+38 (050) 629-18-08 +38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Експертні ради

Експерти: Фінансових питань

1. Ващенко Тетяна

Експертка з фінансового та юридичного супроводження кінопроектів. Брала участь у створенні повнометражних фільмів (створених як в Україні, так і у співпраці з Францією, Литвою, Швейцарією), а також численних телевізійних фільмів.

2. Гінкул Андрій

Експерт з питань територіального розвитку та реалізації регіональної політики, а також з оцінки проектів транскордонної співпраці в галузях культури, креативності, туризму та об'єктів культурної спадщини.

3. Гуляєва Людмила

Експертка з бізнес-планування та фінансового менеджменту, бізнес-тренерка з фінансової грамотності та менеджменту грантових проектів. Доцент кафедри фінансів Академії праці, соціальних відносин і туризму.

4. Демянов Євгеній

Фахівець у галузі банківської справи та Data Science з досвідом роботи в провідній міжнародній банківській групі понад 19 років. Має досвід роботи в якості ініціатора, бізнес-замовника, в проектах, які стосувалися створення нових фінансових продуктів, впровадження ІТ систем та оптимізації процесів.

5. Довгаль Дмитро

Фахівець у сфері фінансів, бухгалтерського обліку та аудиту.

6. Драбик Олександра

Експерт з фінансового планування, інвестиційного проектування та підготовки інноваційних проектів. Експерт Програмного Комітету «Інновації в МСП» від МОН України по Програмі ЄС «ГОРИЗОНТ 2020», проектний менеджер.

7. Козуб Ванда

Фінансовий менеджер ГО "ЦЕДЕМ", в проекті «Реанімаційний Пакет Реформ». Працювала координатором проекту Європейського Союзу «Будуймо Європу в Україні», фінансовим директором «Інтерньюз-Україна».

8. Коробіна Світлана

Колишня заступниця генерального директора Національного центру О. Довженка.

9. Котенко Тетяна

Кандидат економічних наук, експертка в сфері управління проектами з гендерно орієнтованого бюджетування та реалізації програм регіональної політики.

10. Майорова Тетяна

Доктор економічних наук, відмінник освіти України, професор кафедри корпоративних фінансів КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, проектний менеджер, бізнес-тренер та консультант з розробки фінансових планів та моделей проектів (Startup). Член наукової ради Міністерства освіти і науки України з економіки.

11. Меркулова Тетяна

Начальник навчально-методичного відділу Підприємства заснованого на власності Донецької торгово-промислової палати «Міжнародний інститут підприємництва», тренер з публічних закупівель. Має 22 роки досвіду роботи з управління проектами.

12. Несена Світлана

Досвідчений аудитор та фінансист. В минулому головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту Міністерства культури України.

13. Проць Надія

Фахівчиня у сфері бухгалтерії, фінансів та культурного менеджменту. Учасниця стратегічних сесій з розвитку туризму окремих регіонів Львівської та Івано-Франківської областей.

14. Пушкарьова Дарія

Проектна менеджерка у приватному секторі, експертка з фінансового менеджменту, рекламних кампаній та організації проектної діяльності в Україні та Німеччині у закладах культури різного формату.

15. Савельєва Ольга

Досвідчений фахівець, аналітик, кризис-менеджер та управлінець у сфері фінансового менеджменту, бухгалтерського та податкового обліку з 22-річним стажем роботи, в тому числі у великих вітчизняних та міжнародних компаніях.

16. Серняк Олег

Кандидат наук з державного управління, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, тренер-консультант з менеджменту для бізнесу та громадських організацій.

17. Степаненко Людмила

Агент змін "ProZorro", в.о. директора департамента експертизи та сертифікації Донецької торгово-промислової палати.

18. Топоров В'ячеслав

Проектний менеджер, має досвід роботи у міжнародних проектах розвитку.

19. Тумасов Сергій

Спеціаліст зовнішньоекономічної діяльності, Doctor of Business Administration, професійний фотограф, викладач кафедри фотомистецтва КНУКІМ, співзасновник, виконавчий директор та сокуратор Міжнародного Фотографічного Форуму «KYIVPHOTOWEEK».