+38 (050) 629-18-08 +38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Експертні ради

Експерти: Комунікаційних стратегій проектів

1. Бояринова Оксана

Інноваційний менеджер культурних проектів, розробник навчальних програм, тренер. Активний член Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація» (УБА).

2. Золотаревич Ірина

Радник з питань стратегічних комунікацій та репутаційного аудиту, викладач програм MBA. У минулому - радник Прем’єр-міністра України, керівник та засновник комунікаційних агентств та міжнародної комунікаційної асоціації, віце-президент комунікаційного холдингу. Автор 5 книжок. Магістр соціології, Стенфордський університет.

3. Зубарєва Марія

Доцент, PhD із соціальних комунікацій, PR-експертка, коуч, бізнес-тренерка, викладачка НУ «Острозька Академія», прес-секретар Міністра фінансів, президент Всеукраїнської Асоціації «Солідарність журналістів».

4. Лоташевський Ігор

Радник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Працював над проектами «Кейбл ТВ Енд Вайлересс Україна», ТРК «Ера», ТРК «Радіо-Ера», «Продюсер Плюс».

5. Маслова Оксана

Авторка, редакторка та кураторка культурних проектів. Керівниця відділу зв’язків з громадськістю та пресою ТОВ «НВП ТЕНЕТ». Редакторка міського проекту онлайн-журналістики «Культурометр Одеси». Співкуратор фестивалю «Діти в музеї».

6. Осередчук Ольга

Доцент кафедри теорії та історії культури, начальниця відділу інформаційного забезпечення та помічниця ректора ЛНУ ім. Івана Франка.

7. Присяжнюк Олена

Менеджерка з комунікацій та проектів, організаторка Арт-клубу активної групи «Небайдужі серця – Вінниця». Організаторка понад 25 проектів культурного, освітнього, соціального, благодійного характеру, координаторка міжнародних проектів освітнього та культурного спрямування (Норвегія, Молдова).

8. Пушнова Тетяна

Експертка з медіа-відносин та комунікаційних кампаній, тренерка з ефективних комунікацій для громадських організацій та малого бізнесу. Має 15-річний досвід виробництва телевізійних новин та інформаційних програм – як редактор, журналіст та продюсер.

9. Равчев Олександр

Експерт з комунікації громадських і благодійних ініціатив. Працював в проектах міжнародної-технічної допомоги Україні та опікувався питанням розвитку громадянського суспільства.

10. Тягло Катерина

Кандидат соціологічних наук, менеджерка культурних проектів, громадська журналістка, соціологиня-дослідниця, піарниця та викладачка.

11. Фіщук Тетяна

Директорка з комунікацій та PR проекту Всі. Свої. Має 14-річний міжсекторальний досвід стратегічних комунікацій, маркетингових комунікацій, управління проектами у корпоративному міжнародному бізнесі та креативному секторі.

12. Штурхецький Сергій

Журналіст, медіатренер, медіаексперт. Доцент кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія». Перший заступник Голови Незалежної медіа-профспілки України.

13. Шум Ірина

Дипломатка, консул Генерального консульства України в Мюнхені, координаторка проектів при Міністерстві закордонних справ України.