурентний, культурно-інноваційний проект в результаті якого буде створено, сьомий, музичний альбом популярного українського гурту Антитіла. Альбом буде включати 10 пісень соціального і розважального характеру, з прицілом на максимально широку аудиторію, від 12 до 65 років, що будуть стимулювати збільшення кількості споживачів саме українського продукту як в Україні так і за її межами, і впливати на розвиток сфери креативної індустрії в Україні. Одна з пісень майбутнього альбому – “КІНО”, вже була опублікована влітку 2020 року, зайняла перші місця у чартах радіостанцій, а відеокліп отримав найвищі оцінки вітчизняних та закордонних кінокритиків та режисерів. В пісні майбутнього альбому будуть вкраплятись українські народні наспіви та живе звучання українських народних інструментів, таких як бандури і цимбали, що за допомогою технічних засобів отримують сучасне і незвичне звучання, таким чином відроджуючи український мелос, а через лірику розкривати і передавати нашим дітям події сьогодення. Більшість пісень отримають додаткову підтримку новими відео кліпами, потужними промо компаніями, будуть розповсюджені по світу через мережу інтернет, радіо та телебачення. Альбом буде записаний наживо найкращими виробниками звукозаписів України, відомими виконавцями, аранжувальниками, інженерами аби фінальне звучання відповідало світовим вимогам та трендам.
17.
ID: 4ICP21-28091
Назва проекту: Запис антології фортепіанних сонат Святослава Луньова як пілотний проєкт лейблу “Bad Tempered Records”
Рейтинг: 435
Загальний бюджет проекту: 733979
Запитувана сума від УКФ: 733979
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Мордерер Олександр Наумович
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає  створення лейблу сучасної академічної української музики «Bad Tempered Records» та реалізацію пілотного проєкту —  запис Антології  фортепіанних  сонат українського композитора Святослава Луньова у виконанні Антонія Баришевського . Діяльність лейблу передбачатиме комплексний підхід (видання звукозаписів та нотних матеріалів) і має на меті представити сучасну українську музику в еталонному виконанні завдяки залученню композитора до процесу звукозапису й постпродакшну. Фортепіанні сонати Святослава Луньова представляють певну епоху української фортепіанної музики, адже охоплюють період з 1995 по 2021 рік. Результат: створення лейблу, запис 7 фортепіанних сонат та їх випуск під лейблом (цифровий реліз), створення каталогу партитур. 
18.
ID: 4ICP21-05080
Назва проекту: "Проста музика" композитора-шестидесятника В. Загорцева
Рейтинг: 433
Загальний бюджет проекту: 1498000.10
Запитувана сума від УКФ: 1498000.10
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Дуб Галина Володимирівна
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Мета проєкту – популяризувати творчість українського композитора Володимира Загорцева, “шістдесятника”, учасника композиторського групування “Київський авангард”. Проєкт знаходиться на перетині науково-дослідницької діяльності, музичного виконавства, просвітницько-освітньої практики. Передбачено аудіозапис та випуск на носіях Камерних концертів композитора (диригент – Михеїл Менабде). Попередньо буде здійснена редакція партитур Загорцева (передбачає архівно-дослідницьку роботу, яку виконує програмний керівник – Олексій Войтенко). Запис здійснюватиметься колективом «Armonia Ludus», куди входять провідні виконавці й кращі солісти столиці (зокрема піаністи Є. Громов та А. Баришевський). Заплановано цифровий реліз та випуск на платівках з інформаційним буклетом (музикознавчою довідкою) та відеофіксацію концерту для поширення онлайн. (Продюсерка проєкту – Галина Дуб).
19.
ID: 4ICP21-00653
Назва проекту: Борис Лятошинський. Симфонія № 2, "Гражина".
Рейтинг: 433
Загальний бюджет проекту: 479700
Запитувана сума від УКФ: 479700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Державне спеціалізоване видавництво «Музична Україна»
Міста реалізації: Київ, Розповсюдження видання по всій Україні,
Опис проекту: Видання та презентація двох творів найвеличнішого з українських композиторів ХХ століття – Б. М. Лятошинського: Симфонії №2 та симфонічної балади "Гражина" (партитура та оркестрові партії). Видання двомовне – українська та англійська. Вичитку партій та презентацію творів заплановано провести з Національним заслуженим симфонічним оркестром України
20.
ID: 4ICP23-01076
Назва проекту: Укрансько-польський музичний проект "Розстріляне Відродження"
Рейтинг: 430
Загальний бюджет проекту: 1499470.00
Запитувана сума від УКФ: 1499470.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська Організація "Студена"
Міста реалізації: Київ, Варшава, Краків,
Опис проекту: Українсько-польський музичний проект “Розстріляне Відродження” направлений на популяризацію творчості Українського Розстріляного Відродження для нових поколінь в Україні, Польщі та цілому світі, шляхом створення пісень у сучасних стилях з застосуванням інноваційних комп’ютерних технологій; ознайомлення широкої аудиторії з самим історичним явищем розквіту українського мистецтва ХХ ст, та його знищення, - спланованого злочину тоталітарного режиму; сучасне прочитання творів; поєднання поетичної та музичної творчості; та зміцнення українсько-польської культурної співпраці і переосмислення спільного тоталітарного минулого. В рамках проекту буде створено двомовний альбом, який являє собою видання у вигляді музичного альбому – книжки з детальним описом історії Українського Розстріляного Відродження, пісень альбому та кожного виконавця, з фотографіями та артистичним дизайном.
21.
ID: 4ICP21-00759
Назва проекту: Мюзикл постмодерн - "Воскрешаючи Демофонта" за мотивами опери Максима Березовського "Демофонт"
Рейтинг: 429
Загальний бюджет проекту: 1045937.61
Запитувана сума від УКФ: 986937.61
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Комунальний концертний заклад культури «Академічний камерний хор «Хрещатик»
Міста реалізації: Київ, Гданськ, Краков, Варшава,
Опис проекту: Мюзикл постмодерн "Воскрешаючи Демофонта" за мотивами опери Максима Березовського "Демофонт" від творчої команди Академiчного камерного хору "Хрещатик" - сучасна, інноваційна вистава у жанрі музичного театру, у майстерному виконанні його артистів і інструментальної групи (включаючи: створення партитури і лібрето, концерт, концертний аудіозапис, концертний відеозапис і створення на його основі відеоролика для показу на фестивалях Варшави, Кракова, Гданська і подальшого поширення). Концепція вистави полягає у постмодерному прочитанні першоджерела, наповненні окремих лакун партитури і частковому відновленні її музичного матеріалу сучасним композитором, а також введення у склад персонажів, і героїв давньогрецького сюжету, і сучасників композитора, і постаті самого М. Березовського, і його творчих нащадків. Образи матимуть ремінісцентну природу, переосмислюватимуть емоційний і духовний світ, недостатньо відомого сучасним українцям композитора, а мистецька інтерпретація подій його творчості і життя, засобами мюзиклу буде захоплюючою.
22.
ID: 4ICP21-28784
Назва проекту: Євшан-зілля. Колесо року
Рейтинг: 428
Загальний бюджет проекту: 1093276.00
Запитувана сума від УКФ: 1093276.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Мовчан Олександр Юрійович
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Проєкт "Євшан-зілля. Колесо року" полягає у створенні та презентації якісного мистецького контенту — циклу з 4-х аудіо-альбомів на основі народних мелодій в авторському аранжуванні з використанням старовинних музичних інструментів народів світу у поєднанні з сучасними технологіями. Мета проєкту - популяризація рідкісного в Україні музичного жанру, такого як етно-джаз, а також сприяння заміщенню російського культурного контенту українським. Результатами проєкту стануть чотири аудіо-альбоми, відеоконтент на підтримку альбомів, а також ребрендінг фірмового стилю гурту і публічна презентація результатів проєкту. Проєкт приурочено до п'ятирічного ювілею гурту.
23.
ID: 4ICP21-02737
Назва проекту: Підкаблучник
Рейтинг: 428
Загальний бюджет проекту: 598716.00
Запитувана сума від УКФ: 598716.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Нагаївська Дар'я Юріївна
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Мета проєкту - створити та записати музичний альбом і концертну програму «Підкаблучник» на вірші українських поеток. Майбутній альбом поєднуватиме як інтимну лірику так і громадянську, гостро політичну лірику. У результаті проєкту буде створено 2 культурні продукти: музичний альбом (аудіо), музичний концерт (відео).
24.
ID: 4ICP21-01081
Назва проекту: Конкурс молодих професійних україномовних гуртів та виконавців «Хіт-конвеєр»
Рейтинг: 428
Загальний бюджет проекту: 2947317
Запитувана сума від УКФ: 1498447
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕОДИН»
Міста реалізації: Місто Київ та вся Україна,
Опис проекту: «Хіт-конвеєр» — це конкурс молодих українських виконавців та гуртів, який допомагає їм на етапі професійного становлення та промотує на всеукраїнському рівні. Мета конкурсу – розвивати сучасну україномовну музику, відкриваючи нових самобутніх артистів, підтримуючи музичну ідентичність та різноманітність. Фіналісти проєкту виступають у грандіозному шоу, ділять сцену з найуспішнішими вітчизняними виконавцями. Переможець отримує професійний відеокліп та розкрутку пісні у медіа. Окрім телеканалів М2, М1 та соцмереж, конкурс активно висвітлюється топовими теле-, радіо- та інтернет-ЗМІ. За чотири сезони «Хіт-конвеєр» отримав більше 2 тисяч заявок від молодих гуртів. Було відкрито більше 50 нових артистів, які вже стали частиною музичної індустрії України
25.
ID: 4ICP21-06076
Назва проекту: BernSTATION - перший Всеукраїнський незалежний онлайн конкурс диригентського мистецтва
Рейтинг: 428
Загальний бюджет проекту: 876129.00
Запитувана сума від УКФ: 821229.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛМ ГРУПА", ПП "КЛМ ГРУПА"
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: На теперішній момент вища музична професійна освіта має розгалужену систему, що дає можливість отримувати якісну освіту в різних містах країни. В даному проєкті ми звертаємо увагу на один із провідних напрямів навчання в більшості з музичних ВНЗ, інститутів та факультетів мистецтв, а саме на кафедри симфонічного та оперно-симфонічного диригування, які, на жаль, не входять в напрями конкурсної діяльності, що стало відомим після проведення аналітичного дослідження (https://drive.google.com/file/d/1S8ees0rzN1P7SxtyDIzm8tmaw0JknWCS/view?usp=sharing). Тому в рамках даного проєкту ми маємо на меті створити діючий Всеукраїнський онлайн конкурс для симфонічних диригентів, який не буде мати ані вікових, ані фінансових обмежень. Формат проведення конкурсу – онлайн, дозволить учасникам на власній сторінці учасника на спеціально створеному веб-ресурсі (http://bernstation.in.ua/) ознайомитись з положенням щодо проведення конкурсу, зареєструватись та стати учасником відбіркових турів, бачити оцінки судів та їх рекомендації, щодо професійної роботи учасника. Зауважимо, що ця технологія комунікації буде використана вперше, що показує унікальність проєкту. В свою чергу проєкт сприятиме формуванню духовно-моральних ідеалів і цінностей молодого покоління на основі кращих прикладів вітчизняних діячів музичного мистецтва, відомих оркестрових диригентів і творів оркестрово-ансамблевого репертуару. Розвиватиме творчу активність студентів, які навчаються, любителів і професіоналів, розширить культурний простір співтворчості молоді та колективного музикування. Висококваліфікована судейська рада, до складу якої входять провідні концертуючи диригенти (народний артист України, лауреат Національної премії ім.Т.Шевченка, головний диригент і художній керівник Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України – Володимир Сіренко; народний артист України, лауреат Національної премії ім.Т.Шевченка, художній керівник та головний диригент Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо – Володимир Шейко; народний артист України, головний диригент Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України, головний диригент Київського камерного оркестру - Микола Дядюра; народна артистка України, диригент-постановник Київського національного академічного театру оперети – Оксана Мадараш; заслужений дія мистецтв, директор Харківської обласної філармонії – Юрій Янко; народний артист України, диригент – Іван Карабиць; заслужена артистка України, лауреат міжнародних диригентських конкурсів – Вікторія Жадько; народний артист України, американський диригент, головний диригент одеського Національного філармонічного оркестру – Хобарт Ерл), дадуть якісну оцінку роботи конкурсанта з подальшою рекомендацією щодо вдосконалення диригентської мануальної техніки та навички по роботі з оркестровим колективом. Важливим є те, що конкурс налаштований на подальший розвиток, а саме на його реорганізацію в статус міжнародного з подальшою самоокупністю. Ми хочемо, щоб молоді симфонічні диригенти вливалися у відродження культури і перед тисячами глядачів керували знаними колективами. Це творчість, майстерність і престиж диригента.
26.
ID: 4ICP21-02570
Назва проекту: Крізь часи і кордони. Європейська музична спадщина у поліетничному культурному просторі Карпатського регіону.
Рейтинг: 425
Загальний бюджет проекту: 1073670.0
Запитувана сума від УКФ: 1073670.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Центр культурних ініціатив «Фортеця Унг»
Міста реалізації: м. Ужгород, м. Київ,
Опис проекту: Проєкт спрямований на сприяння розвитку музичної творчості та промоції молодих українських музикантів, популяризує музичну спадщину, посилює міжкультурний діалог. Результат проєкту — унікальний культурний продукт — аудіоальбом “Крізь часи і кордони” містить музичні твори з історичних джерел 17 ст. Додатковий продукт проєкту — брошура, унікальний збірник з нотними ілюстративними та довідковими матеріалами, що публікуються в Україні вперше. Аудіоальбом буде розміщений на платформі Soundcloud для широкої аудиторії у вільному доступі. Аудіоальбом у форматі компакт-диску та брошура накладом 300 примірників кожний будуть безоплатно розповсюджені з-поміж цільової аудиторії в Україні.т проєкту — брошура, унікальний збірник з нотними ілюстративними та довідковими матеріалами, що публікуються в Україні вперше. Аудіоальбом буде розміщений на платформі Soundcloud для широкої аудиторії у вільному доступі. Аудіоальбом у форматі компакт-диску та брошура накладом 300 примірників кожний будуть безоплатно розповсюджені з-поміж цільової аудиторії в Україні.
27.
ID: 4ICP21-03703
Назва проекту: Народжена Незалежністю
Рейтинг: 425
Загальний бюджет проекту: 1134400.00
Запитувана сума від УКФ: 1134400.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЕРЕДЕРІЙ ОЛЕНА ЄВГЕНІЇВНА
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Народжена Незалежністю» - видання аудиозапису творів композиторів, які стали засновниками нових напрямків української академічної музики періоду Незалежної України. Проєкт є наступним етапом в створенні антології творів української камерної музики, ще не представлених широкому загалу (попередній проєкт - «Шедеври української музики 70-90-х років», підтриманий УКФ, 2020). Аудіозаписи творів чотирьох знаних українських композиторів Св.Луньова, А.Загайкевич, М.Шалигіна та О.Щетинського будуть розміщені в Apple Store і Google Play Market, що дає можливість популяризувати та розвивати українську академічну музику в Україні і за кордоном, охопити нові аудиторії, сприяти діджиталізації у сфері музичного виконавства, що є відповіддю на сучасні виклики світу.
28.
ID: 4ICP21-29050
Назва проекту: Світська вокальна спадщина Дмитра Бортнянського. Аудіопроект до 270-річчя композитора
Рейтинг: 424
Загальний бюджет проекту: 1294570
Запитувана сума від УКФ: 1294570
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Малахова Марія Вячеславівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Аудіопроект створено з метою актуалізації в сучасній концертній практиці України вокальних творів Дмитра Бортнянського, невідомих музичній спільноті. Проектом передбачено здійснення аудіозаписів близько 20 творів композитора, які раніше не звучали в Україні. Супутнім продуктом в межах проекту стане видання нотної збірки з 30 світських вокальних творів, в яку увійдуть ноти арій з 6-ти опер композитора, канцонети, мотети та романси, зібрані в архівах інших країн. Твори будуть опубліковані в Україні вперше, міститимуть переклад на українську з італійської та французької. Збірник буде розповсюджено в друкованому та електронному вигляді серед професійної музичної спільноти. Завершальним етапом проекту стане концерт-презентація, в якому візьмуть участь провідні українські виконавці у галузі камерно-вокальної музики
29.
ID: 4ICP21-06637
Назва проекту: Авторський альбом Мар'яни Головко - "Liberum Arbitrium" ("Свобода Вибору")
Рейтинг: 423
Загальний бюджет проекту: 1086361.60
Запитувана сума від УКФ: 1086361.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Данченко Мар'яна Анатоліївна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета проекту полягає у відродженні в українському музичному мистецтві органічного жанру симфонічної популярної пісенної музики («симфо-поп/джаз»), підвищенні рівень присутності та статусу українського мистецтва на міжнародній арені, а також підтримка міжкультурного діалогу в українському суспільстві. Результатом проекту має стати студійний музичний альбом та концертна програма авторських пісень, жанровою особливістю яких є поєднання симфонічного, джазового, популярного та сучасного електронного аранжування - із залученням провідних професіоналів української музичної індустрії.
30.
ID: 4ICP21-29253
Назва проекту: "Діти Самураїв"
Рейтинг: 423
Загальний бюджет проекту: 581350.00
Запитувана сума від УКФ: 581350.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Вареніков Володимир Вікторович
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: "Проєкт «Діти самураїв» - це аудіо альбом, що складається з поетично-музичних композицій різного жанру і напрямку, об’єднаних єдиною соціальною проблематикою «безбатьківства». Автори текстів – сучасні українські поети/еси з різних регіонів України і різного віку, для яких тема "безбатьківства" є особисто пережитою. спрямованість проєкту "Діти самураїв" - винести головну тему в площину арт-терапії, щоб на рівні масової аудиторії спровокувати рефлексії та обговорення і вивести проблему із підсвідомості у свідому площину. проект задумано як велику колаборацію поетів, композиторів та художників, що надає можливість широкого адресування - як до людей аудіального типу сприйняття інформації так і візуалів.
31.
ID: 4ICP21-01246
Назва проекту: Пісні наших предків
Рейтинг: 421
Загальний бюджет проекту: 317000
Запитувана сума від УКФ: 317000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Центр української пісні "Народна філармонія"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект «Пісні наших предків» має на меті запис та презентацію концертної програми на основі старовинних пісень українського народу в композиторському аранжуванні Богдана Кривопуста для Національного ансамблю солістів «Київська камерата» та солістки (народний спів» - заслуженої артистки України Руслани Лоцман. Провідною ідеєю проекту є створення сучасного музичного продукту в поєднанні з древніми наспівами. Мета проекту – записати аудіоальбом з 12 композицій та презентувати його під час онлайн-концерту і в інтернет-просторі.
32.
ID: 4ICP21-26290
Назва проекту: Нова Музика
Рейтинг: 421
Загальний бюджет проекту: 1499961.00
Запитувана сума від УКФ: 1499961.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ЛЬВІВСЬКИЙ БУДИНОК ОРГАННОЇ ТА КАМЕРНОЇ МУЗИКИ
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проект “Нова Музика” націлений на збагачення музичної культури нашої країни через створення нової української музики для органа в інноваційний спосіб: на конкурсних основах серед молодих композиторів, а також замовлення нових творів у знаних авторів. Основною метою проекту є створення нових партитур, що інспірують та пожвавлять середовища органістів, композиторів, концертних залів, порушать проблематику виконавства та розширення репертуару. Проект покаже, що органна музика є важливою складовою актуальної культури України та глибинного культурного коду через демонстрацію світові потужної національної органної школи.
33.
ID: 4ICP21-02770
Назва проекту: Музична лабораторія зі створення мультижанрових композицій Re:Invent
Рейтинг: 419
Загальний бюджет проекту: 1034113.00
Запитувана сума від УКФ: 1034113.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП ПЛЄШИВЦЕВА ТЕТЯНА ВАЛЕРІЇВНА
Міста реалізації: Київ, Дніпро, Одеса, Львів,
Опис проекту: Музична лабораторія зі створення мультижанрових композицій Re:Invent – це проект зі створення нових експериментальних та мультижанрових копозицій, шляхом об’єднання творчого потенціалу незалежних музичних продюсерів з різних жанрів та з різним досвідом. Проект передбачає серію музичних сесій у чотирьох містах України. Кожна сесія складатиметься із 5 днів, під час яких під керівництвом куратора новостворене музичне об’єднання працюватиме над спільним продуктом, обмінюючись досвідом та експериментуючи над новим звучанням. Набір до таких груп проходитиме шляхом open call. В кінці кожної сесії відбудеться публічний виступ, під час якого музиканти представлять результат своєї роботи.
34.
ID: 4ICP22-05890
Назва проекту: Театралізована ораторія про Голодомор «Скорботна мати»
Рейтинг: 419
Загальний бюджет проекту: 2260697.5
Запитувана сума від УКФ: 1499730
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд розвитку Меморіалу жертв Голодомору"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Цей крос-секторальний проект має на меті осучаснення ораторії "Скорботна мати" 2008 року авторства Юрія Ланюка на тексти Павла Тичини для сопрано, баритона, лірника, дитячого та мішаного хорів, великого симфонічного оркестру шляхом створення сучасної сценографії з застосуванням комп'ютерної анімації та відеоспецефектів, презентацію твору у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької, а також створенню професійного концертного (багатоканального) аудіозапису твору з подальшим його тиражуванням та поширенням серед українських та закордонних медіа. Твір "Скорботна мати" присвячений пам’яті жертв Голодомору та покликаний популяризувати створення першого у світі Національного музею Голодомору-геноциду, що будується в Києві.
35.
ID: 4ICP21-07562
Назва проекту: Ужгород в обличчях 2.0 Музика
Рейтинг: 416
Загальний бюджет проекту: 514270
Запитувана сума від УКФ: 514270
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Кучер Тетяна Тмофіївна
Міста реалізації: Ужгород, Ужгород,
Опис проекту: Підтримка та промоція молодих ужгородських гуртів на стадії становлення та професійних музикантів шляхом проведення концертів у форматі онлайн. Проєкт спрямований на створення соціального музичного продукту, який передбачає промоцію кожного учасника на сторінках проєкту в соціальних мережах, у місцевих ЗМІ, місцевому радіо. Для кожного учасника буде підготовлено інтерв’ю, проморолик тривалістю до 3 хвилин, фотосесія і міні концерт наживо, який транслюватимеся онлайн на сторінках проєкту FACEBOOK та Youtube каналі. Як результатом проєкту очікується значне розширення аудиторії шанувальників та прихильників ужгородських музикантів – учасників проєкту, мотивація для пошуку нових шляхів реалізації своєї творчості для інших виконавців.
36.
ID: 4ICP21-05722
Назва проекту: "Нескорений ПроRock"
Рейтинг: 413
Загальний бюджет проекту: 1484004.00
Запитувана сума від УКФ: 1484004.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська спілка "Творче патріотичне об'єднання "МУЗИЧНИЙ БАТАЛЬЙОН"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Нескорений ПроRock» – серія альбомів пісень на вірші видатних українських поетів. У серії вже вийшли альбоми на вірші Василя Стуса (2019 р.), Тараса Шевченка (2020 р.), Олени Теліги (2020 р). Продовження серії – творчість Василя Симоненка та Лесі Українки. Наша мета – актуалізувати імена видатних українських поетів, чиї життя стали символом високого служіння народові, нагадати суспільству про громадянське звершення цих поетів, вплести їхню творчість у канву сучасного аудіопростору. Результат проєкту поповнить національну та світову скарбниці культурної спадщини новими збірками пісень на вірші геніальних поетів. Основним продуктом проєкту стане видання музичних альбомів (CD-дисків) накладом по 1000 примірників на вірші кожного з поетів, заявлених у проєкті, та відповідної кількості друкованих співаників. Додаткові продукти – концерт-презентація альбомів (тривалістю до 2 год.) та 5 промороликів про проєкт (тривалістю по 120 сек).
37.
ID: 4ICP21-28959
Назва проекту: Запис подвійного диску квартету ім. Л. Ревуцького з музикою Золтана Алмаші
Рейтинг: 413
Загальний бюджет проекту: 591349.50
Запитувана сума від УКФ: 591349.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП ЛАРІН ДМИТРО РУДОЛЬФОВИЧ
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Запис подвійного диску зі струнними квартетами Золтана Алмаші, а також з українськими кантами у супроводі струнного квартету в аранжуванні Золтана Алмаші. Виконавці - Струнний квартет імені Левка Ревуцького та Оксана Нікітюк, сопрано.
38.
ID: 4ICP21-29403
Назва проекту: Rivne Music Production: створення альбому, електронної збірки та здійснення промотуру
Рейтинг: 412
Загальний бюджет проекту: 614555
Запитувана сума від УКФ: 614555
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Рівненське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки
Міста реалізації: місто Рівне, місто Сарни, місто Дубно, село Шпанів (Рівненський район), Рівненська область,
Опис проекту: Метою проєкту є підтримка якісного контенту сучасних українських композиторів та авторів з Рівненщини шляхом створення альбому. Передбачається створення музичного альбому кращих 12 пісень написаних за останні п’ять років, 6 відеороликів про рівненських композиторів та авторів, потужна промоційна кампанія шляхом здійснення промотуру у регіональних, культурних центрах області, функціонування сайту онлайн-радіостанції, ротації пісень на місцевих радіостанціях. Також буде відпрацьований формат творчої співпраці музичної спілки Рівненщини зі Шпанівською школою мистецтв. Одним із продуктів проєкту стане електронна збірка композицій для українських мистецьких позашкільних освітніх закладів. Проєкт передбачає залучення широкої аудиторії, в тому числі молоді. Це близько 500 тисяч слухачів, глядачів, учасників подій проєкту.
39.
ID: 4ICP21-28314
Назва проекту: #УкраїноGO!
Рейтинг: 411
Загальний бюджет проекту: 1858120.00
Запитувана сума від УКФ: 1498120.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: "Концертне агентство "Тур"
Міста реалізації: Київ, Харків, Одеса, Львів,
Опис проекту: Мета проекту - створення та презентація інноваційної та конкурентноспроможної на світому ринку концертної шоу-програми #УкраїнаGO! на основі сучасної української авторської інструментальної музики з залученням композитора та виконавця скрипаля Святослава Кондратіва, українських саундпродюсерів, Державного академічного естрадного-симфонічного оркестру, в поєднанні з оригінальним віджеїнгом та light-дизайном. Програму буде презентовано в Києві, Львові, Одесі та Харкові. Довгострокова мета проекту – підняти престиж української сучасної авторської інструментальної музики серед широкої аудиторії. Проект передбачає потужну промоцію в інтернеті, ЗМІ, соціальних мережах, а також відеозапис одного з концертів для показу широкій аудиторії в мережі інтернет та на ТБ.
40.
ID: 4ICP23-28983
Назва проекту: ХОРеографія/χορός
Рейтинг: 408
Загальний бюджет проекту: 1498690.00
Запитувана сума від УКФ: 1498690.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Альтер Раціо Арт Груп"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає постановку та фільмування оригінального вокально-хореографічного перформенсу «ХОРеографія/χορός». Це кроссекторальний мистецький проєкт, який поєднує такі види мистецтва: ансамблевий спів a cappella, хореографія, медіа-арт. Даний проєкт досліджує можливості людського голосу та його взаємодію з тілом, ефект посилюється доповненою реальністю медіа-арту. Цей перформенс − зразок чистого мистецтва, у якому задіяні митці з двох країн – України та Німеччини, яких поєднуватиме лише мова музики, рухів та світла. Одне з ключових завдань проєкту – промотування української сучасної академічної музики та розширення її цільової аудиторії через об’єднання з аудиторіями інших видів перформативних мистецтв та осучаснення формату концертного виконавства.
41.
ID: 4ICP21-27649
Назва проекту: Офіційний Музичний Чарт України
Рейтинг: 408
Загальний бюджет проекту: 1017650
Запитувана сума від УКФ: 1017650
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Асоціація "Музичної індустрії України"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект «Офіційний Музичний Чарт України» створений з метою популяризації українського музичного контенту та промоції сучасних вітчизняних виконавців. Його результатом стане привернення більшої уваги української музичної індустрії та слухачів до українських виконавців та їхніх пісень, а також показ реальної картини популярності конкретних артистів на території України та цінності кожного треку для музичної економіки країни.
42.
ID: 4ICP21-28948
Назва проекту: Аудіозапис камерно-симфонічного циклу "Що там у Святій Землі?"
Рейтинг: 407
Загальний бюджет проекту: 1391632
Запитувана сума від УКФ: 1391632
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Пилипчак Василь Григорович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Аудіозапис камерно-симфонічного циклу «Що там у Святій Землі?» передбачає здійснення професійного запису 9 музичних новел українського композитора, одного з найяскравіших представників музичного постмодерну початку ХХІ століття Василя Пилипчака. Створені у період 2005-2020 років, представлені твори репрезентують поетичну спадщину українських поетів ХХ-ХХІ століть і є семантично об’єднаними ідеєю відновлення української культурної ідентичності. Поруч із циклом у межах проекту буде здійснено аудіозапис одного з найбільш масштабних творів композитора – Камерної симфонії «Сповідь про Молитву» (2018). Супутніми продуктами, реалізованими у проекті стануть здійснення відеозаписів виконання творів та проведення концерту-презентації проекту, приуроченого до ювілею композитора з нагоди його 70-ліття.
43.
ID: 4ICP21-06074
Назва проекту: KEYSEE
Рейтинг: 407
Загальний бюджет проекту: 1284356.2
Запитувана сума від УКФ: 1284356.2
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Бабенко Олександр Сергійович
Міста реалізації: Україна, українська діаспора у Польщі, українська діаспора у Німеччині, українська діаспора у країнах СНД, українська діаспора у США, українська діаспора у Канаді,
Опис проекту: Реалізація тетраптиху під назвою "Море хвилюється раз, море хвилюється два...". Чітка стратегія та якісний продукт на українській мові, детальний контент та SMM план. Тетраптих включає в себе 4 треки, підкріплені 4-ома відеокліпами.
44.
ID: 4ICP21-27206
Назва проекту: Мобільний додаток DrumArt
Рейтинг: 406
Загальний бюджет проекту: 1358564.00
Запитувана сума від УКФ: 1358564.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Асоціація Барабанщиків України»
Міста реалізації: online,
Опис проекту: DrumArt - мобільний додаток для навчання грі на барабанах та тренування барабанщиків.
45.
ID: 4ICP21-26591
Назва проекту: ІВАСЮК: перезавантаження
Рейтинг: 406
Загальний бюджет проекту: 1499925
Запитувана сума від УКФ: 1499925
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛЬВІВ.МОЦ.АРТ.3"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєкт “ІВАСЮК: перезавантаження” – це мультидисциплінарний проєкт, що складатиметься з концерту, виставки і мистецького видання “Червона рута”. В основі концерту – унікальні авторські оркестрові партитури естрадних пісень, що зберігаються у родинних архівах родини Івасюк, класичні твори Івасюка та нові оркестровки його творів від сучасних українських композиторів. Особливістю концерту стане інтерпретація спадщини Івасюка у “високому” стилі – стилістиці “старого Голівуду”, “black tie” із залученням великого симфонічного оркестру, знаних оперних та естрадних співаків – Василя Зінкевича, Джамали та ін.
46.
ID: 4ICP21-05598
Назва проекту: Прем'єрна постановка опери В. А. Моцарта "Cosi fan tutte/Так чинять всі" під відкритим небом.
Рейтинг: 403
Загальний бюджет проекту: 1560000
Запитувана сума від УКФ: 1498487
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ МИСТЦІВ"
Міста реалізації: Львів, Одеса,
Опис проекту: Постановка опери В.А. Моцарта “Так чинять всі” (Cosi fan tutte) - це всеукраїнська прем’єра цієї опери у форматі просто неба. Її головною метою є залучення на провідні партії молодих талановитих оперних співаків, - студентів та випускників музичних академій зі всієї України, здобуття ними досвіду на великій сцені, утворення робочих місць для них та успішний старт вокальної кар’єри. Окрім цього, в рамках проєкту для солістів буде проведено ряд майстер-класів для підвищення їх вмінь. Унікальним для України є місце і формат проведення постановки - під відкритим небом, як ще одна ідея культурного сімейного проведення дозвілля, на зразок літніх оперних фестивалів багатьох країн Європи. Проєкт вібудеться в рамках Дня конституції України 2021 року на грандіозному новому майданчику “ENIO Square”, що приверне увагу різних сегментів аудиторії. Таким чином, у проєекту виникає ще одна складова - популяриція оперного мистецва України.
47.
ID: 4ICP21-28876
Назва проекту: Музичний альбом вигаданою мовою та зйомка кліпу гурту Mavka
Рейтинг: 403
Загальний бюджет проекту: 1244964.00
Запитувана сума від УКФ: 1244964.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: фізична особа-підприємець Кірєєва Наталія Вадимівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт передбачає запис повного 45-хвилинного музичного альбому з орієнтовно 9 пісень із робочою назвою «Kolo» у виконанні гурту Mavka і запрошених музикантів, а також зйомку кліпу на пісню «Kolo». Цінність роботи полягає в тому, що українська етнічна та фольклорна музика будуть введені в спільний контекст із новітніми жанрами електроніки, а всі тексти пісень будуть написані глосолалією – вигаданою «русалчиною» мовою. Аналогів таким синкретичним творам в Україні не існує – їх оприлюднення дозволить інтегрувати країну в світовий культурний простір, де подібні експерименти високо цінуються і користуються великою популярністю (наприклад, творчість Björk та гуртів Sigur Ros і Dead Can Dance).
48.
ID: 4ICP21-29558
Назва проекту: ЕРІЯ
Рейтинг: 400
Загальний бюджет проекту: 1488690.00
Запитувана сума від УКФ: 1488690.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійний фонд «Світ Білий»
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: ERIA - новий український музичний проект Ірини Василенко, яка більш відома широкому загалу під псевдонімом VILNA і з яким брала участь у національному відборі музичного міжнародного конкурсу "Євробачення". Ім'я ERIA невипадкове та це ім'я вільно народжену людину, що своєю волею творить майбутнє. Головним гаслом творчості, є ідея свободи і незалежності, як невід'ємної потреби людини і особистості. Я вважаю свободу однією з найважливіших характеристик життя. Вільна ненька Україна, а в ній – кожен українець. Кожен з нас насправді вільний у своєму виборі, і це найдорожче надбання незалежної України. В проекті ми є одним цілим як волелюбні люди, і кожен з нас – вільно народжений. Що і означає ERIA. Свобода - це відчуття єднання зі світом. Саме це розуміння свободи, яке вкладаємо в назву проекту ERIA. Найгостріше її відчуваєш за містом, опиняючись один на один з природою під величезним небом, дихаючи на повні груди, а вся суєта залишається далеко позаду, тому що в цьому світі є щось більше - Всесвіт - і ти її частина.
49.
ID: 4ICP21-27235
Назва проекту: "МУЗИЧНИЙ АЛЬБОМ СПІВАЧКИ МАРІЇ ПАНТАЛІЙ"
Рейтинг: 399
Загальний бюджет проекту: 1487844.00
Запитувана сума від УКФ: 1487844.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бедненко Євген Едуардович
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: Проект "МУЗИЧНИЙ АЛЬБОМ СПІВАЧКИ МАРІЇ ПАНТАЛІЙ" має на меті створення інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту, що сприятиме професійному становленню митців та розвитку молодіжної творчості в цілому. Проект є продуктом спільної праці сучасного українського композитора Євгена Бедненка та молодої українській співачки, студентки Марії Панталій. Інноваційність музичної складової буде виражена у поєднанні мелодізму та гармонійної різноманітності, притаманних музичним напрямкам нью-вейв, диско, сінті-поп, пост-панк та ін., із сучасними світовими трендами створення музичних треків (стилі електропоп, електронік-рок, інді та ін.) . До альбому планується записати 10 аудіо треків українською та англійською мовами. Соціально орієнтовані тексти підкреслюватимуть актуальність проекту.
50.
ID: 4ICP21-26904
Назва проекту: Лунай
Рейтинг: 399
Загальний бюджет проекту: 1483230
Запитувана сума від УКФ: 1483230
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "БЕД РЕЙВЕН"
Міста реалізації: м.Київ,
Опис проекту: Це унікальний музичний проєкт, який демонструє виняткові таланти українських музичних колективів. Даний проєкт в першу чергу орієнтований на створення якісного аудіовізуального контенту, а головною метою є просування найвидатніших молодих вітчизняних виконавців не тільки на території України, а й на світову музичну арену.
51.
ID: 4ICP21-02482
Назва проекту: «Музика на всі часи»
Рейтинг: 397
Загальний бюджет проекту: 1487980.47
Запитувана сума від УКФ: 1487980.5
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Український альманах»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Культурно-мистецький проєкт «Музика на всі часи» спрямований на переосмислення і надання нового звучання українській народній музиці. Композитори, аранжувальники, академічний симфонічний оркестр, виконавці-інструменталісти, що працюють у жанрах класичної, рок-, поп- або ж полі стилістичної музики створять 12-ть музичних композицій. Проєктом передбачено написання музичних творів на основі української народної музики, мелосу, аранжування, створення партитур, запис фонограм, концертна програма, промоція та поширення створених фонограм та концертного виступу, створення малих аудіо форматів для поширення на інтернет-платформах, радіоефірах та в якості подкасту, забезпечення вільного доступу іншим художнім колективам до написаних партитур. Створені музичні твори на основі українських народних мелодій у подальшому стануть частиною репертуару оркестрів, зокрема, Академічного симфонічного оркестру Українського радіо.
52.
ID: 4ICP21-03574
Назва проекту: Проєкт «Рок-реп-фентезі-мюзикл «Неймовірні мандри та пригоди козака Василя Сліпака»
Рейтинг: 396
Загальний бюджет проекту: 1489380.00
Запитувана сума від УКФ: 1489380.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Мистецька Ліга»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Рок-реп-фентезі-мюзикл «Неймовірні мандри та пригоди козака Василя Сліпака» направлений на створення мультистильового мюзиклу - казкового та гостросюжетного за формою і - підкреслено національно-патріотичного за змістом, орієнтованого на широку аудиторію. В ході реалізації проєкту буде здійснено: створення музичної партитури вокальних та інструментальних партій, редагування лібрето, запис і друк готового мюзиклу у вигляді подвійного аудіо альбому на CD-дисках у кількості 1000шт. Окрім того будуть проведені відео-презентації мюзиклу та його публікація у мережі Інтернет на сторінках у соціальних мережах Фейсбук та Ютюб з вільним доступом до створеної партитури.
53.
ID: 4ICP21-28954
Назва проекту: музична атракція ONEYpromo
Рейтинг: 396
Загальний бюджет проекту: 1034755
Запитувана сума від УКФ: 1034755
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Боркунов А.Л.
Міста реалізації: м. Полтава, Полтавська обл., смт. Краснокутськ, Харківська обл., м. Гадяч, Полтавська обл.,
Опис проекту: Атракція ONEYpromo полтавський осередок, який гуртує багато творчої інтелегенції. Місце яке акумулює концепційні ідеї українських музикантів, поетів, філософів, та є для них культурним притулком. Одним із лідерів цієї атракції Андрієм Боркуновим виникла їдея створити музичний альбом андеграудної музики, яка насправді є актуальною серед інтернет аудиторії, запросивши до співпраці спочатку музикантів з Полтави та області.
54.
ID: 4ICP21-26490
Назва проекту: Фанкі
Рейтинг: 396
Загальний бюджет проекту: 1172545
Запитувана сума від УКФ: 1162545
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кириченко Олексій Миколайович
Міста реалізації: Київ, вся територія України,
Опис проекту: Створення інноваційного культурного продукту у вигляді EP-альбому із 6 аудіокомпозицій, на основі української фанк-музики 1970-80х. р.р., а також створення відеокліпу, як промо матеріалу, на одну із композицій. Головним виконавцем альбому є хіп-хоп проєкт Alexjazz та його команда.
55.
ID: 4ICP21-28409
Назва проекту: Мюзикл «Гамлет» - український контекст. До 100-річчя жанру мюзикл.
Рейтинг: 395
Загальний бюджет проекту: 894560.00
Запитувана сума від УКФ: 894560.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підриємець Гладкий Сергій Ігорович
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Музично-театральний проект мюзикл «Гамлет» українського композитора Володимира Черненко та диригента-постановника Сергія Лихоманенко є інноваційним культурним проектом міжнародного рівня, який презентує здобутки сучасного українського музичного театру в одному із найпопулярніших жанрів сучасної світової музичної індустрії – мюзиклу. Проект повинен продемонструвати самобутність українського внеску у мейнстрим потужного напряму сучасного музично-театрального руху, що бурно розвивається останні десятиліття. Лібрето, яке було створено Володимиром Черненко на основі українського перекладу безсмертного твору В. Шекспіра Леонідом Гребінкою, переосмислює події трагедії крізь призму сьогодення сучасного моменту української історії. Для цього у текст лібрето була інкорпорована українська поезія ХХ-ХХІ років (від раннього П. Тичини до А. Жадана), що дало змогу осучаснити і трансформувати змістовну поліфонію драми у контекст українських реалій. Поєднання елементів симфо-джазу, рок-музики та українського мелосу також додає сучасного національного забарвлення звучанню одвічним питанням величного твору англійського драматурга. Гамлет, промовляючи мовою українських поетів ХХ-ХХІ ст., підіймає та вводить у світовий контекст питання пошуку Україною власної само- ідентичної та водночас універсальної екзистенції, розбудови етичних засад міжлюдських стосунків задля створення сучасного модерного суспільства про що так влучно написала Ліна Костенко: В епоху спорту і синтетики людей велика ряснота.Нехай тендітні пальці етики торкнуть вам серце і вуста… (Ліна Костенко) Даний проект вписується (і надалі може бути підтриманий) в діяльність організації British Council в Україні, яка сприяє і підтримує суспільні міжкультурні проекти, які ґрунтуються на творах англійської літератури й драматургії.
56.
ID: 4ICP21-28078
Назва проекту: Плач Землі
Рейтинг: 395
Загальний бюджет проекту: 1469125.00
Запитувана сума від УКФ: 1469125.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ясаков Олексій Миколайович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Музично-соціальна акція «Плач Землі» - інтерактивний концерт, в якому візьмуть участь чотири талановиті та драйвові гурти з центральної, західної та східної України. Кожний музичний твір, написаний ексклюзивно для проекту буде направлений на те, щоб донести до глядача, що проблеми екології – це проблеми його життя, та життя його нащадків. Пісні у найпопулярніших стилях garage rock, electronic, alternative rock та progressive art rock, в супроводі спеціально створеного відеоряду, танцівників, та концертних спецефектів зазвучать на одній з центральних площ столиці.
57.
ID: 4ICP21-28408
Назва проекту: Інтерактивне музично-пізнавальне шоу для дітей «Оркестроленд»
Рейтинг: 391
Загальний бюджет проекту: 1374930.00
Запитувана сума від УКФ: 1374930.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАБОТА
Міста реалізації: Балаклія, Харківська область, Богодухів, Харківська область, Тростянець, Сумська область, Чутове, Полтавська область, Карлівка, Полтавська область,
Опис проекту: Інтерактивне музично-пізнавальне шоу «Оркестроленд» реалізується Благодійним Фондом «Забота» (м.Харків) для дітей з дитячих будинків, шкіл-інтернатів, багатодітних та малозабезпечених сімей в регіонах, де немає можливості побачити та почути виступ академічного симфонічного оркестру. «Оркестроленд» - це привабливе, сучасне, інтерактивне шоу за участю симфонічного оркестру, яке має на меті зацікавити дітей віком від 6 до 16 років музичним мистецтвом та різними видами творчості. Використання відео-контенту, подача навчального матеріалу за стандартами нової української школи, програмою «Інтелект України» дозволяє адаптувати матеріал для учнів молодшого шкільного віку та підлітків, використання цікавих та сучасних аранжування класичних творів, популярні мелодії, які молодь знає з соціальних мереж та щоденного життя - створюють концентроване освітньо-розважальне шоу. Наша методологія базується на засадах музичної педагогіки видатного німецького вченого та композитора Карла Орфа, швейцарського музикознавця та педагога Еміля Жана-Делькроза, сенсетивній методиці Марії Монтессорі, методиці виховання навчання музичного мистецтва Дмитра Кабалевського. Наша локальна ініціатива провести 5 концертів майстер-класів, відпрацювати та створити відео та аудіо-контент, нотний доробок, передати його та розроблену методологію для використання всім державним оркестрам, філармоніям, музичним театрам як готовий репертуарний освітньо-розважальний продукт. За час реалізації ПРОЄКТУ планується провести 5 заходів за участю близько 2 тис. дітей в Харківській, Полтавській та Сумській областях.
58.
ID: 4ICP21-01225
Назва проекту: ДЗВОНИ СВІТУ
Рейтинг: 391
Загальний бюджет проекту: 414450
Запитувана сума від УКФ: 414450
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа – підприємець ЛИСИЦЯ ВАДИМ ВАДИМОВИЧ
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Дзвони Світу” – унікальний проект, який зародився на території України в 2018 році. Виконавці Корчагін Олексій (Alexduduk) та Андрій Чутченко (Amar Jyoti) поєднали унікальне звучання архаїчних звонарних та духових інструментів світу. Метою проекту є запис студійного альбому для промоції сучасної унікальної української музики та музикантів, ознайомлення жителів України та всього світу із звучанням незвичних інструментів, їхньою історією, традиціями їх використання. Показати людям, що дзвони можуть бути не тільки церковними, але і концертними інструментами, на них можливо виконувати різноманітну музику в поєднанні з духовими інструментами, які є голосом того чи іншого народу світу
59.
ID: 4ICP21-24845
Назва проекту: Майстерня ЧГС (чоловічого гуртового співу)
Рейтинг: 390
Загальний бюджет проекту: 1489394.00
Запитувана сума від УКФ: 1489394.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Данилейко Данило Володимирович
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Концерт-шоу спрямований на відродження та перезавантаження старовинних козацьких пісень за участю молодих творчих митців. Ексклюзивом проекту є чоловічий поліфонічний спів у поєднанні з хіп-хопом у супроводі камерного естрадного симфонічного оркестру.
60.
ID: 4ICP21-00263
Назва проекту: Оригінальний саундтрек до фільму “Майдан. Дух свободи”: Стас Фекете, O'Torvald та симфонічний оркестр.
Рейтинг: 389
Загальний бюджет проекту: 1163790.00
Запитувана сума від УКФ: 1163790.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Георгадзе Едуард Анзорович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Наш проект- запис музии до кінофільму "Майдан. Дух свободи". Це унікальний синтез національних продуктів , які створені з головною ідеєю- національної самоусвідомлення та боротьби за незалежність. Унікальний віолончельний концерт "Дух свободи" класичної форми у викладі рокового напрямку, за участі відомого українського рок-виконавця Оторвальд , запис саундтреку та відеокліпу саундтреку.
61.
ID: 4ICP21-06887
Назва проекту: Музичний альбом "Дзеркало" гурту Vivienne Mort
Рейтинг: 389
Загальний бюджет проекту: 1042193
Запитувана сума від УКФ: 1042193
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Рудницька Юлія Олександрівна
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Створення музичного альбому "Дзеркало" незалежного гурту Vivienne Mort у жанрі інді-, фольк-рок, який популяризуватиме українську культуру та стимулюватиме інтерес слухачів до нової української музичної поезії. Досягнення світового рівня якості музичного продукту за рахунок збільшення бюджету проєкта. Продовження української пісенної традиції, збереження культурного коду.
62.
ID: 4ICP21-28411
Назва проекту: Українсько-польский проект на честь 200-річчя поеми Адама Міцкевича "ГРАЖИНА". Інтерактивна опера «Гражина»
Рейтинг: 389
Загальний бюджет проекту: 810668
Запитувана сума від УКФ: 810668
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ "ПІ ЕМ ПАРТНЕРС"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Міцкевич працював над поемою «Гражина» з 1821 по 1823 роки. Саме в цей період заявник планує повністю реалізувати Українсько-польський проект Інтерактивна опера «Гражина». Перший етап, запитуваної суми передбачає фінансування створення оркестрової партитури, лібрето польською та українською мовами, та презентаційного бек-стрейджу проекту. Створення однойменної опери на основі симфонічної поеми Бориса Лятошинського, симфонічної музики Віктора Косенка, сучасного польського композитора Кшишотова Кобилінського та поеми Адама Міцкевича «ГРАЖИНА» у сучасній обробці. Вистава поєднує виступ симфонічного оркестру, гру акторів, оперні та естрадні арії та візуальні ефекти. На декорації-екрани проектується спеціально розроблений відеоряд з елементами 3D мапінгу де актори інтерактивно взаємодіють з відеоконтентом. Проект передбачає створення лібрето та партитури для симфонічного оркестру та солістів, побічний продукт- запис презентаційного відео найбільш яскравих моментів опери задля репрезентації опери в подальшому розвитку проекту та постановки опери в міжнародній співпраці. В проекті заявлений польський партнер “Agencja Brussa” (https://agencjabrussa.pl/ ), котрий при отриманні готового лібрето та музичного матеріалу, у співпраці з нашою організацією, гарантує польсько-український проект постановки інтерактивної опери «Гражина».
63.
ID: 4ICP21-27988
Назва проекту: Відлуння Києва
Рейтинг: 389
Загальний бюджет проекту: 489.620
Запитувана сума від УКФ: 489.620
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична Особа Підприємець Левченко Тихон Дмитрович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Відлуння Києва» покликаний увіковічнити акустичні зліпки знакових місць Києва, а також надати можливість музикантам усього світу використовувати їх у своїй діяльності. Акустичні зліпки споруджень – це унікальне природне відлуння, притаманне кожному приміщенню. Проєкт має на меті вперше створити записи відлунь київських споруд, адже використання таких зліпків є важливою складовою створення будь-якого музикального витвору. Проєкт спрямований на демонстрацію цінності пам’яток київської архітектури та можливості створення унікальних музичних продуктів, що несуть в собі мистецьку цінність і українську ідентичність. Результатами проєкту мають стати 15 акустичних зліпків, створених за технологією запису відгуку на програний імпульс, та промо-відео для поширення інформації про ці зліпки.
64.
ID: 4ICP21-06677
Назва проекту: Рідвяна Мрія - 2021
Рейтинг: 388
Загальний бюджет проекту: 1468441.00
Запитувана сума від УКФ: 1468441.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна Організація “Благодійний Фонд “Мрійники України”
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Зірки, композитори, амбасадори об’єднуються навколо дітей, щоб подарувати як Україні, так і іншим країнам нове щорічне талант-шоу «Christmas Dream». Діти створюють поезію, а композитори музику. Краща пісня країни з постановкою, яку виберуть експерти, або глядачі представлятиме країну на міжнародному фіналі в Україні.
65.
ID: 4ICP21-29419
Назва проекту: Місцева студія звукозапису: збережи глибину минулого – підко ри нові висоти творчого майбутнього!
Рейтинг: 387
Загальний бюджет проекту: 780234.2
Запитувана сума від УКФ: 780234.2
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Управління культури, національностей та релігій виконавчого комітету Березанської міської ради
Міста реалізації: Березань,
Опис проекту: Мета: Збереження історико-культурної спадщини Березанського краю, шляхом запису унікальних автентичних пісень громади, творчих напрацювань народного аматорського хору ветеранів «Вересень життя» вихованців Березанського міського будинку культури і клубних закладів сіл громади та усіх бажаючих у співпраці з переможцями шоу талантів та зірками української естради. Результати: Наявність аудіо записів з унікальними музичними матеріалами, оцифрованими спогадами старожилів-очевидців про події першої половини ХХ століття, які можуть стати вагомим інструментом популяризації власної історії, української культури та традицій серед дітей та молоді, як в громаді, так і поза її межами.
66.
ID: 4ICP21-29417
Назва проекту: Слово
Рейтинг: 386
Загальний бюджет проекту: 1499900
Запитувана сума від УКФ: 1499900
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «ВЕДЕЛЬ СКУЛ»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Період «Розстріляного відродження» ( Червоного ренесансу) (перша третина ХХ сторіччя ) навіть через десятки років є болючим для кожного українця. Занадто багато талановитого цвіту української культури та науки було знищено. Саме задля привернення уваги до теми «Розстріляного відродження» та пам'яті про знищених українців ми хочемо створити аудіо проєкт “Слово”. “Слово” – це альбом про нашу культуру і про наш біль. Це пісні на вірші поетів «Розстріляного відродження», зокрема Миколи Зерова, Михайла Драй-Хмари, Марка Вороного, Миколи Хвильового, Івана Багряного та інших представників “Червоного ренесансу”. Повноформатний, радіо-конкурентний, музичний альбом (8 пісень), створений під керівництвом відомої молодої співачки, композиторки та бандуристки Марини Круть (KRUTЬ) у співпраці з топовим саунд-продюсером Михайлом Клименком. Проєкт має на меті поєднати представників сучасної української молодої музики та відомих зірок. Музичною концепцією альбому є використання бандури та інших народних музичних інструментів у поєднанні із сучасним саунд-продакшном, а також синтез оркестрових струнних інструментів із хіп-хоп і реп- культурою. Таким чином, ми хочемо огорнути вірші «Розстріляного Відродження» у якісний та трендовий звук задля сприяння утвердженню національно-патріотичної свідомості молодої української аудиторії, великої конкурентоспроможності альбому на радіостанціях, та у медіа-просторі. Для підсилення релізу альбому планується створення художньо-постановчого онлайн-концерту, де кожен артист виконає пісню із альбому .
67.
ID: 4ICP21-29524
Назва проекту: БАХРОМА
Рейтинг: 384
Загальний бюджет проекту: 1494073.00
Запитувана сума від УКФ: 1494073.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Щічка Борис Олексійович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Український незалежний альтернативний музичний гурт з Києву. У 2009-му році BAHROMA дебютувала із своїм першим синглом «Надовго» - й одразу отримала статус «надії вітчизняного поп-року» у медіа. З тих пір BAHROMA записали чотири альбоми, стали фіналістами Національного відбору музичного міжнародного конкурсу «Євробачення», їх пісні звучать на радіо, а відеокліпи ротуються на музичних телеканалах. Сингл «На глибині» став центральним саундтреком до популярного українського молодіжного телесеріалу «Київ вдень та вночі». За часи своєї діяльності BAHROMA дали понад тисячу сольних виступів по містах України та за її межами. Виступали на головній сцені найкрупніших музичних фестивалів нашої країни: Atlas Weekend, Zaxid Fest, Faine Misto, Woodstock Ukraine, Best City UA, Беzviz, Respublika, Схід Рок та багато інших. BAHROMA відрізняється тим, що з ними не сумно – при класичному мінімумі інструментів гурт спритно варіює аранжуваннями. Їх музика – це стенографія почуттів та емоцій, а концерти – злагоджений саунд та по-справжньому хітові композиції, які на виступах BAHROMA співає хором увесь зал. Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук відзначає інтелігентність музики BAHROMA.
68.
ID: 4ICP21-26670
Назва проекту: Обличчя сучасної класики
Рейтинг: 384
Загальний бюджет проекту: 1275110.00
Запитувана сума від УКФ: 1275110.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ДІДЖИТАЛ ЛЮКС МЕДІА"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: 15 мультимедійних портретних інтерв'ю із сучасними українськими композиторами/композиторками з їхніми фото, відео та демо-записами створених музичних творів
69.
ID: 4ICP21-28420
Назва проекту: Українська фортепіанна музика від Романтизму до Модернізму
Рейтинг: 383
Загальний бюджет проекту: 700296.00
Запитувана сума від УКФ: 700296.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “СВІТ МУЗИКИ”
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Основний зміст проєкту – запис та промоція фортепіанної музики визначних українських композиторів: Миколи Лисенка, Якова Степового, Федора Якименка та Бориса Лятошинського у виконанні відомих українських піаністів молодої генерації. Для проєкту відібрані композиції, які потребують якісного запису та промоції в Україні та світі, оскільки поки такі матеріали відсутні в культурному просторі. Проєкт стане візитівкою фортепіанного мистецтва в Україні до середини ХХ століття, відкриє маловідомі твори композиторів, дозволить виконавцям та публіці отримати у доступ якісні записи. В результаті будуть видані диски-альбоми із записами творів та інформації про композиторів (українською та англійською мовами).
70.
ID: 4ICP21-26766
Назва проекту: Музичний конкурс "School Bands Battle 2021"
Рейтинг: 383
Загальний бюджет проекту: 544000
Запитувана сума від УКФ: 294000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бульба Володимир Борисович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Конкурс для музичних гуртів із віком учасників від 6 до 18 років
71.
ID: 4ICP21-06785
Назва проекту: Край
Рейтинг: 382
Загальний бюджет проекту: 558100
Запитувана сума від УКФ: 558100
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Павлов Євген Олегович
Міста реалізації: Кривий Ріг,
Опис проекту: Проєкт «Край» - це запис музичного альбому криворізького гурту «Роялькіт» у жанрі етно-фолк-рок. Метою запису нового альбому є створення якісного музичного українськомовного контенту, відродження автентичних українських традицій та відтворення української етніки через сучасне виконання музичних композицій. У короткостроковій перспективі виконання поставлених задач збільшить впізнаваність музичного гурту, його популярність та дасть сильний поштовх для розвитку та створення ще більш якісного музичного українського контенту.
72.
ID: 4ICP21-08434
Назва проекту: Медіамісто
Рейтинг: 382
Загальний бюджет проекту: 1499665.00
Запитувана сума від УКФ: 1499665.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Стрельцов Євген Вікторович
Міста реалізації: Чугуїв, Харківська область, Лозова, Харківська область, Ізюм, Харківська область, Харків, Харківська область,
Опис проекту: Проєкт має два складники. Перший — промоція українського гурту «Стрельцов», який передає по-новому звучання українських поетів. Друге — серія соціальних вечірок в маленьких містах Харківської області “Медіамісто”, на яких активні мешканці громади можуть розповісти про свої проєкти, виступатимуть музичні гурти Стрельцов, Жадан і Собаки, а також Благодійний фонд Сергія Жадана. Це можливість познайомити між собою різних активних людей та вплинути на створення нових бачень та ідей розвитку локацій. Планується чотири події в чотирьох містах. Євген Стрельцов (засновник гурту Стрельцов) — співак, поет та журналіст з Харкова. Працює керівником пресцентру медіагрупи «Накипіло» (модерує пресконференції, круглі столи, дискусії, презентації). Паралельно як звукорежисер робить подкасти для партнерських організацій, наприклад, EdCamp Ukraine. Також координує тренінг з громадянської журналістики та Школи універсальних редакторів. Пісні пише з 13 років. Випустив три альбоми. Останній — на вірші українських поетів сучасності та класиків — у 2015 році під назвою «#укрліт». Композиції «Крила» (текст Ліни Костенко) та «Відстань» (текст Юрія Іздрика) звучали в ефірах українських радіостанцій. Влітку 2021 року планує міні альбом під назвою «5!» з пісень на тексти Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Наталії Маринчак, Владислава Волочая, Павла Тичини, Миколи Зерова. Медіамісто на перетині музики та літератури створює контент в маленьких містах області, в якому соціальні ініціативи громад можуть презентувати загалу свої ідеї та роботу з місцевими викликами, а одночасно проєкт промоціює сучасних українських виконавців,що є прямою задачею лоту. При цьому в харківській області, яка є прифронтовою зоною популяризується українська культура.
73.
ID: 4ICP21-06356
Назва проекту: Концерт "Харитонівська ремінісценція"
Рейтинг: 381
Загальний бюджет проекту: 1262652
Запитувана сума від УКФ: 1262652
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Добра воля"
Міста реалізації: с. Городне, Харківської обл.,
Опис проекту: На туристичному об’єкті «Співочі тераси”, що на Харківщині, організувати вечір академічної музики з назвою «Харитонівська ремінісценція», який несе ідею підтримки молодих музикантів, як історичної тенденції від місцевої родини Харитоненків, коли меценатство в регіонах відігравало важливу роль в розвитку культури. Програма буде представлена молодіжним академічно - симфонічним оркестром «Слобожанський» разом з місцевим гуртом «ЯРИ», які спільно створили продукт – концертна програма «Добра хата», в основі якої обробки місцевих народних пісень, за підтримки Українського культурного фонду.
74.
ID: 4ICP21-29341
Назва проекту: Онлайн відео платформа для української музичної сцени
Рейтинг: 380
Загальний бюджет проекту: 1174620.00
Запитувана сума від УКФ: 1174620.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕЗАНАЙН"
Міста реалізації: Київ, онлайн,
Опис проекту: Створення онлайн-платформи для легального перегляду музичних стрімів та освітніх проєктів у музичній сфері задля формування додаткового методу заробітку як для промоутерів/організаторів заходів, так і для музикантів у пост-ковідному світі. Основними цілями нашого проєкту є легалізація споживання музичного онлайн-контенту в Україні, а також підтримка музичних талантів, які завдяки використанню нашої системи зможуть заробляти своєю працею навіть у період локдауну чи заборони проведення масових заходів. Тестова версія онлайн-платформи буде безкоштовно розповсюджуватись серед незалежних музикантів та промоутерів у 2021-му задля тестування та удосконалення розробленої системи перед виведенням її на міжнародний ринок.
75.
ID: 4ICP21-05440
Назва проекту: "Птахи повертаються", музичний альбом на вірші Юрія Іздрика
Рейтинг: 379
Загальний бюджет проекту: 788429.25
Запитувана сума від УКФ: 788429.25
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Зубченко Юлія Володимирівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення музичного альбому гурту LILOVIY «Птахи повертаються» має на меті популяризувати літературне надбання сучасного українського поета і прозаїка Юрія Іздрика мовою музики. До альбому увійдуть 8 віршів автора майстерно оздоблені автентичною музикою та чаруючим вокалом. Зокрема: “Птахи повертаються”, “Відпусти”, “Пошук”, “Екологія”, “Літній дощ”, “Slowly (Жити повільно)”, “Пришестя”, “Все буде світло”. Концепція альбому – музично зобразити відчуття повернення людини до свого «я», своїх істинних бажань та відчути своє призначення.
76.
ID: 4ICP21-28406
Назва проекту: Музикотерапевтичний онлайн-проєкт «Симфомедитація» та онлайн-платформа http://medmusic.in.ua/
Рейтинг: 378
Загальний бюджет проекту: 1270170.00
Запитувана сума від УКФ: 1130170.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ІВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Музикотерапевтичний онлайн-проєкт «Симфомедитація» - симбіоз спеціальної музики та розроблених семантичних формул (дикторського голосу). Вихідним результатом проєкту є розробка онлайн-платформи http://medmusic.in.ua/ та публікація на ньому першого продукту «Симфомедитація». «Симфомедитація» - це аудіо-відео контент для індивідуального використання (аудіальний продукт та відео-ряд (VR-технології ФУЛ ДОМ ТА ЗВИЧАЙНЕ ВІДЕО). Похідним продуктом також може бути «жива» офлайн-концертна програма за участю оркестру для групової терапії. Результатом реалізації проєкту стане доступний для вільного користування контент на створеному web-ресурсі http://medmusic.in.ua/ для використання широким загалом для індивідуальної та групової медитативної терапії.
77.
ID: 4ICP21-27179
Назва проекту: Таємниці забутих манускриптів (невідомі кантати Д. Скарлатті)
Рейтинг: 378
Загальний бюджет проекту: 640310
Запитувана сума від УКФ: 640310
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ГУДЗЬ ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА, фізична особа-підприємець
Міста реалізації: м. Одеса,
Опис проекту: У 2018 році у творчому житті мого колективу старовинної музики «Pracht-ensemble» відбулася знакова подія . В бібліотеках Неаполя та Мадриду були знайдені невідомі ноти творів композитора доби Бароко Домєніко Скарлатті – видатного автора клавірних сонат. Ці рукописи були розшировані та презентовані европейській публіці під час кількох концертів наживо та мали еличезний успіх. Мета проекту - створити якісний аудіоальбом розшифрованих українськими композиторами рукописів Скарлаті. У результаті ми матимемо аудіоальбом 9 кантат по 2 арії на 140 хвилин загалом та відеоконцерт насамблю із виконання цих творів такої ж тривалості. У результаті буде створений знаковий культурний продукт, із великим експортним потенцалом в країнах Европи, а українські музиканти отримають широке визнання на світовій арені, підвищуючи імідж України.
78.
ID: 4ICP21-29099
Назва проекту: VESNA. Історія української музики
Рейтинг: 377
Загальний бюджет проекту: 1134174.0
Запитувана сума від УКФ: 937134.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ "Музична премія
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: "VESNA. Історія української музики" - це проєкт документального серіалу про головні події, постаті та тенденції сучасної української музики протягом періоду незалежності. Метою проєкту є популярізація сучасної української музики 1991-2020 років та створення якісного контенту, який закріплює історичну пам'ять українського суспільства про власну модерну культуру. Формат серіалу: 10 епізодів тривалістю від 40 до 60 хвилин.
79.
ID: 4ICP21-27142
Назва проекту: Погляд на сучасників: Антін Рудницький, Андрій Гнатишин, Борис Кудрик
Рейтинг: 376
Загальний бюджет проекту: 1454024.00
Запитувана сума від УКФ: 1454024.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Інтернаціональний новий симфонічний оркестр "ІНСО-Львів""
Міста реалізації: місто Львів, Уся територія України,
Опис проекту: Проект покликаний популяризувати український музичний спадок через запис та видання CD-дисків з творами Андрія Гнатишина та Антіна Рудницького, а також проведення 4 онлайн-концертів у стінах Львівської філармонії. Саме так ми зможемо вливати на формування національної ідентичності та працювати з сенсами, залучаючи широку аудиторію.
80.
ID: 4ICP21-00704
Назва проекту: Всеукраїнський відкритий конкурс бандуристів «Кубок Києва»
Рейтинг: 375
Загальний бюджет проекту: 925690
Запитувана сума від УКФ: 740790
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Національна спілка кобзарів України
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Всеукраїнський відкритий конкурс бандуристів "Кубок Києва" проводиться у м. Києві раз у три роки і є найскладнішим іспитом для молодих виконавців. Стати лауреатом цього конкурсу означає відкрити двері до професійної діяльності. На конкурсі обов'язково звучать нові твори, нові тенденції, без яких не можна стати переможцем.
81.
ID: 4ICP21-29477
Назва проекту: Симфоманія
Рейтинг: 373
Загальний бюджет проекту: 1465514.50
Запитувана сума від УКФ: 1465514.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Оніщенко Ігор Олегович
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Унікальний український жіночий інструментальний колектив. Стиль гурту можна охарактеризувати, як симфонічний рок чи неокласика. До складу гурту входять струнний квартет (2-ві скрипки, альт та 2-ві віолончелі), а також клавішні та ударні інструменти. З моменту заснування гурт виступав на багатьох музичних фестивалях та концертах, таких як: відкриття «Євробачення-2005» у м. Києві, міжнародний музичний фестиваль «Таврійські Ігри 2005-2006», церемоніях нагородження різних премій, авто- та мотошоу. Навесні 2010 року гурт брав участь в урочистому відкритті «Формули-2» у м. Марракеш (Марокко) та «Cheval Passion 2013» у м. Авіньон (Франція). Гурт активно виступає на міських та національних святах за кордоном (Франція, Польща, Турція, Мальта, Литва тощо).
82.
ID: 4ICP21-27519
Назва проекту: Музична трансміссія продакшн
Рейтинг: 372
Загальний бюджет проекту: 1488575
Запитувана сума від УКФ: 1468575
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація Інформал Буковина
Міста реалізації: м.Чернівці, Чернівецька область.,
Опис проекту: Створення майданчику для розвитку нового покоління Українських гуртів та виконавців сучасного рівня, шляхом відбору та організації талановитої молоді і забезпечення їх відповідними умовами для реалізації творчого потенціалу. Створення креативного пласту продюсерів, композиторів, сонграйтерів та кліпмейкерів.
83.
ID: 4ICP21-00085
Назва проекту: Створення саундтреку до художнього фільму-мюзиклу "Мрія Кіри"
Рейтинг: 371
Загальний бюджет проекту: 843130
Запитувана сума від УКФ: 843130
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУД МОНІНГ ДІСТРІБЬЮШН"
Міста реалізації: місто Київ,
Опис проекту: В рамках роботи над проєктом буде створено повноцінний музичний матеріал - саундтрек до повнометражного фільму драми-мюзиклу "Мрія Кіри". А саме буде написано тексти кількох пісень, створено партитуру для пісень і музики, зроблено аранжування для всіх музичних номерів, записано вокальні партії в супроводі симфонічного оркестру. Цей проєкт є окремим і важливим етапом - основою для подальшої роботи над створенням фільму, хореографічних номерів в фільмі і презентаційних матеріалів для участі у пітчах європейських і національних кіноконкурсів. Частину готових треків буде опубліковано у вільному доступі у вигляді промоматеріалів: тизеру, фільму про фільм та інтерв'ю. .
84.
ID: 4ICP21-29115
Назва проекту: Сучасний Український Кросовер
Рейтинг: 370
Загальний бюджет проекту: 579610
Запитувана сума від УКФ: 579610
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ НІМЕЦЬКЕ НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІДЕРГЕБУРТ" (ГОООННКТ "ВІДЕРГЕБУРТ")
Міста реалізації: Київ, Одеса, Ужгород, Харків,
Опис проекту: Мета проекту - популяризація сучасної української музики - кросоверів (кросовер – музика, в якій є поєднання двох стилістик, що включає поєднання бароко і рок-музики, поп, фолк, джаз, неокласицизму та інших стилів), у виконанні та за авторством молодих українських гуртів. Проект реалізує одразу три напрямки: 1) Популяризує сучасну українську музику; 2) Надає підтримку молодим українським виконавцям (крім вже готових композицій передбачено створення нових), 3) Створює якісну українську музику, конкурентну на світомому ринку та формує позитивний імідж України. У результаті проекту буде записано 10 аудіокомпозицій - у стилістиці сучасного кросоверу, із залученням молодих виконавців та вже відомих гуртів. Записаний альбом буде презентовано під час 4-х концертів (Київ, Харків, Ужгород, Одеса). На концертах, крім новоствореної програми передбачено аранжування класичних творів європейських композиторів та твір українського композитора Л. Міллера, присвячений депортації німців, у виконанні молодих гуртів. Окремо буде проведений загальний відеоконцерт, що включатиме усі 10 створених композицій у стилістиці кросоверу. Результати проекту будуть поширенів в соціальних мережах, онлайн-ресурсах та сприятимуть якісним змінам у українській музичній сфері, адже на сьогодні сучасних кросоверів, попри усю популярність стилю, в українському музичному просторі, практично немає.
85.
ID: 4ICP21-00302
Назва проекту: V Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих виконавців української класичної музики «Смальта»
Рейтинг: 368
Загальний бюджет проекту: 420000
Запитувана сума від УКФ: 420000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ № КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ВЕДАНТА ЕКСПЕРТ
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Проект передбачає організацію та проведення V-го Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців української класичної музики «Смальта» наприкінці травня – в червні 2020 року. Проект є логічним продовженням щорічного Фестивалю української класичної музики «Смальта», який проводиться в різних музейних комплексах Києва. Так перший фестиваль відбувся в 2015 році в Національному заповіднику «Софія Київська», три наступних фестивалі – в НІАМ «Київська фортеця». Фестиваль-конкурс має номінації: кращий вокаліст, кращий хор, кращий музикант, кращий музичний ансамбль. Фестиваль-конкурс спрямовано на популяризацію класичної української та сучасної академічної музики, просвітницьку та освітню діяльність в галузі музичного мистецтва, загалом розвитку вокального та музичного мистецтва, зміцнення зв`язків та співпраці між державним і недержавними закладами культури, а також між різними секторами галузі: музейним, креативної індустрії та музичним мистецтвом
86.
ID: 4ICP21-29357
Назва проекту: Сам собі продюсер: Як записати та видати альбом починаючому інді-артисту
Рейтинг: 366
Загальний бюджет проекту: 1499088
Запитувана сума від УКФ: 1499088
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Корень Андрій Андрийович
Міста реалізації: Київ, Франція, Париж,
Опис проекту: На прикладі запису та релізу третього альбому інді-гурту Mari Cheba, поділитися досвідом та технологією видачі та релізу альбом незалежному українському артисту-початківцю. Альбом буде записуватись в Києві, а деякі треки зводитись у Парижі, щоб показати, що кожен артист може через інтернет реалізувати собі якісне звучання. Буде приведено як бюджетні варіанти запису і робота над ними, так і треки, з великим бюджетом для тих артистів, які вимогливі до музичного виробництва. Оскільки Марі пройшла шлях від артистки-початківця з Кривого Рогу (2010-2012), вона має досвід релізів і бюджетних і професійних альбомів. На наш погляд, для розвитку якісного музичного продукту інді-сцени необхідно ділитися практичним досвідом з молодими артистами та підтримувати молоду незалежну сцену.
87.
ID: 4ICP21-01756
Назва проекту: Створення концертної шоу-програми «Тетяна Вікторі» в жанрі classical crossover.
Рейтинг: 365
Загальний бюджет проекту: 1499162.96
Запитувана сума від УКФ: 1499162.96
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Борисенко Вадим Володимирович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект Tetiana Viktory передбачає створення концертної програми, в якій: 1) синтезуються різні музичні напрямки. Поєднання класичної фортепіанної мініатюри з DJ-сетом актуальних стилів ambient, doun tempo, chillout, trap, hip-hop, house, trans music забезпечить поєднання естетичних смаків в загальному напрямку classical crossover; 2) втілюється візуалізація концертної програми у промо відео кліпах на етапі підготовки до концертів, а також концертне шоу із залученням балету, світлових ефектів, трансляції на великому екрані. Яскравий відео ряд в сполученні з музичними композиціями створить умови для сприйняття публікою найяскравіших перлин класичної музики, налаштує молоду аудиторію на сприйняття творчих надбань композиторів-класиків.
88.
ID: 4ICP21-28451
Назва проекту: Вакцинорок проти Covid-19
Рейтинг: 364
Загальний бюджет проекту: 701600
Запитувана сума від УКФ: 701600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Волошина Ірина Миколаїіна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проведення інформаційної кампанії і благодійного концерту патріотичного гурту Ot Vinta на підтримку вакцинації від Covid-19 в Україні.
89.
ID: 4ICP23-28261
Назва проекту: Мистецтво стрімінгу
Рейтинг: 363
Загальний бюджет проекту: 1500000
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ГО «Всеукїньска Асоціація Музичних Подій» (ВАМП)
Міста реалізації: Україна, Європа,
Опис проекту: Для підготовки учасників української музичної індустрії та організаторів заходів до прогнозованих втрат концертного ринку у 2021 році, пов'язаних з кризою COVID-19, проект спрямований на надання культурним групам навичок та компетенцій організації та просування онлайн-заходів, які допоможуть утримати себе на ринку в 2021 році. В рамках проекту, ми проведемо онлайн-воркшоп «Мистецтво передачі» для 30 учасників з різних організацій, що працюють у сфері музики, фестивалів, культури та мистецтва, навчимо їх кращим практикам від лідерів галузі та досвіду британських медіа-експертів у організації та просуванні онлайн-подій. Три найкращі концепції онлайн-заходів отримають мікрогрант та глобальний промоційний пакет від партнера з британського видання The IQ-magazine.
90.
ID: 4ICP21-00718
Назва проекту: Запис аудіо-версії рок-опери "Тарас Бульба"
Рейтинг: 363
Загальний бюджет проекту: 1500000
Запитувана сума від УКФ: 1500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмежегою відповідальністю "РОК-ФЕСТ"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Запис аудіо-версії та презентація найепічнішої української рок-опери "Тарас Бульба" про сильного, сучасного українського воїна.
91.
ID: 4ICP21-07124
Назва проекту: Рок-Опера "Орфей та Еврідіка назавжди"
Рейтинг: 361
Загальний бюджет проекту: 1053000
Запитувана сума від УКФ: 1053000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛЕМІЛЕНД БІЗНЕС КОМПАНІ" (ТОВ "ЛБК")
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект підтримує розвиток сучасного оперного мистецтва, творчість молодих українських композиторів та промоцію українських митців в Україні та за кордоном. Унікальність проекту полягає у сукупності поєднання різних музичних жанрів, використання можливостей симфонічного оркестру зі збільшеним складом та академічного українського хору. Сценічний виступ продемонструє глядачу унікальні голоси українських солістів у виконанні «живим звуком» (Tenor - Altino та Bass Profundo), познайомить з новітніми 3D технологіями у контенті з об'ємним відеозображенням Віджеінг (передусім – створення ілюзії об'ємного, казкового простору, в якому перебувають герої опери). Модернізація (доопрацювання) цього музичного проекту претендує на перше в світі шоу «повного метражу» в порівнянні з окремими номерами інших проектів , де застосовано подібну технологію.
92.
ID: 4ICP21-26819
Назва проекту: Продюсерський центр для молодих виконавців
Рейтинг: 357
Загальний бюджет проекту: 1707800
Запитувана сума від УКФ: 934000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бульба Наталія Михайлівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Відбір та розвиток талановитих молодих музикантів, створення якісного аудіо-візуального продукту продукту
93.
ID: 4ICP21-00780
Назва проекту: IX Міжнародний конкурс молодих трубачів та валторністів ім. Мирона Старовецького
Рейтинг: 356
Загальний бюджет проекту: 428170.00
Запитувана сума від УКФ: 377170.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ІМЕНІ МИРОНА СТАРОВЕЦЬКОГО"
Міста реалізації: Тернопіль,
Опис проекту: Міжнародний конкурс молодих трубачів та валторністів ім. Мирона Старовецького проводиться 1 раз на 2 роки з метою підтримки молодих музикантів трубачів, валторністів, підвищення їх технічної та художньої майстерності, популяризації здобутків українських та іноземних композиторів, інтеграції української культури у світовий культурний простір, пропаганди духового мистецтва.
94.
ID: 4ICP21-29531
Назва проекту: Збірка ВІА-70х
Рейтинг: 355
Загальний бюджет проекту: 1423820.00
Запитувана сума від УКФ: 1423820.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична-особа підприємець Папуга Тетяна Андріївна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: 70-ті роки ХХ століття - це той період, коли почали стрімко з'являтися цікаві молоді музичні колективи, які у Радянському союзі називали ВІА - вокально-інструментальні ансамблі. Ми щиро вважаємо, що в 70-х було створено багато якісної української музики такими гуртами: ВІА «Опришки», ВІА «Кобзар», ВІА «Арніка», ВІА «Водограй» та ін.. Дуже багато українських пісень, створених в цей період не дійшли до нашого часу, багато з них існують лише на вінілах на полицях колекціонерів. А сучасна українська молодь так і не почула ці шедеври. Чому б не дати їм друге дихання? Наш проєкт полягає у тому, щоб знайти найкращі 8 пісень українських ВІА 70-х років, в яких є фанковий грув та українська самобутність, та зробити цим пісням сучасне аранжування, перезаписати з топовим українськими музичними виконавцями.
95.
ID: 4ICP21-06879
Назва проекту: Аудіоальбом «Україна співає поезію»
Рейтинг: 351
Загальний бюджет проекту: 211230.00
Запитувана сума від УКФ: 172190.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Волинська обласна філармонія
Міста реалізації: м. Луцьк, Волинська обл.,
Опис проекту: Проект відображає еволюцію у жанрі української співаної поезії протягом 1988-2021 років на Волині і включає три компакт-диски студійних і концертних записів, не призначених для продажу. Зокрема, тиражування студійних і концертних записів поета і співця Андрія Панчишина (1988-1993 років) з архіву Волинського радіо і записів 2001-2004 років на вірші волинських поетів та Роберта Бернса вокалістки Олени Мороз, архітектора Олега Книша (Петрова) з аранжуваннями Павла Завади, а також запис і тиражування програми «Зіграй мені мелодію дощу» дуету «Простір музики» (м. Київ) з Академічним камерним оркестром «Кантабіле» Волинської обласної філармонії. Проект спрямований на промоцію жанру української співаної поезії.
96.
ID: 4ICP21-27479
Назва проекту: Скарби Української Музики
Рейтинг: 349
Загальний бюджет проекту: 391.760
Запитувана сума від УКФ: 391.760
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "М'юзишнсфою"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Популяризація української класичної музики у світі. Виявлення та підтримка талановитих виконавців української акдемічної музики в Україні та за її межами. Презентація творів сучасних українських композиторів та виконання їх закордонними музикантами- виконавцями. Інтеграція українських фортепіанних класичних творів у світовий культурний простір, подальший розвиток та пропаганда українського фортепіанного мистецтва. Сприяння міжкультурному діалогу. Кожен учасник обов'язково виконує твір українського композитора та композитора своєї країни, тобто учасники з України виконуватимуть два українскькі твори
97.
ID: 4ICP21-29516
Назва проекту: Всеукраїнський творчий проект «Maestro, bravo!» (пам’яті видатних майстрів Одеської хорової школи)
Рейтинг: 347
Загальний бюджет проекту: 734330
Запитувана сума від УКФ: 734330
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Одеська національна музична академія імені А.В.Нежданової
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Всеукраїнський творчий проект «Maestro, bravo!» (пам’яті видатних майстрів Одеської хорової школи) – це інноваційний культурний захід, що в своїх межах охоплює більшу частину творчої взаємодії молоді: конкурси, концерт, конференцію, олімпіаду, майстер-класи. Проект має за мету популяризацію хорового мистецтва в Україні та ознайомлення широкої аудиторії з шедеврами Одеської хорової школи. Також проект спрямований на виявлення та підтримку творчо обдарованої молоді; розвиток духовності підростаючого покоління хорових диригентів; збереження та зміцнення освітньо-музичних традицій українського хорового мистецтва, популяризації академічної хорової творчості та професійної диригентсько-хорової освіти.
98.
ID: 4ICP21-07132
Назва проекту: Дніпропоп— лейбл сучасної української музики
Рейтинг: 344
Загальний бюджет проекту: 1499682.44
Запитувана сума від УКФ: 1499682.44
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "МОДУЛЬ МЬЮЗІК"
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: Dnipropop - це лейбл сучасної української музики. Проект передбачає дослідження музичного ринку, відповідно фіксацію та систематизацію митців за жанрами. В основному задача лейблу - переосмислити та видати в загальноукраїнське та світове медійне поле електронну музичну спадщину Дніпра і України. Лейбл націлює свою роботу на релізах альбомів молодих виконавців, а також запис українських команд та виконавців, які вже цікаві в Європі. Проект є мультидисциплінарним за своєю суттю, в комплексі створюється: запис, мастеринг, дизайн та промо альбому. Команда проекту має досвід у створенні власного продукту, це єдина платформа у Дніпрі, яка працює з молодими митцями.
99.
ID: 4ICP21-26366
Назва проекту: Мольфар
Рейтинг: 343
Загальний бюджет проекту: 1497090.00
Запитувана сума від УКФ: 1497090.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ «Компанія Космос»
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: MOLFAR – сучасний музичний проект, який виконує музику у стилі trap та альтернативний поп із вкрапленням суто українських мотивів. Цей проект є унікальним на українському музичному ринку і немає україномовних аналогів. Михайло Безушко (він же Мольфар) – професійний і талановитий автор та композитор, який співпрацює із багатьма українськими артистами. Він також є фронтменом відомого українського рок-гурту «Mad Heads».
100.
ID: 4ICP21-28268
Назва проекту: Рік потому
Рейтинг: 341
Загальний бюджет проекту: 497700
Запитувана сума від УКФ: 497700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець ЄФАНОВ СЕРГІЙ ДМИТРОВИЧ
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Запис альбому української авторської музики
101.
ID: 4ICP21-28736
Назва проекту: Запис музичного альбому автора та виконавця Alex Kozar
Рейтинг: 340
Загальний бюджет проекту: 1393880.00
Запитувана сума від УКФ: 1393880.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Лихачов Валерій Іванович
Міста реалізації: Київ, Київ,
Опис проекту: Запис музичного альбому автора та виконавця Alex Kozar. Дебютний альбом Олексія Козарева, під робочою назвою «Додому» складатиметься з 10 композицій власного авторства, об’єднані філософськими роздумами на теми кохання, мрій, генези, самоідентичності.
102.
ID: 4ICP21-07090
Назва проекту: Альбом «Тakesho Nemazasho I»
Рейтинг: 336
Загальний бюджет проекту: 1395764
Запитувана сума від УКФ: 1395764
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Тягнирядно Сергій Сергійович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Музичний альбому гурту «Тakesho Nemazasho» - «Тakesho Nemazasho I»
103.
ID: 4ICP21-06735
Назва проекту: АЛЄКСІР: людина-оркестр
Рейтинг: 334
Загальний бюджет проекту: 1212636
Запитувана сума від УКФ: 1212636
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Черська Надія Валеріївна
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Проект покликаний змінити сучасну українську поп-музику, привнести в неї сучасні світові тенденції за способом виконання та підкреслити корінні українські традиції - відображати в піснях справжні життєві переживання та почуття. Проект допоможе збагатити українську сучасну популярну музику та пісенну культуру текстами із глибоким змістом, що сповнені щирими емоціями та роздумами про любов, життя та пошук себе. Людина-оркестр – шоу одного артиста на сцені, але завдяки сучасному музичному обладнанню створюється атмосфера повномасштабного концерту і звучання цілої групи (використовую лупер, вокальний/гітарний процесори, плюс бітбокс, гітара, клавіші, перкусія). Це пустуюча ніша на нашому ринку і метою проекту є запис альбому.
104.
ID: 4ICP22-27442
Назва проекту: "Українська пісня єднає всіх. Фестиваль-концерт".
Рейтинг: 333
Загальний бюджет проекту: 561880
Запитувана сума від УКФ: 561880
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Комунальний концертний заклад культури "Об"єднання муніципальних мистецьких колективів Івано-Франківська"
Міста реалізації: м. Івано-Франківськ, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Створення якісного українського музичного продукту європейського рівня, розповсюдження, популяризація та промоція української музики та української пісні в Україні.
105.
ID: 4ICP21-28037
Назва проекту: ЕПСиЛОН: ЕМБІЄНТ-ПРОСТІР СиНТЕТИЧНОГО ЛАУНДЖ для ОСВІТИ та НАВЧАННЯ
Рейтинг: 332
Загальний бюджет проекту: 406255.85
Запитувана сума від УКФ: 406255.85
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
Міста реалізації: Дніпро, Київ,
Опис проекту: створення звукового та відео витвору мистецтва (загалом 360 хвилин) у стилі, близькому до «ембієнт», «чилл-аут експерієнс», «електроніка», «нью-ейдж», «лаундж», який був би у доступі через платформу YouTube та SoundCloud для забезпечення нейтралізації шумового забруднення ззовні при інтелектуальній праці. Результат продукту зберігатиметья у вигляді WAV , mp3 та midi-файлах (проєктах), файлів онлайн та на компакт-дисках..
106.
ID: 4ICP23-07323
Назва проекту: Вулиця Сіда
Рейтинг: 331
Загальний бюджет проекту: 1669975
Запитувана сума від УКФ: 1498025
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Молодіжне об'єднання "ЛЬвівська школа джазу та сучасної музики"
Міста реалізації: Львів, Львів, с Вишків Івано-Франківської області,
Опис проекту: Мета – створення міжнародної експериментальної мистецької формації для взаємодії і синергії між сучасними митцями у віддаленій місцевості ( хутір Сіда, с Вишків із презентацією у Львові), яку намагався започаткувати, як резиденцію Маркіян Іващишин і цим проєктом, наша мистецька спільнота хоче продовжити втілювати ідею розвитку сучасного мистецтва, гуртування навколо постаті Маркіяна нових генерацій митців, як жест вдячності та чергової згадки цієї персоналії, партнерів та наступних генерацій, щоб показати тяглість сталість результат діяльності не як підсумок, а як продовження започаткованого руху.
107.
ID: 4ICP21-29205
Назва проекту: "Game over"
Рейтинг: 297
Загальний бюджет проекту: 639880.00
Запитувана сума від УКФ: 639880.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Башкіна Аліна Едуардівна
Міста реалізації: Україна, Київ,
Опис проекту: Сворення аудіо-візуального контекту - україномовна пісня "Game over" та відео кліп до неї. У легкій грайливій формі у пісні та відео розкриваються актуальні проблеми ігроманії, підміни реального життя, на життя онлайн, стосунки молоді, співіснування в закритому просторі.
108.
ID: 4ICP21-29749
Назва проекту: Концерти гурту Форт для патріотичного виховання дітей та молоді
Рейтинг: 285
Загальний бюджет проекту: 1006710
Запитувана сума від УКФ: 1006710
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Смілянська Міськрайонна Громадська Організація Козацька Школа
Міста реалізації: Черкаська область, Смілянський район, село Плескачівка,
Опис проекту: Концерти рок-виконання давніх козацьких пісень та маршів з метою популяризації козацької культури серед дітей та молоді.
109.
ID: 4ICP21-06805
Назва проекту: Разом - Укрохаус
Рейтинг: 273
Загальний бюджет проекту: 1302400.00
Запитувана сума від УКФ: 1302400.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Лабораторіякреативних подій 3.0»
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Створення музичного альбому (10 композицій) сучасної електронної музики, поєднаної з українськими народними інструментами та народного співу , якими володіють професіонали з профільною академічною освітою. Також створюється фірмовий стиль та дизайн обкладинки альбому Після створення цей музичний альбом видається на лейблі ......, альбом розміщується на цифрових платформах Apple Music, Google Music, Soundcloud, Beatport, Spotify, Shazam. Крім того, для підтримки альбому планується зйомка відеокліпу на головний трек. Для того щоб про реліз дізналась якомога більша аудиторія, буде проведено ряд PR -заходів
110.
ID: 4ICP21-26707
Назва проекту: МЕЛОДІЯ
Рейтинг: 266
Загальний бюджет проекту: 1197832.84
Запитувана сума від УКФ: 1197832.84
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "ПІДКОВАарт".
Міста реалізації: м. Львів,
Опис проекту: Проект української пісні "Мелодія", започаткований солістом Львівської національної опери Петра Радейка у співпраці з володарем премії "Греммі" Андрієм Яцківим ставить за мету відродження та популяризацію української пісенної спадщини за допомогою нових, сучасних аранжувань, пошуку нових українсько - впізнаваних візуально аудіальних форматів звучання пісень, які у майбутньому ляжуть в основу мюзиклу (театралізованого концерту)
111.
ID: 4ICP21-28780
Назва проекту: Арт проект Аліси Лісової "E-Motions: discover your roots"
Рейтинг: 245
Загальний бюджет проекту: 1499919.00
Запитувана сума від УКФ: 1500000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальнісю "Базис Консалт"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Концерт фортепіанної музики, в якому звучать українські і не тільки, композитори, оздоблений звуками з діджейського пульту, відео- коментарями експертів різних напрямків. Відбуватиметься на природі, в ботанічному саду. Перформанс стає захищеним та безпечним місцем для осмислення, усвідомлення своєї української ідентичності. Арт єтюди, створені із змонтованих архівних матеріалів про культурну історію України, буття, та, власне, життя - це моя глибока вдячніть батькам, дідам за збережену українську ідентичність навіть в самі темні періоди ХХ століття. Вхід вільний, буде он лайн трансляція для західних країн, з диктором – перекладачем. Хочу показати своїм західним друзям, що Україна – це не тільки Чорнобиль.
ЛОТ 3. Театр і цирк
1.
ID: 4ICP33-00485
Назва проекту: Дім шахтарства. Музична вистава "День стійкості"
Рейтинг: 478
Загальний бюджет проекту: 2295121
Запитувана сума від УКФ: 795121
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Точка дотику"
Міста реалізації: Київ, Онлайн,
Опис проекту: Проект направлений на розвінчання поширених міфів про шахтарів та на сприяння пошуку нової ідентичності членів гірничих громад Донбасу шляхом створення тематичної музичної вистави, забезпечення онлайн-трансляції її живого виконання у співпраці україно-британською групою митців та на її популяризацію серед різних аудиторій. Проект розглядається як частина більшої діяльності ГО «Точка дотику» - програми «House of Mining», що планується до виконання у 2021 році за фінансування House of Europe.
2.
ID: 4ICP31-26874
Назва проекту: Альтернатива
Рейтинг: 473
Загальний бюджет проекту: 1430145.08
Запитувана сума від УКФ: 1400145.08
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Вусик Артем Олександрович
Міста реалізації: м. Харків, Харківська область, Україна (онлайн складова проєкту),
Опис проекту: Передбачено: 1) створити авторську виставу “Альтернатива” на стику жанрів соціальної антиутопії та фантастичного трилеру, в якій планується привернути увагу глядача до питання екології та свідомого споживацтва, доносячи за допомогою культурно-мистецьких практик основну тезу про те, що відповідальність за глобальні процеси лежить на кожному з нас; 2) провести серію освітніх та розважальних заходів на тему збереження довкілля та захисту екології.
3.
ID: 4ICP31-02109
Назва проекту: Chornobyldorf. OPERA LINGUA
Рейтинг: 470
Загальний бюджет проекту: 1616282.13
Запитувана сума від УКФ: 1491782.13
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ "ПОРТО-ФРАНКО" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Міста реалізації: Київ, Україна,
Опис проекту: OPERA LINGUA - це інтердисциплінарна опера композиторів Романа Григоріва та Іллі Разумейка, присвячена феномену мови, яка буде створена та представлена українській аудиторії в 2021 році. Використовуючи засоби сучасної опери, перформансу, фізичного та драматичного театру, алгоритмічної музики та експериментального кіно артистична команда проєкту зануриться в простір Національної Бібліотеки імені В.І. Вернадського, унікальна постмодерна архітектура якої стане декорацією та водночас змістовним джерелом натхнення для майбутньої опери.
4.
ID: 4ICP31-26223
Назва проекту: Постановка опер Дмитра Бортнянського «Сокіл» та «Алкід»
Рейтинг: 468
Загальний бюджет проекту: 1867298
Запитувана сума від УКФ: 1498548
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Постановка опер Дмитра Бортнянського «Сокіл» та «Алкід» – унікальна та найграндіозніша оперна подія в Україні у 2021 році (до 270 річниці з дня народження композитора). Ці опери тривалий час були втраченими й досі не входили у репертуар національних оперних театрів України. Особливістю постановки стане залучення режисера і сценографки Баварської державної опери (театру, що є в авангарді сучасних оперних постановок), та відомої української диригентки Оксани Линів. Вони вперше запропонують унікальну концепцію режисерської інтерпретації та інноваційне сценічне вирішення опер «Алкід» та «Сокіл». Міжнародне коло постановників та сенсаційність події привернуть увагу до постаті Бортнянського як українського композитора, якого часто помилково вважають російським митцем.
5.
ID: 4ICP31-04828
Назва проекту: Сім смертних страхів
Рейтинг: 462
Загальний бюджет проекту: 789533.70
Запитувана сума від УКФ: 789533.70
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Освітній Центр з прав Людини у Львові
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Метою проєкту є посилити видимість гомосексуальних людей в Львові та Україні, поширюючи цінності різноманіття, рівності та інклюзії через театральну виставу, створену на основі дослідження якості життя гомосексуальних людей у Львові
6.
ID: 4ICP31-28080
Назва проекту: МИ
Рейтинг: 459
Загальний бюджет проекту: 1499662.00
Запитувана сума від УКФ: 1499662.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПОСТДРАМА ЮЕЙ»
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: “МИ” — це мультимедійна арт-лабораторія, що збирає документальні відеосвідчення доби пандемії. На основі зібраного матеріалу розробляємо концепцію і матеріали для мультимедійного перформансу, що лежить на перетині постдокументального театру, цифрового сторітелінгу та візуальних мистецтв. З метою розширення соціального впливу проєкту створюємо супутній медіаконтент: цикл документальних мініфільмів про самоізоляцію (історії карантину), відеорепортажі про медиків та відеоблог про діяльність лабораторії. Проєкт рефлексує на тему людини в умовах глобальних цивілізаційних викликів XXI сторіччя і покликаний сприяти консолідаційним та адаптаційним процесам в українському суспільстві через творення інноваційного театрального та супутнього йому медіапродукту.
7.
ID: 4ICP32-28904
Назва проекту: PhD-опера "Про що мовчить Заратустра"
Рейтинг: 456
Загальний бюджет проекту: 1581524
Запитувана сума від УКФ: 1488024
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТРОПОЛІС ПРОДАКШН"
Міста реалізації: м. Київ, м. Житомир,
Опис проекту: PhD-опера «Про що мовчить Заратустра» є співтворчістю музикантів формації НОВА ОПЕРА із композиторами Андрієм Мерхелем, Сергієм Вілкою та режисером Владом Троїцьким. Лібрето опери базується на творі Фрідріха Ніцше «Так казав Заратустра» в українській інтерпретації КЛІМа. Темою опери «Про що мовчить Заратустра» є циклічна інтеграція культур. Музика базується на імпровізації музикантів, використанні серійної техніки та алгоритмічної композиції. Унікальністю проєкту є задіяння штучного інтелекту для написання фрагментів опери. Використання акустичних та "синтетичних" інструментіів, а також live-електроніка у майбутній опері поєднується із відео-артом, досконало пропрацьованою світловою партитурою, пластикою перформерів, а також традиційними для формації НОВА ОПЕРА розширеними вокальними техніками.
8.
ID: 4ICP31-03221
Назва проекту: Salome_Tech
Рейтинг: 455
Загальний бюджет проекту: 1499187.15
Запитувана сума від УКФ: 1499187.15
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЕТЕЛЬГЕЙЗЕ УКРАЇНА»
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Проект "SALOME_Tech" – АУДІО-ВІЗУАЛЬНИЙ результат міжнародної колаборації медіа-художників з електронними музикантами і оперними вокалістами. Результатом є виконання опери "Саломея" Ріхарда Штрауса за п'єсою Оскара Уайльда, де оперний вокал і канонічний текст зазвучить з електронною версією музики у живому супроводі європейських та українських DJ-їв. Художнє втілення забезпечує 3dmapping-проекція на відкритому майданчику в центрі Одеси. Сценічне виконання втілюється як транс-медіальне дійство, побудоване за творчими принципами традицій українського авангарду. Творча мета - еволюція спільногуманістичних понять і класичних традицій у руслі сучасної образотворчої системи новітніх технологій та транскрипцій сучасної техногенної мови та її наративів. Культурний продукт, затребуваний свідомістю молодого покоління.
9.
ID: 4ICP31-29001
Назва проекту: Стендап-п’єса
Рейтинг: 449
Загальний бюджет проекту: 516384.00
Запитувана сума від УКФ: 516384.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ларіонов Юрій Олександрович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проєкт «Стендап-п’єса» має на меті створити ексклюзивний творчий продукт на перетині двох окремих сценічних жанрів - стендапу та драматичного театру. Команда проєкту в процесі створення стендап-п’єси шукатиме шляхи інноваційного відродження моделі Шекспірівського театру, використовуючи сучасні прийоми - стендапу та сторітелінгу. Ми прагнемо створити стендап-п’єсу у драматургічній співтворчості акторів та режисерки, з загальним, обєднуючим авторством культурного продукту, завдяки дослідженню, пошуку та розпізнаванню нового сучасного творчого ресурсу всередині команди та на перетині різних жанрів перформативних індустрій (стендап, сторітеллінгу та драматичного театру). Використовуватиметься принцип, за якого ідеї будуть зароджуватись тут і зараз, беручи до уваги швидкозмінні процеси сучасності.
10.
ID: 4ICP31-00856
Назва проекту: Вистава-ораторія "Наркомати"
Рейтинг: 447
Загальний бюджет проекту: 1234054.04
Запитувана сума від УКФ: 1194054.04
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТВОРЧИЙ ЦЕНТР "ПУБЛІЦИСТ"
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Проектом передбачено створення мультижанрової вистави-художнього дослідження питань національної пам'яті про тоталітарне радянське минуле. В рамках проекту у місті Харків буде здійснено 2 прем’єрні покази вистави.
11.
ID: 4ICP31-27185
Назва проекту: Вертеп. Необарокова містерія
Рейтинг: 445
Загальний бюджет проекту: 1153062
Запитувана сума від УКФ: 1153062
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальністю "ТАЛАНТ-Н"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Метою створення музично-театрального перформансу “Вертеп. Необарокова містерія”, заснованого на архівних матеріалах Сокиринського (Галаганівського) вертепу (1770), є реконструкція та переосмислення історичних артефактів (ноти і тексти вертепу), які зберігаються у фондах Музею Театрального, Музичного та Кіномистецтва України; популяризація української барокової музики і сучасного українського театрального мистецтва в Україні та за кордоном.Завдання проєкту: створення команди перформерів; робота з музейними архівами, їх сканування; стилістично вірне виконання музики із використанням музичних інструментів відповідної доби; робота над театральною постановкою вертепу; розробка онлайн платформ для подальшого розміщення всіх матеріалів. В результаті проєкту отримаємо сучасну театрально-сценічну версію Сокиринського вертепу, відеозапис перформансу, серію живих показів в Україні.
12.
ID: 4ICP31-26355
Назва проекту: Скляна стеля
Рейтинг: 444
Загальний бюджет проекту: 1092182
Запитувана сума від УКФ: 1092182
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТР "СОЦІАЛЬНІ ІНДИКАТОРИ" (ЦЕНТР СОЦІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ І РОЗРОБОК ДЛЯ СПРИЯННЯ ВІДКРИТОСТІ, ДЕМОКРАТИЧНОСТІ І ГУМАННОСТІ СУСПІЛЬСТВА)
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Метафора скляної стелі використовується, щоб описати невидимі бар'єри («скло»), через які жінки можуть побачити елітні позиції, але не можуть досягти їх («стеля»). Головна тема проєкту – дослідження проблем гендерної рівності засобами перформативного мистецтва та соціологічного дослідження, задля вирішення шляхів подолання сексизму в суспільстві. Основою для постановки стане роман П. Мирного «Повія» (1883) – це маніфест того часу, що стверджує вільну жінку, яка має рівні з чоловіком права, яка гідна того, щоб здобувати освіту. Провідна тема – це емансипація жінки. У романі порушується проблема жінки у родині, у суспільстві, проблему проституції, проблема домашнього насильства та вказує на їх причини. Сексизм в сучасному суспільстві, на жаль, став однією з частин соціалізації - для того, щоб вписатися в суспільство, не можна суперечити основним його законам. Секрет в тому, що це можна зупинити. Будь-яке знання дає можливість контролювати подібну поведінку. Мета: Досягнення рівних статевих відносин, подолання сексизму та інших видів дискримінації. Гендерна рівність, як засіб подолання соціальних бар’єрів, що заважають людині проявитися, як особистості. Результати Рівні права між чоловіками та жінками в трудових, сімейних та інших правових відносинах, а також урівнювання ролі в суспільстві загалом, подолання сексизму та інших видів дискримінації. Гендерна рівність дає можливість створити рівні соціальні можливості для реалізації жінок та чоловіків в усіх сферах життєдіяльності залежно від особистого вибору
13.
ID: 4ICP31-29203
Назва проекту: “Чи дійсно ми лише звірі?” - театрально-документальна вистава
Рейтинг: 441
Загальний бюджет проекту: 1498580
Запитувана сума від УКФ: 1498580
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Іванців Оксана Корнелівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Документальна вистава, яка досліджує тему упередженого ставлення людей один до одного. У виставі використовуються документальні свідчення учасників процесів булінгу: жертв, агресорів, свідків. Ролі виконують як професійні актори, так і підлітки. Особистий досвід підлітків, які беруть участь у виставі, теж може стати частиною вистави. У виставі планується використати документальні кадри з репетицій, де підлітки рефлексуватимуть на тексти свідчень, які вони читатимуть.
14.
ID: 4ICP31-02626
Назва проекту: Сто перших слів: пошук спільної мови
Рейтинг: 440
Загальний бюджет проекту: 1239896.62
Запитувана сума від УКФ: 1239896.62
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Проєкт спрямований на оновлення колективної ідентифікації нас, як українців та українок, через позитивні особисті історії тих, хто свідомо обрав Україну для тимчасового чи постійного проживання та опанували українську мову чи перебувають в процесі. Завдяки цьому вони можуть розповісти українською мовою власні історії, а відтак стають певного роду медіумами, що дозволяють нам самим подолати частину постколоніальних травм та по-новому подивитись на власну країну. Відтак цей проєкт дає можливість розширити розуміння “українськості” та усвідомити наше різноманіття та широту. В рамках проєкту заплановано 3 основні етапи: 1. Дослідження: збір інтерв’ю у респондентів, котрі обрали вивчати українську мову (іммігранти, діаспора та ВПО) 2. Театральне осмислення: робота з особистими історіями респондентів та соціологічними даними для створення драматургічного тексту 3. Презентація: створення вистави на цій основі та публікація інтерв’ю респондентів як окремих, самодостатніх історій.
15.
ID: 4ICP31-01046
Назва проекту: Блок театрально-видавничих заходів #Особливі прикмети: на сцені й зі сцени. Продовження, децентралізація й масштабування проекту грантового сезону 2020 "Книжка на сцені" 3ICP31-1046
Рейтинг: 436
Загальний бюджет проекту: 1472948
Запитувана сума від УКФ: 1464668
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИДАВНИЦТВО АНЕТТИ АНТОНЕНКО", ТЗОВ "ВИДАВНИЦТВО АНЕТТИ АНТОНЕНКО"
Міста реалізації: Київ, Полтава, Львів, Полтава, Маріуполь,
Опис проекту: МЕТА: Основною метою проекту «#Особливі прикмети: на сцені й зі сцени» є колаборація й солідаризація поміж видавничим і театральним середовищами навколо знакової європейською та української драматургії з фокусом на децентралізацію культурного життя, а також на інклюзивні, комеморативні та правозахисні ініціативи. Результатом проекту стануть 6 перформансів за книжками серії, 2 багатоголосих аудіокнижки, записаних за участі театральних акторів і режисерів провідних театрів, 2 паперових книжки, виданих на основі театральних постановок, а також супутні освітні й просвітницькі заходи.
16.
ID: 4ICP31-06407
Назва проекту: Театр проти насильства: ЗАМАРАШКА
Рейтинг: 436
Загальний бюджет проекту: 1499062.00
Запитувана сума від УКФ: 1499062.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Жінка майбутнього"
Міста реалізації: Бердянськ, Територія всієї країни,
Опис проекту: В рамках проекту планується звернення уваги громадськості до гендерно-обумовленого насильства, а саме проблеми підлітків, які з різних обставин знаходяться у конфлікті з законом, через театралізовану п'єсу Гловацького Януша "Замарашка", з дещо зміненим сценарієм адаптованим під сьогодення в форматі онлайн (на каналі ютуб https://www.youtube.com/channel/UCSDVzK_ww4Sv3eEVFcE1jWQ та телеканалі "Телевсесвіт" з 8000000 аудиторією) та офлайн у м.Бердянськ Запорізької обл.. Вистава поєднує гру акторів різного віку, як дорослих так і дітей. Після прем'єри вистави планується онлайн обговорення піднятих гостросоціальних питань з залученням 100 осіб. Загалом за проєктом планується охопити не менше 3500-4000 осіб через офлайн показ та ютуб-трансляцію.
17.
ID: 4ICP31-02069
Назва проекту: Соціально-культурний проект "Червоний слон" (робоча назва)
Рейтинг: 435
Загальний бюджет проекту: 1497111.16
Запитувана сума від УКФ: 1487511.16
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Соціально-культурний проект «Червоний слон» передбачає створення вистави у постановці режисерки Андри Каваліускайте (Литва) за участі українських акторів і має на меті засобами перформативного мистецтва дослідити соціально-важливу і табуйовану в Україні тему ранньої вагітності. Тема проекту розкриватиметься через художні засоби, включаючи сучасні музичні жанри, оригінальні музичні композиції та відео-кліпи. Максимальне охоплення аудиторії буде досягнуто завдяки трансляції вистави у вільному доступі. Результатами проекту стануть: нова за формою для театру “Золоті ворота” вистава сторітелінг-концерт присвячена темі ранньої вагітності та сексуальної освіти; - якісна художня відео-версія створеної вистави; -досвід міжнародного співробітництва, популяризацію альтернативних методів роботи з літературним текстом.
18.
ID: 4ICP31-19526
Назва проекту: Створення вистави "Гамлет. Шоу" за сучасною українською драмою
Рейтинг: 430
Загальний бюджет проекту: 1041417.00
Запитувана сума від УКФ: 1157115.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КУЛЬТУРИ «ДНІПРОВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ДРАМИ ТА КОМЕДІЇ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Міста реалізації: м. Дніпро, Дніпропетровська область,
Опис проекту: Створення вистави за новою п'єсою "Гамлет. Шоу, або Розенкранц та Гільденстерн живі" українського драматурга Дмитра Тернового, яка побудована на сюжеті класичного шекспірівського твору, але переносить події у сучасний медійний світ і робить їх надзвичайно актуальними для українського сьогодення. Гострий політичний детектив, який ніби розслідується на очах мільйонів телеглядачів у ефірі ток-шоу «Детектор брехні», поступово перетворюється на трагічну історію-попередження. Постановка сучасною мовою говоритиме про такі надважливі для нашого суспільства теми, як війна, безлад у владі, розповсюдження фейків, небезпека медійних технологій, тощо. Сучасної драми надто мало в українському театрі, а ми впевнені, що театр має говорити з глядачем саме про сьогодення.
19.
ID: 4ICP31-06243
Назва проекту: "Струмок": перформативна вистава та освітня програма для родин з дітьми раннього віку
Рейтинг: 426
Загальний бюджет проекту: 871237.50
Запитувана сума від УКФ: 871237.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Творчий дім"
Міста реалізації: Україна ( для аудиторії освітньої програми он-лайн семінару для батьків), Київ, Київ (проведення оф-лайн заходів),
Опис проекту: Створення інтерактивної вистави для родин з дітьми раннього віку у форматі перформативного дійства на відкритому майданчику або просторі, адаптованому для показів, проведення освітнього он-лайн семінару для батьківської аудиторії. Складові вистави виявляють результати дослідження принципів взаємодії з дітьми під час репетиційного етапу проєкту. Основна ідея - створення культурного продукту для сімейної аудиторії та популяризація значення театру, що сприяє розвитку дитини. Робота відбувається з залученням литовського експерта - режисера вистав для дітей раннього віку, художнього керівника театру "Dansema" ( Вільнюс, Литва) Біруте Банявічуте, в якості ментора творчої команди проєкту та лектора для проведення семінару для батьківської аудиторії.
20.
ID: 4ICP31-26566
Назва проекту: Вулична вистава-балет "Політ Ікара" за романом Р.Берези "Політ під крилом Ікара"
Рейтинг: 426
Загальний бюджет проекту: 642180.00
Запитувана сума від УКФ: 531180.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Львівський академічний духовний театр Воскресіння
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: В основі проекту лежить організація постановки вуличної вистави-балету "Політ Ікара" за романом Р.Берези "Політ під крилом Ікара". Це видовищна вистава в жанрі вуличного театру, в якій будуть використані різні форми та засоби вираження театральної форми. В основу вистави ляже історія видатного українського хореографа та танцівника Сержа Лифара, який живучи та працюючи у Франції, ніколи не забував Україну. Вуличний жанр вистави дасть можливість у найбільшій мірі зобразити всю велич даної постаті. Пластичний ряд, балет на ходулях, спец. ефекти, красивий візуальний ряд, масивні декорації - все це створює зрозумілий без зайвих слів міжнародний контекст, тому вистава буде зрозуміла не тільки українцям, а й іноземцям.
21.
ID: 4ICP32-02166
Назва проекту: Мультимедійна вистава "Гідність короля, або Фелюсь"
Рейтинг: 425
Загальний бюджет проекту: 1117353.00
Запитувана сума від УКФ: 1103353.00
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Агенція АртПоле"
Міста реалізації: Київ, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Створення мультимедійної вистави "Гідність короля, або Фелюсь" за оповіданням Юрія Андруховича та за його безпосередньої участі. За задумом режисерки Олі Михайлюк, твір стане взаємодією літератури, музики, графіки, фото та кіно. Дія розвертається в Івано-Франківську 20-30х і відображає, як зміна політичного режиму відбилася на суспільстві та мистецтві, зокрема, кінематографі. Історія розповідатиметься у версії "сто років по тому". Залучення різних медіа дозволить в полідисциплінарному вимірі розгорнути літературний твір. Проєкт матиме широку аудиторію — як серед тих, хто цікавиться сучасним мистецтвом, так і серед істориків, урбаністів та ін. Виставу планується представити в Іано-Франківську та Києві (Довженко-Центр), а також онлайн.
22.
ID: 4ICP31-25908
Назва проекту: Лабораторія з пошуку цифрових рішень [УКРАЇНА МІСТИЧНА]
Рейтинг: 425
Загальний бюджет проекту: 1306720.00
Запитувана сума від УКФ: 1306720.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЦЕНТР СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА " ДАХ"
Міста реалізації: Україна та закордон,
Опис проекту: Лабораторія з пошуку цифрових рішень [ УКРАЇНА МІСТИЧНА] - це проєкт, який продовжує пошуки нової цифрової мови мистецтва на перетині театру, кіно, анімації, і водночас починає досліджувати та актуалізовувати теми та образи, підняті в текстах релігій світу, філософії, міфах та казках світової та української літератури. В рамках проєкту запланована акторська школа з формуванням навичок гри в цифровому театрі, лабораторні дослідження з організації процесу та технології створення цифрових образів, покази вистав одночасно з присутністю глядача фізично та онлайн, популяризація цифрового театру як нового виду мистецтва шляхом проведення циклу лекцій.
23.
ID: 4ICP31-01710
Назва проекту: Соціокультурний кроссекторальний проєкт "Де ти?"
Рейтинг: 423
Загальний бюджет проекту: 1498986.80
Запитувана сума від УКФ: 1498986.80
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури "Український малий драматичний театр"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Соціокультурний кроссекторальний проєкт “Де ти?”, що складається з двох рівноцінних взаємодоповнюючих частин: драматичної вистави “Тарас Бульба” за мотивами однойменної повісті Миколи Гоголя та серії документальних відеороликів, що висвітлюють уявлення сучасних українців (в тому числі публічних осіб, лідерів думок) щодо їхнього місця в суспільстві та державотворенні та, навпаки, місця України в їхньому житті. Обидві частини об`єднані єдиною ідеєю та контекстуальними зв’язками. Основною метою проєкту є різностороннє вивчення, а також поглиблення існуючого суспільного дискурсу щодо самоідентифікації українців. Основним засобом досягнення мети є мистецьке переосмислення дійсності через інтерпретацію культури та історії минулого.
24.
ID: 4ICP31-29315
Назва проекту: Два голоси. Уявна зустріч
Рейтинг: 423
Загальний бюджет проекту: 1459189.00
Запитувана сума від УКФ: 1459189.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: фізична особа – підприємець Кіпніс Семен Борисович
Міста реалізації: Київ, Чернівці,
Опис проекту: Проєкт «Два Голоси. Уявна зустріч» – інноваційна майстерня творення сучасної української драми спільними творчими зусиллями молодих митців – драматургині Марини Сміялнець і режисера Івана Уривського. Створення п'єси в такій безпосередній співпраці має на меті стимулювання появи таких творчих тандемів, задля збільшення кількості і якості сучасної драматургії. Також проєкт у своєму кінцевому результаті – вистави, – стає піонером появи нового жанру на вітчизняній сцені: українського «театрального бойопіку». Успішність вистави на основі, створеної таким чином п’єси, має послужити мотивацією іншим драматургам шукати свого режисера, свій театр і створювати новий театральний продукт повного циклу. Проєкт передбачає всеукраїнські гастролі із обов’язковим супроводом майстер-класами драматургині і режисера для театрів та лекції, читання для студентів українських вишів. А також пробудження інтересу з боку української громади за кордоном, англомовних симпатиків України до нашої сучасної драматургії, і як наслідок – гастролі країнами Європи та Америкою. Переклад п’єси про дві культурно-історичні постаті, онлайн-прем’єра з англійськими субтитрами мають дати поштовх до адаптування сучасної української драматургії на західних сценах, тим самим стимулюючи інтерес до сучасного українського театрального мистецтва.
25.
ID: 4ICP31-00367
Назва проекту: Археологія однієї квартири. Відеоверсія
Рейтинг: 422
Загальний бюджет проекту: 597625.60
Запитувана сума від УКФ: 464469.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ЛММГО Мистецька майстерня "Драбина"
Міста реалізації: Київ, Львів, онлайн,
Опис проекту: “Археологія однієї квартири” - це перформанс, який має на меті дослідити мнемонічний зв’язок покоління мілленіалів із матеріальною спадщиною УРСР через символічну археологічну розвідку типової радянської квартири 60-х років. Термін археологія у цій роботі стосується дослідження парадоксів історичної пам’яті та способів пам’ятання, що втілюються також у перформативних експериментах із предметами інтер’єру із квартири наших батьків, дідусів і бабусь. Результатом цих археологічних студій має стати перформативна моновистава, а також її відеоверсія, яка вибудовує не лише критичний погляд на минуле, а й пропонує візіонерські практики щодо його вивчення та прийняття.
26.
ID: 4ICP31-28849
Назва проекту: Сучасна циркова вистава із залученням дитячого балету, хору та вокалу з оркестром
Рейтинг: 419
Загальний бюджет проекту: 1498615
Запитувана сума від УКФ: 1498615
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Дитячо-юнацький центр естрадного та циркового мистецтва "Старий цирк"
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Синтетичный цирковий спектакль, що поєдную циркові номери, дитячу хореографію, хор та вокал з оркестром із елементами мультимедійної сценографії, який демонструє приклад нового цирку. В основі спектаклю лежить документальна особиста історія дитячої циркової студії «Старий цирк» з Харкова. Мета постанови - підняти тему дотримання прав дитини, створення у країні гідних умов для дитячої творчості та розвитку та збереження культурної спадщини.
27.
ID: 4ICP31-05291
Назва проекту: Фізичний театр. Вистава “Одіссею, повертайся додому”
Рейтинг: 418
Загальний бюджет проекту: 1452440.00
Запитувана сума від УКФ: 1452440.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"
Міста реалізації: місто Київ, Україна,
Опис проекту: Історія Одіссея розказана не від імені відомого мандрівника, а від імені Пенелопи, його дружини, яка чекає на нього з війни. Вистава буде представлена у жанрі фізичного театру від відомого в країнах СНД білоруського режисера Євгена Корняга. Він є автором знакової вистави “VINO”на сцені Театру на лівому березі. Вистава підніматиме питання жіночої участі у війні, життя в тилу та років очікування повернення на свою людину.
28.
ID: 4ICP31-06912
Назва проекту: Вистава-занурення “Сліпота”
Рейтинг: 418
Загальний бюджет проекту: 1042663.11
Запитувана сума від УКФ: 935663.11
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Склад 2'0"
Міста реалізації: м.Львів, Львівська обл., Україна,
Опис проекту: Постановка та показ вистави-занурення "Сліпота" за мотивами твору Жозе Сарамаго у несценічному просторі із використанням потужних звукових та світлових ефектів для досягнення глибокої та інтерактивної присутності глядача у виставі.
29.
ID: 4ICP31-06941
Назва проекту: Мій юний принц
Рейтинг: 414
Загальний бюджет проекту: 810000.00
Запитувана сума від УКФ: 750000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Кравченко Світлана Трохимівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Мій юний принц» - вистава на тему дорослішання й ЛГБТ. Проект стане першою “ластівкою”, що вийде в запланованій мистецькій трилогії “Театр-Кіно-Книга”. Над проектом працюватиме театральна команда «Дикого театру». Продюсерами вистави виступлять Ярослава Кравченко і Олексій Гладушевський, режисер Дмитро Костюминський. Це історія про 17-річного Поля із заможної родини, який страждає на агорафобію (страх відкритого приміщення). Поль веде розгульне, екстравагантне й повне guilty plesures життя у своєму шикарному домі – аж поки не зустрічає молодого хлопця Антуана і його батька Марка. Саме вони змінять геть усе в цій налагодженій системі і стануть ключовими фігурами у справі про подвійне вбивство.
30.
ID: 4ICP32-03004
Назва проекту: Імерсійна циркова вистава “Лісова пісня”
Рейтинг: 412
Загальний бюджет проекту: 1489680
Запитувана сума від УКФ: 1489680
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Яскрава Країна»
Міста реалізації: Дніпро, Чернігів, Україна,
Опис проекту: Циркова вистава за драмою-феєрією Лесі Українки "Лісова пісня" об'єднує різні жанри перформативного мистецтва. Вистава у форматі інтерактивної подорожі передбачає постановку циркових номерів на природній локації (Блакитні озера в Ріпкинському районі Чернігівської області). Імерсивність вистави полягає у залученні глядача до участі у дійстві, відсутності меж сценічного та глядацького простору. Проєкт створений завдяки об’єднанню навколо класичного літературного твору аматорських творчих колективів з різних регіонів України, учнівських колективів закладів мистецької освіти та професійних митців Чернігівщини.
31.
ID: 4ICP31-00063
Назва проекту: Перформанс у жанрі живої скульптури “Кола Незалежності”
Рейтинг: 410
Загальний бюджет проекту: 1179500
Запитувана сума від УКФ: 1179500
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Культурно-мистецька агенція "Брама""
Міста реалізації: Івано-Франківськ, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Перформанс живих скульптур “Кола Незалежності” має на меті привернути увагу пересічних українців до дослідження та базового аналізу державотворчих процесів і продемонструвати вплив основних інформаційних потоків сьогодення на формування нашої свідомості. Через легку та яскраву форму, за допомогою міміки, виразної емоційності, декорацій та взаємодії з глядачами ми говоримо про серйозні державотворчі процеси. Принцип побудови перформансу включає в себе три кола впливу на українську самоідентичність . Перше – три локації, які символізують газетну індустрію, соціальні мережі, телепростір. Друге – наука, історія, фольклор. Третє – енергетична, духовна складова.Досягти третього кола глядач може, пройшовши квест з питаннями про історію України.
32.
ID: 4ICP31-00477
Назва проекту: Місто одинаків
Рейтинг: 409
Загальний бюджет проекту: 882676
Запитувана сума від УКФ: 882676
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Театр-студія "Арабески"
Міста реалізації: Харків,
Опис проекту: Постановка сучасного турецького автора Бехіч Ак "Місто одинаків" з використанням мультимедіа (цифрова сценографія, цифрові костюми, відеомепінг). Створення відеоверсії вистави для показу на ТБ та в інтернеті. Вистава критично