+38 (050) 629-18-08 +38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Експертні ради

Експерти: Kультурних та креативних індустрій

1. Галаган Людмила

Кандидат політичних наук, старший науковий співробітник, автор наукових публікацій з тематики соціальних комунікацій. В минулому директор Фонду Президентів України НБУВ, викладач суспільно-політичних дисциплін.

2. Голоднікова Юлія

Засновниця та голова правління ГО «Культура віта». Журналістка, член редколегії та керівник проектів часопису «Медіакритика». Кандидат філологічних наук, дослідниця української незалежної театральної сцени. Членкиня Асоціації менеджерів культури Culture and Creativity.

3. Гузь Оксана

Директорка львівського Міського палацу культури ім. Г. Хоткевича, експертка у сфері розвитку місцевих громад, членкиня консультаційної ради Міжнародного фонду «Відродження» з питань відбору проектів в Західній Україні.

4. Єгорова Катерина

Начальник відділу міжнародного співробітництва Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, член Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

5. Золотухін Михайло

Директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», член Експертного Комітету зі стратегічного планування економічного розвитку м. Миколаєва.

6. Карнаух Ганна

Проектна менеджерка Culture Bridges (Британська Рада), програмна менеджерка та аналітик у сфері креативних індустрій.

7. Каськун Софія

Старший науковий співробітник Історико-культурного заповідника "Стільське городище". В минулому завідувачка музею "Жовківський замок" ЛНГМ ім. Б.Г. Возницького. Художниця, дослідниця, менеджер культурних проектів.

8. Кривда Наталія

Професор кафедри української філософії та культури КНУТШ, Академічна директорка Edinburgh Business School (EBS) – Східна Європа, бізнес-тренерка, експертка групи «Культура» Реанімаційного Пакету Реформ (РПР), консультантка в Колегії та комісіях Міністерства Культури. Доктор філософських наук.

9. Михайленко Олена

Консультантка зі стратегічного та кроскультурного менеджменту та постіндустріального навчання, бізнес-тренерка в Collaboristi.com (Канада). Університетська викладачка та дослідниця в Україні та Канаді, радниця та керівниця дослідних груп Міністерства економіки України. Освітня та бізнес-консультантка в сфері постіндустріальних освітніх трансформацій та культурних цінностей, з фокусом на країнах Східної Європи.

10. Скиба Микола

Директор ГО «Агенція культурних стратегій», експерт з питань освіти та інновацій Українського інституту майбутнього.

11. Юсуфова Амалія

Співзасновниця маркетинг агенції PLAN B.