+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua

Лот № 2. Освітні проекти у аудіовізуальному секторі


Місія ЛОТ-у

Сприяти підвищенню рівня знань та навичок професіоналів аудіовізуального сектору та поширенню знань про аудіовізуальний сектор серед населення.

Мета ЛОТ-у

Сприяти формальній та неформальній освіті у аудіовізуальному секторі, розширенню професійних навичок та вдосконаленню вмінь працівників сектору, а також залучення нових технік та методик для просвіти населення.

Завдання ЛОТ-у

  • підтримка освітніх проектів для спеціалістів сектору;
  • підвищення рівня знань та професійних навичок у сфері аудіовізуального мистецтва;
  • підтримка дебютних робіт.

Хто може подаватися:

  • Юридичні особи усіх форм власності, зареєстровані на території України не менше, ніж за 1 рік станом на дату оголошення конкурсу та мають досвід реалізації проектів у аудіовізуальному секторі;
  • Фізичні особи-підприємці, платники єдиного податку ІІІ групи з відповідним видом діяльності згідно КВЕД в реєстраційних документах, зареєстровані на території України (у тому числі новостворені). 
УВАГА!!! Одна юридична особа, фізична особа-підприємець має право подати лише одну заявку в рамках усіх ЛОТів усіх оголошених конкурсних програм УКФ протягом 2019 року в якості заявника та виступити в якості партнера лише один раз. Нехтування цим правилом веде до повної дискваліфікації усіх заявок від заявників-порушників.

Терміни подачі аплікаційного пакету та реалізації проекту

Подання аплікаційного пакету на конкурс: 11.02.2019 - 22.03.2019

Реалізація проекту: 10.06.2019 - 31.10.2019

Подання звітності: 1.11.2019 - 8.11.2019


В рамках ЛОТ-у "Освітні проекти у аудіовізуальному секторі" діють такі типи конкурсів: