+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Експертні ради

Культура. Туризм. Регіони

Культурні та креативні індустрії

Oльга Мельник

Oльга Мельник

Керівниця Відділу музейної справи НКММК «Мистецький Арсенал» від 2008 року. У минулому старша, провідна наукова співробітниця Історико-меморіального музею Михайла Грушевського, Музею історії м. Києва. Експертка Українського центру розвитку музейної справи, членкиня Музейної ради при Міністерстві культури України. Заслужена працівниця культури України.
Андрій Сошніков

Андрій Сошніков

Доцент Харківської державної академії культури. Доктор філософських наук
Андрій Тичина

Андрій Тичина

Головний редактор, ведучий програми «52 вікенди» ПАТ «Національної суспільної телерадіокомпанії України», головний редактор проекту Zrucno.Travel. У попередні роки: ведучий програми «Перші про головне. Коментарі», телеканал ZiK, автор рубрики про подорожі «Открытка» журналу «Репортер», автор-ведучий програми «Автомандри» телеканалу «ТВі», головний редактор інтернет-порталу Doroga.UA, ведучий програм «ТСН», «ТСН Тиждень»,«7 хвилин» «Студія 1+1».
Артем Коновалов

Артем Коновалов

Експерт з інституційного розвитку та проектного менеджменту для громадських організацій. У попередні роки: експерт CSOSI/UA, член журі конкурсу журналістських робіт «Історії успіху громади», експерт Школи громадського бюджету, організатор та менеджер проектів «Наукові пікніки», «Школа соціального дизайну та грантрайтингу».
Василь Фоменко

Василь Фоменко

Заступник директора Буковинського центру культури і мистецтва. Координував та організовував багато проектів, серед них: XXX Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі», «Кліматично мистецькі лабораторії» від «Culture Bridges», «Школа буковинської тайстри.
Вікторія Колеснікова

Вікторія Колеснікова

Завідувачка науковою бібліотекою Інституту археології НАН України, старша наукова співробітниця Національного музею Революції Гідності (за сумісництвом). Співавторка проекту «Створення прототипу та дорожньої карти електронного ресурсу культурної спадщини та культурних цінностей» (за підтримки GIZ). Членкиня ВГО «Спілка археологів України», членкиня Спілки краєзнавців України, менеджерка групи «Культура» Реанімаційного пакету реформ.
Галина Щука

Галина Щука

Професор кафедри географії та туризму Закарпатського угорського інститут ім. Ференца Ракоці ІІ. Експерт з сільського та еногастрономічного туризму в проекті ЄС «Підтримка географічних зазначень в Україні», експерт з організації діяльності, моніторингу та оцінки індикаторів, бюджетування та організаційної структури в Проекті «Забезпечення розвитку сталого туризму в українських Карпатах».
Денис Васильєв

Денис Васильєв

Директор музею історії музичних інструментів «БарабанЗА». Тренер Академії Культурного Лідерства 2.0 (Goethe-Institut Ukraine, МКІП). Член комітету CIMCIM міжнародної ради музеїв ICOM. Куратор культурних проєктів мультидисциплінарного креативного хабу. Програмний директор музичної арт резиденції «Sound Art Space». Голова гільдії екскурсоводів Запоріжжя. Регіональний представник організації «Українське агентство з авторських та суміжних прав».
Дмитро Корбут

Дмитро Корбут

Експерт з місцевого економічного розвитку, розвитку бізнесу та проектного менеджменту. Радник проекту підтримки реформи децентралізації в Україні U-LEAD з Європою. Досвід роботи в Делегації Європейського Союзу в Україні (Київ), Європейському Соціальному та Економічному Комітеті (Брюссель), Регіональному відділенні Міністерства економіки Фінляндії в регіоні Варсанайс-Суомен (Турку), участь у якості співзасновника у Білорусько-Бельгійському агентстві з експорту та імпорту (Мінськ). Експерт УКФ у 2018, 2019 та 2020 роках.
Євген  Гомонюк

Євген Гомонюк

PR-Менеджер комунальної установи Миколаївської міської ради «Агенція розвитку Миколаєва». Попередні роки: кореспондент інформаційного агентства «Українська Медіа Група». Експерт УКФ у 2020 році.
Ігор Мельничук

Ігор Мельничук

Радник з регіонального розвитку Центру розвитку місцевого самоврядування. Експерт з проектів регіонального розвитку, що реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. У попередні роки: експерт комісії з оцінки місцевих проектів розвитку об’єднаних територіальних громад, що реалізуються за рахунок Державної субвенції на розвиток інфраструктури АН; керівник проектів у секторах регіонального розвитку, економічного розвитку та екології.
Ірина Пустиннікова

Ірина Пустиннікова

Авторка найстарішого українського краєзнавчого сайту "Замки і храми України" (http://www.castles.com.ua/). Авторка кількох десятків путівників Західною Україною (видавництва "Фоліо", "Альбатрос", "Грані-Т", "Книги-ХХІ", "МІКО" та інші), у тому числі єдиного путівника з подієвого туризму "Буковинські маланки" (видавництво "Книги-ХХІ"), а також фотоальбомів про різні регіони України. Журналіст, фотокореспондент. У минулому - вчитель англійської мови та екскурсовод.
Катерина Гончарова

Катерина Гончарова

Наукова співробітниця Інституту Урбаністики. Партнерка Бюро ініціативної архітектури GA. У попередні роки: координаторка проекту «Право на місто», заступниця директора Українського центру культурних досліджень, керівниця сектору «УкрНДІпроектреставрація». Членкиня Міжнародної Ради з охорони пам’яток та історичних місць. Стипендіатка Фулбрайт. Кандидатка історичних наук. Експертка УКФ у 2019 році.
Лариса Оніщук

Лариса Оніщук

Виконуюча обовязки директора Туркомплексу Турист. У 2008-2009 роках була співавтором розробки та керівником реалізації проекту «створення туристично-рекреаційного кластеру «Гоголівські місця Полтавщини». Голова Правління Полтавської регіональної громадської організації «Обласний туристичний кластер» Експертка УКФ у 2020 році.
Лілія Курій

Лілія Курій

Головний фахівець Комунальної установи Хмельницької міської ради «Агенція розвитку Хмельницького». У попередні роки: засновниця та координаторка проектів громадської організації «Молодь за глобальний прогрес». Має досвід у розробці, організації та реалізації проектів.
Любов Божко

Любов Божко

Завідувачка кафедри туристичного бізнесу Харківської державної академії культури, членкиня спеціалізованої вченої ради, членкиня редакційної колегії наукового фахового видання «Культура України». У попередні роки: доцентка кафедри менеджменту соціокультурної діяльності, кафедри менеджменту культури та соціальних технологій факультету культурологіі; директорка обласного БФ «Спасіння», директорка регіонального БФ «Допомога 96». Докторка культурології.
Людмила Чабак

Людмила Чабак

Директор проектів громадської організації «Сіверський інститут регіональних досліджень». Радник з децентралізації Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування програми «U-LEAD з Європою». Заступник головного редактора збірника «Розумовські зустрічі». Кандидат філософських наук.
Марія Терехова

Марія Терехова

Співзасновниця X-tend Group. Керуюча партнерка New Fashion Zone Group, New Fashion Zone Community. Експертка УКФ у 2020 році.
Михайло Кобрин

Михайло Кобрин

Директор Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької. Раніше заступник директора з наукової роботи Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка. Куратор та керівник ряду проєктів,серед них «Franko made in the U.S.S.R» та «Франко: наживо».
Михайло Мордовськой

Михайло Мордовськой

Займається розбудовою муніципальної музейної мережі м. Запоріжжя. У попередні роки: директор Запорізького обласного краєзнавчого музею,автор багатьох видавничих і виставкових проектів. Брав участь у конкурсних комісіях різних рівнів.
Надія Гупало

Надія Гупало

Співробітниця навчально-оздоровчого табору «Політехнік-4» Національного університету «Львівська політехніка». У попередні роки: співробітниця Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького, завідувачка музею «Золочівський замок», кураторка виставкових та дослідницьких проектів.
Надія Проць

Надія Проць

Директорка в Комунальній установі "Агенції регіонального розвитку Кам'янка-Бузького району". Реалізовувала велику кількість проектів, серед яких проєкт «Створення та популяризація еко-веломаршруту для підвищення туристичної привабливості малих міст Івано-Франківської та Львівської областей», Міжобласний проєкт «Промоція історико-культурної спадщини – як інструмент розвитку малих громад Карпатського регіону Львівської та Івано-Франківської областей»
Наталія Буйнова

Наталія Буйнова

Керівниця екскурсійної агенції «Оберіг-Тур». У попередні роки: Голова Харківського відділення Всеукраїнської асоціації гідів, тренерка Харківської міської школи гідів. Членкиня оргкомітету фестивалю «Вертеп-Фест».
Наталія Буланова

Наталія Буланова

Директорка Музею історії м. Кам 'янське. Членкиня Міжнародної асоціації гуманітаріїв, членкиня Міжнародної музейної організації ICOM. Дослідниця історії Південної України, розробляла і реалізовувала виставковий проект «Battle of memories: міфи та реалії радянської доби». Кандидатка історичних наук.
Наталя Безбах

Наталя Безбах

Завідувачка відділу науково-просвітницької роботи, зв'язків з громадськістю та розвитку музею, керівниця Салону мистецтв Вінницького обласного художнього музею. Засновниця та кураторка фестивалів дитячого візуального мистецтва "Арт Олімп" та "Різдвяна зірка".
Наталя Шальнова

Наталя Шальнова

авідуюча бібліотекою №6 Херсонської міської ради, голова ХМГО «Інформаційний центр підтримки малого та середнього бізнесу та інновацій». Керівник Лабораторії перспективного досвіду з вивчення краєзнавства для шкільних бібліотек міста Херсон. Координатор екскурсійного центру «Міфи та бувальщини міста «Річкової зірки».
Олeксандр Равчев

Олeксандр Равчев

Консультант Global Communities та Платформи прав людини Міністерства юстиції України. Зовнішній експерт ГО «Інститут миру і порозуміння». У попередні роки: керівник напряму комунікації проекту USAID «Громадяни в дії» Українського незалежного центру політичних досліджень, зовнішній експерт ГО «Інститут миру і порозуміння». Експерт УКФ у 2019 році.
Олена Жукова

Олена Жукова

Директорка Науково-методичного Центру розвитку музеєзнавства та пам’яткознавства ХГУ «Народна українська академія». У попередні роки: керівниця проектів з популяризації історико-культурного та природного надбання України, віртуальної музеєфікації та ревіталізації. Кандидатка історичних наук. Експертка УКФ у 2019 році.
Олена Мотузенко

Олена Мотузенко

Кандидатка географічних наук, доцентка кафедри географії України Київського національного університету імені Тараса Шевчена, Національна експертка з еногастрономічного туризму Проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» та Національної туристичної організації України.
Олеся Гощук

Олеся Гощук

Завідувачка відділом туризму Острозької міської ради. Проектна менеджерка у ГО «Агенція сталого розвитку міста» та у ГО «Братство князів Острозьких». Займалася розробкою туристичних маршрутів по Рівненській області. Приймала участь в організації культурно-мистецьких подій - культурно-мистецького фестивалю «Острог. Ренесанс», Ostroh.Forum, «Ніч вмузеї», Міжнародного джазового фестивалю ART JAZZ, нічні тематичні екскурсії Острогом.
Ольга Щербина

Ольга Щербина

Головна спеціалістка з розвитку народних ремесел, членкиня Науково-методичної ради та секретарка Фондово-закупівельної комісії Дніпропетровського художнього музею. У попередні роки: координаторка проектів Музею українського живопису, Дніпропетровського художнього музею.
Світлана Власенко

Світлана Власенко

Голова громадської організації «Арт Стрім». У попередні роки: заступниця начальника управління управління культури Чернігівської міської ради, заступниця директора з наукової роботи Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана. Експертка УКФ у 2020 році.
Сергій  Підмогильний

Сергій Підмогильний

Координатор з розвитку мережі Greenways Ukraine. Співзасновник комерційних та громадських туристичних організацій. Консультант проєктів туристичного спрямування. Спеціалізація в туризмі: стратегічне планування, туризм на територіях природно-заповідного фонду, екотуризм, розвиток малого бізнесу, розвиток інфраструктури для туризму. Гід водного та пішохідного туризму, має кваліфікацію екскурсовода. Автор путівника та статей про туризм в професійних виданнях.
Софія Каськун

Софія Каськун

Старша наукова співробітниця Адміністрації історико-культурного заповідника «Стільське городище». У попередні роки: завідувачка сектору «Жовківський замок» Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Возницького. Експертка УКФ у 2019 році.
Юлія Євпак

Юлія Євпак

Виконавча директорка та засновниця ProBusinessHub. Голова ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці». У попередні роки: заступниця начальника відділу інвестиційної політики департаменту економічної політики Луцької міської ради, виконавча директорка Волинської обласної громадської організації «Фундація розвитку громад», керівниця грантових проектів та програм Благодійного фонду «Європейський вектор» та керівниця відділу інформаційних технологій Української Софтверної Компанії.