+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Експертні ради

Культура. Туризм. Регіони

Культурні та креативні індустрії

Андрій Мартишко

Андрій Мартишко

Фахівець з розвитку громад програми USAID DOBRE, голова ГО «Зелений Простір». У попередні роки: громадський консультант програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво»; директор ДБУ «Тернопільський регіональний центр з інвестицій та розвитку»; начальник відділу інтелектуальної власності та трансферу технологій Державного агентства України з інвестицій та інновацій.
Валентина Лимаренко

Валентина Лимаренко

Завідувачка відділом краєзнавства та туризму комунальної установи культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури». У попередні роки: директорка приватного підприємства «Канцлер».
Володимир Чайка

Володимир Чайка

Заступник генерального директора Національного заповідника «Замки Тернопілля». Ініціатор та співавтор проекту «Битва за Незалежність. Збараж 1649». Автор проекту «3-D форум: замки, влада, громада».
Ігор Мельничук

Ігор Мельничук

Радник з регіонального розвитку Центру розвитку місцевого самоврядування. Експерт з проектів регіонального розвитку, що реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. У попередні роки: експерт комісії з оцінки місцевих проектів розвитку об’єднаних територіальних громад, що реалізуються за рахунок Державної субвенції на розвиток інфраструктури АН; керівник проектів у секторах регіонального розвитку, економічного розвитку та екології.
Катерина Гончарова

Катерина Гончарова

Наукова співробітниця Інституту Урбаністики. Партнерка Бюро ініціативної архітектури GA. У попередні роки: координаторка проекту «Право на місто», заступниця директора Українського центру культурних досліджень, керівниця сектору «УкрНДІпроектреставрація». Членкиня Міжнародної Ради з охорони пам’яток та історичних місць. Стипендіатка Фулбрайт. Кандидатка історичних наук. Експертка УКФ у 2019 році.
Любов Божко

Любов Божко

Завідувачка кафедри туристичного бізнесу Харківської державної академії культури, членкиня спеціалізованої вченої ради, членкиня редакційної колегії наукового фахового видання «Культура України». У попередні роки: доцентка кафедри менеджменту соціокультурної діяльності, кафедри менеджменту культури та соціальних технологій факультету культурологіі; директорка обласного БФ «Спасіння», директорка регіонального БФ «Допомога 96». Докторка культурології.
Людмила Афанасьєва

Людмила Афанасьєва

Завідувачка кафедри та керівниця Центру соціологічних досліджень Мелітопольського державного педагогічного університету імені Б. Хмельницького. Ініціаторка і координаторка розробки інтеркультурної стратегії поліетнічного міста «План міжкультурної інтеграції Мелітополя на 2015-2020 рр.». Членкиня робочої групи з культурного мапування міста Мелітополь. Радниця міського голови з питань інтеркультурної інтеграції міста.
Надія Гупало

Надія Гупало

Співробітниця навчально-оздоровчого табору «Політехнік-4» Національного університету «Львівська політехніка». У попередні роки: співробітниця Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького, завідувачка музею «Золочівський замок», кураторка виставкових та дослідницьких проектів.
Наталія Буйнова

Наталія Буйнова

Керівниця екскурсійної агенції «Оберіг-Тур». У попередні роки: Голова Харківського відділення Всеукраїнської асоціації гідів, тренерка Харківської міської школи гідів. Членкиня оргкомітету фестивалю «Вертеп-Фест».
Олег Демчук

Олег Демчук

Голова ГО «Громадський рух «Нова Економічна Політика». Керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу у Хмельницькій області. У попередні роки: радник голови Хмельницької обласної ради та регіональний консультант проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» USAID Україна.
Олександр Булига

Олександр Булига

Директор Рівненського обласного краєзнавчого музею. У попередні роки: член комісій зі створення державних та громадських музеїв області, координатор літературного музею Уласа Самчука, координатор виставкової зали «Музей бурштину», керівник проектів у сферах культурної спадщини і туризму. Почесний працівник туризму України.
Олександр Цегольник

Олександр Цегольник

Голова та співзасновник ГО Perfect art group. Співзасновник та власник артпростору Workshop art center. Автор ідеї та куратор Ukrainian art NordArt 2019, програми розвитку туризму в Косівському районі: проект «Онлайн мапи культурного маршруту народних ремесел Гуцульщини» та скульптурного симпозіуму Kyiv International Sculpture Symposium.
Ольга Щербина

Ольга Щербина

Головна спеціалістка з розвитку народних ремесел, членкиня Науково-методичної ради та секретарка Фондово-закупівельної комісії Дніпропетровського художнього музею. У попередні роки: координаторка проектів Музею українського живопису, Дніпропетровського художнього музею.
Радослава Кабачій

Радослава Кабачій

Менеджерка проектів у сфері культури Міжнародного фонду «Відродження». У попередні роки: журналістка «Української правди», журналу «Телекритика»; кураторка культурних та освітніх проектів; експертка «Всеукраїнського рейтингу «Книжка року-2018», членкиня київського журі з відбору «Книжки Форуму видавців — 2018», учасниця програмної ради Book Forum Lviv.
Тетяна Шульга

Тетяна Шульга

Координаторка сектору «Культура» Представництва ЄС в Україні. У попередні роки: асистентка з прав людини Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (Польща), помічниця посла Посольства України в країнах Бенілюкс Брюссель (Бельгія). Кандидатка політичних наук. Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.