+38 (050) 629-18-08
+38 (044) 504-22-66
info@ucf.in.ua

Culture for Local Development

Інститут Адама Міцкевича у Варшаві, під своїм флагманським брендом Culture.pl разом з Європейським Центром Солідарності в Гданську вже протягом трьох років реалізовує проект Culture for Local Development (Культура для місцевого розвитку) для культурних менеджерів країн Східного Партнерства та Польщі. Український культурний фонд та Національне Бюро Креативної Європи в Україні стали партнерами проекту у 2018 році та координували частини проекту, які проходили в Україні.

Проект складається з серій воркшопів, літніх шкіл та спеціальної програми для випускників проекту. Його ціллю є створення мережі професіоналів в сфері культури, надання учасникам навичок проектного менеджменту та лідерства, а також розвиток підходу спільної участі для впровадження проектів.

Аудиторія проекту включає активістів, які:

-         Керують культурними проектами;

-         Співпрацюють з місцевими громадами та вірять, що культура здатна принести соціальні зміни;

-         Бажають вийти на міжнародний рівень;

-         Бажають розвинути нові креативні навички.

У травні 2018 у Києві та Тбілісі відбулась перша фаза проекту. Кандидати, обрані шляхом відкритого відбору, взяли участь у серії інтенсивних воркшопів під керівництвом досвідчених менторів. Воркшопи були зосереджені на поглибленні знань учасників про соціокультурний проектний менеджмент та розширені їх можливостей до співпраці з міжнародними партнерами під час втілення місцевих програм. Під час поїздки до літньої школи у Польщі учасники взяли участь у воркшопах та навчальних візитах у Варшаві, Гданську, Гдині, Сопоті та Лодзі. Більш того, в листопаді вони мали змогу позмагатися за отримання фінансової підтримки для втілення їх власних проектів.

Партнери програми Culture for Local Development:

-         Український культурний фонд

-         Національне бюро Креативної Європи в Україні

-         Креативна Грузія

-         Представництво Польського Фонду Міжнародної Солідарності в Молдові