+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Експертні ради

Культура. Туризм. Регіони

Візуальне мистецтво

Aлла Руденченко

Aлла Руденченко

Деканка факультету декоративно-прикладного мистецтва Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, професорка кафедри монументально-декоративного живопису Київського державного інституту. Докторка педагогічних наук. Експертка УКФ у 2020 році.

Культурні та креативні індустрії

Галина Щука

Галина Щука

Професор кафедри географії та туризму Закарпатського угорського інститут ім. Ференца Ракоці ІІ. Експерт з сільського та еногастрономічного туризму в проекті ЄС «Підтримка географічних зазначень в Україні», експерт з організації діяльності, моніторингу та оцінки індикаторів, бюджетування та організаційної структури в Проекті «Забезпечення розвитку сталого туризму в українських Карпатах».
Євген  Гомонюк

Євген Гомонюк

PR-Менеджер комунальної установи Миколаївської міської ради «Агенція розвитку Миколаєва». Попередні роки: кореспондент інформаційного агентства «Українська Медіа Група». Експерт УКФ у 2020 році.
Ігор Мельничук

Ігор Мельничук

Радник з регіонального розвитку Центру розвитку місцевого самоврядування. Експерт з проектів регіонального розвитку, що реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. У попередні роки: експерт комісії з оцінки місцевих проектів розвитку об’єднаних територіальних громад, що реалізуються за рахунок Державної субвенції на розвиток інфраструктури АН; керівник проектів у секторах регіонального розвитку, економічного розвитку та екології.
Ірина Пустиннікова

Ірина Пустиннікова

Журналістка та авторка путівників (понад 20 книжок про Західну Україну), авторка найстарішого краєзнавчого сайту України www.castles.com.ua.
Катерина Гончарова

Катерина Гончарова

Наукова співробітниця Інституту Урбаністики. Партнерка Бюро ініціативної архітектури GA. У попередні роки: координаторка проекту «Право на місто», заступниця директора Українського центру культурних досліджень, керівниця сектору «УкрНДІпроектреставрація». Членкиня Міжнародної Ради з охорони пам’яток та історичних місць. Стипендіатка Фулбрайт. Кандидатка історичних наук. Експертка УКФ у 2019 році.
Лариса Oніщук

Лариса Oніщук

Виконуюча обовязки директора Туркомплексу Турист. У 2008-2009 роках була співавтором розробки та керівником реалізації проекту «створення туристично-рекреаційного кластеру «Гоголівські місця Полтавщини». Голова Правління Полтавської регіональної громадської організації «Обласний туристичний кластер» Експертка УКФ у 2020 році.
Любов Божко

Любов Божко

Завідувачка кафедри туристичного бізнесу Харківської державної академії культури, членкиня спеціалізованої вченої ради, членкиня редакційної колегії наукового фахового видання «Культура України». У попередні роки: доцентка кафедри менеджменту соціокультурної діяльності, кафедри менеджменту культури та соціальних технологій факультету культурологіі; директорка обласного БФ «Спасіння», директорка регіонального БФ «Допомога 96». Докторка культурології.
Марія Терехова

Марія Терехова

Співзасновниця X-tend Group. Керуюча партнерка New Fashion Zone Group, New Fashion Zone Community. Експертка УКФ у 2020 році.
Михайло Кобрин

Михайло Кобрин

Директор Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької. Раніше заступник директора з наукової роботи Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка. Куратор та керівник ряду проєктів,серед них «Franko made in the U.S.S.R» та «Франко: наживо».
Надія Гупало

Надія Гупало

Співробітниця навчально-оздоровчого табору «Політехнік-4» Національного університету «Львівська політехніка». У попередні роки: співробітниця Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького, завідувачка музею «Золочівський замок», кураторка виставкових та дослідницьких проектів.
Наталія Буйнова

Наталія Буйнова

Керівниця екскурсійної агенції «Оберіг-Тур». У попередні роки: Голова Харківського відділення Всеукраїнської асоціації гідів, тренерка Харківської міської школи гідів. Членкиня оргкомітету фестивалю «Вертеп-Фест».
Наталя Шальнова

Наталя Шальнова

авідуюча бібліотекою №6 Херсонської міської ради, голова ХМГО «Інформаційний центр підтримки малого та середнього бізнесу та інновацій». Керівник Лабораторії перспективного досвіду з вивчення краєзнавства для шкільних бібліотек міста Херсон. Координатор екскурсійного центру «Міфи та бувальщини міста«Річкової зірки».
Олена Меліх

Олена Меліх

Докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедри туристичного бізнесу та рекреації Одеської національної академії харчових технологій, членкиня Національної Спілки журналістів України. Експертка УКФ у 2020 році.
Олеся Гощук

Олеся Гощук

Завідувачка відділом туризму Острозької міської ради. Проектна менеджерака у ГО «Агенція сталого розвитку міста» та у ГО «Братство князів Острозьких». Займалася розробкою туристичних маршрутів по Рівненській області. Приймала участь в організації культурно-мистецьких подій - культурно-мистецького фестивалю «Острог. Ренесанс», Ostroh.Forum, «Ніч вмузеї», Міжнародного джазового фестивалю ART JAZZ, нічні тематичні екскурсії Острогом.
Ольга Щербина

Ольга Щербина

Головна спеціалістка з розвитку народних ремесел, членкиня Науково-методичної ради та секретарка Фондово-закупівельної комісії Дніпропетровського художнього музею. У попередні роки: координаторка проектів Музею українського живопису, Дніпропетровського художнього музею.
Радослава Кабачій

Радослава Кабачій

Менеджерка проектів у сфері культури Міжнародного фонду «Відродження». У попередні роки: журналістка «Української правди», журналу «Телекритика»; кураторка культурних та освітніх проектів; експертка «Всеукраїнського рейтингу «Книжка року-2018», членкиня київського журі з відбору «Книжки Форуму видавців — 2018», учасниця програмної ради Book Forum Lviv.
Роман Токар

Роман Токар

Радник - консультант міського голови Збаража з питань економіки, міжнародного співробітництва, енергозбереження, інвестиційної та грантової діяльності. До того 36 років працював в районній державній адміністрації в тому числі начальником відділу міжнародного співробітництва, фандрайзингу та туризму управління економіки Збаразької райдержадміністрації та начальником сектору міжнародного співробітництва, фандрайзингу та туризму Збаразької райдержадміністрації.
Сергій  Підмогильний

Сергій Підмогильний

Координатор з розвитку мережі Greenways Ukraine. Співзасновник комерційних та громадських туристичних організацій. Консультант проєктів туристичного спрямування. Спеціалізація в туризмі: стратегічне планування, туризм на територіях природно-заповідного фонду, екотуризм, розвиток малого бізнесу, розвиток інфраструктури для туризму. Гід водного та пішохідного туризму, має кваліфікацію екскурсовода. Автор путівника та статей про туризм в професійних виданнях.