+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Експертні ради

Культури для змін

Культурні та креативні індустрії

Альона Каравай

Альона Каравай

Співзасновниця та керуюча партнерка агенції освітніх та культурних подій «ІНШІ". Співзасновниця «Іншої Освіти», ​«Асортиментної кімнати», «Хати-Майстерні» та ​«UrbanSpace500». Координатарка багатьох проектів. Викладачка предметів «Проєктний менеджмент» та «Економіка культури» в Дніпропетровському фаховому мистецько-художньому коледжі культури
Андрій Гінкул

Андрій Гінкул

Голова правління ГО «Центр реформ та місцевого розвитку». Ініціатор створення всеукраїнської спеціалізованої мережі експертів регіонального розвитку SMART Ukraine. Голова Наглядової ради Міжнародної асоціації «Український центр менеджменту землі та ресурсів». У попередні роки: експерт проекту UNDР «Місцеві дані для моніторингу SDG — огляд передової практики та визначення альтернативних джерел даних» та керівник проекту ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні». Експерт УКФ у 2018, 2019 та 2020 роках.
Валентина Гнасюк-Терлецька

Валентина Гнасюк-Терлецька

Регіональна координаторка у Західній Україні проекту «Муніципальні партнерства з Україною» німецького некомерційного товариства Engagement Global/Servicestelle Kommunen in der Einen Welt (SKEW). Членкиня комітету з оцінювання проектних заявок, які претендували на фінансову допомогу Європейського Союзу у рамках транскордонної програми Польща-Білорусь-Україна в 2007-2013 роках. Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.
Вікторія Калініченко

Вікторія Калініченко

Керівниця Бюро Землі Баварія в Україні. У попередні роки: проектна менеджерка VNG Gasspeicher GmbH (Лейпциг, Німеччина), гостьова дослідниця у Martin-Luther-University Halle-Wittenberg (Німеччина) та провідна фахівчиня КМДА. Експертка УКФ у 2020 році.
Ірина Роот

Ірина Роот

Керівниця проекту Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH. У попередні роки: директорка БФ «Товариство Розвитку» (засновник GIZ), керівниця культурних, освітніх та соціальних проектів між українськими та німецькими партнерами.
Ірина Френкель

Ірина Френкель

Директорка Українського центру культурних досліджень. Авторка проекту «Малі міста — великі враження» та продюсерка міжнародного фестивалю OPERAFEST TULCHYN. Президентка благодійного фонду «Сприяння розвитку талантів Поділля». У попередні роки: радниця Міністра культури України. Заслужена артистка України. Експертка УКФ у 2018 році.
Ірина Шувалова

Ірина Шувалова

Поетка, перекладачка, науковиця. Докторка славістики (Кембриджський університет). Експертка програми ім. Фулбрайта в Україні. Експертка перекладацької відзнаки Американської асоціації українських студій. Менторка програми Ukraine Global Scholars. У попередні роки – викладачка Кембриджського університету (Великобританія), тьюторка в Дартмутському коледжі (США), експертка Англійського ПЕН-клубу. Членкиня Асоціації славістичних, східноєвропейських та євразійських студій, Американської асоціації українських студій, "Українського Фулбрайтівського кола" та Українського ПЕН-клубу.
Катерина Заславська

Катерина Заславська

Директорка Київського офісу та менеджерка креативних проектів юридичної компанії ILF. Координаторка проектів Бюро Почесного консула Німеччини в Харкові. Лекторка та тренерка USAID/FINREP II Program Go Women.
Кучерявий Юрій

Кучерявий Юрій

Менеджер культурних програм у Центрі Шептицького Українського католицького університету. Раніше проектний менеджер в ГО "OFF Laboratory", директор центрального офісу ГО "Європейська Галицька Асамблея.
Лариса Хоролець

Лариса Хоролець

Професорка, завідувачка кафедри режисури та акторської майстерності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. У попередні роки: радниця Посольства України у ФРН, генеральна директорка Центру «Український дім» при Кабінеті Міністрів України, акторка Національного академічного театру ім. І. Франка. Перша Міністерка культури України. Народна артистка України.
Марія Вторушина

Марія Вторушина

Художня керівниця Kyiv Art Week. Співзасновниця та головна кураторка Set Independent Art Space. У попередні роки: кураторка Bereznitsky Art Foundation, дописувачка журналу Art Ukraine. Мистецтвознавиця, галеристка.
Марія Шубчик

Марія Шубчик

Координаторка проектів Goethe-Institut в Україні. Старша викладачка німецької мови Національного університету «Києво-Могилянська академія». Співкоординаторка франко-німецького літературного проекту «Колона Морріса». Членкиня експертної ради Українського інституту книгу та робочої групи Українського інституту книги. У попередні роки: членкиня журі конкурсу «Коронація слова». Експертка УКФ у 2020 році.
Оксана Саржевська-Кравченко

Оксана Саржевська-Кравченко

Директорка Міжнародного благодійного фонду «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив». У попередні роки: директорка товариства з обмеженою відповідальністю «Тар Альянс».
Олександр Прокопенко

Олександр Прокопенко

Начальник Відділу промоції та дистрибуції у Національному центрі Олександра Довженка. Окрім всього іншого, займається веденням спільних проєктів з Британською радою, Гете Інститутом, Американським Домом та іншими партнерами в Україні
Олена Максимова

Олена Максимова

Заступниця директора, координаторка проектів Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні. У попередні роки: експертка проектів DESPRO, Міжнародного центру політичних досліджень, менеджерка проектів Національної академії державного управління при президентові України та Фонду Ханса Сейделя в Україні. Експертка УКФ у 2020 році.
Радослава Кабачій

Радослава Кабачій

Менеджерка проектів у сфері культури Міжнародного фонду «Відродження». У попередні роки: журналістка «Української правди», журналу «Телекритика»; кураторка культурних та освітніх проектів; експертка «Всеукраїнського рейтингу «Книжка року-2018», членкиня київського журі з відбору «Книжки Форуму видавців — 2018», учасниця програмної ради Book Forum Lviv.
Юлія Бентя

Юлія Бентя

Відповідальна редакторка часопису «Критика», експертка програми ім. Фулбрайта в Україні. У попередні роки: редакторка журналу «Музика», начальниця відділу Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтв України. Членкиня Національної спілки композиторів України та Національної спілки журналістів України.
Юлія Скок

Юлія Скок

Координаторка проектів та наукова співробітниця Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні. У попередні роки: комунікаційна менеджерка та координаторка проектів різного типу (навчальні семінари, круглі столи, конференції, публікації, фільми) з 15 партнерськими організаціями в Києві, Берліні, регіонах України та на території країн Східного партнерства.
Ярослава Кравченко

Ярослава Кравченко

Засновниця та директорка незалежного «Дикого театру», співзасновниця Центру незалежного театру «Сцена 6». Голова Гільдії Незалежних театрів. Увійшла в топ-100 діячів культури за версією журналу «Новое время» (2017), лауретка професійної театральної премії «Київська Пектораль».