+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Експертні ради

Культурних столиць України

Культурні та креативні індустрії

Анна Романова

Анна Романова

Експертка в галузі розвитку туристичної індустрії. У попередні роки була заступницею Чернігівського міського голови. Авторка понад десяти законопроектів, спрямованих на розвиток туристичного потенціалу України. Розробила антикризову Стратегію розвитку туристичної індустрії України. Авторка понад 50-ти наукових публікацій на тему розвитку туристичної індустрії. Кандидатка економічних наук.
Віктор Лях

Віктор Лях

Президент Фонду «Східна Європа». У попередні роки: виконавчий директор Українського Фонду «Благополуччя дітей», голова Правління Українського Форуму Благодійників, менеджер Українського державного центру соціальних служб для молоді, UNICEF. Автор статей з питань соціального розвитку та громадського здоров’я.
Володимир Воробей

Володимир Воробей

Керуючий директор товариства з обмеженою відповідальністю «PPV Мережі знань». У попередні роки: менеджер знань Академії бізнесу у суспільстві (Academy of Business in Society), м.Брюсель, Бельгія, менеджер знань Європейської бізнес-мережі корпоративної соціальної відповідальності (CSR Europe), м.Брюсель, Бельгія.
Денис Іванов

Денис Іванов

Засновник та керівник кінокомпанії «Артхаус Трафік», кінофестивалю «Чілдрен кінофест» та Київського тижня критики. Співзасновник Одеського міжнародного кінофестивалю.Член Європейської кіноакадемії, Національної спілки кінематографістів України, Української кіноакадемії. Експерт УКФ у 2019 році.
Дмитро Корбут

Дмитро Корбут

Експерт з місцевого економічного розвитку U-LEAD з Європою, співавтор концепції та співорганізатор заходів, спрямованих на місцевий економічний розвиток та розвиток бізнесу на місцевому рівні в рамках підтримки реформи децентралізації програмою U-LEAD з Європою. Експерт УКФ у 2018 та 2019 роках.
Дмитро Тимченко

Дмитро Тимченко

Креативний директор та директор території фестивалю Atlas Weekend. Організатор фестивалів Brave, Z-Games. У попередні роки: засновник та головний редактор першого українського журналу ХЗМ, шеф-редактор молодіжного видавництва «Екстрим», організатор Адідас Стрітбол, Снікерс Урбанія, Нокіа Тоталіборд, змагань з брейкдансу, вечірок Loshadka Party, PlayModel.
Костянтин Кузнєцов

Костянтин Кузнєцов

Член правління ГО Cannes Lions. Керівник проекту «Дні креативності в Україні». Генеральний продюсер Форуму креативних індустрій. Офіційний представник міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions (включаючи Lions Innovations, Lions Entertainment, Lions Health).
Оксана Лобко

Оксана Лобко

Виконавча директорка Всеукраїнської благодійної організації «Асоціація благодійників України». Кураторка виставкових проектів. Грантерка Вишеградського фонду для українських дослідників Інституту історії Варшавського Університету (Польща) та стипендіатка Studium Europy Wschodniej Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Кандидатка історичних наук.
Олександр Лієв

Олександр Лієв

Голова правління ГС «Асоціація індустрії гостинності», засновник і голова Кримської правозахисної групи «20 лютого». У попередні роки голова правління ВАТ «БРОМ»; начальник головного управління інфраструктури і архітектури Чернівецької Обласної Державної Адміністрації; Міністр курортів і туризму Ради Міністрів Автономної Республіки Крим; виконавчий директор Національної Суспільної Телерадіокомпанії України. Кандидат наук з державного управління.
Олена Правило

Олена Правило

...

Станіслав Лячинський

Станіслав Лячинський

Директор програми «Соціальний капітал» у Міжнародному фонді «Відродження». У попередні роки: директор зі стратегічних комунікацій та зв’язків з громадськістю у Міжнародному фонді «Відродження». Має досвід моніторингу та оцінки грантових проектів.