+38 (050) 629-18-08 +38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Експертні ради

Експерти: Культурної спадщини

1. Баркова Ольга

Фахівець в галузі цифровізації сектора спадщини. Кандидат технічних наук (інформаційні технології). Членкиня європейської асоціації з оцифрованої культурної спадщини "Europeana Network Association". Організаторка міжнародних науково-практичних заходів "Оцифроване надбання".

2. Бєлявська Оксана

Архітекторка, науковиця, проектувальниця, фахівчиня у галузі охорони пам’яток нерухомої культурної спадщини.

3. Босик Зоя

Історик-музеєзнавець, етнолог, кандидат культурології. Авторка понад 70-ти наукових праць з питань культурології та традиційної культури українців.

4. Ворончук Ірина

Дослідниця в МОН. Докторка історичних наук, керує конкурсним проектом НДР «Матеріальні структури українського повсякдення ранньомодерної доби».

5. Гайдай Олександра

Кандидат історичних наук, магістр історії НаУКМА, випускниця літньої школи Українського наукового інституту Гарвардського університету. Експертка з науково-освітньої роботи у Музеї історії Києва, авторка дослідження «Кам’яний гість: пам’ятники Леніну в Центральній Україні» та співавторка праці «Політика і пам’ять. Дніпро—Запоріжжя—Одеса—Харків. Від 1990-х до сьогодні».

6. Гончарова Катерина

Кандидат історичних наук, членкиня Міжнародної ради з охорони пам'яток і визначних місць (ICOMOS), степендіатка програми Fulbright. Професійно займається питаннями збереження нерухомої культурної спадщини. Кураторка проекту «Право на місто».

7. Дзюба Наталія

Заступниця генерального директора Національної бібліотеки України для дітей. Має багаторічний бібліотечний досвід та досвід впровадження інформаційних технологій, підтримки автоматизованих інформаційно-бібліотечних систем та електронних каталогів, вивчає світовий досвід з питань оцифрування документів та інформатизації бібліотечної справи.

8. Ковальчук Віктор

Керівник етнокультурного центру «Веснянка» у м. Рівне; організатор та директор фестивалю «Древлянська джерела», член експертних рад та комісій у сфері збереження нематеріальної культурної спадщини управління культури і туризму Рівненської ОДА та управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому.

9. Ликова Вікторія

Кандидат історичних наук, державний експерт експертної групи з питань євроінтеграції Директорату стратегічного планування, координації політики та євроінтеграції Міністерства соціальної політики України.

10. Лукашук Валентина

Заступник начальника Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА. Авторка проектів у сфері культурної спадщини.

11. Мороко Владислав

Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА, Заслужений працівник культури України, кандидат історичних наук, проводив реекспозицію музейного простору України та інвентаризацію пам’яток культури національного значення.

12. Потупчик Михайло

Завідувач сектору охорони культурної спадщини Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА, учасник краєзнавчих експедицій та археологічних досліджень.

13. Рутковська Ольга

Мистецтвознавиця, культурна активістка, членкиня Українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам'яток і визначних місць (ІКОМОС).

14. Северин Олександр

Співзасновник та радник Центру близькосхідних досліджень, кандидат юридичних наук, проектний менеджер низки неурядових організацій, публіцист. У минулому - менеджер та експерт МФ «Відродження».

15. Філіп'єва Юлія

Менеджерка українсько-білоруського проекту «Craft it! Навчися і зроби», співавторка серії мистецьких проектів «Одіссея Донбас», кураторка низки виставкових проектів та фестивалів.