+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Експертні ради

Культури для змін

Культурні та креативні індустрії

Андрій Гінкул

Андрій Гінкул

Голова правління ГО «Центр реформ та місцевого розвитку». Ініціатор створення всеукраїнської спеціалізованої мережі експертів регіонального розвитку SMART Ukraine. Голова Наглядової ради Міжнародної асоціації «Український центр менеджменту землі та ресурсів». У попередні роки: експерт проекту UNDР «Місцеві дані для моніторингу SDG — огляд передової практики та визначення альтернативних джерел даних» та керівник проекту ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні». Експерт УКФ у 2018 та 2019 роках.
Валентина Гнасюк-Терлецька

Валентина Гнасюк-Терлецька

Регіональна координаторка у Західній Україні проекту «Муніципальні партнерства з Україною» німецького некомерційного товариства Engagement Global/Servicestelle Kommunen in der Einen Welt (SKEW). Членкиня комітету з оцінювання проектних заявок, які претендували на фінансову допомогу Європейського Союзу у рамках транскордонної програми Польща-Білорусь-Україна в 2007-2013 роках. Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.
Вікторія Калініченко

Вікторія Калініченко

Керівниця Бюро Землі Баварія в Україні. У попередні роки: проектна менеджерка VNG Gasspeicher GmbH (Лейпциг, Німеччина), гостьова дослідниця у Martin-Luther-University Halle-Wittenberg (Німеччина) та провідна фахівчиня КМДА.
Володимир Лейсле

Володимир Лейсле

Голова спілки об’єднань громадян «Рада німців України». У попередні роки: менеджер культурно-мистецьких, соціальних, освітніх проектів та проектів міжнародної мобільності між містами України та Німеччини.
Ірина Роот

Ірина Роот

Керівниця проекту Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH. У попередні роки: директорка БФ «Товариство Розвитку» (засновник GIZ), керівниця культурних, освітніх та соціальних проектів між українськими та німецькими партнерами.
Ірина Френкель

Ірина Френкель

Директорка Українського центру культурних досліджень. Авторка проекту «Малі міста — великі враження» та продюсерка міжнародного фестивалю OPERAFEST TULCHYN. Президентка благодійного фонду «Сприяння розвитку талантів Поділля». У попередні роки: радниця Міністра культури України. Заслужена артистка України. Експертка УКФ у 2018 році.
Катерина Заславська

Катерина Заславська

Директорка Київського офісу та менеджерка креативних проектів юридичної компанії ILF. Координаторка проектів Бюро Почесного консула Німеччини в Харкові. Лекторка та тренерка USAID/FINREP II Program Go Women.
Лариса Хоролець

Лариса Хоролець

Професорка, завідувачка кафедри режисури та акторської майстерності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. У попередні роки: радниця Посольства України у ФРН, генеральна директорка Центру «Український дім» при Кабінеті Міністрів України, акторка Національного академічного театру ім. І. Франка. Перша Міністерка культури України. Народна артистка України.
Ліана Кришевська

Ліана Кришевська

Докторантка Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана. У попередні роки: керівниця Kulturgesellschaft Odessa, артменеджерка Культурного центру Благодійного фонду «Баварський дім, Одеса», викладачка Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.
Максим Черкашин

Максим Черкашин

Співзасновник та організатор фестивалю «Файне місто». Керівник ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад». Регіональний консультант ТРВ «Асоціація міст України». У попередні роки: начальник патронатного відділу Тернопільської міської ради, координатор Освітньо-інформаційного центру (BiZ) в Україні.
Марія Шубчик

Марія Шубчик

Координаторка проектів Goethe-Institut в Україні. Старша викладачка німецької мови Національного університету «Києво-Могилянська академія». Співкоординаторка франко-німецького літературного проекту «Колона Морріса». Членкиня експертної ради Українського інституту книгу та робочої групи Українського інституту книги. У попередні роки: членкиня журі конкурсу «Коронація слова».
Оксана Саржевська-Кравченко

Оксана Саржевська-Кравченко

Директорка Міжнародного благодійного фонду «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив». У попередні роки: директорка товариства з обмеженою відповідальністю «Тар Альянс».
Олена Максимова

Олена Максимова

Заступниця директора, координаторка проектів Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні. У попередні роки: експертка проектів DESPRO, Міжнародного центру політичних досліджень, менеджерка проектів Національної академії державного управління при президентові України та Фонду Ханса Сейделя в Україні.
Юлія Журавкова

Юлія Журавкова

Режисерка оперних вистав оперної студії Національної музичної академії музики ім. П.Чайковського. Стипендіатка Фундації Терещенків та Президента України. Переможниця Міжнародної конкурсу молодих режисерів у жанрі оперети/мюзиклу/опери-буффа Musical Art Project, півфіналістка Міжнародного конкурсу оперних режисерів та сценографів RING AWARD 2017 та переможниця Міжнародного конкурсу-лабораторії молодих режисерів у жанрі оперети/мюзиклу/рок-опери Open Doors.
Юлія Скок

Юлія Скок

Координаторка проектів та наукова співробітниця Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні. У попередні роки: комунікаційна менеджерка та координаторка проектів різного типу (навчальні семінари, круглі столи, конференції, публікації, фільми) з 15 партнерськими організаціями в Києві, Берліні, регіонах України та на території країн Східного партнерства.