Реєстр програми Аудіовізуальне мистецтво

#
ID
Назва проекту
Рейтинг
Загальний бюджет проекту
Запитувана сума від УКФ
ЛОТ 1. Телепродукт
1.
ID: 3AVS11-0105
Назва проекту: Телецикл «Гра долі». Нові герої. Невідоме про відомих»
Рейтинг: 450
Загальний бюджет проекту: 1481972.40
Запитувана сума від УКФ: 1481972.40
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІАТЕЛ"
Міста реалізації: Київ, Україна, Дніпро, Львів, Чернігів, Чернігів,
Опис проекту: Вісім нових 15-ти хвилинних програм циклу "Гра долі" - продовження тривалого в часі проекту, про видатних історичних діячів української культури, мистецтва, науки. Проект складається з історій епістолярного жанру та мемуарів. В основі сюжетів приватний світ талановитих особистостей, складний і неоднозначний. Це факти з біографій, про які не пишуть у підручниках чи енциклопедіях, але які мають значно більше шансів привернути до себе увагу різної публіки. Прекрасні історії кохання видатних людей. Проект виходитиме на 5 каналі як освітній культурологічний продукт, що має на меті не тільки дати нові знання, але й збагатити жорстокий реальний світ світлими емоціями любові.
2.
ID: 3AVS11-3381
Назва проекту: Цикл аналітично-пізнавальних телевізійних передач "Фантастичні українці"
Рейтинг: 442
Загальний бюджет проекту: 2981676
Запитувана сума від УКФ: 2981676
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Кармаліта Катерина Євгеніївна
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: «Фантастичні українці» – перший цикл аналітично-пізнавальних телевізійних передач про пошук сучасних культурних ідентифікаторів українців. Через постаті відомих діячів культури і мистецтв та інтелектуальну еліту досліджується сучасний культурний контекст, що визначає засоби маніфестації, самобутності громадян України незалежно від національності. До першого циклу увійдуть 4 передачі, кожна з яких досліджує окремий напрямок мистецтва: кіно, музику, літературу та візуальне мистецтво. Контроверсійні опінії широкого кола митців, провідних експертів, динамічний, яскравий, насичений візуальний ряд, вироблений з використанням сучасних технологій та потужна промо-кампанія вигідно відрізнятиме ці програми від більшості телепрограм і веб-контенту про мистецтво, що збільшить привабливість такого аудіовізуального продукту для широкої аудиторії, а особливо – молоді.
3.
ID: 3AVS11-6983
Назва проекту: 146 років, 2 місяці і 25 днів
Рейтинг: 435
Загальний бюджет проекту: 990064
Запитувана сума від УКФ: 884764
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДІ І ГОЛОДНІ ПРОДАКШН"
Міста реалізації: Івано-Франківська область, Львів та Львівська область, Тернопільська область, Закарпатська область, м.Київ, Прага та Кромежіж (Чехія), Будапешт (Угорщина), Відень, Бад-Ішль, Леондінг (Австрія), Тржич (Словенія), Перемишль, Краків та Варшава (Польща),
Опис проекту: «146 років, 2 місяці і 25 днів» - це розповідь про королівство Галичини та Володимирії, провінцію Австрійської імперії у володінні династії Габсбургів, що існувало з 5 серпня 1772 до 1 листопада 1918. Ці роки, місяці та дні «габзбурзької» Галичини її найчисленніші мешканці - русини-українці, жили у європейському цивілізаційному просторі. Він сформував нашу мову, культуру, політику та церкву, а також суспільну еліту. Це 90-хвилинний телевізійний проект, за участі найкращих українських та світових істориків з теми, а також матеріали з архівів Відня, Праги, Будапешта, Варшави, Кракова, Києва і Львова. На основі телепроекту, заплановано 14 тизерів, що стануть автономними відеоісторіями на тему Галичини
4.
ID: 3AVS11-4641
Назва проекту: Крим. 25 років боротьби за Україну. 1995-1998 рр.
Рейтинг: 431
Загальний бюджет проекту: 680573.00
Запитувана сума від УКФ: 680573.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Сулейманов Ібрагім Талятович
Міста реалізації: Україна, в тому числі Херсонська область, тимчасово анексована АР Крим,
Опис проекту: Цей проект передбачає створення чотирьох науково-пізнавальних телевізійних програм про боротьбу громадянського суспільства в Криму у 1995-1998 роках за його українську приналежність, що грунтуватиметься виключно на архівних матеріалах. Через хронологічну подачу та аналіз архівних матеріалів, глядачу стане зрозуміло, що Росія з перших років незалежності України не пошилала спроб анексії українського півострову і тимчасова окупація 2014 року стала логічним завершенням системної політичної, культурної та інформаційної окупації півострову. Саме відсутність правдивої та достовірної інформації про події в новітній історії України на території АР Крим, дала виклик для створення якісного українського телепродукту.
5.
ID: 3AVS11-6361
Назва проекту: Телепрограма “Грицько Чубай”
Рейтинг: 424
Загальний бюджет проекту: 1650003.00
Запитувана сума від УКФ: 1650003.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "ФІЛЬМ ПЛЮС"
Міста реалізації: Україна, США,
Опис проекту: Грицько Чубай – геніальний український поет, знавець літератури, мистецтва, музики і найяскравіша постать львівського андеґраунду кінця 60-х, початку 70-х років. Телепроект “Грицько Чубай” буде реалізовано в інноваційному жанрі документальної теле вистави, дія якої відбувається в декораціях майстерні-підвалу Грицька Чубая 70-х років. Ведучий - український поет Сергій Жадан. Дійові особи - друзі Грицька і члени його родини. Вони слухають платівки Грицька, згадують історії про нього, читають його вірші, співають пісні. Відео проекція на стінах майстерні візуально розсуває стіни і переносить глядача в час або простір про який йдеться. Мета проекту – популяризація творчості Грицька Чубая та визначення його ролі у літературно-мистецькому житті України.
6.
ID: 3AVS11-2784
Назва проекту: Крутий Заміс: Сезон 2
Рейтинг: 421
Загальний бюджет проекту: 2939330
Запитувана сума від УКФ: 2939330
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЛЯРЧУК СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
Міста реалізації: Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Полтава, Луцьк, Харків, Житомир, Вінниця, Миколаїв, Чорноморськ,
Опис проекту: Крутий Заміс: Сезон 2 - це другий сезон документальної телепрограми про наших ветеранів АТО. Через справжні розповіді героїв зі всієї України та перчений солдатський гумор глядач зможе разом з нашими хлопцями поринути в їх бойові спогади та цивільне сьогодення. У восьми серіях по 20 хвилин - історії підприємницького успіху, перипетії післяфронтового життя ветеранів-бізнесменів з 8 міст України. Курйозні воєнні оповідки для одних стануть дієвим стимулом, а для інших - справді відвертим знайомством. В рамках проекту УКФ передбачається зйомка цього телепродукту та початок промо кампанії до виходу в ефір.
7.
ID: 3AVS11-3120
Назва проекту: Бойові родини. Продовження (цикл телевізійних програм)
Рейтинг: 417
Загальний бюджет проекту: 2266345.41
Запитувана сума від УКФ: 2266345.41
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Дріз Олександр Якович
Міста реалізації:
Опис проекту: Проект «Бойові родини» це продовження вже розпочатого циклу телевізійних програм який розповідає про традиції та культуру різних родів та видів військ, в ньому йдеться про родинні династії та приклади бойового братерства. Мета проекту відкрити суспільству армію зсередини, надати розуміння їхніх бойових традицій, корпоративної культури, етики, а отже – і способу мислення.
8.
ID: 3AVS11-6572
Назва проекту: «Рідний уїк-енд»
Рейтинг: 415
Загальний бюджет проекту: 688804
Запитувана сума від УКФ: 688804
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Міське комунальне підприємство "Муніципальна телерадіокомпанія "Місто"
Міста реалізації: Хмельницька область,
Опис проекту: Телевізійна інформаційно-пізнавальна програма «Рідний уїк-енд» - цикл із десяти телевізійних програм тривалістю 30 хвилин кожна. У програмі двоє ведучих будуть досліджувати рідне Поділля та розповідати про нього глядачам. В кожній передачі буде представлена історія території, традиції, фольклорні особливості, кухня, народні ремесла, туристичні маршрути, веломаршрути, місця сили. Також, дослідимо різні види відпочинку та розваг що пропонуються на окремій території. Мета проєкту - розповісти глядачу про унікальні культурні, історичні, архітектурні, природні особливості Хмельниччини, передати їх колорит та залучити хмельничан, українців до активних сімейних вихідних на незвіданих місцинах рідної землі, шляхом випуску циклу телевізійних програм «Рідний уїк-енд” у сучасному форматі.
9.
ID: 3AVS11-6776
Назва проекту: Капелани
Рейтинг: 410
Загальний бюджет проекту: 2713132.00
Запитувана сума від УКФ: 2713132.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Воронюк-Волошина Леся Олександрівна
Міста реалізації: Київська область, Чернівецька область, Львівська область, Донецька область, Луганська область, Дніпропетровська область,
Опис проекту: Серія телепередач «Капелани» - це 5 теледокументалок про шлях священиків різних конфесій від звичайноого священослужіння в парафіях до капеланства на сході у російсько-українській війні. Мета проєкту: показати, через які виклики проходять священики, коли стають капеланами, чи змінюються їхні погляди на життя і смерть, звідки і як вони знаходять силу не втрачати людяність, віру, не зламуватись, і чому у 2017 році ЗСУ ввели офіційну посаду капелана. Результатом проєкту стануть відзнятих та готових до ефіру 5 телепередач по 20 хвилин.
10.
ID: 3AVS11-2482-2
Назва проекту: «І я таки жив!»
Рейтинг: 405
Загальний бюджет проекту: 2174397
Запитувана сума від УКФ: 2174397
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Український альманах»
Міста реалізації: м. Біла Церква (парк Александрія), м. Коростишів (Каньйон), м. Переяслав-Хмельницький (музей архітектури та побуту), м. Ржищів (берег Дніпра), с. Моринці (Черкаська обл.), с. Шевченкове (Черкаська обл.), с. Будище (Черкаська обл.), м. Корсунь-Шевченківський (Черкаська обл.), м. Черкаси, м. Канів (Черкаська обл.),
Опис проекту: Даним проектом передбачено створення другої та третьої частин трилогії «І я таки жив!» хронометражем 44 хвилин кожна. Виробництво частини першої здійснено. «І я таки жив!» - триптих про незвідані таємниці життя, особисті прагнення, мистецькі та світоглядні принципи, секрети біографії та родоводу Тараса Шевченка. подані через образи його творчості, відомі і вперше оприлюднені, перетворенні в художню аніматику і акторські пластичні мініатюри. Образне вирішення «запозичене» у самого Шевченка з його малюнків і текстів, де часто намальоване дописувалося словами, чи навпаки. На цих берегах пам’яті про Шевченка глядач побачить відомих діячів культури, науки і мистецтва, які розказуватимуть про Шевченка (Микола Жулинський, Дмитро Стус, Сергій Гальченко), виконуватимуть його твори (Ада Роговцева, Святослав Вакарчук), або ж гратимуть в сценах-реконструкціях (Ніна Матвієнко, Олег Скрипка, Наталя Ворожбит).
11.
ID: 3AVS11-4641-2
Назва проекту: 12 піщаних історій
Рейтинг: 405
Загальний бюджет проекту: 643854.44
Запитувана сума від УКФ: 643854.44
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна Організація “Кримськотатарський Культурно Спортивний Центр “Куреш”
Міста реалізації: Україна, в тому числі Херсонська область та тимчасово окупована територія АР Крим,
Опис проекту: Проект передбачає створення 12 окремих, незалежних одна від одної, телепрограм - народних казок кримськотатарського та українського народів у форматі піщаної анімації. Він направлений на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Метою проекту є ознайомлення дошкільників та дітей молодшого шкільного віку з таким видом мистецтва, як піщана анімація, розвинення їх естетичного смаку та творчого потенціалу, гармонізації психоемоційного стану та закладення основ толерантності, поваги та цікавості до іншості. Проект спонукатиме дітей бути чуйними, уважними, виховуватиме товаристські якості, почуття безкорисливої допомоги, навчить аналізувати вчинки дійових осіб та давати їм оцінку. Кримськотатарська культура та національні традиції народів, за часів СРСР були майже знищені, тому відтворена, в піщаній анімації, кримськотатарська та українська народна творчість буде збережена для наступних поколінь.
12.
ID: 3AVS11-2911
Назва проекту: Телевізійний документальний фільм «Ткацький шлях»
Рейтинг: 401
Загальний бюджет проекту: 597773.95
Запитувана сума від УКФ: 597773.95
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Всесвітній день вишиванки"
Міста реалізації: Київ, Чернівецька область, Полтавська область, Івано-Франківська область, Закарпатська область, Львівська область, Черкаська область,
Опис проекту: «Ткацький шлях» - документальний фільм, метою якого є зафіксувати різноманіття ручногого традиційного українського ткацтва в різних регіонах України, показати різні техніки, види ткатцва, регіональні особливості орнментів та кольористики, привернути увагу молоді до ткацького ремесла як затребуваного виду мистецтва та можливості зайнятості, впершу чергу, в невеликих населених пунктах (райцентрах та селах). Основним результатом проєкту має стати готовий 60-65- хвилинний документальний фільм, в якому буде відзнято та зафіксовано різноманіття традиційного українського ткацтва, фільм приверне увагу мододі до ткацього ремесла, на вироби якого є значний попит, а також як можливості зайнятості в невеликих населених пунктах; також приверне увагу широкої аудиторії до ручного ткацва як елементу української культурної спадщини.
13.
ID: 3AVS11-1050
Назва проекту: Цього ніколи не було
Рейтинг: 398
Загальний бюджет проекту: 1925234.00
Запитувана сума від УКФ: 1784222.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВА ФІЛЬМ"
Міста реалізації: Київ, Івано-Франківськ, Львів, Коломия,
Опис проекту: Цикл телевізійних програм (чотири програми, хронометраж кожної – 22 хв.), у якому крізь призму однієї шокуючої події в житті українців Канади – першої національної операції з інтернування, що тривала протягом шести років (з 1914 по 1920 рр.), ми покажемо українському глядачеві особливості формування, становлення найпотужнішої української діаспори в світі, її цінності, пріоритети, національну ідентичності діаспорян, їхні уявлення про Україну та українськість.
14.
ID: 3AVS11-3200
Назва проекту: Виробництво циклу документальних науково-пізнавальних телевізійних передач «ЄвроДонбас»
Рейтинг: 397
Загальний бюджет проекту: 1447904
Запитувана сума від УКФ: 1447904
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "435 ФІЛМС"
Міста реалізації: Костянтинівка, Лисичанськ, Рубіжне, Новгородське,
Опис проекту: Остгейм, Лібенталь, Нью-Йорк, Блюменфельд – чи чули ви про такі міста та селища…Донбасу? Навряд чи, бо майже всі вони у радянські часи отримали типові комуністичні або російські назви, як наприклад, Юнокомунарівськ чи Новгородське. Отримали вони і вигадану проросійську історію, яку, на жаль, отримав і весь Донбас, перетворившись на найбільш міфологізовану радянську територію, фортецю «русского мира». Цикл історичних телепередач «ЄвроДонбас» - це не просто спростування міфів та фейків, це пошук історичної правди, відновлення європейської ідентичності промислового Донбасу. Ми розпочинаємо новий дискурс на телебаченні та онлайнресурсах, аби не тільки повернути правдиве минуле мешканцям Донбасу, але й прокласти міст для розбудови майбутнього регіону у напрямку європейських цінностей демократичного суспільства.
15.
ID: 3AVS11-5672
Назва проекту: Цикл документальних телепередач «ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО КІНО»
Рейтинг: 394
Загальний бюджет проекту: 2999884
Запитувана сума від УКФ: 2999884
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛАЙЗ ФІЛМС»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Цикл документальних телепередач, який розповідає про розвиток українського кінематографу від 1893 до 2020 року. У десяти серіях – всі тенденції і жанри, помітні фільми, видатні режисери, актори, оператори, продюсери. Всі нагороди, визнання, провали і трагедії. Всі злети і втрати.
16.
ID: 3AVS11-7059
Назва проекту: Ігри Нескорених-2020
Рейтинг: 394
Загальний бюджет проекту: 2999985
Запитувана сума від УКФ: 2999985
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «СТАРЛАЙТ ФІЛМС»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: INVICTUS GAMES, або ІГРИ НЕСКОРЕНИХ – це міжнародні спортивні змагання для поранених і травмованих бійців, для тих, хто отримав фізичну чи психологічну травму під час бойових дій. Вони, як ніхто, потребують реабілітації та мотивації жити ділі, повноцінним життям. Ігри Нескорених використовують силу спорту для реабілітації, а також аби генерувати розуміння і повагу до тих, хто служить, чи служив своїй країні. «Invictus» означає НЕЗЛАМНИЙ, НЕСКОРЕНИЙ, НЕПЕРЕМОЖНИЙ! Він символізує бойовий дух поранених бійців. І показує, чого ви можете досягти, незважаючи на ваші травми! Це соціальний проект, з реальними людьми, реальними історіями і реальними змінами в житті, завдяки INVICTUS GAMES!
17.
ID: 3AVS11-4447
Назва проекту: Телепродукт "Справа №…"
Рейтинг: 392
Загальний бюджет проекту: 507400
Запитувана сума від УКФ: 507400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НІС-ТВ"
Міста реалізації: Миколаївська область,
Опис проекту: Телепродукт "Справа №…" – постановочна телереконструкція із залученням професійних акторів, присвячена дослідженню драматично долі репресованих під час Великого терору. Кожний сценарій ґрунтується на архівних матеріалах, що опрацьовуються професійних істориків в фондах державного архіву Миколаївської області. Серед імен, що повертаються з-під заборони та десятиліть замовчування і брехні – люди, без яких неможливо представити правдиву історію Миколаївщини. В рамках проекту буде створено та випущено в ефір 10 випусків телепродукту "Справа №…" Сценарії готуються професійним істориком на базі архівних документів.
18.
ID: 3AVS11-5886
Назва проекту: Щедрик та інші пригоди
Рейтинг: 392
Загальний бюджет проекту: 1595200
Запитувана сума від УКФ: 1595200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Пономарьова Наталія Леонідівна
Міста реалізації: Київ, Україна, Прага, Чехія, Відень, Австрія, Париж, Франція, Брюссель, Бельгія, Гамбург, Німеччина, Кам’янець-Подільський, Україна,
Опис проекту: Виготовлення 4-х випусків телепрограми про те, як український "Щедрик" став одним з найбільших символів Різдва у світі. Це розповідь про пригоди хорової Капели Кошиця, яка у 1919-1922 збирала аншлаги у європейських столицях. Під час цих гастролей "Щедрик" вперше прозвучав у Європі, отримав любов публіки і разом з хором Кошиця вирушив за океан. За форматом програма – своєрідне турне місцями слави колективу: створення (за наказом Петлюри) у Києві, евакуація до Кам’янця, прем’єра у Празі, тріумф у Парижі, овації від королеви Бельгії у Брюсселі. Мета проекту – максимальне поширення історії про шлях до успіху української щедрівки, турне капели Кошиця, популяризація української пісні і культури у світі.
19.
ID: 3AVS11-0360
Назва проекту: Тут і зараз: живі концерти у прямому ефірі
Рейтинг: 390
Загальний бюджет проекту: 1719700
Запитувана сума від УКФ: 1719700
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Іздрик Андрій Юрійович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Тут і зараз» - мультимедійне (теле-, радіо-, інтернет-) щотижневе шоу, що популяризує сучасну українську інді-музику. Молоді українські виконавці виступають зі своєю музикою в прямому ефірі та в діалозі з ведучими розповідають про себе та свою творчість. Шоу виходить із жовтня 2018 в радіоформаті, з липня 2019 – в телеформаті. Восени 2020 планується його перетворення на прямоефірне телешоу для ефективнішого виконання своєї місії – привернення уваги до сучасної української сцени. В рамках даного проекту планується випустити 13 епізодів (липень-жовтень 2020).
20.
ID: 3AVS11-3339
Назва проекту: Цикл телефільмів "Шість історій про вигадане життя"
Рейтинг: 389
Загальний бюджет проекту: 972302.0
Запитувана сума від УКФ: 972302.0
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Харківська обласна громадська організація "Театр на Жуках"
Міста реалізації: Харків, Київ, Україна,
Опис проекту: «Шість історій про вигадане життя» - цикл з шести оригінальних телефільмів-роздумів за мотивами, як добре відомих, так і не дуже відомих творів класиків та сучасних письменників: Шекспіра, Коцюбинського, Селінджера, Куліша, Кортасара, Жадана. Головною метою проекту є популяризація читання та свідомого відношення до художнього тексту. Весь цикл матиме незвичну та сучасну «театральну» форму, яка має зачіпати глядача, і будуватиметься на розмовах з відомим філологом Віктором Маринчаком. Ми прагнемо поділитися з глядачем нашою любов’ю до обраних авторів та пробудити в аудиторії не просто зацікавленість до літератури, а й підштовхнути появу культури обговорення літературних творів в різних аудиторіях
21.
ID: 3AVS11-2983
Назва проекту: «Українська Антарктида»
Рейтинг: 388
Загальний бюджет проекту: 1970009.00
Запитувана сума від УКФ: 1970009.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Загоруйко Віталій Володимирович
Міста реалізації: Антарктида (о. Галіндез), Київ, Харків, с. Мартове Харківської області, с. Батьки Полтавської області, Вінниця, Миколаїв, Кривий Ріг, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Телевізійний науково-пізнавальний проект про внесок України та українців у дослідження Антарктики. Приурочений до 200-річчя відкриття материка. Українці були серед перших дослідників континенту. Українська РСР на третину фінансувала радянську антарктичну програму. Українська полярна техніка забезпечувала життєдіяльність радянських антарктичних станцій. Однак, після розпаду СРСР Україна була вимушена заново боротися за право називатися «антарктичною державою». І перемогла. Мета проекту: створення національного інтелектуального, розважального продукту. Результати: підвищення освітнього рівня українських громадян, популяризація досягнень української нації та української держави.
22.
ID: 3AVS11-6244
Назва проекту: Девелопмент другого сезону документального телесеріалу "Україна Всесвітня"
Рейтинг: 385
Загальний бюджет проекту: 2645983.48
Запитувана сума від УКФ: 1248377.62
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "PRO production Ukraine"
Міста реалізації: Австрія (Відень, Зальцбург), Великобританія (Лондон, Петерхед), Єгипет (Каїр, Олександрія), Італія (Рим, Ватикан, Ліворно, Болонья), Ліван (Тріполі), Молдова (Бендери, Варниця), Німеччина (Берлін, Дрезден, Мерзебург, Гохкірх, Бауцен, Мюнхен, Мінден), Польща (Краків, Варшава), Румунія (Ясси, Галац), Туреччина (Стамбул), Угорщина (Будапешт), Франція (Париж, Нансі), Швейцарія (Женева), Швеція (Стокгольм, Істад, Крістіанстад, Лунд),
Опис проекту: Україна Всесвітня-2 - це другий сезон телевізійного документального серіалу. Перший вже відзнято, завдяки гранту Міністерства культури України. Сезон, який складається з 24 серій, знаходиться на етапі підготовки до ефіру на телеканалі UA: Перший. В другому сезоні ми плануємо представити наступні 24 серії проекту, присвяченого дослідженням історичних парадоксів та впливу історії України на світові цивілізаційні процеси. Це епізоди різних епох, які раніше або замовчувалися або викривлялися радянською історією.
23.
ID: 3AVS11-6888
Назва проекту: Слідами іноземця
Рейтинг: 384
Загальний бюджет проекту: 2240225.60
Запитувана сума від УКФ: 2240225.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бойко Юрій Петрович
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Головна мета проекту – показати Донбас з іншого боку та відкрити щось особливе та нове для українців. Наш проект зруйнує стереотипи щодо Донбасу. Ми доведемо, що це не лише промисловий регіон, в якому відмирає українська культура. Навпаки: це територія України, що багата на природні ресурси, історію, архітектуру та талановитих людей, які намагаються відродити та побудувати там перспективне майбутнє. Проект «Слідами іноземця» сприятиме розвитку внутрішнього туризму, зокрема на Донбасі. Проект «Слідами іноземця» розширить світогляд українців про країну, в якій вони живуть та навчить поважати один одного, зруйнує культурний бар‘єр між Заходом та Сходом нашої країни та об‘єднає українців.
24.
ID: 3AVS11-3025
Назва проекту: «З Україною в серці – діаспора в обличчях»
Рейтинг: 384
Загальний бюджет проекту: 549580.00
Запитувана сума від УКФ: 549580.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: АП ЮЕЙ СТУДІО
Міста реалізації: Німеччина, місто Мюнхен / Україна, місто Київ,
Опис проекту: Телевізійний продукт “З Україною в серці – діаспора в обличчях” – це документальний фільм, 52 хв., який складається з серії портретів членів української діаспори міста Мюнхен, Німеччини. Інтерв'ю з цими дуже різними героями продемонструють важливість збереження самоідентичності людьми, які опинились далеко від своєї історичної батьківщини. Мета цього фільму - показати зусилля діаспори щодо збереження української культури, мови, звичаїв за кордоном та проаналізувати роль діаспори у передачі історичної пам’яті українського народу наступним поколінням.
25.
ID: 3AVS11-0923
Назва проекту: Рух: Танці! (цикл телевізійних документальних програм)
Рейтинг: 382
Загальний бюджет проекту: 2099139.22
Запитувана сума від УКФ: 2099139.22
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Грачова Надія Сергіївна
Міста реалізації:
Опис проекту: «Рух: Танці!» — цикл з чотирьох програм по 25 хвилин: «Рух: Всупереч!», «Рух: Простір!», «Рух Вулиць!», «Рух: Час!». Це реальні, життєві історії українців, різного віку і соціального положення, що зачіпають найактуальніші проблеми суспільства: наркозалежність, депресія, булінг, еміграція талантів, самотність, соціальна ізоляція людей з інвалідністю та інші, життя яких змінили танці. Головна мета — надихнути глядача, показати, що завжди є вихід. І одним із таких виходів є ТАНЦІ! Популяризувати танцювальний рух та привернути увагу до найактуальніших проблем. Після перегляду у глядача має залишитись відчуття, що що ти не один, всі проблеми можливо вирішити, необхідно почати з простого: встати та почати рухатись, почати танцювати.
26.
ID: 3AVS11-7030
Назва проекту: Чотири катастрофи Івана Франка
Рейтинг: 379
Загальний бюджет проекту: 2299864
Запитувана сума від УКФ: 2299864
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КІНОСТУДІЯ «КІНЕМАТОГРАФІСТ»
Міста реалізації: Львівська-Івано-Франківська області, місто Київ, місто Одеса,
Опис проекту: Сто з гаком літ минуло від року кончини великого літератора, філософа Івана Франка, але й досі його постать оповита міріадами неоднозначних оцінок, думок як з боку фахівців, так і пересічних громадян. Мета проекту - розповісти через мас-медіа широкому загалу про «невідомого» Франка . Результат проекту обгунтовано тим,що автори проекту впевнені, що настала пора дати відсіч спотвореним уявленням про великого поета, який прожив недовге ,сповнене трагічних обставин, життя . Тізер проекту:https://drive.google.com/file/d/1qqj95BgAOU_bXcidd1ncEEEvdVFU9EOW/view?usp=sharing
27.
ID: 3AVS11-6134
Назва проекту: Пілотний випуск культурно-спортивного телевізійного проєкту «БИТВА НА ЛЬОДУ»
Рейтинг: 377
Загальний бюджет проекту: 2144850
Запитувана сума від УКФ: 2144850
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛАЙЗ ФІЛМС»
Міста реалізації: Київ, Дніпро, Львів, Харків, Полтава,
Опис проекту: Всеукраїнський соціальний культурно-спортивний телевізійний формат «БИТВА НА ЛЬОДУ», аналогів якому немає у світі. У пілотному випуску візьмуть участь найкращі колективи фігурного катання з 5 міст України, де продемонструють у рамках змагання свої хореографічні костюмовані виступи, які будуть оцінені професійним зірковим експертним журі. Битву на ковзанах буде реалізовано із використанням багатокамерної зйомки, динамічного монтажу, із залученням найсучасніших технологій знімань. Буде організовано прем’єрний показ пілоту, подано телеканалам для подальшої реалізації, а також реалізовано вузький прокат у спортивних комплексах для популяризації та залучення якнайбільшої кількості молоді до активних видів спорту та здорового способу життя.
28.
ID: 3AVS11-5958
Назва проекту: Телепроект: «Як стати дизайнером свідомої моди»
Рейтинг: 375
Загальний бюджет проекту: 1561992.72
Запитувана сума від УКФ: 1492848.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська Академія індустрії моди»
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Телеорганізація «Українська Академія індустрії моди» розробила освітній телепроект, який на протязі 5 місяців та 10 програм розкриє усі тонкості професії «Дизайнер одягу». Разом з 5 учасниками - молодими дизайнерами, яким буде надано шанс презентувати себе у якості дизайнерів широкому колу глядачів телеканалу Odessa Fashion, ми пройдемо всі етапи створення успішного свідомого екологічного бренду: від ідеї до виробництва та продажу.
29.
ID: 3AVS11-5239
Назва проекту: Сила забутих предків
Рейтинг: 375
Загальний бюджет проекту: 2998828
Запитувана сума від УКФ: 2998828
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕТ-ПРОДАКШН"
Міста реалізації: Київ, Буша (Вінницька обл.), Зона Супперта (Запорізька обл.), Свидовець (Закарпаття), острів Кодачек або Козацький острів (Дніпропетровська обл.), Бакота (Хмельницька обл.), Берестувате (Чорне) озеро (Кіровоградська обл.),
Опис проекту: Цей проект про сакральні, містичні, аномальні місця в Україні, що пов’язані з прадавніми цивілізаціями. Наша мета за допомогою вчених дослідити їх та відкрити унікальні факти про культуру наших пращурів і встановити як їхні культурні особливості могли вплинути на культурні традиції та відмінності сучасних українців. В результаті ми хочемо створити 6 захоплюючих науково-популярних телепередач, що зацікавлять аудиторію власною історією та культурою, а також стимулюватимуть розвиток внутрішнього туризму.
30.
ID: 3AVS11-6751
Назва проекту: Цуґцванґ Бадені: тріумф і падіння галицького графа
Рейтинг: 374
Загальний бюджет проекту: 877886
Запитувана сума від УКФ: 877886
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Мета телепроекту - зруйнувати усталений радянською історіографією науковий міф про Бадені-українофоба і консервативного польського політика, запропонувати нове незаангажоване бачення ролі Казимира Бадені в нормалізації польсько-українських взаємин кінця ХІХ ст. та окреслити його роль у стабілізації і розвитку української мови, культури та самобутності у поліетнічному просторі Галичини цього періоду. Конкретний результат - створення альтернативного інформаційного поля аналітики та інтерпретації культурно-історичних передумов формування політичного і ментально-культурного простору Галичини зламу ХІХ-ХХ ст. та ролі особистості у цих процесах; неупереджений погляд на життя і політичну діяльність Казимира Бадені - головного архітектора та ідеолога культурно-політичних та національних реформ у Галичині та Австро-Угорській монархії.
31.
ID: 3AVS11-1081
Назва проекту: Телепередача "Національна музична премія «Золота Жар-Птиця 2020»
Рейтинг: 370
Загальний бюджет проекту: 2682401.5
Запитувана сума від УКФ: 1613596.5
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕОДИН»
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: "Золота Жар-Птиця" — телевізійне шоу що базується на системі нагородження успішних учасників музичної індустрії України. Об’єднує в собі церемонію вручення нагород переможцям різних жанрів і напрямків а також концерт зірок сучасної музичної культури. Премія була заснована в 1996 році компанією “Таврійські ігри”. Головною метою «Золотої Жар Птиці» є розвиток української музичної культури, підтримка творчої молоді. Після відродження телеканалом М2 у 2018 році до завдань «Золотої Жар Птиці» додались стимулювання сучасної української музичної культури, нових напрямків музичної творчості, підтримка виробництва україномовного музичного продукту та молодих митців. Крім того, Премія поставила собі за мету популяризацію української мови засобом поширення культурного контенту через мас медіа.
32.
ID: 3AVS11-3371
Назва проекту: “Модернізм. Україна. Світ. Персони”
Рейтинг: 369
Загальний бюджет проекту: 2855156
Запитувана сума від УКФ: 2855156
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Третяк Ганна Володимирівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Серія фільмів розповідає, як на початку ХХ ст. в Україні, серед багатьох інших, відбулася революція і в мистецтві.  Затиснуті в рамках традиційного бачення академічні художники, не могли відмовитись від нього. Грати роль “творців нового”, тих хто є, за їх же словами викладеними в одному з маніфестів, “рупором сьогоднішнього дня” випало іншим. Вони рухалися в своїх експериментах паралельно такому ж руху в Європі. Пульс їх мистецтва був синхронним пульсу Пікассо, Сезана, Ван Гога. Кубізм, Футурізм, Кубофутурізм, та інші “ізми”. Вони створювали нову реальність. Нове образотворче мистецтво не мислило себе відірваним від інших - поезії, театру, кіно. Як і поети які занурювались в найглибші підвалини “концепції мови”,  художники розкладали на шари простір і час, вводили подвійну експозицію, та поєднували одразу кілька точок зору на предмет в одному полотні. Настав новий час, нове мистецтво, яке стало фундаментом для феноменального, в художньому сенсі, XX ст. І представники України грали в цьому творенні ключові ролі. Їх імена:  Олександра Екстер Олександр Богомазов Федір Кричевський та Іван Мясоєдов Олександр Мурашко Георгій Нарбут Олександр Архіпенко Всеволод Максимович Бурлюк Давид та Володимир Абрам Маневич Михайло Жук Євгенія Прибильська Віктор Пальмов Анатоль Петрицький
33.
ID: 3AVS11-1050-2
Назва проекту: Середньовічні ігри престолів
Рейтинг: 366
Загальний бюджет проекту: 1949065.00
Запитувана сума від УКФ: 1949065.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВА ФІЛЬМ"
Міста реалізації: Київ, Чернігів, Луцьк, Львів, Білгород-Дністровський,
Опис проекту: Цикл із шести телевізійних програм (хронометраж кожної 20 хв.), який познайомить глядачів з історіями шести найяскравіших, найдраматичніших династичних шлюбів часів Київської Русі та шістьма видатними жінками, безпосередньою пов'язаними із цим краєм. Проект є спробою перекинути мости між минулим і сьогоденням, оцінити засади державотворчих процесів часів Середньовіччя і роль жінки у цих процесах.
34.
ID: 3AVS11-5263
Назва проекту: Соціальні реклами до Державних річниць
Рейтинг: 365
Загальний бюджет проекту: 794839.00
Запитувана сума від УКФ: 794839.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна Організація “Кримськотатарський Культурно Спортивний Центр “Куреш”
Міста реалізації: Україна, в тому числі Херсонська область, херсон,
Опис проекту: В рамках проекту буде створено п’ять яскравих соціальних реклам до державних річниць, а саме: Дня кримськотатарського прапору – 26 червня 2020 року, Дня державного прапору України – 23 серпня 2020 року, Дня Незалежності України - 24 серпня 2020 року, Дня захисника України – 14 жовтня 2020 року та Дня пам’яті жертв Голодомору – 28 листопада 2020 року. Метою проекту є досягнення соціально значущих цілей, таких як: переосмислення ставлення до офіційних дат, шанобливе ставлення до державних символів, захисників держави та трагічних національних дат і зміцнення поведінкової моделі суспільства. Проект має на меті прибрати із суспільної свідомості пострадянські наративи та їх вплив на національну пам’ять. Пересічний громадянин України має наповнювати пам’ятні дати не формальним змістом зміненим на форму, таким як додатковий вихідний день або скорочений робочий день, а як датою, яка має глибше та цінніше значення для держави та народу, до якої змістовне значення має саме особисте ставлення, шана та повага. Після перегляду соціальної реклами, цей зміст має сформуватися та закріпитися на емоційному рівні, пробуджуючи національне співпереживання. Трагічні і святкові дати мають згуртувати населення, що стане соціально корисним результатом. Головною задачею при виконанні проекту, ставитиметься ідентифікація глядачів із героями цих роликів, що матиме більш ефективний та дієвий вплив на свідомість, тобто глядачі мають побачити свою модель поведінки, свої думки, або ж переживання у цих героях.
35.
ID: 3AVS11-2911-2
Назва проекту: Світ заполочі
Рейтинг: 364
Загальний бюджет проекту: 876630.00
Запитувана сума від УКФ: 876630.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Всесвітній день вишиванки"
Міста реалізації: Київ, Чернівці, Рівне, Львів,
Опис проекту: «Світ заполочі» - програма про українську народну вишивку, її історію і сучасність. Спрямована як на глядача в Україні, так і за її межами. Має на меті виховання у глядача патріотичних почуттів і поваги до традицій свого народу, ознайомлення глядачів із орнаментальним розмаїттям української народної вишивки як культурного феномена. Сюжет кожного з 10 випусків – сорочка, що пов’язана із видатною особистістю чи подією. Експертний коментар – про етнографічні особливості конкретної сорочки. Рубрика «Майстер-клас» знайомить глядачів із давніми та сучасними техніками вишивки, надає практичні поради та наочно демонструє, як вишити власну сорочку на основі представленої у конкретному випуску.
36.
ID: 3AVS11-2984
Назва проекту: Зворотний зв'язок
Рейтинг: 364
Загальний бюджет проекту: 1437238.00
Запитувана сума від УКФ: 1437238.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрфільмресурс"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Створення проекту «Зворотний зв'язок» (продакшн) сприятиме проведенню системної роз’яснювальної роботи серед населення щодо правових інструментів вибудовування ефективного діалогу з органами державної влади та місцевого самоврядування. На прикладі окремо взятої людини можливо вирішити питання, яке є типовим для багатьох громадян. Даний проект є унікальним, тому що на теренах українського телепростору відсутні проекти, в яких кабінетна політика пов'язується з реальною картиною життя. Крім того, впровадження проекту «Зворотний зв'язок» дозволить побачити в чому саме є наявні проблеми: в системі, схемі їх вирішення або в місцевих кадрах, та надасть глядачам покрокову інструкцію задля їх розв’язання в рамках діючого законодавства.
37.
ID: 3AVS11-1134
Назва проекту: Популяризація культурних надбань Рівненщини у циклі телепередач та відеороликів "Культурна мандрівка"
Рейтинг: 362
Загальний бюджет проекту: 531670.00
Запитувана сума від УКФ: 531670.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство "Телерадіокомпанія Сфера-ТВ"
Міста реалізації: Рівненська область,
Опис проекту: Проект передбачає створення 10-ти телепередач «Культурна мандрівка» про культурні надбання Рівненської області. Телепередачі будуть виходити в ефірі ТРК Сфера-ТВ, розміщуватися на сайті www.sfera-tv.com.ua та на сторінках ТРК Сфера-ТВ у соціальних мережах. Для привернення уваги аудиторії передбачений комплекс заходів із промоції програми «Культурна мандрівка». Також на основі телепередач буде створено 10 коротких квадратних відео із титруванням для зручного перегляду у соціальних мережах. Такі результати дозволять досягти мети проекту, тобто привернути увагу населення до культурних надбань Рівненщини, популяризувати їх, сприяти залученню до них туристів, підвищити обізнаність мешканців про культурне різноманіття краю, привити усвідомлення культури як носія національної гордості та ідентичності.
38.
ID: 3AVS11-0359
Назва проекту: Виготовлення циклу телевізійних передач «СВІТЛЯЧОК» (12 передач х 15 хвилин (48 пісень для дітей))
Рейтинг: 358
Загальний бюджет проекту: 2431830.00
Запитувана сума від УКФ: 2431830.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Телекомпанія "Малятко-ТВ"
Міста реалізації: Київ, Полтава, Житомир, Хмельницький, Вінниця, Харків, Кропивницький,
Опис проекту: Проект задуманий як частина багатоступеневої програми, що складається з взаємодоповнюючих музичних, поетичних, театральних та анімаційних форматів, які, в свою чергу, мають різноплановий суспільний і культурний характер. Його актуальність, ідея та мета визначаються, насамперед, проблематикою національної самоідентифікації підростаючого покоління, мотивацією замолоду оволодівати, вивчати і спілкуватися українською мовою та брати персональну участь у сучасному національному інформаційно-культурному діалозі. Результатом реалізації проекту є виготовлення циклу телевізійних передач «СВІТЛЯЧОК» (12 передач х 15 хвилин (48 пісень для дітей)). Проект не є бізнес-орієнтованим, є відкритим до участі будь-якої дитини (чи дитячого колективу).
39.
ID: 3AVS11-1520
Назва проекту: У пошуках змін або на двох колесах по Україні
Рейтинг: 356
Загальний бюджет проекту: 2895592.60
Запитувана сума від УКФ: 2895592.60
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «РРП Груп» (бренд – Ivory films)
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Телевізійна програма у жанрі тревел реаліті, герої якої вирушають у мото-подорож Україною, щоб заново відкрити її для себе та глядачів. Ми відвідаємо визначні місця, пам'ятники архітектури та мистецтва, природні чудеса, фестивалі, проїдемо нетуристичними маршрутами та відкриємо невідомі куточки країни, зануримося в автентику, побачимо як втілюються найсучасніші технології, зустрінемося з цікавими людьми, щоб знайти відповіді на питання: яка вона, Україна? Які ми, українці? Як змінилася за останні роки країна і ми самі? Закохаються в Україну не тільки наші герої, але й усі глядачі проекту. Проект пропонує широкій глядацькій аудиторії пізнавальний та соціально важливий контент у розважальній формі. Цикл з 12 програм призначений для показу в прайм-тайм на загальнонаціональному телевізійному каналі та у мережі інтернет.
40.
ID: 3AVS11-1499
Назва проекту: Цикл телепрограм "Не забуте минуле"
Рейтинг: 350
Загальний бюджет проекту: 772980.00
Запитувана сума від УКФ: 772980.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГРАНТ"
Міста реалізації: м.Київ. Трансляція телепрограм - на всю Україну,
Опис проекту: Проектом передбачається створення циклу телепрограм «Не забуте минуле». Це 365 телепрограм, кожна з яких розповідає про цей день в історії України (з 1 січня по 31 грудня ) та трансляція їх на всеукраїнському телеканалі «Правда ТУТ». Культурно-мистецька та соціальна цінність програм в тому, що в них розповідатиметься про важливі історичні події цього дня, а також про факти з життя відомих особистостей культурно-мистецької України з давньої історії по сьогодення. Цей телепродукт поповнить фонд культорологічних телепрограм українського телебачення.
41.
ID: 3AVS11-7048
Назва проекту: Кардинал Любомир Гузар
Рейтинг: 350
Загальний бюджет проекту: 735413.4
Запитувана сума від УКФ: 735413.4
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Афанасенко Олег Васильович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Тема духовного виховання є одним з найважливіших чинників становлення українського суспільства в бік його подальшого розвитку. Пропонується виробництво телепрограми «Кардинал Любомир Гузар», яка складається з 2 частин по 26,5 хвилин кожна, про життя видатного українського релігійного діяча Любомира Гузара. Актуальність проекту для українського суспільства є великою. Під час загрози українському суверенітету з боку військової агресії Росії, така програма може викликати піднесення в суспільстві та його гуртування біля патріотичних ідей, які в своєму житті висував великий священник греко-католицької церкви України. Творча група фільму має в своєму архіві унікальне велике інтерв’ю, яке дав кардинал Любомир Гузар нашій групі незадовго до своєї смерті.
42.
ID: 3AVS11-3158
Назва проекту: Цикл телепередач "Народно-інструментальне мистецтво Прикарпаття: традиція та інновація"
Рейтинг: 350
Загальний бюджет проекту: 500000
Запитувана сума від УКФ: 500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Телерадіокомпанія «РАІ»
Міста реалізації: Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,
Опис проекту: Проект передбачає створення циклу телепередач про особливості розвитку народно-інструментального мистецтва Прикарпатського регіону в контексті традицій фольклорного музикування та інновацій, зумовлених впливом академічної, популярної та естрадної музики
43.
ID: 3AVS11-2755
Назва проекту: Додана Вартість
Рейтинг: 339
Загальний бюджет проекту: 1769298.28
Запитувана сума від УКФ: 1769298.28
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Мірошников Віталій Сергійович
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Виготовлення та демонстрація в телепрокаті пілотного випуску шоу, який буде відповідати ефірній якості та стандартам телебачення. Сюжет шоу «Додана Вартість» присвячено можливості пройти коротке стажування в різноманітних цікавих компаніях та організаціях приватного і неприватного сектору, як в традиційних так і прогресивних сферах діяльності. За допомогою участі в проекті будь-який учасник від молоді, що тільки починає кар’єру, чи вже досвідчений професіонал, що хоче отримати новий досвід, навички, просто розширити кругозір, отримують можливість випробувати і проявити себе в нових напрямках, професійних сферах і якостях. За ігровою умовою, ніхто не передбачає де опиниться, а вирішувати буде спеціальний професійний тест, який оцінює навички учасників.
44.
ID: 3AVS11-0564
Назва проекту: Сценарій повнометражної документальної стрічки «Партизани та підпільники Донбасу»
Рейтинг: 339
Загальний бюджет проекту: 643300.00
Запитувана сума від УКФ: 589500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГО "Аналітичний центр "Фабрика думки "Донбас"
Міста реалізації: Київ, Дніпро, Одеса, Маріуполь, Вінниця, міста підконтрольних територій Донеччини та Луганщини,
Опис проекту: Проектом передбачається проведення документального дослідження та створення сценарію для повнометражної документальної стрічки про сучасних партизан та підпільників українського Донбасу. Військова агресія РФ з 2014 року породила явище потужного громадянського та збройного спротиву мешканців українського Донбасу. Починаючи з квітня 2014 року, Донеччина та Луганщина відповіла потужним добровольчим та партизанським рухом на спробу Кремля побудувати проект «Новоросія» в Україні. Саме мешканці Донеччини, Луганщини стали першими учасниками, організаторами добровольчого руху, більше того, саме серед них народилося явище сучасного партизанського руху спротиву російській окупації в Україні. Найвідомішими серед них стали партизанські загони: «Тіні», що діяли здебільшого на Півдні Донецької області у 2014-2016 рр.; партизанський загін під проводом Володимира Жемчугова у м. Красний Луч, що діяли здебільшого у Луганській області. Набагато менш відомими стала діяльність партизанського загону «Тесла», що діяла на Півночі Донецької області. Ще більш маловідомими є індивідуальні історії багатьох підпільників та партизан – мешканців українського Донбасу. Через маловідомість цих історій сучасний партизанський український рух сприймається скоріше як міф, ніж правда, хоча він має багато видатних сторінок, які гідні увійти у підручники з сучасної історії України. Проектом передбачається проведення документального дослідження та створення сценарію повнометражної документальної стрічки, яку у подальшому буде екранізовано.
45.
ID: 3AVS11-0069
Назва проекту: Цикл науково-пізнавальних телевізійних програм "УКРАЇНА. ІСТОРІЯ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ. Частина І. «Київська Русь "
Рейтинг: 336
Загальний бюджет проекту: 1369589.00
Запитувана сума від УКФ: 1369589.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Об'єднання кінематографістів "КІНО-ЛОГОС"
Міста реалізації:
Опис проекту: Телепрограма базується на фактах, взятих з історичних джерел, що свідчать про докорінне перекручування історії Російської імперії, направлене на створення історичної міфології про те, що Московія і Київська Русь мають спільні історичні корені, що Московія має «спадкові права» на Київську Русь. Звичайне шахрайство московитів, що привласнили собі минуле Великого Київського князівства і його народу, нанесло страшний удар по українському етносу. Наше завдання полягає в тому, щоби, на основі правдивих фактів, розкрити брехливість і аморальність московської міфології. Без великого минулого неможливо створити велику націю.
46.
ID: 3AVS11-5856
Назва проекту: Кшиштоф Зануссі для українців
Рейтинг: 333
Загальний бюджет проекту: 2546758.00
Запитувана сума від УКФ: 2546758.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБЛИЧЧЯМ ДО КУЛЬТУРИ"
Міста реалізації: Київ, Україна, Варшава, Польща, Львів, Україна, Катовице, Польща,
Опис проекту: 2019 року польському митцю, режисеру зі світовим ім’ям та дипломату виповнилося 80 років. Про його внесок в Українську культури та її діячів зокрема може сказати кожен другий митець з України. У 2020 році запланована низька заходів з урочистою участю Кшиштофа Зануссі та вшанування його в тому числі і за внесок в українську культуру. Останні фільми були виробленні в спів виробництві з Україною. В яких приймали участь багато українців кіно фахівців та артистів, зокрема Богдан Ступка – головна роль у комедії - «Серце на долоні», 2011р., Остап Ступка. Остап Вакулюк – «Ефір», 2018р., тощо. У зв’язку з цим вважаю виробництво та розповсюдження на українському та Європейському ТБ, програми про згадану особистість справою честі для мене як його учня та культурного середовища українців зокрема.
47.
ID: 3AVS11-6869
Назва проекту: Цикл телевізійних передач “Розсіяні 2. Дмитро Донцов. Відомий і невідомий”.
Рейтинг: 329
Загальний бюджет проекту: 1979215
Запитувана сума від УКФ: 1979215
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація “Всеукраїнський демократичний форум” 
Міста реалізації: Україна, Київ,
Опис проекту: В рамках проекту планується розробка циклу телевізійних програм (4 в загальному) щодо осіб, які змушені були переїхати з України через різні причини, але які завжди вважали її своєю рідною. Кожна з передач буде висвітлювати життя та досвід цих осіб на прикладі Дмитра Донцова. Розповідь про українського літературного критика, журналіста, філософа, політичного діяча, головного ідеолога українського інтеґрального націоналізму, уродженця Мелітополя Дмитра Донцова (1883-1973), чиє життя завершилось у канадському Монреалі. Програми допоможуть українцям ознайомитись з життям та творчістю видатних українців, які внесли свій вагомий внесок у творення нашої батьківщини, але мало відомі та були змушені покинути рідну землю.
48.
ID: 3AVS11-6812
Назва проекту: Altin Devir
Рейтинг: 327
Загальний бюджет проекту: 2665774
Запитувана сума від УКФ: 2591600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Телевізійна Компанія "Атлант-СВ"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Метою є історичний телевізійний продукт ALTIN ​​DEVIR / Проект Золотого століття про історію кримських татар, що жили в період Кримського ханства. Цей стан цікаво, тому що воно викликає багато протиріч, загадок і припущень в сучасному світі. Мета команди - розкрити всі секрети і показати, що є правдою, а що вигадкою. Головна мета об'єктивність в дослідженні культури і історії Кримського ханства, його правителів і жителів, з посиланням на збережені першоджерела, а так само виїзні зйомки на локації та інтерв'ю з провідними експертами як на території України, так і за його межами зокрема Туреччина і країни Європи. Результатом роботи продакшн телеканалу ATR над даним проектом буде повноцінний багатосерійний документальний історичний фільм.
49.
ID: 3AVS11-4665-2
Назва проекту: «Цей день. Ретроспектива».
Рейтинг: 323
Загальний бюджет проекту: 661584.00
Запитувана сума від УКФ: 661584.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АКАДЕМІЯ"
Міста реалізації: м.Киів та Київська область. Трансляція телепрограм - на всю Україну,
Опис проекту: Проектом передбачається створення циклу телепрограм «Цей день. Ретроспектива». Це 365 телепрограм, кожна з яких розповідає про цей день в історії України (з 1 січня по 31 грудня ) та трансляція їх на всеукраїнському телеканалі «Правда ТУТ». Культурно-мистецька та соціална цінність програм в тому, що в них розповідатиметься про важливі історичні події цього дня, а також про факти з життя відомих особистостей культурно-мистецької України з давньої історії по сьогодення. Цей телепродукт поповнить фонд культорологічних телепрограм українського телебачення.
50.
ID: 3AVS11-6446
Назва проекту: Зоряна карта фестивалів Полтавщини
Рейтинг: 322
Загальний бюджет проекту: 1269492.00
Запитувана сума від УКФ: 1269492.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство "Телерадіокомпанія Пирятин"
Міста реалізації: місто Гадяч, Полтавська область, місто Пирятин, Полтавська область, місто Лубни, Полтавська область, місто Гребінка, Полтавська область, селище Чорнухи, Полтавська область,
Опис проекту: Проектом передбачається створення серії програм-відеофільмів хронометражем 15 хвилин про культурно-мистецькі заходи та фестивалі. Проект покликаний привернути більшу увагу до фестивалів на Полтавщині, поширити інформацію, популяризувати заходи, як серед учасників, так і серед глядачів. В рамках проекту буде представлена інформація: від ідеї до сьогодення щодо його створення, засновників, учасників, з якими викликами довелося поборотися. В процесі познайомимо глядача з тим, як це вплинуло на громаду, на якість життя, покращення інфраструктури, залучення громади та бізнесу, збільшення туристичної привабливості регіону. Відео презентації в майбутньому можуть слугувати рекламним матеріалом громад для залучення інвестицій та допоможуть позиціонуватися соціально-відповідальному бізнесу.
51.
ID: 3AVS11-3456
Назва проекту: Карпати – серце України
Рейтинг: 320
Загальний бюджет проекту: 2255192.06
Запитувана сума від УКФ: 2255192.06
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство «К-МЕДІА ПЛЮС»
Міста реалізації: Українські карпати,
Опис проекту: Це фільм про українські Карпати, природні парки, прадавні ліси, флору і фауну України, про етнічне розмаїття, про народні звичаї та традиції, про прикладні ремесла, про національну культуру: співи, танці, обряди тощо.
52.
ID: 3AVS11-6918
Назва проекту: "На хвилях часу" телепроєкт
Рейтинг: 316
Загальний бюджет проекту: 1000000
Запитувана сума від УКФ: 1000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІСТ ВЕСТ ПРОДАКШН»
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: Наша телевізійна передача буде присвячена столітній історії театру імені Франка. За 45 хвилин ефірного часу ми покажемо етапи становлення театру, ознайомимо глядача з режисерами, акторами, драматургами театральної установи. Окремо буде розказана історія тісно пов’язаного з театром ім. І. Франка українського актора та режисера Гната Юри. Обов’язковим елементом телепередачі буде реконструкція подій. Для максимально влучного відтворення ми залучили досвідченого режисера Романа Бровка («Заборонений»). Надмета проєкту – розвинути внутрішній український театральний туризм та сформувати моду на відвідування театрів.
53.
ID: 3AVS11-6644
Назва проекту: "Відчуй театри"
Рейтинг: 314
Загальний бюджет проекту: 2009672.75
Запитувана сума від УКФ: 2009672.75
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАР МЕДІА ТБ"
Міста реалізації: м.Київ (Київська обл.),
Опис проекту: Наш проєкт - це низка з десяти соціальних відеороликів тривалістю до 45 секунд кожний за участі поки що не відомих широкому загалу театральних акторів з регіонів України. Мета телепроєкту – привернути увагу українців до театра взагалі, регіональних театрів зокрема, нових спектаклів та локальних театральних труп. Ми прагнемо показати, що яскраві і талановиті театральні колективи є в усіх регіонах України. В результаті проєкту розвиватиметься «театральний» туризм, це сприятиме розвитку місцевих бізнесів – готелів, ресторанів, крамничок сувенірної продукції і т.ін. та зросте здатність українців до саморозвитку та спротиву інформаційній агресії.
54.
ID: 3AVS11-3082
Назва проекту: «Професія: артист цирку» Цикл телепрограм
Рейтинг: 313
Загальний бюджет проекту: 2041278.86
Запитувана сума від УКФ: 2041278.86
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ Міжнардний продюсерський центр "Фор-Пост"
Міста реалізації:
Опис проекту: «Професія: артист цирку» — цикл з 4-х телевізійних документальних програм по 20 хвилин, присвячений цирковому мистецтву. Кожна телепрограма розповідає про певний жанр циркового мистецтва. Головна мета проекту — зрозуміти, що приводить людей у циркову професію. З якими труднощами та обертами долі насправді пов'язана їхня робота, яка глядачем сприймається, наче суцільне свято.
55.
ID: 3AVS11-3018
Назва проекту: Таємниці форту
Рейтинг: 311
Загальний бюджет проекту: 1074600.00
Запитувана сума від УКФ: 1074600.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія Рівне1"
Міста реалізації: с. Тараканів Дубенського району Рівненської області, м. Рівне Рівненської області,
Опис проекту: Пізнавальна телепрограма. Учасники дізнаватимуться історію Тараканівського форту шляхом проходження квесту. Мета: всебічно розвинути українське телебачення; підвищити рівень обізнаності населення щодо історичних процесів; розкрити туристичний потенціал Рівненського регіону; стимулювати культурно-історичний розвиток місцевих громад; популяризувати функціонування української мови шляхом створення якісного національного медіаконтенту; надати практичні знання із виготовлення телевізійного продукту студентам ВНЗ; залучити істориків до створення науково-пізнавального продукту. Результати: підвищення якості національного медіапродукту; збільшення туристичної привабливості Рівненського регіону; залучення громад регіону до процесу формування української культурної спадщини; формування інтересу суспільства до історико-культурних надбань рідного краю; підвищення рівня історичної ерудованості жителів регіону та туристів; активізація діячів історичного сектору Рівненської області
56.
ID: 3AVS11-2892
Назва проекту: ДНК українців
Рейтинг: 304
Загальний бюджет проекту: 3000000
Запитувана сума від УКФ: 3000000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Формат фільм
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Команда експертів з історії, музики, кулінарії, народного мистецтва, яка на місці проводить дослідження і відкриває невідомі факти про українські традиції, їхнє походження, унікальність або схожість з культурами інших країн. Команда експертів може відрізнятися, відповідно до тематики епізоду.
57.
ID: 3AVS11-0734
Назва проекту: "Студенти"
Рейтинг: 300
Загальний бюджет проекту: 1318935.59
Запитувана сума від УКФ: 1318935.59
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ "Скрін Медіа Юкрейн"
Міста реалізації: Київ, Лінц, Австрія,
Опис проекту: Розробка інформаційно-просвітницького телеформату «Студенти», який розповідає про навчання, життя та атмосферу в провідних європейських освітніх закладах, які спеціалізуються у сфері культури та креативних індустрій. Зйомка пілотного епізоду проекту (ефірного), в якому ми споглядаємо як організовано навчання та побут студентів, спілкуємось з викладачами, відвідуємо лекції, бібліотеки, лабораторії, гуртожитки. Плануємо продемонструвати історію випускника європейського університету, який отримав освіту за кордоном, а тепер працює в Україні. Надаємо практичну інформацію з приводу вступу до навчального закладу, інформуємо про вартість навчання, знайомимо з можливими «підводними каміннями» та важливими деталями.
58.
ID: 3AVS11-0813
Назва проекту: ЕКОТУРИЗМ УКРАЇНИ
Рейтинг: 295
Загальний бюджет проекту: 1982781.00
Запитувана сума від УКФ: 1982781.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: СПД-ФОП Орлов Роман Іванович
Міста реалізації: Гори́нчово, Хустскій район, Закарпатской области, Дрого́бич, Львівська область, Соло́нка, Пустомитівський район, Львівської області, Заболо́тне, Крижопільський район, Вінницької області, Великі Гуляки, Фастівській район, Київської області, с. Ясногородка, Макаровський район, Київська область, Гала́йки, Тетіївський район, Київської області, Ми́слівка, Долинський район, Івано-Франківської області., с. Поту́тори, Бережанський район, Тернопільської області, с. Бота́р, Виноградівський район, Закарпатської області,
Опис проекту: Важливо розвивати внутрішній туризм в регіонах, відкривати нові форми дозвілля, як для українців, так і для іноземних туристів, налагоджувати зв’язки між самими фермерами. Проект вирішує проблему відсутності єдиної бази екоферм України. Натомість створення такого реєстру с контактами, описом та мультимедіа - контентом будуть сприяти популяризації екотуризму та агротуризму в регіонах, причому, як для українців, так і для іноземних туристів. Більше того, подібна база буде сприяти налагодженню зв’язків між самими фермерами, за для обміну досвідом.
59.
ID: 3AVS11-4665
Назва проекту: Цикл телепрограм про жінок в культурно-мистецькій сфері сучасної України
Рейтинг: 293
Загальний бюджет проекту: 1274694.92
Запитувана сума від УКФ: 1274694.92
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АКАДЕМІЯ"
Міста реалізації: м.Киів та Київська область. Трансляція телепрограм - на всю Україну.,
Опис проекту: Проектом передбачається створення циклу телепрограм , який складається з 22 телепрограм про жінок з культурної та мистецької сфери сучасної України та трансляція їх на всеукраїнському телеканалі «Правда ТУТ», що поповнить фонд культорологічних телепрограм українського телебачення. Формат телепрограм – інтерв’ю. Головні героїні - жінки, які здійснили свій вагомий внесок в розвиток сучасної культури та мистецтва: художниці, літераторки, мисткині, режисерки, дизайнерки, актриси і т.д. Це будуть відверті розмови про шлях до мистецьких та творчих здобутків, стиль життя та роль таланту в житті кожної людини.
60.
ID: 3AVS11-6812-2
Назва проекту: Persona CULT з Гульнарою Поготовою
Рейтинг: 293
Загальний бюджет проекту: 2858000
Запитувана сума від УКФ: 2858000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Телевізійна Компанія "Атлант-СВ"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мета: Основна мета створення програми «Persona CULT з Гульнарою Поготовою» полягає в тому, щоб донести до глядача бачення української та кримськотатарської культур. Адже саме культура є невід’ємною частиною загальнонаціональної свідомості всього українського суспільства, що свого часу довів колектив кримськотатарського каналу ATR. Результати: Програма «Persona CULT з Гульнарою Поготовою» сприятиме популяризації, глибокої інтеграції кримськотатарської культури як невід’ємної частини української і забезпечуватиме її всебічний розвиток і функціонування у сферах суспільного життя на території України та за її межами.
61.
ID: 3AVS11-6888-2
Назва проекту: Повертайся додому
Рейтинг: 289
Загальний бюджет проекту: 2985872
Запитувана сума від УКФ: 2985872
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Бойко Юрій Петрович
Міста реалізації: Україна, також зйомки відбуватимуть у Польші,
Опис проекту: Створення тревел-проєкту «Повертайся додому» допоможе повернути та об’єднати українців на Батьківщині, розвіє міф, що життя за кордоном краще ніж вдома, дасть можливість відродити в Україні середній клас та зупинить масові міграції за кордон, заохочуватиме українців не втрачати професійний досвід та не вивозити на чужину свої знання та вміння. Навпаки: професійні навички та набутий досвід везти на рідну землю. Проєкт розширить світогляд українців, сприятиме проведенню реформ, які допоможуть реалізувати потенціал молодим українцям, спонукатиме наших співвітчизників та владу бути небайдужими до долі власної країни. В рамках цього проєкту ми зробимо вагомий вклад для побудови сильної, успішної та щасливої держави.
62.
ID: 3AVS11-7391
Назва проекту: Кнорозов
Рейтинг: 288
Загальний бюджет проекту: 2066970
Запитувана сума від УКФ: 2066970
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙ К'Ю ПРОДАКШН"
Міста реалізації: Київ, Харків, Південне, Харківська область,
Опис проекту: Створення документально-пізнавальної телевізійної програми, що розкаже історію життя нашого співвітчизника, вченого Юрія Кнорозова. Він є видатним науковцем, визнаним в усьму світі, національним героєм Гватемали і Мексики, оскільки в 1955 році розшифрував письмена Майя. Проте, через зовнішню політику СРСР, сам вчений вперше потрапив в Латінську Америку лише в 1990 на вручення йому Великої Золотої медалі президента Гватемали. Програма буде побудовано навколо двох героїв: цілком успішний агент КДБ, який мав родину, двох дітей, був цілком комфортно вписаний в соціалістичну систаму, і другий - геніальний вчений, який усі гроші витрачав на книжки, жив на воді та хлібі і врятував знання цілої цивілізації.
63.
ID: 3AVS11-6699
Назва проекту: Телевізійне інтелектуально-ігрове шоу «Ліга музейних чемпіонів»
Рейтинг: 277
Загальний бюджет проекту: 769731.54
Запитувана сума від УКФ: 769731.54
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Комунальний заклад «Рівненський обласний краєзнавчий музей» Рівненської обласної ради
Міста реалізації: місто Рівне, місто Рівне,
Опис проекту: Проект є продовженням телевізійної програми «День у музеї», у кожному епізоді якого беруть участь дві команди, одна з яких, та яка стане переможцем, проходить у наступний етап.
64.
ID: 3AVS11-2378
Назва проекту: Українські прикраси
Рейтинг: 269
Загальний бюджет проекту: 1000000.00
Запитувана сума від УКФ: 1000000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Коваленко
Міста реалізації: Україна, Київська, Черкаська області.,
Опис проекту: Анотація циклу відеороликів «Українські прикраси» Цикл відеороликів – це низка пізнавальних сюжетів про історію українського золотарства, та прикраси, частину жіночого традиційного строю. Будемо досліджувати, через пізнання історії, народні прикраси, як артефакти матеріальної та духовної культури наших предків. Ми прагнемо створити якісний культурний продукт, що відкриє забуті перлини українського золотарства. Майстер Юрій Коваленко покаже процес відтворення старовинних прикрас, що поєднає у собі минуле і сьогодення, дасть надію, що наша українська традиція житиме надалі. Традиційні прикраси виглядають ефектно. Мета не тільки показати глядачам минуле нашого золотарства, але й переконати жіноцтво в доцільності ви6ору реплік народних прикрас, щоб нести світ матеріальний код українського народу.
65.
ID: 3AVS11-7239
Назва проекту: Інформаційно-розважальний телепроект "Бізнес-інкубатор"
Рейтинг: 262
Загальний бюджет проекту: 2998708.00
Запитувана сума від УКФ: 2998708.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Харизма Груп"
Міста реалізації: Україна, м. Київ,
Опис проекту: Актуальність продукту: Більшість молодих людей відчуває невпевненість і страх прагнути створити власну справу, тому що не володіють інформацією як це робиться. Відсутність знань та побоювання краху молодих митців і підприємців позбавляє Україну майбутніх скульпторів, гончарів, модельєрів та дизайнерів, котрі бояться починати виробляти своїми руками чи запропонувати суспільству якісь необхідні на сьогодення електронні послуги. 2. Проблематика проекту (які проблеми вирішує створення продукту) Настав час говорити про проблеми середнього і малого бізнесу, про спроби і напрямки діяти як для молодих підприємців, так і для тих, хто намагався відкрити власну справу, але отримав поразку. 3. Ідея: навчити українських бізнесменів-початківців розробки свого бізнесу, планування маркетингової стратегії, правильному просуванню свого бізнесу, чесній конкуренції, ведення «білої» фінансової звітності, тощо. 4. Мета: Втілити в життя мрію героїв проекту про власну справу – допомогти їм у пошуку стартового капіталу і відкриття власного бізнесу. 5. Основний зміст: кожна серія – це наступна сходинка у створенні бізнес-проекту. Заплановано створення 12 серій, кожна з яких буде покроковою інструкцією бізнес-початківця на шляху до своєї мрії – створення власної справи свого життя! 6. Культурно-мистецька цінність продукту Телепроект «Бізнес-Інкубатор» покликаний відродити підприємницький дух в умовах економічного спаду країни, щоб на прикладі учасників, кожен українець знав, як створити свою власну справу та розвивати цей бізнес екологічно та успішно для процвітання України. Він також допоможе створити додаткові робочі місця, розширити ринок послуг та товарів новими продуктами для споживачів.
66.
ID: 3AVS11-2482
Назва проекту: «Історія християнської церкви. Український вимір»
Рейтинг: 261
Загальний бюджет проекту: 1357332
Запитувана сума від УКФ: 1357332
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Український альманах»
Міста реалізації: Львів, Острог, Почаїв, Петербург,Чернігів,Суми,Харків, Полтава,Київ,
Опис проекту: Проект передбачає створення 7 аудіовізуальних творів (до 10 хвилин кожний) документального циклу про духовність на перехресті кількох століть. В основі проекту художньо-документальні твори про Димитрія Ростовського (Туптала), Феофана Прокоповича, Григорія Сковороду, Максима Березовського, Дмитра Бортнянського, Артемія Веделя, Стефана Ковніра. Кожний із творів є завершений за драматургією та змістом. Подача матеріалу - через часткову художню реконструкцію подій і відео біографії особистостей, діяльність яких була надважливою для становлення української церкви та культури. Створення телепродукту та його оприлюднення на кількох загальнонаціональних каналах будуть супроводжені івентами та проявами на ТБ, радіо та в соціальних мережах.
67.
ID: 3AVS11-3214
Назва проекту: Художній фільм "Лісова пісня"
Рейтинг: 238
Загальний бюджет проекту: 2513480
Запитувана сума від УКФ: 2513480
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Медяний Василь Михайлович
Міста реалізації: Вінницька область,
Опис проекту: Постпродакшн фільму "Лісова пісня" (120 хв) за твором Лесі Українки (монтаж, графіка, кольорокорекція, озвучення, створення та запис музики, переклад та підготовка субтитрів англійською мовою), виготовлення трейлерів, виготовлення презентаційних рекламних тизерів для подальшого показу на телеекранах та в інтернеті, підготовка маркетингової стратегії для просування фільму
68.
ID: 3AVS11-3433
Назва проекту: То хто ж з нас сліпий?
Рейтинг: 233
Загальний бюджет проекту: 1183016.00
Запитувана сума від УКФ: 1183016.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ МЕДІА ПЛЮС"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект про життя людей з вадами зору. Їхня повсякденна боротьба з непристосованим до елементарних потреб оточуючим середовищем, як у побутовому плані, так і у стосунках з іншими людьми. Ми іноді зіткаємося з ситуаціями на кшталт: розбиті ліхтарі на вулиці чи вкрадена лампочка у парадному — і дуже нервуємо, коли за такої темряви вступаємо у калюжу чи не можемо знайти у сумці ключі. Водночас мало хто з нас думає про те, що є люди, які постійно живуть у темряві. Ми їх соромимося, ігноруємо, навіть робимо вигляд, що їх не існує поміж нас... То хто ж з нас сліпий?
69.
ID: 3AVS11-7281
Назва проекту: КОЗАКИ
Рейтинг: 210
Загальний бюджет проекту: 2793064
Запитувана сума від УКФ: 2793064
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "АЙ К'Ю ПРОДАКШН"
Міста реалізації:
Опис проекту: Запорізькі Козаки є невід'ємною частиною історичної та культурної спадщини не тільки для українського народу. За час свого існування, Козаки здійснювали походи в Османську Імперію, Річ Посполиту і навіть Франції. Як вплинули Запорожці на своїх сусідів? Які традиції запозичили, а які привнесли? Як відносно молода Запорізька армія могла перемагати війська, чий військовий порядок і озброєння відточувалося століттями? Думки істориків щодо Запорожців відрізняються, і багато, здавалося б очевидні факти, при детальному розгляді обростають питаннями.
70.
ID: 3AVS11-3456-2
Назва проекту: Сорочинський ярмарок - історія українського народу
Рейтинг: 204
Загальний бюджет проекту: 2797126.04
Запитувана сума від УКФ: 2797126.04
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "К-МЕДІА ПЛЮС"
Міста реалізації: Київ, с. Великі Сорочинці Полтавська обл.,
Опис проекту: На сьогодні Сорочинський Ярмарок - це одне з місць, де зароджувалася Українська держава, звичаї и традиції, побут и вірування, вся повнота економічної та культурного життя. У нашому фільмі ярмарок - відправна точка розповіді про те, як і чим жили і торгували українці часів розквіту Сорочинської Ярмарки. Гончарі й ложкарі, ткалі й вишивальниці, бондарі й столяри, стельмахуй й кошикарі, кушнірі й лимарі продавали на ярмарках свої вироби. Кожна зі сторінок фільму - розповідь героя вед першої особи про себе, своє життя, свій побут, що він що він виготовляє, що чекає від ярмарки, скільки хоче заробити, що найпотрібніше для сім'ї купить на виручені гроші, хто з ним їде, скільки у нього дітей, хто дружина \ чоловік, які складнощі він очікує на ярмарку, які незвичайні товари продавали в тому році і т. д. Кожна розповідь героя супроводжується кіно реконструкцією побуту того часу, на базі сучасних українських митців. Завдання історичних сторінок фільму максимально точно відобразити побут і фольклор України того часу.
71.
ID: 3AVS11-6500
Назва проекту: Життя моделей поза кадром
Рейтинг: 178
Загальний бюджет проекту: 745340
Запитувана сума від УКФ: 745340
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Комунальна установа Тернопільської обласної ради "Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області"
Міста реалізації: Тернопільська область,
Опис проекту: Телепродукт "Життя моделей за кадром" демонструє реалії модельного життя, юридичні та фінансові аспекти. Даний проект покликаний ознайомити людей з даною діяльністю у форматі реаліті-шоу.
ЛОТ 2. Радіопродукт
1.
ID: 3AVS21-6388
Назва проекту: "Дрімайко-сучасна українська казка"
Рейтинг: 441
Загальний бюджет проекту: 396670
Запитувана сума від УКФ: 396670
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне акціонерне товариство «Радіокомпанія Гала»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Дрімайко – сучасна українська казка» - це створення додаткових 50 аудіопрограм та 50 подкастів у вигляді авторської радіовистави для подальшого розповсюдження їх на хвилях єдиного 100% україномовного радіо Країна ФМ та в мережі інтернет. Відомий український письменник казок Сашко Лірник створить свої шедеври для молодої україномовної аудиторії, іх батьків та дідусів та бабусь. Також наш проект дозволить зафіксувати сучасну українську казку у цифровому всесвіті і зробити її доступною 24/7.
2.
ID: 3AVS21-5809
Назва проекту: Подкаст «Пост правди»
Рейтинг: 426
Загальний бюджет проекту: 802510
Запитувана сума від УКФ: 663160
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Журнал Куншт»
Міста реалізації: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Вінниця, Одеса, Івано-Франківськ,
Опис проекту: Сезон наративного подкасту під назвою «Пост правди» про вміння виявляти дезінформацію, маніпуляції в медіа, псевдонауку та фейки. Кожен епізод буде присвячений новому аспекту інформаційної грамотності. Усі проблеми висвітлюватимуться через реальні приклади та історії, залучаючи експертів зі сфер нейрофізіології, філософії, політології, культурології та журналістики. Особливість подкасту – в аудіоефектах та прийомі сторітелінгу, що зробить кожен епізод «театром для вух». В результаті буде створено 12 епізодів, які загально прослухають принаймні 100000 людей. Проект навчить основ медіаграмотності та перевірки інформації та в довгостроковій перспективі зменшить вразливість аудиторії до фейків та маніпуляцій.
3.
ID: 3AVS21-4606
Назва проекту: Свідоме життя
Рейтинг: 423
Загальний бюджет проекту: 566380.00
Запитувана сума від УКФ: 566380.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Радіо-Ера»
Міста реалізації: більше 40 міст мовлення (80% покриття України),
Опис проекту: Це буде серія просвітницьких програм за участі українських діячів культури та лідерів думок, які розповідають про соціальну відповідальність на власних прикладах та про свою участь у культурно-соціальних і благодійних акціях. Мета: Розвиток українського аудіального продукту з фокусом на культурно-мистецький та соціальний контент. Результати: 1) створено 25 радіопродуктів для ефірів Радіо НВ; 2) збільшена кількість україномовних передач та подкастів у вільному доступі шляхом додаткового розміщення ефірів на Youtube і Facebook та аудіозаписів на Soundcloud; 3) збільшено кількість аудиторії, яка слухає якісний український контент; 4) створена підтримка представникам культури у їх соціальній діяльності.
4.
ID: 3AVS21-5291
Назва проекту: Платформа сучасної української радіодрами
Рейтинг: 414
Загальний бюджет проекту: 769051.36
Запитувана сума від УКФ: 676935.26
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ДРАМИ І КОМЕДІЇ НА ЛІВОМУ БЕРЕЗІ ДНІПРА", ТВЗК "КАТДІК НА ЛІВОМУ БЕРЕЗІ ДНІПРА"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення на базі професійного й прогресивного театру під наглядом менторів-фахівців радіодрами якісного та сучасного аудіо-продукту у вигляді 6 готових радіо-п'єс у повній відповідності до формату радіодрами. Створені п’єси пройдуть апробацію – за ними відбудуться читки в театрі. Також буде записано радіо версію читок, що дозволить оцінити п’єси і як аудіо-контент для подальшої реалізації створеного продукту в якості повноцінних радіо-вистав.
5.
ID: 3AVS21-7160
Назва проекту: «ГОРМОН ЩАСТЯ»: ток-шоу про стосунки без насильства та маніпуляцій
Рейтинг: 413
Загальний бюджет проекту: 998310
Запитувана сума від УКФ: 998310
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ»
Міста реалізації: Вся Україна, оскільки це медіапроєкт,
Опис проекту: Мета проєкту — сприяти формуванню соціального тренду на гідність, партнерство і здорові стосунки; промотувати здорові рольові моделі та моделі здорових стосунків; прияти розвитку навичок і вмінь ненасильницького спілкування та побудови здорових стосунків; Запобігати та протидіяти різним видам насильства між людьми. Для цього буде створено цикл із 25 прямоефірних ток-шоу, в результаті якого слухачі отримають практичні знання та рекомендації щодо розвитку своїх персональних та соціальних навичок та вмінь будувати здорові стосунки.
6.
ID: 3AVS21-2056
Назва проекту: Пора року – програма про музику, яка відгукується на події в країні
Рейтинг: 411
Загальний бюджет проекту: 813247
Запитувана сума від УКФ: 785847
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Громадське Радіо»
Міста реалізації: Київ і область, Черкаська область, Одеська область, Донецька область, Луганська область, місто Дніпро,
Опис проекту: Авторський проект Андрія Куликова про актуальну українську музику (рок і суміжні жанри). Мета програми — щоби в радіоефірі більшало якісної української музики. Проект надає змогу молодим та маловідомим українським виконавцям і виконавицям презентувати свою творчість широкій аудиторії. Впродовж 50 хвилин в прямому етері гості-музики і не музики, разом з ведучим, розкривають таємниці рок-музики, грають вживу та слухають музичні твори. Слухачі і слухачки можуть висловити у прямому етері ставлення до музики і до подій, що відбуваються в Україні і довкола. Проект передбачає виробництво прямоефірних радіопрограм, підготовку мультимедійних публікацій та подкастів для розміщення онлайн. Окремі програми супроводжуватимуться відеотрансляцією на Youtube та Facebook.
7.
ID: 3AVS21-5539
Назва проекту: Подкаст "Культура всього"
Рейтинг: 385
Загальний бюджет проекту: 985600
Запитувана сума від УКФ: 985600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Боборикін Андрій Ігорович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Культура всього” - подкаст про сучасну культуру в найширшому її розумінні в форматі довірливої неформальної розмови двох ведучих з гостями-експертами. Проєкт передбачає публікацію кожного випуску у вигляді подкаста на всіх основних подкаст-директоріях (iTunes, Soundcloud, Google Podcasts) та на платформі подкастів онлайн-видання "Українська правда".
8.
ID: 3AVS21-4611
Назва проекту: Цикл авторських радіо програм для РокРадіо UA
Рейтинг: 359
Загальний бюджет проекту: 486408
Запитувана сума від УКФ: 486408
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство "О.Т.В. Студія"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Проект передбачає наповнення ефіру єдиного, повністю україномовного, РокРадіо UA, щоденними програмами, які представляють собою цикли авторських пізнавальних розповідей, про історію та сучасність української рок музики, її стилі та напрямки, виконавців, концерти та фестивалі, а також інші грані української рок культури. Крім того, програми густо насичені музичним контентом, бо саме мовою музики можна розповісти про будь що. Основна мета проекту це популяризація, через радіо, якісного україномовного рок продукту та залучення до цього як найбільшої аудиторії.
9.
ID: 3AVS21-7087
Назва проекту: Жива історія
Рейтинг: 351
Загальний бюджет проекту: 444380
Запитувана сума від УКФ: 444380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ЗАПОРІЗЬКЕ ОБЛАСНЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ДЕМОКРАТИЧНІ ІНІЦІАТИВИ-2002"
Міста реалізації: Запорізька область,
Опис проекту: Ідея полягає у створені 20 тематичних радіопрограм присвячених культурно-історичним об’єктам Запоріжжя, а також 20 аудіоматеріалів (мулитимедійні аудіо гіди), які будуть доступними при зчитуванні спеціальних QR-кодів. Вони будуть розміщені на інформаційних табличках на об’єктах історичної, культурної та архітектурної спадщини нашого міста. Таким чином, усі охочі зможуть дізнатися про історію Запоріжжя та українську культуру. Інформація буде представлена українською, російською та англійською мовами.
10.
ID: 3AVS21-2744
Назва проекту: “Культура та авторське право”: цикл освітніх радіоефірів
Рейтинг: 351
Загальний бюджет проекту: 435366.53
Запитувана сума від УКФ: 435366.53
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Благодійна організація "Благодійний фонд "Метод""
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Цикл освітніх некомерційних радіопередач щодо правової обізнаності творчих працівників/ць з питань авторського права в Україні. Фокусується на створенні умов їхньої правової самоосвіти, на забезпечені інструментами для системної протидії порушенням прав, на врегулюванні трудових відносин у культурних процесах.
11.
ID: 3AVS21-6219
Назва проекту: Джазові рими
Рейтинг: 349
Загальний бюджет проекту: 478870
Запитувана сума від УКФ: 478870
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФОРВАРД ФІЛЬМ"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Радіовистава "Джазові рими" - це колаборація сучасних українських поетів та знаних джазових виконавців з різних регіонів України. Ця вистава – атмосферний діалог головного героя з митцями на важливі і актуальні для кожного теми. Нове українське слово, підсилене джазовими синкопами має сягнути самої глибини душі і знайти відповіді на питання кохання і зради, війни та миру, життя та смерті. Мета проєкту – підтримка та розвиток українського джазового та літературного мистецтва у радіопросторі, популяризація сучасного українського контенту в Україні та за кордоном.
12.
ID: 3AVS21-0813
Назва проекту: Цикл радіо програм "СУПЕРЖІНКА"
Рейтинг: 326
Загальний бюджет проекту: 391105.00
Запитувана сума від УКФ: 391105.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: СПД-ФОП Орлов Роман Іванович
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Створити аудіо - цикл «Супер-жінка», до якого увійдуть серійні випуски міні-програм, присвячених найбільш цікавим та нагальним питанням сучасних жінок: психологія, здоров’я, стиль, хобі, мотивація, історії успіху, поради експертів та онлайн консультації.
13.
ID: 3AVS21-0859
Назва проекту: Аудіо казка "Казка про Рибку-Царівну"
Рейтинг: 321
Загальний бюджет проекту: 567080.00
Запитувана сума від УКФ: 567080.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Мейнстрім Пікчерз»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Аудіо версія авторської дитячої казки, озвучена голосами відомих українських зірок кіно та шоубізнесу. Проект слідує сучасним тендеціям та робить доступною сучасну дитячу українську літературу дітям, які ще не вміють читати, незрячим людям ( в тому числі дітям) та економить час зайнятим батькам. Також за рахунок відомих голосів та розповсюдженню в радіо ефірі популярізує українські книжки та сімейні цінності.
14.
ID: 3AVS21-3466
Назва проекту: Радіосеріал (аудіосеріал) "Містичні туристи"
Рейтинг: 319
Загальний бюджет проекту: 997064.00
Запитувана сума від УКФ: 997064.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРТІГОЕФІКС"
Міста реалізації: Україна, Світ (користувачі Megogo Audio),
Опис проекту: “Містичні туристи” – аудіопостановка у форматі серіалу, створена за оригінальним сценарієм та розрахована для радіо та подкастингу. Жанр – містичний детектив. Це історія фокусника, який в пошуках зниклої дівчини мусить мандрувати містичними місцями України. Щоб знайти її та протистояти сильному ворогу герой збирає команду з дивних людей. Серіал складається з п’яти епізодів по 4 серії. Кожен епізод – розслідування на новій “містичній” локації. Мандри надають можливість розказати про історичні пам’ятки України, її легенд та міфи, культуру різних регіонів. Події відбуваються в 90-х роках минулого століття. Це нагода показати зміни в Україні. Від технічно-побутових до політичних та ідеологічних.
15.
ID: 3AVS21-6431
Назва проекту: "Я, "Побєда" і Берлін" радіовистава
Рейтинг: 308
Загальний бюджет проекту: 1105266
Запитувана сума від УКФ: 999471
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КС ПРОДАКШН"
Міста реалізації: вся Україна,
Опис проекту: Наш проєкт - це комедійна радіовистава у форматі серіалу з 12 серій по 10 хв. кожна за мотивами дебютної книги Андрія Кузьменка "Я, "Побєда" і Берлін". Створення на оригінальному українському літературному матеріалі якісного життєствердного аудіоконтенту, здатного протидіяти інформаційній агресії, спрямованій, в тому числі, на формування комплексу меншовартості у наших співвітчизників, донесення цього контенту максимальній кількості слухачів – головна ціль нашого проєкту. Гумор підтримував наших співгромадян у найтяжчі часи, тож в результаті нашого проєкту українцям буде легше опиратися інформаційній агресії.
16.
ID: 3AVS21-6123
Назва проекту: Cedra.Подкасти
Рейтинг: 306
Загальний бюджет проекту: 393220.00
Запитувана сума від УКФ: 393220.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Шапкін Іван Сергійович
Міста реалізації: Україна, Київ,
Опис проекту: Проект складається з трьох програм, по 10 серій у кожній, присвячених наступним темам: історіям видатних українців минулого, які досягли висот у своїй сфері діяльності; шедеврам українського мистецтва та вітчизняним митцям; творам української літератури, які обігнали свій час і є актуальними для сучасної України. Подкасти створено з метою популяризації української історії та культури, та посилення укріплення тренду на вітчизняний аудіальний продукт у форматі інфотейменту. Результатом реалізації проекту буде створення аудіо-продукту здатного конкурувати з аналогічним закордонним продуктом за прихильність української аудиторії, та підвищення зацікавленості вітчизняним мистецтвом та укріплення усвідомлення того, що українська культурна спадщина не поступається іноземній.
17.
ID: 3AVS21-7409
Назва проекту: 12 причин закохатися в Запоріжжя
Рейтинг: 304
Загальний бюджет проекту: 357120
Запитувана сума від УКФ: 357120
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІОСТАНЦІЯ "ВЕЛИКИЙ ЛУГ"
Міста реалізації: Запорізька область,
Опис проекту: Cерія радіопрограмм з інтригуючою назвою «12 причин закохатися у Запоріжжя». Це проект - розповідь про цікавинки культурного життя міста. У радіопрограмах буде подано свіжий сучасний погляд на життя Запорізької області та регіону. Буде наданий опис культурної спадщини та насиченності творчими талантами. Добірка програм розповість про творчі та ремісничі колективи, які поважні у всьому світу, але на жаль мало відомі у рідному місті. Після знайомства з їх творчістю, справді не можна не закохатися в Запоріжжя, де живуть та працюють такі талановиті люди. Таких героїв багато, але пересічні громадяни мало про них знають.
18.
ID: 3AVS21-0753
Назва проекту: РадіоДрама
Рейтинг: 281
Загальний бюджет проекту: 945150.00
Запитувана сума від УКФ: 945150.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Літвін Ангеліна Олександрівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект-реалізації художнього аудіозапису п’яти оповідань українських драматургів, викладення і розповсюдження радіовистав на радіо та у мережі інтернет.
19.
ID: 3AVS21-7065
Назва проекту: Роменщина тисячолітня (цикл радіопередач)
Рейтинг: 266
Загальний бюджет проекту: 509392.36
Запитувана сума від УКФ: 466283.72
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Міськрайонна радіостудія "Ромен"
Міста реалізації: Ромни, Сумська область, Липоводолинська ОТГ, Сумська область, Недригайлівська ОТГ, Сумська область, Андріяшівська ОТГ, Сумська область, Синівська ОТГ, Сумська область,
Опис проекту: Мета проекту – відновлення забутих та ненаписаних сторінок історії Роменщини. Проект включає колекцію фотографій та розповідей про видатних особистостей, які зробили визначний внесок у розвиток різних сфер життєдіяльності суспільства. Роменщина здавна відома як інтелектуальне та духовне джерело. Вихідці з Роменщини народжували та втілювали в життя геніальні ідеї й новітні технології, вони збагатили всесвітню скарбницю філосовської думки, богослов’я, мистецтва, літератури та науки. Проект «Роменщина тисячолітня» буде реалізовуватися в форматі радіопередач. Які будуть виходити 3 рази на тиждень протягом 6 місяців. Цільова аудиторія є мешканці та гості міста Ромни, а також Роменського, Недригайлівського та Липоводолинського районів. Проект передбачає розробку та виготовлення інформаційних буклетів у кількості 500 шт. та видання книги про історичні постаті які народилися або проживали на території міста Ромни та Роменського району (у кількості 500 шт.).
20.
ID: 3AVS21-6178
Назва проекту: «Радіопередача Біоритм» або як електронна музика привертає увагу до проблем навколишнього середовища
Рейтинг: 207
Загальний бюджет проекту: 145784.6
Запитувана сума від УКФ: 145784.6
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ "КОШУКОВ ГЛІБ ПЕТРОВИЧ"
Міста реалізації:
Опис проекту: Ми зв’язані з ритмом навколишнього середовища, навколишнє середовище — з нашим. Більшість із нас забули, як звучить те саме незаймане чисте середовище. Проект «Біоритм» знайшов точку входу, де людина зможе знову почути ритм природи. Формат радіопередачі має мету застосувати первинний інструмент комунікації людей, один з шести уроджених сенсорів людини — слух. Багато слів написано та сказано про ті чи інші проблеми. А якщо без слів? Через сенсорику, як тварини, ми прагнемо донести глибині ідеї. Радіопередачі з електронною музикою мають лише назву конкретної проблеми, а суть доносить саме звучання.
ЛОТ 3. Мультимедійні технології
1.
ID: 3AVS31-0205
Назва проекту: Міжнародний фестиваль-конференція медіа-мистецтва "Art goes techno"
Рейтинг: 466
Загальний бюджет проекту: 2509414.00
Запитувана сума від УКФ: 2471014.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Асоціація випускників, викладачів і друзів Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна"
Міста реалізації: Харків, Харківська область,
Опис проекту: Міжнародний фестиваль-конференція медіа-мистецтва демонструє новітні технології у сучасному мистецтві та знайомить глядача та професійну спільноту з прикладами сучасних міждисциплінарних арт-проєктів: імерсивними творами, VR та AR проєктами, нет-артом, мобільними аплікаціями, саунд- та інтерактивними інсталяціями з використанням контролерів руху. Фестиваль складатиметься з трьох компонентів: 1) конкурсу студентських ідей імерсивного проекту, її втілення спільно зі спеціалістами та презентації; 2) основної програми фестивалю-конференції: стислі промови, лекції, панельні дискусії, мультимедійну виставку, воркшоп для дітей. 3) мобільної виставки медіа-арту сільськими школами Харківської області. Спікерами будуть запрошені художники, що працюють на межі мистецтва та нових технологій. Вони продемонструють власні арт-проєкти та розкажуть про їх створення.
2.
ID: 3AVS31-0363
Назва проекту: ЛЕО
Рейтинг: 443
Загальний бюджет проекту: 1148334
Запитувана сума від УКФ: 1148334
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ленда Євгенія Володимирівна
Міста реалізації: Дніпро,
Опис проекту: “ЛЕО” - астрономічний дитячий науково-пізнавальний модульний сферичний фільм з елементами наукової фантастики. На глядачів чекає захоплива космічна пригода з елементами імітованої інтерактивності. «Модульний» означає, що фільм поділений на завершені модулі-серії, тривалістю 2-10 хвилин, що пов’язані наскрізними візуальними елементами та персонажами. Модулі можуть об’єднуватись у довшу історію, та виступати частиною сеансу у планетарії. Результати проекту: 1. 2 модулі короткометражного сферичного фільму загальною тривалістю близько 10 хвилин, роздільною здатністю fulldome 2К.: a. «Старт» - знайомить із персонажами та вводить глядача в курс дії; b. «НЕфатальна помилка» - розкриває тему положення сонячної системи в місцевій групі галактик. 2. Низка навчально-розважальних матеріалів, що закріплюють знання глядачів.
3.
ID: 3AVS31-1553
Назва проекту: Княжий Звенигород: від реального до віртуального
Рейтинг: 426
Загальний бюджет проекту: 2783716.9
Запитувана сума від УКФ: 2383566.9
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Повна назва організації: Приватне підприємство «Белзький мур»
Міста реалізації: с. Звенигород (Пустомитівський район, Львівська область), м. Львів, Львівська область, м. Київ, Київська область,
Опис проекту: «Древній Звенигород: від реального до віртуального» - інноваційний проект, що передбачає створення VR експозиції для історико-культурного парку «Древній Звенигород», відкриття якого заплановане на кінець 2020 року. Вона дасть можливість «оживити» сторінки давньої історії України та показати, як могло виглядати княже місто, столиця однойменного князівства, майже тисячу років тому. У рамках проекту буде створено 12 локацій віртуального середовища для занурення в історичну реальність за допомогою VR окулярів, а також інтерактивний додаток «Древній Звенигород AR», що поєднає можливість «пройтися» інтер’єрами будівель княжих часів, роздивитись AR поштівки з археологічними експонатами та погортати дитячу книжку у форматі AR.
4.
ID: 3AVS31-2116
Назва проекту: Околиці часу
Рейтинг: 425
Загальний бюджет проекту: 1087045.00
Запитувана сума від УКФ: 1087045.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Цвєтков Вячеслав Сергійович
Міста реалізації: Одеса, Бортники, Київська область, Тендрівська коса, Ворохта, Верховина, Дрогобич, Космич, Лисичанськ,
Опис проекту: Мистецько-дослідницький проект, під час якого автори досліджуватимуть історії людей, спосіб життя та професії яких, верогідно зникнуть в найближче сторіччя. Результатом проекту стане мультимедійна виставка, яка буде складатись з 30 чорно-білих фотографій: портретів, фотографій місця роботи та пейзажу, а також аудіальної частини - глядач буде мати змогу за допомогою навушників зануритись в звуковий світ, що оточує героїв проекту.
5.
ID: 3AVS31-3952
Назва проекту: Музей Сікорського : віртуальний музей-хаб, платформа гейміфікації історіко-культурного і науково-технічного контенту
Рейтинг: 421
Загальний бюджет проекту: 3500000
Запитувана сума від УКФ: 3500000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Повна назва організації: Громадська організація "Креативна Україна"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Організація в Україні відкритої музейної веб-платформи на базі оцифрованого київського Будинку Сікорських - пам'ятки історії національного значення та місця народження генія світової авіації - започатковує унікальну програму віртуального об'єднання авіакосмічних музеїв світу. Платформа презентує Україну та Київ через візит до колиски гелікоптеру Sikorsky на вулиці Ярославів Вал, 15-б. А вже в середині Museum Sikor Sky можливо буде побачити піонерів авіації та їх винаходи, потрапити у кабіну «Іллі Муромця», пройти київськими та заокеанськими шляхами Ігоря Сікорського, відкрити за дверима цифрового світу інші музейні простори, що приєднаються до проекту, а ще самому змоделювати авіаконструкції та навчитися повітряному бою і пілотуванню у космосі.
6.
ID: 3AVS31-1336
Назва проекту: Зі скрині часу
Рейтинг: 416
Загальний бюджет проекту: 2166595.00
Запитувана сума від УКФ: 2166595.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "СКАЙРОН"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Метою є оцифрування колекція коштовних кишенькових годинників Музею етнографії та художнього промислу (МЕХП ІН НАНУ). Колекція зберігається у закритих спец фондах, недоступна для широкого кола відвідувачів. Створення смартфонного додатку дасть можливість відвідувачам музею заглянути за таємничу завісу музейних спец фондів, переглядаючи тривимірні моделі годинників у доповненій реальності, використовуючи AR технології.
7.
ID: 3AVS31-2889
Назва проекту: Відкрита Ніч. Рівень заглиблення 360
Рейтинг: 416
Загальний бюджет проекту: 1874999.00
Запитувана сума від УКФ: 1874999.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська Організація "Нарешті"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: «Відкрита ніч» – один з найдавніших та найбільш сталих кінофестивалів України. Подія, що протягом двох десятиліть паралельно відбувається на десятках локацій в Україні та світі, поширює молоде українське кіно в велетенських містах та невеличких хуторах. Фільми ранніх програм фестивалю 1990–2000-х, на яких виростало ціле поління українських глядачок та глядачів, на сьогодні є майже втраченими. Наш проект – спроба повернути з забуття недоступні фільми та зробити їх емоційно зрозумілими за допомогою нових технологій для нових поколінь. В рамках «Відкрита Ніч. Рівень заглиблення 360» планується виставка відео-360° з унікального оцифрованого архіву кінофестивалю «Відкрита ніч», що дозволить заглибитись у атмосферу становлення сучасного українського кіно.
8.
ID: 3AVS31-0773
Назва проекту: Аудіовізуальний продукт Віртуальної Реальності, фільм- атракціон "Джерело"
Рейтинг: 414
Загальний бюджет проекту: 3874175
Запитувана сума від УКФ: 3814175
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "УКРКІНО"
Міста реалізації: Україна, США, Китай,
Опис проекту: Аудіовізуальний продукт Віртуальної Реальності, фільм- атракціон "Джерело". Занурення глядача в атмосферу, присутність у вигаданій реальності, піднятою з підсвідомості колективного розуму. Занурення в проблему психологічного насильства над дітьми, переживання особистого досвіду, що допоможе глядачеві опрацювати деякі з особистих дитячих травм і в той же час побачити вихід і бажану модель ненасильницької поведінки. Аудіо візуальні ефекти віртуальної реальності додають атракціону можливість пережити глядачеві емоційно і фізично всі грані хоррору, метою якого в даному випадку є катарсис і дії спрямовані на поліпшення і поширення знань, а також розуміння проблеми психологічного насильства над дітьми.
9.
ID: 3AVS31-1599
Назва проекту: #Голоси з-за ґрат
Рейтинг: 413
Загальний бюджет проекту: 6731232.35
Запитувана сума від УКФ: 6731232.35
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Інтерньюз-Україна"
Міста реалізації: Україна, Польща, Німеччина, Бельгія,
Опис проекту: Мета проекту полягає у привертанні уваги європейських політиків і громадськості до українських політв’язнів, які перебували або досі перебувають в російських тюрмах, шляхом створення інтерактивної інсталяції. За результатами проекту буде створено інсталяцію, що поєднає матеріальне середовище з VR-технологією занурюючи глядача в оповіді трьох українських політв’язнів про їх досвід перебування за ґратами в РФ. Проект подорожуватиме Європою і демонструватиметься у Варшаві, Берліні та Брюсселі. Матеріальне середовище інсталяції буде створене в автозаку, машині, з якої починається шлях до в’язниці. Це дозволить привернути ширшу увагу до інсталяції, а також посилить загальний ефект від перегляду VR компоненту проекту.
10.
ID: 3AVS31-2653
Назва проекту: Зрадливий лімб: мультимедійна прогулянка сучасною оперою
Рейтинг: 409
Загальний бюджет проекту: 2202675
Запитувана сума від УКФ: 2202675
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНЦІЯ"УХО"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мультимедійна виставка на основі відеозаписів, аудіозаписів та сценографічних рішень циклу з трьох сучасних опер, поставлених музичною агенцією «Ухо» у Національній опері України у 2016-2018 роках. Змонтовані мультимедійні матеріали та використані у постановках сценографічні об‘єкти будуть доповнені аудіовізуальними арт-об’єктами та 3D-меппінгом, створеними відповідно до художньої візії кураторської групи, що ставила цикл. Мультимедійний формат покликаний популяризувати жанр сучасної опери серед ширшої аудиторії, яка цікавиться не лише новою академічною музикою, а й сучасним мистецтвом, мультимедійними технологіями та електронною музикою, та поглибити мистецький досвід за допомогою цифрових технологій, що допоможуть встановити нові зв’язки між музичними, візуальними та драматичними елементами кожної опери зокрема та між частинами циклу.
11.
ID: 3AVS31-0485
Назва проекту: Мультимедійна виставка-дослідження “Між станами”
Рейтинг: 406
Загальний бюджет проекту: 685205
Запитувана сума від УКФ: 685205
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Точка дотику"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект направлено на сприяння розвінчанню поширених міфів про шахтарів та пошук витоків та можливостей взаємодії з ідентичністю членів гірничих громад Донбасу шляхом створення тематичної виставки у співпраці україно-британською групою митців ( на чолі з Павлом Юровим, Україна та Вікі Торнтон, Великобританія). Виставка буде створена у Києві та триватиме 2 тижні. В її рамках буде представлено відео інсталяції, звукові інсталяції; артефакти та візуальні об’єкти; скульптурні інсталяції; відео та перформативні уривки.
12.
ID: 3AVS31-6173
Назва проекту: Імерсивно-інтерактивна інсталяція «Вікно на Майдан»
Рейтинг: 406
Загальний бюджет проекту: 1010538
Запитувана сума від УКФ: 926662
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Кулакевич Ігор Анатолійович
Міста реалізації: м. Київ, Україна,
Опис проекту: Це імерсивно-інтерактивна інсталяції з елементами доповненої реальності, що в перспективі розташовуватиметься на Алеї Героїв Небесної Сотні та даватиме змогу киянам, гостям міста та іноземним туристам зануритися у ключові події Революції Гідності, без залучення додаткових технічних пристроїв, окрім стаціонарного монітору.
13.
ID: 3AVS32-2815
Назва проекту: Популяризація української культури засобами телевізійних, мультимедійних та імерсивних технологій через подальший розвиток програми "Культурний променад" у Херсонській та Рівненській областях
Рейтинг: 406
Загальний бюджет проекту: 1989032
Запитувана сума від УКФ: 1588652
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХЕРСОН ПЛЮС ПРОДАКШН"
Міста реалізації: Херсонська область, Рівненська область,
Опис проекту: Проект передбачає продовження спільного виробництва телепередач «Культурний променад» (10 програм) телеканалами «Херсон плюс» та «Сфера-ТВ» (Рівне). А також на іх основі створення мультимедійних лонгрідів (із поєднанням усіх доступних засобів: текст, фото, відео, аудіо, інфографіка, інтерактивні мапи, хронологічні тайм-лайни, діаграми Ганта, панорамні 3D-фото з прив’язкою до Google maps, відео віртуальної реальності у форматі 180 та 360 градусів). Вироблений контент буде поширюватися у ефірах телерадіокомпаній, на інтернет-ресурсах. Реакція аудиторії на раніше підготовлені випуски програми дозволяє робити висновки про необхідність та популярність культурного контенту на місцевому телебаченні. Адже мета проекту – показати глядачам багатогранність, глибину та єдність української культури в розрізі двох географічно протилежних регіонів країни.
14.
ID: 3AVS31-5588
Назва проекту: «3D візуалізація пам’ятки археології «Прилуцька фортеця 17-18 ст.»
Рейтинг: 403
Загальний бюджет проекту: 3595296.51
Запитувана сума від УКФ: 3522135.01
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Повна назва організації: Прилуцький краєзнавчий музей ім. В. І. Маслова
Міста реалізації: місто Прилуки,
Опис проекту: Метою проекту є створення нового мультимедійного інноваційного продукту, що сприятиме популяризації історико-культурної спадщини міста Прилуки, шляхом цифрового відтворення у 3D моделі та створенні цифрового онлайнового ресурсу пам’ятки археології «Прилуцька фортеця 17-18 ст.». Проект дасть можливість візуалізувати для міста втрачену спадщину в цифровому ресурсі, Оцифровані у проекті об'єкти та створений інформаційні матеріали будуть доступні в онлані, також на території фортеці через QR-коди, що дозволить розробити та запровадити новий формат екскурсії із залученням цифрового контенту через мобільні пристрої. Проект розрахований на сучасного містянина та гостя, туриста міста, що володіє гаджетами. Проект дасть можливість також людям з обмеженими можливостями, самостійно оглядати пам`ятки.
15.
ID: 3AVS32-7360
Назва проекту: Місця пам’яті про Другу світову війну на мапі України
Рейтинг: 397
Загальний бюджет проекту: 1316150.00
Запитувана сума від УКФ: 1053000.00
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Мета – розробка та впровадження геоінформаційної інтерактивної карти зі створенням WEB-ресурсу, що міститиме основні складники реалій буття українського соціуму під час Другої світової війни, інформацію про дати окупації, вигнання нацистів з населених пунктів України, про заподіяні злочини на окупованій території; перелік військових формувань збройних сил держав-учасниць війни; місця і час боїв національних визвольних формувань із військами агресорів, а також демографічні втрати України під час Голодомору, сталінських депортацій. Результати – створення першого в Україні новаторського мультимедійного проекту, який дасть можливість візуалізувати географічні та подієво-фактуальні контексти Другої світової війни, здійснити оперативну вибірку даних на глобальному (вся Україна) та локальному (регіони, населені пункти) рівнях.
16.
ID: 3AVS31-3212
Назва проекту: Рефлекторіум 360
Рейтинг: 385
Загальний бюджет проекту: 3103230
Запитувана сума від УКФ: 2998230
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Кіновир"
Міста реалізації: Київ - виробництво, Весь світ - дистрибуція,
Опис проекту: Рефлекторіум 360 - це оригінальний мультимедійний проект компанії «Кіновир», який буде вироблено за допомогою сучасних технологій: віртуальної реальності, 3-D анімації, зйомок 360, інтерактивності. Це 7-ми хвилинна художня фентезійна історія з філософським сюжетом та стилістикою стім-панку, яку можливо буде переглянути за допомогою VR-окулярів. Реалізація проекту планується шляхом участі у міжнародних форумах, фестивалях, виставках з метою промоції українського мистецтва та талантів.
17.
ID: 3AVS31-6966
Назва проекту: 5D-шоу «Мавка»
Рейтинг: 383
Загальний бюджет проекту: 28500380.95
Запитувана сума від УКФ: 7835117.84
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ «Старлайт Розваги»
Міста реалізації: м. Київ (Україна),
Опис проекту: 5D шоу «Мавка» – видовищне дійство, де відчуття магії створюватимуть новітні технології (3D-графіка, 3D-mapping, KUKA KR тощо), сучасні музичні композиції з фольковими інтонаціями, оригінальні костюми з народними мотивами, потужні вокальні та танцювально-акробатичні номери. Основа шоу – майбутній повнометражний мультфільм «Мавка. Лісова пісня» (за мотивами твору Лесі Українки), який розповідає історію кохання лісової берегині Мавки та битви лісових жителів за цілісність лісу. Метою проекту є 1) створення культурно-значущого продукту, здатного донести глядачам красу української етніки, важливі меседжі щодо збереження природи, 2) просування творчо-технологічними інноваціями сектору сценічного мистецтва на вищий рівень. Результатом стане шоу для проведення безкоштовного прем’єрного показу для 5 000 аудиторії.
18.
ID: 3AVS31-0405
Назва проекту: Приховані історії
Рейтинг: 382
Загальний бюджет проекту: 3621570
Запитувана сума від УКФ: 3427616
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповіддальністю "Студія "Червоний собака"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Живі картини, з якими можна спілкуватись . Мультимедійний проект, що переосмислює традиційну картинну галерею, спроба в ігровій формі залучити звичайного відвідувача стати активним співавтором. Шлях – заміна звичайних статичних зображень на анімацію, додавання елементів звуку та інтерактивності, тактильної взаємодії, діалог з експонатами, як результат отримання нового емоційного досвіду. Мета - дати кожній людині, що прийняла участь в цій виставці, змогу замислитися над своїми емоціями та емоціями інших, зрозуміти, що інші теж відчувають схожі почуття. І врешті решт усвідомити, що емоціями можна керувати.
19.
ID: 3AVS31-1964
Назва проекту: Марко Гейко. Невідомі роботи. Виставка та Арт-Бук в доповненій реальності
Рейтинг: 375
Загальний бюджет проекту: 1059252.00
Запитувана сума від УКФ: 1059252.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ "Фастбінд Україна"
Міста реалізації: Київ та Київська область,
Опис проекту: Метою проекту є створення інтерактивної мультимедійної виставки і арт-буку у доповненій реальності з роботами Марка Гейка , які ще ніколи не виставлялися. Результатом буде створення нових форм мистецтва (виставка та арт-бук з ІТ-технологіями-AR) та глибоке занурення у творчість художника для отримання власного досвіду переживання мистецтва.
20.
ID: 3AVS31-0199
Назва проекту: Розробка туристичного маршруту із доповненою реальністю "Віднайди Підзамче"
Рейтинг: 366
Загальний бюджет проекту: 2084423.00
Запитувана сума від УКФ: 1843076.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Повна назва організації: Міський Палац культури імені Гната Хоткевича
Міста реалізації: Львів, Одеса,
Опис проекту: Проект “Віднайди Підзамче” створюється для акуталізації історичного району міста Львова - Підзамче, в контексті історичної спадщини, культурного розвитку та туристичної привабливості. Основною метою проекту є розширення туристичних меж міста Львова шляхом зміни кута зору на район “Підзамче” та створення концептуально нового маршруту з використанням AR-технологій через призму історичної спадщини, культурного розвитку та туристичної привабливості. Результатом проекту буде розроблений AR-додаток для трьох туристичних маршрутів проекту з вільним доступом для громади міста та туристів, а також розширення туристичного маршруту Львова за межі центру міста.
21.
ID: 3AVS31-2675
Назва проекту: Створення переносної виставки "Забуті жертви ІІ світової війни: знищені психічно хворі Вінницької психіатричної лікарні та військовополонені Шталагу 329" з застосуванням мультимедійних технологій
Рейтинг: 365
Загальний бюджет проекту: 1034130
Запитувана сума від УКФ: 793710
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Народний Майдан Вінниччини"
Міста реалізації: Вінницька область,
Опис проекту: Мета проекту:сприяти поверненню у в колективну пам”ять мешканців ВІнницького регіону ІІ груп забутих жертв ІІ світової війни : знищених психічнохворих ВІнницької психіатричної лікарні та військовоплонених Шталагу 329 шляхом створення переносної виставки з застосуванням мультимедійних технологій. Результати: створено переносну виставку про забуті групи ІІ Світової війни з використанням мультимедійних технологій у вигляді 20 стендів розміром 1,2* 1,8 м, на кожному з яким буде розміщено зображення з ефектами AR, завдяки якій мешканці ВІнницького регіону більше дізнаються про 2 групи “забутих” жертв: знищених психічнохворих Вінницької психіатричної лікарні та військовополонених Шталагу 329.
22.
ID: 3AVS31-6527
Назва проекту: Тримайся, плането!
Рейтинг: 357
Загальний бюджет проекту: 1863205.49
Запитувана сума від УКФ: 1863205.49
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Парафенюк Анастасія Валеріївна
Міста реалізації: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса,
Опис проекту: Тримайся, плането! - це музичне, візуальне, імерсивне шоу екологічного та гуманістичного спрямування, втілене музичним проектом OY Sound System та командою з 6 митців за допомогою новітніх візуальних імерсивних технологій. Метою Актуалізує питання соціальної відповідальності стосовно проблем екології, змін клімату та гуманного ставлення до тварин. Проект довготривалий, з перспективою показу по різних містах України . Очікувані результати - формування нового стандарту художньої взаємодії між цифровими імерсивними технологіями, електронною музикою, сценографією, дизайном та живописом, вкорінення медійного та суспільного тренду на прояви екологічності та гуманності в Україні.
23.
ID: 3AVS31-2154
Назва проекту: ХОТАР
Рейтинг: 344
Загальний бюджет проекту: 524510.00
Запитувана сума від УКФ: 524510.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Волошина Тетяна Андріївна
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Розробка мобільної платформи доповненої реальності та видання супровідного каталогу для репрезентації українських художників, які працюють з такими новими медіа: відео-арт, саунд-арт, діджитал-арт, 3D-арт, віртуальне мистецтво.
24.
ID: 3AVS31-3268
Назва проекту: Дніпро - форпост України
Рейтинг: 338
Загальний бюджет проекту: 917220.00
Запитувана сума від УКФ: 917220.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Хазан Наталія Вікторівна
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Пропонується перевести фільм «Дніпро - форпост України», який демонструється у кінозалі Першого музею АТО, у формат віртуальної реальності, додати до фільму графіку стелі та підлоги, які мають нести певну драматургію. Фільм має бути підготовленний для завантаження в YouTube для перегляду через окуляри віртуальної реальності, картбокс для смартфонів або через додаток 360.
25.
ID: 3AVS31-3484
Назва проекту: 5R VR
Рейтинг: 336
Загальний бюджет проекту: 760685.00
Запитувана сума від УКФ: 760685.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «АРТ Оптимісти»
Міста реалізації: Створення VR-досвіду - Харків, Київ. Демонстрація досвіду не має географічних обмежень але головною територією для демонстрації VR-досвіду у період проекту є Україна.,
Опис проекту: 5R - це сюреалістичний художній VR досвід (10 - 15 хвилин) про екологічно відповідальний спосіб життя. Який створюється для провокування обговорення та огляду з різних сторін екологічних проблем планети та можливостей їх вирішення на індивідуальному та колективному рівні. Концепція 5R запропонована Bea Johnson у книзі “Zero Waste Home”. Refuse, Reduce, Reuse, Recycle, Rot, що означає відмовитися від зайвого, зменшити кількість відходів, використовувати повторно, відправляти відходи на переробку та у компост. Занурений у VR досвід приймає участь у мистецькій рефлексії екологічних тем, але так як 5R може бути тільки початком для осмислення свого впливу на сталий розвиток планети, це також тільки одна з площин цього проекту.
26.
ID: 3AVS31-7119
Назва проекту: Український модерн в мобільному додатку
Рейтинг: 320
Загальний бюджет проекту: 669380
Запитувана сума від УКФ: 669380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація “Інститут демократії імені Пилипа Орлика”
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проектом передбачено створення трьох імерсивних аудіовистав, які міститимуть 360 фото, відео і AR. Вони розміщуватимуться в мобільному додатку та будуть доступні після скачування в офлайн режимі. Аудіовистави направлені на поглиблення розуміння сучасниками подій початку XX століття, пов'язаних з утвердженням радянської влади. Так, сюжети розгортатимуться навколо визначних постатей мистецької та наукової інтелігенції епохи модерну. Подача матеріалу через особисті історії дозволить слухачу глибоко зануритись в атмосферу та разом з персонажами опинитись в епіцентрі тогочасних масштабних суспільних перетворень. Дія вистав розгортатиметься у трьох українських містах - Києві, Одесі, Харкові. Архітектура цих міст виступатиме в ролі декорацій, що зробить продукт цікавим туристам.
27.
ID: 3AVS31-3391
Назва проекту: Інтерактивний анімаційний VR-фільм "Ліпака"
Рейтинг: 310
Загальний бюджет проекту: 2176200.00
Запитувана сума від УКФ: 2176200.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Біофьюл Технолоджи Україна"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект «Ліпака» має на меті створити сучасний технологічний продукт, якого ще не було в Україні, а саме експериментальну VR-анімацію для дітей віком 6 – 12 років, та який можна буде знайти в будь-якому парку розваг та на платформах VR. Ми запрошуємо дітлахів у світ вигаданих пластилінових істот. Це територія креативу та фантазії, адже ліпаки можуть змінювати свою форму і колір. Це буде коротка анімація, під час якої глядачі не лише проглянуть сюжет про фантазійний світ ліпак, а й зможуть впливати на хід подій, аби повністю зануритися в віртуальну реальність та розбудити свою творчу енергію.
28.
ID: 3AVS31-1098
Назва проекту: VR: Архітектурний світ Одеси
Рейтинг: 297
Загальний бюджет проекту: 1126300
Запитувана сума від УКФ: 1126300
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО"
Міста реалізації: Одеса,
Опис проекту: Розробка VR проекту про архітектуру Одеси.
29.
ID: 3AVS32-4717
Назва проекту: Створення сучасного кінопростору
Рейтинг: 292
Загальний бюджет проекту: 4412791
Запитувана сума від УКФ: 3530232
Тип конкурсу: Національний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Виконавчий комітет Славутської міської ради
Міста реалізації: Славута,
Опис проекту: Створення сучасного кінопростору вирішить головну проблему жителів регіону – відсутність сучасного кінотеатру. Реалізація проєкту сприятиме росту задоволення культурних запитів громадян, що проживають у пʼяти ОТГ Славутського району (а це - 99 тис. 928 чол.) та сусідніх міст.
30.
ID: 3AVS31-6187
Назва проекту: Neuromancer або VR культура для здорової нації
Рейтинг: 289
Загальний бюджет проекту: 1898974
Запитувана сума від УКФ: 1898974
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Нєйкова-Мохова Валентина Олександрівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Епоха цифрових технологій, окрім своїх благ, принесла жителям 21 століття і інформаційну перевантаженість. Однак, ніхто не казав, як з нею справлятися екологічно. Ми хочемо створити додаток віртуальної реальності, який дозволяє відновлювати своє фізичне та чуттєве здоров'я, а також підтримувати його протягом довгих років. Мета проекту Розробити для українців інтерактивний VR інструмент релаксації, відновлення і оздоровлення, заснований на передових дослідженнях роботи мозку. Результати Ми хочемо закласти першу цеглинку в формуванні культури здорового ставлення до свого тіла і психіці, використовуючи сучасні технології віртуальної реальності. Успішним результатом програми ми вважаємо розробку VR додатку і тестування його в реабілітаційних, психологічних центрах або медичних установах.
31.
ID: 3AVS31-5458
Назва проекту: Магія доповненої реальності «Хочу казку».
Рейтинг: 285
Загальний бюджет проекту: 5479832.04
Запитувана сума від УКФ: 5394832.04
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: «Інститут громадських ініціатив Вінниччини»
Міста реалізації: Вінниця,
Опис проекту: Актуалізувати та інтернаціоналізувати українську мову, культуру, звичаї, традиції, історичні надбання, ідеологію та цінності на території України та закордоном через створення казок з доповненою реальністю. Створити 2 українські казки «Ріпка» і «Коза Дереза» з доповненою реальністю на 7-и мовах кожна (текст, аудіо, і 3D анімовані малюнки на кожній сторінці). Для функціонування казок буде створений мобільний додаток, платформа, сайт. Для використання казки у змішаних реальностях буде створено комплект, який складатиметься з друкованої книжки з мовними вкладишами, наліпок, розмальовки, інструкції/методички по використанню казки та крафтової коробки. Книги з додатковим комплектом будуть надруковані накладом 6000. Буде поведена широка інформаційна кампанія з поширення книжок.
32.
ID: 3AVS31-7402
Назва проекту: Production of culture
Рейтинг: 268
Загальний бюджет проекту: 3000000.00
Запитувана сума від УКФ: 3000000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ДОВБНЯ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Виробництво культури це медіа платформа метою якої є збільшення ліквідності в культурному секторі.Ми розглядаємо свій проект як функціональну частину сектору економіки України де створюється додаткова вартість безпосередньо творчими доробками митців. Але як будь-який інший сектор потребує інвестиційного розвитку так само наша платформа призвана вирішити ряд питань і збільшити інвестиційну привабливість та ділову активність в секторі. 1. Збільшення ліквідності культурних продуктів шляхом платформи для реалізації угод. 2. Збільшенням ділової активності серед митців шляхом більшої зайнятості. 3. Структурування ринку для потенційних інвесторів. Результатом стануть Платформа Культурних Продуктів, Платформа Митців, Платформа Великих виробників, Інституційних інвесторів.
33.
ID: 3AVS31-6921
Назва проекту: МАГ – Український мультимедійний проект з аудіо-гідом та AR-елементами (елементами доповненої реальності)
Рейтинг: 267
Загальний бюджет проекту: 6417560.00
Запитувана сума від УКФ: 6417560.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ "КІВІ СТУДІО"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Основною метою проекту МАГ є стимулювання розвитку культури в Україні, діджиталізація закладів соціально-культурного направлення, стимулювання розвитку мультимедіа ринку України, підвищення якості та конкурентоспроможності українських мультимедіа продуктів на українському та світовому ринках, популяризація української мови та культури, популяризації України в світі, створення її іміджу сучасної та інноваційної країни. Проект є актуальним для сьогодення та очікуваним. Він вирішує ряд проблем як локального, так і національного характеру. Продукти проекту сприятимуть створенню позитивного іміджу України на міжнародній арені. Він буде корисним як індивідуальним користувачам, так і культурно-мистецьким закладам та установам. Звідси очевидно, що проект МАГ має надзвичайне культурне, соціальне та економічне значення.
34.
ID: 3AVS31-3007
Назва проекту: Препродакшен та продакшен VR-порталу графічних новел/коміксів на прикладі графічної новели "Лялька"
Рейтинг: 255
Загальний бюджет проекту: 7998942.00
Запитувана сума від УКФ: 7998942.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Приватне підприємство Медіаполіс
Міста реалізації: Вся Україна,
Опис проекту: Розробка віртуального аудіовізуального порталу для адаптації сучасної графічної новели/коміксу/анімації в інтерактивне digital середовище
35.
ID: 3AVS33-7259
Назва проекту: V.Art. Перетвори реальність на мистецтво
Рейтинг: 224
Загальний бюджет проекту: 7733950.00
Запитувана сума від УКФ: 5413750.00
Тип конкурсу: Міжнародний
Культурний сектор: Культурні та креативні індустрії
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Інститут права, технологій та інновацій”
Міста реалізації: Харків (Україна), Лондон (Велика Британія),
Опис проекту: V.Art - проєкт, спрямований на промоцію українського діджитал мистецтва на глобальному ринку через створення мультимедійної багатофункціональної онлайн-платформи, реалізованої у мобільному додатку. Додаток полегшить українським митцям демонстрацію, просування та продаж свого творчого продукту широкій аудиторії в Україні та за кордоном. Експозиційний потенціал додатку розкривається з використанням VR/AR технологій. За рахунок залучення до єдиної платформи всіх стейкхолдерів досягається ефект активізації відносин на арт-ринку. А детінізація ринку мистецтва відбуватиметься через дотримання прав інтелектуальної власності та політики безпеки у додатку, застосування технології блокчейн та правил e-commerce. Додаток змінить уявлення про мистецтво, зробить його більш доступним, транскордонним та динамічним. Результатом проєкту стане реліз додатку на AppStore та Google Play.
36.
ID: 3AVS31-3433-2
Назва проекту: Сучасні Казки
Рейтинг: 222
Загальний бюджет проекту: 5825766.00
Запитувана сума від УКФ: 5825766.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ МЕДІА ПЛЮС"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: На основі стародавніх відомих та не відомих українських казок та фольклору зробити сучасну мультимедійну виставку «Сучасні Казки», елементи якої можуть стати частинами інших проектів та виставок, а також подорожувати містами України та Світу. Українська казка не тільки для дітей. Зробити «актуальними та модними» героїв стародавніх казок для сучасної молоді та прийдешніх поколінь.
37.
ID: 3AVS31-3433
Назва проекту: Миттєвості
Рейтинг: 214
Загальний бюджет проекту: 5807486.00
Запитувана сума від УКФ: 5807486.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПОРТ МЕДІА ПЛЮС"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Зробити опитування у смертельно хворих про їхні останні бажання та мрії. Відтворити їхні бажання в різних кімнатах виставкового простору за допомогою сучасного аудіо-візуального мистецтва. Глядачі отримують інформацію щодо «авторів» кожної реалізованої мрії або фантазії, а також зможуть побачать інтерв’ю цих людей.
ЛОТ 4. Відеоконтент для альтернативних медіаплатформ
1.
ID: 3AVS41-7297
Назва проекту: Історична правда в деталях
Рейтинг: 472
Загальний бюджет проекту: 1054480
Запитувана сума від УКФ: 1054480
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Історична правда"
Міста реалізації: Київ, Львів, Полтава, Запоріжжя,
Опис проекту: Проект «Історична правда в деталях» - це десять відеороликів на історичну тематику, створених для аудиторії YouTube та соцмереж. У кожному з півгодинних випусків розкривається яскрава людина, подія або явище нашого минулого. Ролик складається з двох головних елементів: інтерв’ю відомого історика і журналіста Вахтанга Кіпіані з експертом, та реконструкція подій через постановочні знімання. Проект зорієнтований на молодіжну аудиторію та має на меті привернути увагу молоді до історичних тем, протидіяти пропаганді, розвіювати міфи навколо видатних постатей та підвищувати загальну обізнаність глядачів. У результаті більше людей зможуть опиратися інформаційній війні та відрізняти справжні історичні факти від фейків.
2.
ID: 3AVS41-6191
Назва проекту: Коротко про Україну: іміджеві ролики про найцікавіші природні та культурні пам'ятки країни
Рейтинг: 460
Загальний бюджет проекту: 2365849.00
Запитувана сума від УКФ: 2245849.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Українер"
Міста реалізації: Проект охопить усю Україну,
Опис проекту: 60 коротких іміджевих роликів про унікальні культурні та природні пам'ятки України дадуть змогу українцям по-новому відкрити для себе країну. Основані на результатах етнографічного дослідження, вони покликані запустити вірусну просвітницьку кампанію з метою популяризації української культури всередині країни та назовні. Це, у свою чергу, стимулюватиме мешканців різних регіонів до віднайдення власної ідентичності, вивчення різноманітності та багатогранності української культури, пожвавлення внутрішньої мобільності та росту зацікавлення до сусідніх міст та містечок.
3.
ID: 3AVS41-5508
Назва проекту: EVE8
Рейтинг: 459
Загальний бюджет проекту: 3872245.00
Запитувана сума від УКФ: 3687245.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація Фонд сприяння молоді та спорту "Олімп"
Міста реалізації: Львів та Львівська область,
Опис проекту: Проект EVE8 - перший в Україні кроссекторальний (аудіо візуальне мистецтво, культурна спадщина, локальні фестивалі) молодіжний концепт, що єднає культурну спадщину та сучасну електронну музику з метою популяризації регіону та спільного культурного спадку серед української молоді поколінь Y-Z та за межі країни. Проект завжди відбувається у прямому ефірі (Live) без використання пост продакшену. За 9 місяців першого сезону команда проекту організувала 18 ефірів у Facebook, набрала понад 600.000 переглядів, створила базу у 10.000 цільових користувачів. Охоплення аудиторії сталих переглядів ThruPlay становить 120.000 користувачів. Загальне охоплення аудиторії становить 330.000 користувачів. Данні показники у такі терміни свідчать про високий запит української молоді на такий контент. Мета наступного сезону - промоція спадщини Львівського регіону до року культури у Львові та створення активної молодіжної аудиторії в 100.000 користувачів
4.
ID: 3AVS41-3621
Назва проекту: ІнваФішки - Від дому до культури!
Рейтинг: 454
Загальний бюджет проекту: 878380
Запитувана сума від УКФ: 878380
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації»
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: ІнваФішки - унікальна інформаційна платформа, яка дозволяє людям з різними травмами спинного мозку ділитися власним досвідом адаптації після нещасного випадку. В Україні розвиток реабілітаційних послуг знаходиться на дуже низькому рівні, саме тому люди не отримують вчасно належні послуги та інформацію, що просто зачиняє їх в межах своєї домівки. У Всесвітній доповіді про інвалідність, до числа головних бар’єрів з якими стикаються люди з інвалідністю, віднесено неадекватність інформації та комунікації, відсутність консультування та включення у суспільне життя, брак досвіду та даних. Наш проєкт покликаний надати людям цю важливу інформацію і практичний досвід вирішення проблемних питань, з якими стикається людина після травми, що дозволить більш активно приймати участь в культурному житті країни.
5.
ID: 3AVS41-3131-2
Назва проекту: Відкрий напрямок ЮА. Другий сезон
Рейтинг: 452
Загальний бюджет проекту: 4270352.02
Запитувана сума від УКФ: 4270352.02
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАТАГУДС"
Міста реалізації: Україна, Світ,
Опис проекту: Цикл з 20 програм, хронометражем 10-25 хвилин кожна у форматі англомовного тревел-шоу (дубльованого українською мовою). Мета проекту – розкрити потенціал України як культурної, туристичної та бізнес локації як для іноземців так і для українців. Герої шоу – харизматичні гості з-за кордону, вперше відвідують Україну та опановують туристичні маршрути – як популярні, так і нові, незвичайні. У фокусі – культурні пам’ятки та рекреаційні локації, а також нічне життя мегаполісів, сучасні розваги, міста-привиди та сільські спільноти з унікальними культурними традиціями, технологічні стартапи та освітні хаби. Ми продовжимо розказувати про Україну як про цікаву та безпечну країну, де є все необхідне для різних інтересів – культурних, подієвих, рекреаційних, ділових та інших.
6.
ID: 3AVS41-5206
Назва проекту: TAK Shorts
Рейтинг: 447
Загальний бюджет проекту: 1033545
Запитувана сума від УКФ: 958545
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "86"
Міста реалізації: Україна, Світ,
Опис проекту: “TAK Shorts” - це пілотний проект та однойменна промо-кампанія онлайн-платформи "Такфлікс", що створює можливість легального перегляду українського кіно в інтернеті. В рамках проекту на платформі відбудуться онлайн-прем’єри 25-30 знакових короткометражних фільмів українського виробництва останніх років. Інтернет-користувачі отримають безкоштовний доступ до короткометражок з будь-якої точки світу у будь-який час протягом щонайменше 2-х років.
7.
ID: 3AVS41-0175
Назва проекту: Книжкова розпаковка
Рейтинг: 444
Загальний бюджет проекту: 1295950
Запитувана сума від УКФ: 1295950
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Література та видавнича справа
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КУЛЬТУРНО-ВИДАВНИЧИЙ ПРОЕКТ “ЧИТОМО”
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект покликаний створити серію 5-7 хвилинних “іграшкових” відеороликів у форматі “розпаковка” за сценаріями за мотивами обраних експертами найкращих дитячих книжок, присвячених важливим соціальним темам, що будуть розміщені на окремому YouTubeKids-каналі. Кожне відео буде містити “розпаковку” книжок та іграшок, а також розіграний цими іграшками сюжет із книжки. Канал має стати ефективним інструментом, що дозволить, з одного боку, залучити до читання та книжкового контенту дітей, що є постійною аудиторією рекламних російськомовних YouTube-розпаковок через якісну україномовну альтернативу, надасть батькам ігрову модель проведення часу з дітьми, з іншого – поєднати різних гравців ринку (видавців, продавців та виробників дитячих іграшок) у проекті для промоції читання.
8.
ID: 3AVS41-1157
Назва проекту: “Книга-мандрівка. УкраїнКа”
Рейтинг: 444
Загальний бюджет проекту: 3879040.96
Запитувана сума від УКФ: 3479040.96
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІН ПІНГВІН МЕДІА"
Міста реалізації: Передбачуваний рівень охоплення території при реалізації проєкту - Україна та країни з значущою українською спільнотою (країни Східної Європи та Канада),
Опис проекту: Спецпроєкт є прикладом сталого розвитку мультсеріалу “Книга-мандрівка. Україна”. Анімаційний освітній 2д веб-серіал у короткому форматі едьютеймент, 10 серій. Присвячений історіям українок, які своїми здобутками, життєвими принципами та щоденним вибором творили історію. Основною метою спецпроєкту є вирівнювання гендерного дисбалансу в історично-культурному полі України. Історії покликані показати роул-модел та мотивувати українських дівчат та жінок до перетворень у житті. Деякі приклади – Ольги Кобилянської або Соломії Крушельницької — вже відомі українцям. А про багатьох глядач дізнається вперше. Спецпроєкт відкриває світ широких можливостей для сучасних українців - дівчат та жінок, хлопців та чоловіків - толерантний світ без стереотипів та гендерної дискримінації. Світ - у єдності різноманіття.
9.
ID: 3AVS41-5804
Назва проекту: Створення української VOD платформи документальних фільмів на базі онлайн-платформи DOCU/SPACE
Рейтинг: 442
Загальний бюджет проекту: 1470500.00
Запитувана сума від УКФ: 1470500.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Докудейз»
Міста реалізації: Україна і весь світ (онлайн),
Опис проекту: В рамках проекту буде створена перша українська VOD платформа документального кіно DOCU/SPACE на базі існуючого сайту docuspace.org. Ставлячи за мету сприяти розвитку жанру документального кіно в Україні та підвищенню рівня культури населення шляхом забезпечення доступу до сучасного українського документального кіно для користувачів мережі Інтернет, команда ГО “Докудейз” розробить та запустить багатофункціональну двомовну (українська + англійська) медіаплатформу із новою кураторською колекцію з 6 сучасних українських документальних фільмів останніх 5 років, створену з урахуванням принципів інклюзії. Паралельно із запуском платформи буде проведена потужна комунікаційна кампанія для популяризації документального кіно в Україні та VOD платформи DOCU/SPACE.
10.
ID: 3AVS41-3048
Назва проекту: Обережно: брехня (світова інформаційна війна та стратегія перемоги)
Рейтинг: 435
Загальний бюджет проекту: 732009.70
Запитувана сума від УКФ: 732009.70
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Атасов Фільм Тревел"
Міста реалізації: м. Київ,Україна,
Опис проекту: Цикл з 10 відеороликів всебічно досліджує інформаційну агресію та можливості протидії брехні, яка сьогодні стає важливим негативним фактором суспільного та міжнародного життя.Інформаційне протистояння завжди було складовою військового конфлікту, інколи - приводом для нього, чи навіть його безпосередньою причиною. Історичних прикладів такого роду дуже багато, і ми про деякі з них розповімо.Об’єктом і ціллю інформаційної агресії є все суспільство, тому захист від інформаційної агресії та фейків - завдання для всього суспільства. Проект “Обережно: брехня” має на меті наступне: ● продемонструвати суть подібної агресії, її основні форми і методи впливу на масову свідомість; ● розповісти про величезну битву за уми людства, яка точиться просто зараз, та про сили, які цю битву ведуть; ● показати роль і місце України у цій битві; ● висвітлити основні стратегії перемоги у інформаційній війні.Проект повинен започаткувати широку суспільну дискусію за участі як професіоналів інформаційної галузі, так і соціально активних громадян. Боротьба проти інформаційної агресії повинна бути загально-суспільною справою і не може залишатися лише, наприклад, фаховою проблемою працівників ЗМІ, тому сьогодні потрібна мобілізація інтелектуального та культурного ресурсу суспільства, використання “горизонтальних” зв’язків між громадянами, і постійне мережеве обговорення стану справ на фронтах інформаційної війни - як в Україні, так і в цілому світі. Кожний відеоролик присвячений окремій темі. Ролик 1. Уроки інформаційних війн минулого; Ролик 2. Інформаційна війна для “внутрішнього споживача”; Ролик 3. Інформаційна віна “на експорт”; Ролик 4. Глобальна інформаційна війна; Ролик 5. Інформаційна мілітаризація; Ролик 6. Релігія інформаційної війни; Ролик 7. Інформація як причина війни; Ролик 8. Фейкова історія як маніпулятивна технологія інформаційної війни; Ролик 9. Фейкові новини - тактична зброя сучасності; Ролик10. Стратегія і тактики перемоги в інформаційній війні.
11.
ID: 3AVS41-3131-3
Назва проекту: Відкрий напрямок ЮА - промо туристичної України закордоном (онлайн, офлайн)
Рейтинг: 428
Загальний бюджет проекту: 4332015.51
Запитувана сума від УКФ: 4332015.51
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАТАГУДС"
Міста реалізації: Україна, Світ,
Опис проекту: Проект покликаний популяризувати Україну та її туристичні можливості у світі, зокрема розкрити потенціал України як культурної, туристичної та бізнес локації як для іноземців так і для українців. У фокусі – культурні пам’ятки та рекреаційні локації, а також нічне життя мегаполісів, сучасні розваги, міста-привиди та сільські спільноти з унікальними культурними традиціями, технологічні стартапи та освітні хаби. Ми продовжимо популяризувати Україну як цікаву та безпечну країну, де є все необхідне для різних інтересів – культурних, подієвих, рекреаційних, ділових та інших шляхом використання офлайн та онлайн активностей. Серед таких активностей передбачається проведення промо кампанії туристичної України в мережі інтернет (із використанням відзнятого першого сезону шоу Discover Destination UA), проведення фотовиставок в аеропортах світу, організування інформаційних заходів та спільних переглядів фільму "Destination UA" серед студентської молоді в різних містах світу.
12.
ID: 3AVS41-0988
Назва проекту: Відеоблог "Ніч з Ярославою Кравченко"
Рейтинг: 422
Загальний бюджет проекту: 440000
Запитувана сума від УКФ: 440000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Клімов Олександр Сергійович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Інформаційно-розважальний блог з відомою ведучою Ярославою Кравченко про секс і культуру особистих стосунків, направлений на дослідження українського сексу, розвінчування міфів та статеве виховання глядачів, а також підвищення рівня обізнаності та свідомості у питаннях особистого характеру. Кожен випуск програми присвячений окремій темі «Перший секс», «Менструація», «Мастурбація», «Секс після АТО», «Плюс сайз», «Що після 40-ка?» «Культура сексу в інших країнах», «Гігієна» і т.п, та складатиметься з соціальних опитувань на вулиці та серед підписників, дослідження теми з гостями і експертами та обговорення з аудиторією.
13.
ID: 3AVS41-6461
Назва проекту: Women in Science
Рейтинг: 420
Загальний бюджет проекту: 867330.00
Запитувана сума від УКФ: 876930.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Ковальчук Анастасія Миколаївна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Women in Science – це проєкт, що складається з циклу документальних відеороликів про сучасних українських науковиць. Мета – розповісти історії саме про українських жінок, які мають досягнення у науковій сфері. Результати: 1.Більше якісного україномовного відеоконтенту про науку та українських вчених, який не має маніпулятивного характеру. 2.Більше дівчат знатимуть історії жінок в українській науці та будуть мотивовані вступати на STEM спеціальності. Як результат, ці спеціальності стануть трендовими і на них вступатимуть більше дівчат. 3.Про жінок в українській науці та їх досягнення знатимуть у світі. Щонайменше 50 тисяч переглядів відео та 100 тисяч переглядів комунікаційної кампанії. Оффлайн на подіях буде щонайменше 600 людей.
14.
ID: 3AVS41-1409
Назва проекту: YouTube канал “Життя без сміття”
Рейтинг: 419
Загальний бюджет проекту: 1728026.8
Запитувана сума від УКФ: 1728026.8
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “ЗЕ МОРЕ” 
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Це перший в Україні YouTube канал про свідоме споживання в українських реаліях “Життя без сміття”. Він допоможе глядачеві зрозуміти як відмовитися від поліетиленових пакетів, відіпрати одяг екологічними засобами та підтримати локальних еко виробників, тощо. Особливість каналу в тому, що ведучі, як і аудиторія проекту, тільки починають свій шлях до життя без сміття. Вони ділитимуться з глядачем своїми перемогами і поразками, показуватимуть еко-експерименти, долатимуть стереотипи і забобони щодо еко-життя. При цьому автори будуть досконало вивчати кожну тему, докопуватись до суті і передавати це аудиторії у легкій, цікавій формі. В результаті проекту буде створено канал з 25 відео хронометражем 10-20 хв.
15.
ID: 3AVS41-2346
Назва проекту: Архітектіло
Рейтинг: 416
Загальний бюджет проекту: 397420.00
Запитувана сума від УКФ: 397420.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ворончук Марія Олександрівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Основною метою проекту є привернення уваги до пам’яток архітектури радянського модернізму шляхом створення актуальних відеороликів і популяризація сучасного танцю у публічному просторі. В результаті проекту мають виникнути три відеозамальовки-відеокліпи. Тема зустрічі та розставання, тема взаємозв’язку людського тіла і міста, тема співіснування міста і химерної природи в ньому. Три сюжети складають один триптих, в якому важливою є однак не наративна, а асоціативно-чуттєва складова. Брунатно-червоний, сіро-синій і землисто-зелений, міфологічна лірика, механістичність та анімалістичність: три різні за змістовим наповненням замальовки матимуть стильову єдність і спільних виконавців. У проект залучено три пам’ятки: Крематорій, корпус бібліотеки КПІ ім. І. Сікорського, Житній ринок.
16.
ID: 3AVS41-6929
Назва проекту: Цикл пізнавально-освітних відеонарисів "Танець: подорож у часі і просторі."
Рейтинг: 415
Загальний бюджет проекту: 850460
Запитувана сума від УКФ: 850460
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Перформативне та сценічне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Овчінніков Антон Валерійович
Міста реалізації: Київ, Одеса, Харків, Рівне, Херсон,
Опис проекту: Протягом 6 місяців створити та викласти у відкритий доступ пізнавально-освітній цикл відеонарисів "Танець: подорож у часі і просторі"та поширити його за допомогою інформаційних та медіа-ресурсів. Мета проекту: використовуючи інтерв'ю з хореографами та мистецтвознавцями, архівні та сучасні відеозаписи, коментарі експертів та результати досліджень міжнародного та регіонального контексту, провести глядача найцікавішими епізодами розвитку танцю у 20-21 сторіччі в контексті сучасного мистецтва та розвитку суспільства. Звернути увагу глядачів на терапевтичні, філософськіі, соціальні та дослідницькі аспекти сучасних танцювальних практик. Надзавдання проекту - змінити парадигму сприйняття сучасного танцю як перформативного мистецтва в Україні та мотивувати глядачів проекту до відвідування "живих" вистав фізичного театру та сучасного танцю.
17.
ID: 3AVS41-4881
Назва проекту: КІНОКОЛО
Рейтинг: 414
Загальний бюджет проекту: 3390458.51
Запитувана сума від УКФ: 3390458.51
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Директорія кіно»
Міста реалізації: Київ, Одеса, Львів,
Опис проекту: Кіноколо - це регулярна кінознавча передача онлайн про кіно. Ведучими передачі виступають Володимир Войтенко і Ірина Цілик, головна мета передачі – популяризація українського кінематографу, кінематографістів і діалог з глядацькою аудиторією. Кіноколо є логічним продовженням і сучасним оновленням одного з найавторитетніших видань свого часу і має надати новий поштовх розвитку кіно в Україні, зробити кінематографістів пізнаваними серед широкого загалу і зміцнити зв’язок з широкою глядацькою аудиторією.
18.
ID: 3AVS41-1251
Назва проекту: Квір антиархіви
Рейтинг: 413
Загальний бюджет проекту: 606147
Запитувана сума від УКФ: 606147
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємиця Сердюкова Юлія Миколаївна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення мистецько-активістсько-дослідницької медіаплатформи «Квір антиархіви», яка шляхом документування та рефлексії про досвіди квір-людей в Україні, сприятиме розбудові демократичного суспільства і культурного різноманіття. Медіаплатформа вміщуватиме відеороботи різних жанрів і форм (експериментальні відео, відеоподкасти, відеоарт, тощо) та супровідні тексти.
19.
ID: 3AVS41-5983
Назва проекту: Дослідники
Рейтинг: 408
Загальний бюджет проекту: 722550
Запитувана сума від УКФ: 722550
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська Організація "Фламмакор".
Міста реалізації: Львів, Київ, Чорноморськ Одеська обл., Росохи, Карпати, Львівська обл., Ясіня, Карпати, Івано-Франківська обл., Винники, Львівська обл., Завальє, Хмельницька обл.,
Опис проекту: Кожна розвинута нація має свій «пантеон» відомих дослідників-відкривачів. Норвежці шанують Амундсена за Південний полюс, а швейцарці Пікара за Маріанський жолоб. Серед відомих у світі є і українці, наприклад Миклухо-Маклай дослідних народів Нової Гвінеї та Океанії. Ми хочемо розповісти українцям в серії відео інтерв’ю на пізнавальному youtube каналі „Explorer Life” про 7 наших сучасників. Наприклад, геолога, який перетнув океан на маленькому човні, познайомитися з вітчизняними полярниками і дізнатись про культуру майя з уст її українського дослідника.
20.
ID: 3AVS41-6331
Назва проекту: ПостСхід
Рейтинг: 408
Загальний бюджет проекту: 702250.00
Запитувана сума від УКФ: 702250.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Майстерня Ідеї"
Міста реалізації: Покровськ, Донецька Область,
Опис проекту: Створення медіаплатформи на якій поширюватиметься власно створений контент, що позитивно сприятиме створенню міжкультурному діалогу. Покращення репутації області шляхом розповсюдження позитивно забарвленої інформації про Донецьку область для громадян України. Полегшення доступу громадян до національного культурного надбання області. Результати: 1 експедиція (16 поїздок), 10 відеороликів, 20 фоторепортажів, 1 сайт-медіаплатформа, 1 журнал-путівник.
21.
ID: 3AVS41-2847
Назва проекту: Наука переможе!
Рейтинг: 406
Загальний бюджет проекту: 1866296.00
Запитувана сума від УКФ: 1866296.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Литвиненко Андрій Володимирович
Міста реалізації: Київ, Чорнобиль, Київська обл.,
Опис проекту: Проект присвячений науковому життю в Україні та науковцям, які намагаються вести активне дослідницьке життя на батьківщині, займаються новими розробками та втіленням їх у реальність, життя наукових інститутів, систему взаємовідносин, які там склалися та, які шляхи знаходять наші герої щоб продовжувати улюблену справу. Проект націлений на створення 5 роликів про молодих вчених з 5 різних наукових інститутів. Та розповідає широкій інтернет аудиторії про цих людей для популяризації та створення позитивного іміджу України як спроможної до міжнародного співробітництва у галузі науки. Важливим викликом є актуалізація значення науки, науковців та їх проектів для внутрішнього ринку України.
22.
ID: 3AVS41-2139
Назва проекту: Назустріч Сонцю 2020 (3 сезон)
Рейтинг: 404
Загальний бюджет проекту: 2697196
Запитувана сума від УКФ: 2265788
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Кашпур Андрій Олександрович
Міста реалізації: Шпола, Сміла, Черкаси, Львів, Хмельницький, Житомир, Умань, Рівне, Вінниця, Дніпро та понад 50 інших міст та сел України,
Опис проекту: Щоб впізнати свою Україну 4 мандрівника вже втретє йдуть пішки Україною від її кордонів до географічного центру. Впродовж місяця їх шляху до них приєднуються герої проекту – заздалегідь відібрані та ті, що зустрілися дорогою. Герої проходять із мандрівниками частину маршруту, розповідаючи про свій проект: соціальний, культурний, науковий, освітній, виробничий. Обмеження: жодної політики та чиновників. Автори цих проектів діляться своїм досвідом, дають практичні поради, пропонують допомогу у створенні своїх проектів глядачеві. Кожна з цих 50-70 розмов та відвідувань точок активності героїв стає окремим документальним фільмом, своєрідною відеоантологією досягнень українців.
23.
ID: 3AVS41-5023
Назва проекту: «Греки Приазов’я»
Рейтинг: 404
Загальний бюджет проекту: 305285.00
Запитувана сума від УКФ: 305285.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «ТВ-7»
Міста реалізації: місто Маріуполь, Донецька область,
Опис проекту: Соціальний проєкт «Греки Приазов’я» в першу чергу це частина культурної спадщини Донецької області. Саме тут концентрується найбільший осередок компактного проживання греків. Мета проекту – освітній, розважальних характер, покликаний показати збереження самоідентичної грецької діаспори зі своєю історією та культурою, показати життя тих сіл і культурних осередків, які не знехтували своїми звичаями та залишилися вірні їм, які виховують майбутнє покоління не даючи забути свої корені. У форматі відео блогу будуть висвітлені найважливіші події грецьких товариств та мешканців поселень, освітлені видатні митці та культурні діячі Грецької діаспори. Результати. Популяризація грецької діаспори серед населення регіону та прилеглих територій.
24.
ID: 3AVS41-0186
Назва проекту: Документальна освітня передача про сучасне українське мистецтво
Рейтинг: 404
Загальний бюджет проекту: 4420945
Запитувана сума від УКФ: 4420945
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Сигарева Оксана Вікторівна
Міста реалізації: Харків, Україна,
Опис проекту: Наш проєкт спрямований на розвиток сучасної неформальної освіти у галузі сучасного мистецтва на території України шляхом репрезентації роботи молодих митців, архівних матеріалів з історії українського мистецтва та новітніх освітніх методик. Формат реаліті-шоу дозволяє поєднати сучасність та традицію і ознайомити широку аудиторію з особливостями процесу створення витворів мистецтва. Проєкт є дослідженням питання “Хто такий сучасний митець?”, розглянутого в національному культурному контексті з акцентом на загальнолюдських цінностях.
25.
ID: 3AVS41-4533
Назва проекту: Мінісеріал "Grand Гопак"
Рейтинг: 403
Загальний бюджет проекту: 332000
Запитувана сума від УКФ: 315400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Вечірня Ганна Олександрівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мінісеріал “Grand Гопак” - це цикл відеороликів по 7-15 хвилин про артистів Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського. Завдяки новій формі викладення матеріалу, а саме через короткі та проникливі історії артистів ансамблю, ми хочемо зацікавити молодь українським народним танцем та нагадати світовій хореографічній спільноті про один з найкращих ансамблів у світі. Наша команда прагне розкрити захопливі залаштунки ансамблю через серію сучасного відеоконтенту, побудованого за правилами кінодраматургії. Цикл історій “Grand Гопак” з англійськими субтитрами розрахований на активне просування у соціальних мережах та буде у довічному відкритому доступі у Інтернеті.
26.
ID: 3AVS41-7367
Назва проекту: YouTube канал “ЦАЦА”
Рейтинг: 403
Загальний бюджет проекту: 2084208
Запитувана сума від УКФ: 2084208
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Пятигіна Наталія Володимирівна
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Youtube канал “ЦАЦА” - соціальний проект налагодження діалогу комунікації в українському суспільстві. Проект дає можливість висловитися всім, незалежно від соціального статусу, політичних переконань та кольору волосся. Мета проекту - зробити крок в напрямку вирішення хронічного конфлікту в суспільстві, за принципами глибинної демократії, розвивати вміння сприймати й чути чужі думки, навіть маргінальні та непопулярні. Це пошук шляхів - як вирішити сталий хронічний конфлікт суспільства діалогом та вмінням критично мислити, а не штампуванням ворогів та зрадників. В рамках проекту планується об’їхати всі населені пункти за 4 роки, щоб почути думки щодо найскладніших та найгостріших питань. В рамках гранту планується створення 10 епізодів.
27.
ID: 3AVS41-2970
Назва проекту: Цикл документальних відеороликів “Міфологічні уявлення про унікальний світ духів та демонів Карпатського регіону України”
Рейтинг: 403
Загальний бюджет проекту: 597982.44
Запитувана сума від УКФ: 597982.44
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Грешко Дмитро Дмитрович
Міста реалізації: Ужгород,
Опис проекту: Проект націлений на популяризацію міфології Карпатського регіону України серед молодіжної аудиторії через створення циклу відеороликів про міфологічні уявлення, про унікальний світ духів та демонів Карпатського регіону України на платформі Youtube та залучення молодіжної аудиторії до перегляду якісного відео культурного контенту та сприянню розвитку туризму у регіоні.
28.
ID: 3AVS41-5630
Назва проекту: Цикл архітектурних оповідей. Відеомапінг мультимедійного макету Львова
Рейтинг: 402
Загальний бюджет проекту: 736600
Запитувана сума від УКФ: 736600
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Західноукраїнський архітектурний портал»
Міста реалізації: м. Львів,
Опис проекту: Запропонований проєкт є продовженням грантового проєкту "Смерть і відродження міста: відеомапінг макету Львова". Головна мета- це дослідження та популяризація архітектурної історії міста за допомогою сучасних технологій. Цикл архітектурних оповідей включає в себе три короткометражних фільми:"Львівський модернізм міжвоєнного періоду", "Архітектура українського Львова ХІХ-ХХ ст." та "Зниклі будівлі Львова". Перед початком роботи над аудіовізуальним контентом будуть проведені історичні дослідження, що допоможуть в повному обсязі відкрити та донести невідому/відому інформацію львів'янам та гостям міста. До створення сценаріїв та фільмів будуть залучені фахівці з історії міста, архітектури, професійні відеографи. Історія, пам'ять, культурна спадщина, мультимедійність, аудіовізуальний контент - це ключові слова проєкту. Кінцевий результат роботи - це три грамотно сформованих короткометражних фільми із достовірною інформацією. Ці архітектурні оповіді будуть транслюватися в Центрі архітектури, дизайну та урбаністики "Порохова Вежа", м. Львів, що користується популярністю серед туристів та місцевих відвідувачів. Також до показу циклу буде залучений мультимедійний макет Львова (макет центральної частини міста в М 1:1000, розміром 2,5*3,0 м.), що є здобутком попередньго проєкту, паралельно з основним відеорядом відвідувачі зможуть побачити реальне розташування об'єктів, про які мовиться у оповідях, за допомогою відеомаппінгу. Звичайно, відеоцикл буде відкритий для перегляду також в інтернет-мережі на різних онлайн-платформах. Наш проєкт особливий тим, що це нова модель показу, розповіді та висвітлення історії міста за допомогою сучасних технологій за мінімально короткий проміжок часу.
29.
ID: 3AVS41-3122-3
Назва проекту: Музичний кліп "Море нашого життя"
Рейтинг: 402
Загальний бюджет проекту: 794250.00
Запитувана сума від УКФ: 794250.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з Обмеженою Відповідальністю «МИР І КО ПРОДАКШН»
Міста реалізації: Україна, м. Київ, м. Одеса,
Опис проекту: Проект знімання музичного відеокліпу на пісню “Море нашого життя” гурту Тимпаче. Кліп має на меті привернути увагу до проблем людей із вадами слуху за допомогою сюжету та буде створена адаптована, під потреби глядачів, окрема версія із сурдоперекладом тексту пісні. Загалом, цим кліпом ми хочемо пропагувати толерантне та гідне ставлення людей одне до одного.
30.
ID: 3AVS41-7296
Назва проекту: Документальний фільм «Спалах»
Рейтинг: 402
Загальний бюджет проекту: 769349
Запитувана сума від УКФ: 769349
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Марунич Іван Володимирович
Міста реалізації:
Опис проекту: «Cпалах» — документальний фільм про становлення впливових героїв української музики і культури та її розвиток загалом на тлі життя соціуму. Показуємо їхній старт, спалах кар’єри. Вони розповідають свої історії, поразки та перемоги на початку та у пік популярності. Робота вводить у контекст: на кому тримається найпопулярніша і найвпливовіша культура в країні. Дає знання та мотивацію людям створювати нове та унікальне, не зупинятися попри зовнішні фактори та зміни. Сприяє популяризації української музики серед молоді. Ініціатори проекту — музичне онлайн-медіа СЛУХ
31.
ID: 3AVS41-0034
Назва проекту: Кіно з Володимиром Войтенком
Рейтинг: 400
Загальний бюджет проекту: 1357900.00
Запитувана сума від УКФ: 1357900.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Суярко Андрій Миколайович
Міста реалізації: Весь україномовний Youtube, новостворений Youtube-канал, Місце зйомок - Київ,
Опис проекту: Серія роликів-відеооглядів відомого українського кінокритика Володимира Войтенка по фільмам, які створені за часів незалежності України та фільмам, що стали ключовими явищами у формуванні поняття "українське кіно" в контексті світового кіномистецтва.
32.
ID: 3AVS41-4990
Назва проекту: Розробка формату, створення концепції та зйомка пілотного епізоду доку-реаліті "Життєлюби"
Рейтинг: 400
Загальний бюджет проекту: 869962.11
Запитувана сума від УКФ: 706162.11
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Артим Олег Васильович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Розробка формату, створення концепції та зйомка пілотного епізоду (приблизний хронометраж 10 хв.) доку-реаліті "Життєлюби” за участі міжнародних сценаристів, відео продакшену, та БО “Життєлюб” для формування “біблії” проекту. Презентація програми для потенційних партнерів серед комерційних організацій та отримання партнерських домовленостей з ними. Що дасть можливість для подальшого самоокупного існування та виробництва сезону програми для дистрибуції на онлайн платформах в мережі інтернет для популяризації та поширення філософії та активностей БО “ Життєлюб”.
33.
ID: 3AVS41-1701
Назва проекту: III Всеукраїнський шкільний кінофестиваль "ZHUKFEST"
Рейтинг: 400
Загальний бюджет проекту: 475400
Запитувана сума від УКФ: 475400
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Творча студія ДРІМСТЕП"
Міста реалізації: Житомир, Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський,
Опис проекту: Фестиваль, в якому школярі з усіх регіонів України, пройшовши майстер-класи з основ кіновиробництва, знімають свої ігрові короткометражні фільми на тему "Врятуємо планету разом!" Мета: підтримка талановитої молоді, яка мріє знімати кіно. В результаті проекту ми отримаємо 40-50 фільмів, знятих командами учнів із усієї країни, а також проведемо урочисту церемонію нагородження для усіх учасників. Фільми будуть розміщені на сайті та в соціальних мережах.
34.
ID: 3AVS41-4447
Назва проекту: Ток-шоу “Контраргумент” як вільна медіаплатформа для обговорення нагальних проблем Миколаївської області та України
Рейтинг: 400
Загальний бюджет проекту: 635000
Запитувана сума від УКФ: 635000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія НІС-ТВ"
Міста реалізації: Миколаївська область,
Опис проекту: Ток-шоу «Контраргумент» є медійним продуктом, який виходитиме щочетверга в прямому інтернет-етері на медіаплатформі «Gromada News», у запису на каналі YouTube ГО «Громада каже» та щосуботи у телевізійному ефірі ТРК «НІС-ТВ». Метою проекту є розвиток у Миколаївській області незалежного дискусійного майданчика для обговорення нагальних проблем громади із максимальним залученням глядачів до створення контенту та участі в обговоренні, що відбувається у прямому ефірі. Висвітлення різних точок зору на проблему і методів її вирішення — це основа концепції ток-шоу “Контраргумент”. Через підвищення рівня культури та навчання глядачів прийомам розпізнавання фейків, це ток-шоу сприятимете вихованню критичного мислення у членів громади.
35.
ID: 3AVS41-2434
Назва проекту: «Традиційне харківське коцарство – відроджений бренд міста»
Рейтинг: 400
Загальний бюджет проекту: 607564.20
Запитувана сума від УКФ: 607564.20
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація «Харківська платформа розвитку культури і туризму»
Міста реалізації: м. Харків,
Опис проекту: Протягом XVIII-XIX сторічь Харків славився коцарським промислом, що потім занепав та дожив до наших часів в уміннях поодиноких майстрів. Харківські килими-коци та технологія їх ткання на вертикальному верстаті є унікальними для України. 18 жовтня 2018 року «Традиційне харківське коцарство» внесене до Переліку елементів нематеріальної культурної спадщини Харківської області. Метою проекту є створення сучасного україномовного відеоконтенту, за допомогою якого можна зберегти і популяризувати харківське коцарство. Результат - два відеоролика, промоція яких сприятиме активізаціі зацікавленості коцами у мешканців та гостей Харкова, популяризації промислу як бренду, підвищенню туристичної привабливісті міста, отриманню традицією другого життя, адже створений рекламою попит підштовхне харків'ян до занять коцарством.
36.
ID: 3AVS41-2755
Назва проекту: Неможливе - можливо. Сікорський
Рейтинг: 399
Загальний бюджет проекту: 3956735.61
Запитувана сума від УКФ: 3956735.61
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа - підприємець Мірошников Віталій Сергійович
Міста реалізації: Київ (Україна), Торонто (Канада), Стратфорд (США),
Опис проекту: Проект "Неможливе - можливо. Сікорський" - мотиваційний документальний фільм про видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського.  Ключовою метою є створення продукту, використовуючи сучасний формат і засоби поширення контенту, який буде затребуваний як серед внутрішньої аудиторії, так і для міжнародної.  Ідея проекту полягає в оригінальному сюжеті, який поєднує і поступово розкриває дві історії, самого Ігоря Сікорського та молодих канадських винахідників з «AeroVelo», які надихнулися прикладом Ігоря Сікорського та спромоглися здійснити неможливе. А саме виграли приз імені Сікорського - премію засновану в 1980 році на честь видатного українця, та яку вже понад тридцять років спроб і намагань не вдавалося виграти нікому. Результатом проекту буде створення та показ готового фільму на VOD сервісах 
37.
ID: 3AVS41-2969
Назва проекту: ІТ ІН ЮЕЙ
Рейтинг: 399
Загальний бюджет проекту: 2665230
Запитувана сума від УКФ: 2665230
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Кравченко Дмитро Володимирович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Кухня будь-якої країни – це важлива частина її культури. Аналізуючи стіл українців столітньої давнини, розумієш, як мало ми знаємо про те, що наповнювало їхнє життя. У випадку України, кухня – це не просто страви, це філософія ставлення до життя. І хоч останні 28 років незалежності ми все більше повертаємося до автентичності, ми навіть не здогадуємося, наскільки прогресивною і трендовою, говорячи сучасною мовою, була українська кухня на початку 20-го століття. Новий мультимедійний проект «EATINUA» відкриє українцям і світові справжню українську кухню, зробить її практичною та вживаною сучасним поколінням!
38.
ID: 3AVS41-5455
Назва проекту: Мистецькі кухні Львова
Рейтинг: 395
Загальний бюджет проекту: 806752.50
Запитувана сума від УКФ: 806752.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Львівська міська громадська організація "Мистецька рада "Діалог"
Міста реалізації: Львів,
Опис проекту: Мистецькі кухні Львова - це серія коротких відеороликів про львівських художників та кулінарію. Мета проекту - сучасною мовою через популярні медіаплатформи розповісти широкій аудиторії про мистецькі та кулінарні традиції Львова поч. ХХ ст., і таким чином актуалізувати нематеріальну культурну спадщину мультинаціонального міста. Результати проекту: 10 коротких роликів про О. Кульчицьку, Л. Левицького, С. Яновського, Б. Шульца, М. та Л. Готтлібів, Р. та М. Сельських, І. Труша, О. Новаківського, Ф. Вигживальського, С. Альбіновську-Мінкевич. Кожен ролик демонструватиме приготування трьох страв, підібраних відповідно для кожної персоналії на основі їхніх робіт, документалістики та досліджень, паралельно розповідаючи про культуру повсякдення та мистецьке життя тих часів.
39.
ID: 3AVS41-5870
Назва проекту: луп
Рейтинг: 395
Загальний бюджет проекту: 366156
Запитувана сума від УКФ: 366156
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація Культура Медіальна
Міста реалізації: Дніпропетровська область, Дніпро,
Опис проекту: "луп" це цикл пояснювальних відеороликів та аудіоподкастів про ефекти соціальних мереж. Метою проєкту є підвищення рівня медіаграмотності та інтернет-гігієни українців задля протидії інформаційній агресії та поширенню фейків у соцмережах. Реалізація проєкту сприятиме розповсюдженню наукової та доступної інформації про те, як працюють найпоширеніші цифрові ефекти та явища, що можуть використовуватись для маніпулювання громадською думкою; розумінню ролі кожного користувача у глобальних процесах через наведення широковідомих прикладів цих ефектів в українському інформаційному просторі; отриманню конкретних порад для визначення дії цих явищ і ефектів “на собі”.
40.
ID: 3AVS41-3131
Назва проекту: Експати: історії успіху
Рейтинг: 394
Загальний бюджет проекту: 3381798.81
Запитувана сума від УКФ: 3381798.81
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАТАГУДС"
Міста реалізації: Україна, Світ,
Опис проекту: Цикл з 8 програм, хронометражем 45-60 хвилин кожна. Це англомовне шоу про експатів в Україні, що за форматом поєднує в собі документалістику та відеоблог. Кожна програма розповідає іноземній аудиторії історії людей, які переїхали в Україну на постійне місце проживання і вже багато років успішно розвивають тут свій бізнес. Мета проекту – створення позитивного інвестиційного іміджу України для закордонних підприємців. Головний герой шоу – харизматичний гість з-за кордону, що цікавиться бізнесом, але раніше ніколи не дивився на України з точки зору ведення тут справ. У фокусі – унікальні історії успіху та цікаві підприємства, створені іноземцями в Україні: від французьких виноробень до ізраїльських IT-компаній. Ми розкажемо про Україну як привабливу країну для втілення бізнес-ідей і щасливого життя.
41.
ID: 3AVS41-7166
Назва проекту: Поціловані війною
Рейтинг: 393
Загальний бюджет проекту: 1004000
Запитувана сума від УКФ: 1004000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”
Міста реалізації: Київ, Суми, Івано-Франківськ, Маріуполь,
Опис проекту: Проєкт “Поціловані війною” — цикл інтерв’ю з людьми, до яких в життя постукала війна: військові, ветерани, військові медики, військові журналісти, сім’ї загиблих, волонтери, переселенці, жителі прифронтових територій. Місія проєкту — побачити війну очима людей, до яких доторкнулася війна та її наслідки. Це можливість причетним до війни почути схожі історії та дізнатися, як інші переживають наслідки війни, а пересічним українцям — побачити війну очима тих, хто переживав її. Проєкт має на меті об’єднати українці навколо спільної проблеми та допомогти зрозуміти нам один одного. Результатом проєкту стануть 10 інтерв’ю, репортажів та подкастів з людьми військових та цивільних професій, які брали участь в російсько-українській війні або проживають поруч з лінією фронту.
42.
ID: 3AVS41-7168-2
Назва проекту: “Історія козаччини за 10 хвилин”. Відеофільм
Рейтинг: 391
Загальний бюджет проекту: 484200
Запитувана сума від УКФ: 484200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Джерела М"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: На основі книги Братів Капранових “Мальована Історія Незалежності України” буде створено продовження відео “Історія України за 10 хвилин”, що зосередиться на так званій “козацькій добі”, розкаже історію української державності та розвінчуватиме міфи про історію Укрїани у 15-18 столітті.
43.
ID: 3AVS41-7250
Назва проекту: Переломний момент
Рейтинг: 391
Загальний бюджет проекту: 605150.00
Запитувана сума від УКФ: 605150.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТВОРЧА ДУША»
Міста реалізації: У проєкт залучені герої з усієї України.,
Опис проекту: Це серія щирих, відвертих інтерв’ю, де герої діляться досвідом, як свого часу подолали складні життєві ситуації та кризи; розповідають про моменти, що стали поштовхом до позитивних змін в їх житті та дають поради до дій іншим, хто опинився у схожій життєвій ситуації.
44.
ID: 3AVS41-1215
Назва проекту: Я розумію тебе
Рейтинг: 390
Загальний бюджет проекту: 2982761
Запитувана сума від УКФ: 2982761
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Десятерик Максим Валентинович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Я розумію тебе” – цикл з п’яти відеороликів, присвячених проблемі дитячого аутизму. Кожен ролик – це окремий приклад дитячої поведінки, яку ми помилково вважаємо наслідками виховання або рисою характеру, а насправді це може бути симптомом РАС (Розлад Аутичного Спектру). Це документально-постановчі епізоди, створені на основі реальних історій дітей та наукових досліджень РАС. Наші герої, щирі та беззахисні, звертаються до нас своєю мовою по допомогу і чекають на любов, повагу й розуміння.
45.
ID: 3AVS41-6333
Назва проекту: Творчі
Рейтинг: 388
Загальний бюджет проекту: 1259024.02
Запитувана сума від УКФ: 1259024.02
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Гришай Марина Сергіївна
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Цикл відеороликів «Творчі» розказують історії представників різних креативних індустрій в Україні, які у своїй творчості опираються на стародавні українські традиції, осучаснюють їх та популяризують. Вони нерозривно пов‘язані з культурним, духовним і соціальним розвитком держави, вони є осередком, що формує пласт сучасних та свідомих українців. Мета проекту - донести до глядача, що українська національна традиція може надихати на творчість, може жити в сучасному світі і найважливіше - вона приваблива для творців сьогодення. І як результат, спонукати глядача займатись творчістю, більш глибинно вивчати українську традицію,культуру,мистецтво. Показати, що українська культурна традиція - віральна та актуальна.
46.
ID: 3AVS41-2852
Назва проекту: Етнічна мозаїка України - цикл анімаційних роликів
Рейтинг: 387
Загальний бюджет проекту: 852800
Запитувана сума від УКФ: 1092800.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання Німецька молодь в Україні"
Міста реалізації: Проект поширюється на всю територію України, Маріуполь, Луцьк, Німеччина, Львів, Київ, Одеса, Ужгород,
Опис проекту: Етнічна мозаїка України – це проект з продакшену анімаційних роликів, що розповідають на загал про етнічні спільноти, що проживають на території України (німців, кримських татар, ромів, греків тощо). Цей проект – це спроба стисло показати історію та внесок етнічних меншин у розвиток України.
47.
ID: 3AVS41-0744
Назва проекту: [ALT] Туризм
Рейтинг: 387
Загальний бюджет проекту: 692280
Запитувана сума від УКФ: 692280
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Тараненко Олексій Євгенович
Міста реалізації: село Нова Ковалівка, Одеська область, місто Орбіта, Чигирин, Черкаська область, Поліські болота на півночі Київської/Чернігівської областей,
Опис проекту: Науково-популярний відеоблог [ALT] Туризм на тему альтернативного пригодницького туризму, що має на меті показати незвідані цікаві місця України та сприяти розвитку здоров'я молоді в контексті відповідальних, безпекоорієнтовних подорожей на основі симуляцій екстремальних ситуацій. [ALT] Туризм – це спосіб поєднання науки та розваг у форматі активних подорожей та справжніх пригод!
48.
ID: 3AVS41-0923
Назва проекту: (Не)відомі українці, які змінили історію (цикл відеопрограм для альтернативних медіаплатформ)
Рейтинг: 386
Загальний бюджет проекту: 994867.50
Запитувана сума від УКФ: 994867.50
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Грачова Надія Сергіївна
Міста реалізації:
Опис проекту: Нашою метою є розповсюдження культурних знань, створення спільних цінностей, просвітницька робота. Всі наші герої – представники різних національностей, культур та релігій, але всі вони пов'язані з Україною. Їх життя доводить, що лише у різноманітності є креатив, творчість й розвиток. Всі вони вплинули на формування мультикультурного та толерантного світу. Відеобібліотека допоможе формуванню громадянського суспільства європейського рівня, а також сприятиме творчій активності громадян.
49.
ID: 3AVS41-7162
Назва проекту: Шоуріл міста Львова
Рейтинг: 386
Загальний бюджет проекту: 1854960.00
Запитувана сума від УКФ: 1854960.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Асоціація кіновиробників Львівщини"
Міста реалізації: Львів - менеджмент та координація проекту., Київ - монтажна станція та студія по роботі зі звуковим оформленням.,
Опис проекту: Ідея проекту полягає у створенні динамічних вірусних екшен – тизерів тривалістю до трьох хвилин, змонтованих з кадрів фільмів, знятих кінематографістами у Львові за останні 10 років. Кожен ролик відповідатиме певній локації Львова та показуватиме її з різних ракурсів, епох, стилістик та творчого бачення. Перегляд шоурілу Львова стане інструментом залучення до міста міжнародних кіновиробників, відео-візиткою міста, сприятиме розвитку туризму у регіоні, а сучасна форма подачі у стилі розважального блокбастерного трейлерингу дозволить з легкістю охопити максимальну аудиторію.
50.
ID: 3AVS41-3082
Назва проекту: «Інноваційна Україна: цифрові можливості та загрози» (відеоконтент для Інтернету)
Рейтинг: 386
Загальний бюджет проекту: 1050697.28
Запитувана сума від УКФ: 1050697.28
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВ Міжнардний продюсерський центр "Фор-Пост"
Міста реалізації:
Опис проекту: Новітні технології, які на наших очах все більше проникають в наше життя, крім поліпшення умов існування людства, також несуть в собі певні системні загрози. До цих загроз також можна віднести війну, що ведеться в інформаційному та кібернетичному середовищах. Останні особливо актуальні для України, яка зіткнулася з гібридною війною в повній мірі. Наш проект орієнтовано на вирішення проблеми поширення цифрової та медіаграмотності в Україні в контексті отримання нових можливостей та захисту від інноваційних загроз в сфері культури, освіти та розвитку громадянського суспільства. Для досягнення цієї мети в рамках цього проекту ми створимо відеопродукти трьох типів: короткі соціальні ролики для привертання уваги до вищенаведених проблем суспільства та поширення необхідним нам меседжів; невеличкі відеопосібники у вигляді лайфхаків для поширення практичних рекомендацій та загальних знань з теми проекту; відеолекції із системним викладенням інформації і знань та формування практичних навичок за темами, що просуваються в рамках проекту. В проекті також передбачені ефективні засоби поширення цих відеопродуктів серед цільової аудиторії проекту.
51.
ID: 3AVS41-3149
Назва проекту: Веб-фільм "Це побачення"
Рейтинг: 385
Загальний бюджет проекту: 831971
Запитувана сума від УКФ: 831971
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "86"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Це побачення” - це 8-хвилинний веб-фільм, що оспівує сучасний Київ, промотує культуру кінотеатрального перегляду та привертає увагу до проблеми витіснення закладів культури із центру міст. “Це побачення” - посвята Клоду Лелушу та його короткій стрічці “C’était un rendez-vous” 1976 року. Робота знаменитого французького режисера - це ранкова поїздка Парижем на високій швидкості, знята одним 8-хвилинним кадром. “Це побачення” переосмислює Лелушівську та переміщує історію у Київ наших днів - місто змін, енергії, кохання, а також нелегальних забудов, рекламних білбордів і закритих кінотеатрів. Веб-фільм “Це побачення” - є високоякісним аудіовізуальним твором та водночас активістським відео, що має на меті ініціювати суспільну дискусію щодо міських проблем.
52.
ID: 3AVS41-4992
Назва проекту: Розвиток медіаплатформи www.aprize.com.ua
Рейтинг: 385
Загальний бюджет проекту: 1262344
Запитувана сума від УКФ: 1262344
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Аристократи"
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Підтримка музикантів, альбомів, української музики і розвиток моди на українське. Інструменти: вдосконалення, розвиток та реклама медіаплатформи www.aprize.com.ua; 2) Повний продакшн і випуск 5 відео-лайвів/презентації нових альбомів музикантів та їх просування через онлайн-ресурси та соцмережі – для привернення уваги до медіаплатформи www.aprize.com.ua та української музики та виконавців; 3) SMM та діджитал кампанія як інструменти промо та реклами (через Facebook Advertising, Google Adwords, YouTube та ін.) і збільшення аудиторії (заходів) на медіаплатформи www.aprize.com.ua
53.
ID: 3AVS41-7168
Назва проекту: Конституція для дітей. Мультсеріал
Рейтинг: 385
Загальний бюджет проекту: 468000
Запитувана сума від УКФ: 468000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Джерела М"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Створення 12-серійного мультфільму на основі книжки Братів Капранових "Конститція у коміксах", роз’яснюва би основні положення Конституції України дітям за допомогою простих життєвих ситуацій.
54.
ID: 3AVS41-6958
Назва проекту: ЗІГРАНО В УКРАЇНІ
Рейтинг: 385
Загальний бюджет проекту: 3798522.00
Запитувана сума від УКФ: 3798522.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Асоціація діячів естрадного мистецтва України
Міста реалізації: м.Чернівці Чернівецький район,Чернівецька обл., м.Вінниця Вінницького району , Вінницької області, м.Львів Львівський район, Львівська обл, м.Луцьк Луцький район, Волинської області, м.Чернігів Чернігівський район, Чернігівська обл, м.Суми Сумський район, Сумська обл., м.Київ , Київська обл., с. Крячківка Пирятинського району, Полтавської області, м.Дніпро Дніпровського району, Дніпропетровської області, м.Одеса Одеський район,Одеська обл.,
Опис проекту: «Зіграно в Україні» - цикл (12 випусків) музичних, культурно-розважальних відео-передач, де будуть показані особливості музичної культури регіонів України. Ведучі-музиканти, що професійно володіють грою на народних інструментах, подорожують Україною. Під час подорожі вони познайомлять глядача з традиціями музикування краю, музикантами, колективами, композиторами, культурними діячами, музичними інструментами та майстрами, що їх виготовляють, концертними майданчиками та навчальними закладами. Мета: Познайомити глядачів з музичною культурою та традиціями регіонів України, виконавцями різних жанрів та унікальними музичними інструментами, посприяти популяризації і збільшенню інтересу до національного музичного мистецтва. Результати: Популяризація національного музичного мистецтва. Формування уявлення необізнаних глядачів про українську музику: пісню, обрядову традицію, музичний інструментарій, композиторів, виконавців.
55.
ID: 3AVS41-0557
Назва проекту: Культурно-освітній проект для школярів «Світ професій»
Рейтинг: 384
Загальний бюджет проекту: 2397944.72
Запитувана сума від УКФ: 2397944.72
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська спілка «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України « Fashion Globus Ukraine»
Міста реалізації: м. Київ та Київська обл., Щебелинка ( Харківська обл), Маріуполь,
Опис проекту: «Світ професій» – це проект, підтриманий МОН України, як трансформація профорієнтації через новий предмет в школі. Щасливе майбутнє дорослих, в тому числі залежить від вірного вибору професії в підлітковому віці. За статистикою до 70% випускників ВУЗів не працюють за фахом, а це неефективне використання часу людей та державних коштів. Міленіали ( покоління Z) ефективніше сприймають інформацію саме через відео, особливо, якщо відома і авторитетна компанія покаже себе із середини. Завдяки відео-урокам, школярі 7-8 класів по всій Україні піднімуть рівень інформованості та усвідомленості у виборі професії для реалізації свого потенціалу. Це прогресивне нововведення вибудує модель міжсекторального партнерства: освіта-влада-бізнес- щасливе суспільство.
56.
ID: 3AVS41-3048-2
Назва проекту: Випробування долі
Рейтинг: 383
Загальний бюджет проекту: 976700.00
Запитувана сума від УКФ: 976700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Атасов Фільм Тревел"
Міста реалізації: Київ,Україна,
Опис проекту: Цикл відеороликів про людей з інвалідністю, їх боротьбу за своє здоров’я, за повернення в активне суспільне життя. Цикл відеороликів представляє реальні історії п’яти людей з інвалідністю, приклад яких є повчальним і надихаючим і допомагає краще зрозуміти важливість і складність процесу збільшення їх участі у соціумі, їх прагнення бути корисними суспільству. Кожен відеоролик присвячений одному з наших героїв. Один з відеороликів присвячений нашому другу, члену нашої проектної команди – Денису Хахаліну, який у 2019 році отримав тяжку травму и зараз має інвалідність. Але ми весь час були і є з ним разом, тому що він нам потрібний ,а ми потрібні йому. Так повинно бути і в суспільстві. Цей процес має бути взаємним. Інвалідність – не вирок долі! Їх треба повертати! Привернути увагу громадськість до проблем людей з інвалідністю з метою заохочення створення комплексу умов реалізації рівних прав інвалідів в соціумі та повернення в активне суспільне життя - мета нашого прооекту. Команда проекту сподівається, що даний проект, його гостросоціальна тематика і нові підходи щодо взаємодії з аудиторіями зроблять свій внесок у розбудову нових моделей вирішення складних питань “мережевим суспільством” майбутнього і сприятиме дальшому виробленню нових форматів комунікації. Безпосередній ефект проекту - вплив на трансформацію суспільства у напрямку більшої гуманності та інклюзивності, і підвищення рівня співчуття всередині соціуму.
57.
ID: 3AVS41-2729
Назва проекту: Нічний Патруль
Рейтинг: 383
Загальний бюджет проекту: 3486476
Запитувана сума від УКФ: 3486476
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець СИРОВАТСЬКИЙ ТИМУР МИКОЛАЙОВИЧ
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: “Нічний патруль” - це історія двох молодих людей. Настя - молода дівчина, в якої стрімко розвивається ПТСР після того, як вона втратила нареченого під час проведення ООС. На фоні своєї травми, Настя починає вбачати сенс свого життя у боротьбі зі “злом” та несправедливістю у місті. Діма вчиться на оператора. Він хоче зняти яскраву дипломну роботу у формі відеоблогу. Він знайомиться із Настею і спершу вбачає у її діяльності яскравий матеріал для свого диплому, але згодом закохується в Настю та починає щиро вірити в її боротьбу. Так у Києві з'являється “Нічний Патруль”. Проект передбачає фінансування усіх стадій виробництва - препродакшену, зйомки та постпродакшну українського інтернет-серіалу режисера Кирила Жаровського, що називається “Нічний патруль”. Також передбачається фінансування маркетингу та промоції. Кінцевим продуктом буде перший сезон інтернет-серіалу, що складатиме 8 серій по 15 хвилин.
58.
ID: 3AVS41-6046
Назва проекту: Дивосвіт
Рейтинг: 383
Загальний бюджет проекту: 1049142.90
Запитувана сума від УКФ: 1049142.90
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Топконтент"
Міста реалізації:
Опис проекту: Цикл роликів «Дивосвіт» спрямований привернути увагу до непересічного таланту української художниці Марії Примаченко, яка створила цілий мальовничий світ. Фантастичний світ тварин та навколишнього середовища. Світ, не схожий ні на що створене досі – химерний, вигадливий, несподіваний, зі справжніми почуттями та своєю філософією. Контент має чітку спрямованість на певну глядацьку аудиторію і адресований малечі. Їм потрібні знання з рахування, географії, електронних цифрових пристроїв, правила комунікації з оточуючим середовищем. Кожний ролик піднімає одне з важливих питань виховання дитини. І донести ці знання і розуміння до дітей необхідно в специфічній формі – ігровій, яскравій, веселій. Не впадаючи у дидактику і занудство.
59.
ID: 3AVS41-2386
Назва проекту: "Твір на реставрації"
Рейтинг: 383
Загальний бюджет проекту: 1067964.00
Запитувана сума від УКФ: 1067964.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Кінокомпанія "Метрополіс"
Міста реалізації: Київ, Львів, Дрогобич, Жовква,
Опис проекту: Створення онлайн-ресурсу для професійної та широкої аудиторії присвяченого реставраційній справі в Україні. У фокусі дослідження – найбільш вагомі реставраційні проекти 2020 року. Серія відеороликів заархівує масштабні роботи зі збереження двох пам`яток ЮНЕСКО – іконостасу жовківської Церкви Св. Трійці та іконостасу Церкви Св. Юра в Дрогобичі, реставрацію недосліджених полотен західноєвропейського живопису 17-18 ст. з науково-допоміжного фонду Музею ім. Ханенків, української графіки з колекцій НХМУ та Запорізького художнього музею, тканин з Маріупольського художнього музею та поверненої з США до України картини Михайла Паніна «Таємний виїзд Івана Грозного перед опричниною». Проект популяризує культурну спадщину України і робить спробу започаткувати відеоархів сучасних вітчизняних науково-реставраційних практик.
60.
ID: 3AVS41-1193
Назва проекту: Малевич. Народжений в Україні.
Рейтинг: 382
Загальний бюджет проекту: 1116430
Запитувана сума від УКФ: 1116430
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Чернявська Юлія Сергіївна
Міста реалізації: Мультитериторіальна — ОНЛАЙН.,
Опис проекту: «Чорний квадрат» Малевича знає майже кожний у світі. З цієї картини починається відлік того, що зветься «Сучасним мистецтвом». Його автор — киянин по народженню, великий художник-авангардист — Казимир Малевич. І він завжди транслював наш культурний код — дитинство і навчання майстра пройшло на Українській землі. Малевич підкреслював — “Я виріс з розписів української хати — мазанки”, але чи достатньо знають українці про Малевича? Відповідь сумна — ні. Метою циклу інтерв’ю з найвідомішими світовими дослідниками Казимира Малевича — оповістити загал про важливі українські маркери, які заклали основу всієї майбутньої творчості генія. Цей унікальний цикл стане ще одним кроком до повернення Малевича в Київ, в Україну — додому.
61.
ID: 3AVS41-2770
Назва проекту: Створення серії відеороликів “Забобони”
Рейтинг: 382
Загальний бюджет проекту: 1788822.00
Запитувана сума від УКФ: 1788822.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕССЕ ПРОДАКШН ХАУС"
Міста реалізації: Закарпатська область, Івано-Франківська область, Львівська область, Київ,
Опис проекту: Проект “Забобони” – дослідження культури забобонів, звичаїв та народних демонологічних вірувань у Карпатському регіоні, результатом якого стане серія коротких відеонарисів, що розкривають таїнство та самобутність цих традицій. Проект реалізується митцями аудіовізуального сектору: режисер проекту - Ангел Ангелов; куратор проекту - режисер Роман Бондарчук, чия стрічка “Українські Шерифи” була висунута на премію Оскар від України; продюсерка Тетяна Плєшивцева. Відсутність на сьогодні системного та повного огляду теми у форматі відео, а також високий попит до питомо українського культурного продукту дає нам впевненості у отриманні оригінального та творчого контенту, якого дійсно потребує сучасна українська спільнота.
62.
ID: 3AVS41-5729
Назва проекту: Червона книга
Рейтинг: 380
Загальний бюджет проекту: 1930068.98
Запитувана сума від УКФ: 1930068.98
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВАТОРФІЛЬМ"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Серія соціальних анімаційних роликів базується на інформації з Червоної книги України, в якій позначені зниклі та зникаючі види тварин, рослин, комах
63.
ID: 3AVS41-6118
Назва проекту: Говорять діти
Рейтинг: 380
Загальний бюджет проекту: 1999800.00
Запитувана сума від УКФ: 1999800.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ПАПАЙА БРАЗЕРС
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект “Говорять Діти” створює ютуб-канал KidsTok, який буде служити інет-майданчиком для комунікації сучасного покоління батьків та дітей. В кожному відео-ролику дітям 11-17 років буде задано ряд акутальних питань: яку професію хочуть обрати і чому; яка різниця між приколом та булінгом і т.п. Їх відповіді будуть змонтовані, підкреслюючи основні тези, які висловили діти. Кожен ролик буде завершуватися коментом популярного серед молоді українського блогера, з уст якого діти почують пораду. Як результат ми отримаємо: по-перше розуміння того, як діти цифрового покоління бачать світ, а по-друге – діти почують думку того, кого вони поважають та до кого прислуховуються.
64.
ID: 3AVS41-2808
Назва проекту: Дика Україна
Рейтинг: 379
Загальний бюджет проекту: 1109260
Запитувана сума від УКФ: 1109260
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Портян Олександр Олександрович
Міста реалізації: полонина Боржави, Карпати, Воловець Закарпатська обл., хребет Тавпишірка, с. Бистриця, Івано-Фрнківська обл., заказник Странзул, Тячівський район, Закарпатської області,
Опис проекту: Проект спрямований на виробництва документальних відеороликів про дику природу для пізнавального Youtube каналу «Explorer Life». В роликах буде показано гірські природні комплекси, частина яких визнана ЮНЕСКО як всесвітня природна спадщина. Вони називаються Пралісами, і вони є оселищем для рідкісних видів тварин і рослин, які важливі для біорізноманіття всієї Європи та світу.
65.
ID: 3AVS41-5023-2
Назва проекту: «Ми всі рівні та особливі»
Рейтинг: 379
Загальний бюджет проекту: 246705.00
Запитувана сума від УКФ: 246705.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «ТВ-7»
Міста реалізації: місто Маріуполь, Донецька область,
Опис проекту: Проєкт «Ми всі рівні та особливі» спрямований на просвітництво громадян явищу інклюзії, про розвиток мистецтва людьми із інвалідністю та їх внесок в українську культуру. В рамках проєкту буде створено 12 сaption video (кепшн відео). Кожне з них складатиметься із півтори хвилинного нарису-історії амбітної людини із інвалідністю, яка має творчий шлях та досягнення в одній із галузей культури. Проєкт показує важливість правильного сприйняття суспільством людей з інвалідністю. Мета проєкту: показати як люди маючи певні вади не обмежують себе в творчих чи спортивних починаннях, займаються музикою, балетом, живописом та стають параолімпійськими чемпіонами.
66.
ID: 3AVS41-3120
Назва проекту: Битва за культуру (відеоконтент для медіаплатформ)
Рейтинг: 379
Загальний бюджет проекту: 727503
Запитувана сума від УКФ: 727503
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Дріз Олександр Якович
Міста реалізації:
Опис проекту: До окупації і після завжди були цінності, які сповідував український народ і щойно він звільнявся з-під ярма, він швидко відроджував свою культуру. Це і є свідченням того, що території Сходу були і залишаться одвічно українськими. Культура і Війна, — здавалося б взаємовиключні поняття. Але парадокс у тому, що у воєнний час як ніколи виникає потреба долучитися до культурних джерел свого народу. Проект "Битва за культуру" поєднує в собі тему відродження духовних і культурних цінностей на Сході. Всі його елементи спрямовані на боротьбу з дезінформацією шляхом показу реальних подій та їх учасників. Серія інформаційних відео-роликів присвячених видатним українцям зі Сходу з закадровим текстом та музичним супроводом, створений на основі архівних фото- та відео- матеріалів під назвою "Українці зі Сходу". Цикл інтерв'ю з учасниками українсько-російської війни під назвою "Портрети створені історією". В проекті також передбачені ефективні засоби поширення цих відеопродуктів серед цільової аудиторії проекту.
67.
ID: 3AVS41-5159
Назва проекту: «Зіґмунд, в нас проблеми»
Рейтинг: 379
Загальний бюджет проекту: 388056
Запитувана сума від УКФ: 388056
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОДІЛЛЯ ТЕЛЕБАЧЕННЯ"
Міста реалізації: м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.,
Опис проекту: Проект «Зіґмунд, в нас проблеми» - це цикл роликів науково-популярної тематики, що висвітлюють інформацію з галузей: психології, психіатрії та нейронаук. Основне спрямування - це висвітлені теоретики щодо різноманітних розладів, що досліджується психіатрією. Передача має на меті, створення якісного україномовного контенту. Проект провидитиме неформальну освіту, яка слугуватиме профілактикою психічних захворювань. Передача нараховуватиме 12 випусків, орієнтовною, тривалістю по 20 хвилин.
68.
ID: 3AVS41-3097
Назва проекту: Академія web-серіал
Рейтинг: 378
Загальний бюджет проекту: 4837440.25
Запитувана сума від УКФ: 4837440.25
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Круценко Сергій Ігорович
Міста реалізації: Україна, м.Київ,
Опис проекту: Проект Академія - це web-серіал розрахований на широку глядацьку аудиторію, метою якого є допомога у просуванні системи європейських цінностей для різновікових аудиторій.У проекті природньо поєднані дві форми головних телевізійних продуктів - серіалу та елементи талант -шоу. Завдячуючи цьому в проекті природньо вписані музичні номери в різних жанрах, що поєднуються з наскрізною драматургією, яка притаманна кіномистецтву. Інноваційним є також формат проекту. Драматургія збудована таким чином, що кожна 10-ти хвилинна серія укладається в велику драматургічну форму, якщо дивитись їх в довжину цілком. Діапазон музичних жанрів, які передбачається використовувати у фільмі буде дуже широким і коливатиметься від року до синтезаторної музики, від репу до класичного оперного виконання з симфонічним оркестром. Сама базова подія буде цікавою для різних вікових аудіторій та разних культур, бо це Історія пригода іноземця в Україні, що дає можливість розгляду життєвих ситуацій з боку різноманітних культур та кутів зору.
69.
ID: 3AVS41-1988
Назва проекту: Українська їжа, любимо її!
Рейтинг: 377
Загальний бюджет проекту: 1566155
Запитувана сума від УКФ: 1566155
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Культурна спадщина
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю “Видавництво імені Соломії Павличко “Основи”
Міста реалізації: Продакшен проекту буде в Києві, але результати та основний продукт буде доступний в усьому світі,
Опис проекту: Створення сайту відеоінструкцій із приготування українських національних страв, метою якого є популяризація української культури серед іноземців та української діаспори закордоном. Проект довготривалий і працюватиме на постійній основі. У рамках проекту передбачено продакшен і постпродакшн 15-ти відеоінструкцій із приготування національних українських страв тривалістю до 1 хв кожна та їх публікацію на сайті проекту. Планується створення сучасних та динамічних відеорецептів для таких страв: червоний борщ, холодець, книглі, голубці, вареники, деруни, котлета по-київськи, гречаники, запорізький капусняк, гуцульська варя, перепічка, банош, полтавські галушки, мазурики, львівський сирник. Додатковими каналами функціонування проекту будуть сторінки в соцмережах. Результатом стане зростання інтересу іноземців до української культури та традицій.
70.
ID: 3AVS41-6845
Назва проекту: НЕВИДИМА FASHION РЕАЛЬНІСТЬ
Рейтинг: 374
Загальний бюджет проекту: 1620394
Запитувана сума від УКФ: 1574034
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Дизайн та мода
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТИЖДЕНЬ МОДИ"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: це документальний серіал для каналу YouTube про «приховані» за лаштунками професії, однієї з найпопулярніших індустрії у світі - моди. Більшість людей повязують кар’єру в моді з професіями дизайнера чи моделлі. На щастя, в цій галузі є багато різних робіт, щоб відповідати різноманітним особистостям та наборам навичок. Серіал підвищить Коротка інформація про проект, яка включає мету та результати (до 100 слів) НЕВИДИМА FASHION РЕАЛЬНІСТЬ – Мета – розвинути youtube-канал Ukrainian Fashion Week показати роботу і нюанси фешн-професій через інтерес до галузі моди та суміжних професій, як серозного професійного вибору для молоді. 8 серій – це “живі” динамічні сюжети. В центрі кожного епізоду - живі люди, кращі представники окремих фешн професій. Кожен епізод присвячений окремій професії. Але серіал показаже тісний зв’язок між героями і внесок кожного учасника у фінальний продукт.
71.
ID: 3AVS41-6642
Назва проекту: Мультиплікаційне гумористичне ютуб шоу про спорт
Рейтинг: 373
Загальний бюджет проекту: 1585210
Запитувана сума від УКФ: 1585210
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична Особа-підприємець "Сіроткіна Анастасія Сергіївна"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Мультиплікаційний комедійний ютуб блог / шоу про спорт. Чотири друга з різних куточків України через побутові ситуації та живі діалоги дають глядачам глибоку аналітику спортивних подій, обговорюють великих українських спортсменів і найбільші перемоги, борються з регіональними і гендерними стереотипами. І демонструють, що головне не те, чим всі ми різні, а те, в чому схожі. Наприклад, у вболіванні за наших спортсменів та гордості за їх здобутки. Використання комічних епізодів, особливостей діалектів для створення живої розмови з глядачем простою мовою. А через комічне легше подолати і спільні страхи, і розбіжності, які тримають розрізненими частини суспільства.
72.
ID: 3AVS41-0009
Назва проекту: Без нас не буде України
Рейтинг: 372
Загальний бюджет проекту: 1519731
Запитувана сума від УКФ: 1519731
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа підприємець Яремчук Марія Валеріївна
Міста реалізації: м. Київ,
Опис проекту: Провести інформаційну соціальну відеокампанію, присвячену висвітленню різних аспектів трудової міграції українців. Акцентувати увагу глядачів на основній тезі проекту «Без нас не буде України». Стимулювати українців утриматися від еміграції, а українців, які перебувають за кордоном, задуматися про репатріацію. У рамках проекту заплановано створити цикл із 12 відеороликів, присвячених висвітленню питань трудової міграції українців. Середня тривалість одного ролику 40 – 60 сек. Загальний хронометраж проекту 13 хв. Розмістити створений аудіовізуальний контент на загальнодоступних медіа-платформах в мережі Інтернет у відкритому доступі. Забезпечити переклад текстового та аудіоматеріалу англійською, італійською, польською, німецькою, іспанською, французькою мовами. Провести рекламну кампанію із поширення створених відео в мережі Інтернет.
73.
ID: 3AVS41-6332
Назва проекту: Луганщина: Історії успіху
Рейтинг: 369
Загальний бюджет проекту: 385819.00
Запитувана сума від УКФ: 385819.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Ушаков Олексій Сергійович
Міста реалізації: Луганська область, Україна,
Опис проекту: Мета проєкту – підвищення громадської згуртованості мешканців, рівня їх обізнаності щодо культурного життя області та представників креативних індустрій, впровадження нових підходів до особистого успіху мешканців, реалізації подібних проєктів в різних сферах життєдіяльності, стимулювання розвитку регіону, створення розвиненої екосистеми культури та креативності в регіоні, підсилення ролі культури у розвитку суспільства, покращення іміджу області. У результаті проєкт сприятиме: -підвищенню освіченості жителів області у питаннях досягнення власного успіху; -покращенню суспільних настроїв у регіоні; -позитивній тональності публікацій у мережі інтернет, ЗМІ; -покращенню іміджу Луганської області.
74.
ID: 3AVS41-7168-3
Назва проекту: Канал імені Т.Г. Шевченка
Рейтинг: 369
Загальний бюджет проекту: 194200
Запитувана сума від УКФ: 194200
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Товариство з обмеженою відповідальністю "Джерела М"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Виробництво та промоція 10 відео на Ю-туб каналі імені Т.Г. Шевченка", популярні дослідження історії та култури Україн
75.
ID: 3AVS41-6650
Назва проекту: Безпечні вулиці
Рейтинг: 368
Загальний бюджет проекту: 200000
Запитувана сума від УКФ: 200000
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Громадська організація "Буковинська агенція регіонального розвитку", БАРР
Міста реалізації: місто Чернівці,
Опис проекту: Проект передбачає створення серії коротких відеороликів з інфографікою, які будуть пояснювати, як використання сучасних інфраструктурних елементів може покращити безпеку на вулицях для всіх учасників дорожнього руху. Населення буде краще розуміти призначення сучасної дорожньої інфраструктури, а також ініціювати та підтримувати новітні підходи при проектуванні вулиць.
76.
ID: 3AVS41-0753
Назва проекту: Інші варіанти порятунку
Рейтинг: 368
Загальний бюджет проекту: 1243480.00
Запитувана сума від УКФ: 1243480.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Літвін Ангеліна Олександрівна
Міста реалізації: Україна, м. Київ можливо інші міста України (Глухів, Сумської області),
Опис проекту: “Інші варіанти порятунку” - це медіа канал на платформі «YouTube» з інтерв’ю та іншими відео на еко-фешн тематику. Це модний, креативний, цікавий відео-контент, що об’єднуватиме не лише художників, дизайнерів та еко-активістів, а й споживачів, яким близька тематика моди і еко-френдлі життя.
77.
ID: 3AVS41-4435
Назва проекту: Малевич
Рейтинг: 367
Загальний бюджет проекту: 1596189
Запитувана сума від УКФ: 1596189
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "435 ФІЛМС"
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Проект має на меті створення художнього постановчого ролику про життя та творчість відомого українського художника-авангардиста Казимира Малевича, пошук біографічної інформації, унікальних історичних локацій, спілкування та роботу з експертами мистецтвознавцями, написання сценарію для художнього серіалу про життя та творчість Казимира Малевича. Всі здобутки проекту мають на меті популяризацію творчості Казимира Малевича в Україні, його позиціювання у світі як українського художника-авангардиста, та стануть частиною розширеного проекту компанії 435 FILMS “Малевич”.
78.
ID: 3AVS41-6051
Назва проекту: Правоосвітній РУХ "СПРАВЕДЛИВЦІ"
Рейтинг: 366
Загальний бюджет проекту: 3234621.5
Запитувана сума від УКФ: 3234621.5
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: Анімаційна студія "ToonDrive"
Міста реалізації: 24 області України,
Опис проекту: Створення подальшого контенту для правоосвітнього РУХУ «СПРАВЕДЛИВЦІ» у вигляді 4 анімаційних фільмів для інтерактивного вивчення дітьми права в усіх його аспектах. Концепція: між мешканцями лісу іноді виникають суперечки, за вирішенням яких вони звертаються до суду. 4 серії мультфільмів є основою для проведення «Уроків справедливості» на правову, гендерну і спрямовану на запобігання і протидію булінгу тематику . Принцип показу: одна чверть – один мультфільм по всій території України. РУХ "СПРАВЕДЛИВЦІ" діє другий рік, полягає в проведенні суддями інтерактивних «Уроків Справедливості» в школах і інтернатах в усіх областях України. Також мультфільми будуть розміщенні на сторінці дитячого правового клубу "Справедливців" у Фейсбуці.
79.
ID: 3AVS41-2607
Назва проекту: Серія відеороликів «Що таке Житній?»
Рейтинг: 366
Загальний бюджет проекту: 563000.00
Запитувана сума від УКФ: 563000.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: Фізична особа-підприємець Батін Андрій Анатолійович
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: Житній ринок — культове, легендарне та важливе місце для Києва, його мешканців та туристів. Проте в наш час величезна кількість молодих людей не усвідомлює важливість цього місця для міста. За допомогою серії відео роликів про Житній ринок ми хочемо донести його цінність і розповісти людям, що простір, в якому ми живемо — формує нас, отже його варто цінувати та берегти. Мета — розкрити проблему цінування важливої для міста будівлі, донести його цінність та сформувати активну спільноту навколо її збереження шляхом створення 3 відеороликів. Результат — опубліковані 3 відеоролики, що сприяли зміні у ставленні до Житнього ринку в його користувачів та міського менеджменту.
80.
ID: 3AVS41-2584
Назва проекту: Сучатр
Рейтинг: 366
Загальний бюджет проекту: 3150315
Запитувана сума від УКФ: 3150315
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВіДПОВИДАЛЬНіСТЮ ТАБОР
Міста реалізації: Київ,
Опис проекту: CУЧАТР--це веб-серіал, котрий знайомить глядача із історією формування сучасного тетру. головна мета--розпалити інтерес, до театру, пояснивши його форму та методи спілкування із глядачем.
81.
ID: 3AVS41-5962
Назва проекту: Вчимося весело! Навчання для дошкільнят.
Рейтинг: 366
Загальний бюджет проекту: 354093
Запитувана сума від УКФ: 354093
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Тимків О.В.
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Створення високоякісного україномовного навчального медіа контенту для дітей віком 1-3 роки та подальшої публікації в мережі інтернет для розвитку основних інтелектуальних та вербальних навиків соціальної адаптації в ранньому дитинстві та отримання дітьми доакадемічних (читання, письмо, математика) навичок.
82.
ID: 3AVS41-3268
Назва проекту: Ненудна історія України
Рейтинг: 366
Загальний бюджет проекту: 2105340.00
Запитувана сума від УКФ: 2105340.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Візуальне мистецтво
Повна назва організації: ФОП Хазан Наталія Вікторівна
Міста реалізації: Україна,
Опис проекту: Мета: Просвіта населення, впізнавання України іноземцями та зацікавлення до туризму та дослідження нашої країни.
83.
ID: 3AVS41-6076
Назва проекту: "Майбутнє, яке ми запам’ятаємо", соціальна реклама
Рейтинг: 366
Загальний бюджет проекту: 953700.00
Запитувана сума від УКФ: 953700.00
Тип конкурсу: Індивідуальний
Культурний сектор: Аудіовізуальне мистецтво
Повна назва організ