+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Експертні ради

Культура в часи кризи: інституційна підтримка

Візуальне мистецтво

Глiб Вишеславський

Глiб Вишеславський

Керівник відділу методології мистецької критики Інституту проблем сучасного мистецтва АМУ. Член Національної спілки художників України, Міжнародної асоціації «Мистецтво народів світу», Міжнародного союзу художників Sztuka bez Granic, Асоціації незалежного мистецтва Terra. У попередні роки: засновник і головний редактор часопису з питань сучасного мистецтва Terra Incognita, головний редактор часопису «Галерея». Кандидат мистецтвознавства.
Даринa Якимова

Даринa Якимова

Старша наукова співробітниця та менеджерка проектів Національного художнього музею України. Кураторка, дослідниця. Учасниця Голандської програми МАТРА/Музеї України, Culture and Development Goethe Institute in Kiev, Берлін (Німеччина).
Ілля Зaболoтний

Ілля Зaболoтний

Програмний менеджер та куратор мистецької програми Британської Ради в Україні. Попередні роки: асистент куратора та проектний менеджер міжнародних артпроектів в НКММК «Мистецький Арсенал», учасник освітньої команди PinchukArtCentre. Експерт УКФ у 2018 та 2019 роках.
Іринa Міщенко

Іринa Міщенко

Докторантка Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Професорка Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука. У попередні роки: проректорка Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука, заступниця директора Чернівецького обласного художнього музею, наукова редакторка фахового журналу «Студії мистецтвознавчі» НАНУ. Членкиня Національної спілки художників України. Кандидатка мистецтвознавства.
Кaтeрина Тейлор

Кaтeрина Тейлор

Керівниця ГО «Порт культури». Кураторка культурних проектів, експертка сучасного мистецтва. Засновниця Port.agency, культурного центру Port creative hub та ГО «Порт Культури». Авторка та ведуча шоу «Штучний інтеллект» на радіо «Аристократи». Колумністка у «Новому часi» та Platfor.ma.
Ксенiя Бiлаш

Ксенiя Бiлаш

Культурологиня, артпубліцистка на порталі новин LB.ua, головна редакторка енциклопедії візуального мистецтва Wikiart.org. У попередні роки: випусковий редактор телевізійної програми «Новини УТ-1», редакторка новинного сайту trubyna.org.ua. Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.
Олена Михайлoвська

Олена Михайлoвська

Заступниця директора з питань розвитку та досліджень Хмельницького обласного художнього музею. Мистецтвознавиця, артменеджерка, кураторка виставок та видавничої справи. Членкиня правління громадської організації «Соціокультурна установа ARTmanufactory».
Світлaна Бєдарєва

Світлaна Бєдарєва

Директорка ГО «Міжнародна асоціація підтримки візуального і сценічного мистецтва "Один і три"». Докторантка Інституту мистецтва Курто (Великобританія). У попередні роки: гостьова дослідниця El Colegio de México (Мексика), художня директорка Ópera en Movimiento (Мексика), асистентка куратора Британського павільйону Венеціанської архітектурної бієнале. Членкиня Міжнародної асоціації істориків мистецтва (AAH). Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.
Світланa Паненко

Світланa Паненко

Проектна менеджерка у сфері інформаційних технологій Renedes (Київ), дослідниця радянського та пострадянського візуального мистецтва, співзасновниця Museum of Urban Life (Едмонтон, Канада), членкиня Канадської асоціації слов’яністів та Канадської асоціації компаративної літератури. У попередні роки: президентка асоціації CultuRe JeunEst (Париж, Франція), докторка філософії.
Юлія Ромaненкова

Юлія Ромaненкова

Професорка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва. Членкиня Міжнародної асоціації художніх критиків (Франція), дійсна членкиня Академії критики, мистецтва та естетичних наук України і Національної Спілки художників України. У попередні роки: головна редакторка наукового журналу «Арт-простір». Докторка мистецтвознавства. Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.

Аудіальне мистецтво

Алла Зaгайкевич

Алла Зaгайкевич

Доцентка Національної музичної академії України ім. П. Чайковського. У попередні роки: кураторка музичної програми на «Книжковому Арсеналі», освітньої програми Британської Ради та Довженко-центру для кінокомпозиторів Envision Sound, міжнародного проекту «Електроакустичні майстерні в НМАУ». Менторка міжнародного проекту електроакустичної музики Sound around me в Відні. Лауреатка Державної премії імені О. Довженка, лауреатка премії імені М. Лисенка.
Альберт Цyкренко

Альберт Цyкренко

Фронтмен гурту «Хамерман Знищує Віруси». Автор і ведучий програми «Альберт» на Громадському ТБ. Музикант, журналіст. У попередні роки: виконавчий продюсер, шеф-редактор суспільно-політичного напряму телеканалу «UA: Перший», редактор хвилі нової української музики на радіо Zemlya, головний редактор інтернет-журналу «Наш Київ», редактор ділової газети «Капітал», головний редактор порталу Cultprostir.
Аннa-Марія Киричевська

Аннa-Марія Киричевська

Провідна спеціалістка Українського центру оцінювання якості освіти. У попередні роки: звукорежисерка громадської організації «Громадське радіо», «УкрМедіаХолдингу» та муніципального театру «Київ».
Віктор Тетeря

Віктор Тетeря

Професор Київського університету імені Б. Грінченка. Народний артист України. Громадський діяч та учасник організації «Українське козацтво». У попередні роки організатор виступів Оперної студії Національної музичної академії ім. П. Чайковського, чоловічого гурту «Козацькі забави» та інших творчих колективів.
Віолеттa Дутчак

Віолеттa Дутчак

Завідувачка кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Солістка-бандуристка, керівниця квартету бандуристок «Ґердан». Лауреатка Івано-Франківської обласної премії ім. Дениса Січинського в галузі музичного мистецтва, нагрудний знак МОН України «За наукову й освітню діяльність».Членкиня Національної спілки композиторів України та Національної спілки кобзарів України. Докторка мистецтвознавства, професорка.
Нaталія Бондаренко

Нaталія Бондаренко

Керівниця Кіровоградської обласної філармонії. Членкиня журі міжнародних фестивалів: «Тріумф-фест», «Перлина-фест», членкиня оргкомітету та режисерка Всеукраїнського фестивалю камерної та симфонічної музики «Травневі музичні зустрічі», Вечорів духовної музики «Різдвяні передзвони». Заслужена діячка мистецтв України. Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.
Надія Бондaрець

Надія Бондaрець

Директорка простору звукозапису Holywood UA, керівниця проекту iLoveSound UA. У попередні роки: директорка з продажів компанії «АТ Трейд» та мережі магазинів «Музторг», викладачка спеціальності «Звукорежисура» в Київському Національному університеті культури і мистецтв.
Олександр Пiпа

Олександр Пiпа

Автор, виконавець у музичних гуртах @TRAKTOR та «Борщ». У попередні роки: музикант у гуртах «Воплі Відоплясова» та The Ashtray Hearts (Франція)
Пaвло Калениченко

Пaвло Калениченко

Директор Громадської спілки «Український музичний альянс». У попередні роки: юрист КПТ «Червона рута», кандидат юридичних наук. Експерт УКФ у 2018 та 2019 роках.
Юлія Бeнтя

Юлія Бeнтя

Відповідальна редакторка часопису «Критика», експертка програми ім. Фулбрайта в Україні. У попередні роки: редакторка журналу «Музика», начальниця відділу Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтв України. Членкиня Національної спілки композиторів України та Національної спілки журналістів України.

Аудіовізуальне мистецтво

Анастасія Шумeнкo

Анастасія Шумeнкo

Заступниця директора ТзОВ «Директорія Кінот». У попередні роки: перша секретарка Української кіноасоціації. Експертка УКФ у 2019 році.
Георгій Черкoв

Георгій Черкoв

Науковий співробітник відділу екранно-сценічних мистецтв та культурології Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського. Кандидат мистецтвознавства. Експерт УКФ у 2019 році.
Дарина Бeрежньова

Дарина Бeрежньова

Керівниця служби зв'язків з громадськістю Центру організації дорожнього руху. У попередні роки: головна редакторка інформаційного агентства QHA («Кримські новини»), керівниця та ведуча політично-аналітичних програм на Espresso.tv, керівниця та ведуча проектів на 5 каналі, каналі «Тоніс», випускова редакторка інформаційної служби СТБ.
Ігор Грабoвич

Ігор Грабoвич

Співавтор, редактор програми «Арґумент кіно» на «1+1». Журналіст газети Міжнародного фестивалю про права людини Docudays UA, газети Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». У попередні роки: кіножурналіст «Детектор медіа», «Лівий берег», «Укрінформ». Експерт з кіно експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів Державного агентства України з питань кіно. Член правління комітету Національної премії кінокритиків «Кіноколо». Член журі кіносценаріїв літературної премії «Коронація слова». Експерт УКФ у 2019 році.
Ірина Ромaнченко

Ірина Ромaнченко

Засновниця та директорка Міжнародного міні-кінофестивалю «Європейський Експрес» спільно з Польським Інститутом у Києві. Експертка комісії Державного агенства України з питань кіно з розповсюдження та демонстрування фільмів. Членкиня Української кіноакадемії. Експертка УКФ у 2019 році.
Людмила Новiкова

Людмила Новiкова

Наукова співробітниця відділу екранно-сценічних мистецтв та культурології, членкиня спеціалізованої вченої ради Iнституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології iмені М. Рильського НАН України. У попередні роки: директорка програм Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», членкиня Оскарівського комітету України, членкиня експертної комісії з питань кінематографії Державного агентства України з питань кіно. Нині членкиня Національної спілки кінематографістів України та ФІПРЕССІ (Міжнародної федерації кінопреси). Кандидатка мистецтвознавства. Експертка УКФ у 2019 році.
Людмила Серебренікoва

Людмила Серебренікoва

Керівниця міжнародних проектів в БФ «Двері». Викладачка, кінознавиця, кінорежисерка, продюсерка. У попередні роки: керівниця міжнародних проектів «Дні українського кіно» (Іспанія, Латвія, Молдова), викладачка кафедри звукорежисури Інституту екранних мистецтв, Київського національного університету театру кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого. Членкиня Національної спілки кінематографістів України, членкиня Української кіноакадемії. Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.
Олeксaндр Гусєв

Олeксaндр Гусєв

Програмний директор Черкаського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів «КіноШот» та Міжнародного кінофестивалю Euregion Film Fest, співавтор та ведучий програми «Молоде кіно» на каналі «Є». Член Національної спілки кінематографістів України, член Української Кіноакадемії, Спілки кінокритиків України, ФІПРЕССІ, Українського Оскарівського Комітету. Експерт УКФ у 2018 та 2019 роках.
Олег Вaлуйсков

Олег Вaлуйсков

Викладач факультету маркетингу Міжнародного Соломонового Університету та викладач авторських курсів MBA. Член правління Асоціації продюсерів України. Член The International Academy of Television Arts and Sciences (USA). Член Національної спілки кінематографістів України. У попередні роки: член експертної комісії при Державному агентстві України з питань кіно.
Олег Фiалко

Олег Фiалко

Продюсер, режисер, сценарист. У попередні роки: завідувач кафедри Інституту екранних мистецтв. Член-кореспондент Національної академії мистецтв України. Народний артист України. Експерт УКФ у 2019 році.
Русланa Броновицька

Русланa Броновицька

Координаторка Рівненського медіа-центру. У попередні роки: педагогиня, сценаристка та режисерка в проектi УКФ «Культурно-мистецька медіа школа для дітей та підлітків», керівниця медіа-центру та сектору зв'язків з громадськістю Рівненського міського Палацу дітей та молоді, авторка та режисерка соціального ролику-акції «Добро на Різдво», авторка та режисерка дитячої програми «Новини з ARTmodels».
Сeргiй Вaсильєв

Сeргiй Вaсильєв

...

Сергiй Борденюк

Сергiй Борденюк

Оператор-постановник вищої категорії Національної кіностудії художніх фільмів імені О. Довженка. Секретар правління Національної спілки кінематографістів України, голова Рейтингової комісії НСКУ. Член Правління Української кіноакадемії, голова гільдії операторів Української Телевізійної Академії, член Європейської асоціації кінооператорів Imago. Заслужений діяч мистецтв України.
Тетяна Ващeнко

Тетяна Ващeнко

У попередні роки: фінансова директорка та юристка фільму «Дике поле», директорка знімальної групи фільмів «СТАСІС», «Два життя», заступниця директора знімальної групи фільму «Толока», директорка виробництва та асистентка виконавчого продюсера телефільмів Кіностудії FILM.UA. Експертка УКФ у 2019 році.
Тетяна Нeчай

Тетяна Нeчай

Аспірантрантка кафедри культурології та інформаційних комунікацій НАКККіМ. У попередні роки: завідувачка навчальної лабораторії кафедри кінознавства Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, помічниця продюсера MKK film service, засновниця Славутицької кінокомісії. Кінопродюсерка, помічниця продюсера в ІнсайтМедіа. Помічниця директора Будинку кіно. Асистентка по акторам в «ТатоФільм». Громадська діячка, учасниця групи «Культура» РПР та ін. Експертка УКФ у 2019 році.

Дизайн та мода

Валентина Шурхaл

Валентина Шурхaл

Співзасновниця бренду OVA.L. У попередні роки: дизайнер інтер'єру та ландшафтний дизайнер
Голдa Виноградська

Голдa Виноградська

Віцепрезидентка Конфедерації дизайнерів та стилістів України, генеральна директорка та власниця французько-української компанії Jolie Dame. У попередні роки: радниця Міністра освіти та науки України з питань профтехосвіти (на громадських засадах).
Дмитрo Чaюн

Дмитрo Чaюн

Співзасновник та креативний директор українського бренду CHAKSHYN.
Нaталія Лук'янець

Нaталія Лук'янець

Членкиня журі та менторка конкурсу New Fashion Zone, «Автограф» та ін., головна редакторка блогу studioofmydreams.com, лекторка та викладачка, фешн-консультантка. У попередні роки: головна редакторка журналу «Ателье» та International Textile.
Олександр Буринськa

Олександр Буринськa

Головна редакторка журналу Cosmopolitan, експертка з моніторингу ЗМІ та управління проектами. У попередні роки: головна редакторка сайту Elle.ua та головна редакторка журналу Elle, журналістка в онлайн та друкованих ЗМІ, репортерка
Софія Забугa

Софія Забугa

Головна редакторка видання ELLE-Україна. Менторка проекту «Я ЗМОЖУ» фонду Олени Пінчук. Членкиня журі премії «Створено жінками» започаткованої Франко-українською торгово-промисловою палатою, членкиня журі премії «ЗЕМЛЯ ЖІНОК» започаткованої компанією YVES ROCHER.
Юрій Борисoв

Юрій Борисoв

Доцент Черкаського державного технологічного університету, член мистецької ради Черкаської ОДА, кандидат мистецтвознавства. Експерт УКФ у 2018 та 2019 роках.

Перформативне та сценічне мистецтво

Алiна Бoгданович

Алiна Бoгданович

Засновниця та голова правління громадської організації «Платформа Театральних Ініціатив». Викладачка театрально-драматургічної студії «Школа магії Театру». У попередні роки: актриса у плейбек театрі «Живе Дзеркало».
Антон Овчіннікoв

Антон Овчіннікoв

Засновник танцювальної компанії Black O!Range dance productions. Співзасновник та художній керівник Міжнародного фестивалю сучасного танцтеатру Zelyonka FEST. Співзасновник та Президент Асоціації «Платформа сучасного танцю». Засновник та співорганізатор проекту «Артіль».
Катеринa Юдова-Романова

Катеринa Юдова-Романова

Заступниця головного редактора наукового журналу «Вісник Київського національного університету культури і мистецтв». Доцентка Київського національного університету культури і мистецтв. Кандидатка мистецтвознавства.
Маринa Котеленець

Маринa Котеленець

Виконавча директорка Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська Лiга Авторів», театрознавиця, театральна критикиня. У попередні роки експертка тeатральної премії «Київська Пектораль», експертка Національної театральної премії імені Леся Курбаса. Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.
Олeна Либо

Олeна Либо

Старша викладачка Харківського національного університету мистецтв імені Івана Котляревського. Членкиня Міжнародної Спілки діячів театру ляльок UNIMA (Union Internationale dela Marionnette).
Сергiй Васильєв

Сергiй Васильєв

...

Юлія Маcлак

Юлія Маcлак

Старша викладачка Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого, режисерка. Лауреатка професійної театральної премії «Київська Пектораль».
Юлія Тараненкo (Юліта Ран)

Юлія Тараненкo (Юліта Ран)

Театральна режисерка, дитяча письменниця, драматургиня, сценаристка, кураторка проектів. Сценаристка рекламних та демонстраційних фільмів телевізійної студії «Кадр». Кураторка театральних і мистецьких проектів, зокрема виставки «Архів дитячого малюнку 40-х-70-х років ХХ сторіччя» у рамках Другої національної Бієнале молодо...

Культурна спадщина

Гaнна Андрес

Гaнна Андрес

Членкиня головної ради Українського товариства охорони пам’яток історії та культури. У минулі роки: керівниця проекту «Організація і проведення навчальних виставо-мистецьких проектів», членкиня експертної комісії Міністерства культури України з розгляду питань занесення об'єктів культурної спадщини до Держреєстру нерухомих пам'яток. Кандидатка історичних наук.
Евелінa Кравченко

Евелінa Кравченко

Старша наукова співробітниця Інституту археології НАН України відділу археології раннього залізного віку. У попередні роки: учасниця українсько-американського проекту з вивчення Херсонеса Таврійського і його хори, учасниця україно-німецького дослідницького проекту скіфо-античних пам’яток Криму, керівниця Інкерманської експедиції ІА НАН України. Кандидатка історичних наук.
Ігoр Савчак

Ігoр Савчак

Засновник, голова Ради громадської організації «Центр культурного менеджменту», керівник команди посольства Нідерландів в Україні. У попередні роки: керівник команди Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (Eastern Partnership Civil Society Forum), керівник команди Представництва Європейського Союзу в Україні (EU Delegation to Ukraine).
Іринa Склокіна

Іринa Склокіна

Наукова співробітниця Центру міської історії Східної Центральної Європи (м. Львів). У попередні роки: викладачка Харківської державної академії культури. Учасниця колективних міжнародних проектів, серед них Region, Nation and Beyond. An Interdisciplinary and Transcultural Reconceptualization of Ukraine та OpenHeritage (Organizing, Promoting and Enabling Heritage ReUse Through Inclusion, Technology, Access, Governance and Empowerment), Historical cultures in transition. Memory, history and personality. Кандидатка історичних наук.
Людмилa Глазунова

Людмилa Глазунова

Заступниця директора з наукової роботи Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка. Членкиня робочої групи з вироблення Плану заходів щодо реалізації Стратегії розвитку бібліотечної справи до 2025 року «Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України». У попередні роки: старша викладачка Харківської державної академії культури, керівниця проектів, організаторка дистанційних курсів для бібліотекарів-бібліографів України. Кандидатка наук із соціальних комунікацій.
Людмила Гaлаган

Людмила Гaлаган

Завідувачка відділу інформаційно-аналітичного забезпечення науково-педагогічних працівників Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Викладачка суспільно-політичних дисциплін. Кандидатка політичних наук. У попередні роки: доцентка Київського національного університету культури і мистецтв. Експертка УКФ у 2019 році.
Олeксандр Пашковський

Олeксандр Пашковський

Завідувач відділу «Київ давній та середньовічний» Музею історії міста Києва. У попередні роки: археолог в Музеї історії Десятинної церкви, провідний науковий співробітник Музею історії міста Києва, головний зберігач фондів Центрального музею Державної прикордонної служби України, науковий співробітник Археологічної інспекції Управління культури Черкаської обласної державної адміністрації. Стипендіат Міністра культури та національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia».
Олександра Гaйдай

Олександра Гaйдай

Завідувачка відділу науково-освітньої роботи у Музеї історії Києва. Випускниця літньої школи Українського наукового інституту Гарвардського університету. Авторка дослідження «Кам’яний гість: пам’ятники Леніну в Центральній Україні» та співавторка праці «Політика і пам’ять. Дніпро—Запоріжжя—Одеса—Харків. Від 1990-х до сьогодні». Кандидатка історичних наук. Експертка УКФ у 2019 році.
Оленa Жукова

Оленa Жукова

Директорка Науково-методичного Центру розвитку музеєзнавства та пам’яткознавства ХГУ «Народна українська академія». У попередні роки: керівниця проектів з популяризації історико-культурного та природного надбання України, віртуальної музеєфікації та ревіталізації. Кандидатка історичних наук. Експертка УКФ у 2019 році.
Ольгa Мартинюк

Ольгa Мартинюк

Старша викладачка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». У попередні роки: асистентка професора Кейт Браун Університету Меріленда. Кандидатка історичних наук
Ольгa Осередчук

Ольгa Осередчук

...

Література та видавнича справа

Аллa Костовська

Аллa Костовська

Редакторка Видавничого дому «Комора». Координаторка освітніх курсів. У попередні роки: співробітниця пресслужби Інституту української філології та літературної творчості імені А. Малишка Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова.
Алла Істомiна

Алла Істомiна

Директорка Видавничого дому «Адеф-Україна», який отримав гран-прі конкурсу «Краща книга України» за факсимільне видання «Пересопницьке Євангеліє. Витоки і сьогодення».
Анастасiя Денисенко

Анастасiя Денисенко

Фахівчиня програмного відділу в секторі літератури державної установи «Український інститут». У попередні роки: випускова редакторка видавництва «Основи», асистентка редактора та менеджерка проектів видавництва Laurus, менеджерка міжнародних проектів.
Андрій Тужикoв

Андрій Тужикoв

Письменник, культурний менеджер, куратор формації «Лабораторія культури». Автор підліткової повісті «Ще одна цегла в стіні», нон-фікшн книги «Коротка історія технологій: як зрозуміти свій ґаджет» та поетичної збірки «Тривожні маки». Друкувався в журналах «Український фантастичний оглядач», «Дніпро», «Буковинський журнал», Svalka та антологіях «Нова проза 20-літніх», «Антологія молодої української поезії третього тисячоліття», прози про гопників Gopak, «Це зробила Вона». Учасник фестивалів Meridian Chernowitz (2011, 2012 та 2013) та Львівського міжнародного літературного фестивалю (2012).
Вiкторія Левицька

Вiкторія Левицька

Фінансова директорка та авторка видавництва «Зелений пес», перекладачка видавництва #книголав. У попередні роки: координаторка проекту «Фільмар: Карта кіно Одеси» за підтримки УКФ, перекладачка видавництва «КМ Букс».
Карiна Дорошенко

Карiна Дорошенко

Менеджерка з комунікацій Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну». У попередні роки: фахівчиня з комунікацій у Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка та Східноукраїнського центру громадських ініціатив. Кандидатка філологічних наук. Експертка УКФ у 2019 році.
Марiя Ліфтерова

Марiя Ліфтерова

Начальниця відділу Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України». Кураторка та менеджерка мистецьких проектів.
Оксaна Левицька

Оксaна Левицька

Доцентка кафедри медіакомунікацій Української академії друкарства, викладачка Львівського поліграфічного коледжу та лекторка Українського католицького університету. Літературознавиця й редакторка. Кандидатка філологічних наук. Експертка УКФ у 2019 році
Оксана Івaсюк

Оксана Івaсюк

Доцент кафедри української літератури Чернівецького університету імені Юрія Федьковича. Літературознавиця, культурна діячка. Експерт у Команді підтримки реформ МОН. Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.
Світлана Привaлова

Світлана Привaлова

Програмна директорка «Litosvita: центр літературної освіти». Доцентка Інституту журналістики Київського університету імені Б. Грінченка. Кандидатка наук із соціальних комунікацій

Культурні та креативні індустрії

Артем Конoвалов

Артем Конoвалов

Експерт з інституційного розвитку та проектного менеджменту для громадських організацій. У попередні роки: експерт CSOSI/UA, член журі конкурсу журналістських робіт «Історії успіху громади», експерт Школи громадського бюджету, організатор та менеджер проектів «Наукові пікніки», «Школа соціального дизайну та грантрайтингу».
Вiта Базан

Вiта Базан

Проектна менеджерка «Центру урбаністичних студій», резидентка науково-мистецької платформи «Острів», стажерка видання TEXTY.ORG.UA, зовнішня експертка, аналітикиня громадської організації «Гараж Генг». У попередні роки: проектна асистентка, журналістка, контент-менеджерка аналітичного центру «Інститут євро-атлантичного спіробітництва».
Ілонa Демченко

Ілонa Демченко

Програмна менеджерка House of Europe. У попередні роки: проектна менеджерка Goethe Insitut Ukraine.
Кaтерина Заславська

Кaтерина Заславська

Директорка Київського офісу та менеджерка креативних проектів юридичної компанії ILF. Координаторка проектів Бюро Почесного консула Німеччини в Харкові. Лекторка та тренерка USAID/FINREP II Program Go Women.
Кaтерина Ковальчук

Кaтерина Ковальчук

Керівниця спеціальних програм та проектів Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр». У попередні роки: аналітикиня міжнародної консалтингової групи PKFhotelexperts. Членкиня протокольного комітету Ялтинської Європейської Стратегії Фонду Віктора Пінчука.
Марина Врeменова

Марина Врeменова

Розробляла та реалізовувала концепції фестивалю «Шухевич Фест». Брала участь у проекті офісу «Львів ‒ місто літератури Юнеско», «Місто захисту». У попередні роки: працівниця управління культури Львівської міської ради, брала участь у комісіях з оцінки соціально-культурних проектів.
Микола Скибa

Микола Скибa

Директор ГО «Агенція культурних стратегій». Експерт з питань освіти та інновацій Українського інституту майбутнього. У попередні роки: заступник генерального директора Національного художнього музею України, начальник відділу аналізу та прогнозування музейної справи в Міністерстві культури. Експерт УКФ у 2018 та 2019 роках.
Натaлія Стрельбіцькa

Натaлія Стрельбіцькa

Фахівчиня з розвитку громад USAID/DOBRE Global Communities. У попередні роки: радниця з питань комунікацій Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування, програма U-LEAD with Europe. Доцентка кафедри міжнародних економічних відносин і кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу Тернопільського національного університету. Кандидатка економічних наук зі спеціальності «світове господарство і міжнародні економічні відносини».
Оксaна Звaрич

Оксaна Звaрич

Експертка у сфері розвитку місцевих громад. У попередні роки: координаторка спільного проекту Євпропейського Союзу та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Членкиня Західноукраїнського представництва консультаційної ради Міжнародного фонду «Відродження» з питань відбору проектів в Західній Україні, зокрема проектів для програми «Культурна дипломатія для діалогу». Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.
Оксана Сaржевська-Кравченко

Оксана Сaржевська-Кравченко

Директорка Міжнародного благодійного фонду «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив». У попередні роки: директорка товариства з обмеженою відповідальністю «Тар Альянс».
Олeна Михайленко

Олeна Михайленко

Викладачка та гостьова науковиця у University of Ontario Institute of Technology. Радниця та керівниця дослідних груп Міністерства економіки України. Освітня та бізнес-консультантка в сфері пост-індустріальних освітніх трансформацій та культурних цінностей. Консультантка зі стратегічного та кроскультурного менеджменту та пост-індустріального навчання, бізнес-тренерка в Collaboristi.com (Канада). Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.
Олексaндра Онишкевич

Олексaндра Онишкевич

Виконуюча обов'язки директорки Міського палацу культури ім. Г. Хоткевича у Львові. Членкиня правління Громадської організації «Львівський культурний центр». У попередні роки: голова журі VI Пітчінгу кінопроектів Львова та «Пластова розколяда 2019».
Ольга Сaгайдак

Ольга Сaгайдак

Керівниця проектів БФ «Мистецькі надра». У попередні роки: засновниця та директорка галереї «Естамп», організаторка програми для культурних менеджерів з України та ЄС «Європейські культурні резиденції» — Татарів, Івано-Франківська область, співзасновниця Бюро науково-технологічної експертизи «Арт Лаб». Членкиня наглядової ради Українського інституту. Володарка відзнаки МЗС Австрії Intercultural Achievement. Заслужена працівниця культури України.
Тетяна Котенкo

Тетяна Котенкo

Керівниця програми ЄС «Горизонт 2020» Центральноукраїнського національного технічного університету, керівниця проектного офісу Льотна академія Національного авіаційного університету. Кандидатка економічних наук. Експертка УКФ у 2019 році.
Юлія Євпaк

Юлія Євпaк

Виконавча директорка та засновниця ProBusinessHub. Голова ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці». У попередні роки: заступниця начальника відділу інвестиційної політики департаменту економічної політики Луцької міської ради, виконавча директорка Волинської обласної громадської організації «Фундація розвитку громад», керівниця грантових проектів та програм Благодійного фонду «Європейський вектор» та керівниця відділу інформаційних технологій Української Софтверної Компанії.

Культурно-пізнавальний туризм

Анжела Савченко

Анжела Савченко

Гід Україною. Засновниця і директорка туристичної компанїі "Київські фрески". Авторка та виконавиця інтелектуальних туристичних маршрутів Україною.
Антон Тараненко

Антон Тараненко

Голова Правління Громадської Спілки «ВІЗІТ ЮКРЕЙН», незалежний експерт з туризму у Kyiv Tourism Association, засновник щорічної премії Kyiv Tourism Awards та навчального практикуму для гідів/екскурсоводів Level UP, СЕО проекту Visit Ukraine today. Секретар організаційного комітету з питань підготовки та проведення «Євробачення 2018», секретар організаційного комітету з питань підготовки та проведення Фіналу Ліги Чемпіонів 2018.
Дмитро Кoрбут

Дмитро Кoрбут

Експерт з місцевого економічного розвитку U-LEAD з Європою, співавтор концепції та співорганізатор заходів, спрямованих на місцевий економічний розвиток та розвиток бізнесу на місцевому рівні в рамках підтримки реформи децентралізації програмою U-LEAD з Європою. Експерт УКФ у 2018 та 2019 роках.
Ігор Мeльничук

Ігор Мeльничук

Радник з регіонального розвитку Центру розвитку місцевого самоврядування. Експерт з проектів регіонального розвитку, що реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. У попередні роки: експерт комісії з оцінки місцевих проектів розвитку об’єднаних територіальних громад, що реалізуються за рахунок Державної субвенції на розвиток інфраструктури АН; керівник проектів у секторах регіонального розвитку, економічного розвитку та екології.
Олег Дeмчук

Олег Дeмчук

Голова ГО «Громадський рух «Нова Економічна Політика». Керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу у Хмельницькій області. У попередні роки: радник голови Хмельницької обласної ради та регіональний консультант проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» USAID Україна.
Олександр Лiєв

Олександр Лiєв

Голова правління ГС «Асоціація індустрії гостинності», засновник і голова Кримської правозахисної групи «20 лютого». У попередні роки голова правління ВАТ «БРОМ»; начальник головного управління інфраструктури і архітектури Чернівецької Обласної Державної Адміністрації; Міністр курортів і туризму Ради Міністрів Автономної Республіки Крим; виконавчий директор Національної Суспільної Телерадіокомпанії України. Кандидат наук з державного управління.