+38 (050) 629-18-08 +38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Експертні ради

Експерти: Літератури та видавничої справи

1. Богданець-Білоскаленко Наталія

Доктор педагогічних наук, головний науковий співробітник Національної академії педагогічних наук України. Член журі літературних конкурсів "Коронація слова" та "Еспресо ТV". Авторка підручників з літературного читання для молодших школярів в Україні та Польщі. Член редакції часописів "Українська мова і література в школах України" та "Ridna mowa" (Польща).

2. Бойко Надія

Літературознавець, старший науковий співробітник Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України, кандидат філологічних наук, заступник головного редактора журналу "Слово і Час".

3. Дорошенко Каріна

Фахівчиня з комунікацій, літературознавиця, кандидатка філологічних наук (Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка).

4. Закалюжний Леонід

Кандидат філологічних наук, літературознавець, автор наукових публікацій у фахових українських і закордонних виданнях, експерт з питань культури проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні" Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) і Житомирської міської ради.

5. Івасюк Оксана

Завідувачка НДЛ грінченкознавства Київського університету імені Бориса Грінченка доцентка кафедри української літератури Чернівецького національного університету Літературознавиця, культурна діячка. Має значний досвід викладання україністики закордоном.

6. Матіяш Богдана

Письменниця, перекладачка, редакторка видавництва «Критика» і часопису «Критика».

7. Мацко Ірина

Письменниця, казкарка, казкознавиця, член НСПУ, керівник креат-студії «ІРИска». Авторка творів для дітей, підлітків та дорослих. В минулому видавець, співорганвізатор та директор всеукраїнського дитячого літературного фестивалю «Дивокрай» від ЦДЛДЮ у Тернополі.

8. Семенова Юлія

Експертка у галузях журналістики, перекладу та видавничої справи. Менеджерка фестивалів, семінарів, читань. Викладачка та керівниця літературного об’єднання при Рівненській організації НСПУ.

9. Стокоз Дар'я

Менеджерка мистецьких програм Британської Ради в Україні, проектна менеджерка та аналітик.

10. Хемій Мар’яна

Менеджерка культурних проектів, організаторка читань, лекцій, редакторка. У минулому - зберігач фондів Музею книги та друкарства України.